XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 610 utakmica za dan
Nedelja, 19 Novembar 2017

Fudbal

19.11.2017 13:00 Zemun : Mačva
19.11.2017 17:00 Spartak ŽK : Borac
19.11.2017 13:00 Javor Matis : Partizan
19.11.2017 13:00 Sinđelić : Budućnost
19.11.2017 11:00 Polet : Tutin
19.11.2017 13:00 Smederevo 1924 : Šumadija 1903
19.11.2017 13:00 Jedinstvo (Ub) : Sloga (P)
19.11.2017 13:00 Provo : Proleter
19.11.2017 13:00 Trajal : OFK Sinđelić
19.11.2017 13:00 Pukovac : Trstenik PPT
19.11.2017 13:00 Budućnost (P) : Jedinstvo (P)
19.11.2017 11:00 Grafičar : Stepojevac Vaga
19.11.2017 13:00 Jedinstvo : BSK Borča
19.11.2017 11:00 Prva Iskra : BASK
19.11.2017 13:00 LFK Mladost : Goč
19.11.2017 13:00 Napredak : Proleter
19.11.2017 13:00 Morava (VP) : Rudar 2001
19.11.2017 13:00 RSK : VGSK
19.11.2017 13:00 Borac (Ž) : Šumadija
19.11.2017 13:00 Petar Dobrnjac : Sloga 33
19.11.2017 13:00 Udarnik : Mladi radnik (R)
19.11.2017 13:00 Homoljac : Zvižd
19.11.2017 13:00 Radnički Stobex : Sovljak
19.11.2017 13:00 OFK Divci : Sloga (BB)
19.11.2017 13:00 Radjevac : OFK Osečina
19.11.2017 13:00 Polimlje : Drina
19.11.2017 11:00 Tanasko Rajić : Vranjska Banja
19.11.2017 13:00 OFK Brzi Brod : Vlasina
19.11.2017 13:00 Rudar Alpos : Naša krila
19.11.2017 13:00 Zaplanjac : Đerdap
19.11.2017 13:00 Malošište : Majdanpek
19.11.2017 13:00 Šarbanovac : Sloga
19.11.2017 13:00 Kablovi : Bukovik
19.11.2017 13:00 Hajduk Veljko : Timočanin
19.11.2017 13:00 Jastrebac : Levač
19.11.2017 13:00 Župa : Sloga (Ć)
19.11.2017 13:00 Poljoprivrednik : Morava 1918
19.11.2017 13:00 OFK Lugomir : Bošnjane
19.11.2017 13:00 Napredak : Sloga (D)
19.11.2017 13:00 Jedinstvo (NB) : Kozara
19.11.2017 13:00 Polet : Mladost (O)
19.11.2017 13:00 Podunavac : Jedinstvo (SP)
19.11.2017 13:00 Hajduk (Č) : Kupinovo
19.11.2017 13:00 Jugović : Sloga (T)
19.11.2017 13:00 LSK Laćarak : Sremac
19.11.2017 13:00 Borac (Š) : Borac (NS)
19.11.2017 10:00 Index : Sloga (E)
19.11.2017 13:00 Bačka (P) : Srbobran
19.11.2017 13:00 BSK : Sloga (Č)
19.11.2017 13:00 Mladost (T) : Mladost (BP)
19.11.2017 13:00 Zadrugar : Preporod
19.11.2017 13:00 Budućnost (G) : Radnički (S)
19.11.2017 10:00 Torlak : Sremčica
19.11.2017 13:00 Srem : Turbina
19.11.2017 11:00 Hajduk : Borac
19.11.2017 13:00 Crvena Zvezda : Zvezdara
19.11.2017 13:00 Vojvodina (NM) : Borac
19.11.2017 13:00 Lehel : Proleter 2006
19.11.2017 13:00 Mladost (BD) : Mladost (L)
19.11.2017 13:00 Banat : Crvena Zvezda (RS)
19.11.2017 13:00 Naftagas (B) : Crvena zvezda (VS)
19.11.2017 13:30 Hajduk : Juhor
19.11.2017 13:30 Rembas : Napredak
19.11.2017 13:30 Zemljoradnik : Kušiljevo
19.11.2017 13:30 Dragocvet : Mladi radnik
19.11.2017 13:30 Resavac : Bratstvo
19.11.2017 13:30 OFK Batinac : Partizan
19.11.2017 13:30 OFK Bratstvo : Mladost (S)
19.11.2017 13:30 Kolare : OFK Tekstilac
19.11.2017 13:30 Crvena zvezda : Radnički (B)
19.11.2017 13:30 Dolina : Vojvodina (CC)
19.11.2017 13:30 Jugoslavija : Strela
19.11.2017 13:30 Jedinstvo (V) : Dunav
19.11.2017 13:30 Sloga (BNS) : Vojvodina (Cr)
19.11.2017 13:30 Borac (St) : Partizan (U)
19.11.2017 13:00 Borac (M) : Rudar
19.11.2017 13:00 PSK Putinci : Jadran
19.11.2017 13:00 Sloboda (DT) : Budućnost
19.11.2017 13:00 Napredak (P) : Sloven
19.11.2017 13:00 Borac (K) : Partizan
19.11.2017 13:00 Graničar 1924 : Ljukovo
19.11.2017 13:00 Hrtkovci : Železničar
19.11.2017 13:00 Krila Krajine : Hercegovac
19.11.2017 13:00 Budućnost (P) : Crvenka
19.11.2017 13:00 Rusin : Lipar
19.11.2017 13:00 Slavija : Stari Grad
19.11.2017 13:00 Njegoš : Senta
19.11.2017 13:00 Vinogradar : Subotica
19.11.2017 13:00 Jadran : Proleter (RS)
19.11.2017 13:00 Bajša : Proleter (NJ)
19.11.2017 13:00 Iskra : OFK Vrbas
19.11.2017 13:00 Horgoš 1911 : Sutjeska
19.11.2017 13:00 Napredak : Radnički 1905
19.11.2017 13:00 Slatina : Poreč
19.11.2017 13:00 Deli Jovan : Krivelj
19.11.2017 13:00 Blizna : Radnički
19.11.2017 13:00 Čubra : Polom
19.11.2017 13:00 BSK : Ključ
19.11.2017 13:00 Zmaj : Dunav
19.11.2017 13:00 Sinđelić : Institut
19.11.2017 13:00 Heroj Polet : 13. Maj
19.11.2017 13:00 Šumadinac : Poštar Zvezdara
19.11.2017 13:00 Budućnost : Urovci
19.11.2017 13:00 Mladost (C) : Šumadija
19.11.2017 13:00 Mladost (B) : BSK
19.11.2017 13:00 Radnički (D) : Strelac
19.11.2017 13:00 Zabrežje : Rušanj
19.11.2017 13:00 Jedinstvo 1945 (VL) : Podrinje
19.11.2017 13:00 Mladost (DD) : Sloga
19.11.2017 13:00 Vidojevica : Jedinstvo (ŠT)
19.11.2017 13:00 Cerić : Mladost (PR)
19.11.2017 13:00 Cer : Majur
19.11.2017 13:00 Bare : Omladinac (DR)
19.11.2017 13:00 Šumadinac : Partizan
19.11.2017 13:00 Prvi srpski ustanak : Aranđelovac
19.11.2017 13:00 Banja : Lokomotiva
19.11.2017 13:00 Junkovac : Borac
19.11.2017 13:00 ŽSK : Trnava
19.11.2017 13:00 Mladost MG : Vinča
19.11.2017 13:00 Jedinstvo (Š) : Progres
19.11.2017 13:00 Vučje : Kumarevo 65
19.11.2017 13:00 Sloga : Zloćudovo
19.11.2017 13:00 Železničar : Jedinstvo (G)
19.11.2017 13:00 Mladi borac : Čekmin
19.11.2017 13:00 Jedinstvo (GS) : Polet
19.11.2017 13:00 Umac : OFK Brza
19.11.2017 13:00 Mladost (V) : Bobište
19.11.2017 13:00 7. Juli : Sloboda
19.11.2017 13:00 Borac : Podunavac
19.11.2017 13:00 Radnik : Sloga
19.11.2017 13:00 Obilić : Cerovac
19.11.2017 13:00 Mihajlovac 1934 : Šumadija
19.11.2017 13:00 Polet : Vrbovac
19.11.2017 13:00 Crvena zvezda : SASK
19.11.2017 13:00 Osipaonica : Pobeda
19.11.2017 14:00 Jedinstvo (K) : Backovac Junajted
19.11.2017 14:00 Prijevor : Jedinstvo (GG)
19.11.2017 14:00 Polet (T) : Brezak 1936
19.11.2017 14:00 Omladinac (Z) : Lunjevica
19.11.2017 14:00 Spartak : Zadrugar
19.11.2017 14:00 Mladost (P) : Šumadija 1923
19.11.2017 13:00 Naupare : Jastrebac
19.11.2017 13:00 Mačkovac : Blagotin
19.11.2017 13:00 Parunovac : Juhor
19.11.2017 13:00 13. April : Donji Kopaonik
19.11.2017 13:00 Sloga (M) : FUD
19.11.2017 13:00 Ribnik : Vinogradar
19.11.2017 13:00 Sloga (B) : Borac (K)
19.11.2017 13:00 Napredak 1936 : Mladost (B)
19.11.2017 13:00 Železničar : Radnik
19.11.2017 13:00 Rudar (K) : Jedinstvo (Lj)
19.11.2017 13:00 Zadrugar (T) : Budućnost (V)
