XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 294 utakmica za dan
Subota, 24 Novembar 2012

Fudbal

24.11.2012 13:00 Hajduk 3 : 2 Donji Srem
24.11.2012 13:00 OFK Beograd 1 : 0 Spartak ZV
24.11.2012 16:00 Vojvodina 0 : 0 Radnički 1923
24.11.2012 13:00 Javor 2 : 0 Radnički (N)
24.11.2012 13:00 Rad 2 : 0 Novi Pazar
24.11.2012 13:00 Teleoptik 1 : 1 Radnički (NP)
24.11.2012 13:00 Proleter 2 : 0 Sloga (K)
24.11.2012 13:00 Banat 1 : 2 Metalac (GM)
24.11.2012 13:00 Kolubara 0 : 2 Čukarički
24.11.2012 13:00 Voždovac 0 : 0 Jedinstvo Putevi
24.11.2012 13:00 Inđija 2 : 0 Timok
24.11.2012 13:00 Mladost (L) 0 : 0 Novi Sad
24.11.2012 13:00 Mladenovac 1 : 0 Bežanija
24.11.2012 13:00 Mladi radnik 0 : 1 Jasenica 1911
24.11.2012 13:00 Napredak 3 : 2 Svrljig
24.11.2012 13:00 Đerdap 6 : 0 Juhor
24.11.2012 13:30 Bošnjane 1 : 0 OFK Bor
24.11.2012 13:00 Proleter 4 : 3 Bilećanin
24.11.2012 13:00 Sloboda 1 : 0 Radnički (K)
24.11.2012 13:00 Jedinstvo (NB) 3 : 2 OFK Kikinda
24.11.2012 13:00 Jedinstvo (BK) 4 : 1 Budućnost
24.11.2012 13:00 Bačka 1901 2 : 1 AFK
24.11.2012 13:00 Kolonija 1 : 0 Kozara
24.11.2012 13:00 Stanišić 4 : 3 Polet
24.11.2012 13:00 Mladost (T) 0 : 2 Hajduk
24.11.2012 13:00 Mladost (BP) 1 : 0 Crvenka
24.11.2012 13:00 Omladinac 0 : 1 Crvena Zvezda
24.11.2012 13:00 Borac 0 : 2 OFK Bačka
24.11.2012 13:00 Budućnost 1 : 2 Jugović
24.11.2012 13:00 Index 0 : 0 Sloga
24.11.2012 13:00 1. Maj Agroruma 1 : 1 Srbobran
24.11.2012 13:00 IMT 0 : 0 Lepušnica
24.11.2012 11:00 Slavija 1 : 1 Radnički (NB)
24.11.2012 13:00 Mladost 2 : 0 Donja Vrbava
24.11.2012 13:00 Lunjevica 0 : 0 Kotraža Franc Komerc
24.11.2012 13:00 Lokomotiva 1 : 0 Banja
24.11.2012 13:00 Marjan 2 : 4 Junkovac
24.11.2012 13:00 Radnički 3 : 2 Lipolist
24.11.2012 13:00 Jedinstvo (V) 3 : 2 Mačva 2005
24.11.2012 13:00 Sindjelić 1 : 0 Mladost (DD)
24.11.2012 13:00 Rutevac 4 : 0 Borac
24.11.2012 13:00 Radnički 1947 (Č) 2 : 2 Rad
24.11.2012 13:00 Moravica 2 : 1 Jastrebac
24.11.2012 13:00 Alakince 3 : 2 Levosoje
24.11.2012 13:00 Mladost (S) 1 : 3 Kondiva
24.11.2012 13:00 Pčinja 6 : 2 Čelik
24.11.2012 13:00 Trbunje 1 : 1 Partizanski put
24.11.2012 13:00 Gradac 5 : 2 Mladost
24.11.2012 13:00 SFS Borac 7 : 0 Napredak (S)
24.11.2012 13:00 Vinorača 2 : 2 Levač
24.11.2012 13:00 Rudar 3 : 0 Branik
24.11.2012 13:00 Slatina 5 : 1 Krivelj
24.11.2012 13:00 Poreč 4 : 0 Radujevac
24.11.2012 13:00 Rtanj 6 : 0 Borac
24.11.2012 13:00 Rgotina 7 : 1 Omladinac
24.11.2012 13:00 Bučje 0 : 0 Rudar (VČ)
24.11.2012 13:00 Potisje 2 : 0 Panonija IM Topola
24.11.2012 13:00 Čoka 1 : 1 Vinogradar
24.11.2012 13:00 Jadran 2 : 2 Tisa
24.11.2012 13:00 Obilić 0 : 4 Njegoš
24.11.2012 13:00 Bajša 3 : 2 Preporod
24.11.2012 13:00 Krivaja 1 : 1 Bačka (M)
24.11.2012 13:00 Graničar (G) 1 : 0 Kordun
24.11.2012 13:00 OFK Mladost 2 : 0 Sloga
24.11.2012 13:00 Mladost (K) 3 : 4 Hajduk
24.11.2012 13:00 Borac 1 : 4 BSK
24.11.2012 13:00 Vrbas 2 : 0 Jedinstvo
24.11.2012 13:00 Metalac AV 1 : 0 Obilić
24.11.2012 13:00 Sloga (B) 2 : 7 Oskar
24.11.2012 13:30 Omladinac 2 : 1 BSK
24.11.2012 13:30 Maskar 2 : 0 Mladi rudar
24.11.2012 13:30 Jasenica 2 : 1 Žabare
24.11.2012 13:00 Crnča 5 : 1 Stolice
24.11.2012 13:00 Milicionar 3 : 3 Partizan
24.11.2012 16:00 Mladost (PP) 2 : 0 OFK Varna
24.11.2012 13:00 Kupinovac 4 : 1 Crni Vrh
24.11.2012 13:30 Partizan (U) 0 : 0 Jedinstvo
24.11.2012 Fruškogorski partizan 3 : 1 OFK Futog
24.11.2012 Mladost 1 : 1 OFK Sirig
24.11.2012 Slavija 3 : 1 Proleter
24.11.2012 13:00 Toplica 3 : 0 Pobeda
24.11.2012 14:00 Srbovo 3 : 3 Graničar
24.11.2012 13:00 Borac 3 : 0 Dizel
24.11.2012 13:00 Vinogradar 1 : 4 Polet 57
24.11.2012 13:00 Stara Čaršija 3 : 0 Jugovići
24.11.2012 13:00 Omašnica 6 : 1 Mladost
24.11.2012 13:00 Stari Trstenik 0 : 1 Topoljak
24.11.2012 13:00 Moravac-C 74 0 : 4 Omladinac
24.11.2012 4 Juli 5 : 0 Denim
24.11.2012 Sibnica 2 : 4 Crvena zvezda
24.11.2012 OFK Slatina 2 : 6 Mladost
24.11.2012 Vis 1 : 1 Ropočevo
24.11.2012 Rudar 2012 1 : 5 Drlupa
24.11.2012 Đurinci 0 : 3 Sloga 2012
24.11.2012 Mladost 0 : 4 Nemenikuće
24.11.2012 11:00 Radnički 1923 2 : 0 Sloboda Piont
24.11.2012 Timok 0 : 3 Jagodina
24.11.2012 BSK Borča 2 : 1 Inđija
24.11.2012 13:00 Rad 3 : 1 Sloga
24.11.2012 11:00 Banat 1 : 2 Partizan
24.11.2012 11:00 Borac 0 : 1 Napredak
24.11.2012 OFK Beograd 1 : 2 Vojvodina
24.11.2012 11:00 Radnički 0 : 2 Crvena zvezda
24.11.2012 13:00 Radan 0 : 0 Borac
24.11.2012 13:00 Sloboda Point 1 : 0 Brodarac
24.11.2012 Loznica 1919 1 : 0 ČSK Pivara
24.11.2012 BSK Borča 1 : 1 Zemun
24.11.2012 Napredak 0 : 0 Borac
24.11.2012 Raadnički 1923 0 : 1 Partizan
24.11.2012 Sloga 1 : 1 Rad
24.11.2012 13:30 OFK Beograd 2 : 2 Vojvodina
24.11.2012 Teleoptik 0 : 0 Crvena zvezda
24.11.2012 12:00 Bečej 1918 2 : 0 Bačka Topola
24.11.2012 12:00 Vojvodina 3 : 0 Banat
24.11.2012 11:00 Potisje 13 : 0 Panonija IM Topola
24.11.2012 11:00 Čoka 2 : 2 Vinogradar
24.11.2012 11:00 Jadran 8 : 5 Tisa
24.11.2012 11:00 Obilić 2 : 3 Njegoš
24.11.2012 11:00 Bajša 4 : 2 Preporod
24.11.2012 11:00 Krivaja 4 : 1 Bačka (M)
24.11.2012 13:00 Župa 0 : 1 Čukarički
24.11.2012 Loznica 1919 1 : 0 AS
24.11.2012 12:00 Smederevo 1 : 0 Zemun
24.11.2012 Napredak 2 : 1 Borac
24.11.2012 Partizan 1 : 1 Radnički 1923
24.11.2012 Radnički 1 : 2 Rad
24.11.2012 11:00 Savacijum 1 : 2 Crvena zvezda
24.11.2012 10:00 Bečej 1918 1 : 0 Bačka Topola
24.11.2012 10:00 Vojvodina 5 : 0 Banat
24.11.2012 Smederevo 0 : 1 Sloga
24.11.2012 Badnjevac 2 : 1 Rudar
24.11.2012 Sloga 5 : 3 Pinkum
24.11.2012 Homoljac 3 : 0 Plana
24.11.2012 Kolonija Sveti Sava 0 : 1 Šumadija

Košarka

24.11.2012 20:30 Zadar 68 : 76 MZT Skopje
24.11.2012 17:00 Szolnoki Olaj 78 : 82 Igokea
24.11.2012 17:00 Cibona 63 : 71 Crvena zvezda Telekom
24.11.2012 21:00 Široki WWin 101 : 64 Split
24.11.2012 19:00 Budućnost VOLI 80 : 78 Radnički
24.11.2012 17:00 Jagodina 80 : 82 Borac Mozzart Sport
24.11.2012 16:00 BKK Radnički 79 : 59 Smederevo 1953
24.11.2012 19:30 Sloga 72 : 77 Konstantin
24.11.2012 19:00 Sloboda 76 : 69 Vršac
24.11.2012 19:30 Metalac 87 : 89 Mega Vizura
24.11.2012 18:00 OKK Beograd 78 : 96 Vojvodina Srbijagas
24.11.2012 17:00 Plana 66 : 72 Spartak
24.11.2012 17:00 Beovuk 72 78 : 89 Meridiana
24.11.2012 20:00 Mladost (Č) 77 : 93 Crnokosa
24.11.2012 16:00 Radnički 77 : 86 Napredak Rubin
24.11.2012 19:00 Napredak (A) 81 : 79 Mladost (Z)
24.11.2012 Svilajnac Kompo 102 : 100 Prva Petoletka
24.11.2012 Železničar 81 : 93 Novi Pazar
24.11.2012 Polet 95 : 93 Radnički Student
24.11.2012 Šabac 91 : 68 Priboj
24.11.2012 Zlatar 83 : 77 Zlatibor
24.11.2012 Ub 83 : 87 Sloga
24.11.2012 Temnić 20 : 0 Mašinac
24.11.2012 Jablanica 82 : 75 OKK Junior
24.11.2012 Rtanj 92 : 74 Jug
24.11.2012 Mladost 95 : 77 Dimitrovgrad
24.11.2012 Bor RTB 92 : 83 Zdravlje Leskovac
24.11.2012 Pirot 70 : 77 Knjaževac
24.11.2012 Zdravlje 09 84 : 72 Niš
24.11.2012 Kuršumlija 83 : 63 Prokuplje
24.11.2012 Vojvodina 76 : 49 Mladost Teletehnika
24.11.2012 Srem 88 : 68 Odžaci
24.11.2012 Jedinstvo 105 : 100 Nova Pazova
24.11.2012 Stara Pazova 86 : 93 Sveti Đorđe
24.11.2012 Akademik 83 : 93 Vojvodina Srb Gas MT
24.11.2012 Veternik 0 : 20 Topola
24.11.2012 Dunav 103 : 80 Vrbas
24.11.2012 Bane 63 : 75 Požarevac
24.11.2012 Sloga (D) 79 : 73 Korićani
24.11.2012 Župa 77 : 55 Starinski
24.11.2012 Paraćin 99 : 75 Sloga (PM)
24.11.2012 Stari Ras 70 : 117 Trepča
24.11.2012 Mokra Gora 74 : 72 Šumarice
24.11.2012 Mladost 84 : 81 Ušće
24.11.2012 Student BB 98 : 80 Užice
24.11.2012 Železničar 79 : 81 Vladimirci
24.11.2012 Klik 80 : 76 Loznica
24.11.2012 Čačak 94 94 : 100 Mionica
24.11.2012 Mileševac 85 : 60 Ivanjica
24.11.2012 Radan 71 : 88 Mladost Vesna
24.11.2012 Jastrebac 68 : 88 Sokobanja
24.11.2012 Radnik 67 : 66 Hajduk Veljko
24.11.2012 Nibak 80 : 77 Naisus
24.11.2012 Vlasotince 81 : 61 Negotin
24.11.2012 17:00 Čelik 76 : 80 Partizan
24.11.2012 20:30 Voždovac 82 : 70 Celje
24.11.2012 20:00 Šumadija 84 : 78 Vrbas Medela
24.11.2012 19:30 Jagodina 2001 79 : 74 Crvena Zvezda
24.11.2012 20:30 Stara Pazova 78 : 63 Čelarevo
24.11.2012 15:00 Bor 72 : 43 Actavis academy

Odbojka

24.11.2012 17:00 Železničar 0 : 3 Spartak (LJ)
24.11.2012 20:00 Sloven 0 : 3 Novi Pazar Junior
24.11.2012 19:00 Jedinstvo 3 : 0 Mladenovac
24.11.2012 18:00 Kosovska Mitrovica 0 : 3 Borac
24.11.2012 19:00 Obilić 1 : 3 Klek Srbijašume
24.11.2012 20:00 Metalac Takovo 0 : 3 Bukovica Putevi
24.11.2012 19:00 FAP Livnica 0 : 3 Partizan
24.11.2012 17:00 Lučani 3 : 0 Užice
24.11.2012 17:00 Toplički Vitezovi 1 : 3 Knjaževac
24.11.2012 18:00 Ozren 0 : 3 Niš
24.11.2012 17:30 Mladost 3 : 0 Pirot
24.11.2012 Jedinstvo 0 : 3 Sterija
24.11.2012 Radnički 2 3 : 1 Šumadija
24.11.2012 Zaslon 2 : 3 Rudar
24.11.2012 VGSK 3 : 1 VA 014
24.11.2012 FOK 0 : 3 Vojvodina 2
24.11.2012 Inđija 3 : 1 Srem Iton
24.11.2012 Proleter 3 : 0 Vrbas
24.11.2012 Futog 3 : 2 Mladost Ekspans
24.11.2012 Novi Sad 3 : 1 Bavanište
24.11.2012 20:00 Tent 3 : 2 Jedinstvo (SP)
24.11.2012 18:00 Kolubara 2 : 3 NIS Spartak
24.11.2012 19:00 Železničar 1 : 3 Crvena Zvezda
24.11.2012 18:00 Dinamo 1 : 3 Jedinstvo (U)
24.11.2012 19:00 Crnokosa Artos 3 : 0 Takovo Zvezda Helios
24.11.2012 19:00 Radnički (K) 3 : 0 Obilić
24.11.2012 20:00 Radnički (B) 1 : 3 Smeč 5
24.11.2012 13:00 Poštar 1 : 3 Kraguj
24.11.2012 16:00 Futog 3 : 0 Lazarevac
24.11.2012 19:00 Gimnazijalac 1 : 3 Zlatibor
24.11.2012 17:00 Putevi Trendteks 3 : 0 Borac
24.11.2012 20:00 Libero ČA 3 : 1 Tajm
24.11.2012 Tara 1 : 3 Zlatar
24.11.2012 12:30 Sloga 3 : 0 Lučani
24.11.2012 Mali Zvornik 3 : 0 VGSK
24.11.2012 Šumadija 3 : 1 Spas
24.11.2012 Mladi Radnik 2 : 3 Spartak
24.11.2012 Vršac 0 : 3 Iton Srem Tempo
24.11.2012 Mladost 3 : 0 Vrbas
24.11.2012 Majdanpek FBC 1 : 3 Jagodina
24.11.2012 Bor 0 : 3 Student
24.11.2012 Milenijum 3 : 0 Topličanin
24.11.2012 Paraćin 3 : 1 Leskovac 98
24.11.2012 Vranje 3 : 0 Pirot

Rukomet

24.11.2012 19:30 Kolubara 26 : 30 Vrbas Carnex
24.11.2012 19:30 Železničar 1949 18 : 19 Rudar
24.11.2012 18:00 Napredak 23 : 20 Metaloplastika
24.11.2012 18:30 PKB 19 : 26 Jugović Unimet
24.11.2012 18:30 Mladost 20 : 23 Spartak Vojput
24.11.2012 19:00 Sombor 30 : 29 Titel Džon Dir
24.11.2012 20:00 Crvena Zvezda 24 : 25 Proleter
24.11.2012 Vlasotince 29 : 29 Dubočica 54
24.11.2012 Jagodina 28 : 27 Topličanin
24.11.2012 Jastrebac 31 : 34 Radnički 1951
24.11.2012 20:00 ORK Bor 26 : 18 Žitorađa
24.11.2012 BSK Heba 20 : 25 Planinka
24.11.2012 18:30 Sportski Centar Voždovac 2012 27 : 22 Loznica
24.11.2012 20:00 Morava 28 : 27 Obilić
24.11.2012 18:00 Priboj 31 : 26 Župa 54
24.11.2012 19:00 Bane 14 : 34 Novi Pazar
24.11.2012 15:30 Mladost 13 : 32 Vranje 1957
24.11.2012 Morava 31 : 32 Aleksinac
24.11.2012 Železničar 2 22 : 33 Hisar
24.11.2012 16:00 Pirot 36 : 27 Niška Banja
24.11.2012 16:00 Dubočica 54 2 26 : 43 Radan
24.11.2012 Bela Palanka 33 : 27 Progres
24.11.2012 Paraćin 37 : 36 Knjaževac
24.11.2012 19:00 Brestovac 27 : 44 Majdanpek
24.11.2012 19:00 Hajduk Veljko 36 : 27 Rembas
24.11.2012 19:00 Jedinstvo 37 : 33 Kolubara 2
24.11.2012 Čukarički 25 : 25 Sloga
24.11.2012 Kosmaj 25 : 34 Udarnik
24.11.2012 Ub 34 : 35 Partizan 2
24.11.2012 16:00 Rudar 2 21 : 32 Studentski grad
24.11.2012 Hercegovina 39 : 28 Jabuka
24.11.2012 Potisje Pleteks 26 : 37 Jedinstvo (K)
24.11.2012 Radnički 23 : 22 Crvenka II
24.11.2012 Jedinstvo (NB) 32 : 25 Ruma
24.11.2012 Banatski Karlovac 35 : 30 Napredak
24.11.2012 Hajduk 30 : 33 Radnički-Cement
24.11.2012 Apatin 30 : 26 Dalmatinac
24.11.2012 19:00 Knjaževac 28 : 19 Zaječar 2
24.11.2012 15:30 Đerdap 21 : 30 Pirot
24.11.2012 16:00 Kučevo 20 : 17 Crveni krst
24.11.2012 16:00 Mladost 21 : 30 Sloga
24.11.2012 Proleter Superprotein 27 : 33 Kikinda
24.11.2012 Jabuka 95 21 : 27 Halas Jožef
24.11.2012 Vojvodina 34 : 23 Mladost
24.11.2012 Pančevo 28 : 24 Radnički
24.11.2012 Dolovo 22 : 35 Srem

Vaterpolo

24.11.2012 Proleter 8 : 18 Spartak Prozivka
24.11.2012 Partizan 2 10 : 11 Šabac
24.11.2012 Nais 13 : 9 Bečejac
24.11.2012 TENT 7 : 7 Zemun

Futsal

24.11.2012 18:00 Tango 6 : 2 Vranje
24.11.2012 16:00 Užice 3 : 7 Fontana
24.11.2012 Tvrdjava 4 : 2 KMF Deus futsal
24.11.2012 SAS 4 : 1 Kikinda
24.11.2012 13:00 Kragujevac 2011 5 : 4 92
24.11.2012 Telep 9 : 1 Bačka
POČEO LETNJI PRELAZNI ROK ZA IGRAČE Fudbalski savez Beograda obaveštava sve klubove sa svoje teritorije da je u ponedeljak 18. juna 2018. godine počeo Letnji prelazni rok za igrače. Ovaj prelazni rok trajaće do petka 31. avgusta 2018. godine. U tom periodu fudbaleri i fudbalerke koji žele da promene klub mogu to uraditi ukoliko poseduju za to neophodnu dokumentaciju. KLUBOVI POSEBNO TREBA DA OBRATE PAŽNJU NA REGISTRACIONI PRAVILNIK KAO I NA TO DA SE SVA NEOPHODNA DOKUMENTA ZA REGISTRACIJU IGRAČA ČITKO I PRAVILNO POPUNE.
Baraž za zonu Zapad druga utakmica Juhor(Obrež) - Dobrič (Pejkovac) 8:1
Rista Rista i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
jeromerothen jeromerothen i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
jeromerothen jeromerothen i još 3 korisnika su tipovali utakmicu