XS
SM
MD
LG
Pronađeno ukupno 587 utakmica za dan
Subota, 1 April 2017

Fudbal

01.04.2017 18:00 Napredak 3 : 0 Novi Pazar
01.04.2017 17:00 Radnik 1 : 0 OFK Bačka
01.04.2017 18:30 Radnički (N) 0 : 2 Partizan
01.04.2017 17:00 Voždovac 4 : 1 Vojvodina
01.04.2017 18:00 Mladost 1 : 0 Javor Matis
01.04.2017 16:00 Crvena zvezda 2 : 1 Spartak ŽK
01.04.2017 17:00 Borac 0 : 1 Rad
01.04.2017 15:30 Inđija 3 : 1 OFK Beograd
01.04.2017 15:30 ČSK Pivara 1 : 1 Jagodina
01.04.2017 15:30 BSK Borča 0 : 0 Dinamo
01.04.2017 15:30 OFK Odžaci 3 : 1 Bežanija
01.04.2017 15:30 Kolubara 1 : 2 Mačva
01.04.2017 15:30 Radnički 0 : 0 Sloboda
01.04.2017 15:30 Proleter 1 : 3 Zemun
01.04.2017 16:00 Burnley 0 : 2 Tottenham
01.04.2017 16:00 Chelsea 1 : 2 Crystal Palace
01.04.2017 16:00 Hull 2 : 1 West Ham
01.04.2017 16:00 Leicester 2 : 0 Stoke
01.04.2017 13:30 Liverpool 3 : 1 Everton
01.04.2017 16:00 Manchester Utd 0 : 0 WBA
01.04.2017 18:30 Southampton 0 : 0 Bournemouth
01.04.2017 16:00 Watford 1 : 0 Sunderland
01.04.2017 15:30 Bayern 6 : 0 Augsburg
01.04.2017 15:30 Schalke 04 1 : 1 Borussia Dortmund
01.04.2017 15:30 Hamburger SV 2 : 1 Köln
01.04.2017 15:30 Freiburg 2 : 5 Werder
01.04.2017 15:30 RB Leipzig 4 : 0 Darmstadt 98
01.04.2017 18:30 Eintracht 0 : 0 Borussia M'gladbach
01.04.2017 20:45 Roma 2 : 0 Empoli
01.04.2017 18:00 Sassuolo 1 : 2 Lazio
01.04.2017 17:00 Marseille 1 : 1 Dijon
01.04.2017 19:00 Bastia 0 : 1 Lille
01.04.2017 13:00 Villarreal 2 : 3 Eibar
01.04.2017 16:15 Osasuna 1 : 2 Athletic Club
01.04.2017 18:30 Real Sociedad 1 : 1 Leganés
01.04.2017 20:45 Málaga 0 : 2 Atlético Madrid
01.04.2017 15:30 Budućnost 2 : 2 Bokelj
01.04.2017 15:30 Dečić 0 : 0 OFK Petrovac
01.04.2017 15:30 Jedinstvo 0 : 1 Lovćen
01.04.2017 15:30 Mladost 1 : 2 Iskra
01.04.2017 15:30 Sutjeska 0 : 0 Grbalj
01.04.2017 15:30 Zeta 1 : 0 Rudar
01.04.2017 15:00 Pljevlja 97 6 : 1 Polimlje
01.04.2017 14:00 Fair Play 2 : 4 Napredak
01.04.2017 13:00 Zabjelo 0 : 1 Gorštak
01.04.2017 16:00 OFK Mladost 1970 6 : 0 Ribnica
01.04.2017 15:30 Crvena zvezda (NS) 1 : 0 Radnički (Zr)
01.04.2017 15:30 Radnički (NP) 1 : 2 TSC
01.04.2017 15:30 Vršac 1 : 2 Bačka 1901
01.04.2017 15:30 Cement 1 : 2 Bratstvo 1946
01.04.2017 15:30 Sloga 1 : 3 Radnički (Š)
01.04.2017 15:30 FAP 1 : 0 Smederevo 1924
01.04.2017 15:30 Mokra Gora 0 : 3 Sloga (P)
01.04.2017 15:30 Šapine 3 : 0 Jošanica
01.04.2017 15:30 Radnički 1923 0 : 0 Karađorđe (T)
01.04.2017 15:30 Budućnost Krušik 2014 1 : 1 Zlatibor (Č)
01.04.2017 16:00 Trstenik PPT 2 : 4 Moravac Orion
01.04.2017 16:00 Timok 1 : 0 Car Konstantin
01.04.2017 16:00 Sloga (D) 7 : 2 Radan
01.04.2017 16:00 Radnički (S) 2 : 1 Dunav
01.04.2017 16:00 Jedinstvo (P) 0 : 1 Temnić 1924
01.04.2017 15:00 Dorćol 0 : 0 BSK Batajnica
01.04.2017 10:00 Rakovica 3 : 5 Radnički (O)
01.04.2017 11:00 GSP Polet 1 : 1 Grafičar
01.04.2017 10:00 BASK 1 : 3 Sopot
01.04.2017 15:30 Teleoptik 2 : 0 Žarkovo
01.04.2017 15:30 Radnički (S) 4 : 0 Tekstilac
01.04.2017 15:30 OFK Vrbas 5 : 2 Zadrugar
01.04.2017 15:30 Bečej 1918 5 : 0 Mladost (T)
01.04.2017 15:30 Srbobran 0 : 1 Sloga (Č)
01.04.2017 15:30 Sloboda 1 : 0 Budućnost (SC)
01.04.2017 15:30 Jedinstvo (BK) 4 : 3 Radnički (S)
01.04.2017 15:30 Sloga 1 : 0 Polet (N)
01.04.2017 15:30 Dinamo 1945 10 : 2 Slavia
01.04.2017 15:30 Jedinstvo (NB) 2 : 1 ŽAK
01.04.2017 15:30 Proleter (BK) 0 : 1 Kozara
01.04.2017 15:30 Mladost (BJ) 2 : 1 Kabel
01.04.2017 15:30 ŽSK 0 : 7 Jedinstvo (SP)
01.04.2017 15:30 Sloga 1 : 0 Kupinovo
01.04.2017 15:30 Takovo 0 : 0 Sloboda (Č)
01.04.2017 15:30 Slavija 2 : 1 Radnički (K)
01.04.2017 15:30 Šumadija (A) 5 : 0 Homoljac
01.04.2017 15:30 Radnički 1926 2 : 0 VGSK
01.04.2017 15:30 Gruža 1 : 0 Petar Dobrnjac
01.04.2017 15:30 Zadrugar 2 : 0 Jedinstvo 1945
01.04.2017 15:30 Radjevac 0 : 2 Polimlje
01.04.2017 15:30 Ribnica 2 : 0 OFK Osečina
01.04.2017 15:30 Radnički Gorenje 3 : 1 Drina
01.04.2017 15:30 Sevojno 1 : 1 Spartak 1924
01.04.2017 15:30 Sloga 1940 (BB) 0 : 0 OFK Divci
01.04.2017 16:00 Brodoremont 3 : 2 Malošište
01.04.2017 16:00 Svrljig 3 : 1 Timočanin
01.04.2017 16:00 BSK 1 : 0 Đerdap
01.04.2017 16:00 Kopaonik 5 : 1 Juhor
01.04.2017 16:00 OFK Topličanin 5 : 0 Sloga
01.04.2017 16:00 Morava 1918 0 : 2 Trajal
01.04.2017 16:00 OFK Kosanica 2 : 0 Poljoprivrednik
01.04.2017 16:00 Pusta reka 2 : 0 GFK Dubočica
01.04.2017 16:00 Balkanski 0 : 1 Nebeski andjeli
01.04.2017 16:00 Pčinja 2 : 1 Ropotovo
01.04.2017 16:00 Sloga (L) 0 : 0 Budućnost (P)
01.04.2017 15:30 Milutinac 2 : 0 Jedinstvo
01.04.2017 15:30 Balkan Mirijevo 2 : 1 Srem
01.04.2017 15:30 Lokomotiva 8 : 1 Borac (L)
01.04.2017 15:30 Avala 3 : 1 Borac (O)
01.04.2017 16:30 Obilić 0 : 3 Radnički 1905
01.04.2017 16:30 Panonija IM Topola 3 : 2 Napredak
01.04.2017 16:30 Njegoš 2 : 3 Proleter (RS)
01.04.2017 16:30 Proleter (Nj) 0 : 3 Preporod
01.04.2017 15:30 Mladost (K) 1 : 1 Hercegovac
01.04.2017 15:30 Polet (S) 1 : 1 Terekveš
01.04.2017 16:00 Jedinstvo (V) 2 : 1 Vojvodina (S)
01.04.2017 16:00 BAK 4 : 0 Crvena zvezda
01.04.2017 15:30 Krajina 2 : 0 Borac
01.04.2017 15:30 Bilećanin 0 : 5 Begej
01.04.2017 15:30 Naftagas (E) 3 : 2 Omladinac
01.04.2017 15:30 Podrinje 5 : 0 Borac
01.04.2017 15:30 Mitros 1 : 2 Budućnost
01.04.2017 15:30 Ljukovo 0 : 3 1. Maj Ruma
01.04.2017 15:30 Sloven 2 : 0 Sloboda
01.04.2017 16:30 Omladinac 1 : 6 Borac
01.04.2017 16:30 Šajkaš 1908 0 : 1 Petrovaradin
01.04.2017 16:30 Jugović 2 : 0 OFK Futog
01.04.2017 16:00 Goč 4 : 0 Radnik
01.04.2017 16:00 Vodojaža 5 : 1 Jadran
01.04.2017 16:00 Ćava 0 : 2 Jedinstvo
01.04.2017 15:30 Cerovac 2013 3 : 1 Bresje Superior
01.04.2017 15:30 Rudar 2001 3 : 0 Mlava (ML)
01.04.2017 15:30 Trgovački 3 : 0 Mladost (B)
01.04.2017 16:00 Mačva 2005 4 : 0 Mladost (PP)
01.04.2017 15:30 Junior Novo Naselje 3 : 0 Tešnjar
01.04.2017 15:30 Banjani 3 : 0 Joševa
01.04.2017 15:30 Pepeljevac 3 : 2 Radnik
01.04.2017 14:30 Crnokosa 2 : 1 Lazarica
01.04.2017 15:30 Savinac 3 : 3 Jedinstvo (K)
01.04.2017 16:00 Slatina 1 : 0 Ključ
01.04.2017 16:00 BSK 0 : 2 Nemetali
01.04.2017 16:00 Krivelj 1 : 4 Deli Jovan
01.04.2017 16:00 Rudna Glava 0 : 1 Poreč
01.04.2017 16:00 Čubra 5 : 0 Radnički
01.04.2017 16:00 Brestovac 1 : 3 Sloga
01.04.2017 16:00 Zlot 1 : 1 Branik
01.04.2017 16:00 Zemljoradnik 5 : 1 Jedinstvo GVD
01.04.2017 16:00 Naisus 1977 2 : 3 Naša krila
01.04.2017 16:00 Mladost (Ba) 1 : 0 Radnički 1947
01.04.2017 16:00 Doljevac 1971 2 : 3 Orljane
01.04.2017 16:00 Mladost 1976 0 : 1 Rasovača
01.04.2017 16:00 Radnički 1924 2 : 1 Morava (Ž)
01.04.2017 16:00 Crvena Zvezda 2 : 3 Rudar Alpos
01.04.2017 16:00 Palilula 1 : 1 Moravac (ZT)
01.04.2017 Rudar (G) 3 : 0 Vratarnica
01.04.2017 Midžor 0 : 2 Osnić
01.04.2017 16:00 Malinik 3 : 1 OFK Grlište
01.04.2017 16:30 OFK Tekstilac 1 : 3 Napredak (Z)
01.04.2017 16:00 Blagotin 3 : 1 Šanac
01.04.2017 16:00 Aluminijum 4 : 2 Rudar
01.04.2017 16:00 OFK Niš 3 : 0 Vrtište
01.04.2017 16:00 Palilulac 0 : 1 Mladost
01.04.2017 15:30 Zvezda 2 : 4 Dragoš
01.04.2017 15:30 Tanasko Rajić 3 : 2 Spartak
01.04.2017 15:30 Jedinstvo (Š) 4 : 3 Omladinac (DS)
01.04.2017 Biljači 5 : 3 Južna pruga
01.04.2017 Brezovica 1 : 7 Gracko
01.04.2017 Polet 3 : 1 Ugljare
01.04.2017 15:30 Napredak 3 : 0 Mladost (B)
01.04.2017 15:30 Barajevo 0 : 6 TEK Sloga
01.04.2017 15:30 Šumadija 3 : 2 BSK
01.04.2017 15:30 Mladost (C) 2 : 1 Radnički
01.04.2017 15:30 Leštane 8 : 0 Mladost
01.04.2017 15:30 Mladenovac 1 : 0 Ropočevo
01.04.2017 16:30 Radnički (T) 1 : 5 Omladinski
01.04.2017 16:30 Zenit 2 : 1 Mladost (G)
01.04.2017 16:30 Polet (R) 4 : 2 OFK Draževac
01.04.2017 16:30 Polet (V) 8 : 1 Gredetin
01.04.2017 16:00 Napredak 1976 2 : 1 Rtanj
01.04.2017 16:00 Pobeda 0 : 3 Bukovik
01.04.2017 16:00 Hajduk 3 : 0 Sloga
01.04.2017 15:30 Studenski Grad 5 : 2 Sparta Železnik
01.04.2017 15:30 Posavac Tišma 0 : 3 Rekreativo 011
01.04.2017 15:30 Petrovčić 1 : 1 Busije
01.04.2017 16:30 Sloga 5 : 1 Jedinstvo (SK)
01.04.2017 16:30 Hajduk 1 : 2 Horgoš 1911
01.04.2017 16:30 Jedinstvo (M) 3 : 5 Tromedja
01.04.2017 15:30 Stanišić 4 : 1 Aleksa Šantić
01.04.2017 15:30 Crvenka 4 : 1 Hajduk (S)
01.04.2017 16:00 Tvrdjava 4 : 1 Soko
01.04.2017 16:00 Vladimirovac 5 : 2 Borac (VG)
01.04.2017 15:30 Napredak (BT) 3 : 1 1.Oktobar
01.04.2017 15:30 Železničar 4 : 1 Sloga
01.04.2017 15:30 Graničar (K) 0 : 0 Borac
01.04.2017 15:30 Fruškogorac 1 : 2 Jedinstvo (M)
01.04.2017 16:30 Fruškogorski partizan 3 : 2 RFK Novi Sad 1921
01.04.2017 16:30 Železničar 0 : 1 Centar
01.04.2017 16:00 Grdica 4 : 1 Partizan
01.04.2017 Železničar Kusadak 4 : 0 Bačinac
01.04.2017 15:30 Rade Milošević 1 : 2 Mladost (R)
01.04.2017 15:30 Jedinstvo (LJ) 3 : 0 Polet (V)
01.04.2017 16:00 Sloga (K) 2 : 1 Vlašić
01.04.2017 15:30 Crvena Jabuka 2 : 4 Dimitrije Tucović
01.04.2017 15:30 Polet (DL) 2 : 5 Vrelo Sport
01.04.2017 15:30 Kalenić 4 : 0 Rubribreza
01.04.2017 16:00 Jedinstvo 1936 2 : 2 Čarapan
01.04.2017 16:00 Varvarin 4 : 2 Sloga
01.04.2017 13:30 Dedinje 3 : 2 Minel
01.04.2017 16:00 Mladost (G) 1 : 5 Mladost (MI)
01.04.2017 15:30 Senjak 3 : 0 Veliki Suvodol
01.04.2017 15:30 Nišavac 1 : 2 Željuša
01.04.2017 15:30 Sloboda 0 : 1 Rajko Mitić
01.04.2017 15:30 Rastina 1918 7 : 0 KFK Kula
01.04.2017 16:00 Belo Polje 3 : 1 Ljubinić
01.04.2017 15:30 Dupljaj 3 : 0 Sloga Gorić
01.04.2017 15:30 Nomanica 0 : 3 Mladost
01.04.2017 15:30 Gornje Sinkovce 0 : 3 Moravac (G)
01.04.2017 15:30 Todorovce 1 : 1 Jašunja
01.04.2017 15:30 Burovac 6 : 3 B.S.K.
01.04.2017 15:30 Soko 0 : 1 Zabrđe 1936
01.04.2017 15:30 Vukan 3 : 0 Mladost (L)
01.04.2017 15:30 Omladinac B 3 : 4 Brana Paunović 1933
01.04.2017 15:30 Manastirica 2 : 0 Jedinstvo
01.04.2017 16:30 Borac (A) 0 : 0 Šumadija (MC)
01.04.2017 16:30 Mladost (Č) 1 : 2 Bistrica
01.04.2017 15:30 Dunav 5 : 1 Ljubičevo
01.04.2017 15:30 Rudar Kostolac 2008 0 : 4 Sloga (L)
01.04.2017 16:30 Orlovi 2 : 2 Resava
01.04.2017 16:00 Crvena Zvezda 0 : 3 Gaj
01.04.2017 16:00 Graničar 2 : 2 Sloga
01.04.2017 16:00 Solunac 2 : 3 Janošik
01.04.2017 16:00 Naša Krajina 2 : 2 Mladost
01.04.2017 16:00 Velika Drenova 6 : 0 Borjak 2013
01.04.2017 16:00 Stara Čaršija 2 : 6 Topoljak
01.04.2017 16:00 Kamenorezac 76 6 : 3 Mladost
01.04.2017 16:30 Razvitak 4 : 1 Polet
01.04.2017 15:30 Borac 1 : 1 Krćevac 04
01.04.2017 15:30 Kralj Petar I 2 : 1 Budućnost MI
01.04.2017 16:00 Omladinac 0 : 1 Mladost
01.04.2017 16:30 Pocerina 4 : 0 Metlić
01.04.2017 16:30 Borac BTG 6 : 0 Jedinstvo
01.04.2017 16:30 Partizan 2 : 0 OFK Letnjikovac 1983
01.04.2017 16:30 POFK Letnjikovac 1 : 4 Metaloplastika
01.04.2017 Parcane 1 : 3 OFK Marenovo
01.04.2017 Ušće 2 : 1 OFK Orašje
01.04.2017 16:00 Čobanče 4 : 0 Sloga DB
01.04.2017 16:00 Selanac 3 : 2 Vrhpolje
01.04.2017 Grabovica : Crnča
01.04.2017 16:30 Oniks 2 : 4 Domaćin
01.04.2017 16:30 Dobra Voda 3 : 0 Lipar
01.04.2017 16:00 Crvena Zastava 1 : 2 Tornado
01.04.2017 16:00 Skela 1 : 1 Roma
01.04.2017 16:00 Trstenica 2 : 0 Rojkovac
01.04.2017 Sremice 0 : 3 Radnički 1919
01.04.2017 Bačka Žabalj : Metalmania
01.04.2017 11:00 Sloga (K) 2 : 1 Partizan
01.04.2017 14:00 Jedinstvo : Loznica
01.04.2017 10:00 Radnički Stobex : Radnički Šabački
01.04.2017 15:00 VGSK 1 : 4 Mihajlovac
01.04.2017 Šumadija 1 : 1 Karadjordje
01.04.2017 Mladi borac 0 : 5 Radnički 1926
01.04.2017 Homoljac 2 : 2 Smederevo 1924
01.04.2017 10:30 Sloga 33 3 : 3 Morava
01.04.2017 09:30 Kolubara 2 : 3 IMT
01.04.2017 12:30 Bežanija 1 : 1 Radnički (NB)
01.04.2017 11:30 Siti Sport Klub 0 : 0 IM Rakovica
01.04.2017 13:00 Zemun 1 : 2 Brodarac 2
01.04.2017 10:00 Železničar 0 : 1 Dinamo 1945
01.04.2017 10:00 Hajduk junior 1 : 3 ČSK Pivara
01.04.2017 BSK 6 : 3 Budućnost
01.04.2017 11:00 Sloga 4 : 8 BAK
01.04.2017 14:00 Stari Tamiš 3 : 2 Partizan
01.04.2017 16:00 Polet 2 : 1 Jugoslavija
01.04.2017 15:00 Strela 3 : 1 Glogonj
01.04.2017 16:00 Omladinac 1927 3 : 1 Dolina
01.04.2017 10:00 Mladi radnik 1940 3 : 1 Sloga
01.04.2017 11:00 Stepojevac Vaga MK 3 : 1 Šumadinac MK
01.04.2017 15:30 Crvena zvezda MML MK 3 : 3 Brodarac 1947 MK
01.04.2017 15:00 BASK MK 2 : 2 BSK Borča MK
01.04.2017 09:00 Sinđelić MK 6 : 2 Internacional MK
01.04.2017 11:00 Zmaj 1953 1 : 2 011
01.04.2017 10:00 Srem 2 : 5 PKB
01.04.2017 10:00 Vrčin 2 : 3 Omladinac
01.04.2017 10:00 Trudbenik 1 : 12 Grafičar
01.04.2017 17:00 Seceranac Ada 5 : 1 Sremcica
01.04.2017 17:00 Vinča 1 : 1 Minel
01.04.2017 09:00 Postar 1930 1 : 1 DIF
01.04.2017 10:00 Brodarac 2 : 1 OFK Beograd
01.04.2017 10:00 Zemun 0 : 4 Partizan
01.04.2017 11:00 Moravac Orion 1 : 0 Jagodina
01.04.2017 13:00 Jošanica 1 : 1 Nacional AG
01.04.2017 11:00 Šumadija 1903 0 : 1 Apolon 4
01.04.2017 14:00 Tutin 1 : 0 Bane
01.04.2017 10:00 Loznica 0 : 1 Jedinstvo
01.04.2017 12:00 Donjošorac Sunrise 3 : 1 Mačva (Š)
01.04.2017 11:00 Senjak 3 : 1 Budućnost-Krušik 2014
01.04.2017 09:00 Lokomotiva 1 : 0 BSK 1925
01.04.2017 10:00 Radnički (O) 9 : 1 Mladenovac
01.04.2017 12:00 Sindjelic 5 : 3 Kolubara
01.04.2017 16:30 Radnicki (NB) 1 : 3 Internacional
01.04.2017 09:00 Čukarički MK 3 : 1 011 MK
01.04.2017 09:00 Rad MK 3 : 0 Studentski grad MK
01.04.2017 15:00 Sinđelić MK 2 : 2 Brodarac MK
01.04.2017 18:00 BASK MK 5 : 0 Radnički NB MK
01.04.2017 11:30 Lokomotiva MK 1 : 1 Voždovac MK
01.04.2017 09:30 Vršac United 0 : 2 Kikinda 1909
01.04.2017 11:00 Proleter 2006 2 : 2 Radnički (Z)
01.04.2017 12:00 Radnički (K) 4 : 4 Vršac
01.04.2017 12:00 Petar Puača 3 : 0 Borac
01.04.2017 12:00 Vojvodina 4 : 1 Indeks
01.04.2017 10:00 ŽAK junior 1 : 1 Spartak
01.04.2017 10:00 Bresje Superior 3 : 0 Podunavac
01.04.2017 Budućnost : Mladi borac
01.04.2017 15:30 7.juli 3 : 0 Omladinac
01.04.2017 Napredak 6 : 1 Mladost
01.04.2017 15:30 PSK Putinci 0 : 3 Jedinstvo
01.04.2017 11:00 Bačka 1901 3 : 2 Njerš Ištvan
01.04.2017 16:00 Ševac 3 : 1 Dunav
01.04.2017 11:00 Tempo 7 : 1 Borac
01.04.2017 11:00 Mladost (V) 6 : 4 Radnički
01.04.2017 13:00 Buducnost 2 : 2 Rvati
01.04.2017 13:00 Polet 2 : 4 Prva Iskra
01.04.2017 17:00 Žarkovo 0 : 3 Bežanija
01.04.2017 13:00 IMT 18 : 0 Avala 1939
01.04.2017 10:30 011 B MK 0 : 5 Voždovac B MK
01.04.2017 11:00 OFK Zabrežje MK 0 : 1 DIF MK
01.04.2017 13:00 Rad MK 0 : 4 Zemun B MK
01.04.2017 13:00 Zmaj 1953 MK 4 : 0 011 V MK
01.04.2017 17:30 OFK Beograd V MK 4 : 3 Novi Beograd MK
01.04.2017 11:00 Kosmet 3 : 0 Jošanica
01.04.2017 10:00 Radnički 1923 2 : 2 Sloga (K)
01.04.2017 11:00 Kiker 2 : 2 Šumadija 1903
01.04.2017 11:00 AS 5 : 0 Novi Pazar
01.04.2017 15:00 Sport Klub 99 2 : 0 Apolon 4
01.04.2017 12:00 Tutin 0 : 1 Bane
01.04.2017 11:00 OFK Osečina 1 : 1 Železničar
01.04.2017 12:00 Loznica 3 : 0 Jedinstvo
01.04.2017 10:00 Donjošorac Sunrise 0 : 2 Mačva (Š)
01.04.2017 10:00 Drina 0 : 3 Omladinac 2014
01.04.2017 AF Djokić 1 : 4 Kolonija 11421
01.04.2017 AF Duljaj 3 : 2 Morava
01.04.2017 Bačinac 3 : 0 Petlić 2006
01.04.2017 Sloga 33 1 : 4 Presing
01.04.2017 Plana 3 : 1 Cepelin 026
01.04.2017 Zvižd 4 : 0 Šumadija
01.04.2017 GFK Jasenica 1911 3 : 0 Smederevo 1924
01.04.2017 11:00 Crvena zvezda 0 : 0 Zemun
01.04.2017 15:00 OFK Beograd 1 : 0 Čukarički
01.04.2017 11:00 Rad 2 : 0 Brodarac
01.04.2017 09:00 FSFV 1 : 1 Partizan
01.04.2017 10:00 Petar Puača 4 : 0 Srem
01.04.2017 10:00 Vojvodina 5 : 0 Indeks
01.04.2017 10:00 Bečkerek 023 0 : 2 Kikinda 1909
01.04.2017 09:00 Proleter 2006 2 : 3 Radnički (Z)
01.04.2017 10:00 Radnički (K) 1 : 7 Vršac
01.04.2017 10:00 CFK 1 : 2 Radnički (S)
01.04.2017 Proleter 8 : 0 Sloboda
01.04.2017 Osipaonica 5 : 4 SASK
01.04.2017 11:00 Njerš Ištvan 11 : 0 Proleter
01.04.2017 10:00 Dinamo 1945 6 : 2 Kolonija
01.04.2017 10:00 Vojvodina (S) 2 : 3 Spartak 1911
01.04.2017 Vulturul 2 : 5 Banat
01.04.2017 11:30 Vršac united 2 : 0 Crvena zvezda
01.04.2017 11:00 Granit 0 : 3 OFK Vlada Dimitrijević
01.04.2017 16:00 OFK Ras 4 : 1 Rudar
01.04.2017 17:00 ND 2011 2 : 0 Trepča
01.04.2017 14:00 Mineral 1 : 7 OFK National AG
01.04.2017 09:00 13. Maj 7 : 0 IMT
01.04.2017 15:00 Graficar 2 : 2 Zuce
01.04.2017 11:00 Buducnost 0 : 3 Institut
01.04.2017 12:30 Studentski Grad 4 : 0 Sindjelic
01.04.2017 15:00 Radnički NB 1 : 2 Lokomotiva
01.04.2017 10:00 BSK 1925 6 : 1 Radnički
01.04.2017 11:00 Nord Star 0 : 4 Sremcica
01.04.2017 14:30 Vinca 10 : 0 Avala 1939
01.04.2017 12:00 Čukarički MK 3 : 0 Brodarac MK
01.04.2017 12:30 OFK Beograd MK 6 : 1 BSK Borča MK
01.04.2017 15:00 Rad MK 3 : 0 Zemun MK
01.04.2017 12:30 Ada MK 10 : 2 Boleč MK
01.04.2017 10:00 Dunav MK 0 : 4 Petlić MK
01.04.2017 13:00 Vrčin MK 0 : 3 Dunavac MK
01.04.2017 13:00 Ole MK 1 : 1 Kosmaj MK
01.04.2017 11:00 Beograd 1929 MK 0 : 1 Selo Mladenovac MK
01.04.2017 15:00 Prva Iskra MK 1 : 2 DIF MK
01.04.2017 10:00 Obrenovac 1905 MK 4 : 1 BASK MK
01.04.2017 17:30 Lokomotiva MK 1 : 3 Kolubara MK
01.04.2017 09:00 Dušanovac MK 3 : 2 Zemun MK
01.04.2017 10:00 Fer Plej 06 MK 5 : 4 Borac MK
01.04.2017 13:00 Forza MK 0 : 10 Olimpik MK
01.04.2017 15:30 Bežanija MK 6 : 1 ŽFK Crvena zvezda MK
01.04.2017 16:00 Tempo MK 6 : 4 Mungosi MK
01.04.2017 Majdanpek 0 : 1 Morava
01.04.2017 Knjaževac 2015 1 : 3 Jagodina
01.04.2017 16:00 Brodarac 1947 0 : 3 Čukarički
01.04.2017 10:00 OFK Beograd 2 : 0 Vozdovac
01.04.2017 10:00 BSK Borča 0 : 3 Rad
01.04.2017 11:45 BSK 1925 2 : 2 Radnički (O)
01.04.2017 09:00 Teleoptik 0 : 2 Radnički (NB)
01.04.2017 12:30 Kolubara 0 : 0 Zemun
01.04.2017 11:00 TSC 1 : 1 Arena SU
01.04.2017 09:30 Bajša 2 : 0 Spartak
01.04.2017 09:00 Bačka 1901 0 : 1 Subotica
01.04.2017 10:00 Sloga 2 : 0 Posavina
01.04.2017 10:00 Zadrugar 4 : 1 Buducnost
01.04.2017 10:00 Omladinac 4 : 2 Skela
01.04.2017 17:30 OFK Ras 0 : 3 OFK Ras
01.04.2017 17:00 ND 2011 4 : 0 ND 2011
01.04.2017 12:00 Kosmet 2 : 0 OFK Vlada Dimitrijević
01.04.2017 16:00 Mineral 1 : 0 Bane
01.04.2017 Potisje 3 : 1 Kevi
01.04.2017 FK Strai Grad : FK Napredak
01.04.2017 FK Trgovački : FK Sloga 33
01.04.2017 FK Petlić : FK Plana
01.04.2017 FK AF Đokić : FK Presing
01.04.2017 09:30 Studentski Grad 6 : 0 Buducnost
01.04.2017 11:00 Jedinstvo 2 : 7 Olimpik
01.04.2017 12:00 Lola 3 : 1 Sinjdjelic
01.04.2017 15:30 Bezanija 2 : 4 Ada
01.04.2017 13:00 Balkan 2 : 4 IMT B
01.04.2017 10:00 Komgrap 0 : 3 Trijumf
01.04.2017 12:00 DIF 11 : 0 Rusanj
01.04.2017 11:00 BSK 1926 4 : 1 Borac
01.04.2017 13:00 Crvena Zvezda MML 3 : 0 Mladi Proleter
01.04.2017 11:00 Petlic 6 : 2 Dorcol
01.04.2017 14:00 Sopot 1 : 0 Lokomotiva B
01.04.2017 13:00 BSK 1925 B 2 : 0 Torlak
01.04.2017 FK Napredak : FK Presing
01.04.2017 FK Plana : FK AF Đokić
01.04.2017 FK Sloga 33 : FK Petlić
01.04.2017 FK Stari Grad : FK Trgovački

Košarka

01.04.2017 19:00 Borac 90 : 61 OKK Beograd
01.04.2017 16:30 Konstantin 67 : 81 Napredak Rubin
01.04.2017 16:00 Dynamic BG 81 : 82 Sloga
01.04.2017 20:00 Dunav 75 : 86 Smederevo 1953
01.04.2017 20:00 Tamiš 86 : 91 Beovuk 72
01.04.2017 19:00 Napredak Bosphorus 81 : 66 Pirot
01.04.2017 19:00 Mladost 77 : 72 Plana
01.04.2017 19:30 Jagodina 107 : 60 Srem
01.04.2017 18:00 Rtanj 66 : 78 Zlatibor
01.04.2017 19:00 Železničar 74 : 95 Akademik
01.04.2017 20:00 Sveti Đorđe 85 : 76 Nova Pazova
01.04.2017 19:00 Hajduk 102 : 95 Crvenka
01.04.2017 15:00 Stara Pazova 0 : 20 Radnički
01.04.2017 Topola 84 : 71 Jedinstvo
01.04.2017 19:00 Zlatar 89 : 53 Šabac
01.04.2017 19:00 KKK Radnički 91 : 73 Prva Petoletka
01.04.2017 20:00 Zdravlje Leskovac 77 : 69 Morava
01.04.2017 18:00 Jablanica 83 : 78 Radnik
01.04.2017 16:00 Radan 103 : 66 Vlasotince
01.04.2017 12:15 Torlak 82 : 76 Beko
01.04.2017 21:00 Ras 75 : 77 Slodes
01.04.2017 14:45 Zemun 101 : 61 Vitez
01.04.2017 20:15 BKK Radnički 95 : 68 Žitko Basket
01.04.2017 19:00 Odžaci 56 : 109 Velika Kikinda
01.04.2017 19:30 SO Koš 40 : 82 Mladost Veternik
01.04.2017 19:00 BNS 82 : 131 Jadran
01.04.2017 18:30 Šimanovci 68 : 84 Omladinac
01.04.2017 18:00 Opovo 99 73 : 48 Vojka
01.04.2017 16:00 Jedinstvo 78 : 53 Pink
01.04.2017 16:00 Stari Ras 83 : 51 Sloga (D)
01.04.2017 18:00 Zvezdara 84 : 77 BASK
01.04.2017 18:00 Loznica 36 : 67 Bor
01.04.2017 18:00 Radnički 2016 53 : 79 Ljubovija
01.04.2017 17:00 Karaburma 74 : 48 Stara Pazova
01.04.2017 Mionica 45 : 57 Mladost 014

Odbojka

01.04.2017 15:30 Borac 3 : 0 Toplički Vitezovi
01.04.2017 20:00 Smederevo Carina 3 : 1 Železničar
01.04.2017 16:00 Futog 3 : 1 VGSK
01.04.2017 19:00 Mladi radnik 3 : 2 VA 014 Gorenje
01.04.2017 19:00 FAP Livnica 2 : 3 Jagodina
01.04.2017 16:30 Metalac Takovo 0 : 3 Bečej
01.04.2017 19:00 Mladenovac 3 : 0 Srem Iton
01.04.2017 18:00 Užice 2 : 3 Novi Sad
01.04.2017 19:00 Bavanište 3 : 1 Timok
01.04.2017 16:50 Lucky Star 3 : 0 Rudar
01.04.2017 20:00 Loznica 3 : 1 Šumadija
01.04.2017 15:00 Knez Lazar 3 : 1 Arilje
01.04.2017 19:30 Šid 3 : 0 Hercegovina
01.04.2017 18:00 Mladost 2 : 3 Banat
01.04.2017 19:00 Kulpin 3 : 1 Kikinda
01.04.2017 19:00 Hajduk Veljko 3 : 0 Topličanin
01.04.2017 20:00 Vranje 2 : 3 Pirot
01.04.2017 15:00 Mladost 1 : 3 Niš 2
01.04.2017 Dunav Stars : Timok 2
01.04.2017 Knjaževac : Hajduk Veljko 2
01.04.2017 Vojvodina 3 3 : 2 Mladost
01.04.2017 Vest 3 : 1 Inđija
01.04.2017 Merkur 3 : 0 Stražilovo
01.04.2017 Novi Sad 2 2 : 3 Vrbas
01.04.2017 Sloven 0 : 3 Partizan
01.04.2017 Klek Srbijašume 2 3 : 0 Maglić 1953
01.04.2017 19:30 Gimnazijalac 3 : 0 Omladinac
01.04.2017 18:00 Vranje 0 : 3 Eaton Srem Tempo
01.04.2017 17:00 Smederevo 3 : 1 Roda
01.04.2017 19:00 Takovo Zvezda Helios 2 : 3 Beograd
01.04.2017 18:00 Millennium 1 : 3 Spartak (LJ)
01.04.2017 18:00 Tutin 0 : 3 Borac (Č)
01.04.2017 16:00 Student 0 : 3 Valjevo
01.04.2017 18:00 Ub 3 : 0 Jagodina
01.04.2017 14:00 Mokra Gora 3 : 0 Crnokosa
01.04.2017 16:00 Putevi Trendteks 2 : 3 Leposavić
01.04.2017 12:00 Bambi volej 2 : 3 Trstenik
01.04.2017 17:30 Vršac 2 : 3 Mladost (NP)
01.04.2017 15:30 Partizan 3 : 0 Futog vest
01.04.2017 17:00 Zaslon 0 : 3 Kralj
01.04.2017 13:30 Smeč 5 0 : 3 Tehničar
01.04.2017 18:00 Ribnica 2 : 3 Srbijanka 014
01.04.2017 Dunav Volej 3 : 0 Štrand Volej
01.04.2017 Beočin Metal 0 : 3 Slavija
01.04.2017 Libero 3 : 0 Star
01.04.2017 NS Tim 3 : 0 Grbić
01.04.2017 Lavice 07 3 : 0 NS Volej tim
01.04.2017 Bečej 2 : 3 Mladost 2
01.04.2017 Kikinda 3 : 1 Inđija
01.04.2017 Banat 3 : 0 Krajišnik
01.04.2017 Žitište 3 : 2 Hercegovina
01.04.2017 Soko 0 : 3 Sutjeska
01.04.2017 Merkur 3 : 0 Trijumf 2013
01.04.2017 Hajduk 1 : 3 Maks
01.04.2017 CVS 1 : 3 Prvi Tempo
01.04.2017 Gox-IN 0 : 3 Blok aut
01.04.2017 Đerdap : Knjaževac
01.04.2017 ŽOK 030 : Timok
01.04.2017 Viner : Hajduk Veljko
01.04.2017 Sirmium 0 : 3 Mitrovica 2
01.04.2017 Sloga 0 : 3 Radinci Volej
01.04.2017 Mitrovica 0 : 3 Prvi Tempo

Rukomet

01.04.2017 18:00 Vojvodina 33 : 22 Šamot 65
01.04.2017 20:30 Crvena zvezda 32 : 18 Spartak Vojput
01.04.2017 19:00 Rudar 37 : 24 Jugović
01.04.2017 18:00 Dubočica 54 42 : 30 Vranje 1957
01.04.2017 19:00 Mokra Gora 28 : 19 Proleter
01.04.2017 19:00 Kikinda 28 : 19 Banatski Karlovac
01.04.2017 19:00 Hercegovina 31 : 28 Sivac
