20.05
16:30
Omladinac
Borac (S)
2
2
|
20.05.2017 16:30 | Omladinac | 2 : 2 | Borac (S) | |||||
20.05
16:30
Vršac
Crvena zvezda (NS)
2
2
|
20.05.2017 16:30 | Vršac | 2 : 2 | Crvena zvezda (NS) | |||||
20.05
16:30
Sloga
Radnički (Zr)
0
4
|
20.05.2017 16:30 | Sloga | 0 : 4 | Radnički (Zr) | |||||
20.05
16:30
Radnički (Š)
TSC
1
0
|
20.05.2017 16:30 | Radnički (Š) | 1 : 0 | TSC | |||||
20.05
16:30
Bratstvo 1946
Radnički (SM)
4
0
|
20.05.2017 16:30 | Bratstvo 1946 | 4 : 0 | Radnički (SM) | |||||
20.05
16:30
Bačka 1901
Železničar
3
1
|
20.05.2017 16:30 | Bačka 1901 | 3 : 1 | Železničar |
20.05
16:30
Smederevo 1924
Šapine
0
0
|
20.05.2017 16:30 | Smederevo 1924 | 0 : 0 | Šapine | |||||
20.05
11:00
Radnički 1923
Železničar
1
0
|
20.05.2017 11:00 | Radnički 1923 | 1 : 0 | Železničar | |||||
20.05
16:30
Budućnost Krušik 2014
Sloga (P)
2
0
|
20.05.2017 16:30 | Budućnost Krušik 2014 | 2 : 0 | Sloga (P) | |||||
20.05
16:30
Zlatibor (Č)
Šumadija 1903
2
0
|
20.05.2017 16:30 | Zlatibor (Č) | 2 : 0 | Šumadija 1903 |
20.05
17:00
Radnički (S)
Trstenik PPT
2
1
|
20.05.2017 17:00 | Radnički (S) | 2 : 1 | Trstenik PPT | |||||
20.05
17:00
Jedinstvo (P)
Car Konstantin
5
2
|
20.05.2017 17:00 | Jedinstvo (P) | 5 : 2 | Car Konstantin | |||||
20.05
17:00
Dunav
OFK Sinđelić
2
2
|
20.05.2017 17:00 | Dunav | 2 : 2 | OFK Sinđelić | |||||
20.05
17:00
Jedinstvo (B)
Ozren
1
0
|
20.05.2017 17:00 | Jedinstvo (B) | 1 : 0 | Ozren |
20.05
16:30
Brodarac 1947
Crvena Zvezda
2
1
|
20.05.2017 16:30 | Brodarac 1947 | 2 : 1 | Crvena Zvezda | |||||
20.05
11:00
GSP Polet
Prva Iskra
3
0
|
20.05.2017 11:00 | GSP Polet | 3 : 0 | Prva Iskra | |||||
20.05
10:00
BASK
Dorćol
2
2
|
20.05.2017 10:00 | BASK | 2 : 2 | Dorćol | |||||
20.05
16:30
Teleoptik
Radnički (NB)
4
2
|
20.05.2017 16:30 | Teleoptik | 4 : 2 | Radnički (NB) | |||||
20.05
16:30
Sopot
Radnički (O)
2
4
|
20.05.2017 16:30 | Sopot | 2 : 4 | Radnički (O) |
20.05
16:30
Polet (K)
Tavankut
3
0
|
20.05.2017 16:30 | Polet (K) | 3 : 0 | Tavankut | |||||
20.05
16:30
OFK Vrbas
Tisa (A)
3
1
|
20.05.2017 16:30 | OFK Vrbas | 3 : 1 | Tisa (A) | |||||
20.05
16:30
Bečej 1918
Radnički (S)
3
0
|
20.05.2017 16:30 | Bečej 1918 | 3 : 0 | Radnički (S) | |||||
20.05
16:30
Srbobran
Subotica
9
0
|
20.05.2017 16:30 | Srbobran | 9 : 0 | Subotica | |||||
20.05
16:30
Mladost APA
Budućnost (G)
4
3
|
20.05.2017 16:30 | Mladost APA | 4 : 3 | Budućnost (G) | |||||
20.05
16:30
Sloga (Č)
Potisje
3
3
|
20.05.2017 16:30 | Sloga (Č) | 3 : 3 | Potisje |
20.05
16:30
Budućnost (SC)
Dolina
4
0
|
20.05.2017 16:30 | Budućnost (SC) | 4 : 0 | Dolina | |||||
20.05
16:30
Dinamo 1945
Jedinstvo (BK)
5
1
|
20.05.2017 16:30 | Dinamo 1945 | 5 : 1 | Jedinstvo (BK) | |||||
20.05
16:30
Jedinstvo (NB)
Sloboda
3
4
|
20.05.2017 16:30 | Jedinstvo (NB) | 3 : 4 | Sloboda | |||||
20.05
16:30
Proleter (BK)
Radnički (S)
3
1
|
20.05.2017 16:30 | Proleter (BK) | 3 : 1 | Radnički (S) | |||||
20.05
16:30
Kozara
Polet (N)
1
0
|
20.05.2017 16:30 | Kozara | 1 : 0 | Polet (N) |
20.05
16:30
Hajduk (Č)
Index
1
2
|
20.05.2017 16:30 | Hajduk (Č) | 1 : 2 | Index | |||||
20.05
16:30
ŽSK
Hajduk 1925 Podunavac
0
7
|
20.05.2017 16:30 | ŽSK | 0 : 7 | Hajduk 1925 Podunavac | |||||
20.05
16:30
Sloga
Mladost (BJ)
3
2
|
20.05.2017 16:30 | Sloga | 3 : 2 | Mladost (BJ) | |||||
20.05
16:30
Veternik
Slavija
1
3
|
20.05.2017 16:30 | Veternik | 1 : 3 | Slavija | |||||
20.05
16:30
Jedinstvo (SP)
Hajduk (B)
3
1
|
20.05.2017 16:30 | Jedinstvo (SP) | 3 : 1 | Hajduk (B) |
20.05
17:00
Trepča
Sloga
2
1
|
20.05.2017 17:00 | Trepča | 2 : 1 | Sloga | |||||
20.05
17:00
Radnički (K)
Karađorđe
3
0
|
20.05.2017 17:00 | Radnički (K) | 3 : 0 | Karađorđe | |||||
20.05
17:00
Ovčar
Arsenal
4
2
|
20.05.2017 17:00 | Ovčar | 4 : 2 | Arsenal |
20.05
17:00
Gruža
Šumadija (T)
1
1
|
20.05.2017 17:00 | Gruža | 1 : 1 | Šumadija (T) |
20.05
17:00
Ribnica
Zadrugar
1
0
|
20.05.2017 17:00 | Ribnica | 1 : 0 | Zadrugar | |||||
20.05
17:00
Radnički Gorenje
Provo
1
3
|
20.05.2017 17:00 | Radnički Gorenje | 1 : 3 | Provo | |||||
20.05
17:00
Sevojno
Jedinstvo 1945
3
0
|
20.05.2017 17:00 | Sevojno | 3 : 0 | Jedinstvo 1945 | |||||
20.05
17:00
Sloga 1940 (BB)
Radnički Stobex
0
0
|
20.05.2017 17:00 | Sloga 1940 (BB) | 0 : 0 | Radnički Stobex | |||||
20.05
17:00
Spartak 1924
OFK Osečina
1
0
|
20.05.2017 17:00 | Spartak 1924 | 1 : 0 | OFK Osečina |
20.05
17:00
BSK
Rtanj
2
4
|
20.05.2017 17:00 | BSK | 2 : 4 | Rtanj | |||||
20.05
17:00
Đerdap
OFK Bor
6
0
|
20.05.2017 17:00 | Đerdap | 6 : 0 | OFK Bor |
20.05
17:00
SFS Borac
Kopaonik
4
0
|
20.05.2017 17:00 | SFS Borac | 4 : 0 | Kopaonik | |||||
20.05
17:00
OFK Topličanin
Župa
0
2
|
20.05.2017 17:00 | OFK Topličanin | 0 : 2 | Župa | |||||
20.05
17:00
Morava 1918
Bošnjane
6
2
|
20.05.2017 17:00 | Morava 1918 | 6 : 2 | Bošnjane | |||||
20.05
17:00
OFK Kosanica
Rembas
6
2
|
20.05.2017 17:00 | OFK Kosanica | 6 : 2 | Rembas |
20.05
17:00
Pčinja
Pusta reka
4
2
|
20.05.2017 17:00 | Pčinja | 4 : 2 | Pusta reka | |||||
20.05
17:00
Sloga (L)
GFK Dubočica
4
3
|
20.05.2017 17:00 | Sloga (L) | 4 : 3 | GFK Dubočica | |||||
