XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 538 utakmica za dan
Nedelja, 9 Jun 2013

Fudbal

09.06.2013 17:00 Bane 0 : 0 Sloboda (Č)
09.06.2013 17:00 Radnički Stobeks 5 : 1 Pobeda
09.06.2013 17:00 Rudar 3 : 2 Železničar
09.06.2013 11:00 Polet (LJ) 6 : 1 Seljak
09.06.2013 17:00 Vujić Valjevo 0 : 3 Mačva
09.06.2013 17:00 Šumadija (A) 1 : 0 Partizan (BB)
09.06.2013 17:00 Jasenica 1911 1 : 3 Mladi radnik
09.06.2013 17:00 Krušik 1 : 3 Sloga (PM)
09.06.2013 17:30 Trgovački 2 : 1 Žitorađa
09.06.2013 17:30 OFK Sinđelić 1 : 0 Hajduk Veljko
09.06.2013 17:30 Moravac Orion 8 : 0 Borac (B)
09.06.2013 17:30 Trstenik PPT 3 : 1 Sloga
09.06.2013 17:30 Dinamo 0 : 2 Radnik
09.06.2013 17:30 Morava (Ć) 3 : 2 Car Konstantin
09.06.2013 17:30 Radnički (P) 4 : 1 Dubočica 1923
09.06.2013 17:30 Kopaonik 3 : 2 Radnički (S)
09.06.2013 17:00 Cement 3 : 4 Senta
09.06.2013 17:00 Dinamo 2 : 0 Radnički (SM)
09.06.2013 17:00 Radnički (S) 4 : 3 Dolina
09.06.2013 17:00 Mladost 2 : 1 Dunav
09.06.2013 17:00 Tekstilac 3 : 0 Bačka Topola
09.06.2013 17:00 Jedinstvo (SP) 1 : 4 Sloga
09.06.2013 17:00 ČSK Pivara 0 : 2 Palić
09.06.2013 17:00 Srem 0 : 3 Radnički (Š)
09.06.2013 17:30 BASK 1 : 2 Turbina
09.06.2013 17:30 Železnik 0 : 1 Budućnost
09.06.2013 17:30 Balkan 3 : 2 Zemun
09.06.2013 17:30 Hajduk 2 : 1 Žarkovo
09.06.2013 17:30 Kovačevac 4 : 2 Šumadija
09.06.2013 17:30 Radnički 1 : 1 Sindjelić
09.06.2013 17:30 Srem 4 : 2 PKB
09.06.2013 17:30 Dorćol 2 : 1 Sopot
09.06.2013 17:00 Slavija 2 : 2 Vodojaža
09.06.2013 13:00 Tutin 1 : 2 Karađorđe
09.06.2013 17:00 Trepča 0 : 0 Orlovac
09.06.2013 17:00 Metalac 4 : 2 Takovo
09.06.2013 17:00 Prijevor 2 : 1 Polet (T)
09.06.2013 17:00 Jošanica ND 2011 3 : 0 Mokra Gora
09.06.2013 17:00 Omladinac (Z) 2 : 2 Sloboda (G)
09.06.2013 17:00 Šumadija 1903 5 : 2 Omladinac
09.06.2013 17:00 Morava 3 : 0 Borac
09.06.2013 17:00 Šumadinac 1913 1 : 1 VGSK
09.06.2013 17:00 Homoljac 2 : 1 Zvižd
09.06.2013 17:00 Obilić 5 : 4 Sloga (B)
09.06.2013 17:00 Crvena zvezda 0 : 3 Gruža
09.06.2013 17:00 Mladi radnik 0 : 2 Karađorđe (T)
09.06.2013 17:00 Šumadinac (B) 1 : 3 Šapine
09.06.2013 17:00 Miloš Pocerac 3 : 1 Sloga (S)
09.06.2013 17:00 Sloga (BB) 2 : 2 Jedinstvo
09.06.2013 17:00 Zlatar 3 : 2 OFK Osečina
09.06.2013 17:00 Borac (Š) 3 : 1 Sevojno
09.06.2013 17:00 Budućnost 2 : 0 Radnički (V)
09.06.2013 17:00 GP Zlatibor 2 : 0 Ribnica
09.06.2013 17:00 Sloga (P) 2 : 2 Loznica 1919
09.06.2013 17:00 Kačer 1 : 2 FAP
09.06.2013 17:00 Polet 5 : 0 Stanišić
09.06.2013 17:00 Hajduk 2 : 1 Mladost (T)
09.06.2013 17:00 Crvenka 0 : 3 Mladost (BP)
09.06.2013 17:00 Crvena Zvezda 0 : 2 Omladinac
09.06.2013 17:00 OFK Bačka 3 : 1 Borac
09.06.2013 17:00 Jugović 1 : 0 Budućnost
09.06.2013 17:00 Sloga 2 : 0 Index
09.06.2013 17:00 Srbobran 0 : 1 1. Maj Agroruma
09.06.2013 18:00 Vrnjci 3 : 0 Kraljevo Hajduk
09.06.2013 18:00 Borac 1 : 3 Budućnost
09.06.2013 18:00 Goč 1 : 4 Ribnica
09.06.2013 18:00 Granit 0 : 5 Braća Vuković
09.06.2013 18:00 Radnički 4 : 3 Ibar
09.06.2013 18:00 Rudar 2 : 0 Grdica
09.06.2013 18:00 Mataruge 3 : 1 Pazar Juniors 2011
09.06.2013 18:00 Polet 1 : 1 Radnik
09.06.2013 17:00 Dragačevo 1 : 0 Vujan
09.06.2013 17:00 Napredak 2 : 1 Ovčar
09.06.2013 17:00 Spartak 5 : 6 Morava
09.06.2013 17:00 FK Rudar Bresnica 1927 3 : 1 Slatina
09.06.2013 17:00 Lunjevica 1 : 3 Jedinstvo (GG)
09.06.2013 17:00 Brezak 4 : 2 Kotraža Franc Komerc
09.06.2013 17:00 Mladost 0 : 2 Miokovci
09.06.2013 17:00 Jedinstvo (K) 6 : 1 Donja Vrbava
09.06.2013 17:00 Vihor 3 : 3 Mladi Borac
09.06.2013 17:00 Crni Vrh 3 : 1 Makce
09.06.2013 17:00 Sloga (D) 1 : 5 Sloga (B)
09.06.2013 17:00 Mlava 3 : 0 Borac
09.06.2013 17:00 Petar Dobrnjac 1 : 6 Omladinac
09.06.2013 17:00 Mladost 5 : 3 Integral
09.06.2013 17:00 Napredak 1 : 2 Železničar
09.06.2013 17:00 Beli Orao 0 : 5 Polet
09.06.2013 17:00 Šumadinac 5 : 3 Železničar
09.06.2013 17:00 Budućnost 2 : 3 Polet
09.06.2013 17:00 Omladinac 4 : 2 Borac
09.06.2013 17:00 Radnik 0 : 3 Proleter
09.06.2013 17:00 Sloboda 0 : 2 Napredak
09.06.2013 17:00 Pobeda 4 : 2 Bresje Superior
09.06.2013 17:00 Selevac 2 : 0 Šumadija
09.06.2013 17:00 Osipaonica 3 : 1 Glavaš
09.06.2013 17:30 Bare 0 : 2 Šatornja
09.06.2013 17:30 Banja 1 : 1 Bokanja
09.06.2013 17:30 Lepenica 2 : 0 Lokomotiva
09.06.2013 17:30 Karađorđe 1 : 2 Šumadija
09.06.2013 17:30 Aranđelovac 2 : 1 Vinča
09.06.2013 17:30 Borac 4 : 3 Šumadinac
09.06.2013 17:30 Junkovac 2 : 0 Partizan
09.06.2013 17:30 Marjan 3 : 2 Beli orlovi
09.06.2013 18:00 Hajduk Stanko 0 : 1 Radjevac
09.06.2013 18:00 Mladi Borac 1 : 3 Mladost (DD)
09.06.2013 18:00 Jedinstvo (Š) 2 : 3 Mačva 2005
09.06.2013 18:00 Mladost (P) 4 : 1 Jadar
09.06.2013 18:00 Lipolist 1 : 3 Podrinje
09.06.2013 17:00 Omladinac 4 : 4 Crnokosa
09.06.2013 17:00 Zlatibor 5 : 0 Jedinstvo
09.06.2013 17:00 Perućac 1 : 1 Železničar
09.06.2013 17:00 Polet 4 : 0 Budućnost
09.06.2013 17:00 Polimlje 11 : 0 Lauš
09.06.2013 17:30 Orljane 3 : 0 Palilula
09.06.2013 17:30 Naša krila 1936 2 : 3 Moravica
09.06.2013 17:30 Radnički 1924 (K) 3 : 2 Mladost (B)
09.06.2013 17:30 Rasovača 3 : 3 Zemljoradnik
09.06.2013 17:00 Besa 3 : 0 As
09.06.2013 17:00 Pavlovac 2 : 1 Ternoci
09.06.2013 17:00 Biljača 2 : 5 Mladost (B)
09.06.2013 17:00 Trešnjevka 3 : 3 Kondiva
09.06.2013 17:30 Tanasko Rajić 6 : 0 Vladimir Durković
09.06.2013 17:30 Svetlost 3 : 3 Jastrebac
09.06.2013 17:30 Polet 3 : 3 Kosanica
09.06.2013 17:30 Partizanski put 4 : 2 Trbunje
09.06.2013 17:30 Borac 3 : 0 Omladinac
09.06.2013 17:30 Jug Bogdan 1 : 0 Dunđerski
09.06.2013 17:30 Dobrič 2 : 2 Kosovac
09.06.2013 17:30 Topličanin 3 : 0 Pobeda
09.06.2013 17:30 Mladost 2 : 0 Jedinstvo
09.06.2013 17:30 Mladost 9 : 1 Budućnost
09.06.2013 17:30 Aluminjum 3 : 2 Vrtište
09.06.2013 17:30 Sloboda 3 : 0 Proleter
09.06.2013 17:30 Omladinac 1 : 5 Brzi Brod
09.06.2013 17:30 OFK Niš 5 : 1 Morava
09.06.2013 17:30 Budućnost 1 : 0 Rudar
09.06.2013 17:30 Šumadija 6 : 1 Umac
09.06.2013 17:30 Mladi Borac 1 : 0 Budućnost
09.06.2013 17:30 Gradac 5 : 3 Progres
09.06.2013 17:30 Plantaža 0 : 1 Mladost
09.06.2013 17:30 Čekmin 3 : 2 Jedinstvo (GS)
09.06.2013 17:30 Radan 1 : 1 Jedinstvo (B)
09.06.2013 17:30 OFK Morava 3 : 2 Sloga
09.06.2013 18:00 Napredak (S) 1 : 7 SFS Borac
09.06.2013 18:00 Mladost (K) 4 : 0 Vinogradar
09.06.2013 18:00 Kušiljevo 1 : 1 Bratstvo
09.06.2013 18:00 Buducnost 3 : 2 Mladost (J)
09.06.2013 18:00 Levač 5 : 1 Vinorača
09.06.2013 18:00 Lugomir 2 : 1 Morava
09.06.2013 18:00 OFK Tekstilac 1 : 2 Jedinstvo
09.06.2013 18:00 Sindjelić 4 : 5 Mladost (D)
09.06.2013 11:00 Ključ 3 : 0 Rudna Glava
09.06.2013 17:00 Branik 4 : 2 Radnički
09.06.2013 17:00 Radujevac 0 : 1 Nemetali
09.06.2013 17:00 Rajac 2 : 2 Poreč
09.06.2013 17:30 Velika Jasikova 3 : 0 BSK
09.06.2013 17:30 Rudar 8 : 3 Omladinac
09.06.2013 17:30 ŠSK 3 : 1 Sloga
09.06.2013 17:30 Osnić 7 : 1 Mladost
09.06.2013 17:30 Borac 2 : 1 Midžor
09.06.2013 17:00 Jastrebac 3 : 2 Poljoprivrednik
09.06.2013 17:00 Jasika 2 : 3 Gradina
09.06.2013 17:00 Trudbenik 3 : 0 Sloga (Ć)
09.06.2013 17:00 Jedinstvo 1936 6 : 1 Blagotin
09.06.2013 17:00 Mladost 3 : 0 Naupare
09.06.2013 17:00 Jovan Kursula 7 : 4 Sloga (D)
09.06.2013 17:30 Tavankut 1 : 0 Panonija IM Topola
09.06.2013 17:30 Vinogradar 3 : 0 Proleter
09.06.2013 17:30 Tisa 3 : 0 Potisje
09.06.2013 17:30 Njegoš 0 : 0 Čoka
09.06.2013 17:30 Čantavir 3 : 1 Jadran
09.06.2013 17:30 Preporod 4 : 1 Obilić
09.06.2013 17:30 Bačka (M) 1 : 5 Bačka (P)
09.06.2013 17:30 Bajša 2 : 1 Krivaja
09.06.2013 17:30 Krajina 1 : 4 Crvena zvezda (VS)
09.06.2013 17:30 Mladost 3 : 2 Vojvodina (NM)
09.06.2013 17:30 OFK Gradnulica 3 : 5 Radnički (Z)
09.06.2013 17:30 Vojvodina (P) 2 : 6 Begej
09.06.2013 17:30 Crvena zvezda (RS) 3 : 1 Borac (A)
09.06.2013 17:30 Naftagas 1 : 0 Borac (Z)
09.06.2013 17:30 Jedinstvo 5 : 3 Napredak
09.06.2013 17:30 Rusanda 1 : 3 Radnički (S)
09.06.2013 18:00 Sloga (BNS) 2 : 2 Borac
09.06.2013 18:00 Slavija (K) 1 : 0 Polet
09.06.2013 18:00 Vojvodina 1 : 2 Partizan (G)
09.06.2013 18:00 Vršac United 3 : 1 BAK
09.06.2013 18:00 Tempo 2 : 1 Radnički (B)
09.06.2013 18:00 Budućnost (BB) 3 : 1 Sloga (P)
09.06.2013 18:00 Jugoslavija 2 : 0 Vulturul
09.06.2013 18:00 Dobrica 2 : 8 Mladost
09.06.2013 17:00 Omladinac (D) 4 : 0 Kordun
09.06.2013 17:00 Borac 1 : 5 PIK
09.06.2013 17:00 Graničar (R) 3 : 2 BSK
09.06.2013 17:00 Omladinac (B) 3 : 1 Zadrugar
09.06.2013 17:00 Mladost (K) 3 : 1 Radnički
09.06.2013 17:00 OFK Mladost 1 : 2 Hajduk
09.06.2013 17:00 Kula 6 : 0 Sloga
09.06.2013 17:00 Graničar (G) 3 : 4 Polet
09.06.2013 17:00 Bačka 5 : 3 Jedinstvo
09.06.2013 17:00 Metalac AV 0 : 2 Vojvodina
09.06.2013 17:00 Petrovaradin 3 : 0 Obilić
09.06.2013 17:00 Hercegovac 3 : 2 Tvrdjava
09.06.2013 17:00 Stari Grad 0 : 6 Veternik
09.06.2013 17:00 Borac 4 : 1 Omladinac
09.06.2013 17:00 TSK 2 : 1 Kabel
09.06.2013 17:30 Sremac 2 : 0 Hajduk (V)
09.06.2013 17:30 Sloven 5 : 2 Šumar
09.06.2013 17:30 Rudar 2 : 0 Hajduk 1932
09.06.2013 17:30 Podrinje 2 : 0 Radnički
09.06.2013 17:30 Sloven (S) 2 : 5 Partizan
09.06.2013 17:30 Kupinovo 4 : 2 LSK Laćarak
09.06.2013 17:30 Graničar 3 : 4 Jadran
09.06.2013 17:30 Ljukovo 2 : 0 Donji Petrovci
09.06.2013 17:30 OFK Zabrežje 4 : 2 Borac (O)
09.06.2013 17:30 Rudar 3 : 7 Baćevac
09.06.2013 17:30 Šumadija 4 : 3 Zmaj 1953
09.06.2013 17:30 Prva Iskra 1 : 2 Vrčin
09.06.2013 17:30 Brodarac 0 : 0 PKB Kovilovo
09.06.2013 17:30 13. Maj 2 : 0 Strelac
09.06.2013 17:30 Jedinstvo 3 : 1 Komgrap
09.06.2013 17:30 Milutinac 2 : 1 Borac (L)
09.06.2013 10:00 Selo Mladenovac 1 : 2 Poštar Zvezdara
09.06.2013 17:00 Mladost 1 : 2 OFK Bagremar
09.06.2013 17:00 Dobrača 1 : 3 Borac
09.06.2013 17:00 Seljak 5 : 1 Botunje
09.06.2013 17:00 Azbest 1 : 3 Sloga
09.06.2013 17:00 Srbija 4 : 0 Kremenac
09.06.2013 17:00 Kutlovo 2 : 2 Hajduk
09.06.2013 17:00 Mladost Teferič 7 : 0 Košutnjak
09.06.2013 17:00 21. oktobar 3 : 0 Šumarice 2008
09.06.2013 17:00 Parmenac 2 : 1 Čačak 94
09.06.2013 17:00 Malba 0 : 2 Planinac
09.06.2013 17:00 Premeća 2 : 6 Mladost
09.06.2013 17:00 Strelac 1 : 3 Budućnost
09.06.2013 17:00 Rakova 2 : 1 Zadrugar
09.06.2013 17:00 Omladinac 2 : 0 Takovski Ustanak
09.06.2013 17:00 Ozremica 1 : 6 Šumadija
09.06.2013 17:00 Šilopaj 1 : 2 Velereč 94
09.06.2013 17:00 Ozrem 2 : 4 Baćkovac Junajted
09.06.2013 17:00 Jablanica 1 : 2 Mladi Rudar
09.06.2013 17:00 RSK 3 : 1 Dunavac (K)
09.06.2013 17:00 OFK Vinci 1 : 1 Žitkovica
09.06.2013 17:00 Đerdap 3 : 2 Polet
09.06.2013 17:00 Dunavac (P) 0 : 1 Jedinstvo (LJ)
09.06.2013 17:00 Napredak 2 : 3 Basarac
09.06.2013 17:00 Desine 2 : 6 Jedinstvo (D)
09.06.2013 17:00 Sloga 4 : 1 Borac
09.06.2013 17:00 Omladinac (S) 2 : 1 Rudar (K)
09.06.2013 17:00 Trgovački 2 : 1 Rudar (S)
09.06.2013 17:00 Polet 0 : 1 Zadrugar
09.06.2013 17:00 OFK Homolje 0 : 3 Budućnost (V)
09.06.2013 17:00 Budućnost (A) 4 : 1 Dragoš
09.06.2013 17:00 Radnički 2 : 1 Omladinac (B)
09.06.2013 17:00 Mladost 3 : 2 Krilaš
09.06.2013 17:00 Omladinac 3 : 2 Sloga
09.06.2013 17:00 Mladost MG 4 : 1 Šumadija
09.06.2013 17:00 Bečevica 0 : 4 Grivac
09.06.2013 17:00 BSK 1 : 0 Pobeda
09.06.2013 17:00 ŽSK 2 : 2 Karađorđe
09.06.2013 17:00 Crvena zvezda 2 : 1 Pobeda 1938
09.06.2013 18:00 Velika Reka 1 : 2 Jadar 1961
09.06.2013 18:00 Sloga (K) 4 : 3 Jedinstvo (MZ)
09.06.2013 18:00 Borac (K) 1 : 0 Borac (L)
09.06.2013 11:00 Studenac 6 : 0 Cerova
09.06.2013 18:00 Stolice 1 : 0 Mladost (B)
09.06.2013 18:00 Sloga (LŠ) 0 : 3 Jedinstvo (Z)
09.06.2013 18:00 Cer 8 : 2 Crnča
09.06.2013 18:00 Omladinac 0 : 2 BMR Petlovača
09.06.2013 18:00 Budućnost 1 : 1 Sloga
09.06.2013 18:00 Napredak (BP) 7 : 5 Premijer
09.06.2013 18:00 Proleter 1 : 0 Milicionar
09.06.2013 18:00 Drina 1 : 0 Napredak (MB)
09.06.2013 18:00 Napredak (R) 3 : 2 Torpedo 1924
09.06.2013 18:00 Mrovska 1 : 3 OFK Varna
09.06.2013 18:00 Sloga 6 : 0 Mladost (Z)
09.06.2013 18:00 Borac 5 : 0 Mladost (PP)
09.06.2013 18:00 Pocerina 0 : 0 Dumača
09.06.2013 18:00 Karađorđe 3 : 1 Galeb
09.06.2013 18:00 Pričinović 2 : 0 Dobrava
09.06.2013 18:00 Vlašić 5 : 6 Korman
09.06.2013 18:00 Jedinstvo 7 : 0 Mionica
09.06.2013 18:00 Dučić 3 : 0 Gornji Lajkovac
09.06.2013 18:00 Liplje 4 : 1 Veliševac
09.06.2013 18:00 Borac 2 : 1 Toplica
09.06.2013 18:00 Spartak 1924 9 : 2 Komanice
09.06.2013 18:00 Orao 1 : 2 Mladost
09.06.2013 17:00 OFK Stublenica 0 : 1 Radnik
09.06.2013 17:00 Omladinac 3 : 2 Čučuge
09.06.2013 17:00 OFK Paljuvi 1 : 1 Joševa
09.06.2013 17:00 Brgule 1 : 2 Kalenić
09.06.2013 17:00 Vrelo 2 : 2 Crvena Jabuka
09.06.2013 17:00 Tvrdojevac 6 : 0 Sloga
09.06.2013 17:00 Gunjevac 3 : 2 Jedinstvo
09.06.2013 17:00 Mladost 2 : 0 Polet
09.06.2013 17:00 Mladost (VK) 3 : 2 Lukavac
09.06.2013 17:00 Junior Novo Naselje 4 : 3 Mladi radnik
09.06.2013 17:00 Gradac 2 : 4 Iskra
09.06.2013 17:00 Zadrugar 2 : 2 Milenko Pavlović
09.06.2013 17:00 Kotešica 3 : 0 Kolubara 2
09.06.2013 17:30 Pobeda 1 : 4 Željuša
09.06.2013 17:30 Mladost 5 : 0 Provalija
09.06.2013 17:30 Lokomotiva 3 : 1 Temac
09.06.2013 17:30 Radnički 1936 7 : 1 Mladost 1954 (DM)
09.06.2013 17:30 Moravac 1948 2 : 0 Stevan Nešticki
09.06.2013 17:30 Mladost (DK) 0 : 1 Proleter
09.06.2013 17:30 Supovac 3 : 2 Čegar 1946
09.06.2013 17:30 Navalin 3 : 4 Radnički
09.06.2013 17:30 Polet 3 : 0 Sloboda
09.06.2013 17:30 Omladinac 4 : 2 Marjan MB
09.06.2013 17:30 Napredak 0 : 2 Železničar
09.06.2013 17:30 Jedinstvo 3 : 0 Gornje Krajince
09.06.2013 17:30 Morava 1 : 1 Veternica 1926
09.06.2013 17:30 Kumarevo 65 2 : 1 Lemind 1953
09.06.2013 17:00 Mladost (DK) 4 : 4 Mladi radnik
09.06.2013 17:00 Baštovan 0 : 3 Mladost (T)
09.06.2013 17:00 Vinogradar 10 : 0 Borac
09.06.2013 17:00 Župski biseri 1 : 2 Donji Kopaonik
09.06.2013 17:00 Sloga 2 : 0 Beli Orlovi
09.06.2013 14:00 Ušće 3 : 1 Rubin
09.06.2013 17:00 OFK Ribare 2 : 1 Mudrakovac
09.06.2013 17:00 Dvorane 3 : 0 Belović
09.06.2013 17:00 Kapidžija 2 : 3 Dušan Ristić
09.06.2013 17:00 Kupci 5 : 4 Čitluk
09.06.2013 17:00 Sloga 2 : 1 Gornji Stepoš
09.06.2013 17:00 Rasina 2 : 1 13. April
09.06.2013 17:00 Dedina 5 : 2 Mačkovac
09.06.2013 17:30 Lokomotiva 1 : 3 Zrinjski 1932
09.06.2013 17:30 Solid 2 : 2 Subotica
09.06.2013 17:30 Bratstvo 0 : 6 Elektrovojvodina
09.06.2013 17:30 Hajduk 3 : 0 Bačka 1901 B
09.06.2013 17:30 Žednik 0 : 2 Mala Bosna
09.06.2013 17:30 Đurđin 1 : 4 Dušan Silni
09.06.2013 17:30 Udarnik 2 : 2 Poljoprivrednik
09.06.2013 17:30 Hajduk 3 : 3 Šampion
09.06.2013 17:30 Slavija 1 : 0 Olimpija
09.06.2013 17:30 Tromedja 0 : 5 Graničar
09.06.2013 17:30 Jedinstvo 2 : 4 Sloga
09.06.2013 17:30 Delija 3 : 1 Polet
09.06.2013 17:30 Vojvodina 7 : 0 Borac
09.06.2013 17:30 ŽAK 1 : 0 2. Oktobar
09.06.2013 18:00 Stari Tamiš 3 : 2 Jedinstvo Stević
09.06.2013 18:00 BSK Bavanište 7 : 1 Glogonj
09.06.2013 18:00 Strela 2 : 3 Proleter
09.06.2013 18:00 Omladinac (O) 4 : 1 Omladinac (D)
09.06.2013 18:00 Borac 3 : 2 Plavi Dunav
09.06.2013 18:00 Pobeda 0 : 4 Železničar
09.06.2013 18:00 Dolovo 5 : 0 Mladost
09.06.2013 18:00 Polet 5 : 1 Spartak
09.06.2013 18:00 Vitorul 3 : 4 Hajduk
09.06.2013 18:00 Borac (VG) 5 : 1 Crvena zvezda
09.06.2013 18:00 Karaš (Ј) 2 : 2 Ševac
09.06.2013 18:00 Potporanj 3 : 2 Ratar
09.06.2013 18:00 Partizan (U) 2 : 3 Budućnost (A)
09.06.2013 18:00 Vinogradar 0 : 1 Jedinstvo
09.06.2013 18:00 Borac (VS) 2 : 4 Dunav
09.06.2013 18:00 Hajdučica 0 : 1 Karaš (K)
09.06.2013 17:00 Lipar 2 : 3 Aleksa Šantić
09.06.2013 17:00 Panonija 2 : 3 Dunav
09.06.2013 17:00 Jedinstvo (R) 2 : 3 OFK Metalac
09.06.2013 17:00 Dinamo 2 : 0 Jedinstvo (K)
09.06.2013 17:00 ŽAK 2 : 3 OFK Odžaci
09.06.2013 17:00 Rusin 0 : 1 Terekveš
09.06.2013 17:00 OFK Šikara 0 : 4 Rastina 1918
09.06.2013 17:00 Susek 4 : 0 Bačka
09.06.2013 17:00 Vinogradar 2 : 1 Dinamo
09.06.2013 17:00 OFK Futog 2 : 0 Fruškogorski partizan
09.06.2013 17:00 OFK Sirig 5 : 1 Mladost
09.06.2013 17:00 Železničar 1 : 1 Tatra
09.06.2013 17:00 Sremac 0 : 11 Fruškogorac
09.06.2013 17:00 Proleter 8 : 0 Slavija
09.06.2013 17:00 Čenej 2 : 1 Borac
09.06.2013 18:00 Krila Krajine 4 : 0 Maglić
09.06.2013 18:00 Krivanj 4 : 0 Bačka
09.06.2013 18:00 Budućnost 2 : 1 Kulpin
09.06.2013 18:00 Karađorđevo 1 : 1 Slavija
09.06.2013 18:00 Soko 4 : 3 Bački Hajduk
09.06.2013 18:00 Vojvodina 1 : 1 Budućnost
09.06.2013 17:30 Jedinstvo (R) 3 : 0 Graničar (G)
09.06.2013 17:30 Podunavac 1 : 0 Graničar (K)
09.06.2013 17:30 OFK Zeka Buljubaša 1 : 0 Sloboda
09.06.2013 17:30 Sloga 1 : 3 Budućnost
09.06.2013 17:30 Lovac 3 : 0 Dunav
09.06.2013 17:30 Borac 3 : 0 Napredak (V)
09.06.2013 17:30 Jedinstvo (P) 3 : 0 Napredak (P)
09.06.2013 17:30 Hrtkovci 3 : 0 Železničar
09.06.2013 17:30 Dunavac 2 : 0 Pudarci
09.06.2013 17:30 Rabrovac 4 : 1 Ivanča
09.06.2013 17:30 Napredak 1 : 1 OFK Leštane
09.06.2013 17:30 Podunavac 3 : 1 Velika Krsna
09.06.2013 17:30 Policajac 3 : 2 Torlak
09.06.2013 17:30 Sindjelić 2 : 1 Pionir
09.06.2013 17:30 Studenski Grad 1 : 0 Institut
09.06.2013 17:30 Šećeranac Ada 2 : 0 Rušanj
09.06.2013 17:30 Borac 2 : 0 Banja
09.06.2013 17:30 Napredak 2 : 1 Crvenka
09.06.2013 17:30 Šumadinac 3 : 1 Dunav
09.06.2013 17:30 Rtkovo 1 : 3 Koča Andjelković
09.06.2013 17:30 Lokomotiva 6 : 5 Pontes
09.06.2013 17:30 Mala Vrbica 1958 2 : 0 Omladinac
09.06.2013 17:30 Kladušnica 1 : 3 Napredak
09.06.2013 17:00 Mladost 1 : 2 Trgovište
09.06.2013 17:00 Gorica 4 : 1 Drugarstvo
09.06.2013 17:30 Pobeda 3 : 0 Toplica
09.06.2013 15:30 Knežica 3 : 2 Moravac
09.06.2013 17:30 Mekiš 7 : 2 Doljevac
09.06.2013 17:30 Polet 4 : 0 Rečka
09.06.2013 17:30 Urovica 2 : 0 Mladost
09.06.2013 17:30 Smedovac 1 : 4 Malajnica
09.06.2013 17:30 Samarinovac 4 : 0 Ratar
09.06.2013 17:30 Srbovo 3 : 4 Slatina
09.06.2013 17:30 Miloševo 1 : 0 Graničar
09.06.2013 17:30 Čubra 1 : 5 Kovilovo
09.06.2013 17:30 Deli Jovan 7 : 1 OFK Tamnič
09.06.2013 17:00 Divostin 2 : 4 Stari momci
09.06.2013 17:00 Velika Sugubina 1 : 4 Šumadija 1934
09.06.2013 17:00 Trmbas 1 : 8 Zastava
09.06.2013 17:30 Pobeda 0 : 2 Napredak (N)
09.06.2013 17:30 Metalac 3 : 2 Mlava
09.06.2013 17:30 Sloga (L) 6 : 1 Dizel
09.06.2013 17:30 Proleter 4 : 3 Sloga (D)
09.06.2013 17:30 Vojvoda Milenko 3 : 0 Zemljoradnik
09.06.2013 17:30 Stig 4 : 1 Sopot
09.06.2013 17:00 Barič 4 : 3 Polet
09.06.2013 17:00 Kurjače 6 : 1 Kumane
09.06.2013 17:00 Sloga TOP 10 : 2 Radnički
09.06.2013 17:00 Električar 2 : 1 Žika Marković Uča
09.06.2013 17:00 Pek 4 : 3 Carevac
09.06.2013 17:30 Polet 1 : 3 Sloga
09.06.2013 17:30 Granit 2 : 5 TE Gučevo
09.06.2013 17:30 Jelav 0 : 1 Mladost (B)
09.06.2013 17:30 Prva Iskra 2 : 1 Luk
09.06.2013 11:00 Bojić 2 : 1 Zablaće
09.06.2013 11:00 Jedinstvo 1 : 3 Volujac
09.06.2013 11:00 Rankovac 1 : 1 Metlić
09.06.2013 11:00 Sava 0 : 0 Žabar
09.06.2013 11:00 Mladost (SL) 5 : 0 Mladost 2011
09.06.2013 11:00 Dušan Silni 3 : 0 Mladost (SV)
09.06.2013 11:00 Sloga .R. 4 : 0 Mladost
09.06.2013 11:00 Krnule 09 3 : 0 Sloga Trgosped .M.
09.06.2013 11:00 Torpedo 6 : 0 Bobovik Skupljen
09.06.2013 18:00 Sloga 1949 .Mat. 3 : 1 Polet
09.06.2013 18:00 Dragojevac 1 : 8 Petrovac 74
09.06.2013 18:00 Tresnjevka 4 : 1 Hajduk
09.06.2013 18:30 Bresje 1 : 4 Juhor
09.06.2013 18:30 Napredak 3 : 1 Sloga
09.06.2013 18:30 Ribnik 5 : 0 Sloboda
09.06.2013 18:30 Kolonija 3 : 0 Lipar
09.06.2013 18:30 Partizan (M) 1 : 5 Morava
09.06.2013 18:30 Partizan (G) 2 : 0 Jedinstvo
09.06.2013 18:00 Vojvodina 4 : 2 Graničar
09.06.2013 18:00 Banat 0 : 0 Sloga
09.06.2013 Borac 1 : 2 Sinđelić
09.06.2013 Jedinstvo (Lj) 2 : 1 OFK Bingula
09.06.2013 Sremac 1 : 0 Jedinstvo (M)
09.06.2013 Jednota 1 : 1 OFK Bačinci
09.06.2013 Graničar 1 : 0 Fruškogorac
09.06.2013 Omladinac (M) 4 : 1 Omladinac (B)
09.06.2013 Bratstvo 0 : 3 OFK Bikić
09.06.2013 17:30 Mladi Radnik 1 : 2 Budućnost
09.06.2013 17:30 Šumadija 5 : 4 Sloboda
09.06.2013 17:30 Mladi Borac 0 : 2 Sloga
09.06.2013 17:30 Bistrica 2 : 0 Mladost
09.06.2013 17:30 Proleter 2 : 4 Polet
09.06.2013 17:30 Šumadinac 5 : 1 OFK Radnički
09.06.2013 17:30 Vukićevica 1 : 1 Posavina
09.06.2013 17:30 Zadrugar 0 : 4 Omladinac
09.06.2013 17:30 Urovci 3 : 3 Jedinstvo
09.06.2013 17:30 Belo Polje 3 : 3 Poljane
09.06.2013 17:30 Trstenica 3 : 0 Skela
09.06.2013 17:30 BSK 2012 9 : 1 Sparta
09.06.2013 17:30 Mladi proleter 1 : 3 OFK Petrovčić
09.06.2013 17:30 Olimpija 1 : 2 Pobednik
09.06.2013 17:30 GAK 8 : 0 Borac
09.06.2013 17:30 Novi Beograd 1 : 2 BUSK
09.06.2013 17:30 Kozara 1 : 0 Busije
09.06.2013 Kotlenik (G) 3 : 2 Kusovac
09.06.2013 Jedinstvo 2 : 1 Mladost
09.06.2013 17:00 Neresnica 3 : 0 Pionir Zelenik
09.06.2013 17:00 Kaona 3 : 4 Sloga
09.06.2013 17:00 Homolje 3 : 2 Radenka
09.06.2013 17:30 Dedinje 3 : 2 Senaja
09.06.2013 17:30 Omladinac 3 : 0 Markovac
09.06.2013 17:30 Sloga 4 : 1 Kosmajac
09.06.2013 17:30 Napredak 2 : 1 Šepšin
09.06.2013 18:00 Heroj 0 : 2 Omladinac
09.06.2013 18:00 Hajduk 5 : 0 Polet
09.06.2013 18:00 Šumadija 4 : 0 Mladost (R)
09.06.2013 17:30 Pobeda 3 : 0 Sloga
09.06.2013 17:30 Baljevac 1 : 0 Duboko
09.06.2013 17:30 Proleter 0 : 1 Partizan Draževac
09.06.2013 17:30 Polet Grabovac 9 : 1 Crvena Zastava
09.06.2013 17:30 Ljubinić 0 : 3 Borac
09.06.2013 17:30 LASK Crvena zvezda 0 : 5 Spartak
09.06.2013 11:00 Jagodina 0 : 1 Mašinac PZP
09.06.2013 16:00 Bukovička Banja 1 : 0 Slatke male
09.06.2013 16:00 Una Fortuna 1 : 3 Mačva
09.06.2013 16:00 Timok 0 : 11 Trijumf
09.06.2013 16:00 Kolibri 11 : 0 Majdanpek
09.06.2013 Radnički 2 : 2 Sloboda Piont
09.06.2013 Banat 5 : 0 Napredak
09.06.2013 Rad 1 : 3 Partizan
09.06.2013 BSK Borča 6 : 1 Sloga
09.06.2013 Timok 1 : 2 Inđija
09.06.2013 11:00 Metalac (K) 3 : 1 Jadran
09.06.2013 14:30 Javor 3 : 0 Sloga
09.06.2013 10:00 Radnički (K) 11 : 0 Proleter (BK)
09.06.2013 OFK Beograd 2 : 3 Crvena zvezda
09.06.2013 Napredak 1 : 4 Partizan
09.06.2013 BSK Borča 6 : 0 Borac
09.06.2013 Loznica 1919 0 : 1 Zemun
09.06.2013 Sloboda Point 3 : 0 ČSK Pivara
09.06.2013 12:00 Bačka Topola 0 : 0 Bečej 1918
09.06.2013 12:00 Proleter 2006 0 : 3 Hajduk
09.06.2013 12:00 Radnički (S) 3 : 1 Spartak ZV
09.06.2013 12:00 Vršac 3 : 0 Crvenka
09.06.2013 15:30 Tavankut 4 : 1 Panonija IM Topola
09.06.2013 15:30 Vinogradar 1 : 3 Proleter
09.06.2013 15:30 Tisa 0 : 1 Potisje
09.06.2013 15:30 Njegoš 0 : 3 Čoka
09.06.2013 15:30 Čantavir 15 : 0 Jadran
09.06.2013 15:30 Preporod 5 : 1 Obilić
09.06.2013 15:30 Bačka (M) 4 : 5 Bačka (P)
09.06.2013 15:30 Bajša 1 : 1 Krivaja
09.06.2013 14:00 Metalac (K) 4 : 0 Bane
09.06.2013 12:30 Javor 5 : 1 Jedinstvo Putevi
09.06.2013 12:00 FAP 2 : 2 Metalac (GM)
09.06.2013 12:00 Železničar 4 : 0 Borac
09.06.2013 11:30 Potisje 3 : 0 Obilić
09.06.2013 10:00 Železničar 0 : 1 Borac
09.06.2013 09:30 Dribling 0 : 6 Bačka 1901
09.06.2013 10:00 Subotica '00 11 : 0 Subotica '01
09.06.2013 10:00 Potisje 0 : 13 Spartak Zlatibor voda '01

Rukomet

09.06.2013 19:00 Morava 39 : 28 Mladost Palanački Kiseljak

Američki fudbal

09.06.2013 Celtis Sombor 0 : 42 Hunters Vrbas
09.06.2013 Grofovi Novi Kneževac 22 : 40 Knights Klek
09.06.2013 Forestlanders Mladenovac 68 : 6 Golden Bears Bor
09.06.2013 Pirates Zemun 0 : 74 Indians Inđija
09.06.2013 Pastuvi Požarevac 0 : 48 Angel Warriors Čačak