26.01.2012 00:27 Z.Vezmar

Vrlo važna pobeda za Dunav

U 15.kolu Prve srpske lige, košarkaši Dunava ostvarili su vrlo važnu pobedu savladavši mladi tim Vojvodine rezultatom 111:96 (32:24, 28:23, 28:27, 23:22). Već u prvom poluvremenu domaći košarkaši stekli su osetljiviju prednost koju su u drugom delu utakmice uspešno održavali. Meč je obeležio oštar sudijski kriterijum sa velikim brojem faulova na...

08.10.2011 23:20 Z.Vezmar

Poraz Dunava u Novom Sadu

Košarkaši Dunava poraženi su u drugom kolu Prve muške lige KSV u gostima od ekipe Novi Sad MT rezultatom 91:82 (25:21, 19:19, 25:20, 22:22). Domaći košarkaši od početka utakmice konstantno su imali prednost, u pojedinim momentima i  +10 ali su se igrači Dunava nekoliko puta vraćali u igru i na poluvreme se otišlo rezultatom 44:40. U trećoj...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.