23.10.2014 23:12 Branko BiŔevac

RaŔčani startovali pobedom

RukometaÅ”i Bana bez većih problema savladali su na svom parketu ekipu Å trpce Tandems rezultatom 28:15 i tako doÅ”li do prvih bodova. Od samog starta ekipa trenera Milosavljevića je zagospodarila terenom i od prvog do poslednjeg minuta bila je u vođstvu. Skromni gosti neÅ”to jači otpor pružili su u jednom periodu prvog poluvremena, ali je domaćin na golu imao raspoloženog kapitena Andrića koji je...

06.11.2013 18:53 Branko BiŔevac

Bane - Å trpce Tandems 22:21

Rukometaši Bana pobedom nad ekipom Štrpca došli su do druge pobede u sezoni. Domaćin je do trijumfa došao 15 sekundi pre kraja, kada je Milićević iskoristio sedmerac i tako svom timu doneo zaslužena dva boda. U poslednjih petnaest minuta bilo je dosta neisvesno, igralo se gol za gol, a na kraju deblje nerve imao je mladi tim iz Raške. Tokom čitavog meča...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.