XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 436 utakmica za dan
Subota, 17 Mart 2018

Fudbal

17.03.2018 14:00 Temnić 1924 0 : 1 Proleter
17.03.2018 14:00 Inđija 2 : 1 Dinamo
17.03.2018 15:30 Novi Pazar 1 : 0 ČSK Pivara
17.03.2018 14:30 Mokra Gora 0 : 1 Budućnost Krušik 2014
17.03.2018 14:30 Mladi radnik 1926 0 : 0 Sloga (P)
17.03.2018 14:30 FAP 4 : 0 Jedinstvo Putevi
17.03.2018 14:30 Karađorđe 1 : 1 Železničar
17.03.2018 14:30 Šumadija (A) 0 : 1 Polet
17.03.2018 15:00 Timok 1 : 1 Rtanj
17.03.2018 15:00 Radnički (S) 2 : 0 Ozren
17.03.2018 15:00 Moravac Orion 1 : 2 OFK Sinđelić
17.03.2018 15:00 Jedinstvo (B) 1 : 1 Car Konstantin
17.03.2018 14:30 Mladost (BJ) 1 : 3 Bratstvo 1946
17.03.2018 14:30 Crvena zvezda (NS) 1 : 2 Borac (S)
17.03.2018 14:30 Dinamo 1945 1 : 0 Radnički (NP)
17.03.2018 14:30 Bečej 1918 4 : 0 Radnički (Š)
17.03.2018 14:30 Odžaci 5 : 1 Dunav
17.03.2018 14:30 Cement 1 : 0 Železničar
17.03.2018 14:30 Omladinac (NB) 1 : 3 Radnički (SM)
17.03.2018 14:30 Radnički (ZR) 2 : 1 Bačka 1901
17.03.2018 14:30 BSK Borča 1 : 1 Sopot
17.03.2018 10:00 BASK 0 : 1 Žarkovo
17.03.2018 13:00 Lokomotiva 3 : 1 Radnički (NB)
17.03.2018 14:30 Kolubara 1 : 0 Radnički (O)
17.03.2018 11:00 GSP Polet Dorćol 2 : 1 OFK Beograd
17.03.2018 14:30 Goč 2 : 0 Trepča
17.03.2018 14:30 Rudar 2001 1 : 1 Borac (Ž)
17.03.2018 14:30 VGSK 3 : 4 Petar Dobrnjac
17.03.2018 14:30 Sloga 33 4 : 0 Udarnik
17.03.2018 14:30 Mladi borac 1 : 3 Homoljac
17.03.2018 14:30 Ribnica 0 : 0 Radnički Stobex
17.03.2018 14:30 Sevojno 1 : 2 Radnički Gorenje
17.03.2018 14:30 Sovljak 0 : 4 OFK Divci
17.03.2018 14:30 Sloga (BB) 2 : 1 Polimlje
17.03.2018 15:00 Vranjska Banja 3 : 0 Budućnost (O)
17.03.2018 15:00 Morava (VH) 4 : 0 Nebeski Andjeli
17.03.2018 15:00 GFK Dubočica 0 : 1 Pusta Reka
17.03.2018 15:00 Balkanski 3 : 0 Lužnica
17.03.2018 15:00 BSK 0 : 0 Rudar Alpos
17.03.2018 15:00 Brodoremont 2 : 0 Sloga
17.03.2018 15:00 Svrljig 0 : 2 Đerdap
17.03.2018 15:00 Sloga (D) 0 : 0 Morava 1918
17.03.2018 15:00 OFK Lugomir 0 : 0 Jedinstvo
17.03.2018 15:00 Kopaonik 5 : 1 Sloga (Ć)
17.03.2018 15:00 OFK Kosanica 1 : 1 Levač
17.03.2018 15:00 SFS Borac 1 : 0 Župa
17.03.2018 14:30 Radnički (S) 0 : 1 OFK Vršac
17.03.2018 14:30 Begej 4 : 1 Jedinstvo (BK)
17.03.2018 14:30 Sloboda (NK) 0 : 0 Vojvodina 1928
17.03.2018 14:30 Proleter 3 : 2 Sloga
17.03.2018 14:30 Sloga (E) 1 : 0 Sremac
17.03.2018 14:30 Polet (K) 2 : 0 Preporod
17.03.2018 14:30 Mladost Apa 2 : 1 Sloga (Č)
17.03.2018 10:00 Brodarac 1 : 4 Leštane
17.03.2018 14:30 Napredak 2 : 0 Borac
17.03.2018 14:30 Milutinac 0 : 0 Sremčica
17.03.2018 15:00 Naftagas (E) 2 : 1 Omladinac FAM
17.03.2018 15:00 Partizan (U) 5 : 0 Vojvodina (Cr)
17.03.2018 15:00 BAK 3 : 0 Vulturul
17.03.2018 15:00 Jedinstvo Stević 2 : 0 Radnički (B)
17.03.2018 14:30 1. Maj Ruma 2 : 0 Rudar
17.03.2018 15:30 Crvenka 4 : 0 Rusin
17.03.2018 15:30 Vojvodina 3 : 0 Hajduk Junior
17.03.2018 15:30 Stanišić 3 : 0 Stari Grad
17.03.2018 15:30 Njegoš 2 : 0 Sutjeska
17.03.2018 15:30 Radnički 1905 0 : 0 OFK Vrbas
17.03.2018 15:00 Poreč 0 : 1 Zlot
17.03.2018 15:00 Brestovac 2 : 1 Rudna Glava
17.03.2018 15:00 BSK 3 : 0 Omladinac
17.03.2018 15:00 Sindjelić 2 : 4 Podrinje
17.03.2018 15:00 Čitluk 4 : 1 Vinogradar
17.03.2018 14:30 Jedinstvo (Lj) 2 : 0 Rudar (S)
17.03.2018 14:30 Polet (SD) 1 : 0 Đerdap
17.03.2018 15:00 Rudar 0 : 1 Budućnost
17.03.2018 14:30 Crnokosa 4 : 0 Lazarica
17.03.2018 14:30 Junior Novo Naselje 0 : 0 Trlić
17.03.2018 14:30 Banjani 2 : 0 Kačer
17.03.2018 14:30 OFK Jabučje 1 : 0 Vrelo Sport
17.03.2018 14:30 Pepeljevac 3 : 0 Tešnjar
17.03.2018 15:00 Ćava 1 : 1 Budućnost
17.03.2018 15:00 Jedinstvo 2 : 0 Kolonija
17.03.2018 15:00 Orljane 5 : 1 Crvena zvezda
17.03.2018 15:00 Rasovača 3 : 2 Naisus 1977
17.03.2018 15:00 Vulkan 1963 1 : 6 Mladost (M)
17.03.2018 15:00 Palilulac 0 : 3 Rudar
17.03.2018 15:00 Fruškogorski partizan 1 : 2 Jedinstvo (R)
17.03.2018 15:00 Veternik 0 : 0 Vinogradar
17.03.2018 15:00 Midžor 3 : 2 Omladinac
17.03.2018 15:00 Mlada krila 0 : 0 Tavnik
17.03.2018 15:00 Beljanica 3 : 1 Rudar (SR)
17.03.2018 15:00 Zenit 0 : 0 Mladost (T)
17.03.2018 Jedinstvo 1 : 2 OFK Klek
17.03.2018 Zadrugar 3 : 0 OFK Gradnulica
17.03.2018 Radnički 1911 5 : 0 Tamiš
17.03.2018 Potisje 3 : 0 ASK
17.03.2018 ŽFK Banat 3 : 2 Zlatica
17.03.2018 MSK 1 : 2 OFK Stajićevo
17.03.2018 15:00 Velika Reka 0 : 0 Borac
17.03.2018 14:30 Atakante 2 : 0 Rekreativo 011
17.03.2018 15:00 Torpedo 1924 3 : 3 Mladost
17.03.2018 14:30 Crvena Jabuka 5 : 2 OFK Stublenica
17.03.2018 14:30 Kalenić 2 : 1 Rubribreza
17.03.2018 14:30 OFK Brđanac 2 : 0 Bujačić
17.03.2018 15:00 Velika Drenova 2 : 1 Borac
17.03.2018 15:00 Gredetin 2 : 5 Polet (V)
17.03.2018 15:00 OFK Rutevac 1908 0 : 2 Jastrebac
17.03.2018 14:30 Rastina 1918 3 : 1 Omladinac (B)
17.03.2018 14:30 Polet 4 : 1 Dinamo 1923
17.03.2018 14:30 Žitkovica 2017 3 : 0 Žika Marković Uča
17.03.2018 Rade Milošević 1 : 2 Integral
17.03.2018 14:30 Stojnik 1 : 3 Mladost (G)
17.03.2018 15:30 Čoka 0 : 5 Tornjoš
17.03.2018 15:00 Sparta 3 : 1 Mladost (Z)
17.03.2018 15:00 Belpos 1 : 3 Skupljen 2013
17.03.2018 15:00 Mrovska 3 : 1 Dragojevac
17.03.2018 14:30 Mladost (DL) 1 : 3 Sloboda
17.03.2018 14:30 Gornje Sinkovce 7 : 5 Jašunja
17.03.2018 14:30 Navalin 4 : 0 Donja Lomnica
17.03.2018 16:30 Turekovac 4 : 3 Veternica
17.03.2018 16:30 Todorovce 5 : 1 Badince
17.03.2018 16:30 Nomanica 0 : 2 Veliko Trnjane
17.03.2018 16:30 Gornje Krajince 1 : 2 Atletiko
17.03.2018 15:00 Zvizdar 2012 0 : 4 Pambukovica
17.03.2018 14:30 OFK Građanski 1 : 1 Vojvoda Milenko
17.03.2018 15:00 Lomnica 3 : 0 Vratare
17.03.2018 15:00 Modrica 5 : 3 Padež
17.03.2018 15:00 Zmajevac 3 : 0 Polet (K)
17.03.2018 15:00 Budućnost 1 : 1 OFK Petrovac
17.03.2018 15:00 Kom 1 : 2 Dečić
17.03.2018 15:00 Iskra 1 : 3 Grbalj
17.03.2018 15:00 Zeta 0 : 0 Mladost
17.03.2018 15:00 Karioke 0 : 3 Bratstvo
17.03.2018 15:00 Budućnost 2 0 : 1 Gorštak
17.03.2018 14:00 Sloga 0 : 2 Zvijezda 09
17.03.2018 14:00 Slavija 0 : 0 Rudar Prijedor
17.03.2018 14:00 Kozara 3 : 1 Sloboda
17.03.2018 14:00 Željezničar 3 : 0 Drina
17.03.2018 14:00 Tekstilac 2 : 0 Sutjeska
17.03.2018 14:00 Napredak 1 : 0 Podrinje
17.03.2018 15:00 Krupa 0 : 0 Široki Brijeg
17.03.2018 15:00 Zrinjski 3 : 3 Željezničar
17.03.2018 15:00 Vitez 0 : 3 Sloboda
17.03.2018 17:00 Čelik 2 : 0 GOŠK
17.03.2018 15:00 Mladost 2 : 0 Borac
17.03.2018 16:00 Bournemouth 2 : 1 WBA
17.03.2018 16:00 Huddersfield 0 : 2 Crystal Palace
17.03.2018 18:30 Liverpool 5 : 0 Watford
17.03.2018 16:00 Stoke 1 : 2 Everton
17.03.2018 18:30 Real Sociedad 1 : 2 Getafe
17.03.2018 13:00 La Coruña 1 : 1 Las Palmas
17.03.2018 16:15 Valencia 3 : 1 Alavés
17.03.2018 20:45 Real Betis 3 : 0 Espanyol
17.03.2018 15:30 Borussia Mönchengladbach 3 : 3 Hoffenheim
17.03.2018 15:30 Eintracht 3 : 0 Mainz 05
17.03.2018 15:30 Augsburg 1 : 3 Werder
17.03.2018 15:30 Hamburger SV 1 : 2 Hertha BSC
17.03.2018 18:30 Wolfsburg 0 : 1 Schalke 04
17.03.2018 20:45 SPAL 0 : 0 Juventus
17.03.2018 18:00 Udinese 1 : 2 Sassuolo
17.03.2018 20:00 Amiens SC 1 : 1 Troyes
17.03.2018 20:00 Angers 3 : 0 Caen
17.03.2018 17:00 Bordeaux 0 : 2 Rennes
17.03.2018 20:00 Montpellier 2 : 2 Dijon
17.03.2018 20:00 Toulouse 2 : 2 Strasbourg
17.03.2018 15:00 Mašinac 3 : 0 Spartak
17.03.2018 14:00 Radnički 2012 2 : 1 Polet
17.03.2018 11:00 Crvena zvezda 2 : 1 Radnički 1923
17.03.2018 13:00 Radnički (P) 1 : 2 Rad
17.03.2018 11:00 Čukarički 3 : 3 Voždovac
17.03.2018 14:00 Napredak 4 : 2 Inđija
17.03.2018 13:00 Vojvodina 2 : 1 Moravac Orion
17.03.2018 13:00 BASK 8 : 0 Kolubara
17.03.2018 11:30 Siti Sport Klub 1 : 1 Brodarac 2
17.03.2018 10:00 Zemun 3 : 2 Bežanija
17.03.2018 17:00 IMT 1 : 0 Radnički (NB)
17.03.2018 12:00 Morava (VP) 1 : 2 Mladi radnik 1926
17.03.2018 10:00 Mladi borac 1 : 0 Proleter Mihajlovac
17.03.2018 11:00 Proleter 1947 0 : 8 Jasenica 2017
17.03.2018 11:00 Karadjordje 2 : 1 Mladi radnik 1940
17.03.2018 10:00 Šumadija (A) 4 : 1 Smederevo 1924
17.03.2018 13:00 Budućnost 2 : 10 Omladinac
17.03.2018 11:30 Poštar 1930 6 : 1 Vinča
17.03.2018 09:00 BSK 1925 5 : 0 Zmaj 1953
17.03.2018 11:00 Srem 0 : 2 Trudbenik
17.03.2018 11:00 Zvezdara 0 : 2 Minel
17.03.2018 15:00 Šumadinac 2 : 3 Beograd 1929
17.03.2018 11:00 Stepojevac Vaga 0 : 2 GSP Polet
17.03.2018 13:00 Posavina 1 : 0 Budućnost
17.03.2018 10:00 Avala 2 : 3 Palilulac
17.03.2018 15:45 011 MK 2 : 1 OFK Beograd
17.03.2018 09:00 Sinđelić MK 7 : 3 IMT
17.03.2018 14:00 Voždovac MK 4 : 0 Lokomotiva MK
17.03.2018 10:00 Crvena zvezda MML MK 0 : 3 Zuce MK
17.03.2018 11:00 Jagodina 0 : 2 Teleoptik
17.03.2018 12:30 Partizan 9 : 0 Dinamo
17.03.2018 13:00 Vojvodina 4 : 0 Kiker
17.03.2018 13:00 Novi Pazar 1 : 0 Zemun
17.03.2018 13:00 Crvena zvezda 6 : 1 Apolon 4
17.03.2018 19:00 IMT 1 : 0 Radnički (O)
17.03.2018 09:00 011 1 : 9 Teleoptik
17.03.2018 11:00 Grafičar 2 : 2 Žarkovo
17.03.2018 10:00 Budućnost 0 : 1 Zmaj 1953
17.03.2018 13:45 011 MK 3 : 7 Voždovac B MK
17.03.2018 10:00 Nord Star MK 1 : 5 Kolubara MK
17.03.2018 16:00 OFK Beograd MK 2 : 3 Leštane MK
17.03.2018 10:00 Banja MK 0 : 8 Kosmaj MK
17.03.2018 15:00 Rakovica MK 2 : 0 Institut MK
17.03.2018 12:30 OLE MK 4 : 2 Zemun MK
17.03.2018 13:00 Jedinstvo MK 1 : 2 Sopot MK
17.03.2018 11:00 Rad V MK 0 : 4 Bežanija MK
17.03.2018 10:00 Sremčica MK 2 : 1 Radnički NB B
17.03.2018 17:00 Crvena zvezda MK 9 : 0 Studenski grad MK
17.03.2018 12:30 Brodarac MK 1 : 0 OFK Beograd MK
17.03.2018 11:00 Mladenovac MK 1 : 4 Zemun MK
17.03.2018 09:00 Čukarički MK 1 : 0 Radnički NB MK
17.03.2018 11:00 Voždovac MK 2 : 0 BSK Borča MK
17.03.2018 13:00 Rad 1 : 1 OFK Beograd
17.03.2018 12:00 011 1 : 1 Voždovac
17.03.2018 17:00 Čukarički 5 : 1 Zemun
17.03.2018 14:30 Brodarac 5 : 0 BSK 1925
17.03.2018 10:00 Teleoptik 0 : 0 Partizan
17.03.2018 15:00 Crvena zvezda 9 : 0 Kolubara
17.03.2018 09:00 Lola 2 : 6 Studentski Grad
17.03.2018 17:00 Sinđelić 2 : 3 Dominus
17.03.2018 09:00 BSK 3 : 0 BASK
17.03.2018 11:00 Radnički (NB) MK 3 : 0 011 MK
17.03.2018 09:00 Brodarac MK 0 : 3 Crvena zvezda MK
17.03.2018 08:45 Internacional MK 5 : 1 DIF MK
17.03.2018 10:00 Selo Mladenovac 3 : 0 Vinča
17.03.2018 11:00 Dunavac 1 : 6 Balkan
17.03.2018 09:00 Rad MK 2 : 3 Ada MK
17.03.2018 10:30 Olimpik MK 9 : 2 Milutinac MK
17.03.2018 12:30 OFK Beograd MK 3 : 0 Voždovac MK
17.03.2018 15:00 Radnički PDM MK 1 : 3 GSP Polet MK
17.03.2018 13:30 Graficar 1 : 2 Borac
17.03.2018 12:00 Sinđelić 1 : 4 Novi Beograd
17.03.2018 10:00 Jedinstvo MK 0 : 1 Radnički B MK
17.03.2018 10:00 Ole MK 0 : 1 BASK MK
17.03.2018 13:00 Srem MK 1 : 1 Lokomotiva MK
17.03.2018 13:00 Crvena zvezda MML MK 7 : 2 Zemun B MK
17.03.2018 09:00 Radnički (NB) 0 : 2 Čukarički
17.03.2018 14:30 Sindjelić 3 : 1 Radnički (O)
17.03.2018 16:30 Brodarac 1947 1 : 0 Rad
17.03.2018 09:00 Olimpik 4 : 0 Budućnost
17.03.2018 15:00 Sindjelic 2012 3 : 2 Lola
17.03.2018 09:00 Crveni orao 4 : 7 Dominus
17.03.2018 13:30 Hajduk 0 : 1 Beograd 1929
17.03.2018 10:00 Munja Barič 3 : 0 Borac
17.03.2018 10:00 Velika Moštanica 2 : 3 Žarkovo
17.03.2018 12:00 Nord Star 2 : 0 Napredak
17.03.2018 09:00 Kormoran 4 : 2 Vinča
17.03.2018 10:00 Boleč 3 : 0 Vrčin
17.03.2018 10:00 Leštane 0 : 4 Lokomotiva
17.03.2018 10:30 Forza 2 : 13 Varga
17.03.2018 12:30 Zemun 0 : 4 OFK Beograd

Košarka

17.03.2018 18:00 Dynamic 98 : 70 Spartak
17.03.2018 19:30 KKK Radnički 78 : 107 Borac
17.03.2018 18:00 Vršac 92 : 55 OKK Beograd
17.03.2018 20:00 Dunav 87 : 74 Sloga
17.03.2018 18:30 Beovuk 72 73 : 107 Tamiš
17.03.2018 17:00 Sloboda 95 : 81 Akademik
17.03.2018 19:30 Kolubara LA 2003 73 : 70 Mladost (SP)
17.03.2018 18:00 Žarkovo 72 : 55 Pirot
17.03.2018 18:00 Zdravlje Leskovac 82 : 70 Proleter Naftagas
17.03.2018 20:30 Konstantin 71 : 74 Napredak Bosphorus
17.03.2018 19:00 Klik 98 : 61 Smederevo 1953
17.03.2018 19:00 Plana 69 : 96 Novi Pazar
17.03.2018 19:00 Vrbas 91 : 73 Jedinstvo
17.03.2018 19:00 Hajduk 68 : 74 Dunav 2014
17.03.2018 19:00 Kris Kros 75 : 73 Topola
17.03.2018 19:00 Radnički 53 : 74 Sloven
17.03.2018 20:00 Sveti Đorđe 86 : 69 Futog Tupanjac MD
17.03.2018 16:00 Omladinac 79 : 82 Nova Pazova
17.03.2018 19:00 Zlatar 103 : 76 Prva Petoletka
17.03.2018 18:30 Radnički 1950 86 : 62 Paraćin
17.03.2018 18:00 Železničar 101 : 88 Jagodina
17.03.2018 20:00 Napredak Junior 87 : 78 Radnički VA
17.03.2018 18:00 Zekas 75 94 : 78 Mileševac
17.03.2018 18:00 Mladost Vesna 61 : 70 Radnik
17.03.2018 18:00 Jugbasket 81 : 85 Junior
17.03.2018 20:30 BKK Radnički 101 : 69 Ras
17.03.2018 13:30 Slodes 66 : 63 Borac
17.03.2018 12:00 Torlak 61 : 55 Borča
17.03.2018 20:30 Astra 80 : 58 BASK
17.03.2018 17:30 Kadet 65 : 70 Bagljaš
17.03.2018 19:30 Star 80 : 62 Petrovgrad
17.03.2018 17:30 Velika Kikinda 70 : 65 Vojvodina (BŠ)
17.03.2018 18:30 Vojka 65 : 82 Opovo 99
17.03.2018 15:00 RU Koš 85 : 82 Šimanovci
17.03.2018 19:00 Ub 55 : 66 Mix
