11.03
14:30
Omladinac
Bratstvo 1946
2
0
|
11.03.2017 14:30 | Omladinac | 2 : 0 | Bratstvo 1946 | |||||
11.03
14:30
Bačka 1901
Radnički (Š)
0
1
|
11.03.2017 14:30 | Bačka 1901 | 0 : 1 | Radnički (Š) | |||||
11.03
14:30
Radnički (SM)
Cement
0
2
|
11.03.2017 14:30 | Radnički (SM) | 0 : 2 | Cement | |||||
11.03
14:30
TSC
Vršac
4
0
|
11.03.2017 14:30 | TSC | 4 : 0 | Vršac | |||||
11.03
14:30
Radnički (Zr)
Dunav
3
1
|
11.03.2017 14:30 | Radnički (Zr) | 3 : 1 | Dunav | |||||
11.03
14:30
Crvena zvezda (NS)
Radnički (NP)
1
2
|
11.03.2017 14:30 | Crvena zvezda (NS) | 1 : 2 | Radnički (NP) |
11.03
14:00
Smederevo 1924
Loznica
1
2
|
11.03.2017 14:00 | Smederevo 1924 | 1 : 2 | Loznica | |||||
11.03
14:00
Karađorđe (T)
Budućnost Krušik 2014
0
0
|
11.03.2017 14:00 | Karađorđe (T) | 0 : 0 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
11.03
14:00
Jošanica
Polet (LJ)
2
1
|
11.03.2017 14:00 | Jošanica | 2 : 1 | Polet (LJ) | |||||
11.03
14:00
Šumadija 1903
Mihajlovac 1934
5
2
|
11.03.2017 14:00 | Šumadija 1903 | 5 : 2 | Mihajlovac 1934 | |||||
11.03
14:00
Sloga (P)
Radnički 1923
3
1
|
11.03.2017 14:00 | Sloga (P) | 3 : 1 | Radnički 1923 | |||||
11.03
14:00
FAP
Šapine
1
1
|
11.03.2017 14:00 | FAP | 1 : 1 | Šapine | |||||
11.03
14:00
Mokra Gora
Železničar
2
4
|
11.03.2017 14:00 | Mokra Gora | 2 : 4 | Železničar |
11.03
15:00
Jedinstvo (B)
Temnić 1924
0
0
|
11.03.2017 15:00 | Jedinstvo (B) | 0 : 0 | Temnić 1924 | |||||
11.03
15:00
Ozren
Jedinstvo (P)
1
1
|
11.03.2017 15:00 | Ozren | 1 : 1 | Jedinstvo (P) | |||||
11.03
15:00
OFK Sinđelić
Radnički (S)
3
0
|
11.03.2017 15:00 | OFK Sinđelić | 3 : 0 | Radnički (S) | |||||
11.03
15:00
Trstenik PPT
Vlasina
3
0
|
11.03.2017 15:00 | Trstenik PPT | 3 : 0 | Vlasina | |||||
11.03
15:00
Timok
Sloga (D)
0
3
|
11.03.2017 15:00 | Timok | 0 : 3 | Sloga (D) |
11.03
14:30
IMT
Teleoptik
1
2
|
11.03.2017 14:30 | IMT | 1 : 2 | Teleoptik | |||||
11.03
14:30
Radnički (O)
BASK
1
1
|
11.03.2017 14:30 | Radnički (O) | 1 : 1 | BASK | |||||
11.03
14:30
Radnički (NB)
Brodarac 1947
1
0
|
11.03.2017 14:30 | Radnički (NB) | 1 : 0 | Brodarac 1947 |
11.03
14:30
Polet (K)
Sloga (Č)
0
3
|
11.03.2017 14:30 | Polet (K) | 0 : 3 | Sloga (Č) | |||||
11.03
14:30
Potisje
Srbobran
1
1
|
11.03.2017 14:30 | Potisje | 1 : 1 | Srbobran | |||||
11.03
14:30
Radnički (S)
Tisa (A)
1
0
|
11.03.2017 14:30 | Radnički (S) | 1 : 0 | Tisa (A) |
11.03
14:30
Budućnost (SC)
ŽAK
5
1
|
11.03.2017 14:30 | Budućnost (SC) | 5 : 1 | ŽAK | |||||
11.03
14:30
Radnički (K)
Proleter (BK)
2
0
|
11.03.2017 14:30 | Radnički (K) | 2 : 0 | Proleter (BK) | |||||
11.03
14:30
Vršac united
Jedinstvo (NB)
4
1
|
11.03.2017 14:30 | Vršac united | 4 : 1 | Jedinstvo (NB) | |||||
11.03
14:30
Radnički (S)
Vojvodina 1928
1
0
|
11.03.2017 14:30 | Radnički (S) | 1 : 0 | Vojvodina 1928 | |||||
11.03
14:30
Jedinstvo (BK)
Sloga
4
1
|
11.03.2017 14:30 | Jedinstvo (BK) | 4 : 1 | Sloga |
11.03
14:30
Jedinstvo (SP)
Veternik
3
0
|
11.03.2017 14:30 | Jedinstvo (SP) | 3 : 0 | Veternik | |||||
11.03
14:30
Slavija
ŽSK
1
2
|
11.03.2017 14:30 | Slavija | 1 : 2 | ŽSK | |||||
11.03
14:30
Mladost (BJ)
Sremac Vojka
3
2
|
11.03.2017 14:30 | Mladost (BJ) | 3 : 2 | Sremac Vojka |
11.03
15:00
Brodoremont
Svrljig
2
0
|
11.03.2017 15:00 | Brodoremont | 2 : 0 | Svrljig |
11.03
15:00
SFS Borac
Trajal
3
3
|
11.03.2017 15:00 | SFS Borac | 3 : 3 | Trajal |
11.03
15:00
Morava (VH)
Lužnica
0
3
|
11.03.2017 15:00 | Morava (VH) | 0 : 3 | Lužnica | |||||
11.03
15:00
Jedinstvo (P)
Sloga (L)
4
3
|
11.03.2017 15:00 | Jedinstvo (P) | 4 : 3 | Sloga (L) | |||||
11.03
15:00
Nebeski andjeli
OFK Brzi Brod
1
0
|
11.03.2017 15:00 | Nebeski andjeli | 1 : 0 | OFK Brzi Brod | |||||
11.03
15:00
Budućnost (O)
Pčinja
1
2
|
11.03.2017 15:00 | Budućnost (O) | 1 : 2 | Pčinja | |||||
11.03
15:00
GFK Dubočica
Mladost (M)
1
0
|
11.03.2017 15:00 | GFK Dubočica | 1 : 0 | Mladost (M) | |||||
11.03
15:00
Pusta reka
Vranjska Banja
2
1
|
11.03.2017 15:00 | Pusta reka | 2 : 1 | Vranjska Banja |
11.03
14:30
Milutinac
Lokomotiva
1
0
|
11.03.2017 14:30 | Milutinac | 1 : 0 | Lokomotiva |
11.03
15:00
Panonija IM Topola
Obilić
1
1
|
11.03.2017 15:00 | Panonija IM Topola | 1 : 1 | Obilić | |||||
11.03
15:00
Njegoš
Jadran (S)
3
0
|
11.03.2017 15:00 | Njegoš | 3 : 0 | Jadran (S) | |||||
11.03
15:00
Proleter (RS)
Senta
2
1
|
11.03.2017 15:00 | Proleter (RS) | 2 : 1 | Senta |
11.03
14:30
ŽAK
Lipar
1
0
|
11.03.2017 14:30 | ŽAK | 1 : 0 | Lipar |
11.03
14:30
Partizan (U)
Polet
1
2
|
11.03.2017 14:30 | Partizan (U) | 1 : 2 | Polet |
11.03
14:30
OFK Kikinda
Proleter 2006
1
0
|
11.03.2017 14:30 | OFK Kikinda | 1 : 0 | Proleter 2006 | |||||
11.03
14:30
Mladost (L)
Naftagas (B)
1
2
|
11.03.2017 14:30 | Mladost (L) | 1 : 2 | Naftagas (B) | |||||
11.03
14:30
Begej
Jedinstvo
0
0
|
11.03.2017 14:30 | Begej | 0 : 0 | Jedinstvo | |||||
11.03
14:30
Krajina
Bilećanin
4
1
|
11.03.2017 14:30 | Krajina | 4 : 1 | Bilećanin |
11.03
14:30
1. Maj Ruma
Sloboda
4
0
|
11.03.2017 14:30 | 1. Maj Ruma | 4 : 0 | Sloboda | |||||
11.03
14:30
Rudar
Ljukovo
0
0
|
11.03.2017 14:30 | Rudar | 0 : 0 | Ljukovo |
11.03
14:30
Slatina
Mladost (P)
2
0
|
11.03.2017 14:30 | Slatina | 2 : 0 | Mladost (P) | |||||
11.03
14:30
Lunjevica
Jedinstvo (K)
2
1
|
11.03.2017 14:30 | Lunjevica | 2 : 1 | Jedinstvo (K) |
11.03
14:30
Podunavac
Sloga
0
0
|
11.03.2017 14:30 | Podunavac | 0 : 0 | Sloga |
11.03
15:00
Radnički Šabački
Sindjelić
3
1
|
11.03.2017 15:00 | Radnički Šabački | 3 : 1 | Sindjelić |
11.03
14:30
Brodarac
Institut
4
1
|
11.03.2017 14:30 | Brodarac | 4 : 1 | Institut |
11.03
14:30
Burovo
Strelac
1
1
|
11.03.2017 14:30 | Burovo | 1 : 1 | Strelac | |||||
11.03
14:30
TEK Sloga
Mladost (C)
2
1
|
11.03.2017 14:30 | TEK Sloga | 2 : 1 | Mladost (C) | |||||
11.03
14:30
Zabrežje
Rušanj
2
2
|
11.03.2017 14:30 | Zabrežje | 2 : 2 | Rušanj | |||||
11.03
14:30
Napredak
Šumadija
5
0
|
11.03.2017 14:30 | Napredak | 5 : 0 | Šumadija |
11.03
15:00
Rudar
Istok 63
3
1
|
11.03.2017 15:00 | Rudar | 3 : 1 | Istok 63 | |||||
11.03
15:00
Rudar Stenjevac
Šumadija
7
0
|
11.03.2017 15:00 | Rudar Stenjevac | 7 : 0 | Šumadija | |||||
11.03
15:00
Borac 1805
Radnički (T)
2
0
|
11.03.2017 15:00 | Borac 1805 | 2 : 0 | Radnički (T) |
11.03
15:00
Torpedo
Gorki
3
2
|
11.03.2017 15:00 | Torpedo | 3 : 2 | Gorki | |||||
11.03
15:00
Drina
Budućnost (PD)
1
2
|
11.03.2017 15:00 | Drina | 1 : 2 | Budućnost (PD) |
11.03
15:00
Dušan Silni
Trešnjevka
2
0
|
11.03.2017 15:00 | Dušan Silni | 2 : 0 | Trešnjevka |
11.03
15:00
Jadar (S)
Mladost (DD)
1
3
|
11.03.2017 15:00 | Jadar (S) | 1 : 3 | Mladost (DD) | |||||
11.03
15:00
Azbukovica
Jedinstvo (MZ)
0
2
|
11.03.2017 15:00 | Azbukovica | 0 : 2 | Jedinstvo (MZ) |
11.03
14:30
Mladost
Grbalj
0
0
|
11.03.2017 14:30 | Mladost | 0 : 0 | Grbalj | |||||
11.03
14:30
Lovćen
Bokelj
2
0
|
11.03.2017 14:30 | Lovćen | 2 : 0 | Bokelj | |||||
11.03
14:30
Jedinstvo
Zeta
0
3
|
11.03.2017 14:30 | Jedinstvo | 0 : 3 | Zeta | |||||
11.03
14:30
OFK Petrovac
Sutjeska
0
3
|
11.03.2017 14:30 | OFK Petrovac | 0 : 3 | Sutjeska | |||||
11.03
14:30
Iskra
Rudar
1
0
|
11.03.2017 14:30 | Iskra | 1 : 0 | Rudar | |||||
11.03
14:30
Budućnost
Dečić
0
1
|
11.03.2017 14:30 | Budućnost | 0 : 1 | Dečić |
11.03
14:00
Gorštak
Ribnica
2
1
|
11.03.2017 14:00 | Gorštak | 2 : 1 | Ribnica |
11.03
14:00
Sloboda
Inđija
1
2
|
11.03.2017 14:00 | Sloboda | 1 : 2 | Inđija | |||||
11.03
14:00
Mačva
Zemun
2
1
|
11.03.2017 14:00 | Mačva | 2 : 1 | Zemun | |||||
11.03
14:00
Jagodina
Kolubara
3
0
|
11.03.2017 14:00 | Jagodina | 3 : 0 | Kolubara | |||||
11.03
14:00
Budućnost
OFK Odžaci
1
1
|
11.03.2017 14:00 | Budućnost | 1 : 1 | OFK Odžaci | |||||
11.03
14:00
Sindjelić
ČSK Pivara
3
1
|
11.03.2017 14:00 | Sindjelić | 3 : 1 | ČSK Pivara |
11.03
16:00
Bournemouth
West Ham
3
2
|
11.03.2017 16:00 | Bournemouth | 3 : 2 | West Ham | |||||
11.03
16:00
Everton
WBA
3
0
|
11.03.2017 16:00 | Everton | 3 : 0 | WBA | |||||
11.03
16:00
Hull
Swansea
2
1
|
11.03.2017 16:00 | Hull | 2 : 1 | Swansea |
11.03
15:30
Bayern
Eintracht
3
0
|
11.03.2017 15:30 | Bayern | 3 : 0 | Eintracht | |||||
11.03
15:30
Hertha BSC
Borussia Dortmund
2
1
|
11.03.2017 15:30 | Hertha BSC | 2 : 1 | Borussia Dortmund | |||||
11.03
15:30
Darmstadt 98
Mainz 05
2
1
|
11.03.2017 15:30 | Darmstadt 98 | 2 : 1 | Mainz 05 | |||||
11.03
15:30
Freiburg
Hoffenheim
1
1
|
11.03.2017 15:30 | Freiburg | 1 : 1 | Hoffenheim | |||||
11.03
15:30
RB Leipzig
Wolfsburg
0
1
|
11.03.2017 15:30 | RB Leipzig | 0 : 1 | Wolfsburg | |||||
11.03
18:30
Ingolstadt
Köln
2
2
|
11.03.2017 18:30 | Ingolstadt | 2 : 2 | Köln |
11.03
20:45
Genoa
Sampdoria
0
1
|
11.03.2017 20:45 | Genoa | 0 : 1 | Sampdoria |
11.03
20:00
Nancy
Lille
1
2
|
11.03.2017 20:00 | Nancy | 1 : 2 | Lille | |||||
11.03
20:00
Montpellier
Nantes
2
3
|
11.03.2017 20:00 | Montpellier | 2 : 3 | Nantes | |||||
11.03
20:00
Rennes
Dijon
1
1
|
11.03.2017 20:00 | Rennes | 1 : 1 | Dijon | |||||
11.03
16:45
Monaco
Bordeaux
2
1
|
11.03.2017 16:45 | Monaco | 2 : 1 | Bordeaux | |||||
11.03
20:00
Guingamp
Bastia
5
0
|
11.03.2017 20:00 | Guingamp | 5 : 0 | Bastia |
11.03
18:30
Málaga
Alavés
1
2
|
11.03.2017 18:30 | Málaga | 1 : 2 | Alavés | |||||
11.03
16:15
Sevilla
Leganés
1
1
|
11.03.2017 16:15 | Sevilla | 1 : 1 | Leganés | |||||
11.03
20:45
Granada
Atlético Madrid
0
1
|
11.03.2017 20:45 | Granada | 0 : 1 | Atlético Madrid | |||||
11.03
13:00
Valencia
Sporting Gijón
1
1
|
11.03.2017 13:00 | Valencia | 1 : 1 | Sporting Gijón |
11.03
13:00
Čukarički
Spartak ŽK
2
1
|
11.03.2017 13:00 | Čukarički | 2 : 1 | Spartak ŽK | |||||
11.03
11:00
Partizan
Jagodina
4
0
|
11.03.2017 11:00 | Partizan | 4 : 0 | Jagodina | |||||
11.03
15:30
OFK Beograd
Radnički (N)
0
1
|
11.03.2017 15:30 | OFK Beograd | 0 : 1 | Radnički (N) | |||||
11.03
13:00
Radnički (P)
Radnički (V)
3
0
|
11.03.2017 13:00 | Radnički (P) | 3 : 0 | Radnički (V) | |||||
11.03
12:00
Crvena zvezda
Lokomotiva
2
1
|
11.03.2017 12:00 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Lokomotiva | |||||
11.03
13:30
Rad
Vojvodina
1
1
|
11.03.2017 13:30 | Rad | 1 : 1 | Vojvodina | |||||
11.03
14:30
Voždovac
Napredak
4
0
|
11.03.2017 14:30 | Voždovac | 4 : 0 | Napredak |
11.03
15:00
Čukarički
Spartak ŽK
3
1
|
11.03.2017 15:00 | Čukarički | 3 : 1 | Spartak ŽK | |||||
11.03
12:30
OFK Beograd
Moravac Orion
2
0
|
11.03.2017 12:30 | OFK Beograd | 2 : 0 | Moravac Orion | |||||
11.03
10:00
Crvena zvezda
Zemun
1
0
|
11.03.2017 10:00 | Crvena zvezda | 1 : 0 | Zemun | |||||
11.03
13:00
Kiker
Brodarac
2
1
|
11.03.2017 13:00 | Kiker | 2 : 1 | Brodarac | |||||
11.03
11:00
Rad
Vojvodina
0
2
|
11.03.2017 11:00 | Rad | 0 : 2 | Vojvodina | |||||
11.03
11:00
Studentski Grad
Teleoptik
3
0
|
11.03.2017 11:00 | Studentski Grad | 3 : 0 | Teleoptik |
11.03
19:00
Akademik
Stara Pazova
104
80
|
11.03.2017 19:00 | Akademik | 104 : 80 | Stara Pazova | |||||
11.03
18:00
Dunav 2014
Hajduk
72
68
|
11.03.2017 18:00 | Dunav 2014 | 72 : 68 | Hajduk | |||||
11.03
15:30
Vrbas
Sveti Đorđe
58
63
|
11.03.2017 15:30 | Vrbas | 58 : 63 | Sveti Đorđe |
11.03
19:00
Prva Petoletka
Ub
94
42
|
11.03.2017 19:00 | Prva Petoletka | 94 : 42 | Ub | |||||
11.03
18:00
Mileševac
Crnokosa
130
83
|
11.03.2017 18:00 | Mileševac | 130 : 83 | Crnokosa | |||||
11.03
15:30
Šabac
Novi Pazar
75
101
|
11.03.2017 15:30 | Šabac | 75 : 101 | Novi Pazar | |||||
11.03
18:00
Zekas 75
Student
79
70
|
11.03.2017 18:00 | Zekas 75 | 79 : 70 | Student | |||||
11.03
18:00
Klik
Zlatar
73
59
|
11.03.2017 18:00 | Klik | 73 : 59 | Zlatar | |||||
11.03
19:00
Priboj
Polet
89
76
|
11.03.2017 19:00 | Priboj | 89 : 76 | Polet |
11.03
13:00
Radnik
Prokuplje
63
80
|
11.03.2017 13:00 | Radnik | 63 : 80 | Prokuplje | |||||
11.03
18:00
Zdravlje Leskovac
Radan
99
82
|
11.03.2017 18:00 | Zdravlje Leskovac | 99 : 82 | Radan | |||||
11.03
18:30
OKK Junior
Jablanica
82
83
|
11.03.2017 18:30 | OKK Junior | 82 : 83 | Jablanica |
11.03
16:20
Borča
Torlak
72
77
|
11.03.2017 16:20 | Borča | 72 : 77 | Torlak | |||||
11.03
15:30
BKK Radnički
Beko
78
79
|
11.03.2017 15:30 | BKK Radnički | 78 : 79 | Beko | |||||
11.03
19:30
LA Basket
Slodes
67
77
|
11.03.2017 19:30 | LA Basket | 67 : 77 | Slodes |
11.03
18:00
Velika Kikinda
Tisa
63
79
|
11.03.2017 18:00 | Velika Kikinda | 63 : 79 | Tisa | |||||
11.03
12:00
Budućnost
Bagljaš
90
66
|
11.03.2017 12:00 | Budućnost | 90 : 66 | Bagljaš | |||||
11.03
18:00
Karađorđevo
Sivac
91
80
|
11.03.2017 18:00 | Karađorđevo | 91 : 80 | Sivac |
11.03
18:30
Vojka
Pink
68
75
|
11.03.2017 18:30 | Vojka | 68 : 75 | Pink | |||||
11.03
17:00
Partizan
Lokomotiva 2016
110
104
|
11.03.2017 17:00 | Partizan | 110 : 104 | Lokomotiva 2016 | |||||
11.03
16:30
BNS
Opovo 99
53
89
|
11.03.2017 16:30 | BNS | 53 : 89 | Opovo 99 |
11.03
20:00
Radnički VA
Rađevac
87
64
|
11.03.2017 20:00 | Radnički VA | 87 : 64 | Rađevac |
11.03
16:00
Požarevac
Sloga (PM)
72
64
|
11.03.2017 16:00 | Požarevac | 72 : 64 | Sloga (PM) | |||||
11.03
19:00
Goč
Paraćin
76
84
|
11.03.2017 19:00 | Goč | 76 : 84 | Paraćin | |||||
11.03
18:00
Sloga (D)
Svilajnac
79
60
|
11.03.2017 18:00 | Sloga (D) | 79 : 60 | Svilajnac | |||||
11.03
19:00
Napredak Junior
Stari Ras
53
65
|
11.03.2017 19:00 | Napredak Junior | 53 : 65 | Stari Ras |
11.03
Torlak 2
Vitez BGD 011
36
67
|
11.03.2017 | Torlak 2 | 36 : 67 | Vitez BGD 011 | |||||
11.03
21:20
Umka 2009
Novi Beograd 7
83
81
|
11.03.2017 21:20 | Umka 2009 | 83 : 81 | Novi Beograd 7 |
11.03
Jugbasket
Đerdap
20
0
|
11.03.2017 | Jugbasket | 20 : 0 | Đerdap | |||||
11.03
18:00
Bor RTB
Mladost Vesna
76
63
|
11.03.2017 18:00 | Bor RTB | 76 : 63 | Mladost Vesna |
11.03
17:00
Igokea
Partizan NIS
70
64
|
11.03.2017 17:00 | Igokea | 70 : 64 | Partizan NIS | |||||
11.03
19:00
Cedevita
FMP
104
92
|
11.03.2017 19:00 | Cedevita | 104 : 92 | FMP |
11.03
20:00
Dunav
Spartak
79
85
|
11.03.2017 20:00 | Dunav | 79 : 85 | Spartak | |||||
11.03
20:00
Tamiš
OKK Beograd
78
70
|
11.03.2017 20:00 | Tamiš | 78 : 70 | OKK Beograd | |||||
11.03
18:00
Vršac
Napredak Rubin
75
65
|
11.03.2017 18:00 | Vršac | 75 : 65 | Napredak Rubin | |||||
11.03
18:00
Metalac
Sloga
95
83
|
11.03.2017 18:00 | Metalac | 95 : 83 | Sloga | |||||
11.03
16:30
Beovuk 72
Smederevo 1953
71
67
|
11.03.2017 16:30 | Beovuk 72 | 71 : 67 | Smederevo 1953 |
11.03
20:00
Srem
Kolubara LA 2003
65
71
|
11.03.2017 20:00 | Srem | 65 : 71 | Kolubara LA 2003 | |||||
11.03
20:30
Radnički 1950
Rtanj
86
69
|
11.03.2017 20:30 | Radnički 1950 | 86 : 69 | Rtanj | |||||
11.03
19:00
Pirot
Mladost
106
59
|
11.03.2017 19:00 | Pirot | 106 : 59 | Mladost | |||||
11.03
19:00
Napredak Bosphorus
Vojvodina
98
95
|
11.03.2017 19:00 | Napredak Bosphorus | 98 : 95 | Vojvodina |
11.03
15:00
Lim
Play Off
33
93
|
11.03.2017 15:00 | Lim | 33 : 93 | Play Off | |||||
11.03
15:00
ČA basket
Zvečan
73
40
|
11.03.2017 15:00 | ČA basket | 73 : 40 | Zvečan | |||||
11.03
15:00
Ljubovija
Duga
67
55
|
11.03.2017 15:00 | Ljubovija | 67 : 55 | Duga | |||||
11.03
15:00
Železničar
Mileševac
81
77
|
11.03.2017 15:00 | Železničar | 81 : 77 | Mileševac | |||||
11.03
15:00
Užice
Loznica
45
63
|
11.03.2017 15:00 | Užice | 45 : 63 | Loznica |
11.03
15:00
Paraćin
Topličanin 2012
75
47
|
11.03.2017 15:00 | Paraćin | 75 : 47 | Topličanin 2012 | |||||
11.03
15:00
Actavis academy
Bor
39
76
|
11.03.2017 15:00 | Actavis academy | 39 : 76 | Bor | |||||
11.03
15:00
Radnički 2016
Student 2
20
0
|
11.03.2017 15:00 | Radnički 2016 | 20 : 0 | Student 2 | |||||
11.03
15:00
Radnički
Bagdala
83
47
|
11.03.2017 15:00 | Radnički | 83 : 47 | Bagdala |
11.03
Mionica
LA Basket
84
32
|
11.03.2017 | Mionica | 84 : 32 | LA Basket |
11.03
Mionica
Rađevac
54
17
|
11.03.2017 | Mionica | 54 : 17 | Rađevac | |||||
11.03
Mionica
MIX 1
31
39
|
11.03.2017 | Mionica | 31 : 39 | MIX 1 |
11.03
15:00
Mionica
Rađevac
58
35
|
11.03.2017 15:00 | Mionica | 58 : 35 | Rađevac |
11.03
18:00
Stig
Jedinstvo
2
3
|
11.03.2017 18:00 | Stig | 2 : 3 | Jedinstvo |
11.03
20:00
Lotus
Putevi
1
3
|
11.03.2017 20:00 | Lotus | 1 : 3 | Putevi |
11.03
19:00
Hercegovina
Kikinda
3
1
|
11.03.2017 19:00 | Hercegovina | 3 : 1 | Kikinda | |||||
11.03
20:30
Banat
Kulpin
1
3
|
11.03.2017 20:30 | Banat | 1 : 3 | Kulpin | |||||
11.03
19:00
Mladost
Mladost-Expans
1
3
|
11.03.2017 19:00 | Mladost | 1 : 3 | Mladost-Expans |
11.03
19:00
Hajduk Veljko
Mladost
3
0
|
11.03.2017 19:00 | Hajduk Veljko | 3 : 0 | Mladost | |||||
11.03
20:00
Vranje
Ozren
2
3
|
11.03.2017 20:00 | Vranje | 2 : 3 | Ozren |
11.03
MOK Topličanin 97/2
Radan
2
3
|
11.03.2017 | MOK Topličanin 97/2 | 2 : 3 | Radan | |||||
11.03
Surdulica
Junior
3
0
|
11.03.2017 | Surdulica | 3 : 0 | Junior | |||||
11.03
Morava
Mladost
3
0
|
11.03.2017 | Morava | 3 : 0 | Mladost |
11.03
Mladost
Inđija
2
3
|
11.03.2017 | Mladost | 2 : 3 | Inđija | |||||
11.03
Stražilovo
Vojvodina 3
0
3
|
11.03.2017 | Stražilovo | 0 : 3 | Vojvodina 3 | |||||
11.03
Merkur
Vest
3
1
|
11.03.2017 | Merkur | 3 : 1 | Vest |
11.03
Vrbas
Partizan
0
3
|
11.03.2017 | Vrbas | 0 : 3 | Partizan | |||||
11.03
Maglić 1953
Novi Sad 2
3
1
|
11.03.2017 | Maglić 1953 | 3 : 1 | Novi Sad 2 | |||||
11.03
Klek Srbijašume 2
Sloven
1
3
|
11.03.2017 | Klek Srbijašume 2 | 1 : 3 | Sloven |
11.03
18:00
Novi Pazar
Crvena Zvezda
3
2
|
11.03.2017 18:00 | Novi Pazar | 3 : 2 | Crvena Zvezda | 1:0 | ||||
11.03
20:30
Kosovska Mitrovica
Vojvodina NS Seme
1
3
|
11.03.2017 20:30 | Kosovska Mitrovica | 1 : 3 | Vojvodina NS Seme | 0:1 |
11.03
19:00
VGSK
Jagodina
3
1
|
11.03.2017 19:00 | VGSK | 3 : 1 | Jagodina | |||||
11.03
19:00
Železničar
FAP Livnica
3
0
|
11.03.2017 19:00 | Železničar | 3 : 0 | FAP Livnica |
11.03
15:30
Antena
Metalac Takovo
0
3
|
11.03.2017 15:30 | Antena | 0 : 3 | Metalac Takovo | |||||
11.03
17:00
Timok
Napredak 037
1
3
|
11.03.2017 17:00 | Timok | 1 : 3 | Napredak 037 | |||||
11.03
19:00
Bečej
Bavanište
0
3
|
11.03.2017 19:00 | Bečej | 0 : 3 | Bavanište |
11.03
19:00
Crnokosa
Trstenik
3
0
|
11.03.2017 19:00 | Crnokosa | 3 : 0 | Trstenik | |||||
11.03
20:00
Tara
Zlatibor
0
3
|
11.03.2017 20:00 | Tara | 0 : 3 | Zlatibor |
11.03
18:00
Paraćin
Zaječar
3
1
|
11.03.2017 18:00 | Paraćin | 3 : 1 | Zaječar | |||||
11.03
16:00
Majdanpek FBC
Leskovac-98
3
0
|
11.03.2017 16:00 | Majdanpek FBC | 3 : 0 | Leskovac-98 |
11.03
20:00
Mladost (NP)
Apatin
3
1
|
11.03.2017 20:00 | Mladost (NP) | 3 : 1 | Apatin | |||||
11.03
11:00
Odbojka 013
Ruma
1
3
|
11.03.2017 11:00 | Odbojka 013 | 1 : 3 | Ruma | |||||
11.03
14:00
Volejstars
Elan Volej
3
0
|
11.03.2017 14:00 | Volejstars | 3 : 0 | Elan Volej | |||||
11.03
16:00
Futog vest
Panonija
1
3
|
11.03.2017 16:00 | Futog vest | 1 : 3 | Panonija | |||||
11.03
17:30
Vršac
Mladost (I)
3
0
|
11.03.2017 17:30 | Vršac | 3 : 0 | Mladost (I) | |||||
11.03
13:00
Partizan
Novi Sad
3
2
|
11.03.2017 13:00 | Partizan | 3 : 2 | Novi Sad |
11.03
Štrand Volej
Grbić
0
3
|
11.03.2017 | Štrand Volej | 0 : 3 | Grbić | |||||
11.03
Star
NS Volej tim
3
0
|
11.03.2017 | Star | 3 : 0 | NS Volej tim | |||||
11.03
Slavija
Lavice 07
0
3
|
11.03.2017 | Slavija | 0 : 3 | Lavice 07 | |||||
11.03
Dunav Volej
NS Tim
3
0
|
11.03.2017 | Dunav Volej | 3 : 0 | NS Tim | |||||
11.03
Beočin Metal
Libero
2
3
|
11.03.2017 | Beočin Metal | 2 : 3 | Libero |
11.03
Inđija
Hercegovina
3
0
|
11.03.2017 | Inđija | 3 : 0 | Hercegovina | |||||
11.03
Mladost 2
Žitište
3
0
|
11.03.2017 | Mladost 2 | 3 : 0 | Žitište | |||||
11.03
Proleter
Banat
0
3
|
11.03.2017 | Proleter | 0 : 3 | Banat | |||||
11.03
Bečej
Kikinda
0
3
|
11.03.2017 | Bečej | 0 : 3 | Kikinda |
11.03
Prvi Tempo
Soko
3
0
|
11.03.2017 | Prvi Tempo | 3 : 0 | Soko | |||||
11.03
Maks
Blok aut
3
0
|
11.03.2017 | Maks | 3 : 0 | Blok aut | |||||
11.03
Trijumf 2013
Gox-IN
0
3
|
11.03.2017 | Trijumf 2013 | 0 : 3 | Gox-IN | |||||
11.03
Sutjeska
CVS
0
3
|
11.03.2017 | Sutjeska | 0 : 3 | CVS | |||||
11.03
Merkur
Hajduk
3
0
|
11.03.2017 | Merkur | 3 : 0 | Hajduk |
11.03
14:00
Knjaževac
Hajduk Veljko
2
3
|
11.03.2017 14:00 | Knjaževac | 2 : 3 | Hajduk Veljko |
11.03
Mitrovica 2
Radinci Volej
0
3
|
11.03.2017 | Mitrovica 2 | 0 : 3 | Radinci Volej | |||||
11.03
Prvi Tempo
Sirmium
3
0
|
11.03.2017 | Prvi Tempo | 3 : 0 | Sirmium | |||||
11.03
Mitrovica
Sloga
0
3
|
11.03.2017 | Mitrovica | 0 : 3 | Sloga |
11.03
19:00
Mladi Radnik
Kralj
0
3
|
11.03.2017 19:00 | Mladi Radnik | 0 : 3 | Kralj | |||||
11.03
17:00
Zaslon
Šumadija
3
2
|
11.03.2017 17:00 | Zaslon | 3 : 2 | Šumadija |
11.03
13:30
Smeč 5
Srbijanka 014
3
1
|
11.03.2017 13:30 | Smeč 5 | 3 : 1 | Srbijanka 014 |
11.03
19:00
Jedinstvo (U)
Jedinstvo (SP)
1
3
|
11.03.2017 19:00 | Jedinstvo (U) | 1 : 3 | Jedinstvo (SP) | |||||
11.03
17:00
Futog
Vizura
0
3
|
11.03.2017 17:00 | Futog | 0 : 3 | Vizura |
11.03
20:00
Eaton Srem Tempo
Beograd
3
0
|
11.03.2017 20:00 | Eaton Srem Tempo | 3 : 0 | Beograd | |||||
11.03
19:00
Klek Srbijašume
Gimnazijalac
3
0
|
11.03.2017 19:00 | Klek Srbijašume | 3 : 0 | Gimnazijalac |
11.03
16:00
Jagodina
Millennium
3
2
|
11.03.2017 16:00 | Jagodina | 3 : 2 | Millennium | |||||
11.03
13:30
Vrbas
Žabalj Volej
3
0
|
11.03.2017 13:30 | Vrbas | 3 : 0 | Žabalj Volej | |||||
11.03
19:30
Borac (Č)
Ub
0
3
|
11.03.2017 19:30 | Borac (Č) | 0 : 3 | Ub | |||||
11.03
18:00
Tutin
Ivanjica
1
3
|
11.03.2017 18:00 | Tutin | 1 : 3 | Ivanjica |
11.03
18:00
Crvenka
Kikinda
27
29
|
11.03.2017 18:00 | Crvenka | 27 : 29 | Kikinda | |||||
11.03
18:00
Vrbas
Srem Sm
34
32
|
11.03.2017 18:00 | Vrbas | 34 : 32 | Srem Sm | |||||
11.03
19:00
Jedinstvo
Crvena Zvezda
26
17
|
11.03.2017 19:00 | Jedinstvo | 26 : 17 | Crvena Zvezda | |||||
11.03
19:00
Banatski Karlovac
Jabuka
27
25
|
11.03.2017 19:00 | Banatski Karlovac | 27 : 25 | Jabuka | |||||
11.03
19:00
Hercegovina
Mladost
31
26
|
11.03.2017 19:00 | Hercegovina | 31 : 26 | Mladost |
11.03
19:00
Žitorađa
Planinka
20
32
|
11.03.2017 19:00 | Žitorađa | 20 : 32 | Planinka | |||||
11.03
19:00
Jastrebac
Hisar
25
22
|
11.03.2017 19:00 | Jastrebac | 25 : 22 | Hisar | |||||
11.03
19:00
Bela Palanka
BSK Heba
28
20
|
11.03.2017 19:00 | Bela Palanka | 28 : 20 | BSK Heba |
11.03
19:00
Župa 54
Arilje
44
27
|
11.03.2017 19:00 | Župa 54 | 44 : 27 | Arilje |
11.03
19:00
Mladost
Budućnost
36
36
|
11.03.2017 19:00 | Mladost | 36 : 36 | Budućnost | |||||
11.03
19:30
Dolovo
Radnički 1958
24
29
|
11.03.2017 19:30 | Dolovo | 24 : 29 | Radnički 1958 |
11.03
18:50
Vojvodina
Crvena zvezda
29
27
|
11.03.2017 18:50 | Vojvodina | 29 : 27 | Crvena zvezda | |||||
11.03
18:30
Dinamo
Požarevac
36
31
|
11.03.2017 18:30 | Dinamo | 36 : 31 | Požarevac | |||||
11.03
19:00
Jugović
Sloga
26
27
|
11.03.2017 19:00 | Jugović | 26 : 27 | Sloga | |||||
11.03
20:00
Partizan
Rudar
24
22
|
11.03.2017 20:00 | Partizan | 24 : 22 | Rudar | |||||
11.03
19:30
Šamot 65
Morava
25
21
|
11.03.2017 19:30 | Šamot 65 | 25 : 21 | Morava | |||||
11.03
20:30
Metaloplastika
Spartak Vojput
21
22
|
11.03.2017 20:30 | Metaloplastika | 21 : 22 | Spartak Vojput |
11.03
19:00
Proleter
Priboj
23
20
|
11.03.2017 19:00 | Proleter | 23 : 20 | Priboj | |||||
11.03
19:30
Sindjelić
Kolubara
25
24
|
11.03.2017 19:30 | Sindjelić | 25 : 24 | Kolubara | |||||
11.03
19:00
Vranje 1957
Mokra Gora
24
29
|
11.03.2017 19:00 | Vranje 1957 | 24 : 29 | Mokra Gora |
11.03
19:00
Đerdap
Jastrebac
26
35
|
11.03.2017 19:00 | Đerdap | 26 : 35 | Jastrebac | |||||
11.03
19:00
Rtanj
Radnički
28
28
|
11.03.2017 19:00 | Rtanj | 28 : 28 | Radnički |
11.03
17:30
Srem
Temerin
33
24
|
11.03.2017 17:30 | Srem | 33 : 24 | Temerin | |||||
11.03
20:30
Partizan
Spartak
20
29
|
11.03.2017 20:30 | Partizan | 20 : 29 | Spartak | |||||
11.03
18:00
Sloven
Radnički
34
23
|
11.03.2017 18:00 | Sloven | 34 : 23 | Radnički | |||||
11.03
18:00
Mladost
Laki
26
31
|
11.03.2017 18:00 | Mladost | 26 : 31 | Laki |
11.03
18:00
Medicinar
Naisa
36
31
|
11.03.2017 18:00 | Medicinar | 36 : 31 | Naisa | |||||
11.03
19:00
Sloga
Jagodina
32
27
|
11.03.2017 19:00 | Sloga | 32 : 27 | Jagodina | |||||
11.03
17:30
Bekament Bukovička Banja
Kikinda
36
19
|
11.03.2017 17:30 | Bekament Bukovička Banja | 36 : 19 | Kikinda | |||||
11.03
18:00
Radnički KG
Bor RTB
21
25
|
11.03.2017 18:00 | Radnički KG | 21 : 25 | Bor RTB |
11.03
16:30
Pančevo
Mladost (NP)
21
23
|
11.03.2017 16:30 | Pančevo | 21 : 23 | Mladost (NP) | |||||
11.03
13:30
Požarevac
Metalac
34
25
|
11.03.2017 13:30 | Požarevac | 34 : 25 | Metalac |
11.03
18:00
Solaris
Medveščak
5
11
|
11.03.2017 18:00 | Solaris | 5 : 11 | Medveščak | |||||
11.03
20:00
BVK Crvena zvezda
VA Cattaro
13
6
|
11.03.2017 20:00 | BVK Crvena zvezda | 13 : 6 | VA Cattaro |
11.03
Banjica
Stari Grad
9
6
|
11.03.2017 | Banjica | 9 : 6 | Stari Grad | |||||
11.03
Nais
Valjevo
13
12
|
11.03.2017 | Nais | 13 : 12 | Valjevo | |||||
11.03
Taš
Zemun
6
8
|
11.03.2017 | Taš | 6 : 8 | Zemun |
11.03
20:30
Bor
Niš 92
1
4
|
11.03.2017 20:30 | Bor | 1 : 4 | Niš 92 |
11.03
Kragujevac 2011
Ivanjica
0
6
|
11.03.2017 | Kragujevac 2011 | 0 : 6 | Ivanjica |
11.03
15:30
Aranđelovac
Zlatar 033
0
6
|
11.03.2017 15:30 | Aranđelovac | 0 : 6 | Zlatar 033 |
11.03
18:15
Gročanski
Ekonomist
4
3
|
11.03.2017 18:15 | Gročanski | 4 : 3 | Ekonomist |
11.03
19:00
Dolap
Rota
5
6
|
11.03.2017 19:00 | Dolap | 5 : 6 | Rota | |||||
11.03
19:00
Zufo
Leskovac
5
0
|
11.03.2017 19:00 | Zufo | 5 : 0 | Leskovac |
11.03
18:30
Miners
Radnički 2010
4
3
|
11.03.2017 18:30 | Miners | 4 : 3 | Radnički 2010 |
11.03
18:00
Euro Motus
Deus Rol. Mošić
8
0
|
11.03.2017 18:00 | Euro Motus | 8 : 0 | Deus Rol. Mošić | |||||
11.03
16:30
FON
Novi Pazar
8
1
|
11.03.2017 16:30 | FON | 8 : 1 | Novi Pazar | |||||
11.03
20:00
Leteći Holandjanin
Kopernikus SAS
7
4
|
11.03.2017 20:00 | Leteći Holandjanin | 7 : 4 | Kopernikus SAS |
11.03
19:00
Bled
Mladost
3
5
|
11.03.2017 19:00 | Bled | 3 : 5 | Mladost | |||||
11.03
19:15
Triglav
Maribor
12
2
|
11.03.2017 19:15 | Triglav | 12 : 2 | Maribor | |||||
11.03
18:00
ECE Celje
Crvena zvezda
9
5
|
11.03.2017 18:00 | ECE Celje | 9 : 5 | Crvena zvezda | |||||
11.03
14:30
Zagreb
Playboy Slavija
6
5
|
11.03.2017 14:30 | Zagreb | 6 : 5 | Playboy Slavija |