XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 542 utakmica za dan
Subota, 9 April 2016

Fudbal

09.04.2016 15:30 Sloga (PM) 1 : 0 ČSK Pivara
09.04.2016 15:30 Bačka (BP) 2 : 2 Bežanija
09.04.2016 15:30 Radnički 1923 1 : 1 Dinamo
09.04.2016 15:30 Donji Srem 2 : 2 Napredak
09.04.2016 15:30 Loznica 1 : 2 Sloboda
09.04.2016 16:30 Široki Brijeg 2 : 0 Rudar
09.04.2016 16:30 Čelik 2 : 0 Slavija
09.04.2016 18:00 Zrinjski 2 : 1 Borac
09.04.2016 16:30 Travnik 3 : 1 Vitez
09.04.2016 14:30 Drina 0 : 2 Željezničar
09.04.2016 16:30 Olimpic 1 : 0 Velež
09.04.2016 16:30 Sloboda 2 : 0 Mladost
09.04.2016 15:30 Vlasenica 0 : 6 Kozara
09.04.2016 15:30 Sloboda (NG) 2 : 0 Sutjeska
09.04.2016 15:30 Borac 3 : 0 Drina HE
09.04.2016 15:30 Mladost 5 : 0 Zvijezda 09
09.04.2016 15:30 Krupa 3 : 0 Leotar
09.04.2016 15:30 Tekstilac 2 : 2 Sloboda (MG)
09.04.2016 15:30 Ljubić 2 : 1 Željezničar
09.04.2016 15:30 Sloga (D) 2 : 2 Omarska
09.04.2016 15:30 Laktaši 4 : 1 BSK
09.04.2016 15:30 Modriča 0 : 0 Sloga (S)
09.04.2016 15:30 Napredak 4 : 1 Proleter
09.04.2016 15:30 Ilićka 01 2 : 0 Mladost (R)
09.04.2016 15:30 Lokomotiva 2 : 1 Jedinstvo (Br)
09.04.2016 15:30 Glasinac 2011 2 : 2 Mladost (G)
09.04.2016 15:30 OFK Brdo 0 : 0 Željezničar
09.04.2016 15:30 Lijevče 0 : 2 Karanovac
09.04.2016 15:30 OFK Lauš 0 : 0 Progres
09.04.2016 15:30 OFK Pridjel 1 : 2 Naša krila
09.04.2016 15:30 Polet 1926 0 : 2 Vranjak
09.04.2016 15:30 Guber 0 : 1 Podrinje
09.04.2016 15:30 Mladost 3 : 3 Sloga-Nektar
09.04.2016 15:30 Borac 1 : 5 Krajina
09.04.2016 15:30 Željezničar 2 : 2 Rudar
09.04.2016 15:30 Radnik 2 : 1 Svodna
09.04.2016 17:00 Obradovac 5 : 0 Bratstvo
09.04.2016 17:00 Vilusi 0 : 2 Stevan Dukić
09.04.2016 16:00 Timočanin 0 : 0 Radan
09.04.2016 16:00 Jedinstvo (B) 0 : 0 Radnički (S)
09.04.2016 16:00 Sinđelić 1 : 2 Tabane 1970
09.04.2016 16:00 Sloga (D) 2 : 2 Car Konstantin
09.04.2016 16:00 Dunav 2 : 1 Trstenik PPT
09.04.2016 16:00 Radnički (NP) 2 : 0 Sloga
09.04.2016 16:00 Odžaci 2 : 1 Cement
09.04.2016 16:00 Banat 0 : 0 Senta
09.04.2016 16:00 Radnički (Š) 0 : 0 TSC
09.04.2016 16:00 Radnički (SM) 1 : 1 Vršac
09.04.2016 16:00 IMR 4 : 0 Turbina
09.04.2016 11:00 Dorćol 1 : 0 Srem
09.04.2016 15:30 Mačva 1 : 0 Polet (LJ)
09.04.2016 15:30 Jedinstvo 1 : 0 Jedinstvo Putevi
09.04.2016 15:30 Mokra Gora 2 : 0 Sloga (P)
09.04.2016 15:30 FAP 1 : 0 Karađorđe
09.04.2016 15:30 Smederevo 1924 5 : 2 Mihajlovac 1934
09.04.2016 15:30 Šumadija (A) 3 : 2 Šumadija 1903
09.04.2016 15:30 Budućnost Krušik 2014 1 : 0 Sloga (K)
09.04.2016 16:00 FUD 0 : 0 Kopaonik
09.04.2016 16:00 SFS Borac 1 : 0 Lugomir
09.04.2016 16:00 Žitorađa 3 : 1 Jedinstvo (M)
09.04.2016 16:00 Svrljig 5 : 0 Zaplanjac
09.04.2016 16:00 Morava 1 : 1 Vlasina
09.04.2016 16:00 Pusta Reka 2 : 0 Jablanica
09.04.2016 16:00 Budućnost (O) 1 : 0 Lužnica
09.04.2016 16:00 Nebeski Andjeli 1 : 1 Bobište
09.04.2016 16:00 Vršac United 2 : 1 Jedinstvo (NB)
09.04.2016 16:00 Radnički (K) 1 : 3 Sloboda
09.04.2016 16:00 Budućnost 5 : 0 Mladost (L)
09.04.2016 16:00 Kozara 2 : 0 Crvena zvezda (RS)
09.04.2016 16:00 Radnički (S) 1 : 1 Radnički Zrenjanin
09.04.2016 16:00 Bratstvo 1946 2 : 0 OFK Vrbas
09.04.2016 16:00 Bečej 1918 0 : 0 Srbobran
09.04.2016 16:00 OFK Mladost APA 1 : 1 Zadrugar
09.04.2016 16:00 Sloga (Č) 6 : 2 Polet (S)
09.04.2016 16:00 ŽAK 1 : 0 Tavankut
09.04.2016 16:00 Veternik 1 : 1 Sloga
09.04.2016 16:00 Sremac 1 : 0 Slavija
09.04.2016 16:00 Crvena Zvezda 3 : 2 Jedinstvo (SP)
09.04.2016 16:00 Mladost (BJ) 5 : 0 Jugović
09.04.2016 16:00 Lokomotiva 1 : 0 Sremčica
09.04.2016 15:30 Morava 3 : 0 Proleter
09.04.2016 15:30 Radnički 1926 2 : 2 RSK
09.04.2016 15:30 VGSK 4 : 2 Gruža
09.04.2016 15:30 Budućnost 0 : 1 Jedinstvo 1945
09.04.2016 15:30 Ovčar 0 : 3 Jošanica
09.04.2016 16:30 Morava 1918 4 : 0 Mladost (J)
09.04.2016 16:30 OFK Tekstilac 1 : 1 Dragocvet
09.04.2016 16:00 Trbunje 2 : 0 Dunđerski
09.04.2016 16:00 Polet 3 : 2 Svetlost
09.04.2016 15:30 Jedinstvo (B) 3 : 0 Palilula
09.04.2016 15:30 Mladost (Batuš.) 2 : 1 Morava
09.04.2016 15:30 Doljevac 3 : 0 Polet
09.04.2016 15:30 Orljane 5 : 3 Mladost 1976 (Bilj.)
09.04.2016 16:00 Poreč 1 : 2 Slatina
09.04.2016 Rgotina 2 : 1 Omladinac
09.04.2016 BSK 0 : 0 Malinik
09.04.2016 Mladost (S) 3 : 1 Midžor
09.04.2016 16:00 Zvezda 1 : 6 Vladimir Durković
09.04.2016 16:00 Spartak 2 : 0 Zadrugar
09.04.2016 16:00 Tanasko Rajić 0 : 0 Gnjilan
09.04.2016 Mladost (S) 1 : 3 Vihor
09.04.2016 Biljači 2 : 0 Čelik
09.04.2016 15:00 Samolica 2 : 0 Mladost (B)
09.04.2016 16:00 Partizan (U) 1 : 2 Sloga (BNS)
09.04.2016 16:00 BAK 0 : 3 Mladost (O)
09.04.2016 16:00 Krajina 1 : 0 Banat
09.04.2016 16:00 Stanišić 1 : 0 Omladinac (B)
09.04.2016 16:00 Mladost 5 : 0 Kordun
09.04.2016 16:00 Graničar (G) 1 : 1 Kula
09.04.2016 16:00 Polet 3 : 1 Borac
09.04.2016 16:30 Tornjoš 1 : 2 Radnički 1905
09.04.2016 16:30 Potisje 3 : 0 Krivaja
09.04.2016 16:00 Partizan 1 : 0 Napredak (P)
09.04.2016 16:00 1. Maj Ruma 2 : 1 Ljukovo
09.04.2016 16:00 Hercegovac 5 : 3 Titel
09.04.2016 16:30 Omladinac 3 : 1 Šajkaš 1908
09.04.2016 16:30 Mladost 0 : 1 Železničar
09.04.2016 16:30 Proleter 0 : 1 Index
09.04.2016 16:30 Susek 0 : 2 OFK Futog
09.04.2016 16:30 TSK 7 : 1 Fruškogorski partizan
09.04.2016 16:30 Sofeks 5 : 2 Jedinstvo
09.04.2016 16:30 Vinogradar 0 : 0 Petrovaradin
09.04.2016 16:00 TEK Sloga 2 : 0 Strelac
09.04.2016 16:00 Mladost (Č) 0 : 3 Polet
09.04.2016 16:00 OFK Zabrežje 1 : 4 Mladost (C)
09.04.2016 11:00 Poštar Zvezdara 1 : 1 Institut
09.04.2016 16:00 Avala 1939 4 : 1 Pudarci
09.04.2016 16:00 Vinča 2 : 0 OFK Leštane
09.04.2016 15:30 Bačinac 2 : 2 Omladinac
09.04.2016 15:30 Mladi borac 1 : 0 Pobeda
09.04.2016 15:30 Mladost 3 : 2 Trgovački
09.04.2016 15:30 Polet 3 : 0 Makce
09.04.2016 15:30 Šumadinac 1 : 0 Aranđelovac
09.04.2016 16:00 Čajetina 3 : 0 Železničar
09.04.2016 15:00 Soko 0 : 3 Jedinstvo
09.04.2016 15:00 Jasen 5 : 0 Napredak
09.04.2016 16:30 Mačva 2005 0 : 3 Mladost (PP)
09.04.2016 16:30 Sinđelić 2 : 0 Jedinstvo (Z)
09.04.2016 16:00 OFK Jabučje 0 : 2 OFK Divci
09.04.2016 16:00 Banjani 1 : 1 Junior Novo Naselje
09.04.2016 16:00 Pepeljevac 3 : 0 Trlić
09.04.2016 16:00 Sloga (D) 3 : 2 Borac
09.04.2016 16:00 Vinogradi DB 2 : 1 Sloboda
09.04.2016 16:00 Ćava 5 : 1 Maršić
09.04.2016 16:30 Goč 4 : 1 Radnik
09.04.2016 16:30 OFK Ras 1 : 0 Rudar
09.04.2016 16:00 Lunjevica 1 : 1 Omladinac
09.04.2016 16:30 Radnički 2 : 5 Napredak Stubica
09.04.2016 16:30 Rudar (P) 0 : 1 Rudar Stenjevac
09.04.2016 Vinorača 2 : 0 Juhor
09.04.2016 16:00 Polet 4 : 2 Borac
09.04.2016 16:00 Napredak 2012 2 : 0 Ratar
09.04.2016 16:00 Gredetin 0 : 5 Jastrebac (T)
09.04.2016 16:00 Kladušnica 4 : 0 Velika Vrbica
09.04.2016 16:00 Sloboda 3 : 2 Rongo Siti
09.04.2016 16:00 Veliki Suvodol 1 : 2 Mladost
09.04.2016 16:00 Rastina 1918 2 : 2 Crvenka
09.04.2016 16:30 Dušan Silni 1 : 1 Đurđin
09.04.2016 16:00 Mitros 2 : 1 Napredak
09.04.2016 15:30 Centar 1 : 3 Čenej
09.04.2016 16:00 Mladost 1 : 2 Mladi proleter
09.04.2016 15:30 Žitkovica 1 : 1 Polet (V)
09.04.2016 15:30 Napredak 1 : 4 Sloga 1952
09.04.2016 15:30 Meteor 4 : 1 Grivac
09.04.2016 16:30 OFK Jelen 4 : 2 Vlašić
09.04.2016 16:30 Dušan Silni 1 : 0 Pričinović
09.04.2016 16:30 Čobanče 0 : 1 Sloga (LŠ)
09.04.2016 16:00 OFK Bagremar 3 : 0 21. oktobar
09.04.2016 16:30 Grdica 4 : 2 Borac
09.04.2016 16:30 Partizan 0 : 1 Mladost
09.04.2016 15:30 Badljevica 1 : 4 Crvena zvezda
09.04.2016 16:30 Bjelica 3 : 2 Sloga
09.04.2016 16:00 Beljina 1 : 1 Velika Mostanica
09.04.2016 16:00 Guncate 0 : 4 Rušanj
09.04.2016 16:00 Vranić 0 : 2 Barajevo
09.04.2016 17:00 Vreoci 3 : 7 OFK Burovo
09.04.2016 16:30 Popović 6 : 0 Mladost (MI)
09.04.2016 16:30 Sibnica 4 : 2 Stojnik
09.04.2016 16:00 Radnik 4 : 2 Mladost
09.04.2016 16:00 OFK Borac 6 : 1 Železničar
09.04.2016 16:30 Beljanica 3 : 1 Mladi radnik
09.04.2016 16:30 Planinac 2 : 2 Resavac
09.04.2016 15:30 Jugovići 3 : 1 Sloboda 1948
09.04.2016 15:30 Borjak 2013 3 : 0 Stevka Božurevka
09.04.2016 15:30 Stara Čaršija 2 : 2 Topoljak
09.04.2016 15:30 Mladost 2 : 0 Vinogradar
09.04.2016 15:30 Nomanica 4 : 3 Veternica
09.04.2016 15:30 Bratstvo 5 : 2 Jašunja
09.04.2016 15:30 Grdanica 024 0 : 4 Moravac
09.04.2016 15:30 Milanovo 7 : 0 Jedinstvo
09.04.2016 15:30 Turekovac 1 : 2 Mladost
09.04.2016 16:00 Graničar 0 : 0 Dobrica
09.04.2016 16:00 Crvena Zvezda 2 : 3 Gaj
09.04.2016 16:00 Sloga 1 : 2 Mladost
09.04.2016 15:30 Udarnik 2015 1 : 0 Melnica
09.04.2016 15:30 Vukan 1 : 3 Manastirica
09.04.2016 15:30 Zabrđe 1936 3 : 4 Dobrnje
09.04.2016 15:30 Burovac 2 : 0 Soko
09.04.2016 16:00 Mladost 1 : 2 Mladi Radnik
09.04.2016 15:00 Plaskovac 9 : 0 Krćevac 04
09.04.2016 15:00 Borac 1 : 0 Jarmenovci
09.04.2016 15:30 Tulež 3 : 0 Gorski Car
09.04.2016 16:30 Jedinstvo 2014 4 : 1 Krnule 09
09.04.2016 16:30 Polet 3 : 2 Provo 2015
09.04.2016 16:30 Bojić 0 : 1 OFK Varna
09.04.2016 16:30 Pocerina 1 : 1 Maovi MH
09.04.2016 16:30 Luk 4 : 0 Rudar
09.04.2016 16:30 Sloboda 1 : 2 Napredak (MB)
09.04.2016 16:30 Omladinac 1 : 1 Radnik
09.04.2016 16:00 Kalenić 1 : 0 Pambukovica
09.04.2016 16:00 Vrelo Sport 10 : 0 Vukona
09.04.2016 16:30 Stara Čaršija 1 : 6 Popovići
09.04.2016 16:30 Bane 1931 1 : 3 Mlada krila
09.04.2016 15:30 OFK Homolje 2 : 4 Jasenovac
09.04.2016 15:30 Mladost 1 : 2 OFK Selište
09.04.2016 15:30 Best 0 : 3 Budućnost
09.04.2016 15:30 Zvezda 6 : 5 Borac
09.04.2016 15:30 Lipovac 3 : 0 Mudrakovac
09.04.2016 16:00 Vitanovac 08 1 : 0 Mladost 2015
09.04.2016 16:00 Padež 1 : 1 Gaglovo
09.04.2016 15:30 Šumadija 1 : 2 Karađorđe 2013
09.04.2016 16:00 Baljevac 4 : 2 Barič-Munja
09.04.2016 16:00 Draževac-Tornado 1 : 3 Sloga
09.04.2016 16:00 Roma-Iverić 4 : 3 Rekreativo
09.04.2016 16:00 Proleter 1 : 2 Skela
09.04.2016 17:00 Mladi Radnik 2 : 1 Dimitrije Tucović
09.04.2016 17:00 Strmovo 3 : 0 Proleter
09.04.2016 17:00 Petka 1 : 0 20. Oktobar
09.04.2016 16:30 OFK Dragoševac 3 : 2 Lipar
09.04.2016 16:30 Oniks 1 : 3 Dobra Voda
09.04.2016 16:00 Sutjeska 0 : 1 Mornar
09.04.2016 16:00 Dečić 1 : 2 Bokelj
09.04.2016 16:00 Grbalj 0 : 1 Budućnost
09.04.2016 16:00 Lovćen 0 : 1 Rudar
09.04.2016 16:00 Iskra 0 : 0 Mladost
09.04.2016 16:00 Zeta 1 : 1 OFK Petrovac
09.04.2016 16:00 Radnički 1 : 1 Igalo
09.04.2016 11:00 Spartak 2 : 2 Vojvodina
09.04.2016 16:00 Mašinac 4 : 1 Crvena zvezda
09.04.2016 16:00 Napredak 1 : 4 Sloga Radnički
09.04.2016 Radnički 2013 3 : 0 Jerina
09.04.2016 12:00 Levač 1 : 8 Knjaževac 2015
09.04.2016 SFK 2000 11 : 1 Modriča
09.04.2016 Banjaluka 5 : 0 Gradina
09.04.2016 Radnik Bumerang 2 : 0 Mostar
09.04.2016 Mladost 1 : 3 Lokomotiva
09.04.2016 11:00 Jagodina 1 : 1 Borac
09.04.2016 11:00 Radnički (N) 1 : 1 Moravac Orion
09.04.2016 11:00 Brodarac 3 : 1 Mačva
09.04.2016 11:00 OFK Beograd 3 : 1 Novi Pazar
09.04.2016 12:00 Slavija 0 : 2 Široki Brijeg
09.04.2016 12:00 Borac 0 : 1 Rudar Prijedor
09.04.2016 12:00 Radnik 1 : 4 Čelik
09.04.2016 12:00 Vitez 0 : 3 Zrinjski
09.04.2016 12:00 Željezničar 1 : 2 Sarajevo
09.04.2016 12:00 Velež 3 : 1 Travnik
09.04.2016 12:00 Mladost 5 : 1 Drina
09.04.2016 12:00 Sloboda 5 : 0 Olimpic
09.04.2016 11:00 Železničar 0 : 1 Budućnost Krušik 2014
09.04.2016 10:00 Inđija 3 : 1 Radnički (SM)
09.04.2016 TSC 2 : 1 Bačka (BP)
09.04.2016 12:00 Budućnost 2 : 2 Sloga (P)
09.04.2016 13:00 Metalac (K) 1 : 0 FAP
09.04.2016 11:30 Siti Sport Klub 4 : 1 Jedinstvo
09.04.2016 11:00 Omladinac 4 : 3 Dolina
09.04.2016 11:00 Unirea 0 : 5 Glogonj
09.04.2016 11:00 Borac (S) 5 : 1 Slavija
09.04.2016 12:00 Stari Tamiš 9 : 0 C.zvezda
09.04.2016 15:00 Strela 0 : 1 Borac (S)
09.04.2016 11:00 Partizan (G) 2 : 0 Partizan (U)
09.04.2016 09:00 Zemun 2 : 0 Sinđelić
09.04.2016 18:00 Voždovac 2 : 2 OFK Beograd
09.04.2016 09:00 Lokomotiva 1 : 2 Internacional
09.04.2016 12:30 Bežanija 1 : 2 Brodarac
09.04.2016 10:00 Zvezdara 0 : 7 IMT
09.04.2016 11:00 Vrcin 3 : 0 BSK 1925
09.04.2016 12:30 PKB 1 : 0 Srem
09.04.2016 10:00 Zmaj 1953 2 : 3 Dunavac Grocka
09.04.2016 13:00 Banja 2 : 4 011
09.04.2016 13:30 Seceranac Ada 2 : 2 Torlak
09.04.2016 15:30 Pobeda 3 : 0 Budućnost
09.04.2016 16:30 Budućnost 3 : 0 Bačinac
09.04.2016 15:30 Omladinac 1 : 1 Mladi borac
09.04.2016 12:00 Sloga 3 : 0 Bresje Superior
09.04.2016 18:00 Bokelj 4 : 3 Ibar
09.04.2016 18:00 Mornar 2 : 1 Kom
09.04.2016 18:00 Lovćen 3 : 1 Berane
09.04.2016 13:30 Jagodina 1 : 0 Zemun
09.04.2016 13:00 Partizan 1 : 0 Rad
09.04.2016 13:30 Radnički (N) 0 : 2 Real Niš
09.04.2016 13:00 Teleoptik 0 : 1 Čukarički
09.04.2016 13:30 OFK Beograd 3 : 0 Novi Pazar
09.04.2016 12:00 Spartak 2 : 0 Indeks
09.04.2016 12:00 Donji Srem 1 : 0 Radnički (NP)
09.04.2016 10:00 Petar Puača 1 : 0 Inđija
09.04.2016 10:00 Železničar (P) 2 : 1 Kikinda 1909
09.04.2016 12:00 Proleter 2006 0 : 2 Dinamo 1945
09.04.2016 13:00 Kolubara 0 : 1 Studentski Grad
09.04.2016 16:00 IM Rakovica 1 : 4 BASK
09.04.2016 14:30 BSK 1925 0 : 1 011
09.04.2016 16:00 Internacional 2 : 3 Voždovac
09.04.2016 14:00 Tutin 1 : 0 Radnički 1923
09.04.2016 Bane 1 : 3 Junior
09.04.2016 10:00 Bežanija 1 : 0 Balkan
09.04.2016 10:00 Budućnost 0 : 3 Milenium
09.04.2016 13:00 GSP Polet 5 : 2 PKB Kovilovo
09.04.2016 11:00 Senjak 2 : 0 Savacium
09.04.2016 10:00 Šampion 1 : 1 Mačva
09.04.2016 11:00 Subotica 3 : 2 AFK
09.04.2016 11:00 Pinosava 2 : 1 Avala
09.04.2016 11:00 Sremcica 2 : 2 Vinca
09.04.2016 11:00 Beograd 1929 3 : 1 Borac
09.04.2016 12:00 Apolon 2010 6 : 0 Jedinstvo
09.04.2016 13:00 Hajduk 1 : 2 Zuce
09.04.2016 10:00 Zadrugar 4 : 2 Posavina
09.04.2016 10:00 Budućnost 2 : 0 Crvena zastava
09.04.2016 11:00 Bokelj 1 : 2 Jedinstvo
09.04.2016 11:00 Mornar 1 : 1 Igalo
09.04.2016 10:00 Čelik 1 : 2 Široki Brijeg
09.04.2016 10:00 Rudar Prijedor 0 : 1 Zrinjski
09.04.2016 10:00 Slavija 0 : 3 Sarajevo
09.04.2016 10:00 Borac 5 : 1 Travnik
09.04.2016 10:00 Radnik 2 : 0 Drina
09.04.2016 10:00 Vitez 0 : 1 Olimpic
09.04.2016 10:00 Željezničar 3 : 1 Sloboda
09.04.2016 10:00 Velež 0 : 0 Mladost
09.04.2016 Stakorina 2 : 0 Mladost (R)
09.04.2016 Velež 1 : 1 Romanija
09.04.2016 10:00 Spartak 4 : 1 Petar Puača
09.04.2016 10:00 Radnički 2 : 2 Železničar
09.04.2016 10:00 Donji Srem 0 : 2 Radnički (NP)
09.04.2016 09:00 Indeks 4 : 2 Inđija
09.04.2016 10:00 Proleter 2006 2 : 0 Dinamo 1945
09.04.2016 11:30 011 0 : 0 Čukarički
09.04.2016 10:00 Radnički (O) 4 : 3 PKB Kovilovo
09.04.2016 11:30 Lokomotiva 3 : 0 Bežanija
09.04.2016 13:30 Internacional 0 : 0 Sindjelić
09.04.2016 17:00 BSK 1925 0 : 1 Studentski Grad
09.04.2016 13:30 Pobeda 3 : 0 Budućnost
09.04.2016 13:30 Šumadija 6 : 1 Železničar Kusadak
09.04.2016 13:30 Omladinac 0 : 9 Mladi borac
09.04.2016 10:00 Sloga 8 : 4 Bresje Superior
09.04.2016 10:00 Napredak 2 : 0 Jedinstvo
09.04.2016 10:00 Radnički 0 : 0 Mačva
09.04.2016 09:30 Vranić 3 : 0 Borac P.
09.04.2016 10:00 13.maj 9 : 0 Budućnost D.
09.04.2016 12:00 Spartak 6 : 2 Jedinstvo Stević
09.04.2016 10:00 BAK 3 : 1 Borac
09.04.2016 Sloga (P) 9 : 0 Hajdučica
09.04.2016 10:00 Borac (P) 1 : 3 Proleter (M)
09.04.2016 11:00 Vladimirovac 3 : 2 Karlsdorf
09.04.2016 11:00 Vojvodina (S) 7 : 5 Omladinac (D)
09.04.2016 13:30 Sremčica 3 : 0 Balkan
09.04.2016 15:00 Pionir 0 : 1 Torlak
09.04.2016 15:30 PKB PS 13 : 1 Zvezdara
09.04.2016 10:00 Institut 1 : 2 Zemun B
09.04.2016 13:00 Šumadinac 1 : 3 Studentski Grad
09.04.2016 13:00 Prva Iskra 4 : 3 Skela
09.04.2016 Stakorina 1 : 3 Mladost (R)
09.04.2016 Velež : Romanija
09.04.2016 Han Pijesak 7 : 0 Rudo
09.04.2016 Glasinac 0 : 3 Mladost (G)
09.04.2016 Šumadija 1903 : Trijumf
09.04.2016 Sloga 036 : Jerina
09.04.2016 Užice : Mačvanka
09.04.2016 Šabac 0 : 1 Mačva
09.04.2016 16:00 Morava 0 : 7 Radnički 2012
09.04.2016 13:00 Mašinac 1 : 0 Jagodina
09.04.2016 10:00 Kolubara 3 : 2 Radnički Obrenovac
09.04.2016 10:00 Partizan 14 : 0 Brodarac
09.04.2016 11:30 Voždovac 1 : 1 Čukarički
09.04.2016 14:00 Zemun 4 : 0 BSK Borča
09.04.2016 10:00 Sindjelić 2012 1 : 4 IMT
09.04.2016 11:00 Radnički (NB) 2 : 3 Bežanija
09.04.2016 08:30 BASK 2 : 2 Dorćol
09.04.2016 08:45 Ada 0 : 5 DIF
09.04.2016 17:00 Sindjelić 2 : 3 OLE
09.04.2016 09:00 Sremčica 2 : 0 Napredak
09.04.2016 13:00 Baćevac 4 : 1 Milenium
09.04.2016 14:00 Lokomotiva (B) 10 : 0 Dunav (VS)
09.04.2016 09:30 Subotica '03 8 : 0 Vinogradar
09.04.2016 14:00 Bačka 1901 0 : 3 TSC
09.04.2016 17:30 Spartak '03 0 : 4 Arena SU
09.04.2016 Bambi 1 : 0 Stari Grad
09.04.2016 12:00 Radnicki Obrenovac 4 : 0 Zvezda
09.04.2016 10:00 Buducnost 6 : 0 Duboko
09.04.2016 11:00 Belo Polje 0 : 3 Zabrezje
09.04.2016 12:00 Sloga 0 : 4 Omladinac
09.04.2016 10:00 Ljubinic 0 : 8 Zadrugar
09.04.2016 11:00 Skela 4 : 2 Pobeda
09.04.2016 09:00 Posavina 2 : 1 Polet
09.04.2016 09:00 Obrenovac 1905 3 : 0 Feniks
09.04.2016 09:50 Duboko 2 : 4 Radnički
09.04.2016 10:40 Sloga 1 : 0 Posavina
09.04.2016 Bambi 7 : 1 Stari Grad
09.04.2016 08:45 Ada 3 : 4 Forza

Košarka

09.04.2016 19:30 Vojvodina 92 : 68 Pirot
09.04.2016 17:00 Dynamic BG 99 : 69 Sloboda
09.04.2016 17:30 Zdravlje Leskovac 76 : 90 Napredak
09.04.2016 18:00 Zlatibor 96 : 83 Beko
09.04.2016 18:30 Niš 62 : 79 Srem
09.04.2016 19:00 Dunav 83 : 69 Mladost
09.04.2016 19:00 Plana 86 : 80 Proleter
09.04.2016 20:00 Leotar Swisslion 65 : 52 Široki
09.04.2016 19:00 Spars 63 : 101 Igokea
09.04.2016 19:00 Kakanj 90 : 67 Mladost
09.04.2016 20:00 Zrinjski 83 : 79 Radnik BN Basket
09.04.2016 19:30 Sloboda 83 : 52 Student
09.04.2016 19:30 Građanski 72 : 67 Bošnjak
09.04.2016 19:00 Teslić 62 : 108 Student
09.04.2016 19:00 Bratunac 85 : 79 Rogatica
09.04.2016 19:00 Borac 75 : 83 Kozara
09.04.2016 19:00 HEO 99 : 57 Drina Birač
09.04.2016 19:00 Prijedor 94 : 54 Slavija 1996
09.04.2016 17:30 Sokobanja 84 : 77 Morava
09.04.2016 19:00 Knjaževac 94 : 76 Kuršumlija
09.04.2016 20:30 OKK Junior 71 : 89 Jastrebac
09.04.2016 19:00 Prokuplje 77 : 83 Rtanj
09.04.2016 19:00 Dimitrovgrad 75 : 62 Radan
09.04.2016 19:00 Crnokosa 80 : 99 Zekas 75
09.04.2016 15:00 Šabac 81 : 65 Polet
09.04.2016 18:00 Žarkovo 58 : 87 Zvezdara
09.04.2016 19:00 Stara Pazova 90 : 75 Crvenka
09.04.2016 19:00 Akademik 79 : 73 Železničar
09.04.2016 19:00 Hajduk 70 : 68 Kris Kros
09.04.2016 16:00 Gimnazijalac 59 : 76 Šabac
09.04.2016 Železničar 84 : 82 LA Basket
09.04.2016 Mladost : Lazarevac
09.04.2016 M-015 : MIX
09.04.2016 Šabac : Student
09.04.2016 Železničar 40 : 54 Mladost 014
09.04.2016 Osečina : MIX

Odbojka

09.04.2016 18:30 Železničar 3 : 2 Metalac Takovo
09.04.2016 19:00 Mladi radnik 2 : 3 Borac
09.04.2016 19:00 Jedinstvo 3 : 0 Spartak
09.04.2016 17:00 Smederevo Carina 3 : 0 VA 014
09.04.2016 16:00 Jagodina 3 : 1 Novi Sad
09.04.2016 19:00 Hajduk Veljko 3 : 0 SFS Borac
09.04.2016 20:00 Desetka 0 : 3 Pirot
09.04.2016 20:00 Mladost 1 : 3 Dubočica
09.04.2016 Napredak 037 0 : 3 Gračac
09.04.2016 Antena 3 : 2 FAP Livnica
09.04.2016 Užice 3 : 1 Putevi
09.04.2016 Drina 0 : 3 Partizan
09.04.2016 Partizan 2012 3 : 2 Lotus
09.04.2016 17:00 Proleter 2 : 3 Hercegovina
09.04.2016 17:00 Bečej 1 : 3 Dunav Volley
09.04.2016 17:00 Mladost-Expans 3 : 0 Vrbas
09.04.2016 17:00 Kulpin 2 : 3 Vojvodina 2
09.04.2016 17:00 Srem 3 : 0 Futog
09.04.2016 17:00 BMR Petlovača 1947 0 : 3 Karađorđe
09.04.2016 Rudar 2 : 3 Mladenovac
09.04.2016 Jedinstvo 0 : 3 VGSK
09.04.2016 Šumadija 3 : 0 Loznica
09.04.2016 16:40 Lucky Star 3 : 1 Zaslon
09.04.2016 18:00 Takovo Zvezda Helios 1 : 3 Srem Eaton Tempo
09.04.2016 16:00 Milenijum 3 : 2 Smederevo
09.04.2016 19:00 Valjevo 2 : 3 AS
09.04.2016 Mladost 0 : 3 Jedinstvo 2
09.04.2016 NIS Spartak 2 3 : 0 Omladinac
09.04.2016 Žabalj Volej 3 : 0 Ruma
09.04.2016 Vrbas 3 : 2 Odbojka 013
09.04.2016 Eaton Srem Tempo 2 3 : 0 Vršac
09.04.2016 17:00 Crnokosa 0 : 3 Gimnazijalac
09.04.2016 Tutin Dalas 3 : 0 Putevi Trendteks
09.04.2016 Trstenik 3 : 1 Mokra Gora
09.04.2016 17:00 Borac 3 : 1 Tara
09.04.2016 Ekonomac 2 : 3 Zlatibor
09.04.2016 Mali Zvornik 0 : 3 Sterija
09.04.2016 Spartak 3 : 0 Šumadija
09.04.2016 Lazarevac 3 : 1 Srbijanka 014
09.04.2016 Roda 3 : 2 Ub
09.04.2016 Mladi Radnik 0 : 3 Zaslon
09.04.2016 13:00 Jagodina 3 : 0 Paraćin
09.04.2016 18:00 Desetka 3 : 0 Majdanpek FBC
09.04.2016 18:00 Vranje 3 : 1 Leskovac 98
09.04.2016 Panonija : NIS Spartak 3
09.04.2016 KI 0230 : Vollejstar

Rukomet

09.04.2016 Dubočica 54 27 : 30 Mokra Gora
09.04.2016 19:00 Crvena zvezda 33 : 31 Jedinstvo
09.04.2016 19:00 Apatin 25 : 23 ŽSK
09.04.2016 19:00 Hercegovina 25 : 25 Lavovi BP
09.04.2016 19:00 Metalac 26 : 30 Inđija
09.04.2016 19:00 Jagodina 22 : 40 Hajduk Veljko
09.04.2016 17:00 ORK Bor 40 : 25 Rembas
09.04.2016 19:00 Planinka PV 33 : 24 Aleksinac
09.04.2016 19:00 BSK Heba 35 : 23 Mladost 1949
09.04.2016 20:00 Omladinac 23 : 29 Prva Petoletka
09.04.2016 20:30 Lokomotiva 36 : 24 Metalac
09.04.2016 19:00 Mladost 33 : 26 Napredak
09.04.2016 18:30 Arilje 20 : 28 Priboj
09.04.2016 19:00 Mladost TSK 21 : 22 Radnički 1958
09.04.2016 19:00 Crvenka 2 39 : 32 Radnički (JT)
09.04.2016 19:00 Mladost 37 : 20 Kljajićevo
09.04.2016 19:00 Beočin 31 : 30 Srem SM
09.04.2016 19:00 Nova Pazova 43 : 29 Sivac
09.04.2016 19:00 Slavija 19 : 27 Vojvoda Stepa
09.04.2016 19:00 Hajduk 30 : 36 Potisje Pleteks
09.04.2016 18:00 Zemun 1957 38 : 26 Gučevo
09.04.2016 17:00 Radan 32 : 15 Progres
09.04.2016 18:00 Pirot 41 : 30 Topličanin 2
09.04.2016 19:30 Šamot 2 32 : 26 Štrpce
09.04.2016 Omladinac (I) 24 : 28 Budućnost
09.04.2016 Jabuka 2 29 : 15 Gaj
09.04.2016 Glogonj 10 : 36 Crepaja
09.04.2016 Omladinac (D) 29 : 21 Unirea
09.04.2016 Radnički 16 : 33 Dolovo
09.04.2016 Sloga 2 29 : 25 Požarevac 2
09.04.2016 Smederevo 2 20 : 21 Udarnik
09.04.2016 16:30 Laki 21 : 23 Temerin
09.04.2016 18:00 Halas Jožef 28 : 18 Spartak
09.04.2016 18:00 Ravangrad 17 : 21 Vrbas
09.04.2016 20:00 Zrinjski 23 : 32 Mira
09.04.2016 20:00 Rogatica 13 : 22 Goražde
09.04.2016 20:00 Bihać 29 : 26 Lokomotiva
09.04.2016 20:00 Krivaja 26 : 25 Ilidža
09.04.2016 20:00 Grude 30 : 21 Jedinstvo
09.04.2016 20:00 Izviđač 29 : 28 Katarina

Vaterpolo

09.04.2016 Novi Beograd 011 4 : 14 Crvena zvezda
09.04.2016 Vračar 6 : 6 Senta Yordo

Futsal

09.04.2016 20:00 Leteći Holandjanin 5 : 2 Forum
09.04.2016 21:00 Viking 1 : 2 Tvrdjava
09.04.2016 16:30 Telep 0 : 3 Apa Futsal
09.04.2016 21:00 Prokuplje 3 : 3 As
09.04.2016 20:00 Pirot 6 : 1 Dolap
09.04.2016 14:15 Handy United 5 : 0 Samo pravo
09.04.2016 18:15 Ekonomist 1 : 3 TMF
09.04.2016 20:15 Euromotus 21 : 1 Kolubara
09.04.2016 16:15 Grocanski 1 : 5 Intelektualac
09.04.2016 19:00 SAS 8 : 3 Sombor
09.04.2016 20:00 TFK 9 : 2 Kruna
09.04.2016 18:00 Zrinjski 6 : 2 Leotar
09.04.2016 18:00 Centar 3 : 4 Brotnjo Premier SK
09.04.2016 18:00 Mostar SG 6 : 4 Seljak
09.04.2016 Jošavka 4 : 9 Sofić Konjic
09.04.2016 Čelinac 2 : 2 Bosna Kompred
09.04.2016 Tango 5 : 6 Kaskada

Američki fudbal

09.04.2016 15:00 Panthers 0 : 28 Wild Boars
09.04.2016 14:00 Black Hornets 28 : 0 Pirates
Bata989 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Bata989 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Bata989 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Bata989 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu