XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 539 utakmica za dan
Subota, 5 Septembar 2015

Fudbal

05.09.2015 16:30 ČSK Pivara 1 : 0 Zemun
05.09.2015 16:30 Sloga (PM) 1 : 1 Kolubara
05.09.2015 16:30 Sindjelić 0 : 1 Bačka (BP)
05.09.2015 16:30 BSK Borča 5 : 2 Radnički 1923
05.09.2015 16:30 Dinamo 3 : 0 Donji Srem
05.09.2015 16:30 Proleter 1 : 1 Loznica
05.09.2015 19:00 Napredak 2 : 1 Sloboda
05.09.2015 16:30 Mladost 3 : 0 Vlasenica
05.09.2015 16:30 Borac 1 : 0 Krupa
05.09.2015 16:30 Sloboda (NG) 0 : 3 Tekstilac
05.09.2015 16:30 Kozara 0 : 0 Sloboda (MG)
05.09.2015 16:30 Sutjeska 2 : 1 Leotar
05.09.2015 16:30 Drina HE 0 : 0 Zvijezda 09
05.09.2015 16:30 Željezničar 3 : 2 Jedinstvo (Ž)
05.09.2015 16:30 Ljubić 2 : 2 Sloga (T)
05.09.2015 16:30 Proleter 5 : 1 Liješće
05.09.2015 16:30 BSK 1 : 1 Mladost (DS)
05.09.2015 16:30 Sloga (S) 8 : 1 Župa
05.09.2015 16:30 Rudar 0 : 2 Napredak
05.09.2015 16:30 Sloga Junajted 2 : 0 Mladost (BS)
05.09.2015 16:30 Proleter 2 : 0 Radnički (K)
05.09.2015 16:30 Famos 3 : 1 Ilićka 01
05.09.2015 16:30 Jedinstvo (Bč) 4 : 0 Lokomotiva
05.09.2015 16:30 Mladost (R) 0 : 6 Glasinac 2011
05.09.2015 16:30 Jedinstvo (Br) 1 : 1 Podrinje
05.09.2015 16:00 Željezničar 3 : 3 Dubrave
05.09.2015 16:00 Mladost 4 : 1 Lijevče
05.09.2015 16:00 Karanovac 1 : 0 OFK Lauš
05.09.2015 16:00 Progres 5 : 0 Budućnost
05.09.2015 16:30 Bratstvo 1 : 1 Guber
05.09.2015 16:30 Partizan 0 : 0 Milići
05.09.2015 16:30 Lokanj 5 : 1 Majevica
05.09.2015 17:00 Mladost (B) 3 : 0 Sloboda
05.09.2015 17:00 Mladi Krajišnik 0 : 1 Milan
05.09.2015 17:00 Kladari 5 : 2 Bratstvo
05.09.2015 17:00 Torpedo 1 : 0 Tamaris
05.09.2015 17:00 Borac (M) 2 : 4 Kozara
05.09.2015 17:00 Biseri 1 : 4 Borac (Š)
05.09.2015 16:30 Gomionica 2 : 0 Krajina
05.09.2015 16:30 Borac 3 : 2 Sloga-Nektar
05.09.2015 16:30 Mladost 3 : 2 Vrbas
05.09.2015 16:30 Gorica 3 : 3 Rekreativo
05.09.2015 16:30 Šnjegotina 5 : 1 Džaja
05.09.2015 16:30 Čelinac 2 : 1 Omladinac
05.09.2015 16:30 Sloga 2 : 0 Drina
05.09.2015 16:30 Majevica 2 : 0 Miloš Obilić
05.09.2015 16:30 Radnik 2 : 4 Rudar
05.09.2015 16:30 Željezničar 1 : 3 Podgrmeč
05.09.2015 17:30 OFK Laminci 1 : 1 13 Skojevki
05.09.2015 17:30 Polet 5 : 2 Stevan Dukić
05.09.2015 17:30 Borac 4 : 2 Bratstvo
05.09.2015 17:30 Obradovac 2 : 0 Romanovci
05.09.2015 16:30 Željezničar 4 : 2 Polet
05.09.2015 16:30 Borac 1975 2 : 3 Zadrugar
05.09.2015 16:30 Vučijak 6 : 0 4. Juli
05.09.2015 16:30 BSK 1 : 3 Borac (L)
05.09.2015 16:30 Radnički 0 : 1 Hajduk
05.09.2015 16:30 OFK Zborište 2 : 1 27. Juli
05.09.2015 16:30 Trebavac 2 : 0 Omladinac
05.09.2015 16:30 Mladost 0 : 0 Sloga 73
05.09.2015 16:30 Skugrić 1964 2 : 0 Partizan
05.09.2015 11:00 Bobetino Brdo 1 : 4 Zadrugar
05.09.2015 11:00 Čelik 0 : 3 Borac
05.09.2015 11:00 Jedinstvo 6 : 2 Budućnost Red Star
05.09.2015 16:30 Stević Jovan 3 : 0 Koridor 2011
05.09.2015 16:30 Proleter 1 : 1 Magnojević 2001
05.09.2015 16:30 Građanski 1 : 4 Obarska
05.09.2015 16:30 Sloboda 0 : 0 Jedinstvo
05.09.2015 16:30 Panteri 3 : 0 Ljeljenča
05.09.2015 16:30 Omladinac 3 : 0 OFK Magnojević
05.09.2015 16:30 Modran 0 : 0 Tavna
05.09.2015 16:30 OFK Batković 3 : 0 VSK
05.09.2015 16:30 Glogovac 3 : 2 Bjeloševac
05.09.2015 16:30 Mladost 0 : 3 Kolektiv
05.09.2015 16:30 OFK Janja 2009 2 : 1 Brodac
05.09.2015 16:30 Sloga 0 : 8 Drina
05.09.2015 10:30 Sloga 5 : 1 Semberija Gaj
05.09.2015 10:30 Mladen Perić 0 : 1 Sava
05.09.2015 10:30 Kovačići 08 3 : 0 Buk
05.09.2015 17:00 Čengić 2 : 4 Polet
05.09.2015 17:00 Ljeskovac 3 : 1 Lazarevica
05.09.2015 17:00 Napredak 0 : 3 Nacional
05.09.2015 16:30 Timočanin 0 : 1 Trstenik PPT
05.09.2015 16:30 Dunav 1 : 3 Car Konstantin
05.09.2015 16:30 Sloga (D) 0 : 1 Tabane 1970
05.09.2015 16:30 Sinđelić 0 : 0 Radnički (P)
05.09.2015 16:30 Moravac Orion 1 : 1 Radnički (S)
05.09.2015 16:30 Jedinstvo (B) 0 : 0 Ozren
05.09.2015 16:30 Temnić 1924 1 : 0 Radan
05.09.2015 16:30 Radnički (NP) 1 : 0 Vršac
05.09.2015 16:30 Radnički (SM) 0 : 0 Bačka 1901
05.09.2015 16:30 Borac (S) 0 : 1 TSC
05.09.2015 16:30 Radnički (Š) 0 : 0 Senta
05.09.2015 16:30 Banat 0 : 0 Dolina
05.09.2015 16:30 Dunav 2 : 0 Cement
05.09.2015 16:30 Odžaci 4 : 2 Sloga
05.09.2015 16:30 IMR 0 : 1 GSP Polet
05.09.2015 16:30 Radnički (NB) 0 : 1 Teleoptik
05.09.2015 16:30 Polet (LJ) 1 : 1 Mačva
05.09.2015 16:30 Jedinstvo Putevi 1 : 2 Jedinstvo
05.09.2015 16:30 Sloga (P) 2 : 0 Mokra Gora
05.09.2015 16:30 Karađorđe 4 : 1 FAP
05.09.2015 16:30 Mihajlovac 1934 2 : 3 Smederevo 1924
05.09.2015 16:30 Šumadija 1903 3 : 2 Šumadija (A)
05.09.2015 16:30 Zvižd 0 : 1 Železničar
05.09.2015 16:30 Žitorađa 2 : 0 Lugomir
05.09.2015 16:30 SFS Borac 1 : 3 Kopaonik
05.09.2015 16:30 FUD 1 : 1 Kosanica
05.09.2015 16:30 Brodoremont 3 : 4 Kablovi
05.09.2015 16:30 Svrljig 2 : 0 Moravica
05.09.2015 16:30 Napredak 2 : 2 Rtanj
05.09.2015 16:30 Vranjska Banja 3 : 0 Bobište
05.09.2015 16:30 Nebeski Andjeli 0 : 2 Lužnica
05.09.2015 16:30 Budućnost (O) 1 : 0 Budućnost (P)
05.09.2015 16:30 Pusta Reka 2 : 0 Mladost (M)
05.09.2015 16:30 Morava 3 : 0 Sloga (L)
05.09.2015 16:30 Radnički (S) 2 : 0 Crvena zvezda (RS)
05.09.2015 16:30 Kozara 4 : 1 Mladost (L)
05.09.2015 16:30 Budućnost 1 : 0 Sloga
05.09.2015 16:30 Radnički (K) 0 : 2 Jedinstvo (NB)
05.09.2015 16:30 Vršac United 2 : 0 Proleter (BK)
05.09.2015 16:30 ŽAK 4 : 2 Polet (S)
05.09.2015 16:30 Sloga (Č) 2 : 0 Zadrugar
05.09.2015 16:30 OFK Mladost APA 2 : 1 Srbobran
05.09.2015 16:30 Bečej 1918 1 : 0 Tisa (A)
05.09.2015 16:30 Bratstvo 1946 1 : 0 Subotica
05.09.2015 16:30 Veternik 1 : 1 Kabel
05.09.2015 16:30 ŽSK 5 : 2 Jugović
05.09.2015 16:30 Mladost (BJ) 1 : 0 Budućnost (G)
05.09.2015 16:30 Crvena Zvezda 1 : 0 Slavija
05.09.2015 16:30 Sremac 1 : 1 Hajduk (B)
05.09.2015 16:30 Balkan 1 : 1 Lokomotiva
05.09.2015 16:30 GFK Jasenica 1911 2 : 2 Šapine
05.09.2015 16:30 Rudar 0 : 0 Homoljac
05.09.2015 16:30 Gruža 4 : 1 VGSK
05.09.2015 16:30 Sloga 1940 (BB) 2 : 1 Rađevac
05.09.2015 16:30 Radnički (V) 1 : 1 Provo
05.09.2015 16:30 Jedinstvo 1945 0 : 0 Budućnost
05.09.2015 16:30 Spartak 1924 1 : 2 Zlatibor
05.09.2015 16:30 Zlatar 1 : 1 Sloga (S)
05.09.2015 16:30 Ribnica 0 : 0 Polimlje
05.09.2015 16:30 Jošanica 1 : 0 Ovčar
05.09.2015 16:30 Takovo 1 : 1 Orlovac
05.09.2015 16:30 Trepča 1 : 1 Tutin
05.09.2015 16:30 Omladinac (NS) 1 : 2 Arsenal
05.09.2015 16:00 OFK Tekstilac 9 : 0 Mladost (K)
05.09.2015 16:00 Morava 1918 1 : 0 BSK
05.09.2015 16:30 Topličanin 8 : 0 Partizanski put
05.09.2015 16:30 Mladost 1976 (Bilj.) 0 : 3 Palilula
05.09.2015 16:30 Mladost (Batuš.) 2 : 0 Malošište
05.09.2015 16:30 Rudna Glava 1 : 4 Majdanpek
05.09.2015 16:30 Midžor 4 : 0 Rudar
05.09.2015 16:30 Mladost (S) 0 : 0 Sloga
05.09.2015 16:30 BSK 4 : 1 Omladinac
05.09.2015 16:30 Rgotina 2 : 1 Vratarnica
05.09.2015 16:30 Mladost 3 : 0 Spartak
05.09.2015 16:30 Vladimir Durković 5 : 0 Željuša
05.09.2015 16:30 Borac 0 : 2 Gnjilan
05.09.2015 16:00 Samolica 0 : 2 Čelik
05.09.2015 16:00 Biljači 0 : 0 Corrotica
05.09.2015 16:00 Mladost (S) 1 : 0 Levosoje Talenat
05.09.2015 16:30 GFK Dubočica 3 : 0 Jedinstvo GS
05.09.2015 Palilulac 6 : 0 Morava
05.09.2015 OFK Niš 7 : 2 Brzi Brod
05.09.2015 16:30 Partizan (U) 2 : 0 Jugoslavija
05.09.2015 16:30 BAK 1 : 6 Dinamo 1945
05.09.2015 16:30 Polet 5 : 1 Bilećanin
05.09.2015 16:30 Radnički 1911 0 : 2 Borac Aleksandrovo
05.09.2015 16:30 Roham 0 : 2 Napredak
05.09.2015 16:30 Zadrugar 4 : 0 Kikinda 1909
05.09.2015 16:30 Vojvodina 1928 5 : 0 Banat
05.09.2015 16:30 Krajina 2 : 0 Naftagas
05.09.2015 16:30 Crvena zvezda 3 : 1 Proleter 2006
05.09.2015 16:30 Begej 2 : 1 Mladost
05.09.2015 16:30 Polet 6 : 0 Kula
05.09.2015 16:30 Graničar (G) 0 : 2 BSK
05.09.2015 16:30 Mladost 0 : 1 Omladinac (B)
05.09.2015 16:30 Stanišić 1 : 0 Rusin
05.09.2015 16:00 Jadran 2 : 3 Radnički 1905
05.09.2015 16:30 Tornjoš 0 : 4 Panonija IM Topola
05.09.2015 17:00 Partizan 2 : 3 Graničar 1924
05.09.2015 17:00 1. Maj Ruma 2 : 1 Hrtkovci
05.09.2015 Stari Grad 3 : 0 Hercegovac
05.09.2015 17:00 Titel 3 : 2 Jedinstvo
05.09.2015 Tvrdjava 2 : 3 Vojvodina
05.09.2015 Mladost 4 : 0 Napredak
05.09.2015 17:00 Sutjeska 3 : 1 Proleter
05.09.2015 Hajduk 4 : 1 Miletić
05.09.2015 Budućnost 4 : 1 Kulpin
05.09.2015 Borac 1 : 2 Krila Krajine
05.09.2015 16:30 Mladost 1 : 2 Omladinac
05.09.2015 16:30 Šajkaš 1908 3 : 1 Proleter
05.09.2015 16:30 Železničar 1 : 1 Susek
05.09.2015 16:30 OFK Futog 0 : 1 TSK
05.09.2015 16:30 OFK Sirig 1 : 0 Sofeks
05.09.2015 16:30 Fruškogorski partizan 1 : 1 Vinogradar
05.09.2015 16:30 Jedinstvo 1 : 1 Petrovaradin
05.09.2015 16:30 Napredak 2 : 1 TEK Sloga
05.09.2015 16:30 Šumadija 1 : 0 OFK Zabrežje
05.09.2015 11:00 Poštar Zvezdara 1 : 1 Borac
05.09.2015 16:30 Milutinac 4 : 1 PKB Kovilovo
05.09.2015 16:30 Policajac 1 : 1 Komgrap
05.09.2015 16:30 Avala 1939 1 : 1 Boleč
05.09.2015 16:30 Mladenovac 1 : 0 Dunavac
05.09.2015 16:30 Đerdap 1 : 2 Rudar
05.09.2015 16:00 Mladost (PP) 0 : 3 Mačva 2005
05.09.2015 16:00 Jadar 1 : 0 Mladost (P)
05.09.2015 17:00 Polet 2 : 1 Kolubara
05.09.2015 17:00 Mladost 3 : 2 Tvrdojevac
05.09.2015 17:00 Sovljak 0 : 3 Tulari
05.09.2015 17:00 Joševa 0 : 2 Trlić
05.09.2015 17:00 Pepeljevac 4 : 2 Junior Novo Naselje
05.09.2015 17:00 Banjani 1 : 1 OFK Divci
05.09.2015 17:00 OFK Jabučje 1 : 0 ZSK
05.09.2015 17:00 Tešnjar 5 : 0 Kačer
05.09.2015 17:00 Maršić 0 : 3 Pobeda
05.09.2015 17:00 Ćava 2 : 3 Kolonija
05.09.2015 Mladost 1 : 2 Sloboda
05.09.2015 Vinogradi DB 2 : 0 Borac
05.09.2015 Sloga (D) 2 : 1 Jedinstvo
05.09.2015 Vodojaža 3 : 1 Budućnost
05.09.2015 13:00 Srbija 2 : 1 Jadran
05.09.2015 Sušica 3 : 2 Partizan
05.09.2015 17:00 Slatina 1 : 1 Jedinstvo
05.09.2015 17:00 Spartak 2 : 2 Miokovci
05.09.2015 17:00 Mladost 3 : 2 Backovac Junajted
05.09.2015 17:00 Donja Vrbava 0 : 2 Majdan
05.09.2015 17:00 Omladinac 2 : 0 Lunjevica
05.09.2015 16:00 Rudar (P) 6 : 0 Supska
05.09.2015 16:00 Radnički 4 : 2 Javor
05.09.2015 16:00 Vinorača 2 : 0 Resavac
05.09.2015 17:00 Borac 2 : 1 Budućnost
05.09.2015 17:00 Sebečevac 1 : 1 BSK
05.09.2015 17:00 Žabare 2 : 0 Jedinstvo 1936
05.09.2015 17:00 Dvorane 3 : 1 Rasina
05.09.2015 17:00 Čarapan 3 : 2 Sokolovi
05.09.2015 17:00 Sloga 2 : 1 Kupci
05.09.2015 17:00 Bukovica 3 : 1 Kapidžija
05.09.2015 16:30 Polet 4 : 2 Jastrebac (T)
05.09.2015 16:30 Gredetin 0 : 1 OFK Draževac
05.09.2015 16:30 Sloga (K) 5 : 2 Feniks 2012
05.09.2015 16:30 Tempo 2 : 2 Borac
05.09.2015 16:30 Deli Jovan 1 : 1 Polet 1959
05.09.2015 16:30 Mladost 3 : 3 Rongo Siti
05.09.2015 16:30 Veliki Suvodol 0 : 7 Sloga
05.09.2015 16:30 OFK Bobište 2 : 2 BSK
05.09.2015 16:30 Kolonija 0 : 0 Dolovo
05.09.2015 16:30 Budućnost 5 : 1 Proleter
05.09.2015 16:30 Borac 2 : 2 BSK Bavanište
05.09.2015 16:30 Polet 5 : 0 Pobeda
05.09.2015 16:30 Unirea 5 : 0 Stari Tamiš
05.09.2015 16:30 Glogonj 6 : 0 Mika Antić
05.09.2015 16:30 Omladinac 3 : 2 Tempo
05.09.2015 16:30 KFK Kula 0 : 8 Hajduk Junior
05.09.2015 16:30 Jedinstvo 1947 2 : 4 Graničar
05.09.2015 16:30 Crvenka 3 : 1 Dinamo
05.09.2015 16:30 Dušan Silni 1 : 1 Solid
05.09.2015 17:00 Mitros 3 : 0 Graničar
05.09.2015 16:30 Dedinje 3 : 1 Dunavac
05.09.2015 16:30 Heroj Polet 1 : 1 Minel
05.09.2015 16:30 Mladi proleter 1 : 1 Mladost
05.09.2015 16:30 Studenski Grad 0 : 2 Busije
05.09.2015 16:30 Glavaš 2 : 2 Proleter
05.09.2015 16:30 Polet (V) 2 : 1 Žitkovica
05.09.2015 16:30 Jedinstvo (Lj) 3 : 1 Polet (B)
05.09.2015 16:30 Rade Milošević 2 : 1 Radnik
05.09.2015 16:30 Meteor 4 : 4 Bare
05.09.2015 16:00 Mladost (DB) 2 : 1 Gučevo
05.09.2015 16:00 Milicionar 3 : 1 Omladinac 2013
05.09.2015 16:30 Crvena Jabuka 2 : 1 Polet (DL)
05.09.2015 16:30 Rubribreza 1 : 1 Polet (T)
05.09.2015 16:30 Radnik 2 : 1 Stepanje
05.09.2015 17:00 OFK Bagremar 1 : 2 Košutnjak
05.09.2015 17:00 Voćar 4 : 1 Vrelo
05.09.2015 17:00 Bjelica 4 : 3 Prilike
05.09.2015 16:30 Mladost 5 : 2 Moravac 1948
05.09.2015 16:30 Delijski Vis 0 : 3 Proleter DV
05.09.2015 16:30 Sloga 1948 1 : 2 AZ Borac 2014
05.09.2015 16:30 Čegar 1946 3 : 1 Morava
05.09.2015 16:30 Stevan Nešticki 1 : 0 Čegar 2013
05.09.2015 16:30 Durlan siti 0 : 6 Supovac
05.09.2015 17:00 Hajduk 0 : 3 Rtanj
05.09.2015 17:00 Sloboda 2013 1 : 1 Omladinac (BL)
05.09.2015 17:00 Bukovik 5 : 1 Sloga
05.09.2015 16:30 Barajevo 0 : 1 Vranić
05.09.2015 16:30 OFK Borac 3 : 0 Budućnost
05.09.2015 17:00 Velika Drenova 1 : 1 Morava
05.09.2015 17:00 Stragari 3 : 2 Vinogradar
05.09.2015 17:00 Mladost 1 : 2 Topoljak
05.09.2015 17:00 Stara Čaršija 1 : 2 Stevka Božurevka
05.09.2015 17:00 Borjak 2013 3 : 1 Sloboda 1948
05.09.2015 17:00 Jugovići 1 : 0 Omladinac
05.09.2015 16:30 Badince 3 : 0 Nomanica
05.09.2015 16:30 Radnik 2013 2 : 0 Gornje Krajince
05.09.2015 16:30 Todorovce 2 : 3 Pomoravlje
05.09.2015 16:30 Grdanica 024 3 : 0 Turekovac
05.09.2015 16:30 Bratstvo 4 : 1 Mladost
05.09.2015 16:00 Sloga 4 : 1 Gaj
05.09.2015 16:00 Crvena Zvezda 1 : 2 Dobrica
05.09.2015 16:00 Graničar 3 : 0 Solunac
05.09.2015 16:00 Janošik 0 : 0 Naša Krajina
05.09.2015 16:30 Vukan 0 : 2 Omladinac B
05.09.2015 16:30 Mladost (L) 0 : 2 Mladost (R)
05.09.2015 16:30 Brana Paunović 3 : 0 Melnica
05.09.2015 16:30 Udarnik 2015 0 : 1 Jedinstvo
05.09.2015 16:30 Burovac 1 : 1 Dobrnje
05.09.2015 16:30 Zabrđe 1936 1 : 0 Omladinac
05.09.2015 16:30 7. juli 5 : 1 BSK
05.09.2015 16:30 Radnik 3 : 0 Veliko Laole
05.09.2015 16:30 Borac 2 : 1 Mladost (R)
05.09.2015 16:30 Plaskovac 1 : 5 Radoje Domanović
05.09.2015 16:30 Maovi MH 3 : 0 Volujac
05.09.2015 16:30 Pocerina 1 : 0 Bojić
05.09.2015 16:30 Jadar 1961 8 : 0 Mladost (G)
05.09.2015 16:30 Granit 1 : 1 Mladost (B)
05.09.2015 16:30 Jelav 0 : 2 TE Gučevo
05.09.2015 16:30 Luk 0 : 0 Prva Iskra
05.09.2015 16:30 Mladost (DD) 4 : 0 Rudar
05.09.2015 16:30 Hajduk 2 : 0 Sloga
05.09.2015 16:30 Bratstvo 2 : 0 Tolisavac - VT
05.09.2015 16:00 Omladinac 1 : 4 Stojan Lazarac
05.09.2015 16:00 Sloboda 8 : 0 Radnik
05.09.2015 16:30 Culjković 2 : 4 OFK Letnjikovac 1983
05.09.2015 16:30 Sloga 2 : 1 OFK Šabac
05.09.2015 16:30 Metaloplastika 4 : 1 Zadrugar
05.09.2015 16:30 Letnjikovac 3 : 3 Napredak
05.09.2015 17:00 Mladost 3 : 0 Sloga
05.09.2015 Omladinac 1 : 1 Sloga
05.09.2015 Strelac 001 5 : 3 Kolubara
05.09.2015 Vukona 0 : 5 Vrelo Sport
05.09.2015 OFK Takovo 1 : 1 Jedinstvo
05.09.2015 Vrelo 1 : 0 Brgule
05.09.2015 17:00 Mladost Teferič 3 : 0 Šumarice 2008
05.09.2015 17:00 Borac 2 : 2 Dobrača
05.09.2015 17:00 Erdoglija 2 : 0 Bukorovac
05.09.2015 17:00 Mlada krila 3 : 0 Bane 1931
05.09.2015 17:00 Bogutovačka Banja 2 : 4 Progorelica
05.09.2015 16:30 Sirakovo 2 : 1 Mladi Borac
05.09.2015 16:30 Baštovan 2015 0 : 4 Srednjevo
05.09.2015 16:30 Kumane 1 : 2 Dunavac
05.09.2015 16:30 Ram 1 : 3 Pečanica
05.09.2015 16:30 Sloga 0 : 1 Radnički
05.09.2015 17:00 Zdravinje 4 : 1 Štitari
05.09.2015 17:00 Jablanica 0 : 6 Mladost VPD
05.09.2015 17:00 Zmajevac 3 : 1 Modrica
05.09.2015 17:00 Polet 4 : 2 Polet
05.09.2015 17:00 Mudrakovac 2 : 2 Lipovac
05.09.2015 11:00 Grkljane 5 : 2 Mladost 2015
05.09.2015 17:00 Gaglovo 2 : 3 Padež
05.09.2015 17:00 Konjuh 1 : 5 Dedina
05.09.2015 17:00 Kruševica 1 : 2 Meševo
05.09.2015 17:00 Knez Lazar 5 : 2 Vratare
05.09.2015 17:00 Pepeljevac 1947 4 : 3 Pasjak 2013
05.09.2015 17:00 Dušan Ristić : Srnje
05.09.2015 Sečica 2 : 0 Lauš
05.09.2015 Lazarica 1 : 1 Omladinac
05.09.2015 Blagaja 2 : 3 Borac
05.09.2015 Ježevica 1 : 4 Dobrinjac
05.09.2015 Duškovci 3 : 0 Plavi Tok
05.09.2015 Bakionica 1 : 1 Avijatičar Vranjani
05.09.2015 Trešnjica 2 : 1 Glumač
05.09.2015 Pobeda 2 : 1 Gorobilje
05.09.2015 16:30 Feniks 1 : 2 Mladost
05.09.2015 17:00 Proleter 1 : 2 Rekreativo
05.09.2015 17:00 Roma-Iverić 2 : 5 Sloga
05.09.2015 17:00 Draževac-Tornado 3 : 2 Barič-Munja
05.09.2015 17:00 Baljevac 2 : 1 Zadrugar
05.09.2015 16:30 Strmovo 2 : 1 Šumadinac
05.09.2015 16:30 Dobra Voda 0 : 5 Mladost
05.09.2015 16:30 Lipar 4 : 0 Oniks
05.09.2015 16:30 OFK Dragoševac 3 : 3 Dražmirovac
05.09.2015 16:30 Mačva 2 : 1 Napredak
05.09.2015 Obilić 3 : 0 Kolibri
05.09.2015 Trijumf 2 : 1 Polet
05.09.2015 Fruškogorac 1 : 0 Šumadija 1903
05.09.2015 Jagodina 2 : 0 Lavice-Dubočica
05.09.2015 11:00 Požega 1 : 0 Karađorđe
05.09.2015 16:30 Šabac 0 : 3 Radnički 2013
05.09.2015 17:00 Obilić 12 : 0 Cvetex
05.09.2015 16:00 Ekonomist 1 : 0 Sjeverna zvijezda
05.09.2015 15:00 Gradina 0 : 0 Mladost
05.09.2015 15:00 Radnik Bumerang 2 : 1 Modriča
05.09.2015 15:00 Banjaluka 5 : 0 Lokomotiva
05.09.2015 15:00 Mostar 0 : 10 SFK 2000
05.09.2015 10:00 Brodarac 2 : 0 Čukarički
05.09.2015 11:00 Napredak 6 : 0 Radnički 1923
05.09.2015 12:00 Široki Brijeg 7 : 1 Čelik
05.09.2015 12:00 Zrinjski 3 : 2 Rudar Prijedor
05.09.2015 12:00 Sarajevo 5 : 0 Slavija
05.09.2015 12:00 Travnik 1 : 2 Borac
05.09.2015 12:00 Drina 0 : 3 Radnik
05.09.2015 12:00 Olimpic 2 : 0 Vitez
05.09.2015 12:00 Sloboda 2 : 5 Željezničar
05.09.2015 12:00 Mladost 3 : 3 Velež
05.09.2015 10:00 Železničar 1 : 1 Jedinstvo
05.09.2015 10:00 Omladinac (NB) 7 : 2 Begej
05.09.2015 10:00 Bačka 1901 5 : 2 Hajduk Junior
05.09.2015 09:30 Radnički (S) 0 : 5 Spartak
05.09.2015 10:00 Bačka (BP) 0 : 2 ČSK Pivara
05.09.2015 16:30 Sloga (PM) 1 : 2 Mihajlovac 1934
05.09.2015 16:30 Javor 2 : 0 Metalac (GM)
05.09.2015 16:30 Sloboda (Č) 6 : 1 Polet
05.09.2015 16:30 Sloga (P) 6 : 0 Budućnost
05.09.2015 16:30 Sloga (K) 2 : 1 Sloga (BB)
05.09.2015 16:30 Mladost 0 : 2 Jedinstvo Putevi
05.09.2015 16:30 FAP 4 : 3 Metalac (K)
05.09.2015 12:00 BASK 4 : 1 Kolubara
05.09.2015 09:00 Internacional 4 : 0 Siti Sport Klub
05.09.2015 10:00 Jedinstvo 0 : 0 BSK Borča
05.09.2015 09:00 Zemun 10 : 0 Policajac
05.09.2015 11:00 Borac (S) 5 : 1 Glogonj
05.09.2015 11:00 Unirea 0 : 2 Omladinac
05.09.2015 11:00 Budućnost (A) 6 : 4 Partizan (U)
05.09.2015 11:00 Partizan (G) 3 : 6 Borac (S)
05.09.2015 17:30 Strela 2 : 2 C.zvezda
05.09.2015 11:00 Stari Tamiš 5 : 5 Borac (P)
05.09.2015 16:00 Lokomotiva 1 : 1 Voždovac
05.09.2015 11:00 IMT 6 : 1 Prva Iskra
05.09.2015 16:00 Vrcin 2 : 5 Studentski Grad
05.09.2015 16:00 Zvezdara 0 : 4 BSK 1925
05.09.2015 10:00 Dunavac Grocka : Grafičar
05.09.2015 13:30 Torlak 3 : 0 Milenium
05.09.2015 16:30 Buducnost : Banja
05.09.2015 19:30 011 3 : 1 Omladinac
05.09.2015 17:00 OFK Beograd 1 : 1 Spartak
05.09.2015 16:30 Brodarac 0 : 2 Čukarički
05.09.2015 13:00 Teleoptik 2 : 1 Real Niš
05.09.2015 13:00 Napredak 1 : 1 OFK Hajduk
05.09.2015 15:30 Partizan 2 : 0 Zemun
05.09.2015 12:00 Vojvodina 3 : 1 Inđija
05.09.2015 12:00 Donji Srem 1 : 3 RFK N.S. 1921
05.09.2015 12:00 Petar Puača 1 : 3 Radnički (SM)
05.09.2015 12:00 Železničar 3 : 0 Kikinda 1909
05.09.2015 12:00 Internacional 1 : 5 Studentski Grad
05.09.2015 10:00 Kolubara 3 : 0 Dominus
05.09.2015 11:00 Šumadija 1903 4 : 1 Tutin
05.09.2015 11:00 Novi Pazar 2 : 2 Rudar
05.09.2015 13:00 Nacional 1 : 2 Bane
05.09.2015 17:00 Kiker 5 : 2 Junior
05.09.2015 14:00 Budućnost 0 : 3 PKB
05.09.2015 13:00 Brodarac 1947 5 : 3 Mladenovac
05.09.2015 11:00 Senjak 1 : 3 Budućnost Krušik 2014
05.09.2015 12:00 Drina 0 : 4 Mačva
05.09.2015 10:00 Šampion 2 : 3 Savacium
05.09.2015 16:30 AF Đokić 2 : 4 Petlić 2006
05.09.2015 16:30 Sloga (PM) 1 : 2 Šumadija
05.09.2015 16:30 Smederevo 1924 0 : 2 GFK Jasenice 1911
05.09.2015 16:30 Mihajlovac 1934 3 : 1 AF Duljaj
05.09.2015 16:30 Obilić 3 : 1 VGSK
05.09.2015 12:00 Njerš Ištvan 0 : 0 Subotica
05.09.2015 Pinosava 0 : 0 Jedinstvo
05.09.2015 11:00 Dorćol 3 : 5 Zuce
05.09.2015 17:00 Polet 1 : 9 Dolina
05.09.2015 10:00 Vršac United 2 : 1 Vojvodina
05.09.2015 09:30 Dinamo 1945 5 : 0 Jugoslavija
05.09.2015 10:00 Levač 5 : 2 Tabane 1970
05.09.2015 10:00 Morava 1 : 5 Mladi Radnik
05.09.2015 10:00 Bratstvo 1 : 2 Lugomir
05.09.2015 10:00 Mačva 2005 4 : 0 Radnički Stobex
05.09.2015 12:00 Radnički 0 : 3 Rađevac
05.09.2015 11:00 OFK Petrovac 5 : 1 Jezero
05.09.2015 11:00 Bokelj 0 : 1 Brskovo
05.09.2015 10:00 Vojvodina 16 : 0 Inđija
05.09.2015 10:00 Donji Srem 0 : 12 RFK N.S. 1921
05.09.2015 10:00 Petar Puača 8 : 1 Radnički (SM)
05.09.2015 10:00 Železničar 1 : 1 Kikinda 1909
05.09.2015 11:00 Bane 3 : 1 Šumadija 1903
05.09.2015 Apolon 4 6 : 0 Tutin
05.09.2015 slobodan tim : Radnički 1923
05.09.2015 12:00 Crvena zvezda 8 : 0 Dominus
05.09.2015 14:00 OFK Beograd 1 : 0 011
05.09.2015 19:00 Čukarički 5 : 2 Teleoptik
05.09.2015 12:00 Voždovac 2 : 2 Rad
05.09.2015 11:00 Lokomotiva 2 : 1 BSK 1925
05.09.2015 10:00 Drina 0 : 3 Mačva
05.09.2015 10:00 Loznica 10 : 0 OFK Osečina
05.09.2015 10:00 Radnički 0 : 1 Savacijum
05.09.2015 16:30 Presing 4 : 1 Smederevo 1924
05.09.2015 16:30 Petlić 2006 1 : 1 AF Duljaj
05.09.2015 16:30 Plana 0 : 5 Obilić
05.09.2015 16:30 Cepelin 026 2 : 1 Zvižd
05.09.2015 16:30 Bačinac 0 : 1 OŠ Karađorđe 2009
05.09.2015 09:00 Borac O. 0 : 6 Srem J.
05.09.2015 10:00 Vranić 2 : 1 Institut
05.09.2015 11:30 Budućnost D. 1 : 3 Novi Beograd
05.09.2015 11:00 OFK Zabrežje 3 : 2 IMT
05.09.2015 14:00 BASK 3 : 0 13.maj
05.09.2015 11:30 Dinamo 1945 4 : 2 Radnički (K)
05.09.2015 09:00 Spartak 2 : 2 BAK
05.09.2015 17:30 Jedinstvo Stević 5 : 2 BSK
05.09.2015 Pavliš 3 : 6 Hajdučica
05.09.2015 10:00 Jedinstvo (V) 2 : 15 Vulturul
05.09.2015 10:00 CFK 6 : 0 Spartak
05.09.2015 10:00 Njerš Ištvan 2 : 1 Subotica
05.09.2015 Karlsdorf 0 : 1 Sloga (BNS)
05.09.2015 Omladinac (D) 3 : 0 Borac (P)
05.09.2015 Vojvodina (S) 0 : 11 Vladimirovac
05.09.2015 10:00 Trudbenik 1 : 5 Balkan
05.09.2015 09:00 PKB PS 2 : 0 Beograd 1929
05.09.2015 Palilulac 3 : 0 Hajduk
05.09.2015 16:00 Torlak 4 : 1 Sremčica
05.09.2015 13:00 Zvezdara 0 : 11 Pionir
05.09.2015 Borac 5 : 2 Petar Urošev
05.09.2015 Mladost (V) 4 : 0 Polet
05.09.2015 10:00 Studentski Grad 5 : 0 Radnički NB
05.09.2015 12:30 Zmaj 1953 4 : 1 Milutinac
05.09.2015 10:00 Zemun B 4 : 3 13. Maj
05.09.2015 10:00 Jedinstvo (Š) : Radnički Šabački
05.09.2015 12:00 OFK Šabac 6 : 0 Karađorđe
05.09.2015 10:00 OFK Atletiko 0 : 2 Akademija RAĐ
05.09.2015 10:00 POFK Savacium 2 : 4 OFK Šabac
05.09.2015 10:00 Karađorđe : Mačva (Š)
05.09.2015 10:00 Radnički (K) : Rađevac
05.09.2015 10:00 POFK Letnjikovac : Donjošorac
05.09.2015 13:00 Partizan 6 : 0 Kolubara
05.09.2015 10:00 Radnički Obrenovac 0 : 3 Voždovac
05.09.2015 09:00 Čukarički 3 : 0 Zemun
05.09.2015 11:00 OFK Beograd 1 : 1 Teleoptik
05.09.2015 09:30 Budućnost (D) 0 : 6 Radnički (NB)
05.09.2015 14:00 DIF 4 : 2 OLE
05.09.2015 09:30 Internacional 3 : 0 Ada
05.09.2015 12:00 Baćevac 3 : 0 Borac
05.09.2015 11:00 Napredak 4 : 2 Lokomotiva
05.09.2015 18:00 Lokomotiva (B) 0 : 5 Brodarac 1947
05.09.2015 10:00 Dunav (VS) 0 : 3 Hajduk
05.09.2015 09:00 Vinogradar 1 : 7 Subotica '04
05.09.2015 12:00 Bačka 1901 2 : 0 Subotica '03
05.09.2015 Stari Grad 0 : 1 Sloga
05.09.2015 Presing 0 : 3 Plana
05.09.2015 Petlić 0 : 0 Kolonija
05.09.2015 10:00 Stari Grad 1 : 4 Sloga
05.09.2015 10:00 Presing 0 : 8 Plana
05.09.2015 10:00 Petlić 9 : 1 Kolonija
05.09.2015 10:00 Jasenica 1911 0 : 10 Bambi
05.09.2015 10:00 Pinkum 2 : 5 Đokić

Rukomet

05.09.2015 Maks Strumica 26 : 35 Vardar Pro
05.09.2015 Tatran 42 : 23 Spartak Vojput

Futsal

05.09.2015 17:00 Flash Bečej 2 : 8 Smederevo
05.09.2015 18:30 Niš 92 5 : 3 Vranje