XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 748 utakmica za dan
Nedelja, 13 Maj 2018

Fudbal

13.05.2018 19:00 Voždovac 2 : 1 Partizan
13.05.2018 19:00 Spartak 2 : 0 Radnički
13.05.2018 17:00 Vojvodina 1 : 2 Crvena Zvezda
13.05.2018 17:00 Napredak 3 : 2 Čukarički
13.05.2018 19:00 Rad 3 : 2 Zemun
13.05.2018 19:00 Mladost 1 : 3 Bačka
13.05.2018 19:00 Borac 2 : 0 Radnik
13.05.2018 19:00 Mačva 1 : 2 Javor
13.05.2018 17:00 Budućnost 1 : 1 ČSK Pivara
13.05.2018 17:00 Bežanija 1 : 0 Sinđelić
13.05.2018 17:00 Temnić 1924 1 : 3 Teleoptik
13.05.2018 16:30 Jedinstvo (Ub) 4 : 0 Provo
13.05.2018 16:30 Smederevo 1924 0 : 3 Mladi radnik 1926
13.05.2018 11:00 Polet 0 : 2 Budućnost Krušik 2014
13.05.2018 16:30 Železničar 1 : 3 Sloga (P)
13.05.2018 16:30 Radan 1 : 1 Car Konstantin
13.05.2018 16:30 Železničar 1 : 1 Dunav
13.05.2018 11:00 Grafičar 2 : 0 BASK
13.05.2018 16:30 Orlovac 0 : 1 Slavija
13.05.2018 16:30 Jošanica 2 : 0 Goč
13.05.2018 16:30 Sloboda (Č) 3 : 3 Dragačevo
13.05.2018 16:30 Karađorđe (R) 0 : 1 LFK Mladost
13.05.2018 16:30 Bane 4 : 0 Ovčar
13.05.2018 16:30 Sušica 3 : 2 Trepča
13.05.2018 16:30 Šumadija 2 : 1 Rudar 2001
13.05.2018 16:30 Mladi radnik (R) 0 : 2 RSK
13.05.2018 16:30 Zvižd 3 : 0 Borac (Ž)
13.05.2018 16:30 Homoljac 5 : 3 Petar Dobrnjac
13.05.2018 16:30 Udarnik 2 : 0 Gruža
13.05.2018 16:30 Sovljak 1 : 3 Zadrugar
13.05.2018 16:30 Drina 3 : 2 Radnički Stobex
13.05.2018 16:30 Sloga (S) 6 : 2 Radnički Gorenje
13.05.2018 16:30 Polimlje 3 : 1 Radjevac
13.05.2018 16:30 OFK Niš 2 : 2 Polet 1980
13.05.2018 16:30 Jablanica 2 : 0 Lužnica
13.05.2018 16:30 Vlasina 1 : 1 GFK Dubočica
13.05.2018 16:30 OFK Brzi Brod 3 : 2 Pčinja
13.05.2018 11:00 Tanasko Rajić 2 : 1 Morava (VH)
13.05.2018 16:30 Majdanpek 3 : 2 Rudar Alpos
13.05.2018 11:00 Sloga 1 : 6 Đerdap
13.05.2018 16:30 Moravica 0 : 2 Naša krila
13.05.2018 16:30 Bukovik 2 : 1 Zaplanjac
13.05.2018 16:30 Timočanin 2 : 1 Šarbanovac
13.05.2018 16:30 Hajduk Veljko 4 : 0 Svrljig
13.05.2018 16:30 Jedinstvo 3 : 2 Sloga (Ć)
13.05.2018 16:30 Žitorađa 2 : 0 Levač
13.05.2018 16:30 Bošnjane 1 : 8 SFS Borac
13.05.2018 16:30 Napredak 1 : 1 Kopaonik
13.05.2018 16:30 OFK Lugomir 3 : 0 Poljoprivrednik
13.05.2018 16:30 Jedinstvo (NB) 4 : 1 Radnički (S)
13.05.2018 16:30 ŽAK 0 : 7 Kozara
13.05.2018 16:30 Vojvodina 1928 2 : 0 Jedinstvo (BK)
13.05.2018 16:30 Hajduk (D) 1 : 0 Borac (Š)
13.05.2018 16:30 LSK Laćarak 3 : 2 Index
13.05.2018 16:30 Jugović 1 : 1 Sloga (E)
13.05.2018 16:30 Podunavac 2 : 3 Sremac
13.05.2018 10:00 Kabel 2 : 0 Kupinovo
13.05.2018 16:30 Hajduk (B) 1 : 1 Jedinstvo (SP)
13.05.2018 16:30 Bačka (P) 1 : 2 Polet (K)
13.05.2018 16:30 Zadrugar 6 : 4 Tavankut
13.05.2018 16:30 Mladost (T) 3 : 1 Radnički (S)
13.05.2018 16:30 BSK 2 : 1 Tisa
13.05.2018 16:30 Sremčica 1 : 0 Balkan
13.05.2018 10:00 Borac 2 : 2 Torlak
13.05.2018 16:30 Zvezdara 4 : 1 Hajduk
13.05.2018 10:00 Brodarac 3 : 0 Milutinac
13.05.2018 17:00 Vojvodina (NM) 4 : 1 Naftagas (B)
13.05.2018 17:00 Banat 4 : 1 Naftagas (E)
13.05.2018 17:00 Mladost (BD) 3 : 0 Crvena zvezda (VS)
13.05.2018 17:00 Lehel 1 : 2 Crvena Zvezda (RS)
13.05.2018 17:00 Bilećanin 0 : 4 Omladinac FAM
13.05.2018 17:00 Borac 6 : 2 Mladost (L)
13.05.2018 17:00 Rusanda 1 : 1 Proleter 2006
13.05.2018 17:00 Hajduk 1 : 0 OFK Bratstvo
13.05.2018 17:00 OFK Batinac 2 : 1 Kolare
13.05.2018 17:00 Resavac 3 : 0 OFK Tekstilac
13.05.2018 17:00 Dragocvet 3 : 0 Mladost (S)
13.05.2018 17:00 Rembas 6 : 0 Bratstvo
13.05.2018 17:00 Juhor 3 : 1 Mladi radnik
13.05.2018 17:00 Napredak 4 : 2 Kušiljevo
13.05.2018 17:00 Crvena zvezda 2 : 3 BAK
13.05.2018 17:00 Sloga (BNS) 0 : 1 Borac (St)
13.05.2018 17:00 Jedinstvo (V) 0 : 1 Partizan (U)
13.05.2018 17:00 Jugoslavija 0 : 1 Vojvodina (Cr)
13.05.2018 17:00 Dolina 2 : 1 Dunav
13.05.2018 17:00 Radnički (B) 5 : 4 Vulturul
13.05.2018 17:00 Vojvodina (CC) 0 : 1 Strela
13.05.2018 17:00 Borac (M) 2 : 1 Graničar 1924
13.05.2018 17:00 Borac (K) 7 : 2 Hrtkovci
13.05.2018 17:00 Napredak (P) 0 : 2 Železničar
13.05.2018 17:00 Sloboda (DT) 4 : 0 Partizan
13.05.2018 17:00 PSK Putinci 3 : 2 Sloven
13.05.2018 17:00 Jadran 3 : 1 Budućnost
13.05.2018 17:00 Kula 1 : 6 Budućnost (M)
13.05.2018 17:00 Lipar 3 : 1 Krila Krajine
13.05.2018 17:00 Stari Grad 2 : 2 Budućnost (P)
13.05.2018 17:00 Slavija 3 : 1 Mladost (K)
13.05.2018 17:00 Hajduk Junior 1 : 0 Rusin
13.05.2018 17:00 Horgoš 1911 0 : 3 Njegoš
13.05.2018 17:00 Iskra 7 : 1 Napredak
13.05.2018 17:00 Bajša 4 : 0 Radnički 1905
13.05.2018 17:00 Jadran 3 : 4 Sutjeska
13.05.2018 17:00 Vinogradar 0 : 3 OFK Vrbas
13.05.2018 17:00 Senta 3 : 1 Proleter (RS)
13.05.2018 16:30 Blizna 3 : 0 Čubra
13.05.2018 16:30 Deli Jovan 3 : 0 Ključ
13.05.2018 16:30 Slatina 3 : 0 Polom
13.05.2018 16:30 Nemetali 0 : 1 Branik
13.05.2018 16:30 Heroj Polet 0 : 0 Borac (P)
13.05.2018 16:30 Sinđelić 3 : 0 13. Maj
13.05.2018 16:30 Zmaj 1 : 0 Komgrap
13.05.2018 16:30 Avala 1 : 1 Studenski Grad
13.05.2018 16:30 Dunav 0 : 0 Institut
13.05.2018 16:30 Zabrežje 5 : 0 Urovci
13.05.2018 16:30 Radnički (D) 3 : 4 Radnički (R)
13.05.2018 16:30 Mladost (B) 8 : 0 Rušanj
13.05.2018 16:30 Mladost (C) 4 : 0 Lisović
13.05.2018 16:30 Budućnost 2 : 0 Strelac
13.05.2018 16:30 Šumadija 1 : 1 BSK
13.05.2018 16:30 Boleč 4 : 3 Kosmaj
13.05.2018 16:30 Kovačevac 3 : 2 Vinča
13.05.2018 16:30 Pudarci 1 : 3 Ropočevo
13.05.2018 16:30 Šumadija 0 : 2 Dunavac
13.05.2018 16:30 Vrčin 0 : 1 Mladenovac
13.05.2018 17:00 Jedinstvo 1945 (VL) 5 : 0 Cerić
13.05.2018 11:00 Vidojevica 1 : 1 Mačva 2005
13.05.2018 17:00 Mladost (DD) 4 : 0 Majur
13.05.2018 17:00 Podrinje 2 : 2 Mladost (PR)
13.05.2018 17:00 Duško 2 : 1 Jedinstvo (ŠT)
13.05.2018 17:00 Sloga 1 : 2 Radnički Šabački
13.05.2018 16:30 Partizan 3 : 0 Bare
13.05.2018 16:30 Aranđelovac 6 : 2 Šatornja
13.05.2018 16:30 Lokomotiva 3 : 0 Omladinac (DR)
13.05.2018 16:30 Borac 4 : 3 BSK
13.05.2018 16:30 Trnava 2 : 2 Šumadinac
13.05.2018 16:30 Vinča 6 : 1 Prvi srpski ustanak
13.05.2018 16:30 Mladost MG 2 : 3 Banja
13.05.2018 16:30 ŽSK 1 : 0 Junkovac
13.05.2018 17:00 Jedinstvo (Š) 0 : 3 Jedinstvo (GS)
13.05.2018 17:00 Mladi borac 4 : 5 Umac
13.05.2018 17:00 Železničar 3 : 2 Mladost (V)
13.05.2018 17:00 Sloga 4 : 1 Bobište
13.05.2018 17:00 Vučje 2 : 2 OFK Brza
13.05.2018 17:00 Progres 2 : 1 Polet
13.05.2018 17:00 Kumarevo 65 4 : 1 Čekmin
13.05.2018 17:00 Zloćudovo 5 : 2 Jedinstvo (G)
13.05.2018 16:30 Sloga 3 : 1 7. Juli
13.05.2018 16:30 Cerovac 3 : 2 Podunavac
13.05.2018 16:30 Šumadija 1 : 1 Sloboda
13.05.2018 16:30 Vrbovac 0 : 7 Borac
13.05.2018 16:30 SASK 3 : 0 Radnik
13.05.2018 16:30 Pobeda 1 : 3 Obilić
13.05.2018 16:30 Osipaonica 6 : 0 Proleter 1947
13.05.2018 16:30 Crvena zvezda 2 : 2 Polet
13.05.2018 17:00 Juhor 4 : 1 Naupare
13.05.2018 17:00 Donji Kopaonik 3 : 2 Blagotin
13.05.2018 17:00 FUD 0 : 3 Jastrebac
13.05.2018 17:00 Vinogradar 3 : 0 Mačkovac
13.05.2018 17:00 Kupci 9 : 0 Parunovac
13.05.2018 17:00 Šanac 1 : 1 13. April
13.05.2018 17:00 Sloga (D) 1 : 4 Sloga (M)
13.05.2018 16:30 Zadrugar (T) 3 : 1 Borac (K)
13.05.2018 16:30 Rudar (K) 2 : 3 Rudar (S)
13.05.2018 16:30 Železničar 2 : 0 Mlava (ML)
13.05.2018 16:30 Napredak 1936 4 : 2 Đerdap
13.05.2018 16:30 Sloga (B) 0 : 1 Budućnost (V)
13.05.2018 16:30 Makce 1 : 0 Jedinstvo (Lj)
13.05.2018 16:30 Dragoš 5 : 0 Spartak
13.05.2018 16:30 Rajko Mitić 3 : 1 Vladimir Durković
13.05.2018 16:30 Gnjilan 3 : 1 Senjak
13.05.2018 16:30 Mladost 4 : 1 Zvezda
13.05.2018 17:00 Granit 1 : 2 Stubal
13.05.2018 17:00 Ribnica 1 : 2 Rudar
13.05.2018 17:00 Proleter 3 : 3 OFK Ras
13.05.2018 17:00 Borac 4 : 2 Ibar
13.05.2018 17:00 Real 2 : 1 Mataruge
13.05.2018 17:00 Polet 2 : 1 Popovići
13.05.2018 17:00 Radnik 0 : 2 Novi Pazar 1928
13.05.2018 16:30 Višesava 2 : 2 Železničar
13.05.2018 16:30 Ježevica 2 : 3 Lauš
13.05.2018 13:00 Ariljska rampa 1 : 1 Zlatar
13.05.2018 16:30 Omladinac 3 : 0 Perućac
13.05.2018 16:30 Polet 3 : 3 Crnokosa
13.05.2018 16:30 Savinac 1 : 1 Jedinstvo
13.05.2018 16:30 Jasen 2 : 0 Čajetina
13.05.2018 16:30 Tvrdojevac 4 : 1 Junior Novo Naselje
13.05.2018 16:30 Tulari 1 : 1 Radnik
13.05.2018 16:30 Tešnjar 3 : 1 Trlić
13.05.2018 16:30 Brezovica 3 : 0 Kačer
13.05.2018 17:00 Kutlovo 2 : 0 Partizan
13.05.2018 17:00 Kolonija 4 : 1 Šumadinac (KG)
13.05.2018 17:00 Korićani 1 : 3 Vodojaža
13.05.2018 17:00 Budućnost 2 : 3 Borac (D)
13.05.2018 17:00 Zastava 1 : 0 Srbija
13.05.2018 17:00 Mladost 3 : 1 Erdoglija 1931
13.05.2018 17:00 Šumadija 1934 1 : 0 Sloga (D)
13.05.2018 17:00 Sloboda 0 : 3 Jedinstvo
13.05.2018 17:00 Naisus 1977 2 : 4 Sloga
13.05.2018 17:00 Zemljoradnik 5 : 6 Jedinstvo GVD
13.05.2018 17:00 Moravac (ZT) 4 : 3 Mladost (B)
13.05.2018 17:00 Doljevac 1971 5 : 2 Rasovača
13.05.2018 17:00 Radnički 1947 0 : 3 Orljane
13.05.2018 17:00 Radnički 1924 4 : 3 Palilula
13.05.2018 16:30 Čegar 2013 5 : 0 Rudar
13.05.2018 16:30 Morava 4 : 0 AZ Borac 2014
13.05.2018 16:30 Mladost (M) 3 : 1 Mladost (L)
13.05.2018 16:30 Sloboda 1 : 4 Vrtište
13.05.2018 16:30 Proleter (DV) 3 : 1 Palilulac
13.05.2018 16:30 Budućnost 3 : 0 Jedinstvo (GM)
13.05.2018 17:00 Sofeks 3 : 4 Bačka 1923
13.05.2018 17:00 Petrovaradin 1 : 0 Proleter
13.05.2018 17:00 TSK 3 : 0 Omladinac
13.05.2018 17:00 Vinogradar 2 : 6 Jedinstvo (R)
13.05.2018 17:00 OFK Sirig 1 : 0 Mladost
13.05.2018 17:00 Bučje 2 : 4 OFK Rtanj
13.05.2018 17:00 Trebič 6 : 0 Sloga
13.05.2018 17:00 Kosovo 6 : 0 Mladost
13.05.2018 17:00 Osnić 2 : 7 Malinik
13.05.2018 17:00 OFK Knjaz 3 : 4 Rudar (VČ)
13.05.2018 17:00 Omladinac 3 : 0 OFK 019
13.05.2018 17:00 Radnički (L) 3 : 1 Rgotina
13.05.2018 17:00 Spartak 0 : 3 NS Tatko
13.05.2018 17:00 Real 3 : 5 Svetlost Badnjevac
13.05.2018 17:00 Partizanski put 3 : 0 Pobeda
13.05.2018 17:00 Omladinac 3 : 0 Kaćuša
13.05.2018 17:00 Kosovac 4 : 1 Borac
13.05.2018 16:30 FSU Južna pruga 0 : 2 Mladost (B)
13.05.2018 16:30 BSK Bujanovac 0 : 1 Čelik
13.05.2018 16:30 Lugina 4 : 0 OFK Alakince
13.05.2018 16:30 Trešnjevka 2 : 4 Mladost (S)
13.05.2018 15:00 Glama 8 : 2 Oskar
13.05.2018 14:00 Sloga 2 : 1 Ropotovo
13.05.2018 17:00 Mladost 5 : 0 Metalac
13.05.2018 17:00 Borac (A) 3 : 1 Kraljevo Hajduk
13.05.2018 17:00 Napredak 2 : 1 Mineral 2015
13.05.2018 17:00 Tavnik 1 : 1 Partizan
13.05.2018 17:00 Jedinstvo (D) 2 : 0 Lazac
13.05.2018 17:00 Lasta 1 : 1 Jedinstvo (G)
13.05.2018 17:00 15. Avgust 1950 5 : 2 Omladinski
13.05.2018 17:00 Borac 1805 4 : 0 Beljanica
13.05.2018 17:00 Omladinac 3 : 0 Šumadija
13.05.2018 17:00 Mladost (J) 3 : 1 Pomoravlje
13.05.2018 17:00 Mladost (GM) 1 : 1 Rudar (SR)
13.05.2018 17:00 Moravac 0 : 1 Javor
13.05.2018 17:00 Istok 63 3 : 2 Rudar (St)
13.05.2018 17:00 Sloga 6 : 4 Vinorača
13.05.2018 17:00 Sinđelić 1934 1 : 0 Budućnost (Đ)
13.05.2018 17:00 Morava (KS) 1 : 0 Mladost (K)
13.05.2018 17:00 Mladost (G) 0 : 0 Mladost (D)
13.05.2018 17:00 Kupinovac 0 : 4 Šumadinac
13.05.2018 17:00 Jedinstvo 3 : 2 Morava (R)
13.05.2018 17:00 Šantarovac 3 : 0 Mladost (T)
13.05.2018 17:00 Mladost (B) 1 : 1 Fruškogorac
13.05.2018 17:00 Sloboda 5 : 2 OFK Brestač
13.05.2018 10:00 Fruška Gora 1 : 1 Polet
13.05.2018 17:00 Donji Srem 2015 1 : 1 OFK Bikić
13.05.2018 17:00 OFK Zeka Buljubaša 2 : 0 Graničar (O)
13.05.2018 17:00 Hajduk 0 : 0 Donji Petrovci
13.05.2018 17:00 Mitros 0 : 2 Napredak
13.05.2018 17:00 Graničar (K) 1 : 3 Sloga
13.05.2018 17:00 Partizan (K) 3 : 4 Ševac
13.05.2018 17:00 Ratar 3 : 0 Janošik
13.05.2018 17:00 Karaš (K) 0 : 1 Potporanj
13.05.2018 17:00 Hajdučica 7 : 2 Borac (VG)
13.05.2018 17:00 Dobrica 2 : 2 Polet
13.05.2018 17:00 Vinogradar 0 : 7 Budućnost (A)
13.05.2018 Radnički 1911 2 : 1 Jedinstvo
13.05.2018 Potisje 3 : 0 Zadrugar
13.05.2018 ŽFK Banat 0 : 1 OFK Klek
13.05.2018 MSK 4 : 1 OFK Gradnulica
13.05.2018 OFK Stajićevo 3 : 2 Tamiš
13.05.2018 Zlatica 4 : 2 ASK
13.05.2018 17:00 Slavia 1 : 4 Mundial
13.05.2018 17:00 Omladinac 1927 0 : 0 Polet
13.05.2018 17:00 Unirea 2 : 0 Pobeda
13.05.2018 17:00 Glogonj 1 : 2 Spartak 1911
13.05.2018 17:00 Mladost (V) 3 : 0 Tempo
13.05.2018 17:00 Borac (P) 0 : 4 Kolonija
13.05.2018 17:00 Omladinac (D) 4 : 2 Proleter
13.05.2018 17:00 Jedinstvo 2 : 1 BSK Bavanište
13.05.2018 17:00 Dolovo 3 : 1 Partizan (G)
13.05.2018 17:00 Stari Tamiš 2 : 0 Budućnost (BB)
13.05.2018 17:00 Stolice 1 : 1 Velika Reka
13.05.2018 17:00 Milan Orlić 3 : 0 Antimon
13.05.2018 17:00 Jedinstvo (ZA) 1 : 1 7. Juli
13.05.2018 17:00 Prva Iskra 1 : 2 Sloga (LŠ)
13.05.2018 17:00 Borac 3 : 1 Mladost (BR)
13.05.2018 17:00 Jedinstvo (MZ) 5 : 1 Sloga (ST)
13.05.2018 17:00 Jadar 1 : 1 Rudar
13.05.2018 16:30 Novi Beograd 1 : 1 Dedinje
13.05.2018 11:00 Sparta Železnik 3 : 4 Posavac Tišma
13.05.2018 17:00 Ajaks 0 : 0 Busije
13.05.2018 15:00 Šećeranac Ada 0 : 4 011
13.05.2018 16:30 Mladi Proleter 3 : 2 Sveti Stefan
13.05.2018 16:30 Partizan 0 : 3 Zaklopača
13.05.2018 16:30 Umčari 1 : 8 Lepušnica
13.05.2018 16:30 Mladost 1 : 2 Siti Sport Klub
13.05.2018 16:30 Pinosava 4 : 0 Podunavac
13.05.2018 16:30 PKB (K) 4 : 1 Hajduk
13.05.2018 16:30 Pionir 1 : 3 Poštar
13.05.2018 16:30 Crvenka 2 : 1 Minel
13.05.2018 16:30 Veliki Borak 4 : 5 OFK Borac
13.05.2018 16:30 Beljina 3 : 1 Barajevo
13.05.2018 16:30 Velika Mostanica 4 : 1 Guncate
13.05.2018 17:00 Omladinac 2013 5 : 3 OFK Šabac
13.05.2018 17:00 Hajduk Stanko 9 : 0 Milicionar
13.05.2018 17:00 Gorki 7 : 0 Mladost
13.05.2018 17:00 Proleter 6 : 2 Torpedo 1924
13.05.2018 17:00 Budućnost (ZM) 3 : 2 Cer
13.05.2018 17:00 Karađorđe 4 : 1 Provo 2015
13.05.2018 17:00 Mladost (PP) 1 : 0 Sloga
13.05.2018 17:00 Dobrava 2 : 1 Vojvoda Stepa Stepanović
13.05.2018 17:00 Pocerina 2 : 0 Miloš Pocerac 2013
13.05.2018 17:00 Trešnjevka 2 : 1 Šipurske livade
13.05.2018 17:00 Vlašić 3 : 2 Radnički
13.05.2018 17:00 Omladinac 0 : 4 Sušica 2012
13.05.2018 17:00 Radnički 3 : 4 Marjan MB
13.05.2018 17:00 Plantaža 3 : 0 Moravac (P)
13.05.2018 17:00 Mladost (B) 4 : 1 Milanovo
13.05.2018 17:00 Gradac 1 : 2 Bratstvo
13.05.2018 17:00 OFK Morava 1 : 1 Lemind 1953
13.05.2018 17:00 Real 1 : 0 Šumadija
13.05.2018 17:00 BSK 3 : 4 ŠFU Derbi 2016
13.05.2018 16:30 Polet (DL) 0 : 0 Dimitrije Tucović
13.05.2018 13:00 OFK Paljuvi 2 : 0 Kalenić
13.05.2018 16:30 Čučuge 0 : 0 Crvena Jabuka
13.05.2018 16:30 Gunjevac 3 : 2 OFK Stublenica
13.05.2018 16:30 Rudar 2 : 5 Rubribreza
13.05.2018 16:30 Vrelo 1 : 2 Joševa
13.05.2018 16:30 Komanice 2 : 0 Stari drugari
13.05.2018 11:00 Jadar 2013 3 : 1 Kotešica
13.05.2018 16:30 Rakac Stave 0 : 6 Milenko Pavlović
13.05.2018 16:30 Polet 2 : 1 Mladost (L)
13.05.2018 16:30 Borac 2 : 1 Mladost (VK)
13.05.2018 17:00 Ušće 5 : 1 Jugovići
13.05.2018 17:00 Gradina 4 : 0 14. Oktobar
13.05.2018 17:00 Rubin (Z) 3 : 4 Mladost (DK)
13.05.2018 17:00 Beli Orlovi 3 : 3 Varvarin
13.05.2018 17:00 Stari Trstenik 1 : 3 Sloga (L)
13.05.2018 17:00 Omladinac 1 : 2 Rubin (DS)
13.05.2018 17:00 Polet 57 4 : 1 Trudbenik
13.05.2018 Proleter 2 : 3 Napredak Č
13.05.2018 Budućnost 0 : 4 Terekves
13.05.2018 17:00 Roham 0 : 4 2. Oktobar
13.05.2018 1.Oktobar 0 : 1 Delija
13.05.2018 17:00 Bega 1 : 5 Napredak BT
13.05.2018 17:00 OFK Žeželj 6 : 0 Vinogradi DB
13.05.2018 17:00 OFK Bagremar 6 : 0 Divostin
13.05.2018 17:00 Seljak 1 : 6 Maršić
13.05.2018 17:00 Košutnjak 2 : 0 21. oktobar
13.05.2018 11:00 Polet (R) 6 : 4 Gredetin
13.05.2018 17:00 Pobeda 1976 0 : 4 Škriljac
13.05.2018 17:00 Ratar 1 : 3 OFK Sloga
13.05.2018 11:00 Jastrebac 3 : 0 Polet (V)
13.05.2018 16:30 Omladinac (D) 3 : 1 Partizan
13.05.2018 16:30 Kordun 3 : 0 Dinamo 1923
13.05.2018 16:30 Hajduk 2 : 2 Polet
13.05.2018 16:30 Omladinac (B) 2 : 1 Jedinstvo
13.05.2018 16:30 Dunav 0 : 2 Radnički 1918
13.05.2018 16:30 Plaskovac 2 : 1 Šamot
13.05.2018 16:30 Brezovac 0 : 3 Kopljari
13.05.2018 16:30 Šumadinac 10 : 5 Ranilović
13.05.2018 16:30 Napredak 1934 5 : 4 Žitkovica 2017
13.05.2018 16:30 Radnički (P) 2 : 5 Sloga (M)
13.05.2018 16:30 Sirakovo 7 : 0 Žika Marković Uča
13.05.2018 16:30 Desine 1 : 1 Obilić (Ž)
13.05.2018 16:30 Stig 1955 5 : 5 Polet (V)
13.05.2018 16:30 Dizel 4 : 3 Napredak (P)
13.05.2018 16:30 Manastirica 5 : 4 Bata Bulić
13.05.2018 16:30 Omladinac (Š) 2 : 3 Sloga 1952
13.05.2018 16:30 Omladinac (B) 1 : 0 Jasenovac
13.05.2018 16:30 Mladost (R) 2 : 1 Radnički (K)
13.05.2018 16:30 Integral 3 : 1 BSK 1924
13.05.2018 16:30 Napredak (S) 2 : 1 Krilaš
13.05.2018 17:00 Palić 2 : 2 Elektrovojvodina
13.05.2018 17:00 OFK Mala Bosna 2015 2 : 3 Lokomotiva
13.05.2018 17:00 Đurđin 3 : 0 Solid
13.05.2018 17:00 Žednik 0 : 2 Čantavir
13.05.2018 17:00 Udarnik Višnjevac 4 : 4 Bikovo
13.05.2018 17:00 Bratstvo 4 : 2 Hajduk
13.05.2018 15:30 OFK Rogača 7 : 1 OFK Slatina
13.05.2018 13:00 Mladost (G) 4 : 2 Popović
13.05.2018 13:00 Vojvoda 2 : 1 Nemenikuće
13.05.2018 15:30 Stojnik 1 : 5 Mladost (MI)
13.05.2018 17:00 Bačka 5 : 1 Hajduk
13.05.2018 17:00 Čenej 0 : 1 Dinamo
13.05.2018 17:00 Miletić 3 : 0 Centar
13.05.2018 17:00 Titel 1 : 2 Borac
13.05.2018 17:00 Moskva 1 : 2 Susek
13.05.2018 17:00 Jadran 2 : 4 AFK
13.05.2018 17:00 Tisa 2 : 5 Tornjoš
13.05.2018 17:00 Slavija 4 : 0 Bačka
13.05.2018 17:00 Jedinstvo (SK) 1 : 0 Čoka
13.05.2018 17:00 Graničar 3 : 1 Šampion
13.05.2018 17:00 Jedinstvo (M) 0 : 6 Sloga
13.05.2018 16:30 Mladost Radost 5 : 0 Obilić
13.05.2018 16:30 Tomislavci 3 : 0 Mladost
13.05.2018 16:30 Budućnost 2 : 0 Eđšeg
13.05.2018 16:30 Vojvodina 3 : 0 Jedinstvo
13.05.2018 16:30 Veliki Suvodol 1 : 1 Nišavac
13.05.2018 16:30 Lokomotiva 2 : 4 Sloga
13.05.2018 16:30 Željuša 6 : 0 Temac
13.05.2018 18:00 Kulpin 5 : 1 Bačka
13.05.2018 18:00 Sloga 0 : 2 Neštin
13.05.2018 18:00 Krivanj 1 : 2 Maglić
13.05.2018 18:00 Borac 3 : 4 Borac 46
13.05.2018 18:00 Naša Zvezda 1 : 1 Tvrdjava
13.05.2018 Sloga 0 : 2 Gorušica
13.05.2018 Gradina 2 : 4 Radnički
13.05.2018 Jelica 0 : 3 Bjelica
13.05.2018 Brezova 4 : 4 Jedinstvo
13.05.2018 Vrelo 1 : 2 Voćar
13.05.2018 16:30 Vujan 1 : 1 Budućnost
13.05.2018 16:30 Lugovi 9 : 3 Čačak 94
13.05.2018 16:30 Gavrilo Princip 3 : 2 Planinac
13.05.2018 16:30 Morava (K) 0 : 3 Prijatelji
13.05.2018 16:30 Mladost (A) 3 : 0 Malba
13.05.2018 16:30 Kej 0 : 4 Rakova
13.05.2018 16:30 Veteran 2015 2 : 3 Marjan
13.05.2018 16:30 Pobeda (Đ) 2 : 0 Omladinac (V)
13.05.2018 16:30 Udarnik Trska 1947 2 : 0 Mladost (R)
13.05.2018 16:30 Napredak (MK) 1 : 2 BSK
13.05.2018 16:30 Sloga (M) 1 : 3 Sloga (B)
13.05.2018 16:30 Jablanica 2 : 0 Ozrem
13.05.2018 16:30 Omladinac 4 : 1 Mladost 09
13.05.2018 16:30 Stella Rossa 4 : 1 Takovski Ustanak
13.05.2018 16:30 Pontes 7 : 2 Dunavac
13.05.2018 16:30 Egeta 1 : 2 Mala Vrbica
13.05.2018 16:30 Velika Vrbica 1 : 6 Rtkovo
13.05.2018 16:30 Milutinovac 1 : 8 Koča Andjelković
13.05.2018 16:30 Lovćen 3 : 0 Omladinac
13.05.2018 16:30 Lokomotiva 4 : 2 Kladušnica
13.05.2018 16:30 Napredak 3 : 1 Omladinac
13.05.2018 16:30 Radnički PDM 7 : 1 Borac
13.05.2018 16:30 Šepšin 3 : 0 Dedinje
13.05.2018 16:30 Sloga 2 : 2 OFK Student
13.05.2018 16:30 Markovac 1 : 0 Rabrovac
13.05.2018 16:30 Kosmajac 3 : 1 Vlaška 1950
13.05.2018 17:30 Posavina 2 : 2 Duboko
13.05.2018 17:30 Jedinstvo 2 : 2 Sloga
13.05.2018 17:30 Krtinska 5 : 0 Belo Polje
13.05.2018 17:30 Zadrugar 0 : 3 Zvezda
13.05.2018 17:30 Polet 5 : 0 Ljubinić
13.05.2018 17:30 Rvati 0 : 0 Rojkovac
13.05.2018 17:30 Borac 2 : 3 Partizan
13.05.2018 17:30 Polet 3 : 2 Bistrica
13.05.2018 17:30 BSK 0 : 4 Šumadija (MC)
13.05.2018 17:30 20. Oktobar 2 : 4 Mladi borac
13.05.2018 14:00 Avijatičar 6 : 1 Duškovci
13.05.2018 17:00 Bakionica 1 : 2 Gorobilje
13.05.2018 17:00 Plavi Tok 2 : 2 Borac
13.05.2018 12:00 Trešnjica 1 : 1 Dobrinjac
13.05.2018 17:00 Jedinstvo 0 : 7 Bukovik
13.05.2018 17:00 Sloga 3 : 0 Palilulac
13.05.2018 17:00 Kotroman 3 : 0 Policajac 92
13.05.2018 17:00 Čarapan 0 : 2 Kapidžija
13.05.2018 17:00 Konjuh 2 : 3 Mudrakovac
13.05.2018 17:00 Žabare 1 : 5 Jedinstvo 1936
13.05.2018 17:00 Gornji Stepoš 3 : 2 Bukovica
13.05.2018 17:00 Meševo 1 : 0 Sebečevac
13.05.2018 17:00 Borac 2 : 1 Zdravinje
13.05.2018 17:00 Baličevac 3 : 3 Arbanasce
13.05.2018 17:00 Banaćanin 3 : 0 Sloga
13.05.2018 17:00 Polet 1959 1 : 2 Šljivar
13.05.2018 16:30 Jezava 2 : 2 Landol
13.05.2018 16:30 Sloga 5 : 0 Omladinac
13.05.2018 16:30 Kolarac 2 : 1 Petlić SD 026
13.05.2018 16:30 Drugovac 2 : 1 Petrijevac
13.05.2018 16:30 Vučak 2 : 1 Cepelin 026
13.05.2018 16:30 Skobalj 0 : 2 Budućnost
13.05.2018 16:30 Hajduk Veljko 1934 5 : 0 OFK Slavija
13.05.2018 17:00 Polet 0 : 5 Sloga 1949
13.05.2018 11:00 Torpedo 4 : 1 Belpos
13.05.2018 11:00 Petrovac 74 5 : 0 Sloga (R)
13.05.2018 17:00 Dragojevac 3 : 2 Mladost 2013
13.05.2018 17:00 Hajduk 1 : 0 Verko
13.05.2018 17:00 Radnički 4 : 1 ISK Izvor
13.05.2018 17:00 Radnik 2 : 4 Heroj
13.05.2018 17:00 Sloboda 1 : 3 Razvitak
13.05.2018 17:00 OFK Juhor 2016 4 : 2 Popovac
13.05.2018 17:00 Jedinstvo 2 : 2 Napredak (St)
13.05.2018 17:00 Vihor 0 : 3 Donja Mutnica
13.05.2018 16:30 Toplica 2 : 1 Tolić
13.05.2018 16:30 Proleter 1 : 3 Gornji Mušić
13.05.2018 16:30 Gornji Lajkovac 0 : 2 Popadić
13.05.2018 16:30 Mladost (K) 2 : 4 Navalin
13.05.2018 16:30 Napredak 3 : 0 Moravac
13.05.2018 16:30 Jašunja 5 : 1 Mladost (DL)
13.05.2018 16:30 OFK Povlen 0 : 3 Lukavac
13.05.2018 16:30 Gradac Pričević 0 : 3 Žabari
13.05.2018 16:30 Dupljaj 0 : 3 Dupljaj 2016
13.05.2018 16:30 Sloga Gorić 4 : 1 Zadrugar
13.05.2018 11:00 Kolubara 4 : 1 Dokmir
13.05.2018 11:00 Murgaš 2012 0 : 5 Pambukovica
13.05.2018 11:00 Strelac 001 3 : 1 Zvizdar 2012
13.05.2018 11:00 Omladinac 7 : 1 Vukona
13.05.2018 11:00 Šarbane 3 : 3 OFK Takovo
13.05.2018 11:00 Brgule 6 : 1 Sloga
13.05.2018 17:00 Budućnost (S) 6 : 2 Bane 1931
13.05.2018 17:00 Progorelica 4 : 0 Studen Vitez
13.05.2018 14:30 BSK 2014 0 : 4 Omladinac (D)
13.05.2018 17:00 Vrnjci 1 : 0 Stara čaršija
13.05.2018 11:00 Miločajac 2 : 3 Jovo Kursula
13.05.2018 17:00 Šumadija (Š) 3 : 3 Zgodačica
13.05.2018 17:00 Zvezda 0 : 0 Mladost 1925
13.05.2018 17:30 Belica 3 : 5 Mladost
13.05.2018 17:30 Sloboda 2 : 1 Dobra Voda
13.05.2018 17:30 Osaonica 0 : 1 Partizan
13.05.2018 17:30 Omladinac 1 : 1 Crni Vrh
13.05.2018 17:30 OFK Borac 2 : 0 Trnava
13.05.2018 17:00 Rudar 3 : 1 Resava
13.05.2018 12:00 Orlovi 5 : 0 Mladi Borac
13.05.2018 17:00 Zelenika 1 : 3 Resavac
13.05.2018 17:00 Sindjelić 1 : 1 Viner DSV
13.05.2018 17:00 Mladi Radnik 7 : 0 Planinac
13.05.2018 16:30 Sopot 1 : 2 Sloga (Ć)
13.05.2018 16:30 Sloga (Du) 0 : 2 Sloga (L)
13.05.2018 16:30 Morava 1932 4 : 3 Batovac
13.05.2018 16:30 Proleter 1932 6 : 1 Dunav
13.05.2018 16:30 Metalac 0 : 2 Zemljoradnik
13.05.2018 16:30 Vojvoda Milenko 1 : 3 Mlava (B)
13.05.2018 16:30 Sloga (Dr) 4 : 3 Beli Orao
13.05.2018 16:30 Napredak (Bu) 3 : 4 Pobeda (SK)
13.05.2018 16:30 Mladost 1970 7 : 1 Usije
13.05.2018 16:30 Mrčkovac 1 : 0 Dobra
13.05.2018 16:30 Barič 7 : 0 OFK Vinci
13.05.2018 16:30 Polet 0 : 0 Električar
13.05.2018 11:00 Krćevac 04 2 : 0 Budućnost MI (DT)
13.05.2018 11:00 Radoje Domanović 10 : 4 Budućnost (B)
13.05.2018 11:00 Mladost (J) 2 : 0 Jarmenovci
13.05.2018 11:00 Mlava Trgovački 1 : 4 Udarnik 2015
13.05.2018 17:30 Skela 3 : 0 Proleter
13.05.2018 17:30 Trstenica 1 : 4 Vukićevica
13.05.2018 17:30 Proleter 0 : 3 Šumadinac
13.05.2018 11:00 Veliko Laole 2 : 7 Zabrđe 1936
13.05.2018 16:30 Borac 4 : 1 BSK
13.05.2018 11:00 OFK Jelen 3 : 0 Jedinstvo
13.05.2018 11:00 Žabar 0 : 2 Korman
13.05.2018 11:00 Galeb 4 : 1 Rudar
13.05.2018 11:00 Mladost 0 : 0 Borac BTG
13.05.2018 10:00 Jedinstvo 5 : 1 Borac 1939
13.05.2018 15:30 Sloven 3 : 4 Lovac
13.05.2018 15:30 Šumar 3 : 1 Hajduk
13.05.2018 15:30 Sremac 0 : 4 Mladost
13.05.2018 15:30 Kameni 4 : 0 Vitez
13.05.2018 16:30 Strmovo 1968 9 : 2 Sloga
13.05.2018 16:30 Dunavac 1929 3 : 0 Mladi Borac
13.05.2018 16:30 Sloga Top 9 : 3 Mirko Tomić
13.05.2018 16:30 Stiški Kurjak 1 : 4 Baštovan 2015
13.05.2018 16:30 Pek (K) 4 : 0 Ram
13.05.2018 17:00 Omladinac 4 : 4 Banat (V)
13.05.2018 17:00 Pobeda 1 : 0 Banat (D)
13.05.2018 11:00 Jedinstvo (S) 4 : 0 Stig (C)
13.05.2018 11:00 Stig (MC) 3 : 2 Napredak 1927
13.05.2018 16:30 Dinamo 3 : 3 Sport
13.05.2018 16:30 Telečka 1 : 3 Panonija
13.05.2018 16:30 OFK Šikara 3 : 0 Graničar
13.05.2018 16:30 OFK Metalac 1 : 2 Terekveš
13.05.2018 16:30 Budućnost 2 : 3 Udarnik
13.05.2018 16:30 Pomoravlje 4 : 1 Jedinstvo
13.05.2018 16:30 Polet 4 : 3 BSK
13.05.2018 17:30 Sloga 5 : 0 Polet
13.05.2018 Polet 3 : 0 Šumadija
13.05.2018 17:00 Tulež 1 : 0 Misača
13.05.2018 11:00 Trešnjevica 4 : 2 KMF Aranđelovac
13.05.2018 16:30 Mladost (CK) 6 : 1 Šumadija
13.05.2018 16:30 Badnjevac 2 : 2 Karađorđe 2013
13.05.2018 Velika Morava 4 : 3 OFK Orašje
13.05.2018 11:00 Vratare 3 : 7 Globoder
13.05.2018 17:00 Padež 7 : 1 Mladost 2015
13.05.2018 17:00 Gaglovo 5 : 2 Štitari
13.05.2018 17:00 Polet (K) 4 : 1 Grkljane
13.05.2018 11:00 Mladost 1 : 3 Bojić
13.05.2018 11:00 Rankovac 6 : 2 Zablaće
13.05.2018 17:30 OFK Dragoševac 3 : 1 Dražmirovac
13.05.2018 17:30 Lipar 3 : 2 PSS-192
13.05.2018 17:00 Berane 1 : 2 OFK Mladost Lješkopolje 1970
13.05.2018 17:00 Čelik 0 : 4 Jedinstvo
13.05.2018 17:00 Cetinje 0 : 1 Bokelj
13.05.2018 17:00 Ibar 1 : 0 Jezero
13.05.2018 17:00 Igalo 3 : 1 Otrant
13.05.2018 17:00 Mornar 0 : 0 Lovćen
13.05.2018 17:30 Drezga 2 : 1 Kom Eurozox 2
13.05.2018 17:00 Hajduk 1 : 5 Sloga (R)
13.05.2018 17:00 Krupa 1 : 3 Radnik
13.05.2018 17:00 Sarajevo 4 : 1 Zrinjski
13.05.2018 17:00 Široki Brijeg 3 : 1 Željezničar
13.05.2018 16:00 Burnley 1 : 2 Bournemouth
13.05.2018 16:00 Crystal Palace 2 : 0 WBA
13.05.2018 16:00 Huddersfield 0 : 1 Arsenal
13.05.2018 16:00 Liverpool 4 : 0 Brighton
13.05.2018 16:00 Manchester Utd 1 : 0 Watford
13.05.2018 16:00 Newcastle 3 : 0 Chelsea
13.05.2018 16:00 Southampton 0 : 1 Manchester City
13.05.2018 16:00 Swansea 1 : 2 Stoke
13.05.2018 16:00 Tottenham 5 : 4 Leicester
13.05.2018 16:00 West Ham 3 : 1 Everton
13.05.2018 16:15 Espanyol 4 : 1 Málaga
13.05.2018 20:45 Levante 5 : 4 Barcelona
13.05.2018 15:00 Fiorentina 0 : 1 Cagliari
13.05.2018 15:00 Bologna 1 : 2 Chievo
13.05.2018 20:45 Roma 0 : 0 Juventus
13.05.2018 15:00 Crotone 2 : 2 Lazio
13.05.2018 18:00 Atalanta 1 : 1 Milan
13.05.2018 20:45 Sampdoria 0 : 2 Napoli
13.05.2018 15:00 Torino 2 : 1 SPAL
13.05.2018 15:00 Verona 0 : 1 Udinese
13.05.2018 17:00 Mašinac 0 : 4 Crvena zvezda
13.05.2018 17:00 Karađorđe 6 : 0 Lavice Dubočica
13.05.2018 16:00 Polet 3 : 1 Šumadija 1903
13.05.2018 10:00 Partizan 2 : 3 Čukarički
13.05.2018 10:00 Sindjelć 2 : 3 BASK
13.05.2018 10:00 IMT 1 : 1 Kolubara
13.05.2018 11:00 Srem 1 : 3 BSK 1925
13.05.2018 11:00 Balkan 5 : 1 Budućnost
13.05.2018 16:30 Šumadinac 0 : 1 Zvezdara
13.05.2018 10:00 Stepojevac Vaga 4 : 2 Minel
13.05.2018 12:00 Posavina 2 : 5 Beograd 1929
13.05.2018 11:00 Jedinstvo Stević 3 : 0 Borac (Sa)
13.05.2018 10:00 Tempo 2 : 1 Omladinac 1927
13.05.2018 10:00 Spartak 2 : 1 Glogonj
13.05.2018 10:00 Radnički (K) 21 : 2 Partizan (G)
13.05.2018 11:00 Prva Iskra 3 : 0 Zabrežje
13.05.2018 10:00 Hajduk junior 1 : 1 ŽAK Junior
13.05.2018 10:00 Radnički (S) 3 : 0 ČSK Pivara
13.05.2018 10:00 Begej 3 : 8 Železničar (P)
13.05.2018 10:00 Omladinac (NB) 0 : 3 Petar Puača
13.05.2018 10:00 Crvena zvezda 1 : 5 Veternik
13.05.2018 10:00 Radnički (SM) 1 : 0 Proleter (NS)
13.05.2018 15:30 Lokomotiva MK 2 : 0 Sinđelić MK
13.05.2018 11:00 Zuce MK 3 : 1 Rad 2 MO
13.05.2018 10:00 Dinamo 0 : 4 Teleoptik
13.05.2018 17:00 Zemun 3 : 2 OFK Beograd
13.05.2018 13:00 Novi Pazar 3 : 2 Jagodina
13.05.2018 12:30 Partizan 4 : 2 Čukarički
13.05.2018 12:00 Spartak 0 : 0 Radnički (Z)
13.05.2018 17:00 Internacional 2 : 1 Bežanija
13.05.2018 12:00 IMT 2 : 1 Lokomotiva
13.05.2018 19:00 011 1 : 3 Rad
13.05.2018 09:00 Radnički (O) 0 : 5 Studenski grad
13.05.2018 10:00 Mladenovac 3 : 0 Palilulac
13.05.2018 Crvena zvezda 5 : 1 Pobeda
13.05.2018 10:00 Tavankut 1 : 10 Njerš Ištvan
13.05.2018 15:30 Jošanica 2 : 5 AS
13.05.2018 Apolon 1 : 2 Šumadija 1903
13.05.2018 10:00 Jugoslavija 1 : 1 Sloga (BNS)
13.05.2018 10:00 Zemun MK 3 : 0 011 MK
13.05.2018 11:00 Obrenovac 1905 MK 0 : 4 Rad B MK
13.05.2018 09:30 Lola MK 3 : 0 IMT
13.05.2018 14:00 OFK Beograd B MK 4 : 2 DIF MK
13.05.2018 17:30 Kolubara MK 0 : 0 Brodarac B MK
13.05.2018 10:00 Leštane MK 1 : 4 OLE MK
13.05.2018 10:00 BSK Borča MK 1 : 2 OFK Beograd MK
13.05.2018 11:30 Radnički NB MK 7 : 2 Lokomotiva MK
13.05.2018 Potisje 0 : 3 AFK
13.05.2018 11:30 Proleter 2006 4 : 2 OFK Vršac
13.05.2018 10:00 Radnički (Š) 2 : 11 Radnički (SM)
13.05.2018 10:00 Index 0 : 3 RFK NS 1921
13.05.2018 12:00 Bečej 1918 3 : 1 Vrbas
13.05.2018 10:00 Spartak 2 : 3 Radnički (Z)
13.05.2018 10:30 Lokomotiva 11 : 0 Lola
13.05.2018 09:00 Radnički (NB) 1 : 0 Dominus
13.05.2018 12:00 AF Djokić 3 : 0 Proleter
13.05.2018 10:00 Sopot 1 : 8 DIF
13.05.2018 14:00 Komgrap 1 : 22 Ada
13.05.2018 10:00 Napredak (M) 1 : 1 Rakovica
13.05.2018 15:30 Sinđelić MK 1 : 2 OFK Beograd MK
13.05.2018 11:00 PKB MK 0 : 5 Rad MK
13.05.2018 10:00 Studentski Grad MK 3 : 1 Milutinac MK
13.05.2018 10:00 GSP Polet MK 3 : 0 Voždovac MK
13.05.2018 10:00 Vrčin MK 1 : 1 Brodarac MK
13.05.2018 11:00 Mundial 1 : 3 Radnički (K)
13.05.2018 10:00 Hajdučica 3 : 3 Potporanj
13.05.2018 10:00 Partizan (U) 8 : 3 Jedinstvo (V)
13.05.2018 10:00 Sloga 13 : 0 Budućnost (A)
13.05.2018 17:00 Stari Tamiš 1 : 7 Budućnost (BB)
13.05.2018 10:00 Vojvodina (C) 2 : 2 Mladost (V)
13.05.2018 10:00 Urovci 3 : 4 Zadrugar
13.05.2018 10:00 Zvezda 2 : 9 Posavina
13.05.2018 10:00 Duboko 5 : 0 Krtinska
13.05.2018 10:00 Hajduk 3 : 5 IMT
13.05.2018 12:00 Sinđelić 2 : 2 Bežanija
13.05.2018 13:30 Novi Beograd 3 : 0 Borac
13.05.2018 10:00 Petlić MK 0 : 8 Ole MK
13.05.2018 13:00 Srem MK 7 : 0 Rakovica MK
13.05.2018 13:00 Lokomotiva MK 1 : 0 BASK MK
13.05.2018 09:00 Žarkovo MK 13 : 1 BSK 1926 MK
13.05.2018 10:00 Kostolac 2008 0 : 3 Homoljac
13.05.2018 12:00 Pinkum 0 : 3 Zvižd
13.05.2018 Proleter 1976 0 : 18 KMF Aranđelovac
13.05.2018 09:30 Proleter 2006 1 : 5 OFK Vršac
13.05.2018 10:00 Bečej 1918 2 : 1 CFK
13.05.2018 10:00 Srem (SM) 12 : 1 Radnički (SM)
13.05.2018 10:00 Index 1 : 4 RFK NS1921
13.05.2018 13:00 Crvena zvezda 3 : 4 Zemun
13.05.2018 11:00 Sloga Radnički 0 : 7 Rad
13.05.2018 13:00 Sindjelić 2 : 1 Zemun
13.05.2018 09:00 Rad 3 : 3 Teleoptik
13.05.2018 17:00 Radnički (O) 2 : 1 Voždovac
13.05.2018 10:00 Subotica 0 : 7 Spartak '05
13.05.2018 17:00 Fer Plej 06 1 : 7 Olimpik
13.05.2018 13:00 Dominus 1 : 4 IMT
13.05.2018 10:00 Palilulac 3 : 2 Torlak
13.05.2018 13:30 Crvenka 16 : 0 Zvezdara
13.05.2018 09:00 Balkan 3 : 1 Banja
13.05.2018 17:00 Crvena zvezda MML 4 : 2 Vinča
13.05.2018 12:30 Leštane 7 : 0 Dunavac
13.05.2018 09:00 Lokomotiva 5 : 0 Zemun
13.05.2018 Posavac Tisma 5 : 3 Rvati
13.05.2018 Partizan 0 : 7 Sloga

Košarka

9.kolo