XS
SM
MD
LG
Pronađeno ukupno 71 utakmica za dan
Sreda, 26 April 2017

Fudbal

Finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
1/2 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
26.04.2017 16:30 Čukarički 1 : 4 Crvena zvezda
26.04.2017 19:00 Vojvodina 0 : 0 Partizan
09.05.2017 16:00 Crvena zvezda 1 : 2 Čukarički
10.05.2017 16:00 Partizan 1 : 0 Vojvodina
1/4 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
05.04.2017 13:00 Voždovac 1 : 2 Partizan
05.04.2017 18:00 Sloboda (U) 0 : 3 Čukarički
05.04.2017 18:00 Vojvodina 5 : 2 Borac (Č)
05.04.2017 19:00 Crvena zvezda 4 : 2 Mladost (L)
1/8 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
26.10.2016 14:00 Voždovac 1 : 0 Spartak ŽK
26.10.2016 15:00 Čukarički 1 : 0 Javor Matis
26.10.2016 17:00 Novi Pazar 0 : 0 Vojvodina
26.10.2016 17:00 Mladost (L) 1 : 1 Rad
26.10.2016 17:00 Radnik 1 : 2 Sloboda (U)
26.10.2016 18:00 Crvena zvezda 3 : 0 BSK Borča
25.10.2016 13:00 Žarkovo 0 : 2 Partizan
26.10.2016 13:00 Jagodina 1 : 1 Borac (Č)
1/16 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
21.09.2016 16:00 Mladost (BJ) 1 : 4 Novi Pazar
21.09.2016 16:00 ČSK Pivara 0 : 3 Crvena zvezda
21.09.2016 16:00 Zemun 0 : 0 Borac (Č)
21.09.2016 16:00 Kolubara 0 : 4 Mladost (L)
21.09.2016 16:00 BSK Borča 1 : 0 Radnički (N)
21.09.2016 16:00 Polet (LJ) 0 : 1 Radnik
21.09.2016 16:00 Inđija 0 : 1 Voždovac
21.09.2016 16:00 Sindjelić (B) 1 : 5 Jagodina
21.09.2016 16:00 Radan 0 : 5 Čukarički
21.09.2016 16:00 Žarkovo 2 : 2 Metalac (GM)
21.09.2016 16:00 Proleter (NS) 0 : 1 Javor Matis
21.09.2016 18:00 Partizan 3 : 1 Napredak
21.09.2016 19:00 Sloboda (U) 6 : 1 OFK Beograd
21.09.2016 20:00 Vojvodina 4 : 0 Bežanija
20.09.2016 16:00 OFK Bačka 0 : 3 Spartak ŽK
20.09.2016 19:00 Rad 1 : 0 Dinamo
Pred kolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
07.09.2016 16:00 Žarkovo 1 : 1 Loznica
07.09.2016 16:00 Polet (LJ) 2 : 0 Radnički 1923
07.09.2016 16:00 Trepča 0 : 3 Sloboda (U)
26.04.2017 16:00 Crystal Palace 0 : 1 Tottenham
26.04.2017 16:00 Middlesbrough 1 : 0 Sunderland
26.04.2017 18:30 Arsenal 1 : 0 Leicester
26.04.2017 20:30 Leganés 3 : 0 Las Palmas
26.04.2017 19:30 Barcelona 7 : 1 Osasuna
26.04.2017 21:30 La Coruña 2 : 6 Real Madrid
26.04.2017 20:30 Valencia 2 : 3 Real Sociedad
26.04.2017 16:00 Zabjelo 0 : 1 OFK Mladost 1970
26.04.2017 16:00 Sloga 1940 (BB) 0 : 0 Radnički Gorenje
26.04.2017 16:00 Sloga (S) 2 : 2 Provo
26.04.2017 17:00 Šajkaš 1908 0 : 1 Vinogradar
26.04.2017 17:00 Jugović 2 : 2 Omladinac
26.04.2017 17:00 Proleter 3 : 1 Titel
26.04.2017 17:00 Tatra 4 : 0 Bačka
26.04.2017 17:00 OFK Futog 5 : 3 Miletić
26.04.2017 17:00 Petrovaradin 1 : 0 OFK Sirig
26.04.2017 17:00 Borac 4 : 2 Jedinstvo
26.04.2017 17:00 TSK 0 : 3 Mladost
26.04.2017 16:00 Omladinac 4 : 1 Banja 1957
26.04.2017 16:00 OFK Aranđelovac 5 : 2 ŽSK
26.04.2017 16:30 Trebič 1 : 1 OFK Grlište
26.04.2017 16:30 Tvrdjava 4 : 3 Krivanj
26.04.2017 16:30 Žabare 2 : 2 Gornji Stepoš
26.04.2017 17:00 OFK Rogača 5 : 1 OFK Slatina
26.04.2017 17:00 Stojnik 0 : 5 Mladost (G)
26.04.2017 16:00 Radnički (NP) 5 : 3 Indeks
26.04.2017 10:00 Njerš Ištvan 1 : 2 Radnički (S)
26.04.2017 10:00 Budućnost-Krušik 2014 : Železničar
26.04.2017 11:00 Radnički Šabački : Jedinstvo
26.04.2017 10:00 Radnički Stobex : Savacijum
26.04.2017 11:00 Studentski Grad 1 : 1 Balkan
26.04.2017 15:00 BASK 2 : 1 Radnički (NB)
26.04.2017 12:00 Žarkovo 1 : 15 Internacional
26.04.2017 12:00 BSK Borča 4 : 3 IM Rakovica
26.04.2017 10:00 Kolubara 1 : 3 Brodarac 2
26.04.2017 11:00 Radnički (O) 2 : 0 Siti Sport Klub
26.04.2017 16:00 Spartak ŽK 3 : 2 Crvena zvezda
26.04.2017 14:00 Radnički (NP) 0 : 3 Petar Puača
26.04.2017 16:30 Šumadija 1903 0 : 5 Radnički 1923
26.04.2017 16:00 Bane 0 : 3 Sloga (K)
26.04.2017 14:00 Apolon 4 6 : 0 Nacional AG
26.04.2017 16:30 Apolon 5 : 0 Mokra Gora
26.04.2017 09:00 Čukarički MK 2 : 1 Voždovac MK
26.04.2017 11:00 Teleoptik MK 2 : 1 Lokomotiva MK
26.04.2017 12:00 BASK MK 1 : 3 Studentski grad MK
26.04.2017 13:00 Zemun MK 1 : 0 Rad MK
26.04.2017 14:00 Sinđelić MK 0 : 4 OFK Beograd MK
26.04.2017 12:00 Radnički (NP) 0 : 2 Srem
26.04.2017 14:30 Tutin 0 : 1 Kiker
26.04.2017 13:00 Novi Pazar 4 : 1 Šumadija 1903
26.04.2017 16:30 Radnički (V) 3 : 0 OFK Osečina
26.04.2017 16:30 Ribnica 1 : 0 Donjošorac Sunrise
26.04.2017 16:30 Drina 2 : 2 Mačva 2005
26.04.2017 16:30 Omladinac 2014 0 : 2 Loznica
26.04.2017 16:30 Budućnost-Krušik 2014 1 : 0 Železničar
26.04.2017 16:30 OFK Šabac 5 : 1 Jedinstvo
26.04.2017 16:30 Mačva (Š) 3 : 2 Savacijum
26.04.2017 Crvena zvezda 3 : 0 Vozdovac
26.04.2017 12:00 Atakante 2 : 2 Balkan

Košarka

26.04.2017 19:30 Borac 75 : 77 Mega Leks
26.04.2017 21:00 Vršac 57 : 81 FMP
26.04.2017 19:00 Dynamic BG 92 : 75 Spartak
26.04.2017 17:30 Bor 70 : 44 Loznica

Odbojka

Rukomet

26.04.2017 19:00 ŽSK 27 : 29 Kikinda
26.04.2017 17:00 Borac 26 : 30 Prigrevica
26.04.2017 17:00 Naftagas 41 : 19 Lehel

Futsal

26.04.2017 18:00 Kopernikus SAS 2 : 7 Ekonomac
26.04.2017 16:30 Ekonomist 8 : 6 Intelektualac
Dejann i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Dejann i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Održana šesta sednica Odbora za hitna pitanja FS Beograda Na 6. sednici 52. saziva Odbora za hitna pitanja FS Beograda koja je održana 25. jula 2017. godine doneto je nekoliko važnih odluka: Odluka o sastavu Međuopštinske lige grupa ’’A’’ i ’’B’’, kao i Opštinske lige Barajevo za takmičarsku sezonu 2017/2018 . Odluka o kalendaru takmičenja Međuopštinske lige grupa ’’A’’ i ’’B’’, kao i Opštinske lige Barajevo za jesenji deo takmičarske sezone 2017/2018 . Odbor za hitna pitanja FS Beograda je na ovom sastanku doneo i Odluku o produženju ugovora o snimanju utakmica Srpske lige grupa Beograd i Odluku o uslovnom prijemu u članstvo Fudbalskog saveza Beograda ŽFK „ZEMUN“.
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu