02.10.2011 00:42 Z.Vezmar

Košarkaši Dunava ostvarili prvu pobeda na startu prvenstva

Košarkaši Dunava ostvarili su pobedu u prvom kolu Prve muške lige KSV nad ekipom Radničkog iz Kovina rezultatom 87:84. Utakmica je od početka bila uzbudljiva i neizvesna tokom svih 40 minuta. Gosti iz Kovina, večeras vrlo motivisani i raspoloženi za igru, prvi deo utakmice odigrali su bolje i na odmor se otišlo rezultatom 40:44 za Radnički. U trećoj četvrtini...

28.09.2011 01:13 Z.Vezmar

Počinje prvenstvo PSL "Sever": Dunav domaćin u Belegišu

U subotu, 1.oktobra, počinje nova sezona u Prvoj Srpskoj ligi. Ljubitelji košarke ponovo će moći da uživaju u uzbudljivim utakmicama Dunava sa protivnicima iz Novog Sada, Vrbasa, Kikinde, Sr.Mitrovice, Bačkog Jarka, Stare i Nove Pazove, Srbobrana, itd. KK Dunav će u prvom kolu na svom terenu u Belegišu dočekati ekipu Radničkog iz Kovina. Posle napornih priprema i nekoliko...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.