18.05
16:30
Mokra Gora
Omladinac
4
0
|
18.05.2013 16:30 | Mokra Gora | 4 : 0 | Omladinac |
18.05
16:30
Gruža
Šapine
1
2
|
18.05.2013 16:30 | Gruža | 1 : 2 | Šapine | |||||
18.05
16:30
Sloga (B)
Šumadinac (B)
1
0
|
18.05.2013 16:30 | Sloga (B) | 1 : 0 | Šumadinac (B) |
18.05
16:30
Loznica 1919
Miloš Pocerac
3
0
|
18.05.2013 16:30 | Loznica 1919 | 3 : 0 | Miloš Pocerac | |||||
18.05
16:30
Radnički (V)
Kačer
6
0
|
18.05.2013 16:30 | Radnički (V) | 6 : 0 | Kačer | |||||
18.05
16:30
Jedinstvo
Budućnost
2
1
|
18.05.2013 16:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | Budućnost | |||||
18.05
16:30
Sloga (BB)
Zlatar
1
2
|
18.05.2013 16:30 | Sloga (BB) | 1 : 2 | Zlatar |
18.05
16:30
Lužnica
SFK Moravac
3
2
|
18.05.2013 16:30 | Lužnica | 3 : 2 | SFK Moravac | |||||
18.05
16:30
Napredak
Pusta Reka
3
2
|
18.05.2013 16:30 | Napredak | 3 : 2 | Pusta Reka | |||||
18.05
16:30
Vučje
Sloga
1
4
|
18.05.2013 16:30 | Vučje | 1 : 4 | Sloga |
18.05
17:00
Bošnjane
Dunav
0
0
|
18.05.2013 17:00 | Bošnjane | 0 : 0 | Dunav | |||||
18.05
17:00
Đerdap
Radnički (L)
5
0
|
18.05.2013 17:00 | Đerdap | 5 : 0 | Radnički (L) |
18.05
16:30
Kolonija
Radnički (B)
8
0
|
18.05.2013 16:30 | Kolonija | 8 : 0 | Radnički (B) | |||||
18.05
16:30
Bačka 1901
Borac
5
0
|
18.05.2013 16:30 | Bačka 1901 | 5 : 0 | Borac | |||||
18.05
16:30
Jedinstvo (BK)
Vršac
1
0
|
18.05.2013 16:30 | Jedinstvo (BK) | 1 : 0 | Vršac | |||||
18.05
16:30
Jedinstvo (NB)
Kozara
3
0
|
18.05.2013 16:30 | Jedinstvo (NB) | 3 : 0 | Kozara | |||||
18.05
16:30
Sloboda
AFK
3
0
|
18.05.2013 16:30 | Sloboda | 3 : 0 | AFK | |||||
18.05
16:30
Proleter
Budućnost
2
1
|
18.05.2013 16:30 | Proleter | 2 : 1 | Budućnost | |||||
18.05
16:30
Bilećanin
Radnički (K)
0
1
|
18.05.2013 16:30 | Bilećanin | 0 : 1 | Radnički (K) |
18.05
16:30
Omladinac
Sloga
2
0
|
18.05.2013 16:30 | Omladinac | 2 : 0 | Sloga | |||||
18.05
16:30
Stanišić
Crvena Zvezda
3
1
|
18.05.2013 16:30 | Stanišić | 3 : 1 | Crvena Zvezda |
18.05
17:30
Vinča
Lepušnica
0
0
|
18.05.2013 17:30 | Vinča | 0 : 0 | Lepušnica | |||||
18.05
17:30
IMR
Grafičar
2
0
|
18.05.2013 17:30 | IMR | 2 : 0 | Grafičar | |||||
18.05
17:30
Radnički (NB)
IMT
0
0
|
18.05.2013 17:30 | Radnički (NB) | 0 : 0 | IMT | |||||
18.05
17:30
Palilulac
Posavac
3
4
|
18.05.2013 17:30 | Palilulac | 3 : 4 | Posavac |
18.05
17:30
Grdica
Radnik
1
4
|
18.05.2013 17:30 | Grdica | 1 : 4 | Radnik |
18.05
16:30
Partizan
Kolonija
3
5
|
18.05.2013 16:30 | Partizan | 3 : 5 | Kolonija | |||||
18.05
16:30
Maršić
Vinogradi DB
3
0
|
18.05.2013 16:30 | Maršić | 3 : 0 | Vinogradi DB |
18.05
17:00
Slatina
Mladost
3
1
|
18.05.2013 17:00 | Slatina | 3 : 1 | Mladost |
18.05
16:30
Železničar
Integral
4
0
|
18.05.2013 16:30 | Železničar | 4 : 0 | Integral |
18.05
16:30
Bresje Superior
Glavaš
4
1
|
18.05.2013 16:30 | Bresje Superior | 4 : 1 | Glavaš |
18.05
16:30
Bare
Sloga
0
0
|
18.05.2013 16:30 | Bare | 0 : 0 | Sloga | |||||
18.05
16:30
Lepenica
Banja
4
1
|
18.05.2013 16:30 | Lepenica | 4 : 1 | Banja | |||||
18.05
16:30
Karađorđe
Šatornja
3
2
|
18.05.2013 16:30 | Karađorđe | 3 : 2 | Šatornja | |||||
18.05
16:30
Marjan
Šumadija
2
1
|
18.05.2013 16:30 | Marjan | 2 : 1 | Šumadija |
18.05
17:00
Mačva 2005
Lipolist
3
0
|
18.05.2013 17:00 | Mačva 2005 | 3 : 0 | Lipolist | |||||
18.05
17:00
Sindjelić
Mladi Borac
3
0
|
18.05.2013 17:00 | Sindjelić | 3 : 0 | Mladi Borac | |||||
18.05
17:00
Jedinstvo (V)
Hajduk Stanko
1
1
|
18.05.2013 17:00 | Jedinstvo (V) | 1 : 1 | Hajduk Stanko |
18.05
16:30
Rubribreza
Mladost
1
1
|
18.05.2013 16:30 | Rubribreza | 1 : 1 | Mladost | |||||
18.05
16:30
Banjani
Pepeljevac
3
0
|
18.05.2013 16:30 | Banjani | 3 : 0 | Pepeljevac |
18.05
16:30
Jasen
Jedinstvo
0
3
|
18.05.2013 16:30 | Jasen | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
18.05
16:30
Zlatibor voda
Železničar
2
1
|
18.05.2013 16:30 | Zlatibor voda | 2 : 1 | Železničar |
18.05
17:00
Polet
Zemljoradnik
3
1
|
18.05.2013 17:00 | Polet | 3 : 1 | Zemljoradnik | |||||
18.05
17:00
Moravica
Rasovača
2
1
|
18.05.2013 17:00 | Moravica | 2 : 1 | Rasovača | |||||
18.05
17:00
Radnički 1947 (Č)
Bukovik
2
5
|
18.05.2013 17:00 | Radnički 1947 (Č) | 2 : 5 | Bukovik | |||||
18.05
17:00
Morava
Jastrebac
5
1
|
18.05.2013 17:00 | Morava | 5 : 1 | Jastrebac |
18.05
16:00
Čelik
Pavlovac
3
0
|
18.05.2013 16:00 | Čelik | 3 : 0 | Pavlovac | |||||
18.05
16:00
Pčinja
Besa
3
0
|
18.05.2013 16:00 | Pčinja | 3 : 0 | Besa |
18.05
17:00
Napredak
Gnjilan
2
0
|
18.05.2013 17:00 | Napredak | 2 : 0 | Gnjilan | |||||
18.05
17:00
Spartak
Sloga
2
1
|
18.05.2013 17:00 | Spartak | 2 : 1 | Sloga |
18.05
17:00
Kosovac
Svetlost
3
1
|
18.05.2013 17:00 | Kosovac | 3 : 1 | Svetlost | |||||
18.05
17:00
Trbunje
Dobrič
0
1
|
18.05.2013 17:00 | Trbunje | 0 : 1 | Dobrič | |||||
18.05
17:00
Polet
Partizanski put
1
1
|
18.05.2013 17:00 | Polet | 1 : 1 | Partizanski put |
18.05
17:00
Brzi Brod
Budućnost
0
3
|
18.05.2013 17:00 | Brzi Brod | 0 : 3 | Budućnost |
18.05
Gradac
Šumadija
2
6
|
18.05.2013 | Gradac | 2 : 6 | Šumadija | |||||
18.05
Jedinstvo (B)
Jedinstvo (GS)
4
2
|
18.05.2013 | Jedinstvo (B) | 4 : 2 | Jedinstvo (GS) |
18.05
17:30
OFK Tekstilac
Bratstvo
2
0
|
18.05.2013 17:30 | OFK Tekstilac | 2 : 0 | Bratstvo |
18.05
16:30
Rudar
Rajac
3
2
|
18.05.2013 16:30 | Rudar | 3 : 2 | Rajac | |||||
18.05
16:30
Rudna Glava
Bučje
5
1
|
18.05.2013 16:30 | Rudna Glava | 5 : 1 | Bučje | |||||
18.05
16:30
Brestovac
Branik
7
0
|
18.05.2013 16:30 | Brestovac | 7 : 0 | Branik |
18.05
17:00
Sloga
Midžor
3
2
|
18.05.2013 17:00 | Sloga | 3 : 2 | Midžor | |||||
18.05
17:00
BSK
Rudar
1
0
|
18.05.2013 17:00 | BSK | 1 : 0 | Rudar |
18.05
17:00
Sloga (D)
Sloga (Ć)
0
3
|
18.05.2013 17:00 | Sloga (D) | 0 : 3 | Sloga (Ć) |
18.05
17:00
Obilić
Bajša
1
4
|
18.05.2013 17:00 | Obilić | 1 : 4 | Bajša | |||||
18.05
17:00
Jadran
Krivaja
4
3
|
18.05.2013 17:00 | Jadran | 4 : 3 | Krivaja | |||||
18.05
17:00
Čoka
Bačka (M)
5
1
|
18.05.2013 17:00 | Čoka | 5 : 1 | Bačka (M) | |||||
18.05
17:00
Potisje
Preporod
0
3
|
18.05.2013 17:00 | Potisje | 0 : 3 | Preporod |
18.05
17:00
Naftagas
Vojvodina (NM)
0
0
|
18.05.2013 17:00 | Naftagas | 0 : 0 | Vojvodina (NM) | |||||
18.05
17:00
Rusanda
Begej
2
1
|
18.05.2013 17:00 | Rusanda | 2 : 1 | Begej | |||||
18.05
17:00
Radnički (S)
Borac (A)
1
1
|
18.05.2013 17:00 | Radnički (S) | 1 : 1 | Borac (A) |
18.05
17:00
Radnički
Graničar (G)
7
1
|
18.05.2013 17:00 | Radnički | 7 : 1 | Graničar (G) | |||||
18.05
17:00
Borac
Graničar (R)
2
3
|
18.05.2013 17:00 | Borac | 2 : 3 | Graničar (R) |
18.05
16:30
Veternik
Vrbas
0
2
|
18.05.2013 16:30 | Veternik | 0 : 2 | Vrbas | |||||
18.05
16:30
Tvrdjava
TSK
3
1
|
18.05.2013 16:30 | Tvrdjava | 3 : 1 | TSK | |||||
18.05
16:30
Metalac AV
Petrovaradin
2
0
|
18.05.2013 16:30 | Metalac AV | 2 : 0 | Petrovaradin |
18.05
17:00
Rudar
Hajduk (V)
1
0
|
18.05.2013 17:00 | Rudar | 1 : 0 | Hajduk (V) | |||||
18.05
17:00
Podrinje
Sloven
3
2
|
18.05.2013 17:00 | Podrinje | 3 : 2 | Sloven |
18.05
17:30
Šumadija
Borac (O)
3
1
|
18.05.2013 17:30 | Šumadija | 3 : 1 | Borac (O) | |||||
18.05
11:00
Milutinac
Vrčin
0
1
|
18.05.2013 11:00 | Milutinac | 0 : 1 | Vrčin | |||||
18.05
11:00
Poštar Zvezdara
Strelac
2
0
|
18.05.2013 11:00 | Poštar Zvezdara | 2 : 0 | Strelac |
18.05
17:30
Žiča
Gruža
3
4
|
18.05.2013 17:30 | Žiča | 3 : 4 | Gruža |
18.05
16:00
Sloga
Prilike
0
1
|
18.05.2013 16:00 | Sloga | 0 : 1 | Prilike | |||||
18.05
17:00
Bratstvo
Radnički
3
0
|
18.05.2013 17:00 | Bratstvo | 3 : 0 | Radnički |
18.05
16:30
Polet
Desine
3
0
|
18.05.2013 16:30 | Polet | 3 : 0 | Desine | |||||
18.05
16:30
Žitkovica
Napredak
5
0
|
18.05.2013 16:30 | Žitkovica | 5 : 0 | Napredak | |||||
18.05
16:30
RSK
Dunavac (P)
5
0
|
18.05.2013 16:30 | RSK | 5 : 0 | Dunavac (P) |
18.05
16:30
Trgovački
Polet
5
0
|
18.05.2013 16:30 | Trgovački | 5 : 0 | Polet |
18.05
16:30
Badljevica
Podunavac
2
2
|
18.05.2013 16:30 | Badljevica | 2 : 2 | Podunavac |
18.05
17:00
Žabare
Omladinac
2
1
|
18.05.2013 17:00 | Žabare | 2 : 1 | Omladinac | |||||
18.05
17:00
Jasenica
Maskar
2
1
|
18.05.2013 17:00 | Jasenica | 2 : 1 | Maskar |
18.05
17:00
Mladost (PP)
Karađorđe
1
1
|
18.05.2013 17:00 | Mladost (PP) | 1 : 1 | Karađorđe |
18.05
17:30
Mionica
Borac
5
1
|
18.05.2013 17:30 | Mionica | 5 : 1 | Borac |
18.05
16:30
Crvena Jabuka
Brgule
4
0
|
18.05.2013 16:30 | Crvena Jabuka | 4 : 0 | Brgule | |||||
18.05
16:30
Kalenić
Sloga
7
0
|
18.05.2013 16:30 | Kalenić | 7 : 0 | Sloga |
18.05
17:30
Borac (O)
Dobrinjac
1
5
|
18.05.2013 17:30 | Borac (O) | 1 : 5 | Dobrinjac |
18.05
17:00
Borac
Mladost
6
0
|
18.05.2013 17:00 | Borac | 6 : 0 | Mladost |
18.05
17:00
Sloga
Supovac
1
3
|
18.05.2013 17:00 | Sloga | 1 : 3 | Supovac |
18.05
17:30
Ursule
Crni Vrh
0
1
|
18.05.2013 17:30 | Ursule | 0 : 1 | Crni Vrh |
18.05
17:00
Donji Kopaonik
Ušće
5
1
|
18.05.2013 17:00 | Donji Kopaonik | 5 : 1 | Ušće | |||||
18.05
17:00
Baštovan
Vinogradar
4
3
|
18.05.2013 17:00 | Baštovan | 4 : 3 | Vinogradar |
18.05
17:00
Zrinjski 1932
Dušan Silni
2
6
|
18.05.2013 17:00 | Zrinjski 1932 | 2 : 6 | Dušan Silni | |||||
18.05
17:00
Elektrovojvodina
Đurđin
14
0
|
18.05.2013 17:00 | Elektrovojvodina | 14 : 0 | Đurđin | |||||
18.05
17:00
Subotica
Žednik
8
1
|
18.05.2013 17:00 | Subotica | 8 : 1 | Žednik |
18.05
16:30
Olimpija
Eđšeg
8
1
|
18.05.2013 16:30 | Olimpija | 8 : 1 | Eđšeg | |||||
18.05
16:30
Sloboda
Udarnik 2012
7
0
|
18.05.2013 16:30 | Sloboda | 7 : 0 | Udarnik 2012 | |||||
18.05
16:30
Mićunovo
Pobeda
3
1
|
18.05.2013 16:30 | Mićunovo | 3 : 1 | Pobeda |
18.05
17:00
Budućnost
Bega
0
3
|
18.05.2013 17:00 | Budućnost | 0 : 3 | Bega |
18.05
17:30
Partizan (U)
Vitorul
3
4
|
18.05.2013 17:30 | Partizan (U) | 3 : 4 | Vitorul |
18.05
17:00
OFK Odžaci
Rastina 1918
4
0
|
18.05.2013 17:00 | OFK Odžaci | 4 : 0 | Rastina 1918 | |||||
18.05
17:00
Jedinstvo (K)
OFK Šikara
4
1
|
18.05.2013 17:00 | Jedinstvo (K) | 4 : 1 | OFK Šikara |
18.05
16:30
Železničar
Bačka
0
1
|
18.05.2013 16:30 | Železničar | 0 : 1 | Bačka | |||||
18.05
16:30
Slavija
Fruškogorac
2
6
|
18.05.2013 16:30 | Slavija | 2 : 6 | Fruškogorac |
18.05
17:30
Napredak
OFK Meljak
6
0
|
18.05.2013 17:30 | Napredak | 6 : 0 | OFK Meljak | |||||
18.05
17:30
TEK Sloga
Vranić
2
5
|
18.05.2013 17:30 | TEK Sloga | 2 : 5 | Vranić | |||||
18.05
17:30
Barajevo
OFK Burovo
4
2
|
18.05.2013 17:30 | Barajevo | 4 : 2 | OFK Burovo |
18.05
17:30
Pudarci
Podunavac
1
0
|
18.05.2013 17:30 | Pudarci | 1 : 0 | Podunavac |
18.05
17:30
Pionir
Borac
1
2
|
18.05.2013 17:30 | Pionir | 1 : 2 | Borac | |||||
18.05
17:30
Policajac
Šećeranac Ada
3
0
|
18.05.2013 17:30 | Policajac | 3 : 0 | Šećeranac Ada |
18.05
16:30
Egeta
Lokomotiva
4
2
|
18.05.2013 16:30 | Egeta | 4 : 2 | Lokomotiva |
18.05
17:00
Gredetin
Crvena Zvezda
1
2
|
18.05.2013 17:00 | Gredetin | 1 : 2 | Crvena Zvezda |
18.05
17:00
Tempo
Polet
2
1
|
18.05.2013 17:00 | Tempo | 2 : 1 | Polet |
18.05
17:00
Srbovo
Mladost
3
0
|
18.05.2013 17:00 | Srbovo | 3 : 0 | Mladost |
18.05
17:30
Budućnost
Omladinac
4
3
|
18.05.2013 17:30 | Budućnost | 4 : 3 | Omladinac | |||||
18.05
17:30
Progorelica
Bogutovačka Banja
3
4
|
18.05.2013 17:30 | Progorelica | 3 : 4 | Bogutovačka Banja | |||||
18.05
17:30
Stara Čaršija
Mladost
0
7
|
18.05.2013 17:30 | Stara Čaršija | 0 : 7 | Mladost | |||||
18.05
17:30
Musina reka
Kablar
0
3
|
18.05.2013 17:30 | Musina reka | 0 : 3 | Kablar |
18.05
17:30
Borac
Proleter
0
1
|
18.05.2013 17:30 | Borac | 0 : 1 | Proleter | |||||
18.05
17:30
Popovići
Mladost 1925
0
3
|
18.05.2013 17:30 | Popovići | 0 : 3 | Mladost 1925 | |||||
18.05
17:30
Jovo Kursula
Miločajac
4
0
|
18.05.2013 17:30 | Jovo Kursula | 4 : 0 | Miločajac | |||||
18.05
17:30
Real
Zgodačica
3
0
|
18.05.2013 17:30 | Real | 3 : 0 | Zgodačica |
18.05
16:30
Šumadija 1934
Đuriselac
2
0
|
18.05.2013 16:30 | Šumadija 1934 | 2 : 0 | Đuriselac |
18.05
17:00
Borac
Pobeda
3
0
|
18.05.2013 17:00 | Borac | 3 : 0 | Pobeda |
18.05
16:30
Dobrnje
B.S.K.
4
2
|
18.05.2013 16:30 | Dobrnje | 4 : 2 | B.S.K. | |||||
18.05
16:30
7 juli
Čokordin
2
4
|
18.05.2013 16:30 | 7 juli | 2 : 4 | Čokordin | |||||
18.05
16:30
Busur
Radnik
3
0
|
18.05.2013 16:30 | Busur | 3 : 0 | Radnik | |||||
18.05
16:30
Burovac
Laolac
2
2
|
18.05.2013 16:30 | Burovac | 2 : 2 | Laolac |
18.05
16:30
Jedinstvo
Napredak
1
0
|
18.05.2013 16:30 | Jedinstvo | 1 : 0 | Napredak | |||||
18.05
16:30
Vukan
Omladinac B
3
0
|
18.05.2013 16:30 | Vukan | 3 : 0 | Omladinac B | |||||
18.05
16:30
Mladost (L)
Bata Bulić
0
5
|
18.05.2013 16:30 | Mladost (L) | 0 : 5 | Bata Bulić | |||||
18.05
16:30
Mladost (R)
Rade Milošević
5
1
|
18.05.2013 16:30 | Mladost (R) | 5 : 1 | Rade Milošević |
18.05
16:30
Venčani
Ranilović
5
2
|
18.05.2013 16:30 | Venčani | 5 : 2 | Ranilović |
18.05
17:00
Rudar
Milan Orlić
1
2
|
18.05.2013 17:00 | Rudar | 1 : 2 | Milan Orlić | |||||
18.05
17:00
TE Gučevo
Prva Iskra
4
2
|
18.05.2013 17:00 | TE Gučevo | 4 : 2 | Prva Iskra |
18.05
17:00
Sloga
Napredak
7
1
|
18.05.2013 17:00 | Sloga | 7 : 1 | Napredak | |||||
18.05
17:00
Maovi MH
Cer
3
2
|
18.05.2013 17:00 | Maovi MH | 3 : 2 | Cer | |||||
18.05
17:00
Omladinac
Zadrugar
7
0
|
18.05.2013 17:00 | Omladinac | 7 : 0 | Zadrugar |
18.05
17:00
Metlić
Dušan Silni
1
1
|
18.05.2013 17:00 | Metlić | 1 : 1 | Dušan Silni | |||||
18.05
17:00
Volujac
Mladost (SL)
5
1
|
18.05.2013 17:00 | Volujac | 5 : 1 | Mladost (SL) | |||||
18.05
11:00
Jedinstvo
Rankovac
0
1
|
18.05.2013 11:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Rankovac |
18.05
16:30
Rudar
Šarbane
2
0
|
18.05.2013 16:30 | Rudar | 2 : 0 | Šarbane | |||||
18.05
16:30
Dokmir
Kolubara
0
2
|
18.05.2013 16:30 | Dokmir | 0 : 2 | Kolubara | |||||
18.05
16:30
Sloga
Murgaš
2
2
|
18.05.2013 16:30 | Sloga | 2 : 2 | Murgaš | |||||
18.05
16:30
Vukona
Pambukovica
2
2
|
18.05.2013 16:30 | Vukona | 2 : 2 | Pambukovica |
18.05
17:00
Milanovo
Mladost (DL)
1
2
|
18.05.2013 17:00 | Milanovo | 1 : 2 | Mladost (DL) | |||||
18.05
17:00
BSK
Moravac
3
0
|
18.05.2013 17:00 | BSK | 3 : 0 | Moravac |
18.05
17:00
Real
Vrhunac
5
1
|
18.05.2013 17:00 | Real | 5 : 1 | Vrhunac | |||||
18.05
17:00
Goblen
Bratstvo
2
3
|
18.05.2013 17:00 | Goblen | 2 : 3 | Bratstvo | |||||
18.05
17:00
Nomanica
Brza
0
4
|
18.05.2013 17:00 | Nomanica | 0 : 4 | Brza | |||||
18.05
17:00
Sušica 2012
Moravac
6
3
|
18.05.2013 17:00 | Sušica 2012 | 6 : 3 | Moravac |
18.05
Hum
Mladi borac
0
0
|
18.05.2013 | Hum | 0 : 0 | Mladi borac |
18.05
17:30
Resavac
Rudar Stenjevac
2
3
|
18.05.2013 17:30 | Resavac | 2 : 3 | Rudar Stenjevac |
18.05
17:00
Topoljak
Vinogradar
6
1
|
18.05.2013 17:00 | Topoljak | 6 : 1 | Vinogradar | |||||
18.05
17:00
Omladinac
Stara Čaršija
4
3
|
18.05.2013 17:00 | Omladinac | 4 : 3 | Stara Čaršija | |||||
18.05
17:00
Moravac-C 74
Omašnica
2
1
|
18.05.2013 17:00 | Moravac-C 74 | 2 : 1 | Omašnica |
18.05
17:00
Čukarički
14. Oktobar
0
3
|
18.05.2013 17:00 | Čukarički | 0 : 3 | 14. Oktobar |
18.05
17:00
Gaglovo
Parunovac
2
2
|
18.05.2013 17:00 | Gaglovo | 2 : 2 | Parunovac |
18.05
17:00
Padež
Pakašnica
3
0
|
18.05.2013 17:00 | Padež | 3 : 0 | Pakašnica | |||||
18.05
17:00
Žabare
Sokolovi
6
1
|
18.05.2013 17:00 | Žabare | 6 : 1 | Sokolovi | |||||
18.05
17:00
Kruševica
Meševo
3
1
|
18.05.2013 17:00 | Kruševica | 3 : 1 | Meševo | |||||
18.05
17:00
BSK
Globoder
1
0
|
18.05.2013 17:00 | BSK | 1 : 0 | Globoder |
18.05
17:00
OFK Klek
Potisje
3
4
|
18.05.2013 17:00 | OFK Klek | 3 : 4 | Potisje | |||||
18.05
17:00
Proleter 2006
ŽFK Banat
0
0
|
18.05.2013 17:00 | Proleter 2006 | 0 : 0 | ŽFK Banat |
18.05
17:30
Sloga
Naša Krajina
5
1
|
18.05.2013 17:30 | Sloga | 5 : 1 | Naša Krajina | |||||
18.05
17:30
Graničar
Solunac
3
0
|
18.05.2013 17:30 | Graničar | 3 : 0 | Solunac | |||||
18.05
17:30
Crvena Zvezda
Lokve
3
0
|
18.05.2013 17:30 | Crvena Zvezda | 3 : 0 | Lokve |
18.05
17:30
Šumadija
Budućnost
1
0
|
18.05.2013 17:30 | Šumadija | 1 : 0 | Budućnost |
18.05
OFK Rogača
Crvena zvezda
2
3
|
18.05.2013 | OFK Rogača | 2 : 3 | Crvena zvezda | |||||
18.05
Mladost
Denim
2
3
|
18.05.2013 | Mladost | 2 : 3 | Denim | |||||
18.05
Drlupa
4 Juli
2
1
|
18.05.2013 | Drlupa | 2 : 1 | 4 Juli | |||||
18.05
Sloga 2012
Sibnica
2
5
|
18.05.2013 | Sloga 2012 | 2 : 5 | Sibnica | |||||
18.05
Nemenikuće
OFK Slatina
3
0
|
18.05.2013 | Nemenikuće | 3 : 0 | OFK Slatina | |||||
18.05
Mladost
Vis
3
3
|
18.05.2013 | Mladost | 3 : 3 | Vis | |||||
18.05
Đurinci
Rudar 2012
4
0
|
18.05.2013 | Đurinci | 4 : 0 | Rudar 2012 |
18.05
17:00
Gorki
Bair
4
0
|
18.05.2013 17:00 | Gorki | 4 : 0 | Bair | |||||
18.05
17:00
Mladost (MM)
Radnik
1
3
|
18.05.2013 17:00 | Mladost (MM) | 1 : 3 | Radnik | |||||
18.05
17:00
Napredak
Mladost (O)
3
0
|
18.05.2013 17:00 | Napredak | 3 : 0 | Mladost (O) |
18.05
Mladost
Kusovac
2
7
|
18.05.2013 | Mladost | 2 : 7 | Kusovac |
18.05
17:00
DB Junajted
Bratstvo
0
4
|
18.05.2013 17:00 | DB Junajted | 0 : 4 | Bratstvo | |||||
18.05
17:00
Krasava
7. Juli
2
1
|
18.05.2013 17:00 | Krasava | 2 : 1 | 7. Juli |
18.05
17:30
OFK Student
Senaja
8
3
|
18.05.2013 17:30 | OFK Student | 8 : 3 | Senaja | |||||
18.05
17:30
Sloga
Markovac
0
3
|
18.05.2013 17:30 | Sloga | 0 : 3 | Markovac |
18.05
16:30
Šapine B
Stig (MC)
2
1
|
18.05.2013 16:30 | Šapine B | 2 : 1 | Stig (MC) | |||||
18.05
16:30
Kobilje
BSK
0
3
|
18.05.2013 16:30 | Kobilje | 0 : 3 | BSK | |||||
18.05
16:30
Napredak
Stig (C)
1
0
|
18.05.2013 16:30 | Napredak | 1 : 0 | Stig (C) | |||||
18.05
16:30
Radnik
Sinđelić
1
2
|
18.05.2013 16:30 | Radnik | 1 : 2 | Sinđelić |
18.05
17:30
BSK
Dimitrije Tucovic
2
5
|
18.05.2013 17:30 | BSK | 2 : 5 | Dimitrije Tucovic | |||||
18.05
17:30
Lazarevac
Mladost
5
0
|
18.05.2013 17:30 | Lazarevac | 5 : 0 | Mladost | |||||
18.05
17:30
Strmovo
OFK Sokolovo
8
0
|
18.05.2013 17:30 | Strmovo | 8 : 0 | OFK Sokolovo | |||||
18.05
17:30
Petka
Borac
1
1
|
18.05.2013 17:30 | Petka | 1 : 1 | Borac |
18.05
18:00
Omladinac
Oniks
3
1
|
18.05.2013 18:00 | Omladinac | 3 : 1 | Oniks | |||||
18.05
18:00
Osaonica
Morava
0
0
|
18.05.2013 18:00 | Osaonica | 0 : 0 | Morava | |||||
18.05
18:00
Hajduk
Trnava
1
3
|
18.05.2013 18:00 | Hajduk | 1 : 3 | Trnava | |||||
18.05
18:00
Belica
Šantarovac
1
1
|
18.05.2013 18:00 | Belica | 1 : 1 | Šantarovac |
18.05
16:30
Borac
Budućnost
0
0
|
18.05.2013 16:30 | Borac | 0 : 0 | Budućnost | |||||
18.05
16:30
Zadrugar
Mladost
1
1
|
18.05.2013 16:30 | Zadrugar | 1 : 1 | Mladost | |||||
18.05
16:30
Laznica
Vrelo
1
4
|
18.05.2013 16:30 | Laznica | 1 : 4 | Vrelo |
18.05
Polet
Dimitrije Tucović
2
2
|
18.05.2013 | Polet | 2 : 2 | Dimitrije Tucović | |||||
18.05
Sloga
Ratkovac
0
4
|
18.05.2013 | Sloga | 0 : 4 | Ratkovac |
18.05
17:30
Budućnost
Sloboda
2
4
|
18.05.2013 17:30 | Budućnost | 2 : 4 | Sloboda | |||||
18.05
17:30
Vihor
Železničar
3
7
|
18.05.2013 17:30 | Vihor | 3 : 7 | Železničar |
18.05
17:00
Mladost
Bukovik
1
1
|
18.05.2013 17:00 | Mladost | 1 : 1 | Bukovik | |||||
18.05
17:00
Rtanj
Omladinac
0
4
|
18.05.2013 17:00 | Rtanj | 0 : 4 | Omladinac |
18.05
17:00
Nacional
Kosovo
0
4
|
18.05.2013 17:00 | Nacional | 0 : 4 | Kosovo | |||||
18.05
17:00
Vratarnica
Malinik
2
0
|
18.05.2013 17:00 | Vratarnica | 2 : 0 | Malinik |
18.05
Morava
Mineralac
2
2
|
18.05.2013 | Morava | 2 : 2 | Mineralac | |||||
18.05
Oskar
Sloga (B)
3
1
|
18.05.2013 | Oskar | 3 : 1 | Sloga (B) |
18.05
17:00
Hajduk
Rad
2
0
|
18.05.2013 17:00 | Hajduk | 2 : 0 | Rad | |||||
18.05
17:00
Javor
Novi Pazar
3
2
|
18.05.2013 17:00 | Javor | 3 : 2 | Novi Pazar | |||||
18.05
17:00
Vojvodina
Radnički (N)
3
2
|
18.05.2013 17:00 | Vojvodina | 3 : 2 | Radnički (N) | |||||
18.05
17:00
Sloboda Point
Radnički 1923
0
2
|
18.05.2013 17:00 | Sloboda Point | 0 : 2 | Radnički 1923 | |||||
18.05
19:30
Partizan
Crvena zvezda
1
0
|
18.05.2013 19:30 | Partizan | 1 : 0 | Crvena zvezda | |||||
18.05
17:00
OFK Beograd
Smederevo
4
3
|
18.05.2013 17:00 | OFK Beograd | 4 : 3 | Smederevo | |||||
18.05
17:00
Jagodina
Spartak ZV
1
1
|
18.05.2013 17:00 | Jagodina | 1 : 1 | Spartak ZV |
18.05
17:00
Teleoptik
Mladost (L)
1
0
|
18.05.2013 17:00 | Teleoptik | 1 : 0 | Mladost (L) | |||||
18.05
17:00
Inđija
Mladenovac
2
1
|
18.05.2013 17:00 | Inđija | 2 : 1 | Mladenovac | |||||
18.05
17:00
Voždovac
Bežanija
1
1
|
18.05.2013 17:00 | Voždovac | 1 : 1 | Bežanija | |||||
18.05
17:00
Borac
Novi Sad
7
0
|
18.05.2013 17:00 | Borac | 7 : 0 | Novi Sad | |||||
18.05
17:00
Kolubara
Timok
2
3
|
18.05.2013 17:00 | Kolubara | 2 : 3 | Timok | |||||
18.05
17:00
Banat
Jedinstvo Putevi
0
1
|
18.05.2013 17:00 | Banat | 0 : 1 | Jedinstvo Putevi | |||||
18.05
17:00
Proleter
Napredak
0
2
|
18.05.2013 17:00 | Proleter | 0 : 2 | Napredak | |||||
18.05
17:00
Radnički (NP)
Čukarički
1
2
|
18.05.2013 17:00 | Radnički (NP) | 1 : 2 | Čukarički | |||||
18.05
17:00
Sloga (K)
Metalac (GM)
2
0
|
18.05.2013 17:00 | Sloga (K) | 2 : 0 | Metalac (GM) |
18.05
17:00
Mašinac PZP
Novi Bečej
4
1
|
18.05.2013 17:00 | Mašinac PZP | 4 : 1 | Novi Bečej | |||||
18.05
17:00
Spartak
Jagodina
12
1
|
18.05.2013 17:00 | Spartak | 12 : 1 | Jagodina | |||||
18.05
17:00
Požarevac
Sloga
1
1
|
18.05.2013 17:00 | Požarevac | 1 : 1 | Sloga |
18.05
17:30
Pančevo
Kikinda
4
1
|
18.05.2013 17:30 | Pančevo | 4 : 1 | Kikinda | |||||
18.05
17:00
Fruškogorac
Ravangrad
2
0
|
18.05.2013 17:00 | Fruškogorac | 2 : 0 | Ravangrad | |||||
18.05
17:00
Metalmania
Rubin
8
2
|
18.05.2013 17:00 | Metalmania | 8 : 2 | Rubin |
18.05
17:00
Mačva
Majdanpek
17
0
|
18.05.2013 17:00 | Mačva | 17 : 0 | Majdanpek | |||||
18.05
17:00
Una Fortuna
Timok
13
0
|
18.05.2013 17:00 | Una Fortuna | 13 : 0 | Timok |
18.05
15:00
ŽFK Jerina
ŽFK Mačvanka
3
0
|
18.05.2013 15:00 | ŽFK Jerina | 3 : 0 | ŽFK Mačvanka | |||||
18.05
15:00
ŽFK Karađorđe
Gradac
0
3
|
18.05.2013 15:00 | ŽFK Karađorđe | 0 : 3 | Gradac |
18.05
11:00
Partizan
Radnički 1923
2
2
|
18.05.2013 11:00 | Partizan | 2 : 2 | Radnički 1923 | |||||
18.05
Vojvodina
BSK Borča
1
2
|
18.05.2013 | Vojvodina | 1 : 2 | BSK Borča |
18.05
Spartak Zlatibor Voda
Proleter
0
1
|
18.05.2013 | Spartak Zlatibor Voda | 0 : 1 | Proleter | |||||
18.05
Kabel
Polet
3
0
|
18.05.2013 | Kabel | 3 : 0 | Polet |
18.05
Jedinstvo
Moravac Orion
3
0
|
18.05.2013 | Jedinstvo | 3 : 0 | Moravac Orion | |||||
18.05
Radnički (P)
Vrežina 2009
4
1
|
18.05.2013 | Radnički (P) | 4 : 1 | Vrežina 2009 | |||||
18.05
Sinđelić
Car Konstantin
0
3
|
18.05.2013 | Sinđelić | 0 : 3 | Car Konstantin | |||||
18.05
Radnički (N)
Vlasina
2
4
|
18.05.2013 | Radnički (N) | 2 : 4 | Vlasina | |||||
18.05
Borac
Žitoradja
1
0
|
18.05.2013 | Borac | 1 : 0 | Žitoradja |
18.05
10:00
Arsenal
Bane
2
0
|
18.05.2013 10:00 | Arsenal | 2 : 0 | Bane | |||||
18.05
11:00
Sloboda
Zlatar
4
0
|
18.05.2013 11:00 | Sloboda | 4 : 0 | Zlatar |
18.05
16:30
Udarnik
Šumadija
3
0
|
18.05.2013 16:30 | Udarnik | 3 : 0 | Šumadija | |||||
18.05
16:30
Omladinac
Selevac
2
3
|
18.05.2013 16:30 | Omladinac | 2 : 3 | Selevac | |||||
18.05
16:30
Napredak
Mladi borac
1
0
|
18.05.2013 16:30 | Napredak | 1 : 0 | Mladi borac | |||||
18.05
11:30
Bresje-Superior
Radnik
3
1
|
18.05.2013 11:30 | Bresje-Superior | 3 : 1 | Radnik | |||||
18.05
16:30
Budućnost
Sloga
2
1
|
18.05.2013 16:30 | Budućnost | 2 : 1 | Sloga | |||||
18.05
16:30
Polet
Jedinstvo
4
2
|
18.05.2013 16:30 | Polet | 4 : 2 | Jedinstvo |
18.05
10:00
Vršac United
Vulturul
8
1
|
18.05.2013 10:00 | Vršac United | 8 : 1 | Vulturul | |||||
18.05
10:00
Partizan (G)
Radnički (K)
0
6
|
18.05.2013 10:00 | Partizan (G) | 0 : 6 | Radnički (K) |
18.05
14:00
Budućnost (BB)
Dinamo
1
11
|
18.05.2013 14:00 | Budućnost (BB) | 1 : 11 | Dinamo | |||||
18.05
14:00
Tempo
Borac (S)
3
0
|
18.05.2013 14:00 | Tempo | 3 : 0 | Borac (S) | |||||
18.05
14:00
Mladost (O)
Jugoslavija
8
1
|
18.05.2013 14:00 | Mladost (O) | 8 : 1 | Jugoslavija | |||||
18.05
17:00
Sloga (BNS)
Vojvodina
3
5
|
18.05.2013 17:00 | Sloga (BNS) | 3 : 5 | Vojvodina | |||||
18.05
15:00
Slavija
Železničar
0
5
|
18.05.2013 15:00 | Slavija | 0 : 5 | Železničar |
18.05
Osipaonica
GFK Jasenica 1911
5
1
|
18.05.2013 | Osipaonica | 5 : 1 | GFK Jasenica 1911 | |||||
18.05
Sloga (L)
Karađorđe
6
1
|
18.05.2013 | Sloga (L) | 6 : 1 | Karađorđe |
18.05
16:30
Mačva
Radjevac
6
4
|
18.05.2013 16:30 | Mačva | 6 : 4 | Radjevac |
18.05
Brodarac
Zemun
2
1
|
18.05.2013 | Brodarac | 2 : 1 | Zemun | |||||
18.05
Vojvodina
BSK Borča
1
0
|
18.05.2013 | Vojvodina | 1 : 0 | BSK Borča |
18.05
12:00
ČSK Pivara
Proleter 2006
1
2
|
18.05.2013 12:00 | ČSK Pivara | 1 : 2 | Proleter 2006 | |||||
18.05
12:00
Novi Sad
Bečej 1918
3
1
|
18.05.2013 12:00 | Novi Sad | 3 : 1 | Bečej 1918 | |||||
18.05
12:00
Banat
Hajduk
0
3
|
18.05.2013 12:00 | Banat | 0 : 3 | Hajduk | |||||
18.05
12:00
Inđija
Spartak ZV
0
3
|
18.05.2013 12:00 | Inđija | 0 : 3 | Spartak ZV | |||||
18.05
12:00
Vojvodina
Indeks
5
2
|
18.05.2013 12:00 | Vojvodina | 5 : 2 | Indeks |
18.05
15:00
Obilić
Bajša
0
5
|
18.05.2013 15:00 | Obilić | 0 : 5 | Bajša | |||||
18.05
15:00
Jadran
Krivaja
1
2
|
18.05.2013 15:00 | Jadran | 1 : 2 | Krivaja | |||||
18.05
15:00
Čoka
Bačka (M)
2
3
|
18.05.2013 15:00 | Čoka | 2 : 3 | Bačka (M) | |||||
18.05
15:00
Potisje
Preporod
1
5
|
18.05.2013 15:00 | Potisje | 1 : 5 | Preporod |
18.05
11:00
Subotica '96
Subotica '97
2
4
|
18.05.2013 11:00 | Subotica '96 | 2 : 4 | Subotica '97 | |||||
18.05
10:00
Palić
Senta
0
13
|
18.05.2013 10:00 | Palić | 0 : 13 | Senta |
18.05
Sloga
Badnjevac
2
1
|
18.05.2013 | Sloga | 2 : 1 | Badnjevac | |||||
18.05
Smederevo
Pinkum
2
1
|
18.05.2013 | Smederevo | 2 : 1 | Pinkum |
18.05
10:00
Mladost
Javor
1
0
|
18.05.2013 10:00 | Mladost | 1 : 0 | Javor | |||||
18.05
13:30
Sloboda
Sušica
4
0
|
18.05.2013 13:30 | Sloboda | 4 : 0 | Sušica | |||||
18.05
11:00
Šumadija 1903
Bane
2
0
|
18.05.2013 11:00 | Šumadija 1903 | 2 : 0 | Bane | |||||
18.05
10:00
Budućnost
Jedinstvo Putevi
2
6
|
18.05.2013 10:00 | Budućnost | 2 : 6 | Jedinstvo Putevi | |||||
18.05
11:00
Metalac (GM)
Čačak 94
1
0
|
18.05.2013 11:00 | Metalac (GM) | 1 : 0 | Čačak 94 | |||||
18.05
10:00
Sevojno
Sloga (BB)
1
1
|
18.05.2013 10:00 | Sevojno | 1 : 1 | Sloga (BB) |
18.05
14:30
Dolina
Mika Antić
1
4
|
18.05.2013 14:30 | Dolina | 1 : 4 | Mika Antić | |||||
18.05
12:00
Borac
Proleter
3
0
|
18.05.2013 12:00 | Borac | 3 : 0 | Proleter |
18.05
12:00
Loznica
Železničar
4
3
|
18.05.2013 12:00 | Loznica | 4 : 3 | Železničar | |||||
18.05
12:00
Radnicki Stobex
Jedinstvo
2
0
|
18.05.2013 12:00 | Radnicki Stobex | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
18.05
12:00
Krušik
Šabac
1
0
|
18.05.2013 12:00 | Krušik | 1 : 0 | Šabac |
18.05
13:00
Radnički
Savacijum
2
0
|
18.05.2013 13:00 | Radnički | 2 : 0 | Savacijum | |||||
18.05
Smederevo
Rad
0
5
|
18.05.2013 | Smederevo | 0 : 5 | Rad | |||||
18.05
AS
Zemun
3
2
|
18.05.2013 | AS | 3 : 2 | Zemun |
18.05
10:00
ČSK Pivara
Proleter 2006
3
0
|
18.05.2013 10:00 | ČSK Pivara | 3 : 0 | Proleter 2006 | |||||
18.05
10:00
Radnički (S)
Bačka Topola
3
2
|
18.05.2013 10:00 | Radnički (S) | 3 : 2 | Bačka Topola | |||||
18.05
10:00
Vršac
Dinamo
1
1
|
18.05.2013 10:00 | Vršac | 1 : 1 | Dinamo | |||||
18.05
10:00
Novi Sad
Bečej 1918
1
2
|
18.05.2013 10:00 | Novi Sad | 1 : 2 | Bečej 1918 | |||||
18.05
10:00
Banat
Hajduk
2
4
|
18.05.2013 10:00 | Banat | 2 : 4 | Hajduk | |||||
18.05
10:00
Inđija
Spartak ZV
0
2
|
18.05.2013 10:00 | Inđija | 0 : 2 | Spartak ZV | |||||
18.05
10:00
Bačka 1901
Crvenka
4
2
|
18.05.2013 10:00 | Bačka 1901 | 4 : 2 | Crvenka | |||||
18.05
10:00
Vojvodina
Indeks
0
0
|
18.05.2013 10:00 | Vojvodina | 0 : 0 | Indeks |
18.05
Proleter
Sloboda
1
4
|
18.05.2013 | Proleter | 1 : 4 | Sloboda | |||||
18.05
11:00
Mladi radnik
Borac
2
4
|
18.05.2013 11:00 | Mladi radnik | 2 : 4 | Borac | |||||
18.05
Sloga
Slavija
6
1
|
18.05.2013 | Sloga | 6 : 1 | Slavija | |||||
18.05
Šumadinac
Proleter
1
1
|
18.05.2013 | Šumadinac | 1 : 1 | Proleter | |||||
18.05
Sloboda
SASK
0
4
|
18.05.2013 | Sloboda | 0 : 4 | SASK |
18.05
10:00
Olimpija
Tavankut
11
0
|
18.05.2013 10:00 | Olimpija | 11 : 0 | Tavankut | |||||
18.05
11:00
Senta
Bačka Topola
5
2
|
18.05.2013 11:00 | Senta | 5 : 2 | Bačka Topola | |||||
18.05
10:00
Spartak Zlatibor voda
Potisje
3
1
|
18.05.2013 10:00 | Spartak Zlatibor voda | 3 : 1 | Potisje |
18.05
14:30
Udarnik
Šumadija
0
3
|
18.05.2013 14:30 | Udarnik | 0 : 3 | Šumadija | |||||
18.05
14:00
Omladinac
Selevac
0
1
|
18.05.2013 14:00 | Omladinac | 0 : 1 | Selevac | |||||
18.05
14:00
Napredak
Mladi borac
2
1
|
18.05.2013 14:00 | Napredak | 2 : 1 | Mladi borac | |||||
18.05
Bresje-Superior
Radnik
2
3
|
18.05.2013 | Bresje-Superior | 2 : 3 | Radnik | |||||
18.05
14:30
Budućnost
Sloga
2
11
|
18.05.2013 14:30 | Budućnost | 2 : 11 | Sloga | |||||
18.05
14:30
Polet
Jedinstvo
1
6
|
18.05.2013 14:30 | Polet | 1 : 6 | Jedinstvo |
18.05
Homoljac
Železničar
3
0
|
18.05.2013 | Homoljac | 3 : 0 | Železničar | |||||
18.05
10:00
Sloga
Kolonija Sveti Sava
5
1
|
18.05.2013 10:00 | Sloga | 5 : 1 | Kolonija Sveti Sava | |||||
18.05
AF Duljaj
Seljak
3
0
|
18.05.2013 | AF Duljaj | 3 : 0 | Seljak | |||||
18.05
10:00
Badnjevac
Šumadija
2
2
|
18.05.2013 10:00 | Badnjevac | 2 : 2 | Šumadija | |||||
18.05
Mladi radnik
MIP Presing
1
2
|
18.05.2013 | Mladi radnik | 1 : 2 | MIP Presing |
18.05
12:30
Dolina
Mika Antić
5
1
|
18.05.2013 12:30 | Dolina | 5 : 1 | Mika Antić | |||||
18.05
10:00
Borac
Proleter
2
2
|
18.05.2013 10:00 | Borac | 2 : 2 | Proleter |
18.05
09:00
Karađorđe (T)
Apolon 4
3
1
|
18.05.2013 09:00 | Karađorđe (T) | 3 : 1 | Apolon 4 | |||||
18.05
09:00
Arsenal
Sloga (D)
7
1
|
18.05.2013 09:00 | Arsenal | 7 : 1 | Sloga (D) | |||||
18.05
09:00
Šumadija 1903 II
Borac
10
0
|
18.05.2013 09:00 | Šumadija 1903 II | 10 : 0 | Borac | |||||
18.05
09:00
Sušica
Karađorđe (R)
3
2
|
18.05.2013 09:00 | Sušica | 3 : 2 | Karađorđe (R) | |||||
18.05
09:00
Slavija
Lokomotiva
3
1
|
18.05.2013 09:00 | Slavija | 3 : 1 | Lokomotiva | |||||
18.05
09:00
Kraguj
Sloga (B)
6
0
|
18.05.2013 09:00 | Kraguj | 6 : 0 | Sloga (B) | |||||
18.05
09:00
Azbest
Pobeda
3
3
|
18.05.2013 09:00 | Azbest | 3 : 3 | Pobeda |
18.05
10:00
Jedinstvo
Jedinstvo
2
1
|
18.05.2013 10:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
18.05
10:00
Loznica
Železničar
1
0
|
18.05.2013 10:00 | Loznica | 1 : 0 | Železničar | |||||
18.05
10:00
Krušik
Šabac
1
0
|
18.05.2013 10:00 | Krušik | 1 : 0 | Šabac | |||||
18.05
10:00
Drina
Spartak
3
0
|
18.05.2013 10:00 | Drina | 3 : 0 | Spartak |
18.05
Tutin
Granit
6
1
|
18.05.2013 | Tutin | 6 : 1 | Granit |
18.05
09:30
Bačka 1901
Subotica '00
0
4
|
18.05.2013 09:30 | Bačka 1901 | 0 : 4 | Subotica '00 | |||||
18.05
09:30
Senta
Spartak Zlatibor voda '00
0
5
|
18.05.2013 09:30 | Senta | 0 : 5 | Spartak Zlatibor voda '00 | |||||
18.05
09:30
Subotica '01
Potisje
0
11
|
18.05.2013 09:30 | Subotica '01 | 0 : 11 | Potisje | |||||
18.05
10:00
Bačka Topola
Dribling
10
0
|
18.05.2013 10:00 | Bačka Topola | 10 : 0 | Dribling |
18.05
10:00
Šumadija
Duljaj
1
1
|
18.05.2013 10:00 | Šumadija | 1 : 1 | Duljaj | |||||
18.05
10:00
Karađorđe (T)
Feniks
6
0
|
18.05.2013 10:00 | Karađorđe (T) | 6 : 0 | Feniks |
18.05
10:00
Trgovački
Pinkum
1
7
|
18.05.2013 10:00 | Trgovački | 1 : 7 | Pinkum | |||||
18.05
10:00
Panter
Mladi Radnik
1
2
|
18.05.2013 10:00 | Panter | 1 : 2 | Mladi Radnik | |||||
18.05
10:00
Presing
Obilić
3
2
|
18.05.2013 10:00 | Presing | 3 : 2 | Obilić |
18.05
Polet
Šampion
0
3
|
18.05.2013 | Polet | 0 : 3 | Šampion | |||||
18.05
Krušik 2
Železničar
0
1
|
18.05.2013 | Krušik 2 | 0 : 1 | Železničar | |||||
18.05
Spartak
Budućnost
4
1
|
18.05.2013 | Spartak | 4 : 1 | Budućnost | |||||
18.05
Jedinstvo
Krušik
3
0
|
18.05.2013 | Jedinstvo | 3 : 0 | Krušik | |||||
18.05
OFK Osečina
Radnički
3
0
|
18.05.2013 | OFK Osečina | 3 : 0 | Radnički |
18.05
Bane 2
OFK Vlada Dimitrijević
1
1
|
18.05.2013 | Bane 2 | 1 : 1 | OFK Vlada Dimitrijević | |||||
18.05
Pazar Juniors '01
Rudar
1
4
|
18.05.2013 | Pazar Juniors '01 | 1 : 4 | Rudar | |||||
18.05
Nacional
Pazar Juniors '00
0
3
|
18.05.2013 | Nacional | 0 : 3 | Pazar Juniors '00 | |||||
18.05
Bane 1
OFK Lešak
3
0
|
18.05.2013 | Bane 1 | 3 : 0 | OFK Lešak | |||||
18.05
OFK As
Sočanica
0
3
|
18.05.2013 | OFK As | 0 : 3 | Sočanica | |||||
18.05
Tutin
Ibar
3
0
|
18.05.2013 | Tutin | 3 : 0 | Ibar |
18.05
11:00
Trgovački
Pinkum
0
4
|
18.05.2013 11:00 | Trgovački | 0 : 4 | Pinkum | |||||
18.05
11:00
Panter
Mladi radnik
2
1
|
18.05.2013 11:00 | Panter | 2 : 1 | Mladi radnik | |||||
18.05
11:00
Kostolac 2008
Sloga
0
1
|
18.05.2013 11:00 | Kostolac 2008 | 0 : 1 | Sloga | |||||
18.05
11:00
Presing
Obilić
3
0
|
18.05.2013 11:00 | Presing | 3 : 0 | Obilić |
18.05
19:30
Metalac
Partizan mt:s
62
88
|
18.05.2013 19:30 | Metalac | 62 : 88 | Partizan mt:s | |||||
18.05
18:00
Vojvodina Srbijagas
Radnički
78
85
|
18.05.2013 18:00 | Vojvodina Srbijagas | 78 : 85 | Radnički |
18.05
19:00
Planinka PV
Proleter Agroživ
26
24
|
18.05.2013 19:00 | Planinka PV | 26 : 24 | Proleter Agroživ | |||||
18.05
19:00
Novi Pazar
Bask Soko
27
25
|
18.05.2013 19:00 | Novi Pazar | 27 : 25 | Bask Soko | |||||
18.05
20:00
Morava
Vojput
26
28
|
18.05.2013 20:00 | Morava | 26 : 28 | Vojput |
18.05
19:00
Vranje 1957
Mladost
40
25
|
18.05.2013 19:00 | Vranje 1957 | 40 : 25 | Mladost | |||||
18.05
16:00
Hisar
Železničar 2
30
16
|
18.05.2013 16:00 | Hisar | 30 : 16 | Železničar 2 | |||||
18.05
18:00
Radan
Dubočica 54 2
10
0
|
18.05.2013 18:00 | Radan | 10 : 0 | Dubočica 54 2 |
18.05
Knjaževac
Paraćin
30
25
|
18.05.2013 | Knjaževac | 30 : 25 | Paraćin | |||||
18.05
18:30
Majdanpek
Brestovac
46
32
|
18.05.2013 18:30 | Majdanpek | 46 : 32 | Brestovac | |||||
18.05
18:00
Rembas
Hajduk Veljko
21
32
|
18.05.2013 18:00 | Rembas | 21 : 32 | Hajduk Veljko | |||||
18.05
Radnički
Zaječar 2
10
0
|
18.05.2013 | Radnički | 10 : 0 | Zaječar 2 |
18.05
Kosmaj
Partizan 2
25
34
|
18.05.2013 | Kosmaj | 25 : 34 | Partizan 2 | |||||
18.05
16:30
Čukarički
Udarnik
32
26
|
18.05.2013 16:30 | Čukarički | 32 : 26 | Udarnik |
18.05
Radnički
Bijeli Zečevi
14
24
|
18.05.2013 | Radnički | 14 : 24 | Bijeli Zečevi |
18.05
Vojna akademija
Voždovac
34
20
|
18.05.2013 | Vojna akademija | 34 : 20 | Voždovac | |||||
18.05
Vojvoda
Zmaj
30
16
|
18.05.2013 | Vojvoda | 30 : 16 | Zmaj |
18.05
Royal Crowns Kraljevo
Sirmium Legionaries SM
20
16
|
18.05.2013 | Royal Crowns Kraljevo | 20 : 16 | Sirmium Legionaries SM |