XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 356 utakmica za dan
Subota, 12 Novembar 2011

Fudbal

12.11.2011 13:00 Teleoptik 3 : 1 Srem
12.11.2011 13:00 Donji Srem 3 : 0 Kolubara
12.11.2011 13:00 Novi Sad 0 : 0 Bežanija
12.11.2011 13:00 Mladenovac 3 : 2 Čukarički
12.11.2011 13:00 Banat 1 : 2 Proleter
12.11.2011 13:00 Napredak 2 : 1 Inđija
12.11.2011 13:00 Radnički (N) 2 : 0 Mladi radnik
12.11.2011 13:00 Jedinstvo 2 : 4 Jasenica 1911
12.11.2011 13:00 Pobeda 0 : 0 Sloboda (Č)
12.11.2011 13:00 Sloga (P) 1 : 0 Sloga (BB)
12.11.2011 13:00 Sloga (PM) 2 : 1 Rudar
12.11.2011 13:30 Trstenik PPT 1 : 0 Kopaonik
12.11.2011 13:30 Balkanski 0 : 2 Timok
12.11.2011 13:30 Sloga 1 : 0 Svrljig
12.11.2011 13:30 Vršac 1 : 0 Palić
12.11.2011 13:30 ČSK Pivara 0 : 0 Radnički (NP)
12.11.2011 13:30 Mladost (BJ) 4 : 1 Sloga (T)
12.11.2011 13:30 OFK Kikinda 2 : 1 Tekstilac
12.11.2011 11:00 Slavija 0 : 0 Sopot
12.11.2011 13:00 Zemun 1 : 0 Dorćol
12.11.2011 13:00 Balkan Mirijevo 1 : 0 Beograd
12.11.2011 13:00 Mokra Gora 1 : 2 Sloboda (G)
12.11.2011 13:00 Takovo 1 : 2 Tutin
12.11.2011 13:00 Omladinac 0 : 0 Šumadija 1903
12.11.2011 13:00 Metalac 1 : 0 Prijevor
12.11.2011 13:00 Trepča 0 : 1 Bane
12.11.2011 13:00 Morava 2 : 3 Zvižd
12.11.2011 13:00 Sloga (B) 2 : 1 Borac (VL)
12.11.2011 13:00 Karađorđe (T) 2 : 1 Šumadinac
12.11.2011 13:00 Vrbovac 1 : 0 Gruža
12.11.2011 13:00 Loznica 2 : 0 Drina
12.11.2011 13:00 Sevojno 0 : 0 Miloš Pocerac
12.11.2011 13:00 Radnički 0 : 0 Jedinstvo
12.11.2011 13:00 FAP 3 : 2 Zadrugar
12.11.2011 13:00 Ribnica 4 : 1 Polimlje
12.11.2011 13:30 Palilulac 0 : 2 Moravac Orion (M)
12.11.2011 13:30 SFK Moravac (P) 3 : 1 Omladinac
12.11.2011 13:30 BSK Bujanovac 4 : 0 Moravica
12.11.2011 13:30 Dubočica 1923 2 : 1 Sloga (L)
12.11.2011 13:30 Morava 0 : 1 Pukovac
12.11.2011 13:30 Pusta Reka 3 : 1 Kosanica
12.11.2011 13:30 Dunav 1 : 0 Slatina
12.11.2011 13:30 Budućnost 3 : 0 Obilić
12.11.2011 13:30 Proleter 2 : 2 Dinamo
12.11.2011 13:30 Jedinstvo (NB) 2 : 1 Borac
12.11.2011 13:30 Sloboda 1 : 2 Bačka 1901
12.11.2011 13:30 Kolonija 2 : 1 Vojvodina
12.11.2011 13:30 Stanišić 0 : 3 Budućnost (M)
12.11.2011 13:30 Polet (S) 0 : 1 Omladinac (NB)
12.11.2011 13:30 Sloga (E) 2 : 1 Radnički (SM)
12.11.2011 13:30 Jugović 2 : 0 Bačka (BP)
12.11.2011 13:30 Crvena Zvezda 0 : 1 Borac (NS)
12.11.2011 13:00 IMT 3 : 0 Radnički (R)
12.11.2011 13:00 Turbina 2 : 0 Trudbenik
12.11.2011 13:00 Sloga L 1 : 1 Vinogradi DB
12.11.2011 13:00 Maršić 3 : 2 Azbest
12.11.2011 13:00 Lokomotiva 3 : 1 Vinča
12.11.2011 13:00 Rača Popović 3 : 4 Marjan
12.11.2011 13:00 Karađorđe 3 : 4 Aranđelovac
12.11.2011 Selevac 1 : 1 Bresje Superior
12.11.2011 Glavaš 0 : 1 Napredak
12.11.2011 13:00 Banjani 2 : 1 Milenko Pavlović
12.11.2011 13:00 OFK Jabučje 2 : 0 Kačer
12.11.2011 13:00 Radnik 1 : 1 Brežđe
12.11.2011 13:00 Mladost 1 : 1 Rubribreza
12.11.2011 13:00 Jasen 1 : 2 Zlatibor voda
12.11.2011 13:00 Crnokosa 5 : 0 Omladinac
12.11.2011 13:30 Napredak 3 : 2 Doljevac 1971
12.11.2011 13:30 Borac 1 : 2 Mladost (B)
12.11.2011 13:30 Palilula 2 : 1 Bukovik
12.11.2011 13:30 Jedinstvo (Š) 3 : 2 Morava
12.11.2011 13:30 Budućnost 1 : 1 Umac
12.11.2011 13:30 Tanasko Rajić 6 : 0 Temac
12.11.2011 13:30 Lužnica 4 : 3 Napredak
12.11.2011 13:30 Prčevac 1 : 1 Dragoš
12.11.2011 13:30 Jedinstvo B.P 2 : 0 Jedinstvo P
12.11.2011 13:00 Vranjska Banja 2 : 3 Pčinja
12.11.2011 13:00 As 3 : 1 Čelik
12.11.2011 14:00 Partizanski put 0 : 5 Omladinac
12.11.2011 14:00 Topličanin 1 : 0 Trbunje
12.11.2011 14:00 Polet 3 : 2 Svetlost
12.11.2011 14:00 Jug Bogdan 1 : 2 Kosovac
12.11.2011 14:00 Borac 1 : 2 Dunđerski
12.11.2011 13:30 Levač 8 : 0 Vinorača
12.11.2011 13:30 Bor 1 : 0 Branik
12.11.2011 13:30 Poreč 7 : 0 Radnički
12.11.2011 13:30 Zlot 2 : 5 Brestovac
12.11.2011 13:30 Rudar 3 : 3 Brodoremont
12.11.2011 13:00 Dedina 1 : 3 Mladost
12.11.2011 13:00 Bošnjane 4 : 3 Jasika
12.11.2011 13:30 Sloga (M) 10 : 0 Mladost
12.11.2011 13:30 Midžor 5 : 1 Osnić
12.11.2011 13:30 Rtanj 0 : 0 BSK
12.11.2011 13:30 Partizan (U) 0 : 2 Vršac United
12.11.2011 13:00 Preporod 7 : 0 Potisje
12.11.2011 13:00 Njegoš 5 : 2 Sloboda
12.11.2011 13:00 Bilećanin 1 : 0 Vojvodina 1928
12.11.2011 13:00 Mladost (L) 0 : 0 Naftagas
12.11.2011 13:00 Begej 0 : 2 Borac (A)
12.11.2011 14:00 Borac 2 : 1 Omladinac (D)
12.11.2011 14:00 Sloga 0 : 0 Zadrugar
12.11.2011 14:00 Graničar (G) 1 : 1 PIK
12.11.2011 14:00 Crvenka 7 : 0 Polet
12.11.2011 Sloven 6 : 1 Hajduk (Š)
12.11.2011 Podrinje 1 : 0 Jadran
12.11.2011 Srbobran 1 : 0 Borac
12.11.2011 Šajkaš 3 : 1 Kabel
12.11.2011 11:00 Milutinac 2 : 0 Strelac
12.11.2011 13:00 PKB Kovilovo 2 : 1 Crvena zvezda
12.11.2011 13:00 Policajac 0 : 2 Baćevac
12.11.2011 11:00 Poštar Zvezdara 0 : 2 IMR
12.11.2011 13:00 Šumadija 3 : 0 PIK Zemun
12.11.2011 13:00 Brodarac 2 : 0 Dunavac
12.11.2011 13:00 Magnohrom 1 : 0 Morava
12.11.2011 13:00 Mlada krila 2 : 2 Vrnjci
12.11.2011 13:00 Mladost 2 : 5 Ćava
12.11.2011 13:00 Dobrača 2 : 5 Kremenac
12.11.2011 13:00 Korićani 6 : 2 Seljak
12.11.2011 13:00 OFK Bagremar 3 : 2 Šumarice 2008
12.11.2011 13:00 Bare 1 : 0 BSK
12.11.2011 13:00 Đerdap 2 : 0 Pobeda
12.11.2011 13:00 Žitkovica 3 : 1 Jedinstvo (D)
12.11.2011 13:00 TE Gučevo 2 : 1 Sloga
12.11.2011 OFK Jelen 1 : 2 Mladost (PP)
12.11.2011 13:00 Milicionar 0 : 1 Omladinac (B)
12.11.2011 Mladi Radnik 3 : 0 Pobeda
12.11.2011 14:00 Baličevac 2 : 0 Mladost
12.11.2011 14:00 Dobrič 1 : 5 4. Juli
12.11.2011 13:30 Resavac 0 : 0 Tekstilac
12.11.2011 13:00 Pobeda 0 : 0 Sloga L
12.11.2011 13:30 Glogonj 2 : 3 Omladinac (D)
12.11.2011 14:00 OFK Odžaci 3 : 2 OFK Metalac
12.11.2011 13:30 Mladost 2 : 0 Železničar
12.11.2011 13:00 Obilić 2 : 3 Mladi proleter
12.11.2011 13:00 Sindjelić 2 : 0 Borac
12.11.2011 13:00 Palež 0 : 0 OFK Burovo
12.11.2011 13:00 Napredak 0 : 0 Mladost (B)
12.11.2011 13:00 BSK 1 : 4 OFK Zabrežje
12.11.2011 13:00 Mladost (Č) 4 : 1 Barajevo
12.11.2011 13:00 Krtinska 3 : 1 Borac
12.11.2011 13:00 Bogutovačka Banja 2 : 2 Jedinstvo
12.11.2011 13:00 Proleter 3 : 0 Stara Čaršija
12.11.2011 13:00 Kobilje 2 : 2 Košava
12.11.2011 13:00 Stig C 0 : 1 Budućnost
12.11.2011 13:00 BSK 1 : 1 Stig MC
12.11.2011 13:00 Napredak (P) 4 : 1 Dizel
12.11.2011 13:00 Metalac 1 : 2 Borac (K)
12.11.2011 13:30 Brza 3 : 0 BSK
12.11.2011 13:30 Omladinac 1 : 0 Bratstvo (B)
12.11.2011 13:30 Turekovac 0 : 1 Bratstvo (Z)
12.11.2011 13:30 Nomanica 0 : 1 Gornje Krajince
12.11.2011 13:30 Moravac (G) 5 : 3 Moravac (P)
12.11.2011 13:30 Mladost (K) 2 : 0 Mladost (DL)
12.11.2011 16:30 Stara Čaršija 2 : 1 Omladinac
12.11.2011 16:30 Topoljak 3 : 0 Polet 57
12.11.2011 16:30 Jugovići 1 : 3 Stari Trstenik
12.11.2011 13:00 Omladinac M 0 : 6 Napredak
12.11.2011 13:00 Pionir 5 : 0 Partizan
12.11.2011 13:00 Kapedunum 0 : 2 Zuce
12.11.2011 13:00 BUSK 5 : 0 Sparta
12.11.2011 13:00 OFK Meljak 0 : 2 Beljina
12.11.2011 Požarevac 0 : 5 Mašinac PZP
12.11.2011 Mačva 1 : 6 Sloga
12.11.2011 Novi Bečej 0 : 13 Spartak
12.11.2011 Ravangrad 0 : 0 Nives
12.11.2011 LASK Crvena zvezda 9 : 0 Šabac
12.11.2011 Lemind Lavice 0 : 6 Napredak
12.11.2011 Napredak 1 : 1 Partizan
12.11.2011 Rad 3 : 1 BSK Borča
12.11.2011 Vojvodina 5 : 0 Javor
12.11.2011 Sloga (K) 1 : 2 Crvena zvezda
12.11.2011 OFK Beograd 1 : 1 Zemun
12.11.2011 Inđija 1 : 1 Radnički 1923
12.11.2011 Borac 1 : 0 Čukarički Stankom
12.11.2011 Radnički (N) 3 : 2 Jagodina
12.11.2011 Jedinstvo Š 4 : 1 Radjevac
12.11.2011 12:00 Borac 1 : 1 Omladinac (D)
12.11.2011 12:00 Sloga 6 : 0 Zadrugar
12.11.2011 12:00 Graničar (G) 0 : 3 PIK
12.11.2011 Teleoptik 0 : 3 Partizan
12.11.2011 Jagodina 2 : 0 BSK Borča
12.11.2011 Vojvodina 0 : 0 Borac
12.11.2011 Sloga (K) 0 : 1 Crvena zvezda
12.11.2011 Sloga (L) 3 : 1 Zemun
12.11.2011 Sloboda PS 2 : 1 OFK Beograd
12.11.2011 Loznica 1 : 0 Čukarički Stankom
12.11.2011 Radnički (N) 0 : 0 Rad
12.11.2011 12:00 Inđija 5 : 0 Bečej
12.11.2011 12:00 Banat 4 : 0 Vršac
12.11.2011 12:00 Hajduk 0 : 1 Vojvodina
12.11.2011 12:00 Bačka 2 : 1 Obilić
12.11.2011 11:00 Subotica 2 : 0 Tavankut
12.11.2011 11:00 Njegoš 3 : 1 Sloboda
12.11.2011 Napredak 0 : 3 Partizan
12.11.2011 Jagodina 1 : 3 Radnički (N)
12.11.2011 Čukarički Stankom 4 : 0 Borac
12.11.2011 Radnički 1923 0 : 5 Crvena zvezda
12.11.2011 OFK Beograd 2 : 0 Palilulac
12.11.2011 Smederevo 1 : 3 Sloga (K)
12.11.2011 Loznica 2 : 0 Bežanija
12.11.2011 Savacijum 1 : 0 Rad
12.11.2011 10:00 Inđija 2 : 1 Bečej
12.11.2011 10:00 Banat 3 : 0 Vršac
12.11.2011 10:00 Hajduk 0 : 3 Vojvodina
12.11.2011 10:00 Vinogradar 1 : 5 Senta
12.11.2011 12:00 Čoka 3 : 1 Olimpija
12.11.2011 10:00 Obilić 0 : 3 Spartak Zlatibor voda
12.11.2011 10:00 Bačka Topola 1 : 0 Senta
12.11.2011 09:30 Bačka 1901 '99 7 : 0 Sever
12.11.2011 10:00 Spartak Zlatibor voda '00 1 : 1 Čantavir
12.11.2011 09:30 Čoka 10 : 0 Tisa
12.11.2011 10:00 Bačka 0 : 6 Spartak Zlatibor voda '99
12.11.2011 11:00 Bačka 1901 '00 0 : 2 Subotica
12.11.2011 11:00 Pinkum 2 : 3 Smederevo
12.11.2011 11:00 Obilić 0 : 9 Presing
12.11.2011 11:00 Trgovački 1 : 9 Mladi radnik
12.11.2011 11:00 Sloga 6 : 1 Kostolac 2008
12.11.2011 11:00 MIP-Presing 2 : 0 Proleter
12.11.2011 10:00 Šumadija 7 : 0 Sušica
12.11.2011 10:00 Karađorđe 0 : 16 Duljaj
12.11.2011 10:00 Arsenal 1 : 5 Marjan
12.11.2011 10:00 Apolon 4 II 2 : 4 Kraguj
12.11.2011 10:00 Šumadija 1903 1 : 7 Radnicki 1923 I
12.11.2011 12:00 Panter 0 : 1 Seljak
12.11.2011 12:00 Pinkum 3 : 0 Smederevo
12.11.2011 12:00 Obilić 0 : 6 Presing
12.11.2011 12:00 Trgovački 1 : 3 Mladi radnik
12.11.2011 12:00 Sloga 9 : 0 Kostolac 2008
12.11.2011 12:00 Plana 2 : 2 Bumerang
12.11.2011 12:00 MIP-Presing 1 : 3 Rudar

Košarka

12.11.2011 18:00 Zlatorog Laško 85 : 86 Zagreb CO
12.11.2011 20:00 Krka 78 : 80 Union Olimpija
12.11.2011 18:00 Budućnost VOLI 69 : 81 Maccabi
12.11.2011 17:30 Cibona 90 : 86 Hemofarm STADA
12.11.2011 19:30 Metalac 57 : 58 Sloboda
12.11.2011 17:00 Smederevo 1953 85 : 78 Borac Mozzart Sport
12.11.2011 19:00 Proleter Naftagas 86 : 88 Sloga
12.11.2011 20:00 Napredak Rubin 73 : 80 BKK Radnički
12.11.2011 20:15 Vojvodina Srbijagas 84 : 70 Tamiš
12.11.2011 20:00 Beovuk 72 89 : 86 Šabac
12.11.2011 15:00 Radnički 77 : 71 Spartak
12.11.2011 19:30 KG Student UK 80 : 70 Mladost (Č)
12.11.2011 16:00 Jagodina 86 : 83 Vojvodina
12.11.2011 19:00 Napredak Maxi Co 78 : 76 Konstantin
12.11.2011 17:00 Mladost (Z) 82 : 77 Jedinstvo
12.11.2011 Odžaci 77 : 70 Akademik
12.11.2011 Nova Pazova 75 : 70 Dunav
12.11.2011 Srem 89 : 87 Meridiana
12.11.2011 Stara Pazova 97 : 101 Mladost Teletehnika
12.11.2011 Vrbas 101 : 95 Novi Sad MT
12.11.2011 Veternik 84 : 67 Radnički
12.11.2011 Velika Kikinda 74 : 84 Topola
12.11.2011 Svilajnac Kompo 85 : 80 Zlatar
12.11.2011 Plana 81 : 55 Požarevac
12.11.2011 Klik 89 : 84 Polet
12.11.2011 Novi Pazar 107 : 92 Temnić
12.11.2011 Mašinac 80 : 86 Priboj
12.11.2011 Sloga 71 : 83 Mionica
12.11.2011 Železničar 85 : 79 Prva Petoletka
12.11.2011 18:00 Hemofarm Štada 65 : 58 Celje
12.11.2011 19:00 Mladi Krajišnik 73 : 76 Čelik
12.11.2011 18:00 Vojvodina NIS 62 : 65 Budućnost
12.11.2011 20:00 Vrbas 75 : 71 Beočin
12.11.2011 18:30 Student 87 : 62 Loznica
12.11.2011 17:00 Radnički 89 : 55 Stara Pazova
12.11.2011 17:00 Jagodina 2001 88 : 72 Spartak
12.11.2011 14:00 Basket Stars 98 : 40 Paraćin
12.11.2011 19:00 Srbobran Raehem 91 : 41 Železničar

Odbojka

12.11.2011 19:00 Radnički 3 : 1 Jedinstvo
12.11.2011 19:00 Obilić 3 : 1 Sterija
12.11.2011 15:30 Đerdap 3 : 2 Jagodina
12.11.2011 20:00 Smederevo 2 : 3 Novi Pazar-Junior
12.11.2011 19:00 VGSK 0 : 3 Borac
12.11.2011 14:00 Radan 3 : 0 Pirot
12.11.2011 20:00 Vranje 2 : 3 Desetka
12.11.2011 18:00 Knjaževac 1 : 3 Hajduk Veljko
12.11.2011 20:00 Varadin BMG 3 : 2 Kolubara
12.11.2011 18:00 Dinamo Azotara 3 : 1 Vizura
12.11.2011 20:00 Radnički 0 : 3 NIS Spartak
12.11.2011 19:00 Tent 3 : 0 Vojvodina
12.11.2011 19:00 Jedinstvo 3 : 0 Radnički
12.11.2011 19:00 Crnokosa 3 : 0 MD Zrenjanin
12.11.2011 14:00 Bor II 3 : 2 Knjaževac

Rukomet

12.11.2011 19:30 Kolubara 30 : 28 Požarevac
12.11.2011 18:30 Železničar 1949 34 : 33 Rudar
12.11.2011 17:30 Vojvodina 32 : 25 Crvenka
12.11.2011 18:30 Partizan 35 : 28 Smederevo DU-Integral
12.11.2011 19:00 Jugović Unimet 26 : 26 Napredak
12.11.2011 19:00 Novi Pazar 35 : 30 Mladost TSK
12.11.2011 16:30 Železničar 23 : 23 Jagodina
12.11.2011 19:00 Spartak Vojput 24 : 25 Zaječar
12.11.2011 19:00 Bane 31 : 31 Zlatar
12.11.2011 18:00 Vrbas Carnex 29 : 28 Novi Beograd
12.11.2011 18:00 Proleter Agroživ 23 : 19 Priboj
12.11.2011 Studentski grad 27 : 27 Radnički 2
12.11.2011 Bask 29 : 28 Šamot 65
12.11.2011 Udarnik 25 : 25 Morava
12.11.2011 Metalac 24 : 27 Sindjelić
12.11.2011 Stari grad 29 : 21 Kolubara 2
12.11.2011 Majdanpek 27 : 27 Primus Car Dušan
12.11.2011 Radnički 34 : 27 Sloga
12.11.2011 Banatski Karlovac 30 : 30 Apatin
12.11.2011 ŽSK 26 : 28 Sombor
12.11.2011 Ruma 34 : 31 Radnički-Cement
12.11.2011 Napredak 26 : 38 Metalac Asko Vidak
12.11.2011 Hercegovina 30 : 30 Jabuka
12.11.2011 Radnički 30 : 27 Potisje Pleteks
12.11.2011 Titel Džon Dir 43 : 25 Dalmatinac
12.11.2011 Hajduk 37 : 32 Jedinstvo
12.11.2011 19:00 BSK Heba 26 : 19 Naisus 2
12.11.2011 18:00 Knjaževac 23 : 46 Jastrebac
12.11.2011 20:00 Đerdap 29 : 33 Topličanin
12.11.2011 19:00 Vlasotince 31 : 26 Dubočica 54
12.11.2011 18:00 Sloga 33 : 20 Arilje
12.11.2011 18:00 Župa 54 25 : 25 15 oktobar
12.11.2011 19:00 Jedinstvo 39 : 25 Vojvoda Stepa
12.11.2011 19:30 Radnički 34 : 33 Putinci
12.11.2011 17:30 PIK Prigrevica 19 : 41 Lavovi
12.11.2011 16:30 Bor 2 2 25 : 34 Rtanj
12.11.2011 16:00 Pirot 41 : 30 Radnički (Ć)
12.11.2011 17:00 Radnički 1951 41 : 21 Zaječar 2
12.11.2011 16:00 Niška Banja 37 : 32 Paraćin
12.11.2011 18:00 Užice 21 : 28 Beli andjeo
12.11.2011 17:00 Hidroelektrana 42 : 22 Atenica
12.11.2011 14:00 Štrpce Tandems 22 : 30 Župa 54 2
12.11.2011 Dubočica 54 2 29 : 26 Mladost
12.11.2011 Morava Han 19 : 30 Vlasotince 2
12.11.2011 Morava 25 : 47 Planinka 2
12.11.2011 Vranje 1957 39 : 21 Topličanin 2
12.11.2011 20:30 Crvena Zvezda 36 : 34 Nopal
12.11.2011 17:00 Radnički 25 : 24 Železnicar
12.11.2011 19:00 Jagodina 29 : 19 Max Sport
12.11.2011 18:00 Kučevo 32 : 34 Proleter Superprotein
12.11.2011 18:00 Metalac AD 26 : 25 Crveni krst
12.11.2011 18:00 Zemun 30 : 22 Radnički
12.11.2011 18:00 Medicinar 24 : 23 Loznica grad
12.11.2011 14:30 Slodes 40 : 16 Loznica
12.11.2011 17:00 Knjaz Miloš 2 29 : 16 Mladi Radnik
12.11.2011 16:30 Raška 29 : 15 RTB Bor
12.11.2011 18:00 Đerdap 46 : 29 Kopaonik
12.11.2011 18:00 Rtanj 19 : 32 Knjaževac
12.11.2011 Morava Han 32 : 9 Vlasotince
12.11.2011 Knjaževac 2 23 : 16 Niška Banja

Futsal

12.11.2011 18:25 Tango Liman 2 : 5 Kolubara
12.11.2011 20:15 Smederevo 2 : 1 Kopernikus Vidre
12.11.2011 20:15 Niš 92 1 : 4 Ekonomac
12.11.2011 20:15 VIK Naisus 2 : 2 Vranje
12.11.2011 19:00 Partenon 2 : 0 Metalac Kolorado
12.11.2011 Zemun 1 : 2 Tempo Pekson
12.11.2011 Novi Beograd 6 : 3 Ekonomist
12.11.2011 Adaneks 4 : 0 TMF
12.11.2011 Slodes 3 : 1 Studentski grad
12.11.2011 19:00 Bečej 5 : 4 Tvrdjava
12.11.2011 Oplenac 6 : 5 Ekonomac 2
12.11.2011 Orao : Crnokosa
12.11.2011 Bajina Bašta 5 : 2 RB-Radio 014
Tamnoputi fudbaleri Francuske fudbalske reprezentacije će kao i ostali za uspeh na SP dobiti orden "legije časti".Dakle orden koji se zove po jedinici koja je nastala radi podupiranja ekspanzije francuskih kolonijalnih interesa.Činili su je belosvetski šljam i ubice koji su pljačkali i činili zločine po zemljama Afrike iz kojih ovi momci ili njihovi preci potiču.Ma baš je demokratska i poštena ta Francuska od davnina.
Za koji dan počinje Super liga u fudbalu a kako stvari stoje na listi sudija neće biti "najpoznatijeg" Jagodinca Srđana Obradovića.Bez njega će liga biti manje zanimljiva,komična.No ništa ne brinite on će se uskoro pojaviti na stranicama naših medija.Čim ovi,što se "proslaviše" u slučaju stečajne mafije i državi naguraše višemilionsku odštetu za hapšenja bez osnova,završe rabotu svakako će uslediti tužba za nezakonito hapšenje.Nti su šta dokazali niti će moći jer su lopuže u Srbiji deo vlasti i zaštićene su kao retke zverke.Verovatno će u dogledno vreme država morati da "Jagodinskom poštenjačini" isplati sumu ravnu onoj koju bi dobio da je svaki treći dan sudio ligu šampiona.Stvarno imamo vajdu od ovog specijalnog tužilaštva ili kako se već zove ta glupava institucija.Birali ste- platite.
Kad bi neko istovremeno pohapsio funkcionere po savezima i klubovima u Srpskom fudbalu država bi pod hitno morala da napravi jedan oveći zatvor.