01.04.2017 19:00 Sloga 33 : 22 Partizan 2
01.04.2017 21:00 Rekreativo 25 : 22 Loznica
01.04.2017 18:00 PKB 30 : 19 Jedinstvo 1974
01.04.2017 17:30 Novi Beograd 30 : 24 Sportski Centar Voždovac 2012
01.04.2017 19:00 Hajduk Veljko 32 : 25 Vlasotince
01.04.2017 18:30 BSK Heba 34 : 24 Radnički
01.04.2017 18:00 Bela Palanka 36 : 25 Aleksinac
01.04.2017 19:00 Žitorađa 30 : 16 Jastrebac
01.04.2017 21:00 Lokomotiva 23 : 26 Radnički 2
01.04.2017 19:30 Župa 54 31 : 19 Beli andjeo
01.04.2017 19:00 Prva Petoletka 33 : 29 Goč Merkur
01.04.2017 20:00 Napredak 28 : 27 Trepča
01.04.2017 18:00 Budućnost 19 : 28 Vladimirovac
01.04.2017 17:30 Dorćol 35 : 21 Lazarevac
01.04.2017 Palanka 40 : 27 Gučevo
01.04.2017 20:30 Ub 26 : 33 BASK Soko
01.04.2017 14:00 Smederevo 29 : 27 Metaloplastika 2
01.04.2017 17:00 Paraćin 39 : 31 Rembas
01.04.2017 20:30 Rtanj 43 : 26 Mladost 1949
01.04.2017 14:00 Bane 30 : 22 Sjenica
01.04.2017 19:00 Hidroelektrana 22 : 26 Pobednik
01.04.2017 17:00 Sombor 25 : 26 Grafičar
01.04.2017 19:00 Prigrevica 35 : 25 Kljajićevo
01.04.2017 12:00 Somborelektro 32 : 20 Rusin
01.04.2017 18:30 Naisa 32 : 28 Jagodina
01.04.2017 18:00 Medicinar 35 : 34 Bekament Bukovička Banja
01.04.2017 20:00 Minaqua Vojvodina 30 : 31 Voždovac 1955
01.04.2017 19:00 Vrbas 17 : 21 Mladost (NP)
01.04.2017 18:00 Pančevo 30 : 25 Metalac
01.04.2017 17:30 Župa 28 : 27 Požarevac
01.04.2017 17:30 ORK Loznica 15 : 31 Loznica grad
01.04.2017 19:00 Radan 28 : 33 Jastrebac
01.04.2017 19:00 Radnički 27 : 29 Žitorađa
01.04.2017 18:00 Pirot 27 : 23 Knjaževac
01.04.2017 15:30 Dubočica 19 : 27 Rtanj
01.04.2017 18:00 Mladost 25 : 31 Đerdap
01.04.2017 13:15 Sočanica 17 : 30 Bekament Bukovička Banja 2
01.04.2017 19:00 Laki 28 : 25 Jadran Lider
01.04.2017 19:00 Spartak 29 : 24 Srem
01.04.2017 17:00 Ravangrad 20 : 32 Halas Jožef
01.04.2017 19:00 Jedinstvo 26 : 31 Dolovo
01.04.2017 15:00 Jagodina 2 25 : 18 Niška Banja

Vaterpolo

01.04.2017 Stari Grad 6 : 13 Šabac

Futsal

01.04.2017 19:00 Jastrebac 3 : 6 FON
01.04.2017 19:00 Nova Pazova 1 : 5 Ekonomac
01.04.2017 18:00 Apa Futsal 2 : 4 TFK
01.04.2017 21:00 RB 5 : 0 Olimp
01.04.2017 19:30 Ivanjica 6 : 2 Partenon
01.04.2017 21:00 Župski rubin 4 : 6 Ekonomac 2
01.04.2017 19:20 Srpska BGD 1 : 1 Handy United
01.04.2017 18:15 Ekonomist 4 : 4 Banjica
01.04.2017 19:00 Kosjerić 9 : 2 Aranđelovac
01.04.2017 16:00 Zufo 3 : 0 Prokuplje
01.04.2017 21:00 Dolap 7 : 1 Rota

Ragbi 15

01.04.2017 16:00 Rad Mozzart 17 : 7 Partizan
Dejann i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Dejann i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Održana šesta sednica Odbora za hitna pitanja FS Beograda Na 6. sednici 52. saziva Odbora za hitna pitanja FS Beograda koja je održana 25. jula 2017. godine doneto je nekoliko važnih odluka: Odluka o sastavu Međuopštinske lige grupa ’’A’’ i ’’B’’, kao i Opštinske lige Barajevo za takmičarsku sezonu 2017/2018 . Odluka o kalendaru takmičenja Međuopštinske lige grupa ’’A’’ i ’’B’’, kao i Opštinske lige Barajevo za jesenji deo takmičarske sezone 2017/2018 . Odbor za hitna pitanja FS Beograda je na ovom sastanku doneo i Odluku o produženju ugovora o snimanju utakmica Srpske lige grupa Beograd i Odluku o uslovnom prijemu u članstvo Fudbalskog saveza Beograda ŽFK „ZEMUN“.
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu