XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 628 utakmica za dan
Nedelja, 19 Novembar 2017

Fudbal

19.11.2017 13:00 Zemun 1 : 0 Mačva
19.11.2017 17:00 Spartak ŽK 3 : 1 Borac
19.11.2017 13:00 Javor Matis 0 : 2 Partizan
19.11.2017 13:00 Sinđelić 1 : 0 Budućnost
19.11.2017 11:00 Polet 2 : 1 Tutin
19.11.2017 13:00 Smederevo 1924 5 : 1 Šumadija 1903
19.11.2017 13:00 Jedinstvo (Ub) 1 : 0 Sloga (P)
19.11.2017 13:00 Provo 3 : 0 Proleter Mihajlovac
19.11.2017 13:00 Trajal 2 : 1 OFK Sinđelić
19.11.2017 13:00 Pukovac 2 : 1 Trstenik PPT
19.11.2017 13:00 Budućnost (P) 2 : 0 Jedinstvo (P)
19.11.2017 11:00 Grafičar 3 : 1 Stepojevac Vaga
19.11.2017 13:00 Jedinstvo 2 : 2 BSK Borča
19.11.2017 11:00 Prva Iskra 4 : 1 BASK
19.11.2017 13:00 LFK Mladost 4 : 1 Goč
19.11.2017 13:00 Napredak 2 : 1 Proleter 1976
19.11.2017 13:00 Morava (VP) 3 : 0 Rudar 2001
19.11.2017 13:00 RSK 3 : 1 VGSK
19.11.2017 13:00 Borac (Ž) 1 : 0 Šumadija
19.11.2017 13:00 Petar Dobrnjac 2 : 1 Sloga 33
19.11.2017 13:00 Udarnik 1 : 1 Mladi radnik (R)
19.11.2017 13:00 Homoljac 3 : 2 Zvižd
19.11.2017 13:00 Radnički Stobex 4 : 0 Sovljak
19.11.2017 13:00 OFK Divci 7 : 0 Sloga (BB)
19.11.2017 13:00 Radjevac 1 : 0 OFK Osečina
19.11.2017 13:00 Polimlje 2 : 1 Drina
19.11.2017 11:00 Tanasko Rajić 3 : 1 Vranjska Banja
19.11.2017 13:00 OFK Brzi Brod 3 : 0 Vlasina
19.11.2017 13:00 Rudar Alpos 3 : 2 Naša krila
19.11.2017 13:00 Zaplanjac 0 : 0 Đerdap
19.11.2017 13:00 Malošište 3 : 1 Majdanpek
19.11.2017 13:00 Šarbanovac 4 : 2 Sloga
19.11.2017 13:00 Kablovi 1 : 0 Bukovik
19.11.2017 13:00 Hajduk Veljko 2 : 0 Timočanin
19.11.2017 13:00 Jastrebac 4 : 2 Levač
19.11.2017 13:00 Župa 2 : 2 Sloga (Ć)
19.11.2017 13:00 Poljoprivrednik 1 : 5 Morava 1918
19.11.2017 13:00 OFK Lugomir 2 : 0 Bošnjane
19.11.2017 13:00 Napredak 3 : 1 Sloga (D)
19.11.2017 13:00 Jedinstvo (NB) 0 : 2 Kozara
19.11.2017 13:00 Polet 0 : 4 Mladost (O)
19.11.2017 13:00 Podunavac 0 : 0 Jedinstvo (SP)
19.11.2017 13:00 Hajduk (Č) 4 : 0 Kupinovo
19.11.2017 13:00 Jugović 1 : 1 Sloga (T)
19.11.2017 13:00 LSK Laćarak 5 : 2 Sremac
19.11.2017 13:00 Borac (Š) 2 : 1 Borac (NS)
19.11.2017 10:00 Index 0 : 1 Sloga (E)
19.11.2017 13:00 Bačka (P) 0 : 3 Srbobran
19.11.2017 13:00 BSK 3 : 2 Sloga (Č)
19.11.2017 13:00 Mladost (T) 0 : 0 Mladost (BP)
19.11.2017 13:00 Zadrugar 2 : 1 Preporod
19.11.2017 13:00 Budućnost (G) 0 : 1 Radnički (S)
19.11.2017 10:00 Torlak 1 : 1 Sremčica
19.11.2017 13:00 Srem 2 : 1 Turbina
19.11.2017 11:00 Hajduk 1 : 2 Borac
19.11.2017 13:00 Crvena Zvezda 2 : 1 Zvezdara
19.11.2017 13:00 Vojvodina (NM) 1 : 0 Borac
19.11.2017 13:00 Lehel 1 : 4 Proleter 2006
19.11.2017 13:00 Mladost (BD) 3 : 1 Mladost (L)
19.11.2017 13:00 Banat 3 : 0 Crvena Zvezda (RS)
19.11.2017 13:00 Naftagas (B) 0 : 3 Crvena zvezda (VS)
19.11.2017 13:30 Hajduk 1 : 0 Juhor
19.11.2017 13:30 Rembas 4 : 2 Napredak
19.11.2017 13:30 Dragocvet 1 : 1 Mladi radnik
19.11.2017 13:30 Resavac 3 : 0 Bratstvo
19.11.2017 13:30 OFK Batinac 2 : 0 Partizan
19.11.2017 13:30 OFK Bratstvo 5 : 2 Mladost (S)
19.11.2017 13:30 Kolare 0 : 0 OFK Tekstilac
19.11.2017 13:30 Crvena zvezda 2 : 1 Radnički (B)
19.11.2017 13:30 Dolina 6 : 1 Vojvodina (CC)
19.11.2017 13:30 Jugoslavija 0 : 0 Strela
19.11.2017 13:30 Jedinstvo (V) 2 : 3 Dunav
19.11.2017 13:30 Sloga (BNS) 0 : 1 Vojvodina (Cr)
19.11.2017 13:30 Borac (St) 4 : 1 Partizan (U)
19.11.2017 13:00 Borac (M) 3 : 3 Rudar
19.11.2017 13:00 PSK Putinci 1 : 0 Jadran
19.11.2017 13:00 Sloboda (DT) 4 : 2 Budućnost
19.11.2017 13:00 Napredak (P) 2 : 0 Sloven
19.11.2017 13:00 Borac (K) 3 : 0 Partizan
19.11.2017 13:00 Graničar 1924 5 : 0 Ljukovo
19.11.2017 13:00 Hrtkovci 2 : 0 Železničar
19.11.2017 13:00 Krila Krajine 3 : 1 Hercegovac
19.11.2017 13:00 Budućnost (P) 2 : 1 Crvenka
19.11.2017 13:00 Rusin 4 : 5 Lipar
19.11.2017 13:00 Slavija 1 : 1 Stari Grad
19.11.2017 13:00 Njegoš 0 : 1 Senta
19.11.2017 13:00 Jadran 6 : 1 Proleter (RS)
19.11.2017 13:00 Bajša 2 : 2 Proleter (NJ)
19.11.2017 13:00 Iskra 1 : 2 OFK Vrbas
19.11.2017 13:00 Horgoš 1911 2 : 2 Sutjeska
19.11.2017 13:00 Napredak 1 : 3 Radnički 1905
19.11.2017 13:00 Slatina 1 : 0 Poreč
19.11.2017 13:00 Deli Jovan 3 : 2 Krivelj
19.11.2017 13:00 Blizna 1 : 0 Radnički
19.11.2017 13:00 Čubra 1 : 0 Polom
19.11.2017 13:00 BSK 3 : 2 Ključ
19.11.2017 13:00 Zmaj 3 : 0 Dunav
19.11.2017 13:00 Sinđelić 4 : 0 Institut
19.11.2017 13:00 Heroj Polet 2 : 4 13. Maj
19.11.2017 13:00 Šumadinac 1 : 3 Poštar Zvezdara
19.11.2017 13:00 Budućnost 2 : 1 Urovci
19.11.2017 13:00 Mladost (C) 4 : 2 Šumadija
19.11.2017 13:00 Mladost (B) 1 : 6 BSK
19.11.2017 13:00 Radnički (D) 0 : 2 Strelac
19.11.2017 13:00 Zabrežje 4 : 0 Rušanj
19.11.2017 13:00 Jedinstvo 1945 (VL) 3 : 2 Podrinje
19.11.2017 13:00 Mladost (DD) 1 : 3 Sloga
19.11.2017 13:00 Vidojevica 1 : 1 Jedinstvo (ŠT)
19.11.2017 13:00 Cerić 2 : 1 Mladost (PR)
19.11.2017 13:00 Cer 4 : 1 Majur
19.11.2017 13:00 Bare 3 : 1 Omladinac (DR)
19.11.2017 13:00 Šumadinac 2 : 2 Partizan
19.11.2017 13:00 Prvi srpski ustanak 5 : 4 Aranđelovac
19.11.2017 13:00 Banja 1 : 0 Lokomotiva
19.11.2017 13:00 Junkovac 0 : 1 Borac
19.11.2017 13:00 ŽSK 2 : 1 Trnava
19.11.2017 13:00 Mladost MG 3 : 0 Vinča
19.11.2017 13:00 Jedinstvo (Š) 3 : 2 Progres
19.11.2017 13:00 Vučje 6 : 1 Kumarevo 65
19.11.2017 13:00 Sloga 6 : 3 Zloćudovo
19.11.2017 13:00 Železničar 2 : 3 Jedinstvo (G)
19.11.2017 13:00 Mladi borac 2 : 1 Čekmin
19.11.2017 13:00 Jedinstvo (GS) 7 : 2 Polet
19.11.2017 13:00 Umac 1 : 2 OFK Brza
19.11.2017 13:00 Mladost (V) 3 : 3 Bobište
19.11.2017 13:00 7. Juli 0 : 3 Sloboda
19.11.2017 13:00 Borac 3 : 1 Podunavac
19.11.2017 13:00 Radnik 0 : 1 Sloga
19.11.2017 13:00 Obilić 3 : 5 Cerovac
19.11.2017 13:00 Proleter 1947 4 : 0 Šumadija
19.11.2017 13:00 Polet 3 : 0 Vrbovac
19.11.2017 13:00 Crvena zvezda 0 : 0 SASK
19.11.2017 13:00 Osipaonica 5 : 1 Pobeda
19.11.2017 14:00 Jedinstvo (K) 2 : 2 Backovac Junajted
19.11.2017 14:00 Prijevor 3 : 0 Jedinstvo (GG)
19.11.2017 14:00 Polet (T) 3 : 1 Brezak 1936
19.11.2017 14:00 Omladinac (Z) 2 : 1 Lunjevica
19.11.2017 14:00 Spartak 1 : 0 Zadrugar
19.11.2017 14:00 Mladost (P) 3 : 0 Šumadija 1923
19.11.2017 13:00 Naupare 0 : 2 Jastrebac
19.11.2017 13:00 Mačkovac 2 : 0 Blagotin
19.11.2017 13:00 Parunovac 0 : 1 Juhor
19.11.2017 13:00 13. April 2 : 1 Donji Kopaonik
19.11.2017 13:00 Sloga (M) 2 : 1 FUD
19.11.2017 13:00 Ribnik 2 : 2 Vinogradar
19.11.2017 13:00 Sloga (B) 5 : 2 Borac (K)
19.11.2017 13:00 Napredak 1936 2 : 1 Mladost (B)
19.11.2017 13:00 Železničar 1 : 2 Radnik
19.11.2017 13:00 Rudar (K) 3 : 4 Jedinstvo (Lj)
19.11.2017 13:00 Zadrugar (T) 0 : 0 Budućnost (V)
19.11.2017 13:00 Rudar (S) 1 : 0 Polet (SD)
19.11.2017 13:00 Mlava (ML) 1 : 0 Đerdap
19.11.2017 13:30 Real 2 : 1 Polet
19.11.2017 13:30 Borac 3 : 2 Radnik
19.11.2017 13:30 Proleter 2 : 0 Novi Pazar 1928
19.11.2017 13:30 Ribnica 1 : 0 Popovići
19.11.2017 13:30 Granit 1 : 2 Budućnost
19.11.2017 13:30 OFK Ras 0 : 1 Ibar
19.11.2017 13:00 Polet 1 : 1 Železničar
19.11.2017 13:00 Omladinac 3 : 1 Savinac
19.11.2017 11:00 Ariljska rampa 4 : 1 Jasen
19.11.2017 13:00 Prvi partizan 1 : 4 Čajetina
19.11.2017 13:00 Ježevica 0 : 4 Jedinstvo
19.11.2017 13:00 Višesava 1 : 0 Crnokosa
19.11.2017 13:00 Lauš 0 : 3 Perućac
19.11.2017 13:00 Lazarica 0 : 4 Zlatar
19.11.2017 13:00 Tešnjar 1 : 4 Mladost
19.11.2017 13:00 Tulari 1 : 3 Vrelo Sport
19.11.2017 13:00 Tvrdojevac 3 : 1 Kačer
19.11.2017 13:00 ZSK 4 : 2 Radnik
19.11.2017 13:00 Partizan 2 : 1 Šumadinac (KG)
19.11.2017 13:00 Vodojaža 5 : 1 Kutlovo
19.11.2017 13:00 Borac (D) 4 : 5 Kolonija
19.11.2017 13:00 Srbija 7 : 0 Korićani
19.11.2017 13:00 Erdoglija 1931 0 : 1 Budućnost
19.11.2017 13:00 Sloga (D) 1 : 0 Zastava
19.11.2017 13:00 Sloboda 4 : 0 Ćava
19.11.2017 13:00 Moravac (Č) 0 : 1 Naisus 1977
19.11.2017 13:00 Mladost (B) 3 : 4 Morava (Ž)
19.11.2017 13:00 Rasovača 1 : 5 Zemljoradnik
19.11.2017 13:00 Orljane 3 : 2 Moravac (ZT)
19.11.2017 13:00 Palilula 2 : 1 Doljevac 1971
19.11.2017 13:00 Radnički 1924 4 : 1 Radnički 1947
19.11.2017 13:00 Mladost (M) 4 : 0 Proleter (DV)
19.11.2017 13:00 Morava 4 : 3 Budućnost
19.11.2017 13:00 Proleter (M) : Jedinstvo (GM)
19.11.2017 13:00 Čegar 2013 1 : 2 Palilulac
19.11.2017 13:00 Crvena zastava 1 : 2 Vrtište
19.11.2017 13:00 Rudar 1 : 2 Mladost (L)
19.11.2017 13:00 Stevan Nešticki 0 : 3 AZ Borac 2014
19.11.2017 13:00 TSK 0 : 0 Mladost
19.11.2017 13:00 Petrovaradin 3 : 0 OFK Futog
19.11.2017 13:00 Sofeks 1 : 2 Omladinac
19.11.2017 13:00 Tatra 4 : 0 Proleter
19.11.2017 13:30 Omladinac 4 : 1 OFK Rtanj
19.11.2017 13:30 OFK Knjaz 2 : 1 Radnički (L)
19.11.2017 13:30 Osnić 0 : 1 Rgotina
19.11.2017 13:30 Kosovo 2 : 0 Rudar (VČ)
19.11.2017 13:30 Trebič 1 : 0 Malinik
19.11.2017 13:30 Bučje 0 : 3 Graničar
19.11.2017 13:30 Sloga 4 : 2 Mladost
19.11.2017 Mladost 1982 4 : 4 Spartak
19.11.2017 Dundjerski 0 : 2 Svetlost Badnjevac
19.11.2017 Pobeda 1 : 4 NS Tatko
19.11.2017 Borac : Trbunje
19.11.2017 Kosovac 2 : 2 Polet
19.11.2017 Omladinac 3 : 0 Partizanski put
19.11.2017 13:30 OFK Rota 2 : 3 FSU Južna pruga
19.11.2017 13:30 Mladost (S) 12 : 2 BSK Bujanovac
19.11.2017 13:30 Biljači 3 : 1 Pavlovac
19.11.2017 13:30 Trešnjevka 1 : 8 Lugina
19.11.2017 13:30 Ternoci 1 : 1 Vihor
19.11.2017 13:30 Partizan 4 : 4 Mladost
19.11.2017 13:30 Magnohrom 0 : 3 Mineral 2015
19.11.2017 13:30 Gruža 0 : 0 Kraljevo Hajduk
19.11.2017 13:30 Lazac 4 : 2 Metalac
19.11.2017 13:30 Jedinstvo (G) 1 : 1 Borac (A)
19.11.2017 13:30 Lasta 2 : 1 Napredak
19.11.2017 13:30 Jedinstvo (D) 3 : 2 Tavnik
19.11.2017 13:30 15. Avgust 1950 1 : 0 Moravac
19.11.2017 11:00 Mladost (GM) 2 : 0 Istok 63
19.11.2017 13:30 Mladost (J) 4 : 1 Javor
19.11.2017 13:30 Omladinac 3 : 0 Rudar (SR)
19.11.2017 13:30 Borac 1805 1 : 3 Budućnost
19.11.2017 13:30 Omladinski 1 : 2 Pomoravlje
19.11.2017 13:30 Sloga 1 : 1 Jedinstvo
19.11.2017 13:30 Kupinovac 4 : 1 Šantarovac
19.11.2017 13:30 Mladost (G) 3 : 4 Mladost (T)
19.11.2017 13:30 Morava (KS) 1 : 0 Morava (R)
19.11.2017 13:30 Sinđelić 1934 4 : 2 Šumadinac
19.11.2017 13:30 Vinorača 0 : 2 Mladost (K)
19.11.2017 13:30 Ursule 3 : 1 Budućnost (Đ)
19.11.2017 13:00 Fruškogorac 1 : 3 Polet
19.11.2017 13:00 OFK Bikić 1 : 1 OFK Brestač
19.11.2017 13:00 Graničar (O) 1 : 0 Mladost (B)
19.11.2017 13:00 Donji Petrovci 11 : 2 Sloboda
19.11.2017 13:00 Napredak 1 : 0 Fruška Gora
19.11.2017 13:00 Sloga 1 : 1 Donji Srem 2015
19.11.2017 13:00 Graničar (K) 1 : 1 OFK Zeka Buljubaša
19.11.2017 13:00 Mitros 3 : 2 Hajduk
19.11.2017 13:30 Dobrica 2 : 0 Ševac
19.11.2017 13:30 Hajdučica 5 : 0 Vinogradar
19.11.2017 13:30 Ratar 3 : 2 Borac (VS)
19.11.2017 13:30 Partizan (K) 1 : 2 Budućnost (A)
19.11.2017 13:30 Janošik 0 : 3 Polet
19.11.2017 13:30 Potporanj 5 : 2 Borac (VG)
19.11.2017 13:00 Velika Reka 1 : 1 7. Juli
19.11.2017 13:00 Sloga (LŠ) 1 : 1 Antimon
19.11.2017 13:00 Mladost (BR) 2 : 1 Stolice
19.11.2017 13:00 Sloga (ST) 2 : 1 Milan Orlić
19.11.2017 13:00 Rudar 3 : 1 Jedinstvo (ZA)
19.11.2017 13:00 Jadar 2 : 1 Jedinstvo (MZ)
19.11.2017 10:00 Šećeranac Ada 2 : 6 Dedinje
19.11.2017 13:00 BUSK 1 : 1 Mladi Proleter
19.11.2017 11:00 Sparta Železnik 0 : 2 011
19.11.2017 13:00 Novi Beograd 1 : 3 Busije
19.11.2017 13:00 Mladost 0 : 3 Partizan
19.11.2017 13:00 Pionir 1 : 1 Siti Sport Klub
19.11.2017 13:00 Umčari 1 : 0 Podunavac
19.11.2017 13:00 Crvenka 4 : 0 Poštar
19.11.2017 13:00 Napredak 0 : 1 Milicionar
19.11.2017 13:00 Premijer 4 : 0 Omladinac 2013
19.11.2017 13:00 Cer 0 : 3 Gorki
19.11.2017 13:00 Sloga 2 : 6 Budućnost (PD)
19.11.2017 13:00 Budućnost (ZM) 4 : 4 Proleter
19.11.2017 13:00 Vojvoda Stepa Stepanović 5 : 1 Provo 2015
19.11.2017 13:00 Miloš Pocerac 2013 1 : 4 Dušan Silni
19.11.2017 13:00 Pričinović 1 : 2 Karađorđe
19.11.2017 13:00 Šipurske livade 1 : 0 Mladost (PP)
19.11.2017 13:00 Radnički 2 : 2 Dobrava
19.11.2017 13:00 Vlašić 4 : 0 Pocerina
19.11.2017 13:00 Omladinac 2 : 5 OFK Morava
19.11.2017 13:00 Gradac 2 : 0 Real
19.11.2017 13:00 Mladost (B) 2 : 3 BSK
19.11.2017 13:00 Plantaža 3 : 0 ŠFU Derbi 2016
19.11.2017 13:00 Radnički 1 : 4 Šumadija
19.11.2017 13:00 Sušica 2012 4 : 1 Lemind 1953
19.11.2017 13:00 Marjan MB 1 : 2 Bratstvo
19.11.2017 13:00 Moravac (P) 4 : 1 Milanovo
19.11.2017 13:00 Gunjevac 2 : 1 Dimitrije Tucović
19.11.2017 13:00 Čučuge 2 : 0 Vrelo
19.11.2017 13:00 OFK Paljuvi 3 : 1 Joševa
19.11.2017 13:00 Polet (DL) 0 : 3 Rubribreza
19.11.2017 13:00 Polet 1 : 0 Kolubara 2
19.11.2017 13:00 Rakac Stave 0 : 0 Borac
19.11.2017 11:00 Jadar 2013 4 : 0 Rajac
19.11.2017 13:00 Komanice 3 : 2 Bujačić
19.11.2017 13:00 Stari drugari 1 : 1 Mladost (L)
19.11.2017 13:00 Kotešica 4 : 3 Milenko Pavlović
19.11.2017 13:00 Sloga (L) 3 : 2 Gradina
19.11.2017 13:00 Rubin (DS) 3 : 1 Rubin (Z)
19.11.2017 13:00 Mladi Gorani 1 : 2 Borac
19.11.2017 13:00 Trudbenik 3 : 2 Beli Orlovi
19.11.2017 13:00 Polet 57 4 : 1 Stari Trstenik
19.11.2017 13:00 Divostin 1 : 0 OFK Žeželj
19.11.2017 13:00 Pobeda 2 : 0 Bratstvo 1975
19.11.2017 13:00 Košutnjak 3 : 6 OFK Bagremar
19.11.2017 13:00 Gredetin 0 : 2 Polet (R)
19.11.2017 11:00 OFK Sloga 3 : 0 Ratar
19.11.2017 11:00 Polet (V) 1 : 0 Jastrebac
19.11.2017 11:00 Jedinstvo (B) 0 : 4 OFK Napredak 1929
19.11.2017 13:00 Mladi rudar 1 : 1 Jasenica
19.11.2017 13:00 Plaskovac 7 : 0 Ranilović
19.11.2017 13:00 Šamot 0 : 2 B 2000
19.11.2017 13:00 Vrbica 1 : 2 Kopljari
19.11.2017 13:00 Desine 1 : 4 Žitkovica 2017
19.11.2017 13:00 Sirakovo 5 : 0 Stig 1955
19.11.2017 13:00 Radnički (P) 0 : 2 Dizel
19.11.2017 13:00 Napredak 1934 4 : 0 Polet (V)
19.11.2017 13:00 Dunavac (P) 1 : 1 Obilić (Ž)
19.11.2017 13:00 Sloga (M) 2 : 1 Žika Marković Uča
19.11.2017 13:00 Omladinac (B) 3 : 1 Integral
19.11.2017 13:00 Omladinac (Š) 2 : 1 Krilaš
19.11.2017 13:00 Manastirica 3 : 1 BSK 1924
19.11.2017 13:00 Sloga 1952 0 : 4 Radnički (K)
19.11.2017 13:00 Fruškogorac 6 : 1 Dinamo
19.11.2017 13:00 Borac 3 : 0 Hajduk
19.11.2017 13:00 Susek 0 : 5 Obilić
19.11.2017 13:00 Moskva 2 : 2 Bačka
19.11.2017 13:00 Titel 2 : 2 Čenej
19.11.2017 13:30 Eđšeg 4 : 3 Obilić
19.11.2017 13:30 Jedinstvo 4 : 0 Pobeda
19.11.2017 13:30 Krivaja 0 : 2 Tomislavci
19.11.2017 13:30 Vojvodina 6 : 1 Budućnost
19.11.2017 13:30 Gradina 8 : 5 Vrelo
19.11.2017 13:30 Sloga 2 : 1 Brezova
19.11.2017 13:30 Prilike 5 : 1 Bjelica
19.11.2017 13:30 Gorušica 4 : 3 Radnički
19.11.2017 14:00 Planinac 1 : 0 Budućnost
19.11.2017 14:00 Prijatelji 5 : 1 Morava (M)
19.11.2017 14:00 Malba 3 : 2 Vujan
19.11.2017 11:00 Rakova 4 : 2 Lugovi
19.11.2017 14:00 Kej 3 : 0 Gavrilo Princip
19.11.2017 14:00 Mladost (A) 0 : 1 Morava (K)
19.11.2017 13:00 Partizan (BB) 1 : 1 Marjan
19.11.2017 13:00 Napredak (MK) 0 : 2 Sloga (M)
19.11.2017 13:00 Pobeda (Đ) 1 : 2 Karađorđe (V)
19.11.2017 13:00 Veteran 2015 1 : 2 Sloga (B)
19.11.2017 13:00 Mladost (R) 3 : 0 BSK
19.11.2017 13:00 Sloga 0 : 4 Posavina
19.11.2017 13:00 Belo Polje 0 : 2 Duboko
19.11.2017 13:00 Zvezda 4 : 0 Jedinstvo
19.11.2017 13:00 Ljubinić 1 : 2 Krtinska
19.11.2017 13:00 Partizan 1 : 5 Polet
19.11.2017 13:00 Borac 5 : 1 Rvati
19.11.2017 13:00 Skobalj 0 : 1 Vučak
19.11.2017 13:00 Budućnost 4 : 2 Hajduk Veljko 1934
19.11.2017 13:00 Jezava 3 : 0 OFK Slavija
19.11.2017 13:00 Sloga 4 : 0 Cepelin 026
19.11.2017 13:00 Omladinac 4 : 2 Petrijevac
19.11.2017 13:00 Lunjevac 4 : 3 Badljevica
19.11.2017 13:00 Landol 4 : 3 Drugovac
19.11.2017 11:00 Petlić SD 026 2 : 3 Kolarac
19.11.2017 14:00 Jedinstvo 0 : 3 Sloga
19.11.2017 14:00 Rtanj 1 : 3 Hajduk
19.11.2017 14:00 Slemen 4 : 0 Palilulac
19.11.2017 13:00 Čarapan 4 : 3 Bukovica
19.11.2017 13:00 Sebečevac 1 : 4 Jedinstvo 1936
19.11.2017 13:00 Zdravinje 3 : 6 Mudrakovac
19.11.2017 13:00 Mladost VPD 0 : 4 Gornji Stepoš
19.11.2017 10:00 Arbanasce 0 : 3 Baličevac
19.11.2017 10:00 Sloga 0 : 4 Banaćanin
19.11.2017 13:00 Borac 0 : 2 Padina
19.11.2017 13:00 Sloga 1949 9 : 0 Sparta
19.11.2017 10:00 Mladost (Z) 2 : 3 Belpos
19.11.2017 10:00 Verko 3 : 2 Polet
19.11.2017 13:00 Skupljen 2013 0 : 4 Torpedo
19.11.2017 10:00 Hajduk 0 : 0 Mrovska
19.11.2017 13:00 BSK Buljane 2 : 4 ISK Izvor
19.11.2017 13:00 Popovac 5 : 0 Napredak (Sv)
19.11.2017 13:00 Napredak (St) 1 : 1 Radnički
19.11.2017 13:00 Donja Mutnica 1 : 2 Heroj
19.11.2017 13:00 Vihor 0 : 5 Razvitak
19.11.2017 13:00 OFK Juhor 2016 3 : 2 Budućnost
19.11.2017 10:00 Napredak 3 : 3 Jašunja
19.11.2017 11:00 Moravac 2 : 4 Donja Lomnica
19.11.2017 11:00 Zvizdar 2012 3 : 4 Dokmir
19.11.2017 11:00 Vukona 2 : 1 Jedinstvo
19.11.2017 11:00 OFK Takovo 3 : 2 Kolubara
19.11.2017 11:00 Sloga 2 : 0 Murgaš 2012
19.11.2017 11:00 Brgule 3 : 0 Strelac 001
19.11.2017 11:00 Šarbane 1 : 3 Omladinac
19.11.2017 13:30 Vitorul 4 : 0 Karaš
19.11.2017 13:30 Pobeda 1 : 4 Hajduk
19.11.2017 11:00 Sloga 1945 3 : 0 Napredak 1927
19.11.2017 11:00 Jedinstvo (S) 3 : 0 Stig (MC)
19.11.2017 11:00 Modrica 4 : 1 Lomnica
19.11.2017 13:00 Štitari 8 : 3 Mladost 2015
19.11.2017 13:00 Polet (Š) 2 : 1 Kruševica
19.11.2017 13:00 Globoder 3 : 0 Padež
19.11.2017 13:00 Berane 0 : 1 Lovćen
19.11.2017 13:00 Cetinje 0 : 1 Bokelj
19.11.2017 13:00 Ibar 1 : 0 Jezero
19.11.2017 13:00 Igalo 3 : 1 Čelik
19.11.2017 13:00 OFK Mladost Lješkopolje 1970 2 : 1 Otrant
19.11.2017 13:00 Mornar 1 : 0 Jedinstvo
19.11.2017 16:00 Široki Brijeg 3 : 0 GOŠK
19.11.2017 18:00 Borac 0 : 1 Željezničar
19.11.2017 17:00 Watford 2 : 0 West Ham
19.11.2017 20:45 Athletic Club 1 : 1 Villarreal
19.11.2017 12:00 Málaga 3 : 2 La Coruña
19.11.2017 16:15 Espanyol 0 : 2 Valencia
19.11.2017 18:30 Las Palmas 0 : 2 Levante
19.11.2017 18:00 Werder 4 : 0 Hannover 96
19.11.2017 15:30 Schalke 04 2 : 0 Hamburger SV
19.11.2017 15:00 Benevento 1 : 2 Sassuolo
19.11.2017 12:30 Crotone 0 : 1 Genoa
19.11.2017 20:45 Internazionale 2 : 0 Atalanta
19.11.2017 15:00 Sampdoria 3 : 2 Juventus
19.11.2017 15:00 SPAL 1 : 1 Fiorentina
19.11.2017 15:00 Torino 1 : 1 Chievo
19.11.2017 15:00 Udinese 0 : 1 Cagliari
19.11.2017 21:00 Bordeaux 1 : 1 Marseille
19.11.2017 15:00 Caen 1 : 1 Nice
19.11.2017 17:00 Lyon 0 : 0 Montpellier
19.11.2017 13:00 Vojvodina 8 : 0 Rad
19.11.2017 13:00 Spartak 4 : 1 OFK Beograd
19.11.2017 13:00 Inđija 6 : 0 Moravac Orion
19.11.2017 12:00 Voždovac 5 : 2 Vojvodina
19.11.2017 14:00 Internacional 3 : 2 Radnički (N)
19.11.2017 12:00 Rad 3 : 2 Napredak
19.11.2017 13:00 Radnički 1923 1 : 3 Čukarički
19.11.2017 13:00 Crvena zvezda 7 : 2 Radnički (P)
19.11.2017 11:00 Kolubara 2 : 5 Studentski Grad
19.11.2017 12:00 Radnički (O) 3 : 0 Siti Sport Klub
19.11.2017 10:00 Brodarac 2 0 : 1 Zemun
19.11.2017 10:00 Budućnost 0 : 2 BSK 1925
19.11.2017 09:00 Novi Beograd 1 : 3 DIF
19.11.2017 09:00 Trudbenik 2 : 0 Balkan
19.11.2017 10:00 GSP Polet 5 : 0 Stepojevac Vaga
19.11.2017 11:00 Spartak 1 : 0 OFK Beograd
19.11.2017 13:00 Teleoptik 2 : 1 Kiker
19.11.2017 13:00 Apolon 4 1 : 1 Čukarički
19.11.2017 13:00 Dinamo 2 : 1 Radnički (N)
19.11.2017 15:00 Voždovac 3 : 1 Vojvodina
19.11.2017 13:00 Sindjelić 1 : 2 Lokomotiva
19.11.2017 09:00 BSK 1925 1 : 0 IMT
19.11.2017 11:00 Teleoptik 4 : 1 Radnički (NB)
19.11.2017 13:00 Palilulac 2 : 8 Žarkovo
19.11.2017 09:30 Omladinac 0 : 6 OLE
19.11.2017 09:45 Poštar 1930 5 : 0 Mladenovac
19.11.2017 14:00 Prva Iskra 1 : 3 Rakovica
19.11.2017 14:00 OFK Beograd MK 9 : 0 Rakovica MK
19.11.2017 10:00 Institut MK 1 : 3 Jedinstvo MK
19.11.2017 12:00 Sopot MK 1 : 1 Sremčica MK
19.11.2017 11:00 OFK Beograd MK 1 : 2 011 MK
19.11.2017 17:30 Zemun MK 2 : 1 Čukarički MK
19.11.2017 10:00 Lokomotiva MK 1 : 2 Rad MK
19.11.2017 13:00 Radnički NB MK 0 : 1 Voždovac MK
19.11.2017 12:00 Železničar 1 : 1 Kikinda 1909
19.11.2017 10:00 Radnički (NB) MK 0 : 3 BSK Borča MK
19.11.2017 10:00 Crvena zvezda MK 1 : 1 Partizan MK
19.11.2017 09:00 Radnički (O) MK 0 : 1 Internacional MK
19.11.2017 09:00 Rad MK 1 : 1 OFK Beograd MK
19.11.2017 18:00 Voždovac MK 2 : 0 Sinđelić MK
19.11.2017 10:30 Vrčin MK 2 : 1 PKB MK
19.11.2017 13:00 GSP Polet MK : Studentski Grad MK
19.11.2017 10:00 Železničar 1 : 0 Kikinda 1909
19.11.2017 12:00 BSK 1926 MK 3 : 6 Srem MK
19.11.2017 11:30 BSK 1925 3 : 1 OLE
19.11.2017 09:00 Teleoptik 0 : 0 Sindjelić
19.11.2017 09:00 Voždovac 1 : 2 Brodarac 1947
19.11.2017 13:00 IMT 5 : 5 Fer Plej 06
19.11.2017 10:00 Bežanija 3 : 0 Lola
19.11.2017 09:00 Žarkovo 3 : 0 Karioke
19.11.2017 13:30 Grafičar 0 : 8 OFK Beograd

Košarka

19.11.2017 19:00 MZT Skopje Aerodrom 71 : 93 Budućnost VOLI
19.11.2017 17:00 Igokea 63 : 57 Cibona
19.11.2017 21:00 Vojvodina 87 : 81 KKK Radnički
19.11.2017 19:00 Konstantin 62 : 86 Proleter Naftagas
19.11.2017 18:00 Sloven 96 : 72 Radnički
19.11.2017 18:00 Železničar 70 : 67 Polet
19.11.2017 18:00 Jastrebac 80 : 78 Jablanica
19.11.2017 18:30 Bor RTB 91 : 82 Dimitrovgrad
19.11.2017 12:00 Prokuplje 67 : 89 Sokobanja
19.11.2017 17:00 Astra 45 : 78 Borča
19.11.2017 20:30 Radnički (O) 81 : 103 Zemun Fitofarmacija
19.11.2017 14:00 Slodes 73 : 70 Ras
19.11.2017 17:30 Petrovgrad 75 : 77 Star
19.11.2017 14:00 Vojvodina (BŠ) 53 : 87 Velika Kikinda
19.11.2017 18:00 Budućnost (NS) 88 : 83 Kadet
19.11.2017 19:00 Sivac 102 : 69 Crvenka
19.11.2017 18:00 Tisa 54 : 90 Sloboda (NS)
19.11.2017 15:30 Dinamo 87 : 41 Lokomotiva 2016
19.11.2017 13:00 Mix 83 : 100 Železničar
19.11.2017 15:30 Šabac 111 : 101 Ub
19.11.2017 18:00 Vladimirci 75 : 87 Loznica
19.11.2017 17:00 Mladost 2014 77 : 74 Rađevac
19.11.2017 12:00 Užice 84 : 58 GM-032
19.11.2017 18:00 Čačak 94 77 : 80 Play off
19.11.2017 19:30 Stari Ras 76 : 80 Stragari Šumadija
19.11.2017 17:00 Sloga Elite 83 : 54 Bane
19.11.2017 18:00 Sloga (PM) 64 : 71 Sloga (D)
19.11.2017 19:00 Mladost 103 : 58 Vlasotince
19.11.2017 18:00 Pusta Reka 58 : 83 Actavis Academy
19.11.2017 20:30 Fair Play 100 : 62 Hajduk Veljko
19.11.2017 11:15 Sava 72 : 87 Eko Sport
19.11.2017 17:20 Grocka 83 : 71 Borča 2
19.11.2017 12:30 Umka 2009 65 : 75 BTC
19.11.2017 15:00 Zvečan 28 : 88 Mileševka
19.11.2017 19:00 Železničar 86 : 73 Duga
19.11.2017 18:00 Paraćin 67 : 71 Hajduk Veljko
19.11.2017 16:00 Palanka 2012 51 : 86 Radnički (KG)
19.11.2017 18:30 Actavis academy 64 : 66 Trstenik
19.11.2017 17:00 Radnički 2016 20 : 0 Topličanin 2012
19.11.2017 16:00 Girl Basket 68 : 84 Proleter 023
19.11.2017 12:00 Voša 0 : 20 Čelarevo
19.11.2017 19:00 Crvena zvezda 2 90 : 31 Sivac
19.11.2017 20:30 Bežanija 44 : 87 Novosadska ŽKA

Odbojka

19.11.2017 16:00 Niš 1 : 3 Novi Pazar
19.11.2017 14:00 Novi Sad 3 : 1 Dubočica
19.11.2017 17:00 Bavanište 3 : 1 Timok
19.11.2017 18:30 Toplički Vitezovi 1 : 3 Loznica
19.11.2017 19:00 Gračac 3 : 0 Antena
19.11.2017 13:00 Niš 2 3 : 1 MOK Topličanin 97
19.11.2017 17:00 Radan 0 : 3 Desetka
19.11.2017 15:00 Proleter 2 : 3 Partizan
19.11.2017 20:00 Mladost (NP) 3 : 0 Mladost (T)
19.11.2017 16:30 Crnjanski 2 : 3 Roda
19.11.2017 19:00 Stig 1 : 3 Rudar
19.11.2017 20:00 Šumadija 3 : 0 Jedinstvo
19.11.2017 11:00 Hajduk Veljko 2 3 : 1 Viner
19.11.2017 13:30 VA 014 Gorenje 2 3 : 2 Drina
19.11.2017 17:00 Takovo-Zvezda Helios 3 : 0 Roda
19.11.2017 17:00 Srbijanka 014 3 : 0 Borac (Ča)
19.11.2017 17:00 Pirot 1 : 3 Majdanpek FBC
19.11.2017 17:00 Student 3 : 2 Aleksinac
19.11.2017 15:45 Sloboda S 3 : 0 Tara
19.11.2017 14:00 Novi Pazar 3 : 0 Mokra Gora
19.11.2017 17:00 Bambi volej 3 : 1 Tutin
19.11.2017 14:00 Tehničar 3 : 1 Leposavić
19.11.2017 15:00 Crnokosa Artos 3 : 1 Trstenik
19.11.2017 16:30 Novi Sad 1 : 3 Ruma
19.11.2017 17:00 Kikinda 0 : 3 Futog vest
19.11.2017 14:00 Maks 3 : 0 Panonija
19.11.2017 17:00 Elan Volej 0 : 3 Partizan
19.11.2017 16:00 Ribnica 2 : 3 Šumadija
19.11.2017 14:30 Tehničar 2 : 3 Fortuna Plus
19.11.2017 12:00 Smeč 5 1 : 3 Mladi radnik
19.11.2017 15:45 Lucky Star 0 : 3 Radnički
19.11.2017 16:00 Ozren 0 : 3 Knjaževac
19.11.2017 16:00 Bor 2 1 : 3 Viner
19.11.2017 19:30 ŽOK Topličanin 0 : 3 Radan
19.11.2017 19:00 Banat 3 : 1 Vršac
19.11.2017 12:45 Štrand Volej 3 : 0 Dunav Volej
19.11.2017 12:30 Blok Aut 3 : 0 Beočin
19.11.2017 15:00 Star 3 : 0 Trijumf 2013
19.11.2017 20:00 NS Volej tim 3 : 2 Bagljaš 023
19.11.2017 11:45 Grbić 1 : 3 Novi Sad 2
19.11.2017 17:40 Partizan 2 3 : 1 Blok Aut
19.11.2017 12:20 Železničar 1 : 3 Lucky Star
19.11.2017 12:20 Roda 3 : 2 AS
19.11.2017 14:05 Crvena zvezda 3 : 0 Partizan
19.11.2017 14:05 Blok Aut 3 : 0 Crnjanski

Rukomet

19.11.2017 17:00 Mladost TSK 21 : 26 Jabuka
19.11.2017 17:30 Lavovi BP 40 : 33 Crvena zvezda
19.11.2017 15:00 Mladost (V) 25 : 34 Hercegovina
19.11.2017 18:00 Župa 54 25 : 25 Trepča
19.11.2017 18:00 Metalac Gorenje 29 : 25 Radnički
19.11.2017 18:30 PKB 23 : 23 Novi Beograd
19.11.2017 19:00 Rekreativo 29 : 23 Metaloplastika 2
19.11.2017 16:00 Beograd 29 : 35 BASK Soko
19.11.2017 18:00 Smederevo 28 : 28 Partizan 2
19.11.2017 19:30 Žitorađa 26 : 18 Rtanj
19.11.2017 19:30 BSK Heba 29 : 25 Radnički
19.11.2017 17:00 Budućnost 34 : 37 Somborelektro
19.11.2017 18:00 Metalac 29 : 31 Titel
19.11.2017 15:00 Nova Pazova 1957 30 : 24 Dalmatinac
19.11.2017 19:00 Beli andjeo 28 : 20 Arilje
19.11.2017 18:00 Majdanpek 22 : 26 Mladost 1949
19.11.2017 16:00 Morava 2 29 : 29 Jedinstvo 1974
19.11.2017 10:30 Loznica 2 25 : 37 Dorćol
19.11.2017 18:30 Rakovica 36 : 25 Lazarevac
19.11.2017 18:30 Prva Iskra Barič 37 : 26 Barič
19.11.2017 13:00 Vranje 1957 - 2 33 : 25 Radan
19.11.2017 14:30 Železničar 1949 - 2 34 : 26 Dubočica 54 - 2
19.11.2017 10:00 Topličanin 2 29 : 32 Morava 84
19.11.2017 13:00 Planinka PV - 2 31 : 25 Mladost
19.11.2017 17:30 Loznica 22 : 21 Sinđelić
19.11.2017 12:30 Vladimirovac 24 : 35 Unirea
19.11.2017 17:00 Bekament 32 : 34 Medicinar
19.11.2017 19:00 Železničar 19 : 29 Pančevo
19.11.2017 16:30 Deronje 20 : 22 Spartak
19.11.2017 17:30 Radnički 22 : 33 Mladost
19.11.2017 17:00 Jadran 32 : 26 Laki
19.11.2017 19:00 Petrovaradin 25 : 31 Mokrin
19.11.2017 19:00 Metalac 2 20 : 28 Metalac AD
19.11.2017 20:00 Košutnjak 26 : 32 Prijepolje
19.11.2017 19:00 Radnički 29 : 21 Vranje
19.11.2017 19:30 ORK Loznica 27 : 25 Mladi radnik
19.11.2017 15:00 Metalac 2015 30 : 28 Loznica Grad
19.11.2017 14:30 Remesiana 29 : 18 Morava

Futsal

19.11.2017 21:00 Kalča 8 : 3 Deus
19.11.2017 20:00 Pčinja 6 : 7 Kraljevićevo
19.11.2017 19:00 Tisa 4 : 1 Hajduk
19.11.2017 20:30 Flash 0 : 1 Raška
19.11.2017 18:00 Kosjerić 3 : 4 Olimp
19.11.2017 21:00 Bele crkve 9 : 3 Miners
19.11.2017 20:30 Leskovac 9 : 1 Ekonomist
19.11.2017 21:00 Akademac 0 : 2 Zufo
19.11.2017 17:30 BSK 5 : 7 Radnički 2010
19.11.2017 19:00 Niš 92 5 : 8 Bor
19.11.2017 19:00 Radnik 4 : 1 Zadrugar 2017
19.11.2017 20:00 Babušnica 2011 0 : 1 Prokuplje
19.11.2017 18:00 Dolap 2 : 12 Aleksinac 2015
19.11.2017 19:00 Ozren 5 : 2 Gurgusovac

FFA

19.11.2017 Radnički OFK 6 : 1 Soko
19.11.2017 Šampion 2014 2 : 2 Sinđelić
19.11.2017 Ozren 0 : 6 Šampion Nais
19.11.2017 Delijski Vis 6 : 1 Ozren
19.11.2017 13:00 Bajša 3 : 3 Čoka
19.11.2017 08:30 Ada 2 : 1 Jedinstvo
19.11.2017 09:30 Ada 0 : 3 Čoka
19.11.2017 12:00 Bajša 1 : 0 Akademija Njers Ištvan
19.11.2017 11:00 Ada 2 : 2 Bajša
19.11.2017 10:30 Akademija Njers Ištvan 3 : 1 Čoka
19.11.2017 10:00 Bajša 3 : 4 Jedinstvo
19.11.2017 11:30 Jedinstvo 0 : 0 Čoka
19.11.2017 12:30 Ada 1 : 0 Akademija Njers Ištvan
19.11.2017 09:00 Jedinstvo 1 : 0 Akademija Njers Ištvan
19.11.2017 Vitez zeleni 1 : 1 Aca Menta
19.11.2017 Vitez žuti 9 : 0 Soko Grad
19.11.2017 Vitez crveni 1 : 1 Soko
19.11.2017 Nacional Milan 1 : 2 Radnički beli
19.11.2017 Radnički Plavi 3 : 0 Radnički Crveni
19.11.2017 Soko Grad 0 : 8 Vitez crveni
19.11.2017 Vitez crveni 8 : 0 Radnički šareni
19.11.2017 Nacional Milan 1 : 6 Real
Kad bi neko istovremeno pohapsio funkcionere po savezima i klubovima u Srpskom fudbalu država bi pod hitno morala da napravi jedan oveći zatvor.
UKRADEN FUDBALSKI KLUB U STANIŠIĆU. Juriš lokalnih moćnika, kriminalaca u politici, političara u kriminalu, minulih dana osetili su stanovnici sela Stanišić. FK "Stanišić", klub sa skoro stogodišnjom tradicijom, koji je časno izborio plasman u Vojvođansku ligu Sever, na tajnoj nelegitimnoj i insceniranoj sednici skupštine kluba, održanoj 5. juna, praktično je ugašen i preseljen u Sombor. Ovim sramnim činom nestao je klub sa vek dugom tradicijom, a novoosnovani "Radnički 1912" Sombor na taj način postao naslednik bogate istorije FK "Stanišić". Mali klub iz Stanišića, koji se po tradiciji može porediti sa sportskim atletskim klubom "Bačka" osnovanim 1901. godine ili "BSK" osnovanim 1911. godine, za srpski sport jednako je važan kao "Crvena Zvezda" ili "Partizan" i zato je nedopustivo ostaviti ga na milost i nemilost interesima lokalnih moćnika. FK Stanišić bio je fudbalski klub iz sela Stanišić, opština Sombor, osnovan 1920. godine pod imenom Prvi Stanišićki Sportski Klub (Erster Stanischitscher Sport Club). Tokom svoje duge istorije fudbalski klub je nekoliko puta menjao ime: Stanišićki Atletski Klub (od 1925. do1932. godine), Sportski Klub Sloga (od 1932. do 1941. godine), Adler(nem. Orao) FC (od 1941. do 1944. godine), FK Jedinstvo (od 1946 . do 1976. godine), a naziv FK Stanišić nosi od marta 1976. godine. Fudbalski klub u Stanišiću, ma kako god se on zvao, bio je uvek rasadnik dobrih fudbalera. Posle somborskog Radničkog, Stanišić sigurno ima najveći fudbalski rejting u opštini. Naravno ne treba zaboraviti somborski ŽAK, bezdanski Sport pa i "lemeško" Jedinstvo u periodu između dva rata i nekoliko prvih posleratnih godina. Prvi zapaženiji uspeh desio se u sezoni 1936/1937. kada su ubedljivo bez poraza osvojili prvo mesto i plasirali se u „I/B razred Dunavske grupe”. Na leto 1940. godine dolazi do reorganizacije i stanišićka Sloga se nalazi u ligi „Somborske Župe - I razred” neka vrsta današnje Vojvođanske lige "Sever". Nakon okupacije za vreme Drugog svetskog rata, stanišićki Nemci, pripadnici Kulturbunda, preuzimaju u selu između ostalog i sportski klub "Sloga" koga preimenjuju u "Adler FC". Za vreme rata klub se nije takmičio u nekom od prvenstava, odigravao je samo prijateljske utakmice. Posleratni uspon počinje krajem pedesetih i početkom šezdesetih godina sada već prošlog veka. Tada je stasala jedna darovita generacija mladih stanišićana koja se vinula čak do Jedinstvene Vojvođanske lige. Da nije bilo spleta nesrećnih okolnosti, sigurno bi ta ekipa ostavila dublji trag u fudbalu. Amaterski sportski radnici su 1976. godine u Stanišiću prvi u Somborskoj opštini osnovali sportsko društvo: rukometašice, rukometaši, fudbaleri i šahisti njih oko 200 okupljeni su u Sportsko društvo Stanišić (na čijem čelu će dugo godina biti Dušan Stojanac). Tada su svi navedeni sportski klubovi u selu promenili svoja imena u "Stanišić". Uspon Fudbalskog kluba iz Stanišića započinje u sezoni 1993/1994. kada se pod vođstvom trenera Franje Lukića ubedljivo osvaja prvo mesto u Područnoj ligi Sombor a zatim sledi 13 godina neprekidnog igranja u Vojvođanskoj ligi, četvrtom stepenu takmičenja Srpskog fudbala. Svakako ne treba zaboraviti ni period od 1967. do 1976. godine kao i 1978. - 1987. kada klub nastupa u Bačkoj ligi (takođe četvrti rang takmičenja). U poslednje dve godine klub je osvojio ubeljivo oba puta prvo mesto (Međuopštinska liga i Područna liga Sombor) ispred u oba slučaja drugoplasirane ekipe iz Crvenke izborivši posle 5 godina pravo nastupa u Vojvođanskoj ligi Sever. Međutim, na kraju prvenstva na tajnoj isceniranoj skupštini Kluba (održanoj 05. juna 2018 godine) koja je bila nelegitimna, nije bila raspisana da bude za 15 dana i nisu svi članovi skupštine pozvani, doneta je odluka da se klub u selu Stanišić praktično ugasi i preseli u Sombor a da novi FK "Radnički 1912 Sombor" postane naslednik istorije FK "Stanišić", čime će fudbalski klub u selu Stanišić nestati posle skoro 100 godina postojanja. Na toj skupštini kluba prisustvovalo je 7 od 30 članova skupštine kluba koji su potvrdili da ništa nisu potpisivali a ni glasali. Ova sramna bezpravna odluka donela je niz nezadovoljstva kako kod bivših igrača, tako i kod navijača i običnih meštana sela Stanišić, koja je uz pretnje lokalnih moćnika ubrzo splasla. Uspesi kluba: Područna liga Sombor: 1966/67, 1993/94, 2007/08, 2010/11, 2017/18. MFL Sombor — prvi razred: 1977/78, 2016/17. MFL Sombor — drugi razred: 1960/61. Dunavska Grupa — drugi razred: 1936/37. Kup GFS Sombor: 1964, 1967, 1969, 2012, 2016, 2017. Dunataj-Kup (Bačka grupa): 1981/82. Najbolja ekipa GFS Sombor 2017 Hit jeseni GFS Sombor 2016 Svoje utakmice klub iz Stanišića igrao je na današnjem fudbalskom stadionu od 1938. godine (nekadašnjem "Vašarištu"), pre toga igralište se od 1920. do 1938. godine nalazilo u ulici Kralja Petra pod rednim brojem 98 (današnja ulica Cara Dušana). Poznati fudbaleri iz Stanišića: Nikolas Zemlič, Radivoj Prosenica, Drago Jović, Stevo Kuridža, Aleksandar Knežević, Dragan Dragičević, Vladimir Matijević, Mate Brajković, Nemanja Obrić, Aleksandar Stojković, Vasilije Đurić, ...