XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 783 utakmica za dan
Nedelja, 15 April 2018

Fudbal

15.04.2018 16:00 Napredak 1 : 0 Vojvodina
15.04.2018 18:00 Spartak 1 : 0 Voždovac
15.04.2018 15:30 TSC 3 : 0 Radnički 1923
15.04.2018 17:30 Novi Pazar 1 : 2 Teleoptik
15.04.2018 15:30 Sinđelić 0 : 1 Inđija
15.04.2018 15:30 Jagodina 0 : 2 Sloboda
15.04.2018 15:30 ČSK Pivara 2 : 2 Temnić 1924
15.04.2018 19:00 Metalac 2 : 1 Radnički (P)
15.04.2018 15:30 Budućnost 1 : 3 Proleter
15.04.2018 15:30 Dinamo 3 : 1 Bežanija
15.04.2018 15:30 Proleter Mihajlovac 6 : 0 Jedinstvo Putevi
15.04.2018 15:30 Provo 2 : 1 Železničar
15.04.2018 15:30 FAP 1 : 1 Polet
15.04.2018 15:30 Jedinstvo (Ub) 1 : 0 Šumadija (A)
15.04.2018 15:30 Smederevo 1924 7 : 1 Karađorđe
15.04.2018 16:30 Radan 0 : 2 Rtanj
15.04.2018 16:30 Tabane 1970 2 : 1 OFK Sinđelić
15.04.2018 16:30 Budućnost (P) 3 : 1 Pukovac
15.04.2018 16:00 Borac (S) 5 : 0 Radnički (Š)
15.04.2018 16:00 Kolubara 2 : 3 Lokomotiva
15.04.2018 16:00 Radnički (NB) 1 : 2 Žarkovo
15.04.2018 16:00 BSK Batajnica 0 : 1 Stepojevac Vaga
15.04.2018 15:30 Slavija 5 : 0 Trepča
15.04.2018 15:30 Orlovac 2 : 0 Sušica
15.04.2018 15:30 Jošanica 4 : 0 Bane
15.04.2018 15:30 Sloboda (Č) 3 : 3 Karađorđe (R)
15.04.2018 15:30 Napredak 3 : 0 Borac (Ž)
15.04.2018 15:30 RSK 2 : 1 Petar Dobrnjac
15.04.2018 15:30 Morava (VP) 3 : 1 Gruža
15.04.2018 15:30 Proleter 1976 3 : 1 Udarnik
15.04.2018 15:30 Šumadija 3 : 1 Mladi radnik (R)
15.04.2018 15:30 Zadrugar 1 : 0 Radnički Gorenje
15.04.2018 15:30 Radnički Stobex 2 : 2 OFK Divci
15.04.2018 15:30 Sovljak 1 : 4 Sloga (S)
15.04.2018 15:30 Borac 1 : 2 Drina
15.04.2018 16:30 Jablanica 1 : 0 OFK Niš
15.04.2018 16:30 Vlasina 4 : 0 Polet 1980
15.04.2018 16:30 OFK Brzi Brod 2 : 1 Pusta Reka
15.04.2018 11:00 Tanasko Rajić 1 : 1 Lužnica
15.04.2018 16:30 Moravica 1 : 2 Rudar Alpos
15.04.2018 16:30 Bukovik 2 : 1 Sloga
15.04.2018 16:30 Timočanin 1 : 0 Đerdap
15.04.2018 16:30 Hajduk Veljko 4 : 1 Naša krila
15.04.2018 16:30 Kablovi 4 : 1 Malošište
15.04.2018 16:30 Žitorađa 3 : 2 Jastrebac
15.04.2018 16:30 Bošnjane 0 : 3 OFK Topličanin
15.04.2018 16:30 Napredak 4 : 1 Levač
15.04.2018 16:30 OFK Lugomir 0 : 2 Župa
15.04.2018 16:30 Poljoprivrednik 0 : 7 SFS Borac
15.04.2018 16:00 Mladost (O) 3 : 0 Vojvodina 1928
15.04.2018 16:00 Polet 1 : 2 ŽAK
15.04.2018 16:00 Tisa 2 : 1 Bačka (P)
15.04.2018 16:00 Tavankut 2 : 2 Mladost (BP)
15.04.2018 16:00 Tekstilac 1 : 0 Sloga (Č)
15.04.2018 16:00 Budućnost (G) 3 : 0 Mladost (T)
15.04.2018 16:00 Srem 3 : 0 Milutinac
15.04.2018 16:00 Budućnost 0 : 5 Zvezdara
15.04.2018 16:00 Sremčica 2 : 2 Leštane
15.04.2018 16:00 Omladinac FAM 4 : 1 Vojvodina (NM)
15.04.2018 16:00 Crvena Zvezda (RS) 3 : 0 Mladost (L)
15.04.2018 16:00 Crvena zvezda (VS) 1 : 0 Proleter 2006
15.04.2018 16:00 Vojvodina (B) 0 : 0 Rusanda
15.04.2018 16:00 Naftagas (B) 1 : 2 Bilećanin
15.04.2018 16:00 Banat 4 : 2 Lehel
15.04.2018 17:00 Hajduk 0 : 0 Dragocvet
15.04.2018 17:00 Rembas 3 : 0 OFK Batinac
15.04.2018 17:00 Juhor 2 : 0 OFK Bratstvo
15.04.2018 17:00 Napredak 3 : 0 Kolare
15.04.2018 17:00 Kušiljevo 3 : 0 OFK Tekstilac
15.04.2018 17:00 Mladi radnik 2 : 0 Mladost (S)
15.04.2018 17:00 Bratstvo 4 : 2 Partizan
15.04.2018 16:30 Crvena zvezda 0 : 0 Jedinstvo Stević
15.04.2018 16:30 Jugoslavija 2 : 3 Jedinstvo (V)
15.04.2018 16:30 Dolina 3 : 0 Sloga (BNS)
15.04.2018 16:30 Radnički (B) 0 : 1 BAK
15.04.2018 16:30 Vojvodina (CC) 1 : 1 Borac (St)
15.04.2018 16:30 Strela 2 : 3 Partizan (U)
15.04.2018 16:30 Vulturul 7 : 0 Vojvodina (S)
15.04.2018 16:00 Borac (M) 1 : 0 Napredak (P)
15.04.2018 16:00 Sloboda (DT) 4 : 0 Graničar 1924
15.04.2018 16:00 PSK Putinci 3 : 1 Hrtkovci
15.04.2018 16:00 Jadran 6 : 0 Ljukovo
15.04.2018 16:00 Budućnost 1 : 1 Partizan
15.04.2018 16:30 Budućnost (P) 0 : 1 Kula
15.04.2018 16:30 Krila Krajine 1 : 0 Rusin
15.04.2018 16:30 Hercegovac 2 : 0 Slavija
15.04.2018 16:30 Budućnost (M) 5 : 0 Stari Grad
15.04.2018 16:30 Bajša 4 : 0 Njegoš
15.04.2018 16:30 Jadran 1 : 0 Iskra
15.04.2018 16:30 Vinogradar 2 : 1 Horgoš 1911
15.04.2018 16:30 Senta 2 : 1 Radnički 1905
15.04.2018 16:30 Deli Jovan 3 : 0 Blizna
15.04.2018 16:30 Slatina 4 : 1 Rudna Glava
15.04.2018 16:30 Nemetali 6 : 1 Čubra
15.04.2018 16:30 Radnički 0 : 2 Branik
15.04.2018 16:00 Sinđelić 3 : 0 Borac (O)
15.04.2018 16:00 Zmaj 6 : 1 Heroj Polet
15.04.2018 16:00 Avala 1 : 0 Šumadinac
15.04.2018 16:00 Poštar Zvezdara 1 : 3 Dunav
15.04.2018 16:00 Institut 2 : 0 13. Maj
15.04.2018 16:00 Studenski Grad 0 : 2 Komgrap
15.04.2018 16:00 Radnički (D) 2 : 0 Urovci
15.04.2018 16:00 Mladost (B) 1 : 2 Omladinac
15.04.2018 16:00 Mladost (C) 1 : 0 Zabrežje
15.04.2018 16:00 Šumadija 2 : 0 Radnički (R)
15.04.2018 16:00 BSK 7 : 0 Rušanj
15.04.2018 16:00 Strelac 3 : 2 Lisović
15.04.2018 16:00 Kovačevac 2 : 0 Selo Mladenovac
15.04.2018 16:00 Pudarci 1 : 2 Boleč
15.04.2018 16:00 Šumadija 3 : 0 Velika Krsna
15.04.2018 16:00 Vrčin 4 : 1 Kosmaj
15.04.2018 16:00 Dunavac 4 : 1 Ropočevo
15.04.2018 16:30 Jedinstvo 1945 (VL) 1 : 4 Sindjelić
15.04.2018 16:30 Mladost (DD) 4 : 1 Vidojevica
15.04.2018 16:30 Podrinje 2 : 0 Mačva 2005
15.04.2018 16:30 Duško 3 : 0 Cer
15.04.2018 16:30 Sloga 2 : 1 Majur
15.04.2018 16:30 Jedinstvo (ŠT) 1 : 0 Mladost (PR)
15.04.2018 15:30 Bare 3 : 0 Prvi srpski ustanak
15.04.2018 15:30 Šumadinac 2 : 1 Banja
15.04.2018 15:30 BSK 4 : 0 Junkovac
15.04.2018 15:30 Omladinac (DR) 2 : 1 ŽSK
15.04.2018 15:30 Šatornja 3 : 0 Mladost MG
15.04.2018 15:30 Partizan 1 : 0 Vinča
15.04.2018 15:30 Aranđelovac 4 : 1 Trnava
15.04.2018 15:30 Lokomotiva 5 : 1 Borac
15.04.2018 16:00 Jedinstvo (Š) 3 : 1 Železničar
15.04.2018 16:00 Sloga 4 : 3 Mladi borac
15.04.2018 16:00 Vučje 2 : 3 Jedinstvo (GS)
15.04.2018 16:00 Progres 1 : 0 Umac
15.04.2018 16:00 Kumarevo 65 2 : 1 Mladost (V)
15.04.2018 16:00 Zloćudovo 3 : 3 Bobište
15.04.2018 16:00 Jedinstvo (G) 1 : 2 OFK Brza
15.04.2018 16:00 Čekmin 2 : 1 Polet
15.04.2018 15:30 7. Juli 3 : 2 Obilić
15.04.2018 15:30 Radnik 3 : 0 Proleter 1947
15.04.2018 15:30 Borac 7 : 0 Polet
15.04.2018 15:30 Sloboda 0 : 0 Crvena zvezda
15.04.2018 15:30 Podunavac 3 : 0 Osipaonica
15.04.2018 15:30 Sloga 2 : 1 Pobeda
15.04.2018 15:30 Cerovac 0 : 0 SASK
15.04.2018 15:30 Šumadija 4 : 1 Vrbovac
15.04.2018 15:30 Jedinstvo (K) 3 : 1 Omladinac (Z)
15.04.2018 15:30 Polet (T) 5 : 2 Parmenac
15.04.2018 15:30 Prijevor 6 : 2 Spartak
15.04.2018 15:30 Backovac Junajted 1 : 0 Mladost (P)
15.04.2018 15:30 Jedinstvo (GG) 4 : 2 Slatina
15.04.2018 15:30 Brezak 1936 0 : 1 Napredak
15.04.2018 15:30 Lunjevica 2 : 1 Šumadija 1923
15.04.2018 15:30 Rudar 2 : 0 Zadrugar
15.04.2018 16:00 Naupare 3 : 0 Sloga (M)
15.04.2018 16:00 13. April 5 : 0 Ribnik
15.04.2018 16:00 Mačkovac 3 : 1 Knez Lazar 2015
15.04.2018 16:00 Jastrebac 3 : 1 Čitluk
15.04.2018 16:00 Juhor 2 : 1 Šanac
15.04.2018 16:00 Donji Kopaonik 4 : 1 Kupci
15.04.2018 16:00 FUD 2 : 0 Vinogradar
15.04.2018 15:30 Železničar 3 : 2 Borac (K)
15.04.2018 15:30 Napredak 1936 4 : 3 Rudar (K)
15.04.2018 15:30 Sloga (B) 2 : 1 Rudar (S)
15.04.2018 15:30 Makce 5 : 3 Mlava (ML)
15.04.2018 15:30 Mladost (B) 1 : 3 Đerdap
15.04.2018 15:30 Radnik 3 : 1 Polet (SD)
15.04.2018 15:30 Zadrugar 2 : 3 Padež
15.04.2018 15:30 Rajko Mitić 3 : 0 Dragoš
15.04.2018 15:30 Mladost 0 : 0 Spartak
15.04.2018 16:30 Borac 0 : 0 Stubal
15.04.2018 16:30 Real 0 : 1 Proleter
15.04.2018 16:30 Polet 6 : 1 Granit
15.04.2018 16:30 Radnik 2 : 0 Rudar
15.04.2018 16:30 Novi Pazar 1928 4 : 0 OFK Ras
15.04.2018 11:00 Popovići 3 : 1 Ibar
15.04.2018 16:30 Budućnost 3 : 0 Mataruge
15.04.2018 15:30 Železničar 2 : 1 Crnokosa
15.04.2018 15:30 Perućac 2 : 1 Jedinstvo
15.04.2018 15:30 Lazarica 1 : 0 Jasen
15.04.2018 11:00 Lauš 3 : 2 Savinac
15.04.2018 15:30 Višesava 2 : 3 Polet
15.04.2018 15:30 Ježevica 3 : 2 Omladinac
15.04.2018 15:30 Tulari 4 : 1 Mladost
15.04.2018 15:30 Tešnjar 2 : 1 Tvrdojevac
15.04.2018 15:30 Brezovica 1 : 1 Banjani
15.04.2018 15:30 Iskra 1 : 0 ZSK
15.04.2018 15:30 Kačer 4 : 1 Radnik
15.04.2018 15:30 Trlić 4 : 0 Ribnikar
15.04.2018 16:30 Partizan 0 : 3 Sloga (D)
15.04.2018 16:30 Erdoglija 1931 1 : 2 Jadran
15.04.2018 16:30 Srbija 3 : 0 Jedinstvo
15.04.2018 16:30 Borac (D) 1 : 1 Sloboda
15.04.2018 16:30 Vodojaža 2 : 1 Ćava
15.04.2018 16:30 Šumadinac (KG) 2 : 2 Šumadija 1934
15.04.2018 16:30 Kutlovo 0 : 1 Mladost
15.04.2018 16:30 Kolonija 1 : 0 Zastava
15.04.2018 16:30 Korićani 2 : 1 Budućnost
15.04.2018 16:30 Sloga 3 : 2 Rasovača
15.04.2018 16:30 Mladost (B) 1 : 3 Orljane
15.04.2018 16:30 Jedinstvo GVD 2 : 1 Palilula
15.04.2018 16:30 Moravac (Č) 2 : 1 Radnički 1924
15.04.2018 16:30 Naisus 1977 2 : 0 Doljevac 1971
15.04.2018 14:00 Morava (Ž) 3 : 2 Zemljoradnik
15.04.2018 16:30 Morava 9 : 2 Čegar 2013
15.04.2018 16:30 Mladost (M) 2 : 1 Crvena zastava
15.04.2018 16:30 Sloboda 2 : 2 Rudar
15.04.2018 16:30 Proleter (DV) 2 : 1 Stevan Nešticki
15.04.2018 16:30 Budućnost 0 : 0 AZ Borac 2014
15.04.2018 16:30 Jedinstvo (GM) 3 : 1 Mladost (L)
15.04.2018 16:30 Jedinstvo (G) 2 : 1 OFK Futog
15.04.2018 16:30 Proleter 2 : 2 Jedinstvo (R)
15.04.2018 16:30 Bačka 1923 1 : 2 Mladost
15.04.2018 16:30 ŽSK 2 : 1 OFK Sirig
15.04.2018 16:30 Tatra 6 : 0 Vinogradar
15.04.2018 16:30 Sofeks 2 : 2 TSK
15.04.2018 16:30 Petrovaradin 2 : 0 Veternik
15.04.2018 16:30 OFK Rtanj 0 : 2 Rudar (VČ)
15.04.2018 16:30 Malinik 3 : 0 OFK 019
15.04.2018 16:30 Graničar 2 : 0 Rgotina
15.04.2018 16:30 Mladost 0 : 6 Radnički (L)
15.04.2018 16:30 Sloga 1 : 1 Omladinac
15.04.2018 16:30 Bučje 2 : 2 OFK Knjaz
15.04.2018 16:30 Trebič 4 : 3 Osnić
15.04.2018 16:30 Kosovo 1 : 0 Midžor
15.04.2018 16:00 Pobeda 1 : 2 Spartak
15.04.2018 16:00 Dundjerski : Kaćuša
15.04.2018 16:00 Mladost 1982 1 : 3 Borac
15.04.2018 16:00 NS Tatko 2 : 3 Omladinac
15.04.2018 16:00 Real 2 : 1 Partizanski put
15.04.2018 15:30 Lugina 11 : 0 FSU Južna pruga
15.04.2018 15:30 Vihor 2 : 0 Pavlovac
15.04.2018 15:30 Trešnjevka 3 : 5 Čelik
15.04.2018 15:30 Mladost (S) 1 : 1 OFK Alakince
15.04.2018 14:00 Morava 3 : 0 Rudar
15.04.2018 14:00 Oskar 5 : 1 Mineralac
15.04.2018 15:00 Izmornik 4 : 5 Ropotovo
15.04.2018 16:30 Mladost 0 : 5 Napredak
15.04.2018 16:30 Tavnik 3 : 0 Borac (A)
15.04.2018 16:30 Jedinstvo (D) 1 : 2 Mineral 2015
15.04.2018 16:30 Lasta 3 : 2 Partizan
15.04.2018 16:30 Jedinstvo (G) 2 : 2 Magnohrom
15.04.2018 16:30 Lazac 2 : 0 Gruža
15.04.2018 17:00 15. Avgust 1950 2 : 2 Mladost (J)
15.04.2018 17:00 Mladost (GM) 0 : 2 Borac 1805
15.04.2018 17:00 Moravac 1 : 2 Omladinski
15.04.2018 17:00 Istok 63 2 : 1 Beljanica
15.04.2018 17:00 Javor 2 : 0 Pomoravlje
15.04.2018 17:00 Sloga 3 : 3 Morava (KS)
15.04.2018 17:00 Mladost (G) 1 : 0 Sinđelić 1934
15.04.2018 17:00 Kupinovac 4 : 1 Zenit
15.04.2018 17:00 Jedinstvo 0 : 1 Vinorača
15.04.2018 17:00 Šantarovac 4 : 3 Ursule
15.04.2018 17:00 Mladost (T) 0 : 0 Budućnost (Đ)
15.04.2018 17:00 Morava (R) 1 : 3 Mladost (K)
15.04.2018 17:00 Šumadinac 2 : 3 Mladost (D)
15.04.2018 10:00 Fruška Gora 2 : 1 Fruškogorac
15.04.2018 16:00 Donji Srem 2015 2 : 1 Sloboda
15.04.2018 16:00 OFK Zeka Buljubaša 1 : 1 Mladost (B)
15.04.2018 16:00 Hajduk 1 : 0 OFK Brestač
15.04.2018 16:00 Mitros 1 : 0 Polet
15.04.2018 16:00 Graničar (K) 1 : 3 OFK Bikić
15.04.2018 16:00 Sloga 2 : 3 Graničar (O)
15.04.2018 16:00 Napredak 1 : 1 Donji Petrovci
15.04.2018 16:30 Ševac 2 : 0 Polet
15.04.2018 16:30 Borac (VG) 2 : 1 Budućnost (A)
15.04.2018 16:30 Potporanj 3 : 1 Borac (VS)
15.04.2018 16:30 Janošik 2 : 1 Vladimirovac
15.04.2018 16:30 Partizan (K) 4 : 1 Vinogradar
15.04.2018 16:30 Ratar 3 : 2 Dobrica
15.04.2018 16:30 Karaš (K) 2 : 0 Hajdučica
15.04.2018 ŽFK Banat 1 : 0 Jedinstvo
15.04.2018 MSK 4 : 2 Potisje
15.04.2018 OFK Stajićevo 0 : 0 Radnički 1911
15.04.2018 Zlatica 0 : 1 Zadrugar
15.04.2018 ASK 1 : 4 OFK Klek
15.04.2018 Tamiš 3 : 3 OFK Gradnulica
15.04.2018 16:30 Pobeda 1 : 0 Slavia
15.04.2018 16:30 Polet 2 : 2 Spartak 1911
15.04.2018 16:30 Mundial 3 : 1 Tempo
15.04.2018 16:30 Omladinac 1927 1 : 2 Mladost (V)
15.04.2018 16:30 Unirea 1 : 3 Glogonj
15.04.2018 16:30 BSK Bavanište 1 : 5 Borac (P)
15.04.2018 16:30 Proleter 0 : 5 Partizan (G)
15.04.2018 16:30 Kolonija 2 : 2 Budućnost (BB)
15.04.2018 16:30 Omladinac (D) 0 : 5 Stari Tamiš
15.04.2018 16:30 Jedinstvo 2 : 1 Dolovo
15.04.2018 16:30 Velika Reka 1 : 2 Sloga (ST)
15.04.2018 16:30 Mladost (BR) 1 : 0 Rudar
15.04.2018 16:30 Sloga (LŠ) 4 : 0 Cerova
15.04.2018 16:30 Antimon 5 : 1 Jadar
15.04.2018 16:30 Stolice 1 : 4 Jedinstvo (MZ)
15.04.2018 16:30 Milan Orlić 3 : 0 Borac
15.04.2018 16:30 Jedinstvo (ZA) 1 : 1 Prva Iskra
15.04.2018 11:00 Sparta Železnik 1 : 3 Dedinje
15.04.2018 16:00 BUSK 1 : 4 Novi Beograd
15.04.2018 10:00 Šećeranac Ada 2 : 2 Rekreativo 011
15.04.2018 16:00 Mladi Proleter 1 : 0 Posavac Tišma
15.04.2018 16:00 Sveti Stefan 2 : 1 Busije
15.04.2018 12:30 011 1 : 2 Atakante
15.04.2018 16:00 Siti Sport Klub 5 : 2 Zaklopača
15.04.2018 16:00 Podunavac 3 : 0 Umčari
15.04.2018 16:00 Partizan 3 : 0 Hajduk
15.04.2018 16:00 Lepušnica 1 : 1 Poštar
15.04.2018 16:00 Mladost 3 : 0 Crvenka
15.04.2018 16:00 Pinosava 0 : 1 Minel
15.04.2018 16:00 Pionir 0 : 1 PKB (K)
15.04.2018 16:00 Velika Mostanica 2 : 0 OFK Borac
15.04.2018 16:00 Beljina 4 : 2 Guncate
15.04.2018 16:00 Veliki Borak 2 : 2 Barajevo
15.04.2018 16:30 Premijer 2 : 2 Cer
15.04.2018 16:30 Mladost 3 : 0 Sloga
15.04.2018 16:30 Milicionar 1 : 0 Budućnost (ZM)
15.04.2018 16:30 Omladinac 2013 2 : 2 Proleter
15.04.2018 16:30 Hajduk Stanko 6 : 1 Budućnost (PD)
15.04.2018 16:30 Gorki 2 : 5 Drina
15.04.2018 16:30 Miloš Pocerac 2013 1 : 5 Šipurske livade
15.04.2018 16:30 Vojvoda Stepa Stepanović 5 : 2 Radnički
15.04.2018 16:30 Sloga 2 : 0 Vlašić
15.04.2018 11:00 Provo 2015 3 : 3 Trešnjevka
15.04.2018 16:30 Karađorđe 2 : 0 Pocerina
15.04.2018 16:30 Mladost (PP) 3 : 0 Dobrava
15.04.2018 16:00 Omladinac 1 : 4 Plantaža
15.04.2018 16:00 Mladost (B) 5 : 0 Radnički
15.04.2018 16:00 Gradac 3 : 1 Sušica 2012
15.04.2018 16:00 BSK 3 : 3 Milanovo
15.04.2018 16:00 Šumadija 2 : 0 Lemind 1953
15.04.2018 15:30 Čučuge 0 : 2 Dimitrije Tucović
15.04.2018 15:30 Gunjevac 4 : 2 Polet (DL)
15.04.2018 15:30 Rudar 0 : 2 Kalenić
15.04.2018 15:30 Vrelo 0 : 2 Crvena Jabuka
15.04.2018 15:30 Joševa 1 : 1 Polet (T)
15.04.2018 11:00 Jadar 2013 0 : 0 Kolubara 2
15.04.2018 15:30 Rakac Stave 1 : 2 Komanice
15.04.2018 15:30 Polet 2 : 3 OFK Brđanac
15.04.2018 15:30 Borac 2 : 4 Stari drugari
15.04.2018 15:30 Rajac 4 : 1 Kotešica
15.04.2018 11:00 Bujačić 2 : 1 Milenko Pavlović
15.04.2018 15:30 Mladost (VK) 0 : 0 Mladost (L)
15.04.2018 16:00 Jugovići 1 : 7 Rubin (DS)
15.04.2018 16:00 Sloga (L) 3 : 0 Mladi Gorani
15.04.2018 16:00 Mladost (DK) 6 : 1 Velika Drenova
15.04.2018 16:00 14. Oktobar 2 : 1 Omladinac
15.04.2018 16:00 Ušće 3 : 2 Stari Trstenik
15.04.2018 16:00 Gradina 6 : 0 Beli Orlovi
15.04.2018 16:00 Rubin (Z) 0 : 3 Borac
15.04.2018 16:00 Omladinac 0 : 10 Napredak Č
15.04.2018 16:00 Roham 3 : 0 Budućnost
15.04.2018 16:00 1.Oktobar 8 : 4 Proleter
15.04.2018 16:00 Bega 1 : 2 Terekves
15.04.2018 16:00 OFK Žeželj 0 : 0 OFK Bagremar
15.04.2018 16:00 Seljak 2 : 1 Vinogradi DB
15.04.2018 16:00 Košutnjak 4 : 2 Bratstvo 1975
15.04.2018 12:00 21. oktobar 5 : 1 Divostin
15.04.2018 Maršić 2 : 1 Pobeda
15.04.2018 16:30 Polet (R) 2 : 0 Ratar
15.04.2018 11:00 Jastrebac 3 : 0 OFK Draževac
15.04.2018 11:00 OFK Rutevac 1908 0 : 3 Škriljac
15.04.2018 16:30 Borac 0 : 3 OFK Sloga
15.04.2018 11:00 Jedinstvo (B) 0 : 5 Polet (V)
15.04.2018 16:00 Omladinac (D) 5 : 0 Hajduk
15.04.2018 16:00 Omladinac (B) 2 : 5 Kordun
15.04.2018 16:00 Dunav 2 : 1 Partizan
15.04.2018 16:00 Aleksa Šantić 2 : 2 Polet
15.04.2018 16:00 Radnički 1918 4 : 2 Jedinstvo
15.04.2018 15:30 Jasenica 4 : 0 B 2000
15.04.2018 15:30 Kopljari 0 : 3 Sloga
15.04.2018 15:30 Vrbica 6 : 1 Ranilović
15.04.2018 15:30 Šamot 1 : 5 Šumadinac
15.04.2018 15:30 Plaskovac 2 : 2 Mladi rudar
15.04.2018 15:30 Radnički (P) 1 : 2 Žitkovica 2017
15.04.2018 15:30 Desine 1 : 0 Napredak 1934
15.04.2018 15:30 Stig 1955 3 : 0 Dunavac (P)
15.04.2018 15:30 Dizel 4 : 2 Sloga (M)
15.04.2018 15:30 Napredak (P) 2 : 2 Žika Marković Uča
15.04.2018 15:30 Omladinac (B) 2 : 1 Omladinac (Š)
15.04.2018 15:30 Mladost (R) 0 : 1 Manastirica
15.04.2018 15:30 Integral 0 : 2 Sloga 1952
15.04.2018 15:30 Krilaš 2 : 1 Jasenovac
15.04.2018 15:30 BSK 1924 2 : 0 Radnički (K)
15.04.2018 16:30 Palić 1 : 1 Đurđin
15.04.2018 16:30 Žednik 3 : 0 OFK Mala Bosna 2015
15.04.2018 16:30 Udarnik Višnjevac 0 : 2 Elektrovojvodina
15.04.2018 16:30 Bratstvo 2 : 4 Lokomotiva
15.04.2018 16:30 Hajduk 4 : 2 Solid
15.04.2018 16:30 Bikovo 1 : 1 Čantavir
15.04.2018 13:00 OFK Slatina 0 : 6 Nemenikuće
15.04.2018 13:00 Rudar 2012 3 : 4 Mladost (MI)
15.04.2018 16:00 Vis 5 : 1 Stojnik
15.04.2018 16:00 OFK Rogača 4 : 2 Mladost (G)
15.04.2018 16:30 Miletić 7 : 2 Bačka
15.04.2018 16:30 Titel 1 : 0 Hajduk
15.04.2018 16:30 Moskva 1 : 2 Dinamo
15.04.2018 16:30 Susek 3 : 0 Centar
15.04.2018 16:30 Borac 0 : 4 Fruškogorac
15.04.2018 16:30 Jadran 5 : 0 Hajduk
15.04.2018 16:30 Slavija 3 : 1 Tisa
15.04.2018 16:30 Jedinstvo (SK) 2 : 1 AFK
15.04.2018 16:30 Graničar 1 : 0 Tornjoš
15.04.2018 16:30 Jedinstvo (M) 5 : 0 Tromedja
15.04.2018 16:30 Sloga 5 : 3 Bačka
15.04.2018 16:30 Šampion 1 : 1 Čoka
15.04.2018 16:00 Budućnost 1 : 0 Mladost Radost
15.04.2018 16:00 Vojvodina 11 : 0 Pobeda
15.04.2018 16:00 Krivaja 1 : 0 Obilić
15.04.2018 16:00 Jedinstvo 0 : 1 Eđšeg
15.04.2018 15:30 Veliki Suvodol 0 : 6 Jerma
15.04.2018 15:30 Lokomotiva 4 : 3 Pobeda
15.04.2018 15:30 Željuša 4 : 1 Sloboda
15.04.2018 15:30 Temac 2 : 2 Mladost
15.04.2018 17:00 Kulpin 9 : 0 Krivanj
15.04.2018 17:00 Borac 2 : 2 Sloga
15.04.2018 17:00 Naša Zvezda 5 : 0 Bačka
15.04.2018 17:00 Tvrdjava 2 : 0 Neštin
15.04.2018 17:00 Borac 46 3 : 0 Maglić
15.04.2018 16:30 Gorušica 1 : 3 Jedinstvo
15.04.2018 16:30 Sloga 3 : 2 Gradina
15.04.2018 11:00 Prilike 3 : 2 Brezova
15.04.2018 16:30 Radnički 3 : 3 Voćar
15.04.2018 16:30 Planinac 3 : 0 Malba
15.04.2018 16:30 Čačak 94 0 : 5 Rakova
15.04.2018 16:30 Budućnost 1 : 0 Kej
15.04.2018 16:30 Morava (M) 0 : 6 Mladost (A)
15.04.2018 16:30 Vujan 1 : 2 Morava (K)
15.04.2018 16:30 Lugovi 3 : 1 Gavrilo Princip
15.04.2018 16:30 Gavrilo Princip 0 : 3 Vujan
15.04.2018 16:30 Morava (K) 8 : 0 Morava (M)
15.04.2018 16:30 Mladost (A) 2 : 0 Budućnost
15.04.2018 16:30 Kej 2 : 2 Čačak 94
15.04.2018 16:30 Rakova 2 : 1 Planinac
15.04.2018 16:30 Malba 2 : 2 Prijatelji
15.04.2018 15:30 BSK 2 : 5 Sloga (B)
15.04.2018 15:30 Mladost (R) 1 : 0 Karađorđe (V)
15.04.2018 15:30 Veteran 2015 1 : 5 Sloga (M)
15.04.2018 15:30 Pobeda (Đ) 3 : 1 Partizan (BB)
15.04.2018 15:30 Udarnik Trska 1947 1 : 0 Napredak (MK)
15.04.2018 15:30 Omladinac 3 : 4 Jablanica
15.04.2018 15:30 Ozremica 5 : 1 Šilopaj
15.04.2018 15:30 Stella Rossa 0 : 3 Ozrem
15.04.2018 15:30 Takovski Ustanak 0 : 1 Donja Vrbava
15.04.2018 15:30 Sparta : Mladost 09
15.04.2018 16:30 Pontes 1 : 7 Mala Vrbica
15.04.2018 16:30 Egeta 3 : 0 Milutinovac
15.04.2018 16:30 Lovćen 5 : 1 Velika Vrbica
15.04.2018 16:30 Kladušnica 0 : 1 Koča Andjelković
15.04.2018 16:30 Lokomotiva 1 : 0 Rtkovo
15.04.2018 16:30 Dunavac 0 : 2 Omladinac
15.04.2018 16:00 Napredak 3 : 1 Šepšin
15.04.2018 16:00 Sloga 1 : 5 Radnički PDM
15.04.2018 16:00 Markovac 1 : 4 Omladinac
15.04.2018 16:00 Kosmajac 6 : 0 Borac
15.04.2018 16:00 Vlaška 1950 0 : 3 Dedinje
15.04.2018 16:00 Rabrovac 2 : 1 OFK Student
15.04.2018 17:00 Ljubinić 1 : 5 Posavina
15.04.2018 17:00 Belo Polje 0 : 0 Partizan
15.04.2018 17:00 Sloga 0 : 4 Borac
15.04.2018 17:00 Duboko 5 : 0 Rvati
15.04.2018 17:00 Jedinstvo 0 : 1 Polet
15.04.2018 17:00 Krtinska 2 : 1 Zadrugar
15.04.2018 17:00 BSK 3 : 4 Vreoci
15.04.2018 17:00 20. Oktobar 0 : 7 Sloboda
15.04.2018 17:00 Mladi borac 2 : 1 Sloga
15.04.2018 17:00 Rudar 4 : 5 Šumadija (MC)
15.04.2018 16:00 Blagaja 0 : 3 Avijatičar
15.04.2018 16:00 Plavi Tok 2 : 6 Glumač
15.04.2018 12:30 Trešnjica 3 : 0 Duškovci
15.04.2018 13:30 Dobrinjac 0 : 3 Gorobilje
15.04.2018 16:00 Borac 1 : 3 Sečica
15.04.2018 15:30 Jezava 8 : 1 Skobalj
15.04.2018 15:30 Sloga 2 : 0 Budućnost
15.04.2018 15:30 OFK Slavija 2 : 1 Hajduk Veljko 1934
15.04.2018 15:30 Landol 4 : 0 Omladinac
15.04.2018 11:00 Petlić SD 026 2 : 2 Lunjevac
15.04.2018 15:30 Kolarac 1 : 3 Petrijevac
15.04.2018 15:30 Drugovac 2 : 2 Badljevica
15.04.2018 14:00 Slemen 5 : 0 Gol
15.04.2018 11:00 Miloševo 5 : 2 OFK Sikole
15.04.2018 11:00 Malajnica 0 : 4 Polet
15.04.2018 16:00 OFK Tamnič 1 : 3 Urovica
15.04.2018 16:00 Slatina 1 : 1 Graničar
15.04.2018 16:00 Kotroman 2 : 2 Tara
15.04.2018 16:30 Banaćanin 3 : 0 Koprijan
15.04.2018 10:00 Sloga 1 : 7 Arbanasce
15.04.2018 12:00 Timok 1928 0 : 3 Velika Jasikova
15.04.2018 16:30 Grlište : Nacional
15.04.2018 11:00 Petrovac 74 1 : 1 Sloga 1949
15.04.2018 16:30 Dragojevac 6 : 1 Polet
15.04.2018 16:30 Hajduk 9 : 1 Sloga (R)
15.04.2018 11:00 Skupljen 2013 4 : 2 Mladost 2013
15.04.2018 11:00 Verko 4 : 2 Mladost (Z)
15.04.2018 17:00 BSK Buljane 1 : 4 Napredak (St)
15.04.2018 17:00 Sloboda 4 : 1 Donja Mutnica
15.04.2018 17:00 Radnik 4 : 0 Vihor
15.04.2018 17:00 Jedinstvo 3 : 5 ISK Izvor
15.04.2018 17:00 OFK Juhor 2016 0 : 0 Napredak (Sv)
15.04.2018 17:00 Budućnost 3 : 4 Radnički
15.04.2018 17:00 Heroj 3 : 2 Razvitak
15.04.2018 15:30 Gornji Lajkovac 5 : 3 Toplica
15.04.2018 15:30 Popadić 3 : 2 Babajić
15.04.2018 15:30 Gornji Mušić 3 : 1 Tolić
15.04.2018 10:00 Napredak 1 : 0 Gornje Sinkovce
15.04.2018 11:00 Moravac 1 : 0 Mladost (DL)
15.04.2018 11:00 Donja Lomnica 5 : 2 Mladost (K)
15.04.2018 10:00 Jašunja 2 : 6 Sloboda
15.04.2018 15:00 Atletiko 1 : 2 Turekovac
15.04.2018 11:00 Badince 3 : 0 Veternica
15.04.2018 11:00 Mladost 0 : 3 Rankovac
15.04.2018 11:00 Dupljaj 0 : 3 OFK Povlen
15.04.2018 15:30 Sloga Gorić 0 : 3 Beloševac
15.04.2018 15:30 Mali korak 4 : 2 Lukavac
15.04.2018 15:30 Zadrugar 4 : 2 Dupljaj 2016
15.04.2018 11:00 Strelac 001 0 : 3 Kolubara
15.04.2018 11:00 Omladinac 1 : 1 Jedinstvo
15.04.2018 11:00 Šarbane 6 : 1 Dokmir
15.04.2018 11:00 Brgule 1 : 1 Pambukovica
15.04.2018 11:00 Sloga 0 : 0 Zvizdar 2012
15.04.2018 11:00 OFK Takovo 3 : 1 Vukona
15.04.2018 16:30 Omladinac (D) 5 : 3 Bane 1931
15.04.2018 16:30 Morava (M) 2 : 0 Studen Vitez
15.04.2018 16:30 Šumadija (Š) 1 : 2 Vrnjci
15.04.2018 16:30 Zvezda 2 : 0 Mladost 1981
15.04.2018 16:30 Mladost 1925 0 : 3 Stara čaršija
15.04.2018 16:30 Zgodačica 0 : 3 Jovo Kursula
15.04.2018 17:00 Belica 2 : 4 Domaćin
15.04.2018 17:00 Osaonica 3 : 1 Sloboda
15.04.2018 17:00 Omladinac 1 : 4 Mladost
15.04.2018 17:00 OFK Borac 2 : 1 Dobra Voda
15.04.2018 17:00 Crni Vrh 1 : 1 Partizan
15.04.2018 17:00 Rudar 5 : 0 Zelenika
15.04.2018 17:00 Sindjelić 1 : 3 Orlovi
15.04.2018 12:00 Mladi Radnik 3 : 2 Resava
15.04.2018 15:30 Sopot 3 : 0 Rudar Kostolac 2008
15.04.2018 15:30 Morava 1932 2 : 0 Sloga (Du)
15.04.2018 15:30 Proleter 1932 2 : 3 Sloga (Ć)
15.04.2018 15:30 Batovac 4 : 0 Ljubičevo
15.04.2018 15:30 Sloga (Dr) 8 : 2 Metalac
15.04.2018 15:30 Napredak (Bu) 1 : 0 Vihor
15.04.2018 15:30 Pobeda (SK) 2 : 0 Beli Orao
15.04.2018 16:30 Banat 2 : 0 Crvena zvezda
15.04.2018 15:30 Barič 4 : 0 Usije
15.04.2018 15:30 Borac 2016 0 : 3 Mrčkovac
15.04.2018 15:30 Polet 2 : 1 Mladost 1970
15.04.2018 15:30 Električar 7 : 0 Dobra
15.04.2018 11:00 Mladost (J) 4 : 0 Maskar
15.04.2018 11:00 Jarmenovci 1 : 3 Budućnost MI (DT)
15.04.2018 11:00 Mladost (R) 3 : 3 Budućnost (B)
15.04.2018 17:00 Crvena Zastava 2 : 0 Proleter
15.04.2018 17:00 Šumadinac 2 : 5 Strmovo
15.04.2018 17:00 Proleter 2 : 3 Lazarevac
15.04.2018 15:30 Veliko Laole 0 : 3 Burovac
15.04.2018 15:30 Borac 9 : 1 Dobrnje
15.04.2018 15:30 Zabrđe 1936 2 : 0 Radnik
15.04.2018 11:00 Galeb 0 : 1 OFK Jelen
15.04.2018 11:00 Mladost 2 : 3 Sava
15.04.2018 11:00 Borac BTG 4 : 1 Jedinstvo
15.04.2018 10:00 Jedinstvo 7 : 0 Bečevica
15.04.2018 15:30 Stiški Kurjak 1 : 0 Sloga Top
15.04.2018 15:30 Pek (K) 2 : 0 Dunavac 1929
15.04.2018 15:30 Ram 6 : 2 Mirko Tomić
15.04.2018 15:30 Baštovan 2015 3 : 0 Srednjevo
15.04.2018 16:30 Omladinac 2 : 1 Hajduk
15.04.2018 16:30 Banat (V) 0 : 3 Vitorul
15.04.2018 11:00 Jedinstvo (S) 3 : 0 Napredak 1927
15.04.2018 11:00 Sloga 1945 3 : 1 Stig (C)
15.04.2018 16:00 OFK Šikara 7 : 0 Dinamo
15.04.2018 16:00 OFK Metalac 3 : 1 KFK Kula
15.04.2018 16:00 Terekveš 2 : 0 Sport
15.04.2018 16:00 Graničar 3 : 2 Panonija
15.04.2018 16:00 Polet 5 : 1 Budućnost
15.04.2018 16:00 BSK 7 : 2 Proleter
15.04.2018 16:00 Jedinstvo 0 : 2 Udarnik
15.04.2018 15:30 Mladost (B) : Mladost (K)
15.04.2018 15:30 Karađorđe 2013 4 : 3 Šumadija
15.04.2018 OFK Orašje 2 : 3 Velika Morava
15.04.2018 Mladost : Gradac
15.04.2018 11:00 Vratare : Mladost 2015
15.04.2018 16:00 Gaglovo : Padež
15.04.2018 17:00 Napredak 0 : 0 Dražmirovac
15.04.2018 17:00 OFK Dragoševac 1 : 2 PSS-192
15.04.2018 16:00 Berane 2 : 2 Jezero
15.04.2018 16:00 Cetinje 1 : 4 Ibar
15.04.2018 16:00 Lovćen 2 : 0 Bokelj
15.04.2018 16:00 OFK Mladost Lješkopolje 1970 2 : 6 Otrant
15.04.2018 16:00 Mornar 1 : 0 Jedinstvo
15.04.2018 19:30 Široki Brijeg 1 : 1 Radnik
15.04.2018 16:30 Sarajevo : Željezničar
15.04.2018 16:30 GOŠK : Vitez
15.04.2018 17:00 Manchester Utd 0 : 1 WBA
15.04.2018 14:30 Newcastle 2 : 1 Arsenal
15.04.2018 16:15 Atlético Madrid 3 : 0 Levante
15.04.2018 18:30 Getafe 1 : 0 Espanyol
15.04.2018 12:00 Eibar 0 : 1 Alavés
15.04.2018 20:45 Málaga 1 : 2 Real Madrid
15.04.2018 18:00 Werder 1 : 1 RB Leipzig
15.04.2018 15:30 Schalke 04 2 : 0 Borussia Dortmund
15.04.2018 15:00 Sassuolo 2 : 2 Benevento
15.04.2018 15:00 Bologna 2 : 0 Verona
15.04.2018 15:00 Milan 0 : 0 Napoli
15.04.2018 20:45 Lazio 0 : 0 Roma
15.04.2018 18:00 Juventus 3 : 0 Sampdoria
15.04.2018 12:30 Fiorentina 0 : 0 SPAL
15.04.2018 15:00 Montpellier 1 : 3 Bordeaux
15.04.2018 17:00 Troyes 2 : 3 Marseille
15.04.2018 21:00 PSG 7 : 1 Monaco
15.04.2018 15:30 Požarevac 0 : 5 Vojvodina
15.04.2018 16:00 Napredak 0 : 5 Spartak
15.04.2018 16:00 Mačva 1 : 1 Karađorđe
15.04.2018 13:30 Radnički 2012 0 : 2 Kanjiža
15.04.2018 13:30 Moravac Orion 0 : 3 Čukarički
15.04.2018 16:00 OFK Bačka 1 : 3 Vojvodina
15.04.2018 11:00 Dinamo 1945 4 : 1 Bačka 1901
15.04.2018 11:00 BSK Borča 0 : 2 Brodarac 2
15.04.2018 15:30 Jasenica 2017 3 : 3 Mladi radnik 1926
15.04.2018 10:00 Novi Beograd 1 : 2 Budućnost
15.04.2018 17:00 Palilulac 3 : 0 Šumadinac
15.04.2018 10:00 Internacional MK 3 : 3 Rad MK
15.04.2018 14:00 Voždovac MK 2 : 0 IMT
15.04.2018 11:00 Spartak 0 : 4 Borac (Sa)
15.04.2018 12:00 Dunav 3 : 0 Radnički (K)
15.04.2018 11:00 Prva Iskra : Jedinstvo
15.04.2018 16:30 Crvena zvezda MML MK 0 : 4 Voždovac MK
15.04.2018 10:00 TSC 14 : 0 ŽAK Junior
15.04.2018 16:00 Hajduk junior 3 : 1 Radnički (S)
15.04.2018 10:00 Begej 0 : 6 RFK NS 1921
15.04.2018 10:00 Omladinac (NB) 3 : 1 Crvena zvezda
15.04.2018 13:00 Vojvodina 2 : 0 Jagodina
15.04.2018 13:00 OFK Beograd 1 : 2 Partizan
15.04.2018 15:00 Zemun 3 : 0 Apolon 4
15.04.2018 12:00 Radnički (Z) 3 : 0 Vojvodina
15.04.2018 11:00 Borac (NS) 1 : 0 Spartak
15.04.2018 10:00 Internacional 2 : 0 011
15.04.2018 12:00 Kolubara 5 : 2 IMT
15.04.2018 10:00 Radnički (NB) 1 : 0 Bežanija
15.04.2018 11:00 Teleoptik 1 : 0 Lokomotiva
15.04.2018 12:00 Radnički (O) 1 : 4 Rad
15.04.2018 12:30 Studenski grad 1 : 1 Sindjelić
15.04.2018 14:00 Balkan 0 : 6 DIF
15.04.2018 13:30 Beograd 1929 0 : 7 GSP Polet
15.04.2018 11:00 Poštar 1930 1 : 7 Grafičar
15.04.2018 10:00 Tavankut 1 : 1 Preporod
15.04.2018 11:00 Sloga 5 : 3 OFK Ras
15.04.2018 10:00 Polet 3 : 4 Sloga
15.04.2018 10:00 Jedinstvo 3 : 0 Zabrezje
15.04.2018 10:00 Lola MK 11 : 1 Obrenovac 1905 MK
15.04.2018 10:00 Leštane MK 2 : 2 Rad V MK
15.04.2018 12:00 Bežanija MK 2 : 0 Rakovica MK
15.04.2018 10:00 Sopot MK : Banja MK
15.04.2018 10:00 Institut MK 2 : 0 Kosmaj MK
15.04.2018 09:00 BSK Borča MK 1 : 3 011 MK
15.04.2018 13:00 Radnički NB MK 0 : 2 Brodarac MK
15.04.2018 17:00 Lokomotiva MK 0 : 13 Crvena zvezda MK
15.04.2018 09:30 Zemun MK 2 : 3 OFK Beograd MK
15.04.2018 12:00 Kikinda 1909 2 : 1 ŽAK
15.04.2018 10:00 Radnički (SM) 0 : 0 Index
15.04.2018 10:00 Petar Puača 9 : 0 Radnički (Š)
15.04.2018 12:00 Bačka 1901 1 : 5 Bečej 1918
15.04.2018 11:00 Radnički (S) 2 : 1 Dinamo 1945
15.04.2018 10:00 Radnički (Z) 0 : 1 Vojvodina
15.04.2018 10:00 Petar Puača 3 : 0 Spartak
15.04.2018 11:00 Cepelin 026 4 : 0 Pinkum
15.04.2018 09:00 Teleoptik 0 : 2 Rad
15.04.2018 12:00 Crvena zvezda 3 : 2 Brodarac
15.04.2018 09:30 Kolubara 1 : 3 Čukarički
15.04.2018 18:00 Zemun 3 : 0 Voždovac
15.04.2018 13:00 BSK 2 : 0 OLE
15.04.2018 09:00 Radnički (O) 3 : 2 Lokomotiva
15.04.2018 15:30 Radnički (NB) 1 : 0 Sinđelić
15.04.2018 12:00 Dominus 1 : 3 Studentski Grad
15.04.2018 12:00 Zemun MK 1 : 1 Rad MK
15.04.2018 11:30 Voždovac MK 0 : 3 Partizan MK
15.04.2018 10:00 OFK Beograd MK 0 : 2 Crvena zvezda MK
15.04.2018 11:00 Palilulac 2 : 4 DIF
15.04.2018 11:00 Balkan 1 : 2 Sopot
15.04.2018 10:00 Vinča 0 : 4 Boleč
15.04.2018 09:00 Prva Iskra 3 : 2 Ada
15.04.2018 10:30 PKB MK 4 : 0 Sinđelić MK
15.04.2018 10:00 GSP Polet MK 2 : 0 OFK Beograd MK
15.04.2018 11:00 Vrčin MK 4 : 1 Olimpik MK
15.04.2018 09:00 Voždovac MK 0 : 0 Milutinac MK
15.04.2018 14:30 Čantavir 6 : 1 Bačka 1901
15.04.2018 10:00 Radnički 1905 0 : 1 Spartak
15.04.2018 15:00 Njerš Ištvan 9 : 0 Preporod
15.04.2018 13:00 Bubamara 0 : 0 Sport Klub 99
15.04.2018 10:00 Arsenal 1 : 2 Kiker
15.04.2018 11:00 Hajdučica 2 : 3 Proleter
15.04.2018 10:00 Partizan (U) 1 : 1 Mladost
15.04.2018 10:00 Budućnost (A) 0 : 3 Banat (I)
15.04.2018 10:00 Jedinstvo (V) 12 : 0 Vojvodina (CC)
15.04.2018 11:00 Slavia 0 : 4 Dolina
15.04.2018 10:00 Duboko 1 : 2 Urovci
15.04.2018 09:00 Krtinska 5 : 1 Posavina
15.04.2018 09:00 Bežanija 6 : 2 13. Maj
15.04.2018 11:00 Graficar 1 : 1 IMT
15.04.2018 13:00 Novi Beograd 4 : 2 Hajduk
15.04.2018 16:00 Borac 5 : 1 Postar 1930
15.04.2018 14:00 Crvena zvezda MML MK 9 : 0 Petlić MK
15.04.2018 12:00 Rudar 2001 4 : 3 Homoljac
15.04.2018 12:00 Pinkum 11 : 0 Petar Dobrnjac
15.04.2018 10:00 Kikinda 1909 0 : 3 ŽAK
15.04.2018 10:00 TSC 0 : 1 Hajduk Junior
15.04.2018 10:00 Arena SU 4 : 3 Bečej 1918
15.04.2018 10:00 Radnički (SM) 0 : 0 Index
15.04.2018 09:00 Čukarički 5 : 0 Brodarac 1947
15.04.2018 10:00 OFK Beograd 2 : 1 OLE
15.04.2018 16:00 Radnički (O) 1 : 1 BSK Borča
15.04.2018 10:00 Spartak '05 1 : 0 Vinogradar
15.04.2018 09:00 Crveni orao 7 : 2 Srem
15.04.2018 10:00 Dominus 1 : 3 Fer Plej 06
15.04.2018 11:00 Zvezdara 0 : 11 Hajduk
15.04.2018 09:00 Balkan 4 : 1 Crvenka
15.04.2018 11:00 Beograd 1929 7 : 1 Torlak
15.04.2018 09:00 Žarkovo 1 : 1 Borac
15.04.2018 Omladinac 3 : 0 Partizan
15.04.2018 Skela 2 : 5 Buducnost

Košarka

15.04.2018 19:00 Plana 68 : 96 Konstantin
15.04.2018 19:00 Vrbas 84 : 72 Futog Tupanjac MD
15.04.2018 18:00 Jagodina 98 : 91 Prva Petoletka
15.04.2018 15:00 Polet 104 : 108 Paraćin
15.04.2018 19:00 Jablanica 64 : 66 Prokuplje
15.04.2018 17:00 Sokobanja 108 : 65 Jugbasket
15.04.2018 19:00 Vojvodina (BŠ) 43 : 81 Petrovgrad
15.04.2018 18:45 Joker 84 : 72 Budućnost (NS)
15.04.2018 19:00 Bagljaš 86 : 84 Sivac
15.04.2018 16:00 Spartak OKK 101 : 59 Crvenka
15.04.2018 12:30 Dinamo 80 : 81 Pink
15.04.2018 13:15 Barajevo 72 : 51 Zvezdara
15.04.2018 21:00 Umka 2009 59 : 72 Vitez
15.04.2018 16:30 Grocka 0 : 20 Veba Basket

Odbojka

15.04.2018 15:00 Tamnava Voćar 3 : 0 Priboj
15.04.2018 20:00 Bagljaš 023 3 : 0 Mladost
15.04.2018 16:45 Novi Sad 2 0 : 3 Slavija
15.04.2018 15:00 Grbić 3 : 0 Proleter
15.04.2018 20:00 NS Volej tim 3 : 1 Merkur
15.04.2018 10:30 Pionir 0 : 3 Avala
15.04.2018 19:00 Kolubara 3 : 1 Radnički 2
15.04.2018 20:30 Volleyland 3 : 1 Obrenovac
15.04.2018 11:00 Roda 2 1 : 3 Mladenovac
15.04.2018 09:00 Železničar : Partizan
15.04.2018 09:00 Crnjanski : AS
15.04.2018 11:00 Blok Aut : Lucky Star
15.04.2018 12:20 Novi Beograd : SPAS
15.04.2018 11:00 Akademija Singidunum : Volleyland 2
15.04.2018 12:20 Feniks Čukarički : Železnik 2012
15.04.2018 14:05 Vizurine Ajkulice : Lucky Star 2

Rukomet

15.04.2018 19:00 Mladost (V) 25 : 26 Sivac 69
15.04.2018 17:00 Goč Merkur 23 : 31 Prva Petoletka
15.04.2018 20:00 Mladost 29 : 15 Trepča
15.04.2018 19:00 Pobednik 36 : 26 Bane
15.04.2018 16:30 Novi Beograd 27 : 23 Metalac Gorenje
15.04.2018 21:00 Partizan 2 26 : 28 Beograd
15.04.2018 18:00 Paraćin 45 : 36 Pirot
15.04.2018 14:00 Radnički 1958 37 : 19 Radnički (JT)
15.04.2018 16:00 Zrenjanin 17 : 29 Nova Pazova 1957
15.04.2018 17:00 Metalac 36 : 30 Dalmatinac
15.04.2018 19:00 PIK Prigrevica 22 : 23 Vojvoda Stepa
15.04.2018 16:30 Slavija 31 : 29 Somborelektro
15.04.2018 18:00 Smederevo 2 24 : 17 Umčari
15.04.2018 18:30 Rakovica 32 : 24 Ub
15.04.2018 17:00 Lazarevac 35 : 20 Barič
15.04.2018 14:00 Radan 19 : 29 Dubočica 54 - 2
15.04.2018 19:00 Planinka PV - 2 31 : 20 Topličanin 2
15.04.2018 19:00 Hajduk Veljko 29 : 26 Bela Palanka
15.04.2018 16:00 Graničar 28 : 26 Kljajićevo
15.04.2018 18:00 Medicinar 36 : 39 Bekament
15.04.2018 20:00 Kikinda 27 : 23 Junior
15.04.2018 19:00 Bor RTB 23 : 25 Jagodina
15.04.2018 19:00 Proleter 23 : 44 Zaječar 1949
15.04.2018 18:30 Minaqua 38 : 22 Kučevo
15.04.2018 21:00 Želja 29 : 24 Deronje
15.04.2018 19:00 Mokrin 23 : 30 Radnički
15.04.2018 20:30 Petrovaradin 26 : 32 Jadran
15.04.2018 16:00 Župa 21 : 17 Košutnjak
15.04.2018 12:30 Naisa 2 32 : 21 Radnički
15.04.2018 19:00 Žitorađa 48 : 19 Vranje
15.04.2018 18:30 Radan 28 : 22 Jagodina 2
15.04.2018 15:30 Mladi radnik 24 : 25 ORK Beograd
15.04.2018 19:00 Loznica Grad 37 : 29 Mačva
15.04.2018 15:00 Partizan 27 : 33 Dolovo (Ž)
15.04.2018 16:00 Naftagas (Ž) 25 : 17 Obilić
15.04.2018 17:00 Rusin 11 : 25 Senta
15.04.2018 18:30 Voždovac 1955 2 : Crvena Zvezda
15.04.2018 11:30 Radnički BG : VGSK

Futsal

15.04.2018 20:00 Sopot 1 : 2 Ekonomist
15.04.2018 19:00 Hajduk 7 : 1 Tango
15.04.2018 17:00 Leteći Holandjanin 8 : 1 Tisa
15.04.2018 18:30 Prokuplje 6 : 2 Babušnica 2011
LeoMat79 je podelio utakmicu
Миодраг i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Миодраг i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Миодраг i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Миодраг i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Миодраг i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Миодраг i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Миодраг i još 2 korisnika su tipovali utakmicu