24.02
14:30
Vitez
Široki Brijeg
1
4
|
24.02.2018 14:30 | Vitez | 1 : 4 | Široki Brijeg | |||||
24.02
14:30
Željezničar
Sloboda
1
0
|
24.02.2018 14:30 | Željezničar | 1 : 0 | Sloboda | |||||
24.02
14:30
Mladost
Zrinjski
1
2
|
24.02.2018 14:30 | Mladost | 1 : 2 | Zrinjski |
24.02
17:00
OFK Petrovac
Sutjeska
1
0
|
24.02.2018 17:00 | OFK Petrovac | 1 : 0 | Sutjeska | |||||
24.02
14:00
Iskra
Kom
3
0
|
24.02.2018 14:00 | Iskra | 3 : 0 | Kom | |||||
24.02
13:00
Zeta
Budućnost
1
1
|
24.02.2018 13:00 | Zeta | 1 : 1 | Budućnost | |||||
24.02
14:00
Mladost
Dečić
2
0
|
24.02.2018 14:00 | Mladost | 2 : 0 | Dečić | |||||
24.02
14:00
Grbalj
Rudar
1
0
|
24.02.2018 14:00 | Grbalj | 1 : 0 | Rudar |
24.02
16:00
Bournemouth
Newcastle
2
2
|
24.02.2018 16:00 | Bournemouth | 2 : 2 | Newcastle | |||||
24.02
16:00
Brighton
Swansea
4
1
|
24.02.2018 16:00 | Brighton | 4 : 1 | Swansea | |||||
24.02
16:00
Burnley
Southampton
1
1
|
24.02.2018 16:00 | Burnley | 1 : 1 | Southampton | |||||
24.02
13:30
Leicester
Stoke
1
1
|
24.02.2018 13:30 | Leicester | 1 : 1 | Stoke | |||||
24.02
16:00
Liverpool
West Ham
4
1
|
24.02.2018 16:00 | Liverpool | 4 : 1 | West Ham | |||||
24.02
18:30
Watford
Everton
1
0
|
24.02.2018 18:30 | Watford | 1 : 0 | Everton | |||||
24.02
16:00
WBA
Huddersfield
1
2
|
24.02.2018 16:00 | WBA | 1 : 2 | Huddersfield |
24.02
20:45
Barcelona
Girona
6
1
|
24.02.2018 20:45 | Barcelona | 6 : 1 | Girona | |||||
24.02
18:30
Leganés
Las Palmas
0
0
|
24.02.2018 18:30 | Leganés | 0 : 0 | Las Palmas | |||||
24.02
16:15
Real Madrid
Alavés
4
0
|
24.02.2018 16:15 | Real Madrid | 4 : 0 | Alavés | |||||
24.02
13:00
Celta Vigo
Eibar
2
0
|
24.02.2018 13:00 | Celta Vigo | 2 : 0 | Eibar |
24.02
15:30
Bayern
Hertha BSC
0
0
|
24.02.2018 15:30 | Bayern | 0 : 0 | Hertha BSC | |||||
24.02
15:30
Hoffenheim
Freiburg
1
1
|
24.02.2018 15:30 | Hoffenheim | 1 : 1 | Freiburg | |||||
24.02
18:30
Werder
Hamburger SV
1
0
|
24.02.2018 18:30 | Werder | 1 : 0 | Hamburger SV | |||||
24.02
15:30
Hannover 96
Borussia Mönchengladbach
0
1
|
24.02.2018 15:30 | Hannover 96 | 0 : 1 | Borussia Mönchengladbach | |||||
24.02
15:30
Stuttgart
Eintracht
1
0
|
24.02.2018 15:30 | Stuttgart | 1 : 0 | Eintracht |
24.02
20:45
Internazionale
Benevento
2
0
|
24.02.2018 20:45 | Internazionale | 2 : 0 | Benevento | |||||
24.02
18:00
Bologna
Genoa
2
0
|
24.02.2018 18:00 | Bologna | 2 : 0 | Genoa |
24.02
20:00
Dijon
Caen
2
0
|
24.02.2018 20:00 | Dijon | 2 : 0 | Caen | |||||
24.02
20:00
Guingamp
Metz
2
2
|
24.02.2018 20:00 | Guingamp | 2 : 2 | Metz | |||||
24.02
20:00
Lille
Angers
1
2
|
24.02.2018 20:00 | Lille | 1 : 2 | Angers | |||||
24.02
20:00
Nantes
Amiens SC
0
1
|
24.02.2018 20:00 | Nantes | 0 : 1 | Amiens SC | |||||
24.02
20:00
Rennes
Troyes
2
0
|
24.02.2018 20:00 | Rennes | 2 : 0 | Troyes | |||||
24.02
17:00
Toulouse
Monaco
3
3
|
24.02.2018 17:00 | Toulouse | 3 : 3 | Monaco |
24.02
15:00
Mačva
Vojvodina
1
1
|
24.02.2018 15:00 | Mačva | 1 : 1 | Vojvodina | |||||
24.02
15:00
Javor Matis
Mladost
3
0
|
24.02.2018 15:00 | Javor Matis | 3 : 0 | Mladost | |||||
24.02
15:00
Borac
Radnički
1
1
|
24.02.2018 15:00 | Borac | 1 : 1 | Radnički | |||||
24.02
14:00
Bačka
Rad
2
1
|
24.02.2018 14:00 | Bačka | 2 : 1 | Rad | |||||
24.02
15:00
Radnik
Čukarički
0
0
|
24.02.2018 15:00 | Radnik | 0 : 0 | Čukarički |
24.02
16:30
Futog Tupanjac MD
Nova Pazova
86
60
|
24.02.2018 16:30 | Futog Tupanjac MD | 86 : 60 | Nova Pazova | |||||
24.02
18:00
Dunav 2014
Sveti Đorđe
69
87
|
24.02.2018 18:00 | Dunav 2014 | 69 : 87 | Sveti Đorđe | |||||
24.02
19:00
Hajduk
Kris Kros
88
92
|
24.02.2018 19:00 | Hajduk | 88 : 92 | Kris Kros |
24.02
16:30
Mileševac
Zlatar
74
100
|
24.02.2018 16:30 | Mileševac | 74 : 100 | Zlatar | |||||
24.02
20:15
Radnički VA
Student
78
84
|
24.02.2018 20:15 | Radnički VA | 78 : 84 | Student | |||||
24.02
16:00
Paraćin
Napredak Junior
86
93
|
24.02.2018 16:00 | Paraćin | 86 : 93 | Napredak Junior | |||||
24.02
19:00
Prva Petoletka
Železničar
58
90
|
24.02.2018 19:00 | Prva Petoletka | 58 : 90 | Železničar |
24.02
16:00
Jastrebac
Junior
77
72
|
24.02.2018 16:00 | Jastrebac | 77 : 72 | Junior | |||||
24.02
20:00
Prokuplje
Niš
72
80
|
24.02.2018 20:00 | Prokuplje | 72 : 80 | Niš | |||||
24.02
17:00
Jablanica
Mladost Vesna
80
75
|
24.02.2018 17:00 | Jablanica | 80 : 75 | Mladost Vesna |
24.02
20:00
Borac
Torlak
67
62
|
24.02.2018 20:00 | Borac | 67 : 62 | Torlak | |||||
24.02
13:30
Slodes
Beko
92
86
|
24.02.2018 13:30 | Slodes | 92 : 86 | Beko |
24.02
20:15
Petrovgrad
Sivac
62
94
|
24.02.2018 20:15 | Petrovgrad | 62 : 94 | Sivac | |||||
24.02
21:00
Vojvodina (BŠ)
Crvenka
68
60
|
24.02.2018 21:00 | Vojvodina (BŠ) | 68 : 60 | Crvenka | |||||
24.02
16:30
Joker
Spartak OKK
76
97
|
24.02.2018 16:30 | Joker | 76 : 97 | Spartak OKK |
24.02
15:00
Pink
Jedinstvo
71
91
|
24.02.2018 15:00 | Pink | 71 : 91 | Jedinstvo | |||||
24.02
20:30
Šimanovci
Jadran
68
81
|
24.02.2018 20:30 | Šimanovci | 68 : 81 | Jadran | |||||
24.02
17:30
Opovo 99
Stara Pazova
67
70
|
24.02.2018 17:30 | Opovo 99 | 67 : 70 | Stara Pazova | |||||
24.02
18:30
Vojka
Lokomotiva 2016
94
67
|
24.02.2018 18:30 | Vojka | 94 : 67 | Lokomotiva 2016 |
24.02
Rađevac
Ub
70
64
|
24.02.2018 | Rađevac | 70 : 64 | Ub | |||||
24.02
18:00
Železničar
Mladost 2014
88
82
|
24.02.2018 18:00 | Železničar | 88 : 82 | Mladost 2014 | |||||
24.02
Vladimirci
Osečina
74
95
|
24.02.2018 | Vladimirci | 74 : 95 | Osečina | |||||
24.02
21:00
Student 014
Loznica
92
88
|
24.02.2018 21:00 | Student 014 | 92 : 88 | Loznica | |||||
24.02
Mix
M015
63
84
|
24.02.2018 | Mix | 63 : 84 | M015 |
24.02
16:00
Užice
Sloga
76
47
|
24.02.2018 16:00 | Užice | 76 : 47 | Sloga | |||||
24.02
19:30
Čačak 94
Ivanjica
93
77
|
24.02.2018 19:30 | Čačak 94 | 93 : 77 | Ivanjica | |||||
24.02
20:15
Mladost
Play off
70
60
|
24.02.2018 20:15 | Mladost | 70 : 60 | Play off | |||||
24.02
20:00
GM-032
Morava
66
59
|
24.02.2018 20:00 | GM-032 | 66 : 59 | Morava |
24.02
Despot
Požarevac
0
20
|
24.02.2018 | Despot | 0 : 20 | Požarevac | |||||
24.02
14:00
Bane
Sloga Elite
61
77
|
24.02.2018 14:00 | Bane | 61 : 77 | Sloga Elite |
24.02
Vlasotince
Hisar
74
66
|
24.02.2018 | Vlasotince | 74 : 66 | Hisar | |||||
24.02
Kuršumlija
Đerdap
20
0
|
24.02.2018 | Kuršumlija | 20 : 0 | Đerdap | |||||
24.02
Actavis Academy
Mladost
90
62
|
24.02.2018 | Actavis Academy | 90 : 62 | Mladost | |||||
24.02
Hajduk Veljko
Zicer
70
59
|
24.02.2018 | Hajduk Veljko | 70 : 59 | Zicer | |||||
24.02
Fair Play
Pusta Reka
114
55
|
24.02.2018 | Fair Play | 114 : 55 | Pusta Reka |
24.02
18:30
LA Basket
Barajevo Bambi
92
65
|
24.02.2018 18:30 | LA Basket | 92 : 65 | Barajevo Bambi | |||||
24.02
18:20
Grocka
Mladost 2
72
76
|
24.02.2018 18:20 | Grocka | 72 : 76 | Mladost 2 | |||||
24.02
18:00
Veba Basket
BTC
63
88
|
24.02.2018 18:00 | Veba Basket | 63 : 88 | BTC | |||||
24.02
15:20
Sava
Cerak
66
79
|
24.02.2018 15:20 | Sava | 66 : 79 | Cerak |
24.02
20:00
Vojvodina
Sloga
107
77
|
24.02.2018 20:00 | Vojvodina | 107 : 77 | Sloga | |||||
24.02
18:00
Zlatibor
Tamiš
69
61
|
24.02.2018 18:00 | Zlatibor | 69 : 61 | Tamiš | |||||
24.02
19:00
Borac
Dunav
94
68
|
24.02.2018 19:00 | Borac | 94 : 68 | Dunav | |||||
24.02
18:00
Metalac
Vršac
83
93
|
24.02.2018 18:00 | Metalac | 83 : 93 | Vršac | |||||
24.02
16:00
Dynamic
KKK Radnički
106
91
|
24.02.2018 16:00 | Dynamic | 106 : 91 | KKK Radnički |
24.02
19:00
Napredak Bosphorus
Novi Pazar
55
70
|
24.02.2018 19:00 | Napredak Bosphorus | 55 : 70 | Novi Pazar | |||||
24.02
20:00
Proleter Naftagas
Plana
84
79
|
24.02.2018 20:00 | Proleter Naftagas | 84 : 79 | Plana | |||||
24.02
19:30
Pirot
Klik
79
63
|
24.02.2018 19:30 | Pirot | 79 : 63 | Klik | |||||
24.02
19:00
Mladost (SP)
Konstantin
90
75
|
24.02.2018 19:00 | Mladost (SP) | 90 : 75 | Konstantin | |||||
24.02
19:00
Akademik
Zdravlje Leskovac
92
71
|
24.02.2018 19:00 | Akademik | 92 : 71 | Zdravlje Leskovac | |||||
24.02
20:00
Kolubara LA 2003
Žarkovo
73
64
|
24.02.2018 20:00 | Kolubara LA 2003 | 73 : 64 | Žarkovo |
24.02
15:00
Mileševka
Zvečan
77
34
|
24.02.2018 15:00 | Mileševka | 77 : 34 | Zvečan | |||||
24.02
15:00
Duga
Železničar
103
40
|
24.02.2018 15:00 | Duga | 103 : 40 | Železničar | |||||
24.02
15:00
Lim
Prijepolje
71
76
|
24.02.2018 15:00 | Lim | 71 : 76 | Prijepolje | |||||
24.02
15:00
ČA basket
Ljubovija
51
62
|
24.02.2018 15:00 | ČA basket | 51 : 62 | Ljubovija |
24.02
15:00
Gimnazijalac
Topličanin 2012
20
0
|
24.02.2018 15:00 | Gimnazijalac | 20 : 0 | Topličanin 2012 | |||||
24.02
15:00
Actavis academy
Radnički (KG)
0
20
|
24.02.2018 15:00 | Actavis academy | 0 : 20 | Radnički (KG) |
24.02
Banovci Dunav
Voša
20
0
|
24.02.2018 | Banovci Dunav | 20 : 0 | Voša | |||||
24.02
16:00
Girl Basket
Njegoš
62
57
|
24.02.2018 16:00 | Girl Basket | 62 : 57 | Njegoš | |||||
24.02
16:30
Srbobran
Proleter 023
72
60
|
24.02.2018 16:30 | Srbobran | 72 : 60 | Proleter 023 | |||||
24.02
14:45
Karaburma
Karađorđevo
102
49
|
24.02.2018 14:45 | Karaburma | 102 : 49 | Karađorđevo |
24.02
14:30
Delfin
Novosadska ŽKA
50
81
|
24.02.2018 14:30 | Delfin | 50 : 81 | Novosadska ŽKA | |||||
24.02
20:30
Crvena zvezda 2
Proleter (NS)
90
37
|
24.02.2018 20:30 | Crvena zvezda 2 | 90 : 37 | Proleter (NS) | |||||
24.02
Jedinstvo (NB)
Ruma 92
0
20
|
24.02.2018 | Jedinstvo (NB) | 0 : 20 | Ruma 92 |
24.02
16:00
Spartak
Vršac
77
32
|
24.02.2018 16:00 | Spartak | 77 : 32 | Vršac | |||||
24.02
17:30
Partizan 1953
Radivoj Korać
88
71
|
24.02.2018 17:30 | Partizan 1953 | 88 : 71 | Radivoj Korać | |||||
24.02
18:00
Crvena zvezda
Student
81
57
|
24.02.2018 18:00 | Crvena zvezda | 81 : 57 | Student | |||||
24.02
15:00
Šabac
Kraljevo
68
72
|
24.02.2018 15:00 | Šabac | 68 : 72 | Kraljevo | |||||
24.02
18:00
Beočin
Šumadija
108
49
|
24.02.2018 18:00 | Beočin | 108 : 49 | Šumadija | |||||
24.02
18:00
Bor
Vrbas Medela
70
59
|
24.02.2018 18:00 | Bor | 70 : 59 | Vrbas Medela |
24.02
16:00
Inter Koš
Šuter
|
24.02.2018 16:00 | Inter Koš | : | Šuter | |||||
24.02
16:00
MIX
Železničar
|
24.02.2018 16:00 | MIX | : | Železničar | |||||
24.02
16:00
Radnički
Mladost 014
|
24.02.2018 16:00 | Radnički | : | Mladost 014 |
24.02
16:00
Osečina
Student 2
|
24.02.2018 16:00 | Osečina | : | Student 2 | |||||
24.02
16:00
Inter Koš
MIX 1
|
24.02.2018 16:00 | Inter Koš | : | MIX 1 | |||||
24.02
16:00
OKK Šabac
MIX 2
|
24.02.2018 16:00 | OKK Šabac | : | MIX 2 |
24.02
16:00
LA Basket
Metalac
|
24.02.2018 16:00 | LA Basket | : | Metalac | |||||
24.02
16:00
Mladost 014
Železničar
|
24.02.2018 16:00 | Mladost 014 | : | Železničar | |||||
24.02
16:00
Student 1
Mionica
37
18
|
24.02.2018 16:00 | Student 1 | 37 : 18 | Mionica |
24.02
16:00
LA Basket
Šuter
|
24.02.2018 16:00 | LA Basket | : | Šuter | |||||
24.02
16:00
MIX 1
Železničar
|
24.02.2018 16:00 | MIX 1 | : | Železničar | |||||
24.02
16:00
Student
Mionica
|
24.02.2018 16:00 | Student | : | Mionica |
24.02
18:30
Partizan
Metalac Takovo
1
3
|
24.02.2018 18:30 | Partizan | 1 : 3 | Metalac Takovo | |||||
24.02
15:30
Bukovica Putevi
Antena
3
0
|
24.02.2018 15:30 | Bukovica Putevi | 3 : 0 | Antena | |||||
24.02
16:30
Ribnica 2
Gračanica
3
1
|
24.02.2018 16:30 | Ribnica 2 | 3 : 1 | Gračanica |
24.02
19:00
Hajduk Veljko
Desetka
0
3
|
24.02.2018 19:00 | Hajduk Veljko | 0 : 3 | Desetka |
24.02
19:00
Proleter
Botafogo
3
1
|
24.02.2018 19:00 | Proleter | 3 : 1 | Botafogo | |||||
24.02
20:00
Šid
Mladost (T)
2
3
|
24.02.2018 20:00 | Šid | 2 : 3 | Mladost (T) | |||||
24.02
20:00
Hercegovina
Kulpin
1
3
|
24.02.2018 20:00 | Hercegovina | 1 : 3 | Kulpin | |||||
24.02
16:00
Partizan
Maglić 1953
3
1
|
24.02.2018 16:00 | Partizan | 3 : 1 | Maglić 1953 |
24.02
Kikinda
Mladost
3
0
|
24.02.2018 | Kikinda | 3 : 0 | Mladost | |||||
24.02
Sloven
Klek Srbijašume 2
3
1
|
24.02.2018 | Sloven | 3 : 1 | Klek Srbijašume 2 | |||||
24.02
Novi Sad 2
Vest
3
0
|
24.02.2018 | Novi Sad 2 | 3 : 0 | Vest | |||||
24.02
Vrbas
Stražilovo
3
1
|
24.02.2018 | Vrbas | 3 : 1 | Stražilovo |
24.02
13:00
Blok Aut
Karađorđe
1
3
|
24.02.2018 13:00 | Blok Aut | 1 : 3 | Karađorđe | |||||
24.02
17:40
Lucky Star
Šumadija
3
1
|
24.02.2018 17:40 | Lucky Star | 3 : 1 | Šumadija |
24.02
15:30
Obrenovac
Mladi Radnik 2
1
3
|
24.02.2018 15:30 | Obrenovac | 1 : 3 | Mladi Radnik 2 | |||||
24.02
14:30
Roda
Jedinstvo
3
0
|
24.02.2018 14:30 | Roda | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
24.02
18:15
As
Stig
3
1
|
24.02.2018 18:15 | As | 3 : 1 | Stig |
24.02
18:00
Vojvodina NS Seme
Mladi radnik
3
1
|
24.02.2018 18:00 | Vojvodina NS Seme | 3 : 1 | Mladi radnik |
24.02
15:00
Kosovska Mitrovica
VA-014 Gorenje
0
3
|
24.02.2018 15:00 | Kosovska Mitrovica | 0 : 3 | VA-014 Gorenje | |||||
24.02
19:00
Futog
Smederevo Carina
2
3
|
24.02.2018 19:00 | Futog | 2 : 3 | Smederevo Carina |
24.02
16:30
Dubočica
Novi Sad
3
2
|
24.02.2018 16:30 | Dubočica | 3 : 2 | Novi Sad | |||||
24.02
17:00
Timok
Bavanište
3
0
|
24.02.2018 17:00 | Timok | 3 : 0 | Bavanište | |||||
24.02
19:00
FAP Livnica
Banat
0
3
|
24.02.2018 19:00 | FAP Livnica | 0 : 3 | Banat | |||||
24.02
19:30
Loznica
Toplički Vitezovi
3
0
|
24.02.2018 19:30 | Loznica | 3 : 0 | Toplički Vitezovi | |||||
24.02
18:00
Bečej
Užice
0
3
|
24.02.2018 18:00 | Bečej | 0 : 3 | Užice |
24.02
18:00
Paraćin
Kuršumlija
0
3
|
24.02.2018 18:00 | Paraćin | 0 : 3 | Kuršumlija | |||||
24.02
17:00
Panda
Desetka
3
0
|
24.02.2018 17:00 | Panda | 3 : 0 | Desetka | |||||
24.02
19:00
Student
Bor
3
2
|
24.02.2018 19:00 | Student | 3 : 2 | Bor | |||||
24.02
17:00
Hajduk Veljko
Stampedo
3
0
|
24.02.2018 17:00 | Hajduk Veljko | 3 : 0 | Stampedo |
24.02
18:00
Novi Pazar
Trstenik
3
2
|
24.02.2018 18:00 | Novi Pazar | 3 : 2 | Trstenik | |||||
24.02
13:00
Tara
Leposavić
3
0
|
24.02.2018 13:00 | Tara | 3 : 0 | Leposavić |
24.02
15:00
Novi Sad
Elan Volej
3
1
|
24.02.2018 15:00 | Novi Sad | 3 : 1 | Elan Volej | |||||
24.02
16:00
Kikinda
Panonija
1
3
|
24.02.2018 16:00 | Kikinda | 1 : 3 | Panonija | |||||
24.02
20:00
Volejstars
Futog vest
3
1
|
24.02.2018 20:00 | Volejstars | 3 : 1 | Futog vest | |||||
24.02
15:30
Lavice 07
Mladost (NP)
3
2
|
24.02.2018 15:30 | Lavice 07 | 3 : 2 | Mladost (NP) | |||||
24.02
18:00
Ruma
Odbojka 013
3
0
|
24.02.2018 18:00 | Ruma | 3 : 0 | Odbojka 013 |
24.02
16:30
Ribnica
Mladi Radnik
3
0
|
24.02.2018 16:30 | Ribnica | 3 : 0 | Mladi Radnik |
24.02
15:30
Imlek
Fortuna plus
3
1
|
24.02.2018 15:30 | Imlek | 3 : 1 | Fortuna plus | |||||
24.02
19:00
Smeč 5
Tehničar
0
3
|
24.02.2018 19:00 | Smeč 5 | 0 : 3 | Tehničar |
24.02
Topličanin
Dubočica
1
3
|
24.02.2018 | Topličanin | 1 : 3 | Dubočica |
24.02
15:00
Apatin
Soko
3
0
|
24.02.2018 15:00 | Apatin | 3 : 0 | Soko | |||||
24.02
11:00
Spartak 2
CVS
3
0
|
24.02.2018 11:00 | Spartak 2 | 3 : 0 | CVS | |||||
24.02
12:00
Vrbas
Libero
3
0
|
24.02.2018 12:00 | Vrbas | 3 : 0 | Libero |
24.02
17:00
Hercegovina
Žitište
1
3
|
24.02.2018 17:00 | Hercegovina | 1 : 3 | Žitište | |||||
24.02
15:30
Klek Srbijašume 2
Banat
3
1
|
24.02.2018 15:30 | Klek Srbijašume 2 | 3 : 1 | Banat |
24.02
12:00
Trijumf 2013
Dunav Volej
0
3
|
24.02.2018 12:00 | Trijumf 2013 | 0 : 3 | Dunav Volej | |||||
24.02
16:00
Star
NS Tim
3
1
|
24.02.2018 16:00 | Star | 3 : 1 | NS Tim | |||||
24.02
13:00
Blok Aut
Štrand Volej
3
1
|
24.02.2018 13:00 | Blok Aut | 3 : 1 | Štrand Volej |
24.02
19:00
Obilić
Dunav
3
0
|
24.02.2018 19:00 | Obilić | 3 : 0 | Dunav | |||||
24.02
12:30
Crnjanski
Spas
3
1
|
24.02.2018 12:30 | Crnjanski | 3 : 1 | Spas | |||||
24.02
17:30
Blok Aut
Avala
0
3
|
24.02.2018 17:30 | Blok Aut | 0 : 3 | Avala |
24.02
13:30
Vizurine Ajkulice
Volleyland
1
3
|
24.02.2018 13:30 | Vizurine Ajkulice | 1 : 3 | Volleyland | |||||
24.02
11:30
Obrenovac
Kolubara
2
3
|
24.02.2018 11:30 | Obrenovac | 2 : 3 | Kolubara | |||||
24.02
12:00
Radnički 2
Železničar
0
3
|
24.02.2018 12:00 | Radnički 2 | 0 : 3 | Železničar |
24.02
11:00
Mladenovac
21. maj
3
0
|
24.02.2018 11:00 | Mladenovac | 3 : 0 | 21. maj |
24.02
Eaton Srem Tempo 2
Sloga
3
0
|
24.02.2018 | Eaton Srem Tempo 2 | 3 : 0 | Sloga | |||||
24.02
Ruma 2
Trijumf 2013 2
0
3
|
24.02.2018 | Ruma 2 | 0 : 3 | Trijumf 2013 2 | |||||
24.02
Maks 2
Mitrovica
3
0
|
24.02.2018 | Maks 2 | 3 : 0 | Mitrovica |
24.02
19:00
Klek-MD Zrenjanin
Jedinstvo (SP)
3
1
|
24.02.2018 19:00 | Klek-MD Zrenjanin | 3 : 1 | Jedinstvo (SP) | |||||
24.02
20:00
Srem
Dinamo
1
3
|
24.02.2018 20:00 | Srem | 1 : 3 | Dinamo | |||||
24.02
19:00
Partizan
Vizura
1
3
|
24.02.2018 19:00 | Partizan | 1 : 3 | Vizura | |||||
24.02
19:00
TENT
Železničar
1
3
|
24.02.2018 19:00 | TENT | 1 : 3 | Železničar |
24.02
19:00
Jedinstvo (U)
Futog
3
0
|
24.02.2018 19:00 | Jedinstvo (U) | 3 : 0 | Futog | |||||
24.02
19:30
Roda
Takovo-Zvezda Helios
1
3
|
24.02.2018 19:30 | Roda | 1 : 3 | Takovo-Zvezda Helios | |||||
24.02
20:30
FOK
Smederevo
3
1
|
24.02.2018 20:30 | FOK | 3 : 1 | Smederevo | |||||
24.02
18:00
Ub
Valjevo
3
0
|
24.02.2018 18:00 | Ub | 3 : 0 | Valjevo | |||||
24.02
20:00
Beograd
Gimnazijalac
3
0
|
24.02.2018 20:00 | Beograd | 3 : 0 | Gimnazijalac |
24.02
20:00
Zlatibor
Inđija
2
3
|
24.02.2018 20:00 | Zlatibor | 2 : 3 | Inđija | |||||
24.02
17:00
Borac (Ča)
Srbijanka 014
1
3
|
24.02.2018 17:00 | Borac (Ča) | 1 : 3 | Srbijanka 014 | |||||
24.02
18:00
Kraguj-Radnički
Kralj
1
3
|
24.02.2018 18:00 | Kraguj-Radnički | 1 : 3 | Kralj |
24.02
10:00
Partizan
Roda
3
2
|
24.02.2018 10:00 | Partizan | 3 : 2 | Roda | |||||
24.02
11:00
Crnjanski
Lucky Star
3
2
|
24.02.2018 11:00 | Crnjanski | 3 : 2 | Lucky Star | |||||
24.02
15:00
Blok Aut
Crvena zvezda
3
2
|
24.02.2018 15:00 | Blok Aut | 3 : 2 | Crvena zvezda |
24.02
10:20
Sterija
TENT
3
0
|
24.02.2018 10:20 | Sterija | 3 : 0 | TENT | |||||
24.02
15:30
Lazarevac
Beograd
3
0
|
24.02.2018 15:30 | Lazarevac | 3 : 0 | Beograd | |||||
24.02
12:05
AS Batajnica
Imlek
3
0
|
24.02.2018 12:05 | AS Batajnica | 3 : 0 | Imlek | |||||
24.02
17:15
Crvena zvezda
Vizurine Ajkulice
1
3
|
24.02.2018 17:15 | Crvena zvezda | 1 : 3 | Vizurine Ajkulice | |||||
24.02
15:30
Blok Aut
Roda
3
0
|
24.02.2018 15:30 | Blok Aut | 3 : 0 | Roda | |||||
24.02
17:15
Partizan
AS
0
3
|
24.02.2018 17:15 | Partizan | 0 : 3 | AS |
24.02
18:15
Dunav
Pionir
1
3
|
24.02.2018 18:15 | Dunav | 1 : 3 | Pionir |
24.02
19:00
Morava
Loznica
29
21
|
24.02.2018 19:00 | Morava | 29 : 21 | Loznica | |||||
24.02
18:00
Vrbas Petrol
Crvenka
30
27
|
24.02.2018 18:00 | Vrbas Petrol | 30 : 27 | Crvenka | |||||
24.02
17:30
Proleter
Inđija
23
22
|
24.02.2018 17:30 | Proleter | 23 : 22 | Inđija |
24.02
19:00
Bela Palanka
Radnički 1964
25
24
|
24.02.2018 19:00 | Bela Palanka | 25 : 24 | Radnički 1964 | |||||
24.02
18:00
Priboj
Dubočica 54
19
19
|
24.02.2018 18:00 | Priboj | 19 : 19 | Dubočica 54 | |||||
24.02
18:00
Novi Pazar
Zlatar
27
25
|
24.02.2018 18:00 | Novi Pazar | 27 : 25 | Zlatar |
24.02
17:30
Radnički 1958
Budućnost
35
30
|
24.02.2018 17:30 | Radnički 1958 | 35 : 30 | Budućnost | |||||
24.02
19:00
PIK Prigrevica
Metalac
25
33
|
24.02.2018 19:00 | PIK Prigrevica | 25 : 33 | Metalac | |||||
24.02
17:30
ORK Pančevo
Zrenjanin
32
24
|
24.02.2018 17:30 | ORK Pančevo | 32 : 24 | Zrenjanin | |||||
24.02
19:00
Somborelektro
Nova Pazova 1957
29
25
|
24.02.2018 19:00 | Somborelektro | 29 : 25 | Nova Pazova 1957 | |||||
24.02
16:00
Titel
Dalmatinac
34
27
|
24.02.2018 16:00 | Titel | 34 : 27 | Dalmatinac |
24.02
Kolubara 2
Partizan 3
31
18
|
24.02.2018 | Kolubara 2 | 31 : 18 | Partizan 3 | |||||
24.02
Sinđelić 2
SC Voždovac 2012 - 2
34
32
|
24.02.2018 | Sinđelić 2 | 34 : 32 | SC Voždovac 2012 - 2 | |||||
24.02
12:30
Studentski grad
MRK Crvena Zvezda 2
21
25
|
24.02.2018 12:30 | Studentski grad | 21 : 25 | MRK Crvena Zvezda 2 |
24.02
19:00
Spartak Vojput
Jugović
33
24
|
24.02.2018 19:00 | Spartak Vojput | 33 : 24 | Jugović | |||||
24.02
19:00
Sloga (P)
Metaloplastika
27
32
|
24.02.2018 19:00 | Sloga (P) | 27 : 32 | Metaloplastika |
24.02
18:00
Medicinar
Bor RTB
37
34
|
24.02.2018 18:00 | Medicinar | 37 : 34 | Bor RTB | |||||
24.02
18:00
Sloga (PM)
Kikinda
20
20
|
24.02.2018 18:00 | Sloga (PM) | 20 : 20 | Kikinda | |||||
24.02
18:30
Naisa
Junior
30
28
|
24.02.2018 18:30 | Naisa | 30 : 28 | Junior |
24.02
19:00
Zaječar 1949
Pirot
30
22
|
24.02.2018 19:00 | Zaječar 1949 | 30 : 22 | Pirot | |||||
24.02
19:00
Minaqua
Pančevo
33
26
|
24.02.2018 19:00 | Minaqua | 33 : 26 | Pančevo | |||||
24.02
15:00
Proleter
Požarevac
25
38
|
24.02.2018 15:00 | Proleter | 25 : 38 | Požarevac |
24.02
Taš
KVK Radnički
7
10
|
24.02.2018 | Taš | 7 : 10 | KVK Radnički |
24.02
Banja Luka
TENT
10
14
|
24.02.2018 | Banja Luka | 10 : 14 | TENT | |||||
24.02
Rasina
Dorćol
4
4
|
24.02.2018 | Rasina | 4 : 4 | Dorćol |
24.02
ŽAK
Dunav
10
12
|
24.02.2018 | ŽAK | 10 : 12 | Dunav | |||||
24.02
Bečej
Mladost
14
8
|
24.02.2018 | Bečej | 14 : 8 | Mladost | |||||
24.02
Spartak Prozivka
Valis
11
3
|
24.02.2018 | Spartak Prozivka | 11 : 3 | Valis |
24.02
19:00
Nova Pazova
Jastrebac
3
2
|
24.02.2018 19:00 | Nova Pazova | 3 : 2 | Jastrebac |
24.02
19:00
Vranje
Forum
6
2
|
24.02.2018 19:00 | Vranje | 6 : 2 | Forum | |||||
24.02
20:30
Put-inženjering
Ekonomist
2
6
|
24.02.2018 20:30 | Put-inženjering | 2 : 6 | Ekonomist |
24.02
19:00
Zlatar 033
Olimp
7
2
|
24.02.2018 19:00 | Zlatar 033 | 7 : 2 | Olimp |
24.02
18:30
Miners
Radnički 2010
5
6
|
24.02.2018 18:30 | Miners | 5 : 6 | Radnički 2010 |
24.02
17:30
Gurgusovac
Prokuplje
5
0
|
24.02.2018 17:30 | Gurgusovac | 5 : 0 | Prokuplje | |||||
24.02
19:00
Ozren
AS
4
5
|
24.02.2018 19:00 | Ozren | 4 : 5 | AS | |||||
24.02
17:30
Dolap
Radnik
5
0
|
24.02.2018 17:30 | Dolap | 5 : 0 | Radnik | |||||
24.02
21:00
Babušnica 2011
Timok 2013
1
3
|
24.02.2018 21:00 | Babušnica 2011 | 1 : 3 | Timok 2013 |
24.02
20:40
Bezbednost 192
PP 192
0
2
|
24.02.2018 20:40 | Bezbednost 192 | 0 : 2 | PP 192 |