XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 832 utakmica za dan
Nedelja, 23 April 2017

Fudbal

23.04.2017 19:00 Radnički (N) 3 : 0 Voždovac
23.04.2017 19:00 Javor Matis 0 : 1 Mladost (L)
23.04.2017 17:00 Metalac 2 : 1 OFK Bačka
23.04.2017 16:00 Radnički 1 : 1 Inđija
23.04.2017 16:00 Proleter 4 : 1 Kolubara
23.04.2017 15:15 Burnley 0 : 2 Manchester Utd
23.04.2017 17:30 Liverpool 1 : 2 Crystal Palace
23.04.2017 17:30 Schalke 04 1 : 1 RB Leipzig
23.04.2017 15:30 Freiburg 2 : 1 Bayer Leverkusen
23.04.2017 15:00 Udinese 2 : 1 Cagliari
23.04.2017 15:00 Sampdoria 1 : 2 Crotone
23.04.2017 15:00 Milan 1 : 2 Empoli
23.04.2017 20:45 Juventus 4 : 0 Genoa
23.04.2017 12:30 Sassuolo 2 : 2 Napoli
23.04.2017 15:00 Lazio 6 : 2 Palermo
23.04.2017 15:00 Chievo 1 : 3 Torino
23.04.2017 17:00 Saint-Étienne 1 : 1 Rennes
23.04.2017 21:15 Lyon 1 : 2 Monaco
23.04.2017 15:00 Toulouse 1 : 1 Nice
23.04.2017 16:15 Celta Vigo 0 : 1 Betis
23.04.2017 18:30 Las Palmas 1 : 1 Alavés
23.04.2017 20:45 Real Madrid 2 : 3 Barcelona
23.04.2017 12:00 Real Sociedad 1 : 0 La Coruña
23.04.2017 18:30 Mornar 2 : 0 Otrant Olympic
23.04.2017 18:30 Berane 1 : 3 Kom
23.04.2017 18:30 Cetinje 1 : 2 Ibar
23.04.2017 18:30 Igalo 0 : 1 Čelik
23.04.2017 16:30 Brskovo 6 : 0 Petnjica
23.04.2017 16:30 Pljevlja 97 4 : 1 Komovi
23.04.2017 16:30 Gusinje 0 : 1 OFK Borac
23.04.2017 12:30 Ribnica 1 : 1 Drezga
23.04.2017 16:00 Dunav 5 : 3 Sloga
23.04.2017 16:00 Mihajlovac 1934 1 : 2 Polet (LJ)
23.04.2017 16:30 Radan 0 : 0 Moravac Orion
23.04.2017 11:00 Car Konstantin 0 : 4 OFK Sinđelić
23.04.2017 16:30 Vlasina 1 : 3 Temnić 1924
23.04.2017 16:30 Pukovac 0 : 0 Jedinstvo (P)
23.04.2017 12:00 Tabane 1970 1 : 3 Radnički (S)
23.04.2017 16:00 Stepojevac Vaga 1 : 2 BSK Batajnica
23.04.2017 16:00 Radnički (NB) 0 : 1 Radnički (O)
23.04.2017 11:00 Dorćol 0 : 0 IMT
23.04.2017 11:00 Prva Iskra 0 : 1 Grafičar
23.04.2017 16:00 Crvena Zvezda 1 : 0 Sopot
23.04.2017 11:00 Rakovica 0 : 2 Žarkovo
23.04.2017 16:00 Budućnost (G) 2 : 1 Polet (K)
23.04.2017 16:00 Tekstilac 2 : 1 Potisje
23.04.2017 16:00 Subotica 0 : 5 Zadrugar
23.04.2017 16:00 Tisa (A) 0 : 2 Sloga (Č)
23.04.2017 16:00 Tavankut 3 : 0 Mladost APA
23.04.2017 16:00 Polet (N) 1 : 0 Budućnost (SC)
23.04.2017 16:00 Dolina 0 : 1 Kozara
23.04.2017 16:00 Vojvodina 1928 4 : 1 Proleter (BK)
23.04.2017 10:00 Sofeks 1 : 1 Borac
23.04.2017 16:00 Hajduk 1925 Podunavac 0 : 4 Jedinstvo (SP)
23.04.2017 10:00 Index 1 : 0 Kupinovo
23.04.2017 16:00 Sremac Vojka 2 : 0 Veternik
23.04.2017 16:00 Hajduk (Č) 6 : 2 LSK Laćarak
23.04.2017 16:00 Sušica 2 : 1 Sloga
23.04.2017 16:00 Bane 4 : 2 Arsenal
23.04.2017 16:00 Orlovac 1 : 0 Radnički (K)
23.04.2017 16:00 Dragačevo 2 : 0 Trepča
23.04.2017 16:00 Miokovci 2 : 1 Slavija
23.04.2017 16:00 Šumadija (T) 3 : 2 VGSK
23.04.2017 16:00 Homoljac 2 : 0 Petar Dobrnjac
23.04.2017 16:00 Napredak 0 : 0 Morava
23.04.2017 16:00 Zvižd 2 : 0 Borac 1932
23.04.2017 16:00 Radnički Stobex 7 : 0 OFK Osečina
23.04.2017 16:00 Provo 1 : 0 Drina
23.04.2017 16:00 Radjevac 0 : 0 Spartak 1924
23.04.2017 16:00 Jedinstvo (Ub) 3 : 0 Sloga 1940 (BB)
23.04.2017 16:30 Rtanj 5 : 0 Timočanin
23.04.2017 16:30 Hajduk Veljko 7 : 1 Zaplanjac
23.04.2017 16:30 Moravica 6 : 1 Majdanpek
23.04.2017 16:30 Napredak 0 : 3 BSK
23.04.2017 16:30 Jedinstvo 3 : 0 SFS Borac
23.04.2017 16:30 Rembas 3 : 2 Juhor
23.04.2017 16:30 Bošnjane 2 : 0 Sloga
23.04.2017 16:30 Levač 2 : 1 Žitorađa
23.04.2017 16:30 Župa 0 : 3 Trajal
23.04.2017 16:30 Kopaonik 1 : 1 Poljoprivrednik
23.04.2017 16:30 OFK Lugomir 2 : 3 Morava 1918
23.04.2017 16:30 Jedinstvo (GM) 1 : 2 Jedinstvo (P)
23.04.2017 16:30 Vranjska Banja 4 : 2 Lužnica
23.04.2017 16:30 Mladost (M) 0 : 1 Sloga (L)
23.04.2017 16:00 Srem 1 : 3 Jedinstvo
23.04.2017 16:00 Vrčin 1 : 1 Borac (L)
23.04.2017 16:00 Turbina 1 : 1 Sremčica
23.04.2017 16:00 Budućnost 0 : 2 Hajduk
23.04.2017 17:00 Krivaja 1 : 1 Proleter (Nj)
23.04.2017 17:00 Preporod 4 : 1 Eđšeg
23.04.2017 17:00 Proleter (RS) 4 : 1 Panonija IM Topola
23.04.2017 17:00 Senta 3 : 0 Čantavir
23.04.2017 17:00 Napredak 2 : 1 Vinogradar
23.04.2017 17:00 Jadran (S) 1 : 1 Obilić
23.04.2017 17:00 Jadran (F) 4 : 1 Sutjeska
23.04.2017 16:00 BSK 4 : 3 Hajduk Junior
23.04.2017 16:00 Slavija 0 : 1 Budućnost
23.04.2017 16:00 Krila Krajine 3 : 0 Hercegovac
23.04.2017 16:00 Rusin 2 : 2 Stari Grad
23.04.2017 16:00 Mladost (BP) 2 : 0 Terekveš
23.04.2017 16:00 Lipar 2 : 2 Polet (S)
23.04.2017 16:30 Partizan (G) 2 : 6 Mladost (O)
23.04.2017 16:30 Crvena zvezda 2 : 2 Polet
23.04.2017 16:30 Vojvodina (S) 1 : 3 Sloga (BNS)
23.04.2017 16:30 Vojvodina (C) 0 : 1 Strela
23.04.2017 16:30 Budućnost (A) 0 : 3 Borac (St)
23.04.2017 16:30 Jugoslavija 3 : 1 Partizan (U)
23.04.2017 16:00 Mladost (BD) 1 : 4 Jedinstvo
23.04.2017 16:00 C. Zvezda (RS) 1 : 1 Naftagas (E)
23.04.2017 16:00 Banat 4 : 2 Bilećanin
23.04.2017 16:00 Omladinac 2 : 1 Krajina
23.04.2017 16:00 Hrtkovci 1 : 1 Jadran
23.04.2017 16:00 Sloboda 1 : 0 Mitros
23.04.2017 16:00 Budućnost 2 : 2 FK Graničar 1924
23.04.2017 16:00 Borac 0 : 3 Hajduk
23.04.2017 17:00 Vinogradar 0 : 2 Mladost
23.04.2017 17:00 Jedinstvo 0 : 3 TSK
23.04.2017 17:00 Miletić 1 : 3 Petrovaradin
23.04.2017 17:00 Bačka 3 : 0 OFK Futog
23.04.2017 17:00 Titel 0 : 9 Tatra
23.04.2017 11:00 Real 3 : 2 OFK Ras
23.04.2017 16:30 Granit 2 : 1 Radnik
23.04.2017 16:30 Ibar 2 : 1 Stubal
23.04.2017 16:30 Magnohrom 3 : 2 Borac
23.04.2017 16:30 Ribnica 1 : 0 Mataruge
23.04.2017 16:00 Borac 1 : 2 Jadran
23.04.2017 16:00 Srbija 6 : 1 Kolonija
23.04.2017 16:00 Kutlovo 2 : 1 Jedinstvo
23.04.2017 16:00 Vinogradi DB 1 : 7 Sloga D
23.04.2017 16:00 Vodojaža 5 : 0 Sloboda
23.04.2017 16:00 Šumadija 1934 2 : 1 Budućnost
23.04.2017 16:00 Ćava 1 : 4 Šumadinac
23.04.2017 16:00 Polet (T) 2 : 0 Donja Vrbava
23.04.2017 16:00 Spartak 2 : 3 Omladinac (Z)
23.04.2017 16:00 Mladost (P) 3 : 2 Brezak
23.04.2017 16:00 Ozrem PMH 3 : 3 Jedinstvo (K)
23.04.2017 16:00 LFK Mladost 3 : 2 Lunjevica
23.04.2017 16:00 Backovac Junajted 2 : 1 Napredak
23.04.2017 16:00 Jedinstvo (GG) 0 : 0 Zadrugar
23.04.2017 16:00 Šumadija 1 : 2 Mladi borac
23.04.2017 16:00 Omladinac 2 : 0 Cerovac 2013
23.04.2017 16:00 Sloga 3 : 1 Crvena zvezda
23.04.2017 16:00 Sloboda 2 : 0 Osipaonica
23.04.2017 16:00 Bresje Superior 3 : 0 Budućnost
23.04.2017 16:00 Pobeda 0 : 1 Udarnik
23.04.2017 16:00 7. Juli 2 : 2 Polet
23.04.2017 16:00 OFK Šatornja 2 : 0 Vinča
23.04.2017 16:00 Trnava 1 : 0 Vitlina-Bokanja
23.04.2017 16:00 Junkovac 4 : 5 Borac
23.04.2017 16:00 BSK 2 : 0 Prvi srpski ustanak
23.04.2017 16:00 Rudar (Kr) 4 : 0 Trgovački
23.04.2017 16:00 Budućnost (V) 1 : 1 Rudar 2001
23.04.2017 16:00 Napredak 1936 3 : 1 Radnik (S)
23.04.2017 16:00 Mladost (B) 2 : 1 Borac (K)
23.04.2017 16:00 Mlava (ML) 1 : 0 Sloga (B)
23.04.2017 17:00 Borac (L) 4 : 0 Cer
23.04.2017 17:00 Antimon 0 : 2 Hajduk Stanko
23.04.2017 17:00 Jevremovac 1 : 1 Mačva 2005
23.04.2017 17:00 Mladost (P) 4 : 1 Mladi Borac
23.04.2017 17:00 Mladost (PP) 2 : 1 Borac (V)
23.04.2017 17:00 Podrinje 1 : 1 Jedinstvo
23.04.2017 16:00 Trlić 2 : 1 Tvrdojevac
23.04.2017 16:00 Tešnjar 0 : 0 ZSK
23.04.2017 16:00 Kačer 2 : 2 Joševa
23.04.2017 16:00 Tulari 3 : 0 Radnik
23.04.2017 16:00 Mladost 3 : 1 OFK Jabučje
23.04.2017 16:00 Brezovica 4 : 1 Iskra
23.04.2017 15:30 Polet 3 : 2 Crnokosa
23.04.2017 13:00 Ariljska rampa 3 : 0 Prvi partizan
23.04.2017 15:30 Ježevica 4 : 2 Višesava
23.04.2017 15:30 Jasen 1 : 1 Savinac
23.04.2017 15:30 Budućnost 4 : 1 Lazarica
23.04.2017 15:30 Jedinstvo (K) 3 : 3 Čajetina
23.04.2017 16:00 Branik 4 : 1 Rudna Glava
23.04.2017 11:00 Sloga 6 : 0 Krivelj
23.04.2017 16:00 Radnički 6 : 0 BSK
23.04.2017 16:00 Nemetali 5 : 4 Ključ
23.04.2017 16:30 Moravac (ZT) 3 : 1 Mladost 1976
23.04.2017 16:30 Rudar Alpos 5 : 0 Doljevac 1971
23.04.2017 16:30 Morava (Ž) 1 : 4 Mladost (Ba)
23.04.2017 16:30 Rasovača 3 : 0 Naisus 1977
23.04.2017 16:30 Orljane 4 : 0 Jedinstvo GVD
23.04.2017 16:30 Radnički 1947 1 : 4 Naša krila
23.04.2017 Sloga 0 : 2 Omladinac
23.04.2017 OFK Knjaz 0 : 1 Kablovi
23.04.2017 Graničar 3 : 1 Trebič
23.04.2017 OFK Grlište 2 : 0 Midžor
23.04.2017 Bučje Topla 0 : 5 Rudar (G)
23.04.2017 ŠSK 6 : 1 Rgotina
23.04.2017 Osnić 2 : 0 Vratarnica
23.04.2017 17:00 Napredak (Z) 1 : 0 Hajduk
23.04.2017 17:00 Napredak (D) 2 : 0 OFK Batinac
23.04.2017 17:00 Dragocvet 2 : 1 Resavac
23.04.2017 17:00 Mladost (J) 0 : 1 Budućnost
23.04.2017 17:00 Bratstvo 1 : 4 Juhor
23.04.2017 16:30 Naupare 3 : 0 Mačkovac
23.04.2017 16:30 Čitluk 3 : 2 FUD
23.04.2017 16:30 Sloga 0 : 3 Ribnik
23.04.2017 16:30 13. April 7 : 0 Mladi radnik
23.04.2017 16:30 Vinogradar 2 : 2 Šanac
23.04.2017 16:30 Jastrebac 4 : 1 Kupci
23.04.2017 16:30 Jastreb 2 : 1 Nikodije Stojanović Tatko
23.04.2017 16:30 Mladost 1982 6 : 1 Pobeda
23.04.2017 16:30 Polet 1 : 2 Omladinac
23.04.2017 16:30 Real 2 : 0 Borac
23.04.2017 16:30 Vulkan 2 : 1 Palilulac
23.04.2017 16:30 Sloboda 2 : 3 OFK Niš
23.04.2017 16:30 Sloga 1948 2 : 2 Aluminijum
23.04.2017 16:30 Mladost 1 : 0 Morava
23.04.2017 16:30 Vrtište 1 : 0 Budućnost
23.04.2017 16:30 Rudar 3 : 0 Proleter (DV)
23.04.2017 16:30 Proleter (M) 1 : 0 AZ Borac 2014
23.04.2017 16:30 Zadrugar 2 : 1 Padež
23.04.2017 16:30 Borac 1 : 1 Spartak
23.04.2017 16:30 Napredak 3 : 6 Tanasko Rajić
23.04.2017 16:30 Jedinstvo (GS) 5 : 1 Kumarevo 65
23.04.2017 16:30 Omladinac (DS) 1 : 3 Brza
23.04.2017 16:30 Bobište 3 : 1 Mladi Borac
23.04.2017 16:30 Čekmin 2 : 0 Vučje
23.04.2017 16:30 Sloga 4 : 1 Polet
23.04.2017 16:30 Zloćudovo 6 : 0 Železničar
23.04.2017 16:30 Umac 0 : 4 Jablanica
23.04.2017 16:30 Progres 3 : 1 Radnički (P)
23.04.2017 Čelik 2 : 0 Crnotince
23.04.2017 Mladost (S) 1 : 0 Trešnjevka
23.04.2017 Ternoci 6 : 2 Biljači
23.04.2017 Južna pruga 3 : 0 Levosoje
23.04.2017 Vihor 0 : 0 Mladost (B)
23.04.2017 16:30 Oskar 0 : 3 Glama
23.04.2017 16:30 Sloga 3 : 2 Mineralac
23.04.2017 16:30 Izmornik 3 : 1 Rudar 1969
23.04.2017 Gračanica 1 : 2 Polet
23.04.2017 16:00 Borac 4 : 0 Institut
23.04.2017 16:00 Šumadinac 2 : 1 13. Maj Zemun
23.04.2017 16:00 Poštar Zvezdara 3 : 1 Dunav
23.04.2017 16:00 Komgrap 0 : 0 PKB Kovilovo
23.04.2017 16:00 Lepušnica 3 : 4 Zmaj 1953
23.04.2017 16:00 Banja 2 : 1 Sinđelić 2012
23.04.2017 16:00 Mladost (B) 0 : 4 Mladost (C)
23.04.2017 16:00 Polet 5 : 1 Rušanj
23.04.2017 16:00 Strelac 2 : 0 Šumadija
23.04.2017 10:00 Radnički 6 : 0 Barajevo
23.04.2017 16:00 BSK 3 : 2 Napredak
23.04.2017 10:00 Selo Mladenovac 1 : 1 Pudarci
23.04.2017 16:00 Ropočevo 3 : 1 Kovačevac
23.04.2017 16:00 Velika Krsna 3 : 2 Kosmaj
23.04.2017 16:00 Boleč 2 : 1 Hajduk
23.04.2017 17:00 Javor 0 : 3 Supska
23.04.2017 17:00 Omladinac 4 : 0 Omladinski
23.04.2017 17:00 Zemljoradnik 4 : 3 Rudar
23.04.2017 17:00 Moravac 2015 1 : 2 15. Avgust 1950
23.04.2017 17:00 Mladost (S) 3 : 2 Istok 63
23.04.2017 17:00 Moravac 2 : 1 Šumadija
23.04.2017 17:00 Mladost (G) 2 : 1 Sloga
23.04.2017 17:00 Sinđelić 1934 2 : 4 Mladi radnik
23.04.2017 17:00 Mladost (K) 4 : 1 Osaonica
23.04.2017 17:00 Morava 3 : 0 Crni Vrh
23.04.2017 17:00 Ursule 5 : 1 Šumadinac
23.04.2017 11:00 Pobeda 1976 4 : 8 Sloga (K)
23.04.2017 16:30 Polet (V) 2 : 1 Borac
23.04.2017 16:30 Gredetin 1 : 1 OFK Rutevac 1908
23.04.2017 11:00 Mladi Radnik 3 : 2 Jedinstvo
23.04.2017 16:30 Sloga 0 : 2 Napredak 1976
23.04.2017 16:30 Jedinstvo 1952 1 : 1 Rtanj
23.04.2017 16:30 Slemen 3 : 0 Pobeda
23.04.2017 16:30 Mladost (DL) 1 : 2 Sušica 2012
23.04.2017 16:30 BSK 2 : 1 Mladost (V)
23.04.2017 11:00 Lemind 1 : 0 Atletiko
23.04.2017 16:30 OFK Morava 2 : 1 Sloboda (DB)
23.04.2017 11:00 Milanovo 1 : 3 Bratstvo
23.04.2017 16:30 Mladost (B) 2 : 1 Šumadija
23.04.2017 16:30 Napredak 3 : 2 Gradac
23.04.2017 16:30 Navalin 1 : 1 Real
23.04.2017 16:00 BUSK 2 : 1 Posavac Tišma
23.04.2017 16:00 Busije 0 : 0 Studenski Grad
23.04.2017 16:00 Rekreativo 011 2 : 4 011
23.04.2017 16:00 Atakante 1 : 1 Sparta Železnik
23.04.2017 17:00 Bratstvo 0 : 4 Bikovo
23.04.2017 17:00 Žednik 3 : 1 Palić
23.04.2017 17:00 Đurđin 3 : 0 Elektrovojvodina
23.04.2017 17:00 Lokomotiva 0 : 1 Solid
23.04.2017 17:00 Hajduk 4 : 2 OFK Mala Bosna 2015
23.04.2017 16:00 Iskra 5 : 1 Mladost
23.04.2017 16:00 Tomislavci 1 : 2 Jedinstvo
23.04.2017 16:00 Pobeda 0 : 6 Vojvodina
23.04.2017 16:00 Budućnost 3 : 2 Obilić
23.04.2017 16:00 Mladost Radost 7 : 1 Sloboda
23.04.2017 17:00 AFK 8 : 0 Jedinstvo (M)
23.04.2017 17:00 Čoka 6 : 0 Graničar
23.04.2017 17:00 Šampion 1 : 0 Slavija
23.04.2017 17:00 Tromedja 5 : 6 Hajduk
23.04.2017 17:00 Horgoš 1911 3 : 0 Jedinstvo (SK)
23.04.2017 16:30 Radnički 1918 1 : 1 Dunav
23.04.2017 16:30 Graničar (R) 3 : 1 Crvenka
23.04.2017 16:30 Omladinac (B) 0 : 5 Stanišić
23.04.2017 16:30 Omladinac (D) 2 : 1 Kula
23.04.2017 16:30 Hajduk (S) 2 : 1 Kordun
23.04.2017 16:30 Soko 0 : 6 Vojvodina
23.04.2017 16:30 Krivanj 5 : 4 Kulpin
23.04.2017 16:30 Naša Zvezda 2 : 1 Neštin
23.04.2017 16:30 Borac 4 : 2 Budućnost
23.04.2017 16:30 Ratar 2 : 1 Borac (VS)
23.04.2017 16:30 Banat 3 : 0 Radnički 1927
23.04.2017 16:30 Vojvodina (CC) 2 : 0 Dobrica
23.04.2017 16:30 Karaš (K) 1 : 5 Dunav
23.04.2017 16:30 Hajdučica 3 : 0 Vladimirovac
23.04.2017 16:30 Ševac 0 : 2 Potporanj
23.04.2017 16:30 Partizan (K) 1 : 2 Borac (VG)
23.04.2017 16:30 Spartak 1911 3 : 1 Unirea
23.04.2017 16:30 Tempo 0 : 6 Glogonj
23.04.2017 16:30 Mladost 0 : 1 Radnički (B)
23.04.2017 16:30 Omladinac 1927 0 : 4 Polet
23.04.2017 16:30 Dolovo 7 : 5 Jedinstvo
23.04.2017 16:30 Kolonija 5 : 3 Borac
23.04.2017 16:30 Budućnost (BB) 1 : 1 Omladinac (D)
23.04.2017 16:30 BSK Bavanište 0 : 3 Stari Tamiš
23.04.2017 16:00 OFK Stajićevo 2 : 0 Zadrugar
23.04.2017 16:00 Omladinac 0 : 1 Radnički 1911
23.04.2017 16:00 Zlatica 3 : 0 ŽFK Banat
23.04.2017 16:00 OFK Klek 3 : 2 Potisje
23.04.2017 16:00 ASK 1 : 1 Rusanda
23.04.2017 16:00 MSK 2 : 0 Jedinstvo
23.04.2017 16:00 Borac (I) 4 : 2 Terekves
23.04.2017 16:00 Vojvodina (NM) 3 : 0 Bega
23.04.2017 16:00 Vojvodina (B) 4 : 3 Roham
23.04.2017 16:00 Napredak (Č) 4 : 3 Napredak (BT)
23.04.2017 16:00 2. Oktobar 4 : 3 Proleter
23.04.2017 16:00 Mladost 1 : 1 PSK Putinci
23.04.2017 16:00 Fruškogorac 5 : 0 OFK Brestač
23.04.2017 16:00 Jedinstvo (M) 1 : 2 Graničar (K)
23.04.2017 16:00 OFK Zeka Buljubaša 0 : 0 Graničar (O)
23.04.2017 16:00 Borac 9 : 0 Jedinstvo (P)
23.04.2017 16:00 Obilić 1993 3 : 2 Hajduk
23.04.2017 16:00 Sloga 5 : 2 Napredak
23.04.2017 16:30 Bačka 0 : 2 Fruškogorski partizan
23.04.2017 16:30 Susek 3 : 1 Obilić
23.04.2017 16:30 Fruškogorac 4 : 1 Borac
23.04.2017 10:00 Mlada krila 0 : 2 Budućnost (K)
23.04.2017 16:30 Jedinstvo (D) 2 : 0 Metalac
23.04.2017 16:30 Borac (A) 6 : 0 Tavnik
23.04.2017 16:30 Gruža 1 : 3 Popovići
23.04.2017 16:30 Kraljevo Hajduk 1 : 1 Mladost (V)
23.04.2017 16:30 Zvezda 2 : 1 Napredak (G)
23.04.2017 16:00 Maršić 1 : 0 Divostin
23.04.2017 16:00 OFK Žeželj 3 : 1 21. oktobar
23.04.2017 16:00 Hajduk 0 : 0 Kremenac
23.04.2017 16:00 Azbest 1 : 5 Korićani
23.04.2017 16:30 Lugovi 0 : 3 Čačak 94
23.04.2017 16:30 Prijatelji 6 : 5 Gavrilo Princip
23.04.2017 16:30 Kej 0 : 4 Malba
23.04.2017 16:30 Rakova 1 : 6 Budućnost
23.04.2017 16:30 Vujan 1 : 5 Rudar
23.04.2017 16:30 Planinac 5 : 2 Morava (K)
23.04.2017 16:30 Brezova 2 : 4 Voćar
23.04.2017 16:30 Vrelo 1 : 3 Sloga
23.04.2017 16:30 Jedinstvo 3 : 0 Dedinje Junajted
23.04.2017 16:30 Gradina 1 : 5 Prilike
23.04.2017 16:00 Takovski Ustanak 1 : 1 Velereč 94
23.04.2017 16:00 Jablanica 4 : 4 Ozremica
23.04.2017 16:00 Omladinac 2 : 2 Šilopaj
23.04.2017 16:00 Mladost 09 3 : 6 Šumadija
23.04.2017 Beli Orlovi 2 : 3 Železničar Kusadak
23.04.2017 Glavaš 4 : 1 Bačinac
23.04.2017 16:00 Ranilović 1 : 2 Kopljari
23.04.2017 16:00 Šamot 3 : 4 Jasenica
23.04.2017 16:00 Sloga 1 : 0 B 2000
23.04.2017 16:00 Šumadinac (N) 5 : 0 Šumadinac (S)
23.04.2017 16:00 Žabare 3 : 4 Brezovac
23.04.2017 16:00 Plaskovac 7 : 1 Budućnost
23.04.2017 16:00 Mladi rudar 1 : 1 Partizan
23.04.2017 16:00 Udarnik 3 : 1 Sloga (M)
23.04.2017 16:00 Mladost MG 3 : 0 Marjan
23.04.2017 16:00 Kotlenik 2 : 4 Bare
23.04.2017 10:00 Karađorđe 1 : 3 BSK
23.04.2017 16:00 Pobeda (S) 1 : 1 Crvena zvezda
23.04.2017 16:00 Grivac 1 : 2 Mladost (R)
23.04.2017 16:00 Omladinac (S) 4 : 3 Dragoš
23.04.2017 16:00 Napredak (S) 3 : 1 Rade Milošević
23.04.2017 16:00 Integral 7 : 2 Radnički (K)
23.04.2017 16:00 Stig (MC) 4 : 3 Omladinac (Š)
23.04.2017 16:00 Sloga 1952 3 : 1 Bata Bulić
23.04.2017 16:00 Kurjače 5 : 1 Sloga (Ć)
23.04.2017 16:00 Radnički (P) 2 : 3 Jedinstvo (LJ)
23.04.2017 16:00 Dunavac (P) 2 : 1 Dizel
23.04.2017 16:00 Železničar 7 : 2 Obilić
23.04.2017 16:00 Žika Marković Uča 1 : 2 Napredak 1934
23.04.2017 16:00 Desine 1 : 0 Napredak (P)
23.04.2017 17:00 Napredak 4 : 0 Proleter
23.04.2017 17:00 Gorki 6 : 0 Borac (Š)
23.04.2017 17:00 Cer 1 : 1 Budućnost (Z)
23.04.2017 17:00 Sloga (B) 4 : 3 Mladost (MM)
23.04.2017 17:00 Vlašić 3 : 0 Mladost 2013
23.04.2017 17:00 OFK Jelen 4 : 2 Radnički (К)
23.04.2017 17:00 Miloš Pocerac 2013 1 : 0 Trešnjevka
23.04.2017 17:00 Karađorđe 1 : 0 Šipurske Livade
23.04.2017 17:00 Varna 012 0 : 3 Cerić
23.04.2017 17:00 Vojvoda Stepa Stepanović 6 : 1 Torpedo
23.04.2017 17:00 Rankovac 3 : 0 Sloga (K)
23.04.2017 17:00 Dobrava 4 : 1 Dušan Silni
23.04.2017 17:00 7. Juli 1 : 1 Stolice
23.04.2017 17:00 Jedinstvo (Z) 1 : 1 Gučevo
23.04.2017 14:45 Mladost (DD) 1 : 0 Jedinstvo (MZ)
23.04.2017 17:00 Prva Iskra 5 : 1 Sloga (LŠ)
23.04.2017 17:00 Borac (K) 4 : 1 Velika Reka
23.04.2017 17:00 Sloga (S) 0 : 3 Milan Orlić
23.04.2017 17:00 Cerova 2 : 3 Azbukovica
23.04.2017 16:00 Dimitrije Tucović 3 : 0 Proleter
23.04.2017 16:00 OFK Stublenica 1 : 3 Rudar
23.04.2017 16:00 Liplje 4 : 5 Kotešica
23.04.2017 16:00 Ribnikar 3 : 0 Popadić
23.04.2017 16:00 Mladost 4 : 1 Borac
23.04.2017 16:00 Komanice 2 : 1 Kolubara 2
23.04.2017 16:00 Rajac 5 : 1 OFK Brđanac
23.04.2017 11:00 Jadar 2013 1 : 1 Milenko Pavlović
23.04.2017 16:30 Gorobilje 3 : 3 Glumač
23.04.2017 16:30 Bakionica 1 : 4 Lauš
23.04.2017 16:30 Trešnjica 0 : 3 Avijatičar
23.04.2017 16:30 Pobeda 0 : 7 Borac
23.04.2017 16:30 Sečica 2 : 5 Omladinac
23.04.2017 16:30 Napredak 3 : 2 Duškovci
23.04.2017 16:30 Dobrinjac 3 : 0 Plavi Tok
23.04.2017 16:30 Napredak 2 : 1 Rtkovo
23.04.2017 16:30 Mala Vrbica 5 : 2 Omladinac
23.04.2017 16:30 Egeta 5 : 1 Velika Vrbica
23.04.2017 16:30 Lovćen 2 : 1 Koča Andjelković
23.04.2017 16:30 Pontes 3 : 0 Milutinovac
23.04.2017 11:00 Malajnica 0 : 4 Miloševo
23.04.2017 16:00 Ratar 1 : 5 Urovica
23.04.2017 16:00 Kovilovo 1 : 3 Graničar
23.04.2017 16:00 Polet 5 : 2 Rečka
23.04.2017 16:30 Sebečevac 3 : 4 Dedina
23.04.2017 16:30 Kapidžija 2 : 5 Bukovica
23.04.2017 16:30 BSK 1 : 2 Žabare
23.04.2017 16:30 Gornji Stepoš 1 : 2 Čarapan
23.04.2017 16:30 Budućnost 3 : 1 Jedinstvo 1936
23.04.2017 16:30 14. Oktobar 3 : 2 Borac
23.04.2017 16:30 Beli Orlovi 0 : 6 Rubin (DS)
23.04.2017 16:30 Gradina 3 : 0 Sloga
23.04.2017 16:30 Rubin (Z) 3 : 1 Polet 57
23.04.2017 16:30 Omladinac 4 : 3 Trudbenik
23.04.2017 16:30 Donji Kopaonik 4 : 0 Varvarin
23.04.2017 16:00 Minel 3 : 1 Pinosava
23.04.2017 16:00 Sveti Stefan 2 : 0 Podunavac
23.04.2017 16:00 Dunavac 2 : 1 Crvenka
23.04.2017 16:00 Pionir 2 : 2 Poštar
23.04.2017 12:00 Mladost (G) 4 : 2 Vojvoda
23.04.2017 17:00 OFK Slatina 6 : 0 Popović
23.04.2017 17:00 Rudar 2012 1 : 6 OFK Rogača
23.04.2017 16:00 Lokomotiva 1 : 0 Mladost
23.04.2017 16:00 Pobeda 3 : 4 Jerma
23.04.2017 16:00 Temac 3 : 3 Sloga
23.04.2017 16:30 Omladinac 3 : 0 Supovac
23.04.2017 16:30 Sečanica 4 : 0 Mladost
23.04.2017 16:30 Durlan Siti 1 : 3 Morava 1949
23.04.2017 16:30 Radnički 1936 6 : 1 Čegar 2013
23.04.2017 11:00 Marina Kutina 4 : 3 Mekiš
23.04.2017 Klisura 0 : 3 Toplica
23.04.2017 Grkinja 0 : 3 Moravac
23.04.2017 Elid 6 : 1 10. februar
23.04.2017 16:00 Jezava 3 : 0 Landol
23.04.2017 16:00 Vrbovac 0 : 0 Lunjevac
23.04.2017 16:00 Budućnost 5 : 0 Hajduk Veljko 1934
23.04.2017 11:00 Železničar 3 : 0 Skobalj
23.04.2017 16:00 Vučak 0 : 3 OFK Slavija
23.04.2017 16:00 Drugovac 2 : 1 Kolarac
23.04.2017 16:00 Petrijevac 2 : 3 Badljevica
23.04.2017 16:00 Dinamo (S) 1 : 2 Sport
23.04.2017 16:00 Dinamo 1923 4 : 0 Rastina 1918
23.04.2017 16:00 Panonija 2 : 2 OFK Metalac
23.04.2017 16:00 KFK Kula 0 : 1 Jedinstvo (R)
23.04.2017 17:00 Sloga Trgošped 1 : 3 Mladost (Z)
23.04.2017 11:00 Mrovska 4 : 2 Polet
23.04.2017 17:00 Petrovac 74 1 : 3 Mladost (B)
23.04.2017 17:00 Skupljen 2013 7 : 2 Sloga (R)
23.04.2017 11:00 Provo 2015 4 : 1 Sloga 1949
23.04.2017 11:00 Hajduk 1 : 0 Jedinstvo 2014
23.04.2017 11:00 Verko 1 : 3 Dragojevac
23.04.2017 16:00 Tisa 1933 3 : 2 Mladost
23.04.2017 16:00 Proleter 1 : 1 KSK Konak 1926
23.04.2017 16:00 Borac 1 : 6 Tamiš
23.04.2017 16:00 Partizan 2 : 4 Sloga
23.04.2017 17:00 Krtinska 2 : 1 Belo Polje
23.04.2017 17:00 Borac 0 : 2 Duboko
23.04.2017 17:00 Zvezda 5 : 0 Rekreativo
23.04.2017 17:00 Ljubinić 0 : 3 Omladinac
23.04.2017 17:00 Sloga 1 : 3 Posavina
23.04.2017 17:00 Jedinstvo 0 : 0 Rvati
23.04.2017 16:00 OFK Povlen 2 : 1 Rakac Stave
23.04.2017 16:00 Dupljaj 1 : 4 Beloševac
23.04.2017 16:00 Sloga Gorić 0 : 4 Mali korak
23.04.2017 16:00 Lukavac 0 : 0 Žabari
23.04.2017 11:00 Mladi radnik 7 : 1 Gradac Pričević
23.04.2017 16:00 Paune 2 : 0 Zadrugar
23.04.2017 11:00 Bujačić 2 : 0 Dupljaj 2016
23.04.2017 16:00 Beljina 0 : 4 Velika Moštanica
23.04.2017 16:00 Lisović 0 : 1 OFK Borac
23.04.2017 16:00 Guncate 0 : 5 Veliki Borak
23.04.2017 16:30 Vitorul 4 : 0 Omladinac
23.04.2017 16:30 Banat 2 : 0 Pobeda
23.04.2017 16:30 Karaš 3 : 1 Hajduk
23.04.2017 11:00 Doljane Meševo 8 : 3 Polet (K)
23.04.2017 11:00 Mudrakovac 3 : 0 Zmajevac
23.04.2017 11:00 Zdravinje 7 : 1 Mladost 2015
23.04.2017 11:00 Grkljane 3 : 1 Štitari
23.04.2017 16:30 Kruševica 3 : 0 Vratare
23.04.2017 11:00 Srnje 4 : 1 Pasjak 2013
23.04.2017 16:30 Konjuh 1 : 0 Gaglovo
23.04.2017 16:30 Meševo 2 : 1 Padež
23.04.2017 11:00 Badince 4 : 0 Nomanica
23.04.2017 11:00 Rudar 1973 1 : 2 Todorovce
23.04.2017 11:00 Moravac (G) 3 : 0 Mladost
23.04.2017 11:00 Omladinac (B) 4 : 1 Burovac
23.04.2017 11:00 B.S.K. 2 : 0 Radnik
23.04.2017 11:00 Melnica 1 : 1 Mladost (L)
23.04.2017 17:00 OFK Radnički 0 : 0 Budućnost (D)
23.04.2017 17:00 Sloga 5 : 1 Mladost (Č)
23.04.2017 17:00 Rudar 7 : 1 Borac (A)
23.04.2017 17:00 Polet 1 : 0 Sloboda
23.04.2017 17:00 Bistrica 2 : 3 BSK
23.04.2017 13:00 Paštrić 2 : 3 Toplica
23.04.2017 16:00 Proleter 0 : 20 Stari drugari
23.04.2017 16:00 Gornji Mušić 1 : 4 Babajić
23.04.2017 13:00 Orao 0 : 3 Mladost
23.04.2017 16:00 Gornji Lajkovac 1 : 3 Tolić
23.04.2017 16:00 Sloga (L) 5 : 1 Sloga (Du)
23.04.2017 16:00 Ljubičevo 3 : 2 Sopot
23.04.2017 16:00 Stig 1955 6 : 1 Sloga (Dr)
23.04.2017 16:00 Vihor 6 : 2 Beli Orao
23.04.2017 16:00 Zemljoradnik 1932 0 : 4 Napredak (B)
23.04.2017 16:00 Pobeda (SK) 1 : 4 Mlava (B)
23.04.2017 17:00 Morava 2 : 3 Šantarovac
23.04.2017 17:00 Napredak 4 : 1 Belica
23.04.2017 17:00 Mladost 5 : 0 OFK Borac
23.04.2017 17:00 Partizan 4 : 0 Trnava
23.04.2017 17:00 Orlovi 4 : 2 Mladi borac
23.04.2017 17:00 Resava 0 : 0 Sindjelić
23.04.2017 17:00 Zelenika 0 : 5 Beljanica
23.04.2017 16:30 Janošik 0 : 0 Sloga
23.04.2017 16:30 Topoljak 3 : 1 Rujišnik
23.04.2017 16:00 OFK Takovo 3 : 4 Jedinstvo
23.04.2017 16:00 Vrelo 3 : 0 Brgule
23.04.2017 11:00 Kolubara 7 : 1 Vukona
23.04.2017 11:00 Šarbane 2 : 3 Čučuge
23.04.2017 Pambukovica 2 : 0 Zvizdar 2012
23.04.2017 Sloga 1 : 3 Dokmir
23.04.2017 17:00 Vihor 1 : 4 Heroj
23.04.2017 17:00 Napredak 4 : 1 Mladost
23.04.2017 17:00 Budućnost 5 : 4 OFK Juhor 2016
23.04.2017 17:00 Jedinstvo 2 : 1 Donja Mutnica
23.04.2017 17:00 ISK Izvor 2 : 1 Razvitak
23.04.2017 17:00 Popovac 2 : 0 Radnik
23.04.2017 17:00 Sloboda 7 : 1 Polet
23.04.2017 Studenac 6 : 0 Mladost (DB)
23.04.2017 Sloga 3 : 0 Jelav
23.04.2017 Rudar 8 : 1 Granit
23.04.2017 Mladost (B) 4 : 0 Luk
23.04.2017 16:30 Vrnjci 2 : 2 Lasta
23.04.2017 16:30 Jedinstvo 4 : 1 Šumadija
23.04.2017 16:30 Mladost 1981 1 : 2 Jovo Kursula
23.04.2017 16:30 Miločajac 2 : 2 Zgodačica
23.04.2017 16:30 Kablar 1 : 4 Stara Čaršija
23.04.2017 16:30 BSK 2014 2 : 3 National AG
23.04.2017 16:30 Omladinac 1 : 5 Mineral 2015
23.04.2017 16:30 Studen Vitez 1 : 4 Bane 1931
23.04.2017 16:30 Progorelica 4 : 1 Budućnost
23.04.2017 11:00 Jarmenovci 4 : 1 Mladost (R)
23.04.2017 11:00 Mladost (J) 1 : 2 Borac
23.04.2017 11:00 Budućnost MI 2 : 3 Maskar
23.04.2017 11:00 Radoje Domanović 3 : 0 Krćevac 04
23.04.2017 16:30 Sloven 2 : 3 Sremac
23.04.2017 16:30 Donji Srem 4 : 2 Kameni
23.04.2017 16:30 Vitez 0 : 4 Hajduk
23.04.2017 16:30 Mladost 1 : 4 Lovac
23.04.2017 16:30 Srem 0 : 6 Šumar
23.04.2017 10:00 Jedinstvo 4 : 1 Mladi Radnik
23.04.2017 16:30 Labudnjača 2 : 1 Mladost
23.04.2017 16:30 OFK Bačka 1945 1 : 6 Sloga
23.04.2017 16:30 Bačka 0 : 0 Slavija
23.04.2017 16:30 Bački Hajduk 1 : 3 Borac
23.04.2017 11:00 Mladost 2 : 2 Šumice
23.04.2017 16:00 Pečanica 2 : 1 Pek
23.04.2017 16:00 Ram 5 : 1 Mirko Tomić
23.04.2017 16:00 Baštovan 2015 0 : 3 Dunavac 1929
23.04.2017 16:00 Sloga-TOP 5 : 4 Stiški Kurjak
23.04.2017 16:00 Srednjevo 2 : 1 Mladi Borac
23.04.2017 16:00 Kumane 2 : 4 Sirakovo
23.04.2017 16:30 27. Oktobar 2 : 1 Sloga
23.04.2017 16:30 Graničar 0 : 1 Sremac
23.04.2017 16:30 S.V.Radnički 2 : 0 Fruškogorac
23.04.2017 16:30 Planinac 5 : 0 Jedinstvo (K)
23.04.2017 16:30 Jedinstvo (R) 0 : 0 Fruška Gora
23.04.2017 16:30 Polet 5 : 0 Borac
23.04.2017 16:30 Vojvodina 3 : 1 Car Uroš
23.04.2017 16:30 Jednota 5 : 3 Omladinac
23.04.2017 16:30 Jedinstvo 2 : 3 OFK Bingula
23.04.2017 16:30 Sinđelić 1 : 0 Graničar
23.04.2017 16:30 Napredak 3 : 0 Sremac
23.04.2017 16:30 OFK Bačinci 5 : 3 OFK Bikić
23.04.2017 16:00 Fruškogorac 0 : 6 Polet
23.04.2017 16:00 Dunav 1 : 3 Krušedol
23.04.2017 16:00 Sloga (K) 1 : 0 ČSK 1939
23.04.2017 11:00 Pocerina 2 : 0 Mladost (S)
23.04.2017 11:00 Metlić 1 : 1 Maovi MH
23.04.2017 11:00 Volujac 6 : 1 Zablaće
23.04.2017 16:00 Ivanča 2 : 2 Kosmajac
23.04.2017 16:00 Sloga 3 : 3 Omladinac
23.04.2017 16:00 Napredak 4 : 1 Rabrovac
23.04.2017 16:00 Šumadija 1962 3 : 0 OFK Student
23.04.2017 16:00 Vlaška 1950 3 : 0 Šepšin
23.04.2017 11:00 Žabar 2 : 3 Sava
23.04.2017 11:00 Korman 3 : 3 Pričinović
23.04.2017 11:00 Jedinstvo 3 : 0 Mladost
23.04.2017 11:00 OFK Šabac 6 : 2 Partizan
23.04.2017 16:00 Pobeda 0 : 3 Neresnica
23.04.2017 16:00 Radenka 1 : 2 Sloga
23.04.2017 16:30 Mladost 6 : 0 Parcane
23.04.2017 16:30 OFK Orašje 0 : 9 OFK Marenovo
23.04.2017 16:00 Budućnost 2 : 0 Mladost
23.04.2017 16:00 Udarnik 5 : 1 Jedinstvo
23.04.2017 16:00 Polet 0 : 2 BSK
23.04.2017 16:00 Barič 6 : 1 OFK Braničevo
23.04.2017 16:00 Električar 1 : 2 Žitkovica
23.04.2017 16:00 Borac 2016 0 : 0 OFK Vinci
23.04.2017 16:00 Polet 2 : 1 Mladost 1970
23.04.2017 16:00 Mladost 4 : 2 Mladost
23.04.2017 17:00 Lipar 3 : 3 Oniks
23.04.2017 11:00 Roma 2 : 2 Tornado
23.04.2017 11:00 Proleter 1 : 4 Zadrugar
23.04.2017 17:00 20. Oktobar 4 : 2 Šumadinac
23.04.2017 17:00 Lazarevac 1 : 3 Vreoci
23.04.2017 17:00 Strmovo 6 : 0 Dimitrije Tucović
23.04.2017 14:00 Sloga Radnički 0 : 6 Spartak
23.04.2017 16:30 Požarevac 5 : 3 Vojvodina
23.04.2017 15:00 Mačva 0 : 1 Trijumf
23.04.2017 15:00 Šumadija 1903 2 : 1 Rad
23.04.2017 15:00 Radnički (V) 3 : 1 Spartak ŽK
23.04.2017 11:00 Jagodina 2 : 4 Brodarac
23.04.2017 12:00 Crvena zvezda 7 : 1 Mačva
23.04.2017 10:00 TSC 0 : 0 Radnički (Zr)
23.04.2017 10:00 Inđija 5 : 1 Bačka (BP)
23.04.2017 10:00 Radnički (SM) 1 : 0 Proleter
23.04.2017 10:00 Jedinstvo 1 : 6 Železničar
23.04.2017 10:00 Omladinac 1 : 1 Vršac
23.04.2017 10:00 ČSK Pivara 3 : 2 Krila Krajine
23.04.2017 10:00 Bačka 1901 4 : 1 Njerš Ištvan
23.04.2017 13:00 Rudar 0 : 4 Novi Pazar
23.04.2017 17:00 Jošanica 5 : 1 Sloga (K)
23.04.2017 11:00 Radnički Šabački : Železničar
23.04.2017 10:00 Budućnost-Krušik 2014 : Loznica
23.04.2017 Šapine 2 : 4 Smederevo 1924
23.04.2017 18:00 Internacional 2 : 0 BSK Borča
23.04.2017 14:30 Radnički (NB) 5 : 1 Žarkovo
23.04.2017 10:00 Balkan 0 : 4 Sindjelic
23.04.2017 13:30 Zuce MK 5 : 1 Zemun B MK
23.04.2017 13:30 Zemun MK 6 : 1 Brodarac MK
23.04.2017 11:00 Grafičar 7 : 0 Vrčin
23.04.2017 16:00 Prva Iskra 2 : 6 Budućnost
23.04.2017 16:30 Novi Beograd 0 : 1 Seceranac Ada
23.04.2017 11:00 Novi Pazar 1 : 1 Spartak ŽK
23.04.2017 13:00 Moravac Orion 0 : 2 Zemun
23.04.2017 13:30 Jagodina 1 : 2 Brodarac
23.04.2017 10:30 Partizan 2 : 0 Teleoptik
23.04.2017 11:45 OFK Beograd 2 : 0 Studentski Grad
23.04.2017 14:30 Real Niš 2 : 0 Rad
23.04.2017 14:00 Crvena zvezda 6 : 0 Kiker
23.04.2017 12:00 Radnički (Zr) 1 : 0 TSC
23.04.2017 10:00 Železničar 3 : 1 Kikinda 1909
23.04.2017 10:00 Proleter 2006 3 : 0 Vršac United
23.04.2017 12:00 Bečej 1918 2 : 0 Vrbas
23.04.2017 11:00 Radnički 1923 4 : 0 Tutin
23.04.2017 16:00 Rudar 3 : 0 Šumadija 1903
23.04.2017 12:00 OFK Šabac 2 : 1 Loznica
23.04.2017 12:00 Mačva (Š) 7 : 0 Železničar
23.04.2017 12:30 Lokomotiva 1 : 4 Teleoptik
23.04.2017 10:00 Kolubara 2 : 1 Radnički (O)
23.04.2017 10:00 Mladenovac 1 : 7 Voždovac
23.04.2017 12:30 011 4 : 0 PKB
23.04.2017 10:00 Radnički NB MK 0 : 3 Brodarac MK
23.04.2017 12:00 Voždovac MK 4 : 1 Teleoptik MK
23.04.2017 12:00 BSK Borča MK 0 : 2 Sinđelić MK
23.04.2017 15:00 Lokomotiva MK 1 : 3 Zemun MK
23.04.2017 10:00 Mladi borac 2 : 1 Cerovac 2013
23.04.2017 Rudar 3 : 0 Donji Petrovci
23.04.2017 1. Maj 3 : 1 Partizan
23.04.2017 10:00 Slavia 0 : 5 Dinamo 1945
23.04.2017 13:00 Prva Iskra 5 : 2 Buducnost
23.04.2017 10:00 Loznica 10 : 2 Cer
23.04.2017 14:00 Graficar 5 : 2 Vinca
23.04.2017 10:00 Avala 1939 0 : 6 Žarkovo
23.04.2017 14:00 Beograd 1929 3 : 1 Bežanija
23.04.2017 11:00 Omladinac 0 : 5 Palilulac
23.04.2017 10:00 OLE 0 : 1 Postar 1930
23.04.2017 11:00 Torlak 2 : 3 DIF
23.04.2017 09:00 Voždovac B MK 0 : 3 IMT MK
23.04.2017 09:00 OFK Beograd B MK 4 : 0 011 B MK
23.04.2017 09:30 13. Maj MK 3 : 0 Zmaj 1953 MK
23.04.2017 10:00 Srem MK 4 : 0 OFK Zabrežje MK
23.04.2017 14:00 Novi Beograd MK 1 : 1 Rad MK
23.04.2017 18:30 DIF MK 1 : 0 011 V MK
23.04.2017 12:00 Vršac 5 : 0 Radnički (K)
23.04.2017 10:00 Dinamo 1945 4 : 2 Kikinda 1909
23.04.2017 10:00 Radnički (Zr) 2 : 2 Bečkerek 023
23.04.2017 12:00 Bačka 1901 1 : 3 Radnički (S)
23.04.2017 10:00 Bečej 1918 1 : 0 Vrbas
23.04.2017 15:00 AS 3 : 0 Tutin
23.04.2017 09:00 Pazar Juniors 0 : 0 Sport Klub 99
23.04.2017 10:00 Mačva 2005 2 : 0 Omladinac 2014
23.04.2017 10:00 Radnički (V) 6 : 0 Ribnica
23.04.2017 11:00 Zemun 7 : 0 Teleoptik
23.04.2017 10:00 Borac 0 : 3 Sloga
23.04.2017 11:00 Slavia 4 : 3 Vojvodina (S)
23.04.2017 11:00 Stenli 14 : 1 Vojvodina (C)
23.04.2017 11:00 Dolina 4 : 2 Spartak 1911
23.04.2017 11:00 Proleter 4 : 7 Jedinstvo Stević
23.04.2017 10:00 Partizan 0 : 3 BAK
23.04.2017 Crvena zvezda 0 : 10 Banat
23.04.2017 11:00 Vojvodina 1 : 17 Sloga
23.04.2017 10:00 Podrinje 0 : 5 Jedinstvo
23.04.2017 10:00 Antimon 4 : 1 Luk-Kompenzatori
23.04.2017 12:00 Jadar 07 I 2 : 5 Radnički Stobeks
23.04.2017 10:00 Pobeda 0 : 10 Obrenovac 1905
23.04.2017 10:00 Posavina 3 : 5 Polet
23.04.2017 12:00 Sport Klub 99 3 : 0 OFK Ras
23.04.2017 11:00 Rudar 2001 10 : 1 Sloga (L)
23.04.2017 11:00 Rudar (S) 0 : 4 Radnički 1926
23.04.2017 12:00 Banja 4 : 4 Balkan
23.04.2017 17:00 Hajduk 0 : 0 Obilic
23.04.2017 13:30 BASK 4 : 5 Internacional
23.04.2017 10:00 Radnički 2 : 2 Studentski Grad
23.04.2017 17:30 Lokomotiva 2 : 0 Bežanija
23.04.2017 11:00 Beograd 1929 MK 1 : 2 Vrčin MK
23.04.2017 11:00 Petlić MK 0 : 2 Boleč MK
23.04.2017 13:00 Kolubara MK 12 : 0 Prva Iskra MK
23.04.2017 11:30 Fer Plej 06 MK 1 : 2 Radnički MK
23.04.2017 16:00 Zemun MK 2 : 5 Mungosi MK
23.04.2017 Lavice Dubočica 2 : 3 Jedinstvo 2014
23.04.2017 14:30 Krstarica 0 : 4 Jagodina
23.04.2017 09:00 Zemun 2 : 0 BSK Borča
23.04.2017 12:30 Radnički (NB) 0 : 2 OFK Beograd
23.04.2017 09:00 Rad 1 : 0 Vozdovac
23.04.2017 10:00 Jadar 07 9 : 2 Podrinje
23.04.2017 12:00 Sloga 1 : 13 Pčelinjo
23.04.2017 10:00 Arena SU 3 : 0 Spartak
23.04.2017 10:00 Partizan 0 : 2 Belo Polje
23.04.2017 10:00 Jedinstvo 7 : 0 Sloga
23.04.2017 10:00 Skela 2 : 2 Pobeda
23.04.2017 10:00 Buducnost 5 : 0 Posavina
23.04.2017 11:00 Sport Klub 99 3 : 0 OFK Ras
23.04.2017 10:00 Bane 3 : 5 Rudar
23.04.2017 Obilić 6 : 0 Kevi
23.04.2017 Njerš Ištvan 1 : 1 Horgoš 1911
23.04.2017 AFK 1 : 2 Bačka
23.04.2017 12:00 Dominus 7 : 0 Lola
23.04.2017 09:00 Ada 13 : 3 Studentski Grad
23.04.2017 10:00 Banja 1 : 2 Lepusnica
23.04.2017 13:00 Mladi Proleter 0 : 1 Sopot
23.04.2017 15:00 Radnički PDM 1 : 1 OFK Beograd B
23.04.2017 10:30 Lokomotiva B 2 : 2 Crvena Zvezda MML
23.04.2017 12:00 Radnicki NB 1 : 3 Brodarac 1947
23.04.2017 09:00 Lokomotiva V 1 : 8 IMT
23.04.2017 10:00 BSK 1925 B 1 : 2 Forza
23.04.2017 14:00 Torlak 3 : 0 Zemun B

Košarka

23.04.2017 19:00 FMP 90 : 70 Mega Leks
23.04.2017 18:00 Vojvodina 93 : 82 Plana
23.04.2017 20:30 Kris Kros 88 : 73 Stara Pazova
23.04.2017 20:30 Crvenka 81 : 87 Sloven
23.04.2017 18:00 Akademik 87 : 83 Dunav 2014
23.04.2017 17:00 Ub 90 : 94 Zekas 75
23.04.2017 18:30 Niš 78 : 72 Jastrebac
23.04.2017 19:15 Mladost 83 : 95 OKK Junior
23.04.2017 19:00 Tisa 0 : 20 SO Koš
23.04.2017 15:30 Star 94 : 100 Sloboda NS
23.04.2017 16:15 Zvezdara 76 : 80 Cerak
23.04.2017 15:45 Novi Beograd 7 81 : 80 Vitez BGD 011
23.04.2017 14:00 Ljubovija 20 : 0 Radnički 2016
23.04.2017 17:30 Stara Pazova 60 : 76 Radnički

Odbojka

23.04.2017 17:00 Banat 2 : 3 Borac
23.04.2017 19:30 Loznica 3 : 0 Knez Lazar
23.04.2017 16:30 Zlatibor 0 : 3 Kralj
23.04.2017 19:00 Partizan 3 : 2 Bor

Rukomet

23.04.2017 19:00 Vranje 1957 21 : 20 Obilić
23.04.2017 19:00 Kolubara 35 : 31 Zlatar
23.04.2017 19:00 Hercegovina 31 : 23 Vrbas
23.04.2017 19:00 ŽSK 27 : 25 Crvena Zvezda
23.04.2017 18:00 Metalac 22 : 16 Studentski grad
23.04.2017 19:30 Mačva 39 : 32 Partizan 2
23.04.2017 17:00 Radnički 24 : 31 Loznica
23.04.2017 20:00 Beli andjeo 23 : 26 Radnički 2
23.04.2017 20:00 Arilje 28 : 31 Goč Merkur
23.04.2017 17:00 Dolovo 23 : 25 Mladost
23.04.2017 16:30 Slavija 30 : 24 Budućnost
23.04.2017 18:00 Palanka 25 : 40 Beograd
23.04.2017 19:30 Ub 22 : 30 Metaloplastika 2
23.04.2017 Morava 84 29 : 34 Radan
23.04.2017 Pirot 42 : 36 Morava
23.04.2017 17:30 Šamot 65 2 40 : 28 Sloga
23.04.2017 19:00 Omladinac 31 : 23 Sjenica
23.04.2017 14:00 Užice 31 : 42 Pobednik
23.04.2017 16:30 Omladinac (I) 26 : 34 Unirea
23.04.2017 17:30 Gaj 24 : 33 Crepaja
23.04.2017 18:00 Glogonj 19 : 30 Omladinac (D)
23.04.2017 18:00 Junior 24 : 28 Radnički
23.04.2017 19:00 Minaqua Vojvodina 21 : 25 Mladost (NP)
23.04.2017 19:00 Radnički 28 : 28 Loznica grad
23.04.2017 17:30 ORK Loznica 27 : 40 Kučevo
23.04.2017 17:00 Rudar 18 : 28 Mačva
23.04.2017 14:00 Dubočica 20 : 27 Jastrebac
23.04.2017 18:00 Radan 29 : 27 Radnički
23.04.2017 14:30 Naisa 2 44 : 29 Knjaževac
23.04.2017 15:00 Temerin 39 : 21 Partizan
23.04.2017 19:00 Spartak 26 : 18 Ravangrad
23.04.2017 11:30 Jedinstvo 20 : 36 Mokrin
23.04.2017 18:00 Sonta 33 : 26 Mladost
23.04.2017 11:00 Senta 11 : 22 Gradnulica

Futsal

23.04.2017 19:00 Kraljevićevo 5 : 5 Forum
23.04.2017 18:30 Niš 92 4 : 9 Put-inženjering
23.04.2017 20:30 Fontana 4 : 7 Mašinac
23.04.2017 17:00 Ekonomac 2 9 : 4 RB
23.04.2017 10:00 Partenon 8 : 8 Kragujevac 2011
23.04.2017 10:00 Raška 5 : 3 Olimp
23.04.2017 19:00 Zlatar 033 3 : 0 Flach
23.04.2017 19:00 Indians 2013 11 : 3 Sombor
23.04.2017 19:00 Kikinda 1 : 7 Tisa
23.04.2017 Leskovac 5 : 2 Prokuplje
23.04.2017 18:00 Bele crkve 3 : 0 Rota

Američki fudbal

23.04.2017 16:30 Vukovi Beograd 42 : 6 Celtis Sombor
23.04.2017 16:00 Panthers Pančevo 12 : 13 Indians Inđija
23.04.2017 13:00 Blue Dragons Beograd 13 : 6 Sirmium Legionaries SM
23.04.2017 15:30 Golden Bears Bor 9 : 18 Black Hornets
23.04.2017 15:00 Mammoths Kikinda 41 : 0 Pastuvi Požarevac
23.04.2017 13:00 Knights Klek 12 : 6 Sharks Šabac