14.06
17:30
OFK Bor
Rudar
5
0
|
14.06.2014 17:30 | OFK Bor | 5 : 0 | Rudar |
14.06
17:00
Bilećanin
Crvena Zvezda (RS)
6
2
|
14.06.2014 17:00 | Bilećanin | 6 : 2 | Crvena Zvezda (RS) | |||||
14.06
17:00
Kozara
Vršac United
2
0
|
14.06.2014 17:00 | Kozara | 2 : 0 | Vršac United | |||||
14.06
17:00
Borac (Starčevo)
Proleter
0
1
|
14.06.2014 17:00 | Borac (Starčevo) | 0 : 1 | Proleter | |||||
14.06
17:00
Tisa
TSC
3
1
|
14.06.2014 17:00 | Tisa | 3 : 1 | TSC | |||||
14.06
17:00
Jedinstvo (BK)
OFK Kikinda
3
1
|
14.06.2014 17:00 | Jedinstvo (BK) | 3 : 1 | OFK Kikinda | |||||
14.06
17:00
Bačka (P)
Borac (Sakule)
2
3
|
14.06.2014 17:00 | Bačka (P) | 2 : 3 | Borac (Sakule) | |||||
14.06
17:00
Radnički (K)
Budućnost
4
0
|
14.06.2014 17:00 | Radnički (K) | 4 : 0 | Budućnost | |||||
14.06
17:00
Vršac
Sloboda
2
0
|
14.06.2014 17:00 | Vršac | 2 : 0 | Sloboda |
14.06
17:30
Sušica
Vinogradi DB
0
2
|
14.06.2014 17:30 | Sušica | 0 : 2 | Vinogradi DB | |||||
14.06
17:30
Jadran
Sloga D
4
2
|
14.06.2014 17:30 | Jadran | 4 : 2 | Sloga D | |||||
14.06
17:30
Partizan
Ćava
2
1
|
14.06.2014 17:30 | Partizan | 2 : 1 | Ćava |
14.06
18:00
Sindjelić
Jedinstvo (MZ)
1
2
|
14.06.2014 18:00 | Sindjelić | 1 : 2 | Jedinstvo (MZ) | |||||
14.06
18:00
Gučevo
Drina
6
3
|
14.06.2014 18:00 | Gučevo | 6 : 3 | Drina | |||||
14.06
18:00
Mačva 2005
Majur
3
1
|
14.06.2014 18:00 | Mačva 2005 | 3 : 1 | Majur | |||||
14.06
18:00
Podrinje
Lipolist
2
1
|
14.06.2014 18:00 | Podrinje | 2 : 1 | Lipolist |
14.06
16:30
OFK Jabučje
Zadrugar
0
2
|
14.06.2014 16:30 | OFK Jabučje | 0 : 2 | Zadrugar | |||||
14.06
16:30
Pepeljevac
Banjani
2
1
|
14.06.2014 16:30 | Pepeljevac | 2 : 1 | Banjani | |||||
14.06
16:30
OFK Divci
Spartak 1924
1
3
|
14.06.2014 16:30 | OFK Divci | 1 : 3 | Spartak 1924 |
14.06
17:30
Jedinstvo (B)
Čekmin
3
2
|
14.06.2014 17:30 | Jedinstvo (B) | 3 : 2 | Čekmin |
14.06
17:30
Napredak
Jedinstvo ( B.P)
0
0
|
14.06.2014 17:30 | Napredak | 0 : 0 | Jedinstvo ( B.P) | |||||
14.06
11:00
Jedinstvo ( P )
Željuša
5
4
|
14.06.2014 11:00 | Jedinstvo ( P ) | 5 : 4 | Željuša | |||||
14.06
17:30
Tanasko Rajić
Spartak
6
3
|
14.06.2014 17:30 | Tanasko Rajić | 6 : 3 | Spartak | |||||
14.06
17:30
Vladimir Durković
Gnjilan
6
0
|
14.06.2014 17:30 | Vladimir Durković | 6 : 0 | Gnjilan | |||||
14.06
17:30
Zadrugar
Sloga
3
0
|
14.06.2014 17:30 | Zadrugar | 3 : 0 | Sloga | |||||
14.06
17:30
Mladost (P.R)
Padež
1
1
|
14.06.2014 17:30 | Mladost (P.R) | 1 : 1 | Padež |
14.06
17:30
Sloga
Krivelj
2
1
|
14.06.2014 17:30 | Sloga | 2 : 1 | Krivelj | |||||
14.06
17:30
Ključ
Poreč
3
0
|
14.06.2014 17:30 | Ključ | 3 : 0 | Poreč | |||||
14.06
17:30
Zlot
Blizna
4
3
|
14.06.2014 17:30 | Zlot | 4 : 3 | Blizna | |||||
14.06
17:30
Brodoremont
Nemetali
3
2
|
14.06.2014 17:30 | Brodoremont | 3 : 2 | Nemetali | |||||
14.06
17:30
Rajac
Slatina
0
3
|
14.06.2014 17:30 | Rajac | 0 : 3 | Slatina | |||||
14.06
17:30
Rudna Glava
Brestovac
3
0
|
14.06.2014 17:30 | Rudna Glava | 3 : 0 | Brestovac |
14.06
17:30
Osnić
Mladost
3
0
|
14.06.2014 17:30 | Osnić | 3 : 0 | Mladost | |||||
14.06
17:30
ŠSK
Bučje
0
5
|
14.06.2014 17:30 | ŠSK | 0 : 5 | Bučje | |||||
14.06
17:30
Omladinac
Midžor
3
1
|
14.06.2014 17:30 | Omladinac | 3 : 1 | Midžor | |||||
14.06
17:30
Polet
Rudar (P)
1
5
|
14.06.2014 17:30 | Polet | 1 : 5 | Rudar (P) | |||||
14.06
17:30
OFK Knjaz
OFK 019 Zaječar
1
3
|
14.06.2014 17:30 | OFK Knjaz | 1 : 3 | OFK 019 Zaječar | |||||
14.06
17:30
Rudar (VČ)
Rgotina
4
2
|
14.06.2014 17:30 | Rudar (VČ) | 4 : 2 | Rgotina | |||||
14.06
17:30
Trebič
Sloga
0
3
|
14.06.2014 17:30 | Trebič | 0 : 3 | Sloga | |||||
14.06
17:30
Borac
BSK
2
6
|
14.06.2014 17:30 | Borac | 2 : 6 | BSK |
14.06
17:30
PKB Kovilovo
Zmaj 1953
3
3
|
14.06.2014 17:30 | PKB Kovilovo | 3 : 3 | Zmaj 1953 | |||||
14.06
17:30
Borac
Komgrap
2
1
|
14.06.2014 17:30 | Borac | 2 : 1 | Komgrap | |||||
14.06
17:30
Poštar Zvezdara
13. maj
2
1
|
14.06.2014 17:30 | Poštar Zvezdara | 2 : 1 | 13. maj | |||||
14.06
17:30
Brodarac
Jedinstvo
1
0
|
14.06.2014 17:30 | Brodarac | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
14.06
17:30
BSK 2012
Obilić
4
0
|
14.06.2014 17:30 | BSK 2012 | 4 : 0 | Obilić | |||||
14.06
17:30
Banja
Slavija
3
2
|
14.06.2014 17:30 | Banja | 3 : 2 | Slavija | |||||
14.06
17:30
Milutinac
Policajac
2
3
|
14.06.2014 17:30 | Milutinac | 2 : 3 | Policajac |
14.06
18:00
Vrnjci
OFK Ras
3
2
|
14.06.2014 18:00 | Vrnjci | 3 : 2 | OFK Ras | |||||
14.06
18:00
Jedinstvo
Proleter
3
4
|
14.06.2014 18:00 | Jedinstvo | 3 : 4 | Proleter | |||||
14.06
18:00
Stubal
Tavnik
4
2
|
14.06.2014 18:00 | Stubal | 4 : 2 | Tavnik | |||||
14.06
18:00
Magnohrom
Čibukovac
4
0
|
14.06.2014 18:00 | Magnohrom | 4 : 0 | Čibukovac | |||||
14.06
18:00
Mlada krila
Napredak
4
5
|
14.06.2014 18:00 | Mlada krila | 4 : 5 | Napredak | |||||
14.06
18:00
Zvezda
Šumadija
2
0
|
