Novo! Personalizuj svoj nalog
XS
SM
MD
LG
Pronađeno ukupno 317 utakmica za dan
Nedelja, 12 Mart 2017

Fudbal

12.03.2017 15:00 Napredak 2 : 1 Radnik
12.03.2017 15:00 Radnički (N) 2 : 2 Novi Pazar
12.03.2017 15:00 Voždovac 4 : 0 OFK Bačka
12.03.2017 13:00 Mladost 0 : 2 Partizan
12.03.2017 17:00 Crvena zvezda 3 : 0 Javor Matis
12.03.2017 15:00 Borac 2 : 3 Čukarički
12.03.2017 15:00 Rad 2 : 0 Spartak ŽK
12.03.2017 14:00 Bežanija 3 : 1 Proleter
12.03.2017 14:00 Dinamo 3 : 2 Radnički
12.03.2017 14:30 Southampton : Manchester Utd
12.03.2017 17:00 Liverpool 2 : 1 Burnley
12.03.2017 15:30 Schalke 04 3 : 0 Augsburg
12.03.2017 17:30 Hamburger SV 2 : 1 Borussia M'gladbach
12.03.2017 12:30 Sassuolo 0 : 1 Bologna
12.03.2017 15:00 Internazionale 7 : 1 Atalanta
12.03.2017 15:00 Napoli 3 : 0 Crotone
12.03.2017 15:00 Chievo 4 : 0 Empoli
12.03.2017 15:00 Pescara 1 : 3 Udinese
12.03.2017 15:00 Fiorentina 1 : 0 Cagliari
12.03.2017 20:45 Palermo 0 : 3 Roma
12.03.2017 15:00 Saint-Étienne 2 : 2 Metz
12.03.2017 21:00 Lorient 1 : 2 PSG
12.03.2017 17:00 Lyon 4 : 0 Toulouse
12.03.2017 18:30 Celta Vigo 0 : 1 Villarreal
12.03.2017 20:45 Real Madrid 2 : 1 Betis
12.03.2017 12:00 Real Sociedad 0 : 2 Athletic Club
12.03.2017 16:15 La Coruña 2 : 1 Barcelona
12.03.2017 14:00 Jezero 2 : 1 Berane
12.03.2017 14:00 Mornar 0 : 1 Igalo
12.03.2017 14:00 Kom 2 : 1 Bratstvo
12.03.2017 14:00 Radnički 0 : 1 Čelik
12.03.2017 14:00 Otrant Olympic 0 : 2 Cetinje
12.03.2017 14:30 Železničar 2 : 0 Sloga
12.03.2017 11:00 Jedinstvo Putevi 0 : 0 Zlatibor (Č)
12.03.2017 15:00 Moravac Orion 4 : 0 Dunav
12.03.2017 15:00 Radan 3 : 0 Tabane 1970
12.03.2017 11:00 Car Konstantin 1 : 1 Pukovac
12.03.2017 14:30 BSK Batajnica 2 : 1 Sopot
12.03.2017 11:00 Grafičar 1 : 2 Žarkovo
12.03.2017 14:30 Stepojevac Vaga 1 : 0 GSP Polet
12.03.2017 11:00 Dorćol 2 : 1 Rakovica
12.03.2017 11:00 Prva Iskra 2 : 1 Crvena Zvezda
12.03.2017 14:30 Mladost (T) 2 : 2 Mladost APA
12.03.2017 14:30 Zadrugar 4 : 1 Bačka (P)
12.03.2017 14:30 Budućnost (G) 0 : 0 Bečej 1918
12.03.2017 14:30 Tekstilac 0 : 0 OFK Vrbas
12.03.2017 14:30 Subotica 2 : 1 Tavankut
12.03.2017 14:30 Slavia 1 : 5 Kozara
12.03.2017 14:30 Polet (N) 0 : 1 Dinamo 1945
12.03.2017 14:30 Dolina 2 : 1 Sloboda
12.03.2017 10:00 Kabel 2 : 2 Kupinovo
12.03.2017 14:30 Hajduk (B) 3 : 0 LSK Laćarak
12.03.2017 14:30 Borac 3 : 1 Sloga
12.03.2017 10:00 Sofeks 3 : 3 Hajduk (Č)
12.03.2017 14:30 Hajduk 1925 Podunavac 3 : 1 Index
12.03.2017 15:00 Malošište 2 : 0 Majdanpek
12.03.2017 15:00 Zaplanjac 2 : 1 Đerdap
12.03.2017 15:00 Bukovik 0 : 1 BSK
12.03.2017 15:00 Timočanin 1 : 2 Šarbanovac
12.03.2017 15:00 Rtanj 8 : 0 Napredak
12.03.2017 15:00 Hajduk Veljko 3 : 0 Moravica
12.03.2017 15:00 Žitorađa 1 : 0 Poljoprivrednik
12.03.2017 15:00 Sloga 4 : 2 OFK Kosanica
12.03.2017 15:00 Juhor 2 : 4 Morava 1918
12.03.2017 15:00 Jedinstvo 1 : 0 OFK Lugomir
12.03.2017 15:00 Rembas 2 : 2 OFK Topličanin
12.03.2017 15:00 Bošnjane 1 : 1 Kopaonik
12.03.2017 15:00 Levač 1 : 1 Župa
12.03.2017 14:00 Ropotovo 2 : 2 Budućnost (P)
12.03.2017 15:00 Jedinstvo (GM) 0 : 2 Balkanski
12.03.2017 14:30 Jedinstvo 5 : 2 Zvezdara
12.03.2017 14:30 Sremčica 3 : 0 Torlak
12.03.2017 14:30 Borac (O) 3 : 0 PKB Padinska Skela
12.03.2017 10:00 Borac (L) 2 : 0 Hajduk
12.03.2017 14:30 Srem 3 : 0 Budućnost
12.03.2017 14:30 Vrčin 3 : 1 Avala
12.03.2017 14:30 Turbina 1 : 1 Balkan Mirijevo
12.03.2017 15:00 Čantavir 0 : 2 Vinogradar
12.03.2017 15:00 Eđšeg 1 : 2 Sutjeska
12.03.2017 15:00 Krivaja 0 : 4 Jadran (F)
12.03.2017 15:00 Proleter (Nj) 2 : 2 Napredak
12.03.2017 15:00 Preporod 4 : 1 Bajša
12.03.2017 14:30 Hajduk Junior 0 : 3 Stari Grad
12.03.2017 14:30 Hercegovac 0 : 3 Terekveš
12.03.2017 14:30 Budućnost 2 : 0 Polet (S)
12.03.2017 14:30 Borac (BG) 0 : 0 OFK Šikara
12.03.2017 14:30 BSK 2 : 0 Mladost (K)
12.03.2017 14:30 Slavija 3 : 3 Mladost (BP)
12.03.2017 14:30 Krila Krajine 1 : 2 Rusin
12.03.2017 14:30 Partizan (G) 2 : 2 Jedinstvo Stević
12.03.2017 14:30 Vojvodina (S) 1 : 0 Crvena zvezda
12.03.2017 14:30 Vojvodina (C) 2 : 2 BAK
12.03.2017 14:30 Budućnost (A) 1 : 7 Mladost (O)
12.03.2017 14:30 Jugoslavija 1 : 3 Jedinstvo (V)
12.03.2017 14:30 Borac (St) 0 : 1 Vulturul
12.03.2017 14:30 Strela 2 : 1 Sloga (BNS)
12.03.2017 14:30 Banat 1 : 1 C. Zvezda (RS)
12.03.2017 14:30 Omladinac 0 : 0 Mladost (BD)
12.03.2017 14:30 Borac 2 : 3 Naftagas (E)
12.03.2017 14:30 C. Zvezda (VS) 3 : 2 Lehel
12.03.2017 14:30 Hrtkovci 2 : 0 Partizan
12.03.2017 14:30 Budućnost 0 : 1 Sloven
12.03.2017 14:30 Borac 0 : 0 Jadran
12.03.2017 14:30 Donji Petrovci 1 : 0 Mitros
12.03.2017 14:30 Hajduk 1 : 0 Podrinje
12.03.2017 14:30 FK Graničar 1924 2 : 2 Napredak
12.03.2017 13:30 Borac 2 : 0 Polet
12.03.2017 14:30 Polet (T) 0 : 0 Prijevor
12.03.2017 14:30 Ozrem PMH 0 : 1 Spartak
12.03.2017 14:30 LFK Mladost 4 : 0 Donja Vrbava
12.03.2017 14:30 Backovac Junajted 1 : 2 Omladinac (Z)
12.03.2017 14:30 Jedinstvo (GG) 4 : 0 Brezak
12.03.2017 14:30 Zadrugar 1 : 1 Parmenac
12.03.2017 14:30 Sloboda 3 : 1 Omladinac
12.03.2017 14:30 Bresje Superior 3 : 2 Šumadija
12.03.2017 14:30 Pobeda 0 : 2 SASK
12.03.2017 14:30 7. Juli 2 : 4 Mladi borac
12.03.2017 14:30 Polet 0 : 1 Cerovac 2013
12.03.2017 14:30 Udarnik 4 : 1 Crvena zvezda
12.03.2017 14:30 Budućnost 0 : 0 Osipaonica
12.03.2017 15:00 Borac (L) 5 : 1 Jevremovac
12.03.2017 15:00 Mladost (P) 4 : 0 Antimon
12.03.2017 15:00 Mladost (PP) 2 : 1 Cer
12.03.2017 15:00 Podrinje 2 : 1 Hajduk Stanko
12.03.2017 15:00 Borac (V) 2 : 3 Mačva 2005
12.03.2017 15:00 Mladi Borac 3 : 0 Majur
12.03.2017 15:00 Hajduk 2 : 1 Morava
12.03.2017 15:00 Resavac 2 : 0 Budućnost
12.03.2017 15:00 OFK Bratstvo 5 : 1 Juhor
12.03.2017 15:00 Napredak (Z) 0 : 1 Bratstvo
12.03.2017 15:00 Partizan 3 : 2 Kušiljevo
12.03.2017 15:00 Napredak (D) 4 : 2 Mladost (J)
12.03.2017 15:00 Dragocvet 3 : 0 OFK Tekstilac
12.03.2017 14:30 Jedinstvo (GS) 2 : 2 Čekmin
12.03.2017 14:30 Sloga 6 : 0 Jedinstvo (Š)
12.03.2017 14:30 Zloćudovo 3 : 1 Bobište
12.03.2017 14:30 Umac 6 : 1 Omladinac (DS)
12.03.2017 14:30 Progres 2 : 2 Kumarevo 65
12.03.2017 14:30 Radnički (P) 3 : 2 Brza
12.03.2017 14:30 Jablanica 2 : 2 Mladi Borac
12.03.2017 14:30 Železničar 2 : 0 Plantaža
12.03.2017 14:30 Polet 2 : 0 Vučje
12.03.2017 14:30 Borac 2 : 0 Komgrap
12.03.2017 14:30 Lepušnica 1 : 2 Poštar Zvezdara
12.03.2017 14:30 Banja 2 : 0 Šumadinac
12.03.2017 14:30 Mladi Proleter 1 : 1 13. Maj Zemun
12.03.2017 14:30 Sinđelić 3 : 0 Dunav
12.03.2017 14:30 Zmaj 0 : 0 PKB Kovilovo
12.03.2017 14:30 Mladost (B) 0 : 0 Radnički
12.03.2017 14:30 BSK 2 : 0 Polet
12.03.2017 14:30 Urovci 1 : 0 Barajevo
12.03.2017 10:00 Selo Mladenovac 0 : 5 Vinča
12.03.2017 14:30 Mladost 0 : 4 Ropočevo
12.03.2017 14:30 Velika Krsna 8 : 0 Mladenovac
12.03.2017 14:30 Boleč 3 : 2 Pudarci
12.03.2017 14:30 Hajduk 1 : 3 Leštane
12.03.2017 14:30 Kosmaj 1 : 2 Kovačevac
12.03.2017 15:00 Supska 1 : 2 15. Avgust 1950
12.03.2017 15:00 Omladinski 6 : 1 Napredak (S)
12.03.2017 15:00 Javor 1 : 1 Moravac
12.03.2017 15:00 Omladinac 3 : 3 Mladost (S)
12.03.2017 15:00 Zemljoradnik 3 : 0 Moravac 2015
12.03.2017 15:00 Sloga 1 : 1 Kupinovac
12.03.2017 15:00 Osaonica 4 : 1 Crni Vrh
12.03.2017 15:00 Mladost (D) 5 : 0 Šumadinac
12.03.2017 15:00 Mladost (G) 1 : 2 Vinorača
12.03.2017 15:00 Sinđelić 1934 0 : 2 Ursule
12.03.2017 15:00 Kolare 6 : 2 Morava
12.03.2017 15:00 Mladost (K) 2 : 0 Zenit
12.03.2017 14:30 Mladost (DL) 2 : 2 OFK Morava
12.03.2017 14:30 Milanovo 3 : 1 Lemind
12.03.2017 14:30 Mladost (B) 3 : 3 BSK
12.03.2017 14:30 Napredak 2 : 3 Marjan MB
12.03.2017 14:30 Navalin 2 : 3 Sušica 2012
12.03.2017 14:30 Real 2 : 7 Jedinstvo (G)
12.03.2017 14:30 Gradac 2 : 1 Mladost (V)
12.03.2017 14:30 Šumadija 4 : 0 Atletiko
12.03.2017 14:30 Bratstvo 1 : 0 Sloboda (DB)
12.03.2017 14:30 OFK Klek 1 : 4 Omladinac
12.03.2017 14:30 ASK 0 : 2 OFK Stajićevo
12.03.2017 14:30 MSK 0 : 2 OFK Gradnulica
12.03.2017 14:30 Jedinstvo 1 : 2 Zadrugar
12.03.2017 14:30 Rusanda 2 : 0 Radnički 1911
12.03.2017 14:30 Potisje 1 : 0 ŽFK Banat
12.03.2017 14:30 Mladost 1 : 0 OFK Zeka Buljubaša
12.03.2017 14:30 Borac 4 : 0 Fruškogorac
12.03.2017 14:30 Obilić 1993 1 : 2 PSK Putinci
12.03.2017 14:30 Sloga 1 : 0 OFK Brestač
12.03.2017 14:30 Napredak 0 : 1 Graničar (K)
12.03.2017 14:30 Hajduk 5 : 0 Graničar (O)
12.03.2017 14:30 Jedinstvo (P) 0 : 0 Železničar
12.03.2017 15:00 Napredak 2 : 0 Cer
12.03.2017 15:00 Sloga (B) 3 : 1 Proleter
12.03.2017 15:00 Omladinac 4 : 1 Borac (Š)
12.03.2017 15:00 Mladost (MM) 2 : 0 Budućnost (Z)
12.03.2017 15:00 Sloga (D) 3 : 3 Duško
12.03.2017 15:00 Vlašić 4 : 2 Karađorđe
12.03.2017 15:00 Varna 012 0 : 3 Miloš Pocerac 2013
12.03.2017 15:00 Vojvoda Stepa Stepanović 3 : 2 OFK Jelen
12.03.2017 15:00 Rankovac 2 : 0 Mladost 2013
12.03.2017 15:00 Dobrava 3 : 0 Radnički (К)
12.03.2017 15:00 Sloga (K) 1 : 1 Šipurske Livade
12.03.2017 15:00 Torpedo 0 : 3 Cerić
12.03.2017 15:00 7. Juli 3 : 2 Prva Iskra
12.03.2017 15:00 Borac (K) 3 : 0 Jedinstvo (Z)
12.03.2017 15:00 Sloga (S) 0 : 2 Stolice
12.03.2017 15:00 Cerova 2 : 1 Gučevo
12.03.2017 15:00 Milan Orlić 2 : 1 Sloga (LŠ)
12.03.2017 11:00 Velika Reka 1 : 2 Vidojevica
12.03.2017 15:00 Krtinska 2 : 2 Ljubinić
12.03.2017 15:00 Partizan 1 : 0 Zvezda
12.03.2017 15:00 Sloga 0 : 3 Borac
12.03.2017 15:00 Jedinstvo 3 : 1 Belo Polje
12.03.2017 15:00 Rvati 1 : 4 Duboko
12.03.2017 15:00 Posavina 4 : 1 Rekreativo
12.03.2017 11:00 Mačva 1 : 2 Brodarac
12.03.2017 11:00 Partizan 3 : 0 Jagodina
12.03.2017 14:30 Real Niš 1 : 0 Novi Pazar
12.03.2017 10:40 OFK Trnovica 5 : 0 Sloga

Košarka

12.03.2017 19:00 Krka 95 : 91 Cibona
12.03.2017 19:00 Zadar 81 : 78 Union Olimpija
12.03.2017 13:00 Mladost Admiral 94 : 67 Konstantin
12.03.2017 18:30 Kris Kros 79 : 71 Radnički
12.03.2017 20:30 Crvenka 96 : 107 Jedinstvo
12.03.2017 16:30 Nova Pazova 75 : 73 Topola
12.03.2017 18:00 Železničar 84 : 75 KKK Radnički
12.03.2017 19:15 Mladost 69 : 84 Dimitrovgrad
12.03.2017 16:00 Vlasotince 77 : 82 Niš
12.03.2017 19:20 Ras 99 : 83 Borac
12.03.2017 17:10 Žitko Basket 90 : 81 Vitez
12.03.2017 18:00 Star 74 : 48 Kadet
12.03.2017 18:30 Mladost Veternik 77 : 66 Petrovgrad
12.03.2017 17:00 Sloboda NS 81 : 71 SO Koš
12.03.2017 12:15 Omladinac 95 : 69 Jedinstvo
12.03.2017 14:30 Dinamo 103 : 72 Šimanovci
12.03.2017 19:00 Mladost 2014 90 : 69 Student 014
12.03.2017 12:30 M015 85 : 59 Vladimirci
12.03.2017 20:00 Železničar 68 : 75 Loznica
12.03.2017 16:00 GM-032 65 : 74 Čačak 94
12.03.2017 16:30 Stragari 84 : 65 Basket
12.03.2017 20:00 Trepča 93 : 64 Bane
12.03.2017 10:30 Vizura Shark 58 : 44 Zvezdara
12.03.2017 16:00 Zicer 64 : 58 Omladinac 016
12.03.2017 20:00 Hajduk Veljko 69 : 66 Pusta Reka
12.03.2017 13:00 Hisar 92 : 80 BSK Junior
12.03.2017 20:00 Gimnazijalac 20 : 0 Palanka 2012

Odbojka

12.03.2017 20:00 Novi Sad 3 : 2 Dubočica
12.03.2017 20:00 Srem Iton 2 : 3 Zaslon
12.03.2017 18:00 Mladenovac 3 : 1 Užice
12.03.2017 17:00 Rudar 1 : 3 Lucky Star
12.03.2017 16:00 Šumadija 1 : 3 Loznica
12.03.2017 17:00 Gračac 3 : 2 Ribnica 2
12.03.2017 18:00 Arilje 3 : 1 Knez Lazar
12.03.2017 14:00 Partizan 3 : 1 Novi Pazar 2
12.03.2017 20:00 Botafogo 0 : 3 Proleter
12.03.2017 19:00 Šid 0 : 3 Dunav Volley
12.03.2017 17:00 Topličanin 3 : 0 Niš 2
12.03.2017 12:00 Borac 3 : 1 Desetka
12.03.2017 14:00 Pirot 3 : 0 MOK Topličanin 97
12.03.2017 19:00 TENT 3 : 2 Železničar
12.03.2017 19:00 Kraguj Radnički 0 : 3 Roda
12.03.2017 17:00 Omladinac 0 : 3 Takovo Zvezda Helios
12.03.2017 18:30 Leskovac 98 1 : 3 Smederevo
12.03.2017 18:00 Valjevo 3 : 0 Sterija
12.03.2017 17:00 Spartak (LJ) 3 : 0 Student
12.03.2017 18:00 Mokra Gora 3 : 1 Bambi volej
12.03.2017 14:00 Radan 0 : 3 Bor
12.03.2017 16:00 Aleksinac 3 : 0 Stampedo
12.03.2017 14:00 Topličanin 1 : 3 Pirot
12.03.2017 16:40 Lucky Star 3 : 0 Lazarevac
12.03.2017 13:00 Tehničar 2 : 3 Fortuna plus
12.03.2017 17:00 Mali Zvornik 0 : 3 Ribnica
12.03.2017 19:00 Ozren 1 : 3 Viner
12.03.2017 18:00 Đerdap 3 : 0 ŽOK 030

Rukomet

12.03.2017 19:00 Inđija 25 : 29 Dubočica 54
12.03.2017 18:30 Obilić 27 : 23 Zlatar
12.03.2017 16:00 Sivac 23 : 28 ŽSK
12.03.2017 19:00 Radnički 21 : 22 Hajduk Veljko
12.03.2017 19:00 ORK Bor 30 : 25 Vlasotince
12.03.2017 16:30 Radnički 2 34 : 22 Goč Merkur
12.03.2017 19:30 Mladost 29 : 17 Trepča
12.03.2017 19:00 Karađorđe 30 : 22 Napredak
12.03.2017 20:00 Beli andjeo 29 : 34 Prva Petoletka
12.03.2017 19:00 Lokomotiva 38 : 28 Metalac
12.03.2017 17:30 Apatin 28 : 24 Vladimirovac
12.03.2017 19:00 Putinci 25 : 19 Slavija
12.03.2017 19:00 Minaqua Vojvodina 27 : 22 Vrbas
12.03.2017 17:00 Mladi radnik 21 : 26 Voždovac 1955
12.03.2017 20:00 Knjaževac 17 : 26 Žitorađa
12.03.2017 19:30 Topličanin 14 : 20 Radan
12.03.2017 15:30 Mladost 22 : 23 Pirot
12.03.2017 13:30 Naisa 2 32 : 21 Dubočica
12.03.2017 15:30 Petrovaradin 21 : 30 Halas Jožef
12.03.2017 19:00 Jadran Lider 33 : 30 Ravangrad

Futsal

12.03.2017 19:00 Nova Pazova 5 : 5 Kalča
12.03.2017 18:00 Forum 3 : 8 Viking
12.03.2017 19:00 TFK 3 : 1 Hajduk
12.03.2017 20:00 Kraljevićevo 7 : 4 Srbobran
12.03.2017 19:30 Bečej 2003 2 : 5 International
12.03.2017 15:30 Ekonomist 5 : 4 Timok
12.03.2017 18:00 Banjica 1 : 4 BSK
12.03.2017 19:00 Vranje 3 : 0 Vinter sport
12.03.2017 18:00 Partenon 5 : 6 Fontana
12.03.2017 15:00 Raška : Bellatores
12.03.2017 18:00 Olimp 12 : 1 Župski rubin
12.03.2017 21:30 Banjica 3 : 3 Intelektualac
12.03.2017 19:15 Sopot 3 : 3 Srpska BGD
12.03.2017 20:15 Samo pravo 3 : 2 Obilić
12.03.2017 19:00 Kosjerić 8 : 3 Bezbednost 192
12.03.2017 12:30 Flach 1 : 1 Šljivici
12.03.2017 17:30 As 4 : 4 Prokuplje
12.03.2017 17:30 Akademac 4 : 1 Gurgusovac
12.03.2017 20:00 Babušnica 2011 2 : 2 Aleksinac 2015

Ragbi 13

12.03.2017 16:30 Dorćol 42 : 10 Radnički
12.03.2017 14:00 Crvena Zvezda 30 : 30 Partizan

Hokej

12.03.2017 14:30 Mladost 3 : 7 Bled
Goran112 je tipovao utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 je tipovao utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu