Novo! Personalizuj svoj nalog
XS
SM
MD
LG
Pronađeno ukupno 499 utakmica za dan
Subota, 15 April 2017

Fudbal

15.04.2017 15:30 Inđija 2 : 1 Budućnost
15.04.2017 15:30 OFK Beograd 1 : 3 Jagodina
15.04.2017 15:30 Sindjelić 1 : 1 Dinamo
15.04.2017 15:30 ČSK Pivara 1 : 2 Bežanija
15.04.2017 15:30 BSK Borča 1 : 3 Mačva
15.04.2017 15:30 OFK Odžaci 0 : 1 Sloboda
15.04.2017 15:30 Kolubara 1 : 2 Zemun
15.04.2017 15:30 Radnički 3 : 0 Proleter
15.04.2017 16:00 Crystal Palace 2 : 2 Leicester
15.04.2017 16:00 Everton 3 : 1 Burnley
15.04.2017 18:30 Southampton 0 : 3 Manchester City
15.04.2017 16:00 Stoke 3 : 1 Hull
15.04.2017 16:00 Sunderland 2 : 2 West Ham
15.04.2017 13:30 Tottenham 4 : 0 Bournemouth
15.04.2017 16:00 Watford 1 : 0 Swansea
15.04.2017 15:30 Borussia Dortmund 3 : 1 Eintracht
15.04.2017 18:30 Bayer Leverkusen 0 : 0 Bayern
15.04.2017 15:30 Mainz 05 1 : 0 Hertha BSC
15.04.2017 15:30 Wolfsburg 3 : 0 Ingolstadt
15.04.2017 15:30 Augsburg 2 : 1 Köln
15.04.2017 15:30 Hoffenheim 5 : 3 Borussia M'gladbach
15.04.2017 15:30 RB Leipzig 4 : 0 Freiburg
15.04.2017 15:00 Roma 1 : 1 Atalanta
15.04.2017 15:00 Palermo 0 : 0 Bologna
15.04.2017 15:00 Cagliari 4 : 0 Chievo
15.04.2017 15:00 Torino 1 : 1 Crotone
15.04.2017 15:00 Fiorentina 1 : 2 Empoli
15.04.2017 15:00 Pescara 0 : 2 Juventus
15.04.2017 15:00 Genoa 2 : 2 Lazio
15.04.2017 12:30 Internazionale 2 : 2 Milan
15.04.2017 18:00 Sassuolo 2 : 1 Sampdoria
15.04.2017 20:45 Napoli 3 : 0 Udinese
15.04.2017 20:00 Montpellier 2 : 0 Lorient
15.04.2017 17:00 Nice 3 : 1 Nancy
15.04.2017 20:00 Rennes 2 : 0 Lille
15.04.2017 21:00 Monaco 2 : 1 Dijon
15.04.2017 20:00 Guingamp 2 : 1 Toulouse
15.04.2017 20:00 Metz 2 : 2 Caen
15.04.2017 18:30 Atlético Madrid 3 : 0 Osasuna
15.04.2017 16:15 Sporting Gijón 2 : 3 Real Madrid
15.04.2017 20:45 Barcelona 3 : 2 Real Sociedad
15.04.2017 13:00 La Coruña 2 : 0 Málaga
15.04.2017 16:00 Jedinstvo 1 : 3 Bokelj
15.04.2017 16:00 Lovćen 0 : 0 Iskra
15.04.2017 16:00 Budućnost 3 : 2 Rudar
15.04.2017 16:00 Mladost 2 : 0 OFK Petrovac
15.04.2017 16:00 Zeta 0 : 1 Grbalj
15.04.2017 16:00 Polimlje 1 : 6 Brskovo
15.04.2017 16:30 Drezga 1 : 1 OFK Mladost 1970
15.04.2017 17:30 Ribnica 6 : 4 Gorštak
15.04.2017 16:00 Omladinac 3 : 2 Cement
15.04.2017 16:00 Sloga 0 : 1 Vršac
15.04.2017 16:00 Radnički (Š) 2 : 1 Dunav
15.04.2017 16:00 Bratstvo 1946 3 : 1 Borac (S)
15.04.2017 16:00 Bačka 1901 3 : 2 Radnički (NP)
15.04.2017 16:00 TSC 1 : 1 Radnički (Zr)
15.04.2017 15:30 Smederevo 1924 2 : 1 Polet (LJ)
15.04.2017 15:30 Budućnost Krušik 2014 1 : 0 Mihajlovac 1934
15.04.2017 15:30 Zlatibor (Č) 0 : 0 Radnički 1923
15.04.2017 15:30 Loznica 1 : 2 Šapine
15.04.2017 15:30 Karađorđe (T) 2 : 1 Mokra Gora
15.04.2017 15:30 Jošanica 0 : 0 FAP
15.04.2017 15:30 Šumadija 1903 2 : 1 Sloga (P)
15.04.2017 16:30 Moravac Orion 3 : 1 Radnički (S)
15.04.2017 16:30 Jedinstvo (P) 0 : 2 Tabane 1970
15.04.2017 16:30 Temnić 1924 3 : 2 Pukovac
15.04.2017 16:30 Dunav 3 : 0 Vlasina
15.04.2017 16:30 Jedinstvo (B) 2 : 0 Sloga (D)
15.04.2017 16:30 Ozren 2 : 1 Timok
15.04.2017 16:30 OFK Sinđelić 1 : 1 Trstenik PPT
15.04.2017 16:30 Radan 3 : 2 Car Konstantin
15.04.2017 16:00 Teleoptik 1 : 0 GSP Polet
15.04.2017 16:00 Sopot 1 : 0 Rakovica
15.04.2017 16:00 IMT 1 : 4 Prva Iskra
15.04.2017 16:00 Polet (K) 2 : 0 Srbobran
15.04.2017 16:00 Mladost APA 2 : 1 OFK Vrbas
15.04.2017 16:00 Sloga (Č) 2 : 0 Tavankut
15.04.2017 16:00 Potisje 2 : 0 Subotica
15.04.2017 16:00 Budućnost (SC) 3 : 0 Jedinstvo (NB)
15.04.2017 16:00 Proleter (BK) 0 : 2 Dinamo 1945
15.04.2017 16:00 Kozara 4 : 0 Vojvodina 1928
15.04.2017 16:00 Radnički (K) 1 : 0 Jedinstvo (BK)
15.04.2017 16:00 Vršac united 0 : 0 Sloboda
15.04.2017 16:00 Veternik 1 : 2 Hajduk (Č)
15.04.2017 16:00 Jedinstvo (SP) 4 : 2 Index
15.04.2017 16:00 Slavija 3 : 1 Sofeks
15.04.2017 15:30 Takovo 6 : 0 Karađorđe
15.04.2017 15:30 Orlovac 4 : 2 Arsenal
15.04.2017 15:30 Miokovci 2 : 1 Trepča
15.04.2017 15:30 Šumadija (A) 1 : 0 Petar Dobrnjac
15.04.2017 15:30 Radnički 1926 0 : 0 Morava
15.04.2017 15:30 Gruža 2 : 3 RSK
15.04.2017 15:30 Zadrugar 2 : 0 Radnički Stobex
15.04.2017 15:30 Jedinstvo 1945 0 : 3 Polimlje
15.04.2017 15:30 Ribnica 1 : 1 Drina
15.04.2017 15:30 Jedinstvo (Ub) 6 : 0 Spartak 1924
15.04.2017 15:30 Radnički Gorenje 1 : 2 OFK Divci
15.04.2017 15:30 Sevojno 4 : 1 Sloga 1940 (BB)
15.04.2017 16:30 Malošište 3 : 2 Šarbanovac
15.04.2017 16:30 Đerdap 3 : 1 Napredak
15.04.2017 16:30 Majdanpek 3 : 0 Svrljig
15.04.2017 16:30 Zaplanjac 5 : 4 Moravica
15.04.2017 16:30 Bukovik 1 : 1 Hajduk Veljko
15.04.2017 16:30 Timočanin 2 : 0 Brodoremont
15.04.2017 16:30 OFK Bor 1 : 3 Rtanj
15.04.2017 16:30 SFS Borac 3 : 1 Morava 1918
15.04.2017 16:30 OFK Kosanica 0 : 3 OFK Lugomir
15.04.2017 16:30 Poljoprivrednik 2 : 1 OFK Topličanin
15.04.2017 16:30 Trajal 7 : 2 Kopaonik
15.04.2017 16:30 Žitorađa 3 : 0 Župa
15.04.2017 16:30 Sloga 3 : 2 Levač
15.04.2017 16:30 Juhor 2 : 4 Bošnjane
15.04.2017 16:30 Jedinstvo 2 : 0 Rembas
15.04.2017 16:30 Morava (VH) 3 : 1 OFK Brzi Brod
15.04.2017 16:30 Sloga (L) 2 : 1 Pčinja
15.04.2017 16:30 Budućnost (P) 3 : 0 Mladost (M)
15.04.2017 16:30 Lužnica 1 : 1 Balkanski
15.04.2017 15:30 Ropotovo 0 : 3 Vranjska Banja
15.04.2017 16:30 Jedinstvo (P) 1 : 1 Pusta reka
15.04.2017 16:30 Nebeski andjeli 2 : 0 Jedinstvo (GM)
15.04.2017 16:30 Budućnost (O) 1 : 2 GFK Dubočica
15.04.2017 16:00 Jedinstvo 3 : 1 Hajduk
15.04.2017 16:00 PKB Padinska Skela 1 : 3 Budućnost
15.04.2017 16:00 Zvezdara 0 : 3 Lokomotiva
15.04.2017 16:30 Sutjeska 1 : 1 Radnički 1905
15.04.2017 16:30 Obilić 0 : 3 Jadran (F)
15.04.2017 16:30 Panonija IM Topola 0 : 3 Senta
15.04.2017 16:30 Njegoš 1 : 0 Proleter (Nj)
15.04.2017 16:00 ŽAK 1 : 6 Hajduk Junior
15.04.2017 16:00 Mladost (K) 2 : 0 Terekveš
15.04.2017 16:30 Partizan (U) 1 : 1 Partizan (G)
15.04.2017 16:00 Krajina 2 : 0 Mladost (L)
15.04.2017 16:00 Bilećanin 1 : 2 Omladinac
15.04.2017 16:00 Naftagas (E) 3 : 1 Proleter 2006
15.04.2017 16:00 Jedinstvo 3 : 1 C. Zvezda (RS)
15.04.2017 16:00 Donji Petrovci 3 : 1 Hrtkovci
15.04.2017 16:00 Hajduk 5 : 0 Rudar
15.04.2017 16:00 FK Graničar 1924 0 : 0 Borac
15.04.2017 16:00 Napredak 2 : 1 Budućnost
15.04.2017 16:00 Podrinje 2 : 0 1. Maj Ruma
15.04.2017 16:00 Mitros 4 : 2 Partizan
15.04.2017 16:00 Ljukovo 1 : 3 Sloboda
15.04.2017 16:00 Jadran 1 : 1 Sloven
15.04.2017 16:30 Jugović 6 : 1 Vinogradar
15.04.2017 16:30 Proleter 0 : 2 Šajkaš 1908
15.04.2017 16:30 Tatra 2 : 1 Omladinac
15.04.2017 16:30 OFK Futog 3 : 1 Titel
15.04.2017 16:30 Petrovaradin 1 : 1 Bačka
15.04.2017 16:30 Borac 4 : 1 Miletić
15.04.2017 16:30 TSK 4 : 0 OFK Sirig
15.04.2017 16:30 Mladost 1 : 0 Jedinstvo
15.04.2017 16:30 Rudar 1 : 2 Granit
15.04.2017 16:30 OFK Ras 2 : 2 Omladinac
15.04.2017 16:00 Jadran 1 : 3 Srbija
15.04.2017 15:30 Parmenac 0 : 3 Slatina
15.04.2017 15:30 Cerovac 2013 2 : 1 Sloga
15.04.2017 15:30 Prvi srpski ustanak 1 : 2 OFK Aranđelovac
15.04.2017 15:30 Makce 3 : 2 Đerdap
15.04.2017 15:30 Sloga (B) 2 : 1 Polet (SD)
15.04.2017 15:30 Rudar 2001 2 : 0 Napredak 1936
15.04.2017 15:30 Trgovački 1 : 0 Budućnost (V)
15.04.2017 12:00 Borac (V) 2 : 1 Podrinje
15.04.2017 16:30 Mačva 2005 4 : 0 Radnički Šabački
15.04.2017 15:30 Pepeljevac 1 : 0 Junior Novo Naselje
15.04.2017 15:30 OFK Jabučje 1 : 1 Brezovica
15.04.2017 15:30 Radnik 1 : 1 Mladost
15.04.2017 15:30 Crnokosa 4 : 0 Čajetina
15.04.2017 16:00 Železničar 2 : 3 Budućnost
15.04.2017 15:30 Soko : Jasen
15.04.2017 15:30 Prvi partizan 3 : 1 Ježevica
15.04.2017 16:30 Crvena Zvezda 3 : 2 Palilula
15.04.2017 Rgotina 2 : 3 Osnić
15.04.2017 Rudar (G) 2 : 1 ŠSK
15.04.2017 Midžor 2 : 0 Bučje Topla
15.04.2017 Malinik 3 : 0 OFK Knjaz
15.04.2017 17:00 OFK Tekstilac 1 : 0 OFK Batinac
15.04.2017 16:30 Trbunje 6 : 0 Veterani Jastrebac
15.04.2017 16:30 Budućnost 0 : 0 Rudar
15.04.2017 16:30 Aluminijum 0 : 4 Mladost
15.04.2017 16:30 OFK Niš 7 : 0 Sloga 1948
15.04.2017 16:30 Palilulac 7 : 2 Sloboda
15.04.2017 16:00 Jedinstvo (Š) 2 : 0 Brza
15.04.2017 Pavlovac 2 : 2 Mladost (B)
15.04.2017 Levosoje 1 : 6 Vihor
15.04.2017 BSK Bujanovac 1 : 1 Južna pruga
15.04.2017 Biljači 0 : 2 Lugina
15.04.2017 Trešnjevka 0 : 3 Ternoci
15.04.2017 11:00 Crnotince 3 : 2 Mladost (S)
15.04.2017 16:00 Rudar 1969 3 : 0 Morava
15.04.2017 16:00 Mineralac 0 : 3 Izmornik
15.04.2017 16:00 Glama 4 : 2 Sloga
15.04.2017 16:00 Zmaj 1953 11 : 2 Banja
