XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 220 utakmica za dan
Subota, 7 Mart 2015

Fudbal

07.03.2015 13:30 Radnički (N) 1 : 0 Jagodina
07.03.2015 18:00 Crvena zvezda 3 : 0 Vojvodina
07.03.2015 13:30 Mladost 3 : 2 Spartak
07.03.2015 13:30 Radnički 1923 1 : 1 Novi Pazar
07.03.2015 13:30 Čukarički 1 : 1 Borac
07.03.2015 13:30 Rad 2 : 0 Voždovac
07.03.2015 17:00 Donji Srem 1 : 2 Partizan
07.03.2015 17:30 OFK Petrovac 0 : 3 Bokelj
07.03.2015 14:30 Mornar 2 : 0 Grbalj
07.03.2015 14:30 Mladost 3 : 0 Mogren
07.03.2015 14:30 Lovćen 0 : 2 Rudar
07.03.2015 14:30 Sutjeska 1 : 0 Zeta
07.03.2015 14:30 Kom 3 : 1 Jedinstvo
07.03.2015 14:00 Dečić 1 : 1 Budućnost
07.03.2015 14:00 Mogren 0 : 0 Bokelj

Košarka

07.03.2015 19:00 Szolnoki Olaj 106 : 99 Union Olimpija
07.03.2015 21:00 Budućnost VOLI 82 : 77 Krka
07.03.2015 17:00 Cibona 78 : 81 Igokea
07.03.2015 19:00 Jagodina 71 : 100 FMP
07.03.2015 20:00 Vojvodina Srbijagas 79 : 74 Borac
07.03.2015 18:00 Vršac Swisslion 69 : 65 Tamiš
07.03.2015 18:00 Zdravlje Leskovac 82 : 77 Srem
07.03.2015 18:00 Beovuk 72 94 : 89 Mladost (SP)
07.03.2015 18:30 Mladost Admiral 82 : 72 Meridiana
07.03.2015 19:00 Plana 87 : 71 Vojvodina
07.03.2015 Morava 88 : 80 M015
07.03.2015 Play off 81 : 91 Klik
07.03.2015 Vladimirci 105 : 108 Rađevac
07.03.2015 Paraćin 81 : 64 Temnić
07.03.2015 Basket 91 : 83 Kopaonik
07.03.2015 Sloga (PM) 76 : 86 Trepča
07.03.2015 Bane 54 : 46 Požarevac
07.03.2015 Zekas 75 90 : 72 Studenica
07.03.2015 Milan Trivić 2 54 : 49 Vitez 2
07.03.2015 Grocka 78 : 42 Zvezda
07.03.2015 Sloboda NS 68 : 73 Kadet
07.03.2015 Budućnost 100 : 74 Sivac
07.03.2015 Crvenka Dunav 85 : 67 Selekta
07.03.2015 Sport Key Plus 121 : 64 Feniks
07.03.2015 SO Koš 73 : 79 Mladost Veternik
07.03.2015 Vojvodina NM 94 : 74 Bagljaš
07.03.2015 Karađorđevo 60 : 99 Kikinda
07.03.2015 LSK 63 : 71 Vojka
07.03.2015 Omladinac 88 : 64 Družina Kozlovac
07.03.2015 Jadran 65 : 54 Nova Pazova
07.03.2015 Dinamo 87 : 79 Radnički
07.03.2015 Partizan 111 : 100 Ru koš
07.03.2015 16:00 Polet 92 : 80 Ub
07.03.2015 20:00 Umka 2009 52 : 97 Beko
07.03.2015 20:00 Sveti Đorđe 87 : 76 BNS
07.03.2015 18:30 Železničar 40 : 68 Hajduk
07.03.2015 18:00 Stara Pazova 94 : 80 Akademik
07.03.2015 19:00 Jedinstvo 81 : 74 Futog MD Tupanjac
07.03.2015 18:30 Niš Fair playy 107 : 55 Jug
07.03.2015 18:00 Knjaževac 86 : 52 Kuršumlija
07.03.2015 18:00 Sokobanja 84 : 56 Bor RTB
07.03.2015 18:00 Teodo 79 : 64 Ulcinj
07.03.2015 18:00 Mornar 89 : 66 Danilovgrad
07.03.2015 15:00 Nikolić Akademija 0 : 20 Paraćin
07.03.2015 18:00 Radnik 34 : 67 Student Radnički
07.03.2015 15:30 Gimnazijalac Partizan 20 : 0 Topličanin 2012
07.03.2015 17:00 Novosadska ŽKA 89 : 23 Stara Pazova
07.03.2015 18:00 Topolčanka 102 : 51 Titel
07.03.2015 19:00 Čelarevo 84 : 80 Velika Kikinda
07.03.2015 Stari Ras : Mašinac
07.03.2015 Bane : Kings
07.03.2015 Polet : Goč

Odbojka

07.03.2015 19:00 Partizan 3 : 0 Ribnica
07.03.2015 19:00 Spartak 0 : 3 Vojvodina NS Seme
07.03.2015 19:00 Novi Pazar-Junior 3 : 0 Đerdap
07.03.2015 19:00 Mladi radnik 3 : 2 Inđija
07.03.2015 17:00 Borac 1 : 3 Klek Srbijašume
07.03.2015 19:00 VGSK 0 : 3 Novi Sad
07.03.2015 15:30 Niš 3 : 0 Bukovica Putevi
07.03.2015 17:00 Užice 0 : 3 Spartak
07.03.2015 18:00 Modriča Optima 0 : 3 Borac m:tel
07.03.2015 18:00 Domaljevac 0 : 3 Ilijaš
07.03.2015 18:00 Gacko 3 : 0 Radnik
07.03.2015 18:00 Bosna 0 : 3 Kakanj 78
07.03.2015 18:00 Jedinstvo 1 : 3 Mladost
07.03.2015 14:00 Drina 3 : 0 Student
07.03.2015 14:00 Majevica 2 : 3 Gradiška
07.03.2015 14:00 Maglić 2 : 3 Crvena zvijezda
07.03.2015 14:00 Tempo 3 : 0 Ljubinje
07.03.2015 17:30 Metalac Takovo 3 : 0 Libero Ča
07.03.2015 19:00 Gračac 3 : 2 Napredak 037
07.03.2015 14:00 FAP Livnica 3 : 0 Brezovica
07.03.2015 20:00 Desetka 3 : 0 Timok
07.03.2015 Mladost 0 : 3 Vojvodina 2
07.03.2015 Srem Iton 3 : 0 Hercegovina
07.03.2015 Dunav Volley 3 : 0 Proleter
07.03.2015 Bavanište 3 : 2 Futog
07.03.2015 Stražilovo 3 : 2 Vrbas
07.03.2015 Smederevo Carina 3 : 0 Rudar
07.03.2015 Jedinstvo (MZ) 1 : 3 Karađorđe
07.03.2015 Šumadija 2 : 3 Jedinstvo (K)
07.03.2015 Roda 3 : 1 Loznica
07.03.2015 Obrenovac 1 : 3 Mladenovac
07.03.2015 Busije 0 : 3 Carina Smederevo 2
07.03.2015 Stig 0 : 3 As
07.03.2015 Crnjanski 3 : 0 Mladi Radnik 2
07.03.2015 13:00 Zaslon 3 : 1 Jedinstvo
07.03.2015 20:00 Kraguj 1 : 3 Jedinstvo
07.03.2015 20:00 Tent 3 : 0 Kolubara
07.03.2015 19:00 Železničar 3 : 0 Dinamo
07.03.2015 20:00 Takovo Zvezda Helios 2 : 3 Futog
07.03.2015 20:00 Jedinstvo 3 : 0 Radnički
07.03.2015 18:00 Valjevo 3 : 0 Eaton Srem Tempo
07.03.2015 16:00 Modriča 1 : 3 BL Volley
07.03.2015 16:00 Radnik 0 : 3 Bimal-Jedinstvo
07.03.2015 16:00 Sloboda Tuzlafarm 3 : 0 HE na Drini
07.03.2015 16:00 Vogošća 0 : 3 Gacko
07.03.2015 16:00 Kula Gradačac 3 : 1 Bihać Preminger
07.03.2015 16:00 Laktaši 3 : 1 Stakorina
07.03.2015 16:00 Hercegovac 1 : 3 Jahorina
07.03.2015 16:00 Maglić 1 : 3 Slavija
07.03.2015 16:00 Mladost 3 : 0 Crvena zvijezda
07.03.2015 16:00 Glasinac 1 : 3 Derventa
07.03.2015 17:00 Servitium : Prijedor
07.03.2015 17:00 Smeč : Balkana MP
07.03.2015 17:00 Pliva : Olimpik
07.03.2015 16:00 Panter : Nikos Kambera
07.03.2015 16:00 Ukrina : Inova
07.03.2015 16:00 Kotor Varoš : Kozara
07.03.2015 Ivanjica 3 : 1 Borac
07.03.2015 Tara 3 : 1 Tajm
07.03.2015 Gimnazijalac 3 : 0 Zlatibor
07.03.2015 Putevi Trendteks 3 : 0 Sloboda S
07.03.2015 Desetka 1 : 3 Leskovac 98
07.03.2015 Milenijum 3 : 1 Bor
07.03.2015 Majdanpek FBC 3 : 2 Kuršumlija
07.03.2015 Mladost 0 : 3 Hajduk Veljko
07.03.2015 Student 3 : 2 Vranje
07.03.2015 FOK 3 : 0 Omladinac
07.03.2015 Vrbas 3 : 0 Kikinda
07.03.2015 Ruma 3 : 0 Vršac
07.03.2015 Jedinstvo 2 3 : 1 Mladost
07.03.2015 Eaton Srem Tempo 2 0 : 3 Slavija
07.03.2015 Lazarevac 3 : 0 Poštar 064
07.03.2015 Imlek 3 : 1 Sterija
07.03.2015 Ub 3 : 0 Šumadija
07.03.2015 As 3 : 2 Smederevo
07.03.2015 Spartak 3 : 0 Mladi Radnik
07.03.2015 Rudar 3 : 0 Plana
07.03.2015 Tehničar 3 : 0 Jedinstvo
07.03.2015 Mladi Radnik 2 0 : 3 VGSK
07.03.2015 Smederevo 2 0 : 3 Carina
07.03.2015 14:00 Jedinstvo 1 : 3 Zaslon
07.03.2015 19:00 Rađevac 3 : 1 Ribnica
07.03.2015 13:00 Park 015 0 : 3 Srbijanka 014
07.03.2015 Jedinstvo 4 0 : 3 Omladinac 2
07.03.2015 Mladost 0 : 3 Sremac
07.03.2015 Mladost 0 : 3 Prvi Tempo
07.03.2015 Sloga 3 : 0 Sirmium
07.03.2015 Panonija 1 : 3 Čoka
07.03.2015 Vollejstar 3 : 0 Topola
07.03.2015 Kikinda 2 3 : 1 NIS Spartak 3
07.03.2015 Subotica 3 : 0 Zlatica

Rukomet

07.03.2015 18:30 Metaloplastika 45 : 19 Kolubara
07.03.2015 19:00 Jugović 26 : 23 Požarevac
07.03.2015 19:00 Planinka Prolom voda 15 : 15 Rudar
07.03.2015 19:00 ORK Bor 31 : 21 Knjaževac
07.03.2015 19:00 Topličanin 23 : 17 Jastrebac
07.03.2015 19:00 Vranje 1957 30 : 24 BSK Heba
07.03.2015 19:00 Hajduk Veljko 40 : 29 Mladost 1949
07.03.2015 19:00 Krivaja 31 : 25 Sloboda
07.03.2015 18:00 Bosna (V) 26 : 23 Derventa
07.03.2015 19:30 Izviđač 40 : 32 Konjuh
07.03.2015 19:30 Prijedor 33 : 25 Bosna (S)
07.03.2015 18:00 Čelik 32 : 21 Gradačac
07.03.2015 17:00 Meshkov Brest 30 : 24 Tatran Prešov
07.03.2015 18:00 Radnički 29 : 45 Zagreb
07.03.2015 20:15 Vardar 28 : 21 MKB-MVM Veszprém
07.03.2015 19:00 Radnički (S) 23 : 25 Jagodina
07.03.2015 19:00 Radnički KG 37 : 23 Junior
07.03.2015 18:30 Naisa 30 : 23 Železničar
07.03.2015 18:00 Minaqua 41 : 23 Crvena Zvezda
07.03.2015 18:00 Kikinda 36 : 33 Medicinar
07.03.2015 18:30 Lokomotiva 19 : 29 Borac
07.03.2015 17:30 Mira 32 : 27 Katarina
07.03.2015 17:30 Izviđač 34 : 29 Bihać
07.03.2015 19:30 Zrinjski 25 : 27 Grude
07.03.2015 17:30 Vrbas : Goražde
07.03.2015 Mladi Radnik 28 : 26 Sloga
07.03.2015 Voždovac 1955 30 : 23 Mačva
07.03.2015 ORK Loznica 23 : 24 Loznica grad
07.03.2015 Radnički 36 : 30 Junior 2
07.03.2015 Mladost 30 : 28 Sloven
07.03.2015 Radnički 35 : 28 Petrovaradin
07.03.2015 Pančevo 28 : 21 Temerin
07.03.2015 Apatin 16 : 25 Vrbas
07.03.2015 Ravangrad 28 : 32 Halas Jožef
07.03.2015 Spartak 25 : 25 Srem
07.03.2015 Košutnjak 16 : 33 Metalac AD
07.03.2015 Čačak 27 : 28 Napredak 12
07.03.2015 Sloga 18 : 25 Prijepolje
07.03.2015 Knjaz Miloš 2 34 : 34 Metalac
07.03.2015 Vranje 24 : 21 Jagodina 2
07.03.2015 Đerdap 24 : 29 Topličanin
07.03.2015 Pirot 39 : 12 Rtanj
07.03.2015 Knjaževac 27 : 37 Mladost

Vaterpolo

07.03.2015 Singidunum 5 : 16 Banjica
07.03.2015 Zemun 8 : 5 Dunav
07.03.2015 Beograd 6 : 15 Stari Grad
07.03.2015 ŽAK 8 : 11 Nais
07.03.2015 Rasina 8 : 10 Bečej
07.03.2015 Goč 4 : 8 Partizan 2
07.03.2015 Šabac 13 : 7 Taš

Futsal

07.03.2015 20:30 Kalča 7 : 5 SAS
07.03.2015 18:00 Tango 5 : 3 Nevesinje
07.03.2015 18:00 Seljak 5 : 6 Brotnjo
07.03.2015 18:00 Jošavka 5 : 2 Kotor Varoš
07.03.2015 18:00 Derventa 9 : 5 Ljubinje
07.03.2015 18:00 Ugljevik 12 : 8 Slavija
07.03.2015 18:00 Starčevica 10 : 11 Brod
07.03.2015 18:00 Mladost 7 : 0 Teslić
07.03.2015 18:00 Gradiška 1 : 7 Ljubić
07.03.2015 Prokuplje 3 : 2 Pirot
07.03.2015 20:00 Intelektualac 2 : 4 Ekonomist

Ragbi 13

07.03.2015 15:30 Tašmajdan 10 : 30 Radnički (NP)
Tamnoputi fudbaleri Francuske fudbalske reprezentacije će kao i ostali za uspeh na SP dobiti orden "legije časti".Dakle orden koji se zove po jedinici koja je nastala radi podupiranja ekspanzije francuskih kolonijalnih interesa.Činili su je belosvetski šljam i ubice koji su pljačkali i činili zločine po zemljama Afrike iz kojih ovi momci ili njihovi preci potiču.Ma baš je demokratska i poštena ta Francuska od davnina.
Za koji dan počinje Super liga u fudbalu a kako stvari stoje na listi sudija neće biti "najpoznatijeg" Jagodinca Srđana Obradovića.Bez njega će liga biti manje zanimljiva,komična.No ništa ne brinite on će se uskoro pojaviti na stranicama naših medija.Čim ovi,što se "proslaviše" u slučaju stečajne mafije i državi naguraše višemilionsku odštetu za hapšenja bez osnova,završe rabotu svakako će uslediti tužba za nezakonito hapšenje.Nti su šta dokazali niti će moći jer su lopuže u Srbiji deo vlasti i zaštićene su kao retke zverke.Verovatno će u dogledno vreme država morati da "Jagodinskom poštenjačini" isplati sumu ravnu onoj koju bi dobio da je svaki treći dan sudio ligu šampiona.Stvarno imamo vajdu od ovog specijalnog tužilaštva ili kako se već zove ta glupava institucija.Birali ste- platite.
Kad bi neko istovremeno pohapsio funkcionere po savezima i klubovima u Srpskom fudbalu država bi pod hitno morala da napravi jedan oveći zatvor.