20.05
17:00
Lužnica
Nebeski andjeli
2
0
|
20.05.2017 17:00 | Lužnica | 2 : 0 | Nebeski andjeli |
20.05
16:30
Avala
Balkan Mirijevo
3
2
|
20.05.2017 16:30 | Avala | 3 : 2 | Balkan Mirijevo |
20.05
17:00
Panonija IM Topola
Eđšeg
3
1
|
20.05.2017 17:00 | Panonija IM Topola | 3 : 1 | Eđšeg |
20.05
16:30
Hajduk Junior
Mladost (BP)
1
2
|
20.05.2017 16:30 | Hajduk Junior | 1 : 2 | Mladost (BP) | |||||
20.05
16:30
Mladost (K)
Krila Krajine
1
1
|
20.05.2017 16:30 | Mladost (K) | 1 : 1 | Krila Krajine | |||||
20.05
16:30
Polet (S)
ŽAK
5
7
|
20.05.2017 16:30 | Polet (S) | 5 : 7 | ŽAK |
20.05
17:00
BAK
Strela
4
0
|
20.05.2017 17:00 | BAK | 4 : 0 | Strela | |||||
20.05
17:00
Jedinstvo Stević
Partizan (U)
1
2
|
20.05.2017 17:00 | Jedinstvo Stević | 1 : 2 | Partizan (U) |
20.05
16:30
OFK Kikinda
Naftagas (E)
5
1
|
20.05.2017 16:30 | OFK Kikinda | 5 : 1 | Naftagas (E) | |||||
20.05
16:30
Proleter 2006
Borac
1
1
|
20.05.2017 16:30 | Proleter 2006 | 1 : 1 | Borac |
20.05
17:00
Rudar
Partizan
1
1
|
20.05.2017 17:00 | Rudar | 1 : 1 | Partizan | |||||
20.05
17:00
Podrinje
Mitros
8
0
|
20.05.2017 17:00 | Podrinje | 8 : 0 | Mitros |
20.05
17:30
Omladinac
Bačka
3
1
|
20.05.2017 17:30 | Omladinac | 3 : 1 | Bačka | |||||
20.05
17:30
Šajkaš 1908
Miletić
8
0
|
20.05.2017 17:30 | Šajkaš 1908 | 8 : 0 | Miletić | |||||
20.05
17:30
Jugović
OFK Sirig
2
0
|
20.05.2017 17:30 | Jugović | 2 : 0 | OFK Sirig | |||||
20.05
17:30
OFK Futog
TSK
2
2
|
20.05.2017 17:30 | OFK Futog | 2 : 2 | TSK |
20.05
17:00
Omladinac
Borac
2
1
|
20.05.2017 17:00 | Omladinac | 2 : 1 | Borac |
20.05
16:30
Partizan
Kolonija
5
1
|
20.05.2017 16:30 | Partizan | 5 : 1 | Kolonija | |||||
20.05
16:30
Jadran
Jedinstvo
4
1
|
20.05.2017 16:30 | Jadran | 4 : 1 | Jedinstvo |
20.05
16:30
Slatina
Zadrugar
1
3
|
20.05.2017 16:30 | Slatina | 1 : 3 | Zadrugar |
20.05
17:00
Podunavac
Cerovac 2013
4
1
|
20.05.2017 17:00 | Podunavac | 4 : 1 | Cerovac 2013 |
20.05
17:00
Trnava
ŽSK
2
1
|
20.05.2017 17:00 | Trnava | 2 : 1 | ŽSK |
20.05
17:00
Rudar 2001
Borac (K)
0
2
|
20.05.2017 17:00 | Rudar 2001 | 0 : 2 | Borac (K) | |||||
20.05
17:00
Trgovački
Sloga (B)
3
2
|
20.05.2017 17:00 | Trgovački | 3 : 2 | Sloga (B) | |||||
20.05
17:00
Polet (SD)
Đerdap
2
1
|
20.05.2017 17:00 | Polet (SD) | 2 : 1 | Đerdap |
20.05
17:30
Sindjelić
Borac (V)
2
1
|
20.05.2017 17:30 | Sindjelić | 2 : 1 | Borac (V) | |||||
20.05
17:30
Radnički Šabački
Podrinje
3
2
|
20.05.2017 17:30 | Radnički Šabački | 3 : 2 | Podrinje |
20.05
17:00
Junior Novo Naselje
ZSK
2
3
|
20.05.2017 17:00 | Junior Novo Naselje | 2 : 3 | ZSK |
20.05
16:30
Crnokosa
Zlatar
2
1
|
20.05.2017 16:30 | Crnokosa | 2 : 1 | Zlatar | |||||
20.05
16:30
Čajetina
Ježevica
0
4
|
20.05.2017 16:30 | Čajetina | 0 : 4 | Ježevica |
20.05
17:00
Crvena Zvezda
Mladost (Ba)
3
2
|
20.05.2017 17:00 | Crvena Zvezda | 3 : 2 | Mladost (Ba) | |||||
20.05
17:00
Palilula
Naisus 1977
2
3
|
20.05.2017 17:00 | Palilula | 2 : 3 | Naisus 1977 |
20.05
Rgotina
Radnički (L)
2
4
|
20.05.2017 | Rgotina | 2 : 4 | Radnički (L) | |||||
20.05
Rudar (G)
Sloga
3
3
|
20.05.2017 | Rudar (G) | 3 : 3 | Sloga | |||||
20.05
17:00
Midžor
Malinik
3
1
|
20.05.2017 17:00 | Midžor | 3 : 1 | Malinik |
20.05
17:00
AZ Borac 2014
Sloboda
3
1
|
20.05.2017 17:00 | AZ Borac 2014 | 3 : 1 | Sloboda | |||||
20.05
17:00
Aluminijum
OFK Niš
0
3
|
20.05.2017 17:00 | Aluminijum | 0 : 3 | OFK Niš |
20.05
17:00
Vladimir Durković
Tanasko Rajić
1
2
|
20.05.2017 17:00 | Vladimir Durković | 1 : 2 | Tanasko Rajić | |||||
20.05
17:00
Zvezda
Napredak
4
0
|
20.05.2017 17:00 | Zvezda | 4 : 0 | Napredak |
20.05
17:00
Jedinstvo (Š)
Jablanica
1
0
|
20.05.2017 17:00 | Jedinstvo (Š) | 1 : 0 | Jablanica |
20.05
Levosoje
Čelik
3
0
|
20.05.2017 | Levosoje | 3 : 0 | Čelik | |||||
20.05
Biljači
Trešnjevka
1
2
|
20.05.2017 | Biljači | 1 : 2 | Trešnjevka |
20.05
17:00
Mineralac
Rudar 1969
3
0
|
20.05.2017 17:00 | Mineralac | 3 : 0 | Rudar 1969 | |||||
20.05
17:00
Oskar
Sloga
3
0
|
20.05.2017 17:00 | Oskar | 3 : 0 | Sloga | |||||
20.05
17:00
Izmornik
Morava
3
1
|
20.05.2017 17:00 | Izmornik | 3 : 1 | Morava |
20.05
Brezovica
Ugljare
3
0
|
20.05.2017 | Brezovica | 3 : 0 | Ugljare | |||||
20.05
Sitnica
Gračanica
3
0
|
20.05.2017 | Sitnica | 3 : 0 | Gračanica |
20.05
16:30
Mladost (C)
Urovci
3
0
|
20.05.2017 16:30 | Mladost (C) | 3 : 0 | Urovci | |||||
20.05
16:30
Burovo
BSK
3
1
|
20.05.2017 16:30 | Burovo | 3 : 1 | BSK |
20.05
16:30
Mladenovac
Kosmaj
2
3
|
20.05.2017 16:30 | Mladenovac | 2 : 3 | Kosmaj | |||||
20.05
16:30
Vinča
Boleč
0
2
|
20.05.2017 16:30 | Vinča | 0 : 2 | Boleč |
20.05
17:00
Radnički (T)
Moravac 2015
1
3
|
20.05.2017 17:00 | Radnički (T) | 1 : 3 | Moravac 2015 | |||||
20.05
17:00
Rudar
Omladinski
1
2
|
20.05.2017 17:00 | Rudar | 1 : 2 | Omladinski |
20.05
17:30
OFK Draževac
Gredetin
1
1
|
20.05.2017 17:30 | OFK Draževac | 1 : 1 | Gredetin | |||||
20.05
17:30
Polet (R)
Sloga (K)
2
3
|
20.05.2017 17:30 | Polet (R) | 2 : 3 | Sloga (K) |
20.05
17:00
Napredak 1976
Hajduk
2
1
|
20.05.2017 17:00 | Napredak 1976 | 2 : 1 | Hajduk | |||||
20.05
17:00
Slemen
Mladost
1
1
|
20.05.2017 17:00 | Slemen | 1 : 1 | Mladost |
20.05
17:00
Marjan MB
Bratstvo
0
3
|
20.05.2017 17:00 | Marjan MB | 0 : 3 | Bratstvo |
20.05
16:30
Jedinstvo
Obilić
0
2
|
20.05.2017 16:30 | Jedinstvo | 0 : 2 | Obilić |
20.05
17:00
Jedinstvo (M)
Sloga
0
3
|
20.05.2017 17:00 | Jedinstvo (M) | 0 : 3 | Sloga | |||||
20.05
17:00
Tornjoš
Tisa
2
5
|
20.05.2017 17:00 | Tornjoš | 2 : 5 | Tisa |
20.05
17:30
Naša Zvezda
Soko
2
1
|
20.05.2017 17:30 | Naša Zvezda | 2 : 1 | Soko | |||||
20.05
17:30
Krivanj
Borac
2
3
|
20.05.2017 17:30 | Krivanj | 2 : 3 | Borac | |||||
20.05
17:30
Tvrdjava
Budućnost
0
0
|
20.05.2017 17:30 | Tvrdjava | 0 : 0 | Budućnost | |||||
20.05
17:30
Kulpin
Vojvodina
6
1
|
20.05.2017 17:30 | Kulpin | 6 : 1 | Vojvodina | |||||
20.05
17:30
Maglić
Neštin
0
4
|
20.05.2017 17:30 | Maglić | 0 : 4 | Neštin |
20.05
17:00
Fruškogorski partizan
Čenej
2
0
|
20.05.2017 17:00 | Fruškogorski partizan | 2 : 0 | Čenej | |||||
20.05
17:00
Železničar
Jedinstvo
5
5
|
20.05.2017 17:00 | Železničar | 5 : 5 | Jedinstvo | |||||
20.05
17:00
Centar
Fruškogorac
1
4
|
20.05.2017 17:00 | Centar | 1 : 4 | Fruškogorac |
20.05
17:00
Grdica
Kraljevo Hajduk
3
0
|
20.05.2017 17:00 | Grdica | 3 : 0 | Kraljevo Hajduk |
20.05
16:30
Bjelica
Jelica
8
3
|
20.05.2017 16:30 | Bjelica | 8 : 3 | Jelica |
20.05
17:00
Sloga (M)
BSK
1
1
|
20.05.2017 17:00 | Sloga (M) | 1 : 1 | BSK | |||||
20.05
17:00
Omladinac (V)
Grivac
5
1
|
20.05.2017 17:00 | Omladinac (V) | 5 : 1 | Grivac |
20.05
17:00
Rade Milošević
Omladinac (Š)
2
0
|
20.05.2017 17:00 | Rade Milošević | 2 : 0 | Omladinac (Š) |
20.05
17:00
Jedinstvo (LJ)
Obilić
2
1
|
20.05.2017 17:00 | Jedinstvo (LJ) | 2 : 1 | Obilić | |||||
20.05
17:00
Polet (V)
Žika Marković Uča
2
0
|
20.05.2017 17:00 | Polet (V) | 2 : 0 | Žika Marković Uča |
20.05
17:30
Milicionar
Napredak
3
1
|
20.05.2017 17:30 | Milicionar | 3 : 1 | Napredak | |||||
20.05
17:30
Drina
Cer
3
1
|
20.05.2017 17:30 | Drina | 3 : 1 | Cer |
20.05
17:30
Dušan Silni
Miloš Pocerac 2013
3
0
|
20.05.2017 17:30 | Dušan Silni | 3 : 0 | Miloš Pocerac 2013 |
20.05
17:30
Azbukovica
Mladost (DD)
2
2
|
20.05.2017 17:30 | Azbukovica | 2 : 2 | Mladost (DD) | |||||
20.05
17:30
Vidojevica
Gučevo
5
1
|
20.05.2017 17:30 | Vidojevica | 5 : 1 | Gučevo |
20.05
17:00
Mladost
Crvena Jabuka
1
4
|
20.05.2017 17:00 | Mladost | 1 : 4 | Crvena Jabuka | |||||
20.05
17:00
Polet (DL)
Polet (T)
2
2
|
20.05.2017 17:00 | Polet (DL) | 2 : 2 | Polet (T) | |||||
20.05
17:00
Kalenić
Proleter
4
0
|
20.05.2017 17:00 | Kalenić | 4 : 0 | Proleter | |||||
20.05
17:00
Rubribreza
Rudar
2
0
|
20.05.2017 17:00 | Rubribreza | 2 : 0 | Rudar | |||||
20.05
17:00
Vrelo Sport
OFK Stublenica
12
0
|
20.05.2017 17:00 | Vrelo Sport | 12 : 0 | OFK Stublenica |
20.05
17:00
Mala Vrbica
Koča Andjelković
4
3
|
20.05.2017 17:00 | Mala Vrbica | 4 : 3 | Koča Andjelković |
20.05
17:00
OFK Sikole
Kovilovo
5
0
|
20.05.2017 17:00 | OFK Sikole | 5 : 0 | Kovilovo |
20.05
17:00
Rasina
Mladost VPD
3
4
|
20.05.2017 17:00 | Rasina | 3 : 4 | Mladost VPD | |||||
20.05
17:00
Knez Lazar
Sloga
2
2
|
20.05.2017 17:00 | Knez Lazar | 2 : 2 | Sloga | |||||
20.05
17:00
Jedinstvo 1936
Kapidžija
4
1
|
20.05.2017 17:00 | Jedinstvo 1936 | 4 : 1 | Kapidžija |
20.05
17:00
Varvarin
Mladost
3
1
|
20.05.2017 17:00 | Varvarin | 3 : 1 | Mladost |
20.05
17:00
Mladost
Jerma
2
2
|
20.05.2017 17:00 | Mladost | 2 : 2 | Jerma | |||||
20.05
17:00
Senjak
Rongo Siti
6
0
|
20.05.2017 17:00 | Senjak | 6 : 0 | Rongo Siti | |||||
20.05
17:00
Nišavac
Temac
3
0
|
20.05.2017 17:00 | Nišavac | 3 : 0 | Temac |
20.05
Mekiš
10. februar
1
5
|
20.05.2017 | Mekiš | 1 : 5 | 10. februar | |||||
20.05
Knežica
Elid
0
1
|
20.05.2017 | Knežica | 0 : 1 | Elid |
20.05
16:30
Velika Jasikova
Nacional
7
0
|
20.05.2017 16:30 | Velika Jasikova | 7 : 0 | Nacional | |||||
20.05
16:30
OFK Rtanj 2016
Kosovo
2
1
|
20.05.2017 16:30 | OFK Rtanj 2016 | 2 : 1 | Kosovo |
20.05
17:00
Borac
Dobrič 1974
1
3
|
20.05.2017 17:00 | Borac | 1 : 3 | Dobrič 1974 |
20.05
16:30
Sport
OFK Metalac
5
1
|
20.05.2017 16:30 | Sport | 5 : 1 | OFK Metalac |
20.05
17:00
Vratare
Gaglovo
0
4
|
20.05.2017 17:00 | Vratare | 0 : 4 | Gaglovo |
20.05
17:00
Todorovce
Gornje Sinkovce
5
1
|
20.05.2017 17:00 | Todorovce | 5 : 1 | Gornje Sinkovce | |||||
20.05
17:00
ŠFU Derbi 2016
Mladost
3
0
|
20.05.2017 17:00 | ŠFU Derbi 2016 | 3 : 0 | Mladost | |||||
20.05
17:00
Gornje Krajince
Moravac (G)
0
3
|
20.05.2017 17:00 | Gornje Krajince | 0 : 3 | Moravac (G) |
20.05
17:00
Soko
Radnik
3
1
|
20.05.2017 17:00 | Soko | 3 : 1 | Radnik | |||||
20.05
17:00
Veliko Laole
Zabrđe 1936
0
6
|
20.05.2017 17:00 | Veliko Laole | 0 : 6 | Zabrđe 1936 |
20.05
17:00
Manastirica
Melnica
6
0
|
20.05.2017 17:00 | Manastirica | 6 : 0 | Melnica | |||||
20.05
17:00
Jedinstvo
Brana Paunović 1933
2
0
|
20.05.2017 17:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Brana Paunović 1933 |
20.05
17:30
Mladost (Č)
Sloboda
2
1
|
20.05.2017 17:30 | Mladost (Č) | 2 : 1 | Sloboda |
20.05
17:30
Planinac
Resava
0
6
|
20.05.2017 17:30 | Planinac | 0 : 6 | Resava | |||||
20.05
17:30
Beljanica
Mladi radnik
5
0
|
20.05.2017 17:30 | Beljanica | 5 : 0 | Mladi radnik |
20.05
17:00
Stara Čaršija
Borjak 2013
4
1
|
20.05.2017 17:00 | Stara Čaršija | 4 : 1 | Borjak 2013 | |||||
20.05
17:00
Mladost
Vinogradar
7
0
|
20.05.2017 17:00 | Mladost | 7 : 0 | Vinogradar |
20.05
17:30
Radnik
Napredak
1
6
|
20.05.2017 17:30 | Radnik | 1 : 6 | Napredak |
20.05
TE Gučevo
Hajduk
1
3
|
20.05.2017 | TE Gučevo | 1 : 3 | Hajduk | |||||
20.05
Mladost (G)
Mladost (B)
0
3
|
20.05.2017 | Mladost (G) | 0 : 3 | Mladost (B) |
20.05
17:00
Bogutovačka Banja
Studen Vitez
4
0
|
20.05.2017 17:00 | Bogutovačka Banja | 4 : 0 | Studen Vitez |
20.05
17:00
Kralj Petar I
Krćevac 04
4
0
|
20.05.2017 17:00 | Kralj Petar I | 4 : 0 | Krćevac 04 |
20.05
17:30
Sloga
Jedinstvo
3
1
|
20.05.2017 17:30 | Sloga | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
20.05
17:30
Kotlenik
Beli Orlovi
3
0
|
20.05.2017 17:30 | Kotlenik | 3 : 0 | Beli Orlovi |
20.05
17:30
Omladinac
Stojan Lazarac
2
4
|
20.05.2017 17:30 | Omladinac | 2 : 4 | Stojan Lazarac |
20.05
17:00
Borac
Pobeda 1953
3
0
|
20.05.2017 17:00 | Borac | 3 : 0 | Pobeda 1953 | |||||
20.05
17:00
Jasenovac
Vrelo 1971
4
2
|
20.05.2017 17:00 | Jasenovac | 4 : 2 | Vrelo 1971 |
20.05
15:00
Feniks
Badnjevac
4
6
|
20.05.2017 15:00 | Feniks | 4 : 6 | Badnjevac | |||||
20.05
17:00
Šumadija
Napredak
0
3
|
20.05.2017 17:00 | Šumadija | 0 : 3 | Napredak |
20.05
17:30
Dobra Voda
Oniks
1
1
|
20.05.2017 17:30 | Dobra Voda | 1 : 1 | Oniks | |||||
20.05
17:30
Domaćin
Dražmirovac
6
0
|
20.05.2017 17:30 | Domaćin | 6 : 0 | Dražmirovac |
20.05
17:30
Munja
Tornado
3
4
|
20.05.2017 17:30 | Munja | 3 : 4 | Tornado | |||||
20.05
17:30
Skela
Zadrugar
0
3
|
20.05.2017 17:30 | Skela | 0 : 3 | Zadrugar | |||||
20.05
17:30
Trstenica
Proleter
2
1
|
20.05.2017 17:30 | Trstenica | 2 : 1 | Proleter | |||||
20.05
17:30
Rojkovac
Roma
3
0
|
20.05.2017 17:30 | Rojkovac | 3 : 0 | Roma |
20.05
17:30
Šumadinac
Mladi Radnik
0
5
|
20.05.2017 17:30 | Šumadinac | 0 : 5 | Mladi Radnik | |||||
20.05
17:30
Proleter
Dimitrije Tucović
3
0
|
20.05.2017 17:30 | Proleter | 3 : 0 | Dimitrije Tucović | |||||
20.05
17:30
20. Oktobar
Strmovo
2
0
|
20.05.2017 17:30 | 20. Oktobar | 2 : 0 | Strmovo | |||||
20.05
17:30
Lazarevac
Petka
3
6
|
20.05.2017 17:30 | Lazarevac | 3 : 6 | Petka |
20.05
17:30
Jedinstvo
OFK Petrovac
3
1
|
20.05.2017 17:30 | Jedinstvo | 3 : 1 | OFK Petrovac | |||||
20.05
17:30
Rudar
Grbalj
0
0
|
20.05.2017 17:30 | Rudar | 0 : 0 | Grbalj | |||||
20.05
17:30
Iskra
Sutjeska
1
0
|
20.05.2017 17:30 | Iskra | 1 : 0 | Sutjeska | |||||
20.05
17:30
Bokelj
Dečić
2
1
|
20.05.2017 17:30 | Bokelj | 2 : 1 | Dečić | |||||
20.05
17:30
Lovćen
Zeta
0
3
|
20.05.2017 17:30 | Lovćen | 0 : 3 | Zeta | |||||
20.05
17:30
Budućnost
Mladost
0
3
|
20.05.2017 17:30 | Budućnost | 0 : 3 | Mladost |
20.05
17:30
Pocerina
Bojić
6
1
|
20.05.2017 17:30 | Pocerina | 6 : 1 | Bojić | |||||
20.05
17:30
Metlić
Maovi MH
1
3
|
20.05.2017 17:30 | Metlić | 1 : 3 | Maovi MH |
20.05
17:30
Borac BTG
Pričinović
0
4
|
20.05.2017 17:30 | Borac BTG | 0 : 4 | Pričinović |
20.05
17:30
Partizan
Culjković
6
1
|
20.05.2017 17:30 | Partizan | 6 : 1 | Culjković | |||||
20.05
17:30
POFK Metaloplastika 2006
Sunrise Šabac
0
4
|
20.05.2017 17:30 | POFK Metaloplastika 2006 | 0 : 4 | Sunrise Šabac |
20.05
15:30
Bayern
Freiburg
4
1
|
20.05.2017 15:30 | Bayern | 4 : 1 | Freiburg | |||||
20.05
15:30
Borussia Dortmund
Werder
4
3
|
20.05.2017 15:30 | Borussia Dortmund | 4 : 3 | Werder | |||||
20.05
15:30
Borussia M'gladbach
Darmstadt 98
2
2
|
20.05.2017 15:30 | Borussia M'gladbach | 2 : 2 | Darmstadt 98 | |||||
20.05
15:30
Hertha BSC
Bayer Leverkusen
2
6
|
20.05.2017 15:30 | Hertha BSC | 2 : 6 | Bayer Leverkusen | |||||
20.05
15:30
Köln
Mainz 05
2
0
|
20.05.2017 15:30 | Köln | 2 : 0 | Mainz 05 | |||||
20.05
15:30
Hamburger SV
Wolfsburg
2
1
|
20.05.2017 15:30 | Hamburger SV | 2 : 1 | Wolfsburg | |||||
20.05
15:30
Ingolstadt
Schalke 04
1
1
|
20.05.2017 15:30 | Ingolstadt | 1 : 1 | Schalke 04 | |||||
20.05
15:30
Hoffenheim
Augsburg
0
0
|
20.05.2017 15:30 | Hoffenheim | 0 : 0 | Augsburg | |||||
20.05
15:30
Eintracht
RB Leipzig
2
2
|
20.05.2017 15:30 | Eintracht | 2 : 2 | RB Leipzig |
20.05
20:45
Napoli
Fiorentina
4
1
|
20.05.2017 20:45 | Napoli | 4 : 1 | Fiorentina | |||||
20.05
18:00
Chievo
Roma
3
5
|
20.05.2017 18:00 | Chievo | 3 : 5 | Roma |
20.05
21:00
Nancy
Saint-Étienne
3
1
|
20.05.2017 21:00 | Nancy | 3 : 1 | Saint-Étienne | |||||
20.05
21:00
Lorient
Bordeaux
1
1
|
20.05.2017 21:00 | Lorient | 1 : 1 | Bordeaux | |||||
20.05
21:00
Lille
Nantes
3
0
|
20.05.2017 21:00 | Lille | 3 : 0 | Nantes | |||||
20.05
21:00
Marseille
Bastia
1
0
|
20.05.2017 21:00 | Marseille | 1 : 0 | Bastia | |||||
20.05
21:00
Lyon
Nice
3
3
|
20.05.2017 21:00 | Lyon | 3 : 3 | Nice | |||||
20.05
21:00
PSG
Caen
1
1
|
20.05.2017 21:00 | PSG | 1 : 1 | Caen | |||||
20.05
21:00
Toulouse
Dijon
0
0
|
20.05.2017 21:00 | Toulouse | 0 : 0 | Dijon | |||||
20.05
21:00
Angers
Montpellier
2
0
|
20.05.2017 21:00 | Angers | 2 : 0 | Montpellier | |||||
20.05
21:00
Rennes
Monaco
2
3
|
20.05.2017 21:00 | Rennes | 2 : 3 | Monaco | |||||
20.05
21:00
Guingamp
Metz
1
0
|
20.05.2017 21:00 | Guingamp | 1 : 0 | Metz |
20.05
19:00
Leganés
Alavés
1
1
|
20.05.2017 19:00 | Leganés | 1 : 1 | Alavés | |||||
20.05
17:00
Sporting Gijón
Betis
2
2
|
20.05.2017 17:00 | Sporting Gijón | 2 : 2 | Betis | |||||
20.05
19:00
La Coruña
Las Palmas
3
0
|
20.05.2017 19:00 | La Coruña | 3 : 0 | Las Palmas | |||||
20.05
21:00
Sevilla
Osasuna
5
0
|
20.05.2017 21:00 | Sevilla | 5 : 0 | Osasuna |
20.05
16:00
Crvena zvezda
Mašinac Trejs PZP
4
1
|
20.05.2017 16:00 | Crvena zvezda | 4 : 1 | Mašinac Trejs PZP | |||||
20.05
17:00
Spartak
Sloga Radnički
10
0
|
20.05.2017 17:00 | Spartak | 10 : 0 | Sloga Radnički |
20.05
17:00
Napredak
Obilić
0
0
|
20.05.2017 17:00 | Napredak | 0 : 0 | Obilić | |||||
20.05
17:00
Vojvodina
Požarevac
2
3
|
20.05.2017 17:00 | Vojvodina | 2 : 3 | Požarevac |
20.05
Levač
Radnički 2012
0
6
|
20.05.2017 | Levač | 0 : 6 | Radnički 2012 | |||||
20.05
Majdanpek
Krstarica
3
10
|
20.05.2017 | Majdanpek | 3 : 10 | Krstarica |
20.05
11:00
Bačka 1901
Dinamo 1945
1
3
|
20.05.2017 11:00 | Bačka 1901 | 1 : 3 | Dinamo 1945 |
20.05
13:00
Lokomotiva
Vojvodina
3
1
|
20.05.2017 13:00 | Lokomotiva | 3 : 1 | Vojvodina | |||||
20.05
13:00
Radnički (N)
Voždovac
3
0
|
20.05.2017 13:00 | Radnički (N) | 3 : 0 | Voždovac | |||||
20.05
11:00
Čukarički
Mačva
2
0
|
20.05.2017 11:00 | Čukarički | 2 : 0 | Mačva | |||||
20.05
13:00
OFK Beograd
Radnički (P)
2
3
|
20.05.2017 13:00 | OFK Beograd | 2 : 3 | Radnički (P) |
20.05
11:00
Železničar
Savacijum
|
20.05.2017 11:00 | Železničar | : | Savacijum |
20.05
17:00
Šumadija
Radnički 1926
1
5
|
20.05.2017 17:00 | Šumadija | 1 : 5 | Radnički 1926 | |||||
20.05
17:00
Karadjordje
Morava
4
2
|
20.05.2017 17:00 | Karadjordje | 4 : 2 | Morava | |||||
20.05
17:00
Mihajlovac
Smederevo 1924
3
1
|
20.05.2017 17:00 | Mihajlovac | 3 : 1 | Smederevo 1924 |
20.05
17:00
VGSK
Homoljac
6
1
|
20.05.2017 17:00 | VGSK | 6 : 1 | Homoljac | |||||
20.05
17:00
Sloga 33
Šapine
3
7
|
20.05.2017 17:00 | Sloga 33 | 3 : 7 | Šapine |
20.05
13:30
IMT
Internacional
2
5
|
20.05.2017 13:30 | IMT | 2 : 5 | Internacional | |||||
20.05
13:00
Sindjelic
Brodarac 2
3
1
|
20.05.2017 13:00 | Sindjelic | 3 : 1 | Brodarac 2 | |||||
20.05
15:00
Žarkovo
Siti Sport Klub
0
9
|
20.05.2017 15:00 | Žarkovo | 0 : 9 | Siti Sport Klub | |||||
20.05
14:00
BSK Borča
Radnički (O)
5
1
|
20.05.2017 14:00 | BSK Borča | 5 : 1 | Radnički (O) |
20.05
16:00
Sloga
Budućnost
4
2
|
20.05.2017 16:00 | Sloga | 4 : 2 | Budućnost | |||||
20.05
16:00
Partizan
Stari Tamiš
8
3
|
20.05.2017 16:00 | Partizan | 8 : 3 | Stari Tamiš |
20.05
16:00
Borac (St)
Borac (Sa)
2
1
|
20.05.2017 16:00 | Borac (St) | 2 : 1 | Borac (Sa) | |||||
20.05
16:00
Jugoslavija
Polet
9
0
|
20.05.2017 16:00 | Jugoslavija | 9 : 0 | Polet | |||||
20.05
16:00
Glogonj
Strela
4
3
|
20.05.2017 16:00 | Glogonj | 4 : 3 | Strela |
20.05
10:00
Mladi radnik 1940
Udarnik
1
0
|
20.05.2017 10:00 | Mladi radnik 1940 | 1 : 0 | Udarnik | |||||
20.05
Osipaonica
Sloga
3
0
|
20.05.2017 | Osipaonica | 3 : 0 | Sloga |
20.05
13:30
Vrčin
Zmaj 1953
0
3
|
20.05.2017 13:30 | Vrčin | 0 : 3 | Zmaj 1953 | |||||
20.05
09:00
Trudbenik
011
0
7
|
20.05.2017 09:00 | Trudbenik | 0 : 7 | 011 | |||||
20.05
10:00
Grafičar
PKB
3
0
|
20.05.2017 10:00 | Grafičar | 3 : 0 | PKB |
20.05
10:00
Sremcica
Milutinac
0
1
|
20.05.2017 10:00 | Sremcica | 0 : 1 | Milutinac | |||||
20.05
09:30
Postar 1930
Minel
2
1
|
20.05.2017 09:30 | Postar 1930 | 2 : 1 | Minel | |||||
20.05
08:45
DIF
Novi Beograd
8
1
|
20.05.2017 08:45 | DIF | 8 : 1 | Novi Beograd |
20.05
10:00
Studenski Grad MK
Radnički MK
1
2
|
20.05.2017 10:00 | Studenski Grad MK | 1 : 2 | Radnički MK | |||||
20.05
16:00
Sinđelić MK
BASK MK
5
5
|
20.05.2017 16:00 | Sinđelić MK | 5 : 5 | BASK MK | |||||
20.05
09:00
Rad MK
BSK Borča MK
7
4
|
20.05.2017 09:00 | Rad MK | 7 : 4 | BSK Borča MK |
20.05
10:00
Crvena zvezda MML MK
Palilulac MK
7
3
|
20.05.2017 10:00 | Crvena zvezda MML MK | 7 : 3 | Palilulac MK | |||||
20.05
13:15
Brodarac 1947 MK
Šumadinac MK
5
2
|
20.05.2017 13:15 | Brodarac 1947 MK | 5 : 2 | Šumadinac MK |
20.05
12:00
Zemun
Vojvodina
1
4
|
20.05.2017 12:00 | Zemun | 1 : 4 | Vojvodina | |||||
20.05
11:00
Novi Pazar
Teleoptik
3
1
|
20.05.2017 11:00 | Novi Pazar | 3 : 1 | Teleoptik | |||||
20.05
13:00
Moravac Orion
Studentski Grad
1
2
|
20.05.2017 13:00 | Moravac Orion | 1 : 2 | Studentski Grad | |||||
20.05
13:30
Čukarički
Kiker
7
3
|
20.05.2017 13:30 | Čukarički | 7 : 3 | Kiker | |||||
20.05
16:00
OFK Beograd
Real Niš
1
0
|
20.05.2017 16:00 | OFK Beograd | 1 : 0 | Real Niš |
20.05
10:00
Radnički (Zr)
Dinamo 1945
2
1
|
20.05.2017 10:00 | Radnički (Zr) | 2 : 1 | Dinamo 1945 | |||||
20.05
12:00
Spartak
TSC
3
1
|
20.05.2017 12:00 | Spartak | 3 : 1 | TSC |
20.05
12:00
Indeks
Novi Sad 1921
0
1
|
20.05.2017 12:00 | Indeks | 0 : 1 | Novi Sad 1921 | |||||
20.05
12:00
Inđija
Petar Puača
2
4
|
20.05.2017 12:00 | Inđija | 2 : 4 | Petar Puača |
20.05
12:00
Hajduk junior
Radnički (S)
1
2
|
20.05.2017 12:00 | Hajduk junior | 1 : 2 | Radnički (S) |
20.05
17:00
Nacional AG
Tutin
2
4
|
20.05.2017 17:00 | Nacional AG | 2 : 4 | Tutin | |||||
20.05
17:00
Apolon 4
Bane
2
0
|
20.05.2017 17:00 | Apolon 4 | 2 : 0 | Bane | |||||
20.05
17:00
Sloga (K)
Radnički 1923
3
1
|
20.05.2017 17:00 | Sloga (K) | 3 : 1 | Radnički 1923 |
20.05
17:00
Apolon (K)
Šumadija 1903
4
1
|
20.05.2017 17:00 | Apolon (K) | 4 : 1 | Šumadija 1903 | |||||
20.05
17:00
Jošanica
Rudar
2
2
|
20.05.2017 17:00 | Jošanica | 2 : 2 | Rudar |
20.05
12:00
Jedinstvo
Drina
|
20.05.2017 12:00 | Jedinstvo | : | Drina | |||||
20.05
12:00
Železničar
Senjak
|
20.05.2017 12:00 | Železničar | : | Senjak | |||||
20.05
10:00
Loznica
Radnički (V)
|
20.05.2017 10:00 | Loznica | : | Radnički (V) |
20.05
10:00
Radnički (O)
Teleoptik
2
7
|
20.05.2017 10:00 | Radnički (O) | 2 : 7 | Teleoptik | |||||
20.05
11:00
BSK 1925
011
2
0
|
20.05.2017 11:00 | BSK 1925 | 2 : 0 | 011 | |||||
20.05
11:30
Radnicki (NB)
BSK
1
4
|
20.05.2017 11:30 | Radnicki (NB) | 1 : 4 | BSK | |||||
20.05
12:00
Internacional
Mladenovac
3
4
|
20.05.2017 12:00 | Internacional | 3 : 4 | Mladenovac | |||||
20.05
12:00
Kolubara
PKB
5
0
|
20.05.2017 12:00 | Kolubara | 5 : 0 | PKB |
20.05
Napredak
Donji Petrovci
3
0
|
20.05.2017 | Napredak | 3 : 0 | Donji Petrovci | |||||
20.05
PSK Putinci
Partizan
1
1
|
20.05.2017 | PSK Putinci | 1 : 1 | Partizan | |||||
20.05
Jedinstvo
1. Maj
0
0
|
20.05.2017 | Jedinstvo | 0 : 0 | 1. Maj |
20.05
16:00
Dunav
Ševac
1
7
|
20.05.2017 16:00 | Dunav | 1 : 7 | Ševac |
20.05
Borac
Tempo
0
3
|
20.05.2017 | Borac | 0 : 3 | Tempo | |||||
20.05
15:00
Mladost (O)
Slavia
1
0
|
20.05.2017 15:00 | Mladost (O) | 1 : 0 | Slavia | |||||
20.05
18:00
Radnički
Mladost (V)
2
2
|
20.05.2017 18:00 | Radnički | 2 : 2 | Mladost (V) |
20.05
13:00
Polet
Jedinstvo
3
3
|
20.05.2017 13:00 | Polet | 3 : 3 | Jedinstvo |
20.05
12:00
Jadar 1961
Cer
1
3
|
20.05.2017 12:00 | Jadar 1961 | 1 : 3 | Cer | |||||
20.05
17:00
Mladost
Jedinstvo
1
8
|
20.05.2017 17:00 | Mladost | 1 : 8 | Jedinstvo |
20.05
10:00
Crvena zvezda MK
Lokomotiva MK
4
0
|
20.05.2017 10:00 | Crvena zvezda MK | 4 : 0 | Lokomotiva MK | |||||
20.05
11:00
Brodarac MK
Voždovac MK
1
3
|
20.05.2017 11:00 | Brodarac MK | 1 : 3 | Voždovac MK |
20.05
10:00
Šumadija 1962 MK
Leštane MK
6
3
|
20.05.2017 10:00 | Šumadija 1962 MK | 6 : 3 | Leštane MK | |||||
20.05
11:00
Rad MK
011 MK
4
0
|
20.05.2017 11:00 | Rad MK | 4 : 0 | 011 MK | |||||
20.05
19:00
OFK Beograd MK
Voždovac MK
7
1
|
20.05.2017 19:00 | OFK Beograd MK | 7 : 1 | Voždovac MK | |||||
20.05
11:00
Brodarac MK
Lokomotiva MK
2
0
|
20.05.2017 11:00 | Brodarac MK | 2 : 0 | Lokomotiva MK |
20.05
14:30
Zemun MK-V
Zmaj 1953 MK
5
1
|
20.05.2017 14:30 | Zemun MK-V | 5 : 1 | Zmaj 1953 MK | |||||
20.05
09:00
13. Maj MK
Novi Beograd MK
3
1
|
20.05.2017 09:00 | 13. Maj MK | 3 : 1 | Novi Beograd MK | |||||
20.05
10:00
OFK Beograd V MK
011 V MK
4
1
|
20.05.2017 10:00 | OFK Beograd V MK | 4 : 1 | 011 V MK |
20.05
10:00
Spartak
CFK
0
1
|
20.05.2017 10:00 | Spartak | 0 : 1 | CFK | |||||
20.05
10:00
Vojvodina
Petar Puača
5
0
|
20.05.2017 10:00 | Vojvodina | 5 : 0 | Petar Puača |
20.05
10:00
Indeks
Novi Sad 1921
1
0
|
20.05.2017 10:00 | Indeks | 1 : 0 | Novi Sad 1921 | |||||
20.05
10:00
Inđija
Srem
1
2
|
20.05.2017 10:00 | Inđija | 1 : 2 | Srem |
20.05
10:00
Dinamo 1945
Bečkerek 023
4
0
|
20.05.2017 10:00 | Dinamo 1945 | 4 : 0 | Bečkerek 023 |
20.05
10:00
Hajduk junior
Radnički (S)
2
1
|
20.05.2017 10:00 | Hajduk junior | 2 : 1 | Radnički (S) |
20.05
09:00
Zemun
BSK
6
0
|
20.05.2017 09:00 | Zemun | 6 : 0 | BSK | |||||
20.05
13:00
Rad
OFK Beograd
0
0
|
20.05.2017 13:00 | Rad | 0 : 0 | OFK Beograd | |||||
20.05
10:00
Partizan
Vozdovac
3
1
|
20.05.2017 10:00 | Partizan | 3 : 1 | Vozdovac | |||||
20.05
11:00
011
Brodarac
2
1
|
20.05.2017 11:00 | 011 | 2 : 1 | Brodarac |
20.05
Osipaonica
Sloga
0
3
|
20.05.2017 | Osipaonica | 0 : 3 | Sloga | |||||
20.05
SASK
Borac 1932
11
0
|
20.05.2017 | SASK | 11 : 0 | Borac 1932 |
20.05
10:00
Vidojevica
Loznica
0
14
|
20.05.2017 10:00 | Vidojevica | 0 : 14 | Loznica |
20.05
11:00
Arena Su
Proleter
17
0
|
20.05.2017 11:00 | Arena Su | 17 : 0 | Proleter | |||||
20.05
11:00
Njerš Ištvan
Subotica
5
1
|
20.05.2017 11:00 | Njerš Ištvan | 5 : 1 | Subotica |
20.05
16:00
Železničar
Sloga
3
4
|
20.05.2017 16:00 | Železničar | 3 : 4 | Sloga | |||||
20.05
16:00
Kolonija
Dinamo 1945
2
5
|
20.05.2017 16:00 | Kolonija | 2 : 5 | Dinamo 1945 |
20.05
16:00
Vojvodina (C)
Vojvodina (S)
4
2
|
20.05.2017 16:00 | Vojvodina (C) | 4 : 2 | Vojvodina (S) | |||||
20.05
16:00
Vladimirovac
Spartak 1911
0
3
|
20.05.2017 16:00 | Vladimirovac | 0 : 3 | Spartak 1911 | |||||
20.05
16:00
Slavia
Jedinstvo Stević
0
11
|
20.05.2017 16:00 | Slavia | 0 : 11 | Jedinstvo Stević | |||||
20.05
16:00
Borac
Proleter
1
4
|
20.05.2017 16:00 | Borac | 1 : 4 | Proleter | |||||
20.05
16:00
Stenli
Dolina
6
2
|
20.05.2017 16:00 | Stenli | 6 : 2 | Dolina |
20.05
11:30
BAK
Vulturul
11
0
|
20.05.2017 11:30 | BAK | 11 : 0 | Vulturul | |||||
20.05
16:00
Jedinstvo
Vojvodina
3
1
|
20.05.2017 16:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Vojvodina | |||||
20.05
16:00
Partizan
Crvena zvezda
4
1
|
20.05.2017 16:00 | Partizan | 4 : 1 | Crvena zvezda |
20.05
09:00
Belo Polje
Posavina
0
2
|
20.05.2017 09:00 | Belo Polje | 0 : 2 | Posavina | |||||
20.05
10:00
Buducnost
Obrenovac 1905
1
11
|
20.05.2017 10:00 | Buducnost | 1 : 11 | Obrenovac 1905 |
20.05
11:00
Sloga (L)
Radnički 1926
3
0
|
20.05.2017 11:00 | Sloga (L) | 3 : 0 | Radnički 1926 |
20.05
16:30
IMT
GSP Polet
3
0
|
20.05.2017 16:30 | IMT | 3 : 0 | GSP Polet | |||||
20.05
13:00
Buducnost
Dorcol
3
1
|
20.05.2017 13:00 | Buducnost | 3 : 1 | Dorcol |
20.05
12:30
Postar 1930
Obilic
1
4
|
20.05.2017 12:30 | Postar 1930 | 1 : 4 | Obilic | |||||
20.05
09:00
Rakovica
OLE
0
6
|
20.05.2017 09:00 | Rakovica | 0 : 6 | OLE | |||||
20.05
11:00
Beograd 1929
Palilulac
7
1
|
20.05.2017 11:00 | Beograd 1929 | 7 : 1 | Palilulac |
20.05
08:45
BSK 1925
Bežanija
3
1
|
20.05.2017 08:45 | BSK 1925 | 3 : 1 | Bežanija | |||||
20.05
15:00
Kolubara
Sindjelic
6
0
|
20.05.2017 15:00 | Kolubara | 6 : 0 | Sindjelic |
20.05
11:00
Nord Star
Seceranac Ada
0
0
|
20.05.2017 11:00 | Nord Star | 0 : 0 | Seceranac Ada |
20.05
10:00
Voždovac MK
Studenski grad MK
5
3
|
20.05.2017 10:00 | Voždovac MK | 5 : 3 | Studenski grad MK | |||||
20.05
11:30
BSK Borča MK
011 MK
3
0
|
20.05.2017 11:30 | BSK Borča MK | 3 : 0 | 011 MK | |||||
20.05
09:00
Brodarac MK
Altina MK
0
4
|
20.05.2017 09:00 | Brodarac MK | 0 : 4 | Altina MK |
20.05
11:00
Vrčin MK
Ada MK
4
1
|
20.05.2017 11:00 | Vrčin MK | 4 : 1 | Ada MK | |||||
20.05
17:00
Selo Mladenovac MK
Petlić MK
2
0
|
20.05.2017 17:00 | Selo Mladenovac MK | 2 : 0 | Petlić MK | |||||
20.05
11:00
Kosmaj MK
Dunavac MK
2
2
|
20.05.2017 11:00 | Kosmaj MK | 2 : 2 | Dunavac MK |
20.05
10:00
Fer Plej 06 MK
Dušanovac MK
0
3
|
20.05.2017 10:00 | Fer Plej 06 MK | 0 : 3 | Dušanovac MK | |||||
20.05
16:00
Borac MK
Forza MK
3
0
|
20.05.2017 16:00 | Borac MK | 3 : 0 | Forza MK | |||||
20.05
13:00
Bežanija MK
Tempo MK
6
2
|
20.05.2017 13:00 | Bežanija MK | 6 : 2 | Tempo MK |
20.05
Jagodina
Lavice Dubočica
3
3
|
20.05.2017 | Jagodina | 3 : 3 | Lavice Dubočica |
20.05
10:00
Čukarički
BSK Borča
2
0
|
20.05.2017 10:00 | Čukarički | 2 : 0 | BSK Borča | |||||
20.05
13:15
BSK 1925
OFK Beograd
0
3
|
20.05.2017 13:15 | BSK 1925 | 0 : 3 | OFK Beograd | |||||
20.05
09:30
Radnički (NB)
Radnički (O)
3
3
|
20.05.2017 09:30 | Radnički (NB) | 3 : 3 | Radnički (O) |
20.05
Jadar 07
Loznica II
2
1
|
20.05.2017 | Jadar 07 | 2 : 1 | Loznica II | |||||
20.05
Loznica I
Radnički Stobeks
3
0
|
20.05.2017 | Loznica I | 3 : 0 | Radnički Stobeks | |||||
20.05
Podrinje
Pčelinjo
0
5
|
20.05.2017 | Podrinje | 0 : 5 | Pčelinjo |
20.05
14:00
Spartak
Vinogradar
3
0
|
20.05.2017 14:00 | Spartak | 3 : 0 | Vinogradar | |||||
20.05
10:00
Bačka 1901
Bajša
1
5
|
20.05.2017 10:00 | Bačka 1901 | 1 : 5 | Bajša |
20.05
10:00
Urovci
Belo Polje
2
3
|
20.05.2017 10:00 | Urovci | 2 : 3 | Belo Polje | |||||
20.05
10:00
Zabrezje
Rvati
12
0
|
20.05.2017 10:00 | Zabrezje | 12 : 0 | Rvati | |||||
20.05
12:00
Obrenovac 1905
Partizan
4
2
|
20.05.2017 12:00 | Obrenovac 1905 | 4 : 2 | Partizan |
20.05
10:00
Zadrugar
Pobeda
2
0
|
20.05.2017 10:00 | Zadrugar | 2 : 0 | Pobeda | |||||
20.05
10:00
Omladinac
Posavina
8
0
|
20.05.2017 10:00 | Omladinac | 8 : 0 | Posavina |
20.05
12:00
Pazar Juniors
Sport Klub 99
7
2
|
20.05.2017 12:00 | Pazar Juniors | 7 : 2 | Sport Klub 99 |
20.05
Šampion
OFK Senjak
0
9
|
20.05.2017 | Šampion | 0 : 9 | OFK Senjak | |||||
20.05
Ribnica
Železničar
2
0
|
20.05.2017 | Ribnica | 2 : 0 | Železničar | |||||
20.05
Jedinstvo
Polet
13
0
|
20.05.2017 | Jedinstvo | 13 : 0 | Polet | |||||
20.05
Radnički
Budućnost Krušik
4
0
|
20.05.2017 | Radnički | 4 : 0 | Budućnost Krušik | |||||
20.05
OFK Osečina
Omladinac
4
3
|
20.05.2017 | OFK Osečina | 4 : 3 | Omladinac |
20.05
Potisje
Senta
2
1
|
20.05.2017 | Potisje | 2 : 1 | Senta |
20.05
10:00
Sinjdjelic
Studentski Grad
9
0
|
20.05.2017 10:00 | Sinjdjelic | 9 : 0 | Studentski Grad | |||||
20.05
15:00
Bezanija
Olimpik
2
3
|
20.05.2017 15:00 | Bezanija | 2 : 3 | Olimpik | |||||
20.05
11:00
Jedinstvo
Lola
0
3
|
20.05.2017 11:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Lola |
20.05
11:00
Hajduk
Balkan
1
3
|
20.05.2017 11:00 | Hajduk | 1 : 3 | Balkan | |||||
20.05
14:00
Zvezdara
IMT B
2
5
|
20.05.2017 14:00 | Zvezdara | 2 : 5 | IMT B | |||||
20.05
10:00
Atakante
Sindjelic
0
2
|
20.05.2017 10:00 | Atakante | 0 : 2 | Sindjelic |
20.05
15:30
Rakovica
Komgrap
5
3
|
20.05.2017 15:30 | Rakovica | 5 : 3 | Komgrap |
20.05
14:00
Mladi Proleter
OFK Beograd B
0
4
|
20.05.2017 14:00 | Mladi Proleter | 0 : 4 | OFK Beograd B | |||||
20.05
10:00
Vinca
Dorcol
0
15
|
20.05.2017 10:00 | Vinca | 0 : 15 | Dorcol |
20.05
10:30
Lokomotiva V
Torlak
1
1
|
20.05.2017 10:30 | Lokomotiva V | 1 : 1 | Torlak | |||||
20.05
14:30
Radnicki NB
Zemun B
1
6
|
20.05.2017 14:30 | Radnicki NB | 1 : 6 | Zemun B | |||||
20.05
09:00
Brodarac 1947
Milutinac
0
7
|
20.05.2017 09:00 | Brodarac 1947 | 0 : 7 | Milutinac |
20.05
Sloga
Loznica 06
1
1
|
20.05.2017 | Sloga | 1 : 1 | Loznica 06 | |||||
20.05
ŠF Lipnica - Bradić
Radnički Stobeks 07
0
1
|
20.05.2017 | ŠF Lipnica - Bradić | 0 : 1 | Radnički Stobeks 07 | |||||
20.05
Jadar
Gučevo 2016
0
3
|
20.05.2017 | Jadar | 0 : 3 | Gučevo 2016 |
20.05
Loznica 07
Podrinje
0
0
|
20.05.2017 | Loznica 07 | 0 : 0 | Podrinje | |||||
20.05
Gučevo
Pčelinjo
0
1
|
20.05.2017 | Gučevo | 0 : 1 | Pčelinjo | |||||
20.05
Borac
Radnički Stobeks 06
0
1
|
20.05.2017 | Borac | 0 : 1 | Radnički Stobeks 06 |
20.05
12:00
Buducnost
Pobeda
9
0
|
20.05.2017 12:00 | Buducnost | 9 : 0 | Pobeda | |||||
20.05
10:00
Posavina
Feniks
1
4
|
20.05.2017 10:00 | Posavina | 1 : 4 | Feniks | |||||
20.05
11:00
Duboko
Radnicki
2
1
|
20.05.2017 11:00 | Duboko | 2 : 1 | Radnicki |
20.05
Radnički
Hisar
23
22
|
20.05.2017 | Radnički | 23 : 22 | Hisar | |||||
20.05
Aleksinac
Vlasotince
30
38
|
20.05.2017 | Aleksinac | 30 : 38 | Vlasotince | |||||
20.05
Žitorađa
Hajduk Veljko
36
34
|
20.05.2017 | Žitorađa | 36 : 34 | Hajduk Veljko | |||||
20.05
Bela Palanka
Jagodina
30
22
|
20.05.2017 | Bela Palanka | 30 : 22 | Jagodina | |||||
20.05
BSK Heba
Planinka
25
34
|
20.05.2017 | BSK Heba | 25 : 34 | Planinka | |||||
20.05
ORK Bor
Jastrebac
38
24
|
20.05.2017 | ORK Bor | 38 : 24 | Jastrebac |
20.05
18:00
Mladost
Radnički 2
26
27
|
20.05.2017 18:00 | Mladost | 26 : 27 | Radnički 2 | |||||
20.05
18:30
Župa 54
Prva Petoletka
34
27
|
20.05.2017 18:30 | Župa 54 | 34 : 27 | Prva Petoletka |
20.05
15:00
Budućnost
Radnički 1958
42
28
|
20.05.2017 15:00 | Budućnost | 42 : 28 | Radnički 1958 | |||||
20.05
19:00
Mladost
Putinci
34
28
|
20.05.2017 19:00 | Mladost | 34 : 28 | Putinci |
20.05
14:30
BASK Soko
Metaloplastika 2
24
25
|
20.05.2017 14:30 | BASK Soko | 24 : 25 | Metaloplastika 2 | |||||
20.05
19:30
Dorćol
Prva Iskra Barič
38
30
|
20.05.2017 19:30 | Dorćol | 38 : 30 | Prva Iskra Barič | |||||
20.05
18:00
Palanka
Ub
32
28
|
20.05.2017 18:00 | Palanka | 32 : 28 | Ub |
20.05
19:00
Đerdap
Knjaževac
20
48
|
20.05.2017 19:00 | Đerdap | 20 : 48 | Knjaževac |
20.05
18:00
Sjenica
Zlatar 2
27
24
|
20.05.2017 18:00 | Sjenica | 27 : 24 | Zlatar 2 | |||||
20.05
20:00
Radnički 1964 2
Hidroelektrana
33
19
|
20.05.2017 20:00 | Radnički 1964 2 | 33 : 19 | Hidroelektrana | |||||
20.05
18:30
Šamot 65 2
Bane
10
0
|
20.05.2017 18:30 | Šamot 65 2 | 10 : 0 | Bane |
20.05
17:00
Grafičar
Kljajićevo
29
22
|
20.05.2017 17:00 | Grafičar | 29 : 22 | Kljajićevo | |||||
20.05
17:00
Graničar
Sombor
25
31
|
20.05.2017 17:00 | Graničar | 25 : 31 | Sombor |
20.05
21:00
ORK Pančevo
Unirea
35
18
|
20.05.2017 21:00 | ORK Pančevo | 35 : 18 | Unirea |
20.05
20:15
Hajduk
Radnički
34
33
|
20.05.2017 20:15 | Hajduk | 34 : 33 | Radnički | |||||
20.05
20:00
Jedinstvo
Ruma
20
20
|
20.05.2017 20:00 | Jedinstvo | 20 : 20 | Ruma |
20.05
20:30
Crvena zvezda
Sloga
24
24
|
20.05.2017 20:30 | Crvena zvezda | 24 : 24 | Sloga | |||||
20.05
19:00
Dinamo
Vojvodina
31
24
|
20.05.2017 19:00 | Dinamo | 31 : 24 | Vojvodina |
20.05
18:30
Partizan
Morava
31
28
|
20.05.2017 18:30 | Partizan | 31 : 28 | Morava |
20.05
19:00
Mokra Gora
Dubočica 54
29
20
|
20.05.2017 19:00 | Mokra Gora | 29 : 20 | Dubočica 54 | |||||
20.05
19:00
Zlatar
Novi Pazar
24
23
|
20.05.2017 19:00 | Zlatar | 24 : 23 | Novi Pazar | |||||
20.05
19:00
Priboj
Vranje 1957
20
17
|
20.05.2017 19:00 | Priboj | 20 : 17 | Vranje 1957 | |||||
20.05
19:00
Proleter
Obilić
22
22
|
20.05.2017 19:00 | Proleter | 22 : 22 | Obilić |
20.05
20:30
ORK Beograd
Kučevo
21
19
|
20.05.2017 20:30 | ORK Beograd | 21 : 19 | Kučevo |
20.05
19:30
Naisa 2
Radan
38
29
|
20.05.2017 19:30 | Naisa 2 | 38 : 29 | Radan | |||||
20.05
20:30
Knjaževac
Đerdap
15
22
|
20.05.2017 20:30 | Knjaževac | 15 : 22 | Đerdap |
20.05
18:30
Prijepolje
Košutnjak
33
20
|
20.05.2017 18:30 | Prijepolje | 33 : 20 | Košutnjak |
20.05
16:00
Jedinstvo
Deronje
12
25
|
20.05.2017 16:00 | Jedinstvo | 12 : 25 | Deronje | |||||
20.05
15:00
Želja
Dolovo
29
26
|
20.05.2017 15:00 | Želja | 29 : 26 | Dolovo |
20.05
19:00
Železničar
Kikinda
14
22
|
20.05.2017 19:00 | Železničar | 14 : 22 | Kikinda | |||||
20.05
18:00
Radnički
Bor RTB
25
23
|
20.05.2017 18:00 | Radnički | 25 : 23 | Bor RTB |
20.05
17:00
Pančevo
Vrbas
29
28
|
20.05.2017 17:00 | Pančevo | 29 : 28 | Vrbas | |||||
20.05
16:00
Župa
Voždovac 1955
28
33
|
20.05.2017 16:00 | Župa | 28 : 33 | Voždovac 1955 |
20.05
Valjevo Gorenje
Crvena zvezda
8
17
|
20.05.2017 | Valjevo Gorenje | 8 : 17 | Crvena zvezda | |||||
20.05
Šabac
Partizan Raiffeisen
7
8
|
20.05.2017 | Šabac | 7 : 8 | Partizan Raiffeisen | |||||
20.05
Stari Grad
Vojvodina
11
16
|
20.05.2017 | Stari Grad | 11 : 16 | Vojvodina |
20.05
Golden Bears Bor
Novi Sad Wild Dogs
35
0
|
20.05.2017 | Golden Bears Bor | 35 : 0 | Novi Sad Wild Dogs | |||||
20.05
12:00
Mammoths Kikinda
Black Hornets
13
21
|
20.05.2017 12:00 | Mammoths Kikinda | 13 : 21 | Black Hornets |