17.09
16:00
Omladinac
Radnički (Zr)
3
0
|
17.09.2016 16:00 | Omladinac | 3 : 0 | Radnički (Zr) | |||||
17.09
16:00
Radnički (SM)
Crvena zvezda (NS)
3
1
|
17.09.2016 16:00 | Radnički (SM) | 3 : 1 | Crvena zvezda (NS) | |||||
17.09
16:00
Bačka 1901
Borac (S)
1
1
|
17.09.2016 16:00 | Bačka 1901 | 1 : 1 | Borac (S) | |||||
17.09
16:00
Bratstvo 1946
Dunav
2
0
|
17.09.2016 16:00 | Bratstvo 1946 | 2 : 0 | Dunav | |||||
17.09
16:00
Radnički (Š)
Vršac
3
1
|
17.09.2016 16:00 | Radnički (Š) | 3 : 1 | Vršac | |||||
17.09
16:00
Sloga
Cement
1
1
|
17.09.2016 16:00 | Sloga | 1 : 1 | Cement |
17.09
16:00
Smederevo 1924
Sloga (P)
0
1
|
17.09.2016 16:00 | Smederevo 1924 | 0 : 1 | Sloga (P) | |||||
17.09
16:00
Šumadija 1903
FAP
1
2
|
17.09.2016 16:00 | Šumadija 1903 | 1 : 2 | FAP | |||||
17.09
16:00
Karađorđe (T)
Železničar
2
0
|
17.09.2016 16:00 | Karađorđe (T) | 2 : 0 | Železničar | |||||
17.09
16:00
Loznica
Radnički 1923
1
1
|
17.09.2016 16:00 | Loznica | 1 : 1 | Radnički 1923 | |||||
17.09
16:00
Zlatibor (Č)
Mihajlovac 1934
1
1
|
17.09.2016 16:00 | Zlatibor (Č) | 1 : 1 | Mihajlovac 1934 | |||||
17.09
16:00
Budućnost Krušik 2014
Polet (LJ)
1
0
|
17.09.2016 16:00 | Budućnost Krušik 2014 | 1 : 0 | Polet (LJ) |
17.09
16:00
OFK Sinđelić
Timok
1
0
|
17.09.2016 16:00 | OFK Sinđelić | 1 : 0 | Timok | |||||
17.09
16:00
Ozren
Sloga (D)
1
0
|
17.09.2016 16:00 | Ozren | 1 : 0 | Sloga (D) | |||||
17.09
16:00
Jedinstvo (B)
Vlasina
1
0
|
17.09.2016 16:00 | Jedinstvo (B) | 1 : 0 | Vlasina | |||||
17.09
16:00
Dunav
Pukovac
5
0
|
17.09.2016 16:00 | Dunav | 5 : 0 | Pukovac | |||||
17.09
16:00
Jedinstvo (P)
Radnički (S)
0
2
|
17.09.2016 16:00 | Jedinstvo (P) | 0 : 2 | Radnički (S) |
17.09
16:00
Radnički (O)
Prva Iskra
2
4
|
17.09.2016 16:00 | Radnički (O) | 2 : 4 | Prva Iskra | |||||
17.09
16:00
IMT
Crvena Zvezda
2
0
|
17.09.2016 16:00 | IMT | 2 : 0 | Crvena Zvezda | |||||
17.09
16:00
Sopot
Brodarac 1947
1
0
|
17.09.2016 16:00 | Sopot | 1 : 0 | Brodarac 1947 | |||||
17.09
11:00
Žarkovo
GSP Polet
4
0
|
17.09.2016 11:00 | Žarkovo | 4 : 0 | GSP Polet | |||||
17.09
16:00
Teleoptik
BASK
1
0
|
17.09.2016 16:00 | Teleoptik | 1 : 0 | BASK |
17.09
16:00
Polet (K)
Tekstilac
0
0
|
17.09.2016 16:00 | Polet (K) | 0 : 0 | Tekstilac | |||||
17.09
16:00
Potisje
Radnički (S)
1
1
|
17.09.2016 16:00 | Potisje | 1 : 1 | Radnički (S) | |||||
17.09
16:00
Sloga (Č)
OFK Vrbas
1
1
|
17.09.2016 16:00 | Sloga (Č) | 1 : 1 | OFK Vrbas | |||||
17.09
16:00
Mladost APA
Bečej 1918
1
5
|
17.09.2016 16:00 | Mladost APA | 1 : 5 | Bečej 1918 |
17.09
16:00
Budućnost (SC)
Radnički (S)
2
1
|
17.09.2016 16:00 | Budućnost (SC) | 2 : 1 | Radnički (S) | |||||
17.09
16:00
Vršac united
Jedinstvo (BK)
2
0
|
17.09.2016 16:00 | Vršac united | 2 : 0 | Jedinstvo (BK) | |||||
17.09
16:00
Radnički (K)
Sloga
4
0
|
17.09.2016 16:00 | Radnički (K) | 4 : 0 | Sloga | |||||
17.09
16:00
Kozara
Dinamo 1945
0
1
|
17.09.2016 16:00 | Kozara | 0 : 1 | Dinamo 1945 | |||||
17.09
16:00
Proleter (BK)
Jedinstvo (NB)
1
0
|
17.09.2016 16:00 | Proleter (BK) | 1 : 0 | Jedinstvo (NB) |
17.09
16:00
Slavija
Mladost (BJ)
0
2
|
17.09.2016 16:00 | Slavija | 0 : 2 | Mladost (BJ) | |||||
17.09
16:00
Jedinstvo (SP)
Sremac Vojka
0
1
|
17.09.2016 16:00 | Jedinstvo (SP) | 0 : 1 | Sremac Vojka | |||||
17.09
16:00
Veternik
ŽSK
3
1
|
17.09.2016 16:00 | Veternik | 3 : 1 | ŽSK |
17.09
16:00
Tutin
Trepča
1
1
|
17.09.2016 16:00 | Tutin | 1 : 1 | Trepča | |||||
17.09
16:00
Ovčar
Orlovac
2
1
|
17.09.2016 16:00 | Ovčar | 2 : 1 | Orlovac | |||||
17.09
16:00
Takovo
Arsenal
1
0
|
17.09.2016 16:00 | Takovo | 1 : 0 | Arsenal | |||||
17.09
16:00
Sloboda (Č)
Sloga
2
1
|
17.09.2016 16:00 | Sloboda (Č) | 2 : 1 | Sloga |
17.09
16:00
Gruža
Proleter
0
1
|
17.09.2016 16:00 | Gruža | 0 : 1 | Proleter | |||||
17.09
16:00
Radnički 1926
RSK
1
0
|
17.09.2016 16:00 | Radnički 1926 | 1 : 0 | RSK | |||||
17.09
16:00
Šumadija (A)
Morava
1
2
|
17.09.2016 16:00 | Šumadija (A) | 1 : 2 | Morava |
17.09
16:00
Ribnica
Spartak 1924
1
0
|
17.09.2016 16:00 | Ribnica | 1 : 0 | Spartak 1924 | |||||
17.09
16:00
Jedinstvo 1945
OFK Osečina
1
1
|
17.09.2016 16:00 | Jedinstvo 1945 | 1 : 1 | OFK Osečina |
17.09
16:00
OFK Bor
Brodoremont
1
4
|
17.09.2016 16:00 | OFK Bor | 1 : 4 | Brodoremont | |||||
17.09
16:00
Timočanin
Hajduk Veljko
0
3
|
17.09.2016 16:00 | Timočanin | 0 : 3 | Hajduk Veljko | |||||
17.09
16:00
BSK
Šarbanovac
3
1
|
17.09.2016 16:00 | BSK | 3 : 1 | Šarbanovac |
17.09
16:00
SFS Borac
Rembas
2
2
|
17.09.2016 16:00 | SFS Borac | 2 : 2 | Rembas | |||||
17.09
16:00
Jedinstvo
Bošnjane
4
1
|
17.09.2016 16:00 | Jedinstvo | 4 : 1 | Bošnjane | |||||
17.09
16:00
Žitorađa
Kopaonik
0
1
|
17.09.2016 16:00 | Žitorađa | 0 : 1 | Kopaonik | |||||
17.09
16:00
Trajal
OFK Topličanin
3
2
|
17.09.2016 16:00 | Trajal | 3 : 2 | OFK Topličanin | |||||
17.09
16:00
OFK Kosanica
Morava 1918
2
0
|
17.09.2016 16:00 | OFK Kosanica | 2 : 0 | Morava 1918 |
17.09
16:00
Nebeski andjeli
Pusta reka
2
0
|
17.09.2016 16:00 | Nebeski andjeli | 2 : 0 | Pusta reka | |||||
17.09
16:00
Lužnica
Mladost (M)
1
0
|
17.09.2016 16:00 | Lužnica | 1 : 0 | Mladost (M) | |||||
17.09
16:00
Sloga (L)
OFK Brzi Brod
2
2
|
17.09.2016 16:00 | Sloga (L) | 2 : 2 | OFK Brzi Brod |
17.09
16:30
Jadran (F)
Obilić
1
0
|
17.09.2016 16:30 | Jadran (F) | 1 : 0 | Obilić | |||||
17.09
16:30
Proleter (RS)
Eđšeg
5
0
|
17.09.2016 16:30 | Proleter (RS) | 5 : 0 | Eđšeg |
17.09
16:00
Polet (S)
Hajduk Junior
0
2
|
17.09.2016 16:00 | Polet (S) | 0 : 2 | Hajduk Junior | |||||
17.09
16:00
Mladost (K)
Stari Grad
2
0
|
17.09.2016 16:00 | Mladost (K) | 2 : 0 | Stari Grad |
17.09
16:00
Jugoslavija
Borac (St)
1
1
|
17.09.2016 16:00 | Jugoslavija | 1 : 1 | Borac (St) | |||||
17.09
16:00
Jedinstvo Stević
Polet
1
0
|
17.09.2016 16:00 | Jedinstvo Stević | 1 : 0 | Polet | |||||
17.09
16:00
BAK
Mladost (O)
1
3
|
17.09.2016 16:00 | BAK | 1 : 3 | Mladost (O) |
17.09
16:00
OFK Kikinda
Borac
5
0
|
17.09.2016 16:00 | OFK Kikinda | 5 : 0 | Borac | |||||
17.09
16:00
Begej
C. Zvezda (VS)
2
0
|
17.09.2016 16:00 | Begej | 2 : 0 | C. Zvezda (VS) | |||||
17.09
16:00
Mladost (L)
Krajina
3
8
|
17.09.2016 16:00 | Mladost (L) | 3 : 8 | Krajina | |||||
17.09
16:00
Proleter 2006
Naftagas (E)
2
2
|
17.09.2016 16:00 | Proleter 2006 | 2 : 2 | Naftagas (E) |
17.09
16:30
Rudar
Hajduk
1
0
|
17.09.2016 16:30 | Rudar | 1 : 0 | Hajduk | |||||
17.09
16:30
1. Maj Ruma
Podrinje
1
0
|
17.09.2016 16:30 | 1. Maj Ruma | 1 : 0 | Podrinje | |||||
17.09
16:30
Partizan
Mitros
4
2
|
17.09.2016 16:30 | Partizan | 4 : 2 | Mitros | |||||
17.09
16:30
Sloven
Jadran
1
0
|
17.09.2016 16:30 | Sloven | 1 : 0 | Jadran |
17.09
16:00
Šajkaš 1908
Proleter
2
1
|
17.09.2016 16:00 | Šajkaš 1908 | 2 : 1 | Proleter | |||||
17.09
16:00
Omladinac
Tatra
1
1
|
17.09.2016 16:00 | Omladinac | 1 : 1 | Tatra | |||||
17.09
16:00
OFK Sirig
TSK
0
2
|
17.09.2016 16:00 | OFK Sirig | 0 : 2 | TSK |
17.09
16:30
Goč
Mataruge
7
0
|
17.09.2016 16:30 | Goč | 7 : 0 | Mataruge | |||||
17.09
16:30
Omladinac
OFK Ras
0
0
|
17.09.2016 16:30 | Omladinac | 0 : 0 | OFK Ras |
17.09
16:30
Borac
Partizan
1
2
|
17.09.2016 16:30 | Borac | 1 : 2 | Partizan | |||||
17.09
16:30
Mladost
Srbija
3
2
|
17.09.2016 16:30 | Mladost | 3 : 2 | Srbija | |||||
17.09
16:30
Jadran
Kutlovo
1
1
|
17.09.2016 16:30 | Jadran | 1 : 1 | Kutlovo | |||||
17.09
16:30
Kolonija
Vinogradi DB
6
4
|
17.09.2016 16:30 | Kolonija | 6 : 4 | Vinogradi DB | |||||
17.09
16:30
Jedinstvo
Vodojaža
1
2
|
17.09.2016 16:30 | Jedinstvo | 1 : 2 | Vodojaža | |||||
17.09
16:30
Sloga D
Šumadija 1934
3
3
|
17.09.2016 16:30 | Sloga D | 3 : 3 | Šumadija 1934 | |||||
17.09
16:30
Sloboda
Ćava
2
2
|
17.09.2016 16:30 | Sloboda | 2 : 2 | Ćava | |||||
17.09
16:30
Budućnost
Šumadinac
3
0
|
17.09.2016 16:30 | Budućnost | 3 : 0 | Šumadinac |
17.09
15:30
Slatina
Parmenac
1
0
|
17.09.2016 15:30 | Slatina | 1 : 0 | Parmenac |
17.09
16:00
Mladi borac
Sloga
6
0
|
17.09.2016 16:00 | Mladi borac | 6 : 0 | Sloga | |||||
17.09
16:00
Cerovac 2013
Sloboda
3
0
|
17.09.2016 16:00 | Cerovac 2013 | 3 : 0 | Sloboda |
17.09
16:00
Sloga 33
Rudar (S)
1
0
|
17.09.2016 16:00 | Sloga 33 | 1 : 0 | Rudar (S) | |||||
17.09
16:00
Đerdap
Makce
4
0
|
17.09.2016 16:00 | Đerdap | 4 : 0 | Makce | |||||
17.09
16:00
Polet (SD)
Sloga (B)
3
2
|
17.09.2016 16:00 | Polet (SD) | 3 : 2 | Sloga (B) |
17.09
16:00
Sindjelić
Hajduk Stanko
4
3
|
17.09.2016 16:00 | Sindjelić | 4 : 3 | Hajduk Stanko |
17.09
16:00
Radnik
Brezovica
1
1
|
17.09.2016 16:00 | Radnik | 1 : 1 | Brezovica | |||||
17.09
16:00
OFK Jabučje
Banjani
0
3
|
17.09.2016 16:00 | OFK Jabučje | 0 : 3 | Banjani |
17.09
15:30
Jedinstvo (K)
Crnokosa
1
4
|
17.09.2016 15:30 | Jedinstvo (K) | 1 : 4 | Crnokosa | |||||
17.09
15:30
Zlatar
Lazarica
4
1
|
17.09.2016 15:30 | Zlatar | 4 : 1 | Lazarica | |||||
17.09
15:30
Jasen
Železničar
3
0
|
17.09.2016 15:30 | Jasen | 3 : 0 | Železničar | |||||
17.09
15:30
Perućac
Savinac
6
1
|
17.09.2016 15:30 | Perućac | 6 : 1 | Savinac | |||||
17.09
15:30
Ariljska rampa
Višesava
2
0
|
17.09.2016 15:30 | Ariljska rampa | 2 : 0 | Višesava | |||||
17.09
15:30
Polet
Prvi partizan
3
0
|
17.09.2016 15:30 | Polet | 3 : 0 | Prvi partizan |
17.09
16:00
Poreč
BSK
5
0
|
17.09.2016 16:00 | Poreč | 5 : 0 | BSK |
17.09
16:00
Palilula
Crvena Zvezda
3
2
|
17.09.2016 16:00 | Palilula | 3 : 2 | Crvena Zvezda |
17.09
15:30
Resavac
Mladost (J)
1
1
|
17.09.2016 15:30 | Resavac | 1 : 1 | Mladost (J) |
17.09
16:00
Real
Omladinac
3
2
|
17.09.2016 16:00 | Real | 3 : 2 | Omladinac |
17.09
16:00
Palilulac
Vulkan
4
2
|
17.09.2016 16:00 | Palilulac | 4 : 2 | Vulkan | |||||
17.09
16:00
Aluminijum
Sloga 1948
2
0
|
17.09.2016 16:00 | Aluminijum | 2 : 0 | Sloga 1948 | |||||
17.09
16:00
AZ Borac 2014
Proleter (M)
1
2
|
17.09.2016 16:00 | AZ Borac 2014 | 1 : 2 | Proleter (M) |
17.09
16:00
Zvezda
Mladost (PR)
0
2
|
17.09.2016 16:00 | Zvezda | 0 : 2 | Mladost (PR) | |||||
17.09
16:00
Vladimir Durković
Dragoš
2
0
|
17.09.2016 16:00 | Vladimir Durković | 2 : 0 | Dragoš |
17.09
16:00
Jedinstvo (Š)
Kumarevo 65
1
0
|
17.09.2016 16:00 | Jedinstvo (Š) | 1 : 0 | Kumarevo 65 |
17.09
16:00
Biljači
OFK Alakince
1
2
|
17.09.2016 16:00 | Biljači | 1 : 2 | OFK Alakince | |||||
17.09
16:00
Levosoje
Mladost (B)
0
4
|
17.09.2016 16:00 | Levosoje | 0 : 4 | Mladost (B) |
17.09
16:00
Mladost (C)
Strelac
1
0
|
17.09.2016 16:00 | Mladost (C) | 1 : 0 | Strelac | |||||
17.09
16:00
Šumadija
Burovo
3
0
|
17.09.2016 16:00 | Šumadija | 3 : 0 | Burovo | |||||
17.09
16:00
Napredak
Zabrežje
3
0
|
17.09.2016 16:00 | Napredak | 3 : 0 | Zabrežje |
17.09
16:00
Mladenovac
Selo Mladenovac
5
1
|
17.09.2016 16:00 | Mladenovac | 5 : 1 | Selo Mladenovac |
17.09
15:30
Rudar Stenjevac
Zemljoradnik
1
1
|
17.09.2016 15:30 | Rudar Stenjevac | 1 : 1 | Zemljoradnik |
17.09
16:00
Pobeda 1976
OFK Draževac
1
3
|
17.09.2016 16:00 | Pobeda 1976 | 1 : 3 | OFK Draževac | |||||
17.09
16:00
Ratar
Jedinstvo
0
5
|
17.09.2016 16:00 | Ratar | 0 : 5 | Jedinstvo | |||||
17.09
16:00
Mladi Radnik
Polet (R)
4
3
|
17.09.2016 16:00 | Mladi Radnik | 4 : 3 | Polet (R) | |||||
17.09
16:00
Polet (V)
Sloga (K)
1
2
|
17.09.2016 16:00 | Polet (V) | 1 : 2 | Sloga (K) |
17.09
16:00
Studenski Grad
Atakante
6
0
|
17.09.2016 16:00 | Studenski Grad | 6 : 0 | Atakante |
17.09
16:30
Jedinstvo
Tomislavci
1
1
|
17.09.2016 16:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | Tomislavci | |||||
17.09
16:30
Sloboda
Mladost Radost
0
3
|
17.09.2016 16:30 | Sloboda | 0 : 3 | Mladost Radost |
17.09
16:30
Tornjoš
Hajduk
0
0
|
17.09.2016 16:30 | Tornjoš | 0 : 0 | Hajduk |
17.09
16:00
Crvenka
Omladinac (D)
1
0
|
17.09.2016 16:00 | Crvenka | 1 : 0 | Omladinac (D) | |||||
17.09
16:00
Stanišić
Hajduk (S)
3
0
|
17.09.2016 16:00 | Stanišić | 3 : 0 | Hajduk (S) |
17.09
16:00
Delija
Proleter
5
0
|
17.09.2016 16:00 | Delija | 5 : 0 | Proleter |
17.09
16:00
RFK Novi Sad 1921
Čenej
4
0
|
17.09.2016 16:00 | RFK Novi Sad 1921 | 4 : 0 | Čenej | |||||
17.09
16:00
Centar
Obilić
2
4
|
17.09.2016 16:00 | Centar | 2 : 4 | Obilić |
17.09
16:30
Grdica
Popovići
3
2
|
17.09.2016 16:30 | Grdica | 3 : 2 | Popovići |
17.09
16:30
Zastava
Erdoglija
1
5
|
17.09.2016 16:30 | Zastava | 1 : 5 | Erdoglija | |||||
17.09
16:30
Divostin
Maršić
2
1
|
17.09.2016 16:30 | Divostin | 2 : 1 | Maršić | |||||
17.09
16:30
Seljak
OFK Bagremar
0
3
|
17.09.2016 16:30 | Seljak | 0 : 3 | OFK Bagremar | |||||
17.09
16:30
21. oktobar
OFK Žeželj
4
0
|
17.09.2016 16:30 | 21. oktobar | 4 : 0 | OFK Žeželj | |||||
17.09
16:30
Kremenac
Hajduk
2
0
|
17.09.2016 16:30 | Kremenac | 2 : 0 | Hajduk | |||||
17.09
16:30
Korićani
Azbest
3
0
|
17.09.2016 16:30 | Korićani | 3 : 0 | Azbest |
17.09
16:30
Bjelica
Prilike
6
0
|
17.09.2016 16:30 | Bjelica | 6 : 0 | Prilike |
17.09
11:00
Omladinac (V)
Bare
0
2
|
17.09.2016 11:00 | Omladinac (V) | 0 : 2 | Bare |
17.09
16:00
Rade Milošević
Napredak (S)
5
0
|
17.09.2016 16:00 | Rade Milošević | 5 : 0 | Napredak (S) |
17.09
16:00
Jedinstvo (LJ)
Radnički (P)
3
1
|
17.09.2016 16:00 | Jedinstvo (LJ) | 3 : 1 | Radnički (P) |
17.09
16:00
Milicionar
Duško
4
0
|
17.09.2016 16:00 | Milicionar | 4 : 0 | Duško | |||||
17.09
16:00
Torpedo
Budućnost (Z)
3
0
|
17.09.2016 16:00 | Torpedo | 3 : 0 | Budućnost (Z) |
17.09
16:00
Jadar (S)
Sloga (LŠ)
2
3
|
17.09.2016 16:00 | Jadar (S) | 2 : 3 | Sloga (LŠ) |
17.09
16:00
Mladost
Rudar
2
2
|
17.09.2016 16:00 | Mladost | 2 : 2 | Rudar | |||||
17.09
16:00
Vrelo Sport
Crvena Jabuka
6
0
|
17.09.2016 16:00 | Vrelo Sport | 6 : 0 | Crvena Jabuka | |||||
17.09
16:00
Rubribreza
Gunjevac
4
1
|
17.09.2016 16:00 | Rubribreza | 4 : 1 | Gunjevac | |||||
17.09
16:00
Kalenić
Polet (DL)
4
2
|
17.09.2016 16:00 | Kalenić | 4 : 2 | Polet (DL) |
17.09
15:00
Tara
Raketa
|
17.09.2016 15:00 | Tara | : | Raketa | |||||
17.09
15:00
Policajac 92
Višesava
3
4
|
17.09.2016 15:00 | Policajac 92 | 3 : 4 | Višesava |
17.09
16:30
Budućnost
Čarapan
4
4
|
17.09.2016 16:30 | Budućnost | 4 : 4 | Čarapan | |||||
17.09
16:30
Gornji Stepoš
Žabare
5
2
|
17.09.2016 16:30 | Gornji Stepoš | 5 : 2 | Žabare | |||||
17.09
16:30
Knez Lazar
Bukovica
5
0
|
17.09.2016 16:30 | Knez Lazar | 5 : 0 | Bukovica | |||||
17.09
16:30
Kapidžija
Dedina
2
2
|
17.09.2016 16:30 | Kapidžija | 2 : 2 | Dedina |
17.09
16:00
Heroj Polet
Sveti Stefan
6
0
|
17.09.2016 16:00 | Heroj Polet | 6 : 0 | Sveti Stefan |
17.09
16:00
Mladost (MI)
Mladost (G)
2
2
|
17.09.2016 16:00 | Mladost (MI) | 2 : 2 | Mladost (G) |
17.09
16:00
Sloboda
Sloga
1
3
|
17.09.2016 16:00 | Sloboda | 1 : 3 | Sloga | |||||
17.09
16:00
Nišavac
Jerma
2
1
|
17.09.2016 16:00 | Nišavac | 2 : 1 | Jerma | |||||
17.09
16:00
Senjak
Mladost
4
0
|
17.09.2016 16:00 | Senjak | 4 : 0 | Mladost |
17.09
16:00
Omladinac
Radnički 1936
5
2
|
17.09.2016 16:00 | Omladinac | 5 : 2 | Radnički 1936 |
17.09
16:00
Mekiš
Marina Kutina
0
0
|
17.09.2016 16:00 | Mekiš | 0 : 0 | Marina Kutina | |||||
17.09
16:00
Moravac
Grkinja
4
1
|
17.09.2016 16:00 | Moravac | 4 : 1 | Grkinja |
17.09
16:00
Velika Jasikova
Timok 1928
1
2
|
17.09.2016 16:00 | Velika Jasikova | 1 : 2 | Timok 1928 | |||||
17.09
16:00
Kastrum
Polet 1959
5
0
|
17.09.2016 16:00 | Kastrum | 5 : 0 | Polet 1959 |
17.09
16:00
Dobrič 1974
Banaćanin
2
2
|
17.09.2016 16:00 | Dobrič 1974 | 2 : 2 | Banaćanin | |||||
17.09
16:00
Borac
Jugovići 1976
0
3
|
17.09.2016 16:00 | Borac | 0 : 3 | Jugovići 1976 |
17.09
16:00
OFK Povlen
Dupljaj 2016
1
1
|
17.09.2016 16:00 | OFK Povlen | 1 : 1 | Dupljaj 2016 | |||||
17.09
11:00
Bujačić
Zadrugar
3
0
|
17.09.2016 11:00 | Bujačić | 3 : 0 | Zadrugar | |||||
17.09
16:00
Paune
Gradac Pričević
5
0
|
17.09.2016 16:00 | Paune | 5 : 0 | Gradac Pričević | |||||
17.09
11:00
Mladi radnik
Žabari
1
3
|
17.09.2016 11:00 | Mladi radnik | 1 : 3 | Žabari | |||||
17.09
16:00
Lukavac
Mali korak
6
1
|
17.09.2016 16:00 | Lukavac | 6 : 1 | Mali korak | |||||
17.09
16:00
Sloga Gorić
Beloševac
2
1
|
17.09.2016 16:00 | Sloga Gorić | 2 : 1 | Beloševac | |||||
17.09
16:00
Dupljaj
Rakac Stave
1
1
|
17.09.2016 16:00 | Dupljaj | 1 : 1 | Rakac Stave |
17.09
16:30
Pasjak 2013
Kruševica
1
4
|
17.09.2016 16:30 | Pasjak 2013 | 1 : 4 | Kruševica | |||||
17.09
16:30
Gaglovo
Vratare
5
0
|
17.09.2016 16:30 | Gaglovo | 5 : 0 | Vratare | |||||
17.09
16:30
Padež
Konjuh
2
0
|
17.09.2016 16:30 | Padež | 2 : 0 | Konjuh |
17.09
16:00
Nomanica
Rudar 1973
1
1
|
17.09.2016 16:00 | Nomanica | 1 : 1 | Rudar 1973 | |||||
17.09
16:00
Todorovce
Moravac (P)
3
6
|
17.09.2016 16:00 | Todorovce | 3 : 6 | Moravac (P) | |||||
17.09
16:00
Gornje Sinkovce
Gornje Krajince
3
1
|
17.09.2016 16:00 | Gornje Sinkovce | 3 : 1 | Gornje Krajince | |||||
17.09
16:00
Turekovac
Veternica
3
2
|
17.09.2016 16:00 | Turekovac | 3 : 2 | Veternica |
17.09
16:00
Zabrđe 1936
Borac
1
0
|
17.09.2016 16:00 | Zabrđe 1936 | 1 : 0 | Borac | |||||
17.09
16:00
Veliko Laole
Burovac
5
0
|
17.09.2016 16:00 | Veliko Laole | 5 : 0 | Burovac |
17.09
16:00
Brana Paunović 1933
Vukan
4
2
|
17.09.2016 16:00 | Brana Paunović 1933 | 4 : 2 | Vukan | |||||
17.09
16:00
Manastirica
Omladinac B
7
0
|
17.09.2016 16:00 | Manastirica | 7 : 0 | Omladinac B |
17.09
16:00
Šumadija (MC)
BSK
2
2
|
17.09.2016 16:00 | Šumadija (MC) | 2 : 2 | BSK |
17.09
16:00
Rudar Kostolac 2008
Dunav
0
6
|
17.09.2016 16:00 | Rudar Kostolac 2008 | 0 : 6 | Dunav |
17.09
16:00
Beljanica
Resavac
5
2
|
17.09.2016 16:00 | Beljanica | 5 : 2 | Resavac |
17.09
16:00
Sloga
Crvena Zvezda
2
1
|
17.09.2016 16:00 | Sloga | 2 : 1 | Crvena Zvezda | |||||
17.09
16:00
Mladost
Graničar
2
5
|
17.09.2016 16:00 | Mladost | 2 : 5 | Graničar | |||||
17.09
16:00
Naša Krajina
Solunac
3
1
|
17.09.2016 16:00 | Naša Krajina | 3 : 1 | Solunac |
17.09
16:00
Mladost
Omladinac
0
2
|
17.09.2016 16:00 | Mladost | 0 : 2 | Omladinac | |||||
17.09
16:00
Kamenorezac 76
Stara Čaršija
3
1
|
17.09.2016 16:00 | Kamenorezac 76 | 3 : 1 | Stara Čaršija |
17.09
16:00
Radnik
Polet
2
2
|
17.09.2016 16:00 | Radnik | 2 : 2 | Polet |
17.09
16:00
Granit
Rudar
1
2
|
17.09.2016 16:00 | Granit | 1 : 2 | Rudar | |||||
17.09
16:00
Luk
Mladost (B)
1
4
|
17.09.2016 16:00 | Luk | 1 : 4 | Mladost (B) |
17.09
16:30
Bogutovačka Banja
Mineral 2015
1
4
|
17.09.2016 16:30 | Bogutovačka Banja | 1 : 4 | Mineral 2015 |
17.09
16:00
Borac
Radoje Domanović
0
4
|
17.09.2016 16:00 | Borac | 0 : 4 | Radoje Domanović |
17.09
Mladost(P)
Jedinstvo
2
1
|
17.09.2016 | Mladost(P) | 2 : 1 | Jedinstvo |
17.09
16:00
Sloboda
Šumice
1
1
|
17.09.2016 16:00 | Sloboda | 1 : 1 | Šumice | |||||
17.09
16:00
Omladinac
Radnik
2
2
|
17.09.2016 16:00 | Omladinac | 2 : 2 | Radnik |
17.09
16:00
Pocerina
Volujac
7
0
|
17.09.2016 16:00 | Pocerina | 7 : 0 | Volujac | |||||
17.09
16:00
Bojić
Zablaće
4
2
|
17.09.2016 16:00 | Bojić | 4 : 2 | Zablaće |
17.09
16:00
Borac BTG
Mladost
3
0
|
17.09.2016 16:00 | Borac BTG | 3 : 0 | Mladost |
17.09
16:00
Partizan
Metaloplastika
4
1
|
17.09.2016 16:00 | Partizan | 4 : 1 | Metaloplastika | |||||
17.09
16:00
POFK Letnjikovac
Napredak
3
1
|
17.09.2016 16:00 | POFK Letnjikovac | 3 : 1 | Napredak | |||||
17.09
16:00
Culjković
OFK Letnjikovac 1983
3
3
|
17.09.2016 16:00 | Culjković | 3 : 3 | OFK Letnjikovac 1983 |
17.09
16:30
OFK Marenovo
Parcane
4
1
|
17.09.2016 16:30 | OFK Marenovo | 4 : 1 | Parcane | |||||
17.09
16:30
Velika Morava
Mladost
0
2
|
17.09.2016 16:30 | Velika Morava | 0 : 2 | Mladost |
17.09
16:00
Borac
OFK Homolje
2
1
|
17.09.2016 16:00 | Borac | 2 : 1 | OFK Homolje | |||||
17.09
16:00
Budućnost
Pobeda 1953
4
2
|
17.09.2016 16:00 | Budućnost | 4 : 2 | Pobeda 1953 |
17.09
16:00
Čobanče
Crnča
0
2
|
17.09.2016 16:00 | Čobanče | 0 : 2 | Crnča | |||||
17.09
16:00
Grabovica
Vrhpolje
1
3
|
17.09.2016 16:00 | Grabovica | 1 : 3 | Vrhpolje | |||||
17.09
16:00
Selanac
Sloga DB
3
2
|
17.09.2016 16:00 | Selanac | 3 : 2 | Sloga DB |
17.09
16:00
Karađorđe
Šumadija
3
2
|
17.09.2016 16:00 | Karađorđe | 3 : 2 | Šumadija | |||||
17.09
16:00
Badnjevac
Napredak
2
3
|
17.09.2016 16:00 | Badnjevac | 2 : 3 | Napredak | |||||
17.09
16:00
Mladost
Mladost
3
0
|
17.09.2016 16:00 | Mladost | 3 : 0 | Mladost |
17.09
Lajkovac
Sloga
1
2
|
17.09.2016 | Lajkovac | 1 : 2 | Sloga | |||||
17.09
Nepričava
Strmovo 1968
2
3
|
17.09.2016 | Nepričava | 2 : 3 | Strmovo 1968 |
17.09
16:00
Lipar
Dražmirovac
1
1
|
17.09.2016 16:00 | Lipar | 1 : 1 | Dražmirovac | |||||
17.09
16:00
Domaćin
Dobra Voda
5
2
|
17.09.2016 16:00 | Domaćin | 5 : 2 | Dobra Voda |
17.09
16:30
Crvena Zastava
Trstenica
2
4
|
17.09.2016 16:30 | Crvena Zastava | 2 : 4 | Trstenica | |||||
17.09
16:30
Skela
Rojkovac
1
2
|
17.09.2016 16:30 | Skela | 1 : 2 | Rojkovac | |||||
17.09
16:30
Munja
Roma
1
2
|
17.09.2016 16:30 | Munja | 1 : 2 | Roma | |||||
17.09
16:30
Tornado
Zadrugar
2
4
|
17.09.2016 16:30 | Tornado | 2 : 4 | Zadrugar |
17.09
16:00
Petka
Vreoci
0
1
|
17.09.2016 16:00 | Petka | 0 : 1 | Vreoci |
17.09
15:30
Rudar
Grbalj
1
1
|
17.09.2016 15:30 | Rudar | 1 : 1 | Grbalj | |||||
17.09
15:30
Dečić
Sutjeska
1
0
|
17.09.2016 15:30 | Dečić | 1 : 0 | Sutjeska | |||||
17.09
15:30
Iskra
Bokelj
1
0
|
17.09.2016 15:30 | Iskra | 1 : 0 | Bokelj | |||||
17.09
15:30
OFK Petrovac
Mladost
0
3
|
17.09.2016 15:30 | OFK Petrovac | 0 : 3 | Mladost | |||||
17.09
15:30
Jedinstvo
Lovćen
0
2
|
17.09.2016 15:30 | Jedinstvo | 0 : 2 | Lovćen |
17.09
15:00
Polimlje
OFK Borac
1
1
|
17.09.2016 15:00 | Polimlje | 1 : 1 | OFK Borac | |||||
17.09
15:00
Fair Play
Komovi
0
9
|
17.09.2016 15:00 | Fair Play | 0 : 9 | Komovi |
17.09
19:00
Radnik
Voždovac
3
1
|
17.09.2016 19:00 | Radnik | 3 : 1 | Voždovac | |||||
17.09
19:00
Novi Pazar
Mladost
1
2
|
17.09.2016 19:00 | Novi Pazar | 1 : 2 | Mladost | |||||
17.09
16:00
OFK Bačka
Metalac
1
0
|
17.09.2016 16:00 | OFK Bačka | 1 : 0 | Metalac | |||||
17.09
18:00
Partizan
Crvena zvezda
1
0
|
17.09.2016 18:00 | Partizan | 1 : 0 | Crvena zvezda | |||||
17.09
20:00
Javor Matis
Rad
1
1
|
17.09.2016 20:00 | Javor Matis | 1 : 1 | Rad | |||||
17.09
19:00
Čukarički
Spartak ŽK
2
4
|
17.09.2016 19:00 | Čukarički | 2 : 4 | Spartak ŽK |
17.09
16:30
Inđija
Proleter
2
0
|
17.09.2016 16:30 | Inđija | 2 : 0 | Proleter | |||||
17.09
16:30
Kolubara
Sloboda
1
1
|
17.09.2016 16:30 | Kolubara | 1 : 1 | Sloboda | |||||
17.09
16:30
BSK Borča
Bežanija
1
0
|
17.09.2016 16:30 | BSK Borča | 1 : 0 | Bežanija | |||||
17.09
16:30
ČSK Pivara
Dinamo
2
0
|
17.09.2016 16:30 | ČSK Pivara | 2 : 0 | Dinamo | |||||
17.09
16:30
Sindjelić
Jagodina
1
0
|
17.09.2016 16:30 | Sindjelić | 1 : 0 | Jagodina | |||||
17.09
16:30
OFK Beograd
Budućnost
0
0
|
17.09.2016 16:30 | OFK Beograd | 0 : 0 | Budućnost |
17.09
18:30
Everton
Middlesbrough
3
1
|
17.09.2016 18:30 | Everton | 3 : 1 | Middlesbrough | |||||
17.09
16:00
Hull
Arsenal
1
4
|
17.09.2016 16:00 | Hull | 1 : 4 | Arsenal | |||||
17.09
16:00
Leicester
Burnley
3
0
|
17.09.2016 16:00 | Leicester | 3 : 0 | Burnley | |||||
17.09
16:00
Manchester City
Bournemouth
4
0
|
17.09.2016 16:00 | Manchester City | 4 : 0 | Bournemouth | |||||
17.09
16:00
WBA
West Ham
4
2
|
17.09.2016 16:00 | WBA | 4 : 2 | West Ham |
17.09
15:30
Bayern
Ingolstadt
3
1
|
17.09.2016 15:30 | Bayern | 3 : 1 | Ingolstadt | |||||
17.09
15:30
Borussia Dortmund
Darmstadt 98
6
0
|
17.09.2016 15:30 | Borussia Dortmund | 6 : 0 | Darmstadt 98 | |||||
17.09
15:30
Hamburger SV
RB Leipzig
0
4
|
17.09.2016 15:30 | Hamburger SV | 0 : 4 | RB Leipzig | |||||
17.09
15:30
Hoffenheim
Wolfsburg
0
0
|
17.09.2016 15:30 | Hoffenheim | 0 : 0 | Wolfsburg | |||||
17.09
15:30
Eintracht
Bayer Leverkusen
2
1
|
17.09.2016 15:30 | Eintracht | 2 : 1 | Bayer Leverkusen | |||||
17.09
18:30
Borussia M'gladbach
Werder
4
1
|
17.09.2016 18:30 | Borussia M'gladbach | 4 : 1 | Werder |
17.09
18:00
Lazio
Pescara
3
0
|
17.09.2016 18:00 | Lazio | 3 : 0 | Pescara | |||||
17.09
20:45
Napoli
Bologna
3
1
|
17.09.2016 20:45 | Napoli | 3 : 1 | Bologna |
17.09
17:00
Monaco
Rennes
3
0
|
17.09.2016 17:00 | Monaco | 3 : 0 | Rennes | |||||
17.09
20:00
Nancy
Nantes
1
1
|
17.09.2016 20:00 | Nancy | 1 : 1 | Nantes | |||||
17.09
20:00
Lorient
Lille
1
0
|
17.09.2016 20:00 | Lorient | 1 : 0 | Lille | |||||
17.09
20:00
Bordeaux
Angers
0
1
|
17.09.2016 20:00 | Bordeaux | 0 : 1 | Angers | |||||
17.09
20:00
Dijon
Metz
0
0
|
17.09.2016 20:00 | Dijon | 0 : 0 | Metz | |||||
17.09
20:00
Toulouse
Guingamp
2
1
|
17.09.2016 20:00 | Toulouse | 2 : 1 | Guingamp |
17.09
13:00
Leganés
Barcelona
1
5
|
17.09.2016 13:00 | Leganés | 1 : 5 | Barcelona | |||||
17.09
16:15
Atlético Madrid
Sporting Gijón
5
0
|
17.09.2016 16:15 | Atlético Madrid | 5 : 0 | Sporting Gijón | |||||
17.09
18:30
Eibar
Sevilla
1
1
|
17.09.2016 18:30 | Eibar | 1 : 1 | Sevilla | |||||
17.09
20:45
Las Palmas
Málaga
1
0
|
17.09.2016 20:45 | Las Palmas | 1 : 0 | Málaga |
17.09
15:00
Sloboda
Veliki Suvodol
2
4
|
17.09.2016 15:00 | Sloboda | 2 : 4 | Veliki Suvodol |
17.09
Knjaževac 2015
Majdanpek
4
2
|
17.09.2016 | Knjaževac 2015 | 4 : 2 | Majdanpek | |||||
17.09
Radnički 2012
Krstarica
7
2
|
17.09.2016 | Radnički 2012 | 7 : 2 | Krstarica |
17.09
Sremice
Radnički 1919
1
4
|
17.09.2016 | Sremice | 1 : 4 | Radnički 1919 | |||||
17.09
17:00
Bačka Žabalj
Metalmania
1
4
|
17.09.2016 17:00 | Bačka Žabalj | 1 : 4 | Metalmania |
17.09
16:00
Požega
Šabac
4
0
|
17.09.2016 16:00 | Požega | 4 : 0 | Šabac | |||||
17.09
16:00
Slatke male
Sloga 036
0
2
|
17.09.2016 16:00 | Slatke male | 0 : 2 | Sloga 036 | |||||
17.09
16:00
Kolubara
Bukovička Banja
21
0
|
17.09.2016 16:00 | Kolubara | 21 : 0 | Bukovička Banja | |||||
17.09
16:00
Unafortuna
Karađorđe
1
4
|
17.09.2016 16:00 | Unafortuna | 1 : 4 | Karađorđe |
17.09
11:00
Lokomotiva
Čukarički
2
3
|
17.09.2016 11:00 | Lokomotiva | 2 : 3 | Čukarički | |||||
17.09
10:00
Brodarac
Partizan
3
0
|
17.09.2016 10:00 | Brodarac | 3 : 0 | Partizan |
17.09
11:00
Partizan
Radnički 1923
0
3
|
17.09.2016 11:00 | Partizan | 0 : 3 | Radnički 1923 | |||||
17.09
11:00
Budućnost (K)
Goč
3
0
|
17.09.2016 11:00 | Budućnost (K) | 3 : 0 | Goč |
17.09
10:00
Radnički Stobex
Loznica
0
4
|
17.09.2016 10:00 | Radnički Stobex | 0 : 4 | Loznica |
17.09
16:00
Mihajlovac
VGSK
2
0
|
17.09.2016 16:00 | Mihajlovac | 2 : 0 | VGSK | |||||
17.09
16:00
Karadjordje
Šumadija
3
0
|
17.09.2016 16:00 | Karadjordje | 3 : 0 | Šumadija | |||||
17.09
16:00
Radnički 1926
Mladi borac
10
2
|
17.09.2016 16:00 | Radnički 1926 | 10 : 2 | Mladi borac | |||||
17.09
16:00
Smederevo 1924
Homoljac
0
1
|
17.09.2016 16:00 | Smederevo 1924 | 0 : 1 | Homoljac | |||||
17.09
16:00
Morava
Sloga 33
3
0
|
17.09.2016 16:00 | Morava | 3 : 0 | Sloga 33 |
17.09
11:30
Radnički (NB)
BSK Borča
1
2
|
17.09.2016 11:30 | Radnički (NB) | 1 : 2 | BSK Borča | |||||
17.09
09:00
Internacional
Kolubara
3
0
|
17.09.2016 09:00 | Internacional | 3 : 0 | Kolubara | |||||
17.09
09:00
Zemun
Siti Sport Klub
8
1
|
17.09.2016 09:00 | Zemun | 8 : 1 | Siti Sport Klub |
17.09
10:00
Vojvodina
Inđija
1
0
|
17.09.2016 10:00 | Vojvodina | 1 : 0 | Inđija |
17.09
10:00
Bačka 1901
Krila Krajine
5
1
|
17.09.2016 10:00 | Bačka 1901 | 5 : 1 | Krila Krajine | |||||
17.09
10:00
Hajduk junior
Bačka
2
2
|
17.09.2016 10:00 | Hajduk junior | 2 : 2 | Bačka |
17.09
16:00
Budućnost
Stari Tamiš
2
5
|
17.09.2016 16:00 | Budućnost | 2 : 5 | Stari Tamiš |
17.09
11:00
Polet
Borac (Sa)
1
2
|
17.09.2016 11:00 | Polet | 1 : 2 | Borac (Sa) | |||||
17.09
12:00
Jugoslavija
Omladinac 1927
1
0
|
17.09.2016 12:00 | Jugoslavija | 1 : 0 | Omladinac 1927 | |||||
17.09
16:30
Glogonj
Dolina
6
1
|
17.09.2016 16:30 | Glogonj | 6 : 1 | Dolina |
17.09
16:00
Sloga
Udarnik
3
1
|
17.09.2016 16:00 | Sloga | 3 : 1 | Udarnik | |||||
17.09
16:00
Osipaonica
Napredak
2
3
|
17.09.2016 16:00 | Osipaonica | 2 : 3 | Napredak |
17.09
10:00
Zmaj 1953
Trudbenik
0
0
|
17.09.2016 10:00 | Zmaj 1953 | 0 : 0 | Trudbenik | |||||
17.09
10:00
Vrčin
Brodarac 1947
0
3
|
17.09.2016 10:00 | Vrčin | 0 : 3 | Brodarac 1947 | |||||
17.09
10:00
Srem
BSK 1925
0
1
|
17.09.2016 10:00 | Srem | 0 : 1 | BSK 1925 | |||||
17.09
17:30
011
PKB
7
0
|
17.09.2016 17:30 | 011 | 7 : 0 | PKB |
17.09
09:30
Postar 1930
Sremcica
1
1
|
17.09.2016 09:30 | Postar 1930 | 1 : 1 | Sremcica | |||||
17.09
13:00
Milutinac
Minel
0
2
|
17.09.2016 13:00 | Milutinac | 0 : 2 | Minel | |||||
17.09
17:00
Seceranac Ada
Dunavac Grocka
4
0
|
17.09.2016 17:00 | Seceranac Ada | 4 : 0 | Dunavac Grocka |
17.09
09:00
Sinđelić MK
Rad MK
3
4
|
17.09.2016 09:00 | Sinđelić MK | 3 : 4 | Rad MK | |||||
17.09
13:00
Studenski Grad MK
Lokomotiva MK
0
2
|
17.09.2016 13:00 | Studenski Grad MK | 0 : 2 | Lokomotiva MK | |||||
17.09
09:30
BASK MK
Voždovac MK
3
0
|
17.09.2016 09:30 | BASK MK | 3 : 0 | Voždovac MK | |||||
17.09
15:00
Brodarac MK
BSK Borča MK
2
1
|
17.09.2016 15:00 | Brodarac MK | 2 : 1 | BSK Borča MK |
17.09
11:00
Šumadinac MK
Palilulac MK
4
3
|
17.09.2016 11:00 | Šumadinac MK | 4 : 3 | Palilulac MK |
17.09
13:00
Novi Pazar
Jagodina
1
1
|
17.09.2016 13:00 | Novi Pazar | 1 : 1 | Jagodina | |||||
17.09
12:30
Brodarac
Partizan
1
8
|
17.09.2016 12:30 | Brodarac | 1 : 8 | Partizan | |||||
17.09
10:00
Studentski Grad
Crvena zvezda
0
3
|
17.09.2016 10:00 | Studentski Grad | 0 : 3 | Crvena zvezda |
17.09
16:30
Apolon 4
Šumadija 1903
1
0
|
17.09.2016 16:30 | Apolon 4 | 1 : 0 | Šumadija 1903 | |||||
17.09
13:00
Bane
Tutin
0
0
|
17.09.2016 13:00 | Bane | 0 : 0 | Tutin |
17.09
12:00
Savacium
Železničar
5
1
|
17.09.2016 12:00 | Savacium | 5 : 1 | Železničar | |||||
17.09
12:00
Budućnost-Krušik 2014
Donjošorac Sunrise
5
1
|
17.09.2016 12:00 | Budućnost-Krušik 2014 | 5 : 1 | Donjošorac Sunrise | |||||
17.09
12:00
Drina
Senjak
0
2
|
17.09.2016 12:00 | Drina | 0 : 2 | Senjak |
17.09
16:00
Šapine
Petar Dobrnjac
1
0
|
17.09.2016 16:00 | Šapine | 1 : 0 | Petar Dobrnjac | |||||
17.09
16:00
Mihajlovac 1934
Smederevo 1924
1
1
|
17.09.2016 16:00 | Mihajlovac 1934 | 1 : 1 | Smederevo 1924 | |||||
17.09
16:00
Karadjordje
Šumadija
4
4
|
17.09.2016 16:00 | Karadjordje | 4 : 4 | Šumadija | |||||
17.09
16:00
Petlić 2006
GFK Jasenice 1911
2
4
|
17.09.2016 16:00 | Petlić 2006 | 2 : 4 | GFK Jasenice 1911 |
17.09
14:00
Lokomotiva
Kolubara
1
1
|
17.09.2016 14:00 | Lokomotiva | 1 : 1 | Kolubara | |||||
17.09
14:30
Radnicki (NB)
BSK 1925
0
1
|
17.09.2016 14:30 | Radnicki (NB) | 0 : 1 | BSK 1925 | |||||
17.09
11:30
BASK
011
2
4
|
17.09.2016 11:30 | BASK | 2 : 4 | 011 |
17.09
12:00
Dinamo 1945
Radnički (Z)
5
3
|
17.09.2016 12:00 | Dinamo 1945 | 5 : 3 | Radnički (Z) | |||||
17.09
10:00
Proleter 2006
Vršac United
1
2
|
17.09.2016 10:00 | Proleter 2006 | 1 : 2 | Vršac United |
17.09
11:30
Radnički (NP)
RFK N.S. 1921
2
5
|
17.09.2016 11:30 | Radnički (NP) | 2 : 5 | RFK N.S. 1921 | |||||
17.09
12:00
Indeks
Borac
0
2
|
17.09.2016 12:00 | Indeks | 0 : 2 | Borac | |||||
17.09
12:00
Vojvodina
Inđija
5
1
|
17.09.2016 12:00 | Vojvodina | 5 : 1 | Inđija |
17.09
10:00
ŽAK junior
TSC
1
6
|
17.09.2016 10:00 | ŽAK junior | 1 : 6 | TSC | |||||
17.09
12:00
Radnički (S)
Bečej 1918
4
1
|
17.09.2016 12:00 | Radnički (S) | 4 : 1 | Bečej 1918 |
17.09
16:00
Pobeda
Šumadija
3
0
|
17.09.2016 16:00 | Pobeda | 3 : 0 | Šumadija | |||||
17.09
11:00
Podunavac
Cerovac 2013
4
3
|
17.09.2016 11:00 | Podunavac | 4 : 3 | Cerovac 2013 | |||||
17.09
16:00
Omladinac
Bresje Superior
0
19
|
17.09.2016 16:00 | Omladinac | 0 : 19 | Bresje Superior | |||||
17.09
16:00
7.juli
Budućnost
1
5
|
17.09.2016 16:00 | 7.juli | 1 : 5 | Budućnost |
17.09
16:30
Napredak
Rudar
0
1
|
17.09.2016 16:30 | Napredak | 0 : 1 | Rudar | |||||
17.09
16:30
Borac
Mladost
6
1
|
17.09.2016 16:30 | Borac | 6 : 1 | Mladost | |||||
17.09
16:30
Donji Petrovci
1. Maj
1
5
|
17.09.2016 16:30 | Donji Petrovci | 1 : 5 | 1. Maj | |||||
17.09
16:30
Hrtkovci
Partizan
0
3
|
17.09.2016 16:30 | Hrtkovci | 0 : 3 | Partizan |
17.09
10:00
Polet
Ševac
0
7
|
17.09.2016 10:00 | Polet | 0 : 7 | Ševac |
17.09
16:00
Borac
Mladost (V)
1
7
|
17.09.2016 16:00 | Borac | 1 : 7 | Mladost (V) | |||||
17.09
Mladost (O)
Radnički
16
1
|
17.09.2016 | Mladost (O) | 16 : 1 | Radnički |
17.09
13:00
Rvati
Buducnost
2
5
|
17.09.2016 13:00 | Rvati | 2 : 5 | Buducnost | |||||
17.09
10:00
Jedinstvo
Crvena Zastava
3
0
|
17.09.2016 10:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Crvena Zastava | |||||
17.09
13:00
Posavina
Zadrugar
0
4
|
17.09.2016 13:00 | Posavina | 0 : 4 | Zadrugar |
17.09
10:00
Cer
Loznica
1
1
|
17.09.2016 10:00 | Cer | 1 : 1 | Loznica | |||||
17.09
10:00
Jadar
Mladost
0
3
|
17.09.2016 10:00 | Jadar | 0 : 3 | Mladost | |||||
17.09
12:00
Jadar 1961
Jedinstvo
4
6
|
17.09.2016 12:00 | Jadar 1961 | 4 : 6 | Jedinstvo | |||||
17.09
15:00
Podrinje
Borac
6
1
|
17.09.2016 15:00 | Podrinje | 6 : 1 | Borac |
17.09
10:00
Hajduk
Graficar
6
1
|
17.09.2016 10:00 | Hajduk | 6 : 1 | Graficar | |||||
17.09
12:30
Vinca
Avala 1939
12
1
|
17.09.2016 12:30 | Vinca | 12 : 1 | Avala 1939 | |||||
17.09
13:00
Žarkovo
Beograd 1929
4
2
|
17.09.2016 13:00 | Žarkovo | 4 : 2 | Beograd 1929 |
17.09
09:00
BSK Borča MK
BASK MK
4
1
|
17.09.2016 09:00 | BSK Borča MK | 4 : 1 | BASK MK | |||||
17.09
10:00
OFK Beograd MK
Čukarički MK
1
1
|
17.09.2016 10:00 | OFK Beograd MK | 1 : 1 | Čukarički MK | |||||
17.09
13:30
Voždovac MK
Zemun MK
0
0
|
17.09.2016 13:30 | Voždovac MK | 0 : 0 | Zemun MK |
17.09
Internacional MK
Rad MK
|
17.09.2016 | Internacional MK | : | Rad MK | |||||
17.09
Brodarac MK
OFK Beograd MK
2
4
|
17.09.2016 | Brodarac MK | 2 : 4 | OFK Beograd MK | |||||
17.09
Crvena Zvezda MML MK
Šumadija 1962 MK
4
1
|
17.09.2016 | Crvena Zvezda MML MK | 4 : 1 | Šumadija 1962 MK | |||||
17.09
011 MK
Leštane MK
8
0
|
17.09.2016 | 011 MK | 8 : 0 | Leštane MK | |||||
17.09
IMT MK
Voždovac MK
2
3
|
17.09.2016 | IMT MK | 2 : 3 | Voždovac MK | |||||
17.09
Lokomotiva MK
FSFV MK
|
17.09.2016 | Lokomotiva MK | : | FSFV MK |
17.09
12:00
Srem MK
Zemun MK-V
3
2
|
17.09.2016 12:00 | Srem MK | 3 : 2 | Zemun MK-V | |||||
17.09
12:30
Zmaj 1953 MK
DIF MK
1
7
|
17.09.2016 12:30 | Zmaj 1953 MK | 1 : 7 | DIF MK |
17.09
11:00
Novi Pazar
Radnički 1923
5
1
|
17.09.2016 11:00 | Novi Pazar | 5 : 1 | Radnički 1923 | |||||
17.09
11:00
Apolon 4
AS
1
1
|
17.09.2016 11:00 | Apolon 4 | 1 : 1 | AS | |||||
17.09
11:00
Bane
Pazar Juniors
1
1
|
17.09.2016 11:00 | Bane | 1 : 1 | Pazar Juniors |
17.09
10:00
Jedinstvo
OFK Osečina
5
0
|
17.09.2016 10:00 | Jedinstvo | 5 : 0 | OFK Osečina | |||||
17.09
10:00
Savacijum
Železničar
4
1
|
17.09.2016 10:00 | Savacijum | 4 : 1 | Železničar | |||||
17.09
10:00
Budućnost-Krušik 2014
Donjošorac Sunrise
5
1
|
17.09.2016 10:00 | Budućnost-Krušik 2014 | 5 : 1 | Donjošorac Sunrise | |||||
17.09
10:00
Drina
Ribnica
3
2
|
17.09.2016 10:00 | Drina | 3 : 2 | Ribnica |
17.09
16:00
Kolonija 11421
Morava
2
6
|
17.09.2016 16:00 | Kolonija 11421 | 2 : 6 | Morava | |||||
17.09
16:00
Petlić 2006
AF Djokić
7
1
|
17.09.2016 16:00 | Petlić 2006 | 7 : 1 | AF Djokić | |||||
17.09
16:00
Presing
AF Duljaj
6
0
|
17.09.2016 16:00 | Presing | 6 : 0 | AF Duljaj | |||||
17.09
16:00
Pinkum
Bačinac
2
3
|
17.09.2016 16:00 | Pinkum | 2 : 3 | Bačinac | |||||
17.09
16:00
Cepelin 026
Sloga 33
9
0
|
17.09.2016 16:00 | Cepelin 026 | 9 : 0 | Sloga 33 | |||||
17.09
16:00
Smederevo 1924
Plana
1
3
|
17.09.2016 16:00 | Smederevo 1924 | 1 : 3 | Plana | |||||
17.09
16:00
GFK Jasenica 1911
Zvižd
3
2
|
17.09.2016 16:00 | GFK Jasenica 1911 | 3 : 2 | Zvižd |
17.09
20:00
OFK Beograd
Vozdovac
2
0
|
17.09.2016 20:00 | OFK Beograd | 2 : 0 | Vozdovac | |||||
17.09
16:00
Crvena zvezda
Čukarički
1
0
|
17.09.2016 16:00 | Crvena zvezda | 1 : 0 | Čukarički |
17.09
09:30
Radnički (NP)
RFK N.S. 1921
2
2
|
17.09.2016 09:30 | Radnički (NP) | 2 : 2 | RFK N.S. 1921 | |||||
17.09
10:00
Indeks
Srem
0
4
|
17.09.2016 10:00 | Indeks | 0 : 4 | Srem | |||||
17.09
10:00
Vojvodina
Inđija
10
0
|
17.09.2016 10:00 | Vojvodina | 10 : 0 | Inđija |
17.09
10:00
Dinamo 1945
Radnički (Z)
6
1
|
17.09.2016 10:00 | Dinamo 1945 | 6 : 1 | Radnički (Z) |
17.09
10:00
Radnički (S)
Bečej 1918
3
1
|
17.09.2016 10:00 | Radnički (S) | 3 : 1 | Bečej 1918 | |||||
17.09
11:00
CFK
Spartak
1
1
|
17.09.2016 11:00 | CFK | 1 : 1 | Spartak |
17.09
16:30
Sloga
Udarnik
6
0
|
17.09.2016 16:30 | Sloga | 6 : 0 | Udarnik | |||||
17.09
16:30
Borac 1932
Proleter
1
2
|
17.09.2016 16:30 | Borac 1932 | 1 : 2 | Proleter |
17.09
11:00
Subotica
Njerš Ištvan
5
0
|
17.09.2016 11:00 | Subotica | 5 : 0 | Njerš Ištvan |
17.09
10:00
Borac
Budućnost
7
0
|
17.09.2016 10:00 | Borac | 7 : 0 | Budućnost | |||||
17.09
11:00
Omladinac
Kolonija
4
4
|
17.09.2016 11:00 | Omladinac | 4 : 4 | Kolonija |
17.09
10:00
Partizan
Hajdučica
8
1
|
17.09.2016 10:00 | Partizan | 8 : 1 | Hajdučica |
17.09
10:00
Radnički Stobeks
Jadar 07 I
2
2
|
17.09.2016 10:00 | Radnički Stobeks | 2 : 2 | Jadar 07 I |
17.09
10:00
Polet
Obrenovac 1905
0
4
|
17.09.2016 10:00 | Polet | 0 : 4 | Obrenovac 1905 |
17.09
12:30
Trepča
Rudar
8
0
|
17.09.2016 12:30 | Trepča | 8 : 0 | Rudar |
17.09
11:00
Rudar Kostolac 2008
Rudar (S)
3
2
|
17.09.2016 11:00 | Rudar Kostolac 2008 | 3 : 2 | Rudar (S) | |||||
17.09
11:00
Sloga (L)
RSK
3
0
|
17.09.2016 11:00 | Sloga (L) | 3 : 0 | RSK |
17.09
09:00
Borac
IMT
1
1
|
17.09.2016 09:00 | Borac | 1 : 1 | IMT | |||||
17.09
14:15
GSP Polet
Zuce
1
1
|
17.09.2016 14:15 | GSP Polet | 1 : 1 | Zuce | |||||
17.09
09:30
13. Maj
Dorcol
4
0
|
17.09.2016 09:30 | 13. Maj | 4 : 0 | Dorcol |
17.09
12:30
Postar 1930
Hajduk
2
2
|
17.09.2016 12:30 | Postar 1930 | 2 : 2 | Hajduk | |||||
17.09
15:00
Obilic
OLE
0
2
|
17.09.2016 15:00 | Obilic | 0 : 2 | OLE |
17.09
09:00
BSK 1925
BASK
7
2
|
17.09.2016 09:00 | BSK 1925 | 7 : 2 | BASK | |||||
17.09
09:00
Radnički NB
Radnički
1
1
|
17.09.2016 09:00 | Radnički NB | 1 : 1 | Radnički | |||||
17.09
12:30
Bežanija
Sindjelic
2
5
|
17.09.2016 12:30 | Bežanija | 2 : 5 | Sindjelic |
17.09
09:00
Žarkovo
Sremcica
3
2
|
17.09.2016 09:00 | Žarkovo | 3 : 2 | Sremcica |
17.09
12:00
Crvena zvezda MK
Studenski grad MK
3
0
|
17.09.2016 12:00 | Crvena zvezda MK | 3 : 0 | Studenski grad MK | |||||
17.09
18:00
Altina MK
Voždovac MK
1
0
|
17.09.2016 18:00 | Altina MK | 1 : 0 | Voždovac MK | |||||
17.09
11:00
BSK Borča MK
OFK Beograd MK
1
3
|
17.09.2016 11:00 | BSK Borča MK | 1 : 3 | OFK Beograd MK | |||||
17.09
12:00
Zemun MK
Rad MK
1
1
|
17.09.2016 12:00 | Zemun MK | 1 : 1 | Rad MK |
17.09
13:00
Vrčin MK
Kosmaj MK
1
1
|
17.09.2016 13:00 | Vrčin MK | 1 : 1 | Kosmaj MK | |||||
17.09
10:00
Dunav MK
Dunavac MK
1
11
|
17.09.2016 10:00 | Dunav MK | 1 : 11 | Dunavac MK |
17.09
16:30
Lokomotiva MK
PKB MK
5
1
|
17.09.2016 16:30 | Lokomotiva MK | 5 : 1 | PKB MK | |||||
17.09
11:00
Napredak MK
Kolubara MK
2
2
|
17.09.2016 11:00 | Napredak MK | 2 : 2 | Kolubara MK | |||||
17.09
10:30
Voždovac B MK
DIF MK
0
3
|
17.09.2016 10:30 | Voždovac B MK | 0 : 3 | DIF MK |
17.09
Fer Plej 06 MK
ŽFK Crvena zvezda MK
3
1
|
17.09.2016 | Fer Plej 06 MK | 3 : 1 | ŽFK Crvena zvezda MK | |||||
17.09
Tempo MK
Borac MK
8
1
|
17.09.2016 | Tempo MK | 8 : 1 | Borac MK | |||||
17.09
Radnički NB
Mungosi MK
9
0
|
17.09.2016 | Radnički NB | 9 : 0 | Mungosi MK | |||||
17.09
Olimpik MK
Sinđelić MK
15
1
|
17.09.2016 | Olimpik MK | 15 : 1 | Sinđelić MK |
17.09
10:00
Kolubara
Čukarički
2
3
|
17.09.2016 10:00 | Kolubara | 2 : 3 | Čukarički | |||||
17.09
11:00
BSK 1925
Radnički (NB)
0
6
|
17.09.2016 11:00 | BSK 1925 | 0 : 6 | Radnički (NB) | |||||
17.09
19:30
Brodarac 1947
Vozdovac
0
1
|
17.09.2016 19:30 | Brodarac 1947 | 0 : 1 | Vozdovac |
17.09
10:00
Podrinje
Radnički Stobeks
8
1
|
17.09.2016 10:00 | Podrinje | 8 : 1 | Radnički Stobeks | |||||
17.09
10:00
Sloga
Loznica II
0
8
|
17.09.2016 10:00 | Sloga | 0 : 8 | Loznica II |
17.09
12:00
CFK
Bačka 1901
11
0
|
17.09.2016 12:00 | CFK | 11 : 0 | Bačka 1901 |
17.09
12:00
Obrenovac 1905
Urovci
0
5
|
17.09.2016 12:00 | Obrenovac 1905 | 0 : 5 | Urovci | |||||
17.09
10:00
Zabrezje
Partizan
4
0
|
17.09.2016 10:00 | Zabrezje | 4 : 0 | Partizan | |||||
17.09
09:00
Belo Polje
Zvezda
11
1
|
17.09.2016 09:00 | Belo Polje | 11 : 1 | Zvezda |
17.09
10:00
Posavina
Sloga
3
0
|
17.09.2016 10:00 | Posavina | 3 : 0 | Sloga |
17.09
10:00
Sočanica
Rudar
3
0
|
17.09.2016 10:00 | Sočanica | 3 : 0 | Rudar |
17.09
10:00
Tamnava 2016
Rađevac
0
5
|
17.09.2016 10:00 | Tamnava 2016 | 0 : 5 | Rađevac | |||||
17.09
10:00
POFK Čivija
Sunrise Šabac
1
6
|
17.09.2016 10:00 | POFK Čivija | 1 : 6 | Sunrise Šabac | |||||
17.09
10:00
Jedinstvo 1945
Mačva 2005
0
2
|
17.09.2016 10:00 | Jedinstvo 1945 | 0 : 2 | Mačva 2005 | |||||
17.09
10:00
POFK Savacium
POFK Letnjikovac
14
0
|
17.09.2016 10:00 | POFK Savacium | 14 : 0 | POFK Letnjikovac | |||||
17.09
10:00
Mačva
Radnički (K)
18
0
|
17.09.2016 10:00 | Mačva | 18 : 0 | Radnički (K) |
17.09
10:00
Bačka
AFK
1
3
|
17.09.2016 10:00 | Bačka | 1 : 3 | AFK |
17.09
FK Plana
FK Napredak
3
0
|
17.09.2016 | FK Plana | 3 : 0 | FK Napredak | |||||
17.09
FK Presing
FK Sloga 33
1
1
|
17.09.2016 | FK Presing | 1 : 1 | FK Sloga 33 | |||||
17.09
FK AF Đokić
FK Strai Grad
3
0
|
17.09.2016 | FK AF Đokić | 3 : 0 | FK Strai Grad | |||||
17.09
FK Petlić
FK Trgovački
1
2
|
17.09.2016 | FK Petlić | 1 : 2 | FK Trgovački |
17.09
10:00
Bezanija
Sinjdjelic
5
0
|
17.09.2016 10:00 | Bezanija | 5 : 0 | Sinjdjelic | |||||
17.09
11:00
Jedinstvo
Dominus
0
5
|
17.09.2016 11:00 | Jedinstvo | 0 : 5 | Dominus | |||||
17.09
13:00
Lola
Buducnost
10
0
|
17.09.2016 13:00 | Lola | 10 : 0 | Buducnost | |||||
17.09
17:00
Srem
Ada
2
6
|
17.09.2016 17:00 | Srem | 2 : 6 | Ada |
17.09
17:30
Banja
Hajduk
0
8
|
17.09.2016 17:30 | Banja | 0 : 8 | Hajduk | |||||
17.09
10:00
Zvezdara
Atakante
7
2
|
17.09.2016 10:00 | Zvezdara | 7 : 2 | Atakante |
17.09
13:00
DIF
Borac
3
1
|
17.09.2016 13:00 | DIF | 3 : 1 | Borac |
17.09
10:00
Vinca
Mladi Proleter
3
9
|
17.09.2016 10:00 | Vinca | 3 : 9 | Mladi Proleter | |||||
17.09
11:00
Petlic
Lokomotiva B
2
3
|
17.09.2016 11:00 | Petlic | 2 : 3 | Lokomotiva B |
17.09
12:30
BSK 1925 B
Radnicki NB
2
0
|
17.09.2016 12:30 | BSK 1925 B | 2 : 0 | Radnicki NB | |||||
17.09
14:45
Zemun B
Zmaj 1953
4
0
|
17.09.2016 14:45 | Zemun B | 4 : 0 | Zmaj 1953 |
17.09
Radnički Stobeks 07
ŠF Lipnica - Bradić
1
0
|
17.09.2016 | Radnički Stobeks 07 | 1 : 0 | ŠF Lipnica - Bradić | |||||
17.09
Loznica 06
Gučevo 2016
16
0
|
17.09.2016 | Loznica 06 | 16 : 0 | Gučevo 2016 |
17.09
Loznica 07
Borac
7
1
|
17.09.2016 | Loznica 07 | 7 : 1 | Borac | |||||
17.09
Podrinje
Radnički Stobeks 06
2
0
|
17.09.2016 | Podrinje | 2 : 0 | Radnički Stobeks 06 |
17.09
10:00
Feniks
Skela
3
0
|
17.09.2016 10:00 | Feniks | 3 : 0 | Skela | |||||
17.09
11:00
Radnicki
Buducnost
0
3
|
17.09.2016 11:00 | Radnicki | 0 : 3 | Buducnost | |||||
17.09
12:00
Duboko
Posavina
0
3
|
17.09.2016 12:00 | Duboko | 0 : 3 | Posavina |
17.09
FK Plana
FK Napredak
12
0
|
17.09.2016 | FK Plana | 12 : 0 | FK Napredak | |||||
17.09
FK Presing
FK Sloga 33
3
1
|
17.09.2016 | FK Presing | 3 : 1 | FK Sloga 33 | |||||
17.09
FK AF Đokić
FK Stari Grad
|
17.09.2016 | FK AF Đokić | : | FK Stari Grad | |||||
17.09
FK Petlić
FK Trgovački
13
0
|
17.09.2016 | FK Petlić | 13 : 0 | FK Trgovački |
17.09
19:00
Radnički
Metalac
20
18
|
17.09.2016 19:00 | Radnički | 20 : 18 | Metalac |
17.09
18:00
Vojvodina
Sloga
34
30
|
17.09.2016 18:00 | Vojvodina | 34 : 30 | Sloga | |||||
17.09
19:00
Morava
Crvena zvezda
29
29
|
17.09.2016 19:00 | Morava | 29 : 29 | Crvena zvezda | |||||
17.09
19:00
Spartak Vojput
Dinamo
23
21
|
17.09.2016 19:00 | Spartak Vojput | 23 : 21 | Dinamo | |||||
17.09
18:30
Metaloplastika
Jugović
24
23
|
17.09.2016 18:30 | Metaloplastika | 24 : 23 | Jugović | |||||
17.09
17:30
Šamot 65
Partizan
25
19
|
17.09.2016 17:30 | Šamot 65 | 25 : 19 | Partizan |
17.09
18:00
Loznica grad
Mačva
35
22
|
17.09.2016 18:00 | Loznica grad | 35 : 22 | Mačva | |||||
17.09
16:30
Petrovac
Kučevo
25
30
|
17.09.2016 16:30 | Petrovac | 25 : 30 | Kučevo |
17.09
20:00
Kikinda
Junior
30
27
|
17.09.2016 20:00 | Kikinda | 30 : 27 | Junior |
17.09
19:30
Kalča
Smederevo
7
1
|
17.09.2016 19:30 | Kalča | 7 : 1 | Smederevo |
17.09
18:00
ECE Celje
Zagreb
5
4
|
17.09.2016 18:00 | ECE Celje | 5 : 4 | Zagreb | |||||
17.09
19:00
Playboy Slavija
Medvescak
4
1
|
17.09.2016 19:00 | Playboy Slavija | 4 : 1 | Medvescak | |||||
17.09
19:00
Mladost
Maribor
3
5
|
17.09.2016 19:00 | Mladost | 3 : 5 | Maribor |
17.09
17:00
Sport Club Csíkszereda
Fehérvári Titánok
2
3
|
17.09.2016 17:00 | Sport Club Csíkszereda | E 2 : 3 | Fehérvári Titánok | |||||
17.09
18:30
UTE
Hokej klub Beograd
8
1
|
17.09.2016 18:30 | UTE | 8 : 1 | Hokej klub Beograd |