10.06
17:30
Polet
DobriÄevo
5
2
|
10.06.2017 17:30 | Polet | 5 : 2 | DobriÄevo |
10.06
17:30
SuŔica
RadniÄki (K)
2
1
|
10.06.2017 17:30 | SuÅ”ica | 2 : 1 | RadniÄki (K) | |||||
10.06
17:30
OvÄar
TrepÄa
5
3
|
10.06.2017 17:30 | OvÄar | 5 : 3 | TrepÄa | |||||
10.06
17:30
Sloga
Miokovci
3
0
|
10.06.2017 17:30 | Sloga | 3 : 0 | Miokovci | |||||
10.06
17:30
Sloboda (Ä)
Tutin
0
1
|
10.06.2017 17:30 | Sloboda (Ä) | 0 : 1 | Tutin | |||||
10.06
17:30
Bane
DragaÄevo
3
1
|
10.06.2017 17:30 | Bane | 3 : 1 | DragaÄevo | |||||
10.06
17:30
Takovo
Orlovac
4
0
|
10.06.2017 17:30 | Takovo | 4 : 0 | Orlovac |
10.06
17:30
Å umadija (T)
Proleter
2
3
|
10.06.2017 17:30 | Å umadija (T) | 2 : 3 | Proleter | |||||
10.06
17:30
RSK
Borac (Ž)
4
2
|
10.06.2017 17:30 | RSK | 4 : 2 | Borac (Ž) | |||||
10.06
17:30
Morava
Borac 1932
5
0
|
10.06.2017 17:30 | Morava | 5 : 0 | Borac 1932 | |||||
10.06
17:30
VGSK
Mladi radnik 1940
3
3
|
10.06.2017 17:30 | VGSK | 3 : 3 | Mladi radnik 1940 | |||||
10.06
17:30
Homoljac
Zvižd
3
1
|
10.06.2017 17:30 | Homoljac | 3 : 1 | Zvižd | |||||
10.06
17:30
Napredak
Gruža
4
1
|
10.06.2017 17:30 | Napredak | 4 : 1 | Gruža | |||||
10.06
17:30
Å umadija (A)
RadniÄki 1926
2
1
|
10.06.2017 17:30 | Å umadija (A) | 2 : 1 | RadniÄki 1926 |
10.06
17:30
Zadrugar
Spartak 1924
7
0
|
10.06.2017 17:30 | Zadrugar | 7 : 0 | Spartak 1924 | |||||
10.06
17:30
Drina
OFK Divci
2
0
|
10.06.2017 17:30 | Drina | 2 : 0 | OFK Divci | |||||
10.06
17:30
Sloga (S)
Sloga 1940 (BB)
3
0
|
10.06.2017 17:30 | Sloga (S) | 3 : 0 | Sloga 1940 (BB) | |||||
10.06
17:30
OFK OseÄina
Sevojno
1
4
|
10.06.2017 17:30 | OFK OseÄina | 1 : 4 | Sevojno | |||||
10.06
17:30
Polimlje
RadniÄki Gorenje
0
3
|
10.06.2017 17:30 | Polimlje | 0 : 3 | RadniÄki Gorenje | |||||
10.06
17:30
RadniÄki Stobex
Jedinstvo (Ub)
1
2
|
10.06.2017 17:30 | RadniÄki Stobex | 1 : 2 | Jedinstvo (Ub) | |||||
10.06
17:30
Provo
Radjevac
1
0
|
10.06.2017 17:30 | Provo | 1 : 0 | Radjevac |
10.06
17:30
OFK Kikinda
BileÄanin
7
1
|
10.06.2017 17:30 | OFK Kikinda | 7 : 1 | BileÄanin | |||||
10.06
17:30
Naftagas (E)
C. Zvezda (VS)
2
2
|
10.06.2017 17:30 | Naftagas (E) | 2 : 2 | C. Zvezda (VS) | |||||
10.06
17:30
Proleter 2006
Banat
0
1
|
10.06.2017 17:30 | Proleter 2006 | 0 : 1 | Banat |
10.06
17:00
Podrinje
FK GraniÄar 1924
4
0
|
10.06.2017 17:00 | Podrinje | 4 : 0 | FK GraniÄar 1924 | |||||
10.06
17:00
Mitros
Hajduk
0
1
|
10.06.2017 17:00 | Mitros | 0 : 1 | Hajduk | |||||
10.06
17:00
Sloven
Borac
2
2
|
10.06.2017 17:00 | Sloven | 2 : 2 | Borac | |||||
10.06
17:00
Partizan
1. Maj Ruma
0
3
|
10.06.2017 17:00 | Partizan | 0 : 3 | 1. Maj Ruma |
10.06
17:30
Vinogradar
OFK Futog
3
7
|
10.06.2017 17:30 | Vinogradar | 3 : 7 | OFK Futog | |||||
10.06
17:30
Petrovaradin
Tatra
2
0
|
10.06.2017 17:30 | Petrovaradin | 2 : 0 | Tatra | |||||
10.06
17:30
Borac
Proleter
9
0
|
10.06.2017 17:30 | Borac | 9 : 0 | Proleter | |||||
10.06
17:30
TSK
JugoviÄ
2
2
|
10.06.2017 17:30 | TSK | 2 : 2 | JugoviÄ | |||||
10.06
17:30
Mladost
Å ajkaÅ” 1908
3
0
|
10.06.2017 17:30 | Mladost | 3 : 0 | Å ajkaÅ” 1908 | |||||
10.06
17:30
Jedinstvo
Omladinac
0
0
|
10.06.2017 17:30 | Jedinstvo | 0 : 0 | Omladinac | |||||
10.06
17:30
OFK Sirig
Titel
5
0
|
10.06.2017 17:30 | OFK Sirig | 5 : 0 | Titel | |||||
10.06
17:30
MiletiÄ
BaÄka
2
4
|
10.06.2017 17:30 | MiletiÄ | 2 : 4 | BaÄka |
10.06
18:00
GoÄ
Omladinac
1
1
|
10.06.2017 18:00 | GoÄ | 1 : 1 | Omladinac |
10.06
17:30
Vinogradi DB
Partizan
3
1
|
10.06.2017 17:30 | Vinogradi DB | 3 : 1 | Partizan | |||||
10.06
17:30
Vodojaža
Kutlovo
3
0
|
10.06.2017 17:30 | Vodojaža | 3 : 0 | Kutlovo | |||||
10.06
17:30
Å umadija 1934
Srbija
3
3
|
10.06.2017 17:30 | Å umadija 1934 | 3 : 3 | Srbija | |||||
10.06
17:30
Äava
Borac
1
2
|
10.06.2017 17:30 | Äava | 1 : 2 | Borac | |||||
10.06
17:30
Å umadinac
Mladost
5
2
|
10.06.2017 17:30 | Å umadinac | 5 : 2 | Mladost | |||||
10.06
17:30
BuduÄnost
Jadran
4
0
|
10.06.2017 17:30 | BuduÄnost | 4 : 0 | Jadran | |||||
10.06
17:30
Sloboda
Kolonija
0
1
|
10.06.2017 17:30 | Sloboda | 0 : 1 | Kolonija | |||||
10.06
17:30
Sloga D
Jedinstvo
3
1
|
10.06.2017 17:30 | Sloga D | 3 : 1 | Jedinstvo |
10.06
17:00
Prvi partizan
Äajetina
4
2
|
10.06.2017 17:00 | Prvi partizan | 4 : 2 | Äajetina |
10.06
17:30
Sloga
RadniÄki
1
0
|
10.06.2017 17:30 | Sloga | 1 : 0 | RadniÄki |
10.06
17:30
Rgotina
TrebiÄ
0
1
|
10.06.2017 17:30 | Rgotina | 0 : 1 | TrebiÄ | |||||
10.06
Rudar (G)
Midžor
3
0
|
10.06.2017 | Rudar (G) | 3 : 0 | Midžor |
10.06
17:30
Zadrugar
Vladimir DurkoviÄ
1
9
|
10.06.2017 17:30 | Zadrugar | 1 : 9 | Vladimir DurkoviÄ | |||||
10.06
17:30
Borac
DragoÅ”
3
2
|
10.06.2017 17:30 | Borac | 3 : 2 | DragoÅ” | |||||
10.06
17:30
Napredak
Mladost (PR)
4
3
|
10.06.2017 17:30 | Napredak | 4 : 3 | Mladost (PR) | |||||
10.06
17:30
Tanasko RajiÄ
Gnjilan
7
0
|
10.06.2017 17:30 | Tanasko RajiÄ | 7 : 0 | Gnjilan | |||||
10.06
17:30
Spartak
Padež
0
2
|
10.06.2017 17:30 | Spartak | 0 : 2 | Padež |
10.06
Levosoje
BiljaÄi
|
10.06.2017 | Levosoje | : | BiljaÄi |
10.06
17:30
Borac
OFK Draževac
8
0
|
10.06.2017 17:30 | Borac | 8 : 0 | OFK Draževac | |||||
10.06
17:30
Polet (V)
Mladi Radnik
3
0
|
10.06.2017 17:30 | Polet (V) | 3 : 0 | Mladi Radnik | |||||
10.06
17:30
Gredetin
Planinac 2015
3
1
|
10.06.2017 17:30 | Gredetin | 3 : 1 | Planinac 2015 |
10.06
17:30
Rtanj
Napredak 1976
3
2
|
10.06.2017 17:30 | Rtanj | 3 : 2 | Napredak 1976 | |||||
10.06
17:30
Mladost
Palilulac
3
0
|
10.06.2017 17:30 | Mladost | 3 : 0 | Palilulac |
10.06
17:30
TornjoÅ”
Å ampion
1
1
|
10.06.2017 17:30 | TornjoÅ” | 1 : 1 | Å ampion | |||||
10.06
17:30
Sloga
Hajduk
1
1
|
10.06.2017 17:30 | Sloga | 1 : 1 | Hajduk |
10.06
18:00
Gruža
Mlada krila
2
1
|
10.06.2017 18:00 | Gruža | 2 : 1 | Mlada krila | |||||
10.06
18:00
Grdica
Borac (A)
2
3
|
10.06.2017 18:00 | Grdica | 2 : 3 | Borac (A) | |||||
10.06
18:00
Kraljevo Hajduk
Jedinstvo (D)
1
1
|
10.06.2017 18:00 | Kraljevo Hajduk | 1 : 1 | Jedinstvo (D) | |||||
10.06
18:00
Napredak (G)
BuduÄnost (K)
0
2
|
10.06.2017 18:00 | Napredak (G) | 0 : 2 | BuduÄnost (K) | |||||
10.06
18:00
Mladost (V)
Partizan
2
3
|
10.06.2017 18:00 | Mladost (V) | 2 : 3 | Partizan | |||||
10.06
18:00
Lazac
Metalac
2
1
|
10.06.2017 18:00 | Lazac | 2 : 1 | Metalac | |||||
10.06
18:00
PopoviÄi
Tavnik
2
3
|
10.06.2017 18:00 | PopoviÄi | 2 : 3 | Tavnik |
10.06
17:30
Å umadinac (N)
RaniloviÄ
6
0
|
10.06.2017 17:30 | Å umadinac (N) | 6 : 0 | RaniloviÄ | |||||
10.06
17:30
Plaskovac
Å amot
4
2
|
10.06.2017 17:30 | Plaskovac | 4 : 2 | Å amot | |||||
10.06
17:30
Mladi rudar
Kopljari
0
1
|
10.06.2017 17:30 | Mladi rudar | 0 : 1 | Kopljari | |||||
10.06
17:30
Partizan
Jasenica
5
4
|
10.06.2017 17:30 | Partizan | 5 : 4 | Jasenica | |||||
10.06
17:30
BuduÄnost
B 2000
2
2
|
10.06.2017 17:30 | BuduÄnost | 2 : 2 | B 2000 | |||||
10.06
17:30
Brezovac
Å umadinac (S)
4
3
|
10.06.2017 17:30 | Brezovac | 4 : 3 | Å umadinac (S) |
10.06
17:30
Omladinac (V)
Udarnik
2
1
|
10.06.2017 17:30 | Omladinac (V) | 2 : 1 | Udarnik | |||||
10.06
17:30
KaraÄorÄe
Kotlenik
3
0
|
10.06.2017 17:30 | KaraÄorÄe | 3 : 0 | Kotlenik | |||||
10.06
17:30
Pobeda (S)
Mladost MG
1
3
|
10.06.2017 17:30 | Pobeda (S) | 1 : 3 | Mladost MG | |||||
10.06
17:30
Grivac
Sloga (M)
1
3
|
10.06.2017 17:30 | Grivac | 1 : 3 | Sloga (M) | |||||
10.06
17:30
Mladost (R)
Marjan
4
0
|
10.06.2017 17:30 | Mladost (R) | 4 : 0 | Marjan | |||||
10.06
17:30
Crvena zvezda
Bare
1
1
|
10.06.2017 17:30 | Crvena zvezda | 1 : 1 | Bare | |||||
10.06
17:30
BSK
Pobeda (Ä)
3
0
|
10.06.2017 17:30 | BSK | 3 : 0 | Pobeda (Ä) |
10.06
17:30
OFK Sikole
Malajnica
3
0
|
10.06.2017 17:30 | OFK Sikole | 3 : 0 | Malajnica | |||||
10.06
17:30
Kovilovo
OFK TamniÄ
1
1
|
10.06.2017 17:30 | Kovilovo | 1 : 1 | OFK TamniÄ | |||||
10.06
17:30
Polet
MiloŔevo
3
5
|
10.06.2017 17:30 | Polet | 3 : 5 | MiloŔevo | |||||
10.06
17:30
ReÄka
Urovica
2
5
|
10.06.2017 17:30 | ReÄka | 2 : 5 | Urovica | |||||
10.06
17:30
GraniÄar
Slatina
1
2
|
10.06.2017 17:30 | GraniÄar | 1 : 2 | Slatina |
10.06
17:30
Knez Lazar
Gornji StepoÅ”
1
1
|
10.06.2017 17:30 | Knez Lazar | 1 : 1 | Gornji StepoÅ” |
10.06
17:30
NiŔavac
Senjak
0
9
|
10.06.2017 17:30 | NiŔavac | 0 : 9 | Senjak | |||||
10.06
17:30
Sloboda
Veliki Suvodol
3
0
|
10.06.2017 17:30 | Sloboda | 3 : 0 | Veliki Suvodol |
10.06
17:30
Kastrum
Deli Jovan
3
0
|
10.06.2017 17:30 | Kastrum | 3 : 0 | Deli Jovan | |||||
10.06
17:30
Velika Jasikova
Lovac
3
0
|
10.06.2017 17:30 | Velika Jasikova | 3 : 0 | Lovac | |||||
10.06
17:30
OFK Rtanj 2016
Å ljivar
2
0
|
10.06.2017 17:30 | OFK Rtanj 2016 | 2 : 0 | Å ljivar | |||||
10.06
17:30
Timok 1928
Polet 1959
3
2
|
10.06.2017 17:30 | Timok 1928 | 3 : 2 | Polet 1959 |
10.06
17:30
BanaÄanin
Borac
7
0
|
10.06.2017 17:30 | BanaÄanin | 7 : 0 | Borac | |||||
10.06
17:30
DobriÄ 1974
JugoviÄi 1976
4
1
|
10.06.2017 17:30 | DobriÄ 1974 | 4 : 1 | JugoviÄi 1976 |
10.06
17:30
Gornje Sinkovce
Turekovac
1
4
|
10.06.2017 17:30 | Gornje Sinkovce | 1 : 4 | Turekovac | |||||
10.06
17:30
Å FU Derbi 2016
Gornje Krajince
2
0
|
10.06.2017 17:30 | Å FU Derbi 2016 | 2 : 0 | Gornje Krajince | |||||
10.06
17:30
Moravac (P)
JaŔunja
2
2
|
10.06.2017 17:30 | Moravac (P) | 2 : 2 | JaŔunja |
10.06
17:30
Velika Drenova
Mladost
3
0
|
10.06.2017 17:30 | Velika Drenova | 3 : 0 | Mladost |
10.06
Mladost (G)
TE GuÄevo
0
3
|
10.06.2017 | Mladost (G) | 0 : 3 | TE GuÄevo | |||||
10.06
Luk
Hajduk
1
4
|
10.06.2017 | Luk | 1 : 4 | Hajduk | |||||
10.06
Granit
Jelav
2
2
|
10.06.2017 | Granit | 2 : 2 | Jelav |
10.06
17:30
OFK Homolje
BuduÄnost
3
1
|
10.06.2017 17:30 | OFK Homolje | 3 : 1 | BuduÄnost | |||||
10.06
17:30
Borac
Jasenovac
0
3
|
10.06.2017 17:30 | Borac | 0 : 3 | Jasenovac |
10.06
18:00
CuljkoviÄ
Partizan
3
0
|
10.06.2017 18:00 | CuljkoviÄ | 3 : 0 | Partizan | |||||
10.06
18:00
Sunrise Å abac
POFK Metaloplastika 2006
6
0
|
10.06.2017 18:00 | Sunrise Å abac | 6 : 0 | POFK Metaloplastika 2006 |
10.06
10:00
Dinamo 1945
TSC
5
2
|
10.06.2017 10:00 | Dinamo 1945 | 5 : 2 | TSC |
10.06
18:00
RadniÄki (SM)
OFK Hajduk
2
2
|
10.06.2017 18:00 | RadniÄki (SM) | 2 : 2 | OFK Hajduk |
10.06
10:00
Begej
Omladinac
2
1
|
10.06.2017 10:00 | Begej | 2 : 1 | Omladinac |
10.06
11:00
Krila Krajine
RadniÄki (S)
2
0
|
10.06.2017 11:00 | Krila Krajine | 2 : 0 | RadniÄki (S) |
10.06
09:00
Studentski Grad
IM Rakovica
3
0
|
10.06.2017 09:00 | Studentski Grad | 3 : 0 | IM Rakovica | |||||
10.06
18:00
RadniÄki (NB)
Zemun
0
0
|
10.06.2017 18:00 | RadniÄki (NB) | 0 : 0 | Zemun | |||||
10.06
09:30
Sindjelic
Bežanija
1
5
|
10.06.2017 09:30 | Sindjelic | 1 : 5 | Bežanija | |||||
10.06
17:30
BASK
Kolubara
1
1
|
10.06.2017 17:30 | BASK | 1 : 1 | Kolubara | |||||
10.06
18:00
Žarkovo
BSK BorÄa
0
4
|
10.06.2017 18:00 | Žarkovo | 0 : 4 | BSK BorÄa |
10.06
17:00
Dolina
Polet
3
3
|
10.06.2017 17:00 | Dolina | 3 : 3 | Polet |
10.06
10:00
Brodarac 1947
GrafiÄar
0
5
|
10.06.2017 10:00 | Brodarac 1947 | 0 : 5 | GrafiÄar | |||||
10.06
16:30
Omladinac
Trudbenik
1
0
|
10.06.2017 16:30 | Omladinac | 1 : 0 | Trudbenik |
10.06
09:00
Zemun MK
011 MK
5
1
|
10.06.2017 09:00 | Zemun MK | 5 : 1 | 011 MK | |||||
10.06
15:00
Voždovac MK
SinÄeliÄ MK
1
0
|
10.06.2017 15:00 | Voždovac MK | 1 : 0 | SinÄeliÄ MK | |||||
10.06
12:15
Brodarac MK
Studenski Grad MK
4
3
|
10.06.2017 12:15 | Brodarac MK | 4 : 3 | Studenski Grad MK |
10.06
11:00
Borac (NS)
TSC
3
0
|
10.06.2017 11:00 | Borac (NS) | 3 : 0 | TSC |
10.06
12:00
InÄija
Indeks
1
2
|
10.06.2017 12:00 | InÄija | 1 : 2 | Indeks | |||||
10.06
12:00
Petar PuaÄa
RadniÄki (SM)
3
0
|
10.06.2017 12:00 | Petar PuaÄa | 3 : 0 | RadniÄki (SM) |
10.06
12:00
VrŔac
Proleter 2006
5
6
|
10.06.2017 12:00 | VrŔac | 5 : 6 | Proleter 2006 |
10.06
12:00
RadniÄki (S)
BeÄej 1918
3
2
|
10.06.2017 12:00 | RadniÄki (S) | 3 : 2 | BeÄej 1918 |
10.06
10:00
Internacional
Kolubara
2
2
|
10.06.2017 10:00 | Internacional | 2 : 2 | Kolubara | |||||
10.06
15:00
BASK
BSK
2
3
|
10.06.2017 15:00 | BASK | 2 : 3 | BSK |
10.06
10:00
Avala 1939
Graficar
1
5
|
10.06.2017 10:00 | Avala 1939 | 1 : 5 | Graficar |
10.06
11:00
011 MK
Rad MK
3
2
|
10.06.2017 11:00 | 011 MK | 3 : 2 | Rad MK | |||||
10.06
12:30
SinÄeliÄ MK
BASK MK
7
0
|
10.06.2017 12:30 | SinÄeliÄ MK | 7 : 0 | BASK MK | |||||
10.06
13:00
BSK BorÄa MK
Lokomotiva MK
3
0
|
10.06.2017 13:00 | BSK BorÄa MK | 3 : 0 | Lokomotiva MK | |||||
10.06
17:00
Brodarac MK
Teleoptik MK
1
0
|
10.06.2017 17:00 | Brodarac MK | 1 : 0 | Teleoptik MK |
10.06
18:00
Voždovac MK
Å umadija 1962 MK
4
1
|
10.06.2017 18:00 | Voždovac MK | 4 : 1 | Šumadija 1962 MK |
10.06
10:00
Petar PuaÄa
CFK
2
3
|
10.06.2017 10:00 | Petar PuaÄa | 2 : 3 | CFK |
10.06
10:00
InÄija
Indeks
4
0
|
10.06.2017 10:00 | InÄija | 4 : 0 | Indeks | |||||
10.06
10:00
Srem
RadniÄki (SM)
1
0
|
10.06.2017 10:00 | Srem | 1 : 0 | RadniÄki (SM) |
10.06
10:00
VrŔac
RadniÄki (Zr)
4
2
|
10.06.2017 10:00 | VrÅ”ac | 4 : 2 | RadniÄki (Zr) |
10.06
10:00
RadniÄki (S)
BeÄej 1918
0
2
|
10.06.2017 10:00 | RadniÄki (S) | 0 : 2 | BeÄej 1918 |
10.06
11:00
Rudar Kostolac 2008
Rudar 2001
2
4
|
10.06.2017 11:00 | Rudar Kostolac 2008 | 2 : 4 | Rudar 2001 | |||||
10.06
11:00
RadniÄki 1926
Å apine
3
0
|
10.06.2017 11:00 | RadniÄki 1926 | 3 : 0 | Å apine |
10.06
16:00
Žarkovo
Nord Star
5
3
|
10.06.2017 16:00 | Žarkovo | 5 : 3 | Nord Star |
10.06
12:00
Studenski grad MK
BSK BorÄa MK
0
0
|
10.06.2017 12:00 | Studenski grad MK | 0 : 0 | BSK BorÄa MK | |||||
10.06
14:30
Brodarac MK
Zemun MK
0
1
|
10.06.2017 14:30 | Brodarac MK | 0 : 1 | Zemun MK | |||||
10.06
18:00
Altina MK
Rad MK
0
2
|
10.06.2017 18:00 | Altina MK | 0 : 2 | Rad MK | |||||
10.06
10:00
011 MK
OFK Beograd MK
2
6
|
10.06.2017 10:00 | 011 MK | 2 : 6 | OFK Beograd MK |
10.06
15:30
RadniÄki NB
Tempo MK
3
1
|
10.06.2017 15:30 | RadniÄki NB | 3 : 1 | Tempo MK | |||||
10.06
11:00
ŽFK Crvena zvezda MK
Forza MK
0
0
|
10.06.2017 11:00 | ŽFK Crvena zvezda MK | 0 : 0 | Forza MK | |||||
10.06
15:30
Zemun MK
Borac MK
3
0
|
10.06.2017 15:30 | Zemun MK | 3 : 0 | Borac MK |
10.06
Lavice DuboÄica
Napredak
0
1
|
10.06.2017 | Lavice DuboÄica | 0 : 1 | Napredak |
10.06
09:00
Rad
RadniÄki (NB)
1
1
|
10.06.2017 09:00 | Rad | 1 : 1 | RadniÄki (NB) |
10.06
10:00
BajŔa
Vinogradar
8
0
|
10.06.2017 10:00 | BajŔa | 8 : 0 | Vinogradar |
10.06
OFK Senjak
RadniÄki
0
2
|
10.06.2017 | OFK Senjak | 0 : 2 | RadniÄki | |||||
10.06
OFK OseÄina
Jedinstvo
0
5
|
10.06.2017 | OFK OseÄina | 0 : 5 | Jedinstvo | |||||
10.06
Omladinac
Ribnica
2
8
|
10.06.2017 | Omladinac | 2 : 8 | Ribnica | |||||
10.06
BuduÄnost KruÅ”ik
Å ampion
4
1
|
10.06.2017 | BuduÄnost KruÅ”ik | 4 : 1 | Å ampion | |||||
10.06
Polet
ŽelezniÄar
1
2
|
10.06.2017 | Polet | 1 : 2 | ŽelezniÄar |
10.06
17:00
Vojvoda Stepa
Naftagas
41
25
|
10.06.2017 17:00 | Vojvoda Stepa | 41 : 25 | Naftagas | |||||
10.06
18:30
Gradnulica
Jedinstvo
33
26
|
10.06.2017 18:30 | Gradnulica | 33 : 26 | Jedinstvo |
10.06
16:00
Lehel
Senta
15
9
|
10.06.2017 16:00 | Lehel | 15 : 9 | Senta | |||||
10.06
18:00
ObiliÄ
Sonta
30
17
|
10.06.2017 18:00 | ObiliÄ | 30 : 17 | Sonta |
10.06
19:00
RadniÄki (NB)
Morava Gepardi
32
10
|
10.06.2017 19:00 | RadniÄki (NB) | 32 : 10 | Morava Gepardi |
10.06
16:00
Panthers PanÄevo
Celtis Sombor
44
0
|
10.06.2017 16:00 | Panthers PanÄevo | 44 : 0 | Celtis Sombor |
10.06
16:00
Angel Warriors ÄaÄak
Golden Bears Bor
6
3
|
10.06.2017 16:00 | Angel Warriors ÄaÄak | 6 : 3 | Golden Bears Bor | |||||
10.06
13:00
Black Hornets
Pastuvi Požarevac
46
7
|
10.06.2017 13:00 | Black Hornets | 46 : 7 | Pastuvi Požarevac | |||||
10.06
17:30
Novi Sad Wild Dogs
Mammoths Kikinda
0
22
|
10.06.2017 17:30 | Novi Sad Wild Dogs | 0 : 22 | Mammoths Kikinda |