15.04.2017 16:00 PKB Kovilovo 5 : 2 Lepušnica
15.04.2017 11:00 13. Maj Zemun 1 : 1 Poštar Zvezdara
15.04.2017 16:00 Zabrežje 1 : 0 Mladost (B)
15.04.2017 16:00 Napredak 3 : 1 TEK Sloga
15.04.2017 16:00 Šumadija 0 : 2 Radnički
15.04.2017 16:00 Mladost (C) 2 : 0 Polet
15.04.2017 16:30 Leštane 9 : 0 Ropočevo
15.04.2017 17:00 Borac 1805 4 : 5 Supska
15.04.2017 17:00 Omladinac 4 : 0 Javor
15.04.2017 17:00 Zemljoradnik 4 : 1 Rudar Stenjevac
15.04.2017 17:00 Moravac 2015 3 : 1 Omladinski
15.04.2017 17:00 Mladost (S) 5 : 0 Rudar
15.04.2017 17:00 Radnički (T) 2 : 4 15. Avgust 1950
15.04.2017 17:00 Moravac 1 : 1 Istok 63
15.04.2017 17:00 Šumadija 2 : 0 Napredak (S)
15.04.2017 17:00 Sinđelić 1934 0 : 2 Sloga
15.04.2017 17:00 Kolare 7 : 0 Mladost (G)
15.04.2017 17:00 Mladost (K) 2 : 2 Mladi radnik
15.04.2017 17:00 Zenit 3 : 0 Mladost (D)
15.04.2017 17:00 Morava 1 : 2 Osaonica
15.04.2017 17:00 Ursule 3 : 2 Kupinovac
15.04.2017 17:00 Vinorača 6 : 0 Crni Vrh
15.04.2017 16:30 OFK Draževac 3 : 0 Pobeda 1976
15.04.2017 16:30 Jedinstvo 10 : 1 Ratar
15.04.2017 16:30 Polet (R) 5 : 3 Mladi Radnik
15.04.2017 16:30 Sloga (K) 0 : 0 Polet (V)
15.04.2017 16:00 Napredak 1976 3 : 0 Pobeda
15.04.2017 16:00 Bukovik 7 : 0 Jedinstvo 1952
15.04.2017 16:00 Mladost (DL) 3 : 0 Marjan MB
15.04.2017 16:00 OFK Morava 4 : 2 Mladost (V)
15.04.2017 16:00 Napredak 1 : 0 Bratstvo
15.04.2017 16:00 Sparta Železnik 0 : 3 BUSK
15.04.2017 16:30 011 4 : 0 Atakante
15.04.2017 16:00 Studenski Grad 1 : 0 Rekreativo 011
15.04.2017 16:00 Sloboda 0 : 2 Iskra
15.04.2017 16:00 Vojvodina 5 : 0 Budućnost
15.04.2017 16:00 Jedinstvo 2 : 1 Pobeda
15.04.2017 16:30 Sloga 3 : 2 Tisa
15.04.2017 16:30 Hajduk 2 : 0 Tornjoš
15.04.2017 16:30 Jedinstvo (M) 2 : 3 Čoka
15.04.2017 16:00 Stanišić 1 : 0 Omladinac (D)
15.04.2017 16:00 Crvenka 2 : 0 Omladinac (B)
15.04.2017 16:30 Vojvodina 1 : 0 Borac
15.04.2017 16:00 Vladimirovac 2 : 1 Ševac
15.04.2017 16:00 Napredak 2 : 3 Mladost
15.04.2017 16:00 Hajduk 0 : 1 Sloga
15.04.2017 16:00 Jedinstvo (P) 3 : 1 Obilić 1993
15.04.2017 16:00 Graničar (K) 2 : 1 OFK Zeka Buljubaša
15.04.2017 16:00 OFK Brestač 2 : 0 Jedinstvo (M)
15.04.2017 16:00 PSK Putinci 4 : 0 Fruškogorac
15.04.2017 16:30 Moskva 0 : 1 Fruškogorac
15.04.2017 16:30 Čenej 1 : 3 RFK Novi Sad 1921
15.04.2017 16:30 Obilić 0 : 1 Centar
15.04.2017 16:30 Fruškogorski partizan 7 : 0 Susek
15.04.2017 16:30 Železničar 3 : 2 Bačka
15.04.2017 16:00 21. oktobar 2 : 2 Hajduk
15.04.2017 15:30 Ozremica 0 : 3 Omladinac
15.04.2017 15:30 Velereč 94 4 : 0 Jablanica
15.04.2017 15:30 Sparta 2 : 1 Takovski Ustanak
15.04.2017 15:30 Rade Milošević 1 : 2 Integral
15.04.2017 15:30 Dizel 2 : 0 Železničar
15.04.2017 15:30 Jedinstvo (LJ) 4 : 0 Dunavac (P)
15.04.2017 16:30 Dušan Silni 5 : 1 Vlašić
15.04.2017 16:30 Mladost 2013 2 : 2 OFK Jelen
15.04.2017 16:30 Azbukovica 1 : 2 7. Juli
15.04.2017 16:30 Jedinstvo (MZ) 5 : 0 Prva Iskra
15.04.2017 15:30 Rudar 4 : 0 Mladost
15.04.2017 15:30 Polet (DL) 3 : 1 Kalenić
15.04.2017 13:30 Glumač 7 : 1 Plavi Tok
15.04.2017 16:30 Duškovci 1 : 0 Dobrinjac
15.04.2017 16:30 Omladinac 9 : 1 Napredak
15.04.2017 13:30 Borac 2 : 5 Sečica
15.04.2017 16:30 Avijatičar 3 : 0 Pobeda
15.04.2017 16:30 Lauš 4 : 0 Trešnjica
15.04.2017 13:30 Gorobilje 0 : 3 Bakionica
15.04.2017 16:00 Urovica 4 : 0 OFK Sikole
15.04.2017 16:00 OFK Tamnič 3 : 0 Malajnica
15.04.2017 16:30 Knez Lazar 5 : 1 Dedina
15.04.2017 16:30 Rasina 4 : 1 Čarapan
15.04.2017 16:30 14. Oktobar 2 : 0 Stari Trstenik
15.04.2017 16:30 Mladost 2 : 1 Borac
15.04.2017 16:30 Beli Orlovi 2 : 2 Jugovići
15.04.2017 16:30 Rubin (Z) 1 : 2 Rubin (DS)
15.04.2017 16:30 Omladinac 2 : 0 Sloga
15.04.2017 16:30 Donji Kopaonik 5 : 2 Polet 57
15.04.2017 16:30 Varvarin 4 : 0 Trudbenik
15.04.2017 16:30 Popović 1 : 4 Rudar 2012
15.04.2017 16:30 Vis 8 : 1 Mladost (G)
15.04.2017 16:00 Mekiš 5 : 2 Knežica
15.04.2017 16:00 Rastina 1918 1 : 0 Panonija
15.04.2017 16:00 Sport 0 : 0 Dinamo 1923
15.04.2017 Pepeljevac 1947 : Meševo
15.04.2017 16:00 Turekovac 0 : 1 Moravac (G)
15.04.2017 16:00 Gornje Sinkovce 2 : 3 Jašunja
15.04.2017 16:00 Todorovce 4 : 3 ŠFU Derbi 2016
15.04.2017 16:00 Soko 1 : 2 Omladinac (B)
15.04.2017 16:00 Vukan 0 : 3 Brana Paunović 1933
15.04.2017 17:00 Borac (A) 2 : 2 Polet
15.04.2017 17:00 Mladost (Č) 1 : 4 Rudar
15.04.2017 17:00 Beljanica 5 : 0 Planinac
15.04.2017 16:30 Crvena Zvezda 2 : 3 Sloga
15.04.2017 16:30 Gaj 0 : 2 Janošik
15.04.2017 16:30 Graničar 5 : 3 Mladost
15.04.2017 16:30 Solunac 3 : 1 Naša Krajina
15.04.2017 16:30 Stara Čaršija 2 : 4 Kamenorezac 76
15.04.2017 17:00 Radnik 1 : 3 Sloboda
15.04.2017 17:00 Donja Mutnica 1 : 1 ISK Izvor
15.04.2017 Luk 3 : 1 TE Gučevo
15.04.2017 Granit 0 : 3 Mladost (B)
15.04.2017 16:30 Bane 1931 2 : 4 Progorelica
15.04.2017 15:30 Borac 2 : 4 Budućnost MI
15.04.2017 15:30 Kralj Petar I 2 : 1 Jarmenovci
15.04.2017 16:30 Šumar 3 : 0 Sloven
15.04.2017 16:30 Lovac 3 : 2 Srem
15.04.2017 16:30 Hajduk 5 : 1 Mladost
15.04.2017 16:30 Kameni 7 : 2 Vitez
15.04.2017 16:30 Sremac 1 : 4 Donji Srem
15.04.2017 16:00 Mladost(P) 2 : 9 Beli Orlovi
15.04.2017 16:30 Bair 2 : 4 Stojan Lazarac
15.04.2017 16:30 Maovi MH 3 : 0 Volujac
15.04.2017 16:30 Borac BTG 5 : 0 Žabar
15.04.2017 Partizan : Zadrugar
15.04.2017 OFK Letnjikovac 1983 3 : 3 Napredak
15.04.2017 Culjković 0 : 3 Metaloplastika
15.04.2017 14:30 Zviždic 3 : 0 Pobeda
15.04.2017 16:30 Ušće 4 : 2 Mladost
15.04.2017 17:00 Sloga DB : Crnča
15.04.2017 15:30 Žitkovica 7 : 0 Borac 2016
15.04.2017 15:30 Feniks 1 : 4 Šumadija
15.04.2017 17:00 Oniks 3 : 9 Dobra Voda
15.04.2017 17:00 Crvena Zastava 1 : 7 Zadrugar
15.04.2017 17:00 Tornado 1 : 0 Proleter
15.04.2017 17:00 Munja 1 : 5 Rojkovac
15.04.2017 17:00 Skela 1 : 2 Trstenica
15.04.2017 17:00 Mladi Radnik 2 : 1 Strmovo
15.04.2017 14:00 Spartak 8 : 0 Mašinac Trejs PZP
15.04.2017 16:30 Napredak 0 : 3 Požarevac
15.04.2017 14:00 Vojvodina 4 : 1 Obilić
15.04.2017 10:00 Brodarac 1 : 1 Čukarički
15.04.2017 11:00 Lokomotiva 1 : 0 Jagodina
15.04.2017 10:00 Vršac 3 : 1 Jedinstvo
15.04.2017 11:00 Krila Krajine 1 : 1 Bačka 1901
15.04.2017 11:00 Sloga (K) 0 : 1 Budućnost (K)
15.04.2017 11:00 Železničar : Radnički Stobex
15.04.2017 14:00 Jedinstvo : Savacijum
15.04.2017 Sloga 33 15 : 1 Mladi borac
15.04.2017 16:00 Morava 2 : 1 Šumadija
15.04.2017 Smederevo 1924 1 : 2 VGSK
15.04.2017 Radnički 1926 3 : 1 Šapine
15.04.2017 10:00 Kolubara 2 : 1 Internacional
15.04.2017 10:00 Radnički (O) 1 : 2 Brodarac 2
15.04.2017 12:30 Siti Sport Klub 0 : 5 Zemun
15.04.2017 15:00 Proleter 3 : 8 BAK
15.04.2017 15:00 Sloga 1 : 2 Stari Tamiš
15.04.2017 16:00 Borac (Sa) 1 : 4 Jugoslavija
15.04.2017 12:00 Borac (St) 3 : 1 Glogonj
15.04.2017 15:00 Strela 3 : 1 Omladinac 1927
15.04.2017 Udarnik 3 : 0 Sloga
15.04.2017 Napredak 3 : 1 Osipaonica
15.04.2017 11:00 BASK MK 0 : 4 Zemun MK
15.04.2017 12:30 Brodarac 3 : 3 Čukarički
15.04.2017 14:00 Zemun 1 : 0 Jagodina
15.04.2017 13:00 Novi Pazar 2 : 0 Moravac Orion
15.04.2017 10:00 Dinamo 1945 1 : 0 Radnički (Zr)
15.04.2017 10:00 ŽAK junior 3 : 1 Bečej 1918
15.04.2017 16:30 Tutin 1 : 0 Rudar
15.04.2017 13:00 Bane 1 : 1 Radnički 1923
15.04.2017 12:00 Železničar : Savacium
15.04.2017 10:00 Loznica 4 : 1 Mačva (Š)
15.04.2017 12:00 Donjošorac Sunrise 2 : 3 Budućnost-Krušik 2014
15.04.2017 11:00 Senjak : Drina
15.04.2017 09:00 Čukarički MK 0 : 0 OFK Beograd MK
15.04.2017 09:00 BASK MK 2 : 1 BSK Borča MK
15.04.2017 Šumadija : Pobeda
15.04.2017 10:00 Bresje Superior : Omladinac
15.04.2017 15:30 Budućnost 0 : 3 7.juli
15.04.2017 Hrtkovci 5 : 2 1. Maj
15.04.2017 Donji Petrovci 3 : 0 Mladost
15.04.2017 Borac 1 : 2 Rudar
15.04.2017 11:00 Proleter 1 : 0 Polet
15.04.2017 11:00 Dinamo 1945 4 : 0 Borac
15.04.2017 Tempo 3 : 0 Radnički
15.04.2017 10:00 Slavia 3 : 2 Mladost (V)
15.04.2017 10:00 Strelac 6 : 1 Jedinstvo
15.04.2017 13:00 Buducnost 5 : 2 Posavina
15.04.2017 10:00 Cer 0 : 5 Podrinje
15.04.2017 12:00 Jadar 1961 1 : 5 Borac
15.04.2017 09:00 Voždovac B MK 2 : 3 Lokomotiva MK
15.04.2017 09:00 IMT MK 0 : 8 Rad B MK
15.04.2017 10:30 011 B MK 3 : 0 Šumadija 1962 MK
15.04.2017 13:30 Brodarac B MK 5 : 0 Internacional MK
15.04.2017 15:30 Crvena Zvezda MML MK 1 : 4 OFK Beograd B MK
15.04.2017 15:30 FSFV MK 6 : 4 Leštane MK
15.04.2017 16:30 011 V MK 1 : 7 Zemun B MK
15.04.2017 10:00 Radnički (K) 0 : 3 Radnički (Zr)
15.04.2017 10:00 Bečkerek 023 5 : 2 Dinamo 1945
15.04.2017 10:00 TSC 2 : 1 Bečej 1918
15.04.2017 15:00 Sport Klub 99 1 : 0 Kosmet
15.04.2017 14:30 Tutin 0 : 2 Pazar Juniors
15.04.2017 11:00 Bane 1 : 4 AS
15.04.2017 12:00 Apolon 2 : 0 Radnički 1923
15.04.2017 11:00 Novi Pazar 4 : 1 Jošanica
15.04.2017 10:00 Drina 0 : 3 Radnički (V)
15.04.2017 10:00 Budućnost-Krušik 2014 2 : 0 Mačva 2005
15.04.2017 10:00 Savacijum 6 : 0 Jedinstvo
15.04.2017 Morava 2 : 2 Kolonija 11421
15.04.2017 AF Djokić 0 : 1 Petlić 2006
15.04.2017 AF Duljaj 2 : 3 Presing
15.04.2017 Bačinac 2 : 1 Pinkum
15.04.2017 Sloga 33 2 : 8 Cepelin 026
15.04.2017 Plana 0 : 0 Smederevo 1924
15.04.2017 Zvižd 2 : 2 GFK Jasenica 1911
15.04.2017 15:00 Čukarički 1 : 0 Zemun
15.04.2017 09:00 BSK 2 : 6 011
15.04.2017 Udarnik 0 : 2 Sloga
15.04.2017 Proleter 11 : 2 Borac 1932
15.04.2017 10:00 Jadar 07 II 3 : 1 Loznica
15.04.2017 10:00 Vidojevica 0 : 10 Borac
15.04.2017 11:00 Borac 9 : 1 Omladinac
15.04.2017 11:00 Sloga 8 : 4 Kolonija
15.04.2017 11:00 Budućnost 0 : 15 Dinamo 1945
15.04.2017 11:00 Vojvodina (S) 2 : 4 Jedinstvo Stević
15.04.2017 11:00 Spartak 1911 5 : 1 Proleter
15.04.2017 11:00 Vojvodina (C) 0 : 15 Dolina
15.04.2017 11:00 Slavia 1 : 6 Borac
15.04.2017 10:00 BAK 10 : 0 Crvena zvezda
15.04.2017 15:00 Gučevo : Podrinje
15.04.2017 10:30 Obrenovac 1905 3 : 2 Buducnost
15.04.2017 10:00 BSK 1925 0 : 2 Kolubara
15.04.2017 Nord Star 10 : 1 Avala 1939
15.04.2017 09:00 Teleoptik MK 2 : 0 Brodarac MK
15.04.2017 Boleč MK : OFK Kaluđerica MK
15.04.2017 10:00 Dunav MK 2 : 8 Kosmaj MK
15.04.2017 13:00 Voždovac B MK 2 : 1 BASK MK
15.04.2017 09:00 Dušanovac MK 7 : 1 ŽFK Crvena zvezda MK
15.04.2017 10:00 Tempo MK 3 : 6 Fer Plej 06 MK
15.04.2017 12:00 Radnički MK 1 : 0 Borac MK
15.04.2017 14:30 Zemun MK 4 : 2 Sinđelić MK
15.04.2017 16:30 Olimpik MK 1 : 1 Mungosi MK
15.04.2017 16:00 Rosulja 2014 2 : 6 Lavice Dubočica
15.04.2017 11:00 BSK Borča 1 : 6 Radnički (NB)
15.04.2017 12:00 BSK 1925 0 : 3 Zemun
15.04.2017 11:00 Teleoptik 0 : 0 Kolubara
15.04.2017 10:00 Loznica II 2 : 0 Jedinstvo
15.04.2017 14:00 Pčelinjo 7 : 0 Jadar 07
15.04.2017 10:00 Podrinje 1 : 8 Loznica I
15.04.2017 10:00 Zvezda 3 : 9 Urovci
15.04.2017 10:00 Zabrezje 5 : 0 Obrenovac 1905
15.04.2017 10:00 Pobeda 3 : 1 Buducnost
15.04.2017 10:00 Sloga 0 : 10 Skela
15.04.2017 10:00 Zadrugar 6 : 3 Jedinstvo
15.04.2017 16:00 Sport Klub 99 2 : 2 Kosmet
15.04.2017 FK Sloga 33 : FK Napredak
15.04.2017 FK Strai Grad : FK Plana
15.04.2017 FK Trgovački : FK Presing
15.04.2017 FK Petlić : FK AF Đokić
15.04.2017 13:00 Crvena Zvezda MML 2 : 4 Dorcol
15.04.2017 15:00 Brodarac 1947 2 : 2 BSK 1925 B
15.04.2017 17:00 Zemun B 4 : 0 Lokomotiva V
15.04.2017 10:00 Skela 2 : 11 Feniks
15.04.2017 11:00 Buducnost 7 : 1 Radnicki
15.04.2017 12:00 Posavina 2 : 0 Duboko
15.04.2017 FK Napredak : FK AF Đokić
15.04.2017 FK Presing : FK Petlić
15.04.2017 FK Plana : FK Trgovački
15.04.2017 FK Sloga 33 : FK Stari Grad

Košarka

15.04.2017 18:30 Železničar 117 : 88 Crvenka
15.04.2017 19:00 Hajduk 93 : 107 Jedinstvo
15.04.2017 14:00 Stara Pazova 89 : 82 Topola
15.04.2017 18:00 Sokobanja 86 : 72 Morava
15.04.2017 16:00 Radan 72 : 80 Kuršumlija
15.04.2017 20:00 Karađorđevo 88 : 73 Velika Kikinda
15.04.2017 19:00 Odžaci 49 : 105 Mladost Veternik
15.04.2017 17:45 SO Koš 45 : 96 Star
15.04.2017 16:00 Gimnazijalac 47 : 63 Ljubovija
15.04.2017 16:30 Radnički 60 : 83 Beočin

Odbojka

15.04.2017 15:00 Metalac Takovo 0 : 3 Srem Iton
15.04.2017 19:00 Mladenovac 3 : 0 Timok
15.04.2017 15:00 Zaslon 0 : 3 Dubočica
15.04.2017 Inđija 3 : 0 Mladost
15.04.2017 Vojvodina 3 3 : 1 Stražilovo
15.04.2017 Vest 3 : 2 Merkur
15.04.2017 Partizan 3 : 0 Vrbas
15.04.2017 Novi Sad 2 2 : 3 Maglić 1953
15.04.2017 Sloven 0 : 3 Klek Srbijašume 2
Polufinale
15.04.2017 17:00 Spartak (LJ) 3 : 0 Vrbas
15.04.2017 18:00 Tutin 0 : 3 Valjevo
15.04.2017 18:00 Student 0 : 3 Sterija
15.04.2017 19:00 Ub 3 : 0 Žabalj Volej
15.04.2017 Ozren : Timok
15.04.2017 Đerdap : Hajduk Veljko
15.04.2017 ŽOK 030 : Viner

Vaterpolo

15.04.2017 Šabac 13 : 8 Valjevo Gorenje

Futsal

15.04.2017 16:30 FON 4 : 4 Kalča
15.04.2017 20:00 Leteći Holandjanin 3 : 5 Jastrebac
15.04.2017 18:00 Ekonomac 9 : 4 Metalac Kolorado
15.04.2017 19:00 Deus Rol. Mošić 7 : 1 Kopernikus SAS
15.04.2017 21:00 Euro Motus 11 : 2 Nova Pazova
15.04.2017 Kragujevac 2011 4 : 2 Raška
15.04.2017 18:30 Mašinac 3 : 2 Ekonomac 2
15.04.2017 20:00 Ivanjica 2 : 6 Fontana
15.04.2017 21:15 Sopot 7 : 2 Banjica
15.04.2017 19:00 Kosjerić 6 : 2 Bajina Bašta
15.04.2017 21:00 Bezbednost 192 3 : 0 Oplenac

Američki fudbal

15.04.2017 15:00 Indians Inđija 0 : 23 GAT Dukes Novi Sad
Diksi je tipovao utakmicu
Diksi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Diksi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
У првом колу фудбалског шампионата ЈСЛ Србије,које стартује 22.јула,састају се :Партизан-Мачва,Младост-Земун,Јавор Матис-Борац,Цр.Звезда-Раднички/Н/,Спартак-ОФК Бачка,Напредак-Рад,Вождовац-Радник и Војводина-Чукарички.
У сезони 2017/18 Шумадијска окружна лига : ОФК Аранђеловац,Винча,БСК -Белосавци,ЖСК-Жировница,Борац-Пајсијевић,Јунковац,Локомотива-Лапово,Први српски устанак-Опашац,Трнава-Доња Трнава,Бања 1957,Омладинац -Доња Рача,ОФК Шаторња-Доња Шаторња,Шумадинац 1913-Наталинци,Партизан 1945-Даросава,Баре и Младост МГ-Сараново. МФЛ"Север" :Пласковац,Јасеница-Божурња,Б 2000-Аранђеловац,Слога-Загорица,Копљари,Млади Рудар-Буковик,Шумадинац-Стојник,Брезовац,Шамот-Аранђеловац,Раниловић,Жабаре,Витлина-Бокања-Горовић,Краљ Пезтар Први-Топола и Врбица-Аранђеловац.