XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 393 utakmica za dan
Subota, 7 April 2012

Fudbal

07.04.2012 16:00 Heroj 1925 2 : 0 Zuce
07.04.2012 16:00 Veliko selo 1 : 3 Pinosava
07.04.2012 16:00 Hajduk 1 : 3 Mladost JR
07.04.2012 10:00 Obilić 1 : 0 Heroj Polet
07.04.2012 16:00 Dunavac 2 : 1 Partizan
07.04.2012 16:00 Radnički 1923 0 : 0 Hajduk
07.04.2012 18:00 Crvena zvezda 5 : 0 Metalac
07.04.2012 16:00 Borac 0 : 2 Novi Pazar
07.04.2012 16:00 Smederevo 0 : 1 OFK Beograd
07.04.2012 16:00 Javor 0 : 0 Jagodina
07.04.2012 16:00 Spartak ZV 1 : 2 Partizan
07.04.2012 16:00 Vojvodina 0 : 2 Rad
07.04.2012 16:00 Novi Sad 2 : 1 Mladenovac
07.04.2012 16:00 Donji Srem 0 : 0 Banat
07.04.2012 16:00 Mladost (L) 1 : 2 Napredak
07.04.2012 16:00 Sinđelić 0 : 0 Mladi radnik
07.04.2012 16:00 Bežanija 1 : 1 Proleter
07.04.2012 16:00 Radnički (S) 0 : 1 Čukarički
07.04.2012 15:30 Sloga (P) 0 : 0 Radnički Stobeks
07.04.2012 15:30 Pobeda 3 : 1 Železničar
07.04.2012 15:30 Jedinstvo 0 : 0 Mačva
07.04.2012 15:30 Jasenica 1911 0 : 0 Jedinstvo Putevi
07.04.2012 15:30 Sloga (BB) 0 : 2 Rudar
07.04.2012 16:00 Balkanski 2 : 0 Radnički (S)
07.04.2012 16:00 Trstenik PPT 4 : 1 Trgovački (J)
07.04.2012 16:00 Žitorađa 1 : 1 Radnički (P)
07.04.2012 15:30 Vršac 1 : 1 Zadrugar
07.04.2012 15:30 Radnički (Š) 1 : 0 OFK Kikinda
07.04.2012 15:30 Palić 2 : 0 Senta
07.04.2012 15:30 Radnički (NP) 2 : 1 Tekstilac
07.04.2012 15:30 Sloga (T) 1 : 0 Cement
07.04.2012 15:30 Metalac 1 : 0 Sloboda (G)
07.04.2012 15:30 Takovo 0 : 0 Trepča
07.04.2012 15:30 Mokra Gora 3 : 0 Orlovac
07.04.2012 15:30 Partizan 0 : 1 Bane
07.04.2012 15:30 Morava 1 : 0 Homoljac
07.04.2012 15:30 Radnički 2 : 0 Drina
07.04.2012 15:30 Sevojno 2 : 0 FAP
07.04.2012 15:30 Loznica 1 : 2 OFK Osečina
07.04.2012 15:30 Jedinstvo 1 : 1 Sloga (S)
07.04.2012 16:00 BSK Bujanovac 2 : 1 Rudar Alpos
07.04.2012 16:00 SFK Moravac (P) 4 : 2 Dubočica 1923
07.04.2012 16:00 Palilulac 1 : 1 Vučje
07.04.2012 16:00 Sloga (L) 0 : 0 Zloćudovo
07.04.2012 16:00 Dunav 1 : 0 Rembas
07.04.2012 16:00 Đerdap 4 : 0 FUD
07.04.2012 16:00 SFS Borac 1 : 0 Kablovi
07.04.2012 15:30 Jedinstvo (BK) 1 : 3 Dinamo
07.04.2012 15:30 Bačka 1901 8 : 0 Obilić
07.04.2012 15:30 Sloboda 4 : 0 Radnički (Z)
07.04.2012 15:30 Jedinstvo (NB) 2 : 1 Budućnost
07.04.2012 15:30 Proleter 2 : 1 Radnički (B)
07.04.2012 15:30 1. Maj 0 : 1 Mladost (T)
07.04.2012 15:30 Bačka (BP) 3 : 0 Obilić
07.04.2012 15:30 Borac (NS) 2 : 0 Omladinac (NB)
07.04.2012 15:30 Crvena Zvezda 4 : 3 Stanišić
07.04.2012 15:30 Jugović 4 : 1 Polet (S)
07.04.2012 15:30 Sloga (E) 1 : 1 Jedinstvo (SP)
07.04.2012 16:00 Lepušnica 2 : 1 Palilulac
07.04.2012 16:00 Trudbenik 3 : 1 Vinča
07.04.2012 16:00 Turbina 2 : 2 Budućnost (D)
07.04.2012 10:00 IMT 1 : 1 Borac (O)
07.04.2012 16:00 Jadran 2 : 2 Sušica
07.04.2012 16:00 Maršić 1 : 2 Vinogradi DB
07.04.2012 15:30 Slatina 0 : 0 Ovčar
07.04.2012 15:30 Mladost 1 : 2 Brezak
07.04.2012 15:30 Karađorđe 1 : 0 Bokanja
07.04.2012 15:30 Rača Popović 8 : 2 Beli orlovi
07.04.2012 Selevac 0 : 0 Glavaš
07.04.2012 Šumadinac 1 : 4 Napredak
07.04.2012 15:30 Polet 4 : 0 Mladi Borac
07.04.2012 15:30 VGSK 3 : 0 Mlava
07.04.2012 16:00 Mačva 2005 1 : 1 Hajduk Stanko
07.04.2012 16:00 Borac 3 : 0 Mladost (DD)
07.04.2012 15:30 Banjani 1 : 0 Radnik
07.04.2012 15:30 OFK Jabučje 1 : 1 Sovljak
07.04.2012 15:30 Kačer 3 : 1 Proleter
07.04.2012 15:30 Rubribreza 3 : 1 ZSK
07.04.2012 15:00 Zlatibor voda 7 : 1 Napredak
07.04.2012 15:00 Crnokosa 2 : 1 Jasen
07.04.2012 16:00 Aluminjum 1 : 0 Proleter
07.04.2012 16:00 OFK Niš 2 : 2 Vrtište
07.04.2012 16:00 Zemljoradnik 2 : 3 Doljevac 1971
07.04.2012 16:00 Rasovača 8 : 4 Palilula
07.04.2012 16:00 Napredak 3 : 0 Morava
07.04.2012 16:00 Jedinstvo (Š) 3 : 2 Bobište
07.04.2012 16:00 Umac 1 : 0 Gradac
07.04.2012 16:00 Jedinstvo (B) 4 : 2 Čekmin
07.04.2012 16:00 Jedinstvo B.P 3 : 0 Temac
07.04.2012 16:00 Prčevac 1 : 1 Mladost P.R
07.04.2012 16:00 Lužnica 3 : 1 Tanasko Rajić
07.04.2012 14:30 Alakince 4 : 0 Vranjska Banja
07.04.2012 16:30 Borac 2 : 1 Trbunje
07.04.2012 16:30 Jug Bogdan 1 : 3 Omladinac
07.04.2012 16:30 Polet 2 : 5 Topličanin
07.04.2012 15:30 Poreč 3 : 2 Radujevac
07.04.2012 15:30 Krivelj 0 : 0 Zlot
07.04.2012 16:00 Bošnjane 1 : 0 Velika Drenova
07.04.2012 16:00 Sloga (M) 2 : 0 ŠSK
07.04.2012 16:00 Rudar Vrška Čuka 2 : 0 Bučje
07.04.2012 16:00 BSK 3 : 0 Borac
07.04.2012 15:00 Partizan (U) 1 : 1 Jugoslavija
07.04.2012 15:00 Radnički (K) 2 : 2 Borac (S)
07.04.2012 15:00 BAK 1 : 1 Vulturul
07.04.2012 15:00 Sloga (P) 1 : 0 Partizan (G)
07.04.2012 16:30 Sloboda 1 : 4 Potisje
07.04.2012 16:30 Čoka 2 : 2 Bačka
07.04.2012 16:30 Njegoš 1 : 0 Panonija IM Topola
07.04.2012 16:30 Subotica 0 : 0 Tisa
07.04.2012 16:30 Preporod 0 : 2 Vinogradar
07.04.2012 15:30 Naftagas 2 : 0 Mladost (BD)
07.04.2012 15:30 Begej 1 : 0 Rusanda
07.04.2012 15:30 Mladost (L) 3 : 1 OFK Klek
07.04.2012 15:30 Bilećanin 1 : 0 Crvena zvezda (VS)
07.04.2012 15:30 Polet 3 : 0 Zadrugar
07.04.2012 15:30 Crvenka 2 : 0 Omladinac (D)
07.04.2012 15:30 Graničar (G) 1 : 1 Graničar (R)
07.04.2012 15:30 Sloga 1 : 0 Borac
07.04.2012 Podrinje 3 : 3 Rudar
07.04.2012 15:30 Slavija (NS) 2 : 1 Kabel
07.04.2012 16:00 PKB Kovilovo 1 : 0 Borac
07.04.2012 11:00 Milutinac 4 : 0 Policajac
07.04.2012 11:00 Komgrap 2 : 0 Poštar Zvezdara
07.04.2012 16:00 Radnički 0 : 0 Šumadija
07.04.2012 16:00 IMR 0 : 0 Rudar
07.04.2012 16:30 Čibukovac 3 : 0 Jedinstvo
07.04.2012 16:30 Mlada krila 3 : 1 Tavnik
07.04.2012 16:30 Magnohrom 2 : 2 Napredak
07.04.2012 16:00 OFK Bagremar 1 : 1 Srbija
07.04.2012 16:00 Korićani 0 : 1 Ćava
07.04.2012 16:00 Dobrača 4 : 1 Kolektiv
07.04.2012 Parmenac 2 : 1 Malba
07.04.2012 16:00 Bjelica 1 : 4 Dedinje Junajted
07.04.2012 16:00 Sloga 1 : 1 Gorušica
07.04.2012 15:30 Mladi rudar 3 : 1 Plaskovac
07.04.2012 Sloga 2 : 0 Karađorđe
07.04.2012 Omladinac 0 : 3 ŽSK
07.04.2012 Mladost (K) 2 : 3 Šumadija
07.04.2012 15:30 Žitkovica 4 : 3 Napredak (N)
07.04.2012 16:00 Luk 2 : 3 Mladost
07.04.2012 16:00 TE Gučevo 1 : 3 Podrinje
07.04.2012 OFK Jelen 7 : 1 Vlašić
07.04.2012 Mladost (PP) 0 : 0 Provo
07.04.2012 15:30 Junior Novo Naselje 1 : 0 Mladost Kamenica
07.04.2012 15:30 Jedinstvo 0 : 1 Joševa
07.04.2012 15:30 Kalenić 7 : 0 Paljuvi
07.04.2012 14:00 Duškovci 2 : 2 Lazarica
07.04.2012 16:00 Jedinstvo 3 : 1 Draževac
07.04.2012 16:00 Gredetin 3 : 0 Pobeda
07.04.2012 16:00 Sloga (K) 2 : 4 Polet (V)
07.04.2012 16:00 Mladost 3 : 3 Pobeda
07.04.2012 16:00 Borac 0 : 3 Sloboda
07.04.2012 15:00 Glogonj 0 : 0 Budućnost (BB)
07.04.2012 15:00 Jedinstvo Stević 4 : 0 Plavi Dunav
07.04.2012 16:30 Lokomotiva 1 : 3 Hajduk
07.04.2012 15:30 Radnički 3 : 1 Rastina 1918
07.04.2012 15:30 OFK Odžaci 5 : 0 Jedinstvo
07.04.2012 15:30 Mladost 2 : 0 TSK
07.04.2012 16:00 Tvrdjava 1 : 0 Budućnost (P)
07.04.2012 16:00 Krila Krajine 2 : 0 Soko
07.04.2012 Sindjelić 3 : 0 Obilić
07.04.2012 Popović 4 : 0 Velika Krsna
07.04.2012 16:00 Barajevo 0 : 0 Palež
07.04.2012 16:00 Krtinska 2 : 2 OFK Burovo
07.04.2012 16:00 Mladost (Č) 1 : 0 Napredak
07.04.2012 16:30 Miločajac 1 : 0 Kablar
07.04.2012 16:30 Proleter 4 : 2 Bogutovačka Banja
07.04.2012 15:30 Polet (LJ) 3 : 1 Mladost 2011 (B)
07.04.2012 15:30 Mladost (P) 1 : 2 Kotlenik (L)
07.04.2012 15:30 7 juli 3 : 0 Mlava
07.04.2012 15:30 Burovac 3 : 2 Dobrnje
07.04.2012 15:30 Soko 1 : 4 Busur
07.04.2012 15:30 B.S.K. 2 : 0 Laolac
07.04.2012 15:30 Radnik 0 : 4 Budućnost
07.04.2012 15:30 Melnica 0 : 6 Mladost (R)
07.04.2012 15:30 Rudar 2 : 1 Mladost (L)
07.04.2012 15:30 Obilić 1 : 2 Vukan
07.04.2012 15:30 BSK 2 : 1 Kobilje
07.04.2012 15:30 Stig C 1 : 1 Stig MC
07.04.2012 15:30 Košava 1 : 2 Budućnost
07.04.2012 16:00 Rudar 5 : 0 Sloga
07.04.2012 16:00 Mladost (Gradilšte) 1 : 2 Hajduk
07.04.2012 15:30 Moravac (P) 1 : 3 Gornje Krajince
07.04.2012 15:30 Mladost (DL) 1 : 3 Bratstvo (Z)
07.04.2012 15:30 Mladost (K) 3 : 1 Real
07.04.2012 15:30 Moravac (G) 1 : 2 Bratstvo (B)
07.04.2012 15:30 Nomanica 1 : 4 Omladinac
07.04.2012 16:30 Kolonija 0 : 2 Partizan (G)
07.04.2012 15:00 Popovac 2 : 1 Budućnost
07.04.2012 15:00 Jedinstvo DM 2 : 2 Zemljoradnik
07.04.2012 15:00 Polet 1 : 5 Golubovac 07
07.04.2012 16:00 Vinogradar 1 : 6 Stara Čaršija
07.04.2012 15:00 Beli Orlovi 5 : 2 Topoljak
07.04.2012 16:00 Omladinac 2 : 3 Jugovići
07.04.2012 15:00 Sloga 3 : 0 Napredak
07.04.2012 15:00 Krajina 2 : 0 Vojvodina
07.04.2012 15:00 Gaj 2 : 4 Graničar
07.04.2012 Omladinac M 0 : 4 Omladinac B
07.04.2012 16:00 Pionir 3 : 0 Mladost (B)
07.04.2012 16:00 Sveti Stefan 5 : 1 Hajduk
07.04.2012 BUSK 0 : 1 GAK
07.04.2012 15:00 Heroj 4 : 3 Vihor
07.04.2012 15:00 Železničar 3 : 0 Karađorđe
07.04.2012 15:00 Budućnost 7 : 0 Mladost
07.04.2012 15:00 Moravac 1 : 0 Sloboda
07.04.2012 16:30 Lazarevac 2 : 2 Borac
07.04.2012 14:00 Mačva 1 : 1 Ravangrad
07.04.2012 15:00 Nives 1 : 0 Šabac
07.04.2012 16:00 Rubin 2 : 2 Kalemegdan
07.04.2012 Sloga (K) 0 : 0 Partizan
07.04.2012 Vojvodina 1 : 0 OFK Beograd
07.04.2012 Rad 4 : 1 Inđija
07.04.2012 Napredak 2 : 1 Borac
07.04.2012 BSK Borča 2 : 0 Radnički (N)
07.04.2012 Javor 0 : 0 Jagodina
07.04.2012 Crvena zvezda 1 : 2 Čukarički Stankom
07.04.2012 11:00 Zemun 0 : 1 Radnički 1923
07.04.2012 Spartak Zlatibor Voda 3 : 0 Hajduk
07.04.2012 Srem 4 : 2 Radnički NP
07.04.2012 Mačva 5 : 0 Budućnost
07.04.2012 Radjevac 1 : 0 Loznica
07.04.2012 Jedinstvo Š 2 : 1 Jedinstvo U
07.04.2012 13:30 Polet 7 : 1 Zadrugar
07.04.2012 13:30 Graničar (G) 0 : 3 Graničar (R)
07.04.2012 13:30 Sloga 11 : 0 Borac
07.04.2012 Borac 0 : 3 Skobalj
07.04.2012 Sloboda 3 : 6 Udarnik
07.04.2012 15:30 SASK 3 : 2 Sloga
07.04.2012 Šumadija 0 : 3 Budućnost
07.04.2012 Omladinac 0 : 4 Mladi borac
07.04.2012 Napredak 6 : 4 Radnik
07.04.2012 Bresje-Superior 4 : 0 Cerovac
07.04.2012 Sloga (K) 1 : 3 Partizan
07.04.2012 Jagodina 0 : 1 Sloboda PS
07.04.2012 11:00 Teleoptik 0 : 1 Loznica
07.04.2012 BSK Borča 0 : 1 Radnički (N)
07.04.2012 Borac 1 : 1 Rad
07.04.2012 Crvena zvezda 4 : 0 Čukarički Stankom
07.04.2012 Zemun 1 : 0 OFK Beograd
07.04.2012 12:00 Vojvodina 5 : 0 Vršac
07.04.2012 12:00 Hajduk 4 : 1 Kikinda
07.04.2012 12:00 Banat 4 : 1 Spartak ZV
07.04.2012 13:00 Olimpija 8 : 0 AFK
07.04.2012 11:00 Palić 3 : 3 Bačka
07.04.2012 14:30 Sloboda 0 : 4 Potisje
07.04.2012 14:30 Čoka 1 : 2 Bačka
07.04.2012 14:30 Njegoš 3 : 0 Panonija IM Topola
07.04.2012 14:30 Subotica 7 : 0 Tisa
07.04.2012 14:30 Preporod 1 : 1 Vinogradar
07.04.2012 Radnički 1923 1 : 2 Partizan
07.04.2012 Čukarički Stankom 2 : 1 OFK Beograd
07.04.2012 11:00 Jagodina 1 : 4 Smederevo
07.04.2012 13:00 Napredak 3 : 0 Loznica
07.04.2012 15:00 Radnički (N) 1 : 2 Savacijum
07.04.2012 Borac 0 : 1 Rad
07.04.2012 Crvena zvezda 3 : 0 Bežanija
07.04.2012 Palilulac 2 : 1 Sloga (K)
07.04.2012 10:00 Vojvodina 8 : 0 Vršac
07.04.2012 10:00 Hajduk 2 : 0 Kikinda
07.04.2012 10:00 Banat 1 : 2 Spartak ZV
07.04.2012 10:00 Vinogradar 0 : 0 Čoka
07.04.2012 09:30 Palić 3 : 0 Obilić
07.04.2012 10:00 Radnički Gladiolus 0 : 9 Subotica
07.04.2012 10:00 Olimpija 1 : 2 Spartak Zlatibor voda
07.04.2012 Borac 4 : 1 Skobalj
07.04.2012 Šumadinac 3 : 0 Lunjevac
07.04.2012 Sloboda 2 : 3 Udarnik
07.04.2012 13:30 SASK 1 : 6 Sloga
07.04.2012 Šumadija 3 : 0 Budućnost
07.04.2012 Omladinac 0 : 5 Mladi borac
07.04.2012 Napredak 0 : 6 Radnik
07.04.2012 Bresje-Superior 0 : 2 Cerovac
07.04.2012 11:00 Red Star 2 : 5 Real Niš
07.04.2012 11:00 Radnički (N) 4 : 0 Nacional
07.04.2012 10:00 Spartak Zlatibor voda '00 0 : 0 Senta
07.04.2012 10:00 Bačka 1901 '99 7 : 0 Potisje
07.04.2012 10:00 Sever 0 : 1 Bačka
07.04.2012 10:00 Čantavir 1 : 3 Subotica
07.04.2012 10:00 Tisa 0 : 16 Spartak Zlatibor voda '99
07.04.2012 11:00 Kostolac 2008 1 : 5 Proleter
07.04.2012 11:00 Mladi radnik 1 : 4 MIP-Presing
07.04.2012 11:00 Presing 3 : 6 Plana
07.04.2012 11:00 Smederevo 1 : 1 Sloga
07.04.2012 11:00 Panter 3 : 0 Trgovački
07.04.2012 11:00 Pinkum 3 : 0 Obilić
07.04.2012 10:00 Karađorđe 1 : 2 Sušica
07.04.2012 10:00 Šumadija 4 : 1 Arsenal
07.04.2012 10:00 Marjan 2 : 7 Radnicki 1923 II
07.04.2012 10:00 Kraguj 2 : 1 Šumadija 1903
07.04.2012 12:00 Seljak 10 : 0 Bumerang
07.04.2012 12:00 Kostolac 2008 1 : 5 Rudar
07.04.2012 12:00 Mladi radnik 0 : 3 MIP-Presing
07.04.2012 12:00 Presing 2 : 1 Plana
07.04.2012 12:00 Smederevo 1 : 1 Sloga
07.04.2012 12:00 Panter 3 : 0 Trgovački
07.04.2012 12:00 Pinkum 3 : 0 Obilić

Košarka

07.04.2012 18:00 Mega Vizura 75 : 80 Vojvodina Srbijagas
07.04.2012 19:00 Jagodina 95 : 67 Beovuk 72
07.04.2012 17:00 Radnički 68 : 73 Mladost (Z)
07.04.2012 17:00 Spartak 97 : 102 Viva Basket
07.04.2012 20:00 Vojvodina 76 : 79 Konstantin
07.04.2012 Novi Sad MT 78 : 71 Akademik
07.04.2012 Topola 54 : 72 Meridiana
07.04.2012 Velika Kikinda 63 : 79 Dunav
07.04.2012 Veternik 104 : 73 Odžaci
07.04.2012 Vrbas 93 : 59 Nova Pazova
07.04.2012 Stara Pazova 111 : 101 Srem
07.04.2012 Novi Pazar 90 : 92 Svilajnac Kompo
07.04.2012 Klik 61 : 71 Mašinac
07.04.2012 Plana 101 : 72 Sloga
07.04.2012 Zlatar 104 : 100 Železničar
07.04.2012 Požarevac 103 : 108 Prva Petoletka
07.04.2012 Polet 95 : 63 Mionica
07.04.2012 Temnić 77 : 74 Priboj
07.04.2012 Mladost 92 : 108 Morava
07.04.2012 Kuršumlija 76 : 72 OKK Junior
07.04.2012 Prokuplje 72 : 87 Niš
07.04.2012 Pirot 68 : 76 Jablanica
07.04.2012 Jug 64 : 68 Zdravlje 09
za 5. mesto
07.04.2012 Crvena Zvezda 71 : 78 Radivoj Korać
07.04.2012 16:30 Student Radnički 68 : 63 Proleter
07.04.2012 20:30 Stara Pazova 94 : 33 Loznica
07.04.2012 13:30 Sivac 69 : 64 Paraćin
07.04.2012 14:00 Moravac 59 : 68 Bor
07.04.2012 19:00 Srbobran Raehem 66 : 64 Basket Stars

Odbojka

07.04.2012 18:30 Obilić 3 : 2 Novi Pazar-Junior
07.04.2012 16:00 Niš 0 : 3 Jagodina
07.04.2012 17:00 Borac 1 : 3 Novi Sad
07.04.2012 17:00 Dunav Volley 1 : 3 Spartak
07.04.2012 Mladost 0 : 3 Radan
07.04.2012 Timok 3 : 1 Vranje
07.04.2012 Pirot 0 : 3 Topličanin
07.04.2012 Desetka 3 : 1 Knjaževac
07.04.2012 Toplički Vitezovi 3 : 0 Hajduk Veljko
07.04.2012 20:00 Crvena Zvezda 3 : 1 NIS Spartak 2:0
07.04.2012 19:00 Lazarevac 3 : 1 Poštar 064
07.04.2012 19:00 Železničar 3 : 0 Radnički
07.04.2012 18:00 Hajduk Veljko 3 : 1 Zaječar

Rukomet

07.04.2012 19:00 Železničar 22 : 33 Zlatar
07.04.2012 Majdanpek 27 : 32 Mladost
07.04.2012 Stari grad 32 : 19 Radnički
07.04.2012 Metalac 28 : 28 Sloga
07.04.2012 Udarnik 30 : 31 Primus Car Dušan
07.04.2012 Bask 32 : 25 Kolubara 2
07.04.2012 Studentski grad 26 : 22 Sindjelić
07.04.2012 Radnički 2 27 : 30 Šamot 65
07.04.2012 Radnički 25 : 24 Apatin
07.04.2012 Hercegovina 31 : 36 Titel Džon Dir
07.04.2012 Napredak 40 : 31 Hajduk
07.04.2012 Ruma 44 : 40 Jedinstvo
07.04.2012 ŽSK 30 : 19 Dalmatinac
07.04.2012 Banatski Karlovac 43 : 33 Potisje Pleteks
07.04.2012 Sombor 26 : 25 Jabuka
07.04.2012 Radnički-Cement 21 : 21 Metalac Asko Vidak
07.04.2012 19:00 Planinka 33 : 16 BSK Heba
07.04.2012 19:00 Vlasotince 36 : 29 Đerdap
07.04.2012 15:30 Kljajićevo 27 : 28 Sivac 69
07.04.2012 19:00 Jedinstvo 32 : 16 PIK Prigrevica
07.04.2012 18:00 Vojvoda Stepa 25 : 17 Kikinda
07.04.2012 Radnički (Ć) 36 : 24 Bor 2 2
07.04.2012 Zaječar 2 30 : 43 Hajduk Veljko
07.04.2012 Paraćin 33 : 32 Pirot
07.04.2012 Bela Palanka 17 : 44 Radnički 1951
07.04.2012 Radan 32 : 27 Niška Banja
07.04.2012 19:00 Prva Petoletka 26 : 28 Župa 54 2
07.04.2012 Dubočica 54 2 37 : 33 Morava
07.04.2012 Morava Han 19 : 36 Vranje 1957
07.04.2012 Mladost 15 : 37 Topličanin 2
07.04.2012 Vlasotince 2 22 : 34 Planinka 2
07.04.2012 19:00 Radnički 23 : 27 Zaječar
07.04.2012 19:00 Radnički Resavac 34 : 24 Radnički
07.04.2012 18:00 Proleter Superprotein 33 : 37 Napredak
07.04.2012 12:00 Metalac 23 : 22 Crveni krst
07.04.2012 14:30 Slodes 21 : 24 Mladi Radnik
07.04.2012 20:00 Milenijum 23 : 20 Junior
07.04.2012 11:30 Cepelin 2 34 : 29 Loznica
07.04.2012 16:00 Vranje 26 : 31 Naisa 2
07.04.2012 19:00 Raška 20 : 24 Pirot
07.04.2012 Radan 18 : 20 Niška Banja
07.04.2012 Morava Han 15 : 23 Knjaževac 2

Vaterpolo

07.04.2012 ŽAK 6 : 12 Crvena Zvezda VET
07.04.2012 Partizan Raiffeisen 12 : 6 Vojvodina
07.04.2012 Banjica 10 : 6 Beograd

Futsal

07.04.2012 18:00 SAS - Sagot 5 : 3 Vranje
07.04.2012 Hajduk 2 : 8 Telep
07.04.2012 Tvrdjava 5 : 0 Kikinda
07.04.2012 Bečej 4 : 3 Kepa 9
07.04.2012 Forum 6 : 8 Kraljevićevo
07.04.2012 Orao : Oplenac
07.04.2012 Aranđelovac Fortuna 5 : 4 Bajina Bašta
07.04.2012 Ekonomac 2 5 : 1 Fontana
07.04.2012 Kragujevac 2011 8 : 13 Raška
07.04.2012 Crnokosa 9 : 5 RB-Radio 014
UKRADEN FUDBALSKI KLUB U STANIŠIĆU. Juriš lokalnih moćnika, kriminalaca u politici, političara u kriminalu, minulih dana osetili su stanovnici sela Stanišić. FK "Stanišić", klub sa skoro stogodišnjom tradicijom, koji je časno izborio plasman u Vojvođansku ligu Sever, na tajnoj nelegitimnoj i insceniranoj sednici skupštine kluba, održanoj 5. juna, praktično je ugašen i preseljen u Sombor. Ovim sramnim činom nestao je klub sa vek dugom tradicijom, a novoosnovani "Radnički 1912" Sombor na taj način postao naslednik bogate istorije FK "Stanišić". Mali klub iz Stanišića, koji se po tradiciji može porediti sa sportskim atletskim klubom "Bačka" osnovanim 1901. godine ili "BSK" osnovanim 1911. godine, za srpski sport jednako je važan kao "Crvena Zvezda" ili "Partizan" i zato je nedopustivo ostaviti ga na milost i nemilost interesima lokalnih moćnika. FK Stanišić bio je fudbalski klub iz sela Stanišić, opština Sombor, osnovan 1920. godine pod imenom Prvi Stanišićki Sportski Klub (Erster Stanischitscher Sport Club). Tokom svoje duge istorije fudbalski klub je nekoliko puta menjao ime: Stanišićki Atletski Klub (od 1925. do1932. godine), Sportski Klub Sloga (od 1932. do 1941. godine), Adler(nem. Orao) FC (od 1941. do 1944. godine), FK Jedinstvo (od 1946 . do 1976. godine), a naziv FK Stanišić nosi od marta 1976. godine. Fudbalski klub u Stanišiću, ma kako god se on zvao, bio je uvek rasadnik dobrih fudbalera. Posle somborskog Radničkog, Stanišić sigurno ima najveći fudbalski rejting u opštini. Naravno ne treba zaboraviti somborski ŽAK, bezdanski Sport pa i "lemeško" Jedinstvo u periodu između dva rata i nekoliko prvih posleratnih godina. Prvi zapaženiji uspeh desio se u sezoni 1936/1937. kada su ubedljivo bez poraza osvojili prvo mesto i plasirali se u „I/B razred Dunavske grupe”. Na leto 1940. godine dolazi do reorganizacije i stanišićka Sloga se nalazi u ligi „Somborske Župe - I razred” neka vrsta današnje Vojvođanske lige "Sever". Nakon okupacije za vreme Drugog svetskog rata, stanišićki Nemci, pripadnici Kulturbunda, preuzimaju u selu između ostalog i sportski klub "Sloga" koga preimenjuju u "Adler FC". Za vreme rata klub se nije takmičio u nekom od prvenstava, odigravao je samo prijateljske utakmice. Posleratni uspon počinje krajem pedesetih i početkom šezdesetih godina sada već prošlog veka. Tada je stasala jedna darovita generacija mladih stanišićana koja se vinula čak do Jedinstvene Vojvođanske lige. Da nije bilo spleta nesrećnih okolnosti, sigurno bi ta ekipa ostavila dublji trag u fudbalu. Amaterski sportski radnici su 1976. godine u Stanišiću prvi u Somborskoj opštini osnovali sportsko društvo: rukometašice, rukometaši, fudbaleri i šahisti njih oko 200 okupljeni su u Sportsko društvo Stanišić (na čijem čelu će dugo godina biti Dušan Stojanac). Tada su svi navedeni sportski klubovi u selu promenili svoja imena u "Stanišić". Uspon Fudbalskog kluba iz Stanišića započinje u sezoni 1993/1994. kada se pod vođstvom trenera Franje Lukića ubedljivo osvaja prvo mesto u Područnoj ligi Sombor a zatim sledi 13 godina neprekidnog igranja u Vojvođanskoj ligi, četvrtom stepenu takmičenja Srpskog fudbala. Svakako ne treba zaboraviti ni period od 1967. do 1976. godine kao i 1978. - 1987. kada klub nastupa u Bačkoj ligi (takođe četvrti rang takmičenja). U poslednje dve godine klub je osvojio ubeljivo oba puta prvo mesto (Međuopštinska liga i Područna liga Sombor) ispred u oba slučaja drugoplasirane ekipe iz Crvenke izborivši posle 5 godina pravo nastupa u Vojvođanskoj ligi Sever. Međutim, na kraju prvenstva na tajnoj isceniranoj skupštini Kluba (održanoj 05. juna 2018 godine) koja je bila nelegitimna, nije bila raspisana da bude za 15 dana i nisu svi članovi skupštine pozvani, doneta je odluka da se klub u selu Stanišić praktično ugasi i preseli u Sombor a da novi FK "Radnički 1912 Sombor" postane naslednik istorije FK "Stanišić", čime će fudbalski klub u selu Stanišić nestati posle skoro 100 godina postojanja. Na toj skupštini kluba prisustvovalo je 7 od 30 članova skupštine kluba koji su potvrdili da ništa nisu potpisivali a ni glasali. Ova sramna bezpravna odluka donela je niz nezadovoljstva kako kod bivših igrača, tako i kod navijača i običnih meštana sela Stanišić, koja je uz pretnje lokalnih moćnika ubrzo splasla. Uspesi kluba: Područna liga Sombor: 1966/67, 1993/94, 2007/08, 2010/11, 2017/18. MFL Sombor — prvi razred: 1977/78, 2016/17. MFL Sombor — drugi razred: 1960/61. Dunavska Grupa — drugi razred: 1936/37. Kup GFS Sombor: 1964, 1967, 1969, 2012, 2016, 2017. Dunataj-Kup (Bačka grupa): 1981/82. Najbolja ekipa GFS Sombor 2017 Hit jeseni GFS Sombor 2016 Svoje utakmice klub iz Stanišića igrao je na današnjem fudbalskom stadionu od 1938. godine (nekadašnjem "Vašarištu"), pre toga igralište se od 1920. do 1938. godine nalazilo u ulici Kralja Petra pod rednim brojem 98 (današnja ulica Cara Dušana). Poznati fudbaleri iz Stanišića: Nikolas Zemlič, Radivoj Prosenica, Drago Jović, Stevo Kuridža, Aleksandar Knežević, Dragan Dragičević, Vladimir Matijević, Mate Brajković, Nemanja Obrić, Aleksandar Stojković, Vasilije Đurić, ...
Taj cirkus zvani super liga startuje za desetak dana a još uvek se ne zna ko će igrati ni u njemu a o nižim ligama da i ne pričamo.Sastav liga će ponajmanje zavisiti od sportskih momenata,čekaju se nagodbe saveza