XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 626 utakmica za dan
Subota, 14 Oktobar 2017

Fudbal

14.10.2017 16:00 Crvena zvezda 4 : 0 Mačva
14.10.2017 15:00 Zemun 0 : 0 Vojvodina
14.10.2017 16:00 Radnički 1 : 1 Voždovac
14.10.2017 17:00 Rad 0 : 2 Spartak ŽK
14.10.2017 17:00 Čukarički 0 : 0 Javor Matis
14.10.2017 15:00 Teleoptik 2 : 0 TSC
14.10.2017 15:00 Proleter 3 : 0 ČSK Pivara
14.10.2017 14:30 FAP 0 : 5 Loznica
14.10.2017 14:30 Mladi radnik 1926 0 : 0 Smederevo 1924
14.10.2017 14:30 Mokra Gora 1 : 0 Karađorđe
14.10.2017 14:30 Budućnost Krušik 2014 6 : 0 Polet
14.10.2017 14:30 Sloga (P) 2 : 0 Železničar
14.10.2017 14:30 Šumadija 1903 1 : 1 Tutin
14.10.2017 15:00 Radnički (S) 3 : 0 Moravac Orion
14.10.2017 15:00 Dunav 0 : 1 Jedinstvo (B)
14.10.2017 15:00 Timok 0 : 1 Trajal
14.10.2017 15:00 Jedinstvo (P) 6 : 1 Car Konstantin
14.10.2017 15:00 Ozren 0 : 4 Trstenik PPT
14.10.2017 15:00 Odžaci 0 : 2 Bratstvo 1946
14.10.2017 15:00 Bečej 1918 5 : 0 Cement
14.10.2017 15:00 Dinamo 1945 2 : 0 Omladinac (NB)
14.10.2017 15:00 Crvena zvezda (NS) 1 : 2 Radnički (ZR)
14.10.2017 15:00 Mladost (BJ) 1 : 1 Bačka 1901
14.10.2017 15:00 Radnički (NP) 1 : 0 Železničar
14.10.2017 15:00 Radnički (Š) 2 : 4 Dunav
14.10.2017 14:30 Lokomotiva 3 : 0 Sopot
14.10.2017 10:00 BASK 0 : 2 GSP Polet Dorćol
14.10.2017 14:30 BSK Borča 0 : 3 OFK Beograd
14.10.2017 14:30 Takovo 1 : 0 Sloga (K)
14.10.2017 14:30 Radnički (K) 0 : 1 Trepča
14.10.2017 14:30 Gruža 2 : 0 Napredak
14.10.2017 14:30 Sloga 33 2 : 0 Rudar 2001
14.10.2017 14:30 Budućnost 1 : 0 Radnički Gorenje
14.10.2017 14:30 Drina 3 : 2 Spartak
14.10.2017 14:30 Sloga (BB) 1 : 0 Sevojno
14.10.2017 15:00 Morava (VH) 0 : 1 Budućnost (O)
14.10.2017 15:00 Vranjska Banja 2 : 1 Lužnica
14.10.2017 15:00 Sloga (L) 1 : 1 Polet 1980
14.10.2017 15:00 Brodoremont 1 : 0 Svrljig
14.10.2017 15:00 BSK 1 : 2 Zaplanjac
14.10.2017 15:00 Sloga (D) 0 : 3 SFS Borac
14.10.2017 15:00 Morava 1918 3 : 1 Levač
14.10.2017 15:00 Begej 1 : 1 OFK Vršac
14.10.2017 15:00 Kikinda 1909 3 : 4 Sloboda (NK)
14.10.2017 15:00 Radnički (S) 2 : 4 Sloga
14.10.2017 15:00 Radnički (K) 5 : 0 ŽAK
14.10.2017 15:00 Budućnost 1 : 0 Vojvodina 1928
14.10.2017 15:00 Kozara 2 : 1 Jedinstvo (BK)
14.10.2017 15:00 Sloga (E) 3 : 1 Podunavac
14.10.2017 15:00 Sloga (T) 3 : 0 Hajduk (B)
14.10.2017 15:00 Polet (K) 5 : 2 Mladost Apa
14.10.2017 15:00 Radnički (S) 0 : 1 Srbobran
14.10.2017 14:30 Milutinac 0 : 0 Rakovica
14.10.2017 14:30 Napredak 0 : 0 Srem
14.10.2017 15:00 Naftagas (E) 2 : 1 Mladost (BD)
14.10.2017 15:00 Mladost (L) 0 : 3 Proleter 2006
14.10.2017 15:00 BAK 5 : 0 Jedinstvo (V)
14.10.2017 15:00 Partizan (U) 7 : 3 Jugoslavija
14.10.2017 15:00 Dunav 1 : 1 Vojvodina (CC)
14.10.2017 15:00 Partizan 3 : 0 Rudar
14.10.2017 15:00 Sloven 1 : 0 Jadran
14.10.2017 15:00 Podrinje 2 : 1 Budućnost
14.10.2017 15:00 Hajduk Junior 3 : 0 Mladost (K)
14.10.2017 15:00 Stanišić 2 : 1 Krila Krajine
14.10.2017 15:00 Vojvodina 2 : 1 Hercegovac
14.10.2017 15:00 Crvenka 3 : 1 Budućnost (M)
14.10.2017 14:30 Njegoš 2 : 3 Iskra
14.10.2017 14:30 Radnički 1905 2 : 1 Vinogradar
14.10.2017 14:30 OFK Vrbas 3 : 0 Senta
14.10.2017 15:00 Radnički 2 : 1 Poreč
14.10.2017 15:00 Brestovac 7 : 3 Krivelj
14.10.2017 14:30 Vinča 0 : 0 Kovačevac
14.10.2017 14:30 Mladenovac 4 : 3 Vrčin
14.10.2017 15:00 Mačva 2005 2 : 0 Vidojevica
14.10.2017 14:30 Lokomotiva 6 : 1 Šatornja
14.10.2017 15:00 Slatina 2 : 1 Omladinac (Z)
14.10.2017 14:30 Đerdap 4 : 2 Napredak 1936
14.10.2017 14:30 Polet (SD) 0 : 0 Trgovački
14.10.2017 14:30 Jedinstvo (Lj) 1 : 2 Makce
14.10.2017 15:00 Mladost 0 : 7 Padež
14.10.2017 15:00 Rudar 0 : 3 Ribnica
14.10.2017 14:30 Zlatar 2 : 0 Ariljska rampa
14.10.2017 14:30 Crnokosa 9 : 2 Polet
14.10.2017 14:30 Junior Novo Naselje 1 : 0 Tvrdojevac
14.10.2017 14:30 Radnik 1 : 3 Tulari
14.10.2017 15:00 Jadran 0 : 1 Jedinstvo
14.10.2017 15:00 Radnički 1924 2 : 2 Mladost (B)
14.10.2017 15:00 Doljevac 1971 4 : 1 Moravac (Č)
14.10.2017 15:00 Zemljoradnik 5 : 3 Naisus 1977
14.10.2017 15:00 AZ Borac 2014 5 : 3 Morava
14.10.2017 15:00 Mladost (L) 1 : 0 Mladost (M)
14.10.2017 15:00 Palilulac 4 : 3 Proleter (DV)
14.10.2017 15:00 Fruškogorski partizan 1 : 3 RFK Novi Sad 1921
14.10.2017 15:00 ŽSK 1 : 0 Petrovaradin
14.10.2017 15:00 Omladinac 4 : 0 Vinogradar
14.10.2017 15:00 OFK Futog 7 : 1 OFK Sirig
14.10.2017 Polet 4 : 3 Mladost 1982
14.10.2017 Trbunje : Svetlost Badnjevac
14.10.2017 15:00 Sitnica 1 : 3 Gračanica
14.10.2017 15:00 Ibar 0 : 3 Rudar
14.10.2017 15:00 Mlada krila 1 : 1 Lazac
14.10.2017 15:00 Grdica 1 : 1 Gruža
14.10.2017 14:30 Beljanica 2 : 0 Mladost (J)
14.10.2017 14:30 Rudar (SR) 2 : 2 Istok 63
14.10.2017 14:30 Zenit 3 : 1 Sloga
14.10.2017 15:00 Jedinstvo 0 : 6 Radnički 1911
14.10.2017 15:00 Zadrugar 1 : 4 Potisje
14.10.2017 15:00 OFK Klek 1 : 0 ŽFK Banat
14.10.2017 15:00 OFK Gradnulica 3 : 0 MSK
14.10.2017 15:00 Tamiš 1 : 1 OFK Stajićevo
14.10.2017 15:00 ASK 2 : 2 Zlatica
14.10.2017 15:30 Atakante 7 : 0 Mladi Proleter
14.10.2017 14:30 Umčari 0 : 1 Zaklopača
14.10.2017 14:30 Minel 1 : 2 Pionir
14.10.2017 15:00 ŠFU Derbi 2016 1 : 3 BSK
14.10.2017 14:30 Kalenić 3 : 3 OFK Paljuvi
14.10.2017 14:30 Crvena Jabuka 2 : 0 Čučuge
14.10.2017 14:30 Rubribreza 5 : 0 Rudar
14.10.2017 14:30 Velika Drenova 1 : 2 Rubin (DS)
14.10.2017 15:00 21. oktobar 2 : 0 Košutnjak
14.10.2017 15:00 Polet (R) 1 : 0 Jedinstvo (B)
14.10.2017 15:00 Napredak 2012 1 : 0 Škriljac
14.10.2017 15:00 OFK Napredak 1929 3 : 0 Gredetin
14.10.2017 15:00 Ratar 0 : 2 OFK Draževac
14.10.2017 Polet 9 : 1 Dunav
14.10.2017 14:30 Žitkovica 2017 4 : 3 Napredak 1934
14.10.2017 14:30 Polet (V) 4 : 0 Stig 1955
14.10.2017 14:30 Jasenovac 1 : 2 Omladinac (B)
14.10.2017 15:30 Stojnik 2 : 5 Nemenikuće
14.10.2017 15:00 Železničar 1 : 3 Borac
14.10.2017 14:30 Tornjoš 3 : 0 Tisa
14.10.2017 14:30 Čoka 2 : 3 Jedinstvo (SK)
14.10.2017 15:00 Sloboda 3 : 0 Rongo Siti
14.10.2017 15:00 Mladost 0 : 2 Pobeda
14.10.2017 15:00 Nišavac 1 : 2 Jerma
14.10.2017 15:00 Temac 3 : 1 Veliki Suvodol
14.10.2017 14:30 Bačka 0 : 1 Kulpin
14.10.2017 14:30 Neštin 1 : 0 Sloga
14.10.2017 14:30 Maglić 4 : 3 Krivanj
14.10.2017 14:30 Borac 46 4 : 2 Borac
14.10.2017 14:30 Tvrdjava 3 : 0 Naša Zvezda
14.10.2017 15:00 Bjelica 5 : 3 Jelica
14.10.2017 14:30 Omladinac (V) 1 : 1 Pobeda (Đ)
14.10.2017 14:30 Sloga (B) 1 : 1 Sloga (M)
14.10.2017 14:30 Radnički PDM 2 : 1 Napredak
14.10.2017 14:30 Krtinska 2 : 2 Jedinstvo
14.10.2017 14:30 Cepelin 026 0 : 3 Budućnost
14.10.2017 14:30 Badljevica 2 : 1 Omladinac
14.10.2017 14:30 Jasenica 3 : 0 Mladost 1948
14.10.2017 14:30 Jedinstvo 1 : 2 AF Đokić
14.10.2017 15:30 Bukovik 3 : 2 Jedinstvo
14.10.2017 15:00 OFK Sikole 1 : 4 Graničar
14.10.2017 14:30 Gornji Stepoš 2 : 4 Sebečevac
14.10.2017 14:30 Kapidžija 3 : 0 Mudrakovac
14.10.2017 15:00 Padina 5 : 0 Koprijan
14.10.2017 15:00 Borac 1 : 1 Jugovići
14.10.2017 15:00 Velika Jasikova 3 : 0 Timok 1928
14.10.2017 15:00 Lovac 5 : 1 Borac
14.10.2017 15:00 Borac :
14.10.2017 15:00 Sloga 3 : 2 Partizan
14.10.2017 15:00 KSK Konak 1926 4 : 1 Tisa 1933
14.10.2017 15:00 Mladost 4 : 1 Proleter
14.10.2017 14:30 Jedinstvo 2014 0 : 1 Sloga 1949
14.10.2017 14:30 Mrovska 14 : 2 Mladost 2013
14.10.2017 16:30 Veliko Trnjane 1 : 1 Turekovac
14.10.2017 15:00 Atletiko 2 : 0 Todorovce
14.10.2017 15:00 Gornje Krajince 1 : 0 Nomanica
14.10.2017 15:00 Bane 1931 5 : 1 Budućnost (S)
14.10.2017 14:30 Dunav 6 : 2 Proleter 1932
14.10.2017 15:00 Sloga 1 : 3 Luk
14.10.2017 15:00 Granit 4 : 2 Mladost (G)
14.10.2017 15:00 Hajduk 5 : 0 Jadar 1961
14.10.2017 15:00 TE Gučevo 1 : 1 Studenac
14.10.2017 15:00 Jelav 1 : 2 Mladost (DB)
14.10.2017 15:00 Graničar 1 : 1 Mladost
14.10.2017 15:00 Solunac 1 : 4 Gaj
14.10.2017 15:00 Sloga 4 : 2 Banat
14.10.2017 15:00 Naša Krajina 3 : 1 Crvena zvezda
14.10.2017 14:30 Budućnost MI (DT) 2 : 0 Krćevac 04
14.10.2017 14:30 Udarnik 2015 1 : 5 Mlava Trgovački
14.10.2017 14:30 Brana Paunović 0 : 3 Napredak
14.10.2017 14:30 Vukan 0 : 2 Jedinstvo
14.10.2017 14:30 Proleter 1 : 1 Skela
14.10.2017 14:30 Vukićevica 2 : 2 Trstenica
14.10.2017 14:30 Strmovo 5 : 0 Šumadinac
14.10.2017 14:30 Borac (A) 3 : 0 Mladi radnik
14.10.2017 14:30 Lazarevac 0 : 4 Proleter
14.10.2017 14:30 Soko 0 : 0 Burovac
14.10.2017 14:30 Radnik 6 : 0 Dragoš
14.10.2017 14:30 Zabrđe 1936 2 : 0 Veliko Laole
14.10.2017 11:00 BSK 2 : 1 Borac
14.10.2017 15:00 Rudar 1 : 1 Borac BTG
14.10.2017 Sloga 8 : 0 Kotlenik
14.10.2017 Borac 1939 3 : 0 Jedinstvo
14.10.2017 Mladost 6 : 1 Grivac
14.10.2017 Selanac 1 : 1 Azbukovica
14.10.2017 Jezero 4 : 2 Sloga DB
14.10.2017 Čobanče 1 : 4 Crnča
14.10.2017 16:30 Rujišnik 2 : 1 Borjak 2013
14.10.2017 16:30 Kamenorezac 76 3 : 0 Topoljak
14.10.2017 16:30 Omladinac 5 : 0 Stevka Božurevka
14.10.2017 16:30 Stara Čaršija 3 : 2 Mladost
14.10.2017 16:30 Vinogradar 2 : 0 Omladinac
14.10.2017 15:00 KFK Kula 3 : 0 Telečka
14.10.2017 15:00 Sport 2 : 3 OFK Šikara
14.10.2017 15:00 POFK Letnjikovac 4 : 1 Metaloplastika
14.10.2017 15:00 Napredak 3 : 1 Lipolist
14.10.2017 15:00 Zadrugar 6 : 1 OFK Letnjikovac 1983
14.10.2017 15:00 Pobeda : Zviždić
14.10.2017 15:00 Radenka : Neresnica
14.10.2017 Levač 2 2 : 2 Dragovo
14.10.2017 Šumadija 3 : 2 Polet
14.10.2017 Blagotin 6 : 0 Povratak otpisanih
14.10.2017 Prosvetar 1 : 3 Goša
14.10.2017 14:30 Vrelo 1971 1 : 0 Pobeda 1953
14.10.2017 14:30 OFK Homolje 0 : 6 Borac
14.10.2017 15:00 Misača 1 : 2 Trešnjevica
14.10.2017 15:00 KMF Aranđelovac 3 : 0 Tulež
14.10.2017 14:30 Lomnica 0 : 1 Štitari
14.10.2017 14:30 Gaglovo 3 : 4 Grkljane
14.10.2017 14:30 Zmajevac 3 : 1 Globoder
14.10.2017 14:30 Padež 1 : 4 Kruševica
14.10.2017 14:30 Mladost 1 : 1 Rudar
14.10.2017 14:30 OFK Petrovac 2 : 3 Grbalj
14.10.2017 14:30 Sutjeska 4 : 0 Kom
14.10.2017 14:30 Zeta 1 : 1 Dečić
14.10.2017 14:30 Brskovo 0 : 0 Petnjica
14.10.2017 15:30 Radnik 2 : 0 Vitez
14.10.2017 15:30 Krupa 1 : 2 Široki Brijeg
14.10.2017 18:00 Sloboda 1 : 3 Sarajevo
14.10.2017 17:00 Zrinjski 0 : 0 Borac
14.10.2017 15:00 Zvijezda 09 1 : 0 Sloboda
14.10.2017 15:00 Drina 1 : 0 Rudar Prijedor
14.10.2017 15:00 Sutjeska 2 : 2 Sloga
14.10.2017 15:00 Podrinje 2 : 2 Slavija
14.10.2017 15:00 Napredak 2 : 1 Kozara
14.10.2017 15:00 Tekstilac 3 : 0 Željezničar
14.10.2017 13:30 Liverpool 0 : 0 Manchester Utd
14.10.2017 16:00 Burnley 1 : 1 West Ham
14.10.2017 16:00 Crystal Palace 2 : 1 Chelsea
14.10.2017 16:00 Manchester City 7 : 2 Stoke
14.10.2017 16:00 Swansea 2 : 0 Huddersfield
14.10.2017 16:00 Tottenham 1 : 0 Bournemouth
14.10.2017 18:30 Watford 2 : 1 Arsenal
14.10.2017 16:15 Getafe 1 : 2 Real Madrid
14.10.2017 13:00 Athletic Club 1 : 0 Sevilla
14.10.2017 18:30 Alavés 0 : 2 Real Sociedad
14.10.2017 20:45 Atlético Madrid 1 : 1 Barcelona
14.10.2017 15:30 Bayern 5 : 0 Freiburg
14.10.2017 18:30 Borussia Dortmund 2 : 3 RB Leipzig
14.10.2017 15:30 Hoffenheim 2 : 2 Augsburg
14.10.2017 15:30 Hertha BSC 0 : 2 Schalke 04
14.10.2017 15:30 Mainz 05 3 : 2 Hamburger SV
14.10.2017 15:30 Hannover 96 1 : 2 Eintracht
14.10.2017 18:00 Juventus 1 : 2 Lazio
14.10.2017 20:45 Roma 0 : 1 Napoli
14.10.2017 20:00 Caen 0 : 2 Angers
14.10.2017 17:00 Dijon 1 : 2 PSG
14.10.2017 20:00 Guingamp 2 : 0 Rennes
14.10.2017 20:00 Lille 2 : 2 Troyes
14.10.2017 20:00 Saint-Étienne 3 : 1 Metz
14.10.2017 20:00 Toulouse 1 : 0 Amiens SC
14.10.2017 15:00 Vojvodina 3 : 2 Požarevac
14.10.2017 15:00 Mašinac 2 : 0 Rad
14.10.2017 14:00 Radnički 2012 2 : 1 Lavice Dubočica
14.10.2017 15:00 Knjaževac 2015 0 : 1 Jedinstvo 2014
14.10.2017 15:00 Levač 0 : 0 Jagodina
14.10.2017 14:30 Čukarički 0 : 1 Spartak
14.10.2017 11:00 Radnički (P) 2 : 0 Radnički (N)
14.10.2017 11:00 Crvena zvezda 3 : 2 Vojvodina
14.10.2017 13:00 Internacional 3 : 3 Voždovac
14.10.2017 15:00 011 1 : 3 Brodarac 2
14.10.2017 12:00 Sindjelć 0 : 0 Lokomotiva
14.10.2017 10:00 Siti Sport Klub 1 : 2 Studentski Grad
14.10.2017 14:00 Morava (VP) 3 : 2 Karadjordje
14.10.2017 14:00 Šumadija (A) 6 : 0 Proleter 1947
14.10.2017 14:00 Smederevo 1924 9 : 1 Mladi borac
14.10.2017 14:00 Mladi radnik 1940 1 : 3 Mladi radnik 1926
14.10.2017 14:00 Omladinac 9 : 1 Novi Beograd
14.10.2017 10:00 Trudbenik 2 : 1 Zmaj 1953
14.10.2017 09:00 Žarkovo 4 : 0 Budućnost
14.10.2017 09:00 DIF 3 : 2 BSK 1925
14.10.2017 14:00 Budućnost 1 : 2 Zvezdara
14.10.2017 10:00 Avala 2 : 5 Beograd 1929
14.10.2017 12:30 Posavina 1 : 2 Minel
14.10.2017 12:00 Stepojevac Vaga 2 : 0 Šumadinac
14.10.2017 09:30 Radnički MK 0 : 2 Voždovac MK
14.10.2017 12:30 Brodarac MK 2 : 2 Sinđelić MK
14.10.2017 16:00 Borac (NS) 1 : 1 Radnički (SM)
14.10.2017 10:00 ŽAK junior 0 : 3 Bačka 1901
14.10.2017 15:30 Tempo 1 : 0 Dolina
14.10.2017 16:00 Spartak 2 : 6 Jedinstvo Stević
14.10.2017 12:00 Borac (St) 6 : 0 Glogonj
14.10.2017 15:30 Borac (Sa) 7 : 2 Omladinac 1927
14.10.2017 15:30 BSK 6 : 2 Mladost (O)
14.10.2017 10:00 Jedinstvo 2 : 4 Prva Iskra
14.10.2017 13:00 Zabrežje 2 : 1 Polet
14.10.2017 09:00 Zuce MK 3 : 0 Lokomotiva MK
14.10.2017 15:00 Crvena zvezda MML MK 2 : 0 Borac MK
14.10.2017 12:00 Bežanija MK 4 : 2 Torlak MK
14.10.2017 10:00 Železničar 1 : 7 Dinamo 1945
14.10.2017 11:00 Napredak 1 : 4 Budućnost
14.10.2017 11:00 Dinamo 4 : 1 Voždovac
14.10.2017 12:00 Čukarički 2 : 0 Spartak
14.10.2017 12:00 Radnički (O) 0 : 1 BSK 1925
14.10.2017 15:00 Radnički (NB) 0 : 0 Sindjelić
14.10.2017 12:30 Kolubara 1 : 6 Rad
14.10.2017 12:30 Balkan 6 : 1 Palilulac
14.10.2017 10:00 Mladenovac 2 : 1 GSP Polet
14.10.2017 14:30 Pobeda 4 : 2 Crvena zvezda
14.10.2017 14:30 Radnik 3 : 1 7.juli
14.10.2017 14:30 Šumadija 2 : 1 Cerovac
14.10.2017 14:00 Prva Iskra 1 : 0 Budućnost
14.10.2017 14:00 Rudar 2 : 1 OFK Ras
14.10.2017 14:30 Slavija 2 : 2 Sloga
14.10.2017 14:30 Radnički 1923 3 : 0 Bane
14.10.2017 14:30 Šumadija 1903 2 : 0 Apolon
14.10.2017 12:00 Radnički (Š) 3 : 4 Petar Puača
14.10.2017 12:00 Radnički (SM) 1 : 0 Indeks
14.10.2017 12:00 Inđija 0 : 2 Borac (NS)
14.10.2017 10:00 Vojvodina 3 : 2 RFK N.S. 1921
14.10.2017 12:00 TSC 6 : 0 Bačka (BP)
14.10.2017 15:00 Radnički (B) 4 : 0 Kolonija
14.10.2017 10:00 Sloga (BNS) 3 : 0 Polet
14.10.2017 14:00 Vulturul 9 : 2 Proleter
14.10.2017 11:00 Crvena Zastava 5 : 6 Jedinstvo
14.10.2017 10:00 Strelac 3 : 0 Rvati
14.10.2017 Cer 13 : 0 Rudar
14.10.2017 Radnički Stobeks 4 : 0 Jadar
14.10.2017 Mladost 2 : 6 Loznica
14.10.2017 Podrinje 8 : 0 Borac
14.10.2017 17:00 OFK Beograd B MK 4 : 2 IMT
14.10.2017 16:00 Lola MK 1 : 2 Voždovac B MK
14.10.2017 12:30 OLE MK 4 : 0 Rad V MK
14.10.2017 10:00 Rakovica MK 0 : 8 Sremčica MK
14.10.2017 10:00 Banja MK : Radnički NB B
14.10.2017 14:15 OFK Beograd MK 1 : 3 Bežanija MK
14.10.2017 10:00 Kosmaj MK 1 : 2 Sopot MK
14.10.2017 09:30 Studenski grad MK 3 : 0 Lokomotiva MK
14.10.2017 10:00 BSK Borča MK 0 : 7 Crvena zvezda MK
14.10.2017 14:30 Voždovac MK 4 : 0 Brodarac MK
14.10.2017 10:00 Čukarički MK 1 : 0 011 MK
14.10.2017 11:00 Proleter 2006 4 : 2 Radnički (Zr)
14.10.2017 15:00 Rudar 0 : 4 PSK Putinci
14.10.2017 15:00 Hrtkovci 9 : 0 Mladost
14.10.2017 15:00 Radnički 8 : 3 Donji Petrovci
14.10.2017 15:00 Borac 3 : 0 Jedinstvo
14.10.2017 15:00 Partizan 8 : 0 Napredak
14.10.2017 15:00 Fruška Gora 0 : 12 1. Maj
14.10.2017 Senta 1 : 1 AFK
14.10.2017 Tisa 3 : 2 Potisje
14.10.2017 11:00 BSK 1925 1 : 5 Rad
14.10.2017 11:00 Partizan 2 : 0 Zemun
14.10.2017 11:30 Crvena zvezda 4 : 2 OFK Beograd
14.10.2017 10:30 Brodarac 2 : 2 Čukarički
14.10.2017 16:00 BASK 2 : 0 Dominus
14.10.2017 12:15 Radnički (NB) 2 : 0 Studentski Grad
14.10.2017 09:00 Radnički (O) 1 : 5 Internacional
14.10.2017 09:00 Voždovac MK 6 : 1 Radnički (NB) MK
14.10.2017 14:30 Udarnik 3 : 0 Obilić
14.10.2017 09:00 Napredak 3 : 1 Budućnost
14.10.2017 14:30 Sloboda 9 : 1 Proleter
14.10.2017 10:00 Balkan 8 : 1 Vinča
14.10.2017 10:00 Selo Mladenovac 4 : 0 Sopot
14.10.2017 10:00 Borac 3 : 0 Avala 1939
14.10.2017 16:45 Ada 15 : 0 Komgrap
14.10.2017 10:00 Prva Iskra 3 : 1 Milutinac
14.10.2017 19:30 OFK Beograd MK 5 : 0 PKB MK
14.10.2017 12:30 Olimpik MK : Studentski Grad MK
14.10.2017 09:00 Rad MK 3 : 0 GSP Polet MK
14.10.2017 11:30 Voždovac MK 1 : 0 Brodarac MK
14.10.2017 10:00 Preporod 0 : 5 Njerš Ištvan
14.10.2017 Novi Pazar 0 : 4 Apolon
14.10.2017 Sport Klub 99 4 : 0 Šumadija 1903
14.10.2017 OFK AS 2003 5 : 0 Bane
14.10.2017 Pazar Juniors 5 : 2 Bubamara
14.10.2017 Radnički 1923 6 : 2 Kosmet
14.10.2017 Kiker 2 : 0 Apolon 4
14.10.2017 Arsenal 0 : 2 OFK National AG
14.10.2017 10:00 Radnički (SM) 2 : 0 Indeks
14.10.2017 10:00 Inđija 2 : 1 Prof. Bolesnikov
14.10.2017 10:00 TSC 2 : 2 Tekstilac
14.10.2017 10:00 OFK Vršac 1 : 5 Radnički (K)
14.10.2017 10:00 Coerver junior FA 9 : 0 BAK
14.10.2017 12:00 Mundial 3 : 0 Borac (Sa)
14.10.2017 10:00 Budućnost (A) 1 : 10 Sloga
14.10.2017 11:00 Stari Tamiš 3 : 6 BSK
14.10.2017 10:00 Unirea 0 : 8 Mladost (V)
14.10.2017 10:00 Buducnost 9 : 0 Krtinska
14.10.2017 Sinđelić 0 : 15 Jadar 07 1
14.10.2017 Cer 1 : 9 Jadar 07 2
14.10.2017 Jedinstvo 7 : 0 Radnički Stobeks
14.10.2017 Podrinje 0 : 5 Loznica
14.10.2017 Pčelinjo 18 : 0 Antimon
14.10.2017 Sloga 12 : 5 Vidojevica
14.10.2017 10:00 Novi Beograd 3 : 3 Bežanija
14.10.2017 11:00 Sinđelić 3 : 1 13. Maj
14.10.2017 14:30 Borac 1 : 6 IMT
14.10.2017 09:00 Proleter 2006 2 : 12 Radnički (Zr)
14.10.2017 Tornjoš 5 : 0 AFK
14.10.2017 10:00 Ole MK 1 : 8 Crvena zvezda MML MK
14.10.2017 08:30 Rakovica MK 5 : 1 Zemun B MK
14.10.2017 10:00 Jedinstvo MK 1 : 4 Lokomotiva MK
14.10.2017 13:00 Trijumf MK 3 : 2 Žarkovo MK
14.10.2017 10:00 Derbi 2017 4 : 1 Proleter 1976
14.10.2017 11:00 Venčani 4 : 1 Mladi Rudar
14.10.2017 12:00 KMF Aranđelovac 1 : 3 Banja 1957
14.10.2017 12:00 Aranđelovac 0 : 4 Partizan 1945
14.10.2017 09:00 Čukarički 4 : 1 Voždovac
14.10.2017 13:00 Rad 1 : 4 BSK 1925
14.10.2017 09:00 OFK Beograd 7 : 0 Radnički (NB)
14.10.2017 09:30 Kolubara 3 : 1 BSK Borča
14.10.2017 15:00 Sindjelić 0 : 2 OLE
14.10.2017 09:30 Subotica 0 : 5 Arena SU
14.10.2017 13:30 Lola 3 : 11 IMT
14.10.2017 09:00 Crveni orao 11 : 0 Budućnost
14.10.2017 09:00 Sindjelic 2012 0 : 6 Bežanija
14.10.2017 10:00 Srem 2 : 4 Fer Plej 06
14.10.2017 13:00 Dunav 2 : 1 Banja
14.10.2017 14:30 Zvezdara 1 : 5 Torlak
14.10.2017 12:00 Hajduk 4 : 1 Crvenka
14.10.2017 09:00 Lokomotiva 4 : 2 Karioke
14.10.2017 11:00 Napredak 1 : 3 Žarkovo
14.10.2017 10:00 Velika Moštanica 4 : 4 Munja Barič
14.10.2017 10:00 Leštane 7 : 0 Vrčin
14.10.2017 12:00 DIF 2 : 1 Varga
14.10.2017 OFK Vlada Dimitrijević 1 : 0 Kosmet
14.10.2017 OFK AS 4 : 0 OFK Ras
14.10.2017 Sport Klub 99 : ND 2011
14.10.2017 12:00 Obrenovac 1905 13 : 0 Posavac Tisma
14.10.2017 10:00 Zabrezje 0 : 1 Radnički
14.10.2017 10:00 Sloga 2 : 1 Posavina
14.10.2017 10:00 Zvezda 5 : 0 Partizan
14.10.2017 12:00 Krtinska 1 : 2 Buducnost
14.10.2017 10:00 Obrenovac 1905 3 : 0 Posavina
14.10.2017 11:00 Radnički 5 : 0 Duboko
14.10.2017 10:00 Železničar 2 : 0 Ribnica
14.10.2017 10:00 ŽSK : Jedinstvo
14.10.2017 10:00 Budućnost Krušik 3 : 0 Radnički (V)
14.10.2017 10:00 Omladinac 7 : 1 OFK Osečina
14.10.2017 Sloga 1 : 12 Pčelinjo
14.10.2017 Gučevo 2 : 3 Radnički Stobeks
14.10.2017 Jadar 07 5 : 1 Jedinstvo
14.10.2017 Podrinje 1 : 0 Loznica 2

Košarka

14.10.2017 19:00 Mornar 73 : 81 FMP
14.10.2017 17:00 Zadar 97 : 104 Partizan NIS
14.10.2017 21:00 Cibona 100 : 94 Cedevita
14.10.2017 19:00 Borac 108 : 85 Vojvodina
14.10.2017 19:30 Sloga 86 : 88 Dynamic
14.10.2017 19:30 Tamiš 85 : 81 KKK Radnički
14.10.2017 18:00 Beovuk 72 71 : 82 Vršac
14.10.2017 20:00 Dunav 88 : 80 Mladost Admiral
14.10.2017 19:00 Sloboda 96 : 64 Proleter Naftagas
14.10.2017 17:00 Novi Pazar 91 : 66 Akademik
14.10.2017 19:00 Klik 64 : 58 Žarkovo
14.10.2017 20:30 Konstantin 63 : 84 Zdravlje Leskovac
14.10.2017 17:00 Nova Pazova 78 : 70 Topola
14.10.2017 16:45 Omladinac 77 : 75 Dunav 2014
14.10.2017 19:00 Sveti Đorđe 82 : 84 Hajduk
14.10.2017 19:00 Radnički 69 : 60 Kris Kros
14.10.2017 19:00 Zlatar 105 : 67 Jagodina
14.10.2017 16:30 Mileševac 73 : 101 Paraćin
14.10.2017 18:00 Student 82 : 77 Prva Petoletka
14.10.2017 18:00 Crnokosa 77 : 79 Radnički 1950
14.10.2017 18:00 Zekas 75 89 : 73 Priboj
14.10.2017 16:00 Jastrebac 80 : 72 Mladost Vesna
14.10.2017 17:00 Rtanj 80 : 64 Sokobanja
14.10.2017 17:00 Dimitrovgrad 76 : 60 Jugbasket
14.10.2017 16:30 Jablanica 69 : 67 Radan
14.10.2017 19:00 Bor RTB 87 : 92 Niš
14.10.2017 18:00 Radnik 74 : 70 Prokuplje
14.10.2017 19:00 Beko 77 : 69 Torlak
14.10.2017 17:00 Karađorđevo 77 : 61 Petrovgrad
14.10.2017 18:00 Sivac 100 : 71 Budućnost (NS)
14.10.2017 17:30 Kadet 64 : 76 Velika Kikinda
14.10.2017 19:00 Jedinstvo 88 : 74 Šimanovci
14.10.2017 19:00 BNS 62 : 80 Železničar
14.10.2017 20:00 RU Koš 85 : 59 Lokomotiva 2016
14.10.2017 12:30 M015 71 : 67 Osečina
14.10.2017 17:00 Student 014 106 : 56 Vladimirci
14.10.2017 Goč 74 : 98 Sloga Elite
14.10.2017 Sloga (PM) 69 : 67 Stari Ras
14.10.2017 Sloga (D) 20 : 0 Despot
14.10.2017 Svilajnac 95 : 65 Stragari Šumadija
14.10.2017 Zicer 2014 72 : 53 Bane
14.10.2017 16:30 Zicer 65 : 79 Hisar
14.10.2017 19:00 Hajduk Veljko 88 : 48 Vlasotince
14.10.2017 18:20 BTC 73 : 64 Zvezdara
14.10.2017 20:30 Vršac 44 : 99 Šabac
14.10.2017 17:00 Crvena zvezda 89 : 47 Beočin
14.10.2017 17:30 Partizan 1953 80 : 53 Bor
14.10.2017 18:30 Student 54 : 78 Kraljevo
14.10.2017 13:00 ČA basket 75 : 77 Loznica
14.10.2017 12:00 Lim 51 : 68 Duga
14.10.2017 17:00 Topličanin 2012 0 : 20 Trstenik
14.10.2017 12:00 Proleter (NS) 81 : 68 Ruma 92

Odbojka

14.10.2017 16:00 Niš 3 : 1 Crvena zvezda
14.10.2017 19:00 Spartak (Lj) 0 : 3 Mladi radnik
14.10.2017 15:00 Smederevo Carina 0 : 3 VA-014 Gorenje
14.10.2017 16:30 Partizan 3 : 0 Borac (St)
14.10.2017 17:00 Železničar (Bg) 3 : 0 Napredak 037
14.10.2017 19:00 VGSK 1 : 3 Kosovska Mitrovica
14.10.2017 19:00 Mladenovac 3 : 0 Jagodina
14.10.2017 19:00 Futog 3 : 2 Klek Srbijašume
14.10.2017 20:00 Toplički Vitezovi 3 : 0 Srem Iton
14.10.2017 19:00 Bečej 0 : 3 Dubočica
14.10.2017 20:00 Loznica 3 : 0 Timok
14.10.2017 19:00 FAP Livnica 0 : 3 Borac
14.10.2017 12:00 Ribnica 2 3 : 0 Partizan
14.10.2017 12:30 Gračac 3 : 1 Gračanica
14.10.2017 18:00 Metalac Takovo 0 : 3 Antena
14.10.2017 16:30 Radan 0 : 3 Topličanin
14.10.2017 19:00 Dunav Volley 2 : 3 Šid
14.10.2017 18:30 Sombor 3 : 1 Maglić 1953
14.10.2017 19:00 Roda 2 : 3 Crnjanski
14.10.2017 18:15 As 3 : 1 Obrenovac
14.10.2017 18:40 Lucky Star 3 : 1 Blok Aut
14.10.2017 19:00 Rudar 3 : 0 Stig
14.10.2017 19:00 TENT 3 : 1 Klek-MD Zrenjanin
14.10.2017 19:00 Partizan 1 : 3 Železničar
14.10.2017 20:00 Srem 0 : 3 Crvena zvezda
14.10.2017 19:00 Jedinstvo (SP) 3 : 0 Dinamo
14.10.2017 18:00 Smederevo 3 : 0 Futog
14.10.2017 18:00 Valjevo 3 : 2 Takovo-Zvezda Helios
14.10.2017 19:30 Gimnazijalac 0 : 3 Vranje
14.10.2017 20:00 Beograd 3 : 0 Jedinstvo (U)
14.10.2017 14:30 FOK 3 : 1 Roda
14.10.2017 16:20 Kralj 3 : 0 Milenijum
14.10.2017 15:00 Leskovac 98 0 : 3 Inđija
14.10.2017 19:00 Borac (Ča) 3 : 0 Jagodina
14.10.2017 16:00 Panda 3 : 1 Pirot
14.10.2017 17:00 Kuršumlija 0 : 3 Zaječar
14.10.2017 18:00 Bor 3 : 0 Stampedo
14.10.2017 16:30 Bambi volej 3 : 0 Sloboda S
14.10.2017 16:00 Tehničar 3 : 0 Novi Pazar
14.10.2017 16:30 Trstenik 1 : 3 Mokra Gora
14.10.2017 18:00 Partizan 0 : 3 Ruma
14.10.2017 16:00 Futog vest 3 : 1 Mladost (NP)
14.10.2017 16:30 Šumadija 3 : 1 Ribnica
14.10.2017 19:00 Mladi radnik 3 : 1 Smeč 5
14.10.2017 12:00 Radnički 2 : 3 Lucky Star
14.10.2017 17:00 Zaslon 0 : 3 Lazarevac
14.10.2017 14:45 Imlek 3 : 1 AS Batajnica
14.10.2017 18:15 Dunav 1 : 3 Volleyland
14.10.2017 11:00 Crvena zvezda 2 : 3 Obrenovac
14.10.2017 09:15 Blok Aut 3 : 0 Lucky Star
14.10.2017 11:00 Crnjanski 1 : 3 Roda
14.10.2017 09:15 Partizan 0 : 3 AS
14.10.2017 16:15 Sterija 3 : 0 Lucky Star
14.10.2017 16:15 Vizurine Ajkulice 3 : 0 Roda
14.10.2017 11:00 Imlek 3 : 0 AS
14.10.2017 14:30 Beograd 3 : 0 Partizan
14.10.2017 12:45 TENT 3 : 1 Blok Aut
14.10.2017 14:30 Lazarevac 3 : 0 Avala
14.10.2017 12:45 AS Batajnica 3 : 1 Crvena zvezda
14.10.2017 10:20 Crnjanski 3 : 0 Dunav
14.10.2017 13:55 Volleyland 3 : 0 Radnički
14.10.2017 10:20 Železnik 2012 3 : 1 Pionir
14.10.2017 12:05 Kolubara 3 : 1 Železničar
14.10.2017 12:05 21. maj 1 : 3 Mladenovac
14.10.2017 13:55 Akademija Singidunum 3 : 0 BG Volley

Rukomet

14.10.2017 18:30 Železničar 1949 29 : 22 Partizan
14.10.2017 19:00 Sloga (P) 35 : 21 Jugović
14.10.2017 19:00 Spartak Vojput 20 : 19 Obilić
14.10.2017 18:30 Lavovi BP 29 : 21 Sivac 69
14.10.2017 19:00 Crvena zvezda 28 : 26 Jabuka
14.10.2017 16:30 Metalac 26 : 24 Omladinac
14.10.2017 19:00 Trepča 10 : 0 Bane
14.10.2017 18:00 Sloga 21 : 21 Rekreativo
14.10.2017 21:00 Partizan 2 29 : 28 Radnički
14.10.2017 19:00 SC Voždovac 2012 32 : 29 Novi Beograd
14.10.2017 19:30 BASK Soko 30 : 23 Metaloplastika 2
14.10.2017 19:00 Jastrebac 22 : 28 Paraćin
14.10.2017 20:00 Rtanj 30 : 23 Aleksinac
14.10.2017 15:00 Zrenjanin 21 : 31 Radnički 1958
14.10.2017 19:00 Radnički (JT) 25 : 32 Metalac
14.10.2017 19:00 Potisje Pleteks 31 : 30 ORK Pančevo
14.10.2017 19:00 Vojvoda Stepa 23 : 22 Slavija
14.10.2017 17:00 Titel 22 : 38 Somborelektro
14.10.2017 SDG Užice 35 : 38 Užice
14.10.2017 Arilje 29 : 32 Beli andjeo
14.10.2017 15:30 Šamot 65 2 32 : 20 Mokra gora 2
14.10.2017 14:00 Lokomotiva 2 19 : 20 Novi Pazar 2
14.10.2017 16:00 Udarnik 19 : 23 Umčari
14.10.2017 17:30 Dorćol 29 : 30 Rakovica
14.10.2017 Prva Iskra Barič 35 : 33 Loznica 2
14.10.2017 19:00 Ub 34 : 31 Lazarevac
14.10.2017 18:00 Gučevo 29 : 24 Barič
14.10.2017 19:30 Jedinstvo 19 : 18 Kikinda Grindex
14.10.2017 17:00 Loznica 27 : 20 Crvenka
14.10.2017 19:00 Morava 28 : 23 Inđija
14.10.2017 18:00 Vrbas Petrol 27 : 27 Kolubara
14.10.2017 18:00 Dubočica 54 30 : 23 Planinka Prolom voda
14.10.2017 18:00 Priboj 26 : 24 Zlatar
14.10.2017 19:00 Bela Palanka 29 : 29 Novi Pazar
14.10.2017 15:00 Graničar 25 : 24 Sombor
14.10.2017 14:00 Omladinac 41 : 31 Glogonj
14.10.2017 13:30 Inđija 2 33 : 22 Beočin
14.10.2017 19:00 Jagodina 34 : 25 Junior
14.10.2017 15:00 Halas Jožef 16 : 23 Vrbas
14.10.2017 19:00 Železničar 19 : 36 Zaječar 1949
14.10.2017 17:30 Pančevo 23 : 26 Kučevo
14.10.2017 17:30 Proleter 18 : 34 Minaqua
14.10.2017 17:00 Petrovaradin 31 : 24 Radnički
14.10.2017 18:00 Sloven 35 : 19 Laki
14.10.2017 13:30 Knjaz Miloš 2 38 : 21 Košutnjak
14.10.2017 18:00 Župa 15 : 30 Metalac AD
14.10.2017 Vlasotince : Naisa 2
14.10.2017 20:00 Đerdap 18 : 21 Radan
14.10.2017 12:00 Dolovo (Ž) 44 : 30 Partizan
14.10.2017 19:00 Jabuka (Ž) 42 : 7 Lehel
14.10.2017 18:00 Jugović (Ž) 29 : 32 Srem
14.10.2017 17:00 Kolubara 16 : 14 Radnički BG

Futsal

14.10.2017 20:00 Nova Pazova 7 : 2 Deus
14.10.2017 20:30 Pirot 2 : 1 Jastrebac
14.10.2017 17:00 International 4 : 3 FON
14.10.2017 17:00 Put-inženjering 4 : 7 Ivanjica
14.10.2017 19:00 Vranje 4 : 2 Požarevac
14.10.2017 21:00 Tisa 7 : 2 Tango
14.10.2017 18:30 Sombor 6 : 9 Mićko trend
14.10.2017 13:30 Flash 1 : 5 Zlatar 033
14.10.2017 19:30 BSK 5 : 2 Leskovac
14.10.2017 15:00 Radnički 2010 2 : 10 Zufo
14.10.2017 19:00 Zadrugar 2017 10 : 3 Babušnica 2011
14.10.2017 19:00 Ozren 6 : 2 Radnik
14.10.2017 18:30 Gurgusovac 7 : 11 AS
Tamnoputi fudbaleri Francuske fudbalske reprezentacije će kao i ostali za uspeh na SP dobiti orden "legije časti".Dakle orden koji se zove po jedinici koja je nastala radi podupiranja ekspanzije francuskih kolonijalnih interesa.Činili su je belosvetski šljam i ubice koji su pljačkali i činili zločine po zemljama Afrike iz kojih ovi momci ili njihovi preci potiču.Ma baš je demokratska i poštena ta Francuska od davnina.
Za koji dan počinje Super liga u fudbalu a kako stvari stoje na listi sudija neće biti "najpoznatijeg" Jagodinca Srđana Obradovića.Bez njega će liga biti manje zanimljiva,komična.No ništa ne brinite on će se uskoro pojaviti na stranicama naših medija.Čim ovi,što se "proslaviše" u slučaju stečajne mafije i državi naguraše višemilionsku odštetu za hapšenja bez osnova,završe rabotu svakako će uslediti tužba za nezakonito hapšenje.Nti su šta dokazali niti će moći jer su lopuže u Srbiji deo vlasti i zaštićene su kao retke zverke.Verovatno će u dogledno vreme država morati da "Jagodinskom poštenjačini" isplati sumu ravnu onoj koju bi dobio da je svaki treći dan sudio ligu šampiona.Stvarno imamo vajdu od ovog specijalnog tužilaštva ili kako se već zove ta glupava institucija.Birali ste- platite.
Kad bi neko istovremeno pohapsio funkcionere po savezima i klubovima u Srpskom fudbalu država bi pod hitno morala da napravi jedan oveći zatvor.