XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 741 utakmica za dan
Nedelja, 13 Maj 2018

Fudbal

13.05.2018 19:00 Voždovac 2 : 1 Partizan
13.05.2018 19:00 Spartak 2 : 0 Radnički
13.05.2018 17:00 Vojvodina 1 : 2 Crvena Zvezda
13.05.2018 17:00 Napredak 3 : 2 Čukarički
13.05.2018 19:00 Rad 3 : 2 Zemun
13.05.2018 19:00 Mladost 1 : 3 Bačka
13.05.2018 19:00 Borac 2 : 0 Radnik
13.05.2018 19:00 Mačva 1 : 2 Javor
13.05.2018 17:00 Budućnost 1 : 1 ČSK Pivara
13.05.2018 17:00 Bežanija 1 : 0 Sinđelić
13.05.2018 17:00 Temnić 1924 1 : 3 Teleoptik
13.05.2018 16:30 Jedinstvo (Ub) 4 : 0 Provo
13.05.2018 16:30 Smederevo 1924 0 : 3 Mladi radnik 1926
13.05.2018 11:00 Polet 0 : 2 Budućnost Krušik 2014
13.05.2018 16:30 Železničar 1 : 3 Sloga (P)
13.05.2018 16:30 Radan 1 : 1 Car Konstantin
13.05.2018 16:30 Železničar 1 : 1 Dunav
13.05.2018 11:00 Grafičar 2 : 0 BASK
13.05.2018 16:30 Orlovac 0 : 1 Slavija
13.05.2018 16:30 Jošanica 2 : 0 Goč
13.05.2018 16:30 Sloboda (Č) 3 : 3 Dragačevo
13.05.2018 16:30 Karađorđe (R) 0 : 1 LFK Mladost
13.05.2018 16:30 Bane 4 : 0 Ovčar
13.05.2018 16:30 Sušica 3 : 2 Trepča
13.05.2018 16:30 Šumadija 2 : 1 Rudar 2001
13.05.2018 16:30 Mladi radnik (R) 0 : 2 RSK
13.05.2018 16:30 Zvižd 3 : 0 Borac (Ž)
13.05.2018 16:30 Homoljac 5 : 3 Petar Dobrnjac
13.05.2018 16:30 Udarnik 2 : 0 Gruža
13.05.2018 16:30 Sovljak 1 : 3 Zadrugar
13.05.2018 16:30 Drina 3 : 2 Radnički Stobex
13.05.2018 16:30 Sloga (S) 6 : 2 Radnički Gorenje
13.05.2018 16:30 Polimlje 3 : 1 Radjevac
13.05.2018 16:30 OFK Niš 2 : 2 Polet 1980
13.05.2018 16:30 Jablanica 2 : 0 Lužnica
13.05.2018 16:30 Vlasina 1 : 1 GFK Dubočica
13.05.2018 16:30 OFK Brzi Brod 3 : 2 Pčinja
13.05.2018 11:00 Tanasko Rajić 2 : 1 Morava (VH)
13.05.2018 16:30 Majdanpek 3 : 2 Rudar Alpos
13.05.2018 11:00 Sloga 1 : 6 Đerdap
13.05.2018 16:30 Moravica 0 : 2 Naša krila
13.05.2018 16:30 Bukovik 2 : 1 Zaplanjac
13.05.2018 16:30 Timočanin 2 : 1 Šarbanovac
13.05.2018 16:30 Hajduk Veljko 4 : 0 Svrljig
13.05.2018 16:30 Jedinstvo 3 : 2 Sloga (Ć)
13.05.2018 16:30 Žitorađa 2 : 0 Levač
13.05.2018 16:30 Bošnjane 1 : 8 SFS Borac
13.05.2018 16:30 Napredak 1 : 1 Kopaonik
13.05.2018 16:30 OFK Lugomir 3 : 0 Poljoprivrednik
13.05.2018 16:30 Jedinstvo (NB) 4 : 1 Radnički (S)
13.05.2018 16:30 ŽAK 0 : 7 Kozara
13.05.2018 16:30 Vojvodina 1928 2 : 0 Jedinstvo (BK)
13.05.2018 16:30 Hajduk (D) 1 : 0 Borac (Š)
13.05.2018 16:30 LSK Laćarak 3 : 2 Index
13.05.2018 16:30 Jugović 1 : 1 Sloga (E)
13.05.2018 16:30 Podunavac 2 : 3 Sremac
13.05.2018 10:00 Kabel 2 : 0 Kupinovo
13.05.2018 16:30 Hajduk (B) 1 : 1 Jedinstvo (SP)
13.05.2018 16:30 Bačka (P) 1 : 2 Polet (K)
13.05.2018 16:30 Zadrugar 6 : 4 Tavankut
13.05.2018 16:30 Mladost (T) 3 : 1 Radnički (S)
13.05.2018 16:30 BSK 2 : 1 Tisa
13.05.2018 16:30 Sremčica 1 : 0 Balkan
13.05.2018 10:00 Borac 2 : 2 Torlak
13.05.2018 16:30 Zvezdara 4 : 1 Hajduk
13.05.2018 10:00 Brodarac 3 : 0 Milutinac
13.05.2018 17:00 Vojvodina (NM) 4 : 1 Naftagas (B)
13.05.2018 17:00 Banat 4 : 1 Naftagas (E)
13.05.2018 17:00 Mladost (BD) 3 : 0 Crvena zvezda (VS)
13.05.2018 17:00 Lehel 1 : 2 Crvena Zvezda (RS)
13.05.2018 17:00 Bilećanin 0 : 4 Omladinac FAM
13.05.2018 17:00 Borac 6 : 2 Mladost (L)
13.05.2018 17:00 Rusanda 1 : 1 Proleter 2006
13.05.2018 17:00 Hajduk 1 : 0 OFK Bratstvo
13.05.2018 17:00 OFK Batinac 2 : 1 Kolare
13.05.2018 17:00 Resavac 3 : 0 OFK Tekstilac
13.05.2018 17:00 Dragocvet 3 : 0 Mladost (S)
13.05.2018 17:00 Rembas 6 : 0 Bratstvo
13.05.2018 17:00 Juhor 3 : 1 Mladi radnik
13.05.2018 17:00 Napredak 4 : 2 Kušiljevo
13.05.2018 17:00 Crvena zvezda 2 : 3 BAK
13.05.2018 17:00 Sloga (BNS) 0 : 1 Borac (St)
13.05.2018 17:00 Jedinstvo (V) 0 : 1 Partizan (U)
13.05.2018 17:00 Jugoslavija 0 : 1 Vojvodina (Cr)
13.05.2018 17:00 Dolina 2 : 1 Dunav
13.05.2018 17:00 Radnički (B) 5 : 4 Vulturul
13.05.2018 17:00 Vojvodina (CC) 0 : 1 Strela
13.05.2018 17:00 Borac (M) 2 : 1 Graničar 1924
13.05.2018 17:00 Borac (K) 7 : 2 Hrtkovci
13.05.2018 17:00 Napredak (P) 0 : 2 Železničar
13.05.2018 17:00 Sloboda (DT) 4 : 0 Partizan
13.05.2018 17:00 PSK Putinci 3 : 2 Sloven
13.05.2018 17:00 Jadran 3 : 1 Budućnost
13.05.2018 17:00 Kula 1 : 6 Budućnost (M)
13.05.2018 17:00 Lipar 3 : 1 Krila Krajine
13.05.2018 17:00 Stari Grad 2 : 2 Budućnost (P)
13.05.2018 17:00 Slavija 3 : 1 Mladost (K)
13.05.2018 17:00 Hajduk Junior 1 : 0 Rusin
13.05.2018 17:00 Horgoš 1911 0 : 3 Njegoš
13.05.2018 17:00 Iskra 7 : 1 Napredak
13.05.2018 17:00 Bajša 4 : 0 Radnički 1905
13.05.2018 17:00 Jadran 3 : 4 Sutjeska
13.05.2018 17:00 Vinogradar 0 : 3 OFK Vrbas
13.05.2018 17:00 Senta 3 : 1 Proleter (RS)
13.05.2018 16:30 Blizna 3 : 0 Čubra
13.05.2018 16:30 Deli Jovan 3 : 0 Ključ
13.05.2018 16:30 Slatina 3 : 0 Polom
13.05.2018 16:30 Nemetali 0 : 1 Branik
13.05.2018 16:30 Heroj Polet 0 : 0 Borac (P)
13.05.2018 16:30 Sinđelić 3 : 0 13. Maj
13.05.2018 16:30 Zmaj 1 : 0 Komgrap
13.05.2018 16:30 Avala 1 : 1 Studenski Grad
13.05.2018 16:30 Dunav 0 : 0 Institut
13.05.2018 16:30 Zabrežje 5 : 0 Urovci
13.05.2018 16:30 Radnički (D) 3 : 4 Radnički (R)
13.05.2018 16:30 Mladost (B) 8 : 0 Rušanj
13.05.2018 16:30 Mladost (C) 4 : 0 Lisović
13.05.2018 16:30 Budućnost 2 : 0 Strelac
13.05.2018 16:30 Šumadija 1 : 1 BSK
13.05.2018 16:30 Boleč 4 : 3 Kosmaj
13.05.2018 16:30 Kovačevac 3 : 2 Vinča
13.05.2018 16:30 Pudarci 1 : 3 Ropočevo
13.05.2018 16:30 Šumadija 0 : 2 Dunavac
13.05.2018 16:30 Vrčin 0 : 1 Mladenovac
13.05.2018 17:00 Jedinstvo 1945 (VL) 5 : 0 Cerić
13.05.2018 11:00 Vidojevica 1 : 1 Mačva 2005
13.05.2018 17:00 Mladost (DD) 4 : 0 Majur
13.05.2018 17:00 Podrinje 2 : 2 Mladost (PR)
13.05.2018 17:00 Duško 2 : 1 Jedinstvo (ŠT)
13.05.2018 17:00 Sloga 1 : 2 Radnički Šabački
13.05.2018 16:30 Partizan 3 : 0 Bare
13.05.2018 16:30 Aranđelovac 6 : 2 Šatornja
13.05.2018 16:30 Lokomotiva 3 : 0 Omladinac (DR)
13.05.2018 16:30 Borac 4 : 3 BSK
13.05.2018 16:30 Trnava 2 : 2 Šumadinac
13.05.2018 16:30 Vinča 6 : 1 Prvi srpski ustanak
13.05.2018 16:30 Mladost MG 2 : 3 Banja
13.05.2018 16:30 ŽSK 1 : 0 Junkovac
13.05.2018 17:00 Jedinstvo (Š) 0 : 3 Jedinstvo (GS)
13.05.2018 17:00 Mladi borac 4 : 5 Umac
13.05.2018 17:00 Železničar 3 : 2 Mladost (V)
13.05.2018 17:00 Sloga 4 : 1 Bobište
13.05.2018 17:00 Vučje 2 : 2 OFK Brza
13.05.2018 17:00 Progres 2 : 1 Polet
13.05.2018 17:00 Kumarevo 65 4 : 1 Čekmin
13.05.2018 17:00 Zloćudovo 5 : 2 Jedinstvo (G)
13.05.2018 16:30 Sloga 3 : 1 7. Juli
13.05.2018 16:30 Cerovac 3 : 2 Podunavac
13.05.2018 16:30 Šumadija 1 : 1 Sloboda
13.05.2018 16:30 Vrbovac 0 : 7 Borac
13.05.2018 16:30 SASK 3 : 0 Radnik
13.05.2018 16:30 Pobeda 1 : 3 Obilić
13.05.2018 16:30 Osipaonica 6 : 0 Proleter 1947
13.05.2018 16:30 Crvena zvezda 2 : 2 Polet
13.05.2018 17:00 Juhor 4 : 1 Naupare
13.05.2018 17:00 Donji Kopaonik 3 : 2 Blagotin
13.05.2018 17:00 FUD 0 : 3 Jastrebac
13.05.2018 17:00 Vinogradar 3 : 0 Mačkovac
13.05.2018 17:00 Kupci 9 : 0 Parunovac
13.05.2018 17:00 Šanac 1 : 1 13. April
13.05.2018 17:00 Sloga (D) 1 : 4 Sloga (M)
13.05.2018 16:30 Zadrugar (T) 3 : 1 Borac (K)
13.05.2018 16:30 Rudar (K) 2 : 3 Rudar (S)
13.05.2018 16:30 Železničar 2 : 0 Mlava (ML)
13.05.2018 16:30 Napredak 1936 4 : 2 Đerdap
13.05.2018 16:30 Sloga (B) 0 : 1 Budućnost (V)
13.05.2018 16:30 Makce 1 : 0 Jedinstvo (Lj)
13.05.2018 16:30 Dragoš 5 : 0 Spartak
13.05.2018 16:30 Rajko Mitić 3 : 1 Vladimir Durković
13.05.2018 16:30 Gnjilan 3 : 1 Senjak
13.05.2018 16:30 Mladost 4 : 1 Zvezda
13.05.2018 17:00 Granit 1 : 2 Stubal
13.05.2018 17:00 Ribnica 1 : 2 Rudar
13.05.2018 17:00 Proleter 3 : 3 OFK Ras
13.05.2018 17:00 Borac 4 : 2 Ibar
13.05.2018 17:00 Real 2 : 1 Mataruge
13.05.2018 17:00 Polet 2 : 1 Popovići
13.05.2018 17:00 Radnik 0 : 2 Novi Pazar 1928
13.05.2018 16:30 Višesava 2 : 2 Železničar
13.05.2018 16:30 Ježevica 2 : 3 Lauš
13.05.2018 13:00 Ariljska rampa 1 : 1 Zlatar
13.05.2018 16:30 Omladinac 3 : 0 Perućac
13.05.2018 16:30 Polet 3 : 3 Crnokosa
13.05.2018 16:30 Savinac 1 : 1 Jedinstvo
13.05.2018 16:30 Jasen 2 : 0 Čajetina
13.05.2018 16:30 Tvrdojevac 4 : 1 Junior Novo Naselje
13.05.2018 16:30 Tulari 1 : 1 Radnik
13.05.2018 16:30 Tešnjar 3 : 1 Trlić
13.05.2018 16:30 Brezovica 3 : 0 Kačer
13.05.2018 17:00 Kutlovo 2 : 0 Partizan
13.05.2018 17:00 Kolonija 4 : 1 Šumadinac (KG)
13.05.2018 17:00 Korićani 1 : 3 Vodojaža
13.05.2018 17:00 Budućnost 2 : 3 Borac (D)
13.05.2018 17:00 Zastava 1 : 0 Srbija
13.05.2018 17:00 Mladost 3 : 1 Erdoglija 1931
13.05.2018 17:00 Šumadija 1934 1 : 0 Sloga (D)
13.05.2018 17:00 Sloboda 0 : 3 Jedinstvo
13.05.2018 17:00 Naisus 1977 2 : 4 Sloga
13.05.2018 17:00 Zemljoradnik 5 : 6 Jedinstvo GVD
13.05.2018 17:00 Moravac (ZT) 4 : 3 Mladost (B)
13.05.2018 17:00 Doljevac 1971 5 : 2 Rasovača
13.05.2018 17:00 Radnički 1947 0 : 3 Orljane
13.05.2018 17:00 Radnički 1924 4 : 3 Palilula
13.05.2018 16:30 Čegar 2013 5 : 0 Rudar
13.05.2018 16:30 Proleter (M) : Stevan Nešticki
13.05.2018 16:30 Morava 4 : 0 AZ Borac 2014
13.05.2018 16:30 Mladost (M) 3 : 1 Mladost (L)
13.05.2018 16:30 Sloboda 1 : 4 Vrtište
13.05.2018 16:30 Proleter (DV) 3 : 1 Palilulac
13.05.2018 16:30 Budućnost 3 : 0 Jedinstvo (GM)
13.05.2018 17:00 Sofeks 3 : 4 Bačka 1923
13.05.2018 17:00 Petrovaradin 1 : 0 Proleter
13.05.2018 17:00 TSK 3 : 0 Omladinac
13.05.2018 17:00 Vinogradar 2 : 6 Jedinstvo (R)
13.05.2018 17:00 OFK Sirig 1 : 0 Mladost
13.05.2018 17:00 Bučje 2 : 4 OFK Rtanj
13.05.2018 17:00 Trebič 6 : 0 Sloga
13.05.2018 17:00 Kosovo 6 : 0 Mladost
13.05.2018 17:00 Osnić 2 : 7 Malinik
13.05.2018 17:00 OFK Knjaz 3 : 4 Rudar (VČ)
13.05.2018 17:00 Omladinac 3 : 0 OFK 019
13.05.2018 17:00 Radnički (L) 3 : 1 Rgotina
13.05.2018 17:00 Spartak 0 : 3 NS Tatko
13.05.2018 17:00 Real 3 : 5 Svetlost Badnjevac
13.05.2018 17:00 Partizanski put 3 : 0 Pobeda
13.05.2018 17:00 Omladinac 3 : 0 Kaćuša
13.05.2018 17:00 Kosovac 4 : 1 Borac
13.05.2018 16:30 FSU Južna pruga 0 : 2 Mladost (B)
13.05.2018 16:30 BSK Bujanovac 0 : 1 Čelik
13.05.2018 16:30 Lugina 4 : 0 OFK Alakince
13.05.2018 16:30 Trešnjevka 2 : 4 Mladost (S)
13.05.2018 15:00 Glama 8 : 2 Oskar
13.05.2018 14:00 Sloga 2 : 1 Ropotovo
13.05.2018 17:00 Mladost 5 : 0 Metalac
13.05.2018 17:00 Borac (A) 3 : 1 Kraljevo Hajduk
13.05.2018 17:00 Napredak 2 : 1 Mineral 2015
13.05.2018 17:00 Tavnik 1 : 1 Partizan
13.05.2018 17:00 Jedinstvo (D) 2 : 0 Lazac
13.05.2018 17:00 Lasta 1 : 1 Jedinstvo (G)
13.05.2018 17:00 15. Avgust 1950 5 : 2 Omladinski
13.05.2018 17:00 Borac 1805 4 : 0 Beljanica
13.05.2018 17:00 Omladinac 3 : 0 Šumadija
13.05.2018 17:00 Mladost (J) 3 : 1 Pomoravlje
13.05.2018 17:00 Mladost (GM) 1 : 1 Rudar (SR)
13.05.2018 17:00 Moravac 0 : 1 Javor
13.05.2018 17:00 Istok 63 3 : 2 Rudar (St)
13.05.2018 17:00 Sloga 6 : 4 Vinorača
13.05.2018 17:00 Sinđelić 1934 1 : 0 Budućnost (Đ)
13.05.2018 17:00 Morava (KS) 1 : 0 Mladost (K)
13.05.2018 17:00 Mladost (G) 0 : 0 Mladost (D)
13.05.2018 17:00 Kupinovac 0 : 4 Šumadinac
13.05.2018 17:00 Jedinstvo 3 : 2 Morava (R)
13.05.2018 17:00 Šantarovac 3 : 0 Mladost (T)
13.05.2018 17:00 Mladost (B) 1 : 1 Fruškogorac
13.05.2018 17:00 Sloboda 5 : 2 OFK Brestač
13.05.2018 10:00 Fruška Gora 1 : 1 Polet
13.05.2018 17:00 Donji Srem 2015 1 : 1 OFK Bikić
13.05.2018 17:00 OFK Zeka Buljubaša 2 : 0 Graničar (O)
13.05.2018 17:00 Hajduk 0 : 0 Donji Petrovci
13.05.2018 17:00 Mitros 0 : 2 Napredak
13.05.2018 17:00 Graničar (K) 1 : 3 Sloga
13.05.2018 17:00 Partizan (K) 3 : 4 Ševac
13.05.2018 17:00 Ratar 3 : 0 Janošik
13.05.2018 17:00 Karaš (K) 0 : 1 Potporanj
13.05.2018 17:00 Hajdučica 7 : 2 Borac (VG)
13.05.2018 17:00 Dobrica 2 : 2 Polet
13.05.2018 17:00 Vinogradar 0 : 7 Budućnost (A)
13.05.2018 Radnički 1911 2 : 1 Jedinstvo
13.05.2018 Potisje 3 : 0 Zadrugar
13.05.2018 ŽFK Banat 0 : 1 OFK Klek
13.05.2018 MSK 4 : 1 OFK Gradnulica
13.05.2018 OFK Stajićevo 3 : 2 Tamiš
13.05.2018 Zlatica 4 : 2 ASK
13.05.2018 17:00 Slavia 1 : 4 Mundial
13.05.2018 17:00 Omladinac 1927 0 : 0 Polet
13.05.2018 17:00 Unirea 2 : 0 Pobeda
13.05.2018 17:00 Glogonj 1 : 2 Spartak 1911
13.05.2018 17:00 Mladost (V) 3 : 0 Tempo
13.05.2018 17:00 Borac (P) 0 : 4 Kolonija
13.05.2018 17:00 Omladinac (D) 4 : 2 Proleter
13.05.2018 17:00 Jedinstvo 2 : 1 BSK Bavanište
13.05.2018 17:00 Dolovo 3 : 1 Partizan (G)
13.05.2018 17:00 Stari Tamiš 2 : 0 Budućnost (BB)
13.05.2018 17:00 Stolice 1 : 1 Velika Reka
13.05.2018 17:00 Milan Orlić 3 : 0 Antimon
13.05.2018 17:00 Jedinstvo (ZA) 1 : 1 7. Juli
13.05.2018 17:00 Prva Iskra 1 : 2 Sloga (LŠ)
13.05.2018 17:00 Borac 3 : 1 Mladost (BR)
13.05.2018 17:00 Jedinstvo (MZ) 5 : 1 Sloga (ST)
13.05.2018 17:00 Jadar 1 : 1 Rudar
13.05.2018 16:30 Novi Beograd 1 : 1 Dedinje
13.05.2018 11:00 Sparta Železnik 3 : 4 Posavac Tišma
13.05.2018 17:00 Ajaks 0 : 0 Busije
13.05.2018 15:00 Šećeranac Ada 0 : 4 011
13.05.2018 16:30 Mladi Proleter 3 : 2 Sveti Stefan
13.05.2018 16:30 Partizan 0 : 3 Zaklopača
13.05.2018 16:30 Umčari 1 : 8 Lepušnica
13.05.2018 16:30 Mladost 1 : 2 Siti Sport Klub
13.05.2018 16:30 Pinosava 4 : 0 Podunavac
13.05.2018 16:30 PKB (K) 4 : 1 Hajduk
13.05.2018 16:30 Pionir 1 : 3 Poštar
13.05.2018 16:30 Crvenka 2 : 1 Minel
13.05.2018 16:30 Veliki Borak 4 : 5 OFK Borac
13.05.2018 16:30 Beljina 3 : 1 Barajevo
13.05.2018 16:30 Velika Mostanica 4 : 1 Guncate
13.05.2018 17:00 Omladinac 2013 5 : 3 OFK Šabac
13.05.2018 17:00 Hajduk Stanko 9 : 0 Milicionar
13.05.2018 17:00 Gorki 7 : 0 Mladost
13.05.2018 17:00 Proleter 6 : 2 Torpedo 1924
13.05.2018 17:00 Budućnost (ZM) 3 : 2 Cer
13.05.2018 17:00 Karađorđe 4 : 1 Provo 2015
13.05.2018 17:00 Mladost (PP) 1 : 0 Sloga
13.05.2018 17:00 Dobrava 2 : 1 Vojvoda Stepa Stepanović
13.05.2018 17:00 Pocerina 2 : 0 Miloš Pocerac 2013
13.05.2018 17:00 Trešnjevka 2 : 1 Šipurske livade
13.05.2018 17:00 Vlašić 3 : 2 Radnički
13.05.2018 17:00 Omladinac 0 : 4 Sušica 2012
13.05.2018 17:00 Radnički 3 : 4 Marjan MB
13.05.2018 17:00 Plantaža 3 : 0 Moravac (P)
13.05.2018 17:00 Mladost (B) 4 : 1 Milanovo
13.05.2018 17:00 Gradac 1 : 2 Bratstvo
13.05.2018 17:00 OFK Morava 1 : 1 Lemind 1953
13.05.2018 17:00 Real 1 : 0 Šumadija
13.05.2018 17:00 BSK 3 : 4 ŠFU Derbi 2016
13.05.2018 16:30 Polet (DL) 0 : 0 Dimitrije Tucović
13.05.2018 13:00 OFK Paljuvi 2 : 0 Kalenić
13.05.2018 16:30 Čučuge 0 : 0 Crvena Jabuka
13.05.2018 16:30 Gunjevac 3 : 2 OFK Stublenica
13.05.2018 16:30 Rudar 2 : 5 Rubribreza
13.05.2018 16:30 Vrelo 1 : 2 Joševa
13.05.2018 16:30 Komanice 2 : 0 Stari drugari
13.05.2018 11:00 Jadar 2013 3 : 1 Kotešica
13.05.2018 16:30 Rakac Stave 0 : 6 Milenko Pavlović
13.05.2018 16:30 Polet 2 : 1 Mladost (L)
13.05.2018 16:30 Borac 2 : 1 Mladost (VK)
13.05.2018 17:00 Ušće 5 : 1 Jugovići
13.05.2018 17:00 Gradina 4 : 0 14. Oktobar
13.05.2018 17:00 Rubin (Z) 3 : 4 Mladost (DK)
13.05.2018 17:00 Beli Orlovi 3 : 3 Varvarin
13.05.2018 17:00 Stari Trstenik 1 : 3 Sloga (L)
13.05.2018 17:00 Omladinac 1 : 2 Rubin (DS)
13.05.2018 17:00 Polet 57 4 : 1 Trudbenik
13.05.2018 Proleter 2 : 3 Napredak Č
13.05.2018 Budućnost 0 : 4 Terekves
13.05.2018 17:00 Roham 0 : 4 2. Oktobar
13.05.2018 1.Oktobar 0 : 1 Delija
13.05.2018 17:00 Bega 1 : 5 Napredak BT
13.05.2018 17:00 OFK Žeželj 6 : 0 Vinogradi DB
13.05.2018 17:00 OFK Bagremar 6 : 0 Divostin
13.05.2018 17:00 Seljak 1 : 6 Maršić
13.05.2018 17:00 Košutnjak 2 : 0 21. oktobar
13.05.2018 11:00 Polet (R) 6 : 4 Gredetin
13.05.2018 17:00 Pobeda 1976 0 : 4 Škriljac
13.05.2018 17:00 Ratar 1 : 3 OFK Sloga
13.05.2018 11:00 Jastrebac 3 : 0 Polet (V)
13.05.2018 16:30 Omladinac (D) 3 : 1 Partizan
13.05.2018 16:30 Kordun 3 : 0 Dinamo 1923
13.05.2018 16:30 Hajduk 2 : 2 Polet
13.05.2018 16:30 Omladinac (B) 2 : 1 Jedinstvo
13.05.2018 16:30 Dunav 0 : 2 Radnički 1918
13.05.2018 16:30 Plaskovac 2 : 1 Šamot
13.05.2018 16:30 Brezovac 0 : 3 Kopljari
13.05.2018 16:30 Šumadinac 10 : 5 Ranilović
13.05.2018 16:30 Napredak 1934 5 : 4 Žitkovica 2017
13.05.2018 16:30 Radnički (P) 2 : 5 Sloga (M)
13.05.2018 16:30 Sirakovo 7 : 0 Žika Marković Uča
13.05.2018 16:30 Desine 1 : 1 Obilić (Ž)
13.05.2018 16:30 Stig 1955 5 : 5 Polet (V)
13.05.2018 16:30 Dizel 4 : 3 Napredak (P)
13.05.2018 16:30 Manastirica 5 : 4 Bata Bulić
13.05.2018 16:30 Omladinac (Š) 2 : 3 Sloga 1952
13.05.2018 16:30 Omladinac (B) 1 : 0 Jasenovac
13.05.2018 16:30 Mladost (R) 2 : 1 Radnički (K)
13.05.2018 16:30 Integral 3 : 1 BSK 1924
13.05.2018 16:30 Napredak (S) 2 : 1 Krilaš
13.05.2018 17:00 Palić 2 : 2 Elektrovojvodina
13.05.2018 17:00 OFK Mala Bosna 2015 2 : 3 Lokomotiva
13.05.2018 17:00 Đurđin 3 : 0 Solid
13.05.2018 17:00 Žednik 0 : 2 Čantavir
13.05.2018 17:00 Udarnik Višnjevac 4 : 4 Bikovo
13.05.2018 17:00 Bratstvo 4 : 2 Hajduk
13.05.2018 15:30 OFK Rogača 7 : 1 OFK Slatina
13.05.2018 13:00 Mladost (G) 4 : 2 Popović
13.05.2018 13:00 Vojvoda 2 : 1 Nemenikuće
13.05.2018 15:30 Stojnik 1 : 5 Mladost (MI)
13.05.2018 17:00 Bačka 5 : 1 Hajduk
13.05.2018 17:00 Čenej 0 : 1 Dinamo
13.05.2018 17:00 Miletić 3 : 0 Centar
13.05.2018 17:00 Titel 1 : 2 Borac
13.05.2018 17:00 Moskva 1 : 2 Susek
13.05.2018 17:00 Jadran 2 : 4 AFK
13.05.2018 17:00 Tisa 2 : 5 Tornjoš
13.05.2018 17:00 Slavija 4 : 0 Bačka
13.05.2018 17:00 Jedinstvo (SK) 1 : 0 Čoka
13.05.2018 17:00 Graničar 3 : 1 Šampion
13.05.2018 17:00 Jedinstvo (M) 0 : 6 Sloga
13.05.2018 16:30 Mladost Radost 5 : 0 Obilić
13.05.2018 16:30 Tomislavci 3 : 0 Mladost
13.05.2018 16:30 Budućnost 2 : 0 Eđšeg
13.05.2018 16:30 Vojvodina 3 : 0 Jedinstvo
13.05.2018 16:30 Veliki Suvodol 1 : 1 Nišavac
13.05.2018 16:30 Lokomotiva 2 : 4 Sloga
13.05.2018 16:30 Željuša 6 : 0 Temac
13.05.2018 18:00 Kulpin 5 : 1 Bačka
13.05.2018 18:00 Sloga 0 : 2 Neštin
13.05.2018 18:00 Krivanj 1 : 2 Maglić
13.05.2018 18:00 Borac 3 : 4 Borac 46
13.05.2018 18:00 Naša Zvezda 1 : 1 Tvrdjava
13.05.2018 Sloga 0 : 2 Gorušica
13.05.2018 Gradina 2 : 4 Radnički
13.05.2018 Jelica 0 : 3 Bjelica
13.05.2018 Brezova 4 : 4 Jedinstvo
13.05.2018 Vrelo 1 : 2 Voćar
13.05.2018 16:30 Vujan 1 : 1 Budućnost
13.05.2018 16:30 Lugovi 9 : 3 Čačak 94
13.05.2018 16:30 Gavrilo Princip 3 : 2 Planinac
13.05.2018 16:30 Morava (K) 0 : 3 Prijatelji
13.05.2018 16:30 Mladost (A) 3 : 0 Malba
13.05.2018 16:30 Kej 0 : 4 Rakova
13.05.2018 16:30 Veteran 2015 2 : 3 Marjan
13.05.2018 16:30 Pobeda (Đ) 2 : 0 Omladinac (V)
13.05.2018 16:30 Udarnik Trska 1947 2 : 0 Mladost (R)
13.05.2018 16:30 Napredak (MK) 1 : 2 BSK
13.05.2018 16:30 Sloga (M) 1 : 3 Sloga (B)
13.05.2018 16:30 Jablanica 2 : 0 Ozrem
13.05.2018 16:30 Omladinac 4 : 1 Mladost 09
13.05.2018 16:30 Stella Rossa 4 : 1 Takovski Ustanak
13.05.2018 16:30 Pontes 7 : 2 Dunavac
13.05.2018 16:30 Egeta 1 : 2 Mala Vrbica
13.05.2018 16:30 Velika Vrbica 1 : 6 Rtkovo
13.05.2018 16:30 Milutinovac 1 : 8 Koča Andjelković
13.05.2018 16:30 Lovćen 3 : 0 Omladinac
13.05.2018 16:30 Lokomotiva 4 : 2 Kladušnica
13.05.2018 16:30 Napredak 3 : 1 Omladinac
13.05.2018 16:30 Radnički PDM 7 : 1 Borac
13.05.2018 16:30 Šepšin 3 : 0 Dedinje
13.05.2018 16:30 Sloga 2 : 2 OFK Student
13.05.2018 16:30 Markovac 1 : 0 Rabrovac
13.05.2018 16:30 Kosmajac 3 : 1 Vlaška 1950
13.05.2018 17:30 Posavina 2 : 2 Duboko
13.05.2018 17:30 Jedinstvo 2 : 2 Sloga
13.05.2018 17:30 Krtinska 5 : 0 Belo Polje
13.05.2018 17:30 Zadrugar 0 : 3 Zvezda
13.05.2018 17:30 Polet 5 : 0 Ljubinić
13.05.2018 17:30 Rvati 0 : 0 Rojkovac
13.05.2018 17:30 Borac 2 : 3 Partizan
13.05.2018 17:30 Polet 3 : 2 Bistrica
13.05.2018 17:30 BSK 0 : 4 Šumadija (MC)
13.05.2018 17:30 20. Oktobar 2 : 4 Mladi borac
13.05.2018 14:00 Avijatičar 6 : 1 Duškovci
13.05.2018 17:00 Bakionica 1 : 2 Gorobilje
13.05.2018 17:00 Plavi Tok 2 : 2 Borac
13.05.2018 12:00 Trešnjica 1 : 1 Dobrinjac
13.05.2018 17:00 Jedinstvo 0 : 7 Bukovik
13.05.2018 17:00 Sloga 3 : 0 Palilulac
13.05.2018 17:00 Kotroman 3 : 0 Policajac 92
13.05.2018 17:00 Čarapan 0 : 2 Kapidžija
13.05.2018 17:00 Konjuh 2 : 3 Mudrakovac
13.05.2018 17:00 Žabare 1 : 5 Jedinstvo 1936
13.05.2018 17:00 Gornji Stepoš 3 : 2 Bukovica
13.05.2018 17:00 Meševo 1 : 0 Sebečevac
13.05.2018 17:00 Borac 2 : 1 Zdravinje
13.05.2018 17:00 Baličevac 3 : 3 Arbanasce
13.05.2018 17:00 Banaćanin : Sloga
13.05.2018 17:00 Polet 1959 1 : 2 Šljivar
13.05.2018 16:30 Jezava 2 : 2 Landol
13.05.2018 16:30 Sloga 5 : 0 Omladinac
13.05.2018 16:30 Kolarac 2 : 1 Petlić SD 026
13.05.2018 16:30 Drugovac 2 : 1 Petrijevac
13.05.2018 16:30 Vučak 2 : 1 Cepelin 026
13.05.2018 16:30 Skobalj 0 : 2 Budućnost
13.05.2018 16:30 Hajduk Veljko 1934 5 : 0 OFK Slavija
13.05.2018 17:00 Polet 0 : 5 Sloga 1949
13.05.2018 11:00 Torpedo 4 : 1 Belpos
13.05.2018 11:00 Petrovac 74 5 : 0 Sloga (R)
13.05.2018 17:00 Dragojevac 3 : 2 Mladost 2013
13.05.2018 17:00 Hajduk 1 : 0 Verko
13.05.2018 17:00 Radnički 4 : 1 ISK Izvor
13.05.2018 17:00 Radnik 2 : 4 Heroj
13.05.2018 17:00 Sloboda 1 : 3 Razvitak
13.05.2018 17:00 OFK Juhor 2016 4 : 2 Popovac
13.05.2018 17:00 Jedinstvo 2 : 2 Napredak (St)
13.05.2018 17:00 Vihor 0 : 3 Donja Mutnica
13.05.2018 16:30 Toplica 2 : 1 Tolić
13.05.2018 16:30 Proleter 1 : 3 Gornji Mušić
13.05.2018 16:30 Gornji Lajkovac 0 : 2 Popadić
13.05.2018 16:30 Mladost (K) 2 : 4 Navalin
13.05.2018 16:30 Napredak 3 : 0 Moravac
13.05.2018 16:30 Jašunja 5 : 1 Mladost (DL)
13.05.2018 16:30 OFK Povlen 0 : 3 Lukavac
13.05.2018 16:30 Gradac Pričević 0 : 3 Žabari
13.05.2018 16:30 Dupljaj 0 : 3 Dupljaj 2016
13.05.2018 16:30 Sloga Gorić 4 : 1 Zadrugar
13.05.2018 11:00 Kolubara 4 : 1 Dokmir
13.05.2018 11:00 Murgaš 2012 0 : 5 Pambukovica
13.05.2018 11:00 Strelac 001 3 : 1 Zvizdar 2012
13.05.2018 11:00 Omladinac 7 : 1 Vukona
13.05.2018 11:00 Šarbane 3 : 3 OFK Takovo
13.05.2018 11:00 Brgule 6 : 1 Sloga
13.05.2018 17:00 Budućnost (S) 6 : 2 Bane 1931
13.05.2018 17:00 Progorelica 4 : 0 Studen Vitez
13.05.2018 14:30 BSK 2014 0 : 4 Omladinac (D)
13.05.2018 17:00 Vrnjci 1 : 0 Stara čaršija
13.05.2018 11:00 Miločajac 2 : 3 Jovo Kursula
13.05.2018 17:00 Šumadija (Š) 3 : 3 Zgodačica
13.05.2018 17:00 Zvezda 0 : 0 Mladost 1925
13.05.2018 17:30 Belica 3 : 5 Mladost
13.05.2018 17:30 Sloboda 2 : 1 Dobra Voda
13.05.2018 17:30 Osaonica 0 : 1 Partizan
13.05.2018 17:30 Omladinac 1 : 1 Crni Vrh
13.05.2018 17:30 OFK Borac 2 : 0 Trnava
13.05.2018 17:00 Rudar 3 : 1 Resava
13.05.2018 12:00 Orlovi 5 : 0 Mladi Borac
13.05.2018 17:00 Zelenika 1 : 3 Resavac
13.05.2018 17:00 Sindjelić 1 : 1 Viner DSV
13.05.2018 17:00 Mladi Radnik 7 : 0 Planinac
13.05.2018 16:30 Sopot 1 : 2 Sloga (Ć)
13.05.2018 16:30 Sloga (Du) 0 : 2 Sloga (L)
13.05.2018 16:30 Morava 1932 4 : 3 Batovac
13.05.2018 16:30 Proleter 1932 6 : 1 Dunav
13.05.2018 16:30 Metalac 0 : 2 Zemljoradnik
13.05.2018 16:30 Vojvoda Milenko 1 : 3 Mlava (B)
13.05.2018 16:30 Sloga (Dr) 4 : 3 Beli Orao
13.05.2018 16:30 Napredak (Bu) 3 : 4 Pobeda (SK)
13.05.2018 16:30 Mladost 1970 7 : 1 Usije
13.05.2018 16:30 Mrčkovac 1 : 0 Dobra
13.05.2018 16:30 Barič 7 : 0 OFK Vinci
13.05.2018 16:30 Polet 0 : 0 Električar
13.05.2018 11:00 Krćevac 04 2 : 0 Budućnost MI (DT)
13.05.2018 11:00 Radoje Domanović 10 : 4 Budućnost (B)
13.05.2018 11:00 Mladost (J) 2 : 0 Jarmenovci
13.05.2018 11:00 Mlava Trgovački 1 : 4 Udarnik 2015
13.05.2018 17:30 Skela 3 : 0 Proleter
13.05.2018 17:30 Trstenica 1 : 4 Vukićevica
13.05.2018 17:30 Proleter 0 : 3 Šumadinac
13.05.2018 11:00 Veliko Laole 2 : 7 Zabrđe 1936
13.05.2018 16:30 Borac 4 : 1 BSK
13.05.2018 11:00 OFK Jelen 3 : 0 Jedinstvo
13.05.2018 11:00 Žabar 0 : 2 Korman
13.05.2018 11:00 Galeb 4 : 1 Rudar
13.05.2018 11:00 Mladost 0 : 0 Borac BTG
13.05.2018 10:00 Jedinstvo 5 : 1 Borac 1939
13.05.2018 16:30 Strmovo 1968 9 : 2 Sloga
13.05.2018 16:30 Dunavac 1929 3 : 0 Mladi Borac
13.05.2018 16:30 Sloga Top 9 : 3 Mirko Tomić
13.05.2018 16:30 Stiški Kurjak 1 : 4 Baštovan 2015
13.05.2018 16:30 Pek (K) 4 : 0 Ram
13.05.2018 17:00 Omladinac 4 : 4 Banat (V)
13.05.2018 17:00 Pobeda 1 : 0 Banat (D)
13.05.2018 11:00 Jedinstvo (S) 4 : 0 Stig (C)
13.05.2018 11:00 Stig (MC) 3 : 2 Napredak 1927
13.05.2018 16:30 Dinamo 3 : 3 Sport
13.05.2018 16:30 Telečka 1 : 3 Panonija
13.05.2018 16:30 OFK Šikara 3 : 0 Graničar
13.05.2018 16:30 OFK Metalac 1 : 2 Terekveš
13.05.2018 16:30 Budućnost 2 : 3 Udarnik
13.05.2018 16:30 Pomoravlje 4 : 1 Jedinstvo
13.05.2018 16:30 Polet 4 : 3 BSK
13.05.2018 17:30 Sloga 5 : 0 Polet
13.05.2018 Polet 3 : 0 Šumadija
13.05.2018 16:30 Mladost (CK) 6 : 1 Šumadija
13.05.2018 16:30 Badnjevac 2 : 2 Karađorđe 2013
13.05.2018 Velika Morava 4 : 3 OFK Orašje
13.05.2018 11:00 Vratare 3 : 7 Globoder
13.05.2018 17:00 Padež 7 : 1 Mladost 2015
13.05.2018 17:00 Gaglovo 5 : 2 Štitari
13.05.2018 17:00 Polet (K) 4 : 1 Grkljane
13.05.2018 11:00 Mladost 1 : 3 Bojić
13.05.2018 11:00 Rankovac 6 : 2 Zablaće
13.05.2018 17:30 OFK Dragoševac 3 : 1 Dražmirovac
13.05.2018 17:30 Lipar 3 : 2 PSS-192
13.05.2018 17:00 Berane 1 : 2 OFK Mladost Lješkopolje 1970
13.05.2018 17:00 Čelik 0 : 4 Jedinstvo
13.05.2018 17:00 Cetinje 0 : 1 Bokelj
13.05.2018 17:00 Ibar 1 : 0 Jezero
13.05.2018 17:00 Igalo 3 : 1 Otrant
13.05.2018 17:00 Mornar 0 : 0 Lovćen
13.05.2018 17:30 Drezga 2 : 1 Kom Eurozox 2
13.05.2018 17:00 Hajduk 1 : 5 Sloga (R)
13.05.2018 17:00 Krupa 1 : 3 Radnik
13.05.2018 17:00 Sarajevo 4 : 1 Zrinjski
13.05.2018 17:00 Široki Brijeg 3 : 1 Željezničar
13.05.2018 16:00 Burnley 1 : 2 Bournemouth
13.05.2018 16:00 Crystal Palace 2 : 0 WBA
13.05.2018 16:00 Huddersfield 0 : 1 Arsenal
13.05.2018 16:00 Liverpool 4 : 0 Brighton
13.05.2018 16:00 Manchester Utd 1 : 0 Watford
13.05.2018 16:00 Newcastle 3 : 0 Chelsea
13.05.2018 16:00 Southampton 0 : 1 Manchester City
13.05.2018 16:00 Swansea 1 : 2 Stoke
13.05.2018 16:00 Tottenham 5 : 4 Leicester
13.05.2018 16:00 West Ham 3 : 1 Everton
13.05.2018 16:15 Espanyol 4 : 1 Málaga
13.05.2018 20:45 Levante 5 : 4 Barcelona
13.05.2018 15:00 Fiorentina 0 : 1 Cagliari
13.05.2018 15:00 Bologna 1 : 2 Chievo
13.05.2018 20:45 Roma 0 : 0 Juventus
13.05.2018 15:00 Crotone 2 : 2 Lazio
13.05.2018 18:00 Atalanta 1 : 1 Milan
13.05.2018 20:45 Sampdoria 0 : 2 Napoli
13.05.2018 15:00 Torino 2 : 1 SPAL
13.05.2018 15:00 Verona 0 : 1 Udinese
13.05.2018 17:00 Mašinac 0 : 4 Crvena zvezda
13.05.2018 17:00 Karađorđe 6 : 0 Lavice Dubočica
13.05.2018 16:00 Polet 3 : 1 Šumadija 1903
13.05.2018 10:00 Partizan 2 : 3 Čukarički
13.05.2018 10:00 Sindjelć 2 : 3 BASK
13.05.2018 10:00 IMT 1 : 1 Kolubara
13.05.2018 11:00 Srem 1 : 3 BSK 1925
13.05.2018 11:00 Balkan 5 : 1 Budućnost
13.05.2018 16:30 Šumadinac 0 : 1 Zvezdara
13.05.2018 10:00 Stepojevac Vaga 4 : 2 Minel
13.05.2018 12:00 Posavina 2 : 5 Beograd 1929
13.05.2018 15:30 Lokomotiva MK 2 : 0 Sinđelić MK
13.05.2018 11:00 Jedinstvo Stević 3 : 0 Borac (Sa)
13.05.2018 10:00 Tempo 2 : 1 Omladinac 1927
13.05.2018 10:00 Spartak 2 : 1 Glogonj
13.05.2018 10:00 Radnički (K) 21 : 2 Partizan (G)
13.05.2018 11:00 Prva Iskra 3 : 0 Zabrežje
13.05.2018 11:00 Zuce MK 3 : 1 Rad MK
13.05.2018 10:00 Hajduk junior 1 : 1 ŽAK Junior
13.05.2018 10:00 Radnički (S) 3 : 0 ČSK Pivara
13.05.2018 10:00 Begej 3 : 8 Železničar (P)
13.05.2018 10:00 Omladinac (NB) 0 : 3 Petar Puača
13.05.2018 10:00 Crvena zvezda 1 : 5 Veternik
13.05.2018 10:00 Radnički (SM) 1 : 0 Proleter (NS)
13.05.2018 10:00 Dinamo 0 : 4 Teleoptik
13.05.2018 17:00 Zemun 3 : 2 OFK Beograd
13.05.2018 13:00 Novi Pazar 3 : 2 Jagodina
13.05.2018 12:30 Partizan 4 : 2 Čukarički
13.05.2018 12:00 Spartak 0 : 0 Radnički (Z)
13.05.2018 17:00 Internacional 2 : 1 Bežanija
13.05.2018 12:00 IMT 2 : 1 Lokomotiva
13.05.2018 19:00 011 1 : 3 Rad
13.05.2018 09:00 Radnički (O) 0 : 5 Studenski grad
13.05.2018 10:00 Mladenovac 3 : 0 Palilulac
13.05.2018 Crvena zvezda 5 : 1 Pobeda
13.05.2018 10:00 Tavankut 1 : 10 Njerš Ištvan
13.05.2018 15:30 Jošanica 2 : 5 AS
13.05.2018 Apolon 1 : 2 Šumadija 1903
13.05.2018 10:00 Jugoslavija 1 : 1 Sloga (BNS)
13.05.2018 10:00 Zemun MK 3 : 0 011 MK
13.05.2018 11:00 Obrenovac 1905 MK 0 : 4 Rad B MK
13.05.2018 09:30 Lola MK 3 : 0 IMT
13.05.2018 14:00 OFK Beograd B MK 4 : 2 DIF MK
13.05.2018 17:30 Kolubara MK 0 : 0 Brodarac B MK
13.05.2018 10:00 Leštane MK 1 : 4 OLE MK
13.05.2018 10:00 BSK Borča MK 1 : 2 OFK Beograd MK
13.05.2018 11:30 Radnički NB MK 7 : 2 Lokomotiva MK
13.05.2018 Potisje 0 : 3 AFK
13.05.2018 11:30 Proleter 2006 4 : 2 OFK Vršac
13.05.2018 10:00 Radnički (Š) 2 : 11 Radnički (SM)
13.05.2018 10:00 Index 0 : 3 RFK NS 1921
13.05.2018 12:00 Bečej 1918 3 : 1 Vrbas
13.05.2018 10:00 Spartak 2 : 3 Radnički (Z)
13.05.2018 10:30 Lokomotiva 11 : 0 Lola
13.05.2018 09:00 Radnički (NB) 1 : 0 Dominus
13.05.2018 12:00 AF Djokić 3 : 0 Proleter
13.05.2018 10:00 Sopot 1 : 8 DIF
13.05.2018 14:00 Komgrap 1 : 22 Ada
13.05.2018 10:00 Napredak (M) 1 : 1 Rakovica
13.05.2018 15:30 Sinđelić MK 1 : 2 OFK Beograd MK
13.05.2018 11:00 PKB MK 0 : 5 Rad MK
13.05.2018 10:00 Studentski Grad MK 3 : 1 Milutinac MK
13.05.2018 10:00 GSP Polet MK 3 : 0 Voždovac MK
13.05.2018 10:00 Vrčin MK 1 : 1 Brodarac MK
13.05.2018 11:00 Mundial 1 : 3 Radnički (K)
13.05.2018 10:00 Hajdučica 3 : 3 Potporanj
13.05.2018 10:00 Partizan (U) 8 : 3 Jedinstvo (V)
13.05.2018 10:00 Sloga 13 : 0 Budućnost (A)
13.05.2018 17:00 Stari Tamiš 1 : 7 Budućnost (BB)
13.05.2018 10:00 Vojvodina (C) 2 : 2 Mladost (V)
13.05.2018 10:00 Urovci 3 : 4 Zadrugar
13.05.2018 10:00 Zvezda 2 : 9 Posavina
13.05.2018 10:00 Duboko 5 : 0 Krtinska
13.05.2018 10:00 Hajduk 3 : 5 IMT
13.05.2018 12:00 Sinđelić 2 : 2 Bežanija
13.05.2018 13:30 Novi Beograd 3 : 0 Borac
13.05.2018 10:00 Petlić MK 0 : 8 Ole MK
13.05.2018 13:00 Srem MK 7 : 0 Rakovica MK
13.05.2018 13:00 Lokomotiva MK 1 : 0 BASK MK
13.05.2018 09:00 Žarkovo MK 13 : 1 BSK 1926 MK
13.05.2018 10:00 Kostolac 2008 0 : 3 Homoljac
13.05.2018 12:00 Pinkum 0 : 3 Zvižd
13.05.2018 Proleter 1976 0 : 18 KMF Aranđelovac
13.05.2018 09:30 Proleter 2006 1 : 5 OFK Vršac
13.05.2018 10:00 Bečej 1918 2 : 1 CFK
13.05.2018 10:00 Srem (SM) 12 : 1 Radnički (SM)
13.05.2018 10:00 Index 1 : 4 RFK NS1921
13.05.2018 13:00 Crvena zvezda 3 : 4 Zemun
13.05.2018 11:00 Sloga Radnički 0 : 7 Rad
13.05.2018 13:00 Sindjelić 2 : 1 Zemun
13.05.2018 09:00 Rad 3 : 3 Teleoptik
13.05.2018 17:00 Radnički (O) 2 : 1 Voždovac
13.05.2018 10:00 Subotica 0 : 7 Spartak '05
13.05.2018 17:00 Fer Plej 06 1 : 7 Olimpik
13.05.2018 13:00 Dominus 1 : 4 IMT
13.05.2018 10:00 Palilulac 3 : 2 Torlak
13.05.2018 13:30 Crvenka 16 : 0 Zvezdara
13.05.2018 09:00 Balkan 3 : 1 Banja
13.05.2018 17:00 Crvena zvezda MML 4 : 2 Vinča
13.05.2018 12:30 Leštane 7 : 0 Dunavac
13.05.2018 09:00 Lokomotiva 5 : 0 Zemun
13.05.2018 Posavac Tisma 5 : 3 Rvati
13.05.2018 Partizan 0 : 7 Sloga

Košarka

13.05.2018 18:00 Metalac 101 : 102 Vojvodina
13.05.2018 20:30 Vršac 59 : 108 Partizan
13.05.2018 19:00 Dynamic 70 : 82 FMP

Odbojka

13.05.2018 18:00 Kolubara 1 : 3 Mladenovac

Rukomet

13.05.2018 18:30 Metaloplastika 23 : 19 Dinamo
13.05.2018 18:00 Crvena zvezda 22 : 30 Vojvodina
13.05.2018 16:45 Partizan 30 : 22 Železničar 1949
13.05.2018 19:00 Sloga 29 : 48 Prva Petoletka
13.05.2018 16:30 Novi Beograd 29 : 28 Beograd
13.05.2018 18:00 Paraćin 23 : 27 Radnički
13.05.2018 20:00 Nova Pazova 1957 32 : 25 Potisje Pleteks
13.05.2018 20:00 Radnički (JT) 28 : 27 Vojvoda Stepa
13.05.2018 11:00 Vranje 1957 - 2 38 : 22 Topličanin 2
13.05.2018 19:30 Mačva 26 : 26 Loznica
13.05.2018 18:00 Proleter 25 : 33 Crvenka
13.05.2018 20:00 Hajduk Veljko 26 : 20 Dubočica 54
13.05.2018 18:00 Obilić 17 : 35 Naftagas
13.05.2018 16:30 Radnički 26 : 18 Unirea
13.05.2018 19:00 Hajduk 34 : 23 Beočin
13.05.2018 16:45 Bekament 27 : 29 Jagodina 1:3
13.05.2018 16:00 Kučevo 27 : 37 Vrbas
13.05.2018 17:00 Metalac 30 : 40 Pirot
13.05.2018 18:00 Laki 27 : 26 Jadran
13.05.2018 19:00 Čačak 23 : 20 Župa
13.05.2018 19:00 Radnički 28 : 15 Jagodina 2
13.05.2018 18:00 Vlasotince 27 : 40 Topličanin
13.05.2018 19:00 Žitorađa 24 : 23 Radan
13.05.2018 20:00 Rudar 20 : 28 ORK Loznica

Futsal

13.05.2018 20:00 FON 5 : 2 International
13.05.2018 20:30 Pirot 5 : 3 Vranje
13.05.2018 20:30 Forum 3 : 3 Metalac Kolorado
13.05.2018 19:00 Kraljevićevo 9 : 4 Tango
13.05.2018 19:00 Hajduk 7 : 4 Apa Futsal

Američki fudbal

13.05.2018 13:00 Sirmium Legionaries SM 13 : 35 Wild Boars Kragujevac
13.05.2018 16:00 Celtis Sombor 13 : 14 Novi Sad Wild Dogs
13.05.2018 13:00 Angel Warriors Čačak 59 : 3 Pastuvi Požarevac
Još uvek je,posle utakmice koju izgubismo,važnije šta su drugi rekli ili uradili.od toga da smo loše igrali i kako će mo protiv Brazila.Baš onako po naški.O tome će se pričati uskoro u "Ruskoj bajci" na RTS-u pošto se znalci vraćaju kući pa će studio biti pun "znalaca"
Vova Vova i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Eto kratko se radovasmo,srpski fudbal je ponovo na svom mestu-na kolenima.Mediji,naročito rts se ovih dana više bave vanfudbalskim nego događanjima na terenu.Važno im je kakve su boje dresovi hrvatske,šta pevaju kako izgledaju samo ne to da su nokautirali Argentince.Važno je proširiti malo mržnju pričama o nekim navodnim provokacijama naturalizovanih švajcaraca,orlovima,pričati o biografiji nemačkog sudije i njegovom ne-postojećem penalu ..... Samo nije važno to da ta naša ekipa poslednjih godina i kad pobeđuje i kad gubi to čini bez igre,njenim preskakanjem kao u poslednjim minutima,jer nema odavno vođu ,dirigenta na sredini možda još iz vremena Piksija ako pričamo o srpskim fudbalerima.Nemoguće je da nisu fizički spremni,a trče samo na mahove,znači li to da neće,fali li im motivacija.Razni treneri nazovi stručni ljudi neće da pričaju o manama naše igre,pričju lepo kad pobedimo a posle poraza ne znaju šta bi pametno rekli.Samo treba pogledati fifa statistiku sa sinoćne utakmice i sve će biti jasno.
Hammer16 Hammer16 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu