Novo! Personalizuj svoj nalog
XS
SM
MD
LG
Pronađeno ukupno 511 utakmica za dan
Subota, 22 April 2017

Fudbal

22.04.2017 19:00 Napredak 1 : 2 Crvena zvezda
22.04.2017 17:00 Partizan 1 : 0 Vojvodina
22.04.2017 17:00 Borac 0 : 1 Čukarički
22.04.2017 17:00 Radnik 3 : 0 Spartak ŽK
22.04.2017 17:00 Novi Pazar 3 : 0 Rad
22.04.2017 16:00 Zemun 1 : 0 OFK Odžaci
22.04.2017 16:00 Sloboda 2 : 1 BSK Borča
22.04.2017 16:00 Mačva 2 : 2 ČSK Pivara
22.04.2017 16:00 Bournemouth 4 : 0 Middlesbrough
22.04.2017 16:00 Hull 2 : 0 Watford
22.04.2017 16:00 Swansea 2 : 0 Stoke
22.04.2017 16:00 West Ham 0 : 0 Everton
22.04.2017 15:30 Bayern 2 : 2 Mainz 05
22.04.2017 18:30 Borussia M'gladbach 2 : 3 Borussia Dortmund
22.04.2017 15:30 Hertha BSC 1 : 0 Wolfsburg
22.04.2017 15:30 Hamburger SV 1 : 2 Darmstadt 98
22.04.2017 15:30 Ingolstadt 2 : 4 Werder
22.04.2017 15:30 Eintracht 3 : 1 Augsburg
22.04.2017 18:00 Atalanta 3 : 2 Bologna
22.04.2017 20:45 Fiorentina 5 : 4 Internazionale
22.04.2017 20:00 Lorient 5 : 1 Metz
22.04.2017 20:00 Bordeaux 2 : 0 Bastia
22.04.2017 20:00 Lille 3 : 0 Guingamp
22.04.2017 17:00 PSG 2 : 0 Montpellier
22.04.2017 20:00 Dijon 3 : 2 Angers
22.04.2017 20:00 Caen 0 : 2 Nantes
22.04.2017 16:15 Villarreal 2 : 1 Leganés
22.04.2017 20:45 Espanyol 0 : 1 Atlético Madrid
22.04.2017 18:30 Osasuna 2 : 2 Sporting Gijón
22.04.2017 13:00 Málaga 2 : 0 Valencia
22.04.2017 16:30 Dečić 2 : 1 Jedinstvo
22.04.2017 16:30 Sutjeska 1 : 2 Zeta
22.04.2017 16:30 Grbalj 0 : 0 Mladost
22.04.2017 16:30 OFK Petrovac 1 : 0 Budućnost
22.04.2017 16:30 Rudar 2 : 0 Lovćen
22.04.2017 16:30 Iskra 0 : 0 Bokelj
22.04.2017 18:30 Radnički 2 : 4 Bratstvo
22.04.2017 16:00 Gorštak 4 : 0 Crvena stijena
22.04.2017 16:00 TSC 1 : 1 Omladinac
22.04.2017 16:00 Radnički (Zr) 5 : 0 Radnički (SM)
22.04.2017 16:00 Crvena zvezda (NS) 2 : 2 Bačka 1901
22.04.2017 16:00 Radnički (NP) 0 : 1 Bratstvo 1946
22.04.2017 16:00 Borac (S) 1 : 0 Radnički (Š)
22.04.2017 16:00 Vršac 0 : 1 Cement
22.04.2017 16:00 Šumadija 1903 3 : 1 Smederevo 1924
22.04.2017 16:00 Sloga (P) 2 : 1 Jošanica
22.04.2017 16:00 FAP 2 : 0 Karađorđe (T)
22.04.2017 16:00 Mokra Gora 0 : 1 Jedinstvo Putevi
22.04.2017 16:00 Železničar 2 : 1 Loznica
22.04.2017 16:00 Šapine 0 : 1 Zlatibor (Č)
22.04.2017 16:00 Radnički 1923 1 : 1 Budućnost Krušik 2014
22.04.2017 16:30 Trstenik PPT 1 : 2 Ozren
22.04.2017 16:30 Timok 0 : 0 Jedinstvo (B)
22.04.2017 16:30 Sloga (D) 2 : 2 Dunav
22.04.2017 11:00 GSP Polet 0 : 1 BASK
22.04.2017 16:00 Radnički (S) 2 : 2 Mladost (T)
22.04.2017 16:00 OFK Vrbas 2 : 1 Bačka (P)
22.04.2017 16:00 Bečej 1918 3 : 1 Srbobran
22.04.2017 16:00 Radnički (S) 4 : 3 Vršac united
22.04.2017 16:00 Sloboda 1 : 0 Radnički (K)
22.04.2017 16:00 Jedinstvo (BK) 4 : 0 Slavia
22.04.2017 16:00 Sloga 4 : 0 ŽAK
22.04.2017 16:00 Dinamo 1945 5 : 0 Jedinstvo (NB)
22.04.2017 16:00 Slavija 0 : 1 Kabel
22.04.2017 16:00 Mladost (BJ) 1 : 0 Hajduk (B)
22.04.2017 16:00 ŽSK 2 : 1 Sloga
22.04.2017 16:00 Sloboda (Č) 0 : 3 Karađorđe
22.04.2017 16:00 Takovo 3 : 0 Ovčar
22.04.2017 16:00 Šumadija (A) 1 : 0 RSK
22.04.2017 16:00 Radnički 1926 0 : 1 Proleter
22.04.2017 16:00 Gruža 6 : 2 Borac (Ž)
22.04.2017 16:00 Zadrugar 3 : 1 Polimlje
22.04.2017 16:00 Jedinstvo 1945 1 : 2 Sloga (S)
22.04.2017 16:00 Ribnica 0 : 0 OFK Divci
22.04.2017 16:00 Radnički Gorenje 2 : 0 Sevojno
22.04.2017 16:30 OFK Bor 1 : 1 Malošište
22.04.2017 16:30 Brodoremont 3 : 1 Bukovik
22.04.2017 16:30 Svrljig 2 : 0 Đerdap
22.04.2017 16:30 OFK Topličanin 3 : 0 OFK Kosanica
22.04.2017 16:30 Budućnost (O) 3 : 0 Morava (VH)
22.04.2017 16:30 GFK Dubočica 5 : 2 Nebeski andjeli
22.04.2017 16:30 Pusta reka 2 : 0 Ropotovo
22.04.2017 16:30 Balkanski 0 : 4 Budućnost (P)
22.04.2017 16:30 Pčinja 3 : 0 OFK Brzi Brod
22.04.2017 16:00 Milutinac 1 : 2 Borac (O)
22.04.2017 16:00 Balkan Mirijevo 1 : 0 Zvezdara
22.04.2017 16:00 Lokomotiva 3 : 0 Torlak
22.04.2017 16:00 Avala 3 : 0 PKB Padinska Skela
22.04.2017 17:00 Radnički 1905 2 : 2 Njegoš
22.04.2017 16:00 ŽAK 2 : 3 Borac (BG)
22.04.2017 16:00 Mladost (K) 4 : 2 OFK Šikara
22.04.2017 16:30 BAK 1 : 1 Jedinstvo (V)
22.04.2017 16:30 Jedinstvo Stević 6 : 0 Vulturul
22.04.2017 16:00 OFK Kikinda 4 : 0 Naftagas (B)
22.04.2017 16:00 Proleter 2006 0 : 2 Lehel
22.04.2017 16:00 Mladost (L) 0 : 0 C. Zvezda (VS)
22.04.2017 16:00 Begej 3 : 0 Borac
22.04.2017 16:00 Sloven 2 : 3 Ljukovo
22.04.2017 16:00 Partizan 1 : 4 Podrinje
22.04.2017 16:00 1. Maj Ruma 5 : 0 Napredak
22.04.2017 16:00 Rudar 0 : 1 Donji Petrovci
22.04.2017 17:00 OFK Sirig 0 : 2 Borac
22.04.2017 17:00 Omladinac 2 : 0 Proleter
22.04.2017 17:00 Šajkaš 1908 2 : 2 Jugović
22.04.2017 16:30 Omladinac 0 : 2 Polet
22.04.2017 16:30 Novi Pazar 1928 1 : 2 Rudar
22.04.2017 16:30 Goč 0 : 0 Proleter
22.04.2017 16:00 Partizan 3 : 1 Mladost
22.04.2017 16:00 Prijevor 0 : 2 Parmenac
22.04.2017 16:00 Podunavac 6 : 1 SASK
22.04.2017 16:00 Polet (SD) 5 : 1 Makce
22.04.2017 16:00 Đerdap 3 : 0 Rudar (S)
22.04.2017 16:00 Sloga 33 5 : 1 Krilaš
22.04.2017 14:30 Radnički Šabački 2 : 0 Majur
22.04.2017 16:00 Junior Novo Naselje 5 : 6 Sovljak
22.04.2017 16:00 Banjani 1 : 4 Pepeljevac
22.04.2017 16:00 Brestovac 6 : 2 Blizna
22.04.2017 16:00 Zlot 2 : 2 Čubra
22.04.2017 16:00 Poreč 3 : 0 Slatina
22.04.2017 16:30 Crvena Zvezda 4 : 2 Zemljoradnik
22.04.2017 16:30 Palilula 3 : 2 Radnički 1924
22.04.2017 Radnički (L) 3 : 2 Malinik
22.04.2017 17:00 Partizan 6 : 2 OFK Bratstvo
22.04.2017 17:00 OFK Tekstilac 6 : 0 Morava
22.04.2017 12:00 Spartak 0 : 4 Dobrič
22.04.2017 16:30 Veterani Jastrebac 1 : 2 Jug Bogdan
22.04.2017 16:30 Vladimir Durković 2 : 0 Mladost (PR)
22.04.2017 16:30 Zvezda 2 : 4 Gnjilan
22.04.2017 16:30 Jedinstvo (Š) 3 : 1 Plantaža
22.04.2017 16:00 OFK Alakince 8 : 1 BSK Bujanovac
22.04.2017 Brezovica 3 : 0 Sitnica
22.04.2017 Gracko 3 : 0 Radnički
22.04.2017 Čaglavica 1 : 2 Ugljare
22.04.2017 11:00 Brodarac 2 : 0 Mladi proleter
22.04.2017 16:00 Burovo 2 : 3 Urovci
22.04.2017 16:00 TEK Sloga 2 : 0 Zabrežje
22.04.2017 16:00 Mladenovac 0 : 9 Leštane
22.04.2017 16:00 Vinča 1 : 0 Dunavac
22.04.2017 17:00 Borac 1805 3 : 0 Rudar Stenjevac
22.04.2017 17:00 Radnički (T) 2 : 1 Napredak (S)
22.04.2017 17:00 Kolare 3 : 1 Mladost (D)
22.04.2017 17:00 Zenit 1 : 0 Kupinovac
22.04.2017 16:30 Napredak 2012 7 : 3 Jastrebac
22.04.2017 16:30 Planinac 2015 3 : 5 Polet (R)
22.04.2017 16:30 Ratar 0 : 5 OFK Draževac
22.04.2017 16:30 Mladost 3 : 0 Sloboda 2013
22.04.2017 20:00 Hajduk 2 : 2 Bukovik
22.04.2017 16:30 Marjan MB 1 : 1 Jedinstvo (G)
22.04.2017 16:00 Petrovčić 2 : 2 Šećeranac Ada
22.04.2017 17:00 Tornjoš 1 : 3 Sloga
22.04.2017 16:30 Tvrdjava 3 : 2 Maglić
22.04.2017 16:00 Delija 8 : 2 1.Oktobar
22.04.2017 16:30 Centar 2 : 1 Čenej
22.04.2017 16:30 RFK Novi Sad 1921 1 : 0 Jedinstvo
22.04.2017 16:30 Grdica 1 : 2 Lazac
22.04.2017 16:00 Erdoglija 2 : 2 Zastava
22.04.2017 16:00 OFK Bagremar 2 : 0 Seljak
22.04.2017 16:30 Bjelica 1 : 2 Gorušica
22.04.2017 16:00 Omladinac (V) 4 : 1 Pobeda (Đ)
22.04.2017 16:00 Mladost (R) 3 : 4 BSK
22.04.2017 16:00 Polet (V) 4 : 1 Jedinstvo (D)
22.04.2017 17:00 Torpedo 0 : 0 Duško
22.04.2017 17:00 Milicionar 3 : 0 Sloga (D)
22.04.2017 17:00 Drina 5 : 2 Omladinac
22.04.2017 17:00 Jadar (S) 2 : 2 Vidojevica
22.04.2017 16:00 Mladost 1 : 1 Polet (DL)
22.04.2017 16:00 Kalenić 3 : 0 Gunjevac
22.04.2017 16:00 Rubribreza 6 : 2 Crvena Jabuka
22.04.2017 16:00 Vrelo Sport 2 : 1 OFK Paljuvi
22.04.2017 16:00 OFK Sikole 0 : 2 Slatina
22.04.2017 16:30 Knez Lazar 5 : 0 Borac
22.04.2017 16:30 Rasina 0 : 1 Sloga
22.04.2017 16:30 Stari Trstenik 1 : 1 Jugovići
22.04.2017 14:00 Dedinje 1 : 4 Heroj Polet
22.04.2017 17:00 Mladost (MI) 6 : 0 Stojnik
22.04.2017 16:00 Senjak 2 : 1 Željuša
22.04.2017 16:00 Nišavac 1 : 7 Rajko Mitić
22.04.2017 16:00 Sloboda 1 : 2 Rongo Siti
22.04.2017 Polet 3 : 1 Blagotin
22.04.2017 Mladost 2 : 2 Goša
22.04.2017 16:00 Moravac (P) 2 : 1 Gornje Sinkovce
22.04.2017 16:00 Gornje Krajince 7 : 0 Turekovac
22.04.2017 16:00 Veliko Laole 1 : 7 Borac
22.04.2017 16:00 Zabrđe 1936 1 : 0 Dobrnje
22.04.2017 16:00 Manastirica 3 : 0 Napredak
22.04.2017 16:00 Jedinstvo 4 : 3 Vukan
22.04.2017 16:00 Brana Paunović 1933 5 : 0 Udarnik 2015
22.04.2017 17:00 Šumadija (MC) 1 : 3 Mladi Borac
22.04.2017 16:00 Rudar Kostolac 2008 0 : 2 Metalac
22.04.2017 17:00 Hajduk 0 : 3 Omladinac
22.04.2017 17:00 Planinac 0 : 2 Resavac
22.04.2017 16:30 Solunac 5 : 3 Crvena Zvezda
22.04.2017 16:30 Naša Krajina 1 : 4 Graničar
22.04.2017 16:30 Mladost 3 : 3 Gaj
22.04.2017 16:30 Stara Čaršija 2 : 3 Velika Drenova
22.04.2017 16:30 Kamenorezac 76 3 : 2 Omladinac
22.04.2017 16:30 Mladost 2 : 3 Morava
22.04.2017 TE Gučevo 1 : 0 Jadar 1961
22.04.2017 Mladost (G) 2 : 4 Hajduk
22.04.2017 16:30 Bogutovačka Banja 3 : 1 Morava
22.04.2017 16:30 Sloga 0 : 1 Partizan
22.04.2017 16:30 Kotlenik 1 : 5 Mladost(P)
22.04.2017 17:00 Omladinac 0 : 5 Premijer
22.04.2017 17:00 Sloboda 6 : 0 Bair
22.04.2017 17:00 POFK Letnjikovac 0 : 3 Culjković
22.04.2017 17:00 Metaloplastika 3 : 6 OFK Letnjikovac 1983
22.04.2017 Napredak : Zadrugar
22.04.2017 16:00 Zviždic 4 : 1 BSK 2015
22.04.2017 16:30 Velika Morava 2 : 0 Kostrež
22.04.2017 16:00 OFK Homolje 4 : 5 Borac
22.04.2017 16:00 Pobeda 1953 3 : 0 Budućnost
22.04.2017 16:00 Tulež 2 : 3 Vrbica
22.04.2017 Venčani 8 : 3 Misača
22.04.2017 16:00 Meteor 1 : 2 Feniks
22.04.2017 16:00 Šumadija 3 : 4 Karađorđe
22.04.2017 16:00 Napredak 3 : 2 Badnjevac
22.04.2017 17:00 Domaćin 3 : 2 Sloboda
22.04.2017 17:00 Dobra Voda 3 : 2 Dražmirovac
22.04.2017 17:00 Skela 6 : 1 Crvena Zastava
22.04.2017 17:00 Trstenica 4 : 2 Munja
22.04.2017 17:00 Petka 1 : 0 Mladi Radnik
22.04.2017 15:00 Mašinac Trejs PZP 2 : 2 Crvena zvezda
22.04.2017 13:00 Polet 0 : 0 ŽGFK Lavice Dubočica
22.04.2017 13:00 Jagodina 0 : 2 Kolibri
22.04.2017 16:30 Knjaževac 2015 2 : 1 Radnički 2012
22.04.2017 Bačka Žabalj : Radnički 1919
22.04.2017 16:00 Metalmania 4 : 1 Sremice
22.04.2017 13:00 Radnički (N) 1 : 0 Lokomotiva
22.04.2017 14:00 Čukarički 2 : 2 Vojvodina
22.04.2017 13:00 Partizan 3 : 0 Napredak
22.04.2017 11:30 OFK Beograd 3 : 0 Voždovac
22.04.2017 13:00 Radnički (P) 1 : 0 Rad
22.04.2017 11:00 Šumadija 1903 1 : 1 Partizan
22.04.2017 10:00 Radnički Stobex : Jedinstvo
22.04.2017 11:00 Mihajlovac 6 : 1 Radnički 1926
22.04.2017 10:00 VGSK 5 : 1 Morava
22.04.2017 Šumadija 3 : 0 Sloga 33
22.04.2017 Mladi borac 2 : 0 Homoljac
22.04.2017 11:30 Siti Sport Klub 0 : 1 Studentski Grad
22.04.2017 10:00 IM Rakovica 1 : 0 Kolubara
22.04.2017 10:00 IMT 2 : 1 BASK
22.04.2017 16:00 BSK 1 : 3 Stari Tamiš
22.04.2017 16:00 Proleter 0 : 6 Partizan
22.04.2017 16:00 Strela 13 : 1 Borac (Sa)
22.04.2017 16:00 Polet 2 : 3 Omladinac 1927
22.04.2017 16:00 Borac (St) 4 : 0 Dolina
22.04.2017 16:00 Jugoslavija 6 : 2 Glogonj
22.04.2017 16:00 Osipaonica 0 : 4 Mladi radnik 1940
22.04.2017 Sloga 0 : 4 Sloboda
22.04.2017 09:00 Sinđelić MK 6 : 3 Radnički MK
22.04.2017 09:00 Rad MK 9 : 0 Studenski Grad MK
22.04.2017 14:00 Lokomotiva MK 2 : 1 BASK MK
22.04.2017 13:00 Voždovac MK 1 : 0 BSK Borča MK
22.04.2017 Zvezdara : Zmaj 1953
22.04.2017 Trudbenik : GSP Polet
22.04.2017 17:30 Brodarac 1947 6 : 0 Srem
22.04.2017 11:00 Omladinac 0 : 4 011
22.04.2017 10:15 BSK 1925 5 : 0 PKB
22.04.2017 10:00 Postar 1930 1 : 0 Vinča
22.04.2017 08:30 DIF 0 : 0 Milutinac
22.04.2017 11:00 Minel 0 : 0 Dunavac Grocka
22.04.2017 11:30 Čukarički 3 : 3 Vojvodina
22.04.2017 10:00 Spartak 1 : 2 Borac (NS)
22.04.2017 12:00 Inđija 0 : 2 Novi Sad 1921
22.04.2017 14:00 Bačka (BP) 5 : 2 Radnički (S)
22.04.2017 12:00 Hajduk junior 1 : 0 ŽAK junior
22.04.2017 17:00 Nacional AG 1 : 1 Apolon
22.04.2017 11:00 Sloga (K) 2 : 0 Apolon 4
22.04.2017 12:00 Drina : Radnički (V)
22.04.2017 12:00 Budućnost-Krušik 2014 : Mačva 2005
22.04.2017 12:00 Savacium : Jedinstvo
22.04.2017 14:00 Sindjelic 2 : 0 Radnicki (NB)
22.04.2017 12:15 BSK 1925 1 : 4 BSK
22.04.2017 09:00 Internacional 1 : 1 BASK
22.04.2017 10:00 Studentski grad MK 0 : 1 Čukarički MK
22.04.2017 14:30 OFK Beograd MK 8 : 0 BASK MK
22.04.2017 16:00 7.juli 5 : 4 Bresje Superior
22.04.2017 16:00 Omladinac 0 : 16 Crvena zvezda
22.04.2017 11:00 Podunavac 8 : 1 Šumadija
22.04.2017 Pobeda : Polet
22.04.2017 PSK Putinci 3 : 0 Napredak
22.04.2017 16:00 Jedinstvo 2 : 1 Borac
22.04.2017 16:00 Mladost 0 : 4 Hrtkovci
22.04.2017 Tempo 1 : 1 Mladost (V)
22.04.2017 Borac 0 : 7 Mladost (O)
22.04.2017 13:00 Polet 3 : 3 Crvena Zastava
22.04.2017 13:00 Posavina 2 : 3 Strelac
22.04.2017 10:00 Jedinstvo 3 : 2 Rvati
22.04.2017 17:00 Mladost 2 : 3 Jadar
22.04.2017 17:00 Jedinstvo 9 : 0 Jadar 1961
22.04.2017 10:00 Borac 1 : 5 Podrinje
22.04.2017 14:00 GSP Polet 1 : 1 Dorcol
22.04.2017 10:00 Leštane MK 2 : 3 Lokomotiva MK
22.04.2017 11:00 Rad B MK 5 : 0 Brodarac B MK
22.04.2017 11:30 FSFV MK 0 : 3 Šumadija 1962 MK
22.04.2017 12:00 Internacional MK 0 : 3 Crvena Zvezda MML MK
22.04.2017 11:00 Zemun B MK 4 : 1 OFK Beograd V MK
22.04.2017 10:00 Vojvodina 2 : 0 Železničar
22.04.2017 12:00 Spartak 4 : 2 Petar Puača
22.04.2017 11:00 Proleter 2006 2 : 2 CFK
22.04.2017 10:00 Inđija 1 : 2 Novi Sad 1921
22.04.2017 10:00 Hajduk junior 0 : 5 TSC
22.04.2017 11:00 Kosmet 3 : 0 Šumadija 1903
22.04.2017 14:00 Sloga (K) 1 : 0 Novi Pazar
22.04.2017 10:30 Radnički 1923 3 : 2 Apolon 4
22.04.2017 16:00 Kiker 6 : 0 Bane
22.04.2017 11:00 OFK Osečina 1 : 3 Savacijum
22.04.2017 10:00 Jedinstvo 2 : 4 Mačva (Š)
22.04.2017 10:00 Železničar 1 : 3 OFK Šabac
22.04.2017 12:00 Loznica 2 : 4 Budućnost-Krušik 2014
22.04.2017 10:00 Donjošorac Sunrise 2 : 3 Drina
22.04.2017 Kolonija 11421 1 : 7 Zvižd
22.04.2017 GFK Jasenica 1911 1 : 4 Plana
22.04.2017 Šumadija 6 : 2 Sloga 33
22.04.2017 Cepelin 026 3 : 0 Bačinac
22.04.2017 Pinkum 9 : 1 AF Duljaj
22.04.2017 Presing 6 : 0 AF Djokić
22.04.2017 Petlić 2006 9 : 0 Morava
22.04.2017 13:00 FSFV 3 : 0 Rad
22.04.2017 09:00 011 0 : 0 OFK Beograd
22.04.2017 10:00 Vozdovac 1 : 5 Čukarički
22.04.2017 SASK 7 : 3 Proleter
22.04.2017 Borac 1932 1 : 0 Udarnik
22.04.2017 Sloga 18 : 0 Sloboda
22.04.2017 11:00 Proleter 1 : 10 Subotica
22.04.2017 16:00 Sloga 1 : 3 Dinamo 1945
22.04.2017 16:00 Borac 9 : 0 Kolonija
22.04.2017 16:00 Železničar 7 : 2 Omladinac
22.04.2017 09:00 Belo Polje 0 : 3 Buducnost
22.04.2017 11:00 Rudar Kostolac 2008 3 : 0 RSK
22.04.2017 19:30 IMT 4 : 3 Buducnost
22.04.2017 10:00 Borac 3 : 1 Graficar
22.04.2017 13:00 Lola 10 : 0 GSP Polet
22.04.2017 10:00 Institut 1 : 2 13. Maj
22.04.2017 11:00 Zuce 5 : 1 Dorcol
22.04.2017 16:30 Beograd 1929 3 : 1 Postar 1930
22.04.2017 16:00 Palilulac 0 : 2 OLE
22.04.2017 10:00 Kolubara 3 : 1 Radnički NB
22.04.2017 10:00 Dominus 2 : 1 Sindjelic
22.04.2017 10:00 Vinca 4 : 3 Nord Star
22.04.2017 12:00 Avala 1939 1 : 2 Žarkovo
22.04.2017 12:00 Trijumf 0 : 3 Seceranac Ada
22.04.2017 13:00 Sremcica 0 : 1 Sopot
22.04.2017 OFK Beograd MK 8 : 0 Studenski grad MK
22.04.2017 Rad MK 0 : 2 Čukarički MK
22.04.2017 Zemun MK 1 : 1 Voždovac MK
22.04.2017 BSK Borča MK 2 : 4 Teleoptik MK
22.04.2017 Altina MK 1 : 7 Crvena zvezda MK
22.04.2017 011 MK 0 : 9 Partizan MK
22.04.2017 OFK Kaluđerica MK : Ole MK
22.04.2017 17:00 Selo Mladenovac MK 3 : 0 Dunav MK
22.04.2017 16:00 Kosmaj MK 4 : 2 Ada MK
22.04.2017 11:00 Dunavac MK 3 : 0 Sinđelić MK
22.04.2017 14:30 PKB MK 0 : 3 Napredak MK
22.04.2017 18:00 Lokomotiva MK 2 : 2 Obrenovac 1905 MK
22.04.2017 09:00 OFK Beograd B MK 6 : 1 Voždovac B MK
22.04.2017 09:00 BASK MK 1 : 6 DIF MK
22.04.2017 11:00 Borac MK 1 : 8 Olimpik MK
22.04.2017 12:00 Sinđelić MK 2 : 3 Bežanija MK
22.04.2017 17:00 ŽFK Crvena zvezda MK 0 : 3 Tempo MK
22.04.2017 Mašinac 3 : 0 Majdanpek
22.04.2017 11:00 Čukarički 2 : 0 Teleoptik
22.04.2017 13:00 Kolubara 4 : 0 BSK 1925
22.04.2017 10:00 Jedinstvo 1 : 1 Loznica I
22.04.2017 10:00 Loznica II 7 : 1 Radnički Stobeks
22.04.2017 11:00 TSC 1 : 0 CFK
22.04.2017 17:00 Vinogradar 0 : 7 Subotica
22.04.2017 09:30 Bajša 5 : 1 Bačka 1901
22.04.2017 10:00 Urovci 1 : 6 Zabrezje
22.04.2017 12:00 Obrenovac 1905 1 : 4 Duboko
22.04.2017 10:00 Rvati 13 : 0 Zvezda
22.04.2017 Jedinstvo 1 : 0 OFK Senjak
22.04.2017 Radnički 3 : 0 Ribnica
22.04.2017 OFK Osečina 2 : 1 Šampion
22.04.2017 Omladinac 5 : 1 Železničar
22.04.2017 Budućnost Krušik 5 : 0 Polet
22.04.2017 Potisje : Sloga
22.04.2017 FK Napredak : FK Petlić
22.04.2017 FK AF Đokić : FK Trgovački
22.04.2017 FK Presing : FK Strai Grad
22.04.2017 FK Plana : FK Sloga 33
22.04.2017 10:00 Sinjdjelic 3 : 2 Srem
22.04.2017 09:00 Olimpik 19 : 1 Buducnost
22.04.2017 14:00 Bezanija 2 : 0 Jedinstvo
22.04.2017 11:00 Hajduk 10 : 0 Zvezdara
22.04.2017 12:00 Sindjelic 1 : 3 OLE
22.04.2017 13:00 Postar 0 : 4 IMT B
22.04.2017 10:30 Trijumf 0 : 3 DIF
22.04.2017 11:00 BSK 1926 8 : 2 Rakovica
22.04.2017 10:00 Borac 1 : 2 Karioke
22.04.2017 10:00 Rusanj 1 : 11 Komgrap
22.04.2017 10:00 Vinca 2 : 4 Petlic
22.04.2017 Gučevo 2016 2 : 7 Loznica 06
22.04.2017 Radnički Stobeks 07 1 : 5 Jadar
22.04.2017 Sloga 4 : 3 ŠF Lipnica - Bradić
22.04.2017 Radnički Stobeks 06 : Podrinje
22.04.2017 Pčelinjo : Borac
22.04.2017 Loznica 07 : Gučevo
22.04.2017 10:00 Duboko 0 : 7 Buducnost
22.04.2017 11:00 Radnicki 4 : 2 Skela
22.04.2017 12:00 Feniks 6 : 1 Pobeda
22.04.2017 FK Sloga 33 : FK Napredak
22.04.2017 FK Stari Grad : FK Plana
22.04.2017 FK Trgovački : FK Presing
22.04.2017 FK Petlić : FK AF Đokić
22.04.2017 17:30 Zuce 2 : 2 IM Rakovica

Košarka

22.04.2017 18:00 Dynamic BG 64 : 75 Borac
22.04.2017 19:30 Kolubara LA 2003 72 : 102 Pirot
22.04.2017 19:00 Napredak Bosphorus 79 : 71 Radnički 1950
22.04.2017 19:00 Futog Tupanjac MD 94 : 72 Srem
22.04.2017 19:00 Mladost 88 : 93 Zlatibor
22.04.2017 19:00 Jagodina 93 : 88 Rtanj
22.04.2017 18:30 Radnički 66 : 103 Železničar
22.04.2017 17:00 Nova Pazova 20 : 0 Vrbas
22.04.2017 19:30 Klik 92 : 85 Železničar
22.04.2017 14:00 Polet 55 : 76 Mileševac
22.04.2017 19:00 Zlatar 97 : 83 Prva Petoletka
22.04.2017 18:00 KKK Radnički 79 : 82 Novi Pazar
22.04.2017 20:00 Dimitrovgrad 82 : 71 Radan
22.04.2017 16:30 Kuršumlija 74 : 63 Jablanica
22.04.2017 20:00 Velika Kikinda 92 : 76 Petrovgrad
22.04.2017 14:15 Bagljaš 100 : 86 Sivac
22.04.2017 16:30 Mladost Veternik 104 : 54 Karađorđevo
22.04.2017 20:30 Umka 2009 88 : 75 Vizura Shark
22.04.2017 Lazarevac 71 : 94 Eko Sport
22.04.2017 20:00 Gimnazijalac 65 : 60 Duga
22.04.2017 18:00 Beočin 92 : 85 Karaburma

Odbojka

22.04.2017 17:00 Borac 0 : 3 Loznica
22.04.2017 19:30 Knez Lazar 1 : 3 Banat
22.04.2017 18:00 Proleter 3 : 2 Šid
22.04.2017 Mladost 0 : 3 Vest
22.04.2017 Merkur 3 : 1 Vojvodina 3
22.04.2017 Stražilovo 1 : 3 Inđija
22.04.2017 Vrbas 3 : 2 Sloven
22.04.2017 Klek Srbijašume 2 3 : 1 Novi Sad 2
22.04.2017 Maglić 1953 3 : 1 Partizan
22.04.2017 16:30 Kralj 3 : 0 Partizan
22.04.2017 19:00 Bor 0 : 3 Zlatibor
22.04.2017 Štrand Volej 0 : 3 NS Tim
22.04.2017 Lavice 07 1 : 3 Libero
22.04.2017 NS Volej tim 3 : 0 Beočin Metal
22.04.2017 Grbić 3 : 0 Dunav Volej
22.04.2017 Star 3 : 2 Slavija

Rukomet

22.04.2017 19:00 Šamot 65 34 : 30 Sloga
22.04.2017 18:30 Vojvodina 28 : 23 Spartak Vojput
22.04.2017 19:00 Dinamo 25 : 26 Crvena zvezda
22.04.2017 19:00 Jugović 25 : 22 Morava
22.04.2017 19:00 Rudar 32 : 27 Požarevac
22.04.2017 18:30 Metaloplastika 35 : 31 Partizan
22.04.2017 19:00 Dubočica 54 29 : 22 Sindjelić
22.04.2017 19:30 Novi Pazar 27 : 24 Proleter
22.04.2017 19:00 Mokra Gora 32 : 23 Priboj
22.04.2017 18:00 Kikinda 40 : 22 Sivac
22.04.2017 19:00 Banatski Karlovac 24 : 18 Jedinstvo
22.04.2017 19:00 Mladost 31 : 27 Crvenka
22.04.2017 20:30 Jabuka 31 : 21 Srem Sm
22.04.2017 18:00 Sloga 24 : 23 Jedinstvo 1974
22.04.2017 20:30 Rekreativo 19 : 19 Sportski Centar Voždovac 2012
22.04.2017 BSK Heba 42 : 37 Hisar
22.04.2017 Planinka 44 : 13 Vlasotince
22.04.2017 Jagodina 25 : 24 Hajduk Veljko
22.04.2017 19:00 Bela Palanka 49 : 27 ORK Bor
22.04.2017 Žitorađa 31 : 29 Radnički
22.04.2017 Aleksinac 26 : 22 Jastrebac
22.04.2017 19:00 Lokomotiva 28 : 30 Karađorđe
22.04.2017 19:00 Župa 54 30 : 26 Mladost
22.04.2017 20:00 Metalac 27 : 20 Trepča
22.04.2017 19:00 Prva Petoletka 33 : 34 Napredak
22.04.2017 20:00 Dalmatinac 36 : 23 Vladimirovac
22.04.2017 Palanka 25 : 40 Beograd
22.04.2017 Ub 22 : 30 Metaloplastika 2
22.04.2017 Prva Iskra Barič 31 : 30 Smederevo
22.04.2017 19:00 Rtanj 37 : 32 Knjaževac
22.04.2017 20:30 Bor 2 36 : 22 Mladost 1949
22.04.2017 18:30 Majdanpek 43 : 20 Rembas
22.04.2017 14:30 Radnički 1964 2 22 : 16 Zlatar 2
22.04.2017 19:00 Bane 37 : 24 Hidroelektrana
22.04.2017 15:00 Graničar 23 : 22 Vojput 2
22.04.2017 17:00 Jedinstvo 30 : 25 Senta
22.04.2017 20:45 Radnički 30 : 34 Vojka
22.04.2017 19:00 Hajduk 29 : 22 Jedinstvo
22.04.2017 19:00 Bor RTB 31 : 17 Železničar
22.04.2017 20:00 Sloga 19 : 21 Kikinda
22.04.2017 17:45 Vrbas 38 : 27 Metalac
22.04.2017 19:00 Mladi radnik 22 : 23 Požarevac
22.04.2017 17:00 Pančevo 36 : 21 Župa
22.04.2017 18:00 Pirot 28 : 21 Žitorađa
22.04.2017 15:30 Mladost 29 : 19 Rtanj
22.04.2017 18:00 Topličanin 24 : 20 Đerdap
22.04.2017 18:00 Prijepolje 20 : 19 Napredak 12
22.04.2017 18:00 Košutnjak 14 : 46 Bekament Bukovička Banja 2
22.04.2017 18:00 Metalac AD 31 : 20 Sočanica
22.04.2017 17:00 Sloven 27 : 20 Jadran Lider
22.04.2017 20:00 Mladost 29 : 24 Petrovaradin
22.04.2017 19:00 Laki 34 : 25 Srem
22.04.2017 16:00 Apatin 27 : 32 Želja
22.04.2017 Hajduk Veljko 24 : 17 Vranje
22.04.2017 Dubočica 2 18 : 32 Jagodina 2
22.04.2017 Vlasotince 34 : 16 Bor - RTB 2
22.04.2017 Morava Han 25 : 21 Niška Banja

Vaterpolo

22.04.2017 Crvena zvezda 12 : 4 Valjevo Gorenje
22.04.2017 Partizan Raiffeisen 12 : 4 Šabac
22.04.2017 Vojvodina 12 : 9 Stari Grad

Futsal

22.04.2017 18:30 Kalča 7 : 7 Leteći Holandjanin
22.04.2017 17:00 Nova Pazova 6 : 5 FON
22.04.2017 18:00 Apa Futsal 3 : 4 Hajduk
22.04.2017 20:00 Dolap 4 : 3 As
22.04.2017 Radnički 2010 4 : 5 Akademac

Ragbi 13

22.04.2017 16:00 Radnički 16 : 12 Dorćol
22.04.2017 16:30 Partizan 30 : 32 Crvena Zvezda

Američki fudbal

22.04.2017 16:30 GAT Dukes Novi Sad 12 : 20 Wild Boars Kragujevac