27.11
13:00
Polet (T)
Slatina
1
1
|
27.11.2016 13:00 | Polet (T) | 1 : 1 | Slatina | |||||
27.11
13:00
Prijevor
Ozrem PMH
5
0
|
27.11.2016 13:00 | Prijevor | 5 : 0 | Ozrem PMH | |||||
27.11
13:00
Mladost (P)
LFK Mladost
2
4
|
27.11.2016 13:00 | Mladost (P) | 2 : 4 | LFK Mladost | |||||
27.11
13:00
Spartak
Backovac Junajted
5
3
|
27.11.2016 13:00 | Spartak | 5 : 3 | Backovac Junajted | |||||
27.11
13:00
Donja Vrbava
Jedinstvo (GG)
1
0
|
27.11.2016 13:00 | Donja Vrbava | 1 : 0 | Jedinstvo (GG) | |||||
27.11
13:00
Omladinac (Z)
Zadrugar
1
3
|
27.11.2016 13:00 | Omladinac (Z) | 1 : 3 | Zadrugar | |||||
27.11
13:00
Brezak
Napredak
2
1
|
27.11.2016 13:00 | Brezak | 2 : 1 | Napredak |
27.11
13:00
Osipaonica
Podunavac
1
1
|
27.11.2016 13:00 | Osipaonica | 1 : 1 | Podunavac | |||||
27.11
13:00
Budućnost
Crvena zvezda
1
0
|
27.11.2016 13:00 | Budućnost | 1 : 0 | Crvena zvezda | |||||
27.11
13:00
Udarnik
Cerovac 2013
1
0
|
27.11.2016 13:00 | Udarnik | 1 : 0 | Cerovac 2013 | |||||
27.11
13:00
Polet
Mladi borac
1
0
|
27.11.2016 13:00 | Polet | 1 : 0 | Mladi borac | |||||
27.11
13:00
7. Juli
SASK
3
2
|
27.11.2016 13:00 | 7. Juli | 3 : 2 | SASK | |||||
27.11
13:00
Pobeda
Šumadija
0
2
|
27.11.2016 13:00 | Pobeda | 0 : 2 | Šumadija | |||||
27.11
13:00
Sloboda
Sloga
1
2
|
27.11.2016 13:00 | Sloboda | 1 : 2 | Sloga |
27.11
11:00
Sloga
Blizna
7
0
|
27.11.2016 11:00 | Sloga | 7 : 0 | Blizna | |||||
27.11
13:00
Branik
Radnički
3
2
|
27.11.2016 13:00 | Branik | 3 : 2 | Radnički | |||||
27.11
13:00
Brestovac
Deli Jovan
5
1
|
27.11.2016 13:00 | Brestovac | 5 : 1 | Deli Jovan | |||||
27.11
13:00
Čubra
Nemetali
4
1
|
27.11.2016 13:00 | Čubra | 4 : 1 | Nemetali | |||||
27.11
13:00
Krivelj
Polom
1
3
|
27.11.2016 13:00 | Krivelj | 1 : 3 | Polom | |||||
27.11
13:00
BSK
Slatina
1
2
|
27.11.2016 13:00 | BSK | 1 : 2 | Slatina |
27.11
13:00
Rudar Alpos
Zemljoradnik
3
0
|
27.11.2016 13:00 | Rudar Alpos | 3 : 0 | Zemljoradnik | |||||
27.11
13:00
Moravac (ZT)
Morava (Ž)
1
1
|
27.11.2016 13:00 | Moravac (ZT) | 1 : 1 | Morava (Ž) | |||||
27.11
13:00
Palilula
Rasovača
3
4
|
27.11.2016 13:00 | Palilula | 3 : 4 | Rasovača | |||||
27.11
13:00
Radnički 1924
Radnički 1947
5
1
|
27.11.2016 13:00 | Radnički 1924 | 5 : 1 | Radnički 1947 | |||||
27.11
13:00
Mladost 1976
Naša krila
2
3
|
27.11.2016 13:00 | Mladost 1976 | 2 : 3 | Naša krila | |||||
27.11
13:00
Doljevac 1971
Jedinstvo GVD
2
1
|
27.11.2016 13:00 | Doljevac 1971 | 2 : 1 | Jedinstvo GVD | |||||
27.11
13:00
Mladost (Ba)
Naisus 1977
2
1
|
27.11.2016 13:00 | Mladost (Ba) | 2 : 1 | Naisus 1977 |
27.11
13:00
OFK Knjaz
OFK Grlište
1
0
|
27.11.2016 13:00 | OFK Knjaz | 1 : 0 | OFK Grlište | |||||
27.11
13:00
Radnički (L)
Bučje Topla
3
0
|
27.11.2016 13:00 | Radnički (L) | 3 : 0 | Bučje Topla | |||||
27.11
13:00
Sloga
ŠSK
1
1
|
