XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 599 utakmica za dan
Subota, 4 Novembar 2017

Fudbal

04.11.2017 13:00 Borac 2 : 1 Javor Matis
04.11.2017 13:00 Bačka 0 : 2 Spartak ŽK
04.11.2017 17:00 Radnik 1 : 0 Voždovac
04.11.2017 19:00 Rad 1 : 0 Napredak
04.11.2017 13:30 Jagodina 0 : 0 Dinamo
04.11.2017 13:30 Radnički 1923 0 : 0 Radnički (P)
04.11.2017 13:30 Inđija 2 : 0 Sloboda
04.11.2017 13:30 Loznica 0 : 0 Tutin
04.11.2017 13:30 Šumadija (A) 2 : 0 Šumadija 1903
04.11.2017 13:30 Karađorđe 0 : 0 Sloga (P)
04.11.2017 13:30 FAP 0 : 3 Mokra Gora
04.11.2017 13:30 Rtanj 2 : 1 OFK Sinđelić
04.11.2017 13:30 Jedinstvo (B) 2 : 1 Jedinstvo (P)
04.11.2017 13:30 Radnički (S) 4 : 2 Dunav
04.11.2017 13:30 Bratstvo 1946 2 : 0 Železničar
04.11.2017 13:30 Radnički (SM) 1 : 1 Dunav
04.11.2017 13:30 Bačka 1901 5 : 1 Radnički (Š)
04.11.2017 13:30 Radnički (ZR) 2 : 1 Radnički (NP)
04.11.2017 13:30 Omladinac (NB) 1 : 1 Borac (S)
04.11.2017 13:30 Cement 0 : 1 Mladost (BJ)
04.11.2017 13:30 Odžaci 1 : 0 Crvena zvezda (NS)
04.11.2017 13:30 Bečej 1918 0 : 2 Dinamo 1945
04.11.2017 13:30 Sopot 2 : 3 IMT
04.11.2017 13:30 Radnički (O) 1 : 2 Radnički (NB)
04.11.2017 13:30 OFK Beograd 2 : 0 BSK Batajnica
04.11.2017 11:00 GSP Polet Dorćol 2 : 0 Stepojevac Vaga
04.11.2017 13:30 Kolubara 1 : 0 Žarkovo
04.11.2017 13:30 Lokomotiva 4 : 3 BASK
04.11.2017 13:30 Slavija 0 : 0 Goč
04.11.2017 13:30 Ovčar 3 : 2 Sloboda (Č)
04.11.2017 13:30 Trepča 2 : 2 Karađorđe (R)
04.11.2017 13:30 Sloga (K) 2 : 0 Bane
04.11.2017 13:30 Takovo 3 : 0 Radnički (K)
04.11.2017 13:30 Gruža 2 : 2 Zvižd
04.11.2017 13:30 Zadrugar 3 : 0 Sevojno
04.11.2017 13:30 Ribnica 5 : 0 Sovljak
04.11.2017 13:30 Spartak 3 : 2 Borac
04.11.2017 13:30 Radnički Gorenje 0 : 3 OFK Osečina
04.11.2017 13:30 Budućnost (O) 1 : 0 Polet 1980
04.11.2017 13:30 Pusta Reka 2 : 1 Nebeski Andjeli
04.11.2017 13:30 Lužnica 0 : 3 OFK Niš
04.11.2017 13:30 Balkanski 5 : 1 Sloga (L)
04.11.2017 13:30 GFK Dubočica 3 : 0 Jablanica
04.11.2017 13:30 Pčinja 4 : 3 Vranjska Banja
04.11.2017 13:30 Morava (VH) 3 : 1 Vlasina
04.11.2017 13:30 Svrljig 3 : 1 BSK
04.11.2017 13:30 Brodoremont 0 : 0 Hajduk Veljko
04.11.2017 13:30 SFS Borac 2 : 1 Žitorađa
04.11.2017 13:30 OFK Kosanica 2 : 3 Morava 1918
04.11.2017 13:30 Kopaonik 1 : 0 Bošnjane
04.11.2017 13:30 OFK Vršac 3 : 1 Vojvodina 1928
04.11.2017 13:30 Sloga 1 : 1 Kozara
04.11.2017 13:30 Proleter 2 : 2 Budućnost
04.11.2017 13:30 Sloboda (NK) 3 : 3 Radnički (S)
04.11.2017 13:30 Begej 2 : 1 Mladost (O)
04.11.2017 13:30 Kikinda 1909 7 : 0 Polet
04.11.2017 13:30 Hajduk (D) 2 : 1 Hajduk (B)
04.11.2017 13:30 OFK Slavija 0 : 0 Kupinovo
04.11.2017 13:30 Srbobran 0 : 1 Mladost (BP)
04.11.2017 13:30 Mladost Apa 1 : 2 Tavankut
04.11.2017 11:00 Rakovica 2 : 1 Budućnost
04.11.2017 13:30 Balkan 0 : 0 Sremčica
04.11.2017 16:00 TEK Sloga 0 : 0 Turbina
04.11.2017 13:30 Milutinac 1 : 2 Brodarac
04.11.2017 13:00 Bilećanin 1 : 2 Mladost (L)
04.11.2017 13:00 Krajina 1 : 0 Crvena zvezda (VS)
04.11.2017 13:30 Hajduk 4 : 0 Napredak
04.11.2017 14:00 Jedinstvo Stević 2 : 2 Vojvodina (Cr)
04.11.2017 14:00 BAK 3 : 1 Borac (St)
04.11.2017 13:30 Rudar 2 : 1 Budućnost
04.11.2017 13:30 1. Maj Ruma 6 : 0 Partizan
04.11.2017 13:00 ŽAK 1 : 2 Vojvodina
04.11.2017 13:00 Mladost (K) 0 : 3 Stanišić
04.11.2017 13:00 Hajduk Junior 2 : 0 Slavija
04.11.2017 13:00 Obilić 1 : 1 Njegoš
04.11.2017 13:00 Panonija IM Topola 5 : 0 Proleter (RS)
04.11.2017 13:00 Bajša 4 : 1 Sutjeska
04.11.2017 13:30 Rudna Glava 0 : 3 Ključ
04.11.2017 13:30 Avala 1 : 2 Institut
04.11.2017 13:30 PKB (PS) 6 : 1 13. Maj
04.11.2017 13:30 Borac (O) 0 : 0 Poštar Zvezdara
04.11.2017 13:30 Omladinac 0 : 2 Radnički (R)
04.11.2017 13:30 Jevremovac 0 : 1 Radnički Šabački
04.11.2017 13:30 Sindjelić 1 : 1 Mladost (PR)
04.11.2017 13:30 Mačva 2005 0 : 0 Cer
04.11.2017 13:30 BSK 2 : 3 Aranđelovac
04.11.2017 14:30 Parmenac 4 : 1 Šumadija 1923
04.11.2017 13:30 Trgovački 7 : 3 Radnik
04.11.2017 13:30 Vladimir Durković 3 : 1 Spartak
04.11.2017 13:30 Senjak 4 : 0 Borac
04.11.2017 13:30 Zvezda 2 : 1 Dragoš
04.11.2017 14:00 Omladinac 2 : 4 Radnik
04.11.2017 14:00 Rudar 0 : 2 OFK Ras
04.11.2017 13:30 Prvi partizan 2 : 2 Crnokosa
04.11.2017 13:30 Pepeljevac 2 : 4 Iskra
04.11.2017 13:30 OFK Jabučje 1 : 0 Trlić
04.11.2017 13:30 Banjani 1 : 2 Radnik
04.11.2017 13:30 Junior Novo Naselje 0 : 0 ZSK
04.11.2017 14:00 Jadran 4 : 1 Ćava
04.11.2017 14:00 Jedinstvo 3 : 1 Sloboda
04.11.2017 13:30 Jedinstvo GVD 3 : 2 Zemljoradnik
04.11.2017 13:30 Vulkan 1963 1 : 2 Proleter (DV)
04.11.2017 13:30 RFK Novi Sad 1921 2 : 1 OFK Sirig
04.11.2017 13:30 Šajkaš 1908 0 : 0 Jedinstvo (R)
04.11.2017 13:30 Veternik 1 : 1 Omladinac
04.11.2017 13:30 Fruškogorski partizan 1 : 0 Bačka 1923
04.11.2017 13:30 Midžor 2 : 0 Malinik
04.11.2017 14:00 Kaćuša 1 : 0 Polet
04.11.2017 14:00 OFK Alakince 1 : 4 FSU Južna pruga
04.11.2017 14:00 Mladost (S) 1 : 3 Vihor
04.11.2017 14:00 Sloga 1 : 3 Izmornik
04.11.2017 14:00 Rudar 3 : 0 Oskar
04.11.2017 14:00 Mineralac 0 : 2 Ropotovo
04.11.2017 14:00 Ugljare 3 : 2 Radnički
04.11.2017 13:30 Zenit 4 : 1 Budućnost (Đ)
04.11.2017 13:00 OFK Stajićevo 3 : 0 Jedinstvo
04.11.2017 13:00 MSK 2 : 2 Zlatica
04.11.2017 13:00 ŽFK Banat 1 : 1 ASK
04.11.2017 13:00 Potisje 4 : 3 Tamiš
04.11.2017 13:00 Radnički 1911 4 : 1 OFK Gradnulica
04.11.2017 13:00 Zadrugar 3 : 1 OFK Klek
04.11.2017 13:30 Mladi Proleter 8 : 1 Dedinje
04.11.2017 13:30 Ajaks 0 : 1 Atakante
04.11.2017 13:30 Zaklopača 2 : 4 Partizan
04.11.2017 13:30 Minel 1 : 0 Crvenka
04.11.2017 13:30 OFK Šabac 3 : 0 Milicionar
04.11.2017 13:30 Torpedo 1924 2 : 4 Drina
04.11.2017 13:30 Rudar 2 : 0 Dimitrije Tucović
04.11.2017 13:30 Kalenić 2 : 0 Crvena Jabuka
04.11.2017 13:30 OFK Brđanac 2 : 0 Milenko Pavlović
04.11.2017 13:30 Jugovići 0 : 0 14. Oktobar
04.11.2017 13:30 Varvarin 2 : 1 Rubin (Z)
04.11.2017 13:00 Delija 18 : 0 Omladinac
04.11.2017 14:00 Maršić 0 : 1 OFK Bagremar
04.11.2017 14:00 Pobeda 1976 3 : 2 Polet (R)
04.11.2017 14:00 Jedinstvo (B) 0 : 2 OFK Rutevac 1908
04.11.2017 13:30 Kralj Petar I 2 : 3 Kopljari
04.11.2017 13:30 Mladost (R) 1 : 1 Napredak (S)
04.11.2017 13:30 Rade Milošević 2 : 1 BSK 1924
04.11.2017 14:30 OFK Slatina 2 : 3 Vis
04.11.2017 13:30 Centar 8 : 2 Hajduk
04.11.2017 13:00 Hajduk 5 : 1 Šampion
04.11.2017 13:00 Tornjoš 8 : 1 Tromedja
04.11.2017 13:30 Budućnost 3 : 0 Sloboda
04.11.2017 13:30 Rongo Siti 8 : 0 Veliki Suvodol
04.11.2017 13:30 Napredak 3 : 1 Lokomotiva
04.11.2017 13:30 Sloboda 2 : 3 Sloga
04.11.2017 13:30 Mladost 4 : 0 Nišavac
04.11.2017 13:30 Omladinac (V) 0 : 3 Mladost (R)
04.11.2017 13:30 Velereč 94 5 : 1 Takovski Ustanak
04.11.2017 13:30 Radnički PDM 6 : 0 Dedinje
04.11.2017 13:30 Rojkovac 1 : 1 Rvati
04.11.2017 13:00 Petka 3 : 0 Bistrica
04.11.2017 13:00 Mladost (Č) 2 : 1 Mladi borac
04.11.2017 13:00 Vreoci 1 : 0 Rudar
04.11.2017 13:30 Cepelin 026 2 : 0 OFK Slavija
04.11.2017 14:30 Jedinstvo 3 : 0 Gol
04.11.2017 14:30 Napredak 2 : 2 Mladost
04.11.2017 14:00 Kapedunum 2 : 2 Zlatibor 2
04.11.2017 11:30 Kriva Reka 4 : 2 Raketa
04.11.2017 14:30 Soko 0 : 3 Policajac 92
04.11.2017 13:30 Rasina 2 : 3 Meševo
04.11.2017 13:00 Lovac 1 : 8 Grlište
04.11.2017 13:30 Sparta 1 : 3 Belpos
04.11.2017 13:30 Mladost 2013 2 : 0 Polet
04.11.2017 13:30 Jedinstvo 2014 0 : 0 Dragojevac
04.11.2017 16:30 Nomanica 1 : 2 Turekovac
04.11.2017 16:30 Gornje Krajince 6 : 1 Rudar 1973
04.11.2017 13:00 Atletiko 3 : 0 Veternica
04.11.2017 13:30 Veliko Trnjane 2 : 1 Badince
04.11.2017 14:00 Bane 1931 2 : 2 Studen Vitez
04.11.2017 14:00 Vrnjci 5 : 1 Mladost 1925
04.11.2017 13:30 Viner DSV 0 : 6 Orlovi
04.11.2017 13:30 Studenac 2 : 1 Sloga
04.11.2017 13:30 Jadar 1961 2 : 1 Mladost (DB)
04.11.2017 13:30 Mladost (G) 0 : 7 Jelav
04.11.2017 13:30 Luk 1 : 3 TE Gučevo
04.11.2017 13:30 Granit 1 : 3 Hajduk
04.11.2017 13:30 Usije 1 : 5 Dobra
04.11.2017 13:30 Budućnost MI (DT) 0 : 3 Budućnost (B)
04.11.2017 13:00 Borac (A) 3 : 2 Strmovo
04.11.2017 13:30 Borac BTG 1 : 4 Galeb
04.11.2017 13:30 Rudar 2 : 0 Žabar
04.11.2017 13:30 Kotlenik 3 : 0 Grivac
04.11.2017 13:30 Mladi Radnik 4 : 0 Borac 1939
04.11.2017 13:00 Kumane 0 : 0 Pek (K)
04.11.2017 13:00 Dinamo 3 : 4 Panonija
04.11.2017 13:30 Borac 3 : 0 Budućnost
04.11.2017 13:30 OFK Homolje 1 : 4 Vrelo 1971
04.11.2017 11:00 Trešnjevica 2 : 1 Misača
04.11.2017 14:00 Tulež 4 : 2 KMF Aranđelovac
04.11.2017 13:30 Grbalj 3 : 2 Kom
04.11.2017 13:30 Mladost 0 : 2 Sutjeska
04.11.2017 17:00 OFK Petrovac 1 : 0 Dečić
04.11.2017 13:30 Rudar 2 : 0 Budućnost
04.11.2017 13:30 Zeta 1 : 2 Iskra
04.11.2017 12:30 Gorštak 0 : 0 Drezga
04.11.2017 13:00 Fair Play 1 : 2 Pljevlja 97
04.11.2017 13:00 Polimlje 0 : 1 OFK Borac
04.11.2017 13:30 Hajduk 0 : 0 OFK Petrovac 2
04.11.2017 13:30 Vitez 1 : 1 Željezničar
04.11.2017 13:30 Mladost 2 : 1 Borac
04.11.2017 13:30 Čelik 1 : 4 Široki Brijeg
04.11.2017 14:30 Zrinjski 3 : 0 Radnik
04.11.2017 13:30 Sloboda 2 : 2 Krupa
04.11.2017 14:00 Kozara 1 : 5 Zvijezda 09
04.11.2017 14:00 Željezničar 1 : 2 Slavija
04.11.2017 14:00 Tekstilac 3 : 1 Sloga
04.11.2017 14:00 Napredak 0 : 2 Rudar Prijedor
04.11.2017 14:00 Podrinje 3 : 2 Sloboda
04.11.2017 14:00 Sutjeska 0 : 3 Drina
04.11.2017 13:30 Stoke 2 : 2 Leicester
04.11.2017 16:00 Huddersfield 1 : 0 WBA
04.11.2017 16:00 Newcastle 0 : 1 Bournemouth
04.11.2017 16:00 Southampton 0 : 1 Burnley
04.11.2017 16:00 Swansea 0 : 1 Brighton
04.11.2017 18:30 West Ham 1 : 4 Liverpool
04.11.2017 18:30 Alavés 1 : 0 Espanyol
04.11.2017 20:45 Barcelona 2 : 1 Sevilla
04.11.2017 16:15 La Coruña 0 : 1 Atlético Madrid
04.11.2017 13:00 Valencia 3 : 0 Leganés
04.11.2017 18:30 Borussia Dortmund 1 : 3 Bayern
04.11.2017 15:30 RB Leipzig 2 : 1 Hannover 96
04.11.2017 15:30 Freiburg 0 : 1 Schalke 04
04.11.2017 15:30 Borussia Mönchengladbach 1 : 1 Mainz 05
04.11.2017 15:30 Augsburg 1 : 1 Bayer Leverkusen
04.11.2017 15:30 Hamburger SV 3 : 1 Stuttgart
04.11.2017 18:00 Bologna 2 : 3 Crotone
04.11.2017 20:45 Genoa 0 : 2 Sampdoria
04.11.2017 17:00 Angers 0 : 5 PSG
04.11.2017 20:00 Monaco 6 : 0 Guingamp
04.11.2017 20:00 Montpellier 1 : 1 Amiens SC
04.11.2017 20:00 Nantes 2 : 1 Toulouse
04.11.2017 20:00 Troyes 3 : 0 Strasbourg
04.11.2017 14:00 Vojvodina 0 : 5 Spartak
04.11.2017 13:00 Napredak 4 : 1 Rad
04.11.2017 13:00 Spartak 5 : 0 Inđija
04.11.2017 11:00 Moravac Orion 0 : 1 Internacional
04.11.2017 13:30 Radnički (N) 3 : 0 Radnički 1923
04.11.2017 11:00 Napredak 1 : 2 Brodarac
04.11.2017 14:00 Čukarički 0 : 0 Crvena zvezda
04.11.2017 13:00 Partizan 10 : 0 Radnički (P)
04.11.2017 10:30 Lokomotiva 3 : 1 011
04.11.2017 10:30 BASK 1 : 0 Studentski Grad
04.11.2017 09:00 BSK Borča 4 : 1 Siti Sport Klub
04.11.2017 11:00 Grafičar 4 : 1 IMT
04.11.2017 12:00 Brodarac 2 4 : 4 Radnički (NB)
04.11.2017 13:30 Mladi radnik 1940 1 : 0 Morava (VP)
04.11.2017 13:30 Proleter Mihajlovac 0 : 8 Šumadija (A)
04.11.2017 13:30 Mladi radnik 1926 2 : 1 Karadjordje
04.11.2017 13:30 Mladi borac 0 : 6 Proleter 1947
04.11.2017 13:30 Budućnost 0 : 1 Srem
04.11.2017 14:30 Vinča 0 : 2 DIF
04.11.2017 10:00 Zmaj 1953 3 : 1 Balkan
04.11.2017 13:00 Budućnost 0 : 7 Šumadinac
04.11.2017 15:30 Voždovac MK 5 : 0 Brodarac MK
04.11.2017 11:00 Zemun MK 1 : 4 Crvena zvezda MK
04.11.2017 10:00 ŽAK junior 0 : 6 Bačka (BP)
04.11.2017 11:00 Partizan (G) 0 : 6 Radnički (K)
04.11.2017 13:30 Budućnost 6 : 0 Podunavac
04.11.2017 13:30 Udarnik 3 : 0 SASK
04.11.2017 11:00 Spartak 2 : 0 Teleoptik
04.11.2017 11:00 Čukarički 1 : 2 Crvena zvezda
04.11.2017 11:00 Radnički (N) 0 : 1 Apolon 4
04.11.2017 13:00 Kiker 3 : 0 Dinamo
04.11.2017 09:00 Rad 6 : 1 Bežanija
04.11.2017 13:00 Borča 1 : 1 011
04.11.2017 09:00 BSK 1925 2 : 1 Kolubara
04.11.2017 09:00 Radnički (O) 1 : 5 Teleoptik
04.11.2017 09:00 BASK 2 : 0 Balkan
04.11.2017 11:00 Budućnost 0 : 1 Rakovica
04.11.2017 12:00 Njerš Ištvan 6 : 0 Vinogradar
04.11.2017 13:30 Sloga 4 : 0 Tutin
04.11.2017 11:00 Jošanica 0 : 4 Šumadija 1903
04.11.2017 13:30 OFK Ras 1 : 3 Radnički 1923
04.11.2017 12:00 Inđija 6 : 2 Radnički (Š)
04.11.2017 12:00 Vojvodina 1 : 0 Radnički (SM)
04.11.2017 12:00 TSC 9 : 1 Bačka 1901
04.11.2017 11:00 Crvena Zastava 0 : 5 Zabrezje
04.11.2017 10:00 Strelac 6 : 0 Polet
04.11.2017 13:00 Rvati 2 : 2 Jedinstvo
04.11.2017 08:45 Radnički NB B : Institut MK
04.11.2017 10:00 Sremčica MK 11 : 0 Kosmaj MK
04.11.2017 13:00 Rad V MK 0 : 2 OFK Beograd MK
04.11.2017 13:00 Jedinstvo MK 5 : 1 Banja MK
04.11.2017 11:00 Mladenovac MK 3 : 2 Studenski grad MK
04.11.2017 14:15 Brodarac MK 3 : 5 011 MK
04.11.2017 17:00 Crvena zvezda MK 1 : 0 Čukarički MK
04.11.2017 17:00 OFK Beograd MK 1 : 1 Rad MK
04.11.2017 13:30 Zemun MK 2 : 2 Voždovac MK
04.11.2017 12:00 Proleter 2006 1 : 3 OFK Vršac
04.11.2017 12:00 Bečkerek 023 5 : 0 ŽAK
04.11.2017 13:30 Napredak : Rudar
04.11.2017 13:30 Jedinstvo : 1. Maj
04.11.2017 13:30 Donji Petrovci : Fruška Gora
04.11.2017 13:30 Mladost 1 : 3 Partizan
04.11.2017 13:30 PSK Putinci : Borac
04.11.2017 13:30 Hrtkovci : Radnički
04.11.2017 AFK 2 : 5 Senta
04.11.2017 Potisje 2 : 2 Tisa
04.11.2017 11:00 Rad 3 : 1 011
04.11.2017 09:00 OFK Beograd 1 : 3 Čukarički
04.11.2017 12:30 Voždovac 1 : 3 Brodarac
04.11.2017 18:00 Zemun 4 : 1 Teleoptik
04.11.2017 09:00 OLE 6 : 0 Lola
04.11.2017 08:45 Internacional 9 : 0 Sinđelić
04.11.2017 09:30 Studentski Grad 1 : 3 Lokomotiva
04.11.2017 10:00 Dominus 2 : 2 BSK
04.11.2017 15:00 BSK Borča MK 5 : 0 011 MK
04.11.2017 10:00 Brodarac MK 0 : 4 Partizan MK
04.11.2017 12:30 Radnički (NB) MK 0 : 3 Rad MK
04.11.2017 14:00 Čukarički MK 4 : 0 DIF MK
04.11.2017 13:30 Budućnost 2 : 2 Proleter
04.11.2017 13:30 Osipaonica 7 : 2 Sloboda
04.11.2017 13:30 Obilić 1 : 10 AF Djokić
04.11.2017 11:00 Jedinstvo 2 : 2 Napredak
04.11.2017 12:00 Vinča 0 : 5 Selo Mladenovac
04.11.2017 10:00 DIF 2 : 1 Dunavac
04.11.2017 13:00 Ada MK 8 : 0 Vrčin MK
04.11.2017 13:30 GSP Polet MK 4 : 0 Brodarac MK
04.11.2017 11:15 Studentski Grad MK : Voždovac MK
04.11.2017 09:00 Sinđelić MK 6 : 2 Olimpik MK
04.11.2017 11:30 Arena Su 0 : 1 Čantavir
04.11.2017 10:00 Preporod 1 : 9 Bačka 1901
04.11.2017 15:00 Tavankut 0 : 1 Spartak
04.11.2017 Apolon 4 4 : 0 Novi Pazar
04.11.2017 Kosmet 4 : 0 OFK National AG
04.11.2017 Bubamara 4 : 0 Arsenal
04.11.2017 Bane 0 : 4 Kiker
04.11.2017 Šumadija 1903 0 : 2 Radnički 1923
04.11.2017 Apolon 0 : 3 Pazar Juniors
04.11.2017 Sport Klub 99 0 : 2 OFK AS 2003
04.11.2017 10:00 Inđija 7 : 3 Srem
04.11.2017 10:00 Vojvodina 12 : 1 Radnički (SM)
04.11.2017 10:00 Prof. Bolesnikov 2 : 1 Indeks
04.11.2017 10:00 TSC 3 : 1 Arena Su
04.11.2017 10:00 Borac (St) 1 : 5 Mundial
04.11.2017 15:00 Pobeda 0 : 8 Slavia
04.11.2017 13:30 Belo Polje 3 : 2 Zvezda
04.11.2017 10:00 Buducnost 1 : 4 Duboko
04.11.2017 Antimon 3 : 0 Sinđelić
04.11.2017 Loznica 9 : 0 Vidojevica
04.11.2017 Radnički Stobeks 5 : 3 Sloga
04.11.2017 Jadar 07 2 0 : 4 Pčelinjo
04.11.2017 Jadar 07 1 10 : 0 Podrinje
04.11.2017 Cer 0 : 12 Jedinstvo
04.11.2017 13:00 Borac 5 : 1 Graficar
04.11.2017 10:00 Proleter 2006 1 : 1 OFK Vršac
04.11.2017 10:00 Bečkerek 023 4 : 0 ŽAK
04.11.2017 Jedinstvo 2 : 1 Tornjoš
04.11.2017 16:00 Zemun B MK 2 : 0 BASK MK
04.11.2017 14:00 Crvena zvezda MML MK 2 : 1 Trijumf MK
04.11.2017 10:00 Petlić MK 0 : 5 Rakovica MK
04.11.2017 11:00 Borac 6 : 0 Petar Dobrnjac
04.11.2017 10:00 Zvižd 6 : 3 Pinkum
04.11.2017 10:00 Banja 1957 3 : 2 Derbi 2017
04.11.2017 11:00 Mladi Rudar 4 : 4 Partizan 1945
04.11.2017 11:00 Proleter 1976 4 : 3 Aranđelovac
04.11.2017 11:00 Venčani 1 : 7 KMF Aranđelovac
04.11.2017 15:00 Crvena zvezda 19 : 0 Sloga Radnički
04.11.2017 Leštane 1 : 2 Rad
04.11.2017 11:00 BSK Borča 2 : 3 OLE
04.11.2017 09:30 Radnički (NB) 0 : 0 Sindjelić
04.11.2017 10:00 Voždovac 1 : 2 OFK Beograd
04.11.2017 10:00 Arena SU 0 : 3 Vinogradar
04.11.2017 10:00 Subotica 1 : 7 Bajša
04.11.2017 08:45 Olimpik 1 : 1 Bežanija
04.11.2017 09:00 Budućnost 3 : 4 Fer Plej 06
04.11.2017 09:00 IMT 10 : 3 Sindjelic 2012
04.11.2017 10:00 Jedinstvo 5 : 0 Crveni orao
04.11.2017 10:00 Lola 0 : 13 Dominus
04.11.2017 10:00 Banja 6 : 3 Palilulac
04.11.2017 11:00 Beograd 1929 11 : 1 Zvezdara
04.11.2017 10:00 Dunav 1 : 5 Balkan
04.11.2017 09:00 Žarkovo 5 : 0 Velika Moštanica
04.11.2017 13:00 Kormoran 4 : 2 Leštane
04.11.2017 16:00 Lokomotiva 11 : 0 Dunavac
04.11.2017 OFK Ras 0 : 0 Kolašin
04.11.2017 OFK National AG : ND 2011
04.11.2017 Radnički 6 : 0 Posavac Tisma
04.11.2017 10:00 Zabrezje 3 : 0 Rvati
04.11.2017 10:00 Posavina 1 : 4 Omladinac
04.11.2017 10:00 Zvezda 5 : 3 Buducnost
04.11.2017 10:00 Sloga 1 : 8 Skela
04.11.2017 10:00 Jedinstvo 4 : 2 OFK Osečina
04.11.2017 10:00 Ribnica 1 : 1 Omladinac
04.11.2017 10:00 OFK Senjak 1 : 0 Budućnost Krušik
04.11.2017 10:00 Železničar : ŽSK
04.11.2017 Radnički Stobeks 2 : 4 Loznica 2
04.11.2017 Pčelinjo 2 : 0 Podrinje
04.11.2017 Loznica 1 10 : 0 Jadar 07
04.11.2017 Sloga 3 : 1 Gučevo
04.11.2017 15:00 Crvenka 0 : 2 IM Rakovica

Košarka

04.11.2017 19:00 Cedevita 84 : 60 Union Olimpija
04.11.2017 17:00 FMP 99 : 79 Cibona
04.11.2017 15:00 Sixt Primorska 77 : 70 Lovćen 1947
04.11.2017 20:30 KKK Radnički 78 : 96 Mladost Admiral
04.11.2017 18:00 Dynamic 97 : 71 Dunav
04.11.2017 18:00 Metalac 96 : 85 Beovuk 72
04.11.2017 19:30 Spartak 76 : 73 Tamiš
04.11.2017 19:00 Borac 102 : 70 Sloga
04.11.2017 18:30 OKK Beograd 83 : 88 Zlatibor
04.11.2017 18:00 Žarkovo 88 : 91 Sloboda
04.11.2017 19:30 Kolubara LA 2003 84 : 78 Zdravlje Leskovac
04.11.2017 19:00 Mladost (SP) 71 : 72 Klik
04.11.2017 19:00 Napredak Bosphorus 98 : 70 Smederevo 1953
04.11.2017 18:00 Jedinstvo 69 : 90 Hajduk
04.11.2017 17:00 Dunav 2014 76 : 54 Radnički
04.11.2017 Topola 71 : 77 Sveti Đorđe
04.11.2017 19:30 Futog Tupanjac MD 74 : 80 Omladinac
04.11.2017 20:00 Srem 74 : 79 Nova Pazova
04.11.2017 19:30 Radnički 1950 64 : 66 Železničar
04.11.2017 19:00 Prva Petoletka 71 : 80 Napredak Junior
04.11.2017 19:30 Polet 103 : 69 Crnokosa
04.11.2017 20:00 Radnički VA 89 : 85 Mileševac
04.11.2017 16:30 Junior 74 : 64 Jastrebac
04.11.2017 18:30 Niš 76 : 78 Prokuplje
04.11.2017 16:30 Radan 44 : 71 Radnik
04.11.2017 18:00 Jugbasket 72 : 83 Morava
04.11.2017 18:00 Rtanj 65 : 51 Dimitrovgrad
04.11.2017 14:45 BKK Radnički 92 : 90 Borča
04.11.2017 13:20 BASK 82 : 85 Žitko Basket
04.11.2017 12:00 Torlak 70 : 57 Borac
04.11.2017 14:00 Petrovgrad 73 : 54 Bagljaš
04.11.2017 15:00 Vojvodina (BŠ) 60 : 64 Spartak OKK
04.11.2017 19:00 Karađorđevo 56 : 73 Sloboda (NS)
04.11.2017 20:15 Sivac 101 : 69 Tisa
04.11.2017 19:00 Pink 88 : 104 Vojka
04.11.2017 17:30 Opovo 99 78 : 58 RU Koš
04.11.2017 18:30 Šimanovci 90 : 75 BNS
04.11.2017 19:00 Jadran 86 : 84 Jedinstvo
04.11.2017 21:00 Ub 86 : 92 Železničar
04.11.2017 18:00 Vladimirci 64 : 60 Rađevac
04.11.2017 18:00 Mladost 2014 84 : 73 Student 014
04.11.2017 18:00 Osečina 84 : 78 Mix
04.11.2017 12:00 Užice 68 : 75 Morava
04.11.2017 16:00 Požarevac 89 : 59 Stragari Šumadija
04.11.2017 Despot 0 : 20 Bane
04.11.2017 19:30 Goč 69 : 64 Sloga (PM)
04.11.2017 21:00 Hisar 80 : 48 Vlasotince
04.11.2017 15:00 Mladost 47 : 65 Actavis Academy
04.11.2017 20:00 Zicer 66 : 72 Hajduk Veljko
04.11.2017 18:00 Pusta Reka 68 : 96 Fair Play
04.11.2017 17:30 Vrbas Medela 78 : 57 Kraljevo
04.11.2017 18:00 Bor 64 : 61 Student
04.11.2017 18:00 Beočin 76 : 78 Radivoj Korać
04.11.2017 19:00 Šabac 83 : 62 Spartak
04.11.2017 20:00 Crvena zvezda 77 : 73 Partizan 1953
04.11.2017 16:00 Play Off 45 : 81 Mileševka
04.11.2017 15:00 Zvečan 65 : 61 Lim
04.11.2017 15:00 Prijepolje 13 : 103 ČA basket
04.11.2017 13:30 Palanka 2012 20 : 0 Topličanin 2012
04.11.2017 16:30 Karađorđevo 55 : 73 Proleter 023
04.11.2017 16:00 Srbobran 77 : 47 Njegoš
04.11.2017 15:00 Girl Basket 62 : 76 Čelarevo
04.11.2017 18:00 Radnički (NB) 58 : 44 Sivac
04.11.2017 14:30 Delfin 61 : 69 Bežanija

Odbojka

04.11.2017 19:00 Jedinstvo (SP) 0 : 3 Mladi radnik
04.11.2017 18:00 Radnički 3 : 0 Spartak (Lj)
04.11.2017 16:00 Niš 0 : 3 Vojvodina NS Seme
04.11.2017 17:00 VA-014 Gorenje 3 : 0 Jagodina
04.11.2017 17:00 Napredak 037 3 : 2 Futog
04.11.2017 15:00 Smederevo Carina 3 : 0 VGSK
04.11.2017 16:00 Partizan 3 : 2 Železničar (Bg)
04.11.2017 20:00 Dubočica 3 : 1 Borac
04.11.2017 18:00 Bavanište 3 : 0 FAP Livnica
04.11.2017 17:00 Srem Iton 0 : 3 Loznica
04.11.2017 17:30 Banat 3 : 1 Bečej
04.11.2017 19:00 Hajduk Veljko 0 : 3 Ozren
04.11.2017 20:00 Vranje 3 : 0 Radan
04.11.2017 17:00 Proleter 3 : 1 Maglić 1953
04.11.2017 18:00 Partizan 1 : 3 Kulpin
04.11.2017 19:30 Šid 0 : 3 Sombor
04.11.2017 19:30 Crnjanski 3 : 1 Obrenovac
04.11.2017 19:00 Roda 1 : 3 Blok Aut
04.11.2017 19:15 As 0 : 3 Lucky Star
04.11.2017 19:00 Rudar 2 : 3 Šumadija
04.11.2017 14:45 Timok 2 1 : 3 Knjaževac
04.11.2017 Klek Srbijašume 2 3 : 2 Kikinda
04.11.2017 Vest 3 : 1 Mladost
04.11.2017 Stražilovo 1 : 3 Sloven
04.11.2017 Vrbas 3 : 0 Novi Sad 2
04.11.2017 19:00 Klek-MD Zrenjanin 0 : 3 Crvena zvezda
04.11.2017 19:00 Vizura 3 : 0 Dinamo
04.11.2017 19:00 Železničar 0 : 3 Jedinstvo (SP)
04.11.2017 19:00 Partizan 2 : 3 Spartak
04.11.2017 17:00 Futog 0 : 3 Omladinac
04.11.2017 19:00 Jedinstvo (U) 2 : 3 Roda
04.11.2017 18:00 Takovo-Zvezda Helios 0 : 3 Ub
04.11.2017 18:00 Smederevo 0 : 3 Beograd
04.11.2017 18:00 Ivanjica 3 : 0 Zlatibor
04.11.2017 19:00 Milenijum 3 : 2 Kraguj-Radnički
04.11.2017 16:20 Kralj 3 : 1 Leskovac 98
04.11.2017 18:00 Paraćin 3 : 0 Stampedo
04.11.2017 17:00 Hajduk Veljko 0 : 3 Majdanpek FBC
04.11.2017 14:00 Pirot 3 : 2 Bor
04.11.2017 16:30 Panda 0 : 3 Kuršumlija
04.11.2017 13:00 Tara 0 : 3 Tutin
04.11.2017 13:00 Tehničar 1 : 3 Crnokosa Artos
04.11.2017 15:00 Ruma 3 : 1 Mladost (NP)
04.11.2017 19:00 Volejstars 3 : 1 Panonija
04.11.2017 18:40 Lucky Star 3 : 1 Lazarevac
04.11.2017 12:00 Radnički 1 : 3 AS Batajnica
04.11.2017 13:00 Zaslon 0 : 3 Imlek
04.11.2017 12:45 Timok 1 : 3 Knjaževac
04.11.2017 13:00 ŽOK Topličanin 3 : 0 Topličanin 2002
04.11.2017 17:00 Libero 3 : 0 Soko
04.11.2017 19:00 Gox-IN Phibrows 2 : 3 Spartak 2
04.11.2017 16:30 Hajduk 0 : 3 Vrbas
04.11.2017 16:30 Žitište 1 : 3 Dunav
04.11.2017 15:15 Banat 3 : 0 Žabalj Volej
04.11.2017 16:00 Klek Srbijašume 2 3 : 0 Hercegovina
04.11.2017 12:00 Dunav Volej 2 : 3 Prvi Tempo
04.11.2017 12:45 Štrand Volej 3 : 0 Trijumf 2013
04.11.2017 14:00 Proleter 0 : 3 Mladost
04.11.2017 18:00 Bečej 2 : 3 Bagljaš 023
04.11.2017 12:00 Crnjanski 3 : 0 Avala
04.11.2017 19:00 Obilić 3 : 0 Pionir
04.11.2017 18:15 Dunav 3 : 0 AS
04.11.2017 15:30 Volleyland 3 : 0 Vizurine Ajkulice
04.11.2017 Eaton Srem Tempo 2 3 : 0 Maks 2
04.11.2017 Prvi Tempo 2 3 : 0 Mitrovica
04.11.2017 Sloga 3 : 1 Trijumf 2013 2
04.11.2017 Lučani 0 : 3 Borac
04.11.2017 Ivanjica 3 : 0 Sloboda S
04.11.2017 Takovo 3 : 0 Lotus
04.11.2017 16:00 Sloga 031 0 : 3 Tara
04.11.2017 Zlatibor 3 : 1 Čačak
04.11.2017 12:45 Sterija 3 : 2 Vizurine Ajkulice
04.11.2017 16:50 Imlek 3 : 0 Lucky Star
04.11.2017 11:00 Beograd 3 : 0 Roda
04.11.2017 09:15 TENT 3 : 0 AS
04.11.2017 09:15 Lazarevac 3 : 0 Partizan
04.11.2017 11:00 AS Batajnica 3 : 0 Blok Aut
04.11.2017 16:50 Crvena zvezda 3 : 0 Avala

Rukomet

04.11.2017 19:30 Šamot 65 21 : 19 Crvena zvezda
04.11.2017 18:30 Železničar 1949 39 : 25 Mokra Gora
04.11.2017 19:00 Obilić 31 : 27 Jugović
04.11.2017 19:00 Jabuka 39 : 24 Srem SM
04.11.2017 19:00 Napredak 30 : 39 Metalac
04.11.2017 21:00 Beograd 25 : 31 Partizan 2
04.11.2017 18:00 Sloga 31 : 26 Smederevo
04.11.2017 18:00 Paraćin 28 : 31 Vlasotince
04.11.2017 18:00 Žitorađa 43 : 34 Pirot
04.11.2017 19:00 Jastrebac 28 : 29 ORK Bor
04.11.2017 17:00 Radnički 1958 22 : 21 Slavija
04.11.2017 18:00 ORK Pančevo 30 : 21 Somborelektro
04.11.2017 19:00 PIK Prigrevica 31 : 22 Titel
04.11.2017 17:00 Budućnost 36 : 34 Vojvoda Stepa
04.11.2017 14:30 Zrenjanin 27 : 33 Dalmatinac
04.11.2017 19:00 Radnički (JT) 24 : 28 Nova Pazova 1957
04.11.2017 18:00 Užice 24 : 27 Beli andjeo
04.11.2017 18:00 Sloga 2 Zmart Force 25 : 28 Arilje
04.11.2017 18:00 Radnički 1964 2 40 : 20 Novi Pazar 2
04.11.2017 18:00 Šamot 65 2 30 : 23 Lokomotiva 2
04.11.2017 16:00 Rudar 19 : 23 Mladost 1949
04.11.2017 18:30 Majdanpek 33 : 25 Hajduk Veljko 2
04.11.2017 20:00 Jedinstvo 24 : 28 Kolubara
04.11.2017 18:00 Loznica 24 : 31 Inđija
04.11.2017 18:00 Crvenka 31 : 30 Kikinda Grindex
04.11.2017 19:30 Morava 35 : 26 Sinđelić
04.11.2017 19:00 Dubočica 54 28 : 23 Zlatar
04.11.2017 19:00 Planinka Prolom voda 20 : 26 Vranje 1957
04.11.2017 18:00 Priboj 20 : 29 Topličanin
04.11.2017 14:00 Graničar 30 : 25 Grafičar
04.11.2017 20:00 Kikinda 24 : 24 Medicinar
04.11.2017 17:30 Bekament 34 : 34 Mladost (NP)
04.11.2017 13:00 Junior 25 : 31 Bor RTB
04.11.2017 20:00 Vrbas 29 : 23 Požarevac
04.11.2017 18:00 Pirot 29 : 26 Pančevo
04.11.2017 17:00 Halas Jožef 27 : 19 Železničar
04.11.2017 18:00 Kučevo 28 : 30 Minaqua
04.11.2017 17:00 Radnički 10 : 33 Sloven
04.11.2017 18:00 Jadran 36 : 33 Želja
04.11.2017 20:00 Metalac AD 21 : 26 Napredak 12
04.11.2017 12:30 Knjaz Miloš 2 36 : 17 Župa
04.11.2017 20:00 Žitorađa 44 : 21 Jagodina 2
04.11.2017 19:00 Vlasotince 25 : 27 Đerdap
04.11.2017 19:00 Radnički 24 : 24 Rtanj
04.11.2017 21:00 ORK Beograd 29 : 15 Mladi radnik
04.11.2017 17:00 Gradnulica 28 : 17 Obilić
04.11.2017 15:30 Dolovo (Ž) 30 : 24 Jabuka (Ž)
04.11.2017 20:00 Sonta 13 : 31 Apatin (Ž)

Vaterpolo

04.11.2017 19:00 Partizan RF 7 : 6 OVK POŠK
04.11.2017 19:45 Mornar BS 8 : 7 Primorje EB
04.11.2017 18:15 Jadran Split 7 : 8 Primorac
04.11.2017 19:00 Solaris 5 : 12 BVK Crvena zvezda
04.11.2017 20:30 VA Cattaro 8 : 8 Nais
04.11.2017 18:00 Zadar 1952 10 : 12 Vojvodina
04.11.2017 20:00 Šabac 19 : 7 Medveščak

Futsal

04.11.2017 20:30 Kalča 5 : 1 Jastrebac
04.11.2017 17:30 Samo pravo 1 : 7 Nova Pazova
04.11.2017 20:30 Ivanjica 3 : 2 Požarevac
04.11.2017 20:00 Bečej 2003 18 : 1 Sombor
04.11.2017 16:00 Tango 1 : 4 Hajduk
04.11.2017 18:00 Novi Sad 8 : 3 Apa Futsal
04.11.2017 Ekonomac 2 6 : 2 Borac
04.11.2017 13:30 Flash 3 : 3 Kosjerić
04.11.2017 21:00 Ekonomist 7 : 2 Miners