14.06.2014 18:00 | Zvezda | 2 : 0 | Šumadija | |||||
14.06
18:00
Bogutovačka Banja
Partizan
2
4
|
14.06.2014 18:00 | Bogutovačka Banja | 2 : 4 | Partizan | |||||
14.06
18:00
Gruža
Morava (S)
3
1
|
14.06.2014 18:00 | Gruža | 3 : 1 | Morava (S) |
14.06
17:00
Lunjevica
Jablanica
3
2
|
14.06.2014 17:00 | Lunjevica | 3 : 2 | Jablanica |
14.06
17:30
21. oktobar
Botunje
4
2
|
14.06.2014 17:30 | 21. oktobar | 4 : 2 | Botunje |
14.06
17:30
Mladost
Radoje Domanović
1
2
|
14.06.2014 17:30 | Mladost | 1 : 2 | Radoje Domanović | |||||
14.06
17:30
Kopljari
Trnava
6
0
|
14.06.2014 17:30 | Kopljari | 6 : 0 | Trnava | |||||
14.06
17:30
Sloga
BSK
1
1
|
14.06.2014 17:30 | Sloga | 1 : 1 | BSK | |||||
14.06
17:30
Proleter
Mladi rudar
0
2
|
14.06.2014 17:30 | Proleter | 0 : 2 | Mladi rudar | |||||
14.06
17:30
Jasenica
Žabare
4
2
|
14.06.2014 17:30 | Jasenica | 4 : 2 | Žabare | |||||
14.06
17:30
Misača
B 2000
1
2
|
14.06.2014 17:30 | Misača | 1 : 2 | B 2000 |
14.06
18:00
Stolice
Jedinstvo
1
1
|
14.06.2014 18:00 | Stolice | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
14.06
18:00
Borac K
Borac Lešnica
2
2
|
14.06.2014 18:00 | Borac K | 2 : 2 | Borac Lešnica | |||||
14.06
18:00
Cer
Jadar 1961
5
4
|
14.06.2014 18:00 | Cer | 5 : 4 | Jadar 1961 | |||||
14.06
18:00
Studenac
Sloga K
5
3
|
14.06.2014 18:00 | Studenac | 5 : 3 | Sloga K | |||||
14.06
18:00
Hajduk
TE Gučevo
6
0
|
14.06.2014 18:00 | Hajduk | 6 : 0 | TE Gučevo | |||||
14.06
18:00
Mladost
Milan Orlić
2
4
|
14.06.2014 18:00 | Mladost | 2 : 4 | Milan Orlić | |||||
14.06
18:00
Bratstvo
Sloga LŠ
0
3
|
14.06.2014 18:00 | Bratstvo | 0 : 3 | Sloga LŠ | |||||
14.06
18:00
Velika Reka
Cerova
6
4
|
14.06.2014 18:00 | Velika Reka | 6 : 4 | Cerova |
14.06
16:30
Junior Novo Naselje
Ribnikar
3
0
|
14.06.2014 16:30 | Junior Novo Naselje | 3 : 0 | Ribnikar |
14.06
18:00
Moravac (ZT)
Toplica
3
0
|
14.06.2014 18:00 | Moravac (ZT) | 3 : 0 | Toplica | |||||
14.06
18:00
Real
Doljevac 1971
1
1
|
14.06.2014 18:00 | Real | 1 : 1 | Doljevac 1971 |
14.06
17:30
Delijski Vis
Vulkan 1963
0
3
|
14.06.2014 17:30 | Delijski Vis | 0 : 3 | Vulkan 1963 |
14.06
18:00
OFK Sikole
Vidrovac
1
1
|
14.06.2014 18:00 | OFK Sikole | 1 : 1 | Vidrovac |
14.06
17:30
Nacional
Graničar
0
1
|
14.06.2014 17:30 | Nacional | 0 : 1 | Graničar | |||||
14.06
17:30
Vratarnica
Šljivar
3
1
|
14.06.2014 17:30 | Vratarnica | 3 : 1 | Šljivar | |||||
14.06
17:30
Lovac
Kosovo
5
5
|
14.06.2014 17:30 | Lovac | 5 : 5 | Kosovo |
