07.10
15:00
Dedinje Junajted
Bratstvo
7
0
|
07.10.2016 15:00 | Dedinje Junajted | 7 : 0 | Bratstvo |
07.10
14:30
Mip Majdan
Ljubičevo
1
1
|
07.10.2016 14:30 | Mip Majdan | 1 : 1 | Ljubičevo |
07.10
14:30
Feniks
Karađorđe
0
7
|
07.10.2016 14:30 | Feniks | 0 : 7 | Karađorđe |
07.10
12:00
Crvena zvezda
Spartak ŽK
1
2
|
07.10.2016 12:00 | Crvena zvezda | 1 : 2 | Spartak ŽK |
07.10
12:00
IM Rakovica
BASK
0
2
|
07.10.2016 12:00 | IM Rakovica | 0 : 2 | BASK |
07.10
14:00
Crvena zvezda
Spartak ŽK
5
1
|
07.10.2016 14:00 | Crvena zvezda | 5 : 1 | Spartak ŽK |
07.10
16:00
Nacional AG
Mokra Gora
3
0
|
07.10.2016 16:00 | Nacional AG | 3 : 0 | Mokra Gora |
07.10
15:30
Granit
Rudar
1
4
|
07.10.2016 15:30 | Granit | 1 : 4 | Rudar |
07.10
14:30
Rudar
Rudar
4
1
|
07.10.2016 14:30 | Rudar | 4 : 1 | Rudar |
07.10
Beko
Borac
96
68
|
07.10.2016 | Beko | 96 : 68 | Borac | |||||
07.10
Žarkovo
Torlak
91
50
|
07.10.2016 | Žarkovo | 91 : 50 | Torlak | |||||
07.10
Radnički (O)
Zemun
84
88
|
07.10.2016 | Radnički (O) | 84 : 88 | Zemun |
07.10
17:00
Igokea
Union Olimpija
73
72
|
07.10.2016 17:00 | Igokea | 73 : 72 | Union Olimpija | |||||
07.10
21:00
Mornar
Karpoš Sokoli
83
59
|
07.10.2016 21:00 | Mornar | 83 : 59 | Karpoš Sokoli | |||||
07.10
19:00
Partizan NIS
Cibona
87
81
|
07.10.2016 19:00 | Partizan NIS | 87 : 81 | Cibona |
07.10
19:30
Badel 1862
Athlete Celje
51
88
|
07.10.2016 19:30 | Badel 1862 | 51 : 88 | Athlete Celje |
07.10
21:00
Proleter 023
Njegoš
64
46
|
07.10.2016 21:00 | Proleter 023 | 64 : 46 | Njegoš |
07.10
20:00
Bela Palanka
Žitorađa
40
32
|
07.10.2016 20:00 | Bela Palanka | 40 : 32 | Žitorađa |
07.10
19:30
Prva Petoletka
Mladost
25
27
|
07.10.2016 19:30 | Prva Petoletka | 25 : 27 | Mladost |
07.10
20:30
Lavovi BP
Potisje Pleteks
33
9
|
07.10.2016 20:30 | Lavovi BP | 33 : 9 | Potisje Pleteks |
07.10
16:00
Grafičar
Rusin
30
28
|
07.10.2016 16:00 | Grafičar | 30 : 28 | Rusin | |||||
07.10
19:00
Prigrevica
Borac
35
20
|
07.10.2016 19:00 | Prigrevica | 35 : 20 | Borac |
07.10
20:15
Partizan Raiffeisen
Mornar BS
9
8
|
07.10.2016 20:15 | Partizan Raiffeisen | 9 : 8 | Mornar BS |
07.10
19:20
Srbobran
Kraljevićevo
11
2
|
07.10.2016 19:20 | Srbobran | 11 : 2 | Kraljevićevo |
07.10
19:00
Kopernikus SAS
Leteći Holandjanin
3
2
|
07.10.2016 19:00 | Kopernikus SAS | 3 : 2 | Leteći Holandjanin |
07.10
18:00
Hokej klub Beograd
Dunarea Galati
2
3
|
07.10.2016 18:00 | Hokej klub Beograd | 2 : 3 | Dunarea Galati | |||||
07.10
18:30
Dunaújvárosi Acélbikák
UTE
1
3
|
07.10.2016 18:30 | Dunaújvárosi Acélbikák | 1 : 3 | UTE | |||||
07.10
19:00
MAC Budapest
ASC Corona Brasov
0
1
|
07.10.2016 19:00 | MAC Budapest | E 0 : 1 | ASC Corona Brasov |