11.10
15:00
Tabane 1970
TemniÄ 1924
2
0
|
11.10.2015 15:00 | Tabane 1970 | 2 : 0 | TemniÄ 1924 | |||||
11.10
11:00
Car Konstantin
Jedinstvo (B)
2
2
|
11.10.2015 11:00 | Car Konstantin | 2 : 2 | Jedinstvo (B) |
11.10
15:00
ŽelezniÄar
Borac (S)
1
2
|
11.10.2015 15:00 | ŽelezniÄar | 1 : 2 | Borac (S) |
11.10
14:30
RadniÄki (O)
Brodarac 1947
2
2
|
11.10.2015 14:30 | RadniÄki (O) | 2 : 2 | Brodarac 1947 | |||||
11.10
14:30
Stepojevac Vaga
Žarkovo
2
0
|
11.10.2015 14:30 | Stepojevac Vaga | 2 : 0 | Žarkovo |
11.10
15:00
LevaÄ
BoŔnjane
2
1
|
11.10.2015 15:00 | LevaÄ | 2 : 1 | BoÅ”njane | |||||
11.10
15:00
Juhor
Jedinstvo (P)
3
5
|
11.10.2015 15:00 | Juhor | 3 : 5 | Jedinstvo (P) | |||||
11.10
15:00
Kopaonik
Poljoprivrednik
4
0
|
11.10.2015 15:00 | Kopaonik | 4 : 0 | Poljoprivrednik | |||||
11.10
15:00
Lugomir
Župa
5
2
|
11.10.2015 15:00 | Lugomir | 5 : 2 | Župa | |||||
11.10
15:00
Jedinstvo (M)
Morava
2
2
|
11.10.2015 15:00 | Jedinstvo (M) | 2 : 2 | Morava |
11.10
15:00
Moravica
Å arbanovac
1
1
|
11.10.2015 15:00 | Moravica | 1 : 1 | Å arbanovac | |||||
11.10
15:00
Zaplanjac
Äerdap
1
0
|
11.10.2015 15:00 | Zaplanjac | 1 : 0 | Äerdap | |||||
11.10
15:00
Rudar (P)
Rtanj
3
1
|
11.10.2015 15:00 | Rudar (P) | 3 : 1 | Rtanj | |||||
11.10
15:00
Kablovi
Napredak
3
2
|
11.10.2015 15:00 | Kablovi | 3 : 2 | Napredak | |||||
11.10
15:00
BuÄje
Pukovac
2
4
|
11.10.2015 15:00 | BuÄje | 2 : 4 | Pukovac | |||||
11.10
15:00
Bukovik
Rudar Alpos
6
0
|
11.10.2015 15:00 | Bukovik | 6 : 0 | Rudar Alpos |
11.10
15:00
Mladost (M)
Vlasina
2
0
|
11.10.2015 15:00 | Mladost (M) | 2 : 0 | Vlasina | |||||
11.10
15:00
Jablanica
Sloga (L)
0
1
|
11.10.2015 15:00 | Jablanica | 0 : 1 | Sloga (L) | |||||
11.10
15:00
BuduÄnost (P)
Morava
2
3
|
11.10.2015 15:00 | BuduÄnost (P) | 2 : 3 | Morava |
11.10
15:00
Crvena zvezda (RS)
VrŔac United
4
0
|
11.10.2015 15:00 | Crvena zvezda (RS) | 4 : 0 | VrŔac United | |||||
11.10
15:00
Polet
BuduÄnost
2
2
|
11.10.2015 15:00 | Polet | 2 : 2 | BuduÄnost |
11.10
15:00
Tisa (A)
Subotica
2
0
|
11.10.2015 15:00 | Tisa (A) | 2 : 0 | Subotica | |||||
11.10
15:00
Zadrugar
BaÄka (P)
6
1
|
11.10.2015 15:00 | Zadrugar | 6 : 1 | BaÄka (P) | |||||
11.10
15:00
Tavankut
Mladost (T)
2
0
|
11.10.2015 15:00 | Tavankut | 2 : 0 | Mladost (T) |
11.10
15:00
Hajduk (B)
Veternik
1
2
|
11.10.2015 15:00 | Hajduk (B) | 1 : 2 | Veternik | |||||
11.10
15:00
BuduÄnost (G)
Kupinovo
2
1
|
11.10.2015 15:00 | BuduÄnost (G) | 2 : 1 | Kupinovo | |||||
11.10
10:00
Kabel
Sremac
3
2
|
11.10.2015 10:00 | Kabel | 3 : 2 | Sremac |
11.10
11:00
Hajduk
Zvezdara
2
1
|
11.10.2015 11:00 | Hajduk | 2 : 1 | Zvezdara | |||||
11.10
14:30
VrÄin
LepuŔnica
2
2
|
11.10.2015 14:30 | VrÄin | 2 : 2 | LepuÅ”nica | |||||
11.10
14:30
BaÄevac
SremÄica
1
1
|
11.10.2015 14:30 | BaÄevac | 1 : 1 | SremÄica | |||||
11.10
14:30
Borac
BSK Batajnica
0
3
|
11.10.2015 14:30 | Borac | 0 : 3 | BSK Batajnica | |||||
11.10
14:30
Jedinstvo
Balkan
2
2
|
11.10.2015 14:30 | Jedinstvo | 2 : 2 | Balkan | |||||
11.10
14:30
PKB
GrafiÄar
0
0
|
11.10.2015 14:30 | PKB | 0 : 0 | GrafiÄar |
11.10
14:30
Basarac
Napredak
1
2
|
11.10.2015 14:30 | Basarac | 1 : 2 | Napredak | |||||
11.10
14:30
Homoljac
Gruža
2
0
|
11.10.2015 14:30 | Homoljac | 2 : 0 | Gruža | |||||
11.10
14:30
Å apine
RSK
2
0
|
11.10.2015 14:30 | Å apine | 2 : 0 | RSK | |||||
11.10
14:30
Borac
Omladinac
5
1
|
11.10.2015 14:30 | Borac | 5 : 1 | Omladinac |
11.10
14:30
Zlatibor
Sloga 1940 (BB)
1
1
|
11.10.2015 14:30 | Zlatibor | 1 : 1 | Sloga 1940 (BB) | |||||
11.10
14:30
RadniÄki Stobex
Sloga (S)
2
0
|
11.10.2015 14:30 | RadniÄki Stobex | 2 : 0 | Sloga (S) | |||||
11.10
14:30
Brezovica
Ribnica
1
1
|
11.10.2015 14:30 | Brezovica | 1 : 1 | Ribnica | |||||
11.10
14:30
Provo
Zlatar
5
1
|
11.10.2015 14:30 | Provo | 5 : 1 | Zlatar | |||||
11.10
14:30
RaÄevac
Spartak 1924
2
1
|
11.10.2015 14:30 | RaÄevac | 2 : 1 | Spartak 1924 | |||||
11.10
14:30
Zadrugar
Jedinstvo 1945
3
2
|
11.10.2015 14:30 | Zadrugar | 3 : 2 | Jedinstvo 1945 |
11.10
14:30
BraÄa VukoviÄ
JoŔanica
1
1
|
11.10.2015 14:30 | BraÄa VukoviÄ | 1 : 1 | JoÅ”anica | |||||
11.10
14:30
Arsenal
Sloboda (Ä)
2
3
|
11.10.2015 14:30 | Arsenal | 2 : 3 | Sloboda (Ä) | |||||
11.10
14:30
Tutin
Polet (T)
4
1
|
11.10.2015 14:30 | Tutin | 4 : 1 | Polet (T) | |||||
11.10
14:30
Orlovac
KaraÄorÄe
2
0
|
11.10.2015 14:30 | Orlovac | 2 : 0 | KaraÄorÄe | |||||
11.10
14:30
DragaÄevo
Bane
0
2
|
11.10.2015 14:30 | DragaÄevo | 0 : 2 | Bane |
11.10
14:30
BSK
Partizan
2
3
|
11.10.2015 14:30 | BSK | 2 : 3 | Partizan | |||||
11.10
14:30
Mladost (J)
OFK Bratstvo
3
1
|
11.10.2015 14:30 | Mladost (J) | 3 : 1 | OFK Bratstvo | |||||
11.10
14:30
OFK Batinac
Napredak (D)
2
1
|
11.10.2015 14:30 | OFK Batinac | 2 : 1 | Napredak (D) | |||||
11.10
14:30
BuduÄnost
Sloga
1
0
|
11.10.2015 14:30 | BuduÄnost | 1 : 0 | Sloga | |||||
11.10
14:30
Mladost (K)
Bratstvo
1
4
|
11.10.2015 14:30 | Mladost (K) | 1 : 4 | Bratstvo | |||||
11.10
14:30
Dragocvet
Morava 1918
0
2
|
11.10.2015 14:30 | Dragocvet | 0 : 2 | Morava 1918 | |||||
11.10
14:30
OFK Tekstilac
Napredak (Z)
5
0
|
11.10.2015 14:30 | OFK Tekstilac | 5 : 0 | Napredak (Z) | |||||
11.10
14:30
Mladi radnik
KuŔiljevo
1
1
|
11.10.2015 14:30 | Mladi radnik | 1 : 1 | KuŔiljevo |
11.10
15:30
Jastrebac
Sloga
2
0
|
11.10.2015 15:30 | Jastrebac | 2 : 0 | Sloga | |||||
11.10
15:30
Gornji StepoÅ”
Parunovac
2
0
|
11.10.2015 15:30 | Gornji StepoÅ” | 2 : 0 | Parunovac | |||||
11.10
15:30
13. April
Blagotin
4
1
|
11.10.2015 15:30 | 13. April | 4 : 1 | Blagotin | |||||
11.10
15:30
Trajal
Mladost
5
3
|
11.10.2015 15:30 | Trajal | 5 : 3 | Mladost | |||||
11.10
15:30
Å anac
MaÄkovac
3
0
|
11.10.2015 15:30 | Å anac | 3 : 0 | MaÄkovac | |||||
11.10
15:30
Naupare
Vinogradar
0
0
|
11.10.2015 15:30 | Naupare | 0 : 0 | Vinogradar | |||||
11.10
15:30
Ribnik
Äitluk
1
0
|
11.10.2015 15:30 | Ribnik | 1 : 0 | Äitluk | |||||
11.10
15:30
Mladi radnik
Gradina
6
0
|
11.10.2015 15:30 | Mladi radnik | 6 : 0 | Gradina |
11.10
15:00
Jug Bogdan
Partizanski put
7
1
|
11.10.2015 15:00 | Jug Bogdan | 7 : 1 | Partizanski put | |||||
11.10
15:00
Kosovac
TopliÄanin
0
7
|
11.10.2015 15:00 | Kosovac | 0 : 7 | TopliÄanin | |||||
11.10
15:00
Omladinac
DobriÄ
1
7
|
11.10.2015 15:00 | Omladinac | 1 : 7 | DobriÄ | |||||
11.10
15:00
NS Tatko
Mladost 1982
4
3
|
11.10.2015 15:00 | NS Tatko | 4 : 3 | Mladost 1982 | |||||
11.10
15:00
Pobeda
Jastrebac
2
8
|
11.10.2015 15:00 | Pobeda | 2 : 8 | Jastrebac | |||||
11.10
15:00
DunÄerski
Svetlost
1
2
|
11.10.2015 15:00 | DunÄerski | 1 : 2 | Svetlost |
11.10
15:30
Palilula
MaloŔiŔte
2
2
|
11.10.2015 15:30 | Palilula | 2 : 2 | MaloŔiŔte | |||||
11.10
15:30
RasovaÄa
RadniÄki 1924
2
1
|
11.10.2015 15:30 | RasovaÄa | 2 : 1 | RadniÄki 1924 | |||||
11.10
15:30
Orljane
Doljevac
4
2
|
11.10.2015 15:30 | Orljane | 4 : 2 | Doljevac | |||||
11.10
15:30
Zemljoradnik
Koprijan 1975
2
1
|
11.10.2015 15:30 | Zemljoradnik | 2 : 1 | Koprijan 1975 |
11.10
15:30
Nemetali
KljuÄ
3
0
|
11.10.2015 15:30 | Nemetali | 3 : 0 | KljuÄ | |||||
11.10
15:30
Äubra
Krivelj
3
4
|
11.10.2015 15:30 | Äubra | 3 : 4 | Krivelj | |||||
11.10
15:30
Polom
Blizna
2
3
|
11.10.2015 15:30 | Polom | 2 : 3 | Blizna | |||||
11.10
15:30
Majdanpek
Slatina
2
0
|
11.10.2015 15:30 | Majdanpek | 2 : 0 | Slatina | |||||
11.10
15:30
RadniÄki
Zlot
2
3
|
11.10.2015 15:30 | RadniÄki | 2 : 3 | Zlot | |||||
11.10
11:00
Sloga
BSK
1
0
|
11.10.2015 11:00 | Sloga | 1 : 0 | BSK |
11.10
15:00
Malinik
Vratarnica
5
1
|
11.10.2015 15:00 | Malinik | 5 : 1 | Vratarnica | |||||
11.10
15:00
OsniÄ
OFK Knjaz
0
1
|
11.10.2015 15:00 | OsniÄ | 0 : 1 | OFK Knjaz | |||||
11.10
15:00
GrliŔte
TrebiÄ
2
2
|
11.10.2015 15:00 | GrliÅ”te | 2 : 2 | TrebiÄ | |||||
11.10
15:00
Sloga
Rgotina
2
3
|
11.10.2015 15:00 | Sloga | 2 : 3 | Rgotina | |||||
11.10
15:00
Å SK
Polet
7
0
|
11.10.2015 15:00 | Å SK | 7 : 0 | Polet |
11.10
15:30
Jedinstvo
ŽeljuŔa
4
0
|
11.10.2015 15:30 | Jedinstvo | 4 : 0 | ŽeljuŔa | |||||
11.10
15:30
Napredak
Borac
3
1
|
11.10.2015 15:30 | Napredak | 3 : 1 | Borac | |||||
11.10
15:30
Padež
Zadrugar
5
2
|
11.10.2015 15:30 | Padež | 5 : 2 | Zadrugar |
11.10
14:00
Lugina
Samolica
1
1
|
11.10.2015 14:00 | Lugina | 1 : 1 | Samolica | |||||
11.10
14:00
Pavlovac
Bukuroca
2
0
|
11.10.2015 14:00 | Pavlovac | 2 : 0 | Bukuroca | |||||
11.10
14:00
Ternoci
Mladost (B)
4
2
|
11.10.2015 14:00 | Ternoci | 4 : 2 | Mladost (B) |
11.10
15:00
Kumarevo
Mladost V
1
0
|
11.10.2015 15:00 | Kumarevo | 1 : 0 | Mladost V | |||||
11.10
15:00
ŽelezniÄar
Progres
6
2
|
11.10.2015 15:00 | ŽelezniÄar | 6 : 2 | Progres | |||||
11.10
15:00
Brza
Mladi Borac
5
3
|
11.10.2015 15:00 | Brza | 5 : 3 | Mladi Borac | |||||
11.10
15:00
Omladinac
Jedinstvo GS
1
0
|
11.10.2015 15:00 | Omladinac | 1 : 0 | Jedinstvo GS | |||||
11.10
15:00
Plantaža
GFK DuboÄica
1
0
|
11.10.2015 15:00 | Plantaža | 1 : 0 | GFK DuboÄica | |||||
11.10
15:00
Å umadija
Sloboda D.B
1
0
|
11.10.2015 15:00 | Å umadija | 1 : 0 | Sloboda D.B | |||||
11.10
15:00
VuÄje
ZloÄudovo
3
4
|
11.10.2015 15:00 | VuÄje | 3 : 4 | ZloÄudovo | |||||
11.10
15:00
RadniÄki (P)
Sloga (L)
0
1
|
11.10.2015 15:00 | RadniÄki (P) | 0 : 1 | Sloga (L) | |||||
11.10
15:00
Äekmin
Umac
2
1
|
11.10.2015 15:00 | Äekmin | 2 : 1 | Umac |
11.10
15:00
Jedinstvo (GM)
RadniÄki
4
0
|
11.10.2015 15:00 | Jedinstvo (GM) | 4 : 0 | RadniÄki | |||||
11.10
15:00
Brzi Brod
Rudar
7
0
|
11.10.2015 15:00 | Brzi Brod | 7 : 0 | Rudar | |||||
11.10
15:00
Morava
Sloboda
1
0
|
11.10.2015 15:00 | Morava | 1 : 0 | Sloboda | |||||
11.10
15:00
BuduÄnost
Crvena zastava
0
0
|
11.10.2015 15:00 | BuduÄnost | 0 : 0 | Crvena zastava | |||||
11.10
15:00
Mramor
VrtiŔte
2
1
|
11.10.2015 15:00 | Mramor | 2 : 1 | VrtiŔte | |||||
11.10
15:00
Proleter
Mladost
1
0
|
11.10.2015 15:00 | Proleter | 1 : 0 | Mladost |
11.10
15:00
BuduÄnost (A)
Partizan (U)
3
2
|
11.10.2015 15:00 | BuduÄnost (A) | 3 : 2 | Partizan (U) | |||||
11.10
15:00
Mladost (O)
Sloga (BNS)
3
1
|
11.10.2015 15:00 | Mladost (O) | 3 : 1 | Sloga (BNS) | |||||
11.10
15:00
Jugoslavija
Vladimirovac
2
1
|
11.10.2015 15:00 | Jugoslavija | 2 : 1 | Vladimirovac | |||||
11.10
15:00
Partizan (G)
BAK
0
0
|
11.10.2015 15:00 | Partizan (G) | 0 : 0 | BAK | |||||
11.10
15:00
Borac (S)
Vojvodina
2
2
|
11.10.2015 15:00 | Borac (S) | 2 : 2 | Vojvodina |
11.10
15:00
Kordun
TerekveÅ”
0
3
|
11.10.2015 15:00 | Kordun | 0 : 3 | TerekveÅ” | |||||
11.10
15:00
BSK
Omladinac (B)
3
3
|
11.10.2015 15:00 | BSK | 3 : 3 | Omladinac (B) | |||||
11.10
15:00
Kula
Rusin
2
2
|
11.10.2015 15:00 | Kula | 2 : 2 | Rusin | |||||
11.10
15:00
Borac
StaniÅ”iÄ
4
3
|
11.10.2015 15:00 | Borac | 4 : 3 | StaniÅ”iÄ | |||||
11.10
15:00
OFK Å ikara
Hajduk
3
2
|
11.10.2015 15:00 | OFK Å ikara | 3 : 2 | Hajduk | |||||
11.10
15:00
Lipar
GraniÄar (G)
3
0
|
11.10.2015 15:00 | Lipar | 3 : 0 | GraniÄar (G) | |||||
11.10
15:00
Omladinac (D)
Polet
1
4
|
11.10.2015 15:00 | Omladinac (D) | 1 : 4 | Polet |
11.10
15:00
Vinogradar
Jadran
3
1
|
11.10.2015 15:00 | Vinogradar | 3 : 1 | Jadran | |||||
11.10
15:00
BajŔa
Proleter
1
1
|
11.10.2015 15:00 | BajŔa | 1 : 1 | Proleter | |||||
11.10
15:00
BaÄka
Potisje
1
1
|
11.10.2015 15:00 | BaÄka | 1 : 1 | Potisje |
11.10
15:30
Hrtkovci
Napredak (P)
2
1
|
11.10.2015 15:30 | Hrtkovci | 2 : 1 | Napredak (P) | |||||
11.10
15:30
Ljukovo
Jedinstvo (M)
5
0
|
11.10.2015 15:30 | Ljukovo | 5 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
11.10
15:30
OFK Zeka BuljubaŔa
Hajduk (D)
1
1
|
11.10.2015 15:30 | OFK Zeka BuljubaŔa | 1 : 1 | Hajduk (D) | |||||
11.10
15:30
GraniÄar 1924
Hajduk 1925 Podunavac
1
3
|
11.10.2015 15:30 | GraniÄar 1924 | 1 : 3 | Hajduk 1925 Podunavac | |||||
11.10
15:30
Donji Petrovci
Jadran
0
2
|
11.10.2015 15:30 | Donji Petrovci | 0 : 2 | Jadran | |||||
11.10
15:30
OFK BrestaÄ
1. Maj Ruma
0
6
|
11.10.2015 15:30 | OFK BrestaÄ | 0 : 6 | 1. Maj Ruma |
11.10
Hajduk
Titel
2
1
|
11.10.2015 | Hajduk | 2 : 1 | Titel | |||||
11.10
Krila Krajine
Vojvodina
6
1
|
11.10.2015 | Krila Krajine | 6 : 1 | Vojvodina | |||||
11.10
Kulpin
Napredak
8
0
|
11.10.2015 | Kulpin | 8 : 0 | Napredak | |||||
11.10
MiletiÄ
Proleter
2
2
|
11.10.2015 | MiletiÄ | 2 : 2 | Proleter |
11.10
14:30
Mladost (B)
Mladost (Ä)
4
0
|
11.10.2015 14:30 | Mladost (B) | 4 : 0 | Mladost (Ä) | |||||
11.10
14:30
BuduÄnost
OFK Zabrežje
3
1
|
11.10.2015 14:30 | BuduÄnost | 3 : 1 | OFK Zabrežje | |||||
11.10
10:00
Borac
Mladost (C)
1
0
|
11.10.2015 10:00 | Borac | 1 : 0 | Mladost (C) | |||||
11.10
14:30
Veliki Borak
Å umadija
1
1
|
11.10.2015 14:30 | Veliki Borak | 1 : 1 | Å umadija | |||||
11.10
10:00
RadniÄki
Strelac
4
0
|
11.10.2015 10:00 | RadniÄki | 4 : 0 | Strelac |
11.10
14:30
Borac
Dunav
3
1
|
11.10.2015 14:30 | Borac | 3 : 1 | Dunav | |||||
11.10
14:30
PKB Kovilovo
Brodarac
0
1
|
11.10.2015 14:30 | PKB Kovilovo | 0 : 1 | Brodarac | |||||
11.10
11:00
13. maj
Komgrap
1
1
|
11.10.2015 11:00 | 13. maj | 1 : 1 | Komgrap | |||||
11.10
14:30
Pionir
Policajac
4
3
|
11.10.2015 14:30 | Pionir | 4 : 3 | Policajac | |||||
11.10
14:30
Zmaj 1953
SindjeliÄ 2012
1
1
|
11.10.2015 14:30 | Zmaj 1953 | 1 : 1 | SindjeliÄ 2012 | |||||
11.10
14:30
Institut
Milutinac
0
3
|
11.10.2015 14:30 | Institut | 0 : 3 | Milutinac |
11.10
14:30
BoleÄ
Pinosava
3
2
|
11.10.2015 14:30 | BoleÄ | 3 : 2 | Pinosava | |||||
11.10
14:30
VinÄa
KovaÄevac
2
0
|
11.10.2015 14:30 | VinÄa | 2 : 0 | KovaÄevac | |||||
11.10
14:30
Velika Krsna
OFK LeŔtane
2
1
|
11.10.2015 14:30 | Velika Krsna | 2 : 1 | OFK LeŔtane | |||||
11.10
14:30
Pudarci
Selo Mladenovac
3
7
|
11.10.2015 14:30 | Pudarci | 3 : 7 | Selo Mladenovac |
11.10
Bresje Superior
Omladinac
1
2
|
11.10.2015 | Bresje Superior | 1 : 2 | Omladinac | |||||
11.10
SASK
Mladi radnik
2
6
|
11.10.2015 | SASK | 2 : 6 | Mladi radnik | |||||
11.10
Borac (R)
Mladi borac
5
0
|
11.10.2015 | Borac (R) | 5 : 0 | Mladi borac | |||||
11.10
Udarnik
Pobeda
2
0
|
11.10.2015 | Udarnik | 2 : 0 | Pobeda | |||||
11.10
ŽelezniÄar
Å umadija
3
4
|
11.10.2015 | ŽelezniÄar | 3 : 4 | Å umadija | |||||
11.10
BaÄinac
BuduÄnost
2
1
|
11.10.2015 | BaÄinac | 2 : 1 | BuduÄnost | |||||
11.10
Osipaonica
7. Juli
2
1
|
11.10.2015 | Osipaonica | 2 : 1 | 7. Juli | |||||
11.10
Sloboda
Sloga
3
0
|
11.10.2015 | Sloboda | 3 : 0 | Sloga |
11.10
14:30
Rudar
TrgovaÄki
2
1
|
11.10.2015 14:30 | Rudar | 2 : 1 | TrgovaÄki | |||||
11.10
14:30
Petar Dobrnjac
Polet
1
0
|
11.10.2015 14:30 | Petar Dobrnjac | 1 : 0 | Polet | |||||
11.10
14:30
Integral
Borac
0
3
|
11.10.2015 14:30 | Integral | 0 : 3 | Borac | |||||
11.10
14:30
Sloga (B)
BuduÄnost
6
0
|
11.10.2015 14:30 | Sloga (B) | 6 : 0 | BuduÄnost | |||||
11.10
14:30
Vojvoda Milenko
Mlava
0
1
|
11.10.2015 14:30 | Vojvoda Milenko | 0 : 1 | Mlava | |||||
11.10
14:30
Mladost
Napredak
1
0
|
11.10.2015 14:30 | Mladost | 1 : 0 | Napredak | |||||
11.10
14:30
KrilaÅ”
Makce
2
2
|
11.10.2015 14:30 | KrilaÅ” | 2 : 2 | Makce | |||||
11.10
14:30
ŽelezniÄar
Äerdap
1
1
|
11.10.2015 14:30 | ŽelezniÄar | 1 : 1 | Äerdap | |||||
11.10
14:30
Dizel
Sloga (Ä)
1
0
|
11.10.2015 14:30 | Dizel | 1 : 0 | Sloga (Ä) |
11.10
14:30
Borac
AranÄelovac
3
0
|
11.10.2015 14:30 | Borac | 3 : 0 | AranÄelovac | |||||
11.10
14:30
ŽSK
Junkovac
1
0
|
11.10.2015 14:30 | ŽSK | 1 : 0 | Junkovac | |||||
11.10
14:30
Pobeda
BSK
0
3
|
11.10.2015 14:30 | Pobeda | 0 : 3 | BSK | |||||
11.10
14:30
Banja
Lepenica
2
1
|
11.10.2015 14:30 | Banja | 2 : 1 | Lepenica | |||||
11.10
14:30
Trnava
VinÄa
4
0
|
11.10.2015 14:30 | Trnava | 4 : 0 | VinÄa | |||||
11.10
10:00
Å umadija
Prvi srpski ustanak
3
1
|
11.10.2015 10:00 | Å umadija | 3 : 1 | Prvi srpski ustanak | |||||
11.10
14:30
Å atornja
KaraÄorÄe
2
1
|
11.10.2015 14:30 | Å atornja | 2 : 1 | KaraÄorÄe |
11.10
15:30
ViŔesava
Prvi partizan
0
1
|
11.10.2015 15:30 | ViŔesava | 0 : 1 | Prvi partizan | |||||
11.10
15:30
PeruÄac
Sevojno
0
0
|
11.10.2015 15:30 | PeruÄac | 0 : 0 | Sevojno | |||||
11.10
15:30
ŽelezniÄar
Ariljska rampa
1
0
|
11.10.2015 15:30 | ŽelezniÄar | 1 : 0 | Ariljska rampa | |||||
11.10
15:30
Savinac
Jedinstvo
2
0
|
11.10.2015 15:30 | Savinac | 2 : 0 | Jedinstvo |
11.10
15:00
Borac (V)
Mladost (PP)
4
1
|
11.10.2015 15:00 | Borac (V) | 4 : 1 | Mladost (PP) | |||||
11.10
15:00
Hajduk Stanko
Podrinje
3
2
|
11.10.2015 15:00 | Hajduk Stanko | 3 : 2 | Podrinje | |||||
11.10
15:00
BMR PetlovaÄa
SinÄeliÄ
1
0
|
11.10.2015 15:00 | BMR PetlovaÄa | 1 : 0 | SinÄeliÄ | |||||
11.10
15:00
RadniÄki Å abaÄki
Jedinstvo (Z)
4
0
|
11.10.2015 15:00 | RadniÄki Å abaÄki | 4 : 0 | Jedinstvo (Z) | |||||
11.10
15:00
Mladost (P)
Borac (L)
2
1
|
11.10.2015 15:00 | Mladost (P) | 2 : 1 | Borac (L) | |||||
11.10
15:00
Jedinstvo (Å )
Antimon
1
0
|
11.10.2015 15:00 | Jedinstvo (Å ) | 1 : 0 | Antimon |
11.10
15:30
Tvrdojevac
OFK JabuÄje
1
3
|
11.10.2015 15:30 | Tvrdojevac | 1 : 3 | OFK JabuÄje | |||||
11.10
15:30
Sovljak
JoŔeva
0
2
|
11.10.2015 15:30 | Sovljak | 0 : 2 | JoŔeva |
11.10
Vinogradi DB
Pobeda
3
4
|
11.10.2015 | Vinogradi DB | 3 : 4 | Pobeda | |||||
11.10
Sloga (D)
Mladost
3
2
|
11.10.2015 | Sloga (D) | 3 : 2 | Mladost | |||||
11.10
Vodojaža
Äava
1
0
|
11.10.2015 | Vodojaža | 1 : 0 | Äava | |||||
11.10
15:00
Srbija
MarÅ”iÄ
2
1
|
11.10.2015 15:00 | Srbija | 2 : 1 | MarÅ”iÄ | |||||
11.10
Å umadinac
Kolonija
0
3
|
11.10.2015 | Å umadinac | 0 : 3 | Kolonija | |||||
11.10
SuŔica
Sloboda
2
1
|
11.10.2015 | SuŔica | 2 : 1 | Sloboda | |||||
11.10
Partizan
Borac
1
0
|
11.10.2015 | Partizan | 1 : 0 | Borac | |||||
11.10
Jadran
BuduÄnost
3
2
|
11.10.2015 | Jadran | 3 : 2 | BuduÄnost |
11.10
15:30
Ribnica
Real
2
0
|
11.10.2015 15:30 | Ribnica | 2 : 0 | Real | |||||
11.10
15:30
BuduÄnost
Gruža
1
0
|
11.10.2015 15:30 | BuduÄnost | 1 : 0 | Gruža | |||||
11.10
15:30
Pazar Juniors 2011
Polet
1
1
|
11.10.2015 15:30 | Pazar Juniors 2011 | 1 : 1 | Polet | |||||
11.10
15:30
Radnik
Granit
2
0
|
11.10.2015 15:30 | Radnik | 2 : 0 | Granit | |||||
11.10
15:30
Rudar
Stubal
2
3
|
11.10.2015 15:30 | Rudar | 2 : 3 | Stubal | |||||
11.10
15:30
OFK Ras
Borac
1
1
|
11.10.2015 15:30 | OFK Ras | 1 : 1 | Borac |
11.10
Gracko
Polet
2
1
|
11.10.2015 | Gracko | 2 : 1 | Polet | |||||
11.10
Ugljare
Brezovica
1
1
|
11.10.2015 | Ugljare | 1 : 1 | Brezovica |
11.10
14:30
Istok 63
Polet
3
2
|
11.10.2015 14:30 | Istok 63 | 3 : 2 | Polet | |||||
11.10
14:30
Omladinski
Napredak Stubica
9
1
|
11.10.2015 14:30 | Omladinski | 9 : 1 | Napredak Stubica | |||||
11.10
14:30
Rudar Stenjevac
RadniÄki
7
0
|
11.10.2015 14:30 | Rudar Stenjevac | 7 : 0 | RadniÄki | |||||
11.10
14:30
Omladinac
Å umadija
3
2
|
11.10.2015 14:30 | Omladinac | 3 : 2 | Å umadija | |||||
11.10
14:30
Hajduk
Mladost (S)
2
2
|
11.10.2015 14:30 | Hajduk | 2 : 2 | Mladost (S) | |||||
11.10
14:30
Moravac
Rudar (P)
0
0
|
11.10.2015 14:30 | Moravac | 0 : 0 | Rudar (P) |
11.10
14:30
Å umadinac
BuduÄnost
5
1
|
11.10.2015 14:30 | Å umadinac | 5 : 1 | BuduÄnost | |||||
11.10
14:30
Mladost (G)
Juhor
1
1
|
11.10.2015 14:30 | Mladost (G) | 1 : 1 | Juhor | |||||
11.10
14:30
Napredak (SL)
Resavac
1
3
|
11.10.2015 14:30 | Napredak (SL) | 1 : 3 | Resavac | |||||
11.10
14:30
Kupinovac
VinoraÄa
2
4
|
11.10.2015 14:30 | Kupinovac | 2 : 4 | VinoraÄa | |||||
11.10
14:30
Osaonica
Mladost (D)
2
0
|
11.10.2015 14:30 | Osaonica | 2 : 0 | Mladost (D) | |||||
11.10
14:30
Sloga
Morava
0
1
|
11.10.2015 14:30 | Sloga | 0 : 1 | Morava | |||||
11.10
14:30
Ursule
Crni Vrh
5
3
|
11.10.2015 14:30 | Ursule | 5 : 3 | Crni Vrh | |||||
11.10
14:30
Blagotin
Kolare
4
1
|
11.10.2015 14:30 | Blagotin | 4 : 1 | Kolare |
11.10
15:30
Polet 57
14. Oktobar
5
4
|
11.10.2015 15:30 | Polet 57 | 5 : 4 | 14. Oktobar | |||||
11.10
15:30
Sloga
Kamenorezac 76
0
2
|
11.10.2015 15:30 | Sloga | 0 : 2 | Kamenorezac 76 | |||||
11.10
15:30
Stari Trstenik
Beli Orlovi
1
2
|
11.10.2015 15:30 | Stari Trstenik | 1 : 2 | Beli Orlovi | |||||
11.10
15:30
Rubin (Z)
Donji Kopaonik
5
2
|
11.10.2015 15:30 | Rubin (Z) | 5 : 2 | Donji Kopaonik | |||||
11.10
15:30
Omladinac
Rubin (DS)
5
0
|
11.10.2015 15:30 | Omladinac | 5 : 0 | Rubin (DS) |
11.10
15:30
BuduÄnost
Žabare
1
3
|
11.10.2015 15:30 | BuduÄnost | 1 : 3 | Žabare | |||||
11.10
15:30
BSK
Rasina
7
1
|
11.10.2015 15:30 | BSK | 7 : 1 | Rasina | |||||
11.10
15:30
Kupci
Kapidžija
4
0
|
11.10.2015 15:30 | Kupci | 4 : 0 | Kapidžija |
11.10
15:00
Jastrebac (T)
Crvena zvezda
2
1
|
11.10.2015 15:00 | Jastrebac (T) | 2 : 1 | Crvena zvezda |
11.10
15:30
Toplica
Marina Kutina
4
0
|
11.10.2015 15:30 | Toplica | 4 : 0 | Marina Kutina | |||||
11.10
15:30
Knežica
Moravac (ZT)
0
5
|
11.10.2015 15:30 | Knežica | 0 : 5 | Moravac (ZT) | |||||
11.10
15:30
Grkinja
Moravac (Ä)
2
3
|
11.10.2015 15:30 | Grkinja | 2 : 3 | Moravac (Ä) | |||||
11.10
15:30
4. Juli
DuŔnik
2
1
|
11.10.2015 15:30 | 4. Juli | 2 : 1 | DuŔnik |
11.10
15:00
Napredak
Milutinovac
7
1
|
11.10.2015 15:00 | Napredak | 7 : 1 | Milutinovac | |||||
11.10
15:00
Lokomotiva
KladuŔnica
0
3
|
11.10.2015 15:00 | Lokomotiva | 0 : 3 | KladuŔnica | |||||
11.10
15:00
Rtkovo
Pontes
2
1
|
11.10.2015 15:00 | Rtkovo | 2 : 1 | Pontes | |||||
11.10
15:00
LovÄen
KoÄa AndjelkoviÄ
6
1
|
11.10.2015 15:00 | LovÄen | 6 : 1 | KoÄa AndjelkoviÄ | |||||
11.10
15:00
Mala Vrbica
Egeta
3
0
|
11.10.2015 15:00 | Mala Vrbica | 3 : 0 | Egeta | |||||
11.10
15:00
Omladinac
Velika Vrbica
3
2
|
11.10.2015 15:00 | Omladinac | 3 : 2 | Velika Vrbica |
11.10
15:00
Kosovo
Polet 1959
2
2
|
11.10.2015 15:00 | Kosovo | 2 : 2 | Polet 1959 | |||||
11.10
15:00
Timok 1928
Deli Jovan
2
2
|
11.10.2015 15:00 | Timok 1928 | 2 : 2 | Deli Jovan | |||||
11.10
15:00
Lovac
Å ljivar
1
1
|
11.10.2015 15:00 | Lovac | 1 : 1 | Å ljivar |
11.10
15:30
Sloga
Lokomotiva
5
1
|
11.10.2015 15:30 | Sloga | 5 : 1 | Lokomotiva | |||||
11.10
15:30
Temac
DragoÅ”
0
3
|
11.10.2015 15:30 | Temac | 0 : 3 | DragoÅ” |
11.10
11:00
Lemind 1953
Moravac
7
1
|
11.10.2015 11:00 | Lemind 1953 | 7 : 1 | Moravac | |||||
11.10
15:00
BSK
Jedinstvo (G)
2
3
|
11.10.2015 15:00 | BSK | 2 : 3 | Jedinstvo (G) | |||||
11.10
15:00
Morava
Bratstvo
0
3
|
11.10.2015 15:00 | Morava | 0 : 3 | Bratstvo | |||||
11.10
15:00
Mladost (DL)
Marjan MB
1
2
|
11.10.2015 15:00 | Mladost (DL) | 1 : 2 | Marjan MB | |||||
11.10
15:00
Polet
Gradac
0
0
|
11.10.2015 15:00 | Polet | 0 : 0 | Gradac | |||||
11.10
15:00
Navalin
OFK Morava
2
0
|
11.10.2015 15:00 | Navalin | 2 : 0 | OFK Morava | |||||
11.10
15:00
Real
OFK BobiŔte
5
1
|
11.10.2015 15:00 | Real | 5 : 1 | OFK BobiŔte |
11.10
15:00
HajduÄica
Dunav
2
0
|
11.10.2015 15:00 | HajduÄica | 2 : 0 | Dunav | |||||
11.10
15:00
Å evac
Ratar
2
1
|
11.10.2015 15:00 | Å evac | 2 : 1 | Ratar | |||||
11.10
15:00
Borac (VG)
Banat (I)
8
2
|
11.10.2015 15:00 | Borac (VG) | 8 : 2 | Banat (I) | |||||
11.10
15:00
Jedinstvo
Borac (VS)
3
1
|
11.10.2015 15:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Borac (VS) | |||||
11.10
15:00
Partizan (K)
KaraÅ” (K)
2
2
|
11.10.2015 15:00 | Partizan (K) | 2 : 2 | KaraÅ” (K) | |||||
11.10
15:00
Potporanj
Vojvodina (CC)
0
2
|
11.10.2015 15:00 | Potporanj | 0 : 2 | Vojvodina (CC) | |||||
11.10
15:00
KaraÅ” (J)
Vojvodina (S)
1
0
|
11.10.2015 15:00 | KaraÅ” (J) | 1 : 0 | Vojvodina (S) |
11.10
15:00
Spartak
Tempo
4
0
|
11.10.2015 15:00 | Spartak | 4 : 0 | Tempo |
11.10
15:00
Vojvodina (B)
Napredak
0
3
|
11.10.2015 15:00 | Vojvodina (B) | 0 : 3 | Napredak | |||||
11.10
15:00
Bega
Delija
0
2
|
11.10.2015 15:00 | Bega | 0 : 2 | Delija | |||||
11.10
15:00
2. Oktobar
Omladinac
3
3
|
11.10.2015 15:00 | 2. Oktobar | 3 : 3 | Omladinac | |||||
11.10
15:00
BuduÄnost
Vojvodina (NM)
2
2
|
11.10.2015 15:00 | BuduÄnost | 2 : 2 | Vojvodina (NM) | |||||
11.10
15:00
Jedinstvo
1.Oktobar
6
0
|
11.10.2015 15:00 | Jedinstvo | 6 : 0 | 1.Oktobar | |||||
11.10
15:00
TerekveÅ”
Proleter
2
1
|
11.10.2015 15:00 | TerekveÅ” | 2 : 1 | Proleter |
11.10
15:00
MSK
Proleter
1
0
|
11.10.2015 15:00 | MSK | 1 : 0 | Proleter | |||||
11.10
15:00
OFK Gradnulica
OFK Klek
2
1
|
11.10.2015 15:00 | OFK Gradnulica | 2 : 1 | OFK Klek | |||||
11.10
15:00
Naftagas
Lehel
3
1
|
11.10.2015 15:00 | Naftagas | 3 : 1 | Lehel | |||||
11.10
15:00
ASK
Jedinstvo
2
6
|
11.10.2015 15:00 | ASK | 2 : 6 | Jedinstvo | |||||
11.10
15:00
Rusanda
ŽFK Banat
2
2
|
11.10.2015 15:00 | Rusanda | 2 : 2 | ŽFK Banat | |||||
11.10
15:00
Potisje
Omladinac
0
0
|
11.10.2015 15:00 | Potisje | 0 : 0 | Omladinac |
11.10
15:00
Hajduk Junior
Dunav
7
1
|
11.10.2015 15:00 | Hajduk Junior | 7 : 1 | Dunav | |||||
11.10
15:00
Aleksa Å antiÄ
TeleÄka
5
1
|
11.10.2015 15:00 | Aleksa Å antiÄ | 5 : 1 | TeleÄka | |||||
11.10
15:00
Partizan
Crvenka
1
0
|
11.10.2015 15:00 | Partizan | 1 : 0 | Crvenka | |||||
11.10
15:00
Jedinstvo (R)
Jedinstvo 1947
3
1
|
11.10.2015 15:00 | Jedinstvo (R) | 3 : 1 | Jedinstvo 1947 |
11.10
15:00
Udarnik ViŔnjevac
ÄurÄin
2
1
|
11.10.2015 15:00 | Udarnik ViÅ”njevac | 2 : 1 | ÄurÄin | |||||
11.10
15:00
Äantavir
Hajduk
2
0
|
11.10.2015 15:00 | Äantavir | 2 : 0 | Hajduk | |||||
11.10
15:00
Solid
Žednik
0
2
|
11.10.2015 15:00 | Solid | 0 : 2 | Žednik | |||||
11.10
15:00
Bratstvo
Lokomotiva
3
6
|
11.10.2015 15:00 | Bratstvo | 3 : 6 | Lokomotiva |
11.10
15:30
ObiliÄ 1993
Borac (M)
0
0
|
11.10.2015 15:30 | ObiliÄ 1993 | 0 : 0 | Borac (M) | |||||
11.10
15:30
PSK Putinci
Omladinac
6
1
|
11.10.2015 15:30 | PSK Putinci | 6 : 1 | Omladinac | |||||
11.10
15:30
Borac (S)
Hajduk 1932
7
3
|
11.10.2015 15:30 | Borac (S) | 7 : 3 | Hajduk 1932 | |||||
11.10
15:30
GraniÄar
FruŔkogorac
0
3
|
11.10.2015 15:30 | GraniÄar | 0 : 3 | FruÅ”kogorac | |||||
11.10
15:30
Napredak
Borac (K)
5
1
|
11.10.2015 15:30 | Napredak | 5 : 1 | Borac (K) | |||||
11.10
15:30
RadniÄki
Sloboda
1
2
|
11.10.2015 15:30 | RadniÄki | 1 : 2 | Sloboda | |||||
11.10
15:30
Sloga
Jedinstvo
3
3
|
11.10.2015 15:30 | Sloga | 3 : 3 | Jedinstvo |
11.10
15:30
Jedinstvo
Mladost Radost
8
1
|
11.10.2015 15:30 | Jedinstvo | 8 : 1 | Mladost Radost | |||||
11.10
Mladost
Sloga
3
1
|
11.10.2015 | Mladost | 3 : 1 | Sloga | |||||
11.10
15:30
BuduÄnost
BaÄka
3
5
|
11.10.2015 15:30 | BuduÄnost | 3 : 5 | BaÄka | |||||
11.10
15:30
Vojvodina
ObiliÄ (Zmajevo)
0
0
|
11.10.2015 15:30 | Vojvodina | 0 : 0 | ObiliÄ (Zmajevo) | |||||
11.10
15:30
Iskra
Hajduk
9
0
|
11.10.2015 15:30 | Iskra | 9 : 0 | Hajduk |
11.10
15:00
MagliÄ
Krivanj
0
3
|
11.10.2015 15:00 | MagliÄ | 0 : 3 | Krivanj | |||||
11.10
15:00
NeŔtin
Slavija
1
2
|
11.10.2015 15:00 | NeŔtin | 1 : 2 | Slavija | |||||
11.10
15:00
BaÄka
NaŔa Zvezda
2
4
|
11.10.2015 15:00 | BaÄka | 2 : 4 | NaÅ”a Zvezda | |||||
11.10
15:00
BaÄki Hajduk
Soko
2
1
|
11.10.2015 15:00 | BaÄki Hajduk | 2 : 1 | Soko | |||||
11.10
15:00
LabudnjaÄa
Borac
3
0
|
11.10.2015 15:00 | LabudnjaÄa | 3 : 0 | Borac |
11.10
15:00
Tatra
Äenej
6
1
|
11.10.2015 15:00 | Tatra | 6 : 1 | Äenej | |||||
11.10
15:00
Borac
Kabel - Å trand
1
3
|
11.10.2015 15:00 | Borac | 1 : 3 | Kabel - Å trand | |||||
11.10
15:00
Sremac
FruŔkogorac
3
9
|
11.10.2015 15:00 | Sremac | 3 : 9 | FruŔkogorac |
11.10
14:30
Minel
Mladost
4
1
|
11.10.2015 14:30 | Minel | 4 : 1 | Mladost | |||||
11.10
12:00
Dedinje
Crvenka
7
2
|
11.10.2015 12:00 | Dedinje | 7 : 2 | Crvenka | |||||
11.10
14:30
Sparta
Mladi proleter
0
2
|
11.10.2015 14:30 | Sparta | 0 : 2 | Mladi proleter |
11.10
14:30
Busije
BUSK
2
2
|
11.10.2015 14:30 | Busije | 2 : 2 | BUSK | |||||
11.10
14:30
Atakante
OFK PetrovÄiÄ
5
1
|
11.10.2015 14:30 | Atakante | 5 : 1 | OFK PetrovÄiÄ | |||||
11.10
10:00
Å eÄeranac Ada
Å umadinac
0
3
|
11.10.2015 10:00 | Å eÄeranac Ada | 0 : 3 | Å umadinac |
11.10
Udarnik
Vodice
2
0
|
11.10.2015 | Udarnik | 2 : 0 | Vodice | |||||
11.10
Beli Orlovi
Proleter
4
0
|
11.10.2015 | Beli Orlovi | 4 : 0 | Proleter | |||||
11.10
BaŔin
Cerovac
0
6
|
11.10.2015 | BaŔin | 0 : 6 | Cerovac |
11.10
15:00
Jasenica
Mladost 1948
3
4
|
11.10.2015 15:00 | Jasenica | 3 : 4 | Mladost 1948 |
11.10
14:30
KurjaÄe
Polet (B)
1
1
|
11.10.2015 14:30 | KurjaÄe | 1 : 1 | Polet (B) | |||||
11.10
14:30
Napredak 1934
Desine
2
1
|
11.10.2015 14:30 | Napredak 1934 | 2 : 1 | Desine | |||||
11.10
14:30
BraniÄevo
Napredak (P)
1
3
|
11.10.2015 14:30 | BraniÄevo | 1 : 3 | Napredak (P) | |||||
11.10
14:30
Mlava (B)
Jedinstvo (D)
3
3
|
11.10.2015 14:30 | Mlava (B) | 3 : 3 | Jedinstvo (D) | |||||
11.10
14:30
Vihor
Jedinstvo (Lj)
0
0
|
11.10.2015 14:30 | Vihor | 0 : 0 | Jedinstvo (Lj) | |||||
11.10
14:30
Borac (K)
Polet (V)
5
3
|
11.10.2015 14:30 | Borac (K) | 5 : 3 | Polet (V) |
11.10
14:30
Zadrugar
DragoÅ”
4
0
|
11.10.2015 14:30 | Zadrugar | 4 : 0 | DragoÅ” | |||||
11.10
14:30
Napredak
BSK
0
5
|
11.10.2015 14:30 | Napredak | 0 : 5 | BSK | |||||
11.10
14:30
RadniÄki
Mladost
5
1
|
11.10.2015 14:30 | RadniÄki | 5 : 1 | Mladost | |||||
11.10
14:30
Radnik
Bata BuliÄ
2
1
|
11.10.2015 14:30 | Radnik | 2 : 1 | Bata BuliÄ | |||||
11.10
14:30
Omladinac (Å )
Omladinac (S)
5
2
|
11.10.2015 14:30 | Omladinac (Å ) | 5 : 2 | Omladinac (S) | |||||
11.10
14:30
Rudar
Sloga 1952
7
0
|
11.10.2015 14:30 | Rudar | 7 : 0 | Sloga 1952 |
11.10
14:30
Sloga
Meteor
4
2
|
11.10.2015 14:30 | Sloga | 4 : 2 | Meteor | |||||
11.10
14:30
BSK
Mladost (R)
0
0
|
11.10.2015 14:30 | BSK | 0 : 0 | Mladost (R) | |||||
11.10
14:30
Crvena zvezda
Grivac
7
1
|
11.10.2015 14:30 | Crvena zvezda | 7 : 1 | Grivac | |||||
11.10
14:30
Lokomotiva
Mladost MG
2
0
|
11.10.2015 14:30 | Lokomotiva | 2 : 0 | Mladost MG | |||||
11.10
14:30
Bare
Marjan
0
4
|
11.10.2015 14:30 | Bare | 0 : 4 | Marjan | |||||
11.10
14:30
Kusovac
Kotlenik
5
3
|
11.10.2015 14:30 | Kusovac | 5 : 3 | Kotlenik | |||||
11.10
11:00
KaraÄorÄe VuÄiÄ
Mladost Crni Kao
5
3
|
11.10.2015 11:00 | KaraÄorÄe VuÄiÄ | 5 : 3 | Mladost Crni Kao |
11.10
14:30
RaniloviÄ
Jasenica
5
4
|
11.10.2015 14:30 | RaniloviÄ | 5 : 4 | Jasenica | |||||
11.10
11:00
Žabare
Å amot
1
4
|
11.10.2015 11:00 | Žabare | 1 : 4 | Šamot | |||||
11.10
14:30
B 2000
Å umadinac (N)
2
1
|
11.10.2015 14:30 | B 2000 | 2 : 1 | Å umadinac (N) | |||||
11.10
14:30
Partizan
MisaÄa
6
0
|
11.10.2015 14:30 | Partizan | 6 : 0 | MisaÄa | |||||
11.10
14:30
Sloga
Å umadinac (S)
3
2
|
11.10.2015 14:30 | Sloga | 3 : 2 | Å umadinac (S) | |||||
11.10
14:30
BuduÄnost
Proleter
1
7
|
11.10.2015 14:30 | BuduÄnost | 1 : 7 | Proleter | |||||
11.10
14:30
Kopljari
Mladi rudar
0
1
|
11.10.2015 14:30 | Kopljari | 0 : 1 | Mladi rudar |
11.10
15:00
KaraÄorÄe
VlaÅ”iÄ
0
3
|
11.10.2015 15:00 | KaraÄorÄe | 0 : 3 | VlaÅ”iÄ | |||||
11.10
15:00
Jevremovac
Mladost 2013
6
0
|
11.10.2015 15:00 | Jevremovac | 6 : 0 | Mladost 2013 | |||||
11.10
15:00
Rankovac
DuŔan Silni
1
0
|
11.10.2015 15:00 | Rankovac | 1 : 0 | DuŔan Silni | |||||
11.10
15:00
Vojvoda Stepa Step.
CeriÄ
3
3
|
11.10.2015 15:00 | Vojvoda Stepa Step. | 3 : 3 | CeriÄ | |||||
11.10
15:00
RadniÄki
TreŔnjevka
7
1
|
11.10.2015 15:00 | RadniÄki | 7 : 1 | TreÅ”njevka | |||||
11.10
15:00
Sloga
Dobrava
3
2
|
11.10.2015 15:00 | Sloga | 3 : 2 | Dobrava |
11.10
15:00
Borac
Cer
1
4
|
11.10.2015 15:00 | Borac | 1 : 4 | Cer | |||||
11.10
15:00
Milan OrliÄ
Sloga (S)
1
3
|
11.10.2015 15:00 | Milan OrliÄ | 1 : 3 | Sloga (S) | |||||
11.10
15:00
Krasava
CrnÄa
3
4
|
11.10.2015 15:00 | Krasava | 3 : 4 | CrnÄa | |||||
11.10
15:00
Velika Reka
Mladost (DB)
2
0
|
11.10.2015 15:00 | Velika Reka | 2 : 0 | Mladost (DB) | |||||
11.10
15:00
Cerova
Sloga (LÅ )
6
2
|
11.10.2015 15:00 | Cerova | 6 : 2 | Sloga (LÅ ) |
11.10
15:00
BuduÄnost (PD)
Borac
7
2
|
11.10.2015 15:00 | BuduÄnost (PD) | 7 : 2 | Borac | |||||
11.10
15:00
Torpedo 1924
Sloga
1
0
|
11.10.2015 15:00 | Torpedo 1924 | 1 : 0 | Sloga | |||||
11.10
15:00
BuduÄnost (Z)
Omladinac 2013
6
2
|
11.10.2015 15:00 | BuduÄnost (Z) | 6 : 2 | Omladinac 2013 | |||||
11.10
15:00
Mladost (MM)
Cer
1
1
|
11.10.2015 15:00 | Mladost (MM) | 1 : 1 | Cer | |||||
11.10
15:00
Proleter
Mladi Borac
0
6
|
11.10.2015 15:00 | Proleter | 0 : 6 | Mladi Borac | |||||
11.10
15:00
Gorki
Drina
5
4
|
11.10.2015 15:00 | Gorki | 5 : 4 | Drina | |||||
11.10
15:00
Partizan
DuŔko
1
1
|
11.10.2015 15:00 | Partizan | 1 : 1 | DuŔko |
11.10
15:30
Borac
Jadar 2013
2
3
|
11.10.2015 15:30 | Borac | 2 : 3 | Jadar 2013 | |||||
11.10
15:30
Iskra
Rajac
5
3
|
11.10.2015 15:30 | Iskra | 5 : 3 | Rajac | |||||
11.10
15:30
Gradac
Kolubara 2
0
3
|
11.10.2015 15:30 | Gradac | 0 : 3 | Kolubara 2 | |||||
11.10
15:30
Komanice
PopadiÄ
0
1
|
11.10.2015 15:30 | Komanice | 0 : 1 | PopadiÄ | |||||
11.10
15:30
Milenko PavloviÄ
Mladost
4
1
|
11.10.2015 15:30 | Milenko PavloviÄ | 4 : 1 | Mladost | |||||
11.10
15:30
Liplje
Ribnikar
5
2
|
11.10.2015 15:30 | Liplje | 5 : 2 | Ribnikar |
11.10
15:30
OFK Stublenica
Crvena Jabuka
5
0
|
11.10.2015 15:30 | OFK Stublenica | 5 : 0 | Crvena Jabuka | |||||
11.10
15:30
Polet (T)
Dimitrije TucoviÄ
4
0
|
11.10.2015 15:30 | Polet (T) | 4 : 0 | Dimitrije TucoviÄ | |||||
11.10
15:30
Proleter
Gunjevac
2
4
|
11.10.2015 15:30 | Proleter | 2 : 4 | Gunjevac |
11.10
15:00
Kremenac
Zastava
1
3
|
11.10.2015 15:00 | Kremenac | 1 : 3 | Zastava | |||||
11.10
15:00
21. oktobar
Divostin
4
2
|
11.10.2015 15:00 | 21. oktobar | 4 : 2 | Divostin | |||||
11.10
15:00
KoŔutnjak
Seljak
1
1
|
11.10.2015 15:00 | KoŔutnjak | 1 : 1 | Seljak | |||||
11.10
15:00
Hajduk
Å umadija 1934
2
5
|
11.10.2015 15:00 | Hajduk | 2 : 5 | Å umadija 1934 | |||||
11.10
15:00
Botunje
OFK Žeželj
1
3
|
11.10.2015 15:00 | Botunje | 1 : 3 | OFK Žeželj |
11.10
15:00
Takovski Ustanak
Sparta Grabovica
2
2
|
11.10.2015 15:00 | Takovski Ustanak | 2 : 2 | Sparta Grabovica | |||||
11.10
15:00
Ozrem PMH
Ozremica
2
1
|
11.10.2015 15:00 | Ozrem PMH | 2 : 1 | Ozremica | |||||
11.10
15:00
Å ilopaj
Å umadija
3
4
|
11.10.2015 15:00 | Å ilopaj | 3 : 4 | Å umadija | |||||
11.10
15:00
VelereÄ 94
Jablanica
3
3
|
11.10.2015 15:00 | VelereÄ 94 | 3 : 3 | Jablanica | |||||
11.10
15:00
Omladinac
Mladost 09
7
1
|
11.10.2015 15:00 | Omladinac | 7 : 1 | Mladost 09 |
11.10
14:30
Skobalj
Vrbovac
2
2
|
11.10.2015 14:30 | Skobalj | 2 : 2 | Vrbovac | |||||
11.10
14:30
VuÄak
OFK Slavija
1
2
|
11.10.2015 14:30 | VuÄak | 1 : 2 | OFK Slavija | |||||
11.10
14:30
BuduÄnost
Jezava
0
3
|
11.10.2015 14:30 | BuduÄnost | 0 : 3 | Jezava | |||||
11.10
14:30
ŽelezniÄar
Hajduk Veljko 1934
4
1
|
11.10.2015 14:30 | ŽelezniÄar | 4 : 1 | Hajduk Veljko 1934 |
11.10
15:00
GoruŔica
Jedinstvo
1
3
|
11.10.2015 15:00 | GoruŔica | 1 : 3 | Jedinstvo | |||||
11.10
15:00
Jelica
Vrelo
6
2
|
11.10.2015 15:00 | Jelica | 6 : 2 | Vrelo | |||||
11.10
15:00
Gradina
LFK Mladost
2
4
|
11.10.2015 15:00 | Gradina | 2 : 4 | LFK Mladost | |||||
11.10
11:00
Prilike
Sloga
6
0
|
11.10.2015 11:00 | Prilike | 6 : 0 | Sloga |
11.10
15:00
Tromedja
Jedinstvo (M)
8
2
|
11.10.2015 15:00 | Tromedja | 8 : 2 | Jedinstvo (M) | |||||
11.10
15:00
Å ampion
Hajduk
0
2
|
11.10.2015 15:00 | Å ampion | 0 : 2 | Hajduk | |||||
11.10
15:00
Jadran
HorgoÅ” 1911
2
2
|
11.10.2015 15:00 | Jadran | 2 : 2 | HorgoÅ” 1911 | |||||
11.10
15:00
Slavija
Tisa B
1
1
|
11.10.2015 15:00 | Slavija | 1 : 1 | Tisa B | |||||
11.10
15:00
GraniÄar
Jedinstvo (SK)
2
2
|
11.10.2015 15:00 | GraniÄar | 2 : 2 | Jedinstvo (SK) |
11.10
14:30
OFK Mladost
Partizan
3
0
|
11.10.2015 14:30 | OFK Mladost | 3 : 0 | Partizan | |||||
11.10
14:30
Podunavac
Hajduk
1
5
|
11.10.2015 14:30 | Podunavac | 1 : 5 | Hajduk |
11.10
15:00
Morava
Mladost
1
2
|
11.10.2015 15:00 | Morava | 1 : 2 | Mladost | |||||
11.10
15:00
Proleter DV
Supovac
3
1
|
11.10.2015 15:00 | Proleter DV | 3 : 1 | Supovac | |||||
11.10
15:00
Moravac 1948
Durlan siti
7
0
|
11.10.2015 15:00 | Moravac 1948 | 7 : 0 | Durlan siti | |||||
11.10
15:00
Delijski Vis
Stevan NeŔticki
0
1
|
11.10.2015 15:00 | Delijski Vis | 0 : 1 | Stevan NeŔticki | |||||
11.10
15:00
Sloga 1948
Äegar 1946
2
0
|
11.10.2015 15:00 | Sloga 1948 | 2 : 0 | Äegar 1946 |
11.10
15:30
Urovica
Ratar
3
0
|
11.10.2015 15:30 | Urovica | 3 : 0 | Ratar | |||||
11.10
15:30
Polet
OFK Sikole
4
0
|
11.10.2015 15:30 | Polet | 4 : 0 | OFK Sikole | |||||
11.10
15:30
Kovilovo
Smedovac
1
2
|
11.10.2015 15:30 | Kovilovo | 1 : 2 | Smedovac | |||||
11.10
15:30
Srbovo
MiloŔevo
0
3
|
11.10.2015 15:30 | Srbovo | 0 : 3 | MiloŔevo | |||||
11.10
15:30
ReÄka
Malajnica
2
4
|
11.10.2015 15:30 | ReÄka | 2 : 4 | Malajnica | |||||
11.10
15:30
GraniÄar
Slatina
0
2
|
11.10.2015 15:30 | GraniÄar | 0 : 2 | Slatina |
11.10
16:00
Sloga
Mladost
2
1
|
11.10.2015 16:00 | Sloga | 2 : 1 | Mladost | |||||
11.10
16:00
Omladinac (BL)
Rtanj
1
3
|
11.10.2015 16:00 | Omladinac (BL) | 1 : 3 | Rtanj |
11.10
13:00
Malba
Gavrilo Princip
3
2
|
11.10.2015 13:00 | Malba | 3 : 2 | Gavrilo Princip | |||||
11.10
13:00
Polet
Vujan
0
3
|
11.10.2015 13:00 | Polet | 0 : 3 | Vujan | |||||
11.10
13:00
ÄaÄak 94
Morava
0
1
|
11.10.2015 13:00 | ÄaÄak 94 | 0 : 1 | Morava | |||||
11.10
13:00
Rakova
Zadrugar
1
4
|
11.10.2015 13:00 | Rakova | 1 : 4 | Zadrugar |
11.10
15:00
Pobeda
Sloboda
2
1
|
11.10.2015 15:00 | Pobeda | 2 : 1 | Sloboda | |||||
11.10
15:00
Tomislavci
NjegoÅ” B
1
2
|
11.10.2015 15:00 | Tomislavci | 1 : 2 | NjegoÅ” B |
11.10
14:30
Posavina
LjubiniÄ
3
0
|
11.10.2015 14:30 | Posavina | 3 : 0 | LjubiniÄ | |||||
11.10
14:30
Duboko
Trstenica
5
0
|
11.10.2015 14:30 | Duboko | 5 : 0 | Trstenica | |||||
11.10
14:30
Partizan-Draževac
Rvati
0
2
|
11.10.2015 14:30 | Partizan-Draževac | 0 : 2 | Rvati | |||||
11.10
14:30
Belo Polje
Zvezda-Konatice
4
4
|
11.10.2015 14:30 | Belo Polje | 4 : 4 | Zvezda-Konatice | |||||
11.10
14:30
Jedinstvo
Borac
0
2
|
11.10.2015 14:30 | Jedinstvo | 0 : 2 | Borac | |||||
11.10
14:30
OFK Urovci
VukiÄevica
5
1
|
11.10.2015 14:30 | OFK Urovci | 5 : 1 | VukiÄevica |
11.10
14:30
Velika Mostanica
Guncate
5
0
|
11.10.2015 14:30 | Velika Mostanica | 5 : 0 | Guncate | |||||
11.10
14:30
LisoviÄ
VraniÄ
1
0
|
11.10.2015 14:30 | LisoviÄ | 1 : 0 | VraniÄ | |||||
11.10
14:30
RuŔanj
Barajevo
5
2
|
11.10.2015 14:30 | RuŔanj | 5 : 2 | Barajevo |
11.10
15:00
Borac
Bistrica
5
0
|
11.10.2015 15:00 | Borac | 5 : 0 | Bistrica | |||||
11.10
15:00
Sloga
OFK RadniÄki
3
4
|
11.10.2015 15:00 | Sloga | 3 : 4 | OFK RadniÄki | |||||
11.10
11:00
Vreoci
Polet
4
2
|
11.10.2015 11:00 | Vreoci | 4 : 2 | Polet | |||||
11.10
15:00
Rudar
BuduÄnost
2
3
|
11.10.2015 15:00 | Rudar | 2 : 3 | BuduÄnost |
11.10
12:00
Mladost (MI)
Stojnik
3
0
|
11.10.2015 12:00 | Mladost (MI) | 3 : 0 | Stojnik | |||||
11.10
12:00
Rudar 2012
OFK Slatina
3
0
|
11.10.2015 12:00 | Rudar 2012 | 3 : 0 | OFK Slatina | |||||
11.10
15:00
Vis
PopoviÄ
2
2
|
11.10.2015 15:00 | Vis | 2 : 2 | PopoviÄ | |||||
11.10
15:00
Mladost (G)
Vojvoda
0
3
|
11.10.2015 15:00 | Mladost (G) | 0 : 3 | Vojvoda |
11.10
14:30
IvanÄa
Markovac
0
3
|
11.10.2015 14:30 | IvanÄa | 0 : 3 | Markovac | |||||
11.10
14:30
Å umadija 1962
Borac
4
0
|
11.10.2015 14:30 | Å umadija 1962 | 4 : 0 | Borac | |||||
11.10
14:30
ŠepŔin
VlaŔka 1950
4
0
|
11.10.2015 14:30 | ŠepŔin | 4 : 0 | VlaŔka 1950 | |||||
11.10
14:30
Napredak
OFK Student
2
1
|
11.10.2015 14:30 | Napredak | 2 : 1 | OFK Student | |||||
11.10
14:30
Sloga
Omladinac
0
1
|
11.10.2015 14:30 | Sloga | 0 : 1 | Omladinac |
11.10
15:00
Mladost
ŽelezniÄar
7
2
|
11.10.2015 15:00 | Mladost | 7 : 2 | ŽelezniÄar | |||||
11.10
15:00
Jedinstvo
BuduÄnost
4
2
|
11.10.2015 15:00 | Jedinstvo | 4 : 2 | BuduÄnost | |||||
11.10
15:00
Sloboda
Radnik
3
3
|
11.10.2015 15:00 | Sloboda | 3 : 3 | Radnik | |||||
11.10
15:00
Vihor
Heroj
0
5
|
11.10.2015 15:00 | Vihor | 0 : 5 | Heroj | |||||
11.10
15:00
Razvitak
OFK Borac
3
0
|
11.10.2015 15:00 | Razvitak | 3 : 0 | OFK Borac | |||||
11.10
15:00
Zemljoradnik
Buljane
3
1
|
11.10.2015 15:00 | Zemljoradnik | 3 : 1 | Buljane | |||||
11.10
15:00
ISK Izvor
Popovac
0
2
|
11.10.2015 15:00 | ISK Izvor | 0 : 2 | Popovac |
11.10
14:30
Resava
15. Avgust 1950
2
2
|
11.10.2015 14:30 | Resava | 2 : 2 | 15. Avgust 1950 |
11.10
15:00
OFK Borac
Å antarovac
1
3
|
11.10.2015 15:00 | OFK Borac | 1 : 3 | Å antarovac | |||||
11.10
15:00
Partizan
Morava
0
3
|
11.10.2015 15:00 | Partizan | 0 : 3 | Morava | |||||
11.10
15:00
Belica
CrnovrŔanin
1
3
|
11.10.2015 15:00 | Belica | 1 : 3 | CrnovrŔanin | |||||
11.10
15:00
Jedinstvo
Trnava
5
1
|
11.10.2015 15:00 | Jedinstvo | 5 : 1 | Trnava | |||||
11.10
15:00
Hajduk
Omladinac
2
1
|
11.10.2015 15:00 | Hajduk | 2 : 1 | Omladinac |
11.10
15:30
Morava
Sloboda 1948
2
1
|
11.10.2015 15:30 | Morava | 2 : 1 | Sloboda 1948 | |||||
11.10
15:30
Vinogradar
RujiŔnik
0
0
|
11.10.2015 15:30 | Vinogradar | 0 : 0 | RujiŔnik | |||||
11.10
15:30
Velika Drenova
JugoviÄi
0
1
|
11.10.2015 15:30 | Velika Drenova | 0 : 1 | JugoviÄi | |||||
11.10
15:30
Stragari
Borjak 2013
1
0
|
11.10.2015 15:30 | Stragari | 1 : 0 | Borjak 2013 |
11.10
15:30
Mladost
Velika Morava
7
1
|
11.10.2015 15:30 | Mladost | 7 : 1 | Velika Morava |
11.10
11:00
Atletiko
Veternica
3
0
|
11.10.2015 11:00 | Atletiko | 3 : 0 | Veternica | |||||
11.10
11:00
Rudar
Pomoravlje
3
3
|
11.10.2015 11:00 | Rudar | 3 : 3 | Pomoravlje |
11.10
11:00
Gornje Sinkovce
JaŔunja
2
4
|
11.10.2015 11:00 | Gornje Sinkovce | 2 : 4 | JaŔunja |
11.10
15:00
Pobeda
Vinogradar
1
5
|
11.10.2015 15:00 | Pobeda | 1 : 5 | Vinogradar | |||||
11.10
15:00
Banat
Omladinac
2
0
|
11.10.2015 15:00 | Banat | 2 : 0 | Omladinac | |||||
11.10
15:00
Jedinstvo
RadniÄki 1927
0
2
|
11.10.2015 15:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | RadniÄki 1927 |
11.10
15:00
Borac
KSK Konak 1926
3
0
|
11.10.2015 15:00 | Borac | 3 : 0 | KSK Konak 1926 | |||||
11.10
15:00
Tisa 1933
Mladost
2
11
|
11.10.2015 15:00 | Tisa 1933 | 2 : 11 | Mladost | |||||
11.10
15:00
OFK StajiÄevo
ZÅ F PetliÄ
0
1
|
11.10.2015 15:00 | OFK StajiÄevo | 0 : 1 | ZÅ F PetliÄ | |||||
11.10
15:00
Sloga
TamiÅ”
0
1
|
11.10.2015 15:00 | Sloga | 0 : 1 | TamiÅ” |
11.10
15:30
Vojvodina
27. Oktobar
1
0
|
11.10.2015 15:30 | Vojvodina | 1 : 0 | 27. Oktobar | |||||
11.10
15:30
Car UroÅ”
FruŔkogorac
1
0
|
11.10.2015 15:30 | Car UroŔ | 1 : 0 | FruŔkogorac | |||||
11.10
15:30
Sremac
Mladost (B)
1
2
|
11.10.2015 15:30 | Sremac | 1 : 2 | Mladost (B) | |||||
11.10
15:30
FruŔka Gora
Planinac
6
0
|
11.10.2015 15:30 | FruŔka Gora | 6 : 0 | Planinac | |||||
11.10
15:30
GraniÄar
Polet
0
0
|
11.10.2015 15:30 | GraniÄar | 0 : 0 | Polet | |||||
11.10
15:30
Sloga
Mladost (P)
3
0
|
11.10.2015 15:30 | Sloga | 3 : 0 | Mladost (P) | |||||
11.10
15:30
Jedinstvo
Jedinstvo (R)
0
3
|
11.10.2015 15:30 | Jedinstvo | 0 : 3 | Jedinstvo (R) |
11.10
Hajduk
GraniÄar
7
1
|
11.10.2015 | Hajduk | 7 : 1 | GraniÄar | |||||
11.10
OFK BikiÄ
Borac
4
0
|
11.10.2015 | OFK BikiÄ | 4 : 0 | Borac | |||||
11.10
Bratstvo
Omladinac
2
5
|
11.10.2015 | Bratstvo | 2 : 5 | Omladinac | |||||
11.10
Jedinstvo (Lj)
SinÄeliÄ
0
2
|
11.10.2015 | Jedinstvo (Lj) | 0 : 2 | SinÄeliÄ | |||||
11.10
Jednota
OFK Bingula
5
1
|
11.10.2015 | Jednota | 5 : 1 | OFK Bingula | |||||
11.10
OFK BaÄinci
Sremac
|
11.10.2015 | OFK BaÄinci | : | Sremac |
11.10
15:30
Sremac
GraniÄar
2
4
|
11.10.2015 15:30 | Sremac | 2 : 4 | GraniÄar | |||||
11.10
15:30
Srem
Å umar
4
0
|
11.10.2015 15:30 | Srem | 4 : 0 | Å umar | |||||
11.10
15:30
Kameni
Vitez
2
1
|
11.10.2015 15:30 | Kameni | 2 : 1 | Vitez | |||||
11.10
15:30
Mladost
Sloven
3
0
|
11.10.2015 15:30 | Mladost | 3 : 0 | Sloven |
11.10
15:30
Srem
Borac (VR)
2
1
|
11.10.2015 15:30 | Srem | 2 : 1 | Borac (VR) | |||||
11.10
15:30
BSK
Planinac
6
0
|
11.10.2015 15:30 | BSK | 6 : 0 | Planinac | |||||
11.10
15:30
Poletarac
Grgurevci
8
5
|
11.10.2015 15:30 | Poletarac | 8 : 5 | Grgurevci | |||||
11.10
15:30
Sloga (Ä)
Borac (R)
3
1
|
11.10.2015 15:30 | Sloga (Ä) | 3 : 1 | Borac (R) | |||||
11.10
15:30
Sloboda
Napredak
6
1
|
11.10.2015 15:30 | Sloboda | 6 : 1 | Napredak | |||||
11.10
15:30
Sremac
OFK Bosut
0
1
|
11.10.2015 15:30 | Sremac | 0 : 1 | OFK Bosut |
11.10
15:30
FruŔkogorac
Borac
3
0
|
11.10.2015 15:30 | FruŔkogorac | 3 : 0 | Borac | |||||
11.10
15:30
KruŔedol
Polet
2
0
|
11.10.2015 15:30 | KruŔedol | 2 : 0 | Polet | |||||
11.10
15:30
ÄSK Äortanovci
ŽelezniÄar
0
1
|
11.10.2015 15:30 | ÄSK Äortanovci | 0 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
11.10
15:30
Borac
Dunav
2
1
|
11.10.2015 15:30 | Borac | 2 : 1 | Dunav |
11.10
14:30
Dunavac
Zemljoradnik
5
1
|
11.10.2015 14:30 | Dunavac | 5 : 1 | Zemljoradnik | |||||
11.10
14:30
Dunav
Sloga (Dr)
2
1
|
11.10.2015 14:30 | Dunav | 2 : 1 | Sloga (Dr) | |||||
11.10
14:30
Stig 1955
Proleter
2
1
|
11.10.2015 14:30 | Stig 1955 | 2 : 1 | Proleter | |||||
11.10
14:30
Sloga (Du)
Mip Majdan
2
4
|
11.10.2015 14:30 | Sloga (Du) | 2 : 4 | Mip Majdan | |||||
11.10
14:30
Metalac
Sopot
1
1
|
11.10.2015 14:30 | Metalac | 1 : 1 | Sopot | |||||
11.10
14:30
LjubiÄevo
Sloga (L)
0
2
|
11.10.2015 14:30 | LjubiÄevo | 0 : 2 | Sloga (L) |
11.10
14:30
Mladost (L)
Brana PaunoviÄ
4
0
|
11.10.2015 14:30 | Mladost (L) | 4 : 0 | Brana PaunoviÄ |
11.10
14:30
Soko
Veliko Laole
1
5
|
11.10.2015 14:30 | Soko | 1 : 5 | Veliko Laole |
11.10
10:00
Beli Orlovi
Mladost
2
3
|
11.10.2015 10:00 | Beli Orlovi | 2 : 3 | Mladost |
11.10
10:00
Mladost (R)
Radoje DomanoviÄ
1
1
|
11.10.2015 10:00 | Mladost (R) | 1 : 1 | Radoje DomanoviÄ | |||||
11.10
10:00
Jarmenovci
Mladost (J)
1
5
|
11.10.2015 10:00 | Jarmenovci | 1 : 5 | Mladost (J) |
11.10
14:30
Gorski Car
VenÄani
5
2
|
11.10.2015 14:30 | Gorski Car | 5 : 2 | VenÄani |
11.10
11:00
MiloÅ” Pocerac 2013
Žabar
5
1
|
11.10.2015 11:00 | MiloŔ Pocerac 2013 | 5 : 1 | Žabar | |||||
11.10
11:00
Sava
ZablaÄe
3
2
|
11.10.2015 11:00 | Sava | 3 : 2 | ZablaÄe | |||||
11.10
11:00
Galeb
Korman
4
1
|
11.10.2015 11:00 | Galeb | 4 : 1 | Korman | |||||
11.10
11:00
Jedinstvo
Mladost
2
0
|
11.10.2015 11:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Mladost |
11.10
15:00
Sloga (R)
Sloga TrgoŔped
5
2
|
11.10.2015 15:00 | Sloga (R) | 5 : 2 | Sloga TrgoŔped | |||||
11.10
15:00
Mladost (B)
Polet
2
1
|
11.10.2015 15:00 | Mladost (B) | 2 : 1 | Polet | |||||
11.10
15:00
Torpedo
Provo 2015
0
0
|
11.10.2015 15:00 | Torpedo | 0 : 0 | Provo 2015 | |||||
11.10
15:00
Petrovac 74
Verko
1
0
|
11.10.2015 15:00 | Petrovac 74 | 1 : 0 | Verko | |||||
11.10
15:00
Dragojevac
Hajduk
2
1
|
11.10.2015 15:00 | Dragojevac | 2 : 1 | Hajduk | |||||
11.10
15:00
Skupljen 2013
Krnule 09
4
1
|
11.10.2015 15:00 | Skupljen 2013 | 4 : 1 | Krnule 09 |
11.10
11:00
Volujac
OFK Varna
1
6
|
11.10.2015 11:00 | Volujac | 1 : 6 | OFK Varna | |||||
11.10
11:00
Å ipurske livade
BojiÄ
6
0
|
11.10.2015 11:00 | Å ipurske livade | 6 : 0 | BojiÄ | |||||
11.10
11:00
Mladost (S)
Pocerina
2
5
|
11.10.2015 11:00 | Mladost (S) | 2 : 5 | Pocerina |
11.10
OFK Donja LjuboviÄa
Grabovica
2
2
|
11.10.2015 | OFK Donja LjuboviÄa | 2 : 2 | Grabovica |
11.10
11:00
Tolisavac - VT
7. Juli
0
1
|
11.10.2015 11:00 | Tolisavac - VT | 0 : 1 | 7. Juli | |||||
11.10
14:30
Bratstvo
DB Junajted
2
1
|
11.10.2015 14:30 | Bratstvo | 2 : 1 | DB Junajted |
11.10
11:00
Mladost
Premijer
0
7
|
11.10.2015 11:00 | Mladost | 0 : 7 | Premijer |
11.10
14:30
BeloŔevac
Dupljaj
2
1
|
11.10.2015 14:30 | BeloŔevac | 2 : 1 | Dupljaj | |||||
11.10
14:30
Rakac Stave
Mladi radnik
1
1
|
11.10.2015 14:30 | Rakac Stave | 1 : 1 | Mladi radnik | |||||
11.10
14:30
OFK BrÄanac
Lukavac
3
1
|
11.10.2015 14:30 | OFK BrÄanac | 3 : 1 | Lukavac | |||||
11.10
14:30
Žabari
Zadrugar
2
0
|
11.10.2015 14:30 | Žabari | 2 : 0 | Zadrugar | |||||
11.10
11:00
BujaÄiÄ
Paune
1
0
|
11.10.2015 11:00 | BujaÄiÄ | 1 : 0 | Paune | |||||
11.10
14:30
KoteŔica
OFK Povlen
1
2
|
11.10.2015 14:30 | KoteŔica | 1 : 2 | OFK Povlen |
11.10
15:30
Orao
Mladost
1
8
|
11.10.2015 15:30 | Orao | 1 : 8 | Mladost | |||||
11.10
15:30
Gornji Lajkovac
PaÅ”triÄ
4
2
|
11.10.2015 15:30 | Gornji Lajkovac | 4 : 2 | PaÅ”triÄ | |||||
11.10
15:30
Toplica
ToliÄ
4
4
|
11.10.2015 15:30 | Toplica | 4 : 4 | ToliÄ | |||||
11.10
15:30
BabajiÄ
Gornji MuÅ”iÄ
1
5
|
11.10.2015 15:30 | BabajiÄ | 1 : 5 | Gornji MuÅ”iÄ | |||||
11.10
15:30
Stari drugari
Vojvode
5
6
|
11.10.2015 15:30 | Stari drugari | 5 : 6 | Vojvode |
11.10
Sloga
Mladost
1
4
|
11.10.2015 | Sloga | 1 : 4 | Mladost | |||||
11.10
NepriÄava
Strmovo 1968
4
1
|
11.10.2015 | NepriÄava | 4 : 1 | Strmovo 1968 |
11.10
13:00
ÄuÄuge
Zvizdar
5
1
|
11.10.2015 13:00 | ÄuÄuge | 5 : 1 | Zvizdar | |||||
11.10
11:00
Sloga
Dokmir
3
2
|
11.10.2015 11:00 | Sloga | 3 : 2 | Dokmir | |||||
11.10
11:00
MurgaÅ” 2012
Å arbane
1
1
|
11.10.2015 11:00 | MurgaÅ” 2012 | 1 : 1 | Å arbane | |||||
11.10
15:30
Pambukovica
OFK Paljuvi
0
2
|
11.10.2015 15:30 | Pambukovica | 0 : 2 | OFK Paljuvi |
11.10
15:30
Sloga
Vrelo Sport
1
2
|
11.10.2015 15:30 | Sloga | 1 : 2 | Vrelo Sport | |||||
11.10
11:00
Kolubara
Jedinstvo
0
3
|
11.10.2015 11:00 | Kolubara | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
11.10
13:00
Omladinac
Brgule
3
0
|
11.10.2015 13:00 | Omladinac | 3 : 0 | Brgule | |||||
11.10
11:00
Strelac 001
Vrelo
0
2
|
11.10.2015 11:00 | Strelac 001 | 0 : 2 | Vrelo | |||||
11.10
15:30
Vukona
OFK Takovo
1
4
|
11.10.2015 15:30 | Vukona | 1 : 4 | OFK Takovo |
11.10
15:00
DobraÄa
Borac
3
1
|
11.10.2015 15:00 | DobraÄa | 3 : 1 | Borac | |||||
11.10
15:00
Bukorovac
Erdoglija
0
3
|
11.10.2015 15:00 | Bukorovac | 0 : 3 | Erdoglija | |||||
11.10
15:00
Å umarice 2008
Mladost TeferiÄ
1
5
|
11.10.2015 15:00 | Å umarice 2008 | 1 : 5 | Mladost TeferiÄ |
11.10
11:00
ZgodaÄica
Stara ÄarÅ”ija
0
4
|
11.10.2015 11:00 | ZgodaÄica | 0 : 4 | Stara ÄarÅ”ija | |||||
11.10
15:30
Lasta
Mladost 1981
2
0
|
11.10.2015 15:30 | Lasta | 2 : 0 | Mladost 1981 | |||||
11.10
15:30
Morava
PopoviÄi
1
2
|
11.10.2015 15:30 | Morava | 1 : 2 | PopoviÄi |
11.10
15:30
Studen Vitez
Progorelica
3
0
|
11.10.2015 15:30 | Studen Vitez | 3 : 0 | Progorelica | |||||
11.10
15:30
ŽiÄa
Mineral 2015
3
0
|
11.10.2015 15:30 | ŽiÄa | 3 : 0 | Mineral 2015 |
11.10
15:30
Polet
Vitanovac 08
2
3
|
11.10.2015 15:30 | Polet | 2 : 3 | Vitanovac 08 | |||||
11.10
15:30
Modrica
Lipovac
2
3
|
11.10.2015 15:30 | Modrica | 2 : 3 | Lipovac | |||||
11.10
15:30
Mladost VPD
Mladost 2015
8
2
|
11.10.2015 15:30 | Mladost VPD | 8 : 2 | Mladost 2015 | |||||
11.10
15:30
Å titari
Grkljane
0
2
|
11.10.2015 15:30 | Å titari | 0 : 2 | Grkljane | |||||
11.10
15:30
Zdravinje
Polet
5
1
|
11.10.2015 15:30 | Zdravinje | 5 : 1 | Polet | |||||
11.10
15:30
Jablanica
Zmajevac
3
5
|
11.10.2015 15:30 | Jablanica | 3 : 5 | Zmajevac |
11.10
11:00
MeŔevo
Pasjak 2013
6
0
|
11.10.2015 11:00 | MeŔevo | 6 : 0 | Pasjak 2013 | |||||
11.10
11:00
Konjuh
Pepeljevac 1947
5
1
|
11.10.2015 11:00 | Konjuh | 5 : 1 | Pepeljevac 1947 |
11.10
15:00
Sloga
Proleter
0
5
|
11.10.2015 15:00 | Sloga | 0 : 5 | Proleter | |||||
11.10
15:00
BuduÄnost
Mladost
6
1
|
11.10.2015 15:00 | BuduÄnost | 6 : 1 | Mladost | |||||
11.10
15:00
Slavija
Jednota 1950
1
0
|
11.10.2015 15:00 | Slavija | 1 : 0 | Jednota 1950 |
11.10
Moravac
BuduÄnost
5
0
|
11.10.2015 | Moravac | 5 : 0 | BuduÄnost | |||||
11.10
11:00
Slavija 1915
Pomoravlje
1
7
|
11.10.2015 11:00 | Slavija 1915 | 1 : 7 | Pomoravlje |
11.10
15:30
SeÄica
Ježevica
1
2
|
11.10.2015 15:30 | SeÄica | 1 : 2 | Ježevica | |||||
11.10
15:30
DuŔkovci
Blagaja
5
3
|
11.10.2015 15:30 | DuŔkovci | 5 : 3 | Blagaja | |||||
11.10
15:30
Bakionica
Lazarica
2
3
|
11.10.2015 15:30 | Bakionica | 2 : 3 | Lazarica | |||||
11.10
13:00
TreŔnjica
LauÅ”
4
1
|
11.10.2015 13:00 | TreŔnjica | 4 : 1 | LauŔ | |||||
11.10
13:00
Pobeda
Omladinac
1
2
|
11.10.2015 13:00 | Pobeda | 1 : 2 | Omladinac | |||||
11.10
15:30
Gorobilje
Borac
3
1
|
11.10.2015 15:30 | Gorobilje | 3 : 1 | Borac | |||||
11.10
13:00
GlumaÄ
Dobrinjac
5
0
|
11.10.2015 13:00 | GlumaÄ | 5 : 0 | Dobrinjac | |||||
11.10
15:30
AvijatiÄar Vranjani
Plavi Tok
13
0
|
11.10.2015 15:30 | AvijatiÄar Vranjani | 13 : 0 | Plavi Tok |
11.10
13:00
Garevina
Obilic
2
3
|
11.10.2015 13:00 | Garevina | 2 : 3 | Obilic | |||||
11.10
15:00
Mladost
Zupski Biser
2
4
|
11.10.2015 15:00 | Mladost | 2 : 4 | Zupski Biser |
11.10
14:30
Pobeda
Mladost
3
0
|
11.10.2015 14:30 | Pobeda | 3 : 0 | Mladost | |||||
11.10
14:30
Veteran
Å umadija
3
0
|
11.10.2015 14:30 | Veteran | 3 : 0 | Å umadija | |||||
11.10
14:30
Badnjevac
KaraÄorÄe 2013
2
1
|
11.10.2015 14:30 | Badnjevac | 2 : 1 | KaraÄorÄe 2013 | |||||
11.10
14:30
Napredak
Feniks
4
0
|
11.10.2015 14:30 | Napredak | 4 : 0 | Feniks |
11.10
15:30
Usije
MrÄkovac
1
3
|
11.10.2015 15:30 | Usije | 1 : 3 | MrÄkovac | |||||
11.10
15:30
Žika MarkoviÄ UÄa
BariÄ
6
0
|
11.10.2015 15:30 | Žika MarkoviÄ UÄa | 6 : 0 | BariÄ | |||||
11.10
15:30
OFK Vinci
Mladost
1
4
|
11.10.2015 15:30 | OFK Vinci | 1 : 4 | Mladost |
11.10
15:00
Dimitrije TucoviÄ
Proleter
11
1
|
11.10.2015 15:00 | Dimitrije TucoviÄ | 11 : 1 | Proleter | |||||
11.10
15:00
20. Oktobar
Mladi Radnik
4
1
|
11.10.2015 15:00 | 20. Oktobar | 4 : 1 | Mladi Radnik | |||||
11.10
15:00
Lazarevac
Strmovo
0
3
|
11.10.2015 15:00 | Lazarevac | 0 : 3 | Strmovo |
11.10
15:00
Berane
Ibar
3
4
|
11.10.2015 15:00 | Berane | 3 : 4 | Ibar | |||||
11.10
15:00
Bratstvo
Brskovo
1
0
|
11.10.2015 15:00 | Bratstvo | 1 : 0 | Brskovo | |||||
11.10
15:00
Jedinstvo
Kom
1
0
|
11.10.2015 15:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Kom | |||||
11.10
15:00
Cetinje
Jezero
1
0
|
11.10.2015 15:00 | Cetinje | 1 : 0 | Jezero | |||||
11.10
15:00
GrafiÄar
Igalo
0
3
|
11.10.2015 15:00 | GrafiÄar | 0 : 3 | Igalo |
11.10
15:00
LijeÅ”Äe
Župa
5
1
|
11.10.2015 15:00 | LijeÅ”Äe | 5 : 1 | Župa | |||||
11.10
15:00
Sloga (T)
BSK
3
1
|
11.10.2015 15:00 | Sloga (T) | 3 : 1 | BSK | |||||
11.10
15:00
Jedinstvo (Ž)
Borac
2
0
|
11.10.2015 15:00 | Jedinstvo (Ž) | 2 : 0 | Borac | |||||
11.10
15:00
Ozren
Proleter
2
2
|
11.10.2015 15:00 | Ozren | 2 : 2 | Proleter |
11.10
15:00
RadniÄki (K)
Mladost (G)
1
0
|
11.10.2015 15:00 | RadniÄki (K) | 1 : 0 | Mladost (G) | |||||
11.10
15:00
Mladost (BS)
Jedinstvo (Br)
1
1
|
11.10.2015 15:00 | Mladost (BS) | 1 : 1 | Jedinstvo (Br) | |||||
11.10
15:00
Sloga Junajted
Jedinstvo (BÄ)
1
0
|
11.10.2015 15:00 | Sloga Junajted | 1 : 0 | Jedinstvo (BÄ) | |||||
11.10
15:00
Proleter
Famos
2
0
|
11.10.2015 15:00 | Proleter | 2 : 0 | Famos |
11.10
15:00
OFK Ravan
ŽeljezniÄar
1
4
|
11.10.2015 15:00 | OFK Ravan | 1 : 4 | ŽeljezniÄar | |||||
11.10
15:00
Dubrave
Naprijed
3
0
|
11.10.2015 15:00 | Dubrave | 3 : 0 | Naprijed |
11.10
15:00
SkugriÄ
Hajduk
3
2
|
11.10.2015 15:00 | SkugriÄ | 3 : 2 | Hajduk | |||||
11.10
15:00
Ozren
Rudanka
2
1
|
11.10.2015 15:00 | Ozren | 2 : 1 | Rudanka | |||||
11.10
15:00
Mineral
BuduÄnost
3
1
|
11.10.2015 15:00 | Mineral | 3 : 1 | BuduÄnost | |||||
11.10
15:00
Sloga
Vranjak
2
1
|
11.10.2015 15:00 | Sloga | 2 : 1 | Vranjak | |||||
11.10
15:00
NaŔa krila
Posavina
4
2
|
11.10.2015 15:00 | NaŔa krila | 4 : 2 | Posavina |
11.10
15:00
OFK Å ekoviÄi
MiliÄi
0
3
|
11.10.2015 15:00 | OFK Å ekoviÄi | 0 : 3 | MiliÄi | |||||
11.10
15:00
Jedinstvo
Majevica
2
0
|
11.10.2015 15:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Majevica | |||||
11.10
15:00
Zadrugar
Partizan
0
0
|
11.10.2015 15:00 | Zadrugar | 0 : 0 | Partizan | |||||
11.10
15:00
BiraÄ
Podrinje
1
5
|
11.10.2015 15:00 | BiraÄ | 1 : 5 | Podrinje |
11.10
15:00
Velež
Romanija
2
2
|
11.10.2015 15:00 | Velež | 2 : 2 | Romanija |
11.10
15:00
Knežopoljac
Kozara
2
4
|
11.10.2015 15:00 | Knežopoljac | 2 : 4 | Kozara | |||||
11.10
15:00
Slaven
Bratstvo
3
0
|
11.10.2015 15:00 | Slaven | 3 : 0 | Bratstvo | |||||
11.10
15:00
Berek 1975
Sloga
4
3
|
11.10.2015 15:00 | Berek 1975 | 4 : 3 | Sloga | |||||
11.10
15:00
Mrakovica
Radnik Urije
1
0
|
11.10.2015 15:00 | Mrakovica | 1 : 0 | Radnik Urije | |||||
11.10
15:00
Omladinac
Brzi
2
1
|
11.10.2015 15:00 | Omladinac | 2 : 1 | Brzi | |||||
11.10
15:00
Plamen
Partizan
1
1
|
11.10.2015 15:00 | Plamen | 1 : 1 | Partizan |
11.10
15:00
Kozara
Mladost (B)
3
1
|
11.10.2015 15:00 | Kozara | 3 : 1 | Mladost (B) | |||||
11.10
15:00
Milan
Ratar
5
1
|
11.10.2015 15:00 | Milan | 5 : 1 | Ratar | |||||
11.10
15:00
Sloboda
Biseri
6
2
|
11.10.2015 15:00 | Sloboda | 6 : 2 | Biseri | |||||
11.10
15:00
Mladi KrajiŔnik
Borac (M)
4
0
|
11.10.2015 15:00 | Mladi KrajiŔnik | 4 : 0 | Borac (M) | |||||
11.10
15:00
Kladari
Torpedo
2
1
|
11.10.2015 15:00 | Kladari | 2 : 1 | Torpedo |
11.10
15:00
Polet-KrajiŔnik
Gomionica
3
0
|
11.10.2015 15:00 | Polet-KrajiŔnik | 3 : 0 | Gomionica | |||||
11.10
15:00
Rekreativo
Džaja
1
0
|
11.10.2015 15:00 | Rekreativo | 1 : 0 | Džaja | |||||
11.10
15:00
Vrbas
Omladinac
0
1
|
11.10.2015 15:00 | Vrbas | 0 : 1 | Omladinac | |||||
11.10
15:00
Krajina
Å njegotina
3
0
|
11.10.2015 15:00 | Krajina | 3 : 0 | Å njegotina |
11.10
17:00
Bosna
Sloboda
3
0
|
11.10.2015 17:00 | Bosna | 3 : 0 | Sloboda | |||||
11.10
17:00
Bratstvo
Borac
2
1
|
11.10.2015 17:00 | Bratstvo | 2 : 1 | Borac | |||||
11.10
17:00
Kladari
Jedinstvo
5
2
|
11.10.2015 17:00 | Kladari | 5 : 2 | Jedinstvo | |||||
11.10
17:00
Mladost
Zvijezda
0
3
|
11.10.2015 17:00 | Mladost | 0 : 3 | Zvijezda | |||||
11.10
17:00
Crkvina
Ukrina
4
1
|
11.10.2015 17:00 | Crkvina | 4 : 1 | Ukrina | |||||
11.10
17:00
Sloga
PelagiÄevo
5
0
|
11.10.2015 17:00 | Sloga | 5 : 0 | PelagiÄevo | |||||
11.10
17:00
Crvena Zvijezda
Rudar
1
2
|
11.10.2015 17:00 | Crvena Zvijezda | 1 : 2 | Rudar |
11.10
15:00
Sava 04
Sveti Jovan
1
2
|
11.10.2015 15:00 | Sava 04 | 1 : 2 | Sveti Jovan | |||||
11.10
15:00
JugoviÄ
Mladost (L)
3
1
|
11.10.2015 15:00 | JugoviÄ | 3 : 1 | Mladost (L) | |||||
11.10
15:00
OFK Brezik
ObiliÄ
3
1
|
11.10.2015 15:00 | OFK Brezik | 3 : 1 | ObiliÄ | |||||
11.10
15:00
Omladinac
OFK Krbeti
5
0
|
11.10.2015 15:00 | Omladinac | 5 : 0 | OFK Krbeti | |||||
11.10
15:00
Mladost (T)
SlijepÄeviÄi
2
2
|
11.10.2015 15:00 | Mladost (T) | 2 : 2 | SlijepÄeviÄi | |||||
11.10
15:00
GrÄica
Gredice
0
0
|
11.10.2015 15:00 | GrÄica | 0 : 0 | Gredice | |||||
11.10
15:00
Mladost (S)
Mladost 2003
4
4
|
11.10.2015 15:00 | Mladost (S) | 4 : 4 | Mladost 2003 |
11.10
15:00
Balatun
Drina
1
3
|
11.10.2015 15:00 | Balatun | 1 : 3 | Drina | |||||
11.10
15:00
Semberija
MiloÅ” ObiliÄ
0
2
|
11.10.2015 15:00 | Semberija | 0 : 2 | MiloÅ” ObiliÄ | |||||
11.10
15:00
Sloboda
Majevica
4
2
|
11.10.2015 15:00 | Sloboda | 4 : 2 | Majevica | |||||
11.10
15:00
SFK Akademac UIS
Sloga
1
3
|
11.10.2015 15:00 | SFK Akademac UIS | 1 : 3 | Sloga | |||||
11.10
15:00
MeÄaÅ”i
BSK Ledinci
0
5
|
11.10.2015 15:00 | MeÄaÅ”i | 0 : 5 | BSK Ledinci | |||||
11.10
15:00
Novo doba
Jedinstvo
1
0
|
11.10.2015 15:00 | Novo doba | 1 : 0 | Jedinstvo |
11.10
15:00
BuduÄnost (P)
Branjevo
10
0
|
11.10.2015 15:00 | BuduÄnost (P) | 10 : 0 | Branjevo | |||||
11.10
15:00
BuduÄnost (S)
Jadar
4
0
|
11.10.2015 15:00 | BuduÄnost (S) | 4 : 0 | Jadar | |||||
11.10
15:00
Polet
Srpski Soko
2
0
|
11.10.2015 15:00 | Polet | 2 : 0 | Srpski Soko | |||||
11.10
15:00
Jardan
Jasenica
2
0
|
11.10.2015 15:00 | Jardan | 2 : 0 | Jasenica |
11.10
15:00
Svodna
PodgrmeÄ
2
1
|
11.10.2015 15:00 | Svodna | 2 : 1 | PodgrmeÄ | |||||
11.10
15:00
Kiseljak
Rasavci
0
3
|
11.10.2015 15:00 | Kiseljak | 0 : 3 | Rasavci |
11.10
15:00
Vilusi
OFK Laminci
2
2
|
11.10.2015 15:00 | Vilusi | 2 : 2 | OFK Laminci | |||||
11.10
15:00
Borac
Omladinac
1
5
|
11.10.2015 15:00 | Borac | 1 : 5 | Omladinac | |||||
11.10
15:00
Novi Napredak
Jablanica
5
0
|
11.10.2015 15:00 | Novi Napredak | 5 : 0 | Jablanica | |||||
11.10
15:30
Stevan DukiÄ
Novi Napredak
2
5
|
11.10.2015 15:30 | Stevan DukiÄ | 2 : 5 | Novi Napredak | |||||
11.10
15:30
13 Skojevki
Kalemi
2
1
|
11.10.2015 15:30 | 13 Skojevki | 2 : 1 | Kalemi | |||||
11.10
15:30
Omladinac
Obradovac
2
1
|
11.10.2015 15:30 | Omladinac | 2 : 1 | Obradovac | |||||
11.10
15:30
OFK Laminci
Borac
6
3
|
11.10.2015 15:30 | OFK Laminci | 6 : 3 | Borac | |||||
11.10
15:30
Polet
Vilusi
4
0
|
11.10.2015 15:30 | Polet | 4 : 0 | Vilusi |
11.10
Biseri
BuduÄnost
3
3
|
11.10.2015 | Biseri | 3 : 3 | BuduÄnost | |||||
11.10
Studenac
Bratstvo
4
1
|
11.10.2015 | Studenac | 4 : 1 | Bratstvo | |||||
11.10
Vrbas
Crni vrh
4
3
|
11.10.2015 | Vrbas | 4 : 3 | Crni vrh |
11.10
15:00
4. Juli
Hajduk
5
3
|
11.10.2015 15:00 | 4. Juli | 5 : 3 | Hajduk | |||||
11.10
15:00
Zadrugar
27. Juli
5
3
|
11.10.2015 15:00 | Zadrugar | 5 : 3 | 27. Juli | |||||
11.10
15:00
Polet
OFK ZboriŔte
2
1
|
11.10.2015 15:00 | Polet | 2 : 1 | OFK ZboriŔte | |||||
11.10
15:00
Borac (K)
RadniÄki
3
0
|
11.10.2015 15:00 | Borac (K) | 3 : 0 | RadniÄki | |||||
11.10
15:00
ŽeljezniÄar
BSK
2
1
|
11.10.2015 15:00 | ŽeljezniÄar | 2 : 1 | BSK | |||||
11.10
15:00
Borac 1975
VuÄijak
1
2
|
11.10.2015 15:00 | Borac 1975 | 1 : 2 | VuÄijak |
11.10
15:30
Omladinac
Sloga 73
1
1
|
11.10.2015 15:30 | Omladinac | 1 : 1 | Sloga 73 | |||||
11.10
12:30
Mladost
Partizan
0
1
|
11.10.2015 12:30 | Mladost | 0 : 1 | Partizan | |||||
11.10
15:30
VuÄijak
SkugriÄ 1964
1
5
|
11.10.2015 15:30 | VuÄijak | 1 : 5 | SkugriÄ 1964 |
11.10
15:00
Zvijezda
Polet
0
3
|
11.10.2015 15:00 | Zvijezda | 0 : 3 | Polet |
11.10
11:00
Borac
Bobetino Brdo
1
4
|
11.10.2015 11:00 | Borac | 1 : 4 | Bobetino Brdo | |||||
11.10
11:00
Zadrugar
Crvena zvijezda
0
2
|
11.10.2015 11:00 | Zadrugar | 0 : 2 | Crvena zvijezda | |||||
11.10
11:00
Äelik
BuduÄnost Red Star
5
1
|
11.10.2015 11:00 | Äelik | 5 : 1 | BuduÄnost Red Star | |||||
11.10
11:00
Sloboda
Jedinstvo
2
2
|
11.10.2015 11:00 | Sloboda | 2 : 2 | Jedinstvo |
11.10
15:00
Jedinstvo
SteviÄ Jovan
0
1
|
11.10.2015 15:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | SteviÄ Jovan | |||||
11.10
15:00
Obarska
LjeljenÄa
3
0
|
11.10.2015 15:00 | Obarska | 3 : 0 | LjeljenÄa | |||||
11.10
15:00
MagnojeviÄ 2001
OFK MagnojeviÄ
2
2
|
11.10.2015 15:00 | MagnojeviÄ 2001 | 2 : 2 | OFK MagnojeviÄ | |||||
11.10
15:00
Proleter
Panteri
2
6
|
11.10.2015 15:00 | Proleter | 2 : 6 | Panteri | |||||
11.10
15:00
GraÄanski
Sloboda
0
0
|
11.10.2015 15:00 | GraÄanski | 0 : 0 | Sloboda |
11.10
15:00
Kolektiv
Modran
3
0
|
11.10.2015 15:00 | Kolektiv | 3 : 0 | Modran | |||||
11.10
15:00
BjeloŔevac
Brodac
1
6
|
11.10.2015 15:00 | BjeloŔevac | 1 : 6 | Brodac | |||||
11.10
15:00
VSK
Drina
1
2
|
11.10.2015 15:00 | VSK | 1 : 2 | Drina | |||||
11.10
15:00
Tavna
Sloga
5
0
|
11.10.2015 15:00 | Tavna | 5 : 0 | Sloga | |||||
11.10
15:00
OFK BatkoviÄ
OFK Janja 2009
0
1
|
11.10.2015 15:00 | OFK BatkoviÄ | 0 : 1 | OFK Janja 2009 | |||||
11.10
15:00
Glogovac
Mladost
3
3
|
11.10.2015 15:00 | Glogovac | 3 : 3 | Mladost |
11.10
10:30
Sloga
Buk
2
1
|
11.10.2015 10:30 | Sloga | 2 : 1 | Buk | |||||
11.10
10:30
Mladen PeriÄ
KovaÄiÄi 08
0
1
|
11.10.2015 10:30 | Mladen PeriÄ | 0 : 1 | KovaÄiÄi 08 |
11.10
15:00
Borac
Lazarevica
4
2
|
11.10.2015 15:00 | Borac | 4 : 2 | Lazarevica | |||||
11.10
15:00
ÄengiÄ
Nacional
1
3
|
11.10.2015 15:00 | ÄengiÄ | 1 : 3 | Nacional | |||||
11.10
15:00
Ljeskovac
Napredak
1
1
|
11.10.2015 15:00 | Ljeskovac | 1 : 1 | Napredak |
11.10
11:00
Požega
Una Fortuna 04
1
0
|
11.10.2015 11:00 | Požega | 1 : 0 | Una Fortuna 04 | |||||
11.10
12:00
Slatke Male
Å abac
5
1
|
11.10.2015 12:00 | Slatke Male | 5 : 1 | Å abac |
11.10
15:00
Rad
Bistrica 021
2
0
|
11.10.2015 15:00 | Rad | 2 : 0 | Bistrica 021 | |||||
11.10
15:00
RadniÄki 1919
Sremice
0
3
|
11.10.2015 15:00 | RadniÄki 1919 | 0 : 3 | Sremice | |||||
11.10
13:00
BaÄka Žabalj
Metalmania
2
10
|
11.10.2015 13:00 | BaÄka Žabalj | 2 : 10 | Metalmania |
11.10
11:00
Napredak
Spartak
0
5
|
11.10.2015 11:00 | Napredak | 0 : 5 | Spartak | |||||
11.10
14:30
Požarevac
MaŔinac
1
3
|
11.10.2015 14:30 | Požarevac | 1 : 3 | MaŔinac | |||||
11.10
15:00
Sloga RadniÄki
Vojvodina
0
6
|
11.10.2015 15:00 | Sloga RadniÄki | 0 : 6 | Vojvodina | |||||
11.10
15:00
Crvena zvezda
MaÄva
11
1
|
11.10.2015 15:00 | Crvena zvezda | 11 : 1 | MaÄva |
11.10
15:30
Polet
Lavice-DuboÄica
2
0
|
11.10.2015 15:30 | Polet | 2 : 0 | Lavice-DuboÄica |
11.10
11:00
RadniÄki 1923
Jagodina
2
2
|
11.10.2015 11:00 | RadniÄki 1923 | 2 : 2 | Jagodina | |||||
11.10
Crvena zvezda
Rad
2
0
|
11.10.2015 | Crvena zvezda | 2 : 0 | Rad | |||||
11.10
13:00
Moravac Orion
Borac
1
0
|
11.10.2015 13:00 | Moravac Orion | 1 : 0 | Borac | |||||
11.10
11:00
MaÄva
Vojvodina
1
5
|
11.10.2015 11:00 | MaÄva | 1 : 5 | Vojvodina | |||||
11.10
11:00
Novi Pazar
Napredak
4
3
|
11.10.2015 11:00 | Novi Pazar | 4 : 3 | Napredak | |||||
11.10
OFK Beograd
RadniÄki (N)
4
1
|
11.10.2015 | OFK Beograd | 4 : 1 | RadniÄki (N) |
11.10
14:30
RadniÄki
Loznica
2
2
|
11.10.2015 14:30 | RadniÄki | 2 : 2 | Loznica |
11.10
10:00
RadniÄki (NP)
InÄija
1
2
|
11.10.2015 10:00 | RadniÄki (NP) | 1 : 2 | InÄija | |||||
11.10
10:00
OFK Hajduk
Donji Srem
0
2
|
11.10.2015 10:00 | OFK Hajduk | 0 : 2 | Donji Srem | |||||
11.10
10:00
RadniÄki (SM)
Vojvodina
1
3
|
11.10.2015 10:00 | RadniÄki (SM) | 1 : 3 | Vojvodina |
11.10
10:00
Proleter (BK)
Banat
1
1
|
11.10.2015 10:00 | Proleter (BK) | 1 : 1 | Banat | |||||
11.10
10:00
Omladinac (NB)
Dinamo 1945
3
2
|
11.10.2015 10:00 | Omladinac (NB) | 3 : 2 | Dinamo 1945 |
11.10
10:00
Spartak
BaÄka 1901
3
0
|
11.10.2015 10:00 | Spartak | 3 : 0 | BaÄka 1901 | |||||
11.10
10:00
BaÄka (BP)
TSC
0
2
|
11.10.2015 10:00 | BaÄka (BP) | 0 : 2 | TSC |
11.10
15:30
Karadjordje
Rudar
2
0
|
11.10.2015 15:30 | Karadjordje | 2 : 0 | Rudar | |||||
11.10
15:30
RadniÄki 1926
Sloga (PM)
4
0
|
11.10.2015 15:30 | RadniÄki 1926 | 4 : 0 | Sloga (PM) |
11.10
11:00
Metalac (GM)
Å umadija 1903
2
0
|
11.10.2015 11:00 | Metalac (GM) | 2 : 0 | Å umadija 1903 |
11.10
11:00
Zemun
Kolubara
2
0
|
11.10.2015 11:00 | Zemun | 2 : 0 | Kolubara | |||||
11.10
13:30
Voždovac
Siti Sport Klub
4
1
|
11.10.2015 13:30 | Voždovac | 4 : 1 | Siti Sport Klub | |||||
11.10
10:00
Bežanija
IM Rakovica
2
0
|
11.10.2015 10:00 | Bežanija | 2 : 0 | IM Rakovica |
11.10
12:00
Srem
Studentski Grad
1
3
|
11.10.2015 12:00 | Srem | 1 : 3 | Studentski Grad | |||||
11.10
10:00
Prva Iskra
PKB
1
3
|
11.10.2015 10:00 | Prva Iskra | 1 : 3 | PKB | |||||
11.10
10:00
Turbina
Vrcin
3
0
|
11.10.2015 10:00 | Turbina | 3 : 0 | Vrcin |
11.10
12:00
Mladi borac
Bresje Superior
1
3
|
11.10.2015 12:00 | Mladi borac | 1 : 3 | Bresje Superior |
11.10
17:00
Iskra
Bokelj
1
1
|
11.10.2015 17:00 | Iskra | 1 : 1 | Bokelj | |||||
11.10
17:00
Sutjeska
Mornar
5
3
|
11.10.2015 17:00 | Sutjeska | 5 : 3 | Mornar | |||||
11.10
17:00
BuduÄnost
Grbalj
5
2
|
11.10.2015 17:00 | BuduÄnost | 5 : 2 | Grbalj | |||||
11.10
17:00
Mladost
OFK Petrovac
7
0
|
11.10.2015 17:00 | Mladost | 7 : 0 | OFK Petrovac |
11.10
12:00
Crvena zvezda
Rad
0
2
|
11.10.2015 12:00 | Crvena zvezda | 0 : 2 | Rad | |||||
11.10
14:00
Real NiÅ”
Zemun
3
1
|
11.10.2015 14:00 | Real NiÅ” | 3 : 1 | Zemun | |||||
11.10
13:00
Novi Pazar
Napredak
1
1
|
11.10.2015 13:00 | Novi Pazar | 1 : 1 | Napredak | |||||
11.10
OFK Beograd
RadniÄki (N)
8
1
|
11.10.2015 | OFK Beograd | 8 : 1 | RadniÄki (N) |
11.10
10:00
RadniÄki (K)
VrŔac
1
2
|
11.10.2015 10:00 | RadniÄki (K) | 1 : 2 | VrÅ”ac | |||||
11.10
12:00
Dinamo 1945
Kikinda 1909
5
2
|
11.10.2015 12:00 | Dinamo 1945 | 5 : 2 | Kikinda 1909 | |||||
11.10
12:00
Mladost
RadniÄki (Z)
0
7
|
11.10.2015 12:00 | Mladost | 0 : 7 | RadniÄki (Z) |
11.10
12:00
BaÄka 1901
Spartak
0
4
|
11.10.2015 12:00 | BaÄka 1901 | 0 : 4 | Spartak | |||||
11.10
12:00
BeÄej 1918
RadniÄki (S)
2
1
|
11.10.2015 12:00 | BeÄej 1918 | 2 : 1 | RadniÄki (S) | |||||
11.10
12:00
Vrbas
Hajduk Junior
1
5
|
11.10.2015 12:00 | Vrbas | 1 : 5 | Hajduk Junior |
11.10
10:00
Studentski Grad
Lokomotiva
0
1
|
11.10.2015 10:00 | Studentski Grad | 0 : 1 | Lokomotiva | |||||
11.10
19:00
011
Kolubara
1
1
|
11.10.2015 19:00 | 011 | 1 : 1 | Kolubara | |||||
11.10
16:30
Voždovac
IM Rakovica
21
0
|
11.10.2015 16:30 | Voždovac | 21 : 0 | IM Rakovica | |||||
11.10
09:00
Teleoptik
BSK 1925
3
0
|
11.10.2015 09:00 | Teleoptik | 3 : 0 | BSK 1925 |
11.10
08:30
IMT
Bežanija
2
4
|
11.10.2015 08:30 | IMT | 2 : 4 | Bežanija | |||||
11.10
10:30
PKB Kovilovo
Trudbenik
2
3
|
11.10.2015 10:30 | PKB Kovilovo | 2 : 3 | Trudbenik | |||||
11.10
10:00
Mladenovac
Milenium
2
1
|
11.10.2015 10:00 | Mladenovac | 2 : 1 | Milenium | |||||
11.10
10:00
RadniÄki (O)
BuduÄnost
8
0
|
11.10.2015 10:00 | RadniÄki (O) | 8 : 0 | BuduÄnost | |||||
11.10
10:00
Balkan
Žarkovo
0
2
|
11.10.2015 10:00 | Balkan | 0 : 2 | Žarkovo |
11.10
14:00
MaÄva
Jedinstvo
3
1
|
11.10.2015 14:00 | MaÄva | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
11.10
12:00
Loznica
OFK Å abac
1
1
|
11.10.2015 12:00 | Loznica | 1 : 1 | OFK Å abac |
11.10
15:30
Å umadija
AF Duljaj
2
0
|
11.10.2015 15:30 | Å umadija | 2 : 0 | AF Duljaj | |||||
11.10
15:30
Zvižd
VGSK
1
3
|
11.10.2015 15:30 | Zvižd | 1 : 3 | VGSK | |||||
11.10
15:30
Sloga (B)
Mihajlovac 1934
2
3
|
11.10.2015 15:30 | Sloga (B) | 2 : 3 | Mihajlovac 1934 |
11.10
11:00
Zuce
Graficar
8
1
|
11.10.2015 11:00 | Zuce | 8 : 1 | Graficar | |||||
11.10
11:00
Vinca
Apolon 2010
1
5
|
11.10.2015 11:00 | Vinca | 1 : 5 | Apolon 2010 | |||||
11.10
10:00
DorÄol
Hajduk
3
2
|
11.10.2015 10:00 | DorÄol | 3 : 2 | Hajduk | |||||
11.10
13:00
Banja
Beograd 1929
1
2
|
11.10.2015 13:00 | Banja | 1 : 2 | Beograd 1929 |
11.10
10:00
Crvena zastava
Jedinstvo
2
3
|
11.10.2015 10:00 | Crvena zastava | 2 : 3 | Jedinstvo |
11.10
10:00
Vojvodina
RadniÄki (SM)
5
0
|
11.10.2015 10:00 | Vojvodina | 5 : 0 | RadniÄki (SM) |
11.10
10:00
BaÄka 1901
Spartak
1
1
|
11.10.2015 10:00 | BaÄka 1901 | 1 : 1 | Spartak | |||||
11.10
10:00
BeÄej 1918
RadniÄki (S)
1
0
|
11.10.2015 10:00 | BeÄej 1918 | 1 : 0 | RadniÄki (S) | |||||
11.10
10:00
Vrbas
Hajduk Junior
1
5
|
11.10.2015 10:00 | Vrbas | 1 : 5 | Hajduk Junior |
11.10
10:00
VrŔac united
VrŔac
1
2
|
11.10.2015 10:00 | VrŔac united | 1 : 2 | VrŔac | |||||
11.10
10:00
Dinamo 1945
Kikinda 1909
1
1
|
11.10.2015 10:00 | Dinamo 1945 | 1 : 1 | Kikinda 1909 | |||||
11.10
10:00
Mladost
RadniÄki (Z)
0
7
|
11.10.2015 10:00 | Mladost | 0 : 7 | RadniÄki (Z) |
11.10
Å umadija 1903
Novi Pazar
0
3
|
11.10.2015 | Å umadija 1903 | 0 : 3 | Novi Pazar | |||||
11.10
11:00
RadniÄki 1923
Apolon
2
0
|
11.10.2015 11:00 | RadniÄki 1923 | 2 : 0 | Apolon | |||||
11.10
AS
Kosmet
1
0
|
11.10.2015 | AS | 1 : 0 | Kosmet |
11.10
11:30
Dominus
Rad
1
6
|
11.10.2015 11:30 | Dominus | 1 : 6 | Rad | |||||
11.10
17:00
011
Teleoptik
0
2
|
11.10.2015 17:00 | 011 | 0 : 2 | Teleoptik | |||||
11.10
10:00
Partizan
Voždovac
6
0
|
11.10.2015 10:00 | Partizan | 6 : 0 | Voždovac | |||||
11.10
10:00
Crvena zvezda
ÄukariÄki
0
1
|
11.10.2015 10:00 | Crvena zvezda | 0 : 1 | ÄukariÄki | |||||
11.10
12:00
OFK Beograd
BSK
6
0
|
11.10.2015 12:00 | OFK Beograd | 6 : 0 | BSK |
11.10
13:00
Bežanija
SindjeliÄ
1
2
|
11.10.2015 13:00 | Bežanija | 1 : 2 | SindjeliÄ | |||||
11.10
13:00
Lokomotiva
Kolubara
0
3
|
11.10.2015 13:00 | Lokomotiva | 0 : 3 | Kolubara |
11.10
12:00
MaÄva
Jedinstvo
0
4
|
11.10.2015 12:00 | MaÄva | 0 : 4 | Jedinstvo | |||||
11.10
10:00
Loznica
OFK Å abac
1
2
|
11.10.2015 10:00 | Loznica | 1 : 2 | OFK Å abac |
11.10
14:30
GFK Jasenica 1911
Presing
3
1
|
11.10.2015 14:30 | GFK Jasenica 1911 | 3 : 1 | Presing | |||||
11.10
14:30
Å umadija
Sloga (PM)
2
2
|
11.10.2015 14:30 | Å umadija | 2 : 2 | Sloga (PM) | |||||
11.10
14:30
AF Duljaj
BaÄinac
8
0
|
11.10.2015 14:30 | AF Duljaj | 8 : 0 | BaÄinac | |||||
11.10
14:30
Smederevo 1924
Pinkum
2
3
|
11.10.2015 14:30 | Smederevo 1924 | 2 : 3 | Pinkum | |||||
11.10
14:30
KaraÄorÄe (T)
Plana
4
0
|
11.10.2015 14:30 | KaraÄorÄe (T) | 4 : 0 | Plana |
11.10
10:00
Institut
Novi Beograd
4
0
|
11.10.2015 10:00 | Institut | 4 : 0 | Novi Beograd | |||||
11.10
14:00
BASK
OFK Zabrežje
12
0
|
11.10.2015 14:00 | BASK | 12 : 0 | OFK Zabrežje |
11.10
10:00
Spartak
Subotica
7
1
|
11.10.2015 10:00 | Spartak | 7 : 1 | Subotica | |||||
11.10
10:00
Arena Su
Senta
0
2
|
11.10.2015 10:00 | Arena Su | 0 : 2 | Senta |
11.10
11:30
Pionir
SremÄica
2
0
|
11.10.2015 11:30 | Pionir | 2 : 0 | SremÄica | |||||
11.10
10:30
PKB PS
Trudbenik
5
0
|
11.10.2015 10:30 | PKB PS | 5 : 0 | Trudbenik |
11.10
11:00
Basarac
VGSK
1
3
|
11.10.2015 11:00 | Basarac | 1 : 3 | VGSK |
11.10
10:00
Slavija
Jedinstvo
1
5
|
11.10.2015 10:00 | Slavija | 1 : 5 | Jedinstvo | |||||
11.10
10:00
Sloga
Äoka
1
10
|
11.10.2015 10:00 | Sloga | 1 : 10 | Äoka | |||||
11.10
10:00
BaÄka
Potisje
3
0
|
11.10.2015 10:00 | BaÄka | 3 : 0 | Potisje | |||||
11.10
10:30
AFK
Tisa
10
3
|
11.10.2015 10:30 | AFK | 10 : 3 | Tisa |
11.10
10:00
Strelac
Belo Polje
2
1
|
11.10.2015 10:00 | Strelac | 2 : 1 | Belo Polje | |||||
11.10
10:00
BuduÄnost
Skela
3
1
|
11.10.2015 10:00 | BuduÄnost | 3 : 1 | Skela | |||||
11.10
10:00
Posavina
Pobeda
3
0
|
11.10.2015 10:00 | Posavina | 3 : 0 | Pobeda |
11.10
11:00
Hajduk
Mladost 2013
0
0
|
11.10.2015 11:00 | Hajduk | 0 : 0 | Mladost 2013 | |||||
11.10
11:00
Provo
Borac
2
1
|
11.10.2015 11:00 | Provo | 2 : 1 | Borac |
11.10
10:00
RadniÄki Å abaÄki
MaÄva 2005
1
3
|
11.10.2015 10:00 | RadniÄki Å abaÄki | 1 : 3 | MaÄva 2005 | |||||
11.10
10:00
KaraÄorÄe
Mladost (P)
|
11.10.2015 10:00 | KaraÄorÄe | : | Mladost (P) | |||||
11.10
10:00
OFK Atletiko
Lipolist
11
1
|
11.10.2015 10:00 | OFK Atletiko | 11 : 1 | Lipolist | |||||
11.10
10:00
Jevremovac
BMR PetlovaÄa
3
3
|
11.10.2015 10:00 | Jevremovac | 3 : 3 | BMR PetlovaÄa |
11.10
15:30
Studentski Grad MK
Zmaj 1953
6
1
|
11.10.2015 15:30 | Studentski Grad MK | 6 : 1 | Zmaj 1953 | |||||
11.10
16:00
13. Maj MK
Milutinac MK
7
1
|
11.10.2015 16:00 | 13. Maj MK | 7 : 1 | Milutinac MK | |||||
11.10
13:00
Å umadinac
Tempo
2
2
|
11.10.2015 13:00 | Å umadinac | 2 : 2 | Tempo |
11.10
16:00
MaÄvanka
AS-07
6
0
|
11.10.2015 16:00 | MaÄvanka | 6 : 0 | AS-07 |
11.10
11:30
Majdanpek
Morava
3
0
|
11.10.2015 11:30 | Majdanpek | 3 : 0 | Morava |
11.10
10:00
Sremice
StajiÄevo
2
0
|
11.10.2015 10:00 | Sremice | 2 : 0 | StajiÄevo |
11.10
10:00
Kolubara
Zemun
3
1
|
11.10.2015 10:00 | Kolubara | 3 : 1 | Zemun | |||||
11.10
19:30
Voždovac
Rad
0
7
|
11.10.2015 19:30 | Voždovac | 0 : 7 | Rad |
11.10
09:30
Dominus
SindjeliÄ 2012
1
3
|
11.10.2015 09:30 | Dominus | 1 : 3 | SindjeliÄ 2012 | |||||
11.10
11:00
Olimpik
IMT
8
0
|
11.10.2015 11:00 | Olimpik | 8 : 0 | IMT | |||||
11.10
10:00
Srem Jakovo
Bežanija
1
3
|
11.10.2015 10:00 | Srem Jakovo | 1 : 3 | Bežanija |
11.10
13:00
Balkan
OLE
3
1
|
11.10.2015 13:00 | Balkan | 3 : 1 | OLE |
11.10
10:00
Senta
Spartak '03
0
3
|
11.10.2015 10:00 | Senta | 0 : 3 | Spartak '03 |
11.10
10:00
OFK OseÄina
RadniÄki 1
0
6
|
11.10.2015 10:00 | OFK OseÄina | 0 : 6 | RadniÄki 1 | |||||
11.10
10:00
Jedinstvo
BuduÄnost KruÅ”ik 1
2
0
|
11.10.2015 10:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | BuduÄnost KruÅ”ik 1 | |||||
11.10
10:00
RadniÄki 2
OFK Senjak
0
7
|
11.10.2015 10:00 | RadniÄki 2 | 0 : 7 | OFK Senjak | |||||
11.10
10:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2
ŽelezniÄar
6
0
|
11.10.2015 10:00 | BuduÄnost KruÅ”ik 2 | 6 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
11.10
10:00
Ribnica
Å ampion
1
0
|
11.10.2015 10:00 | Ribnica | 1 : 0 | Å ampion |
11.10
12:00
Kolubara
Dominus
4
0
|
11.10.2015 12:00 | Kolubara | 4 : 0 | Dominus | |||||
11.10
12:50
OFK Beograd
Altina
2
2
|
11.10.2015 12:50 | OFK Beograd | 2 : 2 | Altina | |||||
11.10
13:00
BSK
Teleoptik
0
7
|
11.10.2015 13:00 | BSK | 0 : 7 | Teleoptik | |||||
11.10
13:40
Teleoptik
Kolubara
7
3
|
11.10.2015 13:40 | Teleoptik | 7 : 3 | Kolubara |
11.10
11:00
Teleoptik
Dominus
1
1
|
11.10.2015 11:00 | Teleoptik | 1 : 1 | Dominus | |||||
11.10
15:30
RadniÄki
011
4
2
|
11.10.2015 15:30 | RadniÄki | 4 : 2 | 011 |
11.10
19:00
Mladost Vesna
Sokobanja
81
68
|
11.10.2015 19:00 | Mladost Vesna | 81 : 68 | Sokobanja | |||||
11.10
13:00
Radan
Knjaževac
64
76
|
11.10.2015 13:00 | Radan | 64 : 76 | Knjaževac | |||||
11.10
17:00
Dimitrovgrad
OKK Junior
82
75
|
11.10.2015 17:00 | Dimitrovgrad | 82 : 75 | OKK Junior | |||||
11.10
18:00
Radnik
Prokuplje
70
77
|
11.10.2015 18:00 | Radnik | 70 : 77 | Prokuplje |
11.10
19:00
Ub
Klik
81
88
|
11.10.2015 19:00 | Ub | 81 : 88 | Klik | |||||
11.10
16:00
Polet
RadniÄki 1950
59
105
|
11.10.2015 16:00 | Polet | 59 : 105 | RadniÄki 1950 | |||||
11.10
18:00
Å abac
Crnokosa
73
82
|
11.10.2015 18:00 | Å abac | 73 : 82 | Crnokosa |
11.10
18:00
Grocka
Astra
59
71
|
11.10.2015 18:00 | Grocka | 59 : 71 | Astra | |||||
11.10
13:15
Milan TriviÄ
Kolubara LA 2003
61
65
|
11.10.2015 13:15 | Milan TriviÄ | 61 : 65 | Kolubara LA 2003 |
11.10
16:30
Kris Kros
Topola
50
73
|
11.10.2015 16:30 | Kris Kros | 50 : 73 | Topola |
11.10
14:50
Zvezda
Cerak
75
74
|
11.10.2015 14:50 | Zvezda | 75 : 74 | Cerak | |||||
11.10
18:00
Vitez BGD 011
Viva
65
73
|
11.10.2015 18:00 | Vitez BGD 011 | 65 : 73 | Viva | |||||
11.10
16:20
Zvezdara 2
Novi Beograd 7
65
66
|
11.10.2015 16:20 | Zvezdara 2 | 65 : 66 | Novi Beograd 7 | |||||
11.10
20:10
Umka 2009
BorÄa
61
83
|
11.10.2015 20:10 | Umka 2009 | 61 : 83 | BorÄa |
11.10
18:15
SO KoÅ”
Sport Key Plus
83
120
|
11.10.2015 18:15 | SO KoÅ” | 83 : 120 | Sport Key Plus | |||||
11.10
20:00
Velika Kikinda
KaraÄorÄevo
77
70
|
11.10.2015 20:00 | Velika Kikinda | 77 : 70 | KaraÄorÄevo |
11.10
18:00
DeÄ
Jedinstvo
123
61
|
11.10.2015 18:00 | DeÄ | 123 : 61 | Jedinstvo | |||||
11.10
18:00
Partizan
Jadran
78
68
|
11.10.2015 18:00 | Partizan | 78 : 68 | Jadran |
11.10
17:00
Tajfun
BuduÄnost VOLI
61
80
|
11.10.2015 17:00 | Tajfun | 61 : 80 | BuduÄnost VOLI | |||||
11.10
19:00
Cedevita
Crvena zvezda Telekom
74
72
|
11.10.2015 19:00 | Cedevita | 74 : 72 | Crvena zvezda Telekom | |||||
11.10
21:00
Olimpija
Krka
80
50
|
11.10.2015 21:00 | Olimpija | 80 : 50 | Krka |
11.10
16:00
Beovuk 72
Konstantin
75
86
|
11.10.2015 16:00 | Beovuk 72 | 75 : 86 | Konstantin | |||||
11.10
19:00
Jagodina
Borac
70
113
|
11.10.2015 19:00 | Jagodina | 70 : 113 | Borac |
11.10
18:00
Banat
NjegoÅ”
54
49
|
11.10.2015 18:00 | Banat | 54 : 49 | NjegoÅ” |
11.10
19:00
Titel
Partizan
85
96
|
11.10.2015 19:00 | Titel | 85 : 96 | Partizan |
11.10
16:00
GoÄ
Knez Lazar
2
3
|
11.10.2015 16:00 | GoÄ | 2 : 3 | Knez Lazar | |||||
11.10
13:00
Ribnica 2
Rudar
3
2
|
11.10.2015 13:00 | Ribnica 2 | 3 : 2 | Rudar |
11.10
12:00
Lotus
Priboj
0
3
|
11.10.2015 12:00 | Lotus | 0 : 3 | Priboj |
11.10
11:00
Kraljevo
Mladost
1
3
|
11.10.2015 11:00 | Kraljevo | 1 : 3 | Mladost | |||||
11.10
12:00
Župa
Napredak 037
1
3
|
11.10.2015 12:00 | Župa | 1 : 3 | Napredak 037 | |||||
11.10
19:00
Gimnazijalac 2
TehniÄar
0
3
|
11.10.2015 19:00 | Gimnazijalac 2 | 0 : 3 | TehniÄar |
11.10
16:45
Volej stars junior
Koteks
3
0
|
11.10.2015 16:45 | Volej stars junior | 3 : 0 | Koteks |
11.10
19:00
Jabuka
ŽSK
27
26
|
11.10.2015 19:00 | Jabuka | 27 : 26 | ŽSK |
11.10
16:00
Jagodina
Jastrebac
26
30
|
11.10.2015 16:00 | Jagodina | 26 : 30 | Jastrebac | |||||
11.10
19:00
Aleksinac
Bela Palanka
19
37
|
11.10.2015 19:00 | Aleksinac | 19 : 37 | Bela Palanka | |||||
11.10
19:00
Mladost 1949
ŽitoraÄa
26
26
|
11.10.2015 19:00 | Mladost 1949 | 26 : 26 | ŽitoraÄa |
11.10
16:00
Župa 54
RadniÄki 2
33
27
|
11.10.2015 16:00 | Župa 54 | 33 : 27 | RadniÄki 2 |
11.10
19:30
MaÄva
PKB
26
23
|
11.10.2015 19:30 | MaÄva | 26 : 23 | PKB |
11.10
16:30
Nova Pazova
Srem SM
27
30
|
11.10.2015 16:30 | Nova Pazova | 27 : 30 | Srem SM | |||||
11.10
18:00
Crvenka 2
Mladost TSK
33
32
|
11.10.2015 18:00 | Crvenka 2 | 33 : 32 | Mladost TSK |
11.10
19:00
Zemun 1957
Prva Iskra BariÄ
29
18
|
11.10.2015 19:00 | Zemun 1957 | 29 : 18 | Prva Iskra BariÄ |
11.10
18:30
Brestovac
Äerdap
23
22
|
11.10.2015 18:30 | Brestovac | 23 : 22 | Äerdap | |||||
11.10
19:00
Knjaževac
Rtanj
24
34
|
11.10.2015 19:00 | Knjaževac | 24 : 34 | Rtanj |
11.10
17:00
Hisar
NiŔka Banja
27
25
|
11.10.2015 17:00 | Hisar | 27 : 25 | NiŔka Banja |
11.10
14:00
Gaj
Crepaja
18
36
|
11.10.2015 14:00 | Gaj | 18 : 36 | Crepaja | |||||
11.10
18:00
Omladinac (I)
Omladinac (D)
24
20
|
11.10.2015 18:00 | Omladinac (I) | 24 : 20 | Omladinac (D) |
11.10
17:00
ObiliÄ
Senta
28
23
|
11.10.2015 17:00 | ObiliÄ | 28 : 23 | Senta |
11.10
13:00
Smederevo 2
Udarnik
28
27
|
11.10.2015 13:00 | Smederevo 2 | 28 : 27 | Udarnik | |||||
11.10
13:30
Sloga 2
Osipaonica
31
22
|
11.10.2015 13:30 | Sloga 2 | 31 : 22 | Osipaonica |
11.10
18:00
Morava
RadniÄki
19
19
|
11.10.2015 18:00 | Morava | 19 : 19 | RadniÄki |
11.10
18:00
ObiliÄ
Proleter
31
25
|
11.10.2015 18:00 | ObiliÄ | 31 : 25 | Proleter |
11.10
18:00
Metalac 2015
Petrovac
19
28
|
11.10.2015 18:00 | Metalac 2015 | 19 : 28 | Petrovac | |||||
11.10
18:00
Rudar
ORK Beograd
7
32
|
11.10.2015 18:00 | Rudar | 7 : 32 | ORK Beograd |
11.10
18:00
RadniÄki
Vrbas
17
21
|
11.10.2015 18:00 | RadniÄki | 17 : 21 | Vrbas | |||||
11.10
19:00
Petrovaradin
Temerin
20
26
|
11.10.2015 19:00 | Petrovaradin | 20 : 26 | Temerin |
11.10
19:00
Župa
ÄaÄak
24
21
|
11.10.2015 19:00 | Župa | 24 : 21 | ÄaÄak |
11.10
17:00
Mladost 1949
Naisa 2
22
22
|
11.10.2015 17:00 | Mladost 1949 | 22 : 22 | Naisa 2 | |||||
11.10
18:00
ŽitoraÄa
Rtanj
25
28
|
11.10.2015 18:00 | ŽitoraÄa | 25 : 28 | Rtanj |
11.10
17:00
Mladost
Naftagas
19
13
|
11.10.2015 17:00 | Mladost | 19 : 13 | Naftagas |
11.10
17:30
Vlasotince
DuboÄica
19
19
|
11.10.2015 17:30 | Vlasotince | 19 : 19 | DuboÄica |
11.10
17:00
Jedinstvo
Mladost
19
29
|
11.10.2015 17:00 | Jedinstvo | 19 : 29 | Mladost | |||||
11.10
15:00
ObiliÄ
Gradnulica
13
23
|
11.10.2015 15:00 | ObiliÄ | 13 : 23 | Gradnulica |
11.10
19:00
RadniÄki
Klenak 09
25
20
|
11.10.2015 19:00 | RadniÄki | 25 : 20 | Klenak 09 |
11.10
19:30
Vojvodina
Jadran Carine
5
8
|
11.10.2015 19:30 | Vojvodina | 5 : 8 | Jadran Carine | |||||
11.10
19:15
RadniÄki
Jug CO
5
16
|
11.10.2015 19:15 | RadniÄki | 5 : 16 | Jug CO | |||||
11.10
19:00
Primorje EB
Partizan Raiffeisen
15
3
|
11.10.2015 19:00 | Primorje EB | 15 : 3 | Partizan Raiffeisen | |||||
11.10
19:00
HAVK Mladost
BVK Crvena zvezda
8
3
|
11.10.2015 19:00 | HAVK Mladost | 8 : 3 | BVK Crvena zvezda |
11.10
18:00
LeteÄi Holandjanin
Apa Futsal
4
3
|
11.10.2015 18:00 | LeteÄi Holandjanin | 4 : 3 | Apa Futsal | |||||
11.10
16:00
Tango
Viking
4
3
|
11.10.2015 16:00 | Tango | 4 : 3 | Viking |
11.10
19:00
NiÅ” 92
Flash BeÄej
9
4
|
11.10.2015 19:00 | NiÅ” 92 | 9 : 4 | Flash BeÄej | |||||
11.10
16:30
FON
Smederevo
1
5
|
11.10.2015 16:30 | FON | 1 : 5 | Smederevo | |||||
11.10
20:00
Nova Pazova
Ekonomac
3
10
|
11.10.2015 20:00 | Nova Pazova | 3 : 10 | Ekonomac |
11.10
11:00
Bijeli ZeÄevi
Vitez
0
10
|
11.10.2015 11:00 | Bijeli ZeÄevi | 0 : 10 | Vitez |
11.10
RadniÄki (N)
Crvena zvezda
8
46
|
11.10.2015 | RadniÄki (N) | 8 : 46 | Crvena zvezda | |||||
11.10
DorÄol
TaŔmajdan
18
0
|
11.10.2015 | DorÄol | 18 : 0 | TaÅ”majdan | |||||
11.10
Partizan
RadniÄki (NP)
18
0
|
11.10.2015 | Partizan | 18 : 0 | RadniÄki (NP) |
11.10
Novi Beograd
Heroj Polet
30
12
|
11.10.2015 | Novi Beograd | 30 : 12 | Heroj Polet |