27.04
16:00
Trepča
Jošanica ND 2011
1
3
|
27.04.2013 16:00 | Trepča | 1 : 3 | Jošanica ND 2011 | |||||
27.04
16:00
Metalac
Prijevor
2
0
|
27.04.2013 16:00 | Metalac | 2 : 0 | Prijevor |
27.04
16:00
Sloga (B)
Morava
0
0
|
27.04.2013 16:00 | Sloga (B) | 0 : 0 | Morava |
27.04
16:00
Radnički (V)
Miloš Pocerac
2
1
|
27.04.2013 16:00 | Radnički (V) | 2 : 1 | Miloš Pocerac | |||||
27.04
16:00
Sevojno
Ribnica
0
1
|
27.04.2013 16:00 | Sevojno | 0 : 1 | Ribnica | |||||
27.04
16:00
Jedinstvo
FAP
3
1
|
27.04.2013 16:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | FAP | |||||
27.04
16:00
Sloga (BB)
Sloga (P)
0
0
|
27.04.2013 16:00 | Sloga (BB) | 0 : 0 | Sloga (P) | |||||
27.04
16:00
Borac (Š)
Budućnost
1
0
|
27.04.2013 16:00 | Borac (Š) | 1 : 0 | Budućnost |
27.04
16:30
Lužnica
Zloćudovo
1
0
|
27.04.2013 16:30 | Lužnica | 1 : 0 | Zloćudovo | |||||
27.04
16:30
Napredak
Vlasina
2
1
|
27.04.2013 16:30 | Napredak | 2 : 1 | Vlasina | |||||
27.04
16:30
Vučje
Balkanski
1
0
|
27.04.2013 16:30 | Vučje | 1 : 0 | Balkanski | |||||
27.04
16:30
Sloga
SFK Moravac
1
2
|
27.04.2013 16:30 | Sloga | 1 : 2 | SFK Moravac | |||||
27.04
16:30
Pusta Reka
Zaplanjac
1
3
|
27.04.2013 16:30 | Pusta Reka | 1 : 3 | Zaplanjac |
27.04
16:30
Bošnjane
Župa
1
2
|
27.04.2013 16:30 | Bošnjane | 1 : 2 | Župa | |||||
27.04
16:30
Đerdap
Rembas
5
1
|
27.04.2013 16:30 | Đerdap | 5 : 1 | Rembas |
27.04
16:00
Jedinstvo (BK)
Radnički (B)
1
0
|
27.04.2013 16:00 | Jedinstvo (BK) | 1 : 0 | Radnički (B) | |||||
27.04
16:00
Jedinstvo (NB)
Bačka 1901
1
0
|
27.04.2013 16:00 | Jedinstvo (NB) | 1 : 0 | Bačka 1901 | |||||
27.04
16:00
Sloboda
Kolonija
4
3
|
27.04.2013 16:00 | Sloboda | 4 : 3 | Kolonija | |||||
27.04
16:00
Proleter
Borac
4
1
|
27.04.2013 16:00 | Proleter | 4 : 1 | Borac | |||||
27.04
16:00
Bilećanin
Kozara
1
1
|
27.04.2013 16:00 | Bilećanin | 1 : 1 | Kozara | |||||
27.04
16:00
Radnički (K)
AFK
6
0
|
27.04.2013 16:00 | Radnički (K) | 6 : 0 | AFK | |||||
27.04
16:00
OFK Kikinda
Budućnost
0
2
|
27.04.2013 16:00 | OFK Kikinda | 0 : 2 | Budućnost |
27.04
16:00
Omladinac
Budućnost
0
0
|
27.04.2013 16:00 | Omladinac | 0 : 0 | Budućnost | |||||
27.04
16:00
Stanišić
Srbobran
2
0
|
27.04.2013 16:00 | Stanišić | 2 : 0 | Srbobran | |||||
27.04
16:00
Crvenka
Jugović
1
0
|
27.04.2013 16:00 | Crvenka | 1 : 0 | Jugović | |||||
27.04
16:00
Crvena Zvezda
OFK Bačka
2
1
|
27.04.2013 16:00 | Crvena Zvezda | 2 : 1 | OFK Bačka |
27.04
17:00
Vinča
IMR
0
2
|
27.04.2013 17:00 | Vinča | 0 : 2 | IMR | |||||
27.04
17:00
Radnički (NB)
Lepušnica
0
0
|
27.04.2013 17:00 | Radnički (NB) | 0 : 0 | Lepušnica | |||||
27.04
17:00
Palilulac
Crvena zvezda
4
3
|
27.04.2013 17:00 | Palilulac | 4 : 3 | Crvena zvezda | |||||
27.04
11:00
Slavija
Posavac
1
5
|
27.04.2013 11:00 | Slavija | 1 : 5 | Posavac |
27.04
17:00
Rudar
Borac
2
1
|
27.04.2013 17:00 | Rudar | 2 : 1 | Borac | |||||
27.04
17:00
Pazar Juniors 2011
Braća Vuković
2
2
|
27.04.2013 17:00 | Pazar Juniors 2011 | 2 : 2 | Braća Vuković | |||||
27.04
17:00
Grdica
Ibar
4
2
|
27.04.2013 17:00 | Grdica | 4 : 2 | Ibar |
27.04
16:00
Erdoglija 1931
Jedinstvo
2
1
|
27.04.2013 16:00 | Erdoglija 1931 | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
27.04
16:00
Partizan
Jadran
2
0
|
27.04.2013 16:00 | Partizan | 2 : 0 | Jadran |
27.04
16:00
Slatina
Kotraža Franc Komerc
2
0
|
27.04.2013 16:00 | Slatina | 2 : 0 | Kotraža Franc Komerc |
27.04
16:00
Bare
Karađorđe
2
0
|
27.04.2013 16:00 | Bare | 2 : 0 | Karađorđe | |||||
27.04
16:00
Marjan
Šatornja
1
2
|
27.04.2013 16:00 | Marjan | 1 : 2 | Šatornja |
27.04
17:00
Radnički
Jedinstvo (V)
0
0
|
27.04.2013 17:00 | Radnički | 0 : 0 | Jedinstvo (V) | |||||
27.04
17:00
Jadar
Mladost (DD)
1
2
|
27.04.2013 17:00 | Jadar | 1 : 2 | Mladost (DD) |
27.04
16:00
Banjani
OFK Jabučje
1
1
|
27.04.2013 16:00 | Banjani | 1 : 1 | OFK Jabučje | |||||
27.04
16:00
Zadrugar
Pepeljevac
1
2
|
27.04.2013 16:00 | Zadrugar | 1 : 2 | Pepeljevac |
27.04
16:00
Crnokosa
Zlatibor voda
3
0
|
27.04.2013 16:00 | Crnokosa | 3 : 0 | Zlatibor voda |
27.04
16:30
Moravica
Borac
4
0
|
27.04.2013 16:30 | Moravica | 4 : 0 | Borac | |||||
27.04
16:30
Morava
Radnički 1924 (K)
1
3
|
27.04.2013 16:30 | Morava | 1 : 3 | Radnički 1924 (K) | |||||
27.04
16:30
Jastrebac
Bukovik
0
4
|
27.04.2013 16:30 | Jastrebac | 0 : 4 | Bukovik | |||||
27.04
16:30
Orljane
Naša krila 1936
0
1
|
27.04.2013 16:30 | Orljane | 0 : 1 | Naša krila 1936 |
27.04
15:30
Alakince
Pavlovac
3
0
|
27.04.2013 15:30 | Alakince | 3 : 0 | Pavlovac | |||||
27.04
15:30
Mladost (S)
Čelik
1
1
|
27.04.2013 15:30 | Mladost (S) | 1 : 1 | Čelik | |||||
27.04
15:30
Morava
Vranjska Banja
2
0
|
27.04.2013 15:30 | Morava | 2 : 0 | Vranjska Banja | |||||
27.04
15:30
Levosoje
As
0
3
|
27.04.2013 15:30 | Levosoje | 0 : 3 | As |
27.04
16:30
Napredak
Vladimir Durković
1
1
|
27.04.2013 16:30 | Napredak | 1 : 1 | Vladimir Durković | |||||
27.04
16:30
Spartak
Tanasko Rajić
0
4
|
27.04.2013 16:30 | Spartak | 0 : 4 | Tanasko Rajić |
27.04
16:30
Trbunje
Dunđerski
1
1
|
27.04.2013 16:30 | Trbunje | 1 : 1 | Dunđerski | |||||
27.04
16:30
Polet
Topličanin
0
6
|
27.04.2013 16:30 | Polet | 0 : 6 | Topličanin |
27.04
16:30
Aluminjum
OFK Niš
2
1
|
27.04.2013 16:30 | Aluminjum | 2 : 1 | OFK Niš |
27.04
16:30
Budućnost
Jedinstvo (B)
0
2
|
27.04.2013 16:30 | Budućnost | 0 : 2 | Jedinstvo (B) | |||||
27.04
16:30
Gradac
Plantaža
3
1
|
27.04.2013 16:30 | Gradac | 3 : 1 | Plantaža |
27.04
17:00
OFK Tekstilac
Kušiljevo
3
2
|
27.04.2013 17:00 | OFK Tekstilac | 3 : 2 | Kušiljevo |
27.04
16:00
Krivelj
Branik
7
0
|
27.04.2013 16:00 | Krivelj | 7 : 0 | Branik | |||||
27.04
16:00
Zlot
Rudna Glava
1
2
|
27.04.2013 16:00 | Zlot | 1 : 2 | Rudna Glava | |||||
27.04
16:00
Poreč
Radnički
7
0
|
27.04.2013 16:00 | Poreč | 7 : 0 | Radnički |
27.04
16:30
Rtanj
Rudar
4
1
|
27.04.2013 16:30 | Rtanj | 4 : 1 | Rudar | |||||
27.04
16:30
BSK
Midžor
3
1
|
27.04.2013 16:30 | BSK | 3 : 1 | Midžor | |||||
27.04
16:30
Bučje
ŠSK
2
0
|
27.04.2013 16:30 | Bučje | 2 : 0 | ŠSK | |||||
27.04
16:30
Rgotina
Rudar
7
4
|
27.04.2013 16:30 | Rgotina | 7 : 4 | Rudar |
27.04
16:30
Blagotin
Poljoprivrednik
1
6
|
27.04.2013 16:30 | Blagotin | 1 : 6 | Poljoprivrednik |
27.04
17:00
Čoka
Obilić
3
2
|
27.04.2013 17:00 | Čoka | 3 : 2 | Obilić | |||||
27.04
17:00
Potisje
Bačka (P)
1
5
|
27.04.2013 17:00 | Potisje | 1 : 5 | Bačka (P) | |||||
27.04
17:00
Njegoš
Čantavir
1
1
|
27.04.2013 17:00 | Njegoš | 1 : 1 | Čantavir |
27.04
16:00
Naftagas
Vojvodina (P)
0
3
|
27.04.2013 16:00 | Naftagas | 0 : 3 | Vojvodina (P) | |||||
27.04
16:00
Rusanda
Mladost
2
0
|
27.04.2013 16:00 | Rusanda | 2 : 0 | Mladost | |||||
27.04
16:00
Radnički (S)
Krajina
1
1
|
27.04.2013 16:00 | Radnički (S) | 1 : 1 | Krajina |
27.04
17:00
BAK
Sloga (P)
3
1
|
27.04.2013 17:00 | BAK | 3 : 1 | Sloga (P) |
27.04
16:30
PIK Prigrevica
Polet
1
0
|
27.04.2013 16:30 | PIK Prigrevica | 1 : 0 | Polet | |||||
27.04
16:30
Borac
Kula
2
3
|
27.04.2013 16:30 | Borac | 2 : 3 | Kula |
27.04
15:30
Veternik
Tvrdjava
2
4
|
27.04.2013 15:30 | Veternik | 2 : 4 | Tvrdjava |
27.04
16:30
Podrinje
Sloven (S)
7
1
|
27.04.2013 16:30 | Podrinje | 7 : 1 | Sloven (S) |
27.04
11:00
Milutinac
Rudar
2
1
|
27.04.2013 11:00 | Milutinac | 2 : 1 | Rudar | |||||
27.04
11:00
Poštar Zvezdara
Baćevac
0
2
|
27.04.2013 11:00 | Poštar Zvezdara | 0 : 2 | Baćevac | |||||
27.04
11:00
Komgrap
Vrčin
1
3
|
27.04.2013 11:00 | Komgrap | 1 : 3 | Vrčin |
27.04
17:00
Mlada krila
OFK Ras
1
4
|
27.04.2013 17:00 | Mlada krila | 1 : 4 | OFK Ras | |||||
27.04
17:00
Magnohrom
Zvezda
4
0
|
27.04.2013 17:00 | Magnohrom | 4 : 0 | Zvezda | |||||
27.04
17:00
Čibukovac
Šumadija
2
3
|
27.04.2013 17:00 | Čibukovac | 2 : 3 | Šumadija |
27.04
16:00
Parmenac
Strelac
1
0
|
27.04.2013 16:00 | Parmenac | 1 : 0 | Strelac |
27.04
16:30
Sloga
Dedinje Junajted
1
1
|
27.04.2013 16:30 | Sloga | 1 : 1 | Dedinje Junajted |
27.04
16:00
Ozremica
Ozrem
2
2
|
27.04.2013 16:00 | Ozremica | 2 : 2 | Ozrem |
27.04
16:00
OFK Homolje
Rudar (K)
1
4
|
27.04.2013 16:00 | OFK Homolje | 1 : 4 | Rudar (K) |
27.04
16:00
Bečevica
Mladost MG
3
0
|
27.04.2013 16:00 | Bečevica | 3 : 0 | Mladost MG |
27.04
16:00
Žabare
BSK
1
1
|
27.04.2013 16:00 | Žabare | 1 : 1 | BSK | |||||
27.04
16:00
Radoje Domanović
Kopljari
2
0
|
27.04.2013 16:00 | Radoje Domanović | 2 : 0 | Kopljari | |||||
27.04
16:00
Maskar
Omladinac
1
0
|
27.04.2013 16:00 | Maskar | 1 : 0 | Omladinac | |||||
27.04
16:00
Plaskovac
Proleter
3
2
|
27.04.2013 16:00 | Plaskovac | 3 : 2 | Proleter |
27.04
17:00
Milicionar
Omladinac
7
0
|
27.04.2013 17:00 | Milicionar | 7 : 0 | Omladinac | |||||
27.04
17:00
Partizan
Drina
6
2
|
27.04.2013 17:00 | Partizan | 6 : 2 | Drina |
27.04
17:00
Mladost (PP)
Dobrava
4
1
|
27.04.2013 17:00 | Mladost (PP) | 4 : 1 | Dobrava | |||||
27.04
17:00
Cerić
Pocerina
8
3
|
27.04.2013 17:00 | Cerić | 8 : 3 | Pocerina |
27.04
16:00
Kalenić
Jedinstvo
5
0
|
27.04.2013 16:00 | Kalenić | 5 : 0 | Jedinstvo |
27.04
16:30
Borac
Temac
3
1
|
27.04.2013 16:30 | Borac | 3 : 1 | Temac |
27.04
16:30
Jedinstvo
Omladinac
4
1
|
27.04.2013 16:30 | Jedinstvo | 4 : 1 | Omladinac | |||||
27.04
16:30
Gornje Krajince
Železničar
1
3
|
27.04.2013 16:30 | Gornje Krajince | 1 : 3 | Železničar |
27.04
17:00
Hajduk
Zrinjski 1932
5
0
|
27.04.2013 17:00 | Hajduk | 5 : 0 | Zrinjski 1932 | |||||
27.04
17:00
Dušan Silni
Elektrovojvodina
3
1
|
27.04.2013 17:00 | Dušan Silni | 3 : 1 | Elektrovojvodina |
27.04
16:00
Tomislavci
Mićunovo
0
1
|
27.04.2013 16:00 | Tomislavci | 0 : 1 | Mićunovo | |||||
27.04
16:00
Olimpija
Sloboda
2
1
|
27.04.2013 16:00 | Olimpija | 2 : 1 | Sloboda |
27.04
16:30
ŽAK
Jedinstvo (R)
6
0
|
27.04.2013 16:30 | ŽAK | 6 : 0 | Jedinstvo (R) | |||||
27.04
16:30
OFK Odžaci
Jedinstvo (K)
11
0
|
27.04.2013 16:30 | OFK Odžaci | 11 : 0 | Jedinstvo (K) |
27.04
16:00
Mladost
Fruškogorac
1
0
|
27.04.2013 16:00 | Mladost | 1 : 0 | Fruškogorac | |||||
27.04
16:00
Fruškogorski partizan
Slavija
2
1
|
27.04.2013 16:00 | Fruškogorski partizan | 2 : 1 | Slavija | |||||
27.04
16:00
OFK Futog
Sremac
6
0
|
27.04.2013 16:00 | OFK Futog | 6 : 0 | Sremac |
27.04
16:30
Krila Krajine
Karađorđevo
1
1
|
27.04.2013 16:30 | Krila Krajine | 1 : 1 | Karađorđevo | |||||
27.04
16:30
Soko
Budućnost
4
3
|
27.04.2013 16:30 | Soko | 4 : 3 | Budućnost |
27.04
17:00
OFK Meljak
Barajevo
1
2
|
27.04.2013 17:00 | OFK Meljak | 1 : 2 | Barajevo | |||||
27.04
17:00
Rvati
Napredak
0
2
|
27.04.2013 17:00 | Rvati | 0 : 2 | Napredak | |||||
27.04
17:00
Mladost (Č)
Krtinska
1
2
|
27.04.2013 17:00 | Mladost (Č) | 1 : 2 | Krtinska |
27.04
17:00
Popović
Dunavac
2
2
|
27.04.2013 17:00 | Popović | 2 : 2 | Dunavac | |||||
27.04
10:00
Radnički PDM
Mladost
2
1
|
27.04.2013 10:00 | Radnički PDM | 2 : 1 | Mladost |
27.04
16:30
Baličevac
NS Tatko
5
0
|
27.04.2013 16:30 | Baličevac | 5 : 0 | NS Tatko | |||||
27.04
16:30
Koprijan
Jastrebac
2
1
|
27.04.2013 16:30 | Koprijan | 2 : 1 | Jastrebac | |||||
27.04
16:30
Aleksandrovo
Naisus
1
4
|
27.04.2013 16:30 | Aleksandrovo | 1 : 4 | Naisus |
27.04
16:00
Rtkovo
Mala Vrbica 1958
0
2
|
27.04.2013 16:00 | Rtkovo | 0 : 2 | Mala Vrbica 1958 | |||||
27.04
16:00
Kladušnica
Lokomotiva
9
2
|
27.04.2013 16:00 | Kladušnica | 9 : 2 | Lokomotiva | |||||
27.04
16:00
Napredak
Egeta
6
2
|
27.04.2013 16:00 | Napredak | 6 : 2 | Egeta | |||||
27.04
16:00
Omladinac
Koča Andjelković
0
0
|
27.04.2013 16:00 | Omladinac | 0 : 0 | Koča Andjelković |
27.04
16:30
Vukašinovac
Jedinstvo
1
1
|
27.04.2013 16:30 | Vukašinovac | 1 : 1 | Jedinstvo |
27.04
16:30
Polet
Pobeda 1976
2
1
|
27.04.2013 16:30 | Polet | 2 : 1 | Pobeda 1976 |
27.04
17:00
Srbovo
Urovica
2
2
|
27.04.2013 17:00 | Srbovo | 2 : 2 | Urovica |
27.04
17:00
Bogutovačka Banja
Kablar
3
0
|
27.04.2013 17:00 | Bogutovačka Banja | 3 : 0 | Kablar |
27.04
17:00
Proleter
Real
3
0
|
27.04.2013 17:00 | Proleter | 3 : 0 | Real |
27.04
16:00
Žeželj
Velika Sugubina
6
0
|
27.04.2013 16:00 | Žeželj | 6 : 0 | Velika Sugubina |
27.04
16:00
Radnik
Soko
4
3
|
27.04.2013 16:00 | Radnik | 4 : 3 | Soko | |||||
27.04
16:00
Čokordin
Laolac
4
2
|
27.04.2013 16:00 | Čokordin | 4 : 2 | Laolac | |||||
27.04
16:00
B.S.K.
Burovac
1
1
|
27.04.2013 16:00 | B.S.K. | 1 : 1 | Burovac | |||||
27.04
16:00
Sloga 1952
Busur
2
0
|
27.04.2013 16:00 | Sloga 1952 | 2 : 0 | Busur | |||||
27.04
16:00
Dobrnje
7 juli
1
2
|
27.04.2013 16:00 | Dobrnje | 1 : 2 | 7 juli |
27.04
16:00
Omladinac B
Rade Milošević
5
1
|
27.04.2013 16:00 | Omladinac B | 5 : 1 | Rade Milošević | |||||
27.04
16:00
Mlava
Mladost (L)
3
1
|
27.04.2013 16:00 | Mlava | 3 : 1 | Mladost (L) | |||||
27.04
16:00
Jedinstvo
Vukan
4
1
|
27.04.2013 16:00 | Jedinstvo | 4 : 1 | Vukan |
27.04
16:00
22 Februar
Venčani
0
1
|
27.04.2013 16:00 | 22 Februar | 0 : 1 | Venčani |
27.04
17:00
Mladost (L)
Granit
3
0
|
27.04.2013 17:00 | Mladost (L) | 3 : 0 | Granit |
27.04
17:00
Napredak
Zadrugar
2
1
|
27.04.2013 17:00 | Napredak | 2 : 1 | Zadrugar | |||||
27.04
17:00
Cer
Budućnost
0
4
|
27.04.2013 17:00 | Cer | 0 : 4 | Budućnost | |||||
27.04
17:00
Fortuna Miki
Culjkovic
2
2
|
27.04.2013 17:00 | Fortuna Miki | 2 : 2 | Culjkovic | |||||
27.04
17:00
Sloga
Omladinac
2
1
|
27.04.2013 17:00 | Sloga | 2 : 1 | Omladinac |
27.04
17:00
Bojić
Sava
2
0
|
27.04.2013 17:00 | Bojić | 2 : 0 | Sava | |||||
27.04
11:00
Dušan Silni
Jedinstvo
1
0
|
27.04.2013 11:00 | Dušan Silni | 1 : 0 | Jedinstvo |
27.04
16:30
Bratstvo
Milanovo
1
2
|
27.04.2013 16:30 | Bratstvo | 1 : 2 | Milanovo | |||||
27.04
16:30
BSK
Mladost (K)
2
2
|
27.04.2013 16:30 | BSK | 2 : 2 | Mladost (K) | |||||
27.04
16:30
Moravac
Jašunja
3
2
|
27.04.2013 16:30 | Moravac | 3 : 2 | Jašunja | |||||
27.04
16:30
Mladost (DL)
Turekovac
3
1
|
27.04.2013 16:30 | Mladost (DL) | 3 : 1 | Turekovac |
27.04
16:30
Sušica 2012
Goblen
3
0
|
27.04.2013 16:30 | Sušica 2012 | 3 : 0 | Goblen | |||||
27.04
16:30
Moravac
Real
4
2
|
27.04.2013 16:30 | Moravac | 4 : 2 | Real | |||||
27.04
16:30
Brza
Bratstvo
4
0
|
27.04.2013 16:30 | Brza | 4 : 0 | Bratstvo |
27.04
Hum
Mladi Radnik
0
6
|
27.04.2013 | Hum | 0 : 6 | Mladi Radnik | |||||
27.04
Mladi borac
Resavac
0
3
|
27.04.2013 | Mladi borac | 0 : 3 | Resavac |
27.04
16:30
Sindjelic
Rudar
1
0
|
27.04.2013 16:30 | Sindjelic | 1 : 0 | Rudar | |||||
27.04
16:30
Rudar
Resava
3
0
|
27.04.2013 16:30 | Rudar | 3 : 0 | Resava | |||||
27.04
16:30
Resavac
Beljanica
1
0
|
27.04.2013 16:30 | Resavac | 1 : 0 | Beljanica |
27.04
17:00
Partizan (G)
Napredak
1
3
|
27.04.2013 17:00 | Partizan (G) | 1 : 3 | Napredak |
27.04
16:30
Stara Čaršija
Rujišnik
4
2
|
27.04.2013 16:30 | Stara Čaršija | 4 : 2 | Rujišnik | |||||
27.04
16:30
Jugovići
Topoljak
1
0
|
27.04.2013 16:30 | Jugovići | 1 : 0 | Topoljak | |||||
27.04
16:30
Mladost
Ribnik
0
4
|
27.04.2013 16:30 | Mladost | 0 : 4 | Ribnik |
27.04
16:30
Trmčari
Zmajevac
2
2
|
27.04.2013 16:30 | Trmčari | 2 : 2 | Zmajevac |
27.04
17:00
Barice
Lokve
3
0
|
27.04.2013 17:00 | Barice | 3 : 0 | Lokve | |||||
27.04
17:00
Solunac
Banat
1
4
|
27.04.2013 17:00 | Solunac | 1 : 4 | Banat | |||||
27.04
17:00
Naša Krajina
Vojvodina
2
3
|
27.04.2013 17:00 | Naša Krajina | 2 : 3 | Vojvodina | |||||
27.04
17:00
Gaj
Crvena Zvezda
6
2
|
27.04.2013 17:00 | Gaj | 6 : 2 | Crvena Zvezda |
27.04
Fruškogorac
ČSK Čortanovci
0
1
|
27.04.2013 | Fruškogorac | 0 : 1 | ČSK Čortanovci |
27.04
17:00
Mladi Radnik
Šumadinac
4
1
|
27.04.2013 17:00 | Mladi Radnik | 4 : 1 | Šumadinac | |||||
27.04
17:00
Šumadija
Proleter
3
0
|
27.04.2013 17:00 | Šumadija | 3 : 0 | Proleter |
27.04
OFK Rogača
Ropočevo
4
1
|
27.04.2013 | OFK Rogača | 4 : 1 | Ropočevo | |||||
27.04
Drlupa
Mladost
0
2
|
27.04.2013 | Drlupa | 0 : 2 | Mladost | |||||
27.04
Sloga 2012
Crvena zvezda
1
5
|
27.04.2013 | Sloga 2012 | 1 : 5 | Crvena zvezda | |||||
27.04
Nemenikuće
Denim
2
0
|
27.04.2013 | Nemenikuće | 2 : 0 | Denim | |||||
27.04
Đurinci
4 Juli
1
3
|
27.04.2013 | Đurinci | 1 : 3 | 4 Juli | |||||
27.04
Rudar 2012
Sibnica
0
2
|
27.04.2013 | Rudar 2012 | 0 : 2 | Sibnica | |||||
27.04
Vis
OFK Slatina
3
2
|
27.04.2013 | Vis | 3 : 2 | OFK Slatina |
27.04
17:00
Gorki
Napredak
1
0
|
27.04.2013 17:00 | Gorki | 1 : 0 | Napredak |
27.04
16:00
Stig (C)
Šapine B
6
1
|
27.04.2013 16:00 | Stig (C) | 6 : 1 | Šapine B | |||||
27.04
16:00
BSK
Sinđelić
1
1
|
27.04.2013 16:00 | BSK | 1 : 1 | Sinđelić | |||||
27.04
16:00
Kobilje
Napredak
1
3
|
27.04.2013 16:00 | Kobilje | 1 : 3 | Napredak |
27.04
17:00
Lazarevac
Strmovo
4
2
|
27.04.2013 17:00 | Lazarevac | 4 : 2 | Strmovo |
27.04
17:00
Oniks
Trnava
1
4
|
27.04.2013 17:00 | Oniks | 1 : 4 | Trnava | |||||
27.04
17:00
Morava
Šantarovac
5
0
|
27.04.2013 17:00 | Morava | 5 : 0 | Šantarovac | |||||
27.04
17:00
Dražmirovac
Belica
2
1
|
27.04.2013 17:00 | Dražmirovac | 2 : 1 | Belica | |||||
27.04
17:00
Omladinac
Hajduk
2
2
|
27.04.2013 17:00 | Omladinac | 2 : 2 | Hajduk |
27.04
Polet
Proleter
3
0
|
27.04.2013 | Polet | 3 : 0 | Proleter |
27.04
17:00
Budućnost
Napredak
0
6
|
27.04.2013 17:00 | Budućnost | 0 : 6 | Napredak | |||||
27.04
17:00
Radnik
Heroj
1
3
|
27.04.2013 17:00 | Radnik | 1 : 3 | Heroj |
27.04
17:00
ISK Izvor
Moravac
4
3
|
27.04.2013 17:00 | ISK Izvor | 4 : 3 | Moravac | |||||
27.04
17:00
Sloboda
Železničar
2
0
|
27.04.2013 17:00 | Sloboda | 2 : 0 | Železničar | |||||
27.04
17:00
Karađorđe
Vihor
2
3
|
27.04.2013 17:00 | Karađorđe | 2 : 3 | Vihor |
27.04
16:00
Bukovik
Palilulac
3
2
|
27.04.2013 16:00 | Bukovik | 3 : 2 | Palilulac | |||||
27.04
16:00
Mladost
Rtanj
2
0
|
27.04.2013 16:00 | Mladost | 2 : 0 | Rtanj |
27.04
16:30
OFK 019 Zaječar
Kosovo
1
0
|
27.04.2013 16:30 | OFK 019 Zaječar | 1 : 0 | Kosovo |
27.04
16:30
Pobeda
Moravac
1
2
|
27.04.2013 16:30 | Pobeda | 1 : 2 | Moravac |
27.04
Rudar
Poneš
6
0
|
27.04.2013 | Rudar | 6 : 0 | Poneš | |||||
27.04
Sloga (R)
Morava
3
0
|
27.04.2013 | Sloga (R) | 3 : 0 | Morava |
27.04
16:30
Spartak ZV
Hajduk
0
0
|
27.04.2013 16:30 | Spartak ZV | 0 : 0 | Hajduk | |||||
27.04
16:30
Smederevo
BSK Borča
2
0
|
27.04.2013 16:30 | Smederevo | 2 : 0 | BSK Borča | |||||
27.04
19:00
Crvena zvezda
Donji Srem
1
0
|
27.04.2013 19:00 | Crvena zvezda | 1 : 0 | Donji Srem | |||||
27.04
16:30
Radnički 1923
Jagodina
0
0
|
27.04.2013 16:30 | Radnički 1923 | 0 : 0 | Jagodina | |||||
27.04
16:30
Radnički (N)
OFK Beograd
1
2
|
27.04.2013 16:30 | Radnički (N) | 1 : 2 | OFK Beograd | |||||
27.04
16:30
Rad
Sloboda Point
2
0
|
27.04.2013 16:30 | Rad | 2 : 0 | Sloboda Point | |||||
27.04
16:30
Javor
Vojvodina
0
4
|
27.04.2013 16:30 | Javor | 0 : 4 | Vojvodina |
27.04
16:30
Teleoptik
Voždovac
1
1
|
27.04.2013 16:30 | Teleoptik | 1 : 1 | Voždovac | |||||
27.04
16:30
Borac
Inđija
1
0
|
27.04.2013 16:30 | Borac | 1 : 0 | Inđija | |||||
27.04
16:30
Kolubara
Mladost (L)
0
0
|
27.04.2013 16:30 | Kolubara | 0 : 0 | Mladost (L) | |||||
27.04
16:30
Banat
Mladenovac
2
0
|
27.04.2013 16:30 | Banat | 2 : 0 | Mladenovac | |||||
27.04
16:30
Proleter
Bežanija
1
0
|
27.04.2013 16:30 | Proleter | 1 : 0 | Bežanija | |||||
27.04
16:30
Radnički (NP)
Novi Sad
3
0
|
27.04.2013 16:30 | Radnički (NP) | 3 : 0 | Novi Sad | |||||
27.04
16:30
Sloga (K)
Timok
1
2
|
27.04.2013 16:30 | Sloga (K) | 1 : 2 | Timok | |||||
27.04
20:00
Metalac (GM)
Jedinstvo Putevi
2
0
|
27.04.2013 20:00 | Metalac (GM) | 2 : 0 | Jedinstvo Putevi | |||||
27.04
16:30
Čukarički
Napredak
0
0
|
27.04.2013 16:30 | Čukarički | 0 : 0 | Napredak |
27.04
16:00
Šabac
Sloga
2
4
|
27.04.2013 16:00 | Šabac | 2 : 4 | Sloga | |||||
27.04
16:00
Napredak
Požarevac
11
0
|
27.04.2013 16:00 | Napredak | 11 : 0 | Požarevac | |||||
27.04
16:00
Nives
Lemind Lavice
0
2
|
27.04.2013 16:00 | Nives | 0 : 2 | Lemind Lavice |
27.04
Vojvodina
Inđija
5
0
|
27.04.2013 | Vojvodina | 5 : 0 | Inđija | |||||
27.04
Radnički
Radnički 1923
2
1
|
27.04.2013 | Radnički | 2 : 1 | Radnički 1923 |
27.04
ČSK Pivara
Hajduk
8
2
|
27.04.2013 | ČSK Pivara | 8 : 2 | Hajduk | |||||
27.04
Vojvodina
Spartak Zlatibor Voda
0
0
|
27.04.2013 | Vojvodina | 0 : 0 | Spartak Zlatibor Voda |
27.04
11:00
Car Konstantin
Žitoradja
5
2
|
27.04.2013 11:00 | Car Konstantin | 5 : 2 | Žitoradja | |||||
27.04
11:00
Hajduk Veljko
Borac
2
0
|
27.04.2013 11:00 | Hajduk Veljko | 2 : 0 | Borac | |||||
27.04
11:00
Vrežina 2009
Radnički (N)
1
5
|
27.04.2013 11:00 | Vrežina 2009 | 1 : 5 | Radnički (N) | |||||
27.04
11:00
Moravac Orion
Sinđelić
4
0
|
27.04.2013 11:00 | Moravac Orion | 4 : 0 | Sinđelić | |||||
27.04
11:00
Bor
Dinamo
2
0
|
27.04.2013 11:00 | Bor | 2 : 0 | Dinamo | |||||
27.04
11:00
Jedinstvo
Radnički (P)
0
1
|
27.04.2013 11:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Radnički (P) |
27.04
11:00
Jedinstvo Putevi
Bane
5
0
|
27.04.2013 11:00 | Jedinstvo Putevi | 5 : 0 | Bane |
27.04
16:00
Udarnik
Omladinac
3
1
|
27.04.2013 16:00 | Udarnik | 3 : 1 | Omladinac | |||||
27.04
16:00
Napredak
Glavaš
5
1
|
27.04.2013 16:00 | Napredak | 5 : 1 | Glavaš | |||||
27.04
11:30
Bresje-Superior
Šumadija
1
2
|
27.04.2013 11:30 | Bresje-Superior | 1 : 2 | Šumadija | |||||
27.04
16:00
Budućnost
Pobeda
1
3
|
27.04.2013 16:00 | Budućnost | 1 : 3 | Pobeda | |||||
27.04
16:00
Polet
Selevac
3
4
|
27.04.2013 16:00 | Polet | 3 : 4 | Selevac | |||||
27.04
16:00
Jedinstvo
Mladi borac
3
2
|
27.04.2013 16:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Mladi borac | |||||
27.04
16:00
Sloga
Radnik
1
5
|
27.04.2013 16:00 | Sloga | 1 : 5 | Radnik |
27.04
10:00
Vulturul
Radnički (K)
1
4
|
27.04.2013 10:00 | Vulturul | 1 : 4 | Radnički (K) | |||||
27.04
10:00
C.zvezda
Partizan (G)
5
0
|
27.04.2013 10:00 | C.zvezda | 5 : 0 | Partizan (G) | |||||
27.04
13:00
Dobrica
Polet
4
0
|
27.04.2013 13:00 | Dobrica | 4 : 0 | Polet |
27.04
14:00
Jugoslavija
Železničar
2
5
|
27.04.2013 14:00 | Jugoslavija | 2 : 5 | Železničar | |||||
27.04
14:00
Borac (S)
Slavija
1
3
|
27.04.2013 14:00 | Borac (S) | 1 : 3 | Slavija | |||||
27.04
14:00
Dinamo
Sloga (BNS)
11
1
|
27.04.2013 14:00 | Dinamo | 11 : 1 | Sloga (BNS) | |||||
27.04
14:00
Radnički (B)
Mladost (O)
1
6
|
27.04.2013 14:00 | Radnički (B) | 1 : 6 | Mladost (O) | |||||
27.04
14:00
Budućnost (BB)
Tempo
1
0
|
27.04.2013 14:00 | Budućnost (BB) | 1 : 0 | Tempo |
27.04
Mladi radnik (R)
Železničar
2
2
|
27.04.2013 | Mladi radnik (R) | 2 : 2 | Železničar | |||||
27.04
Stig
Smederevo
0
4
|
27.04.2013 | Stig | 0 : 4 | Smederevo |
27.04
16:00
Radjevac
Jedinstvo
1
6
|
27.04.2013 16:00 | Radjevac | 1 : 6 | Jedinstvo | |||||
27.04
16:00
Letnjikovac
Krušik
2
0
|
27.04.2013 16:00 | Letnjikovac | 2 : 0 | Krušik | |||||
27.04
16:00
Jedinstvo
Loznica
1
4
|
27.04.2013 16:00 | Jedinstvo | 1 : 4 | Loznica |
27.04
Vojvodina
Zemun
2
1
|
27.04.2013 | Vojvodina | 2 : 1 | Zemun | |||||
27.04
Crvena zvezda
ČSK Pivara
3
0
|
27.04.2013 | Crvena zvezda | 3 : 0 | ČSK Pivara |
27.04
12:00
Crvenka
ČSK Pivara
0
3
|
27.04.2013 12:00 | Crvenka | 0 : 3 | ČSK Pivara | |||||
27.04
12:00
Bečej 1918
Bačka 1901
1
2
|
27.04.2013 12:00 | Bečej 1918 | 1 : 2 | Bačka 1901 | |||||
27.04
12:00
Dinamo
Inđija
2
0
|
27.04.2013 12:00 | Dinamo | 2 : 0 | Inđija |
27.04
15:00
Čoka
Obilić
2
4
|
27.04.2013 15:00 | Čoka | 2 : 4 | Obilić | |||||
27.04
15:00
Njegoš
Čantavir
2
1
|
27.04.2013 15:00 | Njegoš | 2 : 1 | Čantavir |
27.04
11:30
AFK
Olimpija
0
5
|
27.04.2013 11:30 | AFK | 0 : 5 | Olimpija |
27.04
Seljak
Pinkum
3
0
|
27.04.2013 | Seljak | 3 : 0 | Pinkum | |||||
27.04
11:00
Badnjevac
Smederevo
3
6
|
27.04.2013 11:00 | Badnjevac | 3 : 6 | Smederevo | |||||
27.04
Sloga
Morava
4
1
|
27.04.2013 | Sloga | 4 : 1 | Morava |
27.04
10:00
Mladost
Sloboda
1
3
|
27.04.2013 10:00 | Mladost | 1 : 3 | Sloboda | |||||
27.04
11:00
Sušica
FAP
2
0
|
27.04.2013 11:00 | Sušica | 2 : 0 | FAP |
27.04
12:00
Borac
Dolina
3
1
|
27.04.2013 12:00 | Borac | 3 : 1 | Dolina | |||||
27.04
12:00
Spartak
Mika Antić
1
3
|
27.04.2013 12:00 | Spartak | 1 : 3 | Mika Antić |
27.04
12:00
Loznica
Krušik
2
2
|
27.04.2013 12:00 | Loznica | 2 : 2 | Krušik | |||||
27.04
12:00
Radnicki Stobex
Mačva
0
6
|
27.04.2013 12:00 | Radnicki Stobex | 0 : 6 | Mačva |
27.04
Nacional
Rudar (B)
3
2
|
27.04.2013 | Nacional | 3 : 2 | Rudar (B) |
27.04
Napredak
Radnički
2
2
|
27.04.2013 | Napredak | 2 : 2 | Radnički | |||||
27.04
Zemun
Rad
0
2
|
27.04.2013 | Zemun | 0 : 2 | Rad | |||||
27.04
Borac
Radnički 1923
1
0
|
27.04.2013 | Borac | 1 : 0 | Radnički 1923 |
27.04
10:00
Spartak ZV
Indeks
3
0
|
27.04.2013 10:00 | Spartak ZV | 3 : 0 | Indeks | |||||
27.04
10:00
Bečej 1918
Bačka 1901
1
0
|
27.04.2013 10:00 | Bečej 1918 | 1 : 0 | Bačka 1901 | |||||
27.04
10:00
Dinamo
Inđija
0
4
|
27.04.2013 10:00 | Dinamo | 0 : 4 | Inđija | |||||
27.04
10:00
Bačka Topola
Banat
1
1
|
27.04.2013 10:00 | Bačka Topola | 1 : 1 | Banat | |||||
27.04
10:00
Proleter 2006
Novi Sad
1
1
|
27.04.2013 10:00 | Proleter 2006 | 1 : 1 | Novi Sad |
27.04
Sloga
Borac
1
4
|
27.04.2013 | Sloga | 1 : 4 | Borac | |||||
27.04
Sloboda
Skobalj
12
0
|
27.04.2013 | Sloboda | 12 : 0 | Skobalj | |||||
27.04
Slavija
SASK
0
3
|
27.04.2013 | Slavija | 0 : 3 | SASK | |||||
27.04
Skobalj
Šumadinac
0
3
|
27.04.2013 | Skobalj | 0 : 3 | Šumadinac |
27.04
09:00
Mladost Radost
Bačka Topola
5
1
|
27.04.2013 09:00 | Mladost Radost | 5 : 1 | Bačka Topola | |||||
27.04
10:00
Tavankut
Spartak Zlatibor voda
0
14
|
27.04.2013 10:00 | Tavankut | 0 : 14 | Spartak Zlatibor voda |
27.04
Udarnik
Omladinac
1
4
|
27.04.2013 | Udarnik | 1 : 4 | Omladinac | |||||
27.04
Napredak
Glavaš
7
0
|
27.04.2013 | Napredak | 7 : 0 | Glavaš | |||||
27.04
09:30
Bresje-Superior
Šumadija
0
9
|
27.04.2013 09:30 | Bresje-Superior | 0 : 9 | Šumadija | |||||
27.04
14:00
Budućnost
Pobeda
3
1
|
27.04.2013 14:00 | Budućnost | 3 : 1 | Pobeda | |||||
27.04
14:00
Polet
Selevac
1
7
|
27.04.2013 14:00 | Polet | 1 : 7 | Selevac | |||||
27.04
14:00
Jedinstvo
Mladi borac
0
5
|
27.04.2013 14:00 | Jedinstvo | 0 : 5 | Mladi borac | |||||
27.04
Sloga
Radnik
2
1
|
27.04.2013 | Sloga | 2 : 1 | Radnik |
27.04
Železničar
Pinkum
0
7
|
27.04.2013 | Železničar | 0 : 7 | Pinkum | |||||
27.04
Smederevo
Rudar
2
4
|
27.04.2013 | Smederevo | 2 : 4 | Rudar | |||||
27.04
Kolonija Sveti Sava
Badnjevac
1
6
|
27.04.2013 | Kolonija Sveti Sava | 1 : 6 | Badnjevac | |||||
27.04
Homoljac
Panter
5
0
|
27.04.2013 | Homoljac | 5 : 0 | Panter | |||||
27.04
09:30
Sloga
AF Duljaj
4
0
|
27.04.2013 09:30 | Sloga | 4 : 0 | AF Duljaj |
27.04
10:00
Borac
Dolina
1
3
|
27.04.2013 10:00 | Borac | 1 : 3 | Dolina | |||||
27.04
10:00
Spartak
Mika Antić
7
4
|
27.04.2013 10:00 | Spartak | 7 : 4 | Mika Antić |
27.04
09:00
Sloga (B)
Karađorđe (T)
2
3
|
27.04.2013 09:00 | Sloga (B) | 2 : 3 | Karađorđe (T) | |||||
27.04
09:00
Lokomotiva
Pobeda
5
1
|
27.04.2013 09:00 | Lokomotiva | 5 : 1 | Pobeda | |||||
27.04
09:00
Karađorđe (R)
Azbest
3
2
|
27.04.2013 09:00 | Karađorđe (R) | 3 : 2 | Azbest | |||||
27.04
09:00
Apolon 4
Sušica
3
1
|
27.04.2013 09:00 | Apolon 4 | 3 : 1 | Sušica | |||||
27.04
09:00
Arsenal
Šumadija 1903 II
3
1
|
27.04.2013 09:00 | Arsenal | 3 : 1 | Šumadija 1903 II |
27.04
10:00
Ribnica
Radnički
0
3
|
27.04.2013 10:00 | Ribnica | 0 : 3 | Radnički | |||||
27.04
10:00
Železničar
Drina
2
0
|
27.04.2013 10:00 | Železničar | 2 : 0 | Drina | |||||
27.04
10:00
Loznica
Krušik
0
0
|
27.04.2013 10:00 | Loznica | 0 : 0 | Krušik |
27.04
Rudar (KM)
Jošanica
2
0
|
27.04.2013 | Rudar (KM) | 2 : 0 | Jošanica | |||||
27.04
Kosmet
OFK Vlada Dimitrijević
8
0
|
27.04.2013 | Kosmet | 8 : 0 | OFK Vlada Dimitrijević |
27.04
10:00
Spartak Zlatibor voda '00
Dribling
11
0
|
27.04.2013 10:00 | Spartak Zlatibor voda '00 | 11 : 0 | Dribling | |||||
27.04
10:00
Vinogradar
Bačka Topola
0
8
|
27.04.2013 10:00 | Vinogradar | 0 : 8 | Bačka Topola | |||||
27.04
10:00
AFK
Subotica '01
2
2
|
27.04.2013 10:00 | AFK | 2 : 2 | Subotica '01 | |||||
27.04
09:30
Bačka 1901
Senta
4
0
|
27.04.2013 09:30 | Bačka 1901 | 4 : 0 | Senta |
27.04
10:00
Radnicki 1923 II
Apolon 4 II
1
3
|
27.04.2013 10:00 | Radnicki 1923 II | 1 : 3 | Apolon 4 II | |||||
27.04
10:00
Karađorđe (T)
Karađorđe (R)
1
7
|
27.04.2013 10:00 | Karađorđe (T) | 1 : 7 | Karađorđe (R) |
27.04
10:00
Panter
Trgovački
1
1
|
27.04.2013 10:00 | Panter | 1 : 1 | Trgovački | |||||
27.04
10:00
Presing
Pinkum
4
0
|
27.04.2013 10:00 | Presing | 4 : 0 | Pinkum | |||||
27.04
10:00
Obilić
Jasenica 1911
1
6
|
27.04.2013 10:00 | Obilić | 1 : 6 | Jasenica 1911 |
27.04
Šampion
Krušik
2
0
|
27.04.2013 | Šampion | 2 : 0 | Krušik | |||||
27.04
Budućnost
Radnički
2
4
|
27.04.2013 | Budućnost | 2 : 4 | Radnički | |||||
27.04
Železničar
OFK Osečina
7
1
|
27.04.2013 | Železničar | 7 : 1 | OFK Osečina | |||||
27.04
Polet
Jedinstvo
1
1
|
27.04.2013 | Polet | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
27.04
Krušik 2
Spartak
0
1
|
27.04.2013 | Krušik 2 | 0 : 1 | Spartak |
27.04
Ibar
Bane 2
0
3
|
27.04.2013 | Ibar | 0 : 3 | Bane 2 | |||||
27.04
OFK Lešak
OFK As
3
0
|
27.04.2013 | OFK Lešak | 3 : 0 | OFK As | |||||
27.04
Rudar
Nacional
2
1
|
27.04.2013 | Rudar | 2 : 1 | Nacional |
27.04
11:00
Panter
Trgovački
9
0
|
27.04.2013 11:00 | Panter | 9 : 0 | Trgovački | |||||
27.04
11:00
Presing
Pinkum
0
2
|
27.04.2013 11:00 | Presing | 0 : 2 | Pinkum | |||||
27.04
11:00
Obilić
Jasenica 1911
1
4
|
27.04.2013 11:00 | Obilić | 1 : 4 | Jasenica 1911 |
27.04
13:00
BKK Radnički
Tamiš
77
70
|
27.04.2013 13:00 | BKK Radnički | 77 : 70 | Tamiš |
27.04
Vojvodina
Vojvodina Srb Gas MT
87
78
|
27.04.2013 | Vojvodina | 87 : 78 | Vojvodina Srb Gas MT | |||||
27.04
Topola
Sveti Đorđe
71
64
|
27.04.2013 | Topola | 71 : 64 | Sveti Đorđe | |||||
27.04
Vrbas
Nova Pazova
104
69
|
27.04.2013 | Vrbas | 104 : 69 | Nova Pazova | |||||
27.04
Dunav
Odžaci
111
61
|
27.04.2013 | Dunav | 111 : 61 | Odžaci | |||||
27.04
Veternik
Mladost Teletehnika
0
20
|
27.04.2013 | Veternik | 0 : 20 | Mladost Teletehnika | |||||
27.04
Akademik
Srem
77
72
|
27.04.2013 | Akademik | 77 : 72 | Srem | |||||
27.04
Stara Pazova
Jedinstvo
89
69
|
27.04.2013 | Stara Pazova | 89 : 69 | Jedinstvo |
27.04
Jedinstvo
Rudar
3
2
|
27.04.2013 | Jedinstvo | 3 : 2 | Rudar | |||||
27.04
VGSK
Loznica
3
0
|
27.04.2013 | VGSK | 3 : 0 | Loznica | |||||
27.04
Zaslon
Sterija
0
3
|
27.04.2013 | Zaslon | 0 : 3 | Sterija | |||||
27.04
Radnički 2
Obrenovac
3
2
|
27.04.2013 | Radnički 2 | 3 : 2 | Obrenovac |
27.04
19:00
Partizan
Jugović Unimet
30
28
|
27.04.2013 19:00 | Partizan | 30 : 28 | Jugović Unimet | |||||
27.04
19:00
PKB
Metaloplastika
25
24
|
27.04.2013 19:00 | PKB | 25 : 24 | Metaloplastika | |||||
27.04
19:00
Napredak
Rudar
27
26
|
27.04.2013 19:00 | Napredak | 27 : 26 | Rudar | |||||
27.04
19:00
Železničar 1949
Crvena Zvezda
30
23
|
27.04.2013 19:00 | Železničar 1949 | 30 : 23 | Crvena Zvezda | |||||
27.04
19:00
Radnički
Vrbas Carnex
24
21
|
27.04.2013 19:00 | Radnički | 24 : 21 | Vrbas Carnex | |||||
27.04
19:00
Kolubara
Vojvodina
35
43
|
27.04.2013 19:00 | Kolubara | 35 : 43 | Vojvodina | |||||
27.04
19:00
Crvenka Jafa
Zaječar
27
32
|
27.04.2013 19:00 | Crvenka Jafa | 27 : 32 | Zaječar |
27.04
19:00
Novi Pazar
Planinka PV
19
20
|
27.04.2013 19:00 | Novi Pazar | 19 : 20 | Planinka PV | |||||
27.04
20:00
Morava
Mokra Gora
27
19
|
27.04.2013 20:00 | Morava | 27 : 19 | Mokra Gora | |||||
27.04
19:30
Vojput
Bask Soko
28
23
|
27.04.2013 19:30 | Vojput | 28 : 23 | Bask Soko |
27.04
Mladost
Dubočica 54 2
28
22
|
27.04.2013 | Mladost | 28 : 22 | Dubočica 54 2 | |||||
27.04
Pirot
Bela Palanka
34
40
|
27.04.2013 | Pirot | 34 : 40 | Bela Palanka | |||||
27.04
Železničar 2
Progres
22
24
|
27.04.2013 | Železničar 2 | 22 : 24 | Progres | |||||
27.04
Morava
Radan
28
37
|
27.04.2013 | Morava | 28 : 37 | Radan | |||||
27.04
Vranje 1957
Niška Banja
35
15
|
27.04.2013 | Vranje 1957 | 35 : 15 | Niška Banja | |||||
27.04
19:00
Aleksinac
Hisar
20
25
|
27.04.2013 19:00 | Aleksinac | 20 : 25 | Hisar |
27.04
Hajduk Veljko
Bor 2
29
28
|
27.04.2013 | Hajduk Veljko | 29 : 28 | Bor 2 | |||||
27.04
19:00
Paraćin
Radnički
21
32
|
27.04.2013 19:00 | Paraćin | 21 : 32 | Radnički | |||||
27.04
16:30
Rtanj
Rembas
44
18
|
27.04.2013 16:30 | Rtanj | 44 : 18 | Rembas |
27.04
Sloga
Železničar
29
33
|
27.04.2013 | Sloga | 29 : 33 | Železničar | |||||
27.04
Ub
Kosmaj
23
19
|
27.04.2013 | Ub | 23 : 19 | Kosmaj |
27.04
Napredak
Hercegovina
27
28
|
27.04.2013 | Napredak | 27 : 28 | Hercegovina | |||||
27.04
Radnički-Cement
Ruma
36
25
|
27.04.2013 | Radnički-Cement | 36 : 25 | Ruma | |||||
27.04
Dalmatinac
Crvenka II
30
24
|
27.04.2013 | Dalmatinac | 30 : 24 | Crvenka II | |||||
27.04
Apatin
Jedinstvo (K)
28
27
|
27.04.2013 | Apatin | 28 : 27 | Jedinstvo (K) | |||||
27.04
Hajduk
Jabuka
19
21
|
27.04.2013 | Hajduk | 19 : 21 | Jabuka | |||||
27.04
Banatski Karlovac
Potisje Pleteks
37
20
|
27.04.2013 | Banatski Karlovac | 37 : 20 | Potisje Pleteks | |||||
27.04
Jedinstvo (NB)
Radnički
35
23
|
27.04.2013 | Jedinstvo (NB) | 35 : 23 | Radnički |
27.04
20:00
Radnički Svilajnac
Radnički 1949
42
25
|
27.04.2013 20:00 | Radnički Svilajnac | 42 : 25 | Radnički 1949 | |||||
27.04
19:00
Radnički (K)
BMS Milenijum
29
24
|
27.04.2013 19:00 | Radnički (K) | 29 : 24 | BMS Milenijum | |||||
27.04
19:00
Jagodina
Železnicar
35
19
|
27.04.2013 19:00 | Jagodina | 35 : 19 | Železnicar | |||||
27.04
17:00
Crvena Zvezda
Zaječar
25
31
|
27.04.2013 17:00 | Crvena Zvezda | 25 : 31 | Zaječar | |||||
27.04
17:00
Naisa
Max Sport
29
20
|
27.04.2013 17:00 | Naisa | 29 : 20 | Max Sport |
27.04
Topličanin
Zaječar 2
39
27
|
27.04.2013 | Topličanin | 39 : 27 | Zaječar 2 | |||||
27.04
Mladi Radnik
Sloga
26
32
|
27.04.2013 | Mladi Radnik | 26 : 32 | Sloga | |||||
27.04
Mladost
Crveni krst
25
29
|
27.04.2013 | Mladost | 25 : 29 | Crveni krst | |||||
27.04
Kučevo
Pirot
37
24
|
27.04.2013 | Kučevo | 37 : 24 | Pirot | |||||
27.04
Đerdap
RTB Bor
21
21
|
27.04.2013 | Đerdap | 21 : 21 | RTB Bor | |||||
27.04
Vranje
Knjaževac
23
11
|
27.04.2013 | Vranje | 23 : 11 | Knjaževac |
27.04
Kikinda
Proleter Superprotein
34
29
|
27.04.2013 | Kikinda | 34 : 29 | Proleter Superprotein | |||||
27.04
Halas Jožef
Jabuka 95
39
12
|
27.04.2013 | Halas Jožef | 39 : 12 | Jabuka 95 | |||||
27.04
Spartak
Temerin
27
26
|
27.04.2013 | Spartak | 27 : 26 | Temerin | |||||
27.04
Mladost
Vojvodina
11
36
|
27.04.2013 | Mladost | 11 : 36 | Vojvodina | |||||
27.04
Radnički
Pančevo
36
31
|
27.04.2013 | Radnički | 36 : 31 | Pančevo | |||||
27.04
Srem
Dolovo
26
27
|
27.04.2013 | Srem | 26 : 27 | Dolovo |
27.04
Vlasotince
Morava Han
18
25
|
27.04.2013 | Vlasotince | 18 : 25 | Morava Han | |||||
27.04
Niška Banja
Radan
19
20
|
27.04.2013 | Niška Banja | 19 : 20 | Radan |
27.04
19:00
Smederevo
Pirot
3
0
|
27.04.2013 19:00 | Smederevo | 3 : 0 | Pirot |