XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 58 utakmica za dan
Sreda, 20 Septembar 2017

Fudbal

1/4 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
14.03.2018 Napredak : Čukarički
14.03.2018 Mačva : Crvena zvezda
14.03.2018 Vojvodina : Mladost
14.03.2018 Javor Matis : Partizan
1/8 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
25.10.2017 17:00 Mladost 4 : 0 Proleter
25.10.2017 14:00 Napredak 7 : 2 Radnički (P)
25.10.2017 18:00 Vojvodina 6 : 1 Budućnost (D)
25.10.2017 14:00 Inđija 0 : 3 Javor Matis
25.10.2017 14:00 Zlatibor 0 : 1 Čukarički
15.11.2017 13:00 Spartak ŽK 1 : 1 Mačva
15.11.2017 18:30 Partizan 3 : 0 Rad
15.11.2017 16:00 Borac 0 : 4 Crvena zvezda
1/16 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
20.09.2017 15:30 Budućnost (D) 3 : 3 Voždovac
20.09.2017 15:30 Radnički (NB) 0 : 1 Mladost
20.09.2017 15:30 Mačva 0 : 0 OFK Bačka
20.09.2017 15:30 Inđija 0 : 0 Radnik
20.09.2017 15:30 Javor Matis 2 : 0 Sinđelić
20.09.2017 15:30 Zlatibor 0 : 0 Radnički (N)
20.09.2017 15:30 Jagodina 0 : 3 Čukarički
20.09.2017 15:30 Radnički (P) 1 : 1 Novi Pazar
20.09.2017 15:30 Dinamo 1945 1 : 2 Vojvodina
20.09.2017 15:30 Polet 1980 1 : 8 Spartak ŽK
20.09.2017 15:30 Zemun 0 : 0 Rad
20.09.2017 19:00 Metalac (GM) 1 : 2 Proleter
11.10.2017 18:00 Crvena zvezda 5 : 0 Dinamo (V)
11.10.2017 18:00 Sloboda 1 : 2 Borac
11.10.2017 14:00 Bežanija 0 : 1 Napredak
11.10.2017 14:00 Rtanj 0 : 3 Partizan
Pred kolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
06.09.2017 16:00 Radnički (NB) 0 : 0 OFK Odžaci
06.09.2017 16:00 Zlatibor 4 : 1 BSK Borča
06.09.2017 16:00 Rtanj 2 : 2 OFK Beograd
06.09.2017 16:00 Dinamo 1945 2 : 0 ČSK Pivara
06.09.2017 16:00 Polet 1980 3 : 1 Kolubara
20.09.2017 17:00 Borac 0 : 2 Crvena Zvezda
20.09.2017 19:00 Partizan 1 : 1 Napredak
20.09.2017 16:00 Poreč 2 : 2 Čubra
20.09.2017 16:30 Polet 2 : 1 Višesava
20.09.2017 17:00 OFK 019 7 : 0 Bučje
20.09.2017 16:30 Kosovo 3 : 0 Omladinac
20.09.2017 16:30 Mladost : Rudar (VČ)
20.09.2017 16:30 Čelik 6 : 2 OFK Rota
20.09.2017 16:00 011 1 : 2 Rekreativo 011
20.09.2017 15:00 Radnički 0 : 0 Razvitak
20.09.2017 15:00 ISK Izvor 0 : 0 Budućnost
20.09.2017 15:00 Radnik 2 : 2 Jedinstvo
20.09.2017 15:00 Sloboda 5 : 0 Vihor
20.09.2017 15:00 BSK 6 : 0 Donja Mutnica
20.09.2017 15:00 Popovac 0 : 3 Napredak (St)
20.09.2017 16:00 Strmovo 3 : 1 Borac (A)
20.09.2017 20:00 Athletic Club 1 : 2 Atlético Madrid
20.09.2017 22:00 Sevilla 1 : 0 Las Palmas
20.09.2017 21:00 La Coruña 1 : 0 Alavés
20.09.2017 22:00 Real Madrid 0 : 1 Real Betis
20.09.2017 20:00 Leganés 0 : 0 Girona
20.09.2017 18:30 Köln 0 : 1 Eintracht
20.09.2017 20:30 Hertha BSC 2 : 1 Bayer Leverkusen
20.09.2017 20:30 Freiburg 1 : 1 Hannover 96
20.09.2017 20:30 Hamburger SV 0 : 3 Borussia Dortmund
20.09.2017 20:30 Mainz 05 2 : 3 Hoffenheim
20.09.2017 20:45 Atalanta 5 : 1 Crotone
20.09.2017 18:00 Benevento 0 : 4 Roma
20.09.2017 20:45 Cagliari 0 : 1 Sassuolo
20.09.2017 20:45 Genoa 1 : 1 Chievo
20.09.2017 20:45 Verona 0 : 0 Sampdoria
20.09.2017 20:45 Juventus 1 : 0 Fiorentina
20.09.2017 20:45 Lazio 1 : 4 Napoli
20.09.2017 20:45 Milan 2 : 0 SPAL
20.09.2017 20:45 Udinese 2 : 3 Torino
20.09.2017 17:00 Bačka (BP) 1 : 0 ŽAK junior
20.09.2017 16:00 Radnički (Š) 6 : 3 Inđija
20.09.2017 10:00 Spartak 3 : 0 Vrbas
20.09.2017 12:00 Radnički (S) 0 : 0 Hajduk junior
20.09.2017 10:00 Kolubara 0 : 6 Crvena zvezda
20.09.2017 16:00 Arena Su 1 : 0 TSC
20.09.2017 10:00 Radnički (S) 3 : 0 Hajduk junior
20.09.2017 17:00 Mladost 3 : 0 Partizan (U)
20.09.2017 11:00 Teleoptik 0 : 1 Zemun
20.09.2017 13:30 Voždovac 1 : 2 BSK Borča

Rukomet

20.09.2017 19:30 Zrenjanin 24 : 29 ORK Pančevo
webmaster i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
todorovicaaaaa i još 11 korisnika su tipovali utakmicu
todorovicaaaaa i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
cibuk48 i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
cibuk48 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
Milan C. i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Milan C. i još 3 korisnika su tipovali utakmicu