14.06
17:30
Obilić
Graničar
3
1
|
14.06.2014 17:30 | Obilić | 3 : 1 | Graničar | |||||
14.06
17:30
Potisje
Tisa (P)
6
1
|
14.06.2014 17:30 | Potisje | 6 : 1 | Tisa (P) |
14.06
17:00
Sloboda
Mićunovo
1
1
|
14.06.2014 17:00 | Sloboda | 1 : 1 | Mićunovo |
14.06
17:30
Mladi Borac
Šumadija (MC)
6
3
|
14.06.2014 17:30 | Mladi Borac | 6 : 3 | Šumadija (MC) | |||||
14.06
17:30
Sloga
Rudar
2
6
|
14.06.2014 17:30 | Sloga | 2 : 6 | Rudar | |||||
14.06
17:30
Dimitrije Tucović
Mladost (Č)
2
7
|
14.06.2014 17:30 | Dimitrije Tucović | 2 : 7 | Mladost (Č) | |||||
14.06
17:30
Mladi radnik
Bistrica
4
0
|
14.06.2014 17:30 | Mladi radnik | 4 : 0 | Bistrica | |||||
14.06
17:30
Sloboda
Lazarevac
5
1
|
14.06.2014 17:30 | Sloboda | 5 : 1 | Lazarevac | |||||
14.06
17:30
OFK Burovo
OFK Budućnost
5
1
|
14.06.2014 17:30 | OFK Burovo | 5 : 1 | OFK Budućnost | |||||
14.06
17:30
TEK Sloga
Polet
6
1
|
14.06.2014 17:30 | TEK Sloga | 6 : 1 | Polet |
14.06
17:30
OFK Slatina
Stojnik
3
0
|
14.06.2014 17:30 | OFK Slatina | 3 : 0 | Stojnik | |||||
14.06
17:30
Mladost
Vojvoda
2
1
|
14.06.2014 17:30 | Mladost | 2 : 1 | Vojvoda | |||||
14.06
17:30
Denim
OFK Rogača
2
0
|
14.06.2014 17:30 | Denim | 2 : 0 | OFK Rogača |
14.06
17:30
Tulež
Venčani
0
1
|
14.06.2014 17:30 | Tulež | 0 : 1 | Venčani | |||||
14.06
17:30
Brezovac
Šamot
5
2
|
14.06.2014 17:30 | Brezovac | 5 : 2 | Šamot |
14.06
17:00
Borac
Mladost
1
6
|
14.06.2014 17:00 | Borac | 1 : 6 | Mladost | |||||
14.06
17:00
Kusovac
Omladinac-Šumadinac
1
0
|
14.06.2014 17:00 | Kusovac | 1 : 0 | Omladinac-Šumadinac | |||||
14.06
17:00
Jedinstvo
Kotlenik
6
3
|
14.06.2014 17:00 | Jedinstvo | 6 : 3 | Kotlenik | |||||
14.06
17:00
Polet
Mladi Radnik
2
3
|
14.06.2014 17:00 | Polet | 2 : 3 | Mladi Radnik |
14.06
18:00
Zablaće
OFK Varna
6
1
|
14.06.2014 18:00 | Zablaće | 6 : 1 | OFK Varna | |||||
14.06
18:00
Jevremovac
Rankovac
2
0
|
14.06.2014 18:00 | Jevremovac | 2 : 0 | Rankovac | |||||
14.06
18:00
Mladost sl
Pocerina
0
0
|
14.06.2014 18:00 | Mladost sl | 0 : 0 | Pocerina | |||||
14.06
18:00
Bojić
Mladost 2011
3
0
|
14.06.2014 18:00 | Bojić | 3 : 0 | Mladost 2011 |
14.06
17:30
Sušica 2012
Goblen
1
3
|
14.06.2014 17:30 | Sušica 2012 | 1 : 3 | Goblen | |||||
14.06
17:30
Gornje Krajince
Bratstvo
2
1
|
14.06.2014 17:30 | Gornje Krajince | 2 : 1 | Bratstvo |
14.06
17:00
Stara Čaršija
Moravac-C 74
1
1
|
14.06.2014 17:00 | Stara Čaršija | 1 : 1 | Moravac-C 74 | |||||
14.06
17:00
Omladinac (O)
Kamenorezac 76
2
3
|
14.06.2014 17:00 | Omladinac (O) | 2 : 3 | Kamenorezac 76 | |||||
14.06
17:00
Sloboda 1948
FK Stari Trstenik
2
2
|
14.06.2014 17:00 | Sloboda 1948 | 2 : 2 | FK Stari Trstenik | |||||
14.06
17:00
Jugovići
Polet 57
1
1
|
14.06.2014 17:00 | Jugovići | 1 : 1 | Polet 57 | |||||
14.06
17:00
Stragari
Borjak 2013
3
1
|
14.06.2014 17:00 | Stragari | 3 : 1 | Borjak 2013 |
14.06
18:00
OFK Barice
Solunac
0
3
|
14.06.2014 18:00 | OFK Barice | 0 : 3 | Solunac | |||||
14.06
18:00
Graničar
Sloga
2
4
|
14.06.2014 18:00 | Graničar | 2 : 4 | Sloga | |||||
14.06
18:00
Crvena Zvezda
Banat
1
3
|
14.06.2014 18:00 | Crvena Zvezda | 1 : 3 | Banat |
14.06
18:00
Bresje
Omladinac
5
2
|
14.06.2014 18:00 | Bresje | 5 : 2 | Omladinac | |||||
14.06
18:00
Mladost
Hajduk
1
2
|
14.06.2014 18:00 | Mladost | 1 : 2 | Hajduk | |||||
14.06
18:00
Belica
PSS-192
6
3
|
14.06.2014 18:00 | Belica | 6 : 3 | PSS-192 | |||||
14.06
18:00
Šantarovac
OFK Dragoševac
3
0
|
14.06.2014 18:00 | Šantarovac | 3 : 0 | OFK Dragoševac | |||||
14.06
18:00
Crnovršanin
OFK Borac
1
3
|
14.06.2014 18:00 | Crnovršanin | 1 : 3 | OFK Borac |
14.06
17:30
Pobeda
Zvezda Konatice
|
14.06.2014 17:30 | Pobeda | : | Zvezda Konatice | |||||
14.06
17:30
Skela
Crvena Zastava
|
14.06.2014 17:30 | Skela | : | Crvena Zastava | |||||
14.06
17:30
Duboko
Baljevac
|
14.06.2014 17:30 | Duboko | : | Baljevac | |||||
14.06
17:30
Rekreativo
Sloga
|
14.06.2014 17:30 | Rekreativo | : | Sloga | |||||
14.06
17:30
Partizan
Proleter
|
14.06.2014 17:30 | Partizan | : | Proleter | |||||
14.06
17:30
Ljubinić
Borac
|
14.06.2014 17:30 | Ljubinić | : | Borac |
14.06
11:00
Jagodina
Brodarac
0
2
|
14.06.2014 11:00 | Jagodina | 0 : 2 | Brodarac | |||||
14.06
13:30
Sloboda Piont
Partizan
1
4
|
14.06.2014 13:30 | Sloboda Piont | 1 : 4 | Partizan | |||||
14.06
16:30
Radnički (P)
Napredak
1
2
|
14.06.2014 16:30 | Radnički (P) | 1 : 2 | Napredak |
14.06
10:00
Radnički (S)
Omladinac
6
0
|
14.06.2014 10:00 | Radnički (S) | 6 : 0 | Omladinac | |||||
14.06
10:00
Indeks
OFK Hajduk
1
0
|
14.06.2014 10:00 | Indeks | 1 : 0 | OFK Hajduk | |||||
14.06
10:00
Proleter 2006
Spartak
0
2
|
14.06.2014 10:00 | Proleter 2006 | 0 : 2 | Spartak | |||||
14.06
10:00
Dinamo
Radnički (SM)
5
2
|
14.06.2014 10:00 | Dinamo | 5 : 2 | Radnički (SM) | |||||
14.06
10:00
Radnički (NP)
Vojvodina
1
5
|
14.06.2014 10:00 | Radnički (NP) | 1 : 5 | Vojvodina | |||||
14.06
10:00
Proleter (NS)
Banat
1
1
|
14.06.2014 10:00 | Proleter (NS) | 1 : 1 | Banat | |||||
14.06
10:00
Vršac United
Inđija
1
3
|
14.06.2014 10:00 | Vršac United | 1 : 3 | Inđija |
14.06
11:00
Jedinstvo (P)
Palilulac
0
3
|
14.06.2014 11:00 | Jedinstvo (P) | 0 : 3 | Palilulac | |||||
14.06
11:00
Dinamo
Toplicanin
4
0
|
14.06.2014 11:00 | Dinamo | 4 : 0 | Toplicanin | |||||
14.06
11:00
Hajduk Veljko
Svrljig
5
1
|
14.06.2014 11:00 | Hajduk Veljko | 5 : 1 | Svrljig | |||||
14.06
17:30
Moravac Orion
Car Konstantin
4
1
|
14.06.2014 17:30 | Moravac Orion | 4 : 1 | Car Konstantin | |||||
14.06
17:30
Radnik
Radan
4
1
|
14.06.2014 17:30 | Radnik | 4 : 1 | Radan | |||||
14.06
11:00
Radnički (N)
Vlasina
9
1
|
14.06.2014 11:00 | Radnički (N) | 9 : 1 | Vlasina |
14.06
18:00
Budućnost (BB)
Železničar
1
7
|
14.06.2014 18:00 | Budućnost (BB) | 1 : 7 | Železničar |
14.06
18:00
Dolina
Dobrica
1
3
|
14.06.2014 18:00 | Dolina | 1 : 3 | Dobrica |
14.06
13:30
Jagodina
ČSK Pivara
1
1
|
14.06.2014 13:30 | Jagodina | 1 : 1 | ČSK Pivara |
14.06
12:00
Mladost (L)
Radnički (S)
1
1
|
14.06.2014 12:00 | Mladost (L) | 1 : 1 | Radnički (S) | |||||
14.06
12:00
Inđija
Vršac
3
0
|
14.06.2014 12:00 | Inđija | 3 : 0 | Vršac | |||||
14.06
12:00
Banat
Bačka 1901
1
3
|
14.06.2014 12:00 | Banat | 1 : 3 | Bačka 1901 | |||||
14.06
12:00
Vojvodina
Vrbas
4
2
|
14.06.2014 12:00 | Vojvodina | 4 : 2 | Vrbas | |||||
14.06
12:00
TSC
Dinamo
4
0
|
14.06.2014 12:00 | TSC | 4 : 0 | Dinamo | |||||
14.06
12:00
Novi Sad
Bečej
6
1
|
14.06.2014 12:00 | Novi Sad | 6 : 1 | Bečej | |||||
14.06
12:00
Spartak
Proleter 2006
0
1
|
14.06.2014 12:00 | Spartak | 0 : 1 | Proleter 2006 | |||||
14.06
12:00
OFK Hajduk
Železničar
3
0
|
14.06.2014 12:00 | OFK Hajduk | 3 : 0 | Železničar |
14.06
11:00
Olimpia B
Tavankut
3
0
|
14.06.2014 11:00 | Olimpia B | 3 : 0 | Tavankut |
14.06
10:00
Proleter
Borac (St)
5
4
|
14.06.2014 10:00 | Proleter | 5 : 4 | Borac (St) |
14.06
10:00
Mladost (L)
Radnički (S)
4
0
|
14.06.2014 10:00 | Mladost (L) | 4 : 0 | Radnički (S) | |||||
14.06
10:00
Inđija
Vršac
3
1
|
14.06.2014 10:00 | Inđija | 3 : 1 | Vršac | |||||
14.06
10:00
Banat
Bačka 1901
0
6
|
14.06.2014 10:00 | Banat | 0 : 6 | Bačka 1901 | |||||
14.06
10:00
Vojvodina
Vrbas
3
2
|
14.06.2014 10:00 | Vojvodina | 3 : 2 | Vrbas | |||||
14.06
10:00
TSC
Dinamo
2
3
|
14.06.2014 10:00 | TSC | 2 : 3 | Dinamo | |||||
14.06
10:00
Novi Sad
Bečej
3
2
|
14.06.2014 10:00 | Novi Sad | 3 : 2 | Bečej | |||||
14.06
10:00
Spartak
Proleter 2006
5
0
|
14.06.2014 10:00 | Spartak | 5 : 0 | Proleter 2006 | |||||
14.06
10:00
OFK Hajduk
Železničar
3
0
|
14.06.2014 10:00 | OFK Hajduk | 3 : 0 | Železničar |
14.06
10:00
Vršac
Partizan (U)
4
3
|
14.06.2014 10:00 | Vršac | 4 : 3 | Partizan (U) |
14.06
11:00
Omladinac (D)
Mika Antić
0
13
|
14.06.2014 11:00 | Omladinac (D) | 0 : 13 | Mika Antić |
14.06
18:00
Budućnost (A)
Slavija
6
1
|
14.06.2014 18:00 | Budućnost (A) | 6 : 1 | Slavija | |||||
14.06
10:00
Slavija
Proleter
0
3
|
14.06.2014 10:00 | Slavija | 0 : 3 | Proleter |
14.06
Rudar (KM)
OFK Nacional
3
0
|
14.06.2014 | Rudar (KM) | 3 : 0 | OFK Nacional |
14.06
10:00
Obilić
Spartak '02
2
9
|
14.06.2014 10:00 | Obilić | 2 : 9 | Spartak '02 |
14.06
Jedinstvo
Polet
3
0
|
14.06.2014 | Jedinstvo | 3 : 0 | Polet | |||||
14.06
OFK Osecina
Krusik 2
2
4
|
14.06.2014 | OFK Osecina | 2 : 4 | Krusik 2 | |||||
14.06
Radnicki
Zeleznicar
3
0
|
14.06.2014 | Radnicki | 3 : 0 | Zeleznicar | |||||
14.06
Krusik
Sampion
7
0
|
14.06.2014 | Krusik | 7 : 0 | Sampion | |||||
14.06
OFK Senjak
Buducnost
3
0
|
14.06.2014 | OFK Senjak | 3 : 0 | Buducnost |
14.06
20:00
Partizan
Crvena zvezda
88
97
|
14.06.2014 20:00 | Partizan | 88 : 97 | Crvena zvezda | 0:1 |
14.06
19:00
Crvenka
Sloga
26
28
|
14.06.2014 19:00 | Crvenka | 26 : 28 | Sloga | |||||
14.06
Dinamo
Jagodina
32
29
|
14.06.2014 | Dinamo | 32 : 29 | Jagodina | |||||
14.06
Metalac
Mokra Gora
28
28
|
14.06.2014 | Metalac | 28 : 28 | Mokra Gora | |||||
14.06
Planinka PV
Sloga
26
23
|
14.06.2014 | Planinka PV | 26 : 23 | Sloga |
14.06
Zemun 1957
Prva-Iskra Barič
24
21
|
14.06.2014 | Zemun 1957 | 24 : 21 | Prva-Iskra Barič | |||||
14.06
Gučevo
Rukobel
16
35
|
14.06.2014 | Gučevo | 16 : 35 | Rukobel | |||||
14.06
Smederevo 2
Umčari
28
29
|
14.06.2014 | Smederevo 2 | 28 : 29 | Umčari | |||||
14.06
Partizan 3
Kosmaj
32
34
|
14.06.2014 | Partizan 3 | 32 : 34 | Kosmaj |
14.06
19:00
Sloga
Radnički
32
26
|
14.06.2014 19:00 | Sloga | 32 : 26 | Radnički | |||||
14.06
19:00
Metalac
Medicinar
27
37
|
14.06.2014 19:00 | Metalac | 27 : 37 | Medicinar |
14.06
17:30
Panthers Pančevo
Wild Boars Kragujevac
12
35
|
14.06.2014 17:30 | Panthers Pančevo | 12 : 35 | Wild Boars Kragujevac |
14.06
15:00
Grofovi Novi Kneževac
Sirmium Legionaries SM
6
56
|
14.06.2014 15:00 | Grofovi Novi Kneževac | 6 : 56 | Sirmium Legionaries SM |