02.11
13:30
Jošanica
Karađorđe (T)
1
1
|
02.11.2016 13:30 | Jošanica | 1 : 1 | Karađorđe (T) |
02.11
14:30
Kastrum
Nacional
3
0
|
02.11.2016 14:30 | Kastrum | 3 : 0 | Nacional |
02.11
14:00
Pljevlja 97
Brskovo
4
0
|
02.11.2016 14:00 | Pljevlja 97 | 4 : 0 | Brskovo |
02.11
11:00
Novi Pazar
Rudar
10
0
|
02.11.2016 11:00 | Novi Pazar | 10 : 0 | Rudar |
02.11
10:00
ČSK Pivara
Bačka
0
1
|
02.11.2016 10:00 | ČSK Pivara | 0 : 1 | Bačka |
02.11
14:00
Stari Tamiš
BAK
2
1
|
02.11.2016 14:00 | Stari Tamiš | 2 : 1 | BAK |
02.11
14:00
Novi Pazar
Zemun
2
0
|
02.11.2016 14:00 | Novi Pazar | 2 : 0 | Zemun |
02.11
14:30
Radnički (K)
Vršac United
4
0
|
02.11.2016 14:30 | Radnički (K) | 4 : 0 | Vršac United |
02.11
12:00
Radnički (S)
Spartak
1
5
|
02.11.2016 12:00 | Radnički (S) | 1 : 5 | Spartak |
02.11
10:00
Radnički (S)
Spartak
0
3
|
02.11.2016 10:00 | Radnički (S) | 0 : 3 | Spartak |
02.11
14:00
Vojvodina
Hajdučica
1
6
|
02.11.2016 14:00 | Vojvodina | 1 : 6 | Hajdučica |
02.11
18:30
OFK Vlada Dimitrijević
OFK National AG
3
6
|
02.11.2016 18:30 | OFK Vlada Dimitrijević | 3 : 6 | OFK National AG |
02.11
13:00
OFK Beograd B MK
Kolubara MK
0
3
|
02.11.2016 13:00 | OFK Beograd B MK | 0 : 3 | Kolubara MK |
02.11
20:00
OFK Vlada Dimitrijević
OFK National AG
2
1
|
02.11.2016 20:00 | OFK Vlada Dimitrijević | 2 : 1 | OFK National AG |
02.11
20:00
Jadran
Opovo 99
94
54
|
02.11.2016 20:00 | Jadran | 94 : 54 | Opovo 99 |
02.11
20:15
Sloga
Čačak 94
88
68
|
02.11.2016 20:15 | Sloga | 88 : 68 | Čačak 94 |
02.11
19:00
Beroe
Kraljevo
90
47
|
02.11.2016 19:00 | Beroe | 90 : 47 | Kraljevo |
02.11
19:00
Crvena zvezda
Montana 2003
66
69
|
02.11.2016 19:00 | Crvena zvezda | 66 : 69 | Montana 2003 | |||||
02.11
18:00
Athlete Celje
Budućnost Bemax
83
79
|
02.11.2016 18:00 | Athlete Celje | 83 : 79 | Budućnost Bemax |
02.11
19:00
Spartak (S)
Novi Pazar
2
3
|
02.11.2016 19:00 | Spartak (S) | 2 : 3 | Novi Pazar |
02.11
18:00
Đerdap
Viner
3
0
|
02.11.2016 18:00 | Đerdap | 3 : 0 | Viner |
02.11
18:00
Rudar
Knjaževac
27
24
|
02.11.2016 18:00 | Rudar | 27 : 24 | Knjaževac |
02.11
20:00
Morava
Progres
30
40
|
02.11.2016 20:00 | Morava | 30 : 40 | Progres |
02.11
15:00
Grafičar
Vojput 2
19
18
|
02.11.2016 15:00 | Grafičar | 19 : 18 | Vojput 2 |
02.11
17:45
Bekament Bukovička Banja 2
Čačak
34
15
|
02.11.2016 17:45 | Bekament Bukovička Banja 2 | 34 : 15 | Čačak |
02.11
19:30
Deronje
Jedinstvo
27
20
|
02.11.2016 19:30 | Deronje | 27 : 20 | Jedinstvo |
02.11
Partizan Raiffeisen
Vojvodina
12
3
|
02.11.2016 | Partizan Raiffeisen | 12 : 3 | Vojvodina |
02.11
19:30
Primorje EB
Budva
14
3
|
02.11.2016 19:30 | Primorje EB | 14 : 3 | Budva | |||||
02.11
20:45
HAVK Mladost
Jadran Split
8
7
|
02.11.2016 20:45 | HAVK Mladost | 8 : 7 | Jadran Split | |||||
02.11
19:30
Partizan Raiffeisen
Vojvodina
12
3
|
02.11.2016 19:30 | Partizan Raiffeisen | 12 : 3 | Vojvodina |
02.11
20:00
Solaris
OVK POŠK
4
18
|
02.11.2016 20:00 | Solaris | 4 : 18 | OVK POŠK |