Novo! Personalizuj svoj nalog
XS
SM
MD
LG
Pronađeno ukupno 552 utakmica za dan
Nedelja, 20 Novembar 2016

Fudbal

20.11.2016 13:00 Radnički 1 : 2 Budućnost
20.11.2016 17:00 Middlesbrough 0 : 1 Chelsea
20.11.2016 15:30 Hoffenheim 2 : 2 Hamburger SV
20.11.2016 17:30 Werder 1 : 2 Eintracht
20.11.2016 12:30 Sampdoria 3 : 2 Sassuolo
20.11.2016 15:00 Atalanta 2 : 1 Roma
20.11.2016 15:00 Bologna 3 : 1 Palermo
20.11.2016 15:00 Crotone 0 : 2 Torino
20.11.2016 15:00 Empoli 0 : 4 Fiorentina
20.11.2016 15:00 Lazio 3 : 1 Genoa
20.11.2016 20:45 Milan 2 : 2 Internazionale
20.11.2016 15:00 Guingamp 1 : 1 Bordeaux
20.11.2016 17:00 Marseille 1 : 0 Caen
20.11.2016 20:45 Saint-Étienne 0 : 1 Nice
20.11.2016 12:00 Alavés 0 : 1 Espanyol
20.11.2016 16:15 Valencia 1 : 1 Granada
20.11.2016 18:30 Sporting Gijón 1 : 3 Real Sociedad
20.11.2016 20:45 Athletic Club 1 : 0 Villarreal
20.11.2016 13:00 Berane 2 : 0 Čelik
20.11.2016 13:00 Bratstvo 0 : 2 Cetinje
20.11.2016 13:00 Ibar 3 : 0 Otrant Olympic
20.11.2016 13:00 Igalo 1 : 4 Radnički
20.11.2016 13:00 Jezero 0 : 2 Kom
20.11.2016 13:00 Ribnica 4 : 2 Drezga
20.11.2016 13:00 Zabjelo 2 : 0 Gorštak
20.11.2016 13:00 Železničar 5 : 0 Radnički (Š)
20.11.2016 13:00 Železničar 1 : 0 Smederevo 1924
20.11.2016 11:00 Jedinstvo Putevi 2 : 0 Loznica
20.11.2016 11:00 Car Konstantin 5 : 1 Tabane 1970
20.11.2016 13:00 Radan 2 : 0 Radnički (S)
20.11.2016 13:00 Ozren 2 : 4 Temnić 1924
20.11.2016 13:00 Crvena Zvezda 2 : 1 BSK Batajnica
20.11.2016 11:00 Prva Iskra 0 : 2 Rakovica
20.11.2016 11:00 Dorćol 0 : 2 Brodarac 1947
20.11.2016 13:00 Stepojevac Vaga 1 : 2 BASK
20.11.2016 11:00 Grafičar 1 : 1 Sopot
20.11.2016 13:00 Tisa (A) 3 : 1 Polet (K)
20.11.2016 13:00 Subotica 1 : 2 OFK Vrbas
20.11.2016 13:00 Tekstilac 1 : 4 Bečej 1918
20.11.2016 13:00 Budućnost (G) 1 : 0 Srbobran
20.11.2016 13:00 Zadrugar 6 : 1 Mladost APA
20.11.2016 13:00 Mladost (T) 1 : 3 Sloga (Č)
20.11.2016 13:00 Polet (N) 5 : 1 Jedinstvo (NB)
20.11.2016 13:00 Slavia 3 : 2 ŽAK
20.11.2016 10:00 Index 0 : 1 Kabel
20.11.2016 13:00 Hajduk 1925 Podunavac 1 : 2 Sremac Vojka
20.11.2016 10:00 Sofeks 4 : 0 ŽSK
20.11.2016 13:00 Borac 2 : 1 LSK Laćarak
20.11.2016 13:00 Hajduk (B) 3 : 1 Veternik
20.11.2016 13:00 Miokovci 1 : 1 Sloga
20.11.2016 13:00 Tutin 3 : 0 Sloboda (Č)
20.11.2016 13:00 Dragačevo 0 : 1 Bane
20.11.2016 13:00 Orlovac 3 : 1 Takovo
20.11.2016 11:00 Proleter 5 : 2 Šumadija (T)
20.11.2016 13:00 Borac (Ž) 0 : 3 RSK
20.11.2016 13:00 Borac 1932 1 : 4 Morava
20.11.2016 13:00 Mladi radnik 1940 1 : 3 VGSK
20.11.2016 13:00 Zvižd 2 : 1 Homoljac
20.11.2016 13:00 OFK Divci 0 : 1 Drina
20.11.2016 13:00 Sloga 1940 (BB) 3 : 1 Sloga (S)
20.11.2016 13:00 Jedinstvo (Ub) 2 : 0 Radnički Stobex
20.11.2016 13:00 Radjevac 2 : 0 Provo
20.11.2016 13:00 Moravica 3 : 1 Malošište
20.11.2016 13:00 Hajduk Veljko 1 : 0 Svrljig
20.11.2016 13:00 Bukovik 1 : 0 Đerdap
20.11.2016 13:00 Zaplanjac 0 : 3 Majdanpek
20.11.2016 13:00 Župa 1 : 3 SFS Borac
20.11.2016 13:00 Levač 0 : 2 Kopaonik
20.11.2016 13:00 Bošnjane 0 : 2 OFK Topličanin
20.11.2016 13:00 Rembas 1 : 0 OFK Lugomir
20.11.2016 13:00 Juhor 2 : 2 OFK Kosanica
20.11.2016 13:00 Sloga 1 : 0 Poljoprivrednik
20.11.2016 13:00 Vranjska Banja 4 : 2 Morava (VH)
20.11.2016 13:00 Jedinstvo (GM) 2 : 2 Mladost (M)
20.11.2016 13:00 Budućnost (O) 5 : 2 OFK Brzi Brod
20.11.2016 11:00 Jedinstvo (P) 0 : 6 Budućnost (P)
20.11.2016 13:00 Ropotovo 2 : 3 Lužnica
20.11.2016 13:00 Turbina 1 : 2 Lokomotiva
20.11.2016 13:00 Vrčin 2 : 3 Budućnost
20.11.2016 13:00 Srem 1 : 1 Hajduk
20.11.2016 10:00 Borac (L) 5 : 1 PKB Padinska Skela
20.11.2016 13:00 Borac (O) 0 : 0 Torlak
20.11.2016 13:00 Sremčica 0 : 1 Zvezdara
20.11.2016 13:00 Senta 5 : 2 Radnički 1905
20.11.2016 13:00 Preporod 2 : 1 Napredak
20.11.2016 13:00 Proleter (Nj) 7 : 1 Jadran (S)
20.11.2016 13:00 Krivaja 2 : 0 Sutjeska
20.11.2016 13:00 Eđšeg 1 : 1 Obilić
20.11.2016 13:00 Rusin 3 : 2 Hajduk Junior
20.11.2016 13:00 Krila Krajine 1 : 1 Mladost (BP)
20.11.2016 13:00 Slavija 0 : 0 Lipar
20.11.2016 13:00 BSK 3 : 0 OFK Šikara
20.11.2016 13:00 Borac (BG) 3 : 1 Polet (S)
20.11.2016 13:00 Budućnost 1 : 1 Terekveš
20.11.2016 13:00 Hercegovac 2 : 1 Stari Grad
20.11.2016 13:30 Sloga (BNS) 5 : 0 Partizan (G)
20.11.2016 13:30 Strela 3 : 0 Vulturul
20.11.2016 13:30 Borac (St) 0 : 0 Polet
20.11.2016 13:30 Jugoslavija 1 : 1 Mladost (O)
20.11.2016 13:30 Budućnost (A) 0 : 3 BAK
20.11.2016 13:30 Vojvodina (C) 2 : 4 Crvena zvezda
20.11.2016 13:30 Vojvodina (S) 0 : 0 Jedinstvo Stević
20.11.2016 13:00 C. Zvezda (VS) 3 : 0 Naftagas (E)
20.11.2016 13:00 Borac 0 : 6 Jedinstvo
20.11.2016 13:00 Omladinac 2 : 5 C. Zvezda (RS)
20.11.2016 13:00 Banat 2 : 1 Proleter 2006
20.11.2016 13:00 Napredak 0 : 1 Hrtkovci
20.11.2016 13:00 FK Graničar 1924 2 : 2 Podrinje
20.11.2016 13:00 Hajduk 2 : 1 Mitros
20.11.2016 13:00 Donji Petrovci 1 : 1 Ljukovo
20.11.2016 13:00 Borac 2 : 0 Sloven
20.11.2016 13:00 Budućnost 0 : 3 Sloboda
20.11.2016 13:00 Tatra 0 : 0 Petrovaradin
20.11.2016 13:00 Proleter 3 : 1 Borac
20.11.2016 13:00 Titel 0 : 6 OFK Sirig
20.11.2016 13:00 Bačka 3 : 0 Miletić
20.11.2016 13:30 Stubal 1 : 3 Real
20.11.2016 13:30 Borac 2 : 1 Radnik
20.11.2016 13:30 Mataruge 3 : 2 Rudar
20.11.2016 13:30 Proleter 3 : 0 Polet
20.11.2016 13:30 Ribnica 2 : 2 Omladinac
20.11.2016 13:30 Magnohrom 1 : 1 Novi Pazar 1928
20.11.2016 13:30 Ibar 3 : 0 Granit
20.11.2016 13:00 Partizan 1 : 0 Vinogradi DB
20.11.2016 13:00 Kutlovo 0 : 3 Vodojaža
20.11.2016 13:00 Srbija 4 : 1 Šumadija 1934
20.11.2016 12:00 Borac 3 : 2 Ćava
20.11.2016 13:00 Mladost 5 : 0 Šumadinac
20.11.2016 13:00 Kolonija 0 : 1 Sloboda
20.11.2016 13:00 Jedinstvo 1 : 2 Sloga D
20.11.2016 13:00 Jedinstvo (K) 2 : 2 Parmenac
20.11.2016 13:00 Napredak 3 : 1 Omladinac (Z)
20.11.2016 13:00 Zadrugar 1 : 0 Donja Vrbava
20.11.2016 13:00 Jedinstvo (GG) 0 : 4 Spartak
20.11.2016 13:00 Backovac Junajted 4 : 3 Mladost (P)
20.11.2016 13:00 LFK Mladost 2 : 1 Prijevor
20.11.2016 13:00 Ozrem PMH 4 : 4 Slatina
20.11.2016 13:00 Podunavac 4 : 2 Sloboda
20.11.2016 13:00 Sloga 2 : 1 Bresje Superior
20.11.2016 13:00 Omladinac 0 : 2 Pobeda
20.11.2016 13:00 Šumadija 1 : 2 7. Juli
20.11.2016 13:00 SASK 1 : 3 Polet
20.11.2016 13:00 Crvena zvezda 3 : 2 Osipaonica
20.11.2016 13:00 Borac 1 : 0 Omladinac
20.11.2016 13:00 Prvi srpski ustanak 2 : 3 Proleter 1976
20.11.2016 13:00 ŽSK 2 : 1 Vinča
20.11.2016 13:00 OFK Aranđelovac 1 : 4 Banja 1957
20.11.2016 13:00 BSK 4 : 0 OFK Šatornja
20.11.2016 13:00 Junkovac 3 : 2 Trnava
20.11.2016 13:00 Sloga (B) 4 : 1 Rudar (Kr)
20.11.2016 13:00 Makce 1 : 0 Borac (K)
20.11.2016 13:00 Rudar (S) 2 : 1 Radnik (S)
20.11.2016 13:00 Krilaš 1 : 3 Rudar 2001
20.11.2016 13:00 Mlava (ML) 2 : 0 Mladost (B)
20.11.2016 13:00 Majur 1 : 2 Borac (L)
20.11.2016 13:00 Mladi Borac 1 : 1 Mačva 2005
20.11.2016 13:00 Jedinstvo 1 : 0 Hajduk Stanko
20.11.2016 13:00 Podrinje 2 : 0 Cer
20.11.2016 13:00 Mladost (PP) 3 : 2 Antimon
20.11.2016 13:00 Iskra 6 : 1 ZSK
20.11.2016 13:00 Brezovica 1 : 2 Trlić
20.11.2016 13:00 Mladost 1 : 0 Tešnjar
20.11.2016 13:00 Tulari 0 : 0 Kačer
20.11.2016 13:00 Jasen 6 : 1 Perućac
20.11.2016 13:30 Blizna 4 : 0 BSK
20.11.2016 13:30 Slatina 6 : 2 Krivelj
20.11.2016 13:30 Polom 7 : 2 Rudna Glava
20.11.2016 11:00 Ključ 1 : 0 Čubra
20.11.2016 13:30 Nemetali 1 : 0 Brestovac
20.11.2016 13:30 Deli Jovan 3 : 2 Zlot
20.11.2016 13:30 Radnički 1 : 3 Sloga
20.11.2016 13:00 Zemljoradnik 3 : 2 Mladost (Ba)
20.11.2016 13:00 Naisus 1977 2 : 1 Doljevac 1971
20.11.2016 13:00 Jedinstvo GVD 5 : 1 Mladost 1976
20.11.2016 13:00 Naša krila 2 : 2 Radnički 1924
20.11.2016 13:00 Radnički 1947 3 : 2 Crvena Zvezda
20.11.2016 13:00 Orljane 3 : 2 Palilula
20.11.2016 13:00 Rasovača 8 : 1 Moravac (ZT)
20.11.2016 13:00 Morava (Ž) 0 : 2 Rudar Alpos
20.11.2016 13:00 Omladinac 3 : 1 Midžor
20.11.2016 13:00 Vratarnica 1 : 1 Malinik
20.11.2016 13:00 Osnić 2 : 1 Sloga
20.11.2016 13:00 ŠSK 1 : 0 Radnički (L)
20.11.2016 13:00 Bučje Topla 0 : 5 OFK Knjaz
20.11.2016 13:00 OFK Grlište 2 : 0 Graničar
20.11.2016 13:00 Dragocvet 1 : 3 Mladost (J)
20.11.2016 13:00 Napredak (D) 3 : 0 Kušiljevo
20.11.2016 13:00 Partizan 4 : 1 Bratstvo
20.11.2016 13:00 Napredak (Z) 3 : 0 Juhor
20.11.2016 13:00 OFK Batinac 4 : 3 Budućnost
20.11.2016 13:00 Mladi radnik 0 : 2 Naupare
20.11.2016 13:00 Šanac 2 : 1 Ribnik
20.11.2016 13:00 Kupci 1 : 1 FUD
20.11.2016 13:00 Jastrebac 2 : 0 Mačkovac
20.11.2016 13:00 13. April 2 : 0 Sloga
20.11.2016 13:30 Kosovac : Dobrič
20.11.2016 13:00 Sloga 1948 0 : 0 Crvena zastava
20.11.2016 13:00 Sloboda 0 : 0 Mladost
20.11.2016 13:00 OFK Niš 3 : 1 AZ Borac 2014
20.11.2016 13:00 Morava 6 : 4 Budućnost
20.11.2016 13:00 Jedinstvo (GS) 4 : 3 Sloga
20.11.2016 13:00 Čekmin 3 : 0 Zloćudovo
20.11.2016 13:00 Bobište 2 : 2 Progres
20.11.2016 13:00 Omladinac (DS) 2 : 1 Radnički (P)
20.11.2016 13:00 Kumarevo 65 2 : 1 Jablanica
20.11.2016 13:00 Brza 3 : 2 Železničar
20.11.2016 13:00 Mladi Borac 3 : 1 Polet
20.11.2016 13:00 Plantaža 3 : 1 Vučje
20.11.2016 13:00 BSK Bujanovac 2 : 3 Biljači
20.11.2016 13:00 Mladost (B) 3 : 0 Crnotince
20.11.2016 13:00 Južna pruga 1 : 3 Čelik
20.11.2016 13:00 Lugina 4 : 1 Ternoci
20.11.2016 13:00 Moravac 2015 2 : 2 Supska
20.11.2016 13:00 Zemljoradnik 5 : 0 Mladost (S)
20.11.2016 13:00 Omladinac 3 : 0 Radnički (T)
20.11.2016 13:00 Javor 5 : 4 Šumadija
20.11.2016 13:00 Omladinski 1 : 1 Istok 63
20.11.2016 13:00 Rudar 3 : 0 15. Avgust 1950
20.11.2016 13:00 Kolare 2 : 0 Ursule
20.11.2016 13:00 Sinđelić 1934 1 : 1 Vinorača
20.11.2016 13:00 Mladi radnik 5 : 1 Šumadinac
20.11.2016 13:00 Mladost (D) 3 : 1 Crni Vrh
20.11.2016 13:00 Osaonica 1 : 2 Kupinovac
20.11.2016 13:00 Polet (R) 4 : 3 Jastrebac
20.11.2016 11:00 Jedinstvo 3 : 1 OFK Rutevac 1908
20.11.2016 11:00 Ratar 2 : 7 Sloga (K)
20.11.2016 13:00 OFK Sloga (D) 2 : 2 Napredak 2012
20.11.2016 13:00 Mladost (DL) 1 : 4 Milanovo
20.11.2016 13:00 OFK Morava 5 : 1 Mladost (B)
20.11.2016 11:00 Lemind 1 : 0 Napredak
20.11.2016 13:00 BSK 8 : 4 Navalin
20.11.2016 13:00 Sušica 2012 1 : 1 Gradac
20.11.2016 13:00 Jedinstvo (G) 2 : 0 Šumadija
20.11.2016 13:00 Mladost (V) 2 : 1 Bratstvo
20.11.2016 13:00 Atletiko 1 : 2 Sloboda (DB)
20.11.2016 13:00 Jedinstvo (SK) 0 : 1 Slavija
20.11.2016 13:00 Horgoš 1911 3 : 0 Graničar
20.11.2016 13:00 Tisa 7 : 0 Jedinstvo (M)
20.11.2016 13:00 Tromedja 4 : 2 Šampion
20.11.2016 13:30 Karaš (K) 2 : 3 Borac (VS)
20.11.2016 13:30 Vojvodina (CC) 3 : 0 Hajdučica
20.11.2016 13:30 Banat 0 : 0 Ševac
20.11.2016 13:30 Ratar 5 : 4 Partizan (K)
20.11.2016 13:30 Radnički 1927 0 : 3 Borac (VG)
20.11.2016 13:30 Dobrica 1 : 4 Potporanj
20.11.2016 13:30 Dunav 4 : 2 Vladimirovac
20.11.2016 13:00 Železničar 2 : 0 Mladost
20.11.2016 13:00 Jedinstvo (P) 0 : 1 Graničar (O)
20.11.2016 13:00 Hajduk 2 : 0 Graničar (K)
20.11.2016 13:00 Napredak 1 : 1 OFK Brestač
20.11.2016 13:00 Sloga 1 : 1 PSK Putinci
20.11.2016 13:00 Obilić 1993 0 : 2 Fruškogorac
20.11.2016 13:00 Borac 1 : 1 Jedinstvo (M)
20.11.2016 13:00 Moskva 0 : 0 Čenej
20.11.2016 13:00 Borac 1 : 0 Obilić
20.11.2016 13:00 Fruškogorac 0 : 1 Fruškogorski partizan
20.11.2016 16:30 Lazac 2 : 0 Tavnik
20.11.2016 16:30 Mladost (V) 3 : 1 Metalac
20.11.2016 16:30 Napredak (G) 0 : 1 Partizan
20.11.2016 16:30 Zvezda 0 : 7 Budućnost (K)
20.11.2016 16:30 Gruža 4 : 1 Borac (A)
20.11.2016 13:30 Lugovi 0 : 0 Kej
20.11.2016 13:30 Morava (M) 1 : 2 Rakova
20.11.2016 13:30 Prijatelji 5 : 0 Vujan
20.11.2016 13:30 Čačak 94 1 : 2 Planinac
20.11.2016 13:30 Gavrilo Princip 0 : 7 Morava (K)
20.11.2016 13:30 Malba 0 : 3 Budućnost
20.11.2016 13:30 Vrbovac 5 : 1 Hajduk Veljko 1934
20.11.2016 13:30 Vučak 0 : 3 Železničar
20.11.2016 13:30 Budućnost 4 : 0 Skobalj
20.11.2016 13:30 Jezava 2 : 1 OFK Slavija
20.11.2016 13:30 Kolarac 1 : 4 Omladinac
20.11.2016 13:30 Lunjevac 11 : 1 Petrijevac
20.11.2016 13:30 Drugovac 3 : 1 Badljevica
20.11.2016 13:00 Beli Orlovi 0 : 1 Glavaš
20.11.2016 11:00 Selevac 2 : 1 Udarnik
20.11.2016 13:00 Radnik 4 : 3 Bačinac
20.11.2016 13:00 Brezovac 1 : 1 Ranilović
20.11.2016 13:00 Budućnost 0 : 10 Šumadinac (S)
20.11.2016 13:00 Partizan 5 : 2 B 2000
20.11.2016 13:00 Mladi rudar 4 : 1 Jasenica
20.11.2016 13:00 Plaskovac 5 : 1 Kopljari
20.11.2016 13:00 Žabare 1 : 0 Šamot
20.11.2016 13:00 Šumadinac (N) 5 : 0 Sloga
20.11.2016 13:00 BSK 3 : 2 Udarnik
20.11.2016 13:00 Crvena zvezda 0 : 3 Pobeda (Đ)
20.11.2016 13:00 Mladost (R) 0 : 2 Bare
20.11.2016 13:00 Grivac 2 : 4 Marjan
20.11.2016 13:00 Pobeda (S) 3 : 1 Sloga (M)
20.11.2016 11:00 Karađorđe 2 : 2 Mladost MG
20.11.2016 13:00 Duško 2 : 1 Napredak
20.11.2016 13:00 Sloga (D) 0 : 1 Budućnost (Z)
20.11.2016 13:00 Mladost (MM) 2 : 0 Borac (Š)
20.11.2016 13:00 Omladinac 2 : 6 Budućnost (PD)
20.11.2016 13:00 Drina 1 : 3 Proleter
20.11.2016 13:00 Cerić 6 : 2 Vlašić
20.11.2016 13:00 Torpedo 1 : 1 Šipurske Livade
20.11.2016 13:00 Sloga (K) 2 : 1 Trešnjevka
20.11.2016 13:00 Dobrava 1 : 1 Mladost 2013
20.11.2016 13:00 Rankovac 2 : 1 OFK Jelen
20.11.2016 13:00 Vojvoda Stepa Stepanović 2 : 3 Miloš Pocerac 2013
20.11.2016 13:00 Varna 012 0 : 1 Karađorđe
20.11.2016 13:00 Vidojevica 3 : 0 7. Juli
20.11.2016 13:00 Milan Orlić 1 : 2 Jedinstvo (MZ)
20.11.2016 13:00 Cerova 1 : 1 Stolice
20.11.2016 13:00 Sloga (S) 1 : 0 Jedinstvo (Z)
20.11.2016 13:00 Borac (K) 0 : 3 Mladost (DD)
20.11.2016 13:00 Polet (T) 4 : 1 Mladost
20.11.2016 13:00 Proleter 1 : 6 OFK Paljuvi
20.11.2016 13:00 OFK Stublenica 1 : 3 Gunjevac
20.11.2016 13:00 Dimitrije Tucović 1 : 0 Polet (DL)
20.11.2016 13:00 Kolubara 2 4 : 0 Polet
20.11.2016 13:00 OFK Brđanac 3 : 3 Borac
20.11.2016 13:00 Milenko Pavlović 2 : 0 Popadić
20.11.2016 11:00 Jadar 2013 1 : 0 Kotešica
20.11.2016 13:00 Komanice 0 : 1 Liplje
20.11.2016 13:00 Mladost 0 : 4 Ribnikar
20.11.2016 13:30 Pontes 2 : 4 Mala Vrbica
20.11.2016 11:00 Malajnica 1 : 0 OFK Sikole
20.11.2016 14:00 OFK Tamnič 2 : 1 Kovilovo
20.11.2016 14:00 Miloševo 1 : 0 Polet
20.11.2016 14:00 Urovica 3 : 1 Rečka
20.11.2016 14:00 Slatina 1 : 4 Graničar
20.11.2016 13:00 Žabare 3 : 0 Sebečevac
20.11.2016 13:00 Jedinstvo 1936 1 : 2 Borac
20.11.2016 13:00 Sloga 4 : 0 Bukovica
20.11.2016 13:00 Rasina 3 : 3 Dedina
20.11.2016 13:00 Sloga 4 : 2 14. Oktobar
20.11.2016 13:00 Polet 57 1 : 1 Rubin (DS)
20.11.2016 13:00 Donji Kopaonik 6 : 3 Borac
20.11.2016 13:00 Omladinac 1 : 0 Stari Trstenik
20.11.2016 13:00 Rubin (Z) 0 : 2 Mladost
20.11.2016 13:00 Gradina 4 : 1 Beli Orlovi
20.11.2016 13:00 Sloga 3 : 0 Jerma
20.11.2016 13:00 Rongo Siti 4 : 2 Željuša
20.11.2016 13:00 Temac 5 : 1 Veliki Suvodol
20.11.2016 13:00 Pobeda 2 : 1 Senjak
20.11.2016 13:00 OFK Rtanj 2016 3 : 1 Polet 1959
20.11.2016 13:00 Nacional 2 : 3 Deli Jovan
20.11.2016 13:00 Omladinac 7 : 1 Krtinska
20.11.2016 13:00 Posavina 2 : 0 Duboko
20.11.2016 13:00 Rvati 1 : 2 Belo Polje
20.11.2016 13:00 Jedinstvo 4 : 2 Borac
20.11.2016 13:00 Sloga 2 : 2 Zvezda
20.11.2016 13:00 Partizan 2 : 1 Ljubinić
20.11.2016 13:00 Gradac Pričević 0 : 5 OFK Povlen
20.11.2016 13:00 Zadrugar 0 : 5 Žabari
20.11.2016 10:00 Dupljaj 2016 1 : 0 Mali korak
20.11.2016 10:00 Bujačić 2 : 0 Beloševac
20.11.2016 13:00 Paune 1 : 2 Rakac Stave
20.11.2016 10:00 Mladi radnik 1 : 0 Dupljaj
20.11.2016 13:00 Lukavac 2 : 0 Sloga Gorić
20.11.2016 10:00 Jašunja 4 : 0 Nomanica
20.11.2016 11:00 Rudar 1973 3 : 1 Veternica
20.11.2016 13:00 Budućnost 2 : 0 Heroj
20.11.2016 13:00 OFK Borac 6 : 0 Jedinstvo
20.11.2016 13:00 Napredak 1 : 0 ISK Izvor
20.11.2016 13:00 Vihor 0 : 4 Popovac
20.11.2016 13:00 Mladost 3 : 0 Sloboda
20.11.2016 13:00 OFK Juhor 2016 2 : 3 Radnik
20.11.2016 13:00 Donja Mutnica 1 : 3 Razvitak
20.11.2016 11:00 Studenac 3 : 0 Granit
20.11.2016 13:00 Graničar 5 : 3 Fruška Gora
20.11.2016 13:00 Vojvodina 0 : 2 Spartak
20.11.2016 13:00 Požarevac 1 : 3 Napredak
20.11.2016 Krstarica 6 : 2 Majdanpek
20.11.2016 11:00 Partizan 3 : 0 Spartak ŽK
20.11.2016 11:00 Mačva 3 : 0 Radnički (V)
20.11.2016 12:00 Rad 2 : 3 Lokomotiva
20.11.2016 11:00 Voždovac 2 : 2 Brodarac
20.11.2016 10:00 Loznica 2 : 1 Budućnost-Krušik 2014
20.11.2016 10:00 Zemun 3 : 1 Radnički (NB)
20.11.2016 11:00 Siti Sport Klub 1 : 2 IMT
20.11.2016 10:00 Radnički (O) 2 : 2 Balkan
20.11.2016 13:00 Kolubara 0 : 2 BASK
20.11.2016 10:00 Njerš Ištvan 0 : 4 Bačka
20.11.2016 10:00 Rad MK 1 : 1 Lokomotiva MK
20.11.2016 17:00 011 MK 1 : 5 Zemun MK
20.11.2016 14:00 Studenski Grad MK 1 : 1 Brodarac MK
20.11.2016 13:30 Prva Iskra 0 : 0 Zmaj 1953
20.11.2016 13:00 Grafičar 2 : 3 Brodarac 1947
20.11.2016 13:00 Partizan 1 : 0 Spartak ŽK
20.11.2016 14:00 Real Niš 0 : 2 Jagodina
20.11.2016 10:00 BSK 1925 0 : 3 Teleoptik
20.11.2016 10:00 Kolubara 2 : 3 Internacional
20.11.2016 10:00 Sindjelic 3 : 1 Mladenovac
20.11.2016 10:00 Lokomotiva 1 : 3 011
20.11.2016 10:00 Radnicki (NB) 2 : 0 PKB
20.11.2016 10:00 Radnički (O) 1 : 5 Voždovac
20.11.2016 10:00 BSK 3 : 0 BASK
20.11.2016 10:00 Čukarički MK 2 : 0 Crvena zvezda MK
20.11.2016 11:00 Studentski grad MK 0 : 0 Internacional MK
20.11.2016 11:00 Teleoptik MK 0 : 0 Brodarac MK
20.11.2016 11:30 Lokomotiva MK 1 : 1 BSK Borča MK
20.11.2016 14:00 Voždovac MK 0 : 3 OFK Beograd MK
20.11.2016 14:30 Zemun MK 0 : 0 Radnički NB MK
20.11.2016 12:00 Radnički (S) 1 : 0 TSC
20.11.2016 10:00 OFK Balkan 2 : 3 GSP Polet
20.11.2016 Graficar 5 : 1 Avala 1939
20.11.2016 IMT 0 : 4 Bežanija
20.11.2016 10:00 Radnički (S) 2 : 4 TSC
20.11.2016 11:00 Njerš Ištvan 3 : 0 Proleter
20.11.2016 13:30 Žarkovo 0 : 2 Seceranac Ada
20.11.2016 11:00 BSK Borča MK 2 : 3 Studenski grad MK
20.11.2016 12:30 Zemun MK 3 : 1 Brodarac MK
20.11.2016 13:00 Čukarički MK 1 : 4 Partizan MK
20.11.2016 11:00 Boleč MK 0 : 1 Vrčin MK
20.11.2016 11:00 Knjaževac 2015 3 : 0 Morava
20.11.2016 13:00 Subotica 3 : 0 Vinogradar
20.11.2016 14:00 Forza 2 : 0 Milutinac
20.11.2016 09:00 Lokomotiva V 2 : 3 Zemun B

Košarka

20.11.2016 17:00 Budućnost VOLI 84 : 74 Union Olimpija
20.11.2016 21:00 Cedevita 100 : 80 Cibona
20.11.2016 18:00 Kolubara LA 2003 82 : 74 Srem
20.11.2016 18:00 Zlatibor 89 : 76 Plana
20.11.2016 19:30 Jagodina 83 : 91 Proleter Naftagas
20.11.2016 19:00 Mladost 79 : 74 Pirot
20.11.2016 17:30 Kris Kros 71 : 62 Sloven
20.11.2016 18:00 Nova Pazova 96 : 90 Stara Pazova
20.11.2016 19:00 Ub 81 : 83 Prva Petoletka
20.11.2016 18:00 Crnokosa 75 : 88 Mileševac
20.11.2016 18:00 Novi Pazar 106 : 66 Šabac
20.11.2016 18:00 Student 60 : 84 Zekas 75
20.11.2016 16:30 Polet 78 : 88 Priboj
20.11.2016 13:00 Radnik 78 : 67 Jastrebac
20.11.2016 19:15 Mladost 85 : 97 Niš
20.11.2016 13:30 Astra 87 : 72 Zemun
20.11.2016 17:00 Beko 76 : 65 BKK Radnički
20.11.2016 18:00 Vitez 74 : 80 Žitko Basket
20.11.2016 12:30 Star 92 : 81 Bagljaš
20.11.2016 19:00 Tisa 73 : 71 Kadet
20.11.2016 20:00 Jadran 88 : 78 Dinamo
20.11.2016 17:00 Partizan 89 : 59 Opovo 99
20.11.2016 19:30 Železničar 100 : 66 Vladimirci
20.11.2016 12:30 M015 70 : 50 Student 014
20.11.2016 16:30 GM-032 46 : 64 Morava
20.11.2016 17:30 Ivanjica 76 : 67 Sloga
20.11.2016 17:00 Trepča 92 : 63 Basket
20.11.2016 17:00 Stragari 44 : 62 Svilajnac
20.11.2016 18:30 Umka 2009 56 : 90 Zvezdara
20.11.2016 17:15 Cerak 95 : 80 Lazarevac
20.11.2016 10:30 Vizura Shark 49 : 89 Vitez BGD 011
20.11.2016 13:30 Hisar 73 : 85 Pusta Reka
20.11.2016 20:00 Hajduk Veljko 107 : 48 Đerdap
20.11.2016 15:00 Ljubovija 126 : 23 Prijepolje
20.11.2016 15:15 Loznica 78 : 32 Play Off
20.11.2016 17:00 Železničar 71 : 70 Duga
20.11.2016 13:00 ČA basket 90 : 36 Lim
20.11.2016 18:00 Paraćin 74 : 78 Gimnazijalac
20.11.2016 17:00 Bor 86 : 55 Radnički 2016
20.11.2016 15:00 Palanka 2012 48 : 77 Radnički
20.11.2016 19:00 Proleter 023 101 : 51 Titel
20.11.2016 17:00 Njegoš 64 : 35 Kikinda
20.11.2016 14:00 Radnički 71 : 78 Karaburma
20.11.2016 19:00 Stara Pazova 81 : 65 Girl Basket
20.11.2016 14:00 Crvena Zvezda M:TS 98 : 86 Žarkovo
20.11.2016 14:30 Mladost 68 : 49 Zdravlje
20.11.2016 16:30 Nibak 110 : 106 Radnički
20.11.2016 15:00 Vojvodina 100 : 59 Železničar
20.11.2016 16:30 Mega Bemax 100 : 86 Partizan NIS

Odbojka

20.11.2016 19:00 Spartak (LJ) 3 : 2 Klek Srbijašume
20.11.2016 16:00 Toplički Vitezovi 2 : 3 Smederevo Carina
20.11.2016 17:30 Železničar 3 : 1 Jagodina
20.11.2016 18:00 Dubočica 1 : 3 Novi Sad
20.11.2016 17:00 Zaslon 3 : 1 Srem Iton
20.11.2016 16:00 BMR Petlovača 2 : 3 Jedinstvo
20.11.2016 18:00 Šumadija 3 : 0 Rudar
20.11.2016 15:30 Novi Pazar 2 1 : 3 Arilje
20.11.2016 14:00 Ribnica 2 3 : 1 Partizan
20.11.2016 15:00 Putevi 0 : 3 Knez Lazar
20.11.2016 19:00 Hercegovina 3 : 1 Mladost-Expans
20.11.2016 19:00 Mladost 1 : 3 Dunav Volley
20.11.2016 20:00 Šid 3 : 1 Kulpin
20.11.2016 19:00 Sombor 3 : 2 Proleter
20.11.2016 20:00 Botafogo 3 : 2 Kikinda
20.11.2016 17:00 Pirot 3 : 0 Mladost
20.11.2016 16:00 Borac 3 : 0 MOK Topličanin 97
20.11.2016 13:30 Niš 2 0 : 3 Desetka
20.11.2016 17:00 Kraguj Radnički 2 : 3 Gimnazijalac
20.11.2016 17:30 FOK 3 : 0 Smederevo
20.11.2016 16:00 Millennium 3 : 2 Jagodina
20.11.2016 18:00 Žabalj Volej 3 : 0 Vrbas
20.11.2016 20:00 Student 0 : 3 Spartak (LJ)
20.11.2016 17:00 Mali Zvornik 3 : 0 Zaslon
20.11.2016 16:40 Lucky Star 3 : 0 Fortuna Plus
20.11.2016 15:30 Smeč 5 3 : 0 Tehničar
20.11.2016 15:00 Crnokosa 3 : 0 Tehničar
20.11.2016 13:00 Mokra Gora 3 : 1 Putevi Trendteks
20.11.2016 15:30 Tara 3 : 2 Bambi volej
20.11.2016 17:00 Trstenik 0 : 3 Ekonomac
20.11.2016 13:00 Kuršumlija 3 : 2 Pirot
20.11.2016 16:00 Aleksinac 3 : 1 Leskovac-98
20.11.2016 18:00 Majdanpek FBC 2 : 3 Zaječar
20.11.2016 17:00 Vršac 0 : 3 Panonija
20.11.2016 16:00 Volejstars 3 : 1 Ruma
20.11.2016 15:00 Viner 3 : 2 Timok
20.11.2016 14:00 Đerdap 3 : 0 Ozren

Rukomet

20.11.2016 18:30 Sindjelić 22 : 27 Obilić
20.11.2016 17:00 Srem Sm 34 : 24 Hercegovina
20.11.2016 15:30 ŽSK 30 : 26 Jabuka
20.11.2016 19:00 Jedinstvo 1974 27 : 37 Partizan 2
20.11.2016 16:00 Rekreativo 18 : 25 Sloga
20.11.2016 19:00 Aleksinac 34 : 37 Hisar
20.11.2016 20:00 Bela Palanka 32 : 28 Hajduk Veljko
20.11.2016 19:30 Metalac 25 : 30 Radnički 2
20.11.2016 18:30 Arilje 31 : 36 Prva Petoletka
20.11.2016 20:00 Beli andjeo 30 : 26 Goč Merkur
20.11.2016 18:30 Metalac 26 : 29 Dolovo
20.11.2016 17:00 Vladimirovac 41 : 23 Radnički 1958
20.11.2016 17:00 Slavija 40 : 31 Dalmatinac
20.11.2016 19:30 Metaloplastika 2 37 : 25 Lazarevac
20.11.2016 16:30 Prva Iskra Barič 28 : 29 BASK Soko
20.11.2016 19:00 Pirot 22 : 33 Progres
20.11.2016 17:00 Zlatar 2 20 : 34 Sloga
20.11.2016 17:00 Sjenica 40 : 32 Radnički 1964 2
20.11.2016 19:00 Hidroelektrana 25 : 29 Omladinac
20.11.2016 16:00 Gradnulica 34 : 26 Senta
20.11.2016 14:00 Zrenjanin 34 : 26 Vojvoda Stepa
20.11.2016 19:45 Glogonj 14 : 49 ORK Pančevo
20.11.2016 17:00 Metalac 25 : 40 Minaqua Vojvodina
20.11.2016 15:30 Petrovac 40 : 28 Metalac 2015
20.11.2016 18:00 Topličanin 23 : 39 Jastrebac
20.11.2016 18:00 Rtanj 21 : 23 Knjaževac
20.11.2016 18:00 Spartak 32 : 29 Radnički
20.11.2016 15:00 Morava Han 20 : 19 Dubočica 2

Vaterpolo

20.11.2016 Stari Grad 10 : 7 Taš
20.11.2016 Valjevo 8 : 10 Zemun

Futsal

20.11.2016 18:00 Euro Motus 3 : 0 Metalac Kolorado
20.11.2016 21:00 Bečej 2003 3 : 5 Viking
20.11.2016 19:00 Kraljevićevo 2 : 4 TFK
20.11.2016 14:30 Fontana 5 : 5 Požarevac
20.11.2016 18:00 Bellatores 2 : 1 Ekonomac 2
20.11.2016 21:00 Župski rubin 3 : 4 Partenon
20.11.2016 19:00 RB 6 : 1 Kragujevac 2011
20.11.2016 19:15 Intelektualac 1 : 1 Banjica
20.11.2016 20:00 Obilić 0 : 5 Samo pravo
20.11.2016 19:00 Šljivici 7 : 1 92
20.11.2016 12:30 Flach 1 : 7 Kosjerić
20.11.2016 19:00 Indians 2013 10 : 1 Tisa
20.11.2016 19:00 Kikinda 5 : 6 Sombor
20.11.2016 19:00 Zufo 7 : 5 Rota
20.11.2016 17:00 As 7 : 7 Bele crkve
20.11.2016 18:00 Akademac 2 : 0 Ozren
20.11.2016 13:40 Radnički B 6 : 2 Car Konstantin
20.11.2016 16:20 Soko 0 : 4 Filip Filipović
20.11.2016 15:00 Car Beli 0 : 13 Filip Filipović
20.11.2016 10:20 Soko 0 : 6 Nacional Milan
20.11.2016 12:20 Radnički 3 : 0 V.V.Vaske

Hokej

20.11.2016 14:30 Mladost 11 : 5 Crvena zvezda
20.11.2016 18:00 Hokej klub Beograd E 4 : 3 Fehérvári Titánok
20.11.2016 18:30 Debreceni HK 9 : 5 Ferencvárosi TC
20.11.2016 19:00 MAC Budapest 3 : 4 UTE
Bata989 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Bata989 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Bata989 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Bata989 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Bata989 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Bata989 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Bata989 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Bata989 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu