XS
SM
MD
LG
Pronađeno ukupno 176 utakmica za dan
Sreda, 17 Maj 2017

Fudbal

17.05.2017 19:00 Javor Matis 0 : 3 Crvena zvezda
17.05.2017 19:00 Mladost (L) 3 : 2 Napredak
17.05.2017 19:00 Radnički (N) 1 : 3 Partizan
17.05.2017 19:00 Voždovac 0 : 2 Vojvodina
17.05.2017 17:00 Novi Pazar 0 : 5 Čukarički
17.05.2017 17:00 Rad 1 : 0 Metalac
17.05.2017 17:00 Borac 1 : 0 Spartak ŽK
17.05.2017 17:00 OFK Bačka 1 : 0 Radnik
17.05.2017 17:00 Inđija 1 : 5 Bežanija
17.05.2017 17:00 Dinamo 2 : 4 Mačva
17.05.2017 17:00 Jagodina 3 : 0 Sloboda
17.05.2017 17:00 Budućnost 0 : 3 Zemun
17.05.2017 17:00 OFK Beograd 2 : 2 Proleter
17.05.2017 17:00 Sindjelić 4 : 1 Radnički
17.05.2017 17:00 ČSK Pivara 0 : 1 Kolubara
17.05.2017 17:00 BSK Borča 2 : 1 OFK Odžaci
17.05.2017 14:30 Southampton 0 : 0 Manchester Utd
17.05.2017 Monaco 2 : 0 Saint-Étienne
17.05.2017 20:45 Celta Vigo 1 : 4 Real Madrid
17.05.2017 16:30 Železničar 2 : 1 Omladinac
17.05.2017 16:30 Radnički (SM) 1 : 0 Bačka 1901
17.05.2017 16:30 TSC 3 : 0 Bratstvo 1946
17.05.2017 16:30 Radnički (Zr) 4 : 0 Radnički (Š)
17.05.2017 16:30 Crvena zvezda (NS) 2 : 1 Cement
17.05.2017 16:30 Radnički (NP) 2 : 2 Vršac
17.05.2017 16:30 Borac (S) 3 : 3 Dunav
17.05.2017 16:30 Karađorđe (T) 0 : 1 Smederevo 1924
17.05.2017 16:30 Šumadija 1903 1 : 1 Loznica
17.05.2017 16:30 Sloga (P) 3 : 1 Zlatibor (Č)
17.05.2017 16:30 FAP 1 : 1 Budućnost Krušik 2014
17.05.2017 16:30 Mokra Gora 1 : 3 Polet (LJ)
17.05.2017 16:30 Železničar 3 : 1 Mihajlovac 1934
17.05.2017 16:30 Šapine 0 : 1 Radnički 1923
17.05.2017 17:00 Ozren 0 : 6 Moravac Orion
17.05.2017 17:00 OFK Sinđelić 3 : 0 Jedinstvo (B)
17.05.2017 17:00 Radan 1 : 0 Dunav
17.05.2017 17:00 Car Konstantin 2 : 1 Temnić 1924
17.05.2017 17:00 Trstenik PPT 2 : 3 Jedinstvo (P)
17.05.2017 17:00 Timok 3 : 1 Radnički (S)
17.05.2017 17:00 Sloga (D) 2 : 1 Tabane 1970
17.05.2017 17:00 Vlasina 0 : 1 Pukovac
17.05.2017 16:30 IMT 1 : 3 BSK Batajnica
17.05.2017 16:30 Radnički (O) 3 : 1 Grafičar
17.05.2017 16:30 Stepojevac Vaga 3 : 2 Sopot
17.05.2017 11:00 Radnički (NB) 2 : 1 Žarkovo
17.05.2017 16:30 Dorćol 2 : 2 Teleoptik
17.05.2017 16:30 Prva Iskra 2 : 2 BASK
17.05.2017 16:30 Crvena Zvezda 3 : 1 GSP Polet
17.05.2017 16:30 Rakovica 0 : 2 Brodarac 1947
17.05.2017 16:30 Zadrugar 4 : 2 Polet (K)
17.05.2017 16:30 Potisje 1 : 4 Mladost (T)
17.05.2017 16:30 Budućnost (G) 0 : 1 Sloga (Č)
17.05.2017 16:30 Tekstilac 2 : 1 Mladost APA
17.05.2017 16:30 Subotica 2 : 1 Bačka (P)
17.05.2017 16:30 Radnički (S) 2 : 4 Srbobran
17.05.2017 16:30 Tisa (A) 4 : 5 Bečej 1918
17.05.2017 16:30 Tavankut 7 : 0 OFK Vrbas
17.05.2017 16:30 Radnički (K) 4 : 2 Budućnost (SC)
17.05.2017 16:30 Vršac united 4 : 2 Slavia
17.05.2017 16:30 Polet (N) 3 : 4 ŽAK
17.05.2017 16:30 Radnički (S) 1 : 3 Kozara
17.05.2017 16:30 Sloboda 0 : 1 Proleter (BK)
17.05.2017 16:30 Jedinstvo (BK) 3 : 1 Jedinstvo (NB)
17.05.2017 16:30 Sloga 0 : 4 Dinamo 1945
17.05.2017 16:30 Dolina 2 : 4 Vojvodina 1928
17.05.2017 16:30 Hajduk (B) 3 : 0 Kabel
17.05.2017 16:30 Borac 2 : 1 Jedinstvo (SP)
17.05.2017 16:30 Slavija 3 : 2 Kupinovo
17.05.2017 10:00 Sofeks 6 : 1 Veternik
17.05.2017 16:30 Mladost (BJ) 6 : 0 LSK Laćarak
17.05.2017 16:30 Hajduk 1925 Podunavac 4 : 0 Sloga
17.05.2017 10:00 Index 1 : 0 ŽSK
17.05.2017 16:30 Sremac Vojka 3 : 1 Hajduk (Č)
17.05.2017 16:30 Sušica 1 : 0 Arsenal
17.05.2017 16:30 Karađorđe 1 : 0 Ovčar
17.05.2017 16:30 Sloga 0 : 3 Radnički (K)
17.05.2017 16:30 Sloboda (Č) 0 : 2 Trepča
17.05.2017 16:30 Takovo 1 : 1 Slavija
17.05.2017 16:30 Orlovac 1 : 1 Miokovci
17.05.2017 16:30 Dragačevo 1 : 2 Tutin
17.05.2017 16:30 Šumadija (T) 1 : 0 Morava
17.05.2017 16:30 Petar Dobrnjac 1 : 1 RSK
17.05.2017 16:30 VGSK 1 : 3 Proleter
17.05.2017 16:30 Homoljac 4 : 1 Borac (Ž)
17.05.2017 16:30 Napredak 3 : 0 Borac 1932
17.05.2017 16:30 Radnički 1926 3 : 0 Mladi radnik 1940
17.05.2017 16:30 Gruža 2 : 0 Zvižd
17.05.2017 16:30 OFK Osečina 2 : 2 Drina
17.05.2017 16:30 Polimlje 2 : 1 Spartak 1924
17.05.2017 16:30 Radnički Stobex 3 : 2 OFK Divci
17.05.2017 16:30 Jedinstvo 1945 1 : 4 Sloga 1940 (BB)
17.05.2017 16:30 Provo 3 : 2 Sevojno
17.05.2017 16:30 Radjevac 1 : 2 Radnički Gorenje
17.05.2017 16:30 Ribnica 0 : 1 Jedinstvo (Ub)
17.05.2017 17:00 Bukovik 2 : 0 Malošište
17.05.2017 17:00 Timočanin 3 : 1 Zaplanjac
17.05.2017 17:00 OFK Bor 2 : 3 Majdanpek
17.05.2017 17:00 Rtanj 4 : 0 Đerdap
17.05.2017 17:00 Brodoremont 3 : 2 BSK
17.05.2017 17:00 Hajduk Veljko 0 : 1 Šarbanovac
17.05.2017 17:00 Svrljig 0 : 3 Napredak
17.05.2017 17:00 Sloga 1 : 4 SFS Borac
17.05.2017 17:00 Juhor 3 : 4 Žitorađa
17.05.2017 17:00 Jedinstvo 1 : 0 Trajal
17.05.2017 17:00 Rembas 1 : 2 Poljoprivrednik
17.05.2017 17:00 Bošnjane 2 : 2 OFK Kosanica
17.05.2017 17:00 Levač 2 : 0 Morava 1918
17.05.2017 17:00 Župa 3 : 1 OFK Lugomir
17.05.2017 17:00 Kopaonik 3 : 0 OFK Topličanin
17.05.2017 17:00 Jedinstvo (P) 8 : 0 Morava (VH)
17.05.2017 17:00 Nebeski andjeli 1 : 1 Ropotovo
17.05.2017 17:00 Budućnost (O) 5 : 1 Lužnica
17.05.2017 17:00 GFK Dubočica 2 : 2 Budućnost (P)
17.05.2017 17:00 Jedinstvo (GM) 0 : 7 Sloga (L)
17.05.2017 17:00 Pusta reka 9 : 0 OFK Brzi Brod
17.05.2017 17:00 Vranjska Banja 2 : 1 Pčinja
17.05.2017 17:00 Balkanski 6 : 0 Mladost (M)
17.05.2017 16:30 Budućnost 2 : 1 Hajduk Junior
17.05.2017 16:30 Borac (BG) 6 : 2 Hercegovac
17.05.2017 16:30 BSK 2 : 1 Stari Grad
17.05.2017 16:30 ŽAK 1 : 1 Terekveš
17.05.2017 16:30 Slavija 6 : 0 Polet (S)
17.05.2017 16:30 Krila Krajine 8 : 0 OFK Šikara
17.05.2017 16:30 Rusin 2 : 0 Mladost (K)
17.05.2017 16:30 Mladost (BP) 6 : 0 Lipar
17.05.2017 17:00 Hrtkovci 4 : 2 Mitros
17.05.2017 17:00 Ljukovo 0 : 1 Podrinje
17.05.2017 17:00 Jadran 0 : 0 Napredak
17.05.2017 17:00 Sloven 2 : 1 FK Graničar 1924
17.05.2017 17:00 Sloboda 2 : 1 Hajduk
17.05.2017 17:00 Partizan 3 : 2 Donji Petrovci
17.05.2017 17:00 1. Maj Ruma 5 : 1 Rudar
17.05.2017 17:00 Budućnost 0 : 2 Borac
17.05.2017 16:30 Višesava 1 : 2 Crnokosa
17.05.2017 16:30 Zlatar 0 : 0 Budućnost
17.05.2017 17:00 Deli Jovan 3 : 0 Polom
17.05.2017 17:00 Javor 2 : 1 Omladinski
17.05.2017 17:00 Mladost 3 : 1 Graničar (K)
17.05.2017 17:00 OFK Brestač 2 : 0 Graničar (O)
17.05.2017 17:00 PSK Putinci 1 : 1 Železničar
17.05.2017 17:00 Fruškogorac 3 : 1 Jedinstvo (P)
17.05.2017 17:00 Jedinstvo (M) 1 : 2 Hajduk
17.05.2017 17:00 OFK Zeka Buljubaša 2 : 1 Napredak
17.05.2017 17:00 Borac 6 : 0 Obilić 1993
17.05.2017 16:30 Dragoš 2 : 0 Radnički (K)
17.05.2017 17:00 Žabare 3 : 0 Kapidžija
17.05.2017 17:00 Stari Trstenik 2 : 4 Mladost
17.05.2017 16:30 Deli Jovan 0 : 6 Šljivar
17.05.2017 16:30 Mladost 2 : 3 Polet 1959
17.05.2017 16:30 Kosovo 0 : 3 Timok 1928
17.05.2017 16:30 Nacional 2 : 3 OFK Rtanj 2016
17.05.2017 16:30 Kastrum 2 : 1 Velika Jasikova
17.05.2017 16:30 Beli Orao 1 : 2 Sloga (Dr)
17.05.2017 17:30 Domaćin 3 : 1 Lipar
17.05.2017 17:00 Mihajlovac 6 : 3 Šumadija
17.05.2017 17:00 Smederevo 1924 1 : 0 Karadjordje
17.05.2017 17:00 Šapine 2 : 5 VGSK
17.05.2017 17:00 Homoljac 4 : 0 Mladi borac
17.05.2017 17:00 Stari Tamiš 2 : 3 BAK
17.05.2017 17:00 Budućnost 0 : 2 BSK
17.05.2017 17:00 Sloga (K) 5 : 0 Nacional AG
17.05.2017 17:00 Radnički 1923 0 : 1 Apolon 4
17.05.2017 17:00 Bane 2 : 1 Tutin
17.05.2017 17:00 Rudar 0 : 0 Apolon (K)
17.05.2017 17:00 Šumadija 1903 3 : 0 Mokra Gora
17.05.2017 18:00 011 0 : 3 Internacional
17.05.2017 10:00 Petar Puača 0 : 10 Vojvodina
17.05.2017 12:00 Rad 1 : 2 Partizan
17.05.2017 17:00 Budućnost 3 : 20 Sloga
17.05.2017 16:30 BAK 12 : 0 Hajdučica
17.05.2017 10:00 OFK Beograd MK 3 : 0 Rad MK
17.05.2017 16:00 011 MK 0 : 5 Brodarac MK
17.05.2017 18:00 OFK Beograd 11 : 0 Radnički (O)

Rukomet

17.05.2017 20:00 Zlatar 2 28 : 25 Užice
17.05.2017 17:00 Rusin 29 : 31 Grafičar
17.05.2017 21:00 Petrovaradin 27 : 32 Jadran Lider
Dejann i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Dejann i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Održana šesta sednica Odbora za hitna pitanja FS Beograda Na 6. sednici 52. saziva Odbora za hitna pitanja FS Beograda koja je održana 25. jula 2017. godine doneto je nekoliko važnih odluka: Odluka o sastavu Međuopštinske lige grupa ’’A’’ i ’’B’’, kao i Opštinske lige Barajevo za takmičarsku sezonu 2017/2018 . Odluka o kalendaru takmičenja Međuopštinske lige grupa ’’A’’ i ’’B’’, kao i Opštinske lige Barajevo za jesenji deo takmičarske sezone 2017/2018 . Odbor za hitna pitanja FS Beograda je na ovom sastanku doneo i Odluku o produženju ugovora o snimanju utakmica Srpske lige grupa Beograd i Odluku o uslovnom prijemu u članstvo Fudbalskog saveza Beograda ŽFK „ZEMUN“.
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu