14.11
13:30
Timočanin
Moravac Orion
0
3
|
14.11.2015 13:30 | Timočanin | 0 : 3 | Moravac Orion | |||||
14.11
13:30
Jedinstvo (B)
OFK Bor
3
0
|
14.11.2015 13:30 | Jedinstvo (B) | 3 : 0 | OFK Bor | |||||
14.11
13:30
Radan
Sloga (D)
1
0
|
14.11.2015 13:30 | Radan | 1 : 0 | Sloga (D) | |||||
14.11
13:30
Ozren
Dunav
1
1
|
14.11.2015 13:30 | Ozren | 1 : 1 | Dunav | |||||
14.11
13:30
Radnički (S)
Trstenik PPT
3
1
|
14.11.2015 13:30 | Radnički (S) | 3 : 1 | Trstenik PPT | |||||
14.11
13:30
Timok
Car Konstantin
3
1
|
14.11.2015 13:30 | Timok | 3 : 1 | Car Konstantin |
14.11
13:00
Radnički (NP)
Banat
2
0
|
14.11.2015 13:00 | Radnički (NP) | 2 : 0 | Banat | |||||
14.11
13:00
Odžaci
Borac (S)
4
2
|
14.11.2015 13:00 | Odžaci | 4 : 2 | Borac (S) | |||||
14.11
13:00
Sloga
Železničar
4
0
|
14.11.2015 13:00 | Sloga | 4 : 0 | Železničar | |||||
14.11
13:00
Cement
Radnički (SM)
0
0
|
14.11.2015 13:00 | Cement | 0 : 0 | Radnički (SM) | |||||
14.11
13:00
TSC
Omladinac
0
0
|
14.11.2015 13:00 | TSC | 0 : 0 | Omladinac |
14.11
13:00
IMR
Budućnost
1
2
|
14.11.2015 13:00 | IMR | 1 : 2 | Budućnost | |||||
14.11
13:00
IMT
GSP Polet
4
1
|
14.11.2015 13:00 | IMT | 4 : 1 | GSP Polet | |||||
14.11
10:00
BASK
Radnički (O)
3
1
|
14.11.2015 10:00 | BASK | 3 : 1 | Radnički (O) | |||||
14.11
13:00
Sopot
Teleoptik
1
0
|
14.11.2015 13:00 | Sopot | 1 : 0 | Teleoptik |
14.11
13:00
Sloga (K)
Karađorđe
1
0
|
14.11.2015 13:00 | Sloga (K) | 1 : 0 | Karađorđe | |||||
14.11
13:00
Budućnost Krušik 2014
Sloga (P)
2
1
|
14.11.2015 13:00 | Budućnost Krušik 2014 | 2 : 1 | Sloga (P) | |||||
14.11
13:00
Železničar
Jedinstvo Putevi
0
0
|
14.11.2015 13:00 | Železničar | 0 : 0 | Jedinstvo Putevi | |||||
14.11
13:00
Šumadija (A)
Mačva
3
1
|
14.11.2015 13:00 | Šumadija (A) | 3 : 1 | Mačva | |||||
14.11
13:00
Smederevo 1924
Jedinstvo
2
0
|
14.11.2015 13:00 | Smederevo 1924 | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
14.11
13:00
FAP
Mokra Gora
0
0
|
14.11.2015 13:00 | FAP | 0 : 0 | Mokra Gora |
14.11
13:30
Jedinstvo (P)
Žitorađa
3
1
|
14.11.2015 13:30 | Jedinstvo (P) | 3 : 1 | Žitorađa | |||||
14.11
13:30
Kosanica
Kopaonik
3
4
|
14.11.2015 13:30 | Kosanica | 3 : 4 | Kopaonik |
14.11
13:30
Napredak
Radnički (L)
2
0
|
14.11.2015 13:30 | Napredak | 2 : 0 | Radnički (L) | |||||
14.11
13:30
Rtanj
Brodoremont
2
2
|
14.11.2015 13:30 | Rtanj | 2 : 2 | Brodoremont | |||||
14.11
13:30
Đerdap
Bukovik
2
1
|
14.11.2015 13:30 | Đerdap | 2 : 1 | Bukovik |
14.11
13:30
Morava
Ropotovo
3
3
|
14.11.2015 13:30 | Morava | 3 : 3 | Ropotovo | |||||
14.11
13:30
Sloga (L)
Budućnost (O)
0
1
|
14.11.2015 13:30 | Sloga (L) | 0 : 1 | Budućnost (O) | |||||
14.11
13:30
Balkanski
Bobište
2
0
|
14.11.2015 13:30 | Balkanski | 2 : 0 | Bobište |
14.11
13:00
Vršac United
Kozara
0
0
|
14.11.2015 13:00 | Vršac United | 0 : 0 | Kozara | |||||
14.11
13:00
Proleter (BK)
Radnički (S)
2
1
|
14.11.2015 13:00 | Proleter (BK) | 2 : 1 | Radnički (S) | |||||
14.11
13:00
Jedinstvo (NB)
Polet
5
0
|
14.11.2015 13:00 | Jedinstvo (NB) | 5 : 0 | Polet | |||||
14.11
13:00
Sloboda
Jedinstvo (BK)
1
0
|
14.11.2015 13:00 | Sloboda | 1 : 0 | Jedinstvo (BK) | |||||
14.11
13:00
Sloga
Radnički Zrenjanin
3
1
|
14.11.2015 13:00 | Sloga | 3 : 1 | Radnički Zrenjanin | |||||
14.11
13:00
Mladost (L)
Crvena zvezda (RS)
3
0
|
14.11.2015 13:00 | Mladost (L) | 3 : 0 | Crvena zvezda (RS) |
14.11
13:00
Bratstvo 1946
Bečej 1918
1
0
|
14.11.2015 13:00 | Bratstvo 1946 | 1 : 0 | Bečej 1918 | |||||
14.11
13:00
Radnički (S)
Sloga (Č)
1
2
|
14.11.2015 13:00 | Radnički (S) | 1 : 2 | Sloga (Č) | |||||
14.11
13:00
OFK Vrbas
Tavankut
2
1
|
14.11.2015 13:00 | OFK Vrbas | 2 : 1 | Tavankut | |||||
14.11
13:00
Srbobran
Zadrugar
2
1
|
14.11.2015 13:00 | Srbobran | 2 : 1 | Zadrugar |
14.11
13:00
Veternik
Sremac
6
2
|
14.11.2015 13:00 | Veternik | 6 : 2 | Sremac | |||||
14.11
13:00
Sloga
Mladost (BJ)
0
3
|
14.11.2015 13:00 | Sloga | 0 : 3 | Mladost (BJ) | |||||
14.11
13:00
Slavija
Jugović
1
0
|
14.11.2015 13:00 | Slavija | 1 : 0 | Jugović | |||||
14.11
13:00
Jedinstvo (SP)
Budućnost (G)
4
1
|
14.11.2015 13:00 | Jedinstvo (SP) | 4 : 1 | Budućnost (G) |
14.11
13:00
Lokomotiva
Jedinstvo
1
0
|
14.11.2015 13:00 | Lokomotiva | 1 : 0 | Jedinstvo |
14.11
13:00
Gruža
Proleter
2
1
|
14.11.2015 13:00 | Gruža | 2 : 1 | Proleter | |||||
14.11
13:00
VGSK
Rudar
0
0
|
14.11.2015 13:00 | VGSK | 0 : 0 | Rudar | |||||
14.11
13:00
Radnički 1926
GFK Jasenica 1911
2
2
|
14.11.2015 13:00 | Radnički 1926 | 2 : 2 | GFK Jasenica 1911 | |||||
14.11
13:00
Basarac
Borac
3
2
|
14.11.2015 13:00 | Basarac | 3 : 2 | Borac | |||||
14.11
13:00
Morava
Homoljac
0
0
|
14.11.2015 13:00 | Morava | 0 : 0 | Homoljac |
14.11
13:00
Sloga 1940 (BB)
Spartak 1924
0
0
|
14.11.2015 13:00 | Sloga 1940 (BB) | 0 : 0 | Spartak 1924 | |||||
14.11
13:00
Budućnost
Brezovica
2
1
|
14.11.2015 13:00 | Budućnost | 2 : 1 | Brezovica |
14.11
13:00
Jošanica
Slavija (K)
1
0
|
14.11.2015 13:00 | Jošanica | 1 : 0 | Slavija (K) |
14.11
13:30
BSK
Dragocvet
0
1
|
14.11.2015 13:30 | BSK | 0 : 1 | Dragocvet |
14.11
13:30
Blagotin
Mladi radnik
0
0
|
14.11.2015 13:30 | Blagotin | 0 : 0 | Mladi radnik |
14.11
13:30
Topličanin
Svetlost
3
0
|
14.11.2015 13:30 | Topličanin | 3 : 0 | Svetlost | |||||
14.11
13:30
Polet
Kosovac
0
2
|
14.11.2015 13:30 | Polet | 0 : 2 | Kosovac | |||||
14.11
13:30
Trbunje
Jug Bogdan
3
0
|
14.11.2015 13:30 | Trbunje | 3 : 0 | Jug Bogdan |
14.11
14:00
Morava
Radnički 1947 (Č)
2
0
|
14.11.2015 14:00 | Morava | 2 : 0 | Radnički 1947 (Č) | |||||
14.11
14:00
Polet
Rasovača
0
2
|
14.11.2015 14:00 | Polet | 0 : 2 | Rasovača |
14.11
13:30
Zlot
Nemetali
4
1
|
14.11.2015 13:30 | Zlot | 4 : 1 | Nemetali |
14.11
13:30
BSK
Rudar
3
2
|
14.11.2015 13:30 | BSK | 3 : 2 | Rudar | |||||
14.11
13:30
Rgotina
Svrljiška Topla
5
0
|
14.11.2015 13:30 | Rgotina | 5 : 0 | Svrljiška Topla | |||||
14.11
13:30
Vratarnica
Mladost (S)
0
3
|
14.11.2015 13:30 | Vratarnica | 0 : 3 | Mladost (S) |
14.11
13:30
Borac
Jedinstvo
1
3
|
14.11.2015 13:30 | Borac | 1 : 3 | Jedinstvo | |||||
14.11
13:30
Tanasko Rajić
Vladimir Durković
0
0
|
14.11.2015 13:30 | Tanasko Rajić | 0 : 0 | Vladimir Durković | |||||
14.11
13:30
Spartak
Padež
0
2
|
14.11.2015 13:30 | Spartak | 0 : 2 | Padež | |||||
14.11
13:30
Zvezda
Napredak
6
1
|
14.11.2015 13:30 | Zvezda | 6 : 1 | Napredak |
14.11
13:00
Samolica
Pčinja
0
4
|
14.11.2015 13:00 | Samolica | 0 : 4 | Pčinja | |||||
14.11
13:00
Biljači
OFK Alakince
0
2
|
14.11.2015 13:00 | Biljači | 0 : 2 | OFK Alakince | |||||
14.11
13:00
Mladost (S)
Pavlovac
2
1
|
14.11.2015 13:00 | Mladost (S) | 2 : 1 | Pavlovac |
14.11
13:30
Aluminjum
Proleter
1
3
|
14.11.2015 13:30 | Aluminjum | 1 : 3 | Proleter | |||||
14.11
13:30
Vulkan
Budućnost
7
1
|
14.11.2015 13:30 | Vulkan | 7 : 1 | Budućnost |
14.11
13:30
Partizan (U)
Vladimirovac
5
1
|
14.11.2015 13:30 | Partizan (U) | 5 : 1 | Vladimirovac |
14.11
13:00
Polet
Krajina
6
0
|
14.11.2015 13:00 | Polet | 6 : 0 | Krajina | |||||
14.11
13:00
Crvena zvezda
Vojvodina 1928
3
1
|
14.11.2015 13:00 | Crvena zvezda | 3 : 1 | Vojvodina 1928 | |||||
14.11
13:00
Begej
Zadrugar
4
0
|
14.11.2015 13:00 | Begej | 4 : 0 | Zadrugar | |||||
14.11
13:00
Mladost
Roham
6
2
|
14.11.2015 13:00 | Mladost | 6 : 2 | Roham | |||||
14.11
13:00
Proleter 2006
Radnički 1911
2
0
|
14.11.2015 13:00 | Proleter 2006 | 2 : 0 | Radnički 1911 | |||||
14.11
13:00
Naftagas
Bilećanin
4
0
|
14.11.2015 13:00 | Naftagas | 4 : 0 | Bilećanin | |||||
14.11
13:00
Banat
Borac Aleksandrovo
1
0
|
14.11.2015 13:00 | Banat | 1 : 0 | Borac Aleksandrovo | |||||
14.11
13:00
Kikinda 1909
Napredak
4
0
|
14.11.2015 13:00 | Kikinda 1909 | 4 : 0 | Napredak |
14.11
13:00
Mladost
Graničar (G)
5
0
|
14.11.2015 13:00 | Mladost | 5 : 0 | Graničar (G) | |||||
14.11
13:00
Stanišić
Polet
1
2
|
14.11.2015 13:00 | Stanišić | 1 : 2 | Polet |
14.11
13:00
Njegoš
Jadran
1
1
|
14.11.2015 13:00 | Njegoš | 1 : 1 | Jadran | |||||
14.11
13:00
Tornjoš
Proleter
1
1
|
14.11.2015 13:00 | Tornjoš | 1 : 1 | Proleter | |||||
14.11
13:00
Panonija IM Topola
Bajša
3
0
|
14.11.2015 13:00 | Panonija IM Topola | 3 : 0 | Bajša | |||||
14.11
13:00
Radnički 1905
Vinogradar
5
1
|
14.11.2015 13:00 | Radnički 1905 | 5 : 1 | Vinogradar | |||||
14.11
13:00
Obilić
Preporod
5
2
|
14.11.2015 13:00 | Obilić | 5 : 2 | Preporod |
14.11
13:30
Partizan
Hajduk 1925 Podunavac
0
2
|
14.11.2015 13:30 | Partizan | 0 : 2 | Hajduk 1925 Podunavac | |||||
14.11
13:30
Rudar
Donji Petrovci
3
1
|
14.11.2015 13:30 | Rudar | 3 : 1 | Donji Petrovci | |||||
14.11
13:30
Sloven
Graničar 1924
3
1
|
14.11.2015 13:30 | Sloven | 3 : 1 | Graničar 1924 | |||||
14.11
13:30
Podrinje
OFK Zeka Buljubaša
3
1
|
14.11.2015 13:30 | Podrinje | 3 : 1 | OFK Zeka Buljubaša |
14.11
13:30
Hercegovac
Vojvodina
0
0
|
14.11.2015 13:30 | Hercegovac | 0 : 0 | Vojvodina | |||||
14.11
13:30
Tvrdjava
Kulpin
7
3
|
14.11.2015 13:30 | Tvrdjava | 7 : 3 | Kulpin | |||||
14.11
13:30
Sutjeska
Borac
2
4
|
14.11.2015 13:30 | Sutjeska | 2 : 4 | Borac |
14.11
13:00
Omladinac
Susek
4
1
|
14.11.2015 13:00 | Omladinac | 4 : 1 | Susek | |||||
14.11
13:00
Mladost
TSK
2
2
|
14.11.2015 13:00 | Mladost | 2 : 2 | TSK | |||||
14.11
13:00
Šajkaš 1908
Sofeks
2
2
|
14.11.2015 13:00 | Šajkaš 1908 | 2 : 2 | Sofeks | |||||
14.11
13:00
Železničar
Vinogradar
2
1
|
14.11.2015 13:00 | Železničar | 2 : 1 | Vinogradar | |||||
14.11
13:00
Index
Petrovaradin
1
0
|
14.11.2015 13:00 | Index | 1 : 0 | Petrovaradin | |||||
14.11
13:00
OFK Futog
Jedinstvo
3
1
|
14.11.2015 13:00 | OFK Futog | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
14.11
13:00
OFK Sirig
Fruškogorski partizan
3
0
|
14.11.2015 13:00 | OFK Sirig | 3 : 0 | Fruškogorski partizan |
14.11
13:00
Šumadija
Mladost (B)
2
3
|
14.11.2015 13:00 | Šumadija | 2 : 3 | Mladost (B) | |||||
14.11
13:00
Mladost (C)
Strelac
1
0
|
14.11.2015 13:00 | Mladost (C) | 1 : 0 | Strelac | |||||
14.11
13:00
Mladost (Č)
Napredak
1
0
|
14.11.2015 13:00 | Mladost (Č) | 1 : 0 | Napredak |
14.11
13:00
Policajac
Sindjelić 2012
2
2
|
14.11.2015 13:00 | Policajac | 2 : 2 | Sindjelić 2012 |
14.11
13:00
Mladenovac
Boleč
4
1
|
14.11.2015 13:00 | Mladenovac | 4 : 1 | Boleč | |||||
14.11
13:00
Pinosava
Velika Krsna
2
1
|
14.11.2015 13:00 | Pinosava | 2 : 1 | Velika Krsna |
14.11
Mladi borac
Sloboda
2
1
|
14.11.2015 | Mladi borac | 2 : 1 | Sloboda |
14.11
13:00
Mladost (PP)
Drina
0
3
|
14.11.2015 13:00 | Mladost (PP) | 0 : 3 | Drina | |||||
14.11
13:00
Sinđelić
Jedinstvo (Š)
3
1
|
14.11.2015 13:00 | Sinđelić | 3 : 1 | Jedinstvo (Š) |
14.11
14:00
Banjani
Kolubara
5
0
|
14.11.2015 14:00 | Banjani | 5 : 0 | Kolubara | |||||
14.11
14:00
OFK Jabučje
Pepeljevac
2
1
|
14.11.2015 14:00 | OFK Jabučje | 2 : 1 | Pepeljevac | |||||
14.11
14:00
Tešnjar
Joševa
2
2
|
14.11.2015 14:00 | Tešnjar | 2 : 2 | Joševa | |||||
14.11
14:00
Kačer
Sovljak
1
9
|
14.11.2015 14:00 | Kačer | 1 : 9 | Sovljak | |||||
14.11
14:00
ZSK
Mladost
1
2
|
14.11.2015 14:00 | ZSK | 1 : 2 | Mladost | |||||
14.11
14:00
OFK Divci
Polet
7
4
|
14.11.2015 14:00 | OFK Divci | 7 : 4 | Polet | |||||
14.11
14:00
Junior Novo Naselje
Tvrdojevac
0
2
|
14.11.2015 14:00 | Junior Novo Naselje | 0 : 2 | Tvrdojevac | |||||
14.11
14:00
Trlić
Tulari
0
3
|
14.11.2015 14:00 | Trlić | 0 : 3 | Tulari |
14.11
13:00
Srbija
Pobeda
0
1
|
14.11.2015 13:00 | Srbija | 0 : 1 | Pobeda | |||||
14.11
13:00
Jadran
Ćava
1
0
|
14.11.2015 13:00 | Jadran | 1 : 0 | Ćava |
14.11
13:00
Radnički
Radnik
1
1
|
14.11.2015 13:00 | Radnički | 1 : 1 | Radnik |
14.11
13:30
Radnički
Rudar (P)
1
6
|
14.11.2015 13:30 | Radnički | 1 : 6 | Rudar (P) | |||||
14.11
13:30
Supska
Rudar Stenjevac
2
2
|
14.11.2015 13:30 | Supska | 2 : 2 | Rudar Stenjevac |
14.11
13:30
Vinorača
Kolare
4
0
|
14.11.2015 13:30 | Vinorača | 4 : 0 | Kolare | |||||
14.11
13:30
Resavac
Blagotin
3
0
|
14.11.2015 13:30 | Resavac | 3 : 0 | Blagotin |
14.11
13:30
Varvarin
Omladinac
0
4
|
14.11.2015 13:30 | Varvarin | 0 : 4 | Omladinac | |||||
14.11
13:30
Polet 57
Rubin (Z)
3
1
|
14.11.2015 13:30 | Polet 57 | 3 : 1 | Rubin (Z) |
14.11
13:30
Polet
Crvena zvezda
0
3
|
14.11.2015 13:30 | Polet | 0 : 3 | Crvena zvezda | |||||
14.11
13:30
Tempo
Sloga (K)
1
0
|
14.11.2015 13:30 | Tempo | 1 : 0 | Sloga (K) |
14.11
13:00
Marjan MB
OFK Morava
3
0
|
14.11.2015 13:00 | Marjan MB | 3 : 0 | OFK Morava | |||||
14.11
13:00
Bratstvo
Real
1
1
|
14.11.2015 13:00 | Bratstvo | 1 : 1 | Real | |||||
14.11
13:00
BSK
Sušica 2012
2
1
|
14.11.2015 13:00 | BSK | 2 : 1 | Sušica 2012 | |||||
14.11
13:00
Jedinstvo (Š)
Morava
3
0
|
14.11.2015 13:00 | Jedinstvo (Š) | 3 : 0 | Morava |
14.11
13:00
Rastina 1918
Partizan
3
4
|
14.11.2015 13:00 | Rastina 1918 | 3 : 4 | Partizan | |||||
14.11
13:00
Hajduk Junior
Aleksa Šantić
3
1
|
14.11.2015 13:00 | Hajduk Junior | 3 : 1 | Aleksa Šantić |
14.11
13:00
Žitkovica
Mlava (B)
3
2
|
14.11.2015 13:00 | Žitkovica | 3 : 2 | Mlava (B) |
14.11
13:00
Meteor
Marjan
2
1
|
14.11.2015 13:00 | Meteor | 2 : 1 | Marjan |
14.11
13:00
Dušan Silni
Sloga
2
1
|
14.11.2015 13:00 | Dušan Silni | 2 : 1 | Sloga | |||||
14.11
13:00
Mladost 2013
Radnički
2
2
|
14.11.2015 13:00 | Mladost 2013 | 2 : 2 | Radnički |
14.11
13:00
Gučevo
Vidojevica
0
2
|
14.11.2015 13:00 | Gučevo | 0 : 2 | Vidojevica | |||||
14.11
13:00
Čobanče
Milan Orlić
2
0
|
14.11.2015 13:00 | Čobanče | 2 : 0 | Milan Orlić |
14.11
13:00
Milicionar
Duško
4
0
|
14.11.2015 13:00 | Milicionar | 4 : 0 | Duško |
14.11
13:00
Grdica
Morava
3
1
|
14.11.2015 13:00 | Grdica | 3 : 1 | Morava | |||||
14.11
13:00
Partizan
Budućnost
3
1
|
14.11.2015 13:00 | Partizan | 3 : 1 | Budućnost | |||||
14.11
13:00
Borac
Jedinstvo
1
2
|
14.11.2015 13:00 | Borac | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
14.11
13:00
Mladost
Šumadija
7
1
|
14.11.2015 13:00 | Mladost | 7 : 1 | Šumadija | |||||
14.11
13:00
Tavnik
Vrnjci
4
3
|
14.11.2015 13:00 | Tavnik | 4 : 3 | Vrnjci | |||||
14.11
13:00
Proleter
Magnohrom
1
2
|
14.11.2015 13:00 | Proleter | 1 : 2 | Magnohrom | |||||
14.11
13:00
Zvezda
Lazac
3
2
|
14.11.2015 13:00 | Zvezda | 3 : 2 | Lazac | |||||
14.11
13:00
Kraljevo Hajduk
Napredak
6
2
|
14.11.2015 13:00 | Kraljevo Hajduk | 6 : 2 | Napredak |
14.11
13:00
Ozremica
Mladost 09
2
2
|
14.11.2015 13:00 | Ozremica | 2 : 2 | Mladost 09 | |||||
14.11
13:00
Sparta Grabovica
Omladinac
3
0
|
14.11.2015 13:00 | Sparta Grabovica | 3 : 0 | Omladinac |
14.11
13:00
Voćar
Sloga
4
1
|
14.11.2015 13:00 | Voćar | 4 : 1 | Sloga | |||||
14.11
13:00
Bjelica
Jelica
4
4
|
14.11.2015 13:00 | Bjelica | 4 : 4 | Jelica |
14.11
14:00
Baličevac
Padina
10
0
|
14.11.2015 14:00 | Baličevac | 10 : 0 | Padina | |||||
14.11
14:00
Rad
Sloga
3
2
|
14.11.2015 14:00 | Rad | 3 : 2 | Sloga | |||||
14.11
14:00
Jugovići
Banaćanin
0
2
|
14.11.2015 14:00 | Jugovići | 0 : 2 | Banaćanin |
14.11
14:00
Napredak 1976
Mladost
3
1
|
14.11.2015 14:00 | Napredak 1976 | 3 : 1 | Mladost | |||||
14.11
14:00
Hajduk
Sloga
1
0
|
14.11.2015 14:00 | Hajduk | 1 : 0 | Sloga | |||||
14.11
14:00
Sloboda 2013
Bukovik
1
1
|
14.11.2015 14:00 | Sloboda 2013 | 1 : 1 | Bukovik |
14.11
13:30
OFK Borac
Mladost
2
1
|
14.11.2015 13:30 | OFK Borac | 2 : 1 | Mladost | |||||
14.11
13:30
Radnik
Popovac
4
2
|
14.11.2015 13:30 | Radnik | 4 : 2 | Popovac |
14.11
13:30
Jugovići
Morava
3
0
|
14.11.2015 13:30 | Jugovići | 3 : 0 | Morava | |||||
14.11
13:30
Sloboda 1948
Stragari
2
3
|
14.11.2015 13:30 | Sloboda 1948 | 2 : 3 | Stragari | |||||
14.11
13:30
Topoljak
Vinogradar
2
1
|
14.11.2015 13:30 | Topoljak | 2 : 1 | Vinogradar |
14.11
13:00
Mladost (J)
Plaskovac
0
2
|
14.11.2015 13:00 | Mladost (J) | 0 : 2 | Plaskovac |
14.11
13:00
Jedinstvo 2014
Petrovac 74
3
1
|
14.11.2015 13:00 | Jedinstvo 2014 | 3 : 1 | Petrovac 74 |
14.11
13:00
Radnički
Ram
7
0
|
14.11.2015 13:00 | Radnički | 7 : 0 | Ram | |||||
14.11
13:00
Pečanica
Kumane
3
2
|
14.11.2015 13:00 | Pečanica | 3 : 2 | Kumane | |||||
14.11
13:00
Dunavac
Baštovan 2015
4
2
|
14.11.2015 13:00 | Dunavac | 4 : 2 | Baštovan 2015 | |||||
14.11
13:00
Srednjevo
Sirakovo
2
0
|
14.11.2015 13:00 | Srednjevo | 2 : 0 | Sirakovo | |||||
14.11
13:00
Mladi Borac
Pek
0
3
|
14.11.2015 13:00 | Mladi Borac | 0 : 3 | Pek |
14.11
13:30
Budućnost
Sloga
0
4
|
14.11.2015 13:30 | Budućnost | 0 : 4 | Sloga |
14.11
Mladost
Ratajac
|
14.11.2015 | Mladost | : | Ratajac | |||||
14.11
Obilic
|
14.11.2015 | : | Obilic | ||||||
14.11
Baštovan
Zupski Biser
|
14.11.2015 | Baštovan | : | Zupski Biser |
14.11
13:00
Drina HE
Vlasenica
3
0
|
14.11.2015 13:00 | Drina HE | 3 : 0 | Vlasenica | |||||
14.11
13:00
Sutjeska
Zvijezda 09
0
1
|
14.11.2015 13:00 | Sutjeska | 0 : 1 | Zvijezda 09 | |||||
14.11
13:00
Kozara
Leotar
1
1
|
14.11.2015 13:00 | Kozara | 1 : 1 | Leotar | |||||
14.11
13:00
Sloboda (NG)
Sloboda (MG)
6
0
|
14.11.2015 13:00 | Sloboda (NG) | 6 : 0 | Sloboda (MG) | |||||
14.11
13:00
Borac
Tekstilac
1
1
|
14.11.2015 13:00 | Borac | 1 : 1 | Tekstilac | |||||
14.11
13:00
Mladost
Krupa
0
0
|
14.11.2015 13:00 | Mladost | 0 : 0 | Krupa |
14.11
13:00
Željezničar
Borac
1
0
|
14.11.2015 13:00 | Željezničar | 1 : 0 | Borac | |||||
14.11
13:00
BSK
Omarska
1
0
|
14.11.2015 13:00 | BSK | 1 : 0 | Omarska | |||||
14.11
13:00
Sloga (S)
Proleter
4
0
|
14.11.2015 13:00 | Sloga (S) | 4 : 0 | Proleter | |||||
14.11
13:00
Modriča
Jedinstvo (Ž)
1
1
|
14.11.2015 13:00 | Modriča | 1 : 1 | Jedinstvo (Ž) | |||||
14.11
13:00
Laktaši
Sloga (T)
6
1
|
14.11.2015 13:00 | Laktaši | 6 : 1 | Sloga (T) |
14.11
13:00
Rudar
Mladost (R)
2
2
|
14.11.2015 13:00 | Rudar | 2 : 2 | Mladost (R) | |||||
14.11
13:00
Mladost (G)
Famos
0
0
|
14.11.2015 13:00 | Mladost (G) | 0 : 0 | Famos | |||||
14.11
13:00
Podrinje
Sloga Junajted
3
0
|
14.11.2015 13:00 | Podrinje | 3 : 0 | Sloga Junajted | |||||
14.11
13:00
Glasinac 2011
Napredak
3
1
|
14.11.2015 13:00 | Glasinac 2011 | 3 : 1 | Napredak | |||||
14.11
13:00
Lokomotiva
Mladost (BS)
2
0
|
14.11.2015 13:00 | Lokomotiva | 2 : 0 | Mladost (BS) | |||||
14.11
13:00
Ilićka 01
Radnički (K)
1
0
|
14.11.2015 13:00 | Ilićka 01 | 1 : 0 | Radnički (K) |
14.11
13:30
Željezničar
Naprijed
8
0
|
14.11.2015 13:30 | Željezničar | 8 : 0 | Naprijed | |||||
14.11
13:30
Progres
Karanovac
1
2
|
14.11.2015 13:30 | Progres | 1 : 2 | Karanovac | |||||
14.11
13:30
OFK Lauš
FSA
2
0
|
14.11.2015 13:30 | OFK Lauš | 2 : 0 | FSA |
14.11
13:00
Borac
Džaja
2
1
|
14.11.2015 13:00 | Borac | 2 : 1 | Džaja |
14.11
13:00
ČSK Pivara
Dinamo
1
0
|
14.11.2015 13:00 | ČSK Pivara | 1 : 0 | Dinamo | |||||
14.11
13:00
Proleter
Bežanija
3
1
|
14.11.2015 13:00 | Proleter | 3 : 1 | Bežanija | |||||
14.11
16:30
Napredak
BSK Borča
3
1
|
14.11.2015 16:30 | Napredak | 3 : 1 | BSK Borča | |||||
14.11
13:00
Loznica
Sloga (PM)
2
1
|
14.11.2015 13:00 | Loznica | 2 : 1 | Sloga (PM) | |||||
14.11
13:00
Inđija
Kolubara
0
0
|
14.11.2015 13:00 | Inđija | 0 : 0 | Kolubara | |||||
14.11
13:00
Radnički 1923
Bačka (BP)
1
1
|
14.11.2015 13:00 | Radnički 1923 | 1 : 1 | Bačka (BP) |
14.11
13:00
Mašinac
Vojvodina
3
0
|
14.11.2015 13:00 | Mašinac | 3 : 0 | Vojvodina |
14.11
11:00
Brodarac
Borac
1
0
|
14.11.2015 11:00 | Brodarac | 1 : 0 | Borac |
14.11
13:00
Dinamo 1945
Proleter 2006
3
0
|
14.11.2015 13:00 | Dinamo 1945 | 3 : 0 | Proleter 2006 | |||||
14.11
10:00
Omladinac (NB)
Proleter (BK)
1
2
|
14.11.2015 10:00 | Omladinac (NB) | 1 : 2 | Proleter (BK) |
14.11
10:00
Bačka 1901
ČSK Pivara
0
3
|
14.11.2015 10:00 | Bačka 1901 | 0 : 3 | ČSK Pivara | |||||
14.11
10:00
Bačka (BP)
Radnički (S)
1
0
|
14.11.2015 10:00 | Bačka (BP) | 1 : 0 | Radnički (S) |
14.11
13:30
Sloga (PM)
Šumadija
0
0
|
14.11.2015 13:30 | Sloga (PM) | 0 : 0 | Šumadija |
14.11
13:00
Javor
Šumadija 1903
0
0
|
14.11.2015 13:00 | Javor | 0 : 0 | Šumadija 1903 | |||||
14.11
11:00
Mladost
Sloga (K)
0
2
|
14.11.2015 11:00 | Mladost | 0 : 2 | Sloga (K) | |||||
14.11
13:00
FAP
Sloga (P)
5
3
|
14.11.2015 13:00 | FAP | 5 : 3 | Sloga (P) | |||||
14.11
13:00
Jedinstvo Putevi
Rudar
4
0
|
14.11.2015 13:00 | Jedinstvo Putevi | 4 : 0 | Rudar | |||||
14.11
13:00
Sloboda (U)
Metalac (GM)
3
1
|
14.11.2015 13:00 | Sloboda (U) | 3 : 1 | Metalac (GM) | |||||
14.11
13:00
Budućnost
Polet
3
0
|
14.11.2015 13:00 | Budućnost | 3 : 0 | Polet |
14.11
13:00
BASK
Zemun
1
1
|
14.11.2015 13:00 | BASK | 1 : 1 | Zemun | |||||
14.11
10:00
Bežanija
Brodarac 2
1
2
|
14.11.2015 10:00 | Bežanija | 1 : 2 | Brodarac 2 | |||||
14.11
13:00
Radnički (O)
Kolubara
0
1
|
14.11.2015 13:00 | Radnički (O) | 0 : 1 | Kolubara |
14.11
13:00
Slavija
Dolina
2
5
|
14.11.2015 13:00 | Slavija | 2 : 5 | Dolina |
14.11
10:00
PKB
GSP Polet
2
0
|
14.11.2015 10:00 | PKB | 2 : 0 | GSP Polet | |||||
14.11
10:00
BSK 1925
Prva Iskra
0
0
|
14.11.2015 10:00 | BSK 1925 | 0 : 0 | Prva Iskra | |||||
14.11
10:00
Balkan
Vrcin
1
2
|
14.11.2015 10:00 | Balkan | 1 : 2 | Vrcin | |||||
14.11
12:00
Srem
Turbina
2
0
|
14.11.2015 12:00 | Srem | 2 : 0 | Turbina | |||||
14.11
18:00
Brodarac 1947
IMT
1
1
|
14.11.2015 18:00 | Brodarac 1947 | 1 : 1 | IMT |
14.11
10:00
Zmaj 1953
Sopot
9
1
|
14.11.2015 10:00 | Zmaj 1953 | 9 : 1 | Sopot | |||||
14.11
10:30
Grafičar
Torlak
1
0
|
14.11.2015 10:30 | Grafičar | 1 : 0 | Torlak | |||||
14.11
13:00
Dunavac Grocka
Banja
3
1
|
14.11.2015 13:00 | Dunavac Grocka | 3 : 1 | Banja | |||||
14.11
13:30
Omladinac
Buducnost
0
1
|
14.11.2015 13:30 | Omladinac | 0 : 1 | Buducnost |
14.11
14:00
Kom
Iskra
2
1
|
14.11.2015 14:00 | Kom | 2 : 1 | Iskra | |||||
14.11
14:00
Cetinje
Budućnost
0
10
|
14.11.2015 14:00 | Cetinje | 0 : 10 | Budućnost | |||||
14.11
14:00
Ibar
Sutjeska
0
0
|
14.11.2015 14:00 | Ibar | 0 : 0 | Sutjeska | |||||
14.11
14:00
Bratstvo
Berane
1
6
|
14.11.2015 14:00 | Bratstvo | 1 : 6 | Berane |
14.11
10:00
Internacional MO
Rad MO
2
0
|
14.11.2015 10:00 | Internacional MO | 2 : 0 | Rad MO | |||||
14.11
13:00
OFK Beograd MO
011 MO
3
4
|
14.11.2015 13:00 | OFK Beograd MO | 3 : 4 | 011 MO |
14.11
13:30
Brodarac
Zemun
3
1
|
14.11.2015 13:30 | Brodarac | 3 : 1 | Zemun | |||||
14.11
14:00
Čukarički
Real Niš
4
1
|
14.11.2015 14:00 | Čukarički | 4 : 1 | Real Niš |
14.11
12:00
Petar Puača
Indeks
1
1
|
14.11.2015 12:00 | Petar Puača | 1 : 1 | Indeks | |||||
14.11
12:00
Donji Srem
Vojvodina
0
3
|
14.11.2015 12:00 | Donji Srem | 0 : 3 | Vojvodina |
14.11
12:00
Spartak
Bačka (BP)
5
1
|
14.11.2015 12:00 | Spartak | 5 : 1 | Bačka (BP) | |||||
14.11
12:00
Radnički (S)
Bačka 1901
0
1
|
14.11.2015 12:00 | Radnički (S) | 0 : 1 | Bačka 1901 |
14.11
09:00
Sindjelić
IM Rakovica
14
0
|
14.11.2015 09:00 | Sindjelić | 14 : 0 | IM Rakovica | |||||
14.11
12:30
Dominus
Internacional
2
2
|
14.11.2015 12:30 | Dominus | 2 : 2 | Internacional | |||||
14.11
09:30
Lokomotiva
Radnički
3
0
|
14.11.2015 09:30 | Lokomotiva | 3 : 0 | Radnički | |||||
14.11
11:00
Borča
Teleoptik
0
1
|
14.11.2015 11:00 | Borča | 0 : 1 | Teleoptik | |||||
14.11
15:30
BASK
011
1
1
|
14.11.2015 15:30 | BASK | 1 : 1 | 011 |
14.11
Tutin
Rudar
5
1
|
14.11.2015 | Tutin | 5 : 1 | Rudar |
14.11
10:00
Trudbenik
Brodarac 1947
0
2
|
14.11.2015 10:00 | Trudbenik | 0 : 2 | Brodarac 1947 |
14.11
11:00
Senjak
Železničar
2
0
|
14.11.2015 11:00 | Senjak | 2 : 0 | Železničar | |||||
14.11
10:00
Šampion
Jedinstvo
0
3
|
14.11.2015 10:00 | Šampion | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
14.11
12:00
Loznica
Radnički Šabački
2
0
|
14.11.2015 12:00 | Loznica | 2 : 0 | Radnički Šabački | |||||
14.11
12:00
Budućnost Krušik 2014
Mačva
1
0
|
14.11.2015 12:00 | Budućnost Krušik 2014 | 1 : 0 | Mačva |
14.11
13:30
Obilić
Petlić 2006
6
0
|
14.11.2015 13:30 | Obilić | 6 : 0 | Petlić 2006 | |||||
14.11
13:30
Mihajlovac 1934
VGSK
0
1
|
14.11.2015 13:30 | Mihajlovac 1934 | 0 : 1 | VGSK | |||||
14.11
13:30
Smederevo 1924
AF Duljaj
1
2
|
14.11.2015 13:30 | Smederevo 1924 | 1 : 2 | AF Duljaj | |||||
14.11
13:30
Sloga (PM)
GFK Jasenice 1911
1
0
|
14.11.2015 13:30 | Sloga (PM) | 1 : 0 | GFK Jasenice 1911 | |||||
14.11
13:30
AF Đokić
Zvižd
1
0
|
14.11.2015 13:30 | AF Đokić | 1 : 0 | Zvižd |
14.11
09:30
Vinca
Dorćol
3
2
|
14.11.2015 09:30 | Vinca | 3 : 2 | Dorćol | |||||
14.11
10:00
Sremcica
Beograd 1929
2
0
|
14.11.2015 10:00 | Sremcica | 2 : 0 | Beograd 1929 | |||||
14.11
10:00
Avala
Zuce
0
2
|
14.11.2015 10:00 | Avala | 0 : 2 | Zuce | |||||
14.11
13:00
Graficar
Hajduk
1
4
|
14.11.2015 13:00 | Graficar | 1 : 4 | Hajduk | |||||
14.11
13:00
Apolon 2010
Pinosava
7
1
|
14.11.2015 13:00 | Apolon 2010 | 7 : 1 | Pinosava |
14.11
10:00
Jedinstvo
Crvena zastava
3
0
|
14.11.2015 10:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Crvena zastava | |||||
14.11
10:00
Zadrugar
Budućnost
4
1
|
14.11.2015 10:00 | Zadrugar | 4 : 1 | Budućnost |
14.11
12:00
Donjošorac
Radnički
5
0
|
14.11.2015 12:00 | Donjošorac | 5 : 0 | Radnički | |||||
14.11
12:00
Rađevac
Mačva 2005
2
1
|
14.11.2015 12:00 | Rađevac | 2 : 1 | Mačva 2005 | |||||
14.11
10:00
Radnički Stobex
Karađorđe
7
0
|
14.11.2015 10:00 | Radnički Stobex | 7 : 0 | Karađorđe |
14.11
10:00
Petar Puača
Indeks
3
0
|
14.11.2015 10:00 | Petar Puača | 3 : 0 | Indeks | |||||
14.11
10:00
Donji Srem
Vojvodina
1
8
|
14.11.2015 10:00 | Donji Srem | 1 : 8 | Vojvodina |
14.11
10:00
Spartak
Bačka (BP)
8
0
|
14.11.2015 10:00 | Spartak | 8 : 0 | Bačka (BP) | |||||
14.11
10:00
Radnički (S)
Bačka 1901
5
0
|
14.11.2015 10:00 | Radnički (S) | 5 : 0 | Bačka 1901 |
14.11
Kiker
Kosmet
4
0
|
14.11.2015 | Kiker | 4 : 0 | Kosmet | |||||
14.11
Tutin
Slavija
2
1
|
14.11.2015 | Tutin | 2 : 1 | Slavija |
14.11
10:00
Dominus
Partizan
0
10
|
14.11.2015 10:00 | Dominus | 0 : 10 | Partizan | |||||
14.11
12:00
Rad
Čukarički
0
0
|
14.11.2015 12:00 | Rad | 0 : 0 | Čukarički | |||||
14.11
13:30
Voždovac
FSFV
2
0
|
14.11.2015 13:30 | Voždovac | 2 : 0 | FSFV |
14.11
10:00
Radnički (O)
Studentski Grad
3
8
|
14.11.2015 10:00 | Radnički (O) | 3 : 8 | Studentski Grad | |||||
14.11
11:30
Zemun
Sindjelić
2
0
|
14.11.2015 11:30 | Zemun | 2 : 0 | Sindjelić |
14.11
10:00
Loznica
Donjošorac
3
0
|
14.11.2015 10:00 | Loznica | 3 : 0 | Donjošorac | |||||
14.11
10:00
Drina
OFK Osečina
1
2
|
14.11.2015 10:00 | Drina | 1 : 2 | OFK Osečina | |||||
14.11
10:00
Budućnost Krušik 2014
Mačva
2
0
|
14.11.2015 10:00 | Budućnost Krušik 2014 | 2 : 0 | Mačva |
14.11
13:00
Presing
Pinkum
2
0
|
14.11.2015 13:00 | Presing | 2 : 0 | Pinkum | |||||
14.11
13:00
Bačinac
Cepelin 026
2
3
|
14.11.2015 13:00 | Bačinac | 2 : 3 | Cepelin 026 | |||||
14.11
13:00
Sloga (PM)
Plana
2
0
|
14.11.2015 13:00 | Sloga (PM) | 2 : 0 | Plana | |||||
14.11
13:00
OŠ Karađorđe 2009
Petlić 2006
0
9
|
14.11.2015 13:00 | OŠ Karađorđe 2009 | 0 : 9 | Petlić 2006 | |||||
14.11
13:00
Zvižd
AF Duljaj
1
3
|
14.11.2015 13:00 | Zvižd | 1 : 3 | AF Duljaj | |||||
14.11
13:00
Obilić
Šumadija
3
1
|
14.11.2015 13:00 | Obilić | 3 : 1 | Šumadija |
14.11
10:00
13.maj
Vranić
1
1
|
14.11.2015 10:00 | 13.maj | 1 : 1 | Vranić | |||||
14.11
10:00
Srem J.
OFK Zabrežje
5
0
|
14.11.2015 10:00 | Srem J. | 5 : 0 | OFK Zabrežje |
14.11
10:00
Proleter (BK)
BAK
2
3
|
14.11.2015 10:00 | Proleter (BK) | 2 : 3 | BAK |
14.11
Polet
Vršac
0
5
|
14.11.2015 | Polet | 0 : 5 | Vršac |
14.11
Vladimirovac
Sloga (BNS)
1
1
|
14.11.2015 | Vladimirovac | 1 : 1 | Sloga (BNS) | |||||
14.11
Omladinac (D)
Karlsdorf
2
1
|
14.11.2015 | Omladinac (D) | 2 : 1 | Karlsdorf |
14.11
11:00
Pionir
Dorćol
2
5
|
14.11.2015 11:00 | Pionir | 2 : 5 | Dorćol | |||||
14.11
12:30
Sremčica
Palilulac
1
1
|
14.11.2015 12:30 | Sremčica | 1 : 1 | Palilulac | |||||
14.11
13:00
Trudbenik
Beograd 1929
1
1
|
14.11.2015 13:00 | Trudbenik | 1 : 1 | Beograd 1929 | |||||
14.11
13:00
Balkan
Torlak
0
2
|
14.11.2015 13:00 | Balkan | 0 : 2 | Torlak |
14.11
Polet
Petar Urošev
0
10
|
14.11.2015 | Polet | 0 : 10 | Petar Urošev | |||||
14.11
Tempo
Borac
1
1
|
14.11.2015 | Tempo | 1 : 1 | Borac | |||||
14.11
Mladost (V)
Slavija
4
1
|
14.11.2015 | Mladost (V) | 4 : 1 | Slavija |
14.11
10:00
Prva Iskra
Budućnost
1
0
|
14.11.2015 10:00 | Prva Iskra | 1 : 0 | Budućnost |
14.11
10:00
Mladost (P)
Rađevac
1
9
|
14.11.2015 10:00 | Mladost (P) | 1 : 9 | Rađevac |
14.11
11:00
Mašinac
Rosulja 2014
5
0
|
14.11.2015 11:00 | Mašinac | 5 : 0 | Rosulja 2014 | |||||
14.11
10:30
Knjaževac 2015
Jedinstvo 2014
0
4
|
14.11.2015 10:30 | Knjaževac 2015 | 0 : 4 | Jedinstvo 2014 |
14.11
10:00
POFK Letnjikovac
Akademija RAĐ
|
14.11.2015 10:00 | POFK Letnjikovac | : | Akademija RAĐ | |||||
14.11
10:00
Donjošorac
Radnički (K)
|
14.11.2015 10:00 | Donjošorac | : | Radnički (K) | |||||
14.11
10:00
Rađevac
Mačva 2005
4
4
|
14.11.2015 10:00 | Rađevac | 4 : 4 | Mačva 2005 | |||||
14.11
10:00
Mačva (Š)
POFK Savacium
|
14.11.2015 10:00 | Mačva (Š) | : | POFK Savacium | |||||
14.11
10:00
OFK Šabac
OFK Atletiko
|
14.11.2015 10:00 | OFK Šabac | : | OFK Atletiko |
14.11
09:00
Voždovac
Partizan
0
8
|
14.11.2015 09:00 | Voždovac | 0 : 8 | Partizan |
14.11
10:00
Sindjelić 2012
Budućnost (D)
7
0
|
14.11.2015 10:00 | Sindjelić 2012 | 7 : 0 | Budućnost (D) | |||||
14.11
13:00
Radnički (NB)
Studentski Grad
4
4
|
14.11.2015 13:00 | Radnički (NB) | 4 : 4 | Studentski Grad | |||||
14.11
13:00
Bežanija
Fer Plej 06
6
0
|
14.11.2015 13:00 | Bežanija | 6 : 0 | Fer Plej 06 |
14.11
14:00
Budućnost Krušik 1
Železničar
1
0
|
14.11.2015 14:00 | Budućnost Krušik 1 | 1 : 0 | Železničar |
14.11
Bambi
Pinkum
1
3
|
14.11.2015 | Bambi | 1 : 3 | Pinkum | |||||
14.11
Kolonija
Kostolac 2008
4
2
|
14.11.2015 | Kolonija | 4 : 2 | Kostolac 2008 | |||||
14.11
Plana
Petlić
1
0
|
14.11.2015 | Plana | 1 : 0 | Petlić | |||||
14.11
Sloga
Presing
|
14.11.2015 | Sloga | : | Presing | |||||
14.11
Stari Grad
Đokić
|
14.11.2015 | Stari Grad | : | Đokić |
14.11
10:00
Bambi
Pinkum
4
1
|
14.11.2015 10:00 | Bambi | 4 : 1 | Pinkum | |||||
14.11
10:00
Kolonija
Kostolac 2008
2
2
|
14.11.2015 10:00 | Kolonija | 2 : 2 | Kostolac 2008 | |||||
14.11
10:00
Plana
Petlić
5
2
|
14.11.2015 10:00 | Plana | 5 : 2 | Petlić | |||||
14.11
10:00
Sloga
Presing
|
14.11.2015 10:00 | Sloga | : | Presing | |||||
14.11
10:00
Stari Grad
Đokić
|
14.11.2015 10:00 | Stari Grad | : | Đokić |
14.11
12:00
Klub 11
OFK Beograd
2
6
|
14.11.2015 12:00 | Klub 11 | 2 : 6 | OFK Beograd | |||||
14.11
09:00
Teleoptik
Klub 11
1
0
|
14.11.2015 09:00 | Teleoptik | 1 : 0 | Klub 11 | |||||
14.11
09:00
Rad
011
2
0
|
14.11.2015 09:00 | Rad | 2 : 0 | 011 | |||||
14.11
10:00
OLE
Radnički
0
2
|
14.11.2015 10:00 | OLE | 0 : 2 | Radnički | |||||
14.11
11:00
Dominus
BSK
1
4
|
14.11.2015 11:00 | Dominus | 1 : 4 | BSK | |||||
14.11
12:00
Fair Play 06
OFK Beograd
3
5
|
14.11.2015 12:00 | Fair Play 06 | 3 : 5 | OFK Beograd | |||||
14.11
13:50
Forza
Ada
3
2
|
14.11.2015 13:50 | Forza | 3 : 2 | Ada |
14.11
19:00
Knjaževac
Jablanica
85
82
|
14.11.2015 19:00 | Knjaževac | 85 : 82 | Jablanica | |||||
14.11
17:00
Sokobanja
OKK Junior
94
91
|
14.11.2015 17:00 | Sokobanja | 94 : 91 | OKK Junior | |||||
14.11
18:00
Rtanj
Mladost Vesna
99
80
|
14.11.2015 18:00 | Rtanj | 99 : 80 | Mladost Vesna |
14.11
18:00
Klik
Šabac
75
69
|
14.11.2015 18:00 | Klik | 75 : 69 | Šabac | |||||
14.11
Student BB
Svilajnac Kompo
78
62
|
14.11.2015 | Student BB | 78 : 62 | Svilajnac Kompo |
14.11
19:30
Kolubara LA 2003
Žarkovo
89
59
|
14.11.2015 19:30 | Kolubara LA 2003 | 89 : 59 | Žarkovo | |||||
14.11
14:30
Borac
Torlak Aboca
87
80
|
14.11.2015 14:30 | Borac | 87 : 80 | Torlak Aboca | |||||
14.11
20:20
Astra
BKK Radnički
80
83
|
14.11.2015 20:20 | Astra | 80 : 83 | BKK Radnički | |||||
14.11
19:20
Zvezdara
Zemun
66
56
|
14.11.2015 19:20 | Zvezdara | 66 : 56 | Zemun |
14.11
20:00
Topola
Stara Pazova
77
71
|
14.11.2015 20:00 | Topola | 77 : 71 | Stara Pazova | |||||
14.11
20:30
Crvenka
Sveti Đorđe
63
96
|
14.11.2015 20:30 | Crvenka | 63 : 96 | Sveti Đorđe | |||||
14.11
19:00
Odžaci
Hajduk
72
90
|
14.11.2015 19:00 | Odžaci | 72 : 90 | Hajduk | |||||
14.11
19:00
Jedinstvo
Futog Tehnomer
68
84
|
14.11.2015 19:00 | Jedinstvo | 68 : 84 | Futog Tehnomer |
14.11
20:00
Loznica
Mladost 2014
89
56
|
14.11.2015 20:00 | Loznica | 89 : 56 | Mladost 2014 | |||||
14.11
20:00
Student 014
M015
63
81
|
14.11.2015 20:00 | Student 014 | 63 : 81 | M015 |
14.11
17:00
Play Off
GM-032
75
64
|
14.11.2015 17:00 | Play Off | 75 : 64 | GM-032 | |||||
14.11
16:30
Mileševac
Ivanjica
86
61
|
14.11.2015 16:30 | Mileševac | 86 : 61 | Ivanjica |
14.11
17:00
Feniks
Star Beočin
84
80
|
14.11.2015 17:00 | Feniks | 84 : 80 | Star Beočin | |||||
14.11
17:30
Sloboda NS
Bagljaš
85
75
|
14.11.2015 17:30 | Sloboda NS | 85 : 75 | Bagljaš | |||||
14.11
14:30
Sivac
Budućnost
65
102
|
14.11.2015 14:30 | Sivac | 65 : 102 | Budućnost | |||||
14.11
20:00
SO Koš
Velika Kikinda
72
65
|
14.11.2015 20:00 | SO Koš | 72 : 65 | Velika Kikinda | |||||
14.11
20:00
Dunav 2014
Vojvodina NM
92
53
|
14.11.2015 20:00 | Dunav 2014 | 92 : 53 | Vojvodina NM |
14.11
19:00
Jedinstvo
Nova Pazova
64
88
|
14.11.2015 19:00 | Jedinstvo | 64 : 88 | Nova Pazova | |||||
14.11
18:30
Pink
Jadran
90
86
|
14.11.2015 18:30 | Pink | 90 : 86 | Jadran | |||||
14.11
16:45
Omladinac
BNS
90
42
|
14.11.2015 16:45 | Omladinac | 90 : 42 | BNS |
14.11
Sloga (D)
Temnić
20
0
|
14.11.2015 | Sloga (D) | 20 : 0 | Temnić | |||||
14.11
Studenica
Požarevac
99
88
|
14.11.2015 | Studenica | 99 : 88 | Požarevac | |||||
14.11
Kopaonik
Paraćin
64
91
|
14.11.2015 | Kopaonik | 64 : 91 | Paraćin |
14.11
17:00
Đerdap
Vukovi Merošina
69
50
|
14.11.2015 17:00 | Đerdap | 69 : 50 | Vukovi Merošina |
14.11
19:00
Mega Leks
Cibona
76
72
|
14.11.2015 19:00 | Mega Leks | 76 : 72 | Cibona | |||||
14.11
17:00
Krka
Sutjeska
58
66
|
14.11.2015 17:00 | Krka | 58 : 66 | Sutjeska | |||||
14.11
21:00
Budućnost VOLI
MZT Skopje Aerodrom
65
55
|
14.11.2015 21:00 | Budućnost VOLI | 65 : 55 | MZT Skopje Aerodrom |
14.11
16:00
Beovuk 72
Smederevo
73
68
|
14.11.2015 16:00 | Beovuk 72 | 73 : 68 | Smederevo | |||||
14.11
19:00
Tamiš
Jagodina
99
64
|
14.11.2015 19:00 | Tamiš | 99 : 64 | Jagodina | |||||
14.11
17:00
FMP
Spartak
80
65
|
14.11.2015 17:00 | FMP | 80 : 65 | Spartak | |||||
14.11
20:00
Vojvodina Srbijagas
Sloga
70
71
|
14.11.2015 20:00 | Vojvodina Srbijagas | 70 : 71 | Sloga |
14.11
19:00
Mladost
Beko
110
67
|
14.11.2015 19:00 | Mladost | 110 : 67 | Beko | |||||
14.11
17:30
Proleter
Napredak
86
87
|
14.11.2015 17:30 | Proleter | 86 : 87 | Napredak | |||||
14.11
18:00
Plana
Sloboda
79
60
|
14.11.2015 18:00 | Plana | 79 : 60 | Sloboda | |||||
14.11
19:00
Dunav
Vojvodina
78
71
|
14.11.2015 19:00 | Dunav | 78 : 71 | Vojvodina | |||||
14.11
18:00
Zlatibor
Zdravlje Leskovac
86
87
|
14.11.2015 18:00 | Zlatibor | 86 : 87 | Zdravlje Leskovac |
14.11
18:00
Sloboda
Kakanj
82
87
|
14.11.2015 18:00 | Sloboda | 82 : 87 | Kakanj | |||||
14.11
18:00
Bošnjak
Građanski
66
65
|
14.11.2015 18:00 | Bošnjak | 66 : 65 | Građanski | |||||
14.11
18:00
Radnik BN Basket
Spars
67
78
|
14.11.2015 18:00 | Radnik BN Basket | 67 : 78 | Spars | |||||
14.11
18:00
Leotar Swisslion
Varda HE
76
47
|
14.11.2015 18:00 | Leotar Swisslion | 76 : 47 | Varda HE |
14.11
19:00
Sutjeska
Slavija 1996
63
51
|
14.11.2015 19:00 | Sutjeska | 63 : 51 | Slavija 1996 | |||||
14.11
20:00
Student
Drina Birač
83
54
|
14.11.2015 20:00 | Student | 83 : 54 | Drina Birač |
14.11
Stara Pazova
Karaburma
52
84
|
14.11.2015 | Stara Pazova | 52 : 84 | Karaburma | |||||
14.11
19:00
Srbobran
Jedinstvo
74
53
|
14.11.2015 19:00 | Srbobran | 74 : 53 | Jedinstvo | |||||
14.11
15:00
Banat
Bežanija
54
60
|
14.11.2015 15:00 | Banat | 54 : 60 | Bežanija |
14.11
19:00
Čelarevo
Partizan
51
100
|
14.11.2015 19:00 | Čelarevo | 51 : 100 | Partizan |
14.11
18:30
Železničar
Mileševac
61
51
|
14.11.2015 18:30 | Železničar | 61 : 51 | Mileševac | |||||
14.11
15:00
Užice
Ljubovija
31
116
|
14.11.2015 15:00 | Užice | 31 : 116 | Ljubovija |
14.11
11:00
Actavis academy
Student 2
71
53
|
14.11.2015 11:00 | Actavis academy | 71 : 53 | Student 2 | |||||
14.11
14:00
Hajduk Veljko
Radnik
68
66
|
14.11.2015 14:00 | Hajduk Veljko | 68 : 66 | Radnik |
14.11
18:00
Sloboda
Impuls
78
71
|
14.11.2015 18:00 | Sloboda | 78 : 71 | Impuls | |||||
14.11
18:00
Jedinstvo BHT
Željezničar
73
54
|
14.11.2015 18:00 | Jedinstvo BHT | 73 : 54 | Željezničar | |||||
14.11
18:00
Mladi Krajišnik
Orlovi
46
61
|
14.11.2015 18:00 | Mladi Krajišnik | 46 : 61 | Orlovi |
14.11
Vrbas Medela
Vojvodina
106
77
|
14.11.2015 | Vrbas Medela | 106 : 77 | Vojvodina | |||||
14.11
Spartak
Bor
20
0
|
14.11.2015 | Spartak | 20 : 0 | Bor | |||||
14.11
Novosadska ŽKA
Kraljevo
57
60
|
14.11.2015 | Novosadska ŽKA | 57 : 60 | Kraljevo | |||||
14.11
Šumadija
Radnički
86
81
|
14.11.2015 | Šumadija | 86 : 81 | Radnički | |||||
14.11
Student
Radivoj Korać
49
69
|
14.11.2015 | Student | 49 : 69 | Radivoj Korać | |||||
14.11
Vršac
Crvena zvezda
64
52
|
14.11.2015 | Vršac | 64 : 52 | Crvena zvezda |
14.11
13:00
Partizan
Gračac
1
3
|
14.11.2015 13:00 | Partizan | 1 : 3 | Gračac | |||||
14.11
14:00
Drina
Napredak 037
0
3
|
14.11.2015 14:00 | Drina | 0 : 3 | Napredak 037 | |||||
14.11
13:00
Užice
Antena
1
3
|
14.11.2015 13:00 | Užice | 1 : 3 | Antena |
14.11
18:00
Futog
Vrbas
3
0
|
14.11.2015 18:00 | Futog | 3 : 0 | Vrbas | |||||
14.11
17:00
Kulpin
Proleter
3
2
|
14.11.2015 17:00 | Kulpin | 3 : 2 | Proleter | |||||
14.11
20:00
Mladost-Expans
Bečej
3
1
|
14.11.2015 20:00 | Mladost-Expans | 3 : 1 | Bečej |
14.11
13:30
Knez Lazar
Gračanica
2
3
|
14.11.2015 13:30 | Knez Lazar | 2 : 3 | Gračanica | |||||
14.11
16:15
Kneginja Milica Trstenik
Zvečan
3
0
|
14.11.2015 16:15 | Kneginja Milica Trstenik | 3 : 0 | Zvečan | |||||
14.11
Ribnica 2
Tehničar
3
2
|
14.11.2015 | Ribnica 2 | 3 : 2 | Tehničar |
14.11
14:00
Morava
Radan
3
1
|
14.11.2015 14:00 | Morava | 3 : 1 | Radan | |||||
14.11
14:00
MOK Topličanin 97
Mladost
3
0
|
14.11.2015 14:00 | MOK Topličanin 97 | 3 : 0 | Mladost |
14.11
Đerdap
Knjaževac
|
14.11.2015 | Đerdap | : | Knjaževac |
14.11
13:00
Stražilovo
Botafogo
2
3
|
14.11.2015 13:00 | Stražilovo | 2 : 3 | Botafogo | |||||
14.11
16:45
Dunav Voley 2
Šid
1
3
|
14.11.2015 16:45 | Dunav Voley 2 | 1 : 3 | Šid | |||||
14.11
15:30
Merkur
Partizan
3
1
|
14.11.2015 15:30 | Merkur | 3 : 1 | Partizan | |||||
14.11
18:00
Sombor
Vest
3
0
|
14.11.2015 18:00 | Sombor | 3 : 0 | Vest |
14.11
19:00
Mladost
Bečej 2
3
0
|
14.11.2015 19:00 | Mladost | 3 : 0 | Bečej 2 | |||||
14.11
16:00
Sloven
Klek Srbijašume 2
3
0
|
14.11.2015 16:00 | Sloven | 3 : 0 | Klek Srbijašume 2 |
14.11
15:30
Obrenovac
Roda
2
3
|
14.11.2015 15:30 | Obrenovac | 2 : 3 | Roda |
14.11
18:00
Tempo
Maglić
0
3
|
14.11.2015 18:00 | Tempo | 0 : 3 | Maglić | |||||
14.11
18:00
Crvena zvijezda
Gradiška
0
3
|
14.11.2015 18:00 | Crvena zvijezda | 0 : 3 | Gradiška | |||||
14.11
18:00
Majevica
Modriča Optima
0
3
|
14.11.2015 18:00 | Majevica | 0 : 3 | Modriča Optima |
14.11
19:00
Klek Srbijašume
Inđija
3
0
|
14.11.2015 19:00 | Klek Srbijašume | 3 : 0 | Inđija |
14.11
17:00
Smederevo Carina
Železničar
3
1
|
14.11.2015 17:00 | Smederevo Carina | 3 : 1 | Železničar | |||||
14.11
19:00
Mladi radnik
Bavanište
3
0
|
14.11.2015 19:00 | Mladi radnik | 3 : 0 | Bavanište |
14.11
18:00
Vršac
Ruma
0
3
|
14.11.2015 18:00 | Vršac | 0 : 3 | Ruma |
14.11
20:00
Zlatibor
Mokra Gora
3
1
|
14.11.2015 20:00 | Zlatibor | 3 : 1 | Mokra Gora | |||||
14.11
20:00
Borac
Crnokosa
3
0
|
14.11.2015 20:00 | Borac | 3 : 0 | Crnokosa | |||||
14.11
16:00
Trstenik
Tutin Dalas
1
3
|
14.11.2015 16:00 | Trstenik | 1 : 3 | Tutin Dalas |
14.11
17:00
Ub
Sterija
3
0
|
14.11.2015 17:00 | Ub | 3 : 0 | Sterija | |||||
14.11
19:00
Zaslon
Srbijanka 014
3
2
|
14.11.2015 19:00 | Zaslon | 3 : 2 | Srbijanka 014 | |||||
14.11
16:00
Mladi Radnik
Šumadija
0
3
|
14.11.2015 16:00 | Mladi Radnik | 0 : 3 | Šumadija | |||||
14.11
14:40
Roda
Mali Zvornik
3
1
|
14.11.2015 14:40 | Roda | 3 : 1 | Mali Zvornik | |||||
14.11
16:30
Lazarevac
Spartak
1
3
|
14.11.2015 16:30 | Lazarevac | 1 : 3 | Spartak |
14.11
17:00
Pirot
Paraćin
1
3
|
14.11.2015 17:00 | Pirot | 1 : 3 | Paraćin | |||||
14.11
18:00
Vranje
Majdanpek FBC
3
0
|
14.11.2015 18:00 | Vranje | 3 : 0 | Majdanpek FBC | |||||
14.11
18:00
Surdulica
Desetka
0
3
|
14.11.2015 18:00 | Surdulica | 0 : 3 | Desetka |
14.11
11:00
Tajm
Priboj
1
3
|
14.11.2015 11:00 | Tajm | 1 : 3 | Priboj | |||||
14.11
19:00
Bambi volej
Stars
3
0
|
14.11.2015 19:00 | Bambi volej | 3 : 0 | Stars |
14.11
12:00
Mladost
Kraljevo
3
0
|
14.11.2015 12:00 | Mladost | 3 : 0 | Kraljevo |
14.11
11:30
Raška
Volej stars junior
0
3
|
14.11.2015 11:30 | Raška | 0 : 3 | Volej stars junior |
14.11
Vlasina
Pusta Reka
3
0
|
14.11.2015 | Vlasina | 3 : 0 | Pusta Reka | |||||
14.11
19:00
ŽOK Topličanin
BSK
1
3
|
14.11.2015 19:00 | ŽOK Topličanin | 1 : 3 | BSK | |||||
14.11
Panda
Leskovac 98 2
3
2
|
14.11.2015 | Panda | 3 : 2 | Leskovac 98 2 |
14.11
17:00
Timok
Đerdap
3
2
|
14.11.2015 17:00 | Timok | 3 : 2 | Đerdap | |||||
14.11
14:00
Bor II
Hajduk Veljko
1
3
|
14.11.2015 14:00 | Bor II | 1 : 3 | Hajduk Veljko | |||||
14.11
11:00
ŽOK 030
Ozren
3
1
|
14.11.2015 11:00 | ŽOK 030 | 3 : 1 | Ozren |
14.11
15:30
CVS
Gox-IN
3
1
|
14.11.2015 15:30 | CVS | 3 : 1 | Gox-IN | |||||
14.11
16:00
Hajduk
Elan Volej
3
1
|
14.11.2015 16:00 | Hajduk | 3 : 1 | Elan Volej | |||||
14.11
15:00
Apatin
Volejstars
3
2
|
14.11.2015 15:00 | Apatin | 3 : 2 | Volejstars |
14.11
18:00
Hercegovina
Banat
3
1
|
14.11.2015 18:00 | Hercegovina | 3 : 1 | Banat |
14.11
17:00
Mladost
Jedinstvo 3
3
0
|
14.11.2015 17:00 | Mladost | 3 : 0 | Jedinstvo 3 | |||||
14.11
16:00
Eaton Srem Tempo 3
Star
1
3
|
14.11.2015 16:00 | Eaton Srem Tempo 3 | 1 : 3 | Star | |||||
14.11
12:00
Trijumf 2013
Lavovi 07
0
3
|
14.11.2015 12:00 | Trijumf 2013 | 0 : 3 | Lavovi 07 |
14.11
16:45
Dunav Volej
VST
3
1
|
14.11.2015 16:45 | Dunav Volej | 3 : 1 | VST | |||||
14.11
12:00
NS Tim
Futog vest
3
0
|
14.11.2015 12:00 | NS Tim | 3 : 0 | Futog vest | |||||
14.11
19:30
Novi Sad
Partizan
3
2
|
14.11.2015 19:30 | Novi Sad | 3 : 2 | Partizan |
14.11
Karadjordje
Jagodina 2
3
0
|
14.11.2015 | Karadjordje | 3 : 0 | Jagodina 2 | |||||
14.11
Fortuna plus
Smeč SV
3
1
|
14.11.2015 | Fortuna plus | 3 : 1 | Smeč SV | |||||
14.11
Ravno
Smeč 5
0
3
|
14.11.2015 | Ravno | 0 : 3 | Smeč 5 |
14.11
Mladenovac
Obilić
3
2
|
14.11.2015 | Mladenovac | 3 : 2 | Obilić |
14.11
17:30
Blok-aut
Volleyland
3
0
|
14.11.2015 17:30 | Blok-aut | 3 : 0 | Volleyland | |||||
14.11
20:00
Avala
Lucky Star
1
3
|
14.11.2015 20:00 | Avala | 1 : 3 | Lucky Star | |||||
14.11
Zvezda NP
Pionir
0
3
|
14.11.2015 | Zvezda NP | 0 : 3 | Pionir |
14.11
17:00
Ribnica
Tamnava Voćar
3
1
|
14.11.2015 17:00 | Ribnica | 3 : 1 | Tamnava Voćar |
14.11
18:30
Dalko
Aleksinac
0
3
|
14.11.2015 18:30 | Dalko | 0 : 3 | Aleksinac |
14.11
16:00
Futog 2
Štrand Volej
3
2
|
14.11.2015 16:00 | Futog 2 | 3 : 2 | Štrand Volej | |||||
14.11
10:30
Smeč
Libero
2
3
|
14.11.2015 10:30 | Smeč | 2 : 3 | Libero |
14.11
10:00
Mačva
Sirmium
0
3
|
14.11.2015 10:00 | Mačva | 0 : 3 | Sirmium |
14.11
19:00
Dunav
Mladost (NS)
2
3
|
14.11.2015 19:00 | Dunav | 2 : 3 | Mladost (NS) |
14.11
13:00
Plana
Tehničar
0
3
|
14.11.2015 13:00 | Plana | 0 : 3 | Tehničar |
14.11
16:45
Fenix Čukarički
Resnik
1
3
|
14.11.2015 16:45 | Fenix Čukarički | 1 : 3 | Resnik | |||||
14.11
18:30
Kralj 2
Spas
3
0
|
14.11.2015 18:30 | Kralj 2 | 3 : 0 | Spas | |||||
14.11
13:00
Akademija Singidunum
Imlek
1
3
|
14.11.2015 13:00 | Akademija Singidunum | 1 : 3 | Imlek |
14.11
18:00
Glasinac
Balkana
3
0
|
14.11.2015 18:00 | Glasinac | 3 : 0 | Balkana | |||||
14.11
18:00
Laktaši
Maglić
0
3
|
14.11.2015 18:00 | Laktaši | 0 : 3 | Maglić | |||||
14.11
18:00
Crvena zvijezda
Slavija
2
3
|
14.11.2015 18:00 | Crvena zvijezda | 2 : 3 | Slavija | |||||
14.11
18:00
Stakorina
Jahorina
1
3
|
14.11.2015 18:00 | Stakorina | 1 : 3 | Jahorina |
14.11
19:00
Jedinstvo (SP)
Jedinstvo (U)
3
1
|
14.11.2015 19:00 | Jedinstvo (SP) | 3 : 1 | Jedinstvo (U) | |||||
14.11
20:00
MD Zrenjanin
Dinamo
3
2
|
14.11.2015 20:00 | MD Zrenjanin | 3 : 2 | Dinamo |
14.11
17:00
Beograd
Takovo Zvezda Helios
3
1
|
14.11.2015 17:00 | Beograd | 3 : 1 | Takovo Zvezda Helios | |||||
14.11
15:00
FOK
Klek Srbijašume
3
0
|
14.11.2015 15:00 | FOK | 3 : 0 | Klek Srbijašume | |||||
14.11
20:00
Srem Eaton Tempo
Futog
2
3
|
14.11.2015 20:00 | Srem Eaton Tempo | 2 : 3 | Futog | |||||
14.11
20:00
Smederevo
Student
3
0
|
14.11.2015 20:00 | Smederevo | 3 : 0 | Student |
14.11
19:00
Inđija
Jedinstvo
26
20
|
14.11.2015 19:00 | Inđija | 26 : 20 | Jedinstvo | |||||
14.11
19:00
Banatski Karlovac
Jabuka
37
32
|
14.11.2015 19:00 | Banatski Karlovac | 37 : 32 | Jabuka | |||||
14.11
19:00
Metalac
Hercegovina
30
26
|
14.11.2015 19:00 | Metalac | 30 : 26 | Hercegovina |
14.11
16:00
Planinka PV
Bela Palanka
30
27
|
14.11.2015 16:00 | Planinka PV | 30 : 27 | Bela Palanka | |||||
14.11
19:00
Vranje 1957
Aleksinac
31
23
|
14.11.2015 19:00 | Vranje 1957 | 31 : 23 | Aleksinac | |||||
14.11
19:00
Hajduk Veljko
Rembas
43
25
|
14.11.2015 19:00 | Hajduk Veljko | 43 : 25 | Rembas |
14.11
18:00
Prva Petoletka
Trepča
42
34
|
14.11.2015 18:00 | Prva Petoletka | 42 : 34 | Trepča | |||||
14.11
19:00
Metalac
Novi Pazar
22
33
|
14.11.2015 19:00 | Metalac | 22 : 33 | Novi Pazar | |||||
14.11
18:00
Priboj
Župa 54
29
22
|
14.11.2015 18:00 | Priboj | 29 : 22 | Župa 54 | |||||
14.11
19:00
Mladost
Lokomotiva
26
31
|
14.11.2015 19:00 | Mladost | 26 : 31 | Lokomotiva |
14.11
18:30
Partizan 2
Studentski grad
14
16
|
14.11.2015 18:30 | Partizan 2 | 14 : 16 | Studentski grad | |||||
14.11
20:00
Ub
Sloga
26
27
|
14.11.2015 20:00 | Ub | 26 : 27 | Sloga | |||||
14.11
18:30
Loznica
Novi Beograd
26
26
|
14.11.2015 18:30 | Loznica | 26 : 26 | Novi Beograd |
14.11
12:30
Vojvoda Stepa
Crvenka 2
40
14
|
14.11.2015 12:30 | Vojvoda Stepa | 40 : 14 | Crvenka 2 |
14.11
18:00
Majdanpek
Radnički
28
28
|
14.11.2015 18:00 | Majdanpek | 28 : 28 | Radnički | |||||
14.11
19:00
Paraćin
Đerdap
43
36
|
14.11.2015 19:00 | Paraćin | 43 : 36 | Đerdap | |||||
14.11
16:00
Rudar
Rtanj
27
34
|
14.11.2015 16:00 | Rudar | 27 : 34 | Rtanj | |||||
14.11
19:00
Brestovac
Knjaževac
34
40
|
14.11.2015 19:00 | Brestovac | 34 : 40 | Knjaževac |
14.11
14:30
Niška Banja
Topličanin 2
28
31
|
14.11.2015 14:30 | Niška Banja | 28 : 31 | Topličanin 2 |
14.11
19:00
Bane
Goč Merkur
|
14.11.2015 19:00 | Bane | : | Goč Merkur |
14.11
17:40
Partizan
Sloga
26
38
|
14.11.2015 17:40 | Partizan | 26 : 38 | Sloga |
14.11
Omladinac (D)
Crepaja
25
27
|
14.11.2015 | Omladinac (D) | 25 : 27 | Crepaja |
14.11
20:00
Vogošća
Maglaj
26
25
|
14.11.2015 20:00 | Vogošća | 26 : 25 | Maglaj | |||||
14.11
20:00
Izviđač
Zrinjski
39
26
|
14.11.2015 20:00 | Izviđač | 39 : 26 | Zrinjski | |||||
14.11
20:00
Krajina
Sloga
26
23
|
14.11.2015 20:00 | Krajina | 26 : 23 | Sloga | |||||
14.11
19:00
Konjuh
Čelik
25
20
|
14.11.2015 19:00 | Konjuh | 25 : 20 | Čelik | |||||
14.11
20:00
Bosna
Igman
28
27
|
14.11.2015 20:00 | Bosna | 28 : 27 | Igman | |||||
14.11
15:30
Derventa
Gradačac
33
27
|
14.11.2015 15:30 | Derventa | 33 : 27 | Gradačac |
14.11
19:30
Kotor Varoš
Leotar
29
34
|
14.11.2015 19:30 | Kotor Varoš | 29 : 34 | Leotar | |||||
14.11
18:00
Kozara Mlijekoprodukt
Hercegovina
32
39
|
14.11.2015 18:00 | Kozara Mlijekoprodukt | 32 : 39 | Hercegovina | |||||
14.11
14:00
Golić Šarić
Drina
35
28
|
14.11.2015 14:00 | Golić Šarić | 35 : 28 | Drina |
14.11
19:00
Spartak Vojput
Tatran
29
39
|
14.11.2015 19:00 | Spartak Vojput | 29 : 39 | Tatran | |||||
14.11
19:30
Borac M:TEL
Maks Strumica
26
21
|
14.11.2015 19:30 | Borac M:TEL | 26 : 21 | Maks Strumica |
14.11
19:00
Jugović
Železničar 1949
29
20
|
14.11.2015 19:00 | Jugović | 29 : 20 | Železničar 1949 | |||||
14.11
19:00
Rudar
Morava
21
22
|
14.11.2015 19:00 | Rudar | 21 : 22 | Morava | |||||
14.11
19:00
Sloga
Radnički
22
20
|
14.11.2015 19:00 | Sloga | 22 : 20 | Radnički |
14.11
15:00
Šamot 65
Mokra Gora
26
25
|
14.11.2015 15:00 | Šamot 65 | 26 : 25 | Mokra Gora | |||||
14.11
19:00
Metalac
Zlatar
28
32
|
14.11.2015 19:00 | Metalac | 28 : 32 | Zlatar |
14.11
19:30
Avala
Voždovac 1955
32
35
|
14.11.2015 19:30 | Avala | 32 : 35 | Voždovac 1955 | |||||
14.11
20:00
Mačva
ORK Beograd
28
35
|
14.11.2015 20:00 | Mačva | 28 : 35 | ORK Beograd |
14.11
17:00
Jadran
Laki
28
25
|
14.11.2015 17:00 | Jadran | 28 : 25 | Laki |
14.11
18:00
Župa
Metalac AD
32
33
|
14.11.2015 18:00 | Župa | 32 : 33 | Metalac AD | |||||
14.11
13:30
Sočanica
Prijepolje
21
30
|
14.11.2015 13:30 | Sočanica | 21 : 30 | Prijepolje |
14.11
17:00
Naisa 2
Rtanj
31
27
|
14.11.2015 17:00 | Naisa 2 | 31 : 27 | Rtanj |
14.11
18:00
Mokrin
Apatin
31
19
|
14.11.2015 18:00 | Mokrin | 31 : 19 | Apatin | |||||
14.11
14:00
Dolovo
Mladost
30
27
|
14.11.2015 14:00 | Dolovo | 30 : 27 | Mladost | |||||
14.11
15:00
Partizan
Senta
45
23
|
14.11.2015 15:00 | Partizan | 45 : 23 | Senta |
14.11
20:00
Morava Han
Niška Banja
20
22
|
14.11.2015 20:00 | Morava Han | 20 : 22 | Niška Banja |
14.11
17:00
Izviđač
Mira
20
26
|
14.11.2015 17:00 | Izviđač | 20 : 26 | Mira | |||||
14.11
20:00
Grude
Katarina
43
21
|
14.11.2015 20:00 | Grude | 43 : 21 | Katarina | |||||
14.11
19:00
Krivaja
Jedinstvo
31
24
|
14.11.2015 19:00 | Krivaja | 31 : 24 | Jedinstvo | |||||
14.11
20:00
Bihać
Ilidža
26
23
|
14.11.2015 20:00 | Bihać | 26 : 23 | Ilidža | |||||
14.11
20:00
Rogatica
Lokomotiva
25
29
|
14.11.2015 20:00 | Rogatica | 25 : 29 | Lokomotiva |
14.11
Doboj
Leotar
23
29
|
14.11.2015 | Doboj | 23 : 29 | Leotar |
14.11
18:00
Radnički
Minaqua Vojvodina
38
22
|
14.11.2015 18:00 | Radnički | 38 : 22 | Minaqua Vojvodina | |||||
14.11
18:00
Medicinar
Sloga
37
29
|
14.11.2015 18:00 | Medicinar | 37 : 29 | Sloga |
14.11
16:30
Pančevo
Metalac
30
26
|
14.11.2015 16:30 | Pančevo | 30 : 26 | Metalac |
14.11
19:00
Primorac
Nais
11
7
|
14.11.2015 19:00 | Primorac | 11 : 7 | Nais | |||||
14.11
18:00
Medveščak
Jadran ST
2
9
|
14.11.2015 18:00 | Medveščak | 2 : 9 | Jadran ST |
14.11
17:30
Stari Grad
ŽAK
23
6
|
14.11.2015 17:30 | Stari Grad | 23 : 6 | ŽAK | |||||
14.11
20:30
Šabac
Zemun
10
3
|
14.11.2015 20:30 | Šabac | 10 : 3 | Zemun | |||||
14.11
12:30
Beograd
Banjica
8
10
|
14.11.2015 12:30 | Beograd | 8 : 10 | Banjica | |||||
14.11
21:30
Taš
Dunav
8
10
|
14.11.2015 21:30 | Taš | 8 : 10 | Dunav |
14.11
19:00
Bečej
Singidunum
7
12
|
14.11.2015 19:00 | Bečej | 7 : 12 | Singidunum | |||||
14.11
20:30
Partizan 2
Rasina
11
10
|
14.11.2015 20:30 | Partizan 2 | 11 : 10 | Rasina | |||||
14.11
19:00
Banja Luka
Valis 93
11
11
|
14.11.2015 19:00 | Banja Luka | 11 : 11 | Valis 93 |
14.11
18:00
Apa Futsal
Viking
5
8
|
14.11.2015 18:00 | Apa Futsal | 5 : 8 | Viking | |||||
14.11
20:30
Kikinda
Telep
2
3
|
14.11.2015 20:30 | Kikinda | 2 : 3 | Telep |
14.11
20:50
Fontana
Partenon
5
8
|
14.11.2015 20:50 | Fontana | 5 : 8 | Partenon | |||||
14.11
18:30
Ivanjica
Raška
9
6
|
14.11.2015 18:30 | Ivanjica | 9 : 6 | Raška |
14.11
20:00
Dolap
Timok
1
8
|
14.11.2015 20:00 | Dolap | 1 : 8 | Timok | |||||
14.11
21:00
Pirot
As
7
1
|
14.11.2015 21:00 | Pirot | 7 : 1 | As | |||||
14.11
19:00
Jastrebac
Prokuplje
3
1
|
14.11.2015 19:00 | Jastrebac | 3 : 1 | Prokuplje |
14.11
19:00
92
Bajina Bašta
7
8
|
14.11.2015 19:00 | 92 | 7 : 8 | Bajina Bašta | |||||
14.11
14:30
Kareli
Flach
2
1
|
14.11.2015 14:30 | Kareli | 2 : 1 | Flach |
14.11
21:00
Aleksinac
Babušnica 2011
6
3
|
14.11.2015 21:00 | Aleksinac | 6 : 3 | Babušnica 2011 | |||||
14.11
20:00
Miners
Gurgusovac
8
2
|
14.11.2015 20:00 | Miners | 8 : 2 | Gurgusovac | |||||
14.11
18:30
Rota
Akademac
3
3
|
14.11.2015 18:30 | Rota | 3 : 3 | Akademac |
14.11
19:00
Seljak
Tango
2
5
|
14.11.2015 19:00 | Seljak | 2 : 5 | Tango | |||||
14.11
18:00
Sofić Konjic
Kaskada
10
7
|
14.11.2015 18:00 | Sofić Konjic | 10 : 7 | Kaskada | |||||
14.11
18:00
Mostar SG
Kaskada
3
1
|
14.11.2015 18:00 | Mostar SG | 3 : 1 | Kaskada | |||||
14.11
18:00
Brotnjo Premier SK
Sofić Konjic
4
5
|
14.11.2015 18:00 | Brotnjo Premier SK | 4 : 5 | Sofić Konjic | |||||
14.11
18:00
Tango
Jošavka
5
1
|
14.11.2015 18:00 | Tango | 5 : 1 | Jošavka | |||||
14.11
18:00
Leotar
Seljak
4
5
|
14.11.2015 18:00 | Leotar | 4 : 5 | Seljak | |||||
14.11
18:00
Zrinjski
Bosna Kompred
5
2
|
14.11.2015 18:00 | Zrinjski | 5 : 2 | Bosna Kompred |
14.11
20:00
Ljubić
Slavija
9
1
|
14.11.2015 20:00 | Ljubić | 9 : 1 | Slavija | |||||
14.11
20:00
Sokrates
Ljubinje
8
4
|
14.11.2015 20:00 | Sokrates | 8 : 4 | Ljubinje |
14.11
13:00
Hercegovac
Jahorina
2
2
|
14.11.2015 13:00 | Hercegovac | 2 : 2 | Jahorina |
14.11
18:00
Klanac
Salines
4
6
|
14.11.2015 18:00 | Klanac | 4 : 6 | Salines | |||||
14.11
18:00
Vega Mix
Bubamara
6
2
|
14.11.2015 18:00 | Vega Mix | 6 : 2 | Bubamara |