03.12.2017 17:27 MiloÅ” Jovanović

Luka Božanić ubedljiv protiv Leskovačkog Hisara

Sinoć je u Paraćinu odigrana utakmica 10. kola za muÅ”karce. Utakmicu je vodio sudijski par iz NiÅ”a Cvetković-Spasić dok je delegat bio Dejan Milenković iz Jagodine.Ā  Vrlo nezgodan protivnik iz Leskovca gostovao je juče u Paraćinu gde je izgubio rezultatom 37:31 (18:15). Foto: facebook/Luka Božanić Utakmica je bila veoma dinamična gde je tempo diktirala ekipa Paraćina. Najzapaženiji na...

27.11.2017 17:12 MiloÅ” Jovanović

Vrlo zanimljiv vikend u Prvoj rukometnoj ligi Istok

Deveto kolo je ubedljivo otvorila ekipa Rtanja iz Boljevca pobedom nad ekipom Jastrepca iz Blaca rezultatom 45:33 (24:13). Å to se tiče ove utakmice niÅ”ki arbitri Cvetković-Spasić su imali lak posao jer se već nakon 15ak minuta videlo kakav će biti ishod meča, Rtanj pravi seriju golova i odlazi na odmor sa 24:13, zatim oko 35. minuta ekipa Jastrepca dolazi do neočekivane serije i smanjuje...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.