XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 514 utakmica za dan
Subota, 20 Oktobar 2012

Fudbal

20.10.2012 19:00 Vojvodina 1 : 1 Hajduk
20.10.2012 14:30 Javor 1 : 1 Sloboda Point
20.10.2012 12:30 Rad 0 : 1 Partizan
20.10.2012 14:30 Novi Pazar 0 : 0 OFK Beograd
20.10.2012 14:30 Radnički (N) 0 : 0 Jagodina
20.10.2012 14:30 Radnički 1923 2 : 0 Donji Srem
20.10.2012 19:00 Crvena zvezda 7 : 2 BSK Borča
20.10.2012 14:30 Smederevo 0 : 2 Spartak ZV
20.10.2012 14:30 Mladost (L) 1 : 1 Voždovac
20.10.2012 14:30 Mladenovac 1 : 0 Borac
20.10.2012 14:30 Bežanija 1 : 1 Kolubara
20.10.2012 14:30 Novi Sad 2 : 0 Banat
20.10.2012 14:30 Timok 1 : 0 Proleter
20.10.2012 14:30 Jedinstvo Putevi 1 : 0 Radnički (NP)
20.10.2012 14:30 Napredak 5 : 0 Sloga (K)
20.10.2012 14:30 Čukarički 0 : 0 Metalac (GM)
20.10.2012 14:30 Bane 2 : 1 Partizan (BB)
20.10.2012 14:30 Mladi radnik 2 : 1 Mačva
20.10.2012 14:30 Krušik 0 : 0 Železničar
20.10.2012 14:30 Jasenica 1911 0 : 0 Pobeda
20.10.2012 14:30 Šumadija (A) 0 : 0 Sloboda (Č)
20.10.2012 14:30 Vujić Valjevo 3 : 2 Radnički Stobeks
20.10.2012 14:30 Trepča 2 : 0 Slavija
20.10.2012 14:30 Mokra Gora 2 : 2 Sloboda (G)
20.10.2012 14:30 Sloga (B) 1 : 2 Šapine
20.10.2012 14:30 Gruža 0 : 0 Karađorđe (T)
20.10.2012 14:30 Sloga (BB) 1 : 0 Borac (Š)
20.10.2012 14:30 Jedinstvo 2 : 0 GP Zlatibor
20.10.2012 14:30 Radnički (V) 1 : 0 FAP
20.10.2012 15:00 Svrljig 6 : 1 Malošište
20.10.2012 15:00 Balkanski 3 : 2 Jedinstvo
20.10.2012 15:00 SFK Moravac 2 : 0 Napredak
20.10.2012 15:00 Pusta Reka 2 : 0 Sloga
20.10.2012 15:00 Dunav 0 : 2 Đerdap
20.10.2012 15:00 Radnički (B) 0 : 2 Bačka 1901
20.10.2012 15:00 Kolonija 5 : 2 Jedinstvo (BK)
20.10.2012 15:00 Vršac 6 : 0 Sloboda
20.10.2012 15:00 Kozara 1 : 1 Proleter
20.10.2012 15:00 AFK 1 : 0 Zadrugar
20.10.2012 15:00 Budućnost 2 : 1 Bilećanin
20.10.2012 15:00 OFK Kikinda 2 : 2 Radnički (K)
20.10.2012 15:00 Polet 5 : 2 Budućnost
20.10.2012 10:00 Index 4 : 0 Borac
20.10.2012 15:00 1. Maj Agroruma 3 : 0 Omladinac
20.10.2012 15:00 Srbobran 2 : 1 Mladost (BP)
20.10.2012 15:00 Sloga 3 : 2 Mladost (T)
20.10.2012 15:00 Jugović 2 : 2 Stanišić
20.10.2012 15:00 OFK Bačka 2 : 1 Hajduk
20.10.2012 15:00 Crvena Zvezda 3 : 0 Crvenka
20.10.2012 14:00 Vinča 2 : 2 Slavija
20.10.2012 14:00 Palilulac 1 : 1 IMT
20.10.2012 14:00 IMR 3 : 0 Crvena zvezda
20.10.2012 15:00 Rudar 2 : 1 Ribnica
20.10.2012 15:00 Goč 4 : 1 Borac
20.10.2012 15:30 Slatina 2 : 0 Jedinstvo (K)
20.10.2012 15:00 Lokomotiva 2 : 1 Junkovac
20.10.2012 15:00 Sindjelić 1 : 0 Hajduk Stanko
20.10.2012 15:00 Mačva 2005 2 : 3 Mladost (P)
20.10.2012 15:00 Jadar 2 : 1 Podrinje
20.10.2012 14:30 OFK Jabučje 4 : 0 Ribnikar
20.10.2012 14:30 Mladost 2 : 2 Rubribreza
20.10.2012 14:30 Pepeljevac 3 : 0 Banjani
20.10.2012 14:30 Zadrugar 3 : 1 ZSK
20.10.2012 14:30 Zlatibor voda 7 : 1 Lauš
20.10.2012 14:30 Jasen 0 : 1 Budućnost
20.10.2012 15:00 Bukovik 3 : 0 Radnički 1947 (Č)
20.10.2012 15:00 Naša krila 1936 6 : 1 Rutevac
20.10.2012 15:00 Orljane 2 : 1 Rad
20.10.2012 15:00 Jastrebac 3 : 1 Morava
20.10.2012 15:00 Pčinja 8 : 0 Trešnjevka
20.10.2012 15:00 Čelik 3 : 0 Mladost (S)
20.10.2012 15:00 Tanasko Rajić 6 : 0 Padež
20.10.2012 15:00 Topličanin 2 : 0 Kosanica
20.10.2012 15:00 Jug Bogdan 1 : 1 Polet
20.10.2012 15:00 Borac 3 : 2 Partizanski put
20.10.2012 15:00 OFK Niš 2 : 2 Vrtište
20.10.2012 15:00 Omladinac 0 : 3 Budućnost
20.10.2012 15:00 Aluminjum 4 : 1 Mladost
20.10.2012 15:00 Umac 3 : 2 Čekmin
20.10.2012 15:00 Budućnost 2 : 0 Radan
20.10.2012 14:00 OFK Tekstilac 5 : 1 Vinogradar
20.10.2012 15:00 Poreč 4 : 1 Nemetali
20.10.2012 15:00 Zlot 1 : 0 Brodoremont
20.10.2012 15:00 Krivelj 0 : 0 Sloga
20.10.2012 15:00 Bučje 2 : 0 Rudna Glava
20.10.2012 15:00 Bučje 0 : 1 Rtanj
20.10.2012 15:00 BSK 8 : 0 ŠSK
20.10.2012 15:00 Sloga 6 : 1 Mladost
20.10.2012 14:30 FUD 3 : 1 Jasika
20.10.2012 14:30 Blagotin 3 : 2 Naupare
20.10.2012 14:30 Bajša 3 : 1 Obilić
20.10.2012 14:30 Krivaja 2 : 0 Jadran
20.10.2012 14:30 Preporod 3 : 0 Potisje
20.10.2012 14:30 Njegoš 2 : 1 Panonija IM Topola
20.10.2012 15:00 Radnički (S) 3 : 1 Borac (Z)
20.10.2012 15:00 Rusanda 0 : 0 Borac (A)
20.10.2012 15:00 Naftagas 2 : 0 Radnički (Z)
20.10.2012 15:00 Crvena zvezda (RS) 4 : 2 Vojvodina (NM)
20.10.2012 15:30 BAK 4 : 1 Dobrica
20.10.2012 15:30 Sloga (P) 1 : 1 Vulturul
20.10.2012 15:00 Borac 5 : 2 Omladinac (B)
20.10.2012 15:00 Radnički 0 : 2 Polet
20.10.2012 14:00 Metalac AV 0 : 1 Hercegovac
20.10.2012 14:00 Tvrdjava 3 : 0 Vrbas
20.10.2012 14:00 Veternik 0 : 1 Sutjeska
20.10.2012 Podrinje 3 : 0 Sremac
20.10.2012 Rudar 1 : 1 Sloven
20.10.2012 11:00 Komgrap 4 : 2 Borac (L)
20.10.2012 14:30 Kopaonik 5 : 0 Sočanica
20.10.2012 15:00 Sloga (B) 5 : 2 Morava
20.10.2012 15:00 Mlada krila 1 : 0 Lazac
20.10.2012 14:30 Đerdap 2 : 3 OFK Vinci
20.10.2012 14:30 OFK Homolje 1 : 2 Omladinac (S)
20.10.2012 14:30 Badljevica 7 : 1 Petrijevac
20.10.2012 14:30 BSK 4 : 1 Mladost
20.10.2012 14:30 Trešnjevica 4 : 2 Radoje Domanović
20.10.2012 14:30 Omladinac 1 : 3 Prvi srpski ustanak
20.10.2012 15:00 Crnča 1 : 3 Mladost (B)
20.10.2012 15:00 Gučevo 2 : 0 Jedinstvo (MZ)
20.10.2012 14:30 Radnik 1 : 2 Tvrdojevac
20.10.2012 14:30 Kalenić 0 : 1 Joševa
20.10.2012 14:30 Crvena Jabuka 5 : 2 OFK Paljuvi
20.10.2012 14:30 Kolubara 2 2 : 1 Iskra
20.10.2012 14:30 Junior Novo Naselje 0 : 1 Mladost (VK)
20.10.2012 15:00 Borac (O) 0 : 2 Dobrinjac
20.10.2012 15:00 Mladost 1 : 4 Željuša
20.10.2012 15:00 JERMA 0 : 2 Borac
20.10.2012 15:00 Morava 1 : 1 Marjan MB
20.10.2012 15:00 Jedinstvo 2 : 0 Sloboda
20.10.2012 15:00 Omladinac 3 : 1 Polet
20.10.2012 14:30 Dušan Silni 0 : 0 Zrinjski 1932
20.10.2012 14:30 Udarnik 2012 2 : 3 Sloboda
20.10.2012 15:00 Delija 3 : 0 Napredak
20.10.2012 15:00 Progresul 0 : 2 Roham
20.10.2012 15:30 Jedinstvo Stević 8 : 1 Strela
20.10.2012 15:30 Glogonj 2 : 0 Pobeda
20.10.2012 Slavija 2 : 0 Tatra
20.10.2012 Železničar 0 : 1 Vinogradar
20.10.2012 14:00 Rvati 0 : 1 Budućnost
20.10.2012 14:00 OFK Meljak 2 : 2 Napredak
20.10.2012 14:00 OFK Burovo 1 : 0 Barajevo
20.10.2012 10:00 Radnički PDM 0 : 0 OFK Leštane
20.10.2012 14:00 Popović 4 : 0 Ivanča
20.10.2012 15:00 Radnički Ratar 1 : 0 Potisje
20.10.2012 14:00 Dimitrije Tucović 2 : 0 Kolubara
20.10.2012 14:00 Sloga 1 : 4 Proleter
20.10.2012 14:30 Rtanj 1 : 3 Palilulac
20.10.2012 14:30 Mladost 1 : 3 Omladinac
20.10.2012 15:00 Vratarnica 6 : 1 IMT
20.10.2012 15:00 Nacional 0 : 6 Graničar
20.10.2012 15:00 Pobeda 3 : 1 Toplica
20.10.2012 15:00 Knežica 3 : 1 Moravac
20.10.2012 15:00 Gredetin 2 : 3 Draževac
20.10.2012 15:00 Crvena Zvezda 2 : 1 Napredak 2012
20.10.2012 15:00 Jedinstvo 3 : 0 Borac
20.10.2012 15:30 Mladi Radnik 7 : 3 Ratar
20.10.2012 15:30 Pobeda 1976 0 : 2 Sloga
20.10.2012 15:00 Rečka 0 : 4 Samarinovac
20.10.2012 15:00 Proleter 4 : 0 Borac
20.10.2012 14:30 Napredak (P) 0 : 3 Vojvoda Milenko
20.10.2012 14:30 Soko 5 : 3 Burovac
20.10.2012 14:30 Busur 3 : 0 Laolac
20.10.2012 14:30 7 juli 5 : 1 Radnik
20.10.2012 14:30 Dobrnje 3 : 3 Čokordin
20.10.2012 14:30 Sloga 1952 3 : 1 B.S.K.
20.10.2012 14:30 Mladost (L) 7 : 1 Rade Milošević
20.10.2012 14:30 Vukan 1 : 6 Bata Bulić
20.10.2012 14:30 Jedinstvo 2 : 0 Omladinac B
20.10.2012 14:30 Mlava 7 : 0 Napredak
20.10.2012 15:00 22 Februar 1 : 0 Ranilović
20.10.2012 15:00 Luk 1 : 2 Rudar
20.10.2012 15:00 Mladost (L) 6 : 2 Mladost (B)
20.10.2012 15:00 Napredak 4 : 1 Fortuna Miki
20.10.2012 15:00 Cer 2 : 4 Sloga
20.10.2012 15:00 Zadrugar 2 : 1 POFK Letnjikovac
20.10.2012 15:00 Bojić 2 : 1 Mladost 2011
20.10.2012 15:00 Rankovac 6 : 0 Jedinstvo
20.10.2012 15:00 Moravac 3 : 0 BSK
20.10.2012 15:00 Turekovac 2 : 0 Bratstvo
20.10.2012 15:00 Milanovo 0 : 3 Mladost (DL)
20.10.2012 15:00 Nomanica 1 : 2 Goblen
20.10.2012 15:00 Sušica 2012 1 : 2 Real
20.10.2012 15:00 Hum 2 : 4 Mladost
20.10.2012 14:00 Sindjelic 2 : 3 Beljanica
20.10.2012 14:00 Rudar 9 : 0 Mladost
20.10.2012 14:30 Stari Trstenik 3 : 3 Omašnica
20.10.2012 14:30 Moravac-C 74 4 : 1 Stara Čaršija
20.10.2012 14:30 Omladinac 4 : 0 Vinogradar
20.10.2012 14:30 Topoljak 4 : 0 Omladinac
20.10.2012 14:30 Ribnik 0 : 1 Polet 57
20.10.2012 14:30 Mladost 0 : 4 Jugovići
20.10.2012 14:00 Kostrež 5 : 1 Varvarin
20.10.2012 14:00 Gaglovo 6 : 0 Trmčari
20.10.2012 14:00 Budućnost 0 : 3 Parunovac
20.10.2012 14:00 Kruševica 2 : 4 Globoder
20.10.2012 15:00 Žabare 3 : 2 Meševo
20.10.2012 15:00 Padež 3 : 0 Sokolovi
20.10.2012 14:30 Sloboda 2 : 1 Bistrica
20.10.2012 14:30 Mladost 2 : 0 Šumadinac
20.10.2012 14:30 Polet 2 : 0 OFK Radnički
20.10.2012 OFK Rogača 0 : 0 Rudar 2012
20.10.2012 Đurinci 1 : 3 Vis
20.10.2012 Mladost 5 : 3 OFK Slatina
20.10.2012 Nemenikuće 7 : 2 Sibnica
20.10.2012 Sloga 2012 2 : 2 4 Juli
20.10.2012 Ropočevo 4 : 2 Denim
20.10.2012 Mladost 2 : 4 Crvena zvezda
20.10.2012 15:00 Bair 1 : 1 Gorki
20.10.2012 15:00 Krasava 0 : 2 DB Junajted
20.10.2012 14:30 Kobilje 3 : 0 Šapine B
20.10.2012 14:30 Stig (MC) 1 : 4 Napredak
20.10.2012 14:30 BSK 3 : 0 Radnik
20.10.2012 14:30 Stig (C) 2 : 0 Sinđelić
20.10.2012 14:00 Mladost 0 : 3 Borac
20.10.2012 14:00 Vrelo 4 : 1 Budućnost
20.10.2012 14:00 Laznica 4 : 1 Zadrugar
20.10.2012 Belica 0 : 3 Oniks
20.10.2012 Hajduk 0 : 1 Šantarovac
20.10.2012 Osaonica 0 : 0 Trnava
20.10.2012 Mladost 1 : 6 Morava
20.10.2012 Omladinac 1 : 1 Dražmirovac
20.10.2012 15:00 Budućnost 3 : 2 Vihor
20.10.2012 15:00 Karađorđe 1 : 5 Železničar
20.10.2012 15:00 Sloboda 2 : 0 Moravac
20.10.2012 15:30 Pančevo 2 : 1 Rubin
20.10.2012 14:00 Fruškogorac 7 : 0 Kikinda
20.10.2012 14:30 Mačva 2 : 1 Una Fortuna
20.10.2012 14:30 Majdanpek 2 : 4 Kolibri
20.10.2012 13:00 Sloboda Piont 2 : 1 Borac
20.10.2012 OFK Beograd 3 : 1 Banat
20.10.2012 11:00 Radnički 1 : 3 Rad
20.10.2012 10:00 Crvena zvezda 4 : 2 BSK Borča
20.10.2012 Vojvodina 7 : 0 Timok
20.10.2012 12:00 Partizan 0 : 2 Jagodina
20.10.2012 13:00 Sloga 1 : 0 Inđija
20.10.2012 10:00 Donji Srem 4 : 0 Polet
20.10.2012 Hajduk 3 : 0 Proleter
20.10.2012 Spartak Zlatibor Voda 3 : 0 Slavija
20.10.2012 10:00 Omladinac 1 : 1 ČSK Pivara
20.10.2012 Indeks 0 : 2 Vojvodina
20.10.2012 11:00 Moravac Orion 3 : 4 Jedinstvo
20.10.2012 11:00 Vrežina 2009 1 : 0 Radnički (P)
20.10.2012 11:00 Car Konstantin 4 : 2 Sinđelić
20.10.2012 11:00 Vlasina 1 : 1 Radnički (N)
20.10.2012 11:00 Žitoradja 2 : 1 Borac
20.10.2012 11:00 Bane 2 : 3 Arsenal
20.10.2012 13:30 Zlatar 0 : 1 Sloboda
20.10.2012 13:30 Šumadija 1903 2 : 1 FAP
20.10.2012 11:30 Šumadija 0 : 7 Omladinac
20.10.2012 Pobeda 0 : 2 Napredak
20.10.2012 11:30 Selevac 1 : 3 Bresje-Superior
20.10.2012 15:00 Mladi borac 6 : 1 Budućnost
20.10.2012 15:00 Radnik 0 : 3 Polet
20.10.2012 Sloga 0 : 3 Jedinstvo
20.10.2012 10:00 C.zvezda 0 : 4 BAK
20.10.2012 10:00 Vulturul 0 : 3 Vršac United
20.10.2012 14:00 Dinamo 7 : 0 Budućnost (BB)
20.10.2012 14:00 Borac (S) 0 : 4 Tempo
20.10.2012 14:00 Jugoslavija 1 : 1 Mladost (O)
20.10.2012 14:00 Vojvodina 4 : 1 Sloga (BNS)
20.10.2012 12:30 Železničar 4 : 2 Slavija
20.10.2012 Železničar 2 : 4 Rudar
20.10.2012 Sloga (L) 7 : 1 Stig
20.10.2012 14:30 Radjevac 0 : 3 Mačva
20.10.2012 14:30 Krušik 0 : 3 Loznica
20.10.2012 Brodarac 0 : 0 Sloga
20.10.2012 14:00 OFK Beograd 4 : 0 Raadnički 1923
20.10.2012 Teleoptik 1 : 2 Napredak
20.10.2012 Crvena zvezda 7 : 0 BSK Borča
20.10.2012 Vojvodina 2 : 0 Loznica 1919
20.10.2012 Rad 1 : 0 Sloboda Point
20.10.2012 Partizan 2 : 0 ČSK Pivara
20.10.2012 Borac 1 : 0 Zemun
20.10.2012 12:00 ČSK Pivara 4 : 1 Indeks
20.10.2012 12:00 Banat 1 : 2 Bečej 1918
20.10.2012 12:30 Bajša 5 : 2 Obilić
20.10.2012 12:30 Krivaja 5 : 0 Jadran
20.10.2012 12:30 Preporod 1 : 0 Potisje
20.10.2012 12:30 Njegoš 4 : 1 Panonija IM Topola
20.10.2012 10:00 Palić 0 : 4 Subotica '97
20.10.2012 12:00 Olimpija 3 : 0 Radnički
20.10.2012 11:00 Subotica '96 3 : 6 Senta
20.10.2012 Seljak 3 : 1 Rudar
20.10.2012 Badnjevac 5 : 1 Sloga
20.10.2012 13:30 Sušica 2 : 2 Sloboda
20.10.2012 12:00 Proleter 5 : 0 Dolina
20.10.2012 12:00 Mika Antić 6 : 0 Kolonija
20.10.2012 11:00 Železničar 3 : 0 Borac
20.10.2012 12:00 Železničar 0 : 3 Mačva
20.10.2012 12:00 Jedinstvo 0 : 3 Rađevac
20.10.2012 Čukarički 3 : 0 Radnički
20.10.2012 Bežanija 0 : 10 Partizan
20.10.2012 13:00 Savacijum 1 : 2 Napredak
20.10.2012 Crvena zvezda 6 : 1 Smederevo
20.10.2012 OFK Beograd 3 : 0 Loznica 1919
20.10.2012 Rad 9 : 0 Župa
20.10.2012 Radnički 1923 2 : 1 AS
20.10.2012 Borac 1 : 1 Zemun
20.10.2012 10:00 ČSK Pivara 1 : 0 Indeks
20.10.2012 10:00 Bačka 1901 1 : 5 Spartak ZV
20.10.2012 10:00 Banat 1 : 1 Bečej 1918
20.10.2012 SASK 2 : 2 Osipaonica
20.10.2012 Sloboda 0 : 4 Proleter
20.10.2012 Šumadinac 1 : 3 Slavija
20.10.2012 Sloga 6 : 5 Podunavac
20.10.2012 13:00 Borac 3 : 3 Mladi radnik
20.10.2012 11:00 Senta 4 : 0 Potisje
20.10.2012 10:00 Olimpija 2 : 2 Bačka Topola
20.10.2012 09:30 Šumadija 4 : 0 Omladinac
20.10.2012 Pobeda 3 : 4 Napredak
20.10.2012 Selevac 3 : 0 Bresje-Superior
20.10.2012 13:00 Mladi borac 5 : 0 Budućnost
20.10.2012 Radnik 8 : 0 Polet
20.10.2012 13:00 Sloga 4 : 2 Jedinstvo
20.10.2012 Železničar 3 : 0 Homoljac
20.10.2012 Kolonija Sveti Sava 0 : 3 Sloga
20.10.2012 10:00 MIP Presing 1 : 2 Mladi radnik
20.10.2012 10:00 Proleter 5 : 4 Dolina
20.10.2012 10:00 Mika Antić 6 : 1 Kolonija
20.10.2012 09:30 Železničar 0 : 2 Borac
20.10.2012 09:00 Karađorđe (T) 5 : 0 Pobeda
20.10.2012 09:00 Azbest 7 : 1 Sloga (B)
20.10.2012 09:00 Kraguj 8 : 0 Lokomotiva
20.10.2012 09:00 Slavija 0 : 4 Karađorđe (R)
20.10.2012 09:00 Sušica 3 : 0 Borac
20.10.2012 09:00 Šumadija 1903 II 11 : 1 Sloga (D)
20.10.2012 09:00 Arsenal 3 : 2 Apolon 4
20.10.2012 10:00 Loznica 0 : 1 Jedinstvo
20.10.2012 10:00 Železničar 0 : 3 Mačva
20.10.2012 10:00 Ribnica 2 : 5 Krušik
20.10.2012 10:00 Spartak 3 : 2 Rađevac
20.10.2012 10:00 Bačka Topola 3 : 0 Subotica '00
20.10.2012 09:00 Subotica '01 1 : 5 Dribling
20.10.2012 09:30 Senta 3 : 1 Potisje
20.10.2012 10:00 Spartak Zlatibor voda '01 11 : 0 Vinogradar
20.10.2012 10:00 Apolon 4 II 3 : 2 Sušica
20.10.2012 10:00 Karađorđe (R) 4 : 1 Feniks
20.10.2012 10:00 Karađorđe (T) 0 : 6 Duljaj
20.10.2012 Šampion 6 : 0 Polet
20.10.2012 Železničar 2 : 1 Krušik 2
20.10.2012 Budućnost 1 : 4 Spartak
20.10.2012 Krušik 2 : 1 Jedinstvo
20.10.2012 Radnički 5 : 0 OFK Osečina
20.10.2012 12:30 OFK Vlada Dimitrijević 3 : 2 Bane 2
20.10.2012 12:30 Rudar 3 : 4 Pazar Juniors '01
20.10.2012 12:30 Pazar Juniors '00 11 : 1 Nacional
20.10.2012 12:30 OFK Lešak 0 : 3 Bane 1
20.10.2012 12:30 Sočanica 0 : 3 OFK As
20.10.2012 12:30 Ibar 0 : 3 Tutin
20.10.2012 15:30 Pinkum 0 : 4 Panter

Košarka

20.10.2012 17:00 Radnički 97 : 72 Szolnoki Olaj
20.10.2012 20:30 Split 73 : 65 MZT Skopje
20.10.2012 18:00 Vršac 78 : 72 Borac Mozzart Sport
20.10.2012 20:00 Konstantin 89 : 71 Mega Vizura
20.10.2012 17:00 Smederevo 1953 71 : 80 Vojvodina Srbijagas
20.10.2012 17:00 Jagodina 70 : 72 Tamiš
20.10.2012 16:00 BKK Radnički 79 : 75 FMP
20.10.2012 19:30 Sloga 85 : 91 OKK Beograd
20.10.2012 19:00 Sloboda 81 : 72 Metalac
20.10.2012 19:00 Crnokosa 64 : 47 Spartak
20.10.2012 18:00 Meridiana 91 : 90 Napredak Rubin
20.10.2012 17:00 Železničar 83 : 70 Proleter Naftagas
20.10.2012 19:00 Plana 80 : 82 Mladost (Z)
20.10.2012 20:00 Beovuk 72 92 : 80 Morava
20.10.2012 Svilajnac Kompo 69 : 65 Priboj
20.10.2012 Radnički Student 78 : 105 Zlatibor
20.10.2012 Novi Pazar 67 : 75 Sloga
20.10.2012 Prva Petoletka 20 : 0 Mašinac
20.10.2012 Železničar 90 : 82 Temnić
20.10.2012 Polet 73 : 114 Ub
20.10.2012 Šabac 94 : 52 Zlatar
20.10.2012 Pirot 77 : 68 Jablanica
20.10.2012 Zdravlje 09 98 : 70 Bor RTB
20.10.2012 Kuršumlija 93 : 89 Mladost
20.10.2012 Prokuplje 90 : 69 Rtanj
20.10.2012 Niš 52 : 66 OKK Junior
20.10.2012 Knjaževac 20 : 0 Jug
20.10.2012 Zdravlje Leskovac 74 : 60 Dimitrovgrad
20.10.2012 Vojvodina 96 : 57 Sveti Đorđe
20.10.2012 Nova Pazova 94 : 83 Vojvodina Srb Gas MT
20.10.2012 Odžaci 77 : 84 Topola
20.10.2012 Mladost Teletehnika 86 : 78 Vrbas
20.10.2012 Srem 72 : 56 Dunav
20.10.2012 Jedinstvo 20 : 0 Veternik
20.10.2012 Stara Pazova 98 : 92 Akademik
20.10.2012 Bane 82 : 61 Sloga (PM)
20.10.2012 Starinski 69 : 86 Trepča
20.10.2012 Korićani 93 : 81 Šumarice
20.10.2012 Požarevac 77 : 73 Ušće
20.10.2012 Sloga (D) 90 : 71 Mladost
20.10.2012 Župa 63 : 93 Mokra Gora
20.10.2012 Paraćin 20 : 0 Stari Ras
20.10.2012 Užice 75 : 86 Klik
20.10.2012 Čačak 94 68 : 62 Play off
20.10.2012 Mileševac 84 : 55 Železničar
20.10.2012 Ivanjica 82 : 84 Student BB
20.10.2012 Mionica 108 : 77 Vladimirci
20.10.2012 Nibak 86 : 61 Jastrebac
20.10.2012 Vlasotince 74 : 78 Radan
20.10.2012 Negotin 70 : 67 Zone Boys
20.10.2012 Naisus 89 : 78 Mladost Vesna
20.10.2012 Hajduk Veljko 83 : 98 Sokobanja
20.10.2012 19:00 Sloboda 55 : 84 Čelik
20.10.2012 18:00 Vojvodina 67 : 63 Mladi Krajišnik
20.10.2012 17:30 Crvena Zvezda 70 : 43 Radnički
20.10.2012 19:00 Vrbas Medela 67 : 69 Šabac
20.10.2012 19:00 Srbobran Reahem 74 : 62 Stara Pazova

Odbojka

20.10.2012 19:00 Mladi radnik 3 : 0 Spartak (LJ)
20.10.2012 17:00 Kosovska Mitrovica 0 : 3 Jedinstvo
20.10.2012 19:00 Obilić 2 : 3 Smederevo
20.10.2012 19:00 Klek Srbijašume 3 : 2 Sloven
20.10.2012 17:00 Borac 3 : 0 Topličanin
20.10.2012 20:00 Dunav Volley 2 : 3 Mladenovac
20.10.2012 19:00 FAP Livnica 3 : 1 Priboj
20.10.2012 17:00 Lučani 0 : 3 Bukovica Putevi
20.10.2012 16:00 Užice 3 : 1 Antena
20.10.2012 16:00 Partizan 3 : 0 Brezovica
20.10.2012 18:00 Ozren 3 : 1 Toplički Vitezovi
20.10.2012 17:30 Mladost 1 : 3 Timok
20.10.2012 15:00 Niš 3 : 0 Radan
20.10.2012 Radnički 2 3 : 2 Jedinstvo
20.10.2012 Zaslon 1 : 3 Obrenovac
20.10.2012 VGSK 3 : 2 Sterija
20.10.2012 Rudar 3 : 1 Šumadija
20.10.2012 Proleter 3 : 0 FOK
20.10.2012 Futog 0 : 3 Inđija
20.10.2012 Novi Sad 3 : 1 Vojvodina 2
20.10.2012 Mladost Ekspans 2 : 3 Vrbas
20.10.2012 19:00 Jedinstvo (SP) 3 : 2 Železničar
20.10.2012 18:00 Vizura Wall Art 3 : 0 Kolubara
20.10.2012 19:00 Dinamo 0 : 3 Tent
20.10.2012 20:00 Takovo Zvezda Helios 3 : 2 Radnički (B)
20.10.2012 19:00 Poštar 2 : 3 MD Zrenjanin
20.10.2012 16:00 Futog 1 : 3 Radnički (K)
20.10.2012 19:00 Kraguj 3 : 0 Obilić
20.10.2012 19:00 Gimnazijalac 3 : 1 Sloboda S
20.10.2012 17:00 Putevi Trendteks 2 : 3 Trstenik
20.10.2012 20:00 Libero ČA 3 : 2 Ivanjica
20.10.2012 Čačak 0 : 3 Tara
20.10.2012 Sloga 3 : 0 Zlatar
20.10.2012 Stars 3 : 2 Sjenica
20.10.2012 Šumadija 3 : 0 Mali Zvornik
20.10.2012 Mladi Radnik 0 : 3 Ribnica
20.10.2012 Mladost 3 : 1 Vršac
20.10.2012 NS Volej tim 3 : 0 Vrbas
20.10.2012 Milenijum 3 : 0 Majdanpek FBC
20.10.2012 Paraćin 1 : 3 Bor
20.10.2012 Vranje 3 : 2 Jagodina
20.10.2012 Pirot 1 : 3 Student
20.10.2012 Leskovac 98 3 : 1 Topličanin

Rukomet

20.10.2012 17:00 Zaječar 30 : 29 Rudar
20.10.2012 19:30 Kolubara 38 : 28 Jugović Unimet
20.10.2012 20:30 Radnički 35 : 31 PKB
20.10.2012 17:30 Železničar 1949 29 : 30 Napredak
20.10.2012 19:00 Sombor 23 : 18 Metalac Asko Vidak
20.10.2012 20:00 Crvena Zvezda 30 : 28 Lavovi BP
20.10.2012 18:00 Proleter 32 : 22 Nova Pazova
20.10.2012 19:00 ŽSK 27 : 31 Dinamo
20.10.2012 19:00 BSK Heba 27 : 21 Jagodina
20.10.2012 16:00 Žitorađa 28 : 35 Radnički 1951
20.10.2012 Mladost Palanački Kiseljak 33 : 38 Morava
20.10.2012 20:00 Smederevo 24 : 25 Sportski Centar Voždovac 2012
20.10.2012 20:00 Radnički 26 : 31 Novi Beograd
20.10.2012 15:30 BASK Soko 35 : 31 Obilić
20.10.2012 18:00 Sloga 36 : 28 Trepča
20.10.2012 18:00 Novi Pazar 34 : 24 Župa 54
20.10.2012 19:00 Zlatar 30 : 30 Šamot 65
20.10.2012 16:00 Pirot 41 : 23 Mladost
20.10.2012 Dubočica 54 2 34 : 22 Železničar 2
20.10.2012 Bela Palanka 30 : 23 Morava
20.10.2012 Progres 32 : 51 Vranje 1957
20.10.2012 Radan 36 : 26 Aleksinac
20.10.2012 17:00 Niška Banja 35 : 27 Hisar
20.10.2012 20:30 Zaječar 2 34 : 20 Brestovac
20.10.2012 19:00 Bor 2 26 : 24 Paraćin
20.10.2012 19:00 Radnički 38 : 26 Knjaževac
20.10.2012 Kosmaj 24 : 29 Železničar
20.10.2012 Ub 30 : 27 Čukarički
20.10.2012 Rudar 2 32 : 32 Jedinstvo
20.10.2012 Studentski grad 27 : 22 Metalac
20.10.2012 Partizan 2 40 : 20 Kolubara 2
20.10.2012 Udarnik 44 : 30 Sloga
20.10.2012 Banatski Karlovac 26 : 26 Hercegovina
20.10.2012 Hajduk 36 : 27 Jedinstvo (NB)
20.10.2012 Apatin 31 : 21 Radnički
20.10.2012 Dalmatinac 31 : 18 Potisje Pleteks
20.10.2012 Radnički-Cement 33 : 30 Jabuka
20.10.2012 Napredak 32 : 25 Jedinstvo (K)
20.10.2012 Ruma 32 : 27 Crvenka II
20.10.2012 19:30 Železnicar 23 : 30 Knjaz Miloš
20.10.2012 19:00 Zaječar 35 : 26 BMS Milenijum
20.10.2012 19:30 Jagodina 27 : 14 Radnički (K)
20.10.2012 Voždovac 30 : 35 Milenium
20.10.2012 ORK Beograd 37 : 22 Metalac AD
20.10.2012 Metalac 24 : 24 Loznica grad
20.10.2012 Radnički 24 : 23 Junior
20.10.2012 Medicinar 26 : 26 Knjaz Miloš 2
20.10.2012 Čačak 35 : 28 Crvena Zvezda 2
20.10.2012 14:30 Zaječar 2 24 : 34 Kučevo
20.10.2012 Vojvodina 40 : 16 Proleter Superprotein
20.10.2012 Pančevo 29 : 26 Temerin
20.10.2012 Dolovo 30 : 36 Jabuka 95
20.10.2012 Srem 21 : 26 Kikinda
20.10.2012 Radnički 30 : 23 Halas Jožef
20.10.2012 Mladost 23 : 28 Spartak
20.10.2012 Morava Han 28 : 18 Vlasotince
20.10.2012 Naisa 2 29 : 20 Dubočica
20.10.2012 Sloven 34 : 30 Vrbas
20.10.2012 Topola 27 : 22 Apatin
20.10.2012 Spartak 10 : 0 Unirea
20.10.2012 Miletić 19 : 17 Želja
20.10.2012 Ravangrad 27 : 21 Laki
20.10.2012 Jadran Lider 27 : 15 Obilić

Vaterpolo

20.10.2012 Singidunum 5 : 11 Banjica