17.03.2018 16:00 Šabac 103 : 55 Student 014
17.03.2018 20:30 M015 86 : 82 Železničar
17.03.2018 18:00 Osečina 83 : 69 Mladost 2014
17.03.2018 20:15 Mladost 101 : 106 Užice
17.03.2018 15:00 GM-032 52 : 78 Čačak 94
17.03.2018 18:00 Morava 84 : 75 Sloga
17.03.2018 17:00 Play off 76 : 81 Ivanjica
17.03.2018 19:00 Požarevac 64 : 52 Svilajnac
17.03.2018 18:30 Sloga (PM) 80 : 65 Bane
17.03.2018 16:00 Goč 76 : 83 Stragari Šumadija
17.03.2018 Trepča 20 : 0 Despot
17.03.2018 Sloga Elite 75 : 58 Stari Ras
17.03.2018 17:00 Vlasotince 74 : 71 Mladost
17.03.2018 20:00 Hisar 86 : 61 Hajduk Veljko
17.03.2018 18:00 Pusta Reka 82 : 66 Kuršumlija
17.03.2018 20:00 Zicer 64 : 66 Vlasotince
17.03.2018 13:00 Barajevo 78 : 63 Mladost 2
17.03.2018 17:45 LA Basket 86 : 69 Borča 2
17.03.2018 14:30 Sava 59 : 97 Vitez
17.03.2018 15:00 Play Off 59 : 42 Užice
17.03.2018 15:00 ČA basket 82 : 47 Lim
17.03.2018 15:00 Ljubovija 77 : 58 Duga
17.03.2018 15:00 Prijepolje 48 : 99 Loznica
17.03.2018 15:00 Železničar 20 : 0 Zvečan
17.03.2018 17:45 Karaburma 73 : 52 Girl Basket
17.03.2018 Proleter 023 20 : 0 Voša
17.03.2018 Jedinstvo (NB) 0 : 20 Topolčanka
17.03.2018 17:00 Ruma 92 20 : 0 Crvena zvezda 2
17.03.2018 12:00 Sivac 67 : 64 Bežanija
17.03.2018 16:00 OKK Šabac : Osečina
17.03.2018 16:00 MIX 2 : Lazarevac
17.03.2018 16:00 MIX 1 : Student 2
17.03.2018 16:00 Student 1 : LA Basket
17.03.2018 16:00 Mionica : Valjevski
17.03.2018 16:00 Železničar : Metalac
17.03.2018 16:00 Student : LA Basket
17.03.2018 16:00 Mionica : MIX 2
17.03.2018 16:00 Železničar : Šuter

Odbojka

17.03.2018 17:00 Napredak 037 0 : 3 VA-014 Gorenje
17.03.2018 15:00 Kosovska Mitrovica 1 : 3 Borac (St)
17.03.2018 19:00 Klek Srbijašume 1 : 3 Partizan
17.03.2018 19:00 Futog 3 : 0 Železničar (Bg)
17.03.2018 19:00 Mladenovac 3 : 0 VGSK
17.03.2018 16:30 Dubočica 3 : 1 Srem Iton
17.03.2018 17:00 Timok 1 : 3 Banat
17.03.2018 19:00 FAP Livnica 0 : 3 Užice
17.03.2018 18:30 Loznica 3 : 0 Bečej
17.03.2018 15:00 Ribnica 2 2 : 3 Bukovica Putevi
17.03.2018 14:30 Antena 3 : 2 Gračanica
17.03.2018 18:00 Ozren 0 : 3 Vranje
17.03.2018 17:30 Desetka 3 : 0 Radan
17.03.2018 20:00 Hercegovina 3 : 1 Proleter
17.03.2018 19:30 Partizan 3 : 2 Šid
17.03.2018 17:00 Maglić 1953 1 : 3 Mladost (NP)
17.03.2018 15:00 Kulpin 2 : 3 Dunav Volley
17.03.2018 19:00 Mladost (T) 3 : 1 Botafogo
17.03.2018 18:15 As 3 : 2 Roda
17.03.2018 19:00 Hajduk Veljko 2 2 : 3 Knjaževac
17.03.2018 17:00 Dunav Stars 3 : 0 Viner
17.03.2018 Ozren 2 0 : 3 Timok 2
17.03.2018 Novi Sad 2 0 : 3 Kikinda
17.03.2018 Vrbas 3 : 1 Sloven
17.03.2018 Stražilovo 1 : 3 Mladost
17.03.2018 Vest 0 : 3 Klek Srbijašume 2
17.03.2018 18:00 Vranje 3 : 0 Futog
17.03.2018 20:00 Jedinstvo (U) 3 : 0 Takovo-Zvezda Helios
17.03.2018 19:30 Roda 3 : 0 Valjevo
17.03.2018 18:00 Ub 3 : 1 Beograd
17.03.2018 17:00 Inđija 2 : 3 Ivanjica
17.03.2018 15:00 Sterija 3 : 0 Milenijum
17.03.2018 18:00 Zlatibor 3 : 2 Srbijanka 014
17.03.2018 17:00 Hajduk Veljko 0 : 3 Pirot
17.03.2018 15:00 Stampedo 2 : 3 Student
17.03.2018 18:00 Majdanpek FBC 0 : 3 Panda
17.03.2018 18:00 Mokra Gora 3 : 2 Novi Pazar
17.03.2018 12:00 Leposavić 0 : 3 Tehničar
17.03.2018 20:00 Ruma 3 : 1 Volejstars
17.03.2018 12:00 Odbojka 013 3 : 1 Kikinda
17.03.2018 16:00 Futog vest 3 : 0 Elan Volej
17.03.2018 17:00 Panonija 3 : 0 Partizan
17.03.2018 13:00 AS 3 : 1 Mladi Radnik
17.03.2018 12:00 Radnički 3 : 0 Šumadija
17.03.2018 12:30 Tehničar 0 : 3 Fortuna plus
17.03.2018 18:00 Bor 2 0 : 3 Knjaževac
17.03.2018 12:00 Hercegovina 2 : 3 Krajišnik
17.03.2018 16:30 Žitište 3 : 2 Vršac
17.03.2018 19:45 Star 3 : 1 Prvi Tempo
17.03.2018 14:00 Blok Aut 3 : 0 Trijumf 2013
17.03.2018 12:00 NS Tim 3 : 0 Dunav Volej
17.03.2018 18:00 Bečej 1 : 3 Slavija
17.03.2018 15:30 Merkur 3 : 0 Proleter
17.03.2018 14:45 Blok Aut 0 : 3 Partizan 2
17.03.2018 20:30 Spas 2 : 3 AS
17.03.2018 13:30 Obrenovac 3 : 0 Radnički 2
17.03.2018 11:30 Obrenovac 2 : 3 Crnjanski
17.03.2018 12:40 Blok Aut 3 : 2 Partizan
17.03.2018 13:00 Crvena zvezda 0 : 3 AS
17.03.2018 13:40 Lucky Star 0 : 3 Roda
17.03.2018 10:20 Dunav 3 : 0 Radnički
17.03.2018 12:05 Crnjanski 3 : 0 Pionir
17.03.2018 15:30 Volleyland 3 : 0 Železničar
17.03.2018 10:20 Železnik 2012 3 : 0 Mladenovac
17.03.2018 12:05 Kolubara 3 : 0 BG Volley
17.03.2018 15:30 21. maj 3 : 0 Akademija Singidunum

Rukomet

17.03.2018 18:00 Metalac Gorenje 27 : 29 Beograd
17.03.2018 20:30 Rekreativo 17 : 21 Sloga
17.03.2018 18:00 PKB 25 : 23 Smederevo
17.03.2018 19:00 Žitorađa 35 : 27 Paraćin
17.03.2018 17:00 Pirot 27 : 28 Radnički
17.03.2018 19:30 Vojvoda Stepa 27 : 24 Somborelektro
17.03.2018 17:30 Nova Pazova 1957 30 : 19 PIK Prigrevica
17.03.2018 19:00 Radnički (JT) 31 : 34 Budućnost
17.03.2018 18:00 Palanka 22 : 25 Jedinstvo 1974
17.03.2018 19:00 Rudar 2 32 : 24 Smederevo 2
17.03.2018 20:00 Ub 30 : 25 Barič
17.03.2018 19:00 Bekament 25 : 31 Bor RTB
17.03.2018 20:00 Kikinda 22 : 27 Mladost (NP)
17.03.2018 19:30 Železničar 28 : 33 Vrbas
17.03.2018 18:30 Halas Jožef 20 : 14 Pirot
17.03.2018 16:30 Pančevo 22 : 27 Zaječar 1949
17.03.2018 19:00 Proleter 33 : 30 Metalac
17.03.2018 17:00 Prijepolje 24 : 26 Knjaz Miloš 2
17.03.2018 15:30 Jagodina 2 29 : 30 Naisa 2
17.03.2018 18:00 Rtanj 20 : 19 Radan
17.03.2018 19:00 Radnički 20 : 29 Žitorađa
17.03.2018 16:00 Vlasotince 24 : 27 Dubočica
17.03.2018 18:30 ORK Beograd 24 : 24 ORK Loznica
17.03.2018 17:00 Dolovo (Ž) 36 : 13 Obilić
17.03.2018 16:30 Klenak 09 24 : 26 Jugović (Ž)

Vaterpolo

17.03.2018 19:00 Partizan RF 8 : 10 Jug CO
17.03.2018 18:00 Budva 5 : 14 Jadran Split
17.03.2018 19:30 Primorje EB 5 : 18 HAVK Mladost
17.03.2018 20:30 VA Cattaro 7 : 10 Šabac
17.03.2018 18:00 Zadar 1952 5 : 12 Solaris
17.03.2018 20:00 Nais 12 : 7 Valjevo
17.03.2018 17:00 Vojvodina 6 : 6 Medveščak
17.03.2018 Stari Grad 5 : 16 Banjica
17.03.2018 Bečej 13 : 11 TENT 1:0
17.03.2018 Singidunum 3 : 4 Dunav 0:1

Futsal

17.03.2018 19:00 Jastrebac 3 : 3 FON
17.03.2018 20:45 Forum 3 : 5 Srpska
17.03.2018 16:30 Kragujevac 2011 0 : 2 Ekonomac 2
17.03.2018 18:30 BSK 0 : 5 Miners
17.03.2018 18:30 Dolap 7 : 3 Zadrugar 2017
17.03.2018 21:00 Babušnica 2011 3 : 3 Ozren
17.03.2018 16:20 AS 2 : 1 Prokuplje
Još uvek je,posle utakmice koju izgubismo,važnije šta su drugi rekli ili uradili.od toga da smo loše igrali i kako će mo protiv Brazila.Baš onako po naški.O tome će se pričati uskoro u "Ruskoj bajci" na RTS-u pošto se znalci vraćaju kući pa će studio biti pun "znalaca"
Vova Vova i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Eto kratko se radovasmo,srpski fudbal je ponovo na svom mestu-na kolenima.Mediji,naročito rts se ovih dana više bave vanfudbalskim nego događanjima na terenu.Važno im je kakve su boje dresovi hrvatske,šta pevaju kako izgledaju samo ne to da su nokautirali Argentince.Važno je proširiti malo mržnju pričama o nekim navodnim provokacijama naturalizovanih švajcaraca,orlovima,pričati o biografiji nemačkog sudije i njegovom ne-postojećem penalu ..... Samo nije važno to da ta naša ekipa poslednjih godina i kad pobeđuje i kad gubi to čini bez igre,njenim preskakanjem kao u poslednjim minutima,jer nema odavno vođu ,dirigenta na sredini možda još iz vremena Piksija ako pričamo o srpskim fudbalerima.Nemoguće je da nisu fizički spremni,a trče samo na mahove,znači li to da neće,fali li im motivacija.Razni treneri nazovi stručni ljudi neće da pričaju o manama naše igre,pričju lepo kad pobedimo a posle poraza ne znaju šta bi pametno rekli.Samo treba pogledati fifa statistiku sa sinoćne utakmice i sve će biti jasno.
Hammer16 Hammer16 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Hammer16 Hammer16 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu