XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 485 utakmica za dan
Nedelja, 26 Novembar 2017

Fudbal

26.11.2017 17:00 Partizan 1 : 1 Spartak ŽK
26.11.2017 15:00 Čukarički 1 : 2 Crvena Zvezda
26.11.2017 13:00 Radnički (P) 1 : 0 Sloboda
26.11.2017 13:00 Dinamo 1 : 0 Radnički 1923
26.11.2017 13:00 Budućnost 1 : 1 Novi Pazar
26.11.2017 13:00 Metalac 3 : 0 Sinđelić
26.11.2017 13:00 ČSK Pivara 5 : 1 Jagodina
26.11.2017 11:00 Jedinstvo Putevi 0 : 0 Smederevo 1924
26.11.2017 13:00 Tutin 0 : 4 Šumadija (A)
26.11.2017 13:00 Železničar 1 : 2 Polet
26.11.2017 13:00 Tabane 1970 2 : 1 Rtanj
26.11.2017 11:00 Car Konstantin 0 : 2 Trajal
26.11.2017 13:00 Borac (S) 1 : 2 Bečej 1918
26.11.2017 13:00 Dunav 1 : 1 Omladinac (NB)
26.11.2017 13:00 Železničar 4 : 1 Radnički (ZR)
26.11.2017 11:00 Žarkovo 4 : 2 Jedinstvo
26.11.2017 13:00 Stepojevac Vaga 0 : 5 Lokomotiva
26.11.2017 13:00 BSK Batajnica 1 : 1 Grafičar
26.11.2017 13:00 Sušica 3 : 2 Slavija
26.11.2017 13:00 Bane 1 : 1 Radnički (K)
26.11.2017 13:00 Karađorđe (R) 1 : 1 Takovo
26.11.2017 13:00 Sloboda (Č) 2 : 0 Arsenal
26.11.2017 13:00 Orlovac 2 : 0 Trepča
26.11.2017 13:00 Dragačevo 0 : 3 LFK Mladost
26.11.2017 13:00 Zvižd 4 : 3 Napredak
26.11.2017 13:00 Mladi radnik (R) 3 : 0 Homoljac
26.11.2017 13:00 Mladi borac 3 : 2 Udarnik
26.11.2017 13:00 Šumadija 5 : 2 Petar Dobrnjac
26.11.2017 13:00 Proleter 3 : 0 Morava (VP)
26.11.2017 13:00 Sloga (S) 3 : 2 Zadrugar
26.11.2017 13:00 OFK Osečina 0 : 4 Polimlje
26.11.2017 13:00 Borac 2 : 2 OFK Divci
26.11.2017 13:00 Vlasina 1 : 0 Budućnost (O)
26.11.2017 13:00 Vranjska Banja 1 : 1 OFK Brzi Brod
26.11.2017 13:00 Jablanica 0 : 4 Tanasko Rajić
26.11.2017 13:00 OFK Niš 2 : 1 Pčinja
26.11.2017 13:00 Timočanin 4 : 1 Rudar Alpos
26.11.2017 13:00 Bukovik 3 : 0 Brodoremont
26.11.2017 13:00 Moravica 3 : 4 Kablovi
26.11.2017 11:00 Sloga 0 : 1 Svrljig
26.11.2017 13:00 Majdanpek 2 : 0 Šarbanovac
26.11.2017 13:00 Bošnjane 2 : 0 Napredak
26.11.2017 13:00 Žitorađa 3 : 0 Poljoprivrednik
26.11.2017 13:00 Jedinstvo 1 : 2 Kopaonik
26.11.2017 13:00 Sloga (Ć) 0 : 5 SFS Borac
26.11.2017 13:00 Mladost (O) 0 : 1 Vršac united
26.11.2017 13:00 Vojvodina 1928 3 : 0 Proleter
26.11.2017 13:00 ŽAK 3 : 4 Sloga
26.11.2017 13:00 Borac (NS) 2 : 0 Index
26.11.2017 13:00 Sremac 0 : 3 Borac (Š)
26.11.2017 13:00 Kupinovo 1 : 0 Jugović
26.11.2017 13:00 Hajduk (B) 2 : 1 Podunavac
26.11.2017 10:00 Kabel 2 : 0 OFK Slavija
26.11.2017 13:00 Tekstilac 1 : 0 Bačka (P)
26.11.2017 13:00 Tavankut 2 : 2 Potisje
26.11.2017 13:00 Tisa 5 : 0 Budućnost (G)
26.11.2017 13:00 Preporod 4 : 0 Mladost Apa
26.11.2017 13:00 Mladost (BP) 5 : 0 Zadrugar
26.11.2017 11:00 Brodarac 5 : 0 Rakovica
26.11.2017 13:00 Zvezdara 2 : 2 Napredak
26.11.2017 10:00 Borac 2 : 0 Milutinac
26.11.2017 13:00 Turbina 0 : 1 Hajduk
26.11.2017 13:00 Sremčica 2 : 1 Srem
26.11.2017 13:00 Budućnost 1 : 2 Torlak
26.11.2017 13:00 Vojvodina (B) 1 : 6 Vojvodina (NM)
26.11.2017 13:00 Crvena zvezda (VS) 2 : 0 Naftagas (E)
26.11.2017 13:00 Crvena Zvezda (RS) 5 : 0 Naftagas (B)
26.11.2017 13:00 Omladinac 1 : 3 Banat
26.11.2017 13:00 Rusanda 3 : 1 Lehel
26.11.2017 13:00 Borac 8 : 1 Bilećanin
26.11.2017 13:00 OFK Tekstilac 4 : 3 Hajduk
26.11.2017 13:00 Mladost (S) 2 : 2 Kolare
26.11.2017 13:00 Partizan 3 : 2 OFK Bratstvo
26.11.2017 13:00 Bratstvo 2 : 0 OFK Batinac
26.11.2017 13:00 Mladi radnik 0 : 3 Resavac
26.11.2017 13:00 Kušiljevo 0 : 2 Dragocvet
26.11.2017 13:00 Napredak 3 : 0 Zemljoradnik
26.11.2017 13:00 Juhor 1 : 3 Rembas
26.11.2017 13:00 Vojvodina (S) 0 : 1 Borac (St)
26.11.2017 13:00 Vojvodina (Cr) 1 : 0 BAK
26.11.2017 13:00 Vulturul 1 : 1 Jedinstvo (V)
26.11.2017 13:00 Strela 4 : 0 Jedinstvo Stević
26.11.2017 13:00 Vojvodina (CC) 5 : 0 Jugoslavija
26.11.2017 13:00 Radnički (B) 0 : 1 Dolina
26.11.2017 13:00 Železničar 0 : 2 Borac (M)
26.11.2017 13:00 Ljukovo 0 : 4 Hrtkovci
26.11.2017 13:00 Budućnost 1 : 3 1. Maj Ruma
26.11.2017 13:00 Jadran 2 : 0 Sloboda (DT)
26.11.2017 13:00 Sutjeska 5 : 0 Napredak
26.11.2017 13:00 OFK Vrbas 2 : 0 Horgoš 1911
26.11.2017 13:00 Proleter (NJ) 1 : 2 Iskra
26.11.2017 10:00 Subotica 2 : 6 Jadran
26.11.2017 13:00 Senta 2 : 0 Panonija IM Topola
26.11.2017 13:00 Polom 3 : 1 BSK
26.11.2017 13:00 Branik 3 : 0 Čubra
26.11.2017 13:00 Radnički 4 : 1 Rudna Glava
26.11.2017 13:00 Krivelj 1 : 1 Zlot
26.11.2017 13:00 Nemetali 1 : 4 Slatina
26.11.2017 13:00 Majur 1 : 4 Jedinstvo 1945 (VL)
26.11.2017 13:00 Mladi Borac 1 : 3 Cer
26.11.2017 13:00 Mladost (PR) 3 : 2 Mačva 2005
26.11.2017 13:00 Jedinstvo (ŠT) 4 : 1 Cerić
26.11.2017 13:00 Radnički Šabački 3 : 2 Vidojevica
26.11.2017 13:00 Sloga 2 : 1 Sindjelić
26.11.2017 13:00 Duško 4 : 2 Mladost (DD)
26.11.2017 13:00 Vinča 3 : 3 Bare
26.11.2017 13:00 Trnava 3 : 1 Mladost MG
26.11.2017 13:00 Borac 1 : 1 ŽSK
26.11.2017 13:00 Aranđelovac 1 : 1 Banja
26.11.2017 13:00 Partizan 2 : 1 Prvi srpski ustanak
26.11.2017 13:00 Šatornja 1 : 5 Šumadinac
26.11.2017 13:00 Omladinac (DR) 1 : 0 BSK
26.11.2017 13:00 Bobište 4 : 0 Jedinstvo (Š)
26.11.2017 13:00 OFK Brza 5 : 1 Mladost (V)
26.11.2017 13:00 Polet 4 : 3 Umac
26.11.2017 13:00 Čekmin 0 : 2 Jedinstvo (GS)
26.11.2017 13:00 Jedinstvo (G) 2 : 1 Mladi borac
26.11.2017 13:00 Zloćudovo 4 : 2 Železničar
26.11.2017 13:00 Kumarevo 65 1 : 6 Sloga
26.11.2017 13:00 Progres 1 : 6 Vučje
26.11.2017 13:00 Pobeda 3 : 0 7. Juli
26.11.2017 13:00 SASK 1 : 0 Osipaonica
26.11.2017 13:00 Vrbovac 2 : 4 Crvena zvezda
26.11.2017 13:00 Šumadija 2 : 3 Polet
26.11.2017 13:00 Cerovac 2 : 3 Mihajlovac 1934
26.11.2017 13:00 Sloga 2 : 0 Obilić
26.11.2017 13:00 Podunavac 9 : 1 Radnik
26.11.2017 13:00 Sloboda 0 : 0 Borac
26.11.2017 14:00 Napredak 3 : 0 Jedinstvo (K)
26.11.2017 14:00 Šumadija 1923 1 : 5 Slatina
26.11.2017 14:00 Zadrugar 1 : 3 Mladost (P)
26.11.2017 14:00 Rudar 3 : 0 Spartak
26.11.2017 14:00 Lunjevica 1 : 0 Parmenac
26.11.2017 14:00 Brezak 1936 2 : 6 Omladinac (Z)
26.11.2017 14:00 Jedinstvo (GG) 2 : 3 Polet (T)
26.11.2017 14:00 Backovac Junajted 2 : 2 Prijevor
26.11.2017 13:00 Sloga (D) 2 : 1 Naupare
26.11.2017 13:00 Šanac 0 : 1 Čitluk
26.11.2017 13:00 Kupci 4 : 1 Knez Lazar 2015
26.11.2017 13:00 FUD 4 : 0 Ribnik
26.11.2017 13:00 Donji Kopaonik 1 : 0 Sloga (M)
26.11.2017 13:00 Juhor 2 : 1 13. April
26.11.2017 13:00 Jastrebac 3 : 0 Mačkovac
26.11.2017 13:00 Šumadija 1934 1 : 1 Sloboda
26.11.2017 13:00 Mladost 3 : 2 Jedinstvo
26.11.2017 13:00 Zastava 0 : 3 Jadran
26.11.2017 13:00 Budućnost 4 : 0 Sloga (D)
26.11.2017 13:00 Kolonija 0 : 5 Srbija
26.11.2017 13:00 Kutlovo 1 : 1 Borac (D)
26.11.2017 13:00 Šumadinac (KG) 0 : 3 Vodojaža
26.11.2017 13:00 Radnički 1947 5 : 0 Sloga
26.11.2017 13:00 Doljevac 1971 0 : 1 Radnički 1924
26.11.2017 13:00 Moravac (ZT) 3 : 2 Palilula
26.11.2017 13:00 Morava (Ž) 2 : 6 Rasovača
26.11.2017 13:00 Crvena zvezda 1 : 2 Mladost (B)
26.11.2017 13:00 Naisus 1977 3 : 2 Jedinstvo GVD
26.11.2017 13:00 Dobrič 1974 1 : 1 Moravac (Č)
26.11.2017 13:00 Vrtište 6 : 1 Rudar
26.11.2017 13:00 Jedinstvo (GM) 6 : 2 Čegar 2013
26.11.2017 13:00 Budućnost 1 : 1 Proleter (M)
26.11.2017 13:00 Proleter (DV) 1 : 0 Morava
26.11.2017 13:00 Sloboda 1 : 4 Mladost (M)
26.11.2017 13:00 Bačka 1923 1 : 1 RFK Novi Sad 1921
26.11.2017 13:00 Proleter 2 : 1 ŽSK
26.11.2017 13:00 Jedinstvo (G) 0 : 4 Tatra
26.11.2017 13:00 Jedinstvo (R) 0 : 0 Petrovaradin
26.11.2017 13:00 OFK Sirig 0 : 0 TSK
26.11.2017 13:00 Vinogradar 1 : 6 Šajkaš 1908
26.11.2017 13:00 OFK Rtanj 2016 3 : 2 Mladost
26.11.2017 13:00 Graničar 4 : 2 Sloga
26.11.2017 13:00 Malinik 3 : 0 Bučje
26.11.2017 13:00 Rudar (VČ) 1 : 3 Trebič
26.11.2017 13:00 OFK 019 0 : 2 Kosovo
26.11.2017 13:00 Rgotina 2 : 2 Midžor
26.11.2017 13:00 Radnički (L) 5 : 1 Osnić
26.11.2017 13:00 Omladinac 2 : 2 OFK Knjaz
26.11.2017 13:30 BSK Bujanovac 4 : 1 Trešnjevka
26.11.2017 13:30 FSU Južna pruga 0 : 0 Mladost (S)
26.11.2017 13:30 Pavlovac 3 : 1 OFK Rota
26.11.2017 14:00 Jedinstvo (D) 0 : 0 Mlada krila
26.11.2017 13:00 Šumadija 1 : 0 15. Avgust 1950
26.11.2017 13:00 Pomoravlje 2 : 0 Beljanica
26.11.2017 13:00 Budućnost 5 : 0 Omladinski
26.11.2017 13:00 Javor 1 : 2 Omladinac
26.11.2017 13:00 Moravac 2 : 0 Mladost (GM)
26.11.2017 13:00 Budućnost (Đ) 0 : 0 Sloga
26.11.2017 13:00 Mladost (K) 4 : 1 Ursule
26.11.2017 13:00 Mladost (D) 5 : 0 Vinorača
26.11.2017 13:00 Šumadinac 2 : 0 Zenit
26.11.2017 13:00 Morava (R) 0 : 1 Sinđelić 1934
26.11.2017 13:00 Mladost (T) 3 : 4 Morava (KS)
26.11.2017 13:00 Šantarovac 1 : 0 Mladost (G)
26.11.2017 13:00 Jedinstvo 5 : 0 Kupinovac
26.11.2017 13:00 Hajduk 3 : 0 Fruškogorac
26.11.2017 13:00 OFK Zeka Buljubaša 0 : 0 Mitros
26.11.2017 13:00 Donji Srem 2015 7 : 0 Graničar (K)
26.11.2017 10:00 Fruška Gora 2 : 1 Sloga
26.11.2017 13:00 Sloboda 0 : 8 Napredak
26.11.2017 13:00 Mladost (B) 1 : 1 Donji Petrovci
26.11.2017 13:00 OFK Brestač 2 : 2 Graničar (O)
26.11.2017 13:00 Polet 3 : 3 OFK Bikić
26.11.2017 13:00 Karaš (K) 1 : 1 Ratar
26.11.2017 13:00 Borac (VS) 3 : 0 Vladimirovac
26.11.2017 13:00 Jedinstvo (MZ) 3 : 2 Velika Reka
26.11.2017 13:00 Borac 4 : 1 Jadar
26.11.2017 13:00 Jedinstvo (ZA) 3 : 0 Cerova
26.11.2017 13:00 Milan Orlić 2 : 2 Rudar
26.11.2017 13:00 Stolice 4 : 2 Sloga (ST)
26.11.2017 13:00 Antimon 5 : 3 Mladost (BR)
26.11.2017 13:00 7. Juli 1 : 3 Sloga (LŠ)
26.11.2017 13:00 Poštar 0 : 4 Zaklopača
26.11.2017 13:00 Hajduk 1 : 6 Crvenka
26.11.2017 13:00 Podunavac 0 : 4 Minel
26.11.2017 13:00 Siti Sport Klub 6 : 0 Umčari
26.11.2017 13:00 Partizan 3 : 0 Pinosava
26.11.2017 13:00 Lepušnica 1 : 0 Mladost
26.11.2017 13:00 Proleter 0 : 3 OFK Šabac
26.11.2017 13:00 Budućnost (PD) 2 : 0 Budućnost (ZM)
26.11.2017 13:00 Drina 2 : 0 Sloga
26.11.2017 13:00 Hajduk Stanko 10 : 1 Cer
26.11.2017 13:00 Omladinac 2013 5 : 1 Torpedo 1924
26.11.2017 13:00 Mladost 2 : 3 Napredak
26.11.2017 13:00 Pocerina 2 : 8 Trešnjevka
26.11.2017 13:00 Dobrava 3 : 3 Vlašić
26.11.2017 13:00 Mladost (PP) 5 : 4 Radnički
26.11.2017 13:00 Karađorđe 2 : 2 Šipurske livade
26.11.2017 13:00 Provo 2015 3 : 0 Miloš Pocerac 2013
26.11.2017 13:00 Sloga 2 : 3 Vojvoda Stepa Stepanović
26.11.2017 13:00 Milanovo 6 : 1 Omladinac
26.11.2017 11:00 Bratstvo 0 : 1 Moravac (P)
26.11.2017 13:00 Lemind 1953 2 : 2 Marjan MB
26.11.2017 13:00 BSK 3 : 0 Plantaža
26.11.2017 13:00 Real 3 : 0 Mladost (B)
26.11.2017 13:00 OFK Morava 6 : 0 Gradac
26.11.2017 13:00 Omladinac 2 : 0 Jugovići
26.11.2017 13:00 Stari Trstenik 1 : 1 Velika Drenova
26.11.2017 13:00 Beli Orlovi 1 : 2 Polet 57
26.11.2017 13:00 Borac 1 : 2 Trudbenik
26.11.2017 13:00 Rubin (Z) 4 : 0 Mladi Gorani
26.11.2017 13:00 Gradina 6 : 1 Rubin (DS)
26.11.2017 13:00 Ušće 0 : 3 Sloga (L)
26.11.2017 13:00 14. Oktobar 2 : 4 Varvarin
26.11.2017 13:00 Jastrebac 2 : 0 Jedinstvo (B)
26.11.2017 11:00 OFK Draževac 0 : 0 OFK Sloga
26.11.2017 13:00 Pobeda 1976 3 : 0 Vukašinovac
26.11.2017 11:00 Gredetin 0 : 0 Škriljac
26.11.2017 13:00 Kralj Petar I 7 : 1 Sloga
26.11.2017 14:00 Gavrilo Princip 1 : 2 Mladost (A)
26.11.2017 14:00 Lugovi 3 : 2 Kej
26.11.2017 14:00 Vujan 0 : 4 Rakova
26.11.2017 14:00 Morava (M) 1 : 1 Malba
26.11.2017 14:00 Budućnost 3 : 2 Prijatelji
26.11.2017 14:00 Čačak 94 1 : 1 Planinac
26.11.2017 13:00 Partizan (BB) 3 : 0 Sloga (B)
26.11.2017 13:00 Palilulac 0 : 5 Bukovik
26.11.2017 13:00 Banaćanin 7 : 0 Borac
26.11.2017 10:00 Baličevac 3 : 0 Sloga
26.11.2017 10:00 Koprijan 0 : 4 Arbanasce
26.11.2017 13:00 Dragojevac 1 : 2 Sloga 1949
26.11.2017 10:00 Petrovac 74 2 : 0 Hajduk
26.11.2017 10:00 Torpedo 3 : 1 Jedinstvo 2014
26.11.2017 13:00 Polet 2 : 1 Skupljen 2013
26.11.2017 10:00 Sloga (R) 4 : 5 Mladost (Z)
26.11.2017 13:00 Razvitak 2 : 1 Jedinstvo
26.11.2017 13:00 Heroj 3 : 0 Vihor
26.11.2017 13:00 Napredak (Sv) 2 : 7 Napredak (St)
26.11.2017 13:00 ISK Izvor 1 : 1 Popovac
26.11.2017 13:00 Radnik 1 : 0 Sloboda
26.11.2017 11:00 Donja Lomnica 3 : 0 Napredak
26.11.2017 10:00 Jašunja 1 : 3 Navalin
26.11.2017 11:00 Mladost (K) 5 : 0 Mladost (DL)
26.11.2017 11:00 Badince 3 : 0 Nomanica
26.11.2017 11:00 Rudar 1973 4 : 3 Turekovac
26.11.2017 13:00 Banat (V) 1 : 8 Omladinac
26.11.2017 Stig (MC) : Sloga 1945
26.11.2017 Napredak 1927 : Stig (C)
26.11.2017 13:00 Mladost 0 : 1 Zeta
26.11.2017 13:00 Čelik 0 : 5 OFK Mladost Lješkopolje 1970
26.11.2017 13:00 Jedinstvo 0 : 1 Igalo
26.11.2017 13:00 Otrant 2 : 0 Ibar
26.11.2017 13:00 Sloga (R) 9 : 0 Hajduk
26.11.2017 13:00 GOŠK 0 : 1 Radnik
26.11.2017 14:30 Southampton 4 : 1 Everton
26.11.2017 15:00 Burnley 0 : 1 Arsenal
26.11.2017 17:00 Huddersfield 1 : 2 Manchester City
26.11.2017 18:30 Villarreal 2 : 3 Sevilla
26.11.2017 12:00 La Coruña 2 : 2 Athletic Club
26.11.2017 20:45 Valencia 1 : 1 Barcelona
26.11.2017 16:15 Real Sociedad 2 : 2 Las Palmas
26.11.2017 18:00 Köln 0 : 2 Hertha BSC
26.11.2017 15:30 Hamburger SV 3 : 0 Hoffenheim
26.11.2017 15:00 Genoa 1 : 1 Roma
26.11.2017 20:45 Juventus 3 : 0 Crotone
26.11.2017 18:00 Lazio 1 : 1 Fiorentina
26.11.2017 15:00 Milan 0 : 0 Torino
26.11.2017 15:00 Udinese 0 : 1 Napoli
26.11.2017 17:00 Marseille 1 : 0 Guingamp
26.11.2017 15:00 Nice 0 : 5 Lyon
26.11.2017 21:00 Monaco 1 : 2 PSG
26.11.2017 13:00 Mašinac 2 : 0 Vojvodina
26.11.2017 13:00 Crvena Zvezda 4 : 2 Spartak ŽK
26.11.2017 11:00 Napredak 1 : 3 Internacional
26.11.2017 14:00 Radnički (N) 4 : 1 Voždovac
26.11.2017 11:00 Vojvodina 0 : 0 Inđija
26.11.2017 13:00 Moravac Orion 1 : 2 OFK Beograd
26.11.2017 11:00 Studentski Grad 1 : 0 Brodarac 2
26.11.2017 11:00 Crvena Zvezda 6 : 0 Spartak
26.11.2017 11:00 Novi Pazar 1 : 1 Brodarac
26.11.2017 12:00 Radnički (N) 0 : 2 Voždovac
26.11.2017 13:00 Vojvodina 1 : 4 Teleoptik
26.11.2017 10:00 Radnički (NB) 3 : 1 Internacional
26.11.2017 13:00 Beograd 1929 3 : 0 Omladinac
26.11.2017 10:00 Radnički (O) MK 1 : 4 Partizan MK
26.11.2017 13:00 Leštane MK 3 : 0 BASK MK
26.11.2017 12:30 Ole MK 2 : 1 Trijumf MK
26.11.2017 11:00 Homoljac 3 : 0 Kostolac 2008

Košarka

26.11.2017 17:30 Mladost Veternik 78 : 74 Nova Pazova
26.11.2017 18:30 Kris Kros 66 : 73 Sloven
26.11.2017 19:00 Mileševac 84 : 86 Zekas 75
26.11.2017 18:00 Student 109 : 97 Crnokosa
26.11.2017 17:00 Rtanj 83 : 57 Radnik
26.11.2017 20:20 Ras 62 : 75 BKK Radnički
26.11.2017 16:00 Borča 57 : 71 Torlak
26.11.2017 20:30 Crvenka 69 : 101 Tisa
26.11.2017 16:00 Bagljaš 87 : 84 Vojvodina (BŠ)
26.11.2017 21:00 Star 103 : 75 Joker
26.11.2017 18:00 Stara Pazova 91 : 79 Jedinstvo
26.11.2017 18:30 Lokomotiva 2016 66 : 85 Šimanovci
26.11.2017 16:30 Vojka 82 : 88 Dinamo
26.11.2017 17:30 Železničar 101 : 77 Opovo 99
26.11.2017 14:15 Bane 69 : 87 Trepča
26.11.2017 19:30 Stragari Šumadija 70 : 90 Sloga Elite
26.11.2017 18:00 Actavis Academy 72 : 88 Fair Play
26.11.2017 15:00 Kuršumlija 54 : 74 Pusta Reka
26.11.2017 14:00 Vlasotince 68 : 74 Zicer
26.11.2017 16:20 Cerak 74 : 60 Umka 2009
26.11.2017 18:00 Borča 2 65 : 80 LA Basket
26.11.2017 16:20 Zvezdara 97 : 67 Grocka
26.11.2017 16:00 Šumadija 60 : 101 Beočin
26.11.2017 19:00 Čelarevo 113 : 35 Banovci Dunav
26.11.2017 17:00 Njegoš 20 : 0 Voša
26.11.2017 16:45 Karaburma 78 : 61 Srbobran
26.11.2017 14:00 Novosadska ŽKA 92 : 53 Stara Pazova
26.11.2017 20:00 Proleter (NS) 49 : 64 Bežanija
26.11.2017 12:30 Sivac 64 : 56 Delfin
26.11.2017 18:00 Ruma 92 40 : 100 Topolčanka
26.11.2017 18:00 Jedinstvo (NB) 57 : 60 Radnički (NB)

Odbojka

26.11.2017 19:00 Spartak (Lj) 3 : 2 Jedinstvo (SP)
26.11.2017 18:00 Novi Pazar 3 : 2 Vojvodina NS Seme
26.11.2017 18:00 Jagodina 1 : 3 Borac (St)
26.11.2017 16:00 Borac 0 : 3 Banat
26.11.2017 16:00 Dubočica 3 : 2 Bavanište
26.11.2017 17:00 MOK Topličanin 97 1 : 3 Vranje
26.11.2017 14:30 Topličanin 3 : 0 Hajduk Veljko
26.11.2017 19:00 Vojvodina NS Seme 2 3 : 1 Proleter
26.11.2017 19:00 Sombor 3 : 1 Botafogo
26.11.2017 15:00 Metalac Takovo 2 3 : 1 Drina
26.11.2017 13:00 Lučani 3 : 0 Priboj
26.11.2017 19:00 Jedinstvo (SP) 3 : 1 Spartak
26.11.2017 18:00 Ub 3 : 2 Gimnazijalac
26.11.2017 18:00 FOK 3 : 1 Valjevo
26.11.2017 16:30 Omladinac 0 : 3 Takovo-Zvezda Helios
26.11.2017 13:00 Jagodina 0 : 3 Srbijanka 014
26.11.2017 16:00 Sterija 1 : 3 Inđija
26.11.2017 15:00 Desetka 3 : 0 Paraćin
26.11.2017 17:00 Bor 3 : 1 Kuršumlija
26.11.2017 16:00 Aleksinac 0 : 3 Panda
26.11.2017 13:00 Stampedo 1 : 3 Pirot
26.11.2017 15:00 Leposavić 3 : 1 Crnokosa Artos
26.11.2017 16:00 Tutin 3 : 2 Tehničar
26.11.2017 17:00 Mokra Gora 0 : 3 Bambi volej
26.11.2017 15:00 Partizan 0 : 3 Novi Sad
26.11.2017 13:45 Odbojka 013 0 : 3 Volejstars
26.11.2017 17:00 Fortuna Plus 0 : 3 Šumadija
26.11.2017 14:00 Ozren 0 : 3 Đerdap
26.11.2017 18:30 Dunav 3 : 0 Hercegovina
26.11.2017 18:00 Beočin 0 : 3 Star
26.11.2017 18:00 Mladost 2 : 3 Novi Sad 2
26.11.2017 20:00 Bagljaš 023 1 : 3 Grbić
26.11.2017 19:30 Železničar 1 : 3 Volleyland
26.11.2017 14:00 21. maj 3 : 1 BG Volley
26.11.2017 16:15 Crvena zvezda 3 : 0 Mladenovac
26.11.2017 14:30 Partizan 3 : 0 Lucky Star
26.11.2017 09:15 Partizan 3 : 1 Radnicki
26.11.2017 12:45 Kralj 3 : 0 Blok Aut
26.11.2017 12:45 AS 0 : 3 AS Batajnica
26.11.2017 11:00 Roda 3 : 1 Sterija
26.11.2017 09:15 Lucky Star 1 : 3 TENT
26.11.2017 11:00 Vizurine Ajkulice 0 : 3 Beograd
26.11.2017 14:30 Dunav 0 : 3 Imlek
26.11.2017 16:20 SPAS 3 : 1 Akademija Singidunum
26.11.2017 16:20 Novi Beograd 0 : 3 Feniks Čukarički
26.11.2017 16:15 Volleyland 2 1 : 3 Vizurine Ajkulice
26.11.2017 13:30 Železnik 2012 3 : 0 Lucky Star 2

Rukomet

26.11.2017 18:30 Crvena zvezda 29 : 30 Sloga (P)
26.11.2017 19:00 Crvena zvezda 41 : 20 Mladost (V)
26.11.2017 18:00 Sjenica 29 : 38 Metalac
26.11.2017 19:00 Trepča 25 : 21 Napredak
26.11.2017 17:00 Pobednik 34 : 29 Goč Merkur
26.11.2017 19:00 Mladost 37 : 22 Omladinac
26.11.2017 21:00 Partizan 2 26 : 25 Metalac Gorenje
26.11.2017 20:00 Radnički 30 : 25 PKB
26.11.2017 20:00 Aleksinac 27 : 32 Žitorađa
26.11.2017 19:00 Vlasotince 29 : 32 ORK Bor
26.11.2017 17:00 Pirot 36 : 31 Progres
26.11.2017 20:00 Hisar 34 : 35 BSK Heba
26.11.2017 18:00 Potisje Pleteks 19 : 21 Nova Pazova 1957
26.11.2017 16:00 Vojvoda Stepa 36 : 24 Radnički (JT)
26.11.2017 16:00 Titel 38 : 28 Zrenjanin
26.11.2017 16:30 ORK Pančevo 26 : 20 PIK Prigrevica
26.11.2017 19:00 SDG Užice 26 : 35 Beli andjeo
26.11.2017 13:00 Lokomotiva 2 22 : 39 Mokra gora 2
26.11.2017 13:00 Vranje 1957 - 2 27 : 29 Železničar 1949 - 2
26.11.2017 14:00 Dubočica 54 - 2 31 : 20 Topličanin 2
26.11.2017 19:30 Mačva 31 : 29 Jedinstvo
26.11.2017 20:30 Sinđelić 22 : 26 Crvenka
26.11.2017 19:00 Kolubara 28 : 21 Kikinda Grindex
26.11.2017 19:00 Hajduk Veljko 34 : 29 Radnički 1964
26.11.2017 16:00 Karađorđe 25 : 27 Priboj
26.11.2017 18:30 Proleter 22 : 17 Halas Jožef
26.11.2017 19:00 Mladost 32 : 39 Jadran
26.11.2017 19:00 Radnički 2005 25 : 18 Župa
26.11.2017 18:00 Đerdap 25 : 27 Naisa 2
26.11.2017 15:30 Jagodina 2 28 : 23 Radnički
26.11.2017 19:30 Topličanin 42 : 22 Vlasotince
26.11.2017 19:30 ARIF Osice 32 : 22 Dubočica
26.11.2017 16:00 Radan 19 : 21 Žitorađa
26.11.2017 16:30 Sloga 2 33 : 36 Loznica Grad
26.11.2017 18:00 Mladi radnik 36 : 25 Metalac 2015
26.11.2017 18:00 Radnički (O) 25 : 32 ORK Loznica
26.11.2017 16:30 Beograd 30 : 31 ORK Beograd

Futsal

26.11.2017 20:00 Nova Pazova 2 : 0 Kalča
26.11.2017 19:00 Jastrebac 5 : 1 Smederevo
26.11.2017 17:30 Put-inženjering 3 : 4 Forum
26.11.2017 19:00 Hajduk 3 : 2 Leteći Holandjanin
26.11.2017 20:30 Sombor 2 : 4 Tisa
26.11.2017 19:00 Raška 2 : 2 Kosjerić
26.11.2017 19:30 Radnički 2010 6 : 4 Niš 92
26.11.2017 19:00 Zufo 8 : 2 BSK
26.11.2017 20:10 Intelektualac 4 : 3 Banjica
26.11.2017 21:45 Palež 1 : 3 Kolubara
26.11.2017 14:00 Konjarnik 6 : 5 Gročanski

FFA

26.11.2017 14:30 Bajša 5 : 0 Bačka A
26.11.2017 13:30 Akademija Njers Ištvan B 1 : 5 Bajša
26.11.2017 15:30 Ada A 2 : 1 Bačka B
26.11.2017 16:00 Akademija Njers Ištvan A 6 : 0 Ada B
26.11.2017 12:30 Ada A 1 : 4 Jedinstvo
26.11.2017 13:00 Bačka A 2 : 1 Akademija Njers Ištvan B
26.11.2017 14:00 Ada B 0 : 2 Jedinstvo
26.11.2017 15:00 Akademija Njers Ištvan A 1 : 0 Bačka B
26.11.2017 Radnički OFK - Beli 1 : 4 Šampion Nais
26.11.2017 Soko 3 : 11 Šampion 2014
26.11.2017 Delijski Vis 9 : 4 Radnički OFK
26.11.2017 12:10 Vinogradar 5 : 0 Akademija Coerver
26.11.2017 11:50 Dribling 1 : 1 Bačka 1901
26.11.2017 10:50 Akademija Coerver 0 : 1 Dribling
26.11.2017 11:20 Eđšeg 0 : 5 Vinogradar
26.11.2017 12:20 Dribling 1 : 0 Eđšeg
26.11.2017 10:50 Eđšeg 0 : 1 Bačka 1901
26.11.2017 Aca Menta 3 : 2 Radnički Crveni
26.11.2017 Radnički beli 1 : 1 Radnički Plavi
26.11.2017 Soko 0 : 4 Nacional Milan
26.11.2017 Vitez zeleni 2 : 4 Vitez žuti
26.11.2017 09:30 Bačka 1901 3 : 0 Dribling
26.11.2017 10:20 Akademija Coerver dečaci 2 : 0 Akademija Coerver devojčice
26.11.2017 10:20 Bačka 1901 1 : 1 Vinogradar
26.11.2017 09:50 Akademija Coerver devojčice 0 : 4 Spartak
26.11.2017 11:20 Akademija Coerver dečaci 1 : 1 Vinogradar
26.11.2017 08:30 Ada 1 : 1 Jedinstvo
26.11.2017 11:30 Bečej 1 : 1 Bačka A
26.11.2017 12:00 TSC A 2 : 0 TSC B
26.11.2017 09:00 Bačka B 1 : 4 Bečej
26.11.2017 09:30 Jedinstvo 0 : 2 Kanjiža
26.11.2017 10:00 Ada 0 : 1 Kanjiža
26.11.2017 11:00 TSC A 0 : 0 Bačka B
26.11.2017 10:30 TSC B 0 : 3 Bačka A
26.11.2017 Kopernikus Železničar 3 : 2 Radnički beli
26.11.2017 Radnički plavi 6 : 3 Real
26.11.2017 Radnički šareni 0 : 5 Nacional Milan
26.11.2017 09:00 Arena 1 : 1 Spartak A
26.11.2017 09:50 Vinogradar 4 : 0 Arena
26.11.2017 09:30 Dribling A 8 : 0 Bačka 1901
26.11.2017 08:40 Palić 0 : 0 Dribling A
26.11.2017 08:40 Dribling B 0 : 5 Vinogradar
26.11.2017 09:30 Bačka 1901 0 : 2 Palić