29.04.2012 20:59 nikola djuric

Željo iz Požege deklasirao Jedinstvo u Kaleniću

U 22. kolu lige Zlatiborskog okruga FK Železničar iz Požege naneo je danas težak poraz FK Jedinstvu usred Kalenića. Od prvog minuta Željo je znao šta hoće tako da je na poluvremenu rezultat bio 3-0 za Želja. Tokom cele utakmice bučni navijači Jedinstva vređali su fudbalere Želja raznoraznim pogrdama a igrači Želja  su njihovim ljubimcima održali pravu fudbalsku lekciju koju će dugo...

26.09.2011 09:10 nikola djuric

ZOL: Železničar iz Požege slavio u derbiju

U 7. kolu lige Zlatiborskog okruga Železničar iz Požege pobedio je ekipu Jedinstva iz Kalenića sa 1:0 više nego zasleženo. Pobednički gol je postignut u 15.minutu, a strelac je bio Vujović. Željo je stvorio sedam stopostotnih šansi, tako da su gosti iz Kalenića dobro prošli. Željo se ovom pobedom  uključuje u borbu za sami vrh tabele kao što je bio i u prethodne...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.