XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 715 utakmica za dan
Subota, 1 Novembar 2014

Fudbal

01.11.2014 19:00 Novi Pazar 3 : 1 Radnički (N)
01.11.2014 17:00 Borac 0 : 1 Napredak
01.11.2014 17:00 Čukarički 1 : 0 Mladost
01.11.2014 13:30 Radnik 1 : 0 Bežanija
01.11.2014 13:30 Sloga (PM) 1 : 0 BSK Borča
01.11.2014 13:30 Jedinstvo Putevi 3 : 2 Moravac Orion
01.11.2014 13:30 Mačva 1 : 1 Kolubara
01.11.2014 13:30 Loznica 2 : 0 Pobeda
01.11.2014 13:30 Jedinstvo 0 : 2 Budućnost Krušik 2014
01.11.2014 13:30 Smederevo 1924 4 : 0 Rudar
01.11.2014 13:30 Šumadija 4 : 0 Zvižd
01.11.2014 13:30 Železničar 1 : 0 Karađorđe
01.11.2014 13:30 Bane 2 : 1 Polet
01.11.2014 13:30 Šumadija 1903 0 : 1 Sloga (P)
01.11.2014 14:00 Ozren 7 : 1 Timočanin
01.11.2014 13:30 Trstenik PPT 2 : 1 Radnički (P)
01.11.2014 13:30 Timok 1 : 0 Hajduk Veljko
01.11.2014 14:00 Đerdap 1 : 2 Sinđelić
01.11.2014 13:30 Radnički (S) 1 : 0 Dinamo
01.11.2014 13:30 Dinamo 1 : 0 ČSK Pivara
01.11.2014 13:30 Radnički (SM) 2 : 0 Banat
01.11.2014 13:30 Radnički (S) 0 : 1 Radnički (Š)
01.11.2014 13:30 Tekstilac 0 : 3 Radnički (NP)
01.11.2014 13:30 Vršac 2 : 1 PIK Prigrevica
01.11.2014 13:30 Brodarac 1947 2 : 1 GSP Polet
01.11.2014 13:30 Sopot 0 : 1 Turbina
01.11.2014 13:30 Zemun 1 : 0 Budućnost
01.11.2014 13:30 IM Rakovica 3 : 1 IMT
01.11.2014 13:30 Takovo 2 : 0 Partizan
01.11.2014 13:30 Omladinac 3 : 3 Mokra Gora
01.11.2014 13:30 Metalac 1 : 1 Rudar (Bresnica)
01.11.2014 13:30 Gruža 3 : 1 Napredak
01.11.2014 13:30 Sevojno 1 : 1 Radnički Stobeks
01.11.2014 13:30 Ribnica 0 : 0 FAP
01.11.2014 13:30 Radnički (V) 1 : 1 Zlatibor
01.11.2014 13:30 Jedinstvo 1945 1 : 1 Polimlje
01.11.2014 14:00 Jedinstvo 1 : 0 Rembas
01.11.2014 14:00 Žitorađa 2 : 0 Trajal
01.11.2014 14:00 Rudar (B) 1 : 6 Brodoremont
01.11.2014 14:00 Nemetali 2 : 4 BSK Bogovina
01.11.2014 14:00 Rtanj 3 : 1 Brestovac 1946
01.11.2014 14:00 Napredak 4 : 0 Kablovi
01.11.2014 14:00 Bučje 1 : 1 Moravica
01.11.2014 14:00 Lužnica 3 : 0 SFK Morava
01.11.2014 14:00 SFK Moravac 3 : 0 Ropotovo
01.11.2014 14:00 Nebeski andjeli 0 : 3 Balkanski
01.11.2014 14:00 Sloga 4 : 0 BSK Bujanovac
01.11.2014 13:30 Jugović 1 : 7 Borac
01.11.2014 13:30 Omladinac 2 : 0 Hajduk
01.11.2014 13:30 Mladost 2 : 0 Jedinstvo (SP)
01.11.2014 13:30 Sremac Vojka 1 : 1 Kupinovo
01.11.2014 13:30 Crvena zvezda 0 : 0 Sloga
01.11.2014 13:30 ŽAK 3 : 1 Preporod
01.11.2014 13:30 OFK Vrbas 2 : 1 OFK Odžaci
01.11.2014 13:30 Srbobran 5 : 0 Tavankut
01.11.2014 13:30 Jadran 1 : 2 Subotica
01.11.2014 13:30 Borac 2 : 0 Mladost (T)
01.11.2014 13:30 Radnički (S) 2 : 0 Vršac United
01.11.2014 13:30 Radnički (K) 1 : 0 Borac (Starčevo)
01.11.2014 13:30 Jedinstvo (BK) 0 : 3 Kozara
01.11.2014 13:30 Sloboda 2 : 1 Budućnost
01.11.2014 13:30 Mladost (L) 2 : 2 Železničar
01.11.2014 13:30 Sloga 3 : 1 OFK Kikinda
01.11.2014 13:30 Lokomotiva 1 : 1 Zvezdara
01.11.2014 14:00 Gruža 2 : 1 Pazar Juniors 2011
01.11.2014 14:00 Jadran 1 : 0 Borac
01.11.2014 14:00 Ćava 4 : 4 Sloga (D)
01.11.2014 13:30 Budućnost 6 : 0 Čajetina
01.11.2014 13:30 Jasen 5 : 6 GP Zlatibor
01.11.2014 13:30 Pepeljevac 1 : 0 Mladost
01.11.2014 13:30 Banjani 5 : 1 Joševa
01.11.2014 13:30 OFK Jabučje 1 : 2 Spartak 1924
01.11.2014 13:30 Rubribreza 3 : 2 Kačer
01.11.2014 13:30 Junior Novo Naselje 3 : 1 Trlić
01.11.2014 13:30 Sindjelić 4 : 3 Borac (V)
01.11.2014 13:30 Radnički 1926 2 : 0 Krilaš
01.11.2014 14:00 Glavaš 0 : 2 Osipaonica
01.11.2014 13:30 Morava 4 : 0 Bratstvo
01.11.2014 13:30 Morava 1918 1 : 0 Mladost (K)
01.11.2014 14:00 Trbunje 0 : 2 Jastrebac
01.11.2014 14:00 Polet 1 : 1 Omladinac
01.11.2014 14:00 Topličanin 5 : 1 Dobrič
01.11.2014 13:30 Blagotin 2 : 2 Vinogradar
01.11.2014 14:00 Proleter 3 : 0 Krila Krajine
01.11.2014 13:30 OFK Futog 2 : 1 Susek
01.11.2014 13:30 Sofeks 1 : 1 OFK Sirig
01.11.2014 13:30 OFK Slavija 1 : 1 Fruškogorski partizan
01.11.2014 Partizan 3 : 0 Jadran
01.11.2014 Sloven 1 : 0 PSK Putinci
01.11.2014 13:00 Obilić 1 : 0 Njegoš
01.11.2014 13:00 Panonija IM Topola 2 : 4 Vinogradar
01.11.2014 13:00 Krivaja 2 : 1 Radnički 1905
01.11.2014 13:00 Olimpija 2 : 0 Bačka
01.11.2014 13:00 Čoka 2 : 7 Potisje
01.11.2014 14:00 Mladost 1 : 0 Omladinac (B)
01.11.2014 14:00 BAK 2 : 0 Vulturul
01.11.2014 14:00 Omladinac (D) 3 : 3 Crvena zvezda
01.11.2014 13:30 Naftagas 3 : 0 Begej
01.11.2014 13:30 Bilećanin 4 : 2 Radnički 1911
01.11.2014 11:00 Poštar Zvezdara 1 : 0 Sindjelić 2012(U)
01.11.2014 13:30 Policajac 1 : 0 Milutinac
01.11.2014 13:30 Napredak (M) 3 : 1 Veliki Borak
01.11.2014 13:30 Vinča 4 : 0 Selo Mladenovac
01.11.2014 14:00 Naisus 3 : 0 Radnički 1924 (K)
01.11.2014 14:00 Knežica 1 : 2 Rutevac
01.11.2014 14:00 Palilula 4 : 2 Morava
01.11.2014 14:00 Rasovača 0 : 1 Mladost (B)
01.11.2014 14:00 Spartak 2 : 4 Napredak
01.11.2014 14:00 Rudna Glava 2 : 2 Deli Jovan
01.11.2014 14:00 Rgotina 4 : 2 Sloga
01.11.2014 14:00 Midžor 4 : 1 Svrljiška topla
01.11.2014 14:00 Biljači 7 : 1 Mladost (S)
01.11.2014 14:00 Pčinja 2 : 0 Mladost (B)
01.11.2014 14:00 Radnički 1 : 1 Polet
01.11.2014 14:00 Sitnica 2 : 1 Ugljare
01.11.2014 14:00 Partizan (U) 4 : 1 Dunav
01.11.2014 13:30 Ursule 4 : 1 Zenit
01.11.2014 13:30 Rudar (P) 1 : 0 Napredak (Sv)
01.11.2014 13:30 Radnički 5 : 2 Napredak (St)
01.11.2014 Železničar 2 : 1 Jedinstvo (P)
01.11.2014 Podrinje 4 : 0 Noćaj
01.11.2014 14:00 Crvenka 2 : 2 OFK Šikara
01.11.2014 14:00 Jedinstvo 1947 3 : 4 Partizan
01.11.2014 14:00 Radnički 1918 2 : 1 Aleksa Šantić
01.11.2014 14:00 Čibukovac 2 : 1 Stubal
01.11.2014 Sušica 2012 6 : 2 Mladost (B)
01.11.2014 13:30 Milicionar 3 : 1 Drina
01.11.2014 13:30 Majur 1 : 2 Duško
01.11.2014 13:30 Varvarin 0 : 2 Ribnik
01.11.2014 13:30 Omladinac 1 : 1 Čenej
01.11.2014 14:00 Polet (V) 4 : 0 Sloga
01.11.2014 14:00 Jedinstvo GVD 2 : 1 Napredak 2012
01.11.2014 13:30 Delija 3 : 1 Jedinstvo
01.11.2014 13:30 Napredak 0 : 1 Polet
01.11.2014 13:30 Trnava 4 : 2 Radoje Domanović
01.11.2014 13:30 Sloga 2 : 0 B 2000
01.11.2014 13:30 Žitkovica 4 : 0 Sloga (Ć)
01.11.2014 13:00 Tornjoš 0 : 0 Tisa B
01.11.2014 13:30 Paštrić 6 : 6 Vojvode
01.11.2014 13:30 Studenski Grad 2 : 2 Posavac
01.11.2014 14:00 Ratkovac 4 : 1 Nepričava
01.11.2014 14:00 Mladost 0 : 5 Lajkovac
01.11.2014 14:00 OFK Sikole 1 : 0 OFK Tamnič
01.11.2014 14:00 Jerma 4 : 1 Sloga
01.11.2014 14:00 Zvezda 2 : 0 Mladost
01.11.2014 13:00 Dušan Silni 0 : 2 Hajduk
01.11.2014 13:30 Kalenić 1 : 5 Tvrdojevac
01.11.2014 14:00 Graničar 3 : 1 Lovac
01.11.2014 14:00 Šljivar 1 : 4 Deli Jovan
01.11.2014 14:00 Kastrum 0 : 3 Timok
01.11.2014 14:00 Nacional 1 : 3 Grlište
01.11.2014 13:30 Sloga 0 : 1 Bjelica
01.11.2014 13:30 Crvena zvezda 1 : 1 Mladost (R)
01.11.2014 13:30 Omladinac (S) 0 : 1 Petrijevac
01.11.2014 14:30 Hajduk 1 : 1 Napredak 1976
01.11.2014 14:30 Bukovik 3 : 1 Sloga
01.11.2014 13:30 Hajduk 2 : 2 Verko
01.11.2014 13:30 Žika 2013 0 : 3 Mladost 2013
01.11.2014 Bojić 3 : 2 Šipurske livade
01.11.2014 OFK Varna 5 : 1 Mladost (S)
01.11.2014 13:30 Mladi radnik 6 : 1 Polet
01.11.2014 13:30 TEK Sloga 5 : 0 Mladi borac
01.11.2014 13:30 Šumadija 2 : 7 Vreoci
01.11.2014 13:30 OFK Burovo 4 : 0 Rudar
01.11.2014 13:30 Omladinski 2 : 0 Radnik
01.11.2014 14:00 Jedinstvo 3 : 2 Badince
01.11.2014 14:00 Napredak 3 : 5 Ofk Bratstvo
01.11.2014 14:00 Nomanica 4 : 1 Vlasina 2014
01.11.2014 14:00 OFK Bobište 3 : 1 Grdanica 024
01.11.2014 14:00 Radnik 2013 3 : 0 Milanovo
01.11.2014 14:00 Turekovac 1 : 2 Veliko Trnjane
01.11.2014 13:30 Omladinac B 2 : 2 Soko
01.11.2014 13:30 7. juli 2 : 0 BSK
01.11.2014 13:30 Sloga 1952 2 : 1 Burovac
01.11.2014 13:30 Laolac 2 : 1 Dobrnje
01.11.2014 13:30 Barajevo 1 : 1 Lisović
01.11.2014 14:00 Mlada krila 3 : 1 Progorelica
01.11.2014 14:00 Jovo Kursula 1 : 3 Zgodačica
01.11.2014 14:00 Miločajac 4 : 2 Mladost 1981
01.11.2014 13:30 Tulež 4 : 2 Gorski car
01.11.2014 13:30 Šamot 3 : 2 Vrbica
01.11.2014 13:30 Venčani 1 : 1 Brezovac
01.11.2014 13:30 TE Gučevo 6 : 0 Mladost (G)
01.11.2014 13:30 Granit 3 : 2 Prva Iskra
01.11.2014 13:30 Rudar 3 : 1 Jelav
01.11.2014 13:30 Topoljak 1 : 1 Sloboda 1948
01.11.2014 13:30 Morava 5 : 0 Vinogradar
01.11.2014 13:00 Napredak (BP) 3 : 0 Sloboda
01.11.2014 13:00 Mladost (O) 3 : 1 Stojan Lazarac
01.11.2014 13:00 Omladinac 11 : 1 Šumice
01.11.2014 14:00 Sloga 1 : 1 Graničar
01.11.2014 14:00 Crvena Zvezda 2 : 1 Solunac
01.11.2014 14:00 Mladost 2 : 1 Rudar 2012
01.11.2014 14:00 Drlupa 6 : 1 Vojvoda
01.11.2014 13:30 Badnjevac 0 : 2 Mladost (CK)
01.11.2014 13:30 Metaloplastika 0 : 3 Culjković
01.11.2014 13:30 POFK Letnjikovac 7 : 1 Maovi
01.11.2014 13:30 Sloga 0 : 4 Omladinac 2013
01.11.2014 13:30 Napredak (Š) 1 : 2 Torpedo 1924
01.11.2014 13:30 Mladost 1 : 2 Budućnost
01.11.2014 13:30 OFK Homolje 0 : 3 Mladost
01.11.2014 13:30 Zadrugar 6 : 1 OFK Selište
01.11.2014 13:30 Best 0 : 4 Jasenovac
01.11.2014 13:30 Laznica 1 : 2 Zvezda
01.11.2014 13:30 Globoder 6 : 2 Pasjak
01.11.2014 Vratare 3 : 0 Rasinac
01.11.2014 13:30 Padež 4 : 2 Srnje
01.11.2014 13:30 Zdravinje 4 : 0 Polet (K)
01.11.2014 13:30 Trmčari 3 : 0 Štitari
01.11.2014 13:30 Zmajevac 7 : 1 Drugari
01.11.2014 13:30 Vitanovac 08 3 : 1 Polet (Š)
01.11.2014 13:30 Radnik 2 : 0 Kolubara
01.11.2014 14:00 Polet 6 : 0 Mladost
01.11.2014 13:30 OFK Mladenovac 10 : 0 Borac
01.11.2014 14:00 Budućnost 1 : 3 Polet
01.11.2014 13:30 Zeta 3 : 0 Berane
01.11.2014 13:30 Budućnost 2 : 3 Grbalj
01.11.2014 13:30 Sutjeska 2 : 0 Lovćen
01.11.2014 13:30 Bokelj 5 : 0 Mogren
01.11.2014 13:30 Mladost 3 : 0 Mornar
01.11.2014 13:30 OFK Petrovac 0 : 1 Rudar
01.11.2014 13:30 Slavija 1 : 3 Olimpic
01.11.2014 16:30 Zrinjski 1 : 1 Čelik
01.11.2014 13:30 Radnik 1 : 1 Travnik
01.11.2014 13:30 Vitez 2 : 0 Mladost
01.11.2014 13:30 Sloboda 1 : 1 Velež
01.11.2014 13:30 Zvijezda Gradačac 2 : 0 Borac
01.11.2014 14:30 Napredak 1 : 1 Vlasenica
01.11.2014 14:30 Sloboda (NG) 4 : 2 Drina HE
01.11.2014 14:30 Leotar 1 : 0 Tekstilac
01.11.2014 14:30 Sutjeska 1 : 0 Krupa
01.11.2014 14:30 Kozara 1 : 0 Rudar Prijedor
01.11.2014 14:30 Proleter 3 : 0 Mladost
01.11.2014 14:30 Rudar 1 : 1 Radnički
01.11.2014 14:30 Famos 3 : 1 Velež
01.11.2014 14:30 Župa Superpetrol 0 : 2 Mladost
01.11.2014 14:30 BSK 1 : 1 Laktaši
01.11.2014 14:30 Modriča 1 : 1 Sloga
01.11.2014 14:30 Borac (Š) 1 : 0 Borac (KD)
01.11.2014 14:30 Lauš 9 : 0 Gomionica
01.11.2014 14:30 Progres 0 : 1 Sloga (T)
01.11.2014 14:30 Brdo 1 : 3 Mladost (S)
01.11.2014 14:30 Mladost (KV) 2 : 0 Budućnost
01.11.2014 14:30 Lijevče 0 : 1 Naprijed Horizont
01.11.2014 14:30 Trebava 2 : 2 Pridjel
01.11.2014 14:30 Polet 1926 1 : 2 Vranjak
01.11.2014 14:30 Bratstvo 3 : 0 Proleter-RJ
01.11.2014 14:30 Srpska Varoš 5 : 0 Jardan
01.11.2014 14:30 Džaja 1 : 6 Mladost
01.11.2014 14:30 Jablanica 0 : 4 Mladost (B)
01.11.2014 14:30 Sloga 94 2 : 0 Partizan
01.11.2014 14:00 Trebavac 3 : 0 Mladost
01.11.2014 14:00 Partizan 2 : 0 Bosna 1977
01.11.2014 14:00 Sloga (KG) 5 : 0 Radnički
01.11.2014 14:00 Zadrugar 2 : 1 Sloga 73
01.11.2014 14:00 Omladinac 3 : 0 Skugrić 1964
01.11.2014 14:30 13 Skojevki 2 : 1 Novi Napredak
01.11.2014 14:30 Bratstvo (O) 5 : 0 Polet
01.11.2014 14:30 Romanovci 3 : 1 Laminci
01.11.2014 14:30 Bratstvo (K) 0 : 0 Borac
01.11.2014 14:30 Obradovac 3 : 3 Stevan Dukić
01.11.2014 14:30 Kalemi 5 : 1 Vilusi
01.11.2014 13:30 Strmovo 3 : 0 Dimitrije Tucović
01.11.2014 13:30 Skela 1 : 2 Partizan
01.11.2014 13:30 Sloga 3 : 3 Rekreativo
01.11.2014 13:30 Zadrugar 1 : 2 Proleter
01.11.2014 13:30 Ljubinić 1 : 0 Baljevac
01.11.2014 13:30 Napredak 0 : 3 Spartak
01.11.2014 14:00 SFK 2000 4 : 0 Čelik
01.11.2014 14:00 Banjaluka 8 : 0 Željezničar 2011
01.11.2014 14:00 Mladost 1 : 0 Modriča
01.11.2014 14:00 Sremice 9 : 1 Metalmania
01.11.2014 14:00 Rubin 1 : 1 Bačka Žabalj
01.11.2014 14:00 Radnički 1919 0 : 4 Obilić
01.11.2014 10:00 Indeks 1 : 3 Proleter 2006
01.11.2014 10:00 Vojvodina 0 : 2 OFK Hajduk
01.11.2014 10:00 Donji Srem 0 : 3 Kabel
01.11.2014 10:00 Proleter (NS) 2 : 0 ŽAK
01.11.2014 10:00 Radnički (NP) 1 : 2 ČSK Pivara
01.11.2014 10:00 Vršac United 1 : 1 Radnički (S)
01.11.2014 Dinamo : Radnički (S)
01.11.2014 Hajduk Veljko 4 : 1 Timok
01.11.2014 Radnički (P) 5 : 0 Timočanin (K)
01.11.2014 13:30 Metalac 4 : 0 Jedinstvo putevi
01.11.2014 13:30 Sloboda 6 : 0 FAP
01.11.2014 13:30 Sloga 3 : 1 Mladost
01.11.2014 13:30 Sumadija 1 : 0 Javor
01.11.2014 09:00 Voždovac 4 : 0 Internacional
01.11.2014 12:30 Radnički (O) 5 : 0 Mladenovac
01.11.2014 12:00 Rudar (KM) 4 : 0 Rudar (B)
01.11.2014 12:00 Železničar 0 : 3 Osipaonica
01.11.2014 12:00 Mladi radnik 6 : 0 SASK
01.11.2014 12:00 Bačka 1901 0 : 2 Olimpia
01.11.2014 14:00 Strela 3 : 2 Sloga (BNS)
01.11.2014 12:00 Proleter 0 : 4 Krila Krajine
01.11.2014 11:00 Radnički (B) 1 : 5 Borac (Sakule)
01.11.2014 14:00 Vojvodina 6 : 0 Slavija
01.11.2014 14:00 Glogonj 3 : 1 Unirea
01.11.2014 11:30 Omladinac 3 : 1 Petrijevac
01.11.2014 11:30 Crvena zvezda 2 : 1 Badljevica
01.11.2014 11:30 Drugovac : Lunjevac
01.11.2014 13:00 Željezničar 6 : 2 Travnik
01.11.2014 10:00 Lovćen 0 : 6 Zeta
01.11.2014 13:30 Cetinje 0 : 8 Berane
01.11.2014 12:00 Vršac 3 : 0 TSC
01.11.2014 12:00 Radnički (S) 2 : 3 Bačka 1901
01.11.2014 12:00 Novi Sad 7 : 1 Bečej 1918
01.11.2014 12:00 Proleter 2006 5 : 0 Kikinda
01.11.2014 12:00 Mladost Bambi 6 : 2 Vrbas
01.11.2014 12:00 OFK Hajduk 2 : 4 Vojvodina
01.11.2014 12:00 Inđija 1 : 2 Indeks
01.11.2014 12:00 Bačka (BP) 1 : 1 Spartak
01.11.2014 13:00 Bane 1 : 0 Šumadija 1903
01.11.2014 10:00 Vrnjačka Banja 1 : 4 Novi Pazar
01.11.2014 11:00 Sloga 4 : 3 Kiker
01.11.2014 14:00 Dolina 3 : 0 Radnički (K)
01.11.2014 11:00 Dinamo 0 : 0 Sloga
01.11.2014 11:00 Mladost (V) 3 : 0 Omladinac
01.11.2014 10:00 Obilić 4 : 0 Olimpia
01.11.2014 12:00 Savacium 6 : 0 Radnički
01.11.2014 12:00 Loznica 0 : 3 Jedinstvo
01.11.2014 Nacional 2 : 2 Radnik
01.11.2014 Topličanin 4 : 0 Palilulac
01.11.2014 Dinamo 3 : 0 Napredak
01.11.2014 Real Niš 1 : 0 Radnički (N) 2
01.11.2014 Hajduk Veljko 1 : 1 Timok
01.11.2014 Moravac Orion 2 : 4 Jagodina 2
01.11.2014 Kruševac 2 : 0 Dubočica 1923
01.11.2014 Radnički P 0 : 2 Bor
01.11.2014 10:00 Milenium 14 : 0 Baćevac
01.11.2014 10:00 Novi Beograd 5 : 1 Sindjelić 2012
01.11.2014 10:00 Srem 2 : 3 Železnik Lasta
01.11.2014 10:00 IMT 2 : 0 Zmaj 1953
01.11.2014 10:00 Budućnost (D) 6 : 1 Borac Ostružnica
01.11.2014 10:00 IM Rakovica 0 : 2 Radnički (O)
01.11.2014 14:00 Heroj 1925 1 : 2 Bežanija
01.11.2014 Trudbenik 2 : 1 Balkan
01.11.2014 Zvezdara 0 : 2 PKB
01.11.2014 Palilulac 0 : 3 GSP Polet
01.11.2014 PKB Kovilovo 3 : 1 Siti Sport Klub
01.11.2014 Mladenovac 3 : 0 Banja
01.11.2014 Brodarac1947 5 : 0 Komgrap
01.11.2014 11:00 Željezničar 8 : 0 Travnik
01.11.2014 10:00 IM Rakovica 2 : 4 GSP Polet
01.11.2014 10:00 Boleč 0 : 3 BSK
01.11.2014 10:00 Srem 0 : 2 Bežanija
01.11.2014 11:30 Budućnost 0 : 0 Železnik Lasta
01.11.2014 12:00 Grafičar 0 : 9 BASK
01.11.2014 10:00 Radnički (S) 6 : 0 Bačka 1901
01.11.2014 10:00 Novi Sad 0 : 0 Bečej 1918
01.11.2014 10:00 Proleter 2006 3 : 1 Kikinda
01.11.2014 10:00 Mladost Bambi 2 : 0 Vrbas
01.11.2014 10:00 Bačka (BP) 2 : 1 Spartak
01.11.2014 11:00 Kopernikus Železničar 2 : 2 Sloga
01.11.2014 11:00 SFS Borac 6 : 1 Kruševac
01.11.2014 11:00 Dinamo 0 : 1 Radnički (N)
01.11.2014 11:00 Timok 2 : 1 Bor
01.11.2014 11:00 Hajduk Veljko 1 : 9 Jagodina
01.11.2014 11:00 Napredak 4 : 0 Trstenik PPT
01.11.2014 13:30 Semendria 1924 4 : 1 Petlić
01.11.2014 13:30 Rudar 2 : 3 Mihajlovac 1934
01.11.2014 13:30 Presing 2 : 1 Obilić
01.11.2014 13:30 Sloga (PM) 4 : 0 AF Duljaj
01.11.2014 13:30 Pinkum 7 : 1 Karađorđe
01.11.2014 13:30 Šumadija 4 : 0 Zvižd
01.11.2014 13:30 Badnjevac 1 : 3 GFK Jasenica 1911
01.11.2014 10:00 Jedinstvo (BPS) 3 : 3 Čoka
01.11.2014 10:30 Karaš (J) 3 : 0 Budućnost (A)
01.11.2014 10:00 Vladimirovac 3 : 1 Vršac
01.11.2014 14:00 Proleter (M) 12 : 0 Polet
01.11.2014 10:00 Spartak 1 : 0 Borac (P)
01.11.2014 09:30 Dinamo 2 : 0 Dolina
01.11.2014 10:00 Banat 1 : 0 Petar Urošev
01.11.2014 10:00 Mika Antić 2 : 3 Borac
01.11.2014 10:00 Vršac United 3 : 0 BSK Bavanište
01.11.2014 10:00 BAK 1 : 3 Jedinstvo Stević
01.11.2014 10:00 Železničar 1 : 4 Osipaonica
01.11.2014 10:00 Mladi radnik 8 : 1 SASK
01.11.2014 12:00 Železničar 2 : 3 Napredak
01.11.2014 10:00 Morava 3 : 0 Vodice
01.11.2014 11:00 Apolon 3 : 1 Sloga
01.11.2014 11:00 Radnički 3 : 0 Bane
01.11.2014 11:00 Bubamara 2 : 0 Novi Pazar
01.11.2014 11:00 Šumadija 1903 1 : 1 Pazar Juniors
01.11.2014 11:00 Vrnjačka Banja 1 : 3 Apolon 4
01.11.2014 13:30 Savacijum 1 : 1 Šampion
01.11.2014 13:30 Senjak 4 : 0 Mačva 2005
01.11.2014 13:30 Šabac 3 : 0 Radnički
01.11.2014 10:00 Loznica 3 : 1 Akademac
01.11.2014 13:30 Jedinstvo 1 : 0 Mačva
01.11.2014 13:30 Železničar 0 : 7 Budućnost Krušik 2014
01.11.2014 13:30 Mladost (L) 3 : 0 Takovo
01.11.2014 13:30 Dragačevo 1 : 3 Borac 2
01.11.2014 12:30 Rudar (KM) 2 : 3 Sport Klub 1999
01.11.2014 11:00 Kosmet 3 : 0 OFK Ras
01.11.2014 11:00 Pazar Juniors 5 : 2 Mokra Gora
01.11.2014 Granit 0 : 15 Tutin
01.11.2014 10:00 Jedinstvo 0 : 13 POFK Savacium
01.11.2014 10:00 Jedinstvo : BMR Petlovača
01.11.2014 10:00 Borac : Mladost
01.11.2014 10:00 VGSK 4 : 2 Homoljac
01.11.2014 10:00 Subotica 3 : 4 Spartak
01.11.2014 10:00 Avala 0 : 5 Sinđelić
01.11.2014 10:00 Crvena Zvezda MML 1 : 0 Hajduk
01.11.2014 14:00 Internacional 2 : 1 Vinča
01.11.2014 Fer Plej 2 : 0 Sremcica
01.11.2014 Obrenovac 1905 4 : 1 Mladenovac
01.11.2014 Kolubara 1 : 0 Futsal Kolubara
01.11.2014 10:00 Arena Su 1 : 6 Spartak '02
01.11.2014 10:00 Bačka 1901 1 : 2 TSC
01.11.2014 10:00 Spartak '03 2 : 2 Subotica
01.11.2014 Budućnost-Krušik 2 4 : 0 Zeleznicar
01.11.2014 Omladinac 6 : 0 Jedinstvo 2
01.11.2014 Budućnost-Krušik 1 10 : 0 Polet
01.11.2014 Jedinstvo 1 6 : 0 Sampion
01.11.2014 OFK Osecina 3 : 0 Ribnica
01.11.2014 13:30 Borac 2 5 : 2 Mladost
01.11.2014 13:30 Borac 1 1 : 0 Metalac
01.11.2014 13:30 Srpski Orlovi 0 : 8 Kinder
01.11.2014 13:30 Javor 1 : 1 Sloboda
01.11.2014 13:30 Bubamara 1 : 2 Kiker
01.11.2014 13:30 Guča 0 : 4 Gaučosi
01.11.2014 Rudar 1 : 3 Sport Klub 99
01.11.2014 Kosmet 3 : 0 OFK Ras
01.11.2014 ND 2011 2 : 2 Tutin
01.11.2014 11:00 Pazar Juniors 5 : 0 Kolasin
01.11.2014 Radnički Obrenovac 1 : 3 Teleoptik
01.11.2014 Partizan 8 : 0 BASK
01.11.2014 BSK Borča 2 : 4 Crvena zvezda
01.11.2014 OFK Beograd 2 : 1 Kolubara
01.11.2014 Sindjelić 4 : 6 Bežanija
01.11.2014 Čukarički 0 : 2 Voždovac
01.11.2014 Zemun 0 : 1 Rad
01.11.2014 09:30 BSK 1925 2 : 0 Institut
01.11.2014 Budućnost (D) 1 : 4 Radnicki (NB)
01.11.2014 Milutinac 1 : 5 Brodarac
01.11.2014 Dominus 8 : 0 Sindjelić 2012
01.11.2014 Studentski Grad 2 : 1 Ada
01.11.2014 Šumadinac 2 : 1 Zmaj 1953
01.11.2014 Srem Jakovo 3 : 0 Tempo
01.11.2014 Fer Plej 06 4 : 0 IMT
01.11.2014 Banja 2 : 2 OLE
01.11.2014 Rušanj 2 : 4 Atakante
01.11.2014 Hajduk 3 : 1 Balkan
01.11.2014 Poštar 1 : 1 Zmajevi
01.11.2014 Crvena Zvezda MML 0 : 1 Torlak
01.11.2014 GSP Polet 0 : 6 Internacional
01.11.2014 PKB Kovilovo 2 : 0 Zvezdara
01.11.2014 Loznica 04 1 : 2 Loznica 05
01.11.2014 Podrinje 4 : 0 Sinđelić
01.11.2014 Teleoptik 0 : 8 Rad
01.11.2014 Fair Play 06 0 : 1 Crvena zvezda
01.11.2014 Dominus 4 : 1 Voždovac
01.11.2014 Vrčin 1 : 7 OFK Beograd
01.11.2014 15:30 Kovilovo 2 : 2 Pola pola

Košarka

01.11.2014 19:00 Union Olimpija 69 : 70 Metalac Farmakom
01.11.2014 17:00 Levski Sofija 68 : 70 Krka
01.11.2014 19:00 Napredak Rubin 51 : 73 Konstantin
01.11.2014 18:00 Vršac Swisslion 68 : 84 FMP
01.11.2014 20:00 Spartak 74 : 85 Vojvodina Srbijagas
01.11.2014 17:00 Smederevo 1953 91 : 79 Sloga
01.11.2014 20:00 Beovuk 72 100 : 79 Zdravlje Leskovac
01.11.2014 20:00 Srem 91 : 85 Proleter Naftagas
01.11.2014 19:00 Mladost (SP) 75 : 83 Sloboda
01.11.2014 17:00 Kolubara LA 2003 76 : 98 Mladost Admiral
01.11.2014 19:00 Napredak Maksi Ko 88 : 74 Plana
01.11.2014 15:30 Meridiana 71 : 66 Morava
01.11.2014 19:00 Vojvodina 82 : 97 Pirot
01.11.2014 18:00 Vladimirci 73 : 109 Ivanjica
01.11.2014 16:00 Play off 71 : 56 M015
01.11.2014 12:00 Užice 98 : 85 Radnički VA Bodža
01.11.2014 13:30 Zvezda 55 : 65 Grocka
01.11.2014 20:00 Kikinda 55 : 72 Kadet
01.11.2014 20:00 Karađorđevo 74 : 98 Bagljaš
01.11.2014 18:30 Vojvodina NM 65 : 73 Mladost Veternik
01.11.2014 16:30 Sport Key Plus 85 : 73 Selekta
01.11.2014 20:00 Crvenka Dunav 108 : 88 Sivac
01.11.2014 20:00 Ru koš 72 : 91 Vojka
01.11.2014 15:30 Partizan 64 : 96 Radnički
01.11.2014 Pink 55 : 82 Nova Pazova
01.11.2014 16:00 Omladinac 81 : 73 LSK
01.11.2014 14:00 Hisar 69 : 73 Đerdap
01.11.2014 18:30 Zicer 76 : 53 Vukovi Merošina
01.11.2014 16:30 Šabac 63 : 84 Radnički 1950
01.11.2014 18:00 Zlatibor 89 : 81 Ub
01.11.2014 18:00 Sloga (D) 80 : 93 Priboj
01.11.2014 21:15 BASK 59 : 76 Zemun
01.11.2014 20:00 BKK Radnički 78 : 77 Milan Trivić
01.11.2014 17:00 Borac 72 : 79 Beko
01.11.2014 14:20 Žarkovo 60 : 54 Zvezdara
01.11.2014 17:00 Torlak 81 : 74 Slodes
01.11.2014 19:00 Dunav 104 : 61 Futog MD Tupanjac
01.11.2014 19:00 Jedinstvo 72 : 57 Akademik
01.11.2014 18:00 Stara Pazova 76 : 60 Topola
01.11.2014 19:00 Železničar 87 : 72 Sveti Đorđe
01.11.2014 18:00 Rtanj 88 : 91 Bor RTB
01.11.2014 18:00 Sokobanja 65 : 58 Radnik
01.11.2014 16:00 Jastrebac 80 : 70 Mladost Vesna
01.11.2014 18:00 Dimitrovgrad 57 : 69 Kuršumlija
01.11.2014 18:00 Jedinstvo 84 : 67 Teodo
01.11.2014 18:00 Mornar 80 : 77 Ibar
01.11.2014 18:00 Ulcinj 86 : 77 Lovćen
01.11.2014 18:00 Danilovgrad 78 : 81 Sutjeska
01.11.2014 18:30 ABS Primorje 65 : 75 Zeta 2011
01.11.2014 19:00 Srbobran 74 : 90 Partizan
01.11.2014 16:00 Bor 56 : 48 Šabac
01.11.2014 17:00 Radnički 76 : 73 Vrbas Medela
01.11.2014 17:30 Spartak 48 : 73 Radivoj Korać
01.11.2014 20:30 Vršac Swisslion 75 : 53 Šumadija
01.11.2014 18:30 Crvena zvezda 76 : 80 Vojvodina
01.11.2014 15:00 Nikolić Akademija 0 : 20 Gimnazijalac Partizan
01.11.2014 17:30 Proleter (NS) 55 : 68 Velika Kikinda
01.11.2014 15:00 Sivac 76 : 65 Titel
01.11.2014 18:00 Topolčanka 64 : 59 Novosadska ŽKA
01.11.2014 Mašinac 84 : 47 Plej 2
01.11.2014 Kings 58 : 81 Plej 1
01.11.2014 Goč 20 : 0 Sjenica
01.11.2014 Polet 102 : 80 Novi Pazar 2012
01.11.2014 Bane 52 : 60 Stari Ras

Odbojka

01.11.2014 19:00 Novi Pazar-Junior 0 : 3 Partizan
01.11.2014 19:00 Spartak 3 : 2 Mladi radnik
01.11.2014 19:00 Ribnica 3 : 0 Đerdap
01.11.2014 19:00 Užice 0 : 3 Kosovska Mitrovica
01.11.2014 15:30 Niš 3 : 2 Klek Srbijašume
01.11.2014 19:00 VGSK 0 : 3 VA 014
01.11.2014 17:00 Železničar 3 : 0 Borac
01.11.2014 19:00 Domaljevac 3 : 0 Bosna
01.11.2014 16:00 Borac m:tel 3 : 1 Jedinstvo
01.11.2014 18:00 Ilijaš 0 : 3 Mladost
01.11.2014 19:00 Radnik 3 : 2 Kakanj 78
01.11.2014 19:00 Student 3 : 0 Majevica
01.11.2014 20:00 Gradiška 3 : 1 Tempo
01.11.2014 12:00 Antena 3 : 0 Gračanica
01.11.2014 16:00 Napredak 037 3 : 2 Gračac
01.11.2014 19:00 Brezovica 0 : 3 FAP Livnica
01.11.2014 14:00 Timok 0 : 3 Desetka
01.11.2014 16:30 Dubočica 3 : 1 Topličanin
01.11.2014 16:00 Hajduk Veljko 3 : 1 Toplički Vitezovi
01.11.2014 20:00 Vranje 0 : 3 Jagodina
01.11.2014 17:00 Proleter 1 : 3 Dunav Volley
01.11.2014 20:00 Futog 1 : 3 Bavanište
01.11.2014 19:30 Karađorđe 3 : 1 Jedinstvo (MZ)
01.11.2014 20:00 Jedinstvo (K) 2 : 3 Šumadija
01.11.2014 19:00 Mladenovac 3 : 0 Obrenovac
01.11.2014 16:00 Tehničar 3 : 0 Tutin
01.11.2014 16:00 Rudar 3 : 1 Novi Pazar Junior
01.11.2014 11:00 Kneginja Milica Trstenik 2 : 3 Knez Lazar
01.11.2014 19:00 Partizan 2012 3 : 1 Župa
01.11.2014 20:30 As 3 : 0 Stig
01.11.2014 17:30 Sombor 0 : 3 Maglić 1953
01.11.2014 17:00 Kulpin 3 : 0 Partizan
01.11.2014 20:00 Surdulica 3 : 0 Mladost (B)
01.11.2014 17:00 Bečej 1 : 3 Banat
01.11.2014 19:00 Mladost 2 : 3 Sloven
01.11.2014 19:00 Železničar 3 : 1 Kraguj
01.11.2014 20:00 Tent 0 : 3 Vizura
01.11.2014 19:00 Jedinstvo 2 : 3 Dinamo
01.11.2014 16:30 Kolubara 0 : 3 Radnički Beograd
01.11.2014 20:00 Takovo Zvezda Helios 3 : 0 Crnokosa Artos
01.11.2014 19:00 Valjevo 3 : 0 Ekonomac
01.11.2014 18:30 Sloboda Tuzlafarm 3 : 0 Modriča
01.11.2014 16:00 Radnik 3 : 0 Vogošća
01.11.2014 19:00 BL Volley 3 : 0 Kula Gradačac
01.11.2014 15:00 Laktaši 1 : 3 Maglić
01.11.2014 16:00 Jahorina 0 : 3 Mladost
01.11.2014 16:00 Slavija 0 : 3 Glasinac
01.11.2014 16:30 Prijedor 3 : 2 Smeč
01.11.2014 16:30 Servitium 3 : 0 Pliva
01.11.2014 16:00 Balkana MP 3 : 2 Olimpik
01.11.2014 16:00 Bratunac 3 : 2 Han Pijesak
01.11.2014 12:00 Rudo 3 : 0 Zelengora
01.11.2014 16:00 Nikos Kambera 3 : 2 Ukrina
01.11.2014 15:00 Inova 3 : 2 Kozara
01.11.2014 20:00 Zlatibor 2 : 3 Gimnazijalac
01.11.2014 19:00 Leskovac 98 1 : 3 Desetka
01.11.2014 18:00 Bor 1 : 3 Milenijum
01.11.2014 14:00 Hajduk Veljko 3 : 2 Mladost
01.11.2014 18:00 Vranje 2 : 3 Student
01.11.2014 15:00 Kikinda 0 : 3 Vrbas
01.11.2014 18:00 Slavija 3 : 0 Eaton Srem Tempo 2
01.11.2014 18:00 Poštar 064 3 : 1 Lazarevac
01.11.2014 16:00 Sterija 1 : 3 Imlek
01.11.2014 19:00 Mladi Radnik 0 : 3 Spartak
01.11.2014 16:00 Gimnazijalac 2 0 : 3 Trstenik
01.11.2014 15:30 Raška 0 : 3 Novi Pazar
01.11.2014 12:00 Lučani 0 : 3 Tara 2
01.11.2014 19:00 Bambi volej 3 : 0 Borac 2
01.11.2014 16:00 Čačak 0 : 3 Sjenica
01.11.2014 17:00 Ravno 0 : 3 Smeč 5
01.11.2014 18:00 Paraćin 3 : 0 Smeč SV
01.11.2014 14:00 Plana 1 : 3 Rudar
01.11.2014 15:00 VGSK 3 : 0 Mladi Radnik 2
01.11.2014 12:00 Mali Zvornik 3 : 2 Ribnica
01.11.2014 16:00 Tamnava Voćar 1 : 3 Osečina
01.11.2014 16:00 Park 015 0 : 3 Zaslon
01.11.2014 18:00 Partizan 2 : 3 VST
01.11.2014 15:45 Futog vest 0 : 3 Novi Sad
01.11.2014 12:00 NS Tim 2 : 3 BiT
01.11.2014 19:00 NS Volej tim 3 : 1 Grbić
01.11.2014 18:30 Gox-IN 0 : 3 NIS Spartak 2
01.11.2014 14:30 Apatin 3 : 1 Bečej
01.11.2014 17:00 Volejstars 3 : 0 Merkur
01.11.2014 18:00 Sutjeska 1 : 3 Hajduk
01.11.2014 20:00 Radnički 0 : 3 Hercegovina
01.11.2014 19:00 MD Zrenjanin 2 3 : 1 KI 0230
01.11.2014 16:30 Žitište 2 : 3 Volejstars
01.11.2014 17:00 Krajišnik 3 : 2 Proleter
01.11.2014 19:30 Eaton Srem Tempo 3 0 : 3 Jedinstvo 3
01.11.2014 17:00 Mladost 3 : 0 Maks
01.11.2014 Surdulica 0 : 3 Vlasina
01.11.2014 Bor II 0 : 3 Zaječar
01.11.2014 Poreč 0 : 3 Timok
01.11.2014 Ozren 3 : 0 Knjaževac
01.11.2014 14:30 Fenix Čukarički 3 : 0 Resnik
01.11.2014 20:30 Avala 0 : 3 Crnjanski
01.11.2014 19:00 Fortuna 3 : 0 Smeč
01.11.2014 13:00 Slavija 3 : 1 Libero
01.11.2014 19:00 Mladost 0 : 3 Dunav
01.11.2014 12:00 Radinci Volej 0 : 3 Mitrovica
01.11.2014 10:00 Prvi Tempo 3 : 0 Mladost
01.11.2014 15:00 Sirmium 3 : 0 Sloga
01.11.2014 14:00 Tempo 3 : 0 Mladost
01.11.2014 14:00 Boom Volley 1 : 3 Senta
01.11.2014 16:00 Čoka 2 : 3 Panonija
01.11.2014 11:00 NIS Spartak 3 3 : 0 Kikinda 2

Rukomet

01.11.2014 19:00 Mokra Gora 40 : 34 Dinamo
01.11.2014 18:00 Crvenka Jaffa 31 : 21 Jagodina
01.11.2014 19:00 ORK Vlasotince 24 : 25 ORK Bor
01.11.2014 19:00 Mladost 1949 30 : 44 Jastrebac
01.11.2014 19:00 Hajduk Veljko 32 : 29 Knjaževac
01.11.2014 18:00 Žitorađa 19 : 19 Topličanin
01.11.2014 20:30 Metalac 20 : 26 Apatin
01.11.2014 19:00 ŽSK 25 : 17 Jedinstvo
01.11.2014 19:00 Banatski Karlovac 32 : 26 Nova Pazova
01.11.2014 19:30 Novi Beograd 30 : 25 Loznica
01.11.2014 17:30 Partizan 2 28 : 26 Primus
01.11.2014 21:00 Sindjelić 25 : 27 Sportski Centar Voždovac 2012
01.11.2014 18:00 Župa 54 30 : 19 Beli andjeo
01.11.2014 18:00 Priboj 28 : 19 Trepča
01.11.2014 16:30 Knez Lazar 33 : 27 Novi Pazar
01.11.2014 19:00 Radnički (K) 27 : 27 Kikinda
01.11.2014 16:00 Hajduk 34 : 29 Kljajićevo
01.11.2014 19:00 Vrbas Karneks 2 :
01.11.2014 15:00 Niška Banja 35 : 19 Progres
01.11.2014 Kosmaj : Mladost
01.11.2014 18:30 Rudar 26 : 23 Rtanj
01.11.2014 Mladost 1949 2 : Paraćin
01.11.2014 18:30 Sloga 35 : 29 Goč Merkur
01.11.2014 Knez Lazar 2 : Metalac
01.11.2014 16:00 Arilje 2 25 : 32 Zlatar 2
01.11.2014 20:45 Mladost 2 19 : 35 Omladinac
01.11.2014 Banatski Karlovac : Mladost (O)
01.11.2014 19:00 Spartak 27 : 14 Gaj
01.11.2014 18:00 Rusin 33 : 26 Čonoplja 1947
01.11.2014 13:30 Eret : Beočin
01.11.2014 18:00 Ruma 34 : 28 ŽSK 2
01.11.2014 19:00 Sloga 22 : 33 Bačka Palanka
01.11.2014 18:30 Slavija 34 : 24 Radnički
01.11.2014 13:30 Jedinstvo 20 : 33 Vojvoda Stepa
01.11.2014 14:30 Senta 26 : 33 Gradnulica
01.11.2014 13:30 AS 7 : Mačva 2
01.11.2014 18:00 Čelinac 34 : 36 Drina
01.11.2014 18:00 Mladost 36 : 30 Bijeljina
01.11.2014 16:30 Golić Šarić 36 : 27 Teslić
01.11.2014 20:00 Kozara Mlijekoprodukt 36 : 29 Kotor Varoš
01.11.2014 18:00 Hercegovina 39 : 20 Hercegovac
01.11.2014 17:00 Leotar 30 : 22 Slavija
01.11.2014 19:00 Jagodina 42 : 20 Junior
01.11.2014 19:30 Crvena Zvezda 18 : 46 Radnički KG
01.11.2014 19:00 Knjaz Miloš 29 : 31 Naisa
01.11.2014 18:30 Medicinar 26 : 31 Minaqua
01.11.2014 18:00 Kikinda 35 : 25 Proleter SP
01.11.2014 19:00 Krivaja 27 : 27 Lokomotiva
01.11.2014 19:00 Bihać 29 : 31 Katarina
01.11.2014 18:00 Grude 33 : 18 Borac
01.11.2014 19:00 Goražde 26 : 24 Mira
01.11.2014 Kučevo 29 : 24 Sloga
01.11.2014 20:30 Mačva 20 : 26 Mladi Radnik
01.11.2014 18:00 Kučevo 29 : 24 Sloga
01.11.2014 18:00 Loznica grad 31 : 31 Voždovac 1955
01.11.2014 20:00 Mladost 40 : 20 Ravangrad
01.11.2014 18:00 Apatin 16 : 27 Spartak
01.11.2014 19:30 Pančevo 32 : 14 Srem
01.11.2014 19:00 Radnički 28 : 24 Halas Jožef
01.11.2014 13:00 Sloga 20 : 32 Knjaz Miloš 2
01.11.2014 18:00 Čačak 32 : 32 Metalac
01.11.2014 17:00 Đerdap 18 : 27 Mladost
01.11.2014 19:30 Jadran 25 : 14 Partizan
01.11.2014 19:30 Jabuka 95 34 : 20 Gradnulica
01.11.2014 Remesiana 17 : 33 Žitorađa
01.11.2014 Morava Han 27 : 19 Vlasotince
01.11.2014 Aleksinac 24 : 14 Paraćin
01.11.2014 Jastrebac 29 : 29 Niška Banja
01.11.2014 Dubočica 12 : 30 Radan
01.11.2014 15:00 Rusin 16 : 26 Železničar 2
01.11.2014 15:30 Odžaci 26 : 27 Hajduk
01.11.2014 Eret : Sonta
01.11.2014 18:00 Radnički 36 : 32 Mladost 2

Futsal

01.11.2014 17:30 Kopernikus 4 : 3 Smederevo
01.11.2014 18:00 Kaskada 5 : 1 Nevesinje
01.11.2014 18:00 Tango 4 : 3 Bosna Kompred
01.11.2014 19:00 Slavija 5 : 5 Jošavka
01.11.2014 Kragujevac 2011 3 : 6 RB
01.11.2014 Metalac Kolorado 11 : 3 Partenon
01.11.2014 Ivanjica 1 : 1 Raška
01.11.2014 Užice Krčagovo 9 : 5 Aranđelovac
01.11.2014 Mašinac 3 : 3 Ekonomac 2
01.11.2014 17:00 Srbobran 2 : 11 Leteći Holandjanin
01.11.2014 Požarevac : Flash
01.11.2014 20:30 Sombor : Bačka
01.11.2014 20:00 TFK 2 : 3 Kraljevićevo
01.11.2014 Jastrebac 13 : 2 Rota

Ragbi 13

01.11.2014 Crvena Zvezda 10 : 62 Dorćol
01.11.2014 13:00 Vojna akademija 22 : 20 Tašmajdan

Hokej

01.11.2014 18:00 Tisza Volán 6 : 1 Crvena zvezda
dejan030 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
dejan030 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
dejan030 je tipovao utakmicu
vulovic9095 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
FKSD1924 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
FKSD1924 je tipovao utakmicu
FKSD1924 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu