09.04
15:30
Udarnik
Gruža
1
0
|
09.04.2014 15:30 | Udarnik | 1 : 0 | Gruža |
09.04
16:30
Kraljevo Hajduk
BuduÄnost
2
0
|
09.04.2014 16:30 | Kraljevo Hajduk | 2 : 0 | BuduÄnost | |||||
09.04
16:30
Mataruge
Granit
2
1
|
09.04.2014 16:30 | Mataruge | 2 : 1 | Granit | |||||
09.04
16:30
Radnik
GoÄ
2
1
|
09.04.2014 16:30 | Radnik | 2 : 1 | GoÄ | |||||
09.04
16:30
Polet
RadniÄki
1
0
|
09.04.2014 16:30 | Polet | 1 : 0 | RadniÄki | |||||
09.04
16:30
Borac (V)
Ibar
1
0
|
09.04.2014 16:30 | Borac (V) | 1 : 0 | Ibar | |||||
09.04
16:30
Ribnica
Grdica
1
1
|
09.04.2014 16:30 | Ribnica | 1 : 1 | Grdica | |||||
09.04
16:30
Morava
Pazar Juniors 2011
4
1
|
09.04.2014 16:30 | Morava | 4 : 1 | Pazar Juniors 2011 | |||||
09.04
16:30
BraÄa VukoviÄ
Lazac
2
0
|
09.04.2014 16:30 | BraÄa VukoviÄ | 2 : 0 | Lazac |
09.04
16:00
Mladost (P)
Slatina
3
0
|
09.04.2014 16:00 | Mladost (P) | 3 : 0 | Slatina | |||||
09.04
16:00
GoruŔica
Mladost (A)
0
3
|
09.04.2014 16:00 | GoruŔica | 0 : 3 | Mladost (A) | |||||
09.04
16:00
Prijevor
Spartak
0
0
|
09.04.2014 16:00 | Prijevor | 0 : 0 | Spartak | |||||
09.04
16:00
Jedinstvo (GG)
Jedinstvo (K)
4
0
|
09.04.2014 16:00 | Jedinstvo (GG) | 4 : 0 | Jedinstvo (K) | |||||
09.04
16:00
Backovac Junajted
Donja Vrbava
1
0
|
09.04.2014 16:00 | Backovac Junajted | 1 : 0 | Donja Vrbava | |||||
09.04
16:00
Miokovci
Rudar
1
5
|
09.04.2014 16:00 | Miokovci | 1 : 5 | Rudar | |||||
09.04
16:00
Morava
OvÄar
1
2
|
09.04.2014 16:00 | Morava | 1 : 2 | OvÄar | |||||
09.04
16:00
Napredak
Omladinac
1
1
|
09.04.2014 16:00 | Napredak | 1 : 1 | Omladinac |
09.04
16:00
Kordun
OFK Odžaci
0
2
|
09.04.2014 16:00 | Kordun | 0 : 2 | OFK Odžaci | |||||
09.04
16:00
ŽAK
Omladinac (B)
2
1
|
09.04.2014 16:00 | ŽAK | 2 : 1 | Omladinac (B) | |||||
09.04
16:00
Sloga
Crvenka
4
2
|
09.04.2014 16:00 | Sloga | 4 : 2 | Crvenka | |||||
09.04
16:00
BSK
Polet
1
1
|
09.04.2014 16:00 | BSK | 1 : 1 | Polet | |||||
09.04
16:00
Omladinac (D)
Zadrugar
0
1
|
09.04.2014 16:00 | Omladinac (D) | 0 : 1 | Zadrugar | |||||
09.04
16:00
Borac
Mladost APA
0
1
|
09.04.2014 16:00 | Borac | 0 : 1 | Mladost APA | |||||
09.04
16:00
StaniÅ”iÄ
GraniÄar
3
4
|
09.04.2014 16:00 | StaniÅ”iÄ | 3 : 4 | GraniÄar | |||||
09.04
16:00
Hajduk
Kula
2
1
|
09.04.2014 16:00 | Hajduk | 2 : 1 | Kula |
09.04
16:30
Proleter
Äibukovac
5
2
|
09.04.2014 16:30 | Proleter | 5 : 2 | Äibukovac |
09.04
15:30
Mip Majdan
Zemljoradnik
1
4
|
09.04.2014 15:30 | Mip Majdan | 1 : 4 | Zemljoradnik | |||||
09.04
15:30
Sloga 1936
Pobeda
4
0
|
09.04.2014 15:30 | Sloga 1936 | 4 : 0 | Pobeda | |||||
09.04
15:30
Napredak 1934
Sloga (L)
1
1
|
09.04.2014 15:30 | Napredak 1934 | 1 : 1 | Sloga (L) | |||||
09.04
15:30
Stig 1955
Sopot
0
2
|
09.04.2014 15:30 | Stig 1955 | 0 : 2 | Sopot | |||||
09.04
15:30
Dunav
Sloga (D)
6
0
|
09.04.2014 15:30 | Dunav | 6 : 0 | Sloga (D) | |||||
09.04
15:30
Napredak 1947
Proleter
3
0
|
09.04.2014 15:30 | Napredak 1947 | 3 : 0 | Proleter | |||||
09.04
15:30
Dunavac
Napredak (P)
2
1
|
09.04.2014 15:30 | Dunavac | 2 : 1 | Napredak (P) |
09.04
16:00
Jadar 2013
Mladost
2
2
|
09.04.2014 16:00 | Jadar 2013 | 2 : 2 | Mladost | |||||
09.04
16:00
Mali korak
Zadrugar
0
2
|
09.04.2014 16:00 | Mali korak | 0 : 2 | Zadrugar | |||||
09.04
16:00
Paune
KoteŔica
5
3
|
09.04.2014 16:00 | Paune | 5 : 3 | KoteŔica | |||||
09.04
16:00
Borac
Lukavac
3
6
|
09.04.2014 16:00 | Borac | 3 : 6 | Lukavac | |||||
09.04
16:00
OFK Povlen
Gradac
0
2
|
09.04.2014 16:00 | OFK Povlen | 0 : 2 | Gradac | |||||
09.04
16:00
Dupljaj
Bujacic
2
0
|
09.04.2014 16:00 | Dupljaj | 2 : 0 | Bujacic | |||||
09.04
16:00
Mladi radnik
Zabari
2
3
|
09.04.2014 16:00 | Mladi radnik | 2 : 3 | Zabari |
09.04
16:30
BuduÄnost (L)
Sloboda
0
3
|
09.04.2014 16:30 | BuduÄnost (L) | 0 : 3 | Sloboda | |||||
09.04
16:30
Mladost (R)
Vihor
3
0
|
09.04.2014 16:30 | Mladost (R) | 3 : 0 | Vihor | |||||
09.04
16:30
Heroj
Mladost (GM)
0
0
|
09.04.2014 16:30 | Heroj | 0 : 0 | Mladost (GM) | |||||
09.04
16:30
Omladinac
Popovac
7
1
|
09.04.2014 16:30 | Omladinac | 7 : 1 | Popovac | |||||
09.04
16:30
ŽelezniÄar
Radnik
1
1
|
09.04.2014 16:30 | ŽelezniÄar | 1 : 1 | Radnik | |||||
09.04
16:30
Jedinstvo
Polet
2
2
|
09.04.2014 16:30 | Jedinstvo | 2 : 2 | Polet |
09.04
18:00
Jagodina
OFK Beograd
2
0
|
09.04.2014 18:00 | Jagodina | 2 : 0 | OFK Beograd | |||||
09.04
15:00
Spartak
Vojvodina
0
1
|
09.04.2014 15:00 | Spartak | 0 : 1 | Vojvodina |
09.04
10:30
Spartak
Sloga (L)
2
0
|
09.04.2014 10:30 | Spartak | 2 : 0 | Sloga (L) |
09.04
16:00
AS
ÄaÄak 94
1
0
|
09.04.2014 16:00 | AS | 1 : 0 | ÄaÄak 94 | |||||
09.04
16:00
Jedinstvo Putevi
SuŔica
2
1
|
09.04.2014 16:00 | Jedinstvo Putevi | 2 : 1 | SuŔica |
09.04
12:00
TrepÄa
JoŔanica ND
3
0
|
09.04.2014 12:00 | TrepÄa | 3 : 0 | JoÅ”anica ND |
09.04
19:30
Vrbas
Sveti ÄorÄe
93
84
|
09.04.2014 19:30 | Vrbas | 93 : 84 | Sveti ÄorÄe |
09.04
18:00
Partizan
Student RadniÄki
87
47
|
09.04.2014 18:00 | Partizan | 87 : 47 | Student RadniÄki |
09.04
Beograd
ObiliÄ
3
2
|
09.04.2014 | Beograd | 3 : 2 | ObiliÄ |
09.04
17:00
Crvena zvezda
Partizan Vizura
1
3
|
09.04.2014 17:00 | Crvena zvezda | 1 : 3 | Partizan Vizura | 0:3 |
09.04
18:00
Apatin
Jabuka
29
24
|
09.04.2014 18:00 | Apatin | 29 : 24 | Jabuka |
09.04
19:00
Metaloplastika
ŽelezniÄar 1949
35
26
|
09.04.2014 19:00 | Metaloplastika | 35 : 26 | ŽelezniÄar 1949 | |||||
09.04
19:00
RadniÄki
Crvena Zvezda
33
28
|
09.04.2014 19:00 | RadniÄki | 33 : 28 | Crvena Zvezda |