24.10
14:00
Timok
Timočanin
3
1
|
24.10.2015 14:00 | Timok | 3 : 1 | Timočanin | |||||
24.10
14:00
Tabane 1970
Ozren
2
0
|
24.10.2015 14:00 | Tabane 1970 | 2 : 0 | Ozren | |||||
24.10
14:00
Trstenik PPT
Temnić 1924
1
1
|
24.10.2015 14:00 | Trstenik PPT | 1 : 1 | Temnić 1924 | |||||
24.10
14:00
Dunav
Jedinstvo (B)
3
1
|
24.10.2015 14:00 | Dunav | 3 : 1 | Jedinstvo (B) | |||||
24.10
14:00
Sloga (D)
Moravac Orion
1
1
|
24.10.2015 14:00 | Sloga (D) | 1 : 1 | Moravac Orion | |||||
24.10
14:00
Sinđelić
OFK Bor
3
0
|
24.10.2015 14:00 | Sinđelić | 3 : 0 | OFK Bor |
24.10
14:00
TSC
Dolina
2
0
|
24.10.2015 14:00 | TSC | 2 : 0 | Dolina | |||||
24.10
14:00
Omladinac
Cement
2
1
|
24.10.2015 14:00 | Omladinac | 2 : 1 | Cement | |||||
24.10
14:00
Bačka 1901
Sloga
3
2
|
24.10.2015 14:00 | Bačka 1901 | 3 : 2 | Sloga | |||||
24.10
14:00
Vršac
Odžaci
0
3
|
24.10.2015 14:00 | Vršac | 0 : 3 | Odžaci | |||||
24.10
14:00
Radnički (SM)
Dunav
3
2
|
24.10.2015 14:00 | Radnički (SM) | 3 : 2 | Dunav | |||||
24.10
14:00
Železničar
Banat
2
0
|
24.10.2015 14:00 | Železničar | 2 : 0 | Banat |
24.10
10:00
BASK
IMR
0
1
|
24.10.2015 10:00 | BASK | 0 : 1 | IMR | |||||
24.10
13:30
Sopot
IMT
0
2
|
24.10.2015 13:30 | Sopot | 0 : 2 | IMT | |||||
24.10
13:30
Teleoptik
Srem
3
0
|
24.10.2015 13:30 | Teleoptik | 3 : 0 | Srem | |||||
24.10
11:00
GSP Polet
Dorćol
1
2
|
24.10.2015 11:00 | GSP Polet | 1 : 2 | Dorćol | |||||
24.10
13:30
Radnički (NB)
Budućnost
1
2
|
24.10.2015 13:30 | Radnički (NB) | 1 : 2 | Budućnost |
24.10
13:30
Smederevo 1924
Polet (LJ)
0
0
|
24.10.2015 13:30 | Smederevo 1924 | 0 : 0 | Polet (LJ) | |||||
24.10
13:30
FAP
Šumadija (A)
1
1
|
24.10.2015 13:30 | FAP | 1 : 1 | Šumadija (A) | |||||
24.10
13:30
Mokra Gora
Železničar
3
0
|
24.10.2015 13:30 | Mokra Gora | 3 : 0 | Železničar | |||||
24.10
13:30
Jedinstvo
Budućnost Krušik 2014
0
3
|
24.10.2015 13:30 | Jedinstvo | 0 : 3 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
24.10
13:30
Mačva
Sloga (K)
1
0
|
24.10.2015 13:30 | Mačva | 1 : 0 | Sloga (K) | |||||
24.10
13:30
Jedinstvo Putevi
Zvižd
1
0
|
24.10.2015 13:30 | Jedinstvo Putevi | 1 : 0 | Zvižd | |||||
24.10
13:30
Sloga (P)
Šumadija 1903
1
0
|
24.10.2015 13:30 | Sloga (P) | 1 : 0 | Šumadija 1903 | |||||
24.10
13:30
Karađorđe
Mihajlovac 1934
1
0
|
24.10.2015 13:30 | Karađorđe | 1 : 0 | Mihajlovac 1934 |
24.10
14:00
Kosanica
Levač
2
0
|
24.10.2015 14:00 | Kosanica | 2 : 0 | Levač | |||||
24.10
14:00
Žitorađa
Župa
3
2
|
24.10.2015 14:00 | Žitorađa | 3 : 2 | Župa | |||||
24.10
14:00
SFS Borac
Morava
3
2
|
24.10.2015 14:00 | SFS Borac | 3 : 2 | Morava | |||||
24.10
14:00
FUD
Rembas
1
0
|
24.10.2015 14:00 | FUD | 1 : 0 | Rembas |
24.10
14:00
Brodoremont
Svrljig
1
0
|
24.10.2015 14:00 | Brodoremont | 1 : 0 | Svrljig |
24.10
14:00
Lužnica
Sloga (L)
4
2
|
24.10.2015 14:00 | Lužnica | 4 : 2 | Sloga (L) | |||||
24.10
14:00
Nebeski Andjeli
Jedinstvo (P)
2
1
|
24.10.2015 14:00 | Nebeski Andjeli | 2 : 1 | Jedinstvo (P) |
24.10
14:00
Sloga
ŽAK
0
1
|
24.10.2015 14:00 | Sloga | 0 : 1 | ŽAK | |||||
24.10
14:00
Mladost (L)
Sloboda
3
0
|
24.10.2015 14:00 | Mladost (L) | 3 : 0 | Sloboda | |||||
24.10
14:00
Radnički Zrenjanin
Proleter (BK)
8
0
|
24.10.2015 14:00 | Radnički Zrenjanin | 8 : 0 | Proleter (BK) | |||||
24.10
14:00
Jedinstvo (BK)
Vršac United
4
0
|
24.10.2015 14:00 | Jedinstvo (BK) | 4 : 0 | Vršac United | |||||
24.10
14:00
Radnički (S)
Slavia
3
2
|
24.10.2015 14:00 | Radnički (S) | 3 : 2 | Slavia | |||||
24.10
14:00
Kozara
Budućnost
1
0
|
24.10.2015 14:00 | Kozara | 1 : 0 | Budućnost |
24.10
13:30
Srbobran
OFK Vrbas
2
2
|
24.10.2015 13:30 | Srbobran | 2 : 2 | OFK Vrbas | |||||
24.10
13:30
Polet (S)
Radnički (S)
2
2
|
24.10.2015 13:30 | Polet (S) | 2 : 2 | Radnički (S) | |||||
24.10
13:30
ŽAK
Bratstvo 1946
0
2
|
24.10.2015 13:30 | ŽAK | 0 : 2 | Bratstvo 1946 | |||||
24.10
13:30
Sloga (Č)
Mladost (T)
3
2
|
24.10.2015 13:30 | Sloga (Č) | 3 : 2 | Mladost (T) | |||||
24.10
14:00
OFK Mladost APA
Bečej 1918
2
0
|
24.10.2015 14:00 | OFK Mladost APA | 2 : 0 | Bečej 1918 |
24.10
14:00
Slavija
Veternik
1
0
|
24.10.2015 14:00 | Slavija | 1 : 0 | Veternik | |||||
24.10
14:00
Jedinstvo (SP)
Hajduk (B)
2
0
|
24.10.2015 14:00 | Jedinstvo (SP) | 2 : 0 | Hajduk (B) | |||||
24.10
14:00
Jugović
Sloga
4
0
|
24.10.2015 14:00 | Jugović | 4 : 0 | Sloga | |||||
24.10
14:00
ŽSK
Budućnost (SN)
5
1
|
24.10.2015 14:00 | ŽSK | 5 : 1 | Budućnost (SN) | |||||
24.10
14:00
Mladost (BJ)
Sremac
1
0
|
24.10.2015 14:00 | Mladost (BJ) | 1 : 0 | Sremac |
24.10
13:30
Morava
Basarac
0
1
|
24.10.2015 13:30 | Morava | 0 : 1 | Basarac | |||||
24.10
13:30
GFK Jasenica 1911
RSK
3
2
|
24.10.2015 13:30 | GFK Jasenica 1911 | 3 : 2 | RSK | |||||
24.10
13:30
Rudar
Omladinac
2
0
|
24.10.2015 13:30 | Rudar | 2 : 0 | Omladinac |
24.10
13:30
Budućnost
Zlatibor
1
4
|
24.10.2015 13:30 | Budućnost | 1 : 4 | Zlatibor | |||||
24.10
13:30
Radnički (V)
Zlatar
3
2
|
24.10.2015 13:30 | Radnički (V) | 3 : 2 | Zlatar | |||||
24.10
13:30
Jedinstvo 1945
OFK Osečina
2
0
|
24.10.2015 13:30 | Jedinstvo 1945 | 2 : 0 | OFK Osečina |
24.10
13:30
Ovčar
Karađorđe
0
0
|
24.10.2015 13:30 | Ovčar | 0 : 0 | Karađorđe | |||||
24.10
13:30
Takovo
Slavija (K)
3
0
|
24.10.2015 13:30 | Takovo | 3 : 0 | Slavija (K) | |||||
24.10
13:30
Trepča
Omladinac (NS)
9
3
|
24.10.2015 13:30 | Trepča | 9 : 3 | Omladinac (NS) |
24.10
14:00
Budućnost
OFK Bratstvo
2
1
|
24.10.2015 14:00 | Budućnost | 2 : 1 | OFK Bratstvo |
24.10
14:00
Trbunje
Kaćuša
5
0
|
24.10.2015 14:00 | Trbunje | 5 : 0 | Kaćuša |
24.10
14:00
Polet
Malošište
1
3
|
24.10.2015 14:00 | Polet | 1 : 3 | Malošište | |||||
24.10
14:00
Mladost 1976 (Bilj.)
Radnički 1924
1
0
|
24.10.2015 14:00 | Mladost 1976 (Bilj.) | 1 : 0 | Radnički 1924 |
24.10
15:00
Rudna Glava
Slatina
2
1
|
24.10.2015 15:00 | Rudna Glava | 2 : 1 | Slatina |
24.10
14:00
Rudar
Malinik
1
0
|
24.10.2015 14:00 | Rudar | 1 : 0 | Malinik | |||||
24.10
14:00
Midžor
Trebič
5
0
|
24.10.2015 14:00 | Midžor | 5 : 0 | Trebič | |||||
24.10
14:00
Mladost (S)
Rgotina
1
3
|
24.10.2015 14:00 | Mladost (S) | 1 : 3 | Rgotina |
24.10
15:00
Zvezda
Željuša
9
0
|
24.10.2015 15:00 | Zvezda | 9 : 0 | Željuša | |||||
24.10
15:00
Mladost
Borac
3
0
|
24.10.2015 15:00 | Mladost | 3 : 0 | Borac | |||||
24.10
15:00
Vladimir Durković
Zadrugar
2
1
|
24.10.2015 15:00 | Vladimir Durković | 2 : 1 | Zadrugar |
24.10
13:30
Mladost (S)
Biljači
3
4
|
24.10.2015 13:30 | Mladost (S) | 3 : 4 | Biljači | |||||
24.10
13:30
Pčinja
Mladost (B)
3
0
|
24.10.2015 13:30 | Pčinja | 3 : 0 | Mladost (B) | |||||
24.10
13:30
Levosoje Talenat
Čelik
0
6
|
24.10.2015 13:30 | Levosoje Talenat | 0 : 6 | Čelik |
24.10
Palilulac
Vrtište
1
4
|
24.10.2015 | Palilulac | 1 : 4 | Vrtište | |||||
24.10
OFK Niš
Mladost
3
0
|
24.10.2015 | OFK Niš | 3 : 0 | Mladost |
24.10
14:00
Dinamo 1945
Partizan (U)
9
0
|
24.10.2015 14:00 | Dinamo 1945 | 9 : 0 | Partizan (U) | |||||
24.10
14:00
Jedinstvo Stević
Mladost (V)
5
2
|
24.10.2015 14:00 | Jedinstvo Stević | 5 : 2 | Mladost (V) |
24.10
14:00
Banat
Polet
2
1
|
24.10.2015 14:00 | Banat | 2 : 1 | Polet | |||||
24.10
14:00
Kikinda 1909
Naftagas
3
3
|
24.10.2015 14:00 | Kikinda 1909 | 3 : 3 | Naftagas | |||||
24.10
14:00
Napredak
Proleter 2006
2
2
|
24.10.2015 14:00 | Napredak | 2 : 2 | Proleter 2006 | |||||
24.10
14:00
Borac Aleksandrovo
Mladost
1
2
|
24.10.2015 14:00 | Borac Aleksandrovo | 1 : 2 | Mladost | |||||
24.10
14:00
Bilećanin
Begej
1
0
|
24.10.2015 14:00 | Bilećanin | 1 : 0 | Begej | |||||
24.10
14:00
Radnički 1911
Crvena zvezda
0
1
|
24.10.2015 14:00 | Radnički 1911 | 0 : 1 | Crvena zvezda | |||||
24.10
14:00
Roham
Krajina
3
2
|
24.10.2015 14:00 | Roham | 3 : 2 | Krajina | |||||
24.10
14:00
Zadrugar
Vojvodina 1928
1
0
|
24.10.2015 14:00 | Zadrugar | 1 : 0 | Vojvodina 1928 |
24.10
14:00
Radnički 1918
Rusin
1
4
|
24.10.2015 14:00 | Radnički 1918 | 1 : 4 | Rusin | |||||
24.10
14:00
Polet
Graničar (G)
2
0
|
24.10.2015 14:00 | Polet | 2 : 0 | Graničar (G) |
24.10
14:30
Njegoš
Obilić
2
2
|
24.10.2015 14:30 | Njegoš | 2 : 2 | Obilić | |||||
24.10
14:30
Krivaja
Panonija IM Topola
1
0
|
24.10.2015 14:30 | Krivaja | 1 : 0 | Panonija IM Topola | |||||
24.10
14:30
Preporod
Sloga
2
1
|
24.10.2015 14:30 | Preporod | 2 : 1 | Sloga | |||||
24.10
14:30
Potisje
Proleter
5
0
|
24.10.2015 14:30 | Potisje | 5 : 0 | Proleter |
24.10
14:00
Podrinje
Partizan
3
2
|
24.10.2015 14:00 | Podrinje | 3 : 2 | Partizan | |||||
24.10
14:00
1. Maj Ruma
Jadran
0
0
|
24.10.2015 14:00 | 1. Maj Ruma | 0 : 0 | Jadran |
24.10
14:00
Proleter
Napredak
3
0
|
24.10.2015 14:00 | Proleter | 3 : 0 | Napredak |
24.10
14:30
OFK Futog
Omladinac
1
0
|
24.10.2015 14:30 | OFK Futog | 1 : 0 | Omladinac | |||||
24.10
14:30
OFK Sirig
Index
1
0
|
24.10.2015 14:30 | OFK Sirig | 1 : 0 | Index | |||||
24.10
14:30
Fruškogorski partizan
Železničar
5
1
|
24.10.2015 14:30 | Fruškogorski partizan | 5 : 1 | Železničar | |||||
24.10
14:30
Jedinstvo
Šajkaš 1908
1
4
|
24.10.2015 14:30 | Jedinstvo | 1 : 4 | Šajkaš 1908 | |||||
24.10
14:30
Petrovaradin
Mladost
2
0
|
24.10.2015 14:30 | Petrovaradin | 2 : 0 | Mladost | |||||
24.10
14:30
Vinogradar
Proleter
1
1
|
24.10.2015 14:30 | Vinogradar | 1 : 1 | Proleter | |||||
24.10
14:30
Sofeks
Susek
2
1
|
24.10.2015 14:30 | Sofeks | 2 : 1 | Susek |
24.10
13:30
TEK Sloga
OFK Zabrežje
2
2
|
24.10.2015 13:30 | TEK Sloga | 2 : 2 | OFK Zabrežje | |||||
24.10
13:30
Napredak
Polet
3
0
|
24.10.2015 13:30 | Napredak | 3 : 0 | Polet |
24.10
11:00
Poštar Zvezdara
Komgrap
0
2
|
24.10.2015 11:00 | Poštar Zvezdara | 0 : 2 | Komgrap | |||||
24.10
13:30
Milutinac
Sindjelić 2012
3
0
|
24.10.2015 13:30 | Milutinac | 3 : 0 | Sindjelić 2012 |
24.10
13:30
Avala 1939
Kovačevac
3
0
|
24.10.2015 13:30 | Avala 1939 | 3 : 0 | Kovačevac |
24.10
13:30
Šumadinac
Lepenica
2
1
|
24.10.2015 13:30 | Šumadinac | 2 : 1 | Lepenica | |||||
24.10
13:30
Karađorđe
Prvi srpski ustanak
1
0
|
24.10.2015 13:30 | Karađorđe | 1 : 0 | Prvi srpski ustanak |
24.10
14:30
Soko
Prvi partizan
2
9
|
24.10.2015 14:30 | Soko | 2 : 9 | Prvi partizan | |||||
24.10
14:30
Čajetina
Jasen
5
1
|
24.10.2015 14:30 | Čajetina | 5 : 1 | Jasen |
24.10
15:00
Mačva 2005
Jedinstvo (Z)
3
0
|
24.10.2015 15:00 | Mačva 2005 | 3 : 0 | Jedinstvo (Z) | |||||
24.10
15:00
Jadar
Borac (L)
2
0
|
24.10.2015 15:00 | Jadar | 2 : 0 | Borac (L) |
24.10
14:30
Kolubara
Junior Novo Naselje
2
0
|
24.10.2015 14:30 | Kolubara | 2 : 0 | Junior Novo Naselje | |||||
24.10
14:30
Trlić
OFK Divci
0
0
|
24.10.2015 14:30 | Trlić | 0 : 0 | OFK Divci | |||||
24.10
14:30
Tulari
ZSK
3
1
|
24.10.2015 14:30 | Tulari | 3 : 1 | ZSK | |||||
24.10
14:30
Tvrdojevac
Kačer
7
1
|
24.10.2015 14:30 | Tvrdojevac | 7 : 1 | Kačer | |||||
24.10
14:30
Polet
Tešnjar
1
3
|
24.10.2015 14:30 | Polet | 1 : 3 | Tešnjar | |||||
24.10
14:30
Mladost
OFK Jabučje
0
1
|
24.10.2015 14:30 | Mladost | 0 : 1 | OFK Jabučje | |||||
24.10
14:30
Sovljak
Banjani
1
0
|
24.10.2015 14:30 | Sovljak | 1 : 0 | Banjani | |||||
24.10
14:30
Joševa
Pepeljevac
0
2
|
24.10.2015 14:30 | Joševa | 0 : 2 | Pepeljevac |
24.10
Pobeda
Budućnost
0
3
|
24.10.2015 | Pobeda | 0 : 3 | Budućnost | |||||
24.10
Jedinstvo
Jadran
3
1
|
24.10.2015 | Jedinstvo | 3 : 1 | Jadran | |||||
24.10
Sloboda
Partizan
5
2
|
24.10.2015 | Sloboda | 5 : 2 | Partizan | |||||
24.10
Kolonija
Sušica
1
1
|
24.10.2015 | Kolonija | 1 : 1 | Sušica | |||||
24.10
Maršić
Šumadinac
4
2
|
24.10.2015 | Maršić | 4 : 2 | Šumadinac | |||||
24.10
Ćava
Srbija
1
2
|
24.10.2015 | Ćava | 1 : 2 | Srbija | |||||
24.10
Mladost
Vodojaža
1
0
|
24.10.2015 | Mladost | 1 : 0 | Vodojaža | |||||
24.10
Vinogradi DB
Sloga (D)
1
2
|
24.10.2015 | Vinogradi DB | 1 : 2 | Sloga (D) | |||||
24.10
15:00
Borac
Budućnost
0
3
|
24.10.2015 15:00 | Borac | 0 : 3 | Budućnost | |||||
24.10
15:00
Maršić
Partizan
0
3
|
24.10.2015 15:00 | Maršić | 0 : 3 | Partizan | |||||
24.10
15:00
Ćava
Sušica
2
3
|
24.10.2015 15:00 | Ćava | 2 : 3 | Sušica | |||||
24.10
15:00
Sloga (D)
Vodojaža
0
2
|
24.10.2015 15:00 | Sloga (D) | 0 : 2 | Vodojaža |
24.10
15:00
Radnički
Real
2
0
|
24.10.2015 15:00 | Radnički | 2 : 0 | Real | |||||
24.10
15:00
Goč
Stubal
2
1
|
24.10.2015 15:00 | Goč | 2 : 1 | Stubal |
24.10
Gračanica
Ugljare
8
1
|
24.10.2015 | Gračanica | 8 : 1 | Ugljare | |||||
24.10
Sitnica
Brezovica
3
0
|
24.10.2015 | Sitnica | 3 : 0 | Brezovica |
24.10
15:00
Miokovci
Slatina
2
0
|
24.10.2015 15:00 | Miokovci | 2 : 0 | Slatina | |||||
24.10
15:00
Napredak
Backovac Junajted
5
0
|
24.10.2015 15:00 | Napredak | 5 : 0 | Backovac Junajted | |||||
24.10
15:00
Jedinstvo
Majdan
3
0
|
24.10.2015 15:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Majdan | |||||
24.10
15:00
Spartak
Omladinac
1
1
|
24.10.2015 15:00 | Spartak | 1 : 1 | Omladinac | |||||
24.10
15:00
Mladost
Donja Vrbava
2
2
|
24.10.2015 15:00 | Mladost | 2 : 2 | Donja Vrbava |
24.10
14:00
Supska
Istok 63
1
1
|
24.10.2015 14:00 | Supska | 1 : 1 | Istok 63 | |||||
24.10
14:00
Rudar (SR)
Radnički
3
1
|
24.10.2015 14:00 | Rudar (SR) | 3 : 1 | Radnički | |||||
24.10
14:00
Rudar (P)
Mladost (S)
0
2
|
24.10.2015 14:00 | Rudar (P) | 0 : 2 | Mladost (S) |
24.10
13:30
Sokolovi
Rasina
6
4
|
24.10.2015 13:30 | Sokolovi | 6 : 4 | Rasina | |||||
24.10
13:30
Sebečevac
Borac
3
0
|
24.10.2015 13:30 | Sebečevac | 3 : 0 | Borac | |||||
24.10
13:30
BSK
Žabare
2
0
|
24.10.2015 13:30 | BSK | 2 : 0 | Žabare | |||||
24.10
13:30
Čarapan
Bukovica
3
2
|
24.10.2015 13:30 | Čarapan | 3 : 2 | Bukovica | |||||
24.10
13:30
Sloga
Dvorane
6
0
|
24.10.2015 13:30 | Sloga | 6 : 0 | Dvorane |
24.10
15:00
OFK Rutevac 1908
OFK Sloga
3
1
|
24.10.2015 15:00 | OFK Rutevac 1908 | 3 : 1 | OFK Sloga | |||||
24.10
15:00
Feniks 2012
Borac
5
2
|
24.10.2015 15:00 | Feniks 2012 | 5 : 2 | Borac | |||||
24.10
15:00
Jastrebac (T)
Planinac 2015
2
1
|
24.10.2015 15:00 | Jastrebac (T) | 2 : 1 | Planinac 2015 |
24.10
15:30
Grkinja
Toplica
2
4
|
24.10.2015 15:30 | Grkinja | 2 : 4 | Toplica | |||||
24.10
15:30
Klisura
Moravac (ZT)
0
9
|
24.10.2015 15:30 | Klisura | 0 : 9 | Moravac (ZT) |
24.10
14:00
Velika Jasikova
Kastrum
3
1
|
24.10.2015 14:00 | Velika Jasikova | 3 : 1 | Kastrum | |||||
24.10
14:00
Šljivar
Deli Jovan
1
2
|
24.10.2015 14:00 | Šljivar | 1 : 2 | Deli Jovan |
24.10
15:00
Rongo Siti
Sloga
0
3
|
24.10.2015 15:00 | Rongo Siti | 0 : 3 | Sloga | |||||
24.10
15:00
Mladost
Jerma
1
3
|
24.10.2015 15:00 | Mladost | 1 : 3 | Jerma | |||||
24.10
15:00
Veliki Suvodol
Lokomotiva
1
2
|
24.10.2015 15:00 | Veliki Suvodol | 1 : 2 | Lokomotiva |
24.10
14:00
Jedinstvo (Š)
Lemind 1953
3
0
|
24.10.2015 14:00 | Jedinstvo (Š) | 3 : 0 | Lemind 1953 | |||||
24.10
14:00
Sušica 2012
Mladost (B)
3
0
|
24.10.2015 14:00 | Sušica 2012 | 3 : 0 | Mladost (B) | |||||
24.10
14:00
OFK Bobište
OFK Morava
0
1
|
24.10.2015 14:00 | OFK Bobište | 0 : 1 | OFK Morava |
24.10
14:00
Strela
Proleter
5
1
|
24.10.2015 14:00 | Strela | 5 : 1 | Proleter | |||||
24.10
14:00
Kolonija
BSK Bavanište
4
2
|
24.10.2015 14:00 | Kolonija | 4 : 2 | BSK Bavanište | |||||
24.10
14:00
Budućnost
Omladinac
3
1
|
24.10.2015 14:00 | Budućnost | 3 : 1 | Omladinac |
24.10
14:00
Spartak
Stari Tamiš
2
2
|
24.10.2015 14:00 | Spartak | 2 : 2 | Stari Tamiš | |||||
24.10
14:00
Polet
Mika Antić
7
1
|
24.10.2015 14:00 | Polet | 7 : 1 | Mika Antić | |||||
24.10
14:00
Glogonj
Omladinac
1
0
|
24.10.2015 14:00 | Glogonj | 1 : 0 | Omladinac |
24.10
14:00
KFK Kula
Crvenka
0
4
|
24.10.2015 14:00 | KFK Kula | 0 : 4 | Crvenka |
24.10
14:30
Elektrovojvodina
Hajduk
11
0
|
24.10.2015 14:30 | Elektrovojvodina | 11 : 0 | Hajduk | |||||
24.10
14:30
Dušan Silni
Žednik
0
2
|
24.10.2015 14:30 | Dušan Silni | 0 : 2 | Žednik |
24.10
14:00
Mitros
Sloboda
2
0
|
24.10.2015 14:00 | Mitros | 2 : 0 | Sloboda |
24.10
14:00
Centar
Bačka
1
3
|
24.10.2015 14:00 | Centar | 1 : 3 | Bačka |
24.10
13:30
Heroj Polet
Mladost
3
0
|
24.10.2015 13:30 | Heroj Polet | 3 : 0 | Mladost | |||||
24.10
13:30
Sparta
Crvenka
3
1
|
24.10.2015 13:30 | Sparta | 3 : 1 | Crvenka | |||||
24.10
13:30
Mladi proleter
Rekreativo 011
4
0
|
24.10.2015 13:30 | Mladi proleter | 4 : 0 | Rekreativo 011 |
24.10
13:30
Polet (V)
Jedinstvo (Lj)
3
2
|
24.10.2015 13:30 | Polet (V) | 3 : 2 | Jedinstvo (Lj) |
24.10
13:30
Rade Milošević
Bata Bulić
5
1
|
24.10.2015 13:30 | Rade Milošević | 5 : 1 | Bata Bulić |
24.10
15:00
Jevremovac
Vlašić
5
2
|
24.10.2015 15:00 | Jevremovac | 5 : 2 | Vlašić | |||||
24.10
15:00
OFK Jelen
Pričinović
2
0
|
24.10.2015 15:00 | OFK Jelen | 2 : 0 | Pričinović |
24.10
14:00
Gučevo
Cer
2
4
|
24.10.2015 14:00 | Gučevo | 2 : 4 | Cer | |||||
24.10
14:00
Čobanče
Borac
4
0
|
24.10.2015 14:00 | Čobanče | 4 : 0 | Borac |
24.10
15:00
Majur
Sloga
9
0
|
24.10.2015 15:00 | Majur | 9 : 0 | Sloga |
24.10
14:30
Rudar
Crvena Jabuka
2
2
|
24.10.2015 14:30 | Rudar | 2 : 2 | Crvena Jabuka | |||||
24.10
14:30
Rubribreza
Dimitrije Tucović
3
1
|
24.10.2015 14:30 | Rubribreza | 3 : 1 | Dimitrije Tucović |
24.10
OFK Bagremar
OFK Žeželj
1
3
|
24.10.2015 | OFK Bagremar | 1 : 3 | OFK Žeželj |
24.10
14:00
Mladost 09
Brezak
2
5
|
24.10.2015 14:00 | Mladost 09 | 2 : 5 | Brezak |
24.10
13:30
Kolarac
Lunjevac
1
3
|
24.10.2015 13:30 | Kolarac | 1 : 3 | Lunjevac | |||||
24.10
13:30
Badljevica
Landol
1
1
|
24.10.2015 13:30 | Badljevica | 1 : 1 | Landol | |||||
24.10
13:30
Petrijevac
Podunavac
1
4
|
24.10.2015 13:30 | Petrijevac | 1 : 4 | Podunavac | |||||
24.10
13:30
Crvena zvezda
Omladinac
4
0
|
24.10.2015 13:30 | Crvena zvezda | 4 : 0 | Omladinac |
24.10
14:30
Sloga
LFK Mladost
1
3
|
24.10.2015 14:30 | Sloga | 1 : 3 | LFK Mladost |
24.10
13:30
Čoka
Hajduk
1
3
|
24.10.2015 13:30 | Čoka | 1 : 3 | Hajduk |
24.10
13:30
OFK Mladost
Hajduk
0
0
|
24.10.2015 13:30 | OFK Mladost | 0 : 0 | Hajduk | |||||
24.10
13:30
Partizan
Podunavac
3
1
|
24.10.2015 13:30 | Partizan | 3 : 1 | Podunavac |
24.10
14:00
AZ Borac 2014
Mladost
2
1
|
24.10.2015 14:00 | AZ Borac 2014 | 2 : 1 | Mladost | |||||
24.10
14:00
Proleter DV
Morava
2
0
|
24.10.2015 14:00 | Proleter DV | 2 : 0 | Morava | |||||
24.10
14:00
Moravac 1948
Čegar 2013
4
1
|
24.10.2015 14:00 | Moravac 1948 | 4 : 1 | Čegar 2013 | |||||
24.10
14:00
Delijski Vis
Supovac
1
3
|
24.10.2015 14:00 | Delijski Vis | 1 : 3 | Supovac | |||||
24.10
14:00
Sloga 1948
Durlan siti
5
1
|
24.10.2015 14:00 | Sloga 1948 | 5 : 1 | Durlan siti | |||||
24.10
14:00
Čegar 1946
Stevan Nešticki
3
1
|
24.10.2015 14:00 | Čegar 1946 | 3 : 1 | Stevan Nešticki |
24.10
15:00
Jugovići
Rad
2
4
|
24.10.2015 15:00 | Jugovići | 2 : 4 | Rad | |||||
24.10
15:00
Sloga
Arbanasce
1
1
|
24.10.2015 15:00 | Sloga | 1 : 1 | Arbanasce |
24.10
15:30
Sloboda 2013
Slemen
0
8
|
24.10.2015 15:30 | Sloboda 2013 | 0 : 8 | Slemen | |||||
24.10
15:30
Bukovik
Jedinstvo 1953
4
1
|
24.10.2015 15:30 | Bukovik | 4 : 1 | Jedinstvo 1953 |
24.10
14:00
Tomislavci
Bačka B
1
5
|
24.10.2015 14:00 | Tomislavci | 1 : 5 | Bačka B |
24.10
14:00
Sloboda
Borac
4
3
|
24.10.2015 14:00 | Sloboda | 4 : 3 | Borac |
24.10
15:00
Mladost (G)
OFK Slatina
3
0
|
24.10.2015 15:00 | Mladost (G) | 3 : 0 | OFK Slatina | |||||
24.10
15:00
Sibnica
Vojvoda
1
5
|
24.10.2015 15:00 | Sibnica | 1 : 5 | Vojvoda |
24.10
14:00
Beljanica
Planinac
3
0
|
24.10.2015 14:00 | Beljanica | 3 : 0 | Planinac | |||||
24.10
14:00
Sindjelić
15. Avgust 1950
5
1
|
24.10.2015 14:00 | Sindjelić | 5 : 1 | 15. Avgust 1950 |
24.10
14:30
Vinogradar
Mladi Radnik
2
3
|
24.10.2015 14:30 | Vinogradar | 2 : 3 | Mladi Radnik | |||||
24.10
14:30
Sinđelić 1934
Jedinstvo
6
2
|
24.10.2015 14:30 | Sinđelić 1934 | 6 : 2 | Jedinstvo |
24.10
15:30
Topoljak
Sloboda 1948
3
0
|
24.10.2015 15:30 | Topoljak | 3 : 0 | Sloboda 1948 | |||||
24.10
15:30
Mladost
Jugovići
1
3
|
24.10.2015 15:30 | Mladost | 1 : 3 | Jugovići | |||||
24.10
15:30
Stara Čaršija
Borjak 2013
0
0
|
24.10.2015 15:30 | Stara Čaršija | 0 : 0 | Borjak 2013 |
24.10
13:30
OFK Marenovo
Ušće
2
1
|
24.10.2015 13:30 | OFK Marenovo | 2 : 1 | Ušće | |||||
24.10
13:30
Velika Morava
Gradac
0
3
|
24.10.2015 13:30 | Velika Morava | 0 : 3 | Gradac |
24.10
14:00
Nomanica
Badince
1
6
|
24.10.2015 14:00 | Nomanica | 1 : 6 | Badince | |||||
24.10
14:00
Veternica
Rudar
4
4
|
24.10.2015 14:00 | Veternica | 4 : 4 | Rudar | |||||
24.10
14:00
Gornje Krajince
Radnik 2013
3
0
|
24.10.2015 14:00 | Gornje Krajince | 3 : 0 | Radnik 2013 | |||||
24.10
14:00
Pomoravlje
Todorovce
2
0
|
24.10.2015 14:00 | Pomoravlje | 2 : 0 | Todorovce |
24.10
14:00
Turekovac
Grdanica 024
2
2
|
24.10.2015 14:00 | Turekovac | 2 : 2 | Grdanica 024 | |||||
24.10
14:00
Jedinstvo
Gornje Sinkovce
4
0
|
24.10.2015 14:00 | Jedinstvo | 4 : 0 | Gornje Sinkovce | |||||
24.10
14:00
Moravac
Jašunja
3
0
|
24.10.2015 14:00 | Moravac | 3 : 0 | Jašunja |
24.10
14:00
Mladost
Dobrica
2
2
|
24.10.2015 14:00 | Mladost | 2 : 2 | Dobrica | |||||
24.10
14:00
Sloga
Solunac
3
0
|
24.10.2015 14:00 | Sloga | 3 : 0 | Solunac | |||||
24.10
14:00
Crvena Zvezda
Naša Krajina
3
0
|
24.10.2015 14:00 | Crvena Zvezda | 3 : 0 | Naša Krajina | |||||
24.10
14:00
Graničar
Janošik
3
0
|
24.10.2015 14:00 | Graničar | 3 : 0 | Janošik |
24.10
13:30
Manastirica
Mladost (R)
1
4
|
24.10.2015 13:30 | Manastirica | 1 : 4 | Mladost (R) | |||||
24.10
13:30
Vukan
Melnica
3
0
|
24.10.2015 13:30 | Vukan | 3 : 0 | Melnica |
24.10
13:30
Burovac
BSK
4
1
|
24.10.2015 13:30 | Burovac | 4 : 1 | BSK | |||||
24.10
13:30
Zabrđe 1936
Veliko Laole
0
3
|
24.10.2015 13:30 | Zabrđe 1936 | 0 : 3 | Veliko Laole |
24.10
14:00
Polet
Omladinac
1
4
|
24.10.2015 14:00 | Polet | 1 : 4 | Omladinac |
24.10
13:30
ZT Gorovič
Radoje Domanović
|
24.10.2015 13:30 | ZT Gorovič | : | Radoje Domanović | |||||
24.10
13:30
Kralj Petar I
Mladost (J)
1
1
|
24.10.2015 13:30 | Kralj Petar I | 1 : 1 | Mladost (J) | |||||
24.10
13:30
Borac
Maskar
3
4
|
24.10.2015 13:30 | Borac | 3 : 4 | Maskar |
24.10
13:30
Tulež
Brezovac
1
1
|
24.10.2015 13:30 | Tulež | 1 : 1 | Brezovac |
24.10
15:00
OFK Varna
Šipurske livade
1
1
|
24.10.2015 15:00 | OFK Varna | 1 : 1 | Šipurske livade | |||||
24.10
15:00
Bojić
Pocerina
1
6
|
24.10.2015 15:00 | Bojić | 1 : 6 | Pocerina |
24.10
16:30
TE Gučevo
Jadar 1961
3
2
|
24.10.2015 16:30 | TE Gučevo | 3 : 2 | Jadar 1961 | |||||
24.10
16:30
Mladost (B)
Prva Iskra
1
0
|
24.10.2015 16:30 | Mladost (B) | 1 : 0 | Prva Iskra | |||||
24.10
16:30
Mladost (G)
Rudar
2
4
|
24.10.2015 16:30 | Mladost (G) | 2 : 4 | Rudar | |||||
24.10
16:30
Granit
Sloga
3
0
|
24.10.2015 16:30 | Granit | 3 : 0 | Sloga | |||||
24.10
16:30
Jelav
Hajduk
3
3
|
24.10.2015 16:30 | Jelav | 3 : 3 | Hajduk | |||||
24.10
16:30
Luk
Mladost (DD)
1
1
|
24.10.2015 16:30 | Luk | 1 : 1 | Mladost (DD) |
24.10
15:00
Napredak (BP)
Bair
3
0
|
24.10.2015 15:00 | Napredak (BP) | 3 : 0 | Bair | |||||
24.10
15:00
Šumice
Stojan Lazarac
1
4
|
24.10.2015 15:00 | Šumice | 1 : 4 | Stojan Lazarac | |||||
24.10
15:00
Omladinac
Napredak (MB)
0
2
|
24.10.2015 15:00 | Omladinac | 0 : 2 | Napredak (MB) | |||||
24.10
15:00
Sloboda
Premijer
5
1
|
24.10.2015 15:00 | Sloboda | 5 : 1 | Premijer |
24.10
Ratkovac
Strmovo 1968
1
3
|
24.10.2015 | Ratkovac | 1 : 3 | Strmovo 1968 |
24.10
15:00
Mlada krila
BSK 2014
3
0
|
24.10.2015 15:00 | Mlada krila | 3 : 0 | BSK 2014 | |||||
24.10
15:00
Bogutovačka Banja
Mineral 2015
1
0
|
24.10.2015 15:00 | Bogutovačka Banja | 1 : 0 | Mineral 2015 |
24.10
10:00
Borac
Budućnost
7
7
|
24.10.2015 10:00 | Borac | 7 : 7 | Budućnost | |||||
24.10
13:30
Zvezda
OFK Selište
3
0
|
24.10.2015 13:30 | Zvezda | 3 : 0 | OFK Selište | |||||
24.10
13:30
Best
Mladost
1
11
|
24.10.2015 13:30 | Best | 1 : 11 | Mladost |
24.10
13:30
Proleter
Udarnik
1
3
|
24.10.2015 13:30 | Proleter | 1 : 3 | Udarnik | |||||
24.10
13:30
Jedinstvo
Mladost
1
0
|
24.10.2015 13:30 | Jedinstvo | 1 : 0 | Mladost | |||||
24.10
13:30
Napredak
BSK
2
1
|
24.10.2015 13:30 | Napredak | 2 : 1 | BSK |
24.10
13:00
Mladi Borac
Dunavac
0
4
|
24.10.2015 13:00 | Mladi Borac | 0 : 4 | Dunavac | |||||
24.10
13:00
Pek
Pečanica
2
2
|
24.10.2015 13:00 | Pek | 2 : 2 | Pečanica | |||||
24.10
13:00
Sirakovo
Radnički
1
5
|
24.10.2015 13:00 | Sirakovo | 1 : 5 | Radnički | |||||
24.10
13:00
Baštovan 2015
Sloga
0
1
|
24.10.2015 13:00 | Baštovan 2015 | 0 : 1 | Sloga | |||||
24.10
13:00
Kumane
Ram
4
2
|
24.10.2015 13:00 | Kumane | 4 : 2 | Ram |
24.10
13:30
BSK 2015
Neresnica
2
2
|
24.10.2015 13:30 | BSK 2015 | 2 : 2 | Neresnica | |||||
24.10
13:30
Radenka
Homolje
3
0
|
24.10.2015 13:30 | Radenka | 3 : 0 | Homolje | |||||
24.10
13:30
Sloga
Zvižd Omladinac
2
2
|
24.10.2015 13:30 | Sloga | 2 : 2 | Zvižd Omladinac | |||||
24.10
13:30
Budućnost Sena
Pobeda
2
1
|
24.10.2015 13:30 | Budućnost Sena | 2 : 1 | Pobeda |
24.10
13:30
Zmajevac
Polet
8
1
|
24.10.2015 13:30 | Zmajevac | 8 : 1 | Polet |
24.10
13:30
Padež
Meševo
4
1
|
24.10.2015 13:30 | Padež | 4 : 1 | Meševo | |||||
24.10
13:30
Dedina
Vratare
5
1
|
24.10.2015 13:30 | Dedina | 5 : 1 | Vratare | |||||
24.10
13:30
Gaglovo
Pasjak 2013
6
0
|
24.10.2015 13:30 | Gaglovo | 6 : 0 | Pasjak 2013 | |||||
24.10
15:30
Kruševica
Dušan Ristić
|
24.10.2015 15:30 | Kruševica | : | Dušan Ristić | |||||
24.10
13:30
Knez Lazar
Pepeljevac 1947
12
1
|
24.10.2015 13:30 | Knez Lazar | 12 : 1 | Pepeljevac 1947 |
24.10
Sloga
Polet
5
0
|
24.10.2015 | Sloga | 5 : 0 | Polet |
24.10
14:30
Sečica
Duškovci
9
2
|
24.10.2015 14:30 | Sečica | 9 : 2 | Duškovci | |||||
24.10
14:30
Bakionica
Ježevica
0
3
|
24.10.2015 14:30 | Bakionica | 0 : 3 | Ježevica | |||||
24.10
14:30
Trešnjica
Blagaja
5
1
|
24.10.2015 14:30 | Trešnjica | 5 : 1 | Blagaja | |||||
24.10
14:30
Pobeda
Lazarica
3
4
|
24.10.2015 14:30 | Pobeda | 3 : 4 | Lazarica | |||||
24.10
14:30
Gorobilje
Lauš
2
2
|
24.10.2015 14:30 | Gorobilje | 2 : 2 | Lauš | |||||
24.10
14:30
Glumač
Omladinac
3
4
|
24.10.2015 14:30 | Glumač | 3 : 4 | Omladinac | |||||
24.10
14:30
Avijatičar Vranjani
Borac
7
0
|
24.10.2015 14:30 | Avijatičar Vranjani | 7 : 0 | Borac | |||||
24.10
14:30
Plavi Tok
Dobrinjac
1
2
|
24.10.2015 14:30 | Plavi Tok | 1 : 2 | Dobrinjac |
24.10
13:30
Mladost
Obilic
1
2
|
24.10.2015 13:30 | Mladost | 1 : 2 | Obilic | |||||
24.10
13:30
Ratajac
Zupski Biser
2
3
|
24.10.2015 13:30 | Ratajac | 2 : 3 | Zupski Biser |
24.10
13:30
Feniks
Karađorđe 2013
0
2
|
24.10.2015 13:30 | Feniks | 0 : 2 | Karađorđe 2013 |
24.10
14:00
Skela
Sloga
0
3
|
24.10.2015 14:00 | Skela | 0 : 3 | Sloga | |||||
24.10
14:00
Proleter
Barič-Munja
1
0
|
24.10.2015 14:00 | Proleter | 1 : 0 | Barič-Munja | |||||
24.10
14:00
Roma-Iverić
Zadrugar
2
7
|
24.10.2015 14:00 | Roma-Iverić | 2 : 7 | Zadrugar | |||||
24.10
14:00
Draževac-Tornado
Baljevac
3
0
|
24.10.2015 14:00 | Draževac-Tornado | 3 : 0 | Baljevac |
24.10
14:00
Petka
Šumadinac
4
1
|
24.10.2015 14:00 | Petka | 4 : 1 | Šumadinac | |||||
24.10
14:00
Strmovo
Mladi Borac
0
3
|
24.10.2015 14:00 | Strmovo | 0 : 3 | Mladi Borac |
24.10
17:00
Borac
Široki Brijeg
0
2
|
24.10.2015 17:00 | Borac | 0 : 2 | Široki Brijeg | |||||
24.10
14:30
Radnik
Slavija
2
1
|
24.10.2015 14:30 | Radnik | 2 : 1 | Slavija | |||||
24.10
14:30
Vitez
Rudar
3
1
|
24.10.2015 14:30 | Vitez | 3 : 1 | Rudar | |||||
24.10
14:30
Velež
Zrinjski
0
1
|
24.10.2015 14:30 | Velež | 0 : 1 | Zrinjski | |||||
24.10
13:30
Mladost
Sarajevo
2
1
|
24.10.2015 13:30 | Mladost | 2 : 1 | Sarajevo | |||||
24.10
14:30
Sloboda
Travnik
2
0
|
24.10.2015 14:30 | Sloboda | 2 : 0 | Travnik | |||||
24.10
14:30
Olimpic
Drina
4
0
|
24.10.2015 14:30 | Olimpic | 4 : 0 | Drina |
24.10
14:00
Vlasenica
Tekstilac
0
2
|
24.10.2015 14:00 | Vlasenica | 0 : 2 | Tekstilac | |||||
24.10
14:00
Leotar
Mladost
0
0
|
24.10.2015 14:00 | Leotar | 0 : 0 | Mladost | |||||
24.10
14:00
Zvijezda 09
Borac
3
0
|
24.10.2015 14:00 | Zvijezda 09 | 3 : 0 | Borac | |||||
24.10
14:00
Drina HE
Sloboda (NG)
1
2
|
24.10.2015 14:00 | Drina HE | 1 : 2 | Sloboda (NG) | |||||
24.10
14:00
Sutjeska
Kozara
2
1
|
24.10.2015 14:00 | Sutjeska | 2 : 1 | Kozara |
24.10
14:00
Laktaši
Željezničar
3
0
|
24.10.2015 14:00 | Laktaši | 3 : 0 | Željezničar | |||||
24.10
14:00
Sloga (D)
Mladost (DS)
3
0
|
24.10.2015 14:00 | Sloga (D) | 3 : 0 | Mladost (DS) | |||||
24.10
14:00
Ljubić
BSK
2
0
|
24.10.2015 14:00 | Ljubić | 2 : 0 | BSK | |||||
24.10
14:00
Proleter
Omarska
3
0
|
24.10.2015 14:00 | Proleter | 3 : 0 | Omarska |
24.10
14:00
Ilićka 01
Glasinac 2011
2
0
|
24.10.2015 14:00 | Ilićka 01 | 2 : 0 | Glasinac 2011 | |||||
24.10
14:00
Napredak
Mladost (G)
1
1
|
24.10.2015 14:00 | Napredak | 1 : 1 | Mladost (G) |
24.10
14:00
OFK Lauš
Željezničar
2
2
|
24.10.2015 14:00 | OFK Lauš | 2 : 2 | Željezničar | |||||
24.10
14:00
Lijevče
Budućnost
6
0
|
24.10.2015 14:00 | Lijevče | 6 : 0 | Budućnost | |||||
24.10
14:00
FSA
Sloga DIPO
2
0
|
24.10.2015 14:00 | FSA | 2 : 0 | Sloga DIPO | |||||
24.10
14:00
Dubrave
Gomjenica
3
1
|
24.10.2015 14:00 | Dubrave | 3 : 1 | Gomjenica | |||||
24.10
14:00
OFK Brdo
Progres
3
3
|
24.10.2015 14:00 | OFK Brdo | 3 : 3 | Progres | |||||
24.10
14:00
Mladost
Naprijed
2
0
|
24.10.2015 14:00 | Mladost | 2 : 0 | Naprijed |
24.10
14:00
Polet 1926
Skugrić
0
0
|
24.10.2015 14:00 | Polet 1926 | 0 : 0 | Skugrić | |||||
24.10
14:00
OFK Pridjel
Crvena zvijezda
8
0
|
24.10.2015 14:00 | OFK Pridjel | 8 : 0 | Crvena zvijezda |
24.10
14:00
Guber
Milići
3
0
|
24.10.2015 14:00 | Guber | 3 : 0 | Milići | |||||
24.10
14:00
Bratstvo
Lokanj
1
1
|
24.10.2015 14:00 | Bratstvo | 1 : 1 | Lokanj |
24.10
14:30
Mladi Krajišnik
Ratar
4
0
|
24.10.2015 14:30 | Mladi Krajišnik | 4 : 0 | Ratar |
24.10
14:00
Sloga-Nektar
Džaja
6
1
|
24.10.2015 14:00 | Sloga-Nektar | 6 : 1 | Džaja | |||||
24.10
14:00
Borac
Čelinac
0
4
|
24.10.2015 14:00 | Borac | 0 : 4 | Čelinac | |||||
24.10
14:00
Mladost
Šnjegotina
3
1
|
24.10.2015 14:00 | Mladost | 3 : 1 | Šnjegotina |
24.10
14:00
Sloga 94
Balatun
3
3
|
24.10.2015 14:00 | Sloga 94 | 3 : 3 | Balatun |
24.10
14:00
Radnik
Rasavci
3
2
|
24.10.2015 14:00 | Radnik | 3 : 2 | Rasavci |
24.10
14:00
Stevan Dukić
Bratstvo
2
2
|
24.10.2015 14:00 | Stevan Dukić | 2 : 2 | Bratstvo | |||||
24.10
14:00
Polet
Obradovac
2
1
|
24.10.2015 14:00 | Polet | 2 : 1 | Obradovac |
24.10
14:00
Crni vrh
Bratstvo
8
1
|
24.10.2015 14:00 | Crni vrh | 8 : 1 | Bratstvo |
24.10
15:00
OFK Beograd
Metalac
1
0
|
24.10.2015 15:00 | OFK Beograd | 1 : 0 | Metalac | |||||
24.10
17:00
Crvena zvezda
Borac
4
2
|
24.10.2015 17:00 | Crvena zvezda | 4 : 2 | Borac | |||||
24.10
15:00
Radnički (N)
Rad
1
0
|
24.10.2015 15:00 | Radnički (N) | 1 : 0 | Rad | |||||
24.10
18:00
Radnik
Novi Pazar
2
0
|
24.10.2015 18:00 | Radnik | 2 : 0 | Novi Pazar | |||||
24.10
18:00
Javor Matis
Jagodina
1
1
|
24.10.2015 18:00 | Javor Matis | 1 : 1 | Jagodina |
24.10
14:30
Inđija
ČSK Pivara
4
0
|
24.10.2015 14:30 | Inđija | 4 : 0 | ČSK Pivara | |||||
24.10
14:30
Radnički 1923
Donji Srem
0
1
|
24.10.2015 14:30 | Radnički 1923 | 0 : 1 | Donji Srem | |||||
24.10
14:30
Bačka (BP)
Loznica
3
1
|
24.10.2015 14:30 | Bačka (BP) | 3 : 1 | Loznica | |||||
24.10
14:30
Kolubara
Sloboda
2
1
|
24.10.2015 14:30 | Kolubara | 2 : 1 | Sloboda | |||||
24.10
14:30
Zemun
Napredak
0
1
|
24.10.2015 14:30 | Zemun | 0 : 1 | Napredak | |||||
24.10
14:30
Sloga (PM)
Proleter
1
1
|
24.10.2015 14:30 | Sloga (PM) | 1 : 1 | Proleter | |||||
24.10
14:30
Sindjelić
Dinamo
3
0
|
24.10.2015 14:30 | Sindjelić | 3 : 0 | Dinamo | |||||
24.10
14:30
BSK Borča
Bežanija
1
3
|
24.10.2015 14:30 | BSK Borča | 1 : 3 | Bežanija |
24.10
13:00
Požega
Radnički 2013
4
2
|
24.10.2015 13:00 | Požega | 4 : 2 | Radnički 2013 |
24.10
Levač
Majdanpek
|
24.10.2015 | Levač | : | Majdanpek |
24.10
15:00
Mladost
Gradina
5
3
|
24.10.2015 15:00 | Mladost | 5 : 3 | Gradina | |||||
24.10
15:00
Modriča
Radnik Bumerang
1
0
|
24.10.2015 15:00 | Modriča | 1 : 0 | Radnik Bumerang | |||||
24.10
15:00
Lokomotiva
Banjaluka
1
4
|
24.10.2015 15:00 | Lokomotiva | 1 : 4 | Banjaluka | |||||
24.10
15:00
SFK 2000
Mostar
10
0
|
24.10.2015 15:00 | SFK 2000 | 10 : 0 | Mostar |
24.10
16:00
Čelik
Mladost Poljavnice
1
4
|
24.10.2015 16:00 | Čelik | 1 : 4 | Mladost Poljavnice | |||||
24.10
16:00
Proleter
Sokolac
10
0
|
24.10.2015 16:00 | Proleter | 10 : 0 | Sokolac |
24.10
14:00
Požarevac
Napredak
2
0
|
24.10.2015 14:00 | Požarevac | 2 : 0 | Napredak |
24.10
Obilić
Fruškogorac
0
0
|
24.10.2015 | Obilić | 0 : 0 | Fruškogorac |
24.10
13:00
Čukarički
Rad
2
0
|
24.10.2015 13:00 | Čukarički | 2 : 0 | Rad | |||||
24.10
11:00
Novi Pazar
Partizan
0
2
|
24.10.2015 11:00 | Novi Pazar | 0 : 2 | Partizan | |||||
24.10
11:00
Brodarac
Napredak
0
0
|
24.10.2015 11:00 | Brodarac | 0 : 0 | Napredak | |||||
24.10
15:00
Lokomotiva
Radnički (N)
2
1
|
24.10.2015 15:00 | Lokomotiva | 2 : 1 | Radnički (N) |
24.10
12:00
Široki Brijeg
Borac
2
2
|
24.10.2015 12:00 | Široki Brijeg | 2 : 2 | Borac | |||||
24.10
12:00
Slavija
Radnik
2
2
|
24.10.2015 12:00 | Slavija | 2 : 2 | Radnik | |||||
24.10
12:00
Rudar Prijedor
Vitez
4
2
|
24.10.2015 12:00 | Rudar Prijedor | 4 : 2 | Vitez | |||||
24.10
12:00
Čelik
Željezničar
1
5
|
24.10.2015 12:00 | Čelik | 1 : 5 | Željezničar | |||||
24.10
12:00
Zrinjski
Velež
1
0
|
24.10.2015 12:00 | Zrinjski | 1 : 0 | Velež | |||||
24.10
12:00
Sarajevo
Mladost
6
0
|
24.10.2015 12:00 | Sarajevo | 6 : 0 | Mladost | |||||
24.10
12:00
Travnik
Sloboda
1
5
|
24.10.2015 12:00 | Travnik | 1 : 5 | Sloboda | |||||
24.10
12:00
Drina
Olimpic
2
2
|
24.10.2015 12:00 | Drina | 2 : 2 | Olimpic |
24.10
10:00
Radnički (NP)
Radnički (SM)
3
1
|
24.10.2015 10:00 | Radnički (NP) | 3 : 1 | Radnički (SM) | |||||
24.10
10:00
Vojvodina
Veternik
2
1
|
24.10.2015 10:00 | Vojvodina | 2 : 1 | Veternik |
24.10
09:30
Proleter 2006
Sloga
8
1
|
24.10.2015 09:30 | Proleter 2006 | 8 : 1 | Sloga |
24.10
10:00
Hajduk Junior
Bačka 1901
3
0
|
24.10.2015 10:00 | Hajduk Junior | 3 : 0 | Bačka 1901 | |||||
24.10
10:00
ČSK Pivara
Bačka (BP)
2
0
|
24.10.2015 10:00 | ČSK Pivara | 2 : 0 | Bačka (BP) |
24.10
14:30
Železničar Kusadak
Mihajlovac 1934
2
4
|
24.10.2015 14:30 | Železničar Kusadak | 2 : 4 | Mihajlovac 1934 | |||||
24.10
14:30
Sloga (PM)
Smederevo 1924
2
2
|
24.10.2015 14:30 | Sloga (PM) | 2 : 2 | Smederevo 1924 |
24.10
13:30
Sloga (BB)
Javor
2
0
|
24.10.2015 13:30 | Sloga (BB) | 2 : 0 | Javor | |||||
24.10
13:30
Budućnost
Sloboda (U)
0
1
|
24.10.2015 13:30 | Budućnost | 0 : 1 | Sloboda (U) | |||||
24.10
13:30
Polet
Jedinstvo Putevi
1
2
|
24.10.2015 13:30 | Polet | 1 : 2 | Jedinstvo Putevi | |||||
24.10
13:30
Metalac (GM)
FAP
1
0
|
24.10.2015 13:30 | Metalac (GM) | 1 : 0 | FAP | |||||
24.10
12:00
Rudar
Mladost
3
0
|
24.10.2015 12:00 | Rudar | 3 : 0 | Mladost | |||||
24.10
13:30
Sloboda (Č)
Šumadija 1903
2
1
|
24.10.2015 13:30 | Sloboda (Č) | 2 : 1 | Šumadija 1903 | |||||
24.10
10:00
Sloga (P)
Sloga (K)
0
1
|
24.10.2015 10:00 | Sloga (P) | 0 : 1 | Sloga (K) |
24.10
14:00
IM Rakovica
Žarkovo
1
2
|
24.10.2015 14:00 | IM Rakovica | 1 : 2 | Žarkovo | |||||
24.10
11:30
Siti Sport Klub
BSK Borča
1
1
|
24.10.2015 11:30 | Siti Sport Klub | 1 : 1 | BSK Borča | |||||
24.10
10:00
Kolubara
Policajac
5
0
|
24.10.2015 10:00 | Kolubara | 5 : 0 | Policajac |
24.10
11:00
Dolina
Borac (S)
2
3
|
24.10.2015 11:00 | Dolina | 2 : 3 | Borac (S) | |||||
24.10
11:00
Slavija
Unirea
6
2
|
24.10.2015 11:00 | Slavija | 6 : 2 | Unirea | |||||
24.10
11:00
Glogonj
Omladinac
7
4
|
24.10.2015 11:00 | Glogonj | 7 : 4 | Omladinac |
24.10
11:00
Budućnost (A)
C.zvezda
8
3
|
24.10.2015 11:00 | Budućnost (A) | 8 : 3 | C.zvezda | |||||
24.10
11:00
Partizan (G)
Borac (P)
3
9
|
24.10.2015 11:00 | Partizan (G) | 3 : 9 | Borac (P) | |||||
24.10
11:00
Strela
Stari Tamiš
2
4
|
24.10.2015 11:00 | Strela | 2 : 4 | Stari Tamiš |
24.10
09:30
BSK 1925
Brodarac 1947
0
2
|
24.10.2015 09:30 | BSK 1925 | 0 : 2 | Brodarac 1947 | |||||
24.10
10:00
Turbina
Trudbenik
3
2
|
24.10.2015 10:00 | Turbina | 3 : 2 | Trudbenik | |||||
24.10
12:00
Zvezdara
Vrcin
0
2
|
24.10.2015 12:00 | Zvezdara | 0 : 2 | Vrcin |
24.10
11:30
Sopot
Dunavac Grocka
1
5
|
24.10.2015 11:30 | Sopot | 1 : 5 | Dunavac Grocka | |||||
24.10
14:30
Omladinac
Zmaj 1953
3
1
|
24.10.2015 14:30 | Omladinac | 3 : 1 | Zmaj 1953 | |||||
24.10
20:30
011
Grafičar
4
0
|
24.10.2015 20:30 | 011 | 4 : 0 | Grafičar |
24.10
14:00
Sloboda
Budućnost
|
24.10.2015 14:00 | Sloboda | : | Budućnost | |||||
24.10
14:00
Borac 1932
Mladi radnik 1940
0
3
|
24.10.2015 14:00 | Borac 1932 | 0 : 3 | Mladi radnik 1940 | |||||
24.10
14:00
SASK
7. Juli
|
24.10.2015 14:00 | SASK | : | 7. Juli |
24.10
12:00
Pobeda
|
24.10.2015 12:00 | : | Pobeda | ||||||
24.10
14:00
Šumadija
|
24.10.2015 14:00 | : | Šumadija |
24.10
14:30
Udarnik
Sloga
0
11
|
24.10.2015 14:30 | Udarnik | 0 : 11 | Sloga |
24.10
10:00
Radnički (NB) MO
Bežanija MO
2
1
|
24.10.2015 10:00 | Radnički (NB) MO | 2 : 1 | Bežanija MO | |||||
24.10
10:00
Internacional MO
Zemun MO
0
0
|
24.10.2015 10:00 | Internacional MO | 0 : 0 | Zemun MO | |||||
24.10
10:00
011 MO
Lokomotiva MO
1
0
|
24.10.2015 10:00 | 011 MO | 1 : 0 | Lokomotiva MO | |||||
24.10
10:00
BSK Borča MO
IMT MO
3
2
|
24.10.2015 10:00 | BSK Borča MO | 3 : 2 | IMT MO | |||||
24.10
10:00
Brodarac MO
OFK Beograd MO
1
1
|
24.10.2015 10:00 | Brodarac MO | 1 : 1 | OFK Beograd MO | |||||
24.10
10:00
BASK MO
Sinđelić MO
2
0
|
24.10.2015 10:00 | BASK MO | 2 : 0 | Sinđelić MO | |||||
24.10
10:00
Rad MO
Voždovac MO
3
3
|
24.10.2015 10:00 | Rad MO | 3 : 3 | Voždovac MO |
24.10
10:00
Široki Brijeg
Borac
4
1
|
24.10.2015 10:00 | Široki Brijeg | 4 : 1 | Borac | |||||
24.10
10:00
Slavija
Radnik
1
2
|
24.10.2015 10:00 | Slavija | 1 : 2 | Radnik | |||||
24.10
10:00
Rudar Prijedor
Vitez
1
1
|
24.10.2015 10:00 | Rudar Prijedor | 1 : 1 | Vitez | |||||
24.10
10:00
Čelik
Željezničar
0
1
|
24.10.2015 10:00 | Čelik | 0 : 1 | Željezničar | |||||
24.10
10:00
Zrinjski
Velež
2
0
|
24.10.2015 10:00 | Zrinjski | 2 : 0 | Velež | |||||
24.10
10:00
Sarajevo
Mladost
2
1
|
24.10.2015 10:00 | Sarajevo | 2 : 1 | Mladost | |||||
24.10
10:00
Travnik
Sloboda
0
1
|
24.10.2015 10:00 | Travnik | 0 : 1 | Sloboda | |||||
24.10
10:00
Drina
Olimpic
1
2
|
24.10.2015 10:00 | Drina | 1 : 2 | Olimpic |
24.10
Velež
Glasinac
2
1
|
24.10.2015 | Velež | 2 : 1 | Glasinac |
24.10
15:00
Čukarički
Rad
1
0
|
24.10.2015 15:00 | Čukarički | 1 : 0 | Rad | |||||
24.10
13:30
Brodarac
Napredak
3
0
|
24.10.2015 13:30 | Brodarac | 3 : 0 | Napredak | |||||
24.10
13:30
Teleoptik
Radnički (N)
4
2
|
24.10.2015 13:30 | Teleoptik | 4 : 2 | Radnički (N) |
24.10
10:00
Indeks
Radnički (NP)
7
0
|
24.10.2015 10:00 | Indeks | 7 : 0 | Radnički (NP) | |||||
24.10
12:00
Inđija
Vojvodina
1
2
|
24.10.2015 12:00 | Inđija | 1 : 2 | Vojvodina |
24.10
12:00
TSC
Spartak
1
0
|
24.10.2015 12:00 | TSC | 1 : 0 | Spartak | |||||
24.10
12:00
Radnički (S)
Hajduk Junior
2
4
|
24.10.2015 12:00 | Radnički (S) | 2 : 4 | Hajduk Junior |
24.10
18:30
011
Lokomotiva
1
2
|
24.10.2015 18:30 | 011 | 1 : 2 | Lokomotiva | |||||
24.10
20:00
Voždovac
Dominus
2
1
|
24.10.2015 20:00 | Voždovac | 2 : 1 | Dominus | |||||
24.10
15:00
Internacional
BSK 1925
2
2
|
24.10.2015 15:00 | Internacional | 2 : 2 | BSK 1925 |
24.10
Bane
Šumadija 1903
0
0
|
24.10.2015 | Bane | 0 : 0 | Šumadija 1903 | |||||
24.10
13:00
Tutin
Apolon 4
2
2
|
24.10.2015 13:00 | Tutin | 2 : 2 | Apolon 4 | |||||
24.10
Novi Pazar
Junior
3
2
|
24.10.2015 | Novi Pazar | 3 : 2 | Junior | |||||
24.10
Nacional
Kiker
3
6
|
24.10.2015 | Nacional | 3 : 6 | Kiker | |||||
24.10
11:00
Sloga
Radnički 1923
2
1
|
24.10.2015 11:00 | Sloga | 2 : 1 | Radnički 1923 |
24.10
10:00
PKB
Trudbenik
0
1
|
24.10.2015 10:00 | PKB | 0 : 1 | Trudbenik | |||||
24.10
10:00
Mladenovac
Budućnost
4
0
|
24.10.2015 10:00 | Mladenovac | 4 : 0 | Budućnost | |||||
24.10
11:30
PKB Kovilovo
Radnički (O)
2
10
|
24.10.2015 11:30 | PKB Kovilovo | 2 : 10 | Radnički (O) | |||||
24.10
19:30
Brodarac 1947
Bežanija
3
4
|
24.10.2015 19:30 | Brodarac 1947 | 3 : 4 | Bežanija |
24.10
12:00
Drina
Jedinstvo
1
3
|
24.10.2015 12:00 | Drina | 1 : 3 | Jedinstvo |
24.10
14:30
Petlić 2006
Šumadija
1
4
|
24.10.2015 14:30 | Petlić 2006 | 1 : 4 | Šumadija | |||||
24.10
14:30
AF Đokić
AF Duljaj
2
1
|
24.10.2015 14:30 | AF Đokić | 2 : 1 | AF Duljaj | |||||
24.10
14:30
Sloga (PM)
Obilić
1
3
|
24.10.2015 14:30 | Sloga (PM) | 1 : 3 | Obilić | |||||
24.10
14:30
Smederevo 1924
Mihajlovac 1934
2
1
|
24.10.2015 14:30 | Smederevo 1924 | 2 : 1 | Mihajlovac 1934 |
24.10
10:00
AFK
Tornjoš
2
1
|
24.10.2015 10:00 | AFK | 2 : 1 | Tornjoš | |||||
24.10
12:00
Subotica
Njerš Ištvan
1
0
|
24.10.2015 12:00 | Subotica | 1 : 0 | Njerš Ištvan | |||||
24.10
12:00
Senta
Obilić
5
1
|
24.10.2015 12:00 | Senta | 5 : 1 | Obilić |
24.10
10:00
Avala
Vinca
3
0
|
24.10.2015 10:00 | Avala | 3 : 0 | Vinca | |||||
24.10
11:30
Borac
Sremcica
2
1
|
24.10.2015 11:30 | Borac | 2 : 1 | Sremcica |
24.10
Dolina
Polet
7
0
|
24.10.2015 | Dolina | 7 : 0 | Polet | |||||
24.10
Vojvodina
Vršac United
4
5
|
24.10.2015 | Vojvodina | 4 : 5 | Vršac United | |||||
24.10
10:00
Jugoslavija
Dinamo 1945
0
2
|
24.10.2015 10:00 | Jugoslavija | 0 : 2 | Dinamo 1945 |
24.10
14:00
Posavina
Budućnost
0
3
|
24.10.2015 14:00 | Posavina | 0 : 3 | Budućnost | |||||
24.10
10:00
Jedinstvo
Zadrugar
4
1
|
24.10.2015 10:00 | Jedinstvo | 4 : 1 | Zadrugar |
24.10
12:00
OFK Atletiko
Rađevac
0
3
|
24.10.2015 12:00 | OFK Atletiko | 0 : 3 | Rađevac | |||||
24.10
12:00
POFK Savacium
Donjošorac
4
1
|
24.10.2015 12:00 | POFK Savacium | 4 : 1 | Donjošorac | |||||
24.10
12:00
Mačva 2005
Radnički
3
0
|
24.10.2015 12:00 | Mačva 2005 | 3 : 0 | Radnički |
24.10
Velež
Glasinac
0
0
|
24.10.2015 | Velež | 0 : 0 | Glasinac | |||||
24.10
Hercegovac
Han Pijesak
1
1
|
24.10.2015 | Hercegovac | 1 : 1 | Han Pijesak |
24.10
12:00
Indeks
Radnički (NP)
0
0
|
24.10.2015 12:00 | Indeks | 0 : 0 | Radnički (NP) | |||||
24.10
10:00
Inđija
Vojvodina
0
8
|
24.10.2015 10:00 | Inđija | 0 : 8 | Vojvodina |
24.10
10:00
TSC
Spartak
0
0
|
24.10.2015 10:00 | TSC | 0 : 0 | Spartak | |||||
24.10
10:00
Radnički (S)
Hajduk Junior
5
2
|
24.10.2015 10:00 | Radnički (S) | 5 : 2 | Hajduk Junior |
24.10
Tutin
Novi Pazar
3
0
|
24.10.2015 | Tutin | 3 : 0 | Novi Pazar | |||||
24.10
13:30
Slavija
Apolon
0
0
|
24.10.2015 13:30 | Slavija | 0 : 0 | Apolon | |||||
24.10
11:00
Bane
Sloga
3
0
|
24.10.2015 11:00 | Bane | 3 : 0 | Sloga | |||||
24.10
Apolon 4
Pazar Juniors
2
0
|
24.10.2015 | Apolon 4 | 2 : 0 | Pazar Juniors | |||||
24.10
slobodan tim
Kosmet
|
24.10.2015 | slobodan tim | : | Kosmet |
24.10
09:30
Dominus
Brodarac
0
6
|
24.10.2015 09:30 | Dominus | 0 : 6 | Brodarac |
24.10
08:30
Internacional
Radnički (NB)
1
3
|
24.10.2015 08:30 | Internacional | 1 : 3 | Radnički (NB) | |||||
24.10
12:00
BSK 1925
Radnički (O)
4
0
|
24.10.2015 12:00 | BSK 1925 | 4 : 0 | Radnički (O) |
24.10
12:00
Osipaonica
Proleter
3
0
|
24.10.2015 12:00 | Osipaonica | 3 : 0 | Proleter | |||||
24.10
12:00
Sloboda
Budućnost
|
24.10.2015 12:00 | Sloboda | : | Budućnost | |||||
24.10
12:00
Borac 1932
Mladi radnik 1940
0
13
|
24.10.2015 12:00 | Borac 1932 | 0 : 13 | Mladi radnik 1940 | |||||
24.10
12:00
SASK
7. Juli
|
24.10.2015 12:00 | SASK | : | 7. Juli |
24.10
12:00
Budućnost
Železničar Kusadak
0
2
|
24.10.2015 12:00 | Budućnost | 0 : 2 | Železničar Kusadak |
24.10
12:30
Omladinac
Akademija fudbala Djokić
2
8
|
24.10.2015 12:30 | Omladinac | 2 : 8 | Akademija fudbala Djokić | |||||
24.10
12:30
Udarnik
Sloga
6
0
|
24.10.2015 12:30 | Udarnik | 6 : 0 | Sloga | |||||
24.10
10:00
Mladi borac
Napredak
4
1
|
24.10.2015 10:00 | Mladi borac | 4 : 1 | Napredak | |||||
24.10
10:00
Bresje Superior
Jedinstvo
5
4
|
24.10.2015 10:00 | Bresje Superior | 5 : 4 | Jedinstvo |
24.10
10:00
Drina
Jedinstvo
0
2
|
24.10.2015 10:00 | Drina | 0 : 2 | Jedinstvo |
24.10
13:30
Zvižd
Presing
2
6
|
24.10.2015 13:30 | Zvižd | 2 : 6 | Presing | |||||
24.10
13:30
Obilić
GFK Jasenica 1911
4
0
|
24.10.2015 13:30 | Obilić | 4 : 0 | GFK Jasenica 1911 | |||||
24.10
13:30
Petlić 2006
Bačinac
3
0
|
24.10.2015 13:30 | Petlić 2006 | 3 : 0 | Bačinac | |||||
24.10
13:30
Plana
Cepelin 026
7
0
|
24.10.2015 13:30 | Plana | 7 : 0 | Cepelin 026 |
24.10
14:00
Borac P.
Borac O.
1
5
|
24.10.2015 14:00 | Borac P. | 1 : 5 | Borac O. | |||||
24.10
10:00
Vranić
IMT
7
1
|
24.10.2015 10:00 | Vranić | 7 : 1 | IMT |
24.10
Radnički (K)
Dinamo 1945
2
0
|
24.10.2015 | Radnički (K) | 2 : 0 | Dinamo 1945 | |||||
24.10
10:00
BAK
Spartak
2
0
|
24.10.2015 10:00 | BAK | 2 : 0 | Spartak | |||||
24.10
Borac
Proleter (BK)
6
0
|
24.10.2015 | Borac | 6 : 0 | Proleter (BK) | |||||
24.10
BSK
Jedinstvo Stević
2
7
|
24.10.2015 | BSK | 2 : 7 | Jedinstvo Stević |
24.10
Polet
Ševac
5
1
|
24.10.2015 | Polet | 5 : 1 | Ševac | |||||
24.10
Pavliš
Vulturul
3
9
|
24.10.2015 | Pavliš | 3 : 9 | Vulturul | |||||
24.10
Sloga (P)
Vršac
6
1
|
24.10.2015 | Sloga (P) | 6 : 1 | Vršac | |||||
24.10
11:00
Jedinstvo (V)
Banat
0
15
|
24.10.2015 11:00 | Jedinstvo (V) | 0 : 15 | Banat |
24.10
10:00
Subotica
Njerš Ištvan
2
6
|
24.10.2015 10:00 | Subotica | 2 : 6 | Njerš Ištvan | |||||
24.10
10:00
Senta
Obilić
16
0
|
24.10.2015 10:00 | Senta | 16 : 0 | Obilić |
24.10
Sloga (BNS)
Karlsdorf
11
0
|
24.10.2015 | Sloga (BNS) | 11 : 0 | Karlsdorf | |||||
24.10
Borac (P)
Omladinac (D)
2
4
|
24.10.2015 | Borac (P) | 2 : 4 | Omladinac (D) | |||||
24.10
Vladimirovac
Vojvodina (S)
7
0
|
24.10.2015 | Vladimirovac | 7 : 0 | Vojvodina (S) |
24.10
09:00
Beograd 1929
Pionir
2
1
|
24.10.2015 09:00 | Beograd 1929 | 2 : 1 | Pionir | |||||
24.10
10:00
Palilulac
Torlak
1
6
|
24.10.2015 10:00 | Palilulac | 1 : 6 | Torlak | |||||
24.10
13:00
PKB PS
Sremčica
2
0
|
24.10.2015 13:00 | PKB PS | 2 : 0 | Sremčica | |||||
24.10
14:30
Dorćol
Balkan
3
1
|
24.10.2015 14:30 | Dorćol | 3 : 1 | Balkan |
24.10
Mika Antić
Slavija
4
2
|
24.10.2015 | Mika Antić | 4 : 2 | Slavija | |||||
24.10
Polet
Mladost (V)
3
0
|
24.10.2015 | Polet | 3 : 0 | Mladost (V) |
24.10
10:00
Jedinstvo (Š)
Mladost (P)
|
24.10.2015 10:00 | Jedinstvo (Š) | : | Mladost (P) |
24.10
10:00
Institut MK
13. Maj MK
5
0
|
24.10.2015 10:00 | Institut MK | 5 : 0 | 13. Maj MK | |||||
24.10
15:00
Studentski Grad MK
Tempo
1
0
|
24.10.2015 15:00 | Studentski Grad MK | 1 : 0 | Tempo | |||||
24.10
10:00
Zmaj 1953
BSK 1925 MK
0
1
|
24.10.2015 10:00 | Zmaj 1953 | 0 : 1 | BSK 1925 MK |
24.10
13:30
Trijumf
Sloga 036
0
1
|
24.10.2015 13:30 | Trijumf | 0 : 1 | Sloga 036 | |||||
24.10
11:00
Požarevac
Jerina
3
4
|
24.10.2015 11:00 | Požarevac | 3 : 4 | Jerina |
24.10
14:00
Mačvanka
Užice
9
0
|
24.10.2015 14:00 | Mačvanka | 9 : 0 | Užice |
24.10
15:00
Krstarica
Lavice Dubočica
2
0
|
24.10.2015 15:00 | Krstarica | 2 : 0 | Lavice Dubočica | |||||
24.10
14:00
Knjaževac 2015
Mašinac
1
1
|
24.10.2015 14:00 | Knjaževac 2015 | 1 : 1 | Mašinac | |||||
24.10
15:00
Rosulja 2014
Jagodina
0
3
|
24.10.2015 15:00 | Rosulja 2014 | 0 : 3 | Jagodina |
24.10
10:00
Stajićevo
Kikinda
0
7
|
24.10.2015 10:00 | Stajićevo | 0 : 7 | Kikinda |
24.10
Obilić
Rad
|
24.10.2015 | Obilić | : | Rad |
24.10
10:00
OFK Atletiko
Rađevac
|
24.10.2015 10:00 | OFK Atletiko | : | Rađevac | |||||
24.10
10:00
POFK Savacium
Donjošorac
|
24.10.2015 10:00 | POFK Savacium | : | Donjošorac | |||||
24.10
10:00
Karađorđe
POFK Letnjikovac
|
24.10.2015 10:00 | Karađorđe | : | POFK Letnjikovac | |||||
24.10
10:00
Mačva 2005
Radnički (K)
|
24.10.2015 10:00 | Mačva 2005 | : | Radnički (K) |
24.10
09:00
Čukarički
OFK Beograd
0
3
|
24.10.2015 09:00 | Čukarički | 0 : 3 | OFK Beograd | |||||
24.10
09:00
Voždovac
Zemun
1
3
|
24.10.2015 09:00 | Voždovac | 1 : 3 | Zemun | |||||
24.10
09:30
Partizan
Teleoptik
5
0
|
24.10.2015 09:30 | Partizan | 5 : 0 | Teleoptik | |||||
24.10
13:00
Radnički Obrenovac
Rad
0
8
|
24.10.2015 13:00 | Radnički Obrenovac | 0 : 8 | Rad | |||||
24.10
16:00
Brodarac
BSK Borča
0
3
|
24.10.2015 16:00 | Brodarac | 0 : 3 | BSK Borča |
24.10
10:00
Fer Plej 06
Dominus
2
0
|
24.10.2015 10:00 | Fer Plej 06 | 2 : 0 | Dominus | |||||
24.10
12:30
Studentski Grad
Bežanija
3
1
|
24.10.2015 12:30 | Studentski Grad | 3 : 1 | Bežanija | |||||
24.10
14:00
Srem Jakovo
Sindjelić 2012
0
6
|
24.10.2015 14:00 | Srem Jakovo | 0 : 6 | Sindjelić 2012 |
24.10
09:30
PKB Kovilovo
DIF
0
4
|
24.10.2015 09:30 | PKB Kovilovo | 0 : 4 | DIF | |||||
24.10
10:00
Internacional
OLE
2
1
|
24.10.2015 10:00 | Internacional | 2 : 1 | OLE |
24.10
09:00
Borac
Sećeranac Ada
4
1
|
24.10.2015 09:00 | Borac | 4 : 1 | Sećeranac Ada | |||||
24.10
14:00
Baćevac
Sremčica
0
3
|
24.10.2015 14:00 | Baćevac | 0 : 3 | Sremčica |
24.10
09:00
Lokomotiva (B)
Hajduk
6
1
|
24.10.2015 09:00 | Lokomotiva (B) | 6 : 1 | Hajduk | |||||
24.10
12:30
Poštar
Petlić
2
3
|
24.10.2015 12:30 | Poštar | 2 : 3 | Petlić | |||||
24.10
17:45
Brodarac 1947
Atakante
2
2
|
24.10.2015 17:45 | Brodarac 1947 | 2 : 2 | Atakante |
24.10
10:00
Spartak '03
Bačka 1901
0
1
|
24.10.2015 10:00 | Spartak '03 | 0 : 1 | Bačka 1901 |
24.10
Petlić
Presing
3
0
|
24.10.2015 | Petlić | 3 : 0 | Presing | |||||
24.10
Kostolac 2008
Stari Grad
2
0
|
24.10.2015 | Kostolac 2008 | 2 : 0 | Stari Grad | |||||
24.10
Jasenica 1911
Sloga
2
0
|
24.10.2015 | Jasenica 1911 | 2 : 0 | Sloga | |||||
24.10
Pinkum
Plana
2
1
|
24.10.2015 | Pinkum | 2 : 1 | Plana | |||||
24.10
Bambi
Kolonija
6
2
|
24.10.2015 | Bambi | 6 : 2 | Kolonija |
24.10
09:00
Potisje
Horgoš 1911
2
2
|
24.10.2015 09:00 | Potisje | 2 : 2 | Horgoš 1911 | |||||
24.10
Tisa
AFK
1
9
|
24.10.2015 | Tisa | 1 : 9 | AFK |
24.10
10:00
Petlić
Presing
1
1
|
24.10.2015 10:00 | Petlić | 1 : 1 | Presing | |||||
24.10
10:00
Kostolac 2008
Stari Grad
0
1
|
24.10.2015 10:00 | Kostolac 2008 | 0 : 1 | Stari Grad | |||||
24.10
10:00
Jasenica 1911
Sloga
0
2
|
24.10.2015 10:00 | Jasenica 1911 | 0 : 2 | Sloga | |||||
24.10
10:00
Pinkum
Plana
0
3
|
24.10.2015 10:00 | Pinkum | 0 : 3 | Plana | |||||
24.10
10:00
Bambi
Kolonija
10
1
|
24.10.2015 10:00 | Bambi | 10 : 1 | Kolonija |
24.10
09:00
OFK Beograd
BSK
5
0
|
24.10.2015 09:00 | OFK Beograd | 5 : 0 | BSK |
24.10
09:00
Rad
BSK
3
0
|
24.10.2015 09:00 | Rad | 3 : 0 | BSK | |||||
24.10
16:00
Klub 11
Radnički
0
2
|
24.10.2015 16:00 | Klub 11 | 0 : 2 | Radnički |
24.10
17:30
Rtanj
Kuršumlija
93
78
|
24.10.2015 17:30 | Rtanj | 93 : 78 | Kuršumlija | |||||
24.10
20:00
Dimitrovgrad
Sokobanja
69
71
|
24.10.2015 20:00 | Dimitrovgrad | 69 : 71 | Sokobanja |
24.10
18:00
Zekas 75
Student BB
79
67
|
24.10.2015 18:00 | Zekas 75 | 79 : 67 | Student BB | |||||
24.10
13:00
Polet
Klik
87
92
|
24.10.2015 13:00 | Polet | 87 : 92 | Klik | |||||
24.10
19:00
Zlatar
Priboj
85
73
|
24.10.2015 19:00 | Zlatar | 85 : 73 | Priboj | |||||
24.10
20:30
Svilajnac Kompo
Radnički 1950
53
87
|
24.10.2015 20:30 | Svilajnac Kompo | 53 : 87 | Radnički 1950 | |||||
24.10
18:00
Šabac
Novi Pazar
59
82
|
24.10.2015 18:00 | Šabac | 59 : 82 | Novi Pazar | |||||
24.10
19:00
Crnokosa
Železničar
93
77
|
24.10.2015 19:00 | Crnokosa | 93 : 77 | Železničar |
24.10
19:20
Grocka
Zvezdara
54
56
|
24.10.2015 19:20 | Grocka | 54 : 56 | Zvezdara | |||||
24.10
14:30
BKK Radnički
Kolubara LA 2003
77
79
|
24.10.2015 14:30 | BKK Radnički | 77 : 79 | Kolubara LA 2003 | |||||
24.10
12:00
Torlak Aboca
Žarkovo
80
76
|
24.10.2015 12:00 | Torlak Aboca | 80 : 76 | Žarkovo |
24.10
18:00
Stara Pazova
Železničar
77
72
|
24.10.2015 18:00 | Stara Pazova | 77 : 72 | Železničar | |||||
24.10
18:00
Jedinstvo
Odžaci
82
65
|
24.10.2015 18:00 | Jedinstvo | 82 : 65 | Odžaci | |||||
24.10
15:30
Futog Tehnomer
Radnički
95
71
|
24.10.2015 15:30 | Futog Tehnomer | 95 : 71 | Radnički | |||||
24.10
19:00
Hajduk
Vrbas
71
83
|
24.10.2015 19:00 | Hajduk | 71 : 83 | Vrbas | |||||
24.10
20:00
Sloven
Topola
81
94
|
24.10.2015 20:00 | Sloven | 81 : 94 | Topola |
24.10
19:00
Vladimirci
Loznica
65
99
|
24.10.2015 19:00 | Vladimirci | 65 : 99 | Loznica | |||||
24.10
20:00
Student 014
Radnički VA
77
93
|
24.10.2015 20:00 | Student 014 | 77 : 93 | Radnički VA | |||||
24.10
13:30
M015
Mladost 2014
75
77
|
24.10.2015 13:30 | M015 | 75 : 77 | Mladost 2014 |
24.10
20:10
Umka 2009
Viva
67
81
|
24.10.2015 20:10 | Umka 2009 | 67 : 81 | Viva | |||||
24.10
19:20
Borča
Novi Beograd 7
79
78
|
24.10.2015 19:20 | Borča | 79 : 78 | Novi Beograd 7 |
24.10
20:00
Dunav 2014
Sivac
111
72
|
24.10.2015 20:00 | Dunav 2014 | 111 : 72 | Sivac | |||||
24.10
20:00
Velika Kikinda
Sloboda NS
61
68
|
24.10.2015 20:00 | Velika Kikinda | 61 : 68 | Sloboda NS | |||||
24.10
19:30
Budućnost
Feniks
20
0
|
24.10.2015 19:30 | Budućnost | 20 : 0 | Feniks | |||||
24.10
13:30
Mladost Veternik
Karađorđevo
109
69
|
24.10.2015 13:30 | Mladost Veternik | 109 : 69 | Karađorđevo |
24.10
19:00
Omladinac
Pink
107
39
|
24.10.2015 19:00 | Omladinac | 107 : 39 | Pink | |||||
24.10
17:00
Partizan
Dinamo
78
85
|
24.10.2015 17:00 | Partizan | 78 : 85 | Dinamo |
24.10
18:00
Kopaonik
Napredak Junior
64
55
|
24.10.2015 18:00 | Kopaonik | 64 : 55 | Napredak Junior | |||||
24.10
15:30
Basket
Sloga (PM)
94
64
|
24.10.2015 15:30 | Basket | 94 : 64 | Sloga (PM) |
24.10
16:30
Vlasotince
Hajduk Veljko
92
91
|
24.10.2015 16:30 | Vlasotince | 92 : 91 | Hajduk Veljko |
24.10
17:00
Olimpija
Budućnost VOLI
63
67
|
24.10.2015 17:00 | Olimpija | 63 : 67 | Budućnost VOLI | |||||
24.10
19:00
Partizan NIS
Krka
69
70
|
24.10.2015 19:00 | Partizan NIS | 69 : 70 | Krka | |||||
24.10
21:00
Igokea
Sutjeska
75
58
|
24.10.2015 21:00 | Igokea | 75 : 58 | Sutjeska |
24.10
19:30
Sloga
OKK Beograd
75
70
|
24.10.2015 19:30 | Sloga | 75 : 70 | OKK Beograd | |||||
24.10
19:00
Spartak
Tamiš
58
69
|
24.10.2015 19:00 | Spartak | 58 : 69 | Tamiš | |||||
24.10
19:00
Borac
Mladost
77
72
|
24.10.2015 19:00 | Borac | 77 : 72 | Mladost | |||||
24.10
20:30
Konstantin
Smederevo
93
84
|
24.10.2015 20:30 | Konstantin | 93 : 84 | Smederevo | |||||
24.10
16:00
Jagodina
Vršac
67
98
|
24.10.2015 16:00 | Jagodina | 67 : 98 | Vršac |
24.10
20:15
Pirot
Niš
72
60
|
24.10.2015 20:15 | Pirot | 72 : 60 | Niš | |||||
24.10
18:00
Zlatibor
Dunav
70
74
|
24.10.2015 18:00 | Zlatibor | 70 : 74 | Dunav | |||||
24.10
18:00
Zdravlje Leskovac
Plana
68
70
|
24.10.2015 18:00 | Zdravlje Leskovac | 68 : 70 | Plana | |||||
24.10
15:00
Dynamic BG
Proleter
79
71
|
24.10.2015 15:00 | Dynamic BG | 79 : 71 | Proleter | |||||
24.10
19:00
Sloboda
Srem
74
85
|
24.10.2015 19:00 | Sloboda | 74 : 85 | Srem | |||||
24.10
19:00
Napredak
Beko
86
77
|
24.10.2015 19:00 | Napredak | 86 : 77 | Beko |
24.10
18:00
Student
Radnik BN Basket
74
56
|
24.10.2015 18:00 | Student | 74 : 56 | Radnik BN Basket |
24.10
15:30
Jedinstvo
Karaburma
38
80
|
24.10.2015 15:30 | Jedinstvo | 38 : 80 | Karaburma |
24.10
13:00
Užice
Železničar
45
71
|
24.10.2015 13:00 | Užice | 45 : 71 | Železničar |
24.10
20:00
Radnik
Actavis academy
47
76
|
24.10.2015 20:00 | Radnik | 47 : 76 | Actavis academy |
24.10
18:00
Play Off
Sloboda
100
43
|
24.10.2015 18:00 | Play Off | 100 : 43 | Sloboda | |||||
24.10
18:00
Rudar Sport
Mladi Krajišnik
65
63
|
24.10.2015 18:00 | Rudar Sport | 65 : 63 | Mladi Krajišnik | |||||
24.10
18:00
RMU Banovići
Jedinstvo BHT
85
93
|
24.10.2015 18:00 | RMU Banovići | 85 : 93 | Jedinstvo BHT | |||||
24.10
18:00
Orlovi
Željezničar
47
70
|
24.10.2015 18:00 | Orlovi | 47 : 70 | Željezničar |
24.10
19:30
Kraljevo
Vojvodina
98
73
|
24.10.2015 19:30 | Kraljevo | 98 : 73 | Vojvodina | |||||
24.10
20:00
Bor
Radnički
57
79
|
24.10.2015 20:00 | Bor | 57 : 79 | Radnički | |||||
24.10
17:00
Vrbas Medela
Radivoj Korać
54
77
|
24.10.2015 17:00 | Vrbas Medela | 54 : 77 | Radivoj Korać | |||||
24.10
16:30
Spartak
Crvena zvezda
78
65
|
24.10.2015 16:30 | Spartak | 78 : 65 | Crvena zvezda | |||||
24.10
18:00
Novosadska ŽKA
Vršac
66
60
|
24.10.2015 18:00 | Novosadska ŽKA | 66 : 60 | Vršac | |||||
24.10
17:00
Šumadija
Student
68
63
|
24.10.2015 17:00 | Šumadija | 68 : 63 | Student |
24.10
17:30
Desetka
Dubočica
1
3
|
24.10.2015 17:30 | Desetka | 1 : 3 | Dubočica |
24.10
19:00
Gračac
Drina
3
0
|
24.10.2015 19:00 | Gračac | 3 : 0 | Drina | |||||
24.10
16:00
Užice
Partizan 2012
3
0
|
24.10.2015 16:00 | Užice | 3 : 0 | Partizan 2012 | |||||
24.10
12:00
Antena
Lotus
3
2
|
24.10.2015 12:00 | Antena | 3 : 2 | Lotus | |||||
24.10
14:00
Napredak 037
Partizan
3
0
|
24.10.2015 14:00 | Napredak 037 | 3 : 0 | Partizan | |||||
24.10
19:00
FAP Livnica
Putevi
1
3
|
24.10.2015 19:00 | FAP Livnica | 1 : 3 | Putevi |
24.10
18:00
Hercegovina
Kulpin
3
0
|
24.10.2015 18:00 | Hercegovina | 3 : 0 | Kulpin | |||||
24.10
17:00
Mladost-Expans
Srem
3
2
|
24.10.2015 17:00 | Mladost-Expans | 3 : 2 | Srem | |||||
24.10
19:00
Bečej
Futog
1
3
|
24.10.2015 19:00 | Bečej | 1 : 3 | Futog | |||||
24.10
16:00
Proleter
Vojvodina 2
0
3
|
24.10.2015 16:00 | Proleter | 0 : 3 | Vojvodina 2 | |||||
24.10
15:00
Dunav Volley
Vrbas
3
0
|
24.10.2015 15:00 | Dunav Volley | 3 : 0 | Vrbas |
24.10
19:30
Karađorđe
Šumadija
1
3
|
24.10.2015 19:30 | Karađorđe | 1 : 3 | Šumadija | |||||
24.10
15:45
Jedinstvo
Lucky Star
2
3
|
24.10.2015 15:45 | Jedinstvo | 2 : 3 | Lucky Star | |||||
24.10
16:00
Rudar
Zaslon
3
1
|
24.10.2015 16:00 | Rudar | 3 : 1 | Zaslon | |||||
24.10
17:00
BMR Petlovača 1947
Loznica
0
3
|
24.10.2015 17:00 | BMR Petlovača 1947 | 0 : 3 | Loznica |
24.10
16:00
Kneginja Milica Trstenik
Knez Lazar
1
3
|
24.10.2015 16:00 | Kneginja Milica Trstenik | 1 : 3 | Knez Lazar | |||||
24.10
16:00
Tehničar
Gračanica
0
3
|
24.10.2015 16:00 | Tehničar | 0 : 3 | Gračanica |
24.10
14:00
Mladost
Surdulica
0
3
|
24.10.2015 14:00 | Mladost | 0 : 3 | Surdulica | |||||
24.10
18:00
Radan
Vranje
1
3
|
24.10.2015 18:00 | Radan | 1 : 3 | Vranje |
24.10
19:00
Vest
Novi Sad 2
0
3
|
24.10.2015 19:00 | Vest | 0 : 3 | Novi Sad 2 | |||||
24.10
18:00
Partizan
Stražilovo
3
0
|
24.10.2015 18:00 | Partizan | 3 : 0 | Stražilovo |
24.10
15:00
Banat
Kikinda
1
3
|
24.10.2015 15:00 | Banat | 1 : 3 | Kikinda |
24.10
18:00
Drina
Gradiška
3
2
|
24.10.2015 18:00 | Drina | 3 : 2 | Gradiška | |||||
24.10
18:00
Tempo
Modriča Optima
3
1
|
24.10.2015 18:00 | Tempo | 3 : 1 | Modriča Optima | |||||
24.10
18:00
Crvena zvijezda
Jahorina
2
3
|
24.10.2015 18:00 | Crvena zvijezda | 2 : 3 | Jahorina | |||||
24.10
18:00
Majevica
Pelagićevo
3
0
|
24.10.2015 18:00 | Majevica | 3 : 0 | Pelagićevo |
24.10
19:00
Klek Srbijašume
Radnički
3
2
|
24.10.2015 19:00 | Klek Srbijašume | 3 : 2 | Radnički | |||||
24.10
19:00
Novi Pazar
Ribnica
3
0
|
24.10.2015 19:00 | Novi Pazar | 3 : 0 | Ribnica |
24.10
19:00
Železničar
Borac
3
2
|
24.10.2015 19:00 | Železničar | 3 : 2 | Borac | |||||
24.10
17:00
VA 014
Mladi radnik
1
3
|
24.10.2015 17:00 | VA 014 | 1 : 3 | Mladi radnik | |||||
24.10
20:00
Novi Sad
Jedinstvo
0
3
|
24.10.2015 20:00 | Novi Sad | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
24.10
18:00
Kosovska Mitrovica
Smederevo Carina
3
0
|
24.10.2015 18:00 | Kosovska Mitrovica | 3 : 0 | Smederevo Carina | |||||
24.10
19:00
Bavanište
Jagodina
3
2
|
24.10.2015 19:00 | Bavanište | 3 : 2 | Jagodina |
24.10
18:00
Žabalj Volej
Eaton Srem Tempo 2
2
3
|
24.10.2015 18:00 | Žabalj Volej | 2 : 3 | Eaton Srem Tempo 2 | |||||
24.10
14:45
Mladost
Odbojka 013
3
2
|
24.10.2015 14:45 | Mladost | 3 : 2 | Odbojka 013 |
24.10
16:00
Trstenik
Ekonomac
1
3
|
24.10.2015 16:00 | Trstenik | 1 : 3 | Ekonomac | |||||
24.10
17:00
Tutin Dalas
Zlatibor
3
0
|
24.10.2015 17:00 | Tutin Dalas | 3 : 0 | Zlatibor | |||||
24.10
17:00
Putevi Trendteks
Mokra Gora
3
0
|
24.10.2015 17:00 | Putevi Trendteks | 3 : 0 | Mokra Gora |
24.10
16:00
Sterija
Roda
0
3
|
24.10.2015 16:00 | Sterija | 0 : 3 | Roda | |||||
24.10
16:30
Lazarevac
Mladi Radnik
3
0
|
24.10.2015 16:30 | Lazarevac | 3 : 0 | Mladi Radnik | |||||
24.10
18:00
Mali Zvornik
Ub
0
3
|
24.10.2015 18:00 | Mali Zvornik | 0 : 3 | Ub |
24.10
18:00
Paraćin
Kuršumlija
2
3
|
24.10.2015 18:00 | Paraćin | 2 : 3 | Kuršumlija | |||||
24.10
15:45
Desetka
Leskovac 98
0
3
|
24.10.2015 15:45 | Desetka | 0 : 3 | Leskovac 98 | |||||
24.10
18:00
Majdanpek FBC
Bor
3
0
|
24.10.2015 18:00 | Majdanpek FBC | 3 : 0 | Bor |
24.10
Lučani
Tajm
1
3
|
24.10.2015 | Lučani | 1 : 3 | Tajm | |||||
24.10
Arilje
Bambi volej
0
3
|
24.10.2015 | Arilje | 0 : 3 | Bambi volej | |||||
24.10
Lotus
Forma
1
3
|
24.10.2015 | Lotus | 1 : 3 | Forma | |||||
24.10
Sloboda S
Sjenica
1
3
|
24.10.2015 | Sloboda S | 1 : 3 | Sjenica |
24.10
17:00
Gimnazijalac 2
Kraljevo
3
1
|
24.10.2015 17:00 | Gimnazijalac 2 | 3 : 1 | Kraljevo |
24.10
12:00
Panda
Topličanin
1
3
|
24.10.2015 12:00 | Panda | 1 : 3 | Topličanin |
24.10
11:00
ŽOK 030
Timok
2
3
|
24.10.2015 11:00 | ŽOK 030 | 2 : 3 | Timok |
24.10
19:00
Gox-IN
Hajduk
0
3
|
24.10.2015 19:00 | Gox-IN | 0 : 3 | Hajduk | |||||
24.10
15:00
Apatin
Subotica
3
1
|
24.10.2015 15:00 | Apatin | 3 : 1 | Subotica |
24.10
16:30
Žitište
Proleter
3
0
|
24.10.2015 16:30 | Žitište | 3 : 0 | Proleter | |||||
24.10
15:00
Klek Srbijašume 2
Hercegovina
3
1
|
24.10.2015 15:00 | Klek Srbijašume 2 | 3 : 1 | Hercegovina | |||||
24.10
15:00
Volejstars
Radnički
0
3
|
24.10.2015 15:00 | Volejstars | 0 : 3 | Radnički | |||||
24.10
15:00
Banat
Kikinda
3
0
|
24.10.2015 15:00 | Banat | 3 : 0 | Kikinda |
24.10
13:00
Jedinstvo 3
Trijumf 2013
3
0
|
24.10.2015 13:00 | Jedinstvo 3 | 3 : 0 | Trijumf 2013 | |||||
24.10
Lavovi 07
Mladost
3
0
|
24.10.2015 | Lavovi 07 | 3 : 0 | Mladost | |||||
24.10
18:00
Star
Maks
3
1
|
24.10.2015 18:00 | Star | 3 : 1 | Maks |
24.10
15:00
VST
Grbić
3
1
|
24.10.2015 15:00 | VST | 3 : 1 | Grbić | |||||
24.10
13:00
Partizan
Slavija
3
0
|
24.10.2015 13:00 | Partizan | 3 : 0 | Slavija | |||||
24.10
15:45
Futog vest
BiT
3
0
|
24.10.2015 15:45 | Futog vest | 3 : 0 | BiT |
24.10
11:00
Vollejstar
Čoka
3
0
|
24.10.2015 11:00 | Vollejstar | 3 : 0 | Čoka | |||||
24.10
17:00
Panonija
KI 0230
2
3
|
24.10.2015 17:00 | Panonija | 2 : 3 | KI 0230 |
24.10
10:30
Smeč
SK Volej
2
3
|
24.10.2015 10:30 | Smeč | 2 : 3 | SK Volej |
24.10
16:00
Partizan
Volfland
2
3
|
24.10.2015 16:00 | Partizan | 2 : 3 | Volfland | |||||
24.10
13:00
Soko
Voriors
2
3
|
24.10.2015 13:00 | Soko | 2 : 3 | Voriors |
24.10
Radinci Volej
Mačva
3
0
|
24.10.2015 | Radinci Volej | 3 : 0 | Mačva | |||||
24.10
Mitrovica
Sloga
3
0
|
24.10.2015 | Mitrovica | 3 : 0 | Sloga | |||||
24.10
Srem 022
Sirmium
3
0
|
24.10.2015 | Srem 022 | 3 : 0 | Sirmium | |||||
24.10
Prvi Tempo
Mladost
3
0
|
24.10.2015 | Prvi Tempo | 3 : 0 | Mladost |
24.10
11:15
Radnički Beograd
Resnik
3
0
|
24.10.2015 11:15 | Radnički Beograd | 3 : 0 | Resnik | |||||
24.10
18:30
Kralj 2
Imlek
3
0
|
24.10.2015 18:30 | Kralj 2 | 3 : 0 | Imlek | |||||
24.10
14:00
21. maj
Akademija Singidunum
3
0
|
24.10.2015 14:00 | 21. maj | 3 : 0 | Akademija Singidunum |
24.10
18:00
Maglić
Balkana
3
0
|
24.10.2015 18:00 | Maglić | 3 : 0 | Balkana | |||||
24.10
18:00
Glasinac
Slavija
0
3
|
24.10.2015 18:00 | Glasinac | 0 : 3 | Slavija | |||||
24.10
18:00
Laktaši
HE Drini
1
3
|
24.10.2015 18:00 | Laktaši | 1 : 3 | HE Drini | |||||
24.10
18:00
Crvena zvijezda
Jahorina
2
3
|
24.10.2015 18:00 | Crvena zvijezda | 2 : 3 | Jahorina | |||||
24.10
18:00
Hercegovac
Stakorina
3
0
|
24.10.2015 18:00 | Hercegovac | 3 : 0 | Stakorina |
24.10
19:00
Vizura
Crvena zvezda
3
2
|
24.10.2015 19:00 | Vizura | 3 : 2 | Crvena zvezda | |||||
24.10
20:00
MD Zrenjanin
Kraguj Volejform
2
3
|
24.10.2015 20:00 | MD Zrenjanin | 2 : 3 | Kraguj Volejform | |||||
24.10
18:00
Dinamo
Jedinstvo (SP)
1
3
|
24.10.2015 18:00 | Dinamo | 1 : 3 | Jedinstvo (SP) | |||||
24.10
20:00
TENT
NIS Spartak
2
3
|
24.10.2015 20:00 | TENT | 2 : 3 | NIS Spartak | |||||
24.10
19:00
Železničar
Jedinstvo (U)
3
0
|
24.10.2015 19:00 | Železničar | 3 : 0 | Jedinstvo (U) |
24.10
18:00
Smederevo
Srem Eaton Tempo
0
3
|
24.10.2015 18:00 | Smederevo | 0 : 3 | Srem Eaton Tempo | |||||
24.10
18:00
Futog
Beograd
1
3
|
24.10.2015 18:00 | Futog | 1 : 3 | Beograd |
24.10
19:00
Hercegovina
Inđija
25
22
|
24.10.2015 19:00 | Hercegovina | 25 : 22 | Inđija | |||||
24.10
18:00
Apatin
Kikinda
17
24
|
24.10.2015 18:00 | Apatin | 17 : 24 | Kikinda | |||||
24.10
20:30
Jedinstvo
ŽSK
30
26
|
24.10.2015 20:30 | Jedinstvo | 30 : 26 | ŽSK |
24.10
19:00
Vranje 1957
Jastrebac
34
27
|
24.10.2015 19:00 | Vranje 1957 | 34 : 27 | Jastrebac | |||||
24.10
19:00
Hajduk Veljko
Jagodina
25
21
|
24.10.2015 19:00 | Hajduk Veljko | 25 : 21 | Jagodina | |||||
24.10
19:00
Rembas
ORK Bor
32
38
|
24.10.2015 19:00 | Rembas | 32 : 38 | ORK Bor | |||||
24.10
19:30
Mladost 1949
BSK Heba
25
38
|
24.10.2015 19:30 | Mladost 1949 | 25 : 38 | BSK Heba |
24.10
19:00
Trepča
Arilje
26
27
|
24.10.2015 19:00 | Trepča | 26 : 27 | Arilje | |||||
24.10
19:00
Mladost
Priboj
24
28
|
24.10.2015 19:00 | Mladost | 24 : 28 | Priboj | |||||
24.10
19:00
Omladinac
Metalac
24
27
|
24.10.2015 19:00 | Omladinac | 24 : 27 | Metalac | |||||
24.10
19:00
Župa 54
Prva Petoletka
29
30
|
24.10.2015 19:00 | Župa 54 | 29 : 30 | Prva Petoletka |
24.10
19:00
Sloga
Studentski grad
25
20
|
24.10.2015 19:00 | Sloga | 25 : 20 | Studentski grad | |||||
24.10
20:00
Loznica
PKB
31
18
|
24.10.2015 20:00 | Loznica | 31 : 18 | PKB |
24.10
18:00
Mladost
Srem SM
25
25
|
24.10.2015 18:00 | Mladost | 25 : 25 | Srem SM |
24.10
16:00
Metaloplastika 2
Smederevo
25
25
|
24.10.2015 16:00 | Metaloplastika 2 | 25 : 25 | Smederevo | |||||
24.10
21:30
Zemun 1957
Radnički
29
25
|
24.10.2015 21:30 | Zemun 1957 | 29 : 25 | Radnički |
24.10
19:00
Knjaževac
Majdanpek
36
28
|
24.10.2015 19:00 | Knjaževac | 36 : 28 | Majdanpek |
24.10
15:00
Radan
Pirot
30
31
|
24.10.2015 15:00 | Radan | 30 : 31 | Pirot | |||||
24.10
19:00
Vlasotince
Niška Banja
32
28
|
24.10.2015 19:00 | Vlasotince | 32 : 28 | Niška Banja |
24.10
18:00
Goč Merkur
Šamot 2
21
26
|
24.10.2015 18:00 | Goč Merkur | 21 : 26 | Šamot 2 |
24.10
12:30
Beli andjeo
Sloga 2
30
24
|
24.10.2015 12:30 | Beli andjeo | 30 : 24 | Sloga 2 |
24.10
19:00
Vojka
Putinci
15
34
|
24.10.2015 19:00 | Vojka | 15 : 34 | Putinci | |||||
24.10
20:00
Titel
Bačka Palanka
28
33
|
24.10.2015 20:00 | Titel | 28 : 33 | Bačka Palanka |
24.10
19:00
Dolovo
Gaj
44
13
|
24.10.2015 19:00 | Dolovo | 44 : 13 | Gaj | |||||
24.10
16:00
Crepaja
Unirea
46
21
|
24.10.2015 16:00 | Crepaja | 46 : 21 | Unirea | |||||
24.10
19:00
Jabuka 2
Omladinac (D)
30
21
|
24.10.2015 19:00 | Jabuka 2 | 30 : 21 | Omladinac (D) |
24.10
15:30
Senta
Gradnulica
26
24
|
24.10.2015 15:30 | Senta | 26 : 24 | Gradnulica |
24.10
13:00
Osipaonica
Udarnik
25
31
|
24.10.2015 13:00 | Osipaonica | 25 : 31 | Udarnik |
24.10
19:00
Derventa
Vogošća
24
28
|
24.10.2015 19:00 | Derventa | 24 : 28 | Vogošća | |||||
24.10
19:00
Sloboda
Bosna
30
15
|
24.10.2015 19:00 | Sloboda | 30 : 15 | Bosna | |||||
24.10
18:00
Gračanica
Konjuh
30
23
|
24.10.2015 18:00 | Gračanica | 30 : 23 | Konjuh | |||||
24.10
20:00
Bosna
Maglaj
27
31
|
24.10.2015 20:00 | Bosna | 27 : 31 | Maglaj |
24.10
14:00
Golić Šarić
Kozara Mlijekoprodukt
32
29
|
24.10.2015 14:00 | Golić Šarić | 32 : 29 | Kozara Mlijekoprodukt | |||||
24.10
17:00
Slavija
Kotor Varoš
33
23
|
24.10.2015 17:00 | Slavija | 33 : 23 | Kotor Varoš |
24.10
19:00
Jugović
Morava
31
26
|
24.10.2015 19:00 | Jugović | 31 : 26 | Morava | |||||
24.10
19:00
Rudar
Radnički
36
29
|
24.10.2015 19:00 | Rudar | 36 : 29 | Radnički | |||||
24.10
18:00
Partizan
Crvena Zvezda
20
22
|
24.10.2015 18:00 | Partizan | 20 : 22 | Crvena Zvezda | |||||
24.10
19:30
Sloga
Požarevac
28
21
|
24.10.2015 19:30 | Sloga | 28 : 21 | Požarevac |
24.10
19:30
Kolubara
Mokra Gora
36
21
|
24.10.2015 19:30 | Kolubara | 36 : 21 | Mokra Gora | |||||
24.10
19:00
Vrbas
Crvenka
25
31
|
24.10.2015 19:00 | Vrbas | 25 : 31 | Crvenka | |||||
24.10
19:00
Šamot 65
Dubočica 54
29
16
|
24.10.2015 19:00 | Šamot 65 | 29 : 16 | Dubočica 54 | |||||
24.10
20:00
Obilić
Zlatar
31
26
|
24.10.2015 20:00 | Obilić | 31 : 26 | Zlatar |
24.10
18:00
Loznica grad
Petrovac
32
27
|
24.10.2015 18:00 | Loznica grad | 32 : 27 | Petrovac | |||||
24.10
17:30
Voždovac 1955
Metalac 2015
31
19
|
24.10.2015 17:30 | Voždovac 1955 | 31 : 19 | Metalac 2015 |
24.10
18:00
Halas Jožef
Vrbas
23
25
|
24.10.2015 18:00 | Halas Jožef | 23 : 25 | Vrbas | |||||
24.10
17:00
Sloven
Temerin
27
25
|
24.10.2015 17:00 | Sloven | 27 : 25 | Temerin |
24.10
13:15
Sočanica
Napredak 12
36
17
|
24.10.2015 13:15 | Sočanica | 36 : 17 | Napredak 12 | |||||
24.10
14:30
Prijepolje
Čačak
30
27
|
24.10.2015 14:30 | Prijepolje | 30 : 27 | Čačak | |||||
24.10
16:30
Izvor Bukovička Banja 2
Košutnjak
38
14
|
24.10.2015 16:30 | Izvor Bukovička Banja 2 | 38 : 14 | Košutnjak |
24.10
17:00
Mladost 1949
Vranje
34
27
|
24.10.2015 17:00 | Mladost 1949 | 34 : 27 | Vranje | |||||
24.10
13:00
Radan
Knjaževac
24
31
|
24.10.2015 13:00 | Radan | 24 : 31 | Knjaževac |
24.10
14:00
Partizan
Želja
27
16
|
24.10.2015 14:00 | Partizan | 27 : 16 | Želja | |||||
24.10
20:00
Senta
Mokrin
19
32
|
24.10.2015 20:00 | Senta | 19 : 32 | Mokrin | |||||
24.10
15:00
Mladost
Deronje
29
19
|
24.10.2015 15:00 | Mladost | 29 : 19 | Deronje |
24.10
16:30
Remesiana
Niška Banja
22
18
|
24.10.2015 16:30 | Remesiana | 22 : 18 | Niška Banja |
24.10
Lehel
Aleksandrovo
14
16
|
24.10.2015 | Lehel | 14 : 16 | Aleksandrovo |
24.10
19:00
Radnički
Rusin
43
14
|
24.10.2015 19:00 | Radnički | 43 : 14 | Rusin |
24.10
20:00
Mira
Rogatica
32
19
|
24.10.2015 20:00 | Mira | 32 : 19 | Rogatica | |||||
24.10
20:00
Zrinjski
Bihać
24
25
|
24.10.2015 20:00 | Zrinjski | 24 : 25 | Bihać | |||||
24.10
20:00
Goražde
Krivaja
31
27
|
24.10.2015 20:00 | Goražde | 31 : 27 | Krivaja | |||||
24.10
20:00
Lokomotiva
Grude
23
36
|
24.10.2015 20:00 | Lokomotiva | 23 : 36 | Grude | |||||
24.10
20:00
Jedinstvo
Katarina
40
27
|
24.10.2015 20:00 | Jedinstvo | 40 : 27 | Katarina |
24.10
18:00
Borac
Borja
25
28
|
24.10.2015 18:00 | Borac | 25 : 28 | Borja |
24.10
17:00
Leotar
Radnik
32
19
|
24.10.2015 17:00 | Leotar | 32 : 19 | Radnik |
24.10
18:30
Minaqua Vojvodina
Kučevo
35
29
|
24.10.2015 18:30 | Minaqua Vojvodina | 35 : 29 | Kučevo | |||||
24.10
18:30
Naisa
Medicinar
26
20
|
24.10.2015 18:30 | Naisa | 26 : 20 | Medicinar | |||||
24.10
19:00
Jagodina
Sloga
24
29
|
24.10.2015 19:00 | Jagodina | 24 : 29 | Sloga |
24.10
18:00
Radnički (S)
Pančevo
17
33
|
24.10.2015 18:00 | Radnički (S) | 17 : 33 | Pančevo | |||||
24.10
18:00
Pirot
Bor RTB
18
32
|
24.10.2015 18:00 | Pirot | 18 : 32 | Bor RTB | |||||
24.10
17:00
Metalac
Požarevac
27
36
|
24.10.2015 17:00 | Metalac | 27 : 36 | Požarevac |
24.10
17:30
Telep
Hajduk
4
4
|
24.10.2015 17:30 | Telep | 4 : 4 | Hajduk |
24.10
19:00
Jastrebac
Pirot
2
4
|
24.10.2015 19:00 | Jastrebac | 2 : 4 | Pirot | |||||
24.10
19:00
Prokuplje
Dolap
5
0
|
24.10.2015 19:00 | Prokuplje | 5 : 0 | Dolap | |||||
24.10
19:00
Banjica
Bor
2
2
|
24.10.2015 19:00 | Banjica | 2 : 2 | Bor |
24.10
16:00
Bečej
Kruna
3
0
|
24.10.2015 16:00 | Bečej | 3 : 0 | Kruna |
24.10
Karanovac
OŠ Karađorđe
2
8
|
24.10.2015 | Karanovac | 2 : 8 | OŠ Karađorđe |
24.10
17:30
Kareli
Bajina Bašta
3
0
|
24.10.2015 17:30 | Kareli | 3 : 0 | Bajina Bašta | |||||
24.10
13:00
Flach
Kosjerić
1
3
|
24.10.2015 13:00 | Flach | 1 : 3 | Kosjerić |
24.10
20:00
Miners
Ekonomist
1
6
|
24.10.2015 20:00 | Miners | 1 : 6 | Ekonomist | |||||
24.10
18:30
Rota
Ozren
2
2
|
24.10.2015 18:30 | Rota | 2 : 2 | Ozren | |||||
24.10
16:30
Gurgusovac
Zufo
6
3
|
24.10.2015 16:30 | Gurgusovac | 6 : 3 | Zufo |
24.10
15:00
Flash Bečej
Nova Pazova
6
5
|
24.10.2015 15:00 | Flash Bečej | 6 : 5 | Nova Pazova | |||||
24.10
20:30
Ekonomac
Novi Pazar
5
2
|
24.10.2015 20:30 | Ekonomac | 5 : 2 | Novi Pazar |