27.11.2016 13:00 | Sloga | 1 : 1 | ŠSK | |||||
27.11
13:00
Malinik
Osnić
1
1
|
27.11.2016 13:00 | Malinik | 1 : 1 | Osnić | |||||
27.11
13:00
Kablovi
Vratarnica
2
0
|
27.11.2016 13:00 | Kablovi | 2 : 0 | Vratarnica |
27.11
13:00
Vučje
Jedinstvo (GS)
2
2
|
27.11.2016 13:00 | Vučje | 2 : 2 | Jedinstvo (GS) | |||||
27.11
13:00
Polet
Plantaža
5
2
|
27.11.2016 13:00 | Polet | 5 : 2 | Plantaža | |||||
27.11
13:00
Železničar
Mladi Borac
3
2
|
27.11.2016 13:00 | Železničar | 3 : 2 | Mladi Borac | |||||
27.11
13:00
Jablanica
Brza
6
2
|
27.11.2016 13:00 | Jablanica | 6 : 2 | Brza | |||||
27.11
13:00
Radnički (P)
Kumarevo 65
7
1
|
27.11.2016 13:00 | Radnički (P) | 7 : 1 | Kumarevo 65 | |||||
27.11
13:00
Progres
Omladinac (DS)
4
0
|
27.11.2016 13:00 | Progres | 4 : 0 | Omladinac (DS) | |||||
27.11
13:00
Umac
Bobište
1
0
|
27.11.2016 13:00 | Umac | 1 : 0 | Bobište | |||||
27.11
13:00
Zloćudovo
Jedinstvo (Š)
4
2
|
27.11.2016 13:00 | Zloćudovo | 4 : 2 | Jedinstvo (Š) | |||||
27.11
13:00
Sloga
Čekmin
0
2
|
27.11.2016 13:00 | Sloga | 0 : 2 | Čekmin |
27.11
13:00
Ternoci
Pavlovac
4
0
|
27.11.2016 13:00 | Ternoci | 4 : 0 | Pavlovac | |||||
27.11
13:00
Mladost (S)
Lugina
0
4
|
27.11.2016 13:00 | Mladost (S) | 0 : 4 | Lugina | |||||
27.11
13:00
Čelik
OFK Alakince
1
5
|
27.11.2016 13:00 | Čelik | 1 : 5 | OFK Alakince | |||||
27.11
11:00
Crnotince
Vihor
2
2
|
27.11.2016 11:00 | Crnotince | 2 : 2 | Vihor | |||||
27.11
13:00
Trešnjevka
Mladost (B)
1
2
|
27.11.2016 13:00 | Trešnjevka | 1 : 2 | Mladost (B) |
27.11
11:00
Pobeda 1976
Napredak 2012
4
6
|
27.11.2016 11:00 | Pobeda 1976 | 4 : 6 | Napredak 2012 | |||||
27.11
13:00
Polet (V)
Planinac 2015
1
0
|
27.11.2016 13:00 | Polet (V) | 1 : 0 | Planinac 2015 | |||||
27.11
13:00
Sloga (K)
Mladi Radnik
3
0
|
27.11.2016 13:00 | Sloga (K) | 3 : 0 | Mladi Radnik | |||||
27.11
11:00
Borac
Ratar
3
0
|
27.11.2016 11:00 | Borac | 3 : 0 | Ratar | |||||
27.11
13:00
Jastrebac
Jedinstvo
0
3
|
27.11.2016 13:00 | Jastrebac | 0 : 3 | Jedinstvo |
27.11
13:00
Sloboda (DB)
Mladost (DL)
3
3
|
27.11.2016 13:00 | Sloboda (DB) | 3 : 3 | Mladost (DL) | |||||
27.11
13:00
Šumadija
Mladost (V)
2
3
|
27.11.2016 13:00 | Šumadija | 2 : 3 | Mladost (V) | |||||
27.11
13:00
Real
Sušica 2012
3
1
|
27.11.2016 13:00 | Real | 3 : 1 | Sušica 2012 | |||||
27.11
13:00
Napredak
BSK
2
4
|
27.11.2016 13:00 | Napredak | 2 : 4 | BSK | |||||
27.11
13:00
Mladost (B)
Lemind
3
0
|
27.11.2016 13:00 | Mladost (B) | 3 : 0 | Lemind | |||||
27.11
13:00
Milanovo
OFK Morava
5
5
|
27.11.2016 13:00 | Milanovo | 5 : 5 | OFK Morava |
27.11
13:30
Budućnost
Lugovi
6
2
|
27.11.2016 13:30 | Budućnost | 6 : 2 | Lugovi | |||||
27.11
13:30
Rudar
Malba
5
0
|
27.11.2016 13:30 | Rudar | 5 : 0 | Malba | |||||
27.11
13:30
Planinac
Gavrilo Princip
4
3
|
27.11.2016 13:30 | Planinac | 4 : 3 | Gavrilo Princip | |||||
27.11
13:30
Vujan
Čačak 94
1
2
|
27.11.2016 13:30 | Vujan | 1 : 2 | Čačak 94 | |||||
27.11
11:00
Rakova
Prijatelji
1
3
|
27.11.2016 11:00 | Rakova | 1 : 3 | Prijatelji | |||||
27.11
13:30
Kej
Morava (M)
4
3
|
27.11.2016 13:30 | Kej | 4 : 3 | Morava (M) |
27.11
13:00
Velika Reka
Jedinstvo (Z)
2
4
|
27.11.2016 13:00 | Velika Reka | 2 : 4 | Jedinstvo (Z) |
27.11
13:00
Liplje
Kolubara 2
0
4
|
27.11.2016 13:00 | Liplje | 0 : 4 | Kolubara 2 |
27.11
13:30
Rečka
Slatina
1
5
|
27.11.2016 13:30 | Rečka | 1 : 5 | Slatina | |||||
27.11
13:30
Polet
Urovica
0
3
|
27.11.2016 13:30 | Polet | 0 : 3 | Urovica | |||||
27.11
13:30
Kovilovo
Miloševo
4
0
|
27.11.2016 13:30 | Kovilovo | 4 : 0 | Miloševo | |||||
27.11
13:30
Ratar
Malajnica
0
9
|
27.11.2016 13:30 | Ratar | 0 : 9 | Malajnica |
27.11
13:00
Lokomotiva
Pobeda
2
2
|
27.11.2016 13:00 | Lokomotiva | 2 : 2 | Pobeda | |||||
27.11
13:00
Veliki Suvodol
Nišavac
0
6
|
27.11.2016 13:00 | Veliki Suvodol | 0 : 6 | Nišavac | |||||
27.11
13:00
Željuša
Sloboda
3
0
|
27.11.2016 13:00 | Željuša | 3 : 0 | Sloboda | |||||
27.11
13:00
Jerma
Rongo Siti
5
0
|
27.11.2016 13:00 | Jerma | 5 : 0 | Rongo Siti | |||||
27.11
13:00
Rajko Mitić
Sloga
1
0
|
27.11.2016 13:00 | Rajko Mitić | 1 : 0 | Sloga |
27.11
13:00
Deli Jovan
Kosovo
3
0
|
27.11.2016 13:00 | Deli Jovan | 3 : 0 | Kosovo | |||||
27.11
13:00
Lovac
Nacional
4
0
|
27.11.2016 13:00 | Lovac | 4 : 0 | Nacional | |||||
27.11
13:00
Šljivar
Kastrum
3
0
|
27.11.2016 13:00 | Šljivar | 3 : 0 | Kastrum | |||||
27.11
13:00
Polet 1959
Velika Jasikova
1
1
|
27.11.2016 13:00 | Polet 1959 | 1 : 1 | Velika Jasikova | |||||
27.11
13:00
Timok 1928
OFK Rtanj 2016
3
0
|
27.11.2016 13:00 | Timok 1928 | 3 : 0 | OFK Rtanj 2016 |
27.11
13:30
Koprijan 1975
Borac
3
0
|
27.11.2016 13:30 | Koprijan 1975 | 3 : 0 | Borac | |||||
27.11
10:00
Baličevac 1974
Banaćanin
4
2
|
27.11.2016 10:00 | Baličevac 1974 | 4 : 2 | Banaćanin |
27.11
11:00
Moravac (G)
Rudar 1973
3
0
|
27.11.2016 11:00 | Moravac (G) | 3 : 0 | Rudar 1973 | |||||
27.11
10:00
Jašunja
Moravac (P)
1
7
|
27.11.2016 10:00 | Jašunja | 1 : 7 | Moravac (P) |
27.11
13:00
Heroj
Donja Mutnica
2
2
|
27.11.2016 13:00 | Heroj | 2 : 2 | Donja Mutnica |
27.11
Sinđelić
Vinogradar
0
3
|
27.11.2016 | Sinđelić | 0 : 3 | Vinogradar | |||||
27.11
Mladi Radnik
Budućnost
1
3
|
27.11.2016 | Mladi Radnik | 1 : 3 | Budućnost |
27.11
14:00
Mornar
Berane
1
1
|
27.11.2016 14:00 | Mornar | 1 : 1 | Berane | |||||
27.11
14:00
Kom
Igalo
2
1
|
27.11.2016 14:00 | Kom | 2 : 1 | Igalo | |||||
27.11
14:00
Radnički
Ibar
0
0
|
27.11.2016 14:00 | Radnički | 0 : 0 | Ibar | |||||
27.11
14:00
Otrant Olympic
Bratstvo
1
1
|
27.11.2016 14:00 | Otrant Olympic | 1 : 1 | Bratstvo | |||||
27.11
14:00
Cetinje
Čelik
0
1
|
27.11.2016 14:00 | Cetinje | 0 : 1 | Čelik |
27.11
13:00
Crvena stijena
Ribnica
3
3
|
27.11.2016 13:00 | Crvena stijena | 3 : 3 | Ribnica | |||||
27.11
13:00
Drezga
OFK Mladost 1970
0
5
|
27.11.2016 13:00 | Drezga | 0 : 5 | OFK Mladost 1970 |
27.11
17:30
Manchester Utd
West Ham
1
1
|
27.11.2016 17:30 | Manchester Utd | 1 : 1 | West Ham | |||||
27.11
17:30
Southampton
Everton
1
0
|
27.11.2016 17:30 | Southampton | 1 : 0 | Everton | |||||
27.11
15:15
Arsenal
Bournemouth
3
1
|
27.11.2016 15:15 | Arsenal | 3 : 1 | Bournemouth | |||||
27.11
13:00
Watford
Stoke
0
1
|
27.11.2016 13:00 | Watford | 0 : 1 | Stoke |
27.11
15:30
Schalke 04
Darmstadt 98
3
1
|
27.11.2016 15:30 | Schalke 04 | 3 : 1 | Darmstadt 98 | |||||
27.11
17:30
Hertha BSC
Mainz 05
2
1
|
27.11.2016 17:30 | Hertha BSC | 2 : 1 | Mainz 05 |
27.11
12:30
Palermo
Lazio
0
1
|
27.11.2016 12:30 | Palermo | 0 : 1 | Lazio | |||||
27.11
15:00
Bologna
Atalanta
0
2
|
27.11.2016 15:00 | Bologna | 0 : 2 | Atalanta | |||||
27.11
15:00
Cagliari
Udinese
2
1
|
27.11.2016 15:00 | Cagliari | 2 : 1 | Udinese | |||||
27.11
15:00
Crotone
Sampdoria
1
1
|
27.11.2016 15:00 | Crotone | 1 : 1 | Sampdoria | |||||
27.11
15:00
Genoa
Juventus
3
1
|
27.11.2016 15:00 | Genoa | 3 : 1 | Juventus | |||||
27.11
20:45
Roma
Pescara
3
2
|
27.11.2016 20:45 | Roma | 3 : 2 | Pescara |
27.11
15:00
Angers
Saint-Étienne
1
2
|
27.11.2016 15:00 | Angers | 1 : 2 | Saint-Étienne | |||||
27.11
17:00
Nice
Bastia
1
1
|
27.11.2016 17:00 | Nice | 1 : 1 | Bastia | |||||
27.11
20:45
Lyon
PSG
1
2
|
27.11.2016 20:45 | Lyon | 1 : 2 | PSG |
27.11
12:00
Villarreal
Alavés
0
2
|
27.11.2016 12:00 | Villarreal | 0 : 2 | Alavés | |||||
27.11
16:15
Osasuna
Atlético Madrid
0
3
|
27.11.2016 16:15 | Osasuna | 0 : 3 | Atlético Madrid | |||||
27.11
18:30
Celta Vigo
Granada
3
1
|
27.11.2016 18:30 | Celta Vigo | 3 : 1 | Granada | |||||
27.11
20:45
Real Sociedad
Barcelona
1
1
|
27.11.2016 20:45 | Real Sociedad | 1 : 1 | Barcelona |
27.11
Krstarica
Levač
8
0
|
27.11.2016 | Krstarica | 8 : 0 | Levač |
27.11
11:00
OFK Beograd
Čukarički
1
0
|
27.11.2016 11:00 | OFK Beograd | 1 : 0 | Čukarički |
27.11
11:00
OFK Vlada Dimitrijević
Rudar
3
0
|
27.11.2016 11:00 | OFK Vlada Dimitrijević | 3 : 0 | Rudar | |||||
27.11
12:00
ND 2011
OFK National AG
0
2
|
27.11.2016 12:00 | ND 2011 | 0 : 2 | OFK National AG |
27.11
15:00
OFK Ras
OFK National AG
3
1
|
27.11.2016 15:00 | OFK Ras | 3 : 1 | OFK National AG | |||||
27.11
10:00
OFK Vlada Dimitrijević
ND 2011
1
0
|
27.11.2016 10:00 | OFK Vlada Dimitrijević | 1 : 0 | ND 2011 | |||||
27.11
10:00
Sport Klub 99
ND 2011
3
0
|
27.11.2016 10:00 | Sport Klub 99 | 3 : 0 | ND 2011 | |||||
27.11
12:00
OFK Vlada Dimitrijević
Kosmet
3
3
|
27.11.2016 12:00 | OFK Vlada Dimitrijević | 3 : 3 | Kosmet | |||||
27.11
12:00
Pazar Juniors
Trepča
2
1
|
27.11.2016 12:00 | Pazar Juniors | 2 : 1 | Trepča | |||||
27.11
14:00
OFK Vlada Dimitrijević
Tutin
2
4
|
27.11.2016 14:00 | OFK Vlada Dimitrijević | 2 : 4 | Tutin |
27.11
18:30
Železničar
Dunav 2014
67
80
|
27.11.2016 18:30 | Železničar | 67 : 80 | Dunav 2014 |
27.11
18:00
Železničar
Student
84
65
|
27.11.2016 18:00 | Železničar | 84 : 65 | Student |
27.11
20:00
Jastrebac
Vlasotince
85
69
|
27.11.2016 20:00 | Jastrebac | 85 : 69 | Vlasotince | |||||
27.11
16:00
Radan
Radnik
63
59
|
27.11.2016 16:00 | Radan | 63 : 59 | Radnik |
27.11
18:00
Ras
Torlak
77
70
|
27.11.2016 18:00 | Ras | 77 : 70 | Torlak |
27.11
17:30
Petrovgrad
Star
79
87
|
27.11.2016 17:30 | Petrovgrad | 79 : 87 | Star | |||||
27.11
13:00
Sivac
Budućnost
101
109
|
27.11.2016 13:00 | Sivac | 101 : 109 | Budućnost | |||||
27.11
16:00
SO Koš
Karađorđevo
82
90
|
27.11.2016 16:00 | SO Koš | 82 : 90 | Karađorđevo |
27.11
17:00
Dinamo
BNS
102
46
|
27.11.2016 17:00 | Dinamo | 102 : 46 | BNS |
27.11
20:00
Student 014
Mladost 2014
82
68
|
27.11.2016 20:00 | Student 014 | 82 : 68 | Mladost 2014 | |||||
27.11
19:00
Vladimirci
M015
47
77
|
27.11.2016 19:00 | Vladimirci | 47 : 77 | M015 | |||||
27.11
15:00
Loznica
Železničar
86
51
|
27.11.2016 15:00 | Loznica | 86 : 51 | Železničar |
27.11
18:30
Sloga (PM)
Požarevac
56
85
|
27.11.2016 18:30 | Sloga (PM) | 56 : 85 | Požarevac | |||||
27.11
20:00
Svilajnac
Sloga (D)
90
65
|
27.11.2016 20:00 | Svilajnac | 90 : 65 | Sloga (D) | |||||
27.11
19:00
Bane
Trepča
78
89
|
27.11.2016 19:00 | Bane | 78 : 89 | Trepča | |||||
27.11
19:00
Stari Ras
Napredak Junior
92
67
|
27.11.2016 19:00 | Stari Ras | 92 : 67 | Napredak Junior |
27.11
16:00
Zvezdara
Vitez BGD 011
74
75
|
27.11.2016 16:00 | Zvezdara | 74 : 75 | Vitez BGD 011 | |||||
27.11
19:15
Lazarevac
Torlak 2
69
62
|
27.11.2016 19:15 | Lazarevac | 69 : 62 | Torlak 2 | |||||
27.11
19:40
Umka 2009
BASK
72
88
|
27.11.2016 19:40 | Umka 2009 | 72 : 88 | BASK |
27.11
18:00
Omladinac 016
Zicer
81
59
|
27.11.2016 18:00 | Omladinac 016 | 81 : 59 | Zicer | |||||
27.11
17:00
Đerdap
Jugbasket
59
87
|
27.11.2016 17:00 | Đerdap | 59 : 87 | Jugbasket | |||||
27.11
19:30
BSK Junior
Hisar
60
68
|
27.11.2016 19:30 | BSK Junior | 60 : 68 | Hisar |
27.11
17:00
Igokea
MZT Skopje Aerodrom
79
72
|
27.11.2016 17:00 | Igokea | 79 : 72 | MZT Skopje Aerodrom | |||||
27.11
21:00
Cibona
Zadar
82
73
|
27.11.2016 21:00 | Cibona | 82 : 73 | Zadar | |||||
27.11
19:00
FMP
Budućnost VOLI
69
77
|
27.11.2016 19:00 | FMP | 69 : 77 | Budućnost VOLI |
27.11
13:00
Mladost Admiral
Beovuk 72
93
88
|
27.11.2016 13:00 | Mladost Admiral | 93 : 88 | Beovuk 72 | |||||
27.11
16:00
Dynamic BG
Spartak
84
74
|
27.11.2016 16:00 | Dynamic BG | 84 : 74 | Spartak |
27.11
19:30
Srem
Zlatibor
81
114
|
27.11.2016 19:30 | Srem | 81 : 114 | Zlatibor |
27.11
20:00
Duga
Ljubovija
52
46
|
27.11.2016 20:00 | Duga | 52 : 46 | Ljubovija | |||||
27.11
16:00
Mileševac
Železničar
96
69
|
