12.06
17:30
Proleter Lasta
Morava
2
3
|
12.06.2010 17:30 | Proleter Lasta | 2 : 3 | Morava | |||||
12.06
17:30
Radnički
Budućnost
2
1
|
12.06.2010 17:30 | Radnički | 2 : 1 | Budućnost | |||||
12.06
17:30
Borac (A)
Braća Vuković
4
1
|
12.06.2010 17:30 | Borac (A) | 4 : 1 | Braća Vuković | |||||
12.06
17:30
Borac (V)
Goč
5
0
|
12.06.2010 17:30 | Borac (V) | 5 : 0 | Goč | |||||
12.06
17:30
Jedinstvo
Mataruge
0
4
|
12.06.2010 17:30 | Jedinstvo | 0 : 4 | Mataruge | |||||
12.06
17:30
Karađorđe
Magnohrom
2
0
|
12.06.2010 17:30 | Karađorđe | 2 : 0 | Magnohrom | |||||
12.06
17:30
Tutin
Radnik
5
0
|
12.06.2010 17:30 | Tutin | 5 : 0 | Radnik | |||||
12.06
17:30
Rudar
Kraljevo Hajduk
1
2
|
12.06.2010 17:30 | Rudar | 1 : 2 | Kraljevo Hajduk | |||||
12.06
17:30
Napredak
Ibar
1
3
|
12.06.2010 17:30 | Napredak | 1 : 3 | Ibar |
12.06
17:30
Napredak (K)
Rudar
3
2
|
12.06.2010 17:30 | Napredak (K) | 3 : 2 | Rudar | |||||
12.06
17:30
Velereč 94
Dragačevo
1
1
|
12.06.2010 17:30 | Velereč 94 | 1 : 1 | Dragačevo | |||||
12.06
17:30
Jedinstvo (K)
Mladost (P)
2
0
|
12.06.2010 17:30 | Jedinstvo (K) | 2 : 0 | Mladost (P) | |||||
12.06
17:30
Šumadija
Autoprevoz
0
2
|
12.06.2010 17:30 | Šumadija | 0 : 2 | Autoprevoz | |||||
12.06
17:30
Napredak (S)
Spartak
7
2
|
12.06.2010 17:30 | Napredak (S) | 7 : 2 | Spartak | |||||
12.06
17:30
Jedinstvo (P)
Jedinstvo (GG)
2
1
|
12.06.2010 17:30 | Jedinstvo (P) | 2 : 1 | Jedinstvo (GG) | |||||
12.06
17:30
Omladinac (Z)
Miokovci
4
0
|
12.06.2010 17:30 | Omladinac (Z) | 4 : 0 | Miokovci | |||||
12.06
17:30
Slatina
Gorušica
2
3
|
12.06.2010 17:30 | Slatina | 2 : 3 | Gorušica |
12.06
17:00
Zlatibor voda
Višesava
4
0
|
12.06.2010 17:00 | Zlatibor voda | 4 : 0 | Višesava | |||||
12.06
17:00
Lazarica
Savinac
2
1
|
12.06.2010 17:00 | Lazarica | 2 : 1 | Savinac | |||||
12.06
17:00
Jasen
Sečica
2
2
|
12.06.2010 17:00 | Jasen | 2 : 2 | Sečica | |||||
12.06
17:00
GP Zlatibor
Budućnost
3
2
|
12.06.2010 17:00 | GP Zlatibor | 3 : 2 | Budućnost | |||||
12.06
17:00
Polet
Luna Avijatičar
5
0
|
12.06.2010 17:00 | Polet | 5 : 0 | Luna Avijatičar | |||||
12.06
17:00
Crnokosa
Arilje
3
0
|
12.06.2010 17:00 | Crnokosa | 3 : 0 | Arilje | |||||
12.06
17:00
Napredak
Jedinstvo
4
3
|
12.06.2010 17:00 | Napredak | 4 : 3 | Jedinstvo | |||||
12.06
17:00
Omladinac
Perućac
7
1
|
12.06.2010 17:00 | Omladinac | 7 : 1 | Perućac | |||||
12.06
17:00
Železničar
Zlatibor (Č)
0
2
|
12.06.2010 17:00 | Železničar | 0 : 2 | Zlatibor (Č) |
12.06
17:00
Rajac
Brežđe
0
2
|
12.06.2010 17:00 | Rajac | 0 : 2 | Brežđe | |||||
12.06
17:00
Mladi radnik
Ribnikar
0
3
|
12.06.2010 17:00 | Mladi radnik | 0 : 3 | Ribnikar | |||||
12.06
17:00
Tešnjar
Brezovica
0
4
|
12.06.2010 17:00 | Tešnjar | 0 : 4 | Brezovica | |||||
12.06
17:00
Tulari
Banjani
0
1
|
12.06.2010 17:00 | Tulari | 0 : 1 | Banjani | |||||
12.06
17:00
Sovljak
Kačer
3
3
|
12.06.2010 17:00 | Sovljak | 3 : 3 | Kačer | |||||
12.06
17:00
Mladost
Vrujci
2
2
|
12.06.2010 17:00 | Mladost | 2 : 2 | Vrujci | |||||
12.06
17:00
OFK Jabučje
ZSK
0
3
|
12.06.2010 17:00 | OFK Jabučje | 0 : 3 | ZSK | |||||
12.06
17:00
Zadrugar
Dimitrije Tucović
4
0
|
12.06.2010 17:00 | Zadrugar | 4 : 0 | Dimitrije Tucović |
12.06
17:00
Polet (A)
Sloga (B)
3
0
|
12.06.2010 17:00 | Polet (A) | 3 : 0 | Sloga (B) | |||||
12.06
17:00
Zadrugar
Sloga (D)
3
5
|
12.06.2010 17:00 | Zadrugar | 3 : 5 | Sloga (D) | |||||
12.06
17:00
Beli Orao
Vihor
4
2
|
12.06.2010 17:00 | Beli Orao | 4 : 2 | Vihor | |||||
12.06
17:00
Bata Bulić
Polet (SD)
1
0
|
12.06.2010 17:00 | Bata Bulić | 1 : 0 | Polet (SD) | |||||
12.06
17:00
Napredak (VC)
Sloga (K)
0
1
|
12.06.2010 17:00 | Napredak (VC) | 0 : 1 | Sloga (K) | |||||
12.06
17:00
Petar Dobrnjac
Borac
2
0
|
12.06.2010 17:00 | Petar Dobrnjac | 2 : 0 | Borac | |||||
12.06
17:00
Napredak (N)
Mlava
2
0
|
12.06.2010 17:00 | Napredak (N) | 2 : 0 | Mlava | |||||
12.06
17:00
Dunavac
Crni Vrh
5
2
|
12.06.2010 17:00 | Dunavac | 5 : 2 | Crni Vrh |
12.06
17:30
Aluminjum
Radnički (T)
1
2
|
12.06.2010 17:30 | Aluminjum | 1 : 2 | Radnički (T) |
12.06
Miloševo
Rudna Glava
9
2
|
12.06.2010 | Miloševo | 9 : 2 | Rudna Glava | |||||
12.06
Radnički
Poreč
3
2
|
12.06.2010 | Radnički | 3 : 2 | Poreč | |||||
12.06
Zlot
Slatina (N)
2
2
|
12.06.2010 | Zlot | 2 : 2 | Slatina (N) | |||||
12.06
Dunav
Krivelj
4
4
|
12.06.2010 | Dunav | 4 : 4 | Krivelj | |||||
12.06
Ključ
BSK
3
0
|
12.06.2010 | Ključ | 3 : 0 | BSK | |||||
12.06
Sloga
Brestovac
3
0
|
12.06.2010 | Sloga | 3 : 0 | Brestovac | |||||
12.06
Rajac
Brodoremont
0
3
|
12.06.2010 | Rajac | 0 : 3 | Brodoremont | |||||
12.06
Nemetali
Majdanpek
0
3
|
12.06.2010 | Nemetali | 0 : 3 | Majdanpek |
12.06
17:30
OFK Klek
Mladost (L)
0
2
|
12.06.2010 17:30 | OFK Klek | 0 : 2 | Mladost (L) | |||||
12.06
17:30
ŽAK
Begej
2
6
|
12.06.2010 17:30 | ŽAK | 2 : 6 | Begej | |||||
12.06
17:30
Potisje
Borac (A)
3
6
|
12.06.2010 17:30 | Potisje | 3 : 6 | Borac (A) | |||||
12.06
17:30
Mladost (BD)
Naftagas (B)
2
0
|
12.06.2010 17:30 | Mladost (BD) | 2 : 0 | Naftagas (B) | |||||
12.06
17:30
Naftagas (E)
Vojvodina
1
0
|
12.06.2010 17:30 | Naftagas (E) | 1 : 0 | Vojvodina | |||||
12.06
17:30
Borac (Z)
Delija
2
0
|
12.06.2010 17:30 | Borac (Z) | 2 : 0 | Delija | |||||
12.06
17:30
Krajina
Bilećanin
1
1
|
12.06.2010 17:30 | Krajina | 1 : 1 | Bilećanin |
12.06
17:00
Graničar
Crvenka
2
1
|
12.06.2010 17:00 | Graničar | 2 : 1 | Crvenka | |||||
12.06
17:00
Rusin
Kordun
3
2
|
12.06.2010 17:00 | Rusin | 3 : 2 | Kordun | |||||
12.06
17:00
Zadrugar
Radnički
3
0
|
12.06.2010 17:00 | Zadrugar | 3 : 0 | Radnički | |||||
12.06
17:00
Polet (S)
Lipar
1
2
|
12.06.2010 17:00 | Polet (S) | 1 : 2 | Lipar | |||||
12.06
17:00
Omladinac (B)
PIK Prigrevica
3
0
|
12.06.2010 17:00 | Omladinac (B) | 3 : 0 | PIK Prigrevica | |||||
12.06
17:00
Mladost (K)
BSK
7
0
|
12.06.2010 17:00 | Mladost (K) | 7 : 0 | BSK | |||||
12.06
17:00
Borac
Stanišić
5
4
|
12.06.2010 17:00 | Borac | 5 : 4 | Stanišić | |||||
12.06
17:00
Kula
Omladinac (D)
3
4
|
12.06.2010 17:00 | Kula | 3 : 4 | Omladinac (D) |
12.06
Vrnjci
Lazac
6
1
|
12.06.2010 | Vrnjci | 6 : 1 | Lazac | |||||
12.06
Mlada krila
Žiča
0
2
|
12.06.2010 | Mlada krila | 0 : 2 | Žiča | |||||
12.06
Polet (R)
Granit
3
0
|
12.06.2010 | Polet (R) | 3 : 0 | Granit | |||||
12.06
Partizan
Tavnik
2
5
|
12.06.2010 | Partizan | 2 : 5 | Tavnik | |||||
12.06
Mladost (V)
Olimpik
0
0
|
12.06.2010 | Mladost (V) | 0 : 0 | Olimpik | |||||
12.06
Jedinstvo (D)
Morava (M)
3
1
|
12.06.2010 | Jedinstvo (D) | 3 : 1 | Morava (M) | |||||
12.06
Grdica
Ribnica
3
3
|
12.06.2010 | Grdica | 3 : 3 | Ribnica |
12.06
18:00
Velika Reka
Borac (K)
6
0
|
12.06.2010 18:00 | Velika Reka | 6 : 0 | Borac (K) | |||||
12.06
18:00
Sloga (S)
Rudar (B)
5
1
|
12.06.2010 18:00 | Sloga (S) | 5 : 1 | Rudar (B) | |||||
12.06
18:00
Milan Orlić
Jedinstvo
5
4
|
12.06.2010 18:00 | Milan Orlić | 5 : 4 | Jedinstvo | |||||
12.06
18:00
Jelav
Radjevac
2
5
|
12.06.2010 18:00 | Jelav | 2 : 5 | Radjevac | |||||
12.06
18:00
Stolice
Crnča
5
3
|
12.06.2010 18:00 | Stolice | 5 : 3 | Crnča | |||||
12.06
18:00
Prva iskra
TE Gučevo
2
1
|
12.06.2010 18:00 | Prva iskra | 2 : 1 | TE Gučevo | |||||
12.06
18:00
Cer
Gučevo
0
0
|
12.06.2010 18:00 | Cer | 0 : 0 | Gučevo | |||||
12.06
18:00
Stari Jadar
Granit
1
2
|
12.06.2010 18:00 | Stari Jadar | 1 : 2 | Granit |
12.06
17:00
Sloga
Desine
4
0
|
12.06.2010 17:00 | Sloga | 4 : 0 | Desine | |||||
12.06
17:00
Makce
Polet
3
0
|
12.06.2010 17:00 | Makce | 3 : 0 | Polet | |||||
12.06
17:00
Jedinstvo
Žitkovica
5
1
|
12.06.2010 17:00 | Jedinstvo | 5 : 1 | Žitkovica | |||||
12.06
17:00
Đerdap
Pobeda
4
1
|
12.06.2010 17:00 | Đerdap | 4 : 1 | Pobeda | |||||
12.06
17:00
Pionir
Carevac
0
3
|
12.06.2010 17:00 | Pionir | 0 : 3 | Carevac | |||||
12.06
17:00
Borac
Sloga (Ć)
3
1
|
12.06.2010 17:00 | Borac | 3 : 1 | Sloga (Ć) |
12.06
17:00
Laolac
Košava
0
3
|
12.06.2010 17:00 | Laolac | 0 : 3 | Košava | |||||
12.06
17:00
Radnički
Sloboda
3
0
|
12.06.2010 17:00 | Radnički | 3 : 0 | Sloboda | |||||
12.06
17:00
Vrelo
Jedinstvo
1
4
|
12.06.2010 17:00 | Vrelo | 1 : 4 | Jedinstvo | |||||
12.06
17:00
Integral
Omladinac
3
0
|
12.06.2010 17:00 | Integral | 3 : 0 | Omladinac | |||||
12.06
17:00
Mladost
Zadrugar
3
1
|
12.06.2010 17:00 | Mladost | 3 : 1 | Zadrugar | |||||
12.06
17:00
Dragoš
Krilaš
3
2
|
12.06.2010 17:00 | Dragoš | 3 : 2 | Krilaš | |||||
12.06
17:00
Rudar
Napredak
4
2
|
12.06.2010 17:00 | Rudar | 4 : 2 | Napredak |
12.06
Vojvodina
Jedinstvo
3
0
|
12.06.2010 | Vojvodina | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
12.06
Crvena Zvezda
2. Oktobar
5
2
|
12.06.2010 | Crvena Zvezda | 5 : 2 | 2. Oktobar | |||||
12.06
Napredak
Borac
1
2
|
12.06.2010 | Napredak | 1 : 2 | Borac |
12.06
Sloboda
Beli Orlovi
0
3
|
12.06.2010 | Sloboda | 0 : 3 | Beli Orlovi | |||||
12.06
Mladost
Stara Čaršija
0
1
|
12.06.2010 | Mladost | 0 : 1 | Stara Čaršija |
12.06
17:30
Brodarac
Omladinac
6
1
|
12.06.2010 17:30 | Brodarac | 6 : 1 | Omladinac | |||||
12.06
11:00
OFK Zvezdara
Mabat
1
3
|
12.06.2010 11:00 | OFK Zvezdara | 1 : 3 | Mabat | |||||
12.06
17:30
GAK
Kapedunum
3
1
|
12.06.2010 17:30 | GAK | 3 : 1 | Kapedunum |
12.06
ŽFK Fruškogorac
Pančevo
3
0
|
12.06.2010 | ŽFK Fruškogorac | 3 : 0 | Pančevo | |||||
12.06
Novi Bečej
Kikinda
|
12.06.2010 | Novi Bečej | : | Kikinda | |||||
12.06
Kalemegdan
Rubin
1
0
|
12.06.2010 | Kalemegdan | 1 : 0 | Rubin |