XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 216 utakmica za dan
Subota, 24 Avgust 2013

Fudbal

24.08.2013 17:00 Partizan 5 : 1 Radnički 1923
24.08.2013 17:00 Rad 0 : 2 Radnički (N)
24.08.2013 17:00 Sloboda Point 0 : 0 Novi Pazar
24.08.2013 17:00 OFK Beograd 1 : 2 Čukarički
24.08.2013 17:00 Vojvodina 1 : 0 Spartak
24.08.2013 17:00 Javor Matis 0 : 2 Voždovac
24.08.2013 17:00 Jagodina 2 : 0 Donji Srem
24.08.2013 17:00 Napredak 0 : 1 Crvena zvezda
24.08.2013 17:00 Teleoptik 2 : 0 Timok
24.08.2013 17:00 Radnik 0 : 0 Bežanija
24.08.2013 17:00 Smederevo 1 : 2 Inđija
24.08.2013 17:00 Dolina 3 : 2 Sloga (PM)
24.08.2013 17:00 Mladost (L) 4 : 0 Sindjelić
24.08.2013 17:00 Borac 2 : 0 BSK Borča
24.08.2013 17:00 Sloga (K) 1 : 0 Metalac (GM)
24.08.2013 17:00 Proleter 2 : 2 Jedinstvo Putevi
24.08.2013 17:30 Trepča 3 : 1 Sloboda
24.08.2013 17:30 Mokra Gora 3 : 0 Orlovac
24.08.2013 17:00 Železničar 4 : 1 Borac
24.08.2013 17:00 Sloga 5 : 1 Udarnik
24.08.2013 17:00 Gruža 2 : 2 VGSK
24.08.2013 17:00 Karađorđe 1 : 0 Homoljac
24.08.2013 17:30 Sloga 1940 1 : 0 FAP
24.08.2013 17:30 Ribnica 2 : 0 Brezovica
24.08.2013 17:30 Budućnost 1 : 0 Mladost (DD)
24.08.2013 17:30 Jedinstvo (UB) 0 : 0 Zlatar
24.08.2013 17:30 Borac 2 : 1 Radnički (V)
24.08.2013 17:30 Sloga (P) 2 : 0 Sevojno
24.08.2013 17:00 Pusta Reka 0 : 1 Balkanski
24.08.2013 17:00 Bukovik 3 : 0 Pukovac
24.08.2013 17:00 Napredak 1 : 3 Svrljig
24.08.2013 17:00 Rtanj 3 : 1 Trajal
24.08.2013 17:00 SFS Borac 2 : 0 Lugomir
24.08.2013 17:00 Radnički 1 : 4 Borac (B)
24.08.2013 17:00 Bilećanin 2 : 4 Vršac United
24.08.2013 17:00 Proleter 1 : 2 Crvena Zvezda (RS)
24.08.2013 17:00 TSC 2 : 1 Kozara
24.08.2013 17:00 OFK Kikinda 0 : 3 Borac (Starčevo)
24.08.2013 17:00 Budućnost 5 : 0 Jedinstvo (BK)
24.08.2013 17:00 Sloboda 1 : 0 Bačka (P)
24.08.2013 17:00 Vršac 2 : 0 Radnički (K)
24.08.2013 17:00 Jedinstvo 0 : 2 Sloga
24.08.2013 17:00 Jugović 4 : 2 Crvena Zvezda
24.08.2013 17:00 Vrbas 1 : 0 Borac
24.08.2013 17:00 PIK Prigrevica 1 : 1 Omladinac
24.08.2013 17:30 Balkan Mirijevo 1 : 1 Resnik
24.08.2013 17:30 Lepušnica 2 : 0 Vrčin
24.08.2013 17:30 Radnički (NB) 2 : 2 Sremčica
24.08.2013 17:00 Backovac Junajted 1 : 1 Mladost (A)
24.08.2013 17:30 Šumadinac 1 : 0 Aranđelovac
24.08.2013 17:00 Bresje Superior 3 : 3 Železničar (K)
24.08.2013 17:00 Mladi borac 2 : 2 Budućnost (MK)
24.08.2013 17:30 Polet 1 : 0 RSK
24.08.2013 17:00 Mačva 2005 4 : 1 Jadar
24.08.2013 17:00 Gučevo 2 : 0 Antimon
24.08.2013 17:00 Sindjelić 2 : 0 Mladi Borac
24.08.2013 17:30 OFK Osečina 3 : 0 ZSK
24.08.2013 17:30 OFK Divci 6 : 1 Kolubara
24.08.2013 17:30 Pepeljevac 5 : 1 Joševa
24.08.2013 17:30 Mladost (D) 3 : 6 Rubribreza
24.08.2013 17:30 OFK Jabučje 2 : 1 Spartak 1924
24.08.2013 17:30 Mladost (V) 1 : 1 Banjani
24.08.2013 17:30 Zadrugar 2 : 1 Kačer
24.08.2013 17:00 Crnokosa 3 : 0 Polet
24.08.2013 17:00 Rutevac 4 : 3 Naša krila 1936
24.08.2013 17:00 Borac (A) 5 : 1 Mekiš
24.08.2013 17:00 Naisus 0 : 1 Morava
24.08.2013 17:00 Borac (T) 1 : 3 Zemljoradnik
24.08.2013 17:00 Omladinac 1 : 0 Crvena zastava
24.08.2013 17:00 Aluminjum 0 : 2 OFK Niš
24.08.2013 17:00 Radnički 2 : 1 Lemind Livnica
24.08.2013 17:00 Zloćudovo 6 : 0 Mladi Borac
24.08.2013 17:00 Levač 0 : 0 BSK
24.08.2013 17:00 Bošnjane 3 : 1 Vinogradar
24.08.2013 17:00 Rudna Glava 3 : 0 Sloga
24.08.2013 17:00 Zlot 3 : 0 Radnički
24.08.2013 17:00 Krivelj 5 : 1 Branik
24.08.2013 17:00 BAK 1 : 2 Radnički (B)
24.08.2013 17:00 Čoka 1 : 1 Bajša
24.08.2013 17:00 Olimpija (G) 3 : 2 Čantavir
24.08.2013 17:00 AFK 1 : 0 Bačka
24.08.2013 17:00 Njegoš 4 : 1 Olimpija (TS)
24.08.2013 17:00 Krivaja 0 : 2 Subotica
24.08.2013 17:00 Radnički (S) 5 : 1 Vojvodina (NM)
24.08.2013 17:00 Radnički (Z) 1 : 0 Borac
24.08.2013 17:00 Naftagas 3 : 2 Begej
24.08.2013 17:00 Stanišić 0 : 1 Polet
24.08.2013 17:00 Borac 3 : 2 Crvenka
24.08.2013 17:00 Sloga 2 : 1 ŽAK
24.08.2013 17:30 Železničar 2 : 0 Hajduk (V)
24.08.2013 17:30 Rudar 1 : 2 Ljukovo
24.08.2013 17:30 1. Maj 7 : 2 Donji Petrovci
24.08.2013 17:00 Mladost (NS) 1 : 2 ŽSK
24.08.2013 17:00 Tvrdjava 2 : 2 Veternik
24.08.2013 10:00 Milutinac 1 : 3 PKB Kovilovo
24.08.2013 10:00 Brodarac 2 : 1 Obilić
24.08.2013 11:00 Poštar Zvezdara 0 : 2 Jedinstvo
24.08.2013 11:00 Zmaj 1953 0 : 0 Komgrap
24.08.2013 17:30 Šumadija 1 : 0 Krtinska
24.08.2013 17:30 Pudarci 1 : 1 Selo Mladenovac
24.08.2013 17:30 Vinča 0 : 0 Napredak
24.08.2013 17:30 Bogutovačka Banja 2 : 0 Morava (S)
24.08.2013 17:30 Mlada krila 1 : 2 Šumadija
24.08.2013 17:30 Magnohrom 6 : 2 Napredak
24.08.2013 17:30 Mladi Rudar 0 : 0 Mladost 09
24.08.2013 17:00 Radnički 0 : 1 Prilike
24.08.2013 17:00 Bjelica 2 : 4 Vrelo
24.08.2013 17:30 Trnava 4 : 2 Radoje Domanović
24.08.2013 17:30 Žabare 3 : 3 Sloga
24.08.2013 17:30 Bare 2 : 1 Meteor
24.08.2013 17:30 Mladost (R) 1 : 1 Mladost MG (S)
24.08.2013 17:30 Bata Bulić 3 : 0 Polet
24.08.2013 17:00 Mladost PP 3 : 3 Karađorđe
24.08.2013 17:30 Gorki 3 : 1 Proleter
24.08.2013 17:30 Trešnjica 4 : 4 Lauš
24.08.2013 17:00 Delijski Vis 5 : 1 Mladost (DK)
24.08.2013 17:00 Zenit 0 : 4 Juhor
24.08.2013 17:00 Resavac (S) 3 : 1 Kolare
24.08.2013 16:30 Radnički 2 : 1 Rudar
24.08.2013 17:00 Blagotin 1 : 0 Ribnik
24.08.2013 17:00 Obilić 4 : 1 Tisa (P)
24.08.2013 17:00 Tisa B (A) 3 : 6 Horgoš 1911
24.08.2013 17:30 OFK Bačinci 0 : 0 Omladinac (M)
24.08.2013 17:30 Podrinje 1 : 5 OFK Zeka Buljubaša
24.08.2013 17:00 Šajkaš 1908 3 : 3 Vinogradar
24.08.2013 17:00 Sofeks 10 : 3 Čenej
24.08.2013 17:00 Slavija 2 : 0 Tatra
24.08.2013 17:00 Železničar 3 : 4 Borac
24.08.2013 17:00 OFK Futog 4 : 0 Dinamo
24.08.2013 17:30 Krila Krajine 5 : 3 Borac 46
24.08.2013 17:30 TEK Sloga 3 : 2 Mladi Borac
24.08.2013 17:30 OFK Burovo 5 : 1 Polet
24.08.2013 17:30 Mladi radnik 2 : 5 Lazarevac
24.08.2013 17:30 Šumadija (MC) 0 : 1 Rudar
24.08.2013 11:00 Žika 3 : 4 Krnule 09
24.08.2013 17:00 Stragari 2 : 3 Stara Čaršija
24.08.2013 17:00 Jugovići 0 : 1 Mladost
24.08.2013 17:00 Sloboda 1948 3 : 0 Omladinac (U)
24.08.2013 17:00 Omladinac (O) 0 : 1 FK Stari Trstenik
24.08.2013 17:00 Moravac-C 74 5 : 1 Kamenorezac 76
24.08.2013 17:00 Zmajevac 2 : 5 Štitari
24.08.2013 17:00 Bukovica 5 : 3 Trmčare
24.08.2013 Mitros 10 : 1 Napredak
24.08.2013 17:00 Belica 4 : 1 OFK Dragoševac
24.08.2013 17:00 Mladost 0 : 5 PSS-192
24.08.2013 17:00 Bresje 3 : 3 Hajduk
24.08.2013 17:00 Oniks 1 : 5 Omladinac
24.08.2013 17:00 Grbalj 2 : 2 OFK Petrovac
24.08.2013 17:00 Budućnost 1 : 2 Mornar
24.08.2013 17:00 Rudar 1 : 1 Mogren
24.08.2013 17:00 Zeta 1 : 0 Mladost
24.08.2013 17:00 Lovćen 0 : 2 Čelik
24.08.2013 17:00 Jedinstvo 1 : 0 Igalo
24.08.2013 Sarajevo 3 : 0 Čelik
24.08.2013 Rudar 2 : 2 Leotar
24.08.2013 Zvijezda 2 : 0 Široki Brijeg
24.08.2013 Travnik 1 : 1 Slavija
24.08.2013 Vitez 1 : 1 Zrinjski
24.08.2013 17:00 Sloga 2 : 2 Podrinje
24.08.2013 17:00 Drina HE 4 : 0 Sloboda (NG)
24.08.2013 17:00 Drina (Z) 3 : 1 Borac
24.08.2013 17:00 Proleter 3 : 1 Sloboda (MG)
24.08.2013 17:00 Modriča Maxima 0 : 2 Sutjeska
24.08.2013 17:00 Kozara 1 : 0 Napredak
24.08.2013 17:00 Mladost 1 : 0 Rudar
24.08.2013 11:00 Partizan 2 : 1 Radnički 1923
24.08.2013 17:30 Crvena zvezda 1 : 0 Sloboda Piont
24.08.2013 10:00 Radnički (NP) 2 : 1 Banat
24.08.2013 10:00 Dinamo 2 : 5 Vojvodina
24.08.2013 10:00 Proleter 2006 2 : 1 Novi Sad
24.08.2013 17:30 Sloga 1940 2 : 2 Jedinstvo Putevi
24.08.2013 17:30 Sušica 4 : 1 BIP
24.08.2013 11:00 Takovo 2 : 1 Sloboda (Č)
24.08.2013 11:00 Metalac (K) 3 : 1 Arsenal
24.08.2013 11:00 Radnički (N) 4 : 1 Jedinstvo (P)
24.08.2013 17:00 Moravac Orion 2 : 0 Radan
24.08.2013 11:00 Hajduk Veljko 0 : 1 Bor
24.08.2013 11:00 Dinamo 4 : 0 Svrljig
24.08.2013 11:00 Palilulac 4 : 2 Toplicanin
24.08.2013 10:00 Sinđelić 1 : 1 Voždovac
24.08.2013 10:00 Mladenovac 1 : 2 Žarkovo
24.08.2013 09:00 Internacional 3 : 0 Brodarac 2
24.08.2013 09:00 Zemun 3 : 0 Grafičar
24.08.2013 10:00 Palilulac 0 : 0 Radnički (NB)
24.08.2013 10:00 BASK 2 : 0 Kolubara
24.08.2013 11:00 Radnički 1923 1 : 0 Sloboda (Č)
24.08.2013 10:30 Čukarički 2 : 0 Borac
24.08.2013 11:00 Crvena zvezda 5 : 2 Spartak
24.08.2013 12:00 OFK Hajduk 0 : 2 Mladost (L)
24.08.2013 12:00 Novi Sad 0 : 0 Proleter 2006
24.08.2013 12:00 TSC 4 : 2 Bečej
24.08.2013 12:00 Vojvodina 2 : 2 Dinamo
24.08.2013 12:00 Banat 1 : 13 Vrbas
24.08.2013 12:00 Inđija 3 : 0 Bačka 1901
24.08.2013 12:00 Radnički (S) 2 : 1 Vršac
24.08.2013 17:30 Sloga 1940 2 : 1 Novi Pazar
24.08.2013 11:00 Metalac (GM) 4 : 1 Sloga (P)
24.08.2013 11:00 Šumadija 1903 0 : 2 Javor
24.08.2013 10:00 Mladost (L) 6 : 1 Sušica
24.08.2013 11:00 Jedinstvo Putevi 4 : 0 Budućnost
24.08.2013 14:00 Metalac (K) 1 : 2 Sloga (K)
24.08.2013 13:00 Partizan 7 : 0 Smederevo
24.08.2013 11:00 Zemun 1 : 2 Savacijum
24.08.2013 13:00 Radnički 1923 2 : 0 Loznica
24.08.2013 13:00 Čukarički 0 : 1 Borac
24.08.2013 15:30 Crvena zvezda 0 : 0 Sloboda Point
24.08.2013 11:00 Nacional 0 : 3 OFK Beograd
24.08.2013 10:00 OFK Hajduk 0 : 2 Mladost (L)
24.08.2013 10:00 Novi Sad 0 : 2 Proleter 2006
24.08.2013 10:00 TSC 2 : 2 Bečej
24.08.2013 10:00 Vojvodina 15 : 0 Dinamo
24.08.2013 10:00 Banat 1 : 17 Vrbas
24.08.2013 10:00 Inđija 1 : 3 Bačka 1901
24.08.2013 10:00 Radnički (S) 1 : 0 Vršac
24.08.2013 17:30 Kiker 1 : 2 Dragačevo
24.08.2013 17:30 Jedinstvo Putevi 1 : 1 Bubamara
1. По основу жалбе ФК „Милочајац“ на утакмицу првог кола „Милаковац 2018“ – „Милочајац“, завршене 1:1 , донета је следећа одлука : Региструје се утакмица службеним резултатом 3:0 у корист ФК „Милочајац“ (пар-форфе) , у складу са чланом 63, тачка 11 Правилника о фудбалским такмичењима ФСС. По основу члана 126 и 127 ДП ФСС покреће се дисциплински поступак против : -ФК „Милаковац 2018“ -Овлашћеног представника клуба Танасковић Горана и играча Николић Немање бр.лег.3387. Потребно је у складу са чланом 129 ДП ФСС, овлашћени представник ФК „Милаковац 2018“ и играч истог клуба доставе изјаве комисији у року од 3 дана од дана уручења службеног билтена бр.2 надлежном такмичарском органу ФСГ Краљево, на околност наступа играча без уписаног специјалног лекарског прегледа у фудбалску легитимацију.
Kaluđerica protiv Podunavca hvata zalet za napad na titulu!!! Više nema priče! Više nema spremanja! Više nema taktiziranja! Sve je već rečeno, spremniji smo nego ikad, idemo u juriš! JURIŠ NA TITULU!!!