27.11.2016 16:00 | Mileševac | 96 : 69 | Železničar |
27.11
13:30
Radnički
Student 2
85
46
|
27.11.2016 13:30 | Radnički | 85 : 46 | Student 2 | |||||
27.11
18:00
Radnički 2016
Palanka 2012
79
70
|
27.11.2016 18:00 | Radnički 2016 | 79 : 70 | Palanka 2012 | |||||
27.11
19:30
Gimnazijalac
Bor
60
80
|
27.11.2016 19:30 | Gimnazijalac | 60 : 80 | Bor | |||||
27.11
12:00
Actavis academy
Paraćin
37
69
|
27.11.2016 12:00 | Actavis academy | 37 : 69 | Paraćin |
27.11
14:30
Karaburma
Čelarevo
90
63
|
27.11.2016 14:30 | Karaburma | 90 : 63 | Čelarevo | |||||
27.11
15:00
Titel
Njegoš
48
64
|
27.11.2016 15:00 | Titel | 48 : 64 | Njegoš | |||||
27.11
18:15
SO Koš
Proleter 023
41
82
|
27.11.2016 18:15 | SO Koš | 41 : 82 | Proleter 023 |
27.11
20:15
Bežanija
Proleter
76
57
|
27.11.2016 20:15 | Bežanija | 76 : 57 | Proleter | |||||
27.11
18:30
Girl Basket
Topolčanka
72
60
|
27.11.2016 18:30 | Girl Basket | 72 : 60 | Topolčanka |
27.11
14:00
Železničar
Mega Bemax
39
95
|
27.11.2016 14:00 | Železničar | 39 : 95 | Mega Bemax | |||||
27.11
14:00
Polet
Vojvodina
63
97
|
27.11.2016 14:00 | Polet | 63 : 97 | Vojvodina | |||||
27.11
14:00
Zdravlje
Nibak
67
55
|
27.11.2016 14:00 | Zdravlje | 67 : 55 | Nibak |
27.11
15:30
Vizura Shark
Sport's World
59
63
|
27.11.2016 15:30 | Vizura Shark | 59 : 63 | Sport's World |
27.11
16:40
Lucky Star
BMR Petlovača
3
0
|
27.11.2016 16:40 | Lucky Star | 3 : 0 | BMR Petlovača |
27.11
15:00
Knez Lazar
Novi Pazar 2
3
1
|
27.11.2016 15:00 | Knez Lazar | 3 : 1 | Novi Pazar 2 | |||||
27.11
12:00
Lotus
Putevi
1
3
|
27.11.2016 12:00 | Lotus | 1 : 3 | Putevi | |||||
27.11
14:00
Partizan
Gračac
3
2
|
27.11.2016 14:00 | Partizan | 3 : 2 | Gračac |
27.11
20:00
Mladost-Expans
Mladost
3
0
|
27.11.2016 20:00 | Mladost-Expans | 3 : 0 | Mladost |
27.11
15:00
Desetka
Topličanin
1
3
|
27.11.2016 15:00 | Desetka | 1 : 3 | Topličanin | |||||
27.11
17:00
Ozren
Pirot
3
1
|
27.11.2016 17:00 | Ozren | 3 : 1 | Pirot |
27.11
13:00
Partizan 2012
Gračanica
3
1
|
27.11.2016 13:00 | Partizan 2012 | 3 : 1 | Gračanica |
27.11
20:00
Srem Iton
Bavanište
3
0
|
27.11.2016 20:00 | Srem Iton | 3 : 0 | Bavanište | |||||
27.11
17:00
Novi Sad
Zaslon
0
3
|
27.11.2016 17:00 | Novi Sad | 0 : 3 | Zaslon |
27.11
17:00
Srbijanka 014
Mali Zvornik
3
0
|
27.11.2016 17:00 | Srbijanka 014 | 3 : 0 | Mali Zvornik | |||||
27.11
10:00
Ribnica
Kralj
3
2
|
27.11.2016 10:00 | Ribnica | 3 : 2 | Kralj |
27.11
15:30
Smeč 5
Šumadija
0
3
|
27.11.2016 15:30 | Smeč 5 | 0 : 3 | Šumadija |
27.11
19:00
Ekonomac
Crnokosa
1
3
|
27.11.2016 19:00 | Ekonomac | 1 : 3 | Crnokosa | |||||
27.11
16:30
Tehničar
Mokra Gora
2
3
|
27.11.2016 16:30 | Tehničar | 2 : 3 | Mokra Gora |
27.11
17:00
Desetka
Kuršumlija
2
3
|
27.11.2016 17:00 | Desetka | 2 : 3 | Kuršumlija | |||||
27.11
14:00
Zaječar
Paraćin
3
1
|
27.11.2016 14:00 | Zaječar | 3 : 1 | Paraćin | |||||
27.11
19:00
Stampedo
Aleksinac
0
3
|
27.11.2016 19:00 | Stampedo | 0 : 3 | Aleksinac |
27.11
17:00
Ruma
Odbojka 013
3
2
|
27.11.2016 17:00 | Ruma | 3 : 2 | Odbojka 013 | |||||
27.11
20:00
Elan Volej
Volejstars
0
3
|
27.11.2016 20:00 | Elan Volej | 0 : 3 | Volejstars | |||||
27.11
17:00
Panonija
Futog vest
3
1
|
27.11.2016 17:00 | Panonija | 3 : 1 | Futog vest | |||||
27.11
19:00
Novi Sad
Partizan
0
3
|
27.11.2016 19:00 | Novi Sad | 0 : 3 | Partizan |
27.11
13:00
Knjaževac
Đerdap
3
2
|
27.11.2016 13:00 | Knjaževac | 3 : 2 | Đerdap | |||||
27.11
17:00
Timok
ŽOK 030
3
0
|
27.11.2016 17:00 | Timok | 3 : 0 | ŽOK 030 |
27.11
18:00
Vizura
TENT
3
0
|
27.11.2016 18:00 | Vizura | 3 : 0 | TENT |
27.11
16:15
Beograd
Eaton Srem Tempo
0
3
|
27.11.2016 16:15 | Beograd | 0 : 3 | Eaton Srem Tempo | |||||
27.11
16:30
Takovo Zvezda Helios
Omladinac
3
1
|
27.11.2016 16:30 | Takovo Zvezda Helios | 3 : 1 | Omladinac |
27.11
17:00
Spartak (LJ)
Ivanjica
0
3
|
27.11.2016 17:00 | Spartak (LJ) | 0 : 3 | Ivanjica | |||||
27.11
18:00
Vrbas
Ub
0
3
|
27.11.2016 18:00 | Vrbas | 0 : 3 | Ub | |||||
27.11
16:00
Jagodina
Sterija
2
3
|
27.11.2016 16:00 | Jagodina | 2 : 3 | Sterija |
27.11
19:30
Mladost
ŽSK
27
19
|
27.11.2016 19:30 | Mladost | 27 : 19 | ŽSK |
27.11
19:00
Metalac
Sloga
24
26
|
27.11.2016 19:00 | Metalac | 24 : 26 | Sloga | |||||
27.11
19:30
Mačva
PKB
23
27
|
27.11.2016 19:30 | Mačva | 23 : 27 | PKB | |||||
27.11
16:30
Studentski grad
Novi Beograd
25
25
|
27.11.2016 16:30 | Studentski grad | 25 : 25 | Novi Beograd | |||||
27.11
18:00
Partizan 2
Sportski Centar Voždovac 2012
32
42
|
27.11.2016 18:00 | Partizan 2 | 32 : 42 | Sportski Centar Voždovac 2012 | |||||
27.11
17:30
Loznica
Jedinstvo 1974
36
26
|
27.11.2016 17:30 | Loznica | 36 : 26 | Jedinstvo 1974 |
27.11
19:00
Vlasotince
Aleksinac
40
35
|
27.11.2016 19:00 | Vlasotince | 40 : 35 | Aleksinac | |||||
27.11
19:00
Jagodina
Bela Palanka
25
33
|
27.11.2016 19:00 | Jagodina | 25 : 33 | Bela Palanka |
27.11
20:00
Goč Merkur
Karađorđe
38
29
|
27.11.2016 20:00 | Goč Merkur | 38 : 29 | Karađorđe | |||||
27.11
19:30
Metalac
Arilje
35
22
|
27.11.2016 19:30 | Metalac | 35 : 22 | Arilje |
27.11
17:00
Vladimirovac
Dolovo
26
31
|
27.11.2016 17:00 | Vladimirovac | 26 : 31 | Dolovo | |||||
27.11
19:30
Putinci
Mladost
26
28
|
27.11.2016 19:30 | Putinci | 26 : 28 | Mladost |
27.11
14:00
Gučevo
Palanka
24
39
|
27.11.2016 14:00 | Gučevo | 24 : 39 | Palanka | |||||
27.11
17:00
Lazarevac
Smederevo
25
26
|
27.11.2016 17:00 | Lazarevac | 25 : 26 | Smederevo |
27.11
18:00
Majdanpek
Knjaževac
38
34
|
27.11.2016 18:00 | Majdanpek | 38 : 34 | Knjaževac | |||||
27.11
18:30
Bor 2
Rtanj
27
35
|
27.11.2016 18:30 | Bor 2 | 27 : 35 | Rtanj |
27.11
17:00
Radan
Progres
31
28
|
27.11.2016 17:00 | Radan | 31 : 28 | Progres |
27.11