19.11.2017 13:00 Rudar (S) : Polet (SD)
19.11.2017 13:00 Mlava (ML) : Đerdap
19.11.2017 13:30 Real : Polet
19.11.2017 13:30 Borac : Radnik
19.11.2017 13:30 Proleter : Novi Pazar 1928
19.11.2017 13:30 Ribnica : Popovići
19.11.2017 13:30 Granit : Budućnost
19.11.2017 13:30 OFK Ras : Ibar
19.11.2017 13:00 Polet : Železničar
19.11.2017 13:00 Omladinac : Savinac
19.11.2017 11:00 Ariljska rampa : Jasen
19.11.2017 13:00 Prvi partizan : Čajetina
19.11.2017 13:00 Ježevica : Jedinstvo
19.11.2017 13:00 Višesava : Crnokosa
19.11.2017 13:00 Lauš : Perućac
19.11.2017 13:00 Lazarica : Zlatar
19.11.2017 13:00 Tešnjar : Mladost
19.11.2017 13:00 Tulari : Vrelo Sport
19.11.2017 13:00 Tvrdojevac : Kačer
19.11.2017 13:00 ZSK : Radnik
19.11.2017 13:00 Partizan : Šumadinac (KG)
19.11.2017 13:00 Vodojaža : Kutlovo
19.11.2017 13:00 Borac (D) : Kolonija
19.11.2017 13:00 Srbija : Korićani
19.11.2017 13:00 Erdoglija 1931 : Budućnost
19.11.2017 13:00 Sloga (D) : Zastava
19.11.2017 13:00 Sloboda : Ćava
19.11.2017 13:00 Šumadija 1934 : Sloboda
19.11.2017 13:00 Mladost : Jedinstvo
19.11.2017 13:00 Zastava : Jadran
19.11.2017 13:00 Budućnost : Sloga (D)
19.11.2017 13:00 Korićani : Erdoglija 1931
19.11.2017 13:00 Kolonija : Srbija
19.11.2017 13:00 Kutlovo : Borac (D)
19.11.2017 13:00 Šumadinac (KG) : Vodojaža
19.11.2017 13:00 Moravac (Č) : Naisus 1977
19.11.2017 13:00 Mladost (B) : Morava (Ž)
19.11.2017 13:00 Rasovača : Zemljoradnik
19.11.2017 13:00 Orljane : Moravac (ZT)
19.11.2017 13:00 Palilula : Doljevac 1971
19.11.2017 13:00 Radnički 1924 : Radnički 1947
19.11.2017 13:00 Mladost (M) : Proleter (DV)
19.11.2017 13:00 Morava : Budućnost
19.11.2017 13:00 Proleter (M) : Jedinstvo (GM)
19.11.2017 13:00 Čegar 2013 : Palilulac
19.11.2017 13:00 Crvena zastava : Vrtište
19.11.2017 13:00 Rudar : Mladost (L)
19.11.2017 13:00 Stevan Nešticki : AZ Borac 2014
19.11.2017 13:00 TSK : Mladost
19.11.2017 13:00 Petrovaradin : OFK Futog
19.11.2017 13:00 Sofeks : Omladinac
19.11.2017 13:00 Tatra : Proleter
19.11.2017 13:30 Omladinac : OFK Rtanj 2016
19.11.2017 13:30 OFK Knjaz : Radnički (L)
19.11.2017 13:30 Osnić : Rgotina
19.11.2017 13:30 Kosovo : Rudar (VČ)
19.11.2017 13:30 Trebič : Malinik
19.11.2017 13:30 Bučje : Graničar
19.11.2017 13:30 Sloga : Mladost
19.11.2017 Mladost 1982 : Spartak
19.11.2017 Dundjerski : Svetlost Badnjevac
19.11.2017 Pobeda : NS Tatko
19.11.2017 Borac : Trbunje
19.11.2017 Kosovac : Polet
19.11.2017 Omladinac : Partizanski put
19.11.2017 13:30 Vihor :
19.11.2017 13:30 Lugina : Ternoci
19.11.2017 13:30 BSK Bujanovac : Trešnjevka
19.11.2017 13:30 FSU Južna pruga : Mladost (S)
19.11.2017 13:30 Pavlovac : OFK Rota
19.11.2017 13:30 Mladost (B) : Biljači
19.11.2017 13:30 Čelik : OFK Alakince
19.11.2017 13:30 Partizan : Mladost
19.11.2017 13:30 Magnohrom : Mineral 2015
19.11.2017 13:30 Gruža : Kraljevo Hajduk
19.11.2017 13:30 Lazac : Metalac
19.11.2017 13:30 Jedinstvo (G) : Borac (A)
19.11.2017 13:30 Lasta : Napredak
19.11.2017 13:30 Jedinstvo (D) : Tavnik
19.11.2017 10:00 Mlada krila : Grdica
19.11.2017 13:30 15. Avgust 1950 : Moravac
19.11.2017 11:00 Mladost (GM) : Istok 63
19.11.2017 13:30 Mladost (J) : Javor
19.11.2017 13:30 Omladinac : Rudar (SR)
19.11.2017 13:30 Borac 1805 : Budućnost
19.11.2017 13:30 Omladinski : Pomoravlje
19.11.2017 13:30 Sloga : Jedinstvo
19.11.2017 13:30 Kupinovac : Šantarovac
19.11.2017 13:30 Mladost (G) : Mladost (T)
19.11.2017 13:30 Morava (KS) : Morava (R)
19.11.2017 13:30 Sinđelić 1934 : Šumadinac
19.11.2017 13:30 Vinorača : Mladost (K)
19.11.2017 13:30 Ursule : Budućnost (Đ)
19.11.2017 13:00 Fruškogorac : Polet
19.11.2017 13:00 OFK Bikić : OFK Brestač
19.11.2017 13:00 Graničar (O) : Mladost (B)
19.11.2017 13:00 Donji Petrovci : Sloboda
19.11.2017 13:00 Napredak : Fruška Gora
19.11.2017 13:00 Sloga : Donji Srem 2015
19.11.2017 13:00 Graničar (K) : OFK Zeka Buljubaša
19.11.2017 13:00 Mitros : Hajduk
19.11.2017 13:30 Dobrica : Ševac
19.11.2017 13:30 Hajdučica : Vinogradar
19.11.2017 13:30 Karaš (K) : Vladimirovac
19.11.2017 13:30 Ratar : Borac (VS)
19.11.2017 13:30 Partizan (K) : Budućnost (A)
19.11.2017 13:30 Janošik : Polet
19.11.2017 13:30 Potporanj : Borac (VG)
19.11.2017 13:00 Velika Reka : 7. Juli
19.11.2017 13:00 Sloga (LŠ) : Antimon
19.11.2017 13:00 Mladost (BR) : Stolice
19.11.2017 13:00 Sloga (ST) : Milan Orlić
19.11.2017 13:00 Rudar : Jedinstvo (ZA)
19.11.2017 13:00 Cerova : Prva Iskra
19.11.2017 13:00 Jadar : Jedinstvo (MZ)
19.11.2017 10:00 Šećeranac Ada : Dedinje
19.11.2017 13:00 BUSK : Mladi Proleter
19.11.2017 11:00 Sparta Železnik : 011
19.11.2017 13:00 Novi Beograd : Busije
19.11.2017 13:00 Mladost : Partizan
19.11.2017 13:00 Pionir : Siti Sport Klub
19.11.2017 13:00 Umčari : Podunavac
19.11.2017 13:00 Crvenka : Poštar
19.11.2017 13:00 Napredak : Milicionar
19.11.2017 13:00 Premijer : Omladinac 2013
19.11.2017 13:00 Cer : Gorki
19.11.2017 13:00 Sloga : Budućnost (PD)
19.11.2017 13:00 Budućnost (ZM) : Proleter
19.11.2017 13:00 Vojvoda Stepa Stepanović : Provo 2015
19.11.2017 13:00 Miloš Pocerac 2013 : Dušan Silni
19.11.2017 13:00 Pričinović : Karađorđe
19.11.2017 13:00 Šipurske livade : Mladost (PP)
19.11.2017 13:00 Radnički : Dobrava
19.11.2017 13:00 Vlašić : Pocerina
19.11.2017 13:00 Omladinac : OFK Morava
19.11.2017 13:00 Gradac : Real
19.11.2017 13:00 Mladost (B) : BSK
19.11.2017 13:00 Plantaža : ŠFU Derbi 2016
19.11.2017 13:00 Radnički : Šumadija
19.11.2017 13:00 Sušica 2012 : Lemind 1953
19.11.2017 13:00 Marjan MB : Bratstvo
19.11.2017 13:00 Moravac (P) : Milanovo
19.11.2017 13:00 Gunjevac : Dimitrije Tucović
19.11.2017 13:00 Čučuge : Vrelo
19.11.2017 13:00 OFK Paljuvi : Joševa
19.11.2017 13:00 Polet (DL) : Rubribreza
19.11.2017 13:00 Polet : Kolubara 2
19.11.2017 13:00 Rakac Stave : Borac
19.11.2017 11:00 Jadar 2013 : Rajac
19.11.2017 13:00 Komanice : Bujačić
19.11.2017 13:00 Stari drugari : Mladost (L)
19.11.2017 13:00 Kotešica : Milenko Pavlović
19.11.2017 13:00 Sloga (L) : Gradina
19.11.2017 13:00 Rubin (DS) : Rubin (Z)
19.11.2017 13:00 Mladi Gorani : Borac
19.11.2017 13:00 Trudbenik : Beli Orlovi
19.11.2017 13:00 Polet 57 : Stari Trstenik
19.11.2017 13:00 Divostin : OFK Žeželj
19.11.2017 13:00 Pobeda : Bratstvo 1975
19.11.2017 13:00 Košutnjak : OFK Bagremar
19.11.2017 13:00 Gredetin : Polet (R)
19.11.2017 11:00 OFK Sloga : Ratar
19.11.2017 11:00 Polet (V) : Jastrebac
19.11.2017 11:00 Jedinstvo (B) : OFK Napredak 1929
19.11.2017 13:00 Tempo : OFK Rutevac 1908
19.11.2017 13:00 Mladi rudar : Jasenica
19.11.2017 10:00 Vitlina-Bokanja : Šumadinac
19.11.2017 13:00 Plaskovac : Ranilović
19.11.2017 13:00 Šamot : B 2000
19.11.2017 13:00 Vrbica : Kopljari
19.11.2017 13:00 Desine : Žitkovica 2017
19.11.2017 13:00 Sirakovo : Stig 1955
19.11.2017 13:00 Radnički (P) : Dizel
19.11.2017 13:00 Napredak 1934 : Polet (V)
19.11.2017 13:00 Dunavac (P) : Obilić (Ž)
19.11.2017 13:00 Sloga (M) : Žika Marković Uča
19.11.2017 13:00 Omladinac (B) : Integral
19.11.2017 13:00 Omladinac (Š) : Krilaš
19.11.2017 13:00 Manastirica : BSK 1924
19.11.2017 13:00 Sloga 1952 : Radnički (K)
19.11.2017 13:00 Omladinac (S) : Jasenovac
19.11.2017 13:00 Fruškogorac : Dinamo
19.11.2017 13:00 Borac : Hajduk
19.11.2017 13:00 Susek : Obilić
19.11.2017 13:00 Moskva : Bačka
19.11.2017 13:00 Titel : Čenej
19.11.2017 13:30 Eđšeg : Obilić
19.11.2017 13:30 Jedinstvo : Pobeda
19.11.2017 13:30 Krivaja : Tomislavci
19.11.2017 13:30 Vojvodina : Budućnost
19.11.2017 13:30 Gradina : Vrelo
19.11.2017 13:30 Sloga : Brezova
19.11.2017 13:30 Prilike : Bjelica
19.11.2017 13:30 Gorušica : Radnički
19.11.2017 14:00 Planinac : Budućnost
19.11.2017 14:00 Prijatelji : Morava (M)
19.11.2017 14:00 Malba : Vujan
19.11.2017 11:00 Rakova : Lugovi
19.11.2017 14:00 Kej : Gavrilo Princip
19.11.2017 14:00 Mladost (A) : Morava (K)
19.11.2017 13:00 Partizan (BB) : Marjan
19.11.2017 13:00 Napredak (MK) : Sloga (M)
19.11.2017 13:00 Udarnik Trska 1947 : Crvena zvezda
19.11.2017 13:00 Pobeda (Đ) : Karađorđe (V)
19.11.2017 13:00 Veteran 2015 : Sloga (B)
19.11.2017 13:00 Mladost (R) : BSK
19.11.2017 13:00 Sloga : Posavina
19.11.2017 13:00 Belo Polje : Duboko
19.11.2017 13:00 Zvezda : Jedinstvo
19.11.2017 13:00 Ljubinić : Krtinska
19.11.2017 13:00 Partizan : Polet
19.11.2017 13:00 Borac : Rvati
19.11.2017 13:00 Skobalj : Vučak
19.11.2017 13:00 Budućnost : Hajduk Veljko 1934
19.11.2017 13:00 Jezava : OFK Slavija
19.11.2017 13:00 Sloga : Cepelin 026
19.11.2017 13:00 Omladinac : Petrijevac
19.11.2017 13:00 Lunjevac : Badljevica
19.11.2017 13:00 Landol : Drugovac
19.11.2017 11:00 Petlić SD 026 : Kolarac
19.11.2017 14:00 Jedinstvo : Sloga
19.11.2017 14:00 Rtanj : Hajduk
19.11.2017 14:00 Slemen : Palilulac
19.11.2017 13:00 Bukovica : Čarapan
19.11.2017 13:00 Sebečevac : Jedinstvo 1936
19.11.2017 13:00 Zdravinje : Mudrakovac
19.11.2017 13:00 BSK : Konjuh
19.11.2017 13:00 Mladost VPD : Gornji Stepoš
19.11.2017 10:00 Arbanasce : Baličevac
19.11.2017 10:00 Sloga : Banaćanin
19.11.2017 13:00 Borac : Padina
19.11.2017 13:00 Sloga 1949 : Sparta
19.11.2017 10:00 Mladost (Z) : Belpos
19.11.2017 10:00 Verko : Polet
19.11.2017 13:00 Skupljen 2013 : Torpedo
19.11.2017 10:00 Hajduk : Mrovska
19.11.2017 13:00 BSK : ISK Izvor
19.11.2017 13:00 Popovac : Napredak (Sv)
19.11.2017 13:00 Napredak (St) : Radnički
19.11.2017 13:00 Donja Mutnica : Heroj
19.11.2017 13:00 Vihor : Razvitak
19.11.2017 13:00 OFK Juhor 2016 : Budućnost
19.11.2017 10:00 Napredak : Jašunja
19.11.2017 11:00 Moravac : Donja Lomnica
19.11.2017 11:00 Zvizdar 2012 : Dokmir
19.11.2017 11:00 Vukona : Jedinstvo
19.11.2017 11:00 OFK Takovo : Kolubara
19.11.2017 11:00 Sloga : Murgaš 2012
19.11.2017 11:00 Brgule : Strelac 001
19.11.2017 11:00 Šarbane : Omladinac
19.11.2017 13:30 Vitorul : Karaš
19.11.2017 13:30 Banat (V) : Jedinstvo
19.11.2017 13:30 Pobeda : Hajduk
19.11.2017 11:00 Sloga 1945 : Napredak 1927
19.11.2017 11:00 Jedinstvo (S) : Stig (MC)
19.11.2017 13:00 Berane : Lovćen
19.11.2017 13:00 Cetinje : Bokelj
19.11.2017 13:00 Ibar : Jezero
19.11.2017 13:00 Igalo : Čelik
19.11.2017 13:00 OFK Mladost Lješkopolje 1970 : Otrant
19.11.2017 13:00 Mornar : Jedinstvo
19.11.2017 16:00 Široki Brijeg : GOŠK
19.11.2017 18:00 Borac : Željezničar
19.11.2017 17:00 Watford : West Ham
19.11.2017 20:45 Athletic Club : Villarreal
19.11.2017 12:00 Málaga : La Coruña
19.11.2017 16:15 Espanyol : Valencia
19.11.2017 18:30 Las Palmas : Levante
19.11.2017 18:00 Werder : Hannover 96
19.11.2017 15:30 Schalke 04 : Hamburger SV
19.11.2017 15:00 Benevento : Sassuolo
19.11.2017 12:30 Crotone : Genoa
19.11.2017 20:45 Internazionale : Atalanta
19.11.2017 15:00 Sampdoria : Juventus
19.11.2017 15:00 SPAL : Fiorentina
19.11.2017 15:00 Torino : Chievo
19.11.2017 15:00 Udinese : Cagliari
19.11.2017 21:00 Bordeaux : Marseille
19.11.2017 15:00 Caen : Nice
19.11.2017 17:00 Lyon : Montpellier
19.11.2017 13:00 Vojvodina : Rad
19.11.2017 13:00 Spartak ŽK : OFK Beograd
19.11.2017 13:00 Inđija : Moravac Orion
19.11.2017 12:00 Voždovac : Vojvodina
19.11.2017 14:00 Internacional : Radnički (N)
19.11.2017 12:00 Rad : Napredak
19.11.2017 13:00 Radnički 1923 : Čukarički
19.11.2017 13:00 Crvena zvezda : Radnički (P)
19.11.2017 11:00 Kolubara : Studentski Grad
19.11.2017 12:00 Radnički (O) : Siti Sport Klub
19.11.2017 10:00 Brodarac 2 : Zemun
19.11.2017 10:00 Budućnost : BSK 1925
19.11.2017 09:00 Novi Beograd : DIF
19.11.2017 09:00 Trudbenik : Balkan
19.11.2017 10:00 GSP Polet : Stepojevac Vaga
19.11.2017 11:00 Spartak : OFK Beograd
19.11.2017 13:00 Teleoptik : Kiker
19.11.2017 13:00 Apolon 4 : Čukarički
19.11.2017 13:00 Dinamo 1945 : Radnički (N)
19.11.2017 15:00 Voždovac : Vojvodina
19.11.2017 13:00 Sindjelić : Lokomotiva
19.11.2017 09:00 BSK 1925 : IMT
19.11.2017 11:00 Teleoptik : Radnički (NB)
19.11.2017 13:00 Palilulac : Žarkovo
19.11.2017 09:30 Omladinac : OLE
19.11.2017 09:45 Poštar 1930 : Mladenovac
19.11.2017 14:00 Prva Iskra : Rakovica
19.11.2017 14:00 OFK Beograd MK : Rakovica MK
19.11.2017 10:00 Institut MK : Jedinstvo MK
19.11.2017 12:00 Sopot MK : Sremčica MK
19.11.2017 11:00 OFK Beograd MK : 011 MK
19.11.2017 17:30 Zemun MK : Čukarički MK
19.11.2017 10:00 Lokomotiva MK : Rad MK
19.11.2017 13:00 Radnički NB MK : Voždovac MK
19.11.2017 10:00 Radnički (NB) MK : BSK Borča MK
19.11.2017 10:00 Crvena zvezda MK : Partizan MK
19.11.2017 09:00 Radnički (O) MK : Internacional MK
19.11.2017 09:00 Rad MK : OFK Beograd MK
19.11.2017 18:00 Voždovac MK : Sinđelić MK
19.11.2017 10:30 Vrčin MK : PKB MK
19.11.2017 13:00 GSP Polet MK : Forza MK
19.11.2017 12:00 BSK 1926 MK : Srem MK
19.11.2017 11:30 BSK 1925 : OLE
19.11.2017 09:00 Teleoptik : Sindjelić
19.11.2017 09:00 Voždovac : Brodarac 1947
19.11.2017 10:00 Bežanija : Lola

Košarka

19.11.2017 19:00 MZT Skopje Aerodrom : Budućnost VOLI
19.11.2017 17:00 Igokea : Cibona
19.11.2017 21:00 Vojvodina : KKK Radnički
19.11.2017 19:00 Konstantin : Proleter Naftagas
19.11.2017 18:00 Sloven : Radnički
19.11.2017 18:00 Železničar : Polet
19.11.2017 18:00 Jastrebac : Jablanica
19.11.2017 18:30 Bor RTB : Dimitrovgrad
19.11.2017 12:00 Prokuplje : Sokobanja
19.11.2017 17:00 Astra : Borča
19.11.2017 20:30 Radnički (O) : Zemun Fitofarmacija
19.11.2017 14:00 Slodes : Ras
19.11.2017 17:30 Petrovgrad : Star
19.11.2017 14:00 Vojvodina (BŠ) : Velika Kikinda
19.11.2017 18:00 Budućnost (NS) : Kadet
19.11.2017 19:00 Sivac : Crvenka
19.11.2017 18:00 Tisa : Sloboda (NS)
19.11.2017 15:30 Dinamo : Lokomotiva 2016
19.11.2017 13:00 Mix : Železničar
19.11.2017 19:30 Stari Ras : Stragari Šumadija
19.11.2017 17:00 Sloga Elite : Bane
19.11.2017 18:00 Sloga (PM) : Sloga (D)
19.11.2017 19:00 Mladost : Vlasotince
19.11.2017 18:00 Pusta Reka : Actavis Academy
19.11.2017 20:30 Fair Play : Hajduk Veljko
19.11.2017 11:15 Sava : Eko Sport
19.11.2017 17:20 Grocka : Borča 2
19.11.2017 12:30 Umka 2009 : BTC
19.11.2017 15:00 Zvečan : Mileševka
19.11.2017 19:00 Železničar : Duga
19.11.2017 18:00 Paraćin : Hajduk Veljko
19.11.2017 16:00 Palanka 2012 : Radnički (KG)
19.11.2017 18:30 Actavis academy : Trstenik
19.11.2017 17:00 Radnički 2016 : Topličanin 2012
19.11.2017 17:00 Srbobran : SO Koš
19.11.2017 16:00 Girl Basket : Proleter 023
19.11.2017 12:00 Voša : Čelarevo
19.11.2017 19:00 Crvena zvezda 2 : Sivac
19.11.2017 20:30 Bežanija : Novosadska ŽKA

Odbojka

19.11.2017 16:00 Niš : Novi Pazar
19.11.2017 14:00 Novi Sad : Dubočica
19.11.2017 17:00 Bavanište : Timok
19.11.2017 18:30 Toplički Vitezovi : Loznica
19.11.2017 13:00 Niš 2 : MOK Topličanin 97
19.11.2017 17:00 Radan : Desetka
19.11.2017 15:00 Proleter : Partizan
19.11.2017 20:00 Mladost (NP) : Mladost (T)
19.11.2017 11:00 Hajduk Veljko 2 : Viner
19.11.2017 17:00 Takovo-Zvezda Helios : Roda
19.11.2017 17:00 Srbijanka 014 : Borac (Ča)
19.11.2017 17:00 Pirot : Majdanpek FBC
19.11.2017 17:00 Student : Aleksinac
19.11.2017 15:45 Sloboda S : Tara
19.11.2017 14:00 Novi Pazar : Mokra Gora
19.11.2017 17:00 Bambi volej : Tutin
19.11.2017 14:00 Tehničar : Leposavić
19.11.2017 15:00 Crnokosa Artos : Trstenik
19.11.2017 16:30 Novi Sad : Ruma
19.11.2017 17:00 Kikinda : Futog vest
19.11.2017 14:00 Maks : Panonija
19.11.2017 17:00 Elan Volej : Partizan
19.11.2017 16:00 Ribnica : Šumadija
19.11.2017 14:30 Tehničar : Fortuna Plus
19.11.2017 12:00 Smeč 5 : Mladi radnik
19.11.2017 15:45 Lucky Star : Radnički
19.11.2017 16:00 Ozren : Knjaževac
19.11.2017 16:00 Bor 2 : Viner
19.11.2017 19:00 Banat : Vršac
19.11.2017 12:45 Štrand Volej : Dunav Volej
19.11.2017 12:30 Blok Aut : Beočin
19.11.2017 15:00 Star : Trijumf 2013
19.11.2017 20:00 NS Volej tim : Bagljaš 023
19.11.2017 11:45 Grbić : Novi Sad 2
19.11.2017 12:20 Železničar : Lucky Star
19.11.2017 12:20 Roda : AS
19.11.2017 14:05 Crvena zvezda : Partizan
19.11.2017 14:05 Blok Aut : Crnjanski

Rukomet

19.11.2017 17:00 Mladost TSK : Jabuka
19.11.2017 17:30 Lavovi BP : Crvena zvezda
19.11.2017 15:00 Mladost (V) : Hercegovina
19.11.2017 18:00 Župa 54 : Trepča
19.11.2017 18:00 Metalac Gorenje : Radnički
19.11.2017 18:30 PKB : Novi Beograd
19.11.2017 19:00 Rekreativo : Metaloplastika 2
19.11.2017 16:00 Beograd : BASK Soko
19.11.2017 18:00 Smederevo : Partizan 2
19.11.2017 19:30 Žitorađa : Rtanj
19.11.2017 19:30 BSK Heba : Radnički
19.11.2017 19:30 Progres : Hisar
19.11.2017 17:00 Budućnost : Somborelektro
19.11.2017 18:00 Metalac : Titel
19.11.2017 15:00 Nova Pazova 1957 30 : 24 Dalmatinac
19.11.2017 19:00 Beli andjeo : Arilje
19.11.2017 18:00 Majdanpek : Mladost 1949
19.11.2017 16:00 Morava 2 : Jedinstvo 1974
19.11.2017 10:30 Loznica 2 : Dorćol
19.11.2017 18:30 Rakovica : Lazarevac
19.11.2017 18:30 Prva Iskra Barič : Barič
19.11.2017 13:00 Vranje 1957 - 2 : Radan
19.11.2017 14:30 Železničar 1949 - 2 : Dubočica 54 - 2
19.11.2017 10:00 Topličanin 2 : Morava 84
19.11.2017 13:00 Planinka PV - 2 : Mladost
19.11.2017 17:30 Loznica : Sinđelić
19.11.2017 12:30 Vladimirovac : Unirea
19.11.2017 17:00 Bekament : Medicinar
19.11.2017 19:00 Železničar : Pančevo
19.11.2017 16:30 Deronje : Spartak
19.11.2017 17:30 Radnički : Mladost
19.11.2017 17:00 Jadran : Laki
19.11.2017 19:00 Petrovaradin : Mokrin
19.11.2017 19:00 Metalac 2 : Metalac AD
19.11.2017 20:00 Košutnjak : Prijepolje
19.11.2017 13:00 Žitorađa : ARIF Osice
19.11.2017 19:00 Radnički : Vranje
19.11.2017 18:00 Beograd : Sloga 2
19.11.2017 19:30 ORK Loznica : Mladi radnik
19.11.2017 15:00 Metalac 2015 : Loznica Grad
19.11.2017 14:30 Remesiana : Morava

Futsal

19.11.2017 21:00 Kalča : Deus
19.11.2017 20:00 Pčinja : Kraljevićevo
19.11.2017 19:00 Tisa : Hajduk
19.11.2017 20:30 Flash : Raška
19.11.2017 18:00 Kosjerić : Olimp
19.11.2017 21:00 Bele crkve : Miners
19.11.2017 20:30 Leskovac : Ekonomist
19.11.2017 21:00 Akademac : Zufo
19.11.2017 17:30 BSK : Radnički 2010
19.11.2017 19:00 Niš 92 : Bor
19.11.2017 19:00 Radnik : Zadrugar 2017
19.11.2017 20:00 Babušnica 2011 : Prokuplje
19.11.2017 18:00 Dolap : Aleksinac 2015
19.11.2017 19:00 Ozren : Gurgusovac
Bata989 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Bata989 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Bata989 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Bata989 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu