XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 229 utakmica za dan
Subota, 28 Februar 2015

Fudbal

28.02.2015 17:00 Partizan 0 : 0 Radnički (N)
28.02.2015 13:30 Voždovac 0 : 1 Donji Srem
28.02.2015 13:30 Borac 0 : 1 Rad
28.02.2015 14:30 Novi Pazar 1 : 2 Čukarički
28.02.2015 13:30 Napredak 1 : 0 Radnički 1923
28.02.2015 13:30 Spartak 1 : 0 OFK Beograd
28.02.2015 13:30 Vojvodina 2 : 1 Mladost
28.02.2015 14:00 Rudar 3 : 0 Berane
28.02.2015 14:00 Grbalj 1 : 1 Lovćen
28.02.2015 14:00 Zeta 1 : 1 Mladost
28.02.2015 14:00 Mogren 1 : 1 Mornar
28.02.2015 14:00 Budućnost 0 : 1 OFK Petrovac
28.02.2015 14:00 Bokelj 1 : 1 Sutjeska
28.02.2015 14:30 Drina 3 : 1 Velež
28.02.2015 17:30 Borac 2 : 0 Mladost
28.02.2015 14:30 Zvijezda Gradačac 0 : 3 Sarajevo
28.02.2015 14:30 Sloboda 4 : 0 Travnik
28.02.2015 14:30 Vitez 1 : 0 Čelik
28.02.2015 14:30 Radnik 1 : 2 Široki Brijeg
28.02.2015 14:30 Zrinjski 2 : 0 Slavija
28.02.2015 14:00 Cetinje 1 : 5 Mladost
28.02.2015 14:00 Bratstvo 1 : 0 Dečić
28.02.2015 14:00 Jedinstvo 2 : 1 Lovćen

Košarka

28.02.2015 21:00 Krka 83 : 80 Zadar
28.02.2015 19:00 Szolnoki Olaj 72 : 81 Budućnost VOLI
28.02.2015 18:30 Tamiš 78 : 75 Jagodina
28.02.2015 19:00 Napredak Rubin 50 : 77 Vršac Swisslion
28.02.2015 18:30 OKK Beograd 80 : 66 Spartak
28.02.2015 20:00 Konstantin 101 : 56 Smederevo 1953
28.02.2015 18:00 Pirot 83 : 65 Zdravlje Leskovac
28.02.2015 19:00 Napredak Maksi Ko 91 : 87 Mladost Admiral
28.02.2015 17:00 Kolubara LA 2003 60 : 87 Sloboda
28.02.2015 19:00 Mladost (SP) 94 : 76 Proleter Naftagas
28.02.2015 Ivanjica 115 : 92 Vladimirci
28.02.2015 Mileševac 82 : 62 Čačak 94
28.02.2015 M015 67 : 74 Play off
28.02.2015 Studenica 67 : 91 Paraćin
28.02.2015 Požarevac 46 : 86 Zekas 75
28.02.2015 Trepča 96 : 72 Bane
28.02.2015 Kopaonik 73 : 62 Sloga (PM)
28.02.2015 Temnić 109 : 84 Basket
28.02.2015 Zvezdara 2 89 : 77 Milan Trivić 2
28.02.2015 Barajevo 77 : 72 Borča
28.02.2015 Zvezda 103 : 75 Surčin Dobanovci
28.02.2015 Vitez 2 55 : 86 Grocka
28.02.2015 Kadet 61 : 58 Kikinda
28.02.2015 Bagljaš 76 : 58 Karađorđevo
28.02.2015 Mladost Veternik 66 : 70 Vojvodina NM
28.02.2015 Feniks 113 : 83 SO Koš
28.02.2015 Selekta 70 : 79 Sport Key Plus
28.02.2015 Sivac 79 : 92 Crvenka Dunav
28.02.2015 Sloboda NS 84 : 60 Budućnost
28.02.2015 Vojka 84 : 81 Ru koš
28.02.2015 Radnički 108 : 61 Partizan
28.02.2015 Kris Kros 70 : 73 Dinamo
28.02.2015 Nova Pazova 100 : 43 Pink
28.02.2015 Družina Kozlovac 67 : 101 Jadran
28.02.2015 LSK 71 : 84 Omladinac
28.02.2015 14:00 Radnički 1950 89 : 97 Šabac
28.02.2015 20:00 Ub 74 : 93 Zlatibor
28.02.2015 19:00 Prva Petoletka 83 : 69 Student BB
28.02.2015 18:00 Sloga (P) 74 : 66 Železničar
28.02.2015 19:00 Zlatar 85 : 63 Novi Pazar
28.02.2015 12:15 Milan Trivić 79 : 74 BKK Radnički
28.02.2015 20:30 Beko 104 : 59 Borac
28.02.2015 14:00 Futog MD Tupanjac 58 : 89 Dunav
28.02.2015 19:00 Akademik 86 : 72 Jedinstvo
28.02.2015 19:00 Hajduk 91 : 69 Ruma
28.02.2015 20:00 Sveti Đorđe 99 : 59 Železničar
28.02.2015 19:30 Jug 65 : 79 Jablanica
28.02.2015 19:00 Bor RTB 73 : 100 Rtanj
28.02.2015 18:30 OKK Junior 89 : 73 Prokuplje
28.02.2015 18:00 Kuršumlija 80 : 64 Dimitrovgrad
28.02.2015 20:30 Niš Fair playy 69 : 64 Knjaževac
28.02.2015 19:00 Sutjeska 87 : 69 Teodo
28.02.2015 18:00 Zeta 2011 77 : 71 Lovćen
28.02.2015 17:00 ABS Primorje 76 : 79 Ibar
28.02.2015 18:00 Danilovgrad 100 : 103 Jedinstvo
28.02.2015 20:45 Radivoj Korać 81 : 58 Šabac
28.02.2015 17:00 Šumadija 57 : 63 Partizan
28.02.2015 19:30 Vršac Swisslion 59 : 55 Spartak
28.02.2015 16:30 Paraćin 117 : 31 Topličanin 2012
28.02.2015 15:00 Nikolić Akademija 0 : 20 Radnik
28.02.2015 18:00 Stara Pazova 60 : 95 Basket Star
28.02.2015 18:30 Novosadska ŽKA 62 : 45 Topolčanka
28.02.2015 19:00 Sloboda 50 : 62 RMU Banovići
28.02.2015 19:00 Mladi Krajišnik 59 : 60 Impuls
28.02.2015 15:00 Trebinje 03 88 : 56 Kozara
28.02.2015 16:30 Jedinstvo 37 : 72 Budućnost
28.02.2015 15:00 Roling 30 : 72 Nikšić 1995
28.02.2015 13:00 Lovćen 86 : 55 Rudar
28.02.2015 Plej 2 : Goč
28.02.2015 Kings : Polet
28.02.2015 Mašinac : Bane
28.02.2015 Plej 1 : Stari Ras
28.02.2015 Sjenica : Novi Pazar 2012

Odbojka

28.02.2015 19:00 Inđija 2 : 3 Partizan
28.02.2015 18:00 Đerdap 2 : 3 Mladi radnik
28.02.2015 17:30 Novi Sad 2 : 3 Niš
28.02.2015 18:00 Kosovska Mitrovica 3 : 1 VGSK
28.02.2015 19:00 Klek Srbijašume 3 : 1 Železničar
28.02.2015 19:00 VA 014 0 : 3 Borac
28.02.2015 19:00 Mladost 3 : 0 Modriča Optima
28.02.2015 19:00 Kakanj 78 3 : 0 Jedinstvo
28.02.2015 19:00 Radnik 3 : 1 Bosna
28.02.2015 19:00 Ilijaš 0 : 3 Gacko
28.02.2015 19:00 Borac m:tel 3 : 0 Domaljevac
28.02.2015 14:00 Student 0 : 3 Ljubinje
28.02.2015 14:00 Crvena zvijezda 0 : 3 Tempo
28.02.2015 14:00 Gradiška 3 : 2 Maglić
28.02.2015 14:00 Drina 3 : 2 Majevica
28.02.2015 18:00 Brezovica 0 : 3 Metalac Takovo
28.02.2015 14:00 Napredak 037 3 : 2 FAP Livnica
28.02.2015 12:00 Libero Ča 3 : 0 Gračanica
28.02.2015 20:00 Vranje 0 : 3 Desetka
28.02.2015 16:00 Hajduk Veljko 0 : 3 Jagodina
28.02.2015 16:30 Dubočica 3 : 1 Toplički Vitezovi
28.02.2015 14:00 Timok 3 : 0 Milenijum
28.02.2015 Vrbas 1 : 3 Mladost
28.02.2015 Futog 3 : 0 Stražilovo
28.02.2015 Proleter 0 : 3 Bavanište
28.02.2015 Hercegovina 1 : 3 Dunav Volley
28.02.2015 Vojvodina 2 3 : 0 Srem Iton
28.02.2015 Mladenovac 0 : 3 Smederevo Carina
28.02.2015 Loznica 1 : 3 Obrenovac
28.02.2015 Jedinstvo (K) 1 : 3 Roda
28.02.2015 Karađorđe 3 : 2 Šumadija
28.02.2015 Rudar 3 : 0 Jedinstvo (MZ)
28.02.2015 Novi Pazar Junior 3 : 0 Tutin
28.02.2015 Rudar 0 : 3 Ribnica 2
28.02.2015 19:00 Vizura 3 : 0 Kraguj
28.02.2015 16:00 Dinamo 1 : 3 NIS Spartak
28.02.2015 20:00 Radnički Beograd 2 : 3 Železničar
28.02.2015 19:00 Jedinstvo 3 : 0 Tent
28.02.2015 19:00 Eaton Srem Tempo 3 : 0 Takovo Zvezda Helios
28.02.2015 20:00 Beograd 3 : 0 Klek Srbijašume
28.02.2015 17:00 Ekonomac 0 : 3 MD Zrenjanin
28.02.2015 20:00 Radnički 3 : 0 Jagodina
28.02.2015 16:30 Futog 1 : 3 Jedinstvo
28.02.2015 16:00 Bihać Preminger 3 : 0 Modriča
28.02.2015 16:00 Gacko 3 : 0 Kula Gradačac
28.02.2015 16:00 HE na Drini 3 : 2 Vogošća
28.02.2015 16:00 Bimal-Jedinstvo 3 : 0 Sloboda Tuzlafarm
28.02.2015 16:00 BL Volley 3 : 1 Radnik
28.02.2015 16:00 Stakorina 0 : 3 Derventa
28.02.2015 16:00 Crvena zvijezda 1 : 3 Glasinac
28.02.2015 16:00 Slavija 3 : 0 Mladost
28.02.2015 16:00 Jahorina 2 : 3 Maglić
28.02.2015 16:00 Laktaši 2 : 3 Hercegovac
28.02.2015 17:00 Prijedor : Olimpik
28.02.2015 17:00 Balkana MP : Pliva
28.02.2015 17:00 Servitium : Smeč
28.02.2015 16:00 Nikos Kambera : Kozara
28.02.2015 16:00 Inova : Kotor Varoš
28.02.2015 16:00 Panter : Ukrina
28.02.2015 Sloboda S 1 : 3 Tutin
28.02.2015 Tajm 1 : 3 Gimnazijalac
28.02.2015 Borac 3 : 2 Tara
28.02.2015 Libero ČA 1 : 3 Ivanjica
28.02.2015 Hajduk Veljko 0 : 3 Student
28.02.2015 Kuršumlija 3 : 0 Mladost
28.02.2015 Bor 0 : 3 Majdanpek FBC
28.02.2015 Leskovac 98 0 : 3 Milenijum
28.02.2015 Slavija 1 : 3 FOK
28.02.2015 Mladost 3 : 0 Eaton Srem Tempo 2
28.02.2015 Vršac 0 : 3 Jedinstvo 2
28.02.2015 Kikinda 0 : 3 Ruma
28.02.2015 Omladinac 3 : 2 Vrbas
28.02.2015 Mladi Radnik 2 : 3 Lazarevac
28.02.2015 Smederevo 3 : 0 Spartak
28.02.2015 Šumadija 1 : 3 As
28.02.2015 Sterija 3 : 1 Ub
28.02.2015 Poštar 064 0 : 3 Imlek
28.02.2015 Omladinac 2 3 : 1 Sremac
28.02.2015 Dunav 3 : 1 Mladost
28.02.2015 Eaton Srem Tempo 4 3 : 0 Sloga
28.02.2015 Prvi Tempo 3 : 1 Srem 022
28.02.2015 Radinci Volej 3 : 0 Mladost
28.02.2015 Boom Volley 3 : 1 Panonija

Rukomet

28.02.2015 19:00 Rudar 35 : 27 Železničar 1949
28.02.2015 19:00 Spartak Vojput 22 : 21 Jugović
28.02.2015 19:30 Kolubara 22 : 48 Partizan
28.02.2015 18:30 Metaloplastika 29 : 25 Crvena Zvezda
28.02.2015 18:00 Bosna (S) 30 : 33 Čelik
28.02.2015 19:00 Konjuh 35 : 24 Lokomotiva
28.02.2015 19:00 Derventa 24 : 24 Izviđač
28.02.2015 17:00 Sloboda 29 : 19 Bosna (V)
28.02.2015 18:00 Gračanica 34 : 29 Krivaja
28.02.2015 18:00 Tatran Prešov 29 : 34 Vardar
28.02.2015 19:00 Jagodina 42 : 24 Medicinar
28.02.2015 19:00 Knjaz Miloš 29 : 22 Kikinda
28.02.2015 19:30 Crvena Zvezda 30 : 37 Proleter SP
28.02.2015 16:30 Junior 27 : 29 Naisa
28.02.2015 19:00 Radnički (S) 25 : 34 Radnički KG
28.02.2015 ORK Beograd 39 : 29 Mladi Radnik
28.02.2015 Loznica grad 27 : 25 Radnički
28.02.2015 Kučevo 45 : 24 ORK Loznica
28.02.2015 Mačva 25 : 30 Požarevac
28.02.2015 Sloga 27 : 27 Voždovac 1955
28.02.2015 Srem 16 : 24 Mladost
28.02.2015 Halas Jožef 20 : 21 Spartak
28.02.2015 Vrbas 31 : 18 Ravangrad
28.02.2015 Temerin 27 : 21 Apatin
28.02.2015 Petrovaradin 22 : 29 Pančevo
28.02.2015 Sloven 30 : 33 Radnički
28.02.2015 Metalac 24 : 22 Košutnjak
28.02.2015 Župa 19 : 18 Knjaz Miloš 2
28.02.2015 Napredak 12 36 : 24 Sloga
28.02.2015 Metalac AD 35 : 24 Čačak
28.02.2015 19:00 Mladost 43 : 24 Vranje
28.02.2015 19:00 Rtanj 23 : 27 Knjaževac
28.02.2015 Crveni krst 29 : 41 Pirot
28.02.2015 13:00 Jagodina 2 18 : 19 Đerdap

Vaterpolo

28.02.2015 Banjica 12 : 8 Nais
28.02.2015 Stari Grad 6 : 8 ŽAK
28.02.2015 Dunav 10 : 6 Beograd
28.02.2015 Singidunum 6 : 5 Zemun
28.02.2015 Partizan 2 3 : 10 Šabac
28.02.2015 Bečej 8 : 3 Goč
28.02.2015 Dorćol 7 : 10 Rasina
28.02.2015 PVK Bečej 10 : 6 Stari Grad
28.02.2015 Vojvodina 10 : 16 Vračar
28.02.2015 Partizan 1 : 12 Crvena zvezda
28.02.2015 Taš 2000 8 : 12 Senta

Futsal

28.02.2015 18:30 Brod 8 : 10 Ljubić
28.02.2015 15:30 Starčevica 5 : 4 Mladost
28.02.2015 Dolap 2 : 3 Prokuplje
28.02.2015 18:30 TMF 8 : 0 Kolubara

Hokej

28.02.2015 17:30 Partizan 6 : 4 Crvena zvezda
Mladja i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
Mladja i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Mladja i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Mladja je tipovao utakmicu