14:00
Užice
Zlatar 2
33
26
|
27.11.2016 14:00 | Užice | 33 : 26 | Zlatar 2 | |||||
27.11
17:00
Sloga
Sjenica
25
26
|
27.11.2016 17:00 | Sloga | 25 : 26 | Sjenica |
27.11
17:00
Vojvodina
Šamot 65
32
30
|
27.11.2016 17:00 | Vojvodina | 32 : 30 | Šamot 65 |
27.11
19:30
Kolubara
Mokra Gora
28
32
|
27.11.2016 19:30 | Kolubara | 28 : 32 | Mokra Gora |
27.11
17:30
Radnički
ORK Loznica
35
26
|
27.11.2016 17:30 | Radnički | 35 : 26 | ORK Loznica | |||||
27.11
19:30
Beograd
Rudar
24
15
|
27.11.2016 19:30 | Beograd | 24 : 15 | Rudar | |||||
27.11
20:00
ORK Beograd
Mačva
32
24
|
27.11.2016 20:00 | ORK Beograd | 32 : 24 | Mačva | |||||
27.11
16:00
Metalac 2015
Kučevo
15
29
|
27.11.2016 16:00 | Metalac 2015 | 15 : 29 | Kučevo |
27.11
19:00
Žitorađa
Topličanin
33
21
|
27.11.2016 19:00 | Žitorađa | 33 : 21 | Topličanin | |||||
27.11
20:00
Đerdap
Knjaževac
22
22
|
27.11.2016 20:00 | Đerdap | 22 : 22 | Knjaževac |
27.11
18:00
Laki
Spartak
26
24
|
27.11.2016 18:00 | Laki | 26 : 24 | Spartak |
27.11
13:00
Jagodina 2
Vlasotince
26
20
|
27.11.2016 13:00 | Jagodina 2 | 26 : 20 | Vlasotince |
27.11
18:00
Mladi radnik
Vrbas
20
26
|
27.11.2016 18:00 | Mladi radnik | 20 : 26 | Vrbas |
27.11
Beograd
Valjevo
9
11
|
27.11.2016 | Beograd | 9 : 11 | Valjevo |
27.11
Dorćol
KVK Radnički
4
12
|
27.11.2016 | Dorćol | 4 : 12 | KVK Radnički |
27.11
17:30
Forum
TFK
5
3
|
27.11.2016 17:30 | Forum | 5 : 3 | TFK | |||||
27.11
19:00
Hajduk
Bečej 2003
5
2
|
27.11.2016 19:00 | Hajduk | 5 : 2 | Bečej 2003 |
27.11
18:00
Olimp
RB
2
2
|
27.11.2016 18:00 | Olimp | 2 : 2 | RB | |||||
27.11
15:00
Raška
Mašinac
3
7
|
27.11.2016 15:00 | Raška | 3 : 7 | Mašinac | |||||
27.11
18:00
Partenon
Ivanjica
3
0
|
27.11.2016 18:00 | Partenon | 3 : 0 | Ivanjica | |||||
27.11
14:30
Ekonomac 2
Župski rubin
10
4
|
27.11.2016 14:30 | Ekonomac 2 | 10 : 4 | Župski rubin | |||||
27.11
14:30
Fontana
Bellatores
1
4
|
27.11.2016 14:30 | Fontana | 1 : 4 | Bellatores |
27.11
18:00
92
Flach
4
4
|
27.11.2016 18:00 | 92 | 4 : 4 | Flach |
27.11
22:00
Banjica
Obilić
1
8
|
27.11.2016 22:00 | Banjica | 1 : 8 | Obilić | |||||
27.11
20:00
Samo pravo
Srpska BGD
7
5
|
27.11.2016 20:00 | Samo pravo | 7 : 5 | Srpska BGD |
27.11
19:00
Jastrebac
Deus Rol. Mošić
4
7
|
27.11.2016 19:00 | Jastrebac | 4 : 7 | Deus Rol. Mošić | |||||
27.11
19:00
Metalac Kolorado
FON
3
4
|
27.11.2016 19:00 | Metalac Kolorado | 3 : 4 | FON | |||||
27.11
17:00
Nova Pazova
Leteći Holandjanin
3
0
|
27.11.2016 17:00 | Nova Pazova | 3 : 0 | Leteći Holandjanin |
27.11
Partizan
NS Stars
6
2
|
27.11.2016 | Partizan | 6 : 2 | NS Stars |
27.11
18:00
DVTK Jegesmedvék
ASC Corona Brasov
3
2
|
27.11.2016 18:00 | DVTK Jegesmedvék | E 3 : 2 | ASC Corona Brasov | |||||
27.11
18:00
Dunaújvárosi Acélbikák
MAC Budapest
6
3
|
27.11.2016 18:00 | Dunaújvárosi Acélbikák | 6 : 3 | MAC Budapest |