XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 570 utakmica za dan
Subota, 14 Novembar 2015

Fudbal

14.11.2015 13:00 ČSK Pivara 1 : 0 Dinamo
14.11.2015 13:00 Proleter 3 : 1 Bežanija
14.11.2015 16:30 Napredak 3 : 1 BSK Borča
14.11.2015 13:00 Loznica 2 : 1 Sloga (PM)
14.11.2015 13:00 Inđija 0 : 0 Kolubara
14.11.2015 13:00 Radnički 1923 1 : 1 Bačka (BP)
14.11.2015 13:00 Drina HE 3 : 0 Vlasenica
14.11.2015 13:00 Sutjeska 0 : 1 Zvijezda 09
14.11.2015 13:00 Kozara 1 : 1 Leotar
14.11.2015 13:00 Sloboda (NG) 6 : 0 Sloboda (MG)
14.11.2015 13:00 Borac 1 : 1 Tekstilac
14.11.2015 13:00 Mladost 0 : 0 Krupa
14.11.2015 13:00 Željezničar 1 : 0 Borac
14.11.2015 13:00 BSK 1 : 0 Omarska
14.11.2015 13:00 Sloga (S) 4 : 0 Proleter
14.11.2015 13:00 Modriča 1 : 1 Jedinstvo (Ž)
14.11.2015 13:00 Laktaši 6 : 1 Sloga (T)
14.11.2015 13:00 Rudar 2 : 2 Mladost (R)
14.11.2015 13:00 Mladost (G) 0 : 0 Famos
14.11.2015 13:00 Podrinje 3 : 0 Sloga Junajted
14.11.2015 13:00 Glasinac 2011 3 : 1 Napredak
14.11.2015 13:00 Lokomotiva 2 : 0 Mladost (BS)
14.11.2015 13:00 Ilićka 01 1 : 0 Radnički (K)
14.11.2015 13:30 Željezničar 8 : 0 Naprijed
14.11.2015 13:30 Progres 1 : 2 Karanovac
14.11.2015 13:30 OFK Lauš 2 : 0 FSA
14.11.2015 13:00 Borac 2 : 1 Džaja
14.11.2015 13:30 Timočanin 0 : 3 Moravac Orion
14.11.2015 13:30 Jedinstvo (B) 3 : 0 OFK Bor
14.11.2015 13:30 Radan 1 : 0 Sloga (D)
14.11.2015 13:30 Ozren 1 : 1 Dunav
14.11.2015 13:30 Radnički (S) 3 : 1 Trstenik PPT
14.11.2015 13:30 Timok 3 : 1 Car Konstantin
14.11.2015 13:00 Radnički (NP) 2 : 0 Banat
14.11.2015 13:00 Odžaci 4 : 2 Borac (S)
14.11.2015 13:00 Sloga 4 : 0 Železničar
14.11.2015 13:00 Cement 0 : 0 Radnički (SM)
14.11.2015 13:00 TSC 0 : 0 Omladinac
14.11.2015 13:00 IMR 1 : 2 Budućnost
14.11.2015 13:00 IMT 4 : 1 GSP Polet
14.11.2015 10:00 BASK 3 : 1 Radnički (O)
14.11.2015 13:00 Sopot 1 : 0 Teleoptik
14.11.2015 13:00 Sloga (K) 1 : 0 Karađorđe
14.11.2015 13:00 Budućnost Krušik 2014 2 : 1 Sloga (P)
14.11.2015 13:00 Železničar 0 : 0 Jedinstvo Putevi
14.11.2015 13:00 Šumadija (A) 3 : 1 Mačva
14.11.2015 13:00 Smederevo 1924 2 : 0 Jedinstvo
14.11.2015 13:00 FAP 0 : 0 Mokra Gora
14.11.2015 13:30 Jedinstvo (P) 3 : 1 Žitorađa
14.11.2015 13:30 Kosanica 3 : 4 Kopaonik
14.11.2015 13:30 Napredak 2 : 0 Radnički (L)
14.11.2015 13:30 Rtanj 2 : 2 Brodoremont
14.11.2015 13:30 Đerdap 2 : 1 Bukovik
14.11.2015 13:30 Morava 3 : 3 Ropotovo
14.11.2015 13:30 Sloga (L) 0 : 1 Budućnost (O)
14.11.2015 13:30 Balkanski 2 : 0 Bobište
14.11.2015 13:00 Vršac United 0 : 0 Kozara
14.11.2015 13:00 Proleter (BK) 2 : 1 Radnički (S)
14.11.2015 13:00 Jedinstvo (NB) 5 : 0 Polet
14.11.2015 13:00 Sloboda 1 : 0 Jedinstvo (BK)
14.11.2015 13:00 Sloga 3 : 1 Radnički Zrenjanin
14.11.2015 13:00 Mladost (L) 3 : 0 Crvena zvezda (RS)
14.11.2015 13:00 Bratstvo 1946 1 : 0 Bečej 1918
14.11.2015 13:00 Radnički (S) 1 : 2 Sloga (Č)
14.11.2015 13:00 OFK Vrbas 2 : 1 Tavankut
14.11.2015 13:00 Srbobran 2 : 1 Zadrugar
14.11.2015 13:00 Veternik 6 : 2 Sremac
14.11.2015 13:00 Sloga 0 : 3 Mladost (BJ)
14.11.2015 13:00 Slavija 1 : 0 Jugović
14.11.2015 13:00 Jedinstvo (SP) 4 : 1 Budućnost (G)
14.11.2015 13:00 Lokomotiva 1 : 0 Jedinstvo
14.11.2015 13:00 Gruža 2 : 1 Proleter
14.11.2015 13:00 VGSK 0 : 0 Rudar
14.11.2015 13:00 Radnički 1926 2 : 2 GFK Jasenica 1911
14.11.2015 13:00 Basarac 3 : 2 Borac
14.11.2015 13:00 Morava 0 : 0 Homoljac
14.11.2015 13:00 Sloga 1940 (BB) 0 : 0 Spartak 1924
14.11.2015 13:00 Budućnost 2 : 1 Brezovica
14.11.2015 13:00 Jošanica 1 : 0 Slavija (K)
14.11.2015 13:30 BSK 0 : 1 Dragocvet
14.11.2015 13:30 Blagotin 0 : 0 Mladi radnik
14.11.2015 13:30 Topličanin 3 : 0 Svetlost
14.11.2015 13:30 Polet 0 : 2 Kosovac
14.11.2015 13:30 Trbunje 3 : 0 Jug Bogdan
14.11.2015 14:00 Morava 2 : 0 Radnički 1947 (Č)
14.11.2015 14:00 Polet 0 : 2 Rasovača
14.11.2015 13:30 Zlot 4 : 1 Nemetali
14.11.2015 13:30 BSK 3 : 2 Rudar
14.11.2015 13:30 Rgotina 5 : 0 Svrljiška Topla
14.11.2015 13:30 Vratarnica 0 : 3 Mladost (S)
14.11.2015 13:30 Borac 1 : 3 Jedinstvo
14.11.2015 13:30 Tanasko Rajić 0 : 0 Vladimir Durković
14.11.2015 13:30 Spartak 0 : 2 Padež
14.11.2015 13:30 Zvezda 6 : 1 Napredak
14.11.2015 13:00 Samolica 0 : 4 Pčinja
14.11.2015 13:00 Biljači 0 : 2 OFK Alakince
14.11.2015 13:00 Mladost (S) 2 : 1 Pavlovac
14.11.2015 13:30 Aluminjum 1 : 3 Proleter
14.11.2015 13:30 Vulkan 7 : 1 Budućnost
14.11.2015 13:30 Partizan (U) 5 : 1 Vladimirovac
14.11.2015 13:00 Polet 6 : 0 Krajina
14.11.2015 13:00 Crvena zvezda 3 : 1 Vojvodina 1928
14.11.2015 13:00 Begej 4 : 0 Zadrugar
14.11.2015 13:00 Mladost 6 : 2 Roham
14.11.2015 13:00 Proleter 2006 2 : 0 Radnički 1911
14.11.2015 13:00 Naftagas 4 : 0 Bilećanin
14.11.2015 13:00 Banat 1 : 0 Borac Aleksandrovo
14.11.2015 13:00 Kikinda 1909 4 : 0 Napredak
14.11.2015 13:00 Mladost 5 : 0 Graničar (G)
14.11.2015 13:00 Stanišić 1 : 2 Polet
14.11.2015 13:00 Njegoš 1 : 1 Jadran
14.11.2015 13:00 Tornjoš 1 : 1 Proleter
14.11.2015 13:00 Panonija IM Topola 3 : 0 Bajša
14.11.2015 13:00 Radnički 1905 5 : 1 Vinogradar
14.11.2015 13:00 Obilić 5 : 2 Preporod
14.11.2015 13:30 Partizan 0 : 2 Hajduk 1925 Podunavac
14.11.2015 13:30 Rudar 3 : 1 Donji Petrovci
14.11.2015 13:30 Sloven 3 : 1 Graničar 1924
14.11.2015 13:30 Podrinje 3 : 1 OFK Zeka Buljubaša
14.11.2015 13:30 Hercegovac 0 : 0 Vojvodina
14.11.2015 13:30 Tvrdjava 7 : 3 Kulpin
14.11.2015 13:30 Sutjeska 2 : 4 Borac
14.11.2015 13:00 Omladinac 4 : 1 Susek
14.11.2015 13:00 Mladost 2 : 2 TSK
14.11.2015 13:00 Šajkaš 1908 2 : 2 Sofeks
14.11.2015 13:00 Železničar 2 : 1 Vinogradar
14.11.2015 13:00 Index 1 : 0 Petrovaradin
14.11.2015 13:00 OFK Futog 3 : 1 Jedinstvo
14.11.2015 13:00 OFK Sirig 3 : 0 Fruškogorski partizan
14.11.2015 13:00 Šumadija 2 : 3 Mladost (B)
14.11.2015 13:00 Mladost (C) 1 : 0 Strelac
14.11.2015 13:00 Mladost (Č) 1 : 0 Napredak
14.11.2015 13:00 Policajac 2 : 2 Sindjelić 2012
14.11.2015 13:00 Mladenovac 4 : 1 Boleč
14.11.2015 13:00 Pinosava 2 : 1 Velika Krsna
14.11.2015 Mladi borac 2 : 1 Sloboda
14.11.2015 13:00 Mladost (PP) 0 : 3 Drina
14.11.2015 13:00 Sinđelić 3 : 1 Jedinstvo (Š)
14.11.2015 14:00 Banjani 5 : 0 Kolubara
14.11.2015 14:00 OFK Jabučje 2 : 1 Pepeljevac
14.11.2015 14:00 Tešnjar 2 : 2 Joševa
14.11.2015 14:00 Kačer 1 : 9 Sovljak
14.11.2015 14:00 ZSK 1 : 2 Mladost
14.11.2015 14:00 OFK Divci 7 : 4 Polet
14.11.2015 14:00 Junior Novo Naselje 0 : 2 Tvrdojevac
14.11.2015 14:00 Trlić 0 : 3 Tulari
14.11.2015 13:00 Srbija 0 : 1 Pobeda
14.11.2015 13:00 Jadran 1 : 0 Ćava
14.11.2015 13:00 Radnički 1 : 1 Radnik
14.11.2015 13:30 Radnički 1 : 6 Rudar (P)
14.11.2015 13:30 Supska 2 : 2 Rudar Stenjevac
14.11.2015 13:30 Vinorača 4 : 0 Kolare
14.11.2015 13:30 Resavac 3 : 0 Blagotin
14.11.2015 13:30 Varvarin 0 : 4 Omladinac
14.11.2015 13:30 Polet 57 3 : 1 Rubin (Z)
14.11.2015 13:30 Polet 0 : 3 Crvena zvezda
14.11.2015 13:30 Tempo 1 : 0 Sloga (K)
14.11.2015 13:00 Marjan MB 3 : 0 OFK Morava
14.11.2015 13:00 Bratstvo 1 : 1 Real
14.11.2015 13:00 BSK 2 : 1 Sušica 2012
14.11.2015 13:00 Jedinstvo (Š) 3 : 0 Morava
14.11.2015 13:00 Rastina 1918 3 : 4 Partizan
14.11.2015 13:00 Hajduk Junior 3 : 1 Aleksa Šantić
14.11.2015 13:00 Žitkovica 3 : 2 Mlava (B)
14.11.2015 13:00 Meteor 2 : 1 Marjan
14.11.2015 13:00 Dušan Silni 2 : 1 Sloga
14.11.2015 13:00 Mladost 2013 2 : 2 Radnički
14.11.2015 13:00 Gučevo 0 : 2 Vidojevica
14.11.2015 13:00 Čobanče 2 : 0 Milan Orlić
14.11.2015 13:00 Milicionar 4 : 0 Duško
14.11.2015 13:00 Grdica 3 : 1 Morava
14.11.2015 13:00 Partizan 3 : 1 Budućnost
14.11.2015 13:00 Borac 1 : 2 Jedinstvo
14.11.2015 13:00 Mladost 7 : 1 Šumadija
14.11.2015 13:00 Tavnik 4 : 3 Vrnjci
14.11.2015 13:00 Proleter 1 : 2 Magnohrom
14.11.2015 13:00 Zvezda 3 : 2 Lazac
14.11.2015 13:00 Kraljevo Hajduk 6 : 2 Napredak
14.11.2015 13:00 Ozremica 2 : 2 Mladost 09
14.11.2015 13:00 Sparta Grabovica 3 : 0 Omladinac
14.11.2015 13:00 Voćar 4 : 1 Sloga
14.11.2015 13:00 Bjelica 4 : 4 Jelica
14.11.2015 14:00 Baličevac 10 : 0 Padina
14.11.2015 14:00 Rad 3 : 2 Sloga
14.11.2015 14:00 Jugovići 0 : 2 Banaćanin
14.11.2015 14:00 Napredak 1976 3 : 1 Mladost
14.11.2015 14:00 Hajduk 1 : 0 Sloga
14.11.2015 14:00 Sloboda 2013 1 : 1 Bukovik
14.11.2015 13:30 OFK Borac 2 : 1 Mladost
14.11.2015 13:30 Radnik 4 : 2 Popovac
14.11.2015 13:30 Jugovići 3 : 0 Morava
14.11.2015 13:30 Sloboda 1948 2 : 3 Stragari
14.11.2015 13:30 Topoljak 2 : 1 Vinogradar
14.11.2015 13:00 Mladost (J) 0 : 2 Plaskovac
14.11.2015 13:00 Jedinstvo 2014 3 : 1 Petrovac 74
14.11.2015 13:00 Radnički 7 : 0 Ram
14.11.2015 13:00 Pečanica 3 : 2 Kumane
14.11.2015 13:00 Dunavac 4 : 2 Baštovan 2015
14.11.2015 13:00 Srednjevo 2 : 0 Sirakovo
14.11.2015 13:00 Mladi Borac 0 : 3 Pek
14.11.2015 13:30 Budućnost 0 : 4 Sloga
14.11.2015 Mladost : Ratajac
14.11.2015 : Obilic
14.11.2015 Baštovan : Zupski Biser
14.11.2015 13:00 Mašinac 3 : 0 Vojvodina
14.11.2015 11:00 Brodarac 1 : 0 Borac
14.11.2015 13:00 Dinamo 1945 3 : 0 Proleter 2006
14.11.2015 10:00 Omladinac (NB) 1 : 2 Proleter (BK)
14.11.2015 10:00 Bačka 1901 0 : 3 ČSK Pivara
14.11.2015 10:00 Bačka (BP) 1 : 0 Radnički (S)
14.11.2015 13:30 Sloga (PM) 0 : 0 Šumadija
14.11.2015 13:00 Javor 0 : 0 Šumadija 1903
14.11.2015 11:00 Mladost 0 : 2 Sloga (K)
14.11.2015 13:00 FAP 5 : 3 Sloga (P)
14.11.2015 13:00 Jedinstvo Putevi 4 : 0 Rudar
14.11.2015 13:00 Sloboda (U) 3 : 1 Metalac (GM)
14.11.2015 13:00 Budućnost 3 : 0 Polet
14.11.2015 13:00 BASK 1 : 1 Zemun
14.11.2015 10:00 Bežanija 1 : 2 Brodarac 2
14.11.2015 13:00 Radnički (O) 0 : 1 Kolubara
14.11.2015 13:00 Slavija 2 : 5 Dolina
14.11.2015 10:00 Internacional 2 : 0 Rad
14.11.2015 13:00 OFK Beograd 3 : 4 011
14.11.2015 10:00 PKB 2 : 0 GSP Polet
14.11.2015 10:00 BSK 1925 0 : 0 Prva Iskra
14.11.2015 10:00 Balkan 1 : 2 Vrcin
14.11.2015 12:00 Srem 2 : 0 Turbina
14.11.2015 18:00 Brodarac 1947 1 : 1 IMT
14.11.2015 10:00 Zmaj 1953 9 : 1 Sopot
14.11.2015 10:30 Grafičar 1 : 0 Torlak
14.11.2015 13:00 Dunavac Grocka 3 : 1 Banja
14.11.2015 13:30 Omladinac 0 : 1 Buducnost
14.11.2015 14:00 Kom 2 : 1 Iskra
14.11.2015 14:00 Cetinje 0 : 10 Budućnost
14.11.2015 14:00 Ibar 0 : 0 Sutjeska
14.11.2015 14:00 Bratstvo 1 : 6 Berane
14.11.2015 13:30 Brodarac 3 : 1 Zemun
14.11.2015 14:00 Čukarički 4 : 1 Real Niš
14.11.2015 12:00 Petar Puača 1 : 1 Indeks
14.11.2015 12:00 Donji Srem 0 : 3 Vojvodina
14.11.2015 12:00 Spartak 5 : 1 Bačka (BP)
14.11.2015 12:00 Radnički (S) 0 : 1 Bačka 1901
14.11.2015 09:00 Sindjelić 14 : 0 IM Rakovica
14.11.2015 12:30 Dominus 2 : 2 Internacional
14.11.2015 09:30 Lokomotiva 3 : 0 Radnički
14.11.2015 11:00 Borča 0 : 1 Teleoptik
14.11.2015 15:30 BASK 1 : 1 011
14.11.2015 Tutin 5 : 1 Rudar
14.11.2015 10:00 Trudbenik 0 : 2 Brodarac 1947
14.11.2015 11:00 Senjak 2 : 0 Železničar
14.11.2015 10:00 Šampion 0 : 3 Jedinstvo
14.11.2015 12:00 Loznica 2 : 0 Radnički Šabački
14.11.2015 12:00 Budućnost Krušik 2014 1 : 0 Mačva
14.11.2015 13:30 Obilić 6 : 0 Petlić 2006
14.11.2015 13:30 Mihajlovac 1934 0 : 1 VGSK
14.11.2015 13:30 Smederevo 1924 1 : 2 AF Duljaj
14.11.2015 13:30 Sloga (PM) 1 : 0 GFK Jasenice 1911
14.11.2015 13:30 AF Đokić 1 : 0 Zvižd
14.11.2015 09:30 Vinca 3 : 2 Dorćol
14.11.2015 10:00 Sremcica 2 : 0 Beograd 1929
14.11.2015 10:00 Avala 0 : 2 Zuce
14.11.2015 13:00 Graficar 1 : 4 Hajduk
14.11.2015 13:00 Apolon 2010 7 : 1 Pinosava
14.11.2015 10:00 Jedinstvo 3 : 0 Crvena zastava
14.11.2015 10:00 Zadrugar 4 : 1 Budućnost
14.11.2015 12:00 Donjošorac 5 : 0 Radnički
14.11.2015 12:00 Rađevac 2 : 1 Mačva 2005
14.11.2015 10:00 Radnički Stobex 7 : 0 Karađorđe
14.11.2015 10:00 Petar Puača 3 : 0 Indeks
14.11.2015 10:00 Donji Srem 1 : 8 Vojvodina
14.11.2015 10:00 Spartak 8 : 0 Bačka (BP)
14.11.2015 10:00 Radnički (S) 5 : 0 Bačka 1901
14.11.2015 Kiker 4 : 0 Kosmet
14.11.2015 Tutin 2 : 1 Slavija
14.11.2015 10:00 Dominus 0 : 10 Partizan
14.11.2015 12:00 Rad 0 : 0 Čukarički
14.11.2015 13:30 Voždovac 2 : 0 FSFV
14.11.2015 10:00 Radnički (O) 3 : 8 Studentski Grad
14.11.2015 11:30 Zemun 2 : 0 Sindjelić
14.11.2015 10:00 Loznica 3 : 0 Donjošorac
14.11.2015 10:00 Drina 1 : 2 OFK Osečina
14.11.2015 10:00 Budućnost Krušik 2014 2 : 0 Mačva
14.11.2015 13:00 Presing 2 : 0 Pinkum
14.11.2015 13:00 Bačinac 2 : 3 Cepelin 026
14.11.2015 13:00 Sloga (PM) 2 : 0 Plana
14.11.2015 13:00 OŠ Karađorđe 2009 0 : 9 Petlić 2006
14.11.2015 13:00 Zvižd 1 : 3 AF Duljaj
14.11.2015 13:00 Obilić 3 : 1 Šumadija
14.11.2015 10:00 13.maj 1 : 1 Vranić
14.11.2015 10:00 Srem J. 5 : 0 OFK Zabrežje
14.11.2015 10:00 Proleter (BK) 2 : 3 BAK
14.11.2015 Polet 0 : 5 Vršac
14.11.2015 Vladimirovac 1 : 1 Sloga (BNS)
14.11.2015 Omladinac (D) 2 : 1 Karlsdorf
14.11.2015 11:00 Pionir 2 : 5 Dorćol
14.11.2015 12:30 Sremčica 1 : 1 Palilulac
14.11.2015 13:00 Trudbenik 1 : 1 Beograd 1929
14.11.2015 13:00 Balkan 0 : 2 Torlak
14.11.2015 Polet 0 : 10 Petar Urošev
14.11.2015 Tempo 1 : 1 Borac
14.11.2015 Mladost (V) 4 : 1 Slavija
14.11.2015 10:00 Prva Iskra 1 : 0 Budućnost
14.11.2015 10:00 Mladost (P) 1 : 9 Rađevac
14.11.2015 11:00 Mašinac 5 : 0 Rosulja 2014
14.11.2015 10:30 Knjaževac 2015 0 : 4 Jedinstvo 2014
14.11.2015 10:00 POFK Letnjikovac : Akademija RAĐ
14.11.2015 10:00 Donjošorac : Radnički (K)
14.11.2015 10:00 Rađevac 4 : 4 Mačva 2005
14.11.2015 10:00 Mačva (Š) : POFK Savacium
14.11.2015 10:00 OFK Šabac : OFK Atletiko
14.11.2015 09:00 Voždovac 0 : 8 Partizan
14.11.2015 10:00 Sindjelić 2012 7 : 0 Budućnost (D)
14.11.2015 13:00 Radnički (NB) 4 : 4 Studentski Grad
14.11.2015 13:00 Bežanija 6 : 0 Fer Plej 06
14.11.2015 14:00 Budućnost Krušik 1 1 : 0 Železničar
14.11.2015 Bambi 1 : 3 Pinkum
14.11.2015 Kolonija 4 : 2 Kostolac 2008
14.11.2015 Plana 1 : 0 Petlić
14.11.2015 Sloga : Presing
14.11.2015 Stari Grad : Đokić
14.11.2015 10:00 Bambi 4 : 1 Pinkum
14.11.2015 10:00 Kolonija 2 : 2 Kostolac 2008
14.11.2015 10:00 Plana 5 : 2 Petlić
14.11.2015 10:00 Sloga : Presing
14.11.2015 10:00 Stari Grad : Đokić
14.11.2015 12:00 Klub 11 2 : 6 OFK Beograd
14.11.2015 09:00 Teleoptik 1 : 0 Klub 11
14.11.2015 09:00 Rad 2 : 0 011
14.11.2015 10:00 OLE 0 : 2 Radnički
14.11.2015 11:00 Dominus 1 : 4 BSK
14.11.2015 12:00 Fair Play 06 3 : 5 OFK Beograd
14.11.2015 13:50 Forza 3 : 2 Ada

Košarka

14.11.2015 19:00 Mega Leks 76 : 72 Cibona
14.11.2015 17:00 Krka 58 : 66 Sutjeska
14.11.2015 21:00 Budućnost VOLI 65 : 55 MZT Skopje Aerodrom
14.11.2015 16:00 Beovuk 72 73 : 68 Smederevo
14.11.2015 19:00 Tamiš 99 : 64 Jagodina
14.11.2015 17:00 FMP 80 : 65 Spartak
14.11.2015 20:00 Vojvodina Srbijagas 70 : 71 Sloga
14.11.2015 19:00 Mladost 110 : 67 Beko
14.11.2015 17:30 Proleter 86 : 87 Napredak
14.11.2015 18:00 Plana 79 : 60 Sloboda
14.11.2015 19:00 Dunav 78 : 71 Vojvodina
14.11.2015 18:00 Zlatibor 86 : 87 Zdravlje Leskovac
14.11.2015 18:00 Sloboda 82 : 87 Kakanj
14.11.2015 18:00 Bošnjak 66 : 65 Građanski
14.11.2015 18:00 Radnik BN Basket 67 : 78 Spars
14.11.2015 18:00 Leotar Swisslion 76 : 47 Varda HE
14.11.2015 19:00 Sutjeska 63 : 51 Slavija 1996
14.11.2015 20:00 Student 83 : 54 Drina Birač
14.11.2015 19:00 Knjaževac 85 : 82 Jablanica
14.11.2015 17:00 Sokobanja 94 : 91 OKK Junior
14.11.2015 18:00 Rtanj 99 : 80 Mladost Vesna
14.11.2015 18:00 Klik 75 : 69 Šabac
14.11.2015 Student BB 78 : 62 Svilajnac Kompo
14.11.2015 19:30 Kolubara LA 2003 89 : 59 Žarkovo
14.11.2015 14:30 Borac 87 : 80 Torlak Aboca
14.11.2015 20:20 Astra 80 : 83 BKK Radnički
14.11.2015 19:20 Zvezdara 66 : 56 Zemun
14.11.2015 20:00 Topola 77 : 71 Stara Pazova
14.11.2015 20:30 Crvenka 63 : 96 Sveti Đorđe
14.11.2015 19:00 Odžaci 72 : 90 Hajduk
14.11.2015 19:00 Jedinstvo 68 : 84 Futog Tehnomer
14.11.2015 20:00 Loznica 89 : 56 Mladost 2014
14.11.2015 20:00 Student 014 63 : 81 M015
14.11.2015 17:00 Play Off 75 : 64 GM-032
14.11.2015 16:30 Mileševac 86 : 61 Ivanjica
14.11.2015 17:00 Feniks 84 : 80 Star Beočin
14.11.2015 17:30 Sloboda NS 85 : 75 Bagljaš
14.11.2015 14:30 Sivac 65 : 102 Budućnost
14.11.2015 20:00 SO Koš 72 : 65 Velika Kikinda
14.11.2015 20:00 Dunav 2014 92 : 53 Vojvodina NM
14.11.2015 19:00 Jedinstvo 64 : 88 Nova Pazova
14.11.2015 18:30 Pink 90 : 86 Jadran
14.11.2015 16:45 Omladinac 90 : 42 BNS
14.11.2015 Sloga (D) 20 : 0 Temnić
14.11.2015 Studenica 99 : 88 Požarevac
14.11.2015 Kopaonik 64 : 91 Paraćin
14.11.2015 17:00 Đerdap 69 : 50 Vukovi Merošina
14.11.2015 Vrbas Medela 106 : 77 Vojvodina
14.11.2015 Spartak 20 : 0 Bor
14.11.2015 Novosadska ŽKA 57 : 60 Kraljevo
14.11.2015 Šumadija 86 : 81 Radnički
14.11.2015 Student 49 : 69 Radivoj Korać
14.11.2015 Vršac 64 : 52 Crvena zvezda
14.11.2015 Stara Pazova 52 : 84 Karaburma
14.11.2015 19:00 Srbobran 74 : 53 Jedinstvo
14.11.2015 15:00 Banat 54 : 60 Bežanija
14.11.2015 19:00 Čelarevo 51 : 100 Partizan
14.11.2015 18:30 Železničar 61 : 51 Mileševac
14.11.2015 15:00 Užice 31 : 116 Ljubovija
14.11.2015 11:00 Actavis academy 71 : 53 Student 2
14.11.2015 14:00 Hajduk Veljko 68 : 66 Radnik
14.11.2015 18:00 Sloboda 78 : 71 Impuls
14.11.2015 18:00 Jedinstvo BHT 73 : 54 Željezničar
14.11.2015 18:00 Mladi Krajišnik 46 : 61 Orlovi

Odbojka

14.11.2015 19:00 Klek Srbijašume 3 : 0 Inđija
14.11.2015 17:00 Smederevo Carina 3 : 1 Železničar
14.11.2015 19:00 Mladi radnik 3 : 0 Bavanište
14.11.2015 13:00 Partizan 1 : 3 Gračac
14.11.2015 14:00 Drina 0 : 3 Napredak 037
14.11.2015 13:00 Užice 1 : 3 Antena
14.11.2015 18:00 Futog 3 : 0 Vrbas
14.11.2015 17:00 Kulpin 3 : 2 Proleter
14.11.2015 20:00 Mladost-Expans 3 : 1 Bečej
14.11.2015 13:30 Knez Lazar 2 : 3 Gračanica
14.11.2015 16:15 Kneginja Milica Trstenik 3 : 0 Zvečan
14.11.2015 Ribnica 2 3 : 2 Tehničar
14.11.2015 14:00 Morava 3 : 1 Radan
14.11.2015 14:00 MOK Topličanin 97 3 : 0 Mladost
14.11.2015 Đerdap : Knjaževac
14.11.2015 13:00 Stražilovo 2 : 3 Botafogo
14.11.2015 16:45 Dunav Voley 2 1 : 3 Šid
14.11.2015 15:30 Merkur 3 : 1 Partizan
14.11.2015 18:00 Sombor 3 : 0 Vest
14.11.2015 19:00 Mladost 3 : 0 Bečej 2
14.11.2015 16:00 Sloven 3 : 0 Klek Srbijašume 2
14.11.2015 15:30 Obrenovac 2 : 3 Roda
14.11.2015 18:00 Tempo 0 : 3 Maglić
14.11.2015 18:00 Crvena zvijezda 0 : 3 Gradiška
14.11.2015 18:00 Majevica 0 : 3 Modriča Optima
14.11.2015 19:00 Jedinstvo (SP) 3 : 1 Jedinstvo (U)
14.11.2015 20:00 MD Zrenjanin 3 : 2 Dinamo
14.11.2015 17:00 Beograd 3 : 1 Takovo Zvezda Helios
14.11.2015 15:00 FOK 3 : 0 Klek Srbijašume
14.11.2015 20:00 Srem Eaton Tempo 2 : 3 Futog
14.11.2015 20:00 Smederevo 3 : 0 Student
14.11.2015 18:00 Vršac 0 : 3 Ruma
14.11.2015 20:00 Zlatibor 3 : 1 Mokra Gora
14.11.2015 20:00 Borac 3 : 0 Crnokosa
14.11.2015 16:00 Trstenik 1 : 3 Tutin Dalas
14.11.2015 17:00 Ub 3 : 0 Sterija
14.11.2015 19:00 Zaslon 3 : 2 Srbijanka 014
14.11.2015 16:00 Mladi Radnik 0 : 3 Šumadija
14.11.2015 14:40 Roda 3 : 1 Mali Zvornik
14.11.2015 16:30 Lazarevac 1 : 3 Spartak
14.11.2015 17:00 Pirot 1 : 3 Paraćin
14.11.2015 18:00 Vranje 3 : 0 Majdanpek FBC
14.11.2015 18:00 Surdulica 0 : 3 Desetka
14.11.2015 11:00 Tajm 1 : 3 Priboj
14.11.2015 19:00 Bambi volej 3 : 0 Stars
14.11.2015 12:00 Mladost 3 : 0 Kraljevo
14.11.2015 11:30 Raška 0 : 3 Volej stars junior
14.11.2015 Vlasina 3 : 0 Pusta Reka
14.11.2015 19:00 ŽOK Topličanin 1 : 3 BSK
14.11.2015 Panda 3 : 2 Leskovac 98 2
14.11.2015 17:00 Timok 3 : 2 Đerdap
14.11.2015 14:00 Bor II 1 : 3 Hajduk Veljko
14.11.2015 11:00 ŽOK 030 3 : 1 Ozren
14.11.2015 15:30 CVS 3 : 1 Gox-IN
14.11.2015 16:00 Hajduk 3 : 1 Elan Volej
14.11.2015 15:00 Apatin 3 : 2 Volejstars
14.11.2015 18:00 Hercegovina 3 : 1 Banat
14.11.2015 17:00 Mladost 3 : 0 Jedinstvo 3
14.11.2015 16:00 Eaton Srem Tempo 3 1 : 3 Star
14.11.2015 12:00 Trijumf 2013 0 : 3 Lavovi 07
14.11.2015 16:45 Dunav Volej 3 : 1 VST
14.11.2015 12:00 NS Tim 3 : 0 Futog vest
14.11.2015 19:30 Novi Sad 3 : 2 Partizan
14.11.2015 Karadjordje 3 : 0 Jagodina 2
14.11.2015 Fortuna plus 3 : 1 Smeč SV
14.11.2015 Ravno 0 : 3 Smeč 5
14.11.2015 Mladenovac 3 : 2 Obilić
14.11.2015 17:30 Blok-aut 3 : 0 Volleyland
14.11.2015 20:00 Avala 1 : 3 Lucky Star
14.11.2015 Zvezda NP 0 : 3 Pionir
14.11.2015 17:00 Ribnica 3 : 1 Tamnava Voćar
14.11.2015 18:30 Dalko 0 : 3 Aleksinac
14.11.2015 16:00 Futog 2 3 : 2 Štrand Volej
14.11.2015 10:30 Smeč 2 : 3 Libero
14.11.2015 10:00 Mačva 0 : 3 Sirmium
14.11.2015 19:00 Dunav 2 : 3 Mladost (NS)
14.11.2015 13:00 Plana 0 : 3 Tehničar
14.11.2015 16:45 Fenix Čukarički 1 : 3 Resnik
14.11.2015 18:30 Kralj 2 3 : 0 Spas
14.11.2015 13:00 Akademija Singidunum 1 : 3 Imlek
14.11.2015 18:00 Glasinac 3 : 0 Balkana
14.11.2015 18:00 Laktaši 0 : 3 Maglić
14.11.2015 18:00 Crvena zvijezda 2 : 3 Slavija
14.11.2015 18:00 Stakorina 1 : 3 Jahorina

Rukomet

14.11.2015 19:00 Spartak Vojput 29 : 39 Tatran
14.11.2015 19:30 Borac M:TEL 26 : 21 Maks Strumica
14.11.2015 19:00 Jugović 29 : 20 Železničar 1949
14.11.2015 19:00 Rudar 21 : 22 Morava
14.11.2015 19:00 Sloga 22 : 20 Radnički
14.11.2015 15:00 Šamot 65 26 : 25 Mokra Gora
14.11.2015 19:00 Metalac 28 : 32 Zlatar
14.11.2015 19:00 Inđija 26 : 20 Jedinstvo
14.11.2015 19:00 Banatski Karlovac 37 : 32 Jabuka
14.11.2015 19:00 Metalac 30 : 26 Hercegovina
14.11.2015 16:00 Planinka PV 30 : 27 Bela Palanka
14.11.2015 19:00 Vranje 1957 31 : 23 Aleksinac
14.11.2015 19:00 Hajduk Veljko 43 : 25 Rembas
14.11.2015 18:00 Prva Petoletka 42 : 34 Trepča
14.11.2015 19:00 Metalac 22 : 33 Novi Pazar
14.11.2015 18:00 Priboj 29 : 22 Župa 54
14.11.2015 19:00 Mladost 26 : 31 Lokomotiva
14.11.2015 18:30 Partizan 2 14 : 16 Studentski grad
14.11.2015 20:00 Ub 26 : 27 Sloga
14.11.2015 18:30 Loznica 26 : 26 Novi Beograd
14.11.2015 12:30 Vojvoda Stepa 40 : 14 Crvenka 2
14.11.2015 18:00 Majdanpek 28 : 28 Radnički
14.11.2015 19:00 Paraćin 43 : 36 Đerdap
14.11.2015 16:00 Rudar 27 : 34 Rtanj
14.11.2015 19:00 Brestovac 34 : 40 Knjaževac
14.11.2015 14:30 Niška Banja 28 : 31 Topličanin 2
14.11.2015 19:00 Bane : Goč Merkur
14.11.2015 17:40 Partizan 26 : 38 Sloga
14.11.2015 Omladinac (D) 25 : 27 Crepaja
14.11.2015 20:00 Vogošća 26 : 25 Maglaj
14.11.2015 20:00 Izviđač 39 : 26 Zrinjski
14.11.2015 20:00 Krajina 26 : 23 Sloga
14.11.2015 19:00 Konjuh 25 : 20 Čelik
14.11.2015 20:00 Bosna 28 : 27 Igman
14.11.2015 15:30 Derventa 33 : 27 Gradačac
14.11.2015 19:30 Kotor Varoš 29 : 34 Leotar
14.11.2015 18:00 Kozara Mlijekoprodukt 32 : 39 Hercegovina
14.11.2015 14:00 Golić Šarić 35 : 28 Drina
14.11.2015 18:00 Radnički 38 : 22 Minaqua Vojvodina
14.11.2015 18:00 Medicinar 37 : 29 Sloga
14.11.2015 16:30 Pančevo 30 : 26 Metalac
14.11.2015 19:30 Avala 32 : 35 Voždovac 1955
14.11.2015 20:00 Mačva 28 : 35 ORK Beograd
14.11.2015 17:00 Jadran 28 : 25 Laki
14.11.2015 18:00 Župa 32 : 33 Metalac AD
14.11.2015 13:30 Sočanica 21 : 30 Prijepolje
14.11.2015 17:00 Naisa 2 31 : 27 Rtanj
14.11.2015 18:00 Mokrin 31 : 19 Apatin
14.11.2015 14:00 Dolovo 30 : 27 Mladost
14.11.2015 15:00 Partizan 45 : 23 Senta
14.11.2015 20:00 Morava Han 20 : 22 Niška Banja
14.11.2015 17:00 Izviđač 20 : 26 Mira
14.11.2015 20:00 Grude 43 : 21 Katarina
14.11.2015 19:00 Krivaja 31 : 24 Jedinstvo
14.11.2015 20:00 Bihać 26 : 23 Ilidža
14.11.2015 20:00 Rogatica 25 : 29 Lokomotiva
14.11.2015 Doboj 23 : 29 Leotar

Vaterpolo

14.11.2015 19:00 Primorac 11 : 7 Nais
14.11.2015 18:00 Medveščak 2 : 9 Jadran ST
14.11.2015 17:30 Stari Grad 23 : 6 ŽAK
14.11.2015 20:30 Šabac 10 : 3 Zemun
14.11.2015 12:30 Beograd 8 : 10 Banjica
14.11.2015 21:30 Taš 8 : 10 Dunav
14.11.2015 19:00 Bečej 7 : 12 Singidunum
14.11.2015 20:30 Partizan 2 11 : 10 Rasina
14.11.2015 19:00 Banja Luka 11 : 11 Valis 93

Futsal

14.11.2015 18:00 Apa Futsal 5 : 8 Viking
14.11.2015 20:30 Kikinda 2 : 3 Telep
14.11.2015 20:50 Fontana 5 : 8 Partenon
14.11.2015 18:30 Ivanjica 9 : 6 Raška
14.11.2015 20:00 Dolap 1 : 8 Timok
14.11.2015 21:00 Pirot 7 : 1 As
14.11.2015 19:00 Jastrebac 3 : 1 Prokuplje
14.11.2015 19:00 92 7 : 8 Bajina Bašta
14.11.2015 14:30 Kareli 2 : 1 Flach
14.11.2015 21:00 Aleksinac 6 : 3 Babušnica 2011
14.11.2015 20:00 Miners 8 : 2 Gurgusovac
14.11.2015 18:30 Rota 3 : 3 Akademac
14.11.2015 19:00 Seljak 2 : 5 Tango
14.11.2015 18:00 Sofić Konjic 10 : 7 Kaskada
14.11.2015 18:00 Mostar SG 3 : 1 Kaskada
14.11.2015 18:00 Brotnjo Premier SK 4 : 5 Sofić Konjic
14.11.2015 18:00 Tango 5 : 1 Jošavka
14.11.2015 18:00 Leotar 4 : 5 Seljak
14.11.2015 18:00 Zrinjski 5 : 2 Bosna Kompred
14.11.2015 20:00 Ljubić 9 : 1 Slavija
14.11.2015 20:00 Sokrates 8 : 4 Ljubinje
14.11.2015 13:00 Hercegovac 2 : 2 Jahorina
14.11.2015 18:00 Klanac 4 : 6 Salines
14.11.2015 18:00 Vega Mix 6 : 2 Bubamara
UKRADEN FUDBALSKI KLUB U STANIŠIĆU. Juriš lokalnih moćnika, kriminalaca u politici, političara u kriminalu, minulih dana osetili su stanovnici sela Stanišić. FK "Stanišić", klub sa skoro stogodišnjom tradicijom, koji je časno izborio plasman u Vojvođansku ligu Sever, na tajnoj nelegitimnoj i insceniranoj sednici skupštine kluba, održanoj 5. juna, praktično je ugašen i preseljen u Sombor. Ovim sramnim činom nestao je klub sa vek dugom tradicijom, a novoosnovani "Radnički 1912" Sombor na taj način postao naslednik bogate istorije FK "Stanišić". Mali klub iz Stanišića, koji se po tradiciji može porediti sa sportskim atletskim klubom "Bačka" osnovanim 1901. godine ili "BSK" osnovanim 1911. godine, za srpski sport jednako je važan kao "Crvena Zvezda" ili "Partizan" i zato je nedopustivo ostaviti ga na milost i nemilost interesima lokalnih moćnika. FK Stanišić bio je fudbalski klub iz sela Stanišić, opština Sombor, osnovan 1920. godine pod imenom Prvi Stanišićki Sportski Klub (Erster Stanischitscher Sport Club). Tokom svoje duge istorije fudbalski klub je nekoliko puta menjao ime: Stanišićki Atletski Klub (od 1925. do1932. godine), Sportski Klub Sloga (od 1932. do 1941. godine), Adler(nem. Orao) FC (od 1941. do 1944. godine), FK Jedinstvo (od 1946 . do 1976. godine), a naziv FK Stanišić nosi od marta 1976. godine. Fudbalski klub u Stanišiću, ma kako god se on zvao, bio je uvek rasadnik dobrih fudbalera. Posle somborskog Radničkog, Stanišić sigurno ima najveći fudbalski rejting u opštini. Naravno ne treba zaboraviti somborski ŽAK, bezdanski Sport pa i "lemeško" Jedinstvo u periodu između dva rata i nekoliko prvih posleratnih godina. Prvi zapaženiji uspeh desio se u sezoni 1936/1937. kada su ubedljivo bez poraza osvojili prvo mesto i plasirali se u „I/B razred Dunavske grupe”. Na leto 1940. godine dolazi do reorganizacije i stanišićka Sloga se nalazi u ligi „Somborske Župe - I razred” neka vrsta današnje Vojvođanske lige "Sever". Nakon okupacije za vreme Drugog svetskog rata, stanišićki Nemci, pripadnici Kulturbunda, preuzimaju u selu između ostalog i sportski klub "Sloga" koga preimenjuju u "Adler FC". Za vreme rata klub se nije takmičio u nekom od prvenstava, odigravao je samo prijateljske utakmice. Posleratni uspon počinje krajem pedesetih i početkom šezdesetih godina sada već prošlog veka. Tada je stasala jedna darovita generacija mladih stanišićana koja se vinula čak do Jedinstvene Vojvođanske lige. Da nije bilo spleta nesrećnih okolnosti, sigurno bi ta ekipa ostavila dublji trag u fudbalu. Amaterski sportski radnici su 1976. godine u Stanišiću prvi u Somborskoj opštini osnovali sportsko društvo: rukometašice, rukometaši, fudbaleri i šahisti njih oko 200 okupljeni su u Sportsko društvo Stanišić (na čijem čelu će dugo godina biti Dušan Stojanac). Tada su svi navedeni sportski klubovi u selu promenili svoja imena u "Stanišić". Uspon Fudbalskog kluba iz Stanišića započinje u sezoni 1993/1994. kada se pod vođstvom trenera Franje Lukića ubedljivo osvaja prvo mesto u Područnoj ligi Sombor a zatim sledi 13 godina neprekidnog igranja u Vojvođanskoj ligi, četvrtom stepenu takmičenja Srpskog fudbala. Svakako ne treba zaboraviti ni period od 1967. do 1976. godine kao i 1978. - 1987. kada klub nastupa u Bačkoj ligi (takođe četvrti rang takmičenja). U poslednje dve godine klub je osvojio ubeljivo oba puta prvo mesto (Međuopštinska liga i Područna liga Sombor) ispred u oba slučaja drugoplasirane ekipe iz Crvenke izborivši posle 5 godina pravo nastupa u Vojvođanskoj ligi Sever. Međutim, na kraju prvenstva na tajnoj isceniranoj skupštini Kluba (održanoj 05. juna 2018 godine) koja je bila nelegitimna, nije bila raspisana da bude za 15 dana i nisu svi članovi skupštine pozvani, doneta je odluka da se klub u selu Stanišić praktično ugasi i preseli u Sombor a da novi FK "Radnički 1912 Sombor" postane naslednik istorije FK "Stanišić", čime će fudbalski klub u selu Stanišić nestati posle skoro 100 godina postojanja. Na toj skupštini kluba prisustvovalo je 7 od 30 članova skupštine kluba koji su potvrdili da ništa nisu potpisivali a ni glasali. Ova sramna bezpravna odluka donela je niz nezadovoljstva kako kod bivših igrača, tako i kod navijača i običnih meštana sela Stanišić, koja je uz pretnje lokalnih moćnika ubrzo splasla. Uspesi kluba: Područna liga Sombor: 1966/67, 1993/94, 2007/08, 2010/11, 2017/18. MFL Sombor — prvi razred: 1977/78, 2016/17. MFL Sombor — drugi razred: 1960/61. Dunavska Grupa — drugi razred: 1936/37. Kup GFS Sombor: 1964, 1967, 1969, 2012, 2016, 2017. Dunataj-Kup (Bačka grupa): 1981/82. Najbolja ekipa GFS Sombor 2017 Hit jeseni GFS Sombor 2016 Svoje utakmice klub iz Stanišića igrao je na današnjem fudbalskom stadionu od 1938. godine (nekadašnjem "Vašarištu"), pre toga igralište se od 1920. do 1938. godine nalazilo u ulici Kralja Petra pod rednim brojem 98 (današnja ulica Cara Dušana). Poznati fudbaleri iz Stanišića: Nikolas Zemlič, Radivoj Prosenica, Drago Jović, Stevo Kuridža, Aleksandar Knežević, Dragan Dragičević, Vladimir Matijević, Mate Brajković, Nemanja Obrić, Aleksandar Stojković, Vasilije Đurić, ...
Taj cirkus zvani super liga startuje za desetak dana a još uvek se ne zna ko će igrati ni u njemu a o nižim ligama da i ne pričamo.Sastav liga će ponajmanje zavisiti od sportskih momenata,čekaju se nagodbe saveza