XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 680 utakmica za dan
Nedelja, 20 Maj 2018

Fudbal

20.05.2018 17:00 TSC 3 : 0 Sloboda
20.05.2018 17:00 Radnički 1923 1 : 3 Proleter
20.05.2018 17:00 ČSK Pivara 1 : 3 Metalac
20.05.2018 11:00 Jedinstvo Putevi 0 : 3 Tutin
20.05.2018 17:00 Provo 1 : 3 FAP
20.05.2018 17:00 Radan 1 : 0 Pukovac
20.05.2018 17:00 Tabane 1970 1 : 1 Budućnost (P)
20.05.2018 16:30 Jedinstvo 1 : 1 BASK
20.05.2018 11:00 Grafičar 1 : 2 Žarkovo
20.05.2018 17:00 Slavija 1 : 7 Takovo
20.05.2018 17:00 Ovčar 1 : 0 Karađorđe (R)
20.05.2018 19:00 LFK Mladost 4 : 0 Sloboda (Č)
20.05.2018 17:00 Dragačevo 1 : 4 Jošanica
20.05.2018 17:00 Napredak 1 : 0 Udarnik
20.05.2018 17:00 Petar Dobrnjac 1 : 0 Zvižd
20.05.2018 17:00 Borac (Ž) 0 : 2 Mladi radnik (R)
20.05.2018 17:00 RSK 6 : 2 Mladi borac
20.05.2018 17:00 Morava (VP) 2 : 3 Sloga 33
20.05.2018 17:00 Proleter 1976 3 : 0 Šumadija
20.05.2018 17:00 Zadrugar 1 : 0 Polimlje
20.05.2018 17:00 Radjevac 1 : 1 Budućnost
20.05.2018 17:00 OFK Divci 4 : 3 Sloga (S)
20.05.2018 17:00 Radnički Stobex 4 : 1 OFK Osečina
20.05.2018 17:00 Polet 1980 1 : 2 Budućnost (O)
20.05.2018 17:00 OFK Niš 3 : 0 Lužnica
20.05.2018 17:00 Jablanica 4 : 3 GFK Dubočica
20.05.2018 17:00 Vlasina 1 : 0 Morava (VH)
20.05.2018 17:00 OFK Brzi Brod 1 : 0 Tanasko Rajić
20.05.2018 17:00 Majdanpek 2 : 3 Naša krila
20.05.2018 11:00 Sloga 0 : 3 Zaplanjac
20.05.2018 17:00 Moravica 3 : 1 Malošište
20.05.2018 17:00 Bukovik 4 : 0 Šarbanovac
20.05.2018 17:00 Timočanin 2 : 1 Kablovi
20.05.2018 17:00 Hajduk Veljko 3 : 1 Brodoremont
20.05.2018 17:00 Sloga (Ć) 3 : 2 Jastrebac
20.05.2018 17:00 Jedinstvo 1 : 0 Župa
20.05.2018 17:00 Žitorađa 0 : 4 SFS Borac
20.05.2018 17:00 Bošnjane 2 : 2 Kopaonik
20.05.2018 17:00 Napredak 0 : 3 OFK Lugomir
20.05.2018 16:30 Jedinstvo (NB) 3 : 2 Budućnost
20.05.2018 16:30 ŽAK 1 : 1 Vojvodina 1928
20.05.2018 16:30 Hajduk (D) 4 : 1 Index
20.05.2018 16:30 Borac (Š) 2 : 0 Sloga (E)
20.05.2018 16:30 LSK Laćarak 5 : 0 Borac (NS)
20.05.2018 16:30 Jugović 2 : 1 Sremac
20.05.2018 16:30 Podunavac 2 : 0 Kupinovo
20.05.2018 10:00 Kabel 4 : 1 Hajduk (B)
20.05.2018 16:30 Budućnost (G) 3 : 2 Tavankut
20.05.2018 16:30 Zadrugar 2 : 1 Tisa
20.05.2018 16:30 Mladost (T) 4 : 2 Preporod
20.05.2018 16:30 BSK 2 : 3 Mladost (BP)
20.05.2018 11:00 Hajduk 2 : 2 Leštane
20.05.2018 16:30 Srem 2 : 1 Borac
20.05.2018 16:30 Torlak 5 : 3 Turbina
20.05.2018 16:30 Balkan 0 : 2 Budućnost
20.05.2018 17:00 Rusanda 0 : 0 Vojvodina (NM)
20.05.2018 17:00 Proleter 2006 0 : 3 Borac
20.05.2018 17:00 Omladinac FAM 3 : 2 Lehel
20.05.2018 17:00 Crvena Zvezda (RS) 3 : 2 Mladost (BD)
20.05.2018 17:00 Crvena zvezda (VS) 2 : 3 Krajina
20.05.2018 17:00 Vojvodina (B) 3 : 2 Banat
20.05.2018 17:30 Napredak 5 : 2 Hajduk
20.05.2018 17:30 Kušiljevo 3 : 2 Juhor
20.05.2018 17:30 Mladi radnik 2 : 1 Rembas
20.05.2018 17:30 Partizan 1 : 4 Dragocvet
20.05.2018 17:30 Mladost (S) 3 : 2 Resavac
20.05.2018 17:30 Kolare 2 : 2 OFK Bratstvo
20.05.2018 17:30 Vojvodina (CC) 1 : 3 Crvena zvezda
20.05.2018 17:30 Strela 5 : 2 Radnički (B)
20.05.2018 17:30 Vulturul 3 : 0 Dolina
20.05.2018 17:30 Vojvodina (Cr) 1 : 4 Jedinstvo Stević
20.05.2018 17:30 Vojvodina (S) 1 : 0 Jedinstvo (V)
20.05.2018 17:30 Borac (St) 2 : 1 BAK
20.05.2018 17:00 Borac (M) 3 : 0 Hrtkovci
20.05.2018 17:00 Graničar 1924 0 : 1 Železničar
20.05.2018 17:00 Borac (K) 4 : 1 Ljukovo
20.05.2018 17:00 Napredak (P) 3 : 2 Partizan
20.05.2018 17:00 Sloboda (DT) 0 : 0 Podrinje
20.05.2018 17:00 PSK Putinci 2 : 4 Budućnost
20.05.2018 17:00 Kula 1 : 1 Hercegovac
20.05.2018 17:00 Lipar 2 : 0 Budućnost (P)
20.05.2018 17:00 Stari Grad 2 : 4 Rusin
20.05.2018 17:00 Slavija 5 : 1 Hajduk Junior
20.05.2018 17:00 Horgoš 1911 1 : 2 Radnički 1905
20.05.2018 17:00 Iskra 2 : 1 Sutjeska
20.05.2018 17:00 Jadran 3 : 1 Proleter (NJ)
20.05.2018 17:00 Vinogradar 2 : 2 Proleter (RS)
20.05.2018 17:00 Blizna 0 : 2 Ključ
20.05.2018 17:00 Deli Jovan 1 : 4 Branik
20.05.2018 17:00 Slatina 5 : 0 Radnički
20.05.2018 17:00 Nemetali 3 : 2 Brestovac
20.05.2018 16:30 Borac (P) 2 : 0 Dunav
20.05.2018 16:30 Institut 6 : 0 Avala
20.05.2018 16:30 Studenski Grad 1 : 0 Zmaj
20.05.2018 16:30 Komgrap 4 : 2 Sinđelić
20.05.2018 11:00 13. Maj 0 : 1 PKB (PS)
20.05.2018 16:30 Poštar Zvezdara 4 : 2 Borac (O)
20.05.2018 16:30 Šumadinac 3 : 0 Heroj Polet
20.05.2018 16:30 Urovci 1 : 7 Šumadija
20.05.2018 16:30 BSK 6 : 0 Budućnost
20.05.2018 16:30 Strelac 1 : 2 Mladost (C)
20.05.2018 16:30 Lisović 1 : 0 Mladost (B)
20.05.2018 16:30 Rušanj 3 : 2 Radnički (D)
20.05.2018 10:00 Radnički (R) 0 : 6 Omladinac
20.05.2018 10:00 Selo Mladenovac 2 : 1 Vrčin
20.05.2018 16:30 Dunavac 4 : 1 Pudarci
20.05.2018 16:30 Ropočevo 5 : 0 Kovačevac
20.05.2018 16:30 Vinča 0 : 2 Boleč
20.05.2018 16:30 Kosmaj 1 : 6 Velika Krsna
20.05.2018 17:30 Jedinstvo 1945 (VL) 1 : 2 Mačva 2005
20.05.2018 17:30 Cerić 1 : 0 Cer
20.05.2018 11:00 Vidojevica 0 : 1 Majur
20.05.2018 17:30 Mladost (DD) 3 : 1 Mladost (PR)
20.05.2018 17:30 Podrinje 2 : 2 Radnički Šabački
20.05.2018 17:30 Duško 3 : 0 Sloga
20.05.2018 17:00 Bare 8 : 0 ŽSK
20.05.2018 17:00 Junkovac 2 : 2 Mladost MG
20.05.2018 17:00 Banja 2 : 0 Vinča
20.05.2018 17:00 Prvi srpski ustanak 1 : 1 Trnava
20.05.2018 17:00 Šumadinac 3 : 0 Borac
20.05.2018 17:00 BSK 3 : 0 Lokomotiva
20.05.2018 17:00 Omladinac (DR) 2 : 1 Aranđelovac
20.05.2018 17:00 Šatornja 2 : 5 Partizan
20.05.2018 17:00 Zloćudovo 3 : 1 Jedinstvo (Š)
20.05.2018 17:00 Jedinstvo (G) 2 : 2 Kumarevo 65
20.05.2018 17:00 Čekmin 0 : 1 Progres
20.05.2018 17:00 Polet 2 : 1 Vučje
20.05.2018 17:00 OFK Brza 5 : 3 Sloga
20.05.2018 17:00 Bobište 0 : 1 Železničar
20.05.2018 17:00 Mladost (V) 0 : 0 Mladi borac
20.05.2018 17:00 Umac 1 : 1 Jedinstvo (GS)
20.05.2018 17:00 7. Juli 2 : 3 Crvena zvezda
20.05.2018 17:00 Polet 4 : 3 Osipaonica
20.05.2018 17:00 Proleter 1947 0 : 3 Pobeda
20.05.2018 17:00 Obilić 1 : 2 SASK
20.05.2018 17:00 Radnik 0 : 3 Vrbovac
20.05.2018 17:00 Borac 6 : 0 Šumadija
20.05.2018 17:00 Sloboda 2 : 1 Cerovac
20.05.2018 17:00 Podunavac 6 : 2 Sloga
20.05.2018 16:30 Brezak 1936 0 : 4 Jedinstvo (K)
20.05.2018 16:30 Lunjevica 5 : 0 Jedinstvo (GG)
20.05.2018 16:30 Rudar 6 : 3 Backovac Junajted
20.05.2018 16:30 Zadrugar 0 : 5 Prijevor
20.05.2018 16:30 Šumadija 1923 1 : 1 Polet (T)
20.05.2018 16:30 Napredak 1 : 1 Omladinac (Z)
20.05.2018 16:30 Mladost (P) 3 : 1 Spartak
20.05.2018 17:00 Naupare 5 : 3 Knez Lazar 2015
20.05.2018 17:00 Ribnik 4 : 1 Sloga (D)
20.05.2018 17:00 Sloga (M) 2 : 2 Šanac
20.05.2018 17:00 13. April 5 : 3 Kupci
20.05.2018 17:00 Parunovac 1 : 3 Vinogradar
20.05.2018 17:00 Mačkovac 3 : 1 FUD
20.05.2018 17:00 Jastrebac 4 : 2 Donji Kopaonik
20.05.2018 17:00 Borac (K) 3 : 0 Mladost (B)
20.05.2018 17:00 Radnik 3 : 2 Makce
20.05.2018 17:00 Budućnost (V) 2 : 3 Trgovački
20.05.2018 17:00 Mlava (ML) 2 : 1 Rudar (K)
20.05.2018 17:00 Rudar (S) 2 : 3 Zadrugar (T)
20.05.2018 17:00 Padež 3 : 4 Mladost
20.05.2018 11:00 Jedinstvo 3 : 2 Dragoš
20.05.2018 17:00 Spartak 3 : 0 Borac
20.05.2018 11:00 Stubal 2 : 3 Radnik
20.05.2018 17:00 Novi Pazar 1928 4 : 1 Polet
20.05.2018 11:00 Popovići 2 : 1 Omladinac
20.05.2018 17:00 Budućnost 2 : 2 Real
20.05.2018 17:00 Mataruge 1 : 0 Borac
20.05.2018 17:00 Ibar 3 : 2 Proleter
20.05.2018 17:00 OFK Ras 4 : 2 Ribnica
20.05.2018 17:00 Železničar 3 : 2 Jasen
20.05.2018 17:00 Čajetina 1 : 2 Savinac
20.05.2018 17:00 Jedinstvo 0 : 1 Polet
20.05.2018 17:00 Perućac 2 : 0 Ariljska rampa
20.05.2018 17:00 Lazarica 0 : 4 Ježevica
20.05.2018 11:00 Lauš 1 : 0 Višesava
20.05.2018 17:00 Mladost 0 : 1 Vrelo Sport
20.05.2018 17:00 Iskra 0 : 1 Brezovica
20.05.2018 17:00 Kačer 0 : 1 Tešnjar
20.05.2018 17:00 Trlić 2 : 4 Pepeljevac
20.05.2018 17:00 Ribnikar 2 : 2 Tulari
20.05.2018 17:00 ZSK 2 : 2 Tvrdojevac
20.05.2018 17:00 Partizan 1 : 0 Sloboda
20.05.2018 17:00 Jadran 1 : 3 Šumadija 1934
20.05.2018 17:00 Erdoglija 1931 0 : 3 Zastava
20.05.2018 17:00 Srbija 3 : 1 Budućnost
20.05.2018 17:00 Borac (D) 1 : 2 Korićani
20.05.2018 17:00 Vodojaža 3 : 0 Kolonija
20.05.2018 17:00 Šumadinac (KG) 2 : 0 Kutlovo
20.05.2018 17:00 Sloga 3 : 1 Radnički 1924
20.05.2018 17:00 Orljane 2 : 4 Doljevac 1971
20.05.2018 17:00 Rasovača 4 : 3 Moravac (ZT)
20.05.2018 17:00 Mladost (B) 0 : 0 Zemljoradnik
20.05.2018 17:00 Jedinstvo GVD 2 : 3 Morava (Ž)
20.05.2018 17:00 Moravac (Č) 6 : 1 Crvena zvezda
20.05.2018 17:00 Budućnost 1 : 1 Vulkan 1963
20.05.2018 17:00 Jedinstvo (GM) 2 : 1 Proleter (DV)
20.05.2018 17:00 Vrtište 3 : 5 Mladost (M)
20.05.2018 17:00 Mladost (L) 1 : 2 Morava
20.05.2018 17:00 Stevan Nešticki 4 : 0 Čegar 2013
20.05.2018 17:00 Rudar 0 : 0 Crvena zastava
20.05.2018 17:30 OFK Sirig 2 : 2 RFK Novi Sad 1921
20.05.2018 17:30 Jedinstvo (R) 3 : 0 Šajkaš 1908
20.05.2018 17:30 Jedinstvo (G) 0 : 4 Petrovaradin
20.05.2018 17:30 Proleter 1 : 1 Sofeks
20.05.2018 17:30 Bačka 1923 2 : 2 Fruškogorski partizan
20.05.2018 17:30 ŽSK 4 : 3 Tatra
20.05.2018 17:30 Sloga 2 : 1 OFK Rtanj
20.05.2018 17:30 Bučje 1 : 1 Mladost
20.05.2018 17:30 Trebič 4 : 2 Graničar
20.05.2018 17:30 Kosovo 2 : 1 Malinik
20.05.2018 17:30 Osnić 0 : 2 OFK 019
20.05.2018 17:30 OFK Knjaz 2 : 0 Rgotina
20.05.2018 17:30 Omladinac 0 : 2 Radnički (L)
20.05.2018 17:00 Kosovac 4 : 2 Spartak
20.05.2018 17:00 Borac 0 : 3 Omladinac
20.05.2018 17:00 Pobeda 1 : 4 Polet
20.05.2018 17:00 Dundjerski : Trbunje
20.05.2018 17:00 Mladost 1982 4 : 5 Real
20.05.2018 16:30 OFK Rota 0 : 3 Vihor
20.05.2018 16:30 Čelik 2 : 1 FSU Južna pruga
20.05.2018 16:30 Mladost (B) 5 : 0 Pavlovac
20.05.2018 17:00 Rudar 3 : 1 Ropotovo
20.05.2018 15:00 Izmornik 3 : 0 Oskar
20.05.2018 17:00 Mineralac 2 : 4 Glama
20.05.2018 17:00 Lasta 1 : 0 Mladost
20.05.2018 17:00 Jedinstvo (G) 3 : 1 Jedinstvo (D)
20.05.2018 17:00 Lazac 3 : 1 Mlada krila
20.05.2018 17:00 Gruža 2 : 1 Grdica
20.05.2018 17:00 Magnohrom 2 : 5 Tavnik
20.05.2018 17:00 Partizan 0 : 4 Napredak
20.05.2018 17:00 Mineral 2015 2 : 1 Borac (A)
20.05.2018 17:00 Kraljevo Hajduk 3 : 0 Metalac
20.05.2018 17:30 Istok 63 3 : 3 15. Avgust 1950
20.05.2018 17:30 Javor 2 : 1 Mladost (GM)
20.05.2018 17:30 Budućnost 4 : 3 Mladost (J)
20.05.2018 17:30 Pomoravlje 2 : 3 Omladinac
20.05.2018 17:30 Šumadija 1 : 2 Borac 1805
20.05.2018 17:00 Šantarovac 3 : 5 Sloga
20.05.2018 17:00 Mladost (T) 2 : 2 Jedinstvo
20.05.2018 17:00 Morava (R) 3 : 0 Kupinovac
20.05.2018 17:00 Šumadinac 4 : 0 Mladost (G)
20.05.2018 17:00 Mladost (D) 2 : 0 Morava (KS)
20.05.2018 17:00 Mladost (K) 4 : 3 Sinđelić 1934
20.05.2018 17:00 Budućnost (Đ) 3 : 0 Zenit
20.05.2018 17:00 Ursule 2 : 1 Vinorača
20.05.2018 17:00 Fruškogorac 3 : 0 Graničar (K)
20.05.2018 17:00 Sloga 2 : 0 Mitros
20.05.2018 17:00 Napredak 0 : 1 Hajduk
20.05.2018 17:00 Donji Petrovci 3 : 2 OFK Zeka Buljubaša
20.05.2018 17:00 Graničar (O) 0 : 1 Donji Srem 2015
20.05.2018 17:00 OFK Bikić 3 : 1 Fruška Gora
20.05.2018 17:00 Polet 3 : 0 Sloboda
20.05.2018 17:00 OFK Brestač 2 : 3 Mladost (B)
20.05.2018 17:30 Borac (VS) 5 : 1 Vinogradar
20.05.2018 17:30 Budućnost (A) 6 : 0 Dobrica
20.05.2018 17:30 Polet 1 : 1 Hajdučica
20.05.2018 17:30 Borac (VG) 2 : 2 Karaš (K)
20.05.2018 17:30 Potporanj 4 : 1 Ratar
20.05.2018 17:30 Janošik 4 : 1 Partizan (K)
20.05.2018 17:00 Jedinstvo 8 : 5 Zlatica
20.05.2018 ASK 1 : 0 OFK Stajićevo
20.05.2018 Tamiš 0 : 1 MSK
20.05.2018 OFK Gradnulica 2 : 1 ŽFK Banat
20.05.2018 OFK Klek 1 : 1 Potisje
20.05.2018 Zadrugar 0 : 2 Radnički 1911
20.05.2018 17:30 Rudar 0 : 5 Jedinstvo (MZ)
20.05.2018 17:30 Sloga (ST) 1 : 0 Borac
20.05.2018 17:30 Mladost (BR) 5 : 2 Prva Iskra
20.05.2018 17:30 Sloga (LŠ) 3 : 0 Jedinstvo (ZA)
20.05.2018 17:30 7. Juli 0 : 3 Milan Orlić
20.05.2018 17:30 Antimon 5 : 2 Stolice
20.05.2018 16:30 Sveti Stefan 0 : 1 Šećeranac Ada
20.05.2018 10:30 011 9 : 1 BUSK
20.05.2018 16:30 Atakante 3 : 1 Ajaks
20.05.2018 16:30 Busije 3 : 6 Sparta Železnik
20.05.2018 12:30 Rekreativo 011 0 : 1 Novi Beograd
20.05.2018 16:30 Minel 0 : 1 Poštar
20.05.2018 16:30 Hajduk 0 : 2 Pionir
20.05.2018 16:30 Podunavac 0 : 5 PKB (K)
20.05.2018 16:30 Siti Sport Klub 4 : 1 Pinosava
20.05.2018 16:30 Mladost 6 : 0 Umčari
20.05.2018 16:30 Lepušnica 3 : 1 Partizan
20.05.2018 16:30 OFK Borac 2 : 1 Velika Mostanica
20.05.2018 16:30 Guncate 1 : 4 Beljina
20.05.2018 16:30 Barajevo 2 : 1 Veliki Borak
20.05.2018 17:30 Cer 1 : 2 Proleter
20.05.2018 17:30 Premijer 1 : 1 Drina
20.05.2018 17:30 Napredak 1 : 0 Gorki
20.05.2018 17:30 Mladost 1 : 4 Hajduk Stanko
20.05.2018 17:30 Milicionar 4 : 2 Omladinac 2013
20.05.2018 17:30 Šipurske livade 1 : 2 Vlašić
20.05.2018 17:30 Radnički 3 : 1 Trešnjevka
20.05.2018 17:30 Pričinović 3 : 1 Pocerina
20.05.2018 17:30 Miloš Pocerac 2013 3 : 4 Dobrava
20.05.2018 17:30 Vojvoda Stepa Stepanović 5 : 1 Mladost (PP)
20.05.2018 17:30 Sloga 1 : 3 Karađorđe
20.05.2018 11:00 Provo 2015 3 : 2 Dušan Silni
20.05.2018 17:00 Omladinac 0 : 3 Marjan MB
20.05.2018 17:00 Sušica 2012 3 : 0 Moravac (P)
20.05.2018 17:00 Radnički 2 : 1 Milanovo
20.05.2018 17:00 Plantaža 3 : 0 Bratstvo
20.05.2018 17:00 Mladost (B) 4 : 2 Lemind 1953
20.05.2018 17:00 Gradac 1 : 0 Šumadija
20.05.2018 17:00 OFK Morava 3 : 2 ŠFU Derbi 2016
20.05.2018 17:00 Real 4 : 1 BSK
20.05.2018 17:00 Dimitrije Tucović 3 : 0 Vrelo
20.05.2018 17:00 Joševa 4 : 0 Rudar
20.05.2018 17:00 Polet (T) 4 : 0 Čučuge
20.05.2018 17:00 Kolubara 2 2 : 0 Rajac
20.05.2018 11:00 Bujačić 2 : 2 Borac
20.05.2018 17:00 Mladost (VK) 1 : 4 Polet
20.05.2018 17:00 Mladost (L) 0 : 0 Rakac Stave
20.05.2018 17:00 Kotešica 1 : 4 Komanice
20.05.2018 17:00 Stari drugari 0 : 4 OFK Brđanac
20.05.2018 17:00 Jugovići 1 : 3 Polet 57
20.05.2018 17:00 Trudbenik 4 : 1 Velika Drenova
20.05.2018 17:00 Mladi Gorani 3 : 4 Omladinac
20.05.2018 17:00 Rubin (DS) 2 : 4 Stari Trstenik
20.05.2018 17:00 Sloga (L) 3 : 2 Beli Orlovi
20.05.2018 17:00 Varvarin 7 : 0 Borac
20.05.2018 17:00 Mladost (DK) 0 : 3 Gradina
20.05.2018 17:00 14. Oktobar 1 : 2 Ušće
20.05.2018 17:00 Napredak Č 5 : 2 Bega
20.05.2018 17:00 Napredak BT 4 : 3 1.Oktobar
20.05.2018 17:00 2. Oktobar 11 : 1 Omladinac
20.05.2018 Terekves 2 : 0 Proleter
20.05.2018 17:00 Košutnjak 1 : 0 OFK Žeželj
20.05.2018 12:00 21. oktobar 2 : 1 Seljak
20.05.2018 17:00 Pobeda 2 : 2 OFK Bagremar
20.05.2018 17:00 Polet (V) 4 : 1 Ratar
20.05.2018 17:00 Aleksa Šantić 5 : 0 Dunav
20.05.2018 17:00 Radnički 1918 7 : 0 Omladinac (B)
20.05.2018 17:00 Jedinstvo 5 : 3 Hajduk
20.05.2018 17:00 Dinamo 1923 2 : 2 Partizan
20.05.2018 17:00 Jasenica 2 : 1 Šumadinac
20.05.2018 17:00 Sloga 2 : 0 Mladi rudar
20.05.2018 11:00 B 2000 5 : 1 Brezovac
20.05.2018 17:00 Vrbica 3 : 5 Plaskovac
20.05.2018 17:00 Šamot 3 : 2 Kralj Petar I
20.05.2018 17:00 Napredak (P) 6 : 2 Stig 1955
20.05.2018 17:00 Obilić (Ž) 2 : 0 Sirakovo
20.05.2018 17:00 Žika Marković Uča 3 : 4 Radnički (P)
20.05.2018 17:00 Dunavac (P) 0 : 5 Napredak 1934
20.05.2018 17:00 Bata Bulić 3 : 4 Napredak (S)
20.05.2018 17:00 Krilaš 1 : 2 Integral
20.05.2018 17:00 BSK 1924 4 : 3 Mladost (R)
20.05.2018 17:00 Radnički (K) 2 : 5 Omladinac (B)
20.05.2018 17:00 Sloga 1952 2 : 0 Manastirica
20.05.2018 17:00 Bratstvo 0 : 5 Palić
20.05.2018 17:00 Hajduk 0 : 0 Udarnik Višnjevac
20.05.2018 17:00 Bikovo 1 : 1 Žednik
20.05.2018 17:00 Čantavir 1 : 1 Đurđin
20.05.2018 17:00 Solid 2 : 1 OFK Mala Bosna 2015
20.05.2018 17:00 Lokomotiva 1 : 0 Elektrovojvodina
20.05.2018 14:00 Mladost (MI) 9 : 0 Vojvoda
20.05.2018 11:00 Nemenikuće 2 : 1 Mladost (G)
20.05.2018 16:30 Popović 1 : 4 OFK Rogača
20.05.2018 14:00 Rudar 2012 1 : 5 Vis
20.05.2018 17:00 Susek 1 : 2 Titel
20.05.2018 17:00 Borac 4 : 1 Železničar
20.05.2018 17:00 Fruškogorac 0 : 3 Miletić
20.05.2018 17:00 Centar 2 : 3 Čenej
20.05.2018 17:00 Dinamo 1 : 0 Bačka
20.05.2018 17:00 Hajduk 0 : 3 Obilić
20.05.2018 17:00 Jedinstvo (M) 3 : 1 Jadran
20.05.2018 17:00 Sloga 4 : 1 Graničar
20.05.2018 17:00 Šampion 1 : 1 Jedinstvo (SK)
20.05.2018 17:00 Bačka 2 : 0 Hajduk
20.05.2018 17:00 Tromedja 2 : 3 Tisa
20.05.2018 16:30 Jedinstvo 0 : 2 Budućnost
20.05.2018 16:30 Eđšeg 0 : 2 Tomislavci
20.05.2018 16:30 Mladost 2 : 4 Mladost Radost
20.05.2018 16:30 Obilić 5 : 0 Pobeda
20.05.2018 17:00 Željuša 9 : 0 Rongo Siti
20.05.2018 17:00 Temac 3 : 1 Lokomotiva
20.05.2018 17:00 Sloga 8 : 0 Veliki Suvodol
20.05.2018 18:00 Naša Zvezda 2 : 3 Kulpin
20.05.2018 18:00 Tvrdjava 6 : 0 Borac
20.05.2018 18:00 Borac 46 6 : 0 Krivanj
20.05.2018 18:00 Maglić 4 : 0 Sloga
20.05.2018 18:00 Neštin 5 : 2 Bačka
20.05.2018 Gorušica 2 : 1 Bratstvo
20.05.2018 Prilike 5 : 1 Dedinje Junajted
20.05.2018 Jedinstvo 5 : 0 Vrelo
20.05.2018 Voćar 2 : 2 Jelica
20.05.2018 Radnički 7 : 0 Sloga
20.05.2018 11:00 Rakova 2 : 0 Mladost (A)
20.05.2018 16:30 Malba 0 : 3 Morava (K)
20.05.2018 16:30 Prijatelji 2 : 2 Gavrilo Princip
20.05.2018 16:30 Planinac 1 : 1 Lugovi
20.05.2018 16:30 Čačak 94 3 : 1 Vujan
20.05.2018 16:30 Budućnost 6 : 0 Morava (M)
20.05.2018 11:00 Karađorđe (V) 1 : 3 Sloga (M)
20.05.2018 17:00 BSK 6 : 1 Udarnik Trska 1947
20.05.2018 17:00 Mladost (R) 3 : 0 Pobeda (Đ)
20.05.2018 16:30 Takovski Ustanak 1 : 2 Ozremica
20.05.2018 16:30 Mladost 09 0 : 4 Velereč 94
20.05.2018 16:30 Donja Vrbava 4 : 3 Jablanica
20.05.2018 16:30 Ozrem 6 : 2 Šilopaj
20.05.2018 17:00 Omladinac 6 : 3 Milutinovac
20.05.2018 17:00 Lokomotiva 2 : 1 Egeta
20.05.2018 17:00 Dunavac 1 : 4 Lovćen
20.05.2018 17:00 Koča Andjelković 3 : 0 Velika Vrbica
20.05.2018 17:00 Rtkovo 0 : 0 Mala Vrbica
20.05.2018 16:30 Kosmajac 2 : 4 Napredak
20.05.2018 16:30 Vlaška 1950 0 : 3 Markovac
20.05.2018 16:30 Rabrovac 6 : 4 Sloga
20.05.2018 16:30 OFK Student 2 : 1 Šepšin
20.05.2018 16:30 Dedinje 1 : 8 Radnički PDM
20.05.2018 16:30 Borac 1 : 4 Omladinac
20.05.2018 17:30 Borac 2 : 2 Posavina
20.05.2018 17:30 Partizan 1 : 4 Rvati
20.05.2018 17:30 Rojkovac 3 : 2 Polet
20.05.2018 17:30 Ljubinić 0 : 5 Zadrugar
20.05.2018 17:30 Zvezda 2 : 0 Krtinska
20.05.2018 17:30 Belo Polje 3 : 0 Jedinstvo
20.05.2018 17:30 Sloga 0 : 2 Duboko
20.05.2018 17:30 Bistrica 3 : 0 20. Oktobar
20.05.2018 17:30 Mladi borac 1 : 3 Petka
20.05.2018 17:30 Rudar 1 : 3 BSK
20.05.2018 17:30 Šumadija (MC) 2 : 1 Mladost (Č)
20.05.2018 17:30 Sloga 4 : 0 Vreoci
20.05.2018 17:30 Sloboda 1 : 3 Polet
20.05.2018 15:00 Dobrinjac 5 : 2 Plavi Tok
20.05.2018 15:00 Gorobilje 0 : 1 Avijatičar
20.05.2018 14:30 Duškovci 2 : 6 Glumač
20.05.2018 Pobeda 2 : 1 10. februar
20.05.2018 Mekiš 5 : 2 Knežica
20.05.2018 17:00 Elid 3 : 0 Klisura
20.05.2018 17:00 Beli Orlovi 3 : 1 Železničar
20.05.2018 Budućnost 5 : 1 Palanka
20.05.2018 Bačinac 6 : 2 Udarnik
20.05.2018 14:30 Gol 0 : 3 Sloga
20.05.2018 17:00 Slemen 4 : 1 Napredak
20.05.2018 17:00 Rasina 5 : 0 Čarapan
20.05.2018 11:00 Zdravinje 3 : 2 Meševo
20.05.2018 17:00 Sebečevac 2 : 2 Gornji Stepoš
20.05.2018 17:00 Mudrakovac 2 : 1 Kapidžija
20.05.2018 10:00 Borac 0 : 3 Banaćanin
20.05.2018 17:00 Sloga 4 : 4 Baličevac
20.05.2018 17:00 Arbanasce 2 : 0 Koprijan
20.05.2018 17:00 Timok 1928 3 : 2 Šljivar
20.05.2018 16:30 Landol 1 : 1 Sloga
20.05.2018 16:30 Jezava 1 : 0 Omladinac
20.05.2018 16:30 Lunjevac 5 : 0 Petrijevac
20.05.2018 16:30 Budućnost 4 : 2 Hajduk Veljko 1934
20.05.2018 16:30 Vučak 5 : 3 Skobalj
20.05.2018 17:00 Sloga 1949 2 : 1 Jedinstvo 2014
20.05.2018 11:00 Skupljen 2013 1 : 1 Hajduk
20.05.2018 11:00 Mladost (Z) 1 : 2 Dragojevac
20.05.2018 11:00 Sloga (R) 1 : 4 Torpedo
20.05.2018 17:30 Donja Mutnica 1 : 3 Jedinstvo
20.05.2018 17:30 Napredak (St) 1 : 0 OFK Juhor 2016
20.05.2018 17:30 Popovac 1 : 2 Budućnost
20.05.2018 17:30 Razvitak 1 : 0 BSK Buljane
20.05.2018 17:30 Heroj 0 : 2 Sloboda
20.05.2018 17:30 ISK Izvor 1 : 1 Napredak (Sv)
20.05.2018 16:30 Moravac 0 : 3 Jašunja
20.05.2018 16:30 Donja Lomnica 4 : 1 Mladost (K)
20.05.2018 16:30 Badince 6 : 1 Turekovac
20.05.2018 17:00 Dupljaj 2016 2 : 3 Gradac Pričević
20.05.2018 11:00 Žabari 4 : 1 OFK Povlen
20.05.2018 17:00 Lukavac 3 : 0 Beloševac
20.05.2018 11:00 Sloga 1 : 3 Šarbane
20.05.2018 11:00 OFK Takovo 1 : 1 Omladinac
20.05.2018 11:00 Vukona 1 : 3 Strelac 001
20.05.2018 11:00 Pambukovica 3 : 0 Kolubara
20.05.2018 11:00 Dokmir 0 : 2 Jedinstvo
20.05.2018 17:30 Omladinac (D) 1 : 2 Bogutovačka Banja
20.05.2018 17:30 Morava (M) 0 : 2 Progorelica
20.05.2018 17:30 Studen Vitez 3 : 0 Budućnost (S)
20.05.2018 17:30 Bane 1931 1 : 6 Koštam Polje
20.05.2018 17:30 Mladost 1925 2 : 0 Šumadija (Š)
20.05.2018 17:30 Zgodačica 6 : 4 Miločajac
20.05.2018 17:30 Jovo Kursula 3 : 2 Vrnjci
20.05.2018 11:00 Stara čaršija 1 : 2 Mladost 1981
20.05.2018 17:30 OFK Borac 4 : 2 Belica
20.05.2018 17:30 Trnava 3 : 1 Omladinac
20.05.2018 17:30 Crni Vrh 2 : 1 Osaonica
20.05.2018 17:30 Partizan 0 : 1 Domaćin
20.05.2018 17:30 Mladi Radnik 2 : 0 Rudar
20.05.2018 17:30 Planinac 1 : 5 Sindjelić
20.05.2018 17:30 Mladi Borac 2 : 7 Resava
20.05.2018 17:00 Proleter 1932 3 : 0 Sopot
20.05.2018 17:00 Dunav 1 : 4 Morava 1932
20.05.2018 17:00 Batovac 3 : 0 Rudar Kostolac 2008
20.05.2018 17:00 Ljubičevo 3 : 0 Sloga (Du)
20.05.2018 17:00 Sloga (L) 3 : 0 Sloga (Ć)
20.05.2018 17:00 OFK Građanski 1 : 5 Napredak (Bu)
20.05.2018 17:00 Pobeda (SK) 2 : 2 Sloga (Dr)
20.05.2018 17:00 Mlava (B) 9 : 5 Metalac
20.05.2018 17:00 Zemljoradnik 0 : 4 Vihor
20.05.2018 17:30 Banat 3 : 3 Sloga
20.05.2018 17:00 Električar 4 : 1 Borac 2016
20.05.2018 17:00 OFK Vinci 1 : 3 Mrčkovac
20.05.2018 17:00 Dobra 0 : 3 Mladost 1970
20.05.2018 11:00 Jarmenovci 3 : 1 Borac
20.05.2018 11:00 Mladost (R) 1 : 5 Radoje Domanović
20.05.2018 11:00 Budućnost (B) 2 : 0 Krćevac 04
20.05.2018 11:00 Budućnost MI (DT) 6 : 1 Maskar
20.05.2018 11:00 Udarnik 2015 1 : 4 Melnica
20.05.2018 17:30 Dimitrije Tucović 1 : 0 Borac (A)
20.05.2018 17:30 Šumadinac 1 : 3 Strmovo
20.05.2018 11:00 BSK 4 : 0 Veliko Laole
20.05.2018 11:00 Zabrđe 1936 3 : 0 Dragoš
20.05.2018 16:00 Lovac 7 : 2 Kameni
20.05.2018 16:00 Vitez 3 : 0 Sremac
20.05.2018 16:00 Mladost 0 : 2 Šumar
20.05.2018 16:00 Hajduk 4 : 2 Sloven
20.05.2018 17:00 Mladi Borac 1 : 2 Pek (K)
20.05.2018 17:00 Ram 4 : 1 Stiški Kurjak
20.05.2018 17:00 Baštovan 2015 3 : 0 Kumane
20.05.2018 17:00 Srednjevo 2 : 3 Sloga Top
20.05.2018 17:00 Mirko Tomić 1 : 1 Dunavac 1929
20.05.2018 17:30 Pobeda 1 : 2 Karaš
20.05.2018 17:30 Banat (D) 3 : 1 Omladinac
20.05.2018 17:30 Vitorul 3 : 0 Hajduk
20.05.2018 11:00 Napredak 1927 2 : 1 Jedinstvo (S)
20.05.2018 11:00 Stig (C) 2 : 3 Sloga 1945
20.05.2018 17:00 Terekveš 2 : 1 OFK Šikara
20.05.2018 17:00 Graničar 2 : 1 Telečka
20.05.2018 17:00 Dinamo 2 : 1 Panonija
20.05.2018 16:30 BSK 2 : 1 Pomoravlje
20.05.2018 16:30 Jedinstvo 3 : 1 Budućnost
20.05.2018 16:30 Udarnik 4 : 2 Proleter
20.05.2018 17:30 Dobričevo 1 : 0 Polet
20.05.2018 Šumadija 4 : 6 Levač 2
20.05.2018 16:00 KMF Aranđelovac 0 : 7 Tulež
20.05.2018 16:30 Mladost (B) 0 : 4 Badnjevac
20.05.2018 16:30 Karađorđe 2013 5 : 2 Mladost (CK)
20.05.2018 Mladost 3 : 0 OFK Orašje
20.05.2018 Parcane 0 : 3 Velika Morava
20.05.2018 11:00 Štitari 0 : 3 Polet (K)
20.05.2018 11:00 Grkljane 6 : 3 Padež
20.05.2018 11:00 Globoder 2 : 0 Lomnica
20.05.2018 11:00 Polet (Š) 3 : 3 Gaglovo
20.05.2018 17:00 Mladost 2015 2 : 3 Kruševica
20.05.2018 11:00 Bojić 0 : 2 Rankovac
20.05.2018 17:30 Dražmirovac 0 : 2 Napredak
20.05.2018 17:30 Čelik 0 : 0 Jezero
20.05.2018 17:30 Cetinje 1 : 0 OFK Mladost Lješkopolje 1970
20.05.2018 17:30 Ibar 0 : 3 Bokelj
20.05.2018 17:30 Igalo 1 : 1 Lovćen
20.05.2018 17:30 Jedinstvo 0 : 2 Otrant
20.05.2018 17:30 Mornar 3 : 1 Berane
20.05.2018 17:00 Radnik 3 : 3 Široki Brijeg
20.05.2018 17:00 Zrinjski 4 : 0 Krupa
20.05.2018 16:15 Athletic Club 0 : 1 Espanyol
20.05.2018 20:45 Barcelona 1 : 0 Real Sociedad
20.05.2018 12:00 Valencia 2 : 1 La Coruña
20.05.2018 18:30 Atlético Madrid 2 : 2 Eibar
20.05.2018 18:00 Cagliari 1 : 0 Atalanta
20.05.2018 18:00 Chievo 1 : 0 Benevento
20.05.2018 18:00 Udinese 1 : 0 Bologna
20.05.2018 18:00 Napoli 2 : 1 Crotone
20.05.2018 18:00 Milan 5 : 1 Fiorentina
20.05.2018 20:45 Lazio 2 : 3 Internazionale
20.05.2018 20:45 Sassuolo 0 : 1 Roma
20.05.2018 18:00 SPAL 3 : 1 Sampdoria
20.05.2018 15:00 Genoa 1 : 2 Torino
20.05.2018 17:00 Crvena zvezda 2 : 1 Vojvodina
20.05.2018 17:00 Spartak 6 : 0 Mašinac
20.05.2018 12:30 Požarevac 1 : 1 Sloga Radnički
20.05.2018 19:00 Napredak 4 : 0 Rad
20.05.2018 13:30 Spartak 3 : 0 Partizan
20.05.2018 13:00 Moravac Orion 1 : 5 Rad
20.05.2018 14:00 OFK Beograd 0 : 8 Internacional
20.05.2018 11:00 Inđija 0 : 5 Voždovac
20.05.2018 10:00 Vojvodina 2 : 3 OFK Bačka
20.05.2018 17:00 Radnički (O) 2 : 1 IMT
20.05.2018 10:00 Kolubara 1 : 1 Zemun
20.05.2018 10:00 BASK 10 : 0 Siti Sport Klub
20.05.2018 11:30 Budućnost 0 : 5 DIF
20.05.2018 10:00 Zvezdara 0 : 6 Palilulac
20.05.2018 10:00 GSP Polet 9 : 0 Posavina
20.05.2018 20:15 011 MK 3 : 0 Radnički MK
20.05.2018 14:00 Zemun MK 1 : 3 Internacional MK
20.05.2018 09:00 Sinđelić MK 2 : 1 Rad MK
20.05.2018 14:30 Lokomotiva MK 6 : 2 Bežanija MK
20.05.2018 10:00 Krila Krajine 3 : 1 ČSK Pivara
20.05.2018 10:00 Radnički (S) 7 : 3 Hajduk junior
20.05.2018 10:00 Radnički (Z) 1 : 4 Begej
20.05.2018 10:00 Železničar (P) 0 : 5 RFK NS 1921
20.05.2018 10:00 Radnički (SM) 3 : 0 Veternik
20.05.2018 10:00 Crvena zvezda 2 : 2 Omladinac (NB)
20.05.2018 15:30 Spartak 1 : 2 Partizan
20.05.2018 17:00 OFK Beograd 1 : 3 Dinamo
20.05.2018 10:00 Studenski grad 1 : 1 Teleoptik
20.05.2018 12:00 Sindjelić 2 : 1 011
20.05.2018 09:00 Lokomotiva 0 : 1 Bežanija
20.05.2018 11:00 Poštar 1930 11 : 3 Beograd 1929
20.05.2018 15:00 Omladinac 3 : 1 Balkan
20.05.2018 17:00 Novi Beograd 4 : 0 Prva Iskra
20.05.2018 10:00 Preporod 2 : 1 Tavankut
20.05.2018 12:00 Šumadija 1903 7 : 0 Bane
20.05.2018 18:30 011 MK 5 : 2 Kolubara MK
20.05.2018 10:00 DIF MK 4 : 4 Lola MK
20.05.2018 15:00 IMT 4 : 1 Nord Star MK
20.05.2018 09:00 Rad B MK 0 : 2 Zemun MK
20.05.2018 10:00 Sopot MK 6 : 0 Leštane MK
20.05.2018 11:30 Zemun MK 1 : 4 Bežanija MK
20.05.2018 10:00 Institut MK 2 : 2 Radnički NB B
20.05.2018 10:00 Banja MK 3 : 0 Jedinstvo MK
20.05.2018 12:00 Rakovica MK 0 : 2 OLE MK
20.05.2018 11:45 Lokomotiva MK 2 : 2 Sinđelić MK
20.05.2018 11:00 OFK Beograd MK 1 : 0 Voždovac MK
20.05.2018 10:00 Mladenovac MK 0 : 3 011 MK
20.05.2018 AFK 1 : 3 Senta
20.05.2018 Potisje 3 : 4 Tisa
20.05.2018 10:00 Index 2 : 0 Radnički (SM)
20.05.2018 10:00 OLE 4 : 2 BASK
20.05.2018 08:30 Dominus 1 : 2 Radnički (O)
20.05.2018 19:30 Studentski Grad 0 : 5 BSK
20.05.2018 10:00 Lola 2 : 0 Sinđelić
20.05.2018 10:00 Brodarac MK 2 : 0 Rad MK
20.05.2018 09:00 Proleter 11 : 1 Sloboda
20.05.2018 10:00 Vrčin MK 0 : 7 Ada MK
20.05.2018 12:30 Brodarac MK 3 : 0 GSP Polet MK
20.05.2018 13:30 Milutinac MK 5 : 3 PKB MK
20.05.2018 10:00 Spartak 2 : 2 Njerš Ištvan
20.05.2018 15:00 Čantavir 3 : 1 Bačka 1901
20.05.2018 10:00 Sloga 1 : 2 Hajdučica
20.05.2018 10:00 Budućnost (A) 2 : 4 Partizan (U)
20.05.2018 12:00 Jedinstvo (V) 6 : 10 Proleter
20.05.2018 11:00 Vojvodina (CC) 0 : 18 Mladost
20.05.2018 09:00 Krtinska 3 : 0 Zvezda
20.05.2018 10:00 Posavina 6 : 1 Urovci
20.05.2018 10:00 Zadrugar 5 : 2 Zabrezje
20.05.2018 13:30 Borac 0 : 1 Sinđelić
20.05.2018 Sloga 6 : 10 AFK
20.05.2018 09:30 BSK 1926 MK 0 : 6 Lokomotiva MK
20.05.2018 11:00 Homoljac : Pinkum
20.05.2018 12:00 KMF Aranđelovac 4 : 0 Venčani
20.05.2018 10:00 Bečej 1918 0 : 3 Arena SU
20.05.2018 09:00 Radnički (O) 0 : 4 Čukarički
20.05.2018 11:00 Radnički (NB) 0 : 3 Brodarac 1947
20.05.2018 10:00 Spartak '05 9 : 0 TSC
20.05.2018 10:00 Bačka 1901 1 : 8 Bajša
20.05.2018 11:00 Jedinstvo 0 : 0 Dominus
20.05.2018 09:00 Budućnost 4 : 2 Srem
20.05.2018 11:00 Beograd 1929 3 : 2 Balkan
20.05.2018 12:00 Banja 12 : 1 Zvezdara
20.05.2018 09:00 Torlak 2 : 2 Hajduk
20.05.2018 10:00 Borac 3 : 3 Velika Moštanica
20.05.2018 15:00 Heroj Polet 1 : 6 Munja Barič
20.05.2018 09:30 Zemun 9 : 1 Leštane
20.05.2018 19:45 OFK Beograd 3 : 1 DIF
20.05.2018 09:00 Ada 5 : 1 Zemun
20.05.2018 Omladinac 3 : 0 Buducnost
20.05.2018 Skela 3 : 2 Krtinska

Rukomet

20.05.2018 19:00 Pobednik 34 : 28 Župa 54
20.05.2018 19:00 Bane 22 : 26 Napredak
20.05.2018 17:00 Trepča 25 : 26 Metalac
20.05.2018 19:00 Metalac Gorenje 33 : 30 SC Voždovac 2012
20.05.2018 21:00 Partizan 2 37 : 35 BASK Soko
20.05.2018 19:30 Sloga 27 : 25 Novi Beograd
20.05.2018 20:30 Beograd 31 : 37 Radnički
20.05.2018 16:00 Hisar 30 : 30 Paraćin
20.05.2018 19:00 Vlasotince 40 : 33 Pirot
20.05.2018 18:30 Titel 22 : 20 Radnički (JT)
20.05.2018 19:30 Potisje Pleteks 35 : 35 Dalmatinac
20.05.2018 14:00 Rembas 27 : 27 Hajduk Veljko 2
20.05.2018 19:00 Jagodina 33 : 28 Hajduk Veljko 2
20.05.2018 19:00 Loznica 33 : 33 Vrbas Petrol
20.05.2018 12:00 Sivac 69/2 27 : 24 Borac
20.05.2018 18:00 Obilić 17 : 24 Senta
20.05.2018 18:00 Naftagas 40 : 21 Jedinstvo
20.05.2018 12:00 Vladimirovac 19 : 30 Omladinac
20.05.2018 19:00 Ruma 34 : 28 Inđija 2
20.05.2018 19:00 Radnički 21 : 21 Hajduk
20.05.2018 19:00 Petrovaradin 32 : 21 Želja
20.05.2018 20:00 Ravangrad 28 : 29 Laki
20.05.2018 18:00 Jadran 33 : 28 Mladost
20.05.2018 19:00 Radnički 36 : 28 Deronje
20.05.2018 19:00 Radan 21 : 16 Dubočica

Futsal

20.05.2018 20:30 Pčinja 8 : 6 Hajduk

Američki fudbal

20.05.2018 16:00 Indians Inđija 45 : 0 Golden Bears Bor
20.05.2018 12:00 Blue Dragons Beograd 16 : 39 Vukovi Beograd
20.05.2018 17:00 Pastuvi Požarevac 0 : 19 Royal Crowns Kraljevo
20.05.2018 13:00 Novi Sad Wild Dogs 22 : 0 Angel Warriors Čačak
20.05.2018 16:00 Knights Klek 32 : 21 Celtis Sombor
Kad bi neko istovremeno pohapsio funkcionere po savezima i klubovima u Srpskom fudbalu država bi pod hitno morala da napravi jedan oveći zatvor.
UKRADEN FUDBALSKI KLUB U STANIŠIĆU. Juriš lokalnih moćnika, kriminalaca u politici, političara u kriminalu, minulih dana osetili su stanovnici sela Stanišić. FK "Stanišić", klub sa skoro stogodišnjom tradicijom, koji je časno izborio plasman u Vojvođansku ligu Sever, na tajnoj nelegitimnoj i insceniranoj sednici skupštine kluba, održanoj 5. juna, praktično je ugašen i preseljen u Sombor. Ovim sramnim činom nestao je klub sa vek dugom tradicijom, a novoosnovani "Radnički 1912" Sombor na taj način postao naslednik bogate istorije FK "Stanišić". Mali klub iz Stanišića, koji se po tradiciji može porediti sa sportskim atletskim klubom "Bačka" osnovanim 1901. godine ili "BSK" osnovanim 1911. godine, za srpski sport jednako je važan kao "Crvena Zvezda" ili "Partizan" i zato je nedopustivo ostaviti ga na milost i nemilost interesima lokalnih moćnika. FK Stanišić bio je fudbalski klub iz sela Stanišić, opština Sombor, osnovan 1920. godine pod imenom Prvi Stanišićki Sportski Klub (Erster Stanischitscher Sport Club). Tokom svoje duge istorije fudbalski klub je nekoliko puta menjao ime: Stanišićki Atletski Klub (od 1925. do1932. godine), Sportski Klub Sloga (od 1932. do 1941. godine), Adler(nem. Orao) FC (od 1941. do 1944. godine), FK Jedinstvo (od 1946 . do 1976. godine), a naziv FK Stanišić nosi od marta 1976. godine. Fudbalski klub u Stanišiću, ma kako god se on zvao, bio je uvek rasadnik dobrih fudbalera. Posle somborskog Radničkog, Stanišić sigurno ima najveći fudbalski rejting u opštini. Naravno ne treba zaboraviti somborski ŽAK, bezdanski Sport pa i "lemeško" Jedinstvo u periodu između dva rata i nekoliko prvih posleratnih godina. Prvi zapaženiji uspeh desio se u sezoni 1936/1937. kada su ubedljivo bez poraza osvojili prvo mesto i plasirali se u „I/B razred Dunavske grupe”. Na leto 1940. godine dolazi do reorganizacije i stanišićka Sloga se nalazi u ligi „Somborske Župe - I razred” neka vrsta današnje Vojvođanske lige "Sever". Nakon okupacije za vreme Drugog svetskog rata, stanišićki Nemci, pripadnici Kulturbunda, preuzimaju u selu između ostalog i sportski klub "Sloga" koga preimenjuju u "Adler FC". Za vreme rata klub se nije takmičio u nekom od prvenstava, odigravao je samo prijateljske utakmice. Posleratni uspon počinje krajem pedesetih i početkom šezdesetih godina sada već prošlog veka. Tada je stasala jedna darovita generacija mladih stanišićana koja se vinula čak do Jedinstvene Vojvođanske lige. Da nije bilo spleta nesrećnih okolnosti, sigurno bi ta ekipa ostavila dublji trag u fudbalu. Amaterski sportski radnici su 1976. godine u Stanišiću prvi u Somborskoj opštini osnovali sportsko društvo: rukometašice, rukometaši, fudbaleri i šahisti njih oko 200 okupljeni su u Sportsko društvo Stanišić (na čijem čelu će dugo godina biti Dušan Stojanac). Tada su svi navedeni sportski klubovi u selu promenili svoja imena u "Stanišić". Uspon Fudbalskog kluba iz Stanišića započinje u sezoni 1993/1994. kada se pod vođstvom trenera Franje Lukića ubedljivo osvaja prvo mesto u Područnoj ligi Sombor a zatim sledi 13 godina neprekidnog igranja u Vojvođanskoj ligi, četvrtom stepenu takmičenja Srpskog fudbala. Svakako ne treba zaboraviti ni period od 1967. do 1976. godine kao i 1978. - 1987. kada klub nastupa u Bačkoj ligi (takođe četvrti rang takmičenja). U poslednje dve godine klub je osvojio ubeljivo oba puta prvo mesto (Međuopštinska liga i Područna liga Sombor) ispred u oba slučaja drugoplasirane ekipe iz Crvenke izborivši posle 5 godina pravo nastupa u Vojvođanskoj ligi Sever. Međutim, na kraju prvenstva na tajnoj isceniranoj skupštini Kluba (održanoj 05. juna 2018 godine) koja je bila nelegitimna, nije bila raspisana da bude za 15 dana i nisu svi članovi skupštine pozvani, doneta je odluka da se klub u selu Stanišić praktično ugasi i preseli u Sombor a da novi FK "Radnički 1912 Sombor" postane naslednik istorije FK "Stanišić", čime će fudbalski klub u selu Stanišić nestati posle skoro 100 godina postojanja. Na toj skupštini kluba prisustvovalo je 7 od 30 članova skupštine kluba koji su potvrdili da ništa nisu potpisivali a ni glasali. Ova sramna bezpravna odluka donela je niz nezadovoljstva kako kod bivših igrača, tako i kod navijača i običnih meštana sela Stanišić, koja je uz pretnje lokalnih moćnika ubrzo splasla. Uspesi kluba: Područna liga Sombor: 1966/67, 1993/94, 2007/08, 2010/11, 2017/18. MFL Sombor — prvi razred: 1977/78, 2016/17. MFL Sombor — drugi razred: 1960/61. Dunavska Grupa — drugi razred: 1936/37. Kup GFS Sombor: 1964, 1967, 1969, 2012, 2016, 2017. Dunataj-Kup (Bačka grupa): 1981/82. Najbolja ekipa GFS Sombor 2017 Hit jeseni GFS Sombor 2016 Svoje utakmice klub iz Stanišića igrao je na današnjem fudbalskom stadionu od 1938. godine (nekadašnjem "Vašarištu"), pre toga igralište se od 1920. do 1938. godine nalazilo u ulici Kralja Petra pod rednim brojem 98 (današnja ulica Cara Dušana). Poznati fudbaleri iz Stanišića: Nikolas Zemlič, Radivoj Prosenica, Drago Jović, Stevo Kuridža, Aleksandar Knežević, Dragan Dragičević, Vladimir Matijević, Mate Brajković, Nemanja Obrić, Aleksandar Stojković, Vasilije Đurić, ...
Taj cirkus zvani super liga startuje za desetak dana a još uvek se ne zna ko će igrati ni u njemu a o nižim ligama da i ne pričamo.Sastav liga će ponajmanje zavisiti od sportskih momenata,čekaju